Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Facebook cenzuruje mexického kardinála za kritiku „Nového svetového poriadku“


Print Friendly, PDF & Email

Veľké technologické firmy ako Facebook, Google či Twitter pôvodne narástli tým, že sa prezentovali ako otvorené, pluralitné a slobodné platformy. Tomu však zdá sa byť nadobro koniec.

Nedávno Facebook scenzuroval video kardinála Juana Sandovala Íñigueza, emeritného arcibiskupa z Guadalajary, lebo naznačil, že globalistickí lídri využívajú pandémiu na nastolenie „Nového svetového poriadku“.

Namiesto každotýždňového kardinálovho videa Facebook predstavil vyčiernený screenshot ozdobený nápisom „Nepravdivé informácie“.

Pod to Facebook dodal: „Toto vyhlásenie opakuje informácie o COVID-19, ktoré nezávislí overovatelia faktov pokladajú za nepravdivé.“

Čo cenzorom tak vadilo na videu kardinála

Semanario Arquidiocesano Guadalajara, čo je informačný servis spravovaný guadalajarskou arcidiecézou, uverejnil 13. januára na svojej facebookovej stránke nasledovný screenshot, spolu s textom:

„Kardinál Juan Sandoval kritizoval zavádzanie nového svetového poriadku, niekoľko hodín nato bolo jeho video cenzurované“.

V deviatej minúte a tridsiatej sekunde videa z 12. januára, ktoré má názov „Sprisahanie nového svetového poriadku“, začína kardinál slovami:

„Milí priatelia, toto bude pokračovať dlho.

Táto pandémia sa neskončí o mesiac, ani o dva, možno ani tento rok, ba možno ani o tri, štyri, päť, šesť rokov,“ povedal.

„Práve to títo ľudia chcú. Bude to nadlho. Je to neľahká, náročná situácia, podobnú sme v histórii ľudstva ešte nezažili.“

Je Bill Gates ďalším prorokom alebo pozná interné informácie?

„Bill Gates je prorok a predpovedá budúcnosť,“ poznamenal ironicky kardinál, „a predpovedal nielen príchod koronavírusu, ale varoval tiež pred možnou budúcou pandémiou pravých kiahní.“

Počas pandémie kardinál Sandoval kritizoval zatváranie podnikov a služieb ako neprimerané opatrenia na kontrolu šírenia koronavírusu.

 „To, o čo im ide, je svetovláda, nový svetový poriadok,“ tvrdí vo videu kardinál.

„Chcú jednu svetovú vládu, jednu armádu, jednu menu, jednu ekonomiku a tiež jedno náboženstvo – ktoré určite nebude to kresťanské,“ varoval.

„Bude to falošné náboženstvo Matky Zeme (klima-alarmizmus), v mene ľudstva a svetového bratstva. Aby to dosiahli, slúžia pandémie na oslabenie národov; ožobračujú ich a zadlžujú, rúcajúc ich ekonomiky,“ ďalej uviedol Sandoval.

„Taktiež oslabujú vzdelávanie, zatvárajú školy a nahrádzajú ich dištančnou výučbou.

Tieto pandémie bránia aj praktizovaniu viery, ako sme všetci videli vlani. Zatvárajú kostoly, obmedzujú počet ľudí, ktorí môžu navštevovať bohoslužby.“

„Hlavne však medzi ľuďmi vytvárajú strach, hrozný strach,“ uzatvára svoj prejav kardinál.

Stop Candida

Zdroj: breitbart.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Vedeli ste, ze ak je senior nad 65r pozitivny na koronu,daju ho do statistik 4x?
  https://zemavek.sk/pripad-nad-65-rokov-sa-pocita-za-4-pripady/
  Korona podporovatelia, kde ste ?

  https://www.worldometers.info/coronavirus/country/slovakia/
  treti graf, ako je matematicky mozne, ze sme klesli 5 nasobne, ale pocet pripadov nie?

  • na worldometers su tuším len čísla z PCR testov .. ATG sa tam nepočítajú, s tými sa dá lepšie manipulovať

   • ano, ale ako moze byt v januari 55 tisic ludi chorych a dnes 11 tisic? pricom den co den je cca rovnaky prirastok chorych?
    ved ako moze aktivny pripad tak prudko a klesnut, ked 7dnovy priemer je nemenny ?
    ved to je do neba volajuci podvod a falsovanie..

    • veď toto… chorých klesá ale situácia AUTOMAT sa stále zhoršuje … mali by opakovať ZŠ čo sa týka matematiky

  • Iwan Boss

   Bill GETS sa v hlúposti počíta za 1.000,000 idiotov…… obesit je málo…..
   pradedo Iwan

 2. Zabudol som, toto je na gulag,olano, a spol, na GULAG.
  Ludia, slovaci, slovania,dajme sa dokopy, kupme kdesi pozemok, psotavme im tie gulagy, fakt, ved to ej pohoda, kvalita nehra rolu, odpadovy material, hoc aj radioaktivny..a nech si ho postavia sami, a zavru sa tam, zahodia kluc…
  zite slobodne, bez ruska, bez testu, bez semaforu (ten skutocny semafor respektujme, na cestach) a kaslime na nich

  • Ano mali by sme to tak nejak cele „otocit“. Ti ktori sa testuju a su pozitivny, tych by sme my mali izolovat a poslat ich do novodobych koncentrakov. Preco by nas zdravych, co sa netestuju ako sialenci mali niekam posielat a brat ako tu najvacsiu hrozbu? Ti co nosia ruska a znizuju si imunitu su pre nas velmi nebezpecni, lebo mozu byt siritelmi vseliakych virusov a nie iba covidu. Preco by sme prave my normalni mali byt davany na „vedlajsiu kolaj“.

   Co sa tyka soc. medii, tak tam to je jasne treba mazat obsah a nasledne rusit ucty.

 3. no a k teme, co je to facebook?
  juj aky som rad, ze som exot hoaxer, 0 testov, 0 facebookov,
  LOL, keby mam doma sampanske, tak si to teraz otvorim..

  • prave citate slova neuveritelne stastneho a slobodneho cloveka, pocas lockdownu a tyranie fasistov, takto ich am na haku a smejem sa im.
   smial so sa uz aj predtym, ked som nakupoval bez ruska, a nikto nikto prenikto ma neoslovil..
   adios amigos, olanos..

   • tiež ste tuším dôchodca

    • este nie, ale podporujem ich, budovali nasu zem ,vlast a krajinu.

     • tak potom vám gratulujem k liberálnemu zamestnávateľovi, že od vás nepožaduje test na vrátnici

     • ametyst
      nie kazdy zamestnavatel je fasista..
      zopar z nich pouziva zdravy rozum..
      ja sa viem dohodnut takmer s kymkolvek normalnym..
      ak nie, odidem s hlavou vztycenou dalej.
      poradim si.

     • Tip pre Bcc Net Timurovcov…
      Vyhľadávajte medzi 750 zariadeniami po celom Slovensku
      http://www.domdochodcov.sk

      Ako povedal Luis Pasteur – „Niekde treba začať“
      Treba si to nielen v okolí „definitívne ujasniť“…
      Napr.
      https://www.zoznam.sk/katalog/Institucie-urady/Domovy-dochodcov/Kosicky-kraj.html

      K článku – ten kardinál má vymeniť satana Franciho – aby to veriacich až tak nebolelo? Aby stále „mohli“ veriť – že „dobro“ ešte existuje? Lebo v južnej Amerike hlboko veriaci ľudia budú z NWO paf – a „čo robila“ cirkev – keď to má plánovite ruchnúť do nového svetového náboženstva – vieru v umelú inteligenciu.

     • Dušan..a nie každý F-ta je zamestnávateľ

   • Hoďte na neho sieť.

 4. inak, ak davaju 4xpozitiv pre ludi nad 65 rokov,preco im nedaju 4 dochodky?
  ved ak su 4x koronaci, su 4x dochodcia traba 4 dochodky,nie ?
  mali by vladu zazalovat. podporme ich.

 5. Ďakujeme tímu Bádateľa za ďalší článok, za ďalšie otváranie našich očí.
  Teraz som klikla na web MUDr. Mercolu – tam je podobný článok, podobná cenzúra:
  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/02/12/google-banned-mercola-videos.aspx
  Top Dr. Mercola Videos Banned by Google
  Najlepšie videa Dr. Mercolu sú zakázané Googlom
  Jedným slovom Google, Youtube robia riadnu cenzúru

 6. Definitiva

  Všetci milovníci Západnej civilizácie, čítajte pozorne a sto krát, ľudia sú pokusné myši a smrť ľudí nesmie brániť zisku farmaceutov, pokusná Covid vakcína:

  https://aeronet.cz/news/americti-lekari-varuji-pred-syndromem-ade-zpusobenym-vakcinami-na-bazi-mrna-kdy-vakcina-ve-skutecnosti-zesiluje-ucinky-viru-v-tele-a-po-aplikaci-vakciny-ockovane-osoby-okamzite-onemocni/

  V minulosti som tu písal o konceptoch existencie ľudstva:
  Kapitalistický Západný koncept, záujem jedinca, firmy, podnikateľa, korporácie… má prednosť pred záujmom, potrebou spoločnosti. Základom práva je zisk ihneď a za každú cenu. Ľudský život nemá cenu. Kapitalizmus zničil zdroje pre prežitie človeka na Zemi, doviedol spoločnosť do svetovej ekonomickej, spoločenskej a prírodnej katastrofy, neustále vojny a ničenie sú normou.

  Koncept spoločenskej bezpečnosti KSB, presadzuje jedine Putin, naposledy aj v Davose, potreby spoločnosti, rozvoj duchovného a materiálneho sveta spoločenstva má prednosť pred záujmom jednotlivca. Dobrovoľná, mierová, obojstranne výhodná spolupráca národných demokratických štátov.

  • Pán Definitíva, ďakujeme za ďalší dôležitý článok.

  • „potreby spoločnosti, má prednosť pred záujmom jednotlivca“ = čistý komunizmus! Veľký reset! Demagógia! Začal to už Tomáš Aquinský – pozri prednášky prof.Veitha o biblii a NWO.

   Potreby jednotlivca majú byť v súlade s potrebami spoločnosti – kto ich nastavuje? Demagógovia „v mene“ izmu? O čom je ideológia?

   Nie je pravda, že Eskimáci v čase veľkej zimy a hladu kládli starých ľudí na ľad zmrznúť. To ich starí – kvôli svojej vysokej, až výhradne duchovnej kultúre – ak chceli svoje pokračovanie rodu – si sami vybrali svoj odchod, aby zachránili svojich vnukov a s nimi ich rodičov – svoje deti. Lebo každý deň mohol priniesť zmenu počasia, resp. žiadna nepriazeň osudu netrvá nekonečne.

   V slovanskej občine sa prijímali len také rozhodnutia, ktoré nesmeli poškodiť záujem žiadneho člena občiny. Celá demokracia s právom väčšiny je ten podvod a základ disharmónie civilizácie. S nástupom komplexu moci – dá sa doslova vyšľachtiť – posilniť práve incestom – nastúpila DNA línia jednotlivcov DEGENERÁTOV /pozri výskum Grigorija Klimova/ s potrebou moci nad ostatnými, ktorú si mohli – ako sociopati degeneráti – uzurpovať manipuláciou, terorom, ideológiou. A v tom sme doteraz – svetu vládnu psychopati – degeneráti.
   Zaznobin rozpracoval vyššiu sociálnu /hermetické vedomosti/ psychológiu – ako možno chirurgickou a psychomanipulačnou /kultúrnou/ lobotómiou rozdeliť obe mozgové hemisféry, ktoré inak pri obojstrannej spolupráci zabezpečujú harmóniu mysle a ducha – zmýšľanie a svedomie. Po lobotómii zaniká schopnosť rozlišovať medzi dobrom a zlom – zaniká harmónia vnútorného súladu a súladu jednotlivca so spoločnosťou. Ty – Definitíva – vieš, kto tvorí perifériu moci Globálneho prediktora – tak, aby si periféria moci neuvedomovala svoje otroctvo vo vzťahu ku GP, aby si neuvedomovala, kto je to GP – aby ho nevedela identifikovať – pretože GP musí všetko ovládať skrytým riadením – pretože ak by ho identifikovala jeho vlastná periféria moci – degeneráti s komplexom moci, ktorí „prirodzene“ túžia po nekontrolovanej moci – ich /GP= skupina žrecov/ – by zmietli z povrchu zemského a celý systém parazitizmu a ovládania by sa vyšpičkoval do krajnosti – a buď do zničenia civilizácie a ekosystému – alebo by to vyvolalo koncentrovaný odpor zotročovanej, ale uvedomelej prebudenej väčšiny, ktorá by sa mohla rozhodnúť – zbaviť sa všetkého tyranstva – a ešte aj náznaku komplexu moci – totálnym vyhladením takto DNA disponovanej časti pozemskej populácie. GP likvidujú tých, ktorí im mocou prerastajú riadenie – prerastajú cez hlavu. Ak máš príliš agresívneho psa, ktorý čaká na príležitosť ťa zadrhnúť – aby prevzal riadenie – pokiaľ nie si samovrah – zbavíš sa ho.

   Zaznobin spomína funkciu jednotlivých mozgových hemisfér – používa vlastnú definíciu – my bežne vieme, že pravá je sídlom duše – ľavé oko, ľavá tvár – emocionalita, ľavá hemisféra je sídlom tvorivého myslenia – pravé oko je „rozumné“, pravá tvár je chladná, odmeraná.

   Podľa Zaznobina – pravá hemi zodpovedá za rozlišovanie dobra a zla, rozvíja sa prácou a spoluprácou – je systémovo-programovo konštruktívna, sústredená na plnenie samozrejmých povinností a úloh. Ľavá hemi zodpovedá za tvorivé myslenie – abstrakt, fantáziu – vnútorný svet predstáv o živote. Zodpovedá za túžby a fyzické Ego. Teda.

   Zaznobin spomína, ako GP dvomi generáciami vybraných-vyvolených otrokov – incestných degenerátov vyhnaných z mesta UR – Babylonu /Grigorij Klimov/, s už vrodeným komplexom moci – ich izolovaním v púšti – bez práce, kŕmených manou – odstavili ich pravú hemisféru – a zlikvidovali sociálne návyky obecnej spolupráce /“Toto nemusím“ – viď prejavy mediálnych celebrít/ a vlastného zabezpečenia vlastnou prácou. GP im tak odstavili aj schopnosť rozlišovať medzi dobrom a zlom /“Dobré je len to, čo je dobré pre mňa!“/ a vypestovali v nich samozrejmý parazitizmus – manou, ktorú dostávali zadarmo. Treba si všimnúť vymyslené „zázraky“ v biblii, ktoré prisúdili Kristovi – ako premieňal vodu na víno = drogy zadarmo, ako plnil koše rybami = jedlo zadarmo. Príchod spasiteľa – mesiáša je očakávanie – idea psa, že ho pán nakŕmi. Teda – preto nás kŕmia predstavami, že niekto uspokojí naše potreby a predstavy – často mediálny marketingový abstrakt.

   GP posilnením ľavej hemisféry posilnili schopnosť abstraktu – fantazírovania „ako“, predstavu ako to dosiahnuť bez námahy, bezpracne. Tak – že to budú za nás produkt-službu vytvárať iní – zvyknutí používať pravú hemisféru spojenú s prácou.

   GP zároveň vytvorili podmienky izolácie a vnútornú druhovú-klanovú konkurenciu – vnútorný boj o výhody a moc – ako naplniť svoje fantázie. Zároveň posilnili incest a tým upevnili genetickú líniu požadovaných vlastností – viď incesty vodcov rodov – aby moc ostala v rodine. Izoláciou zároveň vytvorili „ponorkovú“ chorobu – agresivitu, permanentnú nespokojnosť – vrodenú revoltu, odpor proti všetkému, neschopnosť podriadiť sa prirodzeným autoritám v záujme aj iných. Posilnili subverzivitu – rozvratníctvo. A potom ako vyšľachtených loveckých psov ich vyhnali do sveta – aby rozvrátili harmonickú ríšu Chetitov – úhlavných nepriateľov faraóna. A potomkovia faraónov – žrecov, sa rozptýlili do okolitého sveta, a svojím skrytým riadením pred sebou hnali túto svoju viditeľnú perifériu moci ďalej – aby rozvracali a ovládali. Zároveň vytvárali centrá koncentrácie riadenia – aby sústrediii centrálne sýpky a pokladnice faraóna a žrecov – viď „Všetky cesty vedú do Ríma“. V globalizovanom svete je úplne jedno, či nejaké zdroje ovládnu Francúzi, alebo USA – všetko skončí vo faraónovej sýpke. Viď vojnu vo Vietname – Francúzov vystriedali Američania – dnes „obsadila“ Vietnam armáda bankárov. Ovládač na 6. úrovni – vojna, sa posunul na vyššiu úroveň 4. – peniaze, a 1. – ideológia.

   Teba si uvedomiť aj historické prípady upevňovania lobotómie vyvolených otrokov – zákaz živiť sa prácou, remeslom – mali dovolené len obchodovať. A tak sa upevnili vo finančníctve – momentálne najvplyvnejšej periférie moci GP – ktorá zotročuje ostatné ľudstvo na 4. priorite – peniazmi, ekonomickou závislosťou, korupčníctvom, ďalej na 3. – informácie – GP debilizuje degeneráciou vzdelávacieho systému – dezinformáciami a lžami médií, a na 5. – drogami a závislosťami, na 2. – história, kultúra – zatajovaním pravdy a prekrúcaním faktov – neochronológia, rozvratom tradície a kultúry = zvyklosti spojené s pravou hemisférou /dobro a zlo, práca/ – kultúra a história sa stáva abstraktom, rozvrat jazyka ako prirodzenej kultúrnej informačnej sústavy – nahradením cudzími výrazmi – angličtina ako digitálny jazyk, newspeak – novotvary s nejasným, alebo pozmeneným významom, zámenu pojmov a ich pôvodného významu, na 1. úrovni – svetonázor nahradený ideológiou a marketingom = trhovníctvo, obchodovanie, ktoré mení pôvodný vnútorný kultúrny duchovný hodnotový systém umožňujúci efektívne prežitie pôvodnej kultúrnej society – momentálne atakovanej imigrantmi, ktorí fyzicky rozvracajú svojimi potrebami, návykmi, kultúrou, náboženstvom kultúru pôvodného obyvateľstva – čím vytvárajú napätie, disharmóniu, čo smeruje k 6. úrovni riadenia – k vojne a fyzickej deštrukcii – nepriateľ je v Trójskom koni, takže ako sa zomknúť a bojovať ako tradične proti vonkajšiemu nepriateľovi – keď bojovať proti vnútornému nepriateľovi je pôvodnému obyvateľstvu je zakázané zákonom! – tak ako je zakázané SYMBOLICKY!!! používať invermektín – lebo je pôvodne učený proti vnútorným parazitom, a každý, kto sa vnútorne a podvedome stotožňuje s parazitizmom – vid tých viditeľných parazitov v súčasnej vláde – použitie invermektínu z okultných dôvodov nedovolí!!! To nie je len o konkurencii a zisku z vakcín!
   To je ako diablovi kríž! Toto je odpor entít – vnútorne nastavených ako paraziti – proti prostriedku proti parazitom!!!

   Na záver teda znovu pripomínam, aký význam má práca pre rozvoj a zapájanie pravej hemisféry pre harmóniu človeka – aj v base – aby vedel rozlišovať medzi dobrom a zlom, aby vedel dodržiavať sociálne väzby. Bossovia v base zásadne „nemusia“ – je to ich parazitický mocenský status. Jedinou ich „prácou“ je abstrakt – ak ovládať a využívať iných.

   Tým samozrejme nemyslím otrockú, nenaplňujúcu prácu – „Arbeit macht Frei!“, pretože to je idiotizmus riadenia sociopatickými degenerátmi, ktorí nútia iných hrozbami a sociálnym útlakom pracovať tak, že si svoje otroctvo – rabstvo UVEDOMUJÚ! Globálny prediktor vytvorili systém nevedomého otroctva u vyvolených otrokov, aby si vytvorili pre svet viditeľnú perifériu moci – dozorcov s výhodami, aby GP sami, ako pôvodcovia tohto tlaku – žreci – zostali utajení. Svedčí to o jednom – absolútna väčšina ľudstva je slobodná pred neuvedomelým otroctvom – uvedomuje si ho – viď doktrína komunistov o uvedomelom budovaní socializmu – teda o dobrovoľnom otroctve v systéme, ktorý v mene spoločnosti – podľa predstáv vyvolenej verchušky, potláčal individuálny rozvoj každého jednotlivca, ako jedinečnej bytosti, pretože táto indoktrinácia pochádzala z pôvodného vnútorného podvedomého parazitizmu vodcov – ideológov – ktorí fungovali a doteraz fungujú na abstrakte ľavej hemisféry! Engels bol ako homosexuálny partner Marxa – vydržiavaný Marxom peniazmi jeho manželky – údajne minul cca 9 miliónov mariek /Grigorij Klimov/. Keďže Marx sa stal neplodným – vypomohol mu Engels pri splodení dcéry. A takýto degeneráti vytvorili ideológiu ideálnej spoločnosti – totálny abstrakt!

   Takže znovu – chápeš – chápete význam a obsah tejto informácie?

   “ Mojou záľubou okrem kybernetiky, z ktorej mám kandidatúru vied, je teoretická fyziky a filozofia. Objav dialektického princípu jednoty bytia mi umožnil položiť nové základy kozmológie a časticovej fyziky. V poslednom čase zameriavam svoju pozornosť aj na štúdium podstaty vedomia“ = abstrakt!
   „Poznámka – Hegel je presne to, čo je základom nášho kontrolingu zo strany elitárskych psychopatov!“ = abstrakt
   „Hegelova filozofia. Hegelova filozofia je súbor G. W. F. Hegelom vytvorených filozofém . Podľa Jána Kollára sa vyznačuje abstraktným odborníctvom a odtrhnutosťou od života.“ = abstrakt /= PREDSTAVA / = práca prevažne ľavej mozgovej hemisféry = vyvolení, neuvedomelý otrok GP – ktorý sa hrabe k moci,
   aby si naplnil svoje fantnázie a zabezpečil si pohodlnú existenciu! Takže podpisujte petíciu „vojakov v zálohe“ doboha!

   Úplný záver – môžete ma niekto doplniť – uvedomujete si, koľkým ľuďom začne kvôli lockdownom hrabať vo veži, keď im zoberú zmysluplnú prácu – ktorou napĺňajú aj potrebu iných – a odstavia im pravú hemisféru a zapoja ľavú – naštartujú abstrakt – predstavu ako prežiť – jedni sa nezodpovedným zadĺžením stanú otrokmi bánk, druhí sa dajú na zločin, tretí na parazitizmus – a príjmu tých 500 digitálnych eur a totálnu kontrolu kvôli pohodlnému – abstrakt – prežitiu – ktoré si vylepšia – predajom drog – lebo toto už pri pokusnom zavedení nepodmieneného príjmu presne takto dopadlo. Remišová už zakladá fondy!

   Doboha ľudia! Slováci, Slovenky! Prestaňte nadávať na prácu! Keď máte nahovno prácu – ktorá vás aspoň živí – v čase voľna si nájdite čas na zmysluplnú prácu – tvorivého koníčka! Aby ste si zachovali plnú funkčnosť pravej mozgovej hemisféry, vďaka ktorej si zachováte našu národnú zručnosť, schopnosť rozoznávať zlo a dobro, posilníte ducha – keď bude sídlo vašej duše udržiavané, zachováte si zmysel pre harmóniu, zachováte si zmysel pre spravodlivosť a súcit – súdržnosť, zmysel pre správnosť – teda aj statočnosť a odhodlanie – lebo budete chápať zmysel celého a význam celku! Budete sa riadiť svedomím! Budete vedieť to PREČO!

   Ak nebudete zmysluplne pracovať – zdegenerujete! Vaše fantázie prejdú do bezuzdnosti, prestanete poznávať hranicu rovnováhy – aj hranicu vnútornej kontroly, vnútornýzákon – skončíte v kriminálnom prostredí, skončíte ako sociopati, psychopati- možno sa vám bude zdať všetko normálne – ako sa to javí normálne aj pederasom. Budú z vás degeši!

   Bojujte za dôstojnú a zmysluplnú prácu! Vykopnite tie parazitické skorumpované odbory, ktorými vás ovláda parazitická vláda, parazitická mafia! Vykopnite túto vládu, ktorá na vás vykonáva lobotómiu. Skončime tento „sociálny experiment“ doboha! Toto nie je sociálny experiment! Tí, ktorí toto celé riadia – už tisícročia poznajú výsledný efekt!

 7. Definitiva

  Včera som tu dal odkaz na úmrtia v košickom dome dôchodcov. Zatiaľ je ticho?

  • Neviem aké ticho bude, keď si TO pozrie pár desiatok ľudí, ktorí do toho majú čo hovoriť. Počítam, že niekoho osloví svedomie, iného trestná zodpovednosť. Pokiaľ bude ich strach z vlády väčší – starkí budú umierať. Každý jednotlivec TU! – má možnosť spracovať si svoj vlastný informačný materiál a poslať ho ďalej – čo myslíš, čo som robil „vo svojom voľnom čase“?

   • Dnes som dostal z mailboxu veľké no no no! – nesmiem 2 dni odoslať rovnakú správu aj s prílohami – pokiaľ do 12 hodín neprejdem na platený účet. Takže tiež odtiaľ potiaľ – už som ma zrušené 3 účty, a keď mi zrušia tu účet – bude to aj pre rovnakú IP adresu. Čiže – keď chceš zachraňovať svet – musíš platiť. Za účet, za DVD, za listy. Lebo firmy majú možnosť odoslať správy – ponuky aj tisícom – keď im dáš súhlas s uschovávaním OÚ a s hrabaním sa ti v počítači – to sa za spam nepovažuje. Mailové korporátne právo. Každý podľa svojich možností – ale nie každý využíva aspoň tie.

 8. Ďalší dnešný článok Dr. Mercolu:
  https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/02/11/big-tech-bans-robert-f-kennedy-jr.aspx
  Big Tech Bans Robert F. Kennedy Jr.
  Veľké technologické spoločnosti zakazujú (vykázali) F. Kennedyho, mladšieho

  Ja dodávam jeho web stránka je:
  https://childrenshealthdefense.org/
  Teraz tu nabehol článok:
  https://childrenshealthdefense.org/defender/robert-kenney-jr-instagram-removal-account/?itm_term=home
  RFK, Jr. Responds to Instagram’s Removal of His Account
  Voľný preklad:
  Bol odstánení jeho Instagramový účet

 9. https://www.naturalnews.com/2021-02-11-fauci-demands-use-children-guinea-pigs-covid-vaccine.html#
  Fauci demands America use children as human guinea pigs for covid vaccine experiments
  Fauci žiada, aby Amerika používala deti ako ľudské pokusné králiky pre covid vakcinačné experimenty

 10. https://www.naturalnews.com/2021-02-11-yearly-covid-19-shots-needed-j-and-j-ceo.html
  Yearly COVID-19 shots might be needed by everyone, Johnson & Johnson CEO now conveniently claims
  Každoročné COVID-19 vakcíny mohli by byť potrebné pre každého, teraz pohodlne tvrdí výkonný riaditeľ firmy Johnson a Johnson

 11. K článku – viete niekto stiahnuť v mp4 toto video – „Slovo života – Kresťanské centrum“ a dať ho na úložisko – mne to ponúka samé ADP formáty. Z You Tube prakticky zmizli MP štvorky, ako Medium 480 x 360 mp4 a nastupujú samé ťažké HD kvôli HD idiotom.

  Zažil som Biľaka, ale toto je neskutočná haluz! Totálny okultizmus a zaklínanie! Ešte treba kovid Woo-doo!
  https://www.infovojna.sk/article/video-krestanske-centrum-zehna-matovicovi-mudrost-a-prosi-o-ochranu-pred-zlymi-ludmi-pre-neho-aj-krajciho

  Ku.va! SALAMANDRA BANDA! Jedovatá!
  Európska reptiliánska modro-žltá
  https://2.bp.blogspot.com/-mZfCV4bSdmM/VRGSLFBichI/AAAAAAAAK3o/eODI9s3kaK4/s1600/Salamandra.JPG

  • sekta bláznivá …keď som to videla cez týždeň, tak som neverila..myslela som, že to je montáž

   • Schválne som to sem dal – pozri gesto tej neforemnej, zakomplexovanej kravy – dlaň s roztiahnutými prstami – a porovnaj s rukou toho kardinála na obrázku tu. O čom točím? Čo je najvyšším trestom v cirkvi ako komunity, ktorá akože poskytuje ochranu jedincom v stáde? EXKOMINIKÁCIA!!!

    Nemám k dispozícii celý materiál knihy, tak len časti:

    1/ „Monty vypozoroval, že vodcovské kobyly nehrizú, nekopú, ale že napríklad na vyhnanie mladého žrebca, ktorý už im prerastá cez hlavu, stačí, keď si k nemu kobyla stúpne bokom alebo dokonca chrbtom a prestane sa na neho pozerať. Na to začne mladý žrebec prosiť o zľutovanie, dá hlavu až k zemi a cvaká hubou, čo je gesto poníženia. Keď sa kobyla nehne, znamená to ortieľ smrti. Žrebec musí odísť. Keď sa k nemu otočí čelom, je to gesto uzmierenia a aktuálneho mieru.“

    Poznáme to – hrať sa na nevšimáka, nerozprávať sa – žena s mužom – tichá domácnosť je presadzovanie sa toho, kto ju vyvolal. Detto arogancia = ja tu chcem byť vodca.

    2/ „Čo platí na kone, platí i na malé deti
    Pri svojom ostravskom predstavení pracoval s kobylkou trpiacou klaustrofóbiou. Pre majiteľa to bol veľký problém, pretože s ňou potreboval jazdiť na súťaže a ona odmietala nastúpiť do pristaveného vozíka. Trvalo im to i celé hodiny, než ju tam dostali, zranila sa pri tom ona i ľudia okolo, niekedy dokonca musela na preteky po svojich a cesta ju tak vyčerpala, že na pretekoch úplne prepadla.

    A Monty? Za 20 minút ju bez problémov dostal do vozíka. Hovoril, že sa to musí robiť ako s deťmi.
    Keď dieťa pochopí, do čoho ho tlačíte, nikdy ho k tomu nedonútite.

    V aréne stál vozík na kone, od jeho otvorených dverí viedli do bokov ochranné ploty, aby kôň nemohol utiecť do strán, a pred týmto priechodom v tvare „V” stál Monty s kobylkou.

    Ona bola čelom k vozíku, Monty chrbtom. Držal kobylu za uzdu, a kedykoľvek urobila krok vpred, prinútil ju cúvať. Pri tom hovoril do mikrofónu, ktorý mal na hlave: „ Ty by si tam chcela? Ale nie, ešte nie, to by si musela chcieť omnoho viac, kráska.” Takto sa s ňou rozprával a vždy keď urobila krok vpred, donútil ju urobiť niekoľko krokov nazad. O 20 minút ho do vozíka skoro vtlačila.“

    „A nielen kone. Monty obieha polepšovne a väzenia a rozpráva sa s väzňami či problémovou mládežou. Sám poznal to, čo často i oni – násilie v rodine, nešťastné detstvo, zlú výchovu. Vie teda, o čom hovorí. V Ostrave som bola pri tom, keď navštívil deti z detského domova. Na začiatku boli sebavedomé, drzé, vysmiate, on si ich ale behom pár minút skrotil tak, že mu zobali z ruky. Najväčšieho drsňáka posadil vedľa seba, objal ho okolo pliec a hovoril mu, ako mu rozumie, že chápe, že chce žiariť, byť za drsňáka, zaujať. Chalan za chvíľku ani nedýchal.“

    Slovenské príslovie – „Keď chceš dostať sviňu do chlieva – chyť ju za chvost a ťahaj od chlieva!“ = reflexná psychológia. Komunisti mali metódu – kto s nimi nesúhlasil, ale mal pre nich vodcovský potenciál – navrhli mu funkciu, tak sa stal jedným z nich – a nepôjde predsa proti sebe.
    Monty posadil odbojného vodcu VEDĽA seba – nie proti sebe – a tak odstránil spor-súboj o moc, prejavil mu uznanie – takže ho odzbrojil. Komunisti dávali odporcom cez ŠTB na výber – pridať sa k nim, byť povýšený a mať výhody – alebo perzekúcie. Kto sa chce dostať medzi dobre situovanú verchušku – snaží sa stať odborárskym funkcionárom – chvíľu robiť problémy – a príde ponuka, ktorá sa neodmieta. Ale to som odbočil – nie od reflexnej psychológie, ale od tých gest – otvorenej dlane s roztiahnutými prstami.

    Keďže článok je len torzom celého materiálu, tak to doplním z hlavy.
    Kôň je únikové zviera a jeho predátormi sú okrem vlkov aj veľké šelmy. A tie používajú na uchytenie koristi veľké drápy. Čiže – Monty odpozoroval, že keď pred koňom „roztiahne drápy“ – vie koňa zahnať. A naopak – keď spustí ruky a zavrie päste – kôň už sa nebojí – možno vidí „kopytá“. Alebo za hrsť dobroty. Teraz k ľuďom.

    Prečo ten kardinál, alebo tá sektárka používa tú dlaň s roztiahnutými pazúrmi? Lebo keby hrozila päsťou – bol by to jednak signál k osobnému súboju „s každým“ – čo u tých mladších vyvolá smiech a pohŕdanie, stratu rešpektu – „No len to skús!“

    To ich gesto s pazúrmi je naznačená exkomunikácia – „ak nebudeš súhlasiť, čaká ťa vyhnanie do divočiny, kde ťa zožerú veľké šelmy“! Čiže – ide o pripomenutie podvedomiu – že sa môžeš stať obeťou neľahkej budúcnosti a Šelmy, takže radšej zostaň v stáde a počúvaj, čo ti hovorím!

    A je absolútne jedno, aký je obsah digitálnej informácie – základ je naladiť sa súhlasne. Chce to aj predstavu, aká gestikulácia sa používa na zdôraznenie významov ako – „v celku, v globáli, obsiahnuť, mať pod kontrolou“ = „mať vo svojich pazúroch“. Všimnite si „plačovky“ – samé chlácholiace gestá – ale nikto z nich to pod kontrolou-v pazúroch nemá! Pretože nikto z nich nie je skutočný predátor, a už vôbec nikto vodcom svorky levov – SÚ TO PARAZITI! – viď symbol českého leva.
    https://patalie.sk/__trashed/

    Roy Horn – cirkusový krotiteľ bielych tigrov, ktorý prežil ich útok. Všimnite si priateľské skromné pozdravné gesto s otvorenou dlaňou.
    https://cheesecake.articleassets.meaww.com/437346/uploads/79205400-91a3-11ea-b0f2-152571adfed9_800_420.jpeg

    Roy Horn – ešte pred útokom tigra – v reštaurácii naznačuje tigrie tlapy.
    https://www.reviewjournal.com/wp-content/uploads/2018/09/11047327_web1_Siegfried_1_100803.jpg?w=1050

 12. https://www.banned.video/watch?id=60259a0fd7e6630024f38b8a
  MUST SEE: CDC Admits Massive Number Of Old People Dying After Taking COVID Vaccines
  Musíte vidieť: CDC pripúšťa masívne (veľké) číslo starých ľudí umiera po prijatí COVID vakcín
  Pre vysvetlenie:
  CDC= Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb v USA

 13. https://tadesco.org/bill-gates-a-neofeudalismus-blizsi-pohled-na-farmare-billa-cast-3-3/
  Bill Gates a neofeudalismus: Bližší pohled na farmáře Billa. Část 3/3

 14. https://www.naturalnews.com/2021-02-12-big-covid-trillion-dollar-industry-profit.html
  Move aside, Big Pharma: BIG COVID is a trillion-dollar industry and those who profit from it will make sure covid never goes away
  Choďte na bok, veľká farma (farmaceutický priemysel): VEĽKÝ COVID je bilión dolárový priemysel a tí čo z neho profitujú uistia (zabezpečia), že kovid nikdy neodíde

  Coronavirus is about make you poor and them rich
  Korona vírus je o tom, aby vás urobil chudobným a ich bohatým

 15. https://www.naturalnews.com/2021-02-12-big-pharma-vaccinate-you-annually-coronavirus-forever.html
  Big Pharma wants to vaccinate you ANNUALLY for coronavirus … with no end, ever
  Farmaceutický priemysel chce vakcinovať každý rok na koronavírus…do nekonečna (navždy)

 16. Toto som prekopírovala:
  Varovné ale je, že 75% očkování v celém světě bylo provedeno v pouhých deseti zemích.

  takže asi sa neočkuje na celej zemeguli…

 17. https://afinabul.wordpress.com/2021/02/12/covid-19-rna-based-vaccines-and-the-risk-of-prion-disease/
  Vakcíny na báze COVID-19 RNA a riziko priónovej choroby
  USA výzkumná studie: Očkování proti COVID-19 technologií mRNA může způsobit smrtelnou Nemoc šílených krav (BSE) a ještě horší Creutzfeldt – Jakobovu chorobu (CJD) Nějakou šílenou záhadou se nemoc BSE právě objevila v Polsku nedaleko českých hranic!

 18. neočkuj sa
 19. Aj odstajneny je dobre

Pridajte komentár

*