Ako technokracia využíva neviditeľných nepriateľov na strašenie sveta


Print Friendly, PDF & Email

Rafinovaná propaganda, sľubujúca odstrániť chudobu, vytvoriť skvelé pracovné miesta s dôstojnosťou a priniesť svetu trvalý mier, je skôr kopou konského hnoja než pretrvávajúcimi riešeniami.

Začiatkom roku 2020 som uviedol, že Veľká panika roku 2020 (rozumej, „pandémia“), je štartom coup d´état, štátneho prevratu v podaní Technokracie. Ten bol rozsahom globálny, desivo poškodil globálnu ekonomiku a na kúsky roztrhal konštrukciu spoločenského status quo.

Toto všetko bolo údajne spôsobené neviditeľným nepriateľom. A teraz sa dokázalo, že „vedci“, ktorí sú za tým, napríklad Dr. Anthony Fauci, sú podvodníci a podomoví obchodníci, ktorých veda bola zdiskreditovaná na prinajlepšom „pseudovedu“.

Covid nie je jediný podvod „elít“

Smiem vám pripomenúť, že aj globálne otepľovanie je neviditeľným nepriateľom rovnakej závažnosti?

Skomolené a pokrivené dáta, podporujúce globálne otepľovanie, sú rovnako falošné a vymyslené ako tie o COVID-19. Kopa lží. Umelo vytvorené počítačové modely chrlia megatony kravských lajen, aby nám povedali, že všetci zomrieme, keď sa roztopia polárne čiapočky a stúpnu hladiny morí.

Varoval som tiež, že budú aj iné podvodné útoky na upevnenie globálneho technokratického prevratu.

Náhle sa objavili dve veľké, bezprostredne po sebe nasledujúce epizódy hacknutia, pre zdôraznenie potreby univerzálneho identifikačného systému a úplnej kontroly nad internetom.

Najprv bol v USA odstavený Koloniálny ropovod, čo spôsobilo na Východnom pobreží masívny nedostatok paliva. Druhou epizódou bolo hacknutie najväčšieho svetového výrobcu mäsa a zastavenie jeho výroby.

Ceny benzínu stúpajú. Nedostatok mäsa ohrozuje dostupnosť. Všetko vďaka neviditeľnému nepriateľovi (hackerom), o ktorom nám hovoria, že je nejakou temnou entitou hlbokého štátu, usilujúcou sa zničiť Ameriku.

Na chvíľu sa zastavme a pripomeňme si, že Veľkej panike roku 2020 predchádzala globálna pandemická simulácia nazvaná Udalosť 201, sponzorovaná Svetovým ekonomickým fórom (WEF). Toto je fakt, žiadna špekulácia. Udalosť 201 takmer doslovne písala scenár pandemickej reakcie. Boli pripravení a mali to pod kontrolou.

Hrozí falošný celosvetový kybernetický útok?

Tento rok v júli pokračuje Svetové ekonomické fórum (WEF) ďalšou porovnateľnou simuláciou, ktorá sa začala v roku 2020, nazvanou Kybernetický polygón.

Medzi partnermi, uvedenými na webovej stránke WEF, sú IBM, INTERPOL, ICANN (Internetová korporácia pre pridelené mená a čísla), Ericsson, tvorca vírusov Trend Micro, Accenture, AIG, Allianz, Amazon, Bank of America, BlackRock, VISA, atď.

Kybernetický polygón píše scenár globálnej reakcie na kybernetický útok vysokej závažnosti:

Pri stále sa zrýchľujúcej globálnej digitalizácii a čoraz väčšej vzájomnej prepojenosti ľudí, spoločností a krajín, je kľúčové zabezpečiť udržateľnosť celého systému každého jedného prvku zásobovacieho reťazca.

Počas technického cvičenia si budú účastníci zdokonaľovať svoje praktické zručnosti v zmierňovaní cieleného útoku na zásobovací reťazec korporátneho ekosystému v reálnom čase. (zvýraznenie textu bolo pridané)

Aká náhoda, že sa sčista-jasna objavia dva útoky na hlavné zásobovacie systémy, potenciálne postihujúce stovky milióny spotrebiteľov a riadne desiace nás ostatných.

Kto vlastne títo neviditeľní hackeri sú? Prečo ich nikto nevie chytiť pri čine?

Nuž, anonymita je súčasťou  scenára (práve tak, ako vírus ochorenia COVID-19), pretože takých, ako sú tí z WEF, príčina vôbec nezaujíma, zaujíma ich len vlastná reakcia na ňu.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Chystajú globalisti falošnú inváziu mimozemšťanov?

A teraz poďme k UFO. Zrazu sa všade hovorí o UFO. Propagandistické mašinérie bežia naplno, vláda a armáda zverejňujú pásky, nahrávky a dokumenty naznačujúce, že na planétu Zem prišli mimozemšťania.

Vedia predložiť jednu kozmickú loď alebo telo jedného mimozemšťan? Nie. A čo tak zreteľný obrázok alebo fotografiu? Nič. Ide len o ďalšieho vykúzleného neviditeľného nepriateľa k rozdúchaniu sociálnym inžinierstvom zmanipulovanej reakcie národov celého sveta.

Dňa 2. júna sa nad mimozemšťanmi a pozorovaniami UFO zamýšľal bývalý prezident Barack Obama. Noviny Daily Star (Spojené kráľovstvo) uviedli:

Barack Obama sa pustil do konverzácie o mimozemskom živote – a predpovedal, že ak sa objaví dôkaz o mimozemšťanoch, povedie to k veľkým zmenám na celej našej planéte.

Bývalý prezident USA povedal, že dôkaz o mimozemšťanoch pravdepodobne povedie k objaveniu sa nových náboženstiev, a že budú výzvy na míňanie veľkých súm peňazí na zbraňové systémy, aby sme sa vedeli brániť pred možným útokom.

Spýtali sa ho, čo sa podľa jeho názoru stane, ak sa nám podarí dokázať, že mimozemšťania skúmali Zem, no my sme neboli schopní nadviazať s nimi kontakt, alebo s nimi komunikovať.

„To je zaujímavé,“ povedal.

„Moju politiku by to vôbec nezmenilo. Pretože celá moja politika vychádza z faktu, že sme len maličké organizmy na tejto malej smietke, vznášajúcej sa uprostred vesmíru.

„Nepochybne by však okamžite nastali hádky, napríklad o tom, že potrebujeme míňať oveľa viac peňazí na zbraňové systémy, aby sme sa mohli brániť.Objavili by sa nové náboženstvá.“ (zvýraznenie textu bolo pridané)

Logo novej zložky armády USA (Space Force – vesmírne sily, sa náramne podobá logu Starfleet – hviezdna flotila zo sci-fi seriálu Star Trek.

Príliš sa nad tým nezamýšľajte. Hlavným propagandistom v otázke UFO je armáda a tá je tiež najväčším spotrebiteľom fondov daňových poplatníkov na planéte.

Prezident Eisenhower nás varoval pred vojensko-premyselným komplexom a tiež pred „technologickou elitou“. Nuž, je až bolestne zrejmé, že spojili svoje sily a majú spoločný zámer.

Známy expert na problematiku UFO Steven Greer, ktorý v tejto oblasti robil poradcu niekoľkým americkým prezidentom, na tému „falošnej invázie mimozemšťanov“ publikoval práve v týchto dňoch dokumentárny film.

Nájsť ho môžete zdarma na YouTube (v angličtine).

Záver

Takže si to zrátajme. Vzduch, ktorý dýchame, je znečistený smrtiacim vírusom, ktorý zrejme zabije milióny ľudí.

Potravinový a enegetický zásobovací reťazec je zastavený a ak predtým nezomrieme hladom, bude sa diskutovať o rozpočtoch kvôli vysokým cenám energií. Prišli votrelci z vesmíru, ale Vesmírne sily USA nás zachránia, ak im dáme dosť peňazí a kontroly.

Prirovnávať toto všetko ku kope konského hnoja je možno úplne zbytočné.

Celkom na koniec poviem toto: Ak sa vás niekto pokúša strašiť nejakým neviditeľným nepriateľom, dajte mu lopatu a pošlite ho čistiť konskú stajňu.

Stop Candida

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Správne som pochopila z článku , že Patrick Wood si myslí, že Mimoni nie sú?

  • On nehovorí, čo si myslí, len konštatuje fakty. A o falošnej mimozemskej invázií sa v dnešných dňoch hovorí pomerne často.

  • „Prišli votrelci z vesmíru, ale Vesmírne sily USA nás zachránia, ak im dáme dosť peňazí a kontroly.“

   • Maroš ty tiež nie si ako ostatní …priznaj sa, že si mimozemšťan.
    Ja som z Ráhu…a ty?

    • Mám s nimi cca od 3 rokov skúsenosť – obrovský hmyzí typ mi čumel z balkóna do izby /najvyššie 5. poschodie činžáku bez víťahu/ – vedia byť neviditeľní vrátane ich technológie – má desivý čierny design. Na posranie. Je zobrazený v dokumente Abou Majestik – musím dohľadať videočas – ale je to v pasáži o známych rasách. Keď som od strachu vrieskal „šarkan! šarkan!“ – matka ho nevidela, ja áno, otec nevidel ich technológiu medzi domami v ďalšie dni, ja áno –
     jeho obrovská hlava pripomínala detského šarkana z papiernictva – s obrovskými očami. Des! Odvtedy neexistuje nemať na oknách drapérie. Toto nechcem v živote stretnúť. Zážitky s inými UFO brnkačka. Takže žiadne Blue Beam.

     Ráh je cigánska osada?

     • Gugli RAHU (príp.v tej súvislosti Ketu)

     • Čiže – cigáni čo uctievajú mimoňov z planéty Rahú v
      Thirunageswaram Rahu Temple – Details
      https://i0.wp.com/tirupatitirumalainfo.com/wp-content/uploads/2018/04/Thirunageswaram-Rahu-Temple.jpg?fit=800%2C600&ssl=1

      Rahu Village , Daund Taluka , Pune District
      [Prehľadávať doménu onefivenine.com] http://www.onefivenine.com/india/villages/Pune/Daund/Rahu
      About Rahu Rahu is a Village in Daund Taluka in Pune District of Maharashtra State, India. It belongs to Desh or Paschim Maharashtra region . It belongs to Pune Division . It is located 50 KM towards East from District head quarters Pune. 28 KM from Daund. 182 KM from State capital Mumbai

      Planet Rahu In Astrology – AstroSage
      [Prehľadávať doménu astrosage.com] http://www.astrosage.com/planet/Rahu/
      Rahu, the North node of the Moon, is also considered a planet in Vedic Astrology. Astronomically it is not a planet, however, due to its major impact on human’s life, it is considered as a planet in astrology. The tail of dragon, Ketu, is known as south node of the planet Moon.
      Rahu in Pisces – Rahu in Meena Rashi – Vedic Astrology
      [Prehľadávať doménu indastro.com] https://www.indastro.com/planet-sign/rahu-pisces.html
      Rahu is a shadowy planet. It is the north node of the Moon, the point of intersection of the respective paths of Sun and Moon. In Hindu mythology, it →
      —————————————-
      Takže ty si si zvolila destináciu to born na Rahú?
      Ja som sa nechal vyprdnúť v Blave na „Zoške“ /Zochovej ulici/. Celkom som to prežil.

 2. Jose Mourinho

  Tupym ovciam staci ked MSM grc odvysiela hocico a zozeru to..cakam kedy vyhlasia ,ze treba nosit na hlave alobal kvoli mimonom a verim tomu ,ze na druhy den rano vsetci hlavu omotanu .No nic ma jesen mozeme ocakavat uz slubovany klimat.locdown..ach jaj kolko sprostosti na tom to svete.

  • A keby len na hlave.. ale aj na hlavičke! ?
   Len to by sa hneď ohlásil Greenpeace.

  • Jose, ten alobal na hlave ako ochranu – najmä pred niektorými druhmi žiarenia – by som nezatracovala… (samozrejme nie ako prostriedok pred „mimoňmi“; to aj ja považujem za blud). Napr. jediný, gumkou na vlasy utesnený Al obal z keksíka za cca 50 centov úplne zabráni odpočtárovi pomerového merača tepla a rovnako aj odpočtárovi spotreby vody načítať akúkoľvek hodnotu, čo je dôkazom toho, že už tenká hliníková vrstva je stopercentnou ochranou pred šírením elektromagnetického smogu. A tak mi pravidelne, vždy deň vopred volajú odpočtári (jedni aj druhí ) – „zajtra pozhadzujte alobaly, ideme merať“. A hneď po odčítaní mi volajú znova, že si už ochranné prostriedky môžem opäť nasadiť.
   Alobal určite nie je prostriedkom na každú pliagu. Verím však, že na akúkoľvek zbraň existuje aj účinná protizbraň. Len ju poznať.

  • Klima lockdown znamená, že sa nedostaneme k prírodným zdrojom – bylinky, huby, plody, hľuzy, studničky, ozdravné frekvencie. Z ich strany ide o terraformovanie Zeme na prostredie vyhovujúce mimoňom a reptilom.

 3. Pred pár dňami som čítala komentár od Maroša, ktorý správne napísal, že už keď sme sa každý narodili, tak sme sem na túto planétu prišli s poslaním, ktoré sme sa zaviazali, že ho splníme a prežijeme. Ja dokladám, že spríkladníme stav, ako sa nemá správne žiť, ale máme pritom zachovanú slobodnú vôľu a voľbu, ako žiť budeme, či pozitívne alebo negatívne. Naša planéta predstavuje na číselnej osi stupeň 0 a preto sa aj volá planéta nula, je to jediná planéta, z množstva iných na ktorej je znázornené dobro aj zlo. Potom sú planéty mínusové – samá negativita, a planéty plusové samá pozitivita. Naša planéta bola vytvorená pseudotvorcami a taktiež obyvatelia boli vyklonovaní pseudotvorcami, ktorí chceli dokázať, že život je možný aj bez Božskej častici – jedinný Boh je Pán Ježiš Kristus a kresťanská viera, to nechce pripustiť, že nemôže byť absolutný videný v troch božských osobách, lebo absolutný je jedinný. Trochu som odbočila. Ešte pre zaujímavosť, židia sú vlastne pozostalosť pseudotvorcov na našej planéte. Horší, ako pseudotvorcovia sú Renegáti a tí vlastne chcú ovládnuť planétu nula a začínajú s likvidáciou ľudí, klonovaním, aby mohli regulovať, ako chcú oni stav a život na tejto dočasnej planéte. To sa im však nepodarí a tí mimozemšťania sem naozaj prídu, to sú konvertovaní do pozitivity pseodotvorcovia a objavia sa tu za tým účelom, aby napravili to, čo pokazili v začiatkoch a dopustili prevziať učenie, poznatky Renegátom. Ja to popisujem, len v krátkosti. Doba súženia je momentálny stav života na našej planéte. Podieľame sa však na nej všetci, a to myšlienkami skutkami a pri čítaní vašich komentárov vidím vulgarizmy, nenávisť a tď. Keby sme každí začali pracovať predovšetkým na sebe a svojich negatívnych vlastnostiach, tak by bol život na našej planéte znesiteľnejší, ale zániku planéty nula by sme aj tak nezabránili. Majte sa všetci krásne a skúste porozmýšľať nad sebou, lebo aj to negatívne sa dá vyjadriť iným spôsobom. Prečo pracovať na vlastných myšlienkach? Momentálne renegáti pracujú na tom, aby získali spôsob, ako čítať naše myšlienky a ovládať ich.

  • Vulgárny = ľudový = pop.
   Ordinárny = sprostý, služobnícky, maštaľný.

   Deliť niečo na dobro a zlo je podsúvaný židovský dualizmus – je to prítomné všade! Podstata rozvratu! Existuje jedine Jednota – a jej Odpocovia sú vlastne prívrženci zla. Čo je ku.va lepšie – oddeliť dieťa od matky, alebo oddeliť dieťa od otca?! To je presne ilustračný príklad tohto zla aj s pop výrazom mojej emocionality! Čím som chcel povedať toľko, že na tupích lepšoľudí seriem! To vy vytvárate túto dualitu – rozkol, rozvrat, židovinu! Vaše oceňovanie nás – pre vás dobytka! Si pozri ten plastový štítok, ktorý máš v uchu.

  • Martuška.. občas musíš čítať aj ten sarkazmus.

 4. Zdravím, pozor vo filme „Mars útočí“… Zničili martanov frekvenciou…. A tu asi budú používať 60 GHz????
  PS:CHCE TO NIE ROZUM V KAPSE ALE V HLAVE

 5. Ja Ti celkom nerozumiem, lebo ja so židovčinou a ani s jednou existujúcou vierou nemám nič spoločné. Som človek, ktorý vie, že v každom z nás je niečo pozitívne a niečo negatívne a mám prečítanú literatúru už od zosnulého psychiatra PHDr. P. Francúcha a na základe tej rozsiahlej literatúry som si urobila svoj názor, či to tak môže byť alebo nie. Tú jednotu, ktorú spomínaš nikdy na tomto svete nedosiahneš, lebo je to nemožné už z toho pohľadu, že každý jedinec je iní. Možno, že máš na mysli pod jednotou davovú psychózu a to je cesta do pekla. Neviem ani o akom plastovom štítku v uchu píšeš a ani ten titul tupého lepšočloveka sa ma nedotkol, lebo sa nepokladám ani za jednu alternatívu, o ktorej píšeš. Ja nikoho a nič nedelím na dobro a zlo, ale konštatujem, že to tu na našej planéte je a bude a s tým sa nedá nič urobiť, Maj sa krásne a užívaj si slniečko, ako ja s úsmevom na tvári.

   • Ander Kixa

    CowID, trefné!!! Presne podľa talmudu

    • „Nerob inému to, čo nechceš aby iný robil tebe!“

     A na to netreba ani karmu. Áno, je smutné ako sa ľuďia začali chovať ku zvieratám, ale pozor – akí ľudia?! Tí, ktorých zamestnávajú bitúnkárske korporácie?! Pretože tradične sa chovateľ-farmár správal ku zvieratám s rešpektom a často aj s láskou – keď horelo – prvé sa zachraňovali zvieratá! Táto neľudskosť je korporátna neľudskosť motivovaná len ziskom! Pozor na hodnotenie celého ľudstva – anonymnosť priemyselnej výroby mäsa naporcovaného v supermarketoch nás úplne odtrhla od vzťahu k hospodárskym zvieratám – ľudia o tomto nevedia nič! Nie je vzťah – nie je súcit!

     Všetko je v tomto nádhernom obrázku teliatka! Osobne by som vymenil všetky prezidentské podobizne na školách a zavesil tam toto!
     Pretože toto chcú urobiť s našimi deťmi doboha!
     https://www.usjersey.com/portals/0/AJCA/3_Images/ID-topslider3.png

     Pozn. – neviem čo znamená v linku to AJCA, ale v arabčine Ajka znamená šťastie. Mal som krásnu sučku nem. ovčiaka Ajku – mala aj plávacie blany medzi prstami – hraničiarska fajta. To na okraj.

     • Ander Kixa

      Suhlas, som vegoš… Aj s tou výmeniu fotky. Konečne by na obraze mali deti v školách niekoho koho si môžu vážiť

 6. Jednoduchá

  ….globalisti urobia čokoľvek, aby nás ostat. ľudí zmiatli a strašili čo najviac….my sami sa musíme rozhodnúť, čo s tým urobíme…..

 7. Takže neočkovanci…ak predsalen pôjdete na dovolenku, tak karanténu si môžete vykryť pandemickou PN.

  Mňa skôr zaujal krátky názor Čekana, ktorý akosi vždy doteraz pritakával našej vláde..a zrazu zmena!!?
  Niečo sa v kuloároch deje.
  „Tretia vlna nezničí naše zdravotníctvo, zničí nás ako spoločnosť a ktokoľvek po tejto vláde príde, prevezme rozorvanú krajinu. Tretia vlna je nezvratná, nechoďme do nej s takou veľkou nedôverou aká tu dnes panuje, varuje biochemik Pavol Čekan.“

  • „a zrazu zmena!!?“ ??? Akože zmenil doggy style za misionársku polohu?

   • nemôžem vedieť, aká tebe vyhovuje??

    • Nepochopila si – čo už.
     Vtip – na súde – obvinený zo znásilnenia sa obhajuje – „Keďže som údajne poškodenú súložil odzadu – mohla kedykoľvek odísť! Takže som nevinný – nebolo to znásilnenie!“

     „Obeť“ teda vyšla v „ústrety“?

     Pri misionárskej polohe = zoči voči – čakan vyšiel v ústrety dotyčnej – že ju už nebude piglovať odzadu, ale že prípadne budú viesť dialóg?

     „Tretia vlna nezničí naše zdravotníctvo, zničí nás ako spoločnosť a ktokoľvek po tejto vláde príde, prevezme rozorvanú krajinu.“ – dotyčný nehovorí o pandémii – tá je podvod, tá nehrozí – on hovorí o 3. vlne lockdown a o Veľkom Resete doboha, takže o čom je tá zmena sexuálnej polohy, keď to bude opäť znásilnenie?!

  • Fíha, tak preto sa Matovič tak vehementne domáha referenda o skončení jeho vlády, aj keď vie, že predčasné voľby nevyhrá.
   Nová vláda dostane podľa Čekana rozorvanú krajinu.

 8. Jednoduchá

  ….tie mačety vyzerajú dosť hrozivo, no či mačeta alebo ,,vakcina“ – život ,,môže“ ukončiť 1 aj 2 ,,zbraň“ :-(…koniec koncov aj taká reč dokáže veľmi veľa…vie aj potešiť a vie aj ublížiť….presne ako tie média – bež.noviny, tv ….preto sa hovorí, že už aj na myšlienky treba dávať pozor, čo si myslíme, resp.želáme, to priťahujeme a ak hovoríme iným nepravdy a lži, príp.iné ,,škodl.reči“tak tie sa neskôr obrátia proti nám, a tiež je rozdiel,ak spôsobím svoj.klamstvom niekomu škodu a naopak ak mu malič.klamstvom, takým nevinn.pomôžem……. ja som zasa prekvapená, ako ľudia v pokoji riešia práve tie dovolenky v zahraníčí….nevedia, za akých podmienok sa budú môcť vrátiť a aj tak tam idú…iné je, ak tam niekto pracuje, aj to by trebalo ,,poriešiť“ no toto je niečo, bez čoho dokážem byť a aj tak riskujem/ vlast.život 🙁 …/…alebo rátajú s väčš.dávkou elánu ?, teraz tam budú mať od slniečka vit. D na rozdávanie …….zrejme áno …..

 9. https://www.youtube.com/watch?v=cGRroNrNGso
  môže to niekto upnúť aj s titulkami na uloz.to?

  nástroj na stiahnutie titulkov z YT: https://downsub.com/
  Vďaka.

 10. hľadač pravdy

  Jeden z možných naplánovaných scenárov…

  Malý výňatok z knihy: Alain Kérizo, Fenomén UFO identifikován! (český preklad doposiaľ voľne dostupný na internete, vysvetľujúce poznámky v knihe).

  Stane se evropské letiště dějištěm přistání UFO s mimozemšťany?

  Může být současné pomatení duchů ještě větší? Náš duch se již vzdálil od „reality“
  – neznamená to, že začal čas velké „duchovní“ manipulace mas?

  Pokud bude tento koktejl z pomatení a kolektivní úzkosti opravdu řádně namíchán, pak může „kníže tohoto světa“ zahájit závěrečnou fázi svého scénáře. Je dobře představitelné, že by se stalo následující:

  Objevení se města, vznášejícího se nad Rennes-le-Château /130/. Mohlo být jít o obří UFO ve stylu blízkého setkání třetího druhu. Spokojí se s naprosto tichým vznášením a bude viditelné v okruhu mnoha kilometrů.
  To by byl první psychologický průlom: lidstvo je nadobro konfrontováno s něčím jiným. Zesílí hlasy, pranýřující tajuplnou politiku vlád, které již od r. 1940 (viz případ Roswell) /131/ věděly o existenci UFO. Díky psychologické a dlouhodobě prováděné přípravě mas (literaturou a výchovou názorů o „létajících talířích“ i pomocí sci-fi, především v televizi a kině…) akceptují lidé tuto očitou rovinu – přítomnost nelidských resp. nadlidských bytostí.
  Ta pak bude mít za následek počínající vlnu dotazů po filosofických a náboženských pravdách i rostoucí nedůvěru k (politickým, vědeckým, morálním, náboženským atd.) autoritám.
  Výzva nepochybných osobností mezinárodní pověsti, oznamující převratnou dějinnou událost resp. zvrácení dějin. Již dlouho předtím tajný kroužek připravoval vskrytu kvůli možnému pronásledování vystoupení prostředníka mezi lidstvem a mimolidskou bytostí, která od soumraku času bděla nad světem. Výše zmíněné osobnosti se prezentují jako hlásná trouba tohoto vznešeného kroužku i prostředníka. Ten je – zatím ještě zastřeně – zjevením velkého panovníka a současně maitry, mesiáše, dvanáctého imáma nebo vzkříšením Krista…

  A zde máme druhý psychologický průlom: Po zpochybnění svého geocentrického a antropomorfního obrazu světa stojí nyní lidstvo před zpochybněním svých politických i náboženských dějin. Nežli se může vyptat a poradit s prostředníkem, pospíší si do – Rennes-le-Château.

  (Řekněme si zde pro jistotu ještě jednou: Netrpíme žádnou mesiánskou ctižádostivostí. Představujeme zde pouze shrnutou formu, možný scénář, odvozený z plánu zloby vysokostupňových lóží ve světle již probíhajících příprav, zvláště tragického a mystického šaškovství z Rennes-le-Château. To a nic víc!)

  Po příchodu do Rennes-le-Château se odhalí druhý díl jeho tajemství. Prostředník
  pochází z královského rodu, neboť je utajeným potomkem z linie merovejských králů, po třináct století pronásledovaných a skrývajících se. Ti nejsou pouhými drobnými germánskými knížaty, nýbrž potomky jak trojských králů, tak také mužské linie krále Davida. On sám je proto posledním dědicem Eneáše a královského rodu, s nímž uzavřel Jahve smlouvu. Jestliže přišel do Rennes-le-Château, pak proto, že se právě tam po staletí skrývají formální důkazy toho, co přednesl: Poklady, archivy, rodokmeny.
  Podle pokynů prostředníka lze tedy vykopat poklad Vikingů, katarů, templářů, antické dokumenty atd.
  Další psychologický průlom: Všechna historická práva se škrtají a tím je radikálně
  zpochybněn oficiální dějepis.

  Zřetelné známky aktivity kosmické lodi signalizují blížící se odhalení třetího tajemství.
  Prostředník pochází z Davidovy linie proto, že jeho přímým předkem je Ježíš!
  Ježíš, který byl velkým zasvěcencem jako Buddha a Pythagoras, nezemřel na kříži.
  Byl zachráněn díky spojenému úsilí tajného kroužku, složeného z Lazara, Josefa z
  Arimeje a Nikodéma, a spolu se svou ženou Máří Magdalénou, jejími dětmi a několika důvěrnými přáteli uprchl do Galie. A jeho „hrob“ je právě zde v Rennes-le-Château!

  Prostředník se nyní v doprovodu několika předních novinářů odebírá do krypty, kde odpočívá několik jeho merovejských předků. Psychologický průlom je úplný!
  V témže okamžiku se od mateřské lodi odděluje menší plavidlo a přistává na malé
  plošině pod Rennes-le-Château. Prostředník se s velkou okázalostí vydává k UFO. Z
  lodi vystupují zářivé postavy a uctivě se mu klaní. Ten poté vstoupí do stroje, který se ihned zdvihá a vrací k mateřské lodi. Po dobu prostředníkovy nepřítomnosti vládne na Zemi chaos a zděšení.

  Po delší době se UFO vrací a přistává na témže místě. Prostředník vystupuje, doprovázen několika zářivými postavami. Rovněž on sám je nyní obklopen světelnou aurou a obrací se k celému světu, aby mu oznámil čtvrté tajemství. Ježíš byl velký zasvěcenec, prorok mimozemského původu, vyslaný na Zemi, aby přivedl lidstvo ke štěstí. Jeho zázraky, uzdravování, kříšení mrtvých, chůze po vodě a vítězství nad smrtí byly očividnými poznávacími znameními, důkazy jeho současně lidské i ne-lidské přirozenosti.
  Špatnost a zkaženost lidí však znovu překazila uskutečnění velkého díla.
  Pavel ani ostatní apoštolové nepochopili nic z pravé povahy a skutečného poslání Ježíšova – všechno chybně interpretovali a zapříčinili tak zvrácení a zbloudění křesťanství.
  Avšak Kristovo učení bylo jeho potomky střeženo a předáváno dále, a prostředník
  je jeho posledním dědicem. Jemu tedy připadá čest i povinnost uvést lidstvo do
  pravého království, a proto je tedy Velkým Panovníkem, který nyní vyhlásí tisíciletou říši. Za tím účelem udělá z Jeruzaléma kolébku svého rodu a hlavní město svého království, a obnoví v něm chrám menory, zaniklý při zpustošení Říma Alarichem.
  Přesto se i nyní jedná teprve o přípravu na odhalení pátého tajemství: Návštěvy
  „hrobu“ Krista a Máří Magdaleny…

  V tu chvíli padnou všechna srozumitelná omezení a propukne naprosté zmatení, absolutní chaos. Převrátí se a zhroutí všechny filosofie, všechna náboženství, všechny obrazy světa. Křesťanské církve budou do základu vyvráceny. Vatikánem otřásá revoluce.
  Skupinou progresivistických kardinálů zorganizovaný státní převrat „propustí“
  papeže (resp. toho, kdo zaujímá jeho místo!) a nahradí jej kolegiálním řídícím grémiem.
  Dogma o Kristově božství, Nejsvětější Trojici a eucharistické mešní oběti se vyhlásí za bezpodstatná a oznámí se sjednocení resp. splynutí všech křesťanských církví
  s judaismem. Pod tlakem událostí uznají nejvyšší rabínské autority mesiáše v osobě prostředníka, potomka krále Davida.

  Totální infiltrace bude nyní využito k předhození šestého tajemství. Ježíš není naživu, ale není ani mrtev. Po dva tisíce let je ve stavu jakési strnulosti. K jeho opětnému probuzení a vstavení královské koruny, která mu právem náleží, musí (falešný) Velký Panovník za pomoci mimozemšťanů, elity superzasvěcenců a subverzních úderných skupin obnovit vedle království také klid a pořádek. Následkem všeobecné dezorientace i vyvolaných nadějí akceptuje planeta naprosto všechno: Globální diktaturu, absolutní gnostický komunismus!

  Vykreslili jsme si zde „možný“ děsivý a luciferský scénář. Samozřejmě je myslitelné
  mnoho dalších, ale všechny mají společného jmenovatele, stejný konečný cíl, který
  jsme si právě ukázali!
  Znovu zde opakujeme, že výše podaný scénář si v žádném případě nedělá nějaký
  prorocký nárok. A to tím spíše, že byť i plán „tajemství zla“ užívá skutečně popsaných prostředků, jeho uskutečnění plně podléhá Božímu dopuštění a nemůže přestoupit to, co Boží prozřetelnost uzná za dobré ke spáse spravedlivých.
  Na nás je jasně v této věci vidět a zachovat klidnou rozvahu – zvláště když víme, že
  pravděpodobně nebudeme mít možnost zasáhnout, přinejmenším ne veřejně, protože součástí plánu je i přimět k mlčení vzpírající se. Dobře si to zapamatujme!
  Jak již bylo řečeno, jsou samozřejmě ještě nadto myslitelné další scénáře: Občanské války, vojenské vpády, katastrofy… ale hlavně nezapomínejme na uvedený zázračný Boží zásah, který může v jediném okamžiku všechno zvrátit.

  • hľadač pravdy

   … pre doplnenie:
   – malé francúzske mesto Rennes-le-Château:
   https://en.wikipedia.org/wiki/Rennes-le-Château

   – zaujímavý komentár z dnešného dňa od prispievateľa ,,Novera“:
   https://tinyurl.com/aapnzrw3

   • hľadač pravdy

    skopírovaný textový príspevok od prispievateľa ,,Novera“…

    Novera

    ,,Že by připravovali lidi přes vakcínu na Blue Beam projekt? Ten plán byl založený na nebeské projekci v rámci NWO, se spoluprací s NASA. Chtějí vytvořit jednu světovou vládu s jedním vůdcem a jedním náboženstvím. Nebeský projekt by jim v tom měl pomoc. V podstatě promítnou na oblohu různé výjevy, těžko říct jaké. To vědí pouze ti co čekají na povel (až bude “zaočkováno”/připraveno nejlépe celé lidstvo, krom jich samozřejmě). Co uvidí (zaočkovaní) jedinci? Obří zástupce různých náboženství, anděly, nebo snad UFO lodě, atd.?

    Vždyť je na to masivně připravují, všude čtete různé zprávičky o UFO, mimozemšťanech. Najednou se probírá historie určitých národů. Copak se nám chystají vyhlásit? Že se k nám opět vrací naši Bohové z hvězd, naši původní stvořitelé? A jim máme být vděční za náš život, klanět se jim, sloužit jim…? Toto zavání velkým divadlem a ještě větším podvodem.

    Odpovídalo by tomu i to co je ve vakcínách, určité složky, které slouží k přijmu nějakého signálu. V projektu nebeské show mají být promítnuty nejen vizuální obrazy od obzoru k obzoru, ale lidé budou mít i sluchové vjemy, halucinace (mohou slyšet hlasy). Možná to co v sobě mají, podpoří i různé podivné zkreslené pachy, vůně, dotykové vjemy.

    Oni si lidi připravují. Chtějí je obelstít a chtějí dosáhnout jediného. Slabé, nemocné a staré vypnout. Odolné a mladé oblbnout tím, co jim promítnou na nebe a zotročí je, v podstatě dobrovolně.

    Ani si nevšimnou, že uctívají bandu Satanistů, kteří zneužijí i samotný vesmír, s celou naší skutečnou historií ke svým zvráceným choutkám.

    Lidstvo se zřejmě stalo obětí a nástrojem k obrovskému globálnímu satanistickému rituálu, který nemá v historii planety obdoby.“

Pridajte komentár

*