Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Démoni riadiaci globálnu depopuláciu zhodili masky a ohlásili svoje plány na 2022-24


Print Friendly, PDF & Email

Démoni riadiaci globálnu depopuláciu zhodili masky a ohlásili svoje plány na 2022-24

(Mike Adams, Natural News) Odhalenie pravdy o protiľudských démonoch riadiacich súčasný svet nám poskytuje príležitosť na prehodnotenie minulosti, získanie nového pochopenia a možnosť byť priamymi svedkami odvíjajúcej sa histórie.

Napríklad, dnes už vieme, že globalisti sú pedofili obchodujúci s deťmi. Vieme, že riadia celosvetový čierny trh s odberom a transplantáciou ľudských orgánov.

Tiež vieme, že bežne zosnovávajú rôzne sprisahania za účelom maximalizácie ziskov, aj keby to malo znamenať usmrtenie akéhokoľvek počtu ľudských bytostí (covidové vakcíny, farmaceutika a podobne).

A rovnako vieme, že organizujú operácie pod falošnou vlajkou s cieľom páchania psychologického terorizmu na svetovom obyvateľstve.

Ak si toto všetko uvedomíme a obzrieme sa spätne na udalosti z 11. septembra 2001, bombový útok v Oklahoma City či dokonca Druhú svetovú vojnu, zrazu sa nám vyjasní. Uvedomíme si, že história sveta je históriou terorizmu globalistov proti ľudstvu.

Takmer každá jedna kríza, ktorú sme ako ľudstvo zažili, bola zámerne zinscenovaná a prevedená globalistami s cieľom dosiahnuť zisk, moc alebo depopuláciu.

Za takmer každým terorizmom hľadaj vlády a globalistov

Neexistujú takmer žiadne akty terorizmu, ktoré by uskutočnili jednotlivci alebo skupiny, ktoré neboli napojené a riadené vládami či financované globalistami.

Keď raz pochopíme minulosť a súčasnosť, potom sme schopní vidieť budúcnosť omnoho jasnejšie.

Dnes napríklad vieme, že:

1. Vždy, keď sa ľudstvo dostane tesne do bodu masového prebudenia alebo „vlny slobody“, globalisti rozpútajú ďalšiu kampaň terorizmu, aby ľudí udržali v strachu.

2. Kľúčovou zbraňou globalistov je nútené držanie ľudí v izolácii, aby sa nemohli navzájom rozprávať. Covidové lockdowny boli toho súčasťou, no oveľa efektívnejším riešením je vypnutie elektrických sietí, aby ľudia nemohli komunikovať elektronicky.

3. Globalisti oznamujú svoje zámery dopredu, lebo potrebujú vytvoriť vhodné naratívy pre ich ďalšiu vlnu útokov. Napríklad, ak chcú vypnúť elektrickú sieť, budú dopredu varovať pred „extrémistami“, ktorí chcú zaútočiť na energetiku (kybernetickými útokmi a podobne).

Skutočnými extrémistami sú však vlády a tajné služby (jednou z nich v USA je napríklad FBI). Neexistuje nič extrémnejšie ako podvodné režimy, ktoré ukradli moc ľuďom falšovaním volieb či organizovaním falošných „povstaní“, aby démonizovali svojich politických oponentov.

Keď teraz toto všetko vieme s absolútnou jasnosťou a zároveň osobne zažívame, ako sa globalistické vlády aktívne snažia vyhladiť ľudstvo, tak dokážeme presne predvídať aj ich ďalší eskalujúci útok.

Zbohom vysoký krvný tlak

Ďalší krok globalistov bude finálna bitka proti ľudstvu… a ani sa už nebudú snažiť svoju motiváciu skrývať

Zdá sa, že teraz sú pripravení použiť kartu „konečnej hry“ (End Game) proti ľudstvu a snažiť sa o totálny civilizačný rozklad. To znamená narušenie a zničenie potravinových dodávateľských reťazcov, elektrickej rozvodnej siete, telekomunikácií, monetárnych (finančných) systémov a vládu zákona.

Cieľom má byť absolútny chaos, ktorý vyústi do masových úmrtí v globálnom merítku a čím viac chaosu budú schopní vyvolať, tým ľahšie zakryjú pravdu o úmrtiach po covidových vakcínach.

Potvrdzuje sa všetko, na čo sme mali dlhodobo podozrenie. Ďalší vektor útoku bude jedna alebo niekoľko vecí z nasledovného zoznamu:

1. Zinscenovaný útok na finančnú infraštruktúru s cieľom prerušiť bankové transakcie a uvrhnúť mestá do chaosu. Pôjde o zahajovacie kolo „Veľkého resetu“.

2. Úmyselné zhodenie elektrickej siete s podobným cieľom.

3. Ak to bude potrebné, nasledovať bude telekomunikačný „vypínač“ s cieľom kolapsu internetovej komunikácie, aby sa ľudia nedokázali naďalej spájať.

4. Cielené vypustenie vysoko agresívneho patogénu s vysokou mierou smrtnosti (marburg, ebola, atď.) alebo toxických nanočastíc, ktoré simulujú patogén. Panika z tohto bude využitá na presadenie ďalších „vakcinačných“ kampaní, ktoré ale v skutočnosti budú smrtiace injekcie.

5. Teroristické operácie pod falošnou vlajkou zahŕňajúce nukleárny alebo rádiologický terorizmus. Môže to byť aj masové atmosférické sprejovanie populácie pomocou dronov alebo chemické postreky z lietadiel (chemtrails).

6. Vyprovokovanie vojny s Ruskom alebo Čínou a zničenie zbytku armád, čo spraví krajiny zraniteľné voči zahraničným inváziám.

7. Rušenie férových a slobodných volieb, vyhlásenie medicínskeho stanného práva, masová konfiškácia zbraní (prípadne iného majetku), vnútroštátne kontroly na cestách, covidové koncentračné tábory a podobné operácie.

Časový rámec týchto udalostí sa samozrejme rýchlo blíži, pretože globalisti sú nútení konať. Tu sú dôvody prečo:

 • Prebúdzanie ľudí sa zrýchľuje. Covidové naratívy kolabujú. Ľudstvo povstáva proti tyranii. Snahy o cenzúru informácií zlyhali.
 • V Amerike sa blížia voľby do Kongresu USA. Nesmú sa konať, lebo inak Demokrati (momentálne najväčší posluhovači globalistov) budú zbavení moci.
 • Vakcínové úmrtia akcelerujú a už sa viac nedajú ututlať. V márniciach pribúdajú vrecia na telá, čo nie je možné dlhodobo ignorovať.

Záver

Z uvedených dôvodov sa „okno príležitosti“ globalistov na rozpútanie ďalšej vlny útokov proti ľudstvu nachádza medzi dneškom a novembrom 2022.

To znamená, že nám zostáva menej ako 300 dní na kvázi-funkčnú spoločnosť, ako sme ju doteraz poznali.

Čo spravíte vy s týmto zostávajúcim časom?

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Fedor Frešo

  Pokiaľ ide o Slovensko, tak z príkazu mladého sereša sa trnavský psychopat aj celý gang piatich ohláseným uvoľnením predovšetkým výborne zbavujú v ďalších mesiacoch akejkoľvek zodpovednosti. Či možno presnejšie, organizovania akejkoľvek záchrannej činnosti. Biologická zbraň bola a je vo svojej prvej fáze spustená, mutanti vytvárajú a šíria ochorenia vskutku nevídané. Toto sa bude len a len stupňovať, až sa to pravdepodobne sionistom úplne vymkne spod kontroly. Na prelome jesene a zimy by bolo v takom prípade naozaj „veselo“. To už totiž každý sám za seba, žiadne vyhlášky nejakého úradníka …
  Veta v článku „Prebúdzanie ľudí sa zrýchľuje.“ je krávovina. No, možno niečie zbožné želanie.

  • Marek Košice

   ….Na druhej strane si spomeň na to, ako sa pred rokom a pol hovorilo, že na rúška/respirátory a „nosné špajlovačky“ do roka/dvoch umrú desiatky miliónov ľudí. V okruhu známych mojej mamky (a tá ich má dosť…) nikde nič…. Ja zo svojho okruhu nemôžem dedukovať, som samotár.
   Takže možno to ZNOVA nebude také „strašné“ ako sa predpokladá…….. JEDINE, žeby vakcíny boli naozaj zostrojené tak, že začnú masovejšie zabíjať až o 3-5 rokov po ich vpichnutí. A ak nezačnú, tak „alternatíva“ si svoje „bu-bu“ (NIJAK TO NEZĽAHČUJEM, SOM PROTI MAINSTREAM MÉDIÁM) už poistila tým, že „Tak…smrteľných šarší bolo asi len percento, no……“
   Nakoniec fakt bude pravda niekde na polceste (od stredu) k „alternatívnym“ informáciám? ……. To ukáže najbližších….5 rokov. Výsledky teda uvidíme, KEĎ sa toho (hoci nevakcinovaní – pokiaľ nás teda násilím neprinútia zmeniť to) dožijeme….

   • Miroslav Čižmár

    Pravda bude niekde v netriviálnom korení funkcie Zeta.

   • Galaxia andromeda

    Virsik lasica sadecky mam pokračovať? Ti to uz maju za sebou? Zomreli by aj tak? Vy tomu verite ze zomreli len tak? Uz spustili 5 g? Uz ti ludia absolvovali vsetky v pichy? Na jrsen ich cakaju dalsie tri davky.Vy pochopite az vam ti ludia naozaj v okoli zacnu umierat? to uz bude neskoro

    • Len neskolabujte z tej vakcinačnej hrôzy. Každý všetko vopred vie, lebo určité množstvo ľudí vakcína zahubila alebo zdravotne poškodila. Mne zomrela príbuzná na covid-19 a jej manžel detto – s odstupom 5 dní !! (očkovaní neboli). Takže by som mal byť tvrdý zástanca vakcinácie, ale nie som. Podľa môjho názoru vakcíny neslúžia na depopuláciu planéty Zem, ale predovšetkým na totálnu kontrolu obyvateľstva. Bez umelo vytvoreného vírusu SARS-Cov-2 by bolo nemysliteľné zrušiť základné ľudské práva (trúfam si povedať, že aj práva na život, ak človeka do experimentálnej vakcinácie, či už priamo alebo nepriamo, nútia) a nastoliť diktatúru s odôvodnením, že sa tak deje pre naše dobro.

     • Michal Straka

      Oldo
      Ako mozes tvrdit ze ti umrel niekto na covid ked pozitivny test neznamena ze mas covid, kedze staci mat v tele virus a si pozitivny cize umres a napisu ti na covid. A po dalsie umrel nam dedko 88r a napisali mu na covid, kedze jeho neter je primarka covid oddelenia mu posmrtne spravila test a negativny tak mu PREPISALA SPRAVU ze nezomrel na covid.

     • vakciny služia na začipovanie

     • Marek Košice

      Oldo : Kamarátka (NEVAKCINOVANÁ) dostala minulú zimu covid, a o pár týždňov na to mŕtvicu (prežila ju). Má 32 rokov. Mamkine vakcinované kamarátky a známe nie sú (a neboli) ŽIADNA ANI V NEMOCNICI, a to majú všetky 50+…….. Ja len, že je to divné….

     • Už sme vám to minule vysvetľovali a vy stále krútite o tom istom.

     • Mne nič vysvetľovať netreba, redakcia. To sa radšej snažte presvedčiť islamského fundamentalistu, že nemá ohľadne svojej viery pravdu. Ja svoje názory nikomu nevnucujem. Zatiaľ nič nenasvedčuje katastrofickému vymieraniu očkovaných, teda prikláňam sa k názoru Mareka z Košíc. Uvidíme, či naša šampiónka Petra Vlhová zomrie do nasledujúcich ZOH v Taliansku, keďže je zaočkovaná a dáva to verejne najavo.

     • Nie každý zaočkovaný zomrie. Minimálne polovica z nich dostala placebo. Je to uvedené aj v informovanom súhlase, ktorý sa podpisuje pred očkovaním, že očkovanci sú súčasťou štúdie kontrolovanej placebo skupinou.

   • Prebudena z USA

    Marek z Kosic. Co ty zbytocne marnis cas na tejto webke? Mal by si sediet u tvojej mamke v pivnici a hrat sa s Pokemonom. Si trosku naivni a zaspaty. Ale ja verim v tebe ze jedneho dna spadnes z toho plotu a zobudis sa. Len si spomen na moje slova ze si vela nasral za tie zbytocne prezite roky a spadnes hlavou do toho. Zobudte sa Slovaci! Ved ste sa uz dost naotrocili na vsetky strany. Satan existuje a Slovensko je pod jeho kontrolou

   • @HEXtremist5555

    tu ide podla mna hlavne o kontrolu a zbierani dat ludi.. denne zomiera aj tak vela ludi kvoli prostrediu ktore MOCIPANI vytvaraju a udrzuju.. ludia musia pochopit ze su sebestacni a ked si pomahaju nepotrebuju ziadnu vladu..

 2. Marek Košice

  Jeden z „najtvrdších“ článkov, aké som kedy čítal…….. tvrdá PRAVDA.
  ALE VYSVETLITE TO J*BNUTÝM OVCIAM, ktoré vlka vidia až vtedy, keď sa im zahryzne do krku!!!!!!!!!
  Týmto som chcel vlastne napísať to, že všetci vaxnutí, ktorí ZÁROVEŇ stále dôverujú mainstreamu, by s láskavým dovolením čo najskôr otrčiť kopytá. V prospech nás rozumnejších, a (paradoxne) v prospech globalistov (lebo sa tým zníži populácia o ťažké milióny)……AMEN.

  • Marek Košice

   *by s láskavým dovolením MALI čo najskôr….

  • Presne tak ,súhlasím ,Matek !!!!
   Môj ocino po druhej dávke odpadol a teraz leží v bdelej kóme už osem mesiacov . Varovala som ho ,odhovárala som ho od toho smrtiaceho jedu ,nedal na moje slová !
   Veľmi si to vyčítam …..:-(

   • Miroslav Čižmár

    Keď sa preberie z kómy, tak mu to môžete vyčítať. Dovtedy to môžete vyčítať len sebe, teda ak vám ide o kritiku.

   • Otcovi prajem skore uzdravenie. A co sa Vas tyka….nemate si co vycitat! ….bolo to JEHO rozhodnutie aj napriek Vasmu varovaniu.

    • Myslím, že v tomto zmysle prežívame najväčšie konflikty nepochopenia. Dávno pred touto plandémiou som zaštepil a daroval desiatky kvalitných ovocných stromov. Aby vôbec boli, aby som zachránil kvalitné krajové odrody. Hovorí sa o cigáňoch, že to, čo dostanú bez námahy si nevážia. Je to rovnaké u konzumných bielych. 4/5 stromov skončili ako zanedbané trosky, alebo úplne zmrzačené. Zničené. Do prírody to vysádzať nemôžem – zlikvidujú to srnky. Až teraz som pochopil tú dekadenciu hodnôt: dekadenciu kultúry – keďže kultúra je prostredie vytvorené človekom, teda že aj z tých kultúrnych stromov debili dokážu urobiť hnoj. Keď sa sviňa dostane do kaštieľa – urobí z neho chliev.

     Naozaj nie každý človek na tejo planéte je ten hodný pokračovania. Áno – nie sme si všetci rovní! Aj ja konštatujem debilitu u svojej matky – a opäť ma to utvrdzuje, že môj život je jedinečný. Tzv. DNA dedičnosť je súčasťou darwinizmu – programu sociálneho inžiniersrtva – buzeranti akože pre DNA „nemôžu za to“ – ale nad všetkým je PROGRAM – buď mu niekto podľahne – alebo nie! V tom je úskalie slobody – výber aj možnej sebadeštrukcie. Komu nie je rady – tomu nie je pomoci.

     • Maroš, veľmi rád by som od Teba kúpil pár ovocných stromkov, prípadne aj ovocných kríkov z tradičných odrôd. Je to možné?
      Vopred ďakujem za odpoveď ([email protected])

     • Maroš mám dosť a kričím z plných sil, ty po mamke si nededil/DNA/

     • tondo – už to viac-menej nerobím – pár „záchranných“ kusov pre seba a niečo niekomu preštepiť. V podstate som vyčerpal zdroje pdpníkov v okolí a vlastné nepestujem. Sorry ako – ale na maily nereagujem – kvôli bezpečnosti.

      Ak máš záujem – môžem tu vysvetliť pár vecí ku štepeniu – používam výhradne anglickú kopuláciu /plus 50% plochy/
      https://urobsisam.zoznam.sk/zahrada/zelenina-a-ovocie/zaklady-rozmnozovania-rastlin/attachment/1452-5c3dbd2331c7f

      a tenké elektrikárske pásky – najlepšie červenú – najlepšia lepivosť, pevnosť a pružnosť. Nožík štepársky – starý socialistický menzovný – bufeťák /v školských jedálňach/ príborák s duralovou rúčkou /asi už len v šrote, alebo na smetisku, prípadne zapatrošený/ – skrátiť rúčku cca o tretinu – to, čo má padnúť do chrbta ruky na konci zaobliť, čepel zbrúsiť karboškou tak, že sa nechá poloblúkové pôvodné ostrie ako chrbát noža /otupiť/ a novou reznou plochou bude práve rovný chrbát noža – čím sa nožík postupne stenčuje a vzniká super skalpel. Ostrie drží, dobre sa jemným kameňom brúsi, pevné, pružné, húževnaté – vydrží aj 10 rokov – potom sa dá použiť ako žabykláč-skalpel v lekárničke. „Alebo na filety z fugu“.

      Predmetný nožík tu! Inak – hliníková lyžica vyklepaná od okrajov /aby sa neroztrhla/ je najlepší obracač palaciniek na svete!
      http://1gr.cz/fotky/idnes/07/073/maxi/PHA1c9f0d_Hlinikovy_pribor_2.jpg

      Štepiť môžeš od zhodenia listov – osvedčilo sa mi začiatkom decembra – na „spätný prúd“ /v čase zhadzovania listov prúdia zásoby asimilátov do koreňa, ale cca o mesiac spätne prúdia metabolické produkty do pukov – vidieť to v zime na čerešniach/ – apikálny hormón auxín je mimo vegetáciu vyradený a kvetný hormón gyberelín ženie energiu z koreňov do pukov. Celé prepojenie štiav je inak na princípe osmóz y- páskami sa štep nepriedyšne uzavrie a naštepená časť tak ako prirodzene vysychá – „vákuum“ nasáva do tkaniva štepu šťavy z podpníkovej časti – voda riedi soli a cukry = osmotický tlak. Poranené tkanivá sa rozpustia a cievy sa zlejú miazgou. Samotné zrastanie prebieha len na okrajoch – v delivom pletive – teda ako nový letokruh. Štep nezrastá ako kosť, ale obrastá ako „trubka“!
      ———————————-
      Staré krajové odrody zoženieš od združenia v Bielych Karpatoch

      Ovocná a okrasná škôlka Biele Karpaty – Ovocný strom
      [Prehľadávať doménu ovocnystrom.sk] https://ovocnystrom.sk › ovocna-skolka
      V našej škôlke nájdete: staré odrody ovocných drevín; krajové, historické, zabudnuté. dlhoveké stromy štepené na semenných podpníkoch. pestované bez priemyselných hnojív a bez použitia nebezpečných pesticídov. vypestované v duchu udržateľného prírode blízkeho poľnohospodárstva. staré odrody jabloní aj do …
      Publikácie‧Spolupráca‧Cenník‧Naša Filozofia‧Tím Ľudí‧Ošetrovanie Drevín

      Lokálny trh – Ovocná škôlka Biele Karpaty
      [Prehľadávať doménu lokalnytrh.sk] https://lokalnytrh.sk › vyrobca › ovocna-skolka-biele-karpaty
      Sme pestovatelia ovocných drevín ekologickým spôsobom. Zameriavame sa na dlhoveké stromy, štepené na semennom podpníku. Sortiment odrôd predstavujú historické a krajové odrody. Vykonávame realizácie sadov, ošetrenia stromov, kurzy, zákazkové množenie odrôd a poradenstvo. Viac na stránke:…

    • Vladimír Jurišta MSc

     presne tak

   • Lenka, nechápem, čo si vyčítaš? Veď varovala si ho, a on nedal na tvoje slová! To bolo jeho rozhodnutie, a mal na to právo tak sa rozhodnúť, tak aké výčitky?! Ja fakt nerozumiem ľuďom, čo by chceli druhým, a hlavne deťom, čo chcú svojim rodičom radiť alebo predpisovať! Moje tiež by mi chceli, ale ja im to nedovolím: ja mám právo sa rozhodnúť, či chcem ešte žiť, či už nechcem! Už raz som sa rozhodla proti operácii, ktorá ma mala zachrániť, každý bol z toho rozhodnutia hotový, ale ja som sa nedala vykastrovať, že radšej umriem, ako žiť bez doležitých orgánov! A predstavte si, že práve toto ma zachránilo! Všetci zomreli, čo absolvovali takúto zázračnú operáciu…

 3. Na východe U-kraj-iny sa to zas mele.

 4. „Keď teraz toto všetko vieme s absolútnou jasnosťou a zároveň osobne zažívame…“ Naozaj to viete alebo ste to len počuli/čítali niekde?

 5. …ozaj netreba čakať, že zomrie niekto ďalší, však tých ,,prípadov“je viac, ako dosť….ten článok je veľmi pravdivý a aktuálny, nie všetci ho však takto ponímajú….záleží na nás všetkých, čo s tým zost.časom urobíme….

 6. DS ,Globalisti ,Satanisti ,Čierna Šlachta ,Ilumináti je jedno ako ich nazývame nám zanechávajú odkazy v článkoch ,knihách ,vo filmoch dokonca aj v rozprávkach .
  My žijeme v Matrixe ,kde hráme ich hlavné roly a oni sa na tom extrémne bavia . Sme pre nich len figúrky na šachovnici ,ktorými pohybujú oni .
  Treba toto satanské ZLO ZASTAVIŤ !!!!
  Treba sa hromadne prebudiť a poraziť ich vlastnými zbraňami !!!!
  Kto seje vietor ,žne búrku !!!!
  My sme väčšina !!!!
  V jednote je SILA ,PRAVDA A LÁSKA !!!!
  ❤️❤️❤️

  • Miroslav Čižmár

   Treba sa naučiť hrať šach.

  • markéta nikol

   Černé slunce, v tom taky jede.

  • Ako ich chcete realne zastavit??????

  • Ty, priatelu nič nezastaviš. Je napísané: kto ma byť zabitý bude zabitý, kto pojde do vezenia pojde do vezenia

   • Miroslav Čižmár

    Čo je napísané, to sa dá prepísať.

    • A co bolo napísané, blo najprv vymyslené. Da sa to prepisovať ľubovoľne

    • „Čo je napísané, to sa dá prepísať.“ = Hegelova dialektika – ku každej téze antitéza. Každý pól vytvára protipól. „O 5 minút 12“ – vytváranie existenčných protipólov! Hlavne, že ich je vidieť! Vtedy SÚ.

     • Miroslav Čižmár

      V jednej horskej dedine raz natáčala televízia reláciu chalupárium s Michalom Dočolomanským. Z miestnej krčmy vyšiel muž, a keď videl známeho herca, prišiel k nemu a požiadal ho o autogram. Dočolomanský mu povedal, že nemá pri sebe papier a pero. Muž sa vrátil do krčmy a o chvíľu odtiaľ vyšiel s ceruzkou a pokladničný blokom.
      – Tu sa mi podpíšte. –
      Dočolomanský sa zarazil.
      – To snáď nemyslíte vážne. Na taký pokrčený a zamastený ku papiera sa mám podpísať? –
      Muž len mávol rukou a odpovedal:
      – To nevadí. Ja si to doma prepíšem. –

 7. KOVIDBARÓN!

  ,,,,a čo takto aj samích seba označiť za démonov-hoci malých,alebo menších,ale predsa len démonov,alebo upírov hoci vám to nemusí teraz tak pripadať, ale už čoskoro sa každý z vás začne prejavovať a odkrývať svoje červivé vnútro,pre vysvetlenie-ste otrokmi veľkých a večších démonov a dokonca im radi posluhujete v mene akejsi ľudskej dobroty a vyspelosti,,,,uctievate vlastné ego a všetko čo je proti vášmu názoru tak chcete zničiť a zneuctiť,bezhlavo a bezcharakterne davy národov vťahujú do priepasti becitne aj tých s menším podielom viny v mene jednotného názoru na čokoľvek-nikto nesmie vystúpiť z davu,inak ho dav udupe,alebo bude prenasledovať,,,,netreba o vás už žiadné iné dôkazy-lebo „my-lepší a pravodlivejší“ vieme kto vy ste a čoho ste ešte schopní,,,,

  • Miroslav Čižmár

   Ja sa už prejavujem dávno. Mám sa rád v dobrom aj v zlom.

   • Posluchajte a zadejte o moudrost
    Youtube citaniezjevenidvatehojana bible svata
    Revelationsedmpecetizjeveni

    • Miroslav Čižmár

     Múdrosť prosím, múdrosť. Saralabanda.

     • KOVIDBARÓN!

      ,,,,kričiaci hlúpi a volajúci v tme a z temnoty,ten kto žije vo svetle a pre svetlo múdro mlčí nevyvádza a je trpezlivý je zmierený s osudom a nebojí sa vás otrokov temnoty,,,,v roku 2009 zostúpil na zem duch siedmeho anjela,ten posledný-ktorý vystriedal po niekoľkých storočiach vlády šiesteho anjela lucifera tu na pozemskom tróne,je to anjel konca časov-anjel ničititeľ a vyprevádzač duší,vy ste iba bodky prachu-dnes ste tu a zajtra už nebudete a tak máte žiť,aby tu po vás neostali iba naznášané hadie vajíčka vaších potomkov a kopa podivných stavieb a iných bludov škodiacich tejto planéte a najnovšie už aj vesmíru,musíte ísť preč-lebo niekto si vás už vyžiadal,vás všetkých,všetky zrnká prachu a popola,,,,idete do prázdnoty a do nového otroctva a nikto na tom nič nezmení.

     • Miroslav Čižmár

      Nemôže byť každý múdry, lebo každý druhý by bol z toho blázon.

     • Kovodbaron
      Neviem co beres ale skus vysadit ty mlciaci pre svetlo.

     • provokater

      správne má byť SRALABANDA

  • Zas veľmi dobre napísane.Ja len tak na okraj.“Kto pôjde s davom,dôjde len tam kde dôjde dav.Ale keď z neho vystúpiš nemusíš dôjsť ani tam kam došiel dav,alebo môžeš dôjsť ešte omnoho ďalej ako došiel dav.“

 8. pokud někdo riskuje zdraví kvůli jakýmkoli benefitům, je to tak trochu jeho věc. Asi to nemá v hlavě tak úplně v pořádku a následky se dostaví. Ani adrenalinovým bláznům to nemůžete zakázat. Pokud tito i oni inklinují k výkyvům,jsou za to plně zodpovědni.

 9. …každý máme svoje ego, kt.sa prejavuje raz viac, raz menej, ako sa mu to ,,hodí“….záleží na nás, čo s tým vieme urobiť….áno, všetci sme tu v matrixe, nikto nie je lepší, ani horší, no to, čo niekomu vyhovuje a ,,príde normálne“, ďalšiemu už vyhovovať nemusí a jemu to také ,,normálne“ ani nepríde….dôlež.je, aby som bola ja vnútorne ozaj spokojná a aby som sa cítila dobre, aj vďaka svoj.nastav.hodnotám, či pravidlám….porovnávať sa nie je dôležité, dôlež.je žiť svoj život a mať ho taký, aký chcem, aby bol….

  • Ano doprejte take zivot bez Ukrajinskeho nasili bidy vrazdeni discriminate
   Rusinu Podkarpatske Rusy, Volynskych cechu, zemi pripojene nezakonne v remains CCCP, k Ukrajincem Chruscevem Breznevem Rusky Krym, Dombas, Novorosijsk , Rusky Lugansk
   Kolikrat prestante s terorem Ukrajinsti a NATO okupanti jako Libye, Irak.
   Nebo cekate Vietnam, Afganistan Co jste napachali
   BRITSKE Belgicke zotrocene vykradene KOLONIe

 10. Nejhorsi demon je Levitian , Neptun

  Byval jsem pritomny Deliverance ministry
  Poznal jsem manifestace opousteni Spiritu zla take z nemocnych a jejich vyzdraveni nabyti Moudrosti, ocosty a Pokrteni Duchem Svvatym
  Hruza jak lide mohou zit v terroru uvezneni celych rodin vcetne snad Hajty … coz je peklo
  Modleme se za Svetlo zitrka Poznan a vysvobozeni 3×3 plus 7×7

  .

 11. Kraviny, vazne,🙄, jediny virus ktory bol vypusteny bol MEDIALNY VIRUS a kdeze oni vypnu elektriku, vsak prostrednictvom telky a medii udrzuju ludi v davovej psychoze, strachu‼️

  • Miroslav Čižmár

   Nebude elektrina, nebude vírus. Je to len na dva týždne.

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,čižmár ty nikto už mlč-zmĺkni,škodíš tu ty protekcionista a rozosievaš tu tmu z tvojho brloha

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,nebudú čižmi a ľudia budú chodiť v daždi a po mŕtvolách bosí,,,,

    • Miroslav Čižmár

     Raganove podrážky presúvajú aj dlážky.

    • Sudruh Baron,to este nic nie je,este si zabudol na Ludozrutstvo,co je opisane viac ako 4 krat,v tych takzvanych Bibliach,ze budeme jest,nase dcery,synov,priatelov,aj nepriatelov,vsak to tak aj bolo na Ukraine( Gladomor),Matka zabila dceru a ked ju zjedla tak sa obesila,hlad je hrozny.

     • Preto sa treba pôstiť = mať motiváciu „ako ovládnuť“ hlad. Kto má motivácu na pôst – hlad NEPOCIŤUJE! Hlad je v prvom rade STRACH zo smrti – z nedostatku!

      Jesenná chrípka je státisícročné vyrovnávanie sa s budúcim nedostatkom v zime! Príprava na pôst – čistenie tela pre stav „hybernácie“. „Vírusy chrípky“ sú balíčky s odpadom z tela. Ich mutácie – to je hoax virologickej mafie, ktorá tento státisícročný cyklus zneužíva!
      V teplých krajinách chrípka neexistuje – tam neprebieha odveká príprava na hybernáciu.
      Pozn. – „hybernáciu“ nie doslova myslené – my nie sme stavaní na pol roka zaľahnúť.

      Chrípka je mentálna a fyziologická príprava na hlad! A preto každý, kto VIE, vie, že „CHRÍPKU A VŠETKY VÍRUSY MOŽNO – V Y H L A D O V A Ť“ = prirodzene detoxikovať! Ale to ti vaxeržid neprezradí.

     • TRPEL HLADOM! Striptér šokuje výpoveďou o podmienkach v karanténnom hoteli!
      https://www.funmagazin.sk/trpel-hladom-stripter-sokuje-vypovedou-o-podmienkach-v-karantennom-hoteli/

      Jeho manipulatívne predajné ego-body nedostalo nažrať!

  • Trixi,samozrejme ale vacsina tuna stale veri na:“virus“ ,co je pre Elitu,uzasne dolezite,ci je z Netopiera,potkana,opice,alebo je „umelo“ vytvoreni vo Wuhane,atd,na zaklade tohto faktu,ze ovce tomu veria,mozu pokracovat v zotrocovani a genocide ludstva

   • Ok, ja tomu rozumiem, moja cela rodina veri na covid 19, okrem mna ale ide o to, podstatu akou zmanipulovali a stale manipuluju globalisti tieto naivne ovecky a tou su media, takze keby vypli elektrinu, ako ich budu nadalej udrzovat v davovej psychoze⁉️‼️🤔
    Nijak‼️

    • Tlampačmi a bubeníkmi! Tak! Šeptandou! Agentmi!

    • To je dobrý postreh! Vypnutie elektriny by bolo pravdepodobne len dočasné, tak na 2-3 týždne, ktoré by stačili na to, aby v spoločnosti vytvorili chaos, ale nestačili na to, aby ľuďom stihla z hláv vyšumieť ich propaganda.

 12. Tiez si myslim, ze nas nic dobre necaka najblizsie mesiace. Len ked si zoberieme podpis takz. „obrannej“ dohody a podmienok v nej. To si tu budu robit globalisti co chcu. Nie som jediny kto ma ten pocit, ze sa chysta nieco zakerne. Moze to byt vypustenie virusu, aby sme neboli prva krajina odkial pride tento novy virus a vieme co povedala rezidentka, jej slavny vyrok aby sme sa nebali zomierat. Tiez prekrizene ruky pri stretnuti s Lajnovou. Kill gates sa tiez vyslovil, ze treba zapojit armady do boja na zvladnutie pandemie a tiez aby sme boli pripraveni na dalsie pandemie. Vobec by som sa necudoval, ze zo SK bude psychologicke a medicinske laboratorium. A budu dalej zabijat pochybnymi latkami (takzv. vakcinami), akoze pre nase dobro. Teroristickym utokom by som sa tiez nedivil. Podpisom tej zmluvy sa dostavame na uroven Ukrajiny ak nie horsie. To este nechcem vyslovit radsej jednu dalsiu hypotezu, ktora je realne mozna. Scenarov je viacero, prijemne nebudu urcite.

 13. „Záver
  Z uvedených dôvodov sa „okno príležitosti“ globalistov na rozpútanie ďalšej vlny útokov proti ľudstvu nachádza medzi dneškom a novembrom 2022.
  To znamená, že nám zostáva menej ako 300 dní na kvázi-funkčnú spoločnosť, ako sme ju doteraz poznali.
  Čo spravíte vy s týmto zostávajúcim časom?“
  —————————————————————–
  To – že do toho hodím vidly doboha! Pošlem vás aj ich do pi.e! Ako?
  Protestnou motlitbou k Stvoriteľovi! Odmietam! Protestujem! Som proti!

  Satanisti opäť usporiadali švédsky stôl – a kreténi okolo toho chodia a neprotestujú! Celé toto diskusné fórum na Badatelovi okolo toho chodí – ALE ŽIADNA ODMIETAVÁ REAKCIA! Len očuchávate!

  Takže mlḱvo súhlasíte?! Debili! Tfuj tajbl! Áno – kričím!

  „Démoni riadiaci globálnu depopuláciu zhodili masky a ohlásili svoje plány na 2022-24“ – a?! Konštatujete?!

  • Veď rozumní ľudia vedia, čo majú robiť. Nemusí im to byť podané na striebornom podnose. Základ je vedieť, čo sa deje a bude diať a ľudia sa už na základe toho zariadia. Alebo máme ľudí viesť ako za ručičku? To však mnoho inteligentných ľudí nemá rado.

   Najväčšou výzvou posledného roka bolo nedať sa opichať. A to sa Slovensku celkom pekne podarilo. Hoci polovica sa dala, v porovnaní s inými krajinami je to relatívne slušný výkon. A treťou dávkou sa dala už len štvrtina, takže tá nedôvera voči systému pekne narastá. To je základ, na ktorom sa dá ďalej budovať.

   • Pokiaľ ľudia budú okolo problému obchádzať ako okolo horúcej kaše – čo robia aj TU – tým, že O TOM DISKUTUJÚ a rovno TO nepošlú do horúcich pekiel, že vyjednávajú – akceptujú druhú stranu v jej existencii a v podstate stále majú strach! Vtip spočíva v tom, že strach má aj druhá strana, ktorá nenávidí ľudí! Len sa viac nafukuje, ako malé mačiatko! Bu bu bu – idem s tebou vyjednávať! To JA!!! „uvoľňujem“! To JA!!! dávam voľno psovi! To JA!!! určujujem termín „voľna“ po 28.02.2022!

    Teda – stále platí – buď máš VIERU alebo strach!
    Vy VIERU nemáte! Z tej kaše sa parí, ale už nie je taká horúca, ako sa navarila. Kto je veľmi hladný – za mladi ho naučili jesť kašu z okraja. Lenže bibas do nej potrebuje vraziť lyžicu! Inak jesť = riešiť problém nevie. Stačí začať od svojho kraja! Kto je tebe najbližší poslanec? Ja tomu najbližšiemu „vykopnem dvere“ na okrese! „VIEM O TEBE!“
    On na to stretnutie zoči voči nezabudne – ostane mu len strach! Z reálnej situácie! Že jeden jediný človek ho dokáže kedykoľvek dostihnúť! Ich je 150 – nás 5 miliónov! Tak prečo chodíte okolo „horúcej kaše“?!
    Odmietam! Protestujem! Som proti! Žiadne vyjednávanie! Už žiadne lži – „argumenty“! Do pi.e s tým – do pi.e s tebou konkrétne!

    „Démoni riadiaci“ – kde sú! Ja tu vidím len nafukujúcich sa mediálnych bubákov a poskokov! Bez nich neexistujú žiadni démoni! Prestaňte aj vy TU vyrábať démonov! Tie atrapy treba – v rámci svojho dosahu – stiahnuť z „obehu“
    http://3.bp.blogspot.com/_Qxphmttngf8/TF7AU0jPWgI/AAAAAAAAA84/nG9mzNRWI-Q/s1600/scary_cat.jpg
    https://i.pinimg.com/736x/9f/22/5c/9f225ccf457731d8e58f37638f2f9075.jpg
    ———————————————————–
    Všetko, čo tu momentálne prežívame, je dôsledok boja na DUCHOVNEJ ÚROVNI! Tak to na duchovnej úrovni treba zmiesť z existenie! Avšak – nedá sa to urobiť s bandou NEVERIACICH!

    Badatel VIERU – nemá! Badatel nefunguje na duchovnej úrovni! Je to vidieť v tom neustálom materiálnom uchopení! A nehovorím o ezoterike a okultizme – hovorím o prostej VIERE – kam kto patrí, alebo nepatrí! Ak neviete, kam patríte – tá žiletka, na hrane ktorej sedíte a ktorej sa od strachu držíte – vás jedno-ducho rozreže!

    Nevedieť, že patrím k Bohu, znamená sedieť pri nohách Satana. „Démoni riadiaci“ nezmôžu nič riadiť v človeku, ktorý má VIERU a je bez strachu! Preto zasievajú aj strach „z Boha“. A preto sedíte rozpoltení na žiletke vašej nerozhodnosti! Stačí si len vybrať! Kam patríš TY?!

    • A čo máme iné robiť? Ale konkréntne, nie že „mať vieru“. Veď tu už 2 roky vyzývame k ignorovaniu nariadení a k občianskej neposlušnosti. Čo ešte iného sa dá robiť?

     • Venujte sa témam na úrovni svetonázoru. „Vaša“ vakcína je len objekt – nástroj, „následok“. A kde je príčina – subjekt? A opäť – nesklĺznite do nástrojov Globálneho mocenského systému, ako sú tí viditeľní. Treba sa venovať neviditeľnému, neštrukturovanému a aj okultnému /v zmysle tajný/ procesu riadenia. Aby ľudia pochopili, že len reagujú, a teda na čo reagujú.

      Skúsme toto rozobrať na – pre NICH cielenej aktivite – tzv. uvoľnenie opatrení. Čo aktívne budú pripravovať proti nám! Lebo uvoľnením nám zobrali z plachiet PROTIVIETOR! A jachtár sa vie plaviť aj proti vetru! Teda – žiaden vietor?!

      A ako toto poznanie využiť v boji pro nim. Lebo blbec skončí opäť s plným nákupným vozíkom a nič viac. Viď vaše diskusie o menách a platidlách. ??? Neustále na úteku?!

      Video: Ako to, že plachetnica môže plávať proti vetru?
      [Prehľadávať doménu funmagazin.sk] https://www.funmagazin.sk › video-ako-to-ze-plachetnica-moze-plavat-proti-vetru
      Premýšľali ste niekedy nad tým, ako je vôbec možné, že taká plachetnica môže celkom pokojne plávať proti vetru? Na túto zaujímavú otázku vám vo svojom pravidelnom spote odpovie český youtuber Martin Rota. Zdroj/Foto: youtube

     • Video „Proti vetru“ tu
      https://www.funmagazin.sk/video-ako-to-ze-plachetnica-moze-plavat-proti-vetru/

      Inak odporúčam na odľahčenie
      https://www.funmagazin.sk/
      https://www.funmagazin.sk/videa/
      ————————————————-
      Treba vedieť, že paródia – zosmiešnené násilie – zvyšuje salámovou metódou toleranciu k násiliu – viď dosah – volím Pročka, nech je sranda!
      Treba sa naučiť byť kritický aj voči všetkým srandičkám, pretože tak strach, ako aj radosť sú otvárače konzervy našej inak sterilnej emocionálnej integrity, a pomocou nich sa do nás dostáva určitý odkaz – program.

      Preto od určitej doby „vtipy“ len pozorujem! Medzi sosmiešňovaním a zastrašovaním je rozdiel len vo forme! Obsah – odkaz – je stejný!
      „Mám strach, ale akože sa ťa nebojím!“

      To nie je to isté ako nemať strach vôbec – prejavom bytia bez strachu je POKOJ!

     • Staré známe – „Po veľkom smiechu prichádza plač!“
      Treba vedieť, že behaviorálni psychológovia delia stav našej mysle na 4 protichodné kvadranty – ale nikde neuvádzajú stav pokoja!
      Strach vs. radosť a ľahostajnosť vs. nerozhodnosť. Každý kvadrant je súčasťou celku – teda v behaviorálnej psychológii je radosť, ľahostajnosť aj nerozhodnosť prepojená so strachom „uteč, alebo bojuj!“
      Táto psychológia nám ponúka teda len 2 možnosti! Lenže v stave pokoja – neutekám, ani nebojujem – plánujem, riešim! Som tvorivý.

      Teda – tieto 4 kvadranty prijíma riadená osoba ako svoju realitu, z ktorej si akože vyberá, a preto nevidí v stave pokoja tú realitu, ktorú si môže vytvoriť sama! Preto je plandémia PSY OP! Už ste o tom počuli mnohokrát, ale nevnímate to, že ste riadené osoby! Lebo vždy budete ako neslobodní – v nepokoji!

      „Covid didn’t emerge naturally; it was clearly manufactured
      Covid nevznikol prirodzene; je jasné že bol vyrobený
      Dr. Ryan Cole: Covid vakcíny spôsobujú KATASTROFICKÉ poškodenie orgánov
      Žena skončila na pohotovosti viac ako 30-krát po Pfizer vakcíne
      COVID-19 vakcíny spôsobujú syndróm získanej imunodeficiencie“ – kde som to už čítal „pred rokmi“?! „Vitaj späť!“

      „Tak som šťastný, že ťa vidím! TaK som sa o teba Baal!“ – dieťa Strachu!
      https://vignette.wikia.nocookie.net/galnet/images/f/fe/Frekthas-92.png/revision/latest?cb=20190901044632

     • Srandička o tom, ako blbci budú reagovať na „uvoľnenie“ – ale ani ťuk o tom, čo pre nás pripravuje druhá strana! A o tom to je to FUN!
      Kanalizovanie odporu!

      Ako bude vyzerať uvoľnenie opatrení v praxi? Táto geniálna paródia vám to objasní!
      https://www.funmagazin.sk/ako-bude-vyzerat-uvolnenie-opatreni-v-praxi-tato-genialna-parodia-vam-to-objasni/

     • Oprava – „a preto nevidí v stave NE-pokoja tú realitu, ktorú si môže vytvoriť sama!“

      Takže pozor na tvrdenia, že nepokoj je /jediná/ realita! „A niektorí tu nechcú vidieť /takúto/ realitu!“ LEBO EXISTUJE AJ INÁ REALITA! O tom stále točím!

      „Dajte Rusku pokoj dve generácie a nespoznáte ho!“

     • mam riesenie,Marosa zobrat do tvoriacej rady/to nie je ironia/ ,to magicke slovo, Stvoritel, ktoremu sa vela dusi postavilo chrbtom dnesny priklad:intuitivne zavolam znamemu zo skoly.mam ,,covid,,viem o nom ,ze je optimista,ma vieru,povedal ako som v minulom prispevku napisal,ze sa bude kupat v energitiziovanej vode a ze ideme do toho isteho bodu.ale ja som v tom momente nemal ten isty pocit.preco.on prijal bibliu covidovu a to je to o com tu stale hovori Maros. nie aby nas vsetkych tato situacia rozdelovala,ale kazdy v plane dusi ,to mame inac napisane,ako mame tu zivot majstrovat.viera nie je viera a veriaci nie je veriaci.tym nechcem povedat,ze tu stale lobujem za Marosa,mam respekt pred vetkymi,ktory si tu z tych 5mil.slovakov najdu cas a zucastnuju sa tohoto fora.

    • nemám vieru, nemám strach, namojveru cítim pach, Maroš bije na poplach, možno že si zahrá šach, práve kovid hlási krach….tri dni ho naháňali….lebo ho nemal malý…

  • Maros,100 bodov,spoznal som dusu,ktora mi to posunula presne ako to ty popisujes:kazda domacnost v A dostala cov.modlitbu, vo forme dopisu.Co spravim,zahodim do kosa,spalim nie!precitam a pouzijem protestnu modlitbu-nesuhlasim,odmietam a vyslem to Stvoritelovi.to iste som pocul pred tromi dnami a som od teba vzdialeny stovky km.nemam strach a vsetko to co sa deje ma obchadza.svoj kanal rozsirujem,aby mohla cezomna pretekat energia a uzemnujem-e sa v potoku,cerpame vodu vyvierajucu z hory,ktora je energitizovana,proste zvysujeme nasu-resonanciu,ako stale pisem,ziaden strach,ziadne nizke frekvencie,ktore vas potom privadzaju k takym myslienka,ake tu dnes citam.Zivot zijeme vecny aj bez tohoto hrubozrneho,,sveta,,tu je vyhlasena vojna proti ludstvu,ale mi ich porazime srdcom a z neho vyzarujucou energiou.

 14. Miroslav Čižmár

  Já bych to neviděl tak špatně. Tá čtyrka, to je taková první vlaštofka.

 15. mariankosmac

  Oni majú zbrane, páky na ľudí, my nemáme nič. To sa nielen že ťažko bojuje bez zbraní, ale nedá sa vôbec bojovať. V tomto kontexte i dáva zmysel prečo zrušili vojenčinu, chceli z nás spraviť neschopákov ktorí ani nevedia držať zbraň. Jediná ľudová zbraň je prestať všetci chodiť do práce a nechať všetko skolabovať.

  • mariankosmac

   Vytvorili by sme no go zóny kam by policajt či exekútor nevkročil. Len neviem čo by sme žrali, keď by nám zablokovali účty a zavreli dedinskú Jednotu/Lidl. Požrali by sme sa navzájom. Takže keď nad tým premýšľam ani zbrane by nepomohli.

   • Suhlasim s tym ze sa ludia budu zrat navzajom a to nemyslim,len obrazne

    • Studujte zalm 91 ve jmenu Kristovy krve na Krizia Kalvary nejsilnejsi zbran Slovo Boxi na ochranu proti demonov smrti… a Kchazarskych band a vsevh Nato Gb dosazenych pucistickych vlad a konfliktyUkrajince zadluzuji valevnym sorted rake Slovensko
     Bez rusu v 2 svetove by jiz Slovanstvo. UKRAJINCI Polaci, Belorusove jiz nenyli stejne jako PolBsti Slpvane.
     Slovane spojme se a osbobodme se do prosperity od tech Kchazarskych teroristivkych band

     Modleme se Boze Jen jsi na nebesich v Arameic reci ,,, bozi a Kristovy

  • provokater

   neplačkaj,mariankosrač

 16. …rocky to si ozaj krásne napísal….a áno, tiež je pravdou, že je ,,nad nami dáky program“- od nás záleží, ako to bude ďalej… vďaka za ten link na youtube….

 17. hľadač pravdy

  S uvedeným článkom by som mohol z časti súhlasiť, realita je ale v skutočnosti ešte oveľa horšia. V článku nie sú popísané skutočné ciele ,,globalistov“ teda skrytej vrchnosti, ktorá riadi slobodomurárske lóže, ako svoj nástroj k dosiahnutiu jej cieľov. V dnešnej dobe je vo všetkých médiách mohutne rozširovaná lóžová propaganda a mnohí, či už vedome alebo aj nevedome cieľom zvrátenej ,,elity“ napomáhajú!!
  Preto ja na tomto internetovom portáli aspoň kde-tu zareagujem, aby tu bola aspoň nejaká protiváha k tej lóžovej propagande, ktorú tu viacerí prispievatelia v diskusiách rozširujú…

  1.) pár bodov k práci slobodomurárskych lóží v pozadí:
  https://www.badatel.net/byvaleho-viceprezidenta-pfizeru-sokovalo-ze-100-vakcinovych-umrti-sposobilo-len-5-sarzi/#comment-123124

  2.) infiltrovanie RKC slobodomurármi:
  https://www.badatel.net/preco-iluminati-odhaluju-svoju-agendu-a-vzdy-dopredu-vyzradia-co-chcu-urobit/#comment-125931

  3.) slobodomurárske heslo ,,Ordo ab Chao”. Skrytá elita prostredníctvom lóží vytvára účelový chaos. Z popola chaosu má ako phénix povstať slobodmurármi očakávaný ,,Veľký staviteľ všehomíra“, volajú ho aj ,,Veľký architekt sveta“, ktorého kresťania poznajú ako predpovedaného falošného mesiáša:
  https://www.badatel.net/globalisti-prehrali-ludstvo-vypovedalo-tyranom-poslusnost-a-necha-system-padnut-a-zhoriet/#comment-127732

  4.) odpad od pravej viery:
  https://www.badatel.net/brat-alexis-bugnolo-pandemia-sa-ruca-davajte-vsak-velky-pozor-na-falosnu-opoziciu/#comment-127132

  5.) slobodomurárskymi lóžami propagované hnutie New Age a otvorenie sídla jedného svetového náboženstva v roku 2022:
  https://www.badatel.net/francuzsky-sud-rozhodol-ze-umrtie-na-covidovu-vakcinu-je-samovrazdou/#comment-127660

  6.) grafické znázornenie hnutia New Age, ktoré má mnoho odnoží a vetiev. New Age = New Worl Order, teda nový svetový poriadok, ktorý slobodomurárske lóže pripravujú ľudstvu a svojmu ,,veľkému architektovi“:
  https://2.bp.blogspot.com/-T53LzhD6rAk/Uk-W4Yjb41I/AAAAAAAADqM/-v6ha3RzDHI/s1600/New+World+Order+Aquarian+Age+Chart+-+Peggy+Cuddy_Page_1.png

  7.) vrcholná satanistka a najvyššia pra-lóžová ,,sestra“ Blavatská – zakladateľka teozofie, čo je dnes premenované hnutie New Age a Pike – vrcholný satanista a najvyšší slobodomurár, ktorý medzi rokmi 1859-1871 vypracoval plán na tri svetové vojny a množstvo menších konfliktov. O tomto pláne Pike píše, že mu ho vo sne zjavil sám lucifer a má urýchliť vytvorenie celosvetovej vlády Antikrista.
  https://www.badatel.net/kniha-zjaveni-plan-na-genocidu-ludstva-prezentovany-ako-proroctvo/#comment-108452

  8.) ,,prieskumné balóniky“ ohľadom čipovania ľudí boli vypustené už aj u nás v TV (v r.2014,2015,2016,2017,2018,2019 aspoň, čo som zaregistroval ja).
  Ukážku reportáže o čipovaní ľudí z r.2019 som uviedol tu:
  https://www.badatel.net/patent-ukazuje-ze-covid-vytvorila-darpa-s-pomocou-billa-gatesa-a-who/#comment-105135
  (to, čo v súčasnosti prebieha je predstupeň ku konečnému, predpovedanému označovaniu ľudí)

  9.) desaťročia prebiehajúca propaganda slobodomurárskych lóží o ,,UFO“ – príprava scenára na úplné zničenie viery (nie absolútne – pozri bod č.4 a č.10):
  https://www.badatel.net/ako-technokracia-vyuziva-neviditelnych-nepriatelov-na-strasenie-sveta/#comment-103339

  10.) slobodomurárskymi lóžami podsunutý blud o ,,vytrhnutí“, čo je tiež jeden z dôsledkov nečinnosti veriacich v súčasnosti:
  https://www.badatel.net/brat-alexis-bugnolo-pandemia-sa-ruca-davajte-vsak-velky-pozor-na-falosnu-opoziciu/#comment-127974

  a tak ďalej…

 18. Dle Sibily Zjeveni Sv Jan sloboda zachrana pred vyhlazenim spaseni ma prijit z Vychodu

  SLAVA orthodoxnimu Rusku , a Vam pozehnany Sv Vladimirovici

  Sovetsky svaz Mirova hraz.
  BRITSKE vyhlazovaci pro bilych Koncentraky take pro deti 1890 v Jizni Africe… Ktera dnes mohla byt temer bila.
  NATO EU chce. aby Stredni EU byla vylidnena krizenci pricmouhla otrokarska Anglo saska kolonie,

 19. Dle Sibily Zjeveni Sv Jan sloboda zachrana pred vyhlazenim spaseni ma prijit z Vychodu

  SLAVA orthodoxnimu Rusku , a Va.m pozehnany Sv Vladimirovici

  Sovetsky svaz Mirova hraz.
  BRITSKE vyhlazovaci pro bilych Koncentraky take pro deti 1890 v Jizni Africe… Ktera dnes mohla byt temer bila.
  NATO EU chce. aby Stredni EU byla vylidnena krizenci pricmouhla otrokarska Anglo saska kolonie,

 20. Prečo tých globalistickych zmrdov z Davosu už ľudstvo nezačalo loviť a zabíjať?

 21. Lukáš Doktor

  Nech rátam, akokoľvek rátam, vychádza mi to tak, že pokiaľ do letných prázdnin Rusko okrem poriadku na Ukrajine aj poriadok na Slovensku a v Česku a strednej Európe a Slovanských štátoch ako takých,… tak bude Rusko, ktoré si pôjde vlastnou cestou… a Slovensko do volieb 2024 zanikne ako štát a národ. Tretieho marca 2022 má Mikulec podpísať 10 000 až 50 000 moslimov na Slovensko. Odmietnutie 50 000 znamená platiť ich domovským krajinám za každého jedného 1600 EUR týždenne a 4,6 miliardy EUR ročne… Čo urobí Mikulec? Ochotne príjme všetkých!… Slovensko bude posledným skanzenom NWO a slovenský národ nadobro zničený… Od roku 2025 je plán v televíznom spravodajstve prestať používať slová Slovensko, Slováci, Slovenky, slovenský, slovenská, slovenské…

 22. Démoni – anjeli, ktorí padli a stali sa nie pomocníkmi ale ničitelia vyvoja ludskej civilzacie. Nemajú nič spoločné s psychikou najhorších ľudí na planéte, oni tomu čo robia na rozdiel od najhorších ľudí veria. Najhorší ludia na planéte vedia že činia zlo ale démoni – padli anjeli v ľudských telách veria tomu čo robia, že je to to najlepšie pre všetkých. Preto sa nikdy nevzdajú.
  Verili svojmu pánovi aj keď sa otočil proti Bohu a tak sa nechali zviesť a začať ničiť ľudstvo. Za svoje činy budú i tak potrestaní, mnohí tým najhorším spôsobom – definitvnymm vyjmutím z existencie za neuveriteľných bolestí a múk. To čaká aj tých najhorších ľudských jedincov. Neexistuje horší stav, ktorý môže takí jedinec zažívať než vyjmutie z existencie na princípe rozkladu hmoty vesmíru – oddelenia hmoty od duchovného.
  Západné elity, satanistické a okultné spolky, sionistické organizácie a nakoniec aj sám ich tvorca – Globálna elita – sú horúcimi adeptmi na definitívne ukončenie svojej existencie bez možnosti ďalšej inkarnacie alebo zotrvania v astrále, či nízkej jemnohmotnosti.
  Za svoje činy sa im dostane zaslúžená odmena.

 23. Proc BOH STVORIL ZENU.
  ABY MUZE DONUTIL K MODLIDBAM ZA MILOST VYKOUPENI A TOHPUHY NEBES

Pridajte komentár

*