Bývalého viceprezidenta Pfizeru šokovalo, že 100% vakcínových úmrtí spôsobilo len 5% šarží


Print Friendly, PDF & Email

Bývalého viceprezidenta Pfizeru šokovalo, že 100% vakcínových úmrtí spôsobilo len 5% šarží

(Dr. Mike Yeadon, Daily Expose) – Dňa 31. októbra 2021 vyšla informácia o tom, ako vyšetrovanie údajov nájdených v americkom Systéme nahlasovania nežiaducich účinkov (VAERS) zistilo, že boli niekoľkokrát hlásené extrémne vysoké počty nežiaducich reakcií a úmrtí u konkrétnych čísel zásielok vakcín na Covid-19.

Čo to znamená? Že teraz sa presne identifikujú smrtiace šarže experimentálnych vakcín.

Vyšetrovanie prinieslo niekoľko šokujúcich zistení, vrátane toho, že 100% úmrtí nahlásených do VAERS ako nežiaduce reakcie na očkovanie proti Covid-19 bolo spôsobených len 5% vyrobených šarží.

O svoje úvahy nad závermi vyšetrovania nižšie uvedených dát VAERS sa s nami podelil Dr. Michael Yeadon, bývalý viceprezident spoločnosti Pfizer.

Na čo poukazuje Dr. Mike Yeadon

Tieto informácie o rozdielnych bezpečnostných profiloch rôznych „zásielok“ (šarží dokončeného výrobku vakcín proti ochoreniu Covid-19) sú úplne neslýchané.

Premýšľam o tom a ešte nemám v hlave jasno o prijateľných či možných vysvetleniach.

Záver však je, že väčšina zásielok sa spájala s dobrou krátkodobou bezpečnosťou, malým počtom hospitalizácií a úmrtí, čo platí tak pre vakcíny Pfizeru, ako aj Moderny.

Lenže v oboch prípadoch sa malý počet zásielok spája s neuveriteľne vysokými mierami nežiaducich účinkov, vrátane úmrtí.

Ako sa to vôbec mohlo stať? Výroba liekov prebieha podľa náročných kontrolných noriem. „Aktívna“ látka sa vyrába v šaržiach. Nedá sa uhádnuť, koľko dávok tvorí každú šaržu, pretože doteraz nikto nikdy nevyrábal mRNA produkty v komerčnom meradle.

No každá šarža takzvanej „liekovej substancie“ sa potom používa na výrobu, plnenie, balenie a označovanie nálepkami rôznych zásielok dokončeného liekového produktu.

Sú vyvinuté testovacie metódy pre všetky výrobné kroky a tiež normy na to, aby boli výsledky považované za akceptovateľné.

Udialo sa niečo medzi liekovou substanciou a liekovým produktom, čo viedlo k malému počtu dokončených zásielok na distribúciu, ktorým bolo predurčené zabiť obrovské množstvá ľudí.

Možné (ale nie vyčerpávajúce) vysvetlenia

Možnosť č.1:

Chyby, ku ktorým došlo vo finálnych krokoch výroby, vedúce k tomu, že sa určité šarže stali celkom neškodné a iné mimoriadne smrtiace. Len si neviem predstaviť, aký druh chýb by mohol vytvoriť tak radikálne odlišné klinické profily.

Liečba osteoporózy

Napríklad, zlá manipulácia počas prepravy a uskladnenia pred podaním ľuďom.

Tu vidím problém v tom, že takéto chyby pri manipulácii (napr. nechať stúpnuť teplotu nad limity, definované v testoch stability) zvyčajne vedú k liekovému produktu, ktorý správne nefunguje, pretože je degradovaný, ale nie k liekovému produktu, ktorý je tak neuveriteľne nebezpečný.

Možnosť č.2:

V istom bode výroby niekto alebo nejaká entita aktívne zmenili to, čo sa plnilo do fľaštičiek a práve to viedlo k extrémnej odchýlke klinického bezpečnostného profilu.

Zo strany „elít“ sa objavilo toľko skutočne hrozného správania, že jednoducho nie som ochotný zamietnuť možnosť, že to bolo vykonané zámerne.

Čo ale viem – a je to test toho, či existuje čo i len najmenší náznak integrity u týchto spoločností aj regulačných agentúr – je to, že všetko použitie tej poškodenej výroby musí okamžite prestať. Mali by kompletne zastaviť všetky šarže liekovej substancie a zásielky liekového produktu.

Materiály by mali vrátiť na miesto stabilného uskladnenia a malo by sa zahájiť intenzívne analytické vyšetrovanie.

Kým sa nezistia faktory, ktoré primerane vysvetľujú tie obrovské rozdiely v klinických profiloch nežiaducich účinkov, nesmie byť obnovené podávanie vakcín ľuďom.

Ak výrobcovia nepreukážu dostatočnú kontrolu liekového produktu, mali by im úplne zrušiť oprávnenie, ktoré majú od rôznych regulačných úradov.

Práve keď ste si mysleli, že sa táto katastrofa už nemôže nijako zhoršiť, tak sa ešte viac zhorší.

Čakajte, že o tomto ešte budete počuť.

Kto rozumný si zatiaľ vyhrnie rukávy a dá sa do boja?

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Dr. Mike Yeadon, Zdroj: dailyexpose.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Tak toto napíšu: https://slovensko.hnonline.sk/18060834-nie-je-to-len-o-covide-vyrazne-pribudaju-aj-obete-infarktov-m-tvic-a-tiez-poruch-travenia , ale že tie nárasty súvisia s očkovaním proti covidu nepriznajú za nič, to by museli mať svedomie, charakter a morálnu silu. Väčšina lekárov sú preto pre mňa chamtiví šmejdi ! Oni so zdravotnými sestrami majú byť svedkami a advokátmi pravdy v prvom rade !
  Samozrejme Harabin, gen. prokurátor tiež mlčia ohľadom zákonnosti zmluvy s Pfizerom a jej zverejnení ! Toto alfou a omegou celej plandémie !!!

 2. P.s.: A viete aká sieť organizuje celý Veľký reset a plandémiu? Slobodomurárske lóže a tzv. para-lóže (Lions Club, Rotary Club a pod. hnidy) !!! Týmito treba začať – politici, mimovládkari, lekári, veľkopodnikatelia, známe osobnosti… všetci napojení na rovnakú pavučinu. Krásne to bolo vidno naprieč Európou, keď začala tzv. migračná kríza a všetky lóže vyjadrili jej veľkú podporu ! Všimli ste si? Teraz je to rovnako, tí čo vyznávajú Lucifera, nositeľa svetla – odtiaľ Osvietenie, tí ťahajú za nitky aj teraz !!!

  • Odboj už na tom intenzívne pracuje. Po svete sa množia požiare slobodomurárskych lóži:
   https://www.bitchute.com/video/nlIsV17KFqZU/

   • K článku – o tom pojednával Aeronet cca pre 3 mesiacmi – tá koncentrácia smrtiacich účinkov bola-je reálna skúška biologickej zbrane hromadného ničenia! Na malej – v zmysle svetovej štatistiky – vzorkobyvateľstva. Najväčšou kamuflážou sú tie placebá – nimi opichaní ľudia fungujú ako marketéri „bezpečnosti vakcín“ – v podstate tí, ktorí dostali placebo presviedčajú ostatných, že je to OK! Ale zbraň je už vyskúšaná! Toto je vojna a ja sa pýtam, čo robí skurvená slovenská SISka!

    Formula smrti je odskúšaná na 5% cieľovej skupiny!

    • Slovenská SIS-ka si robí svoje kšefty. Slovenská SIS-ka nebola nikdy o ochrane záujmov Slovenska, ale o ochrane a zveľaďovaní ekonomických záujmov svojich príslušníkov.

    • To by mohlo fungovat pri jednej aplikacii,ako to funguje,ked probandi dostanu 3-4 davky?

   • Neslo by to prosim prelozit, ? Pre tych co nam anglictina velmi nechuti….

    • Preklad sme v podstate uviedli v popisku k tomu videu. Je tam 9 televíznych správ o nedávnych požiaroch v slobodomurárskych lóžach a na konci sú zábery na Epsteinov ostrov s podivným chrámom (asi satanským).

   • Aký odboj? Neviem o tom, žeby veľmajster nejakej slobodomurárskej lóže mal kvôli „odboju“ nejaké problémy. Napriek údajnému „odboju“ už aj v Taliansku zavádzajú povinné očkovanie 50+ a na Slovensku sa začalo s očkovaním detí 5+, ktoré si minister Grohling pochvaľuje (vraj je oň veľký záujem). Povinné očkovanie seniorov je „na spadnutie“. Máme sa teda v tomto roku na čo tešiť.

    • holistický prístup

     Tzv. „štáty“, „vlády“, „parlamenty“, „polícia“, „súdnictvo“, „prokuratúra“, … a všetky „organizácie“ sú len súkromné subjekty jedinej BEŠTIE a ako také NIKDY NIKOMU NIČ nesmú!!!! nariadiť – je to o tom, že celý „svet“ je jediná korporácia – celý „svet“ je ANEKTOVANÝ psychopaticko-sociopatickými beštiálnymi ZLOČINCAMI – tak sa presaňme HRAŤ, že je to inak … AKO to ešte majú vyjadriť?!?

     BIBLICKÝ projekt – ROZDEĽUJ A PANUJ!!!!

     – tzv. „murárske“ lóže sú len a len NÁSTROJE – TEMNÉ figúrky – vnútorne riadené JEZUITAMI – KRIŽIAKMI – po využití ZLIKVIDOVAŤ!!!!!

  • Tahali za nitky odjakziva,tiez Putin a Merkelova su v stejnej Lozi,vsetci na vysokych mistach,takysto,toto je organizovana Genocida celeho sveta .pomerne malym mnozstvom vrahov,vsetci su Mason

 3. hľadač pravdy

  Áno je to tak, len by som to poopravil a upresnil…
  1. je národné slobodomurárstvo v jednotlivých štátoch
  2. sú para-slobodomurárske združenia (kluby, komisie, spoločnosti, inštitúcie,…)
  3. sú nadnárodné slobodomurárske pra-lóže, ktoré riadia 1. a 2.

  Slobodomurárstvo sa OFICIÁLNE ,,objavilo“ v r.1717, kedy bola v Londýne založená prvá slobodomurárska veľkolóža na svete, ako je už všeobecne známe. Slobodomurárstvo sa potom rýchlo rozšírilo do celého sveta.

  Pyramída hierarchie ,,obyčajného“ slobodomurárstva sa podľa rôznych autorov mierne líši, ale možno ju uviesť tak, ako ju uvádza v súčasnosti jeden z najväčších znalcov slobodomurárstva – pravoverný katolícky teológ Johannes Rothkranz:

  1. profánny humanizmus, 2. slobodomurári bez zástery, 3. YMCA, YWCA, skauti, 4. Lions-Club a Rotary-Club a.p., 5. modré alebo johanitské slobodomurárstvo, 6. slobodomurárstvo yorkského ritu, 7. škótske slobodomurárstvo, 8. komunizmus, 9. B’nai B’rith, 10. Rada 500, 11. Rada 33, 12. Rada 13.

  Za desaťročia existencie národného slobodomurárstva sa toto po svete rozrástlo na desiatky miliónov prevažne ,,bratov“ (zmiešané a čisto ženské lóže vznikali až ku koncu 19. a začiatkom 20. storočia), a v súčasnosti už po viac ako 300 rokoch – v 21. storočí to budú už aj snáď stámilióny ,,bratov“ a ,,sestier“.

  Preto najvyššie postavení slobodomurári už v rokoch 1849-1852 založili prvú nadnárodnú slobodomurársku superlóžu (označované ako pra-lóže) ,,THOMAS PAINE“ v Spojených štátoch, pretože v tak veľkej mase ,,bratov“ to nešlo v utajení organizovať a tiež preto, že národné slobodomurárstvo sa už vo väčšine štátov prefláklo – veľa ,,bratov“ žvanilo…
  Ku koncu novembra 2014 bolo známych 36 nadnárodných slobodomurárskych pra-lóží, ako to zverejnili 5-ti najvyššie postavení pra-lóžoví slobodomurári v knihe pod oficiálne uvádzaným autorom Gioele Magaldi, Massoni – Società a responsabilità illimitata. La scoperta delle Ur-Lodges.

  Pra-lóže majú podľa Magaldiho pevnú kontrolu nad najrôznejšími para-slobodomurárskymi jednosvetovými združeniami, medzi ktoré patria napríklad: Bohemian Club, Fabian Society, Round Table, Council on Foreign Affairs, Bilderberg Group, Trilateral Commission atď.

  • Poznámka
   „1. profánny humanizmus, 2. slobodomurári bez zástery, 3. YMCA, YWCA, skauti, 4. Lions-Club a Rotary-Club a.p., 5. modré alebo johanitské slobodomurárstvo, 6. slobodomurárstvo yorkského ritu, 7. škótske slobodomurárstvo, 8. komunizmus, 9. B’nai B’rith, 10. Rada 500, 11. Rada 33, 12. Rada 13.“

   – si to usporiadal ODSPODU!
   Je dôležité vedieť, nad kým stoja 8. komunisti, a že ide zároveň o okultné procesy riadenia!

   • hľadač pravdy

    Ja som to neusporiadal!
    Usporiadala to odspodu hore niekdajšia milenka Philippa Rotschilda Ayn Randová, ktorú kedysi zasvätil do niektorých tajov slobodomurárstva sám Rotschild. Ayn Randová zomrela v r.1982, no predtým to ešte ,,vykecala do sveta“.
    Podľa výpovede Ayn Randovej pyramídu hierarchie slobodomurárstva mierne poupravil katolícky teológ Johannes Rothkranz, ako je uvedené.

  • hľadač pravdy

   Pár bodov k práci slobodomurárskych pra-lóží v pozadí…

   V knihách a textoch od slobodomurárskych ,,historikov”, prípadne od lóžovo zasväteného Pjakina a jemu podobných šarlatánov sa pravdu bežná populácia nedozvie – skutočnú pravdu treba hľadať inde…

   K pochopeniu toho, ako v pozadí pracujú slobodomurári som nižšie aspoň trochu načrtol v pár bodoch udalosti 20. storočia po rok 2001. Pomohol som si úvodným textom z knihy ,,Páni a otroci 20. století” od Traiana Romanescu, ktorú do češtiny v r.2009 preložil pán J.Voříšek, kde uviedol výber z dovtedy nepublikovaných materiálov pána Miroslava Dolejšího. Tiež som použil informácie od mnou tu už niekoľkokrát uvedeného Giole Magaldiho, oficiálneho autora knihy publikovanej v novembri 2014: Massoni – Società a responsabilità illimitata. La scoperta delle Ur-Lodges, podľa ktorej napísal pravoverný katolícky teológ Johannes Rothkranz v rokoch 2015-2016 v nemčine, preloženú do češtiny pánom Jaroslavom Voříškom v r.2017 knihu: ,,Světu vládnou superlóže”, ktorú si každý záujemca môže stiahnúť (je otázne dokedy?) na tomto odkaze:
   https://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Svetu_vladnou_superloze.pdf

   Stručne pár bodov k práci pra-lóží v 20. storočí:

   1.) Nadnárodné slobodomurárske pra-lóže rozhodli o vyvolaní I. svetovej vojny, ktorej cielom bolo zničenie európskych monarchií a následné inštalovanie bolševickej revolúcie v Rusku, ako mocenského prostriedku ovládnutia sveta. Bolševizmus mal byť po skončení vojny rozšírený do celej Európy. Po stabilizácii bolševickej vlády na kontinente sa malo začať s jeho rozšírením do ostatných štátov sveta.
   Zámer sa však nepodaril, predovšetkým preto, že mentalita Európanov bola ešte príliš kresťanská a vplyv katolíckej cirkvi pomerne značný. Bolševizmus sa podarilo inštalovať iba v Rusku.

   2.) V r.1917, ako som už uviedol tu:
   https://www.badatel.net/vedci-chcu-do-vas-vlozit-svoju-znacku-nazvat-sa-vasim-stvoritelom-a-vlastnit-vas/#comment-107954
   založil Rotschildov agent a profesionálny revolucionár Lenin na začiatku roku 1917 vo Švajčiarsku pra-lóžu ,,JOSEPH DE MAISTRE” – brutálne komunistickú nadnárodnú slobodomurársku superlóžu (ak by znovu niekto namietal voči spojeniu komunizmus slobodomurárstvo – prečítajte si aspoň ten text v uvedenom odkaze tohoto bodu).

   3.) K podrobeniu Európy bola ešte v roku 1929 umelo vyvolaná v USA veľká hospodárska kríza a inštalovaný nacistický režim v Nemecku.

   4.) Skrytej vrchnosti I. svetová vojna (,,vypukla” r.1914) ešte nepriniesla očakávané výsledky, preto presne po 25 rokoch (*poznámka 1: kabbalisti pri práci – pozri nižšie) ,,vypukla” (r.1939) II. svetová vojna.
   Po skončení II. sv.v. si nadnárodné slobodomurárske pra-lóže rozdelili Európu na tzv. kapitalistickú a socialistickú, na tzv. Západ a Východ. Európa aj svet boli vystavené tzv. studenej vojne, no obe mocnosti (SU-US – opäť kabbala, to bolo skrátene zaužívané medzinárodné označenie SU-Soviet Union a US-United States) zhodne riadené skrytou vrchnosťou prostredníctvom nadnárodných pra-lóží nemali v tom čase v úmysle proti sebe viesť vojnu. Cieľom bolo ich definitívne zadĺženie u bánk a súčasne sa tým zabránilo samostatnému hospodárskemu rozvoju týchto štátov a postupne boli inštalované medzinárodné organizácie politické, finančné, vojenské, administratívne a súdne, ako príprava k zjednocovacím procesom na báze kontinentov a neskôr celého sveta.
   Ani II. svetová vojna ešte skrytej vrchnosti nepriniesla všetky očakávané výsledky, aj keď mnohé z nich áno – opäť hlavne pre pretrvávajúce hlboké kresťanské vierovyznanie más, ktoré sa ešte viac utiekali k modlitbám. Preto to skrytá vrchnosť prehodnotila a musela poňať úplne inak – dokončiť totálnu infiltráciu
   Rímsko-katolíckej cirkvi slobodomurárstvom, ktorá bola zavŕšená na prekliatom II. Vatikánskom koncile, a ktorá jediná sa stavala lóžam do cesty a mohla to zastaviť, preto ju bolo treba odstaviť a zmeniť jej učenie a obrady. Tiež sa uprednostnil postup podľa nasledujúceho bodu…

   5.) Skrytá vrchnosť prostredníctvom kapitalizmu a komunizmu vytvorila konzumnú spoločnosť a držali tak v kliešťoch celý svet. Avšak vďaka Stalinovej (Magaldim uvádzaný ,,iba ako lóžový brat”) a neskôr Brežnevovej (nadnárodný slobodomurár pra-lóže ,,JOSEPH DE MAISTRE”) koncepcii hospodárskej a finančnej autarkie, ktorá sa ukázala byť menej efektívna, ako sa pôvodne očakávalo, aj pre iné faktory nadnárodné pra-lóže rozhodli pristúpiť k stiahnutiu bolševizmu zo svetovej politiky, pretože voľný trh na Západe splodil konzumnú spoločnosť ovládateľnú totálne a s menšími rizikami.
   Preto boli započaté prípravy k demokratizácii východného bloku riadeného SSSR. Koncepciu začal rozpracovávať šéf KGB, člen nadnárodnej slobodomurárskej pra-lóže ,,JOSEPH DE MAISTRE” Jurij Andropov a budúci generálny tajomník Komunistickej strany SSSR.

   6.) Akousi generálnou skúškou na stiahnutie bolševizmu z obehu bol v ČSSR tzv. Obrodný proces na jar 1968. Revízia komunizmu v Československu v r.1968 mala uľachčiť postupnú anexiu územia Československa ,,Západom” a dostať sa tak k podobným stavom, ako po roku 1989.
   Tomuto plánu KGB však v SSSR odporovala skupina, ktorá bola v opozícii voči KSSS a KGB a boli sústredení okolo GRU – vojenskej spravodajskej služby. GRU bola proti plánom KGB na revíziu idejí, programu a personálneho riadenia KSČ v ČSSR. Maršál Ogarkov, ktorý riadil generálny štáb armády SSSR sa spolu s maršálom Grečkom proti plánu postavili a zahájili okupáciu Československa proti vôli KGB.

   7.) Z obdobných dôvodov, uvedených v bode 5. sa pristúpilo tiež k prestavbe sovietskeho hospodárstva, k ekonomickým reformám v Sovietskom zväze – k perestrojke, ktorá skončila odchodom Gorbačova. Gorbačov je nadnárodný pra-lóžový slobodomurár, je členom pra-lóže ,,GOLDEN EURASIA“ (členmi pra-lóže ,,GOLDEN EURASIA” sú napríklad aj Putin a Merkelová).

   8.) Tiež z vyššie uvedených dôvodov došlo v Československu k udalosti 17.11.1989, preto sa pristúpilo už v sedemdesiatych rokoch 20. storočia k vytvoreniu horizontálnych organizácií, ako bola Charta 77 v Československu, do ktorej čela bol dosadený Václav Havel. Havel bol zasvätený do slobodomurárskej lóže v r.1968 pri svojom pobyte v USA. Dostalo sa mu 30° zasvätenia podľa amerického ritu (Ritual of Knight Kadosh) z roku 1879. Podľa insidera Giole Magaldiho bol Havel členom aj nadnárodnej slobodomurárskej pra-lóže ,,GOLDEN EURASIA“, bol teda pra-lóžovým bratom Gorbačova.

   9.) V Poľsku bola o niečo neskôr vytvorená tzv. Solidarita. Podobne sa postupovalo vo všetkých štátoch Strednej a Východnej Európy.

   10.) V lete roku 1981 došlo k obradnému paktu všetkých dovtedy existujúcich slobodomurárskych pra-lóží, ktorý dostal programový titul ,,United Freemasons for Globalization” – ,,Zjednotení slobodomurári pre globalizáciu”. To znamená, že do leta 1981 frakcie pra-lóží proti sebe viac-menej bojovali o moc, ale od r.1981 postupujú spoločne za svojimi konečnými cieľmi.

   11.) Prvým krokom k anexii našej krajiny ,,Západom”, bolo hneď začiatkom roku 1991 zavedenie tzv. šokovej terapie, ktorej autormi boli dvaja vazali Rotschildovho domu J.Sachs a G.Sörös spolu so Svetovou bankou a Medzinárodným menovým fondom – ktorú u nás zaviedol ich agent Klaus z lóže B’nai B’rith. Šoková terapia mala za následok skokovú devalváciu koruny, liberalizáciu cien v monopolnom prostredí štátnych výrobcov a obchodu pri fixných mzdách, kedy priemerný mesačný plat bol devalváciou zrazený na zhruba 100 USD! Cielom bolo prudké zvýšenie cien spotrebnéhých tovarov, potravín a služieb za súčasného divokého poklesu reálnych miezd a znehodnotenie vkladov občanov, čo viedlo k prudkému poklesu životnej úrovne až u 90% populácie.
   Inými slovami už v r.1991 boli položené základy k výpredaju čsl. ekonomiky do zahraničia a prakticky deštrukcia priemyslu a poľnohospodárstva. Zahraničný dlh v konvertibilných menách vrátane pôžičiek od Medzinárodného menového fondu mal podľa plánu do konca r.1991 dosiahnúť 12 mld. USD alebo 37% HDP.

   12.) Obdobne, ako u nás prebehla ,,šoková terapia” aj v Rusku. Hlavnými ,,terapeutmi” boli Boris Jelcin – bol členom nadnárodnej slobodomurárskej pra-lóže ,,LUX AD ORIENTEM” a jeho premiér/vicepremiér Jegor Gajdar (ultraliberalistický ekonóm), ktorý bol rovnako členom nadnárodnej slobodomurárskej pra-lóže ,,LUX AD ORIENTEM”.
   2.2.1992 Jelcin nariadil pre svoju krajinu uvolnenie domácich cien, zahraničného obchodu a meny. Od tej chvíle zveril slobodomurár ,,LUX AD ORIENTEM” Jelcin uskutočnenie tzv. šokovej terapie v sociálnej a hospodárskej oblasti vo všetkých nejdôležitejších bývalých sovietských republikách (v prvej fáze s radami brata Jeffrey Davida Sachsa – neoliberalistického harvardského ekononóma, člena pra-lóží ,,WHITE EAGLE” a ,,THREE EYES”), predovšetkým slobodomurárovi Jegoru Gajdarovi. To nemilosrdne uviedlo široké masy ruského ľudu do hroznej biedy. Tak Gajdar, ako aj väčšina ,,ruských” oligarchov, ktorí sa vďaka ohavnej šokovej terapii stali zakrátko multimilionármi a miliardármi.

   13.) 11.9.1990 v americkom kongrese Georg H.W. Bush, ako tzv. exekutivný člen paktu ,,United Freemasons for Globalization” (bod č.10) stále znovu prisahal na celým slobodomurárstvom vytúžený ,,Nový svetový poriadok” – ,,New World Order”.
   https://www.youtube.com/watch?v=7bnkvPBrRjc
   Bush st. bol členom nadnárodnej slobodomurárskej pra-lóže ,,THREE EYES” a tiež pra-lóže ,,HATHOR PENTALPA” (*poznámka 2, nižšie).

   14.) Tu niekde – medzi rokmi 1990 a 2000 (skôr bližšie k r.2000, odhadujem to na r.1996) podľa mne dostupných informácií – domnievam sa pravdepodobne prebehla takmer v absolútnom utajení jedna z najvýznamnejších udalostí v dejinách ľudstva, to by si vyžadovalo ale viac rozpísať… a preto následne prebehla aj každému známa nasledujúca udalosť v bode č. 15 – ,,pád dvojičiek”.

   15.) V prvom roku tretieho tisícročia sa na deň presne po 11 rokoch (číslo 11 odkazuje na prácu lóží) od prejavu Georga H.W. Busha udial 11. september 2001, ktorý prebehol na pokyn z pra-lóže ,,HATHOR PENTALPA”, ktorej sa napokon stal členom aj Bush ml. Tu je vhodné pripomenúť, ako som naznačil už tu:
   https://www.badatel.net/na-indickom-sude-je-zaloba-na-billa-gatesa-pre-vrazdu-hrozi-mu-trest-smrti/#comment-119328
   že Brzezinski začiatkom 80-tých rokov minulého storočia osobne poklepom meča, to znamená v skrátenom obrade prijal Usámu bin Ládina do pra-lóže ,,THREE EYES”. Prebehla teda celosvetovo známa udalosť, ktorou satanisti odštartovali Apokalypsu a tak sme sa dostali k udalostiam, ktoré práve zažívame…

   *poznámka 1: kabbalisti pri práci
   (je to výber textu z dodatku diela: Věrnost papeži, Johannes Rothkranz, 1997)

   Zasvätenci Satanovej synagógy už po stáročiami dlhom úsilí takmer dosiahli svojho dávneho cieľa, ktorým je postavenie viditeľného Satanovho námestníka do čela jedinej svetovej vlády. Používali (a používajú) k tomu vždy znovu a znovu výdatnej pomoci svojho pekelného majstra a pána. Lucifer však svoju pomoc „podmieňuje“ (samozrejme iba vtedy, keď to Všemohúci Boh dopustí) formou magického zaklínania.
   Ide o spôsob „zbožňovania“, ktorému Lucifer ako „opica Boha“ prikladá tak veľký význam! Znalci kabbalistickej mágie si všimli, že vzývanie Satana svojimi „učeníkmi“ podlieha určitým pravidlám, zvlášť dvom nasledujúcim:
   1) Ak má byť na daný podnet zopakovaná už skôr úspešne prevedená „operácia“, možno si zaistiť Satanovu pomoc tým, že sa podľa možností zopakuje čo najviac okolností (dátum, mená, miesto atd.) predošlej akcie.
   2) Ak „operácia“ zlyhala alebo sa podarila len čiastočne, musí byť zopakovaná po presne 25, 50, 75 alebo 100 rokoch, aby Satan pomohol k jej úspechu. Aj tu platí zásada čo možno verného zopakovania okolností.

   Tri významné kroky k inštalácii „Nového svetového poriadku“:
   1517: Začiatok reformácie. Motto: „Preč od Cirkvi!“ (protestantismus)
   1717: Založenie slobodomurárstva. Motto: „Preč od Krista!“ (naturalismus)
   1917: Uchvátenie moci komunizmom. Motto „Preč od Boha!“ (ateismus)

   Dva ďalšie dôležité kroky k inštalácii „Nového svetového poriadku“:
   1789: „Francúzska“ revolúcia. Cieľ: „moderná demokracia“ (= skrytá diktatúra)
   1989: „Nežná“ revolúcia vo východnej Európe. Cieľ: „One World“ (= otvorená diktatúra).

   *poznámka 2: pra-lóža ,,HATHOR PENTALPA”
   Založená neoficiálne v r.1997, oficiálne v lete 2000. Je pomenovaná po staroegyptskej bohyni Hathor, ktorá pod známejším menom Isis oddávna hrala v slobodomurárstve veľkú symbolickú úlohu, rovnako tak aj všadeprítomný symbol päťcípej hviezdy, ktorý nie je iba pentagram, ale sa nazýva aj pentalpha – pretože je možné ho ukázať zložený z piatich veľkých písmen alfa (alpha) gréckej abecedy.

   Záverom ešte odstavec z publikovaných statí od Biskupa Olivera Oravca:

   V ľudstve od jeho počiatku môžeme pozorovať jeden fenomén, že totiž ľudia s čistým svedomím sa neboja konať svoje skutky verejne pred Božím zrakom a ľudí. Tí druhí, čiže ľudia so zlými úmyslami konajú svoje skutky tajne. Keďže odpadli od Pána Boha túžia po svetských hodnotách, po peniazoch a po moci nad inými. Chcú ovládať a manipulovať iných a najmä veriacich, ktorí sú ich neustálou výčitkou. Chcú ovládať svet. Najväčšou prekážkou pre nich je Pán Boh a jeho Cirkev. Nechcú sa podrobiť Božej vláde a princípom Katolíckej Cirkvi, lebo vo svojej zlobe odmietajú Boží poriadok. Sú vedení Satanom proti Pánu Bohu a proti Katolíckej Cirkvi. Aby svoje zlé skutky mohli konať účinnejšie, zgrupujú sa v rôzne tajné organizácie, do ktorých patria bohatší ľudia, ktorí majú vplyv v politike a finančníctve. Svoju činnosť proti náboženstvu maskujú rôznymi charitatívnymi akciami, ako je stavanie nemocníc atď. Snažia sa ovládať svetovú politiku, aby takto mohli účinnejšie zdemoralizovať celé štáty a národy. Vyvolávajú vojny a tak privádzajú masy ľudstva do morálnej biedy. Sú vo vedení pornografických hnutí, homosexuálnych organizácii feministických skupín a ovládajú masovo-komunikačné prostriedky a najmä TV.

   Ako som už hore spomenul, ich hlavná činnosť bola zameraná na zničenie katolicizmu a pápežstva, lebo to boli jediné sily, ktoré im prekážali na ceste k úplnej svetovláde.

   Pravá Cirkev nemôže byť zničená, ona pokračuje v malých skupinkách tradičných katolíkov, ktorí sa riadia učením pápežov z minulosti a najmä učením pápeža Leva XIII. v encyklike Humanum Genus.

   Pozíciu Katolíckej Cirkvi ku slobodomurárstvu máme najlepšie rozpracovanú v spomínannej encyklike Leva XIII. Humanum Genus, z ktorej vyberám podstatné myšlienky:

   ,,Pokolenie ľudské sa rozdelilo na dva tábory, stojace v ostrom protiklade…Prvý sa neustále snaží o pravdu a cnosť…Je to pravá Cirkev Ježiša Krista…usilujúca sa o spásu ľudí…slúžiac Bohu a jeho Synovi…”

   Druhý tábor je kráľovstvo Satanovo…odmietajúc Boží zákon, podnikajúc mnoho podujatí bez Boha a často aj proti Bohu…

   Dnes je zrejmé, že stúpenci zla sa združujú spolu v slobodomurárskom hnutí, ktoré je naširoko rozvetvené s pevnou organizáciou…Títo už ani nezakrývajú svoje úmysly a s najväčšou opovážlivosťou povstávajú proti Božiemu majestátu, pripravujú úklady proti Cirkvi…aby olúpili kresťanské národy o ovocie vykúpenia Ježišom Kristom…

   ,,Najprv treba slobodomurárom strhnúť masku a ukázať ich vlastnú tvár. Treba poučovať ľudí o úskokoch, ktoré títo používajú na zvádzanie ľudí, aké zvrátené názory majú a ako hanebne konajú…

   Ľud nech sa horlivo vzdeláva vo svojom náboženstve, aby vedeli čeliť rôznym bludom a rôznym lákadlám nerestí.”

   Encyklika „Humanum genus“ papeža Leva XIII. z roku 1884:
   https://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/HUMANUM_GENUS_Encyklika_Lva_XIII_Odsouzeni_zednaru.pdf

   • Ak je to všetko naozaj tak a slobodomurári majú svet plne v hrsti, môžeme pokojne zabudnúť na akýkoľvek odpor a fatalisticky sa zmieriť so svojim osudom. Podľa hesla „Hlavou múr neprerazíš“.

    • holistický prístup

     Tzv. „slobodomurári“ (DSC) sú len NÁSTROJ – sú riadení priamo vnútorným kruhom globalistov (križiaci = JEZUITI – aj tí sú len nástroje) … nástroj, ktorý usiluje uchmatnúť MOC svojmu bábkovodičovi (globalisti – náboženstvá!!!!) … ICH ciele sú ROVNAKÉ – ide len o MOC … snaha dostať sa na čo navyššiu priečku v PYRAMÍDE bešiality – priamo pod „SATANA“ …

    • Oldo musim priznat ze mas pravdu,jedna sa o taku uzasnu silu,ze normalny clovek,si to nemoze ani predstavit,ja som od nich usiel,ked mi povedali ze mi podrezu krk z lava doprava,alebo naopak a hodia ma do mociara-trasoviska,ak by som v buducnosti vyzradil ich tajomstva,ale tie tajomstva sa clenovia dozvedaju,az ked su vysoko v hierarchii a to nie vsetci, Jeden z velkych Slobodomurarov bol Albert Pike (tree world wars)

     • Miroslav Čižmár

      Možno preto to zverejnili, aby sme im uverili a prepadli fatalizmu.

     • hľadač pravdy

      Pravoverný katolícky teológ Johannes Rothkranz, autor knihy ,,Světu vládnou superlóže“, 2015-2016, v úvode svojho diela na str. 8 píše:

      ,,Ne, nejsou to Bilderbergové, není to Skull and Bones, není to Council on Foreign Relations (CFR), a také ne Trilaterale Kommission nebo něco již dávno známého. Vždyť jejich jméno před tím ještě nikdo a nikdy neslyšel a/nebo neviděl napsané, ani jejich zvláštní označení „pra-lóže“, ani jejich konkrétní jména, mezi nimiž se nachá-zejí tak esotericky bizarní jako „THREE EYES“ nebo „HATHOR PENTALPHA“, či tak neskrývaně kabbalistické jako „GHEDULLAH“ nebo „GEBURAH“.

      Senzace je perfektní. A šok je hluboký – v okruhu těchto tak náhle z podzemí na denní světlo vytažených samotných „pra-lóží“! NYNÍ CELÉMU SVĚTOVÉMU ZEDNÁŘSTVU NEZBÝVÁ NIC JINÉHO, než dělat to, co vždy: SEBE SAMA ZAPÍRAT, a to všemi silami. Vždyť odhalující dílo dosud vyšlo pouze v italštině, a také jen jeho první z celkem pěti objemných svazků.

      Zde se tedy přímo nabízejí dvě protiopatření. ZA PRVÉ: DECH BEROUCÍ VÝBUŠNÉ, ALE POLOGRAMOTNÉ MASY ODPUZUJÍCÍ OBJEMNÉ ODHALUJÍCÍ DÍLO pěti vzpurných zednářů nejvyššího stupně NIKDE V KONTROLOVANÝCH MÉDIÍCH CELÉHO SVĚTA NEZMIŇOVAT, a už vůbec
      ne v samotné Itálii. Tato strategie je skutečně přísně dodržována.
      ZA DRUHÉ: DISKRÉTNĚ ZABRÁNIT, ABY SE ČTYŘI PLÁNOVANÉ A OHLÁŠENÉ SVAZKY UŽ NIKDY NEDOSTALY NA KNIŽNÍ TRH. Ty lze jen s napětím očekávat.“

   • Dal si si prácu, avšak vypadla ti lóža Lebka a kosti 322, ktorá je podľa prof.Anthony Suttona zodpovedná práve za vytváranie „súťaže“ plánovaných dvoch konceptov Západu a Východu /nacionálny socializmus vs internacionálny socializmus/ – teda, ktorý bude životaschopnejší, a mám také tušenie, že sú aj za súťažov konceptov Domu Sionu a Domu Halachim – čo by chcelo anlyzovať, pretože židovská periféria moci globálneho moceského systému je určite staršia ako Lebka a kosti 322, čo vyvracia „moju“ teóriu, že by Lebka a kosti 322 /1832/ mohli byť za všetkými modelmi duálnych a zároveň tandémových systémov. Teda – vieš niečo o kontexte toho všetkého čo si napísal s 322?

    • Takto – 322 sú možno len kreatívci pracujúci pre niekoho nad nimi – teda nehovorím, že majú práve mocenský vplyv. Z toho vyplýva, že v zmysle redukcie každj organizácie na tzv. organický super tím, tu máme molocha pozostávajúceho z viacerých lóží, z ktorých každá má svoju organickú úlohu – uvediem príklad – kreatívci, skeptici, organizátori, ochrancovia, realizátori, mentori atď.
     Organizovaný sofistikovaný zločin má organickú štruktúru!

     • holistický prístup

      Maroš,

      a čo tak P2 nahradená P3?!? – VATIKÁNSKE LÓŽE … hmmm … „pavúk (HYDRA)“ je len jeden – spriada siete v mnohých rovinách zo svojich oddaných beštiálnych psychopatických OTROKOV … „BIBLICKÝ projekt“ …

     • hľadač pravdy

      P2

      P2, bola v skutočnosti iba nástrojom pra-lóže „THREE EYES“ (!)

      Vo vyššie uvedenej knihe je uvedené:
      ,,Licio Gelli, přece jenom kdysi Mistr Stolce mocné operativní lóže P2 pod střechou GOI (Grande Oriente d’Italia) a tehdy také představený člena P2, Berlusconiho, se již před ním pokusil o něco podobného. Svou P2, která ve skutečnosti byla pouhým ná-strojem pra-lóže „Three Eyes“ (!), rozšířil na velkou část Latinské Ameriky i na další země; udělal z ní tedy záměrně nadnárodní a dal jí jméno „World Organization of Ma-sonic Thought and Assistance (WOMTA)“. Avšak jeho mnohem mocnější zadavatelé z „THREE EYES“ a s ní spojenými antidemokratickými pra-lóžemi vůbec nezamýšleli přiznat někdy P2 status pra-lóže; místo toho zlikvidovali svůj nástroj, jakmile jej už nemohli potřebovat“.

      Peter B. Podolský v knihe ,,Slobodomurárstvo – nešťastie našej doby“ k lóži P2 uvádza nasledovné…

      ,,P2 bola tajná lóža osobitného určenia, ktorá združovala nielen občanov Talianska, ale aj ostatných štátov. Mala aktívne odbočky vo viacerých štátoch Európy i Ameriky. Podľa jej člena P.Carpiho mala predstavovať elitu samotného slobodomurárstva, ako aj daných krajín. Elita slobodomurárstva však netvorí skutočnú elitu spoločnosti, lebo tú predstavujú morálne osobnosti a nie mravní slabosi, či dokonca zločinci, akými boli rozhodujúce osoby tejto lóže.
      Poodhalenie jej činnosti v r.1981 vyvolal najväčší škandál v povojnových dejinách Talianska. P2 mala 2500-3000 členov, z ktorých len necelých 1000 sa stalo známymi. Organizačne sa podobala štábu na riadenie štátu.

      Jej úlohou bolo kontrolovať štátny aparát pri formálnom zachovaní demokratického systému. Svojich členov mala vo všetkých kľúčových pozíciách, aby sa mohli podieľať na politických rozhodnutiach. Delila sa na 17 alebo 18 sekcií, podľa odbornej špecializácie členov. Jej členovia sa vzájomne takmer nepoznali, čo zvyšovalo vplyv jej ctihodného majstra L.Gelliho a silu lóže. Úplne kontrolovala hlavné vydavateľské združenia, zoskupila do jednej ruky veľa denníkov a zároveň tajne prenikla do hlavných stredísk moci so stálym tlakom na politické kruhy.

      Vplyv tejto lóže na politický život Talianska vystihli svojho času aj slová Gelliho, že jeho príkaz poslúchne šesť ministrov talianskej vlády. Tým sa napĺňal jeho zámer:
      „Slobodomurárstvo sa musí stať vplyvným strediskom neviditeľnej vlády, schopným zjednotiť ľudí, rozhodujúcich o osude národa.“
      Tým potvrdil oprávnenosť odsúdenia slobodomurárstva pápežom Levom XIII. ako neviditeľnej sily a nikomu sa nezodpovedajúcej nezákonnej vlády.

      Lóža mala neuveriteľné spojenia na najväčšie banky sveta a obchodníkov s drogami. Pôsobila v úzkom spojení s mafiou v Taliansku a v USA. Jej vodcovia sa dopúšťali rozsiahlej zločineckej činnosti: veľkých daňových podvodov, tajného obchodovania so zbraňami atď.

      Podnety na prešetrenie nezákonnej činnosti tejto lóže sa dlhší čas neskúmali. Viaceré osoby, ktoré tieto podnety podali, postihli tresty. Sila lóže pozostávala aj v tom, že jej funkcionári získavali dôležité informácie, vrátane kompromitujúcich na isté osoby. Získavala ich aj od tých svojich členov, ktorí stáli na čele spravodajských služieb Talianska. Tí, podobne ako aj slobodomurári v iných lóžach, hrubo porušili svoje služobné povinnosti, záväzky voči lóži nadriadili nad záväzky voči štátu.
      Členovia lóže organizovali prvé oddiely teroristických „červených brigád“ a a iné teroristické akcie, ktoré si vyžiadali životy desiatok ľudí. Mali za cieľ vyvolať pocit ohrozenia a pripraviť pôdu pre zavedenie diktatúry.
      Medzi ne patril aj únos významného kresťansky a národne orientovaného politika Alda Mora v r.1978.

      Príslušníci lóže v spravodajských službách zase sabotovali vyšetrovanie po správnych stopách a tým napomohli k jeho zavraždeniu. Tieto praktiky v slobodomurárstve nebývajú ojedinelými, no nie vždy dosiahnu takúto intenzitu a len ojedinele sa dostanú na verejnosť v takomto rozsahu, ako v prípade tejto lóže.
      Pri odhaľovaní jej zločinov prišlo násilne o život niekoľko ľudí. Niektoré prípady sa označili za samovraždu. Dokonca pod nátlakom P2 aj anglická polícia v r.1982 označila za samovraždu zavraždenie člena tejto lóže v Londýne, bankára Calviho. Zavraždili ho asi preto, lebo chcel zverejniť veci o činnosti P2.
      Členovia lóže patrili do rôznych politických strán, vrátane kresťansko-demokratickej, ako napr. minister práce Foschi, poslanec a predseda parlamentného výboru na vyšetrovanie prípadu bankára Sindonu (tiež člena P2) Fiori, šéfredaktor spravodajskej redakcie rozhlasu Selva atď.

      Z radov tejto lóže vyšiel De Michelis, ktorý bol predsedom vlády Talianska a funkcionár Európskej únie, neskôr odsúdený za úplatkárstvo. Do P2 si našiel cestu aj podnikateľ a neskôr predseda vlády Silvio Berlusconi. K jej zahraničným členom patril egyptský prezident Sadat, iránsky šach Pahláví, uruguajský diktátor Alvarez, libérijský diktátor Tolbert, americkí politici Haig a Kissinger atď.
      Samotný Gelli sa zúčastnil na inaugurácii amerických prezidentov Forda, Cartera a Reagana. Všetkých týchto prezidentov s Gellim zbližovala príslušnosť k slobodomurárstvu. Po vypuknutí aféry s touto lóžou, predstavitelia slobodomurárstva lživo tvrdili, že P2 nebola riadnou, regulárnou lóžou. Pritom v marci 1981, krátko pred prepuknutím škandálu v plnej sile, predstavitelia všetkých 620 talianskych lóží vyjadrili plnú dôveru P2 s tým, že nevidia nijaké priestupky v jej praxi. Dokonca Gelli v r.1979 bol zvolený za predsedu Medzinárodnej slobodomurárskej organizácie.
      Poodhalenie činnosti lóže viedlo k pádu Forlaniho vlády, ktorej niekoľko ministrov bolo členmi P2 a slobodomurárstvo v Taliansku opustilo 20 % jeho členov.“

    • hľadač pravdy

     Úvodom tohto príspevku malá vsuvka k môjmu bodu č. 15.) uvedeného vyššie…

     Po vložení toho textu sem ma potom napadlo – ešte aj tie ,,dvojičky” mali tvar čísla 11 !!! (napísané rímskymi číslicami… I+I = II).

     Mne nešlo o vymenovanie všetkých slobodomurárskych lóží – veď tých sú tisíce, ani som nevymenoval k novembru 2014 všetkých 36 pra-lóží, ani všemožné rády zaraďujúce sa k slobodomurárstvu, ani ďaľšie iné tajné spoločnosti. Tie sú uvádzané v knihách od rôznych autorov, ja nemôžem všetko poňať v jednom príspevku, ale podstata by mala byť zjavná – a jednu z nich som v závere uviedol v citácii z encykliky pápeža Leva XIII.:

     ,,Najprv treba slobodomurárom strhnúť masku a ukázať ich vlastnú tvár. Treba poučovať ľudí o úskokoch, ktoré títo používajú na zvádzanie ľudí, aké zvrátené názory majú a ako hanebne konajú”

     ,,Lebka a kosti 322”

     Autor knihy ,,Světu vládnou superlóže” teológ Johannes Rothkranz píše:

     ,,Ne, nejsou to Bilderbergové, není to Skull and Bones, není to Council on Foreign Relations (CFR), a také ne Trilaterale Kommission nebo něco již dávno známého”

     pred touto vetou uvádza:

     ,,Něco takového ještě nikdy nebylo v téměř třísetleté (knihu autor písal v r.2015-2016) historii MODERNÍHO ZEDNÁŘSTVA! (od roku 1717!, do tohto roku čítaj text ďalej). Pět nejvýše zasvěcených členů internacionální tajné organizace zednářstva se v naprostém utajení spojilo a po několikaletých přípravách naráz odhalilo opravdu obrovské množství věcí, které dokonce i těm nejlépe informovaným badatelům a expertům na zednářstvo zůstávaly zcela skryté – a vnějšímu světu naprosto neznámé od té doby, co vůbec jsou, tedy po více než 150 let; dodnes, to je do konce roku 2014, představují tajemství všech tajemství zednářstva.
     Řeč je o těch vůbec nejvyšších a supertajných lóžích, usídlených vysoko nad všemi známými zednářskými organizacemi (tzv. „obediencemi“ resp. „obřady“), i nad všemi nejvyššími známými stupni, tedy nad 33. stupněm v Starém a přijatém skotském obřadu nebo nad 96. stupněm v Mizraimském obřadu. Lóže, které železnou rukou kontrolují nejen veškeré tzv. „regulérní“ světové zednářstvo, nýbrž také a především osudy všech států světa.“

     Tak, ako bola hľadajúcim bádateľom podhodená napríklad kostička ,,Bilderberg”, tak im bola podhodená aj ,,lebka a kosti”, o čom svedčí napríklad aj tento dokument:
     https://www.youtube.com/watch?v=bk2VXvP1uBQ&list=PLIMV3MKQbVhlaqdwHvsVJOM_Ae41D1FHG&index=5

     Vyššie v prvom mojom príspevku k tomuto článku som uviedol:

     ,,Slobodomurárstvo sa OFICIÁLNE ,,objavilo“ v r.1717, kedy bola v Londýne založená prvá slobodomurárska veľkolóža na svete, ako je už všeobecne známe.”

     Slobodomurárstvo sa ale ,,neobjavilo” v tom roku. Do roku 1717 môžme uviesť výber textu od autora David Allen Rivera, a jeho knihy Dejiny nového svetového poriadku:

     ,,Ve starověkém Řecku byly organizovány skupiny, nebo cechy (jako naše odborové organizace), jako třeba „Dionýsové“ a v Římě „Collegium Muriorum“, kteří stavěli chrámy a stadiony. Členové těchto skupin, kteří byly předchůdci zednářů, byli projektanti, stavitelé, tesaři a další řemeslníci, kteří ve středověku budovali obrovské katedrály, hrady, opatství a kostely. Protože během své práce žili pohromadě, pro jejich ležení se vžil název „zednářská lóže“.

     První velká lóže anglická byla roku 926 založena v Yorku, kde zavedli znamení pomocí rukou a hesla, aby se navzájem poznali. Ve své lóži prováděli zasvěcování, rituály a ceremonie. Ve vnitřních kruzích prováděli čarodějnické praktiky.

     Ve 13. století vytvořili sdružení s ústředím v Cologne s lóžemi ve Štrasburku, Vídni a Zurichu. Říkali si Svobodní zednáři a prováděli iniciační obřady. Na konci 16. Století začali býti do bratrstva přijímáni lidé, kteří nebyli staviteli a byli nazýváni jako „přijatí“ zednáři.
     Byli to obvykle významní členové komunity, zkrátka, byli zdrojem peněz. Zednářství se díky „přijatým zednářům“ stalo více symbolickým a pracující řemeslníci a stavitelé odešli, protože byli zklamaní z toho, co se s jejich organizací stalo.

     Sir Francis Bacon (1561-1626), anglický lord, byl uznán za „zakladatele svobodného zednářství. veden světlem Rosikruciánského řádu, jehož členové nesli pochodeň univerzálního poznání, Tajné doktríny věků, oživené během temna středověku.“ Byl zasvěcen tajnou společností intelektuálů, oddaných občanské a náboženské svobodě. Jeho novela New
     Atlantis, publikovaná roku 1627, čili rok po jeho smrti, jeho tajemníkem Williamem Rawleyem, „zcela odhalila charakter tajných společností, které pracovaly celá tisíciletí za dosažení ideálu obecného blaha v politickém světě.“ V další ze svých knih, Instauratio Magna, napsal o hnutí s cílem „reorganizovat vědy a člověku navrátit vládu nad přírodou, kterou ztratil po pádu Adama.“

     Věří se, že Bacon napsal pokračování knihy New Atlantis, které obsahovalo podrobnosti a časový rozvrh, jak svůj Velký plán uskutečnit. Tento tajný dokument byl odvezen do Jamestownu roku 1653 jeho potomkem Nathanielem Baconem, kde byl zakopán ve Williamsburgu, Virginia, „ve velkém sklepení pod centrální věží kostela v Bruton Parish (nyní Brunton Vault).“ Badatelé věří, že Thomas Jefferson byl posledním člověkem, který
     prozkoumal obsah tohoto sklepení.

     Inigo Jones (1573-1652) lóže reorganizoval a zavedl do nich Descartesův racionalismus, a členové těchto lóží byli nyní nazýváni jako Svobodní a přijatí zednáři. Elias Ashmole, bankéř, Rosicrucián a zakladatel Oxfordského muzea, který se stal zednářem roku 1648, stanovil tři základní stupně:
     1) přijatý učeň, 2) tovaryš a 3) zednářský mistr.

     24. června 1717 byly čtyři londýnské lóže sloučeny do Velké lóže (Grand Lodge), někdy nazývané jako Velká mateřská lóže (Grand Mother Lodge) třemi členy, kteří se sešli v hostinci Apple-Tree Tavern, a tak začala éra moderního zednářství.”

     Je mnoho tajných rádov, ale väčšina vychádza zo slobodomurárstva alebo je k nemu pričlenená – slobodomurári sú v súčasnosti hlavní vykonávatelia zla vo svete!

     P.S.: ,,VK” je sám zjavne zasvetenec lóží! ,,VK” je vôbec jeden z najhorších manipulátorov na českej a slovenskej ,,alternatívnej” scéne, ktorý stádo svojich počúvačov vedie lóžami vytýčeným smerom!!

   • Miroslav Čižmár

    V knihe „Svetu vládnu superlóže“ ma zaujala poznámka o troch ríšach v súvislosti s rokom 1960. 1.1.1960 totiž nastala zriedkavá astrologická udalosť. Saturn bol v konjunkcii so Slnkom 11 dní potom, čo Slnko prešlo „hviezdnou bránou“, čo je udalosť zimného slnovratu, kedy Slnko prechádza stredom mliečnej cesty. Spominaju sa tam tri ríše. Ríša Otca, ríša Syna a Jánova ríša ducha svätého. To sú tri náboženstvá troch astrologických vekov. Ríša Otca je judaizmus, náboženstvo veku barana. Ríša Syna je kresťanstvo, náboženstvo veku rýb. Jánova ríša ducha svätého je nové náboženstvo veku vodnára, ktoré má vzniknúť na troskách kresťanstva tak, ako kresťanstvo vzniklo na troskách judaizmu. Jánova ríša má vzniknúť na odkaze Jána Krstiteľa v Jánovom evanjeliu. Ján Krstiteľ bol vodnár, ktorý krstil vodou z rieky Jordán. Keď pokrstil Ježiša, zostúpil naň duch svätý v podobe holubice. Na tomto odkaze má vzniknúť náboženstvo veku vodnára.

 4. Vdaka za obsirnu informaciu ! 😀

 5. holistický prístup

  Čo nám „redakcia“ chce vložiť do hláv?!? – že Dr. Mike Yeadon videprezident a šéf vývoja vo FARMAKOFIRME – PFIZER – dnes už akože „býbalý“ – a jeho PRIZNANIA a PYŠNENIA SA – BU-BU-BU – ZOMRIETE!!!! – je akože mňamuškový … dobrušký?!? … veľmi tlačíte na pílu … povedal len to, čo je už dávno zistené – odhalené a verejne známe – aj vrany krákali, vrabce čvirikalo, … teda NIČ NOVÉ pod slnkom … to sme aj na tejto disk, platgorme dááávno prebereli …

  To ste už začali hustiť s tým megazločincom …

  • holistický prístup

   MUSIA povedať PRAVDU!!!! – MUSIA!!!!!

   Len takto môžu ICH zločiny preniesť na iných!!!!!!

   • …na inych, ktori ich ponuku primu tichym suhlasom.

    • Treba chápať stratégiu budovania tzv. verejného súhlasu! Za verejný súhlas sa počíta – v ponímaní psychopatov – aj neprotestovanie! Vysvetlím.

     Moju matku v DSS opichalo komando. Sama to vyjadrila slovami – „Keďže nikto neprotestoval!“

     Ďalej – presadzuje sa tzv. korporátne právo, kde neodmietnutie „ponuky“ znamená súhlas – napr. vám niekto „ponúkne“ nejaký tovar, a keď ho rezolútne – a pozor aktívne a preukázateľne neodmietnete – „považuje sa“ za uzatvorenie zmluvy. ešte raz – príde vám písomná ponuka – vy to zahodíte do koša – a máte problém! Je to teror šmejdov!

     Ďalšia vec – presadzovanie tzv. anglosaského práva proti rímskemu právu! Pozor – treba chápať paradigmy! Prezumcia neviny vs. prezumpcia viny /Čína/. Lenže Čínu ovládli anglosaské delové člny! Čiže cez Čínu sa k nám obchvatom pretláčajú anglosaské záujmy! Skrátim.

     „Zlo zvíťazilo len preto, že prroti nemu dobrí ľudia neurobili nič!“

     A tak sa vytvára – s tichým súhlasom – kriminálne prostredie, a spolupáchatelom sa stáva každý, kto aktívne nepôsobí proti!

     „Len takto môžu ICH zločiny preniesť na iných!!!!!!“

     • Miroslav Čižmár

      Zlo zvíťazilo preto, lebo dobro nebolo dokonalé. Dokonalosť je neporaziteľná.

   • Čiže chcete povedať, že keď satanisti hovoria pravdu, tak by sme o tom nemali písať, pretože to hovoria satanisti?

    • Pokiaľ satanisti takto hovoria pravdu – treba to správne uviesť! Inak sledujem, že „vaši mediálni partneri“ sú stále pod regálom vľavo dole! Komu česť tomu sláva – vám už česť ani sláva NEPATRÍ!

     • Pekne si to v minulej diskusii vysvetlil.
      Avšak „redakcia“ to správne ignoruje.
      Demokracia sem nepatrí. Vlastne nikam.

    • holistický prístup

     redakcia,

     páči sa mi, ako ste toho – VAMI preferovaného – megazločinca za „peniaze a slávu“ priradili k SATANISTOM … skutočne je to z „VAŠEJ“ STRANY milušké … len kŕmite agendu TEMNÝCH … len to priznajú, čo je už dávno zistené a dokázané … žiadna bomba s niečim, čo nie je dávno prístupné …

     • Nuž, podľa Biblie sa zo Šavla stal Pavol, ktorý sa snáď najväčšou mierou zaslúžil o šírenie kresťanstva mimo židovskú komunitu. Pokiaľ samotní tvorcovia vakcín budú podporovať covidizmus, alebo aspoň mlčať, bude to voda na mlyn tých, ktorí šíria vakcinačný teror. Aj z histórie je známe, že mnohé ríše padli, lebo boli rozvrátené z vnútra. To isté sa dá povedať aj o ideológiách (socializmus by ťažko padol, pokiaľ by ho nerozvrátili tzv. reformní komunisti).

     • holistický prístup

      Oldo,

      tzv. „socialimus“ je tiež len časť (krok) agendy TEMNÝCH – všetky jeho úlohy boli naplnené – oprava po vojne na úkor poškodených, namnoženie a dôkladné rozmiestnenie TEMNÝCH, nazhromaždenie obrovského MAJETKU, nakotenie asociálov, navláčenie kadejakých „aziatov“, „afričanov“, moslimov, pacifikácia obyvateľstva, otrava rôznymi jedmi (vakcíny, lieky, alkohol, cukor, voda, umelé hnojivá, …) … – takto si na NICH obyvateľstvo pomaly zvykalo … po naplnení prípravy sa spustili otvorené rabovačky a vraždenie – zbytočne adorovať niečo, čo bol len zdanlivý KĽUD pred spustením najničivejšej VOJNY … áno, je VOJNA – KTO si to uvedomuje?!?

    • holistický prístup

     redakcia,

     ide predsa o SPÔSOB, akým toho megazločinca prezentujete … staviate mu „slávobránu“ … adorujete ho … a to je ZLOČIN!!!!

     • Nikomu nestaviame „slávobránu“. Domýšľate si veci, ktoré nie sú pravda.

     • holistický prístup

      redakcia,

      skúste si prečítať vami uverejnený „článok“ – a všetky „články“ od toho „satanistu“ – tentoraz skúste s plným pochopením … ach-jaj …

     • Vy sa stále zaoberáte len tým, „kto“ niečo povedal. My sa sústredíme viac na to, „čo“ bolo povedané, pretože pri hľadaní pravdy je dôležitejšia pravda samotná, nie jej posol. Ach-jaj.

     • holistický prístup

      redakcia,

      zbytočne zavádzate a vykrúcate sa – maľujete mu „svätožiaru“ ako dobručkému … a pritom je to extrémne ťažký zločinec – len opakuje – OZNAMUJE – čo bolo pracne, náročne, … zistené tými, ktorí bojujú za PRAVDU – podľa „VÁS“ je aj Hitler, ŠVÁB, GATES, … – v podstate VČETCI megavrahovia, psychopati, zločinci úplne v pohode … pretože … predsa „povedali“ tú „svoju“ pravdu … to sa mi snáď len sníva …

      Platí:

      POZRI, KTO ČO HOVORÍ!!!!

     • holistický prístup

      redakcia,

      pamätám sa prípad, keď adorovali megavraha samostatného života schopných detí – potratárka z usatanistanu – do dňa narodenia (aj po ňom) – zavraždených detí desaťtisíce!!!! – a zrazu si zmylela, že začne bojovať proti „potratom“ a samozrejme – ako TVÁR protestu – spolu s čienoprdelámi (ktorí vraždami, lúpežami, lžou, … nadobudli „majetky“ – viedla sprievod „za rodinu“ – a nielen na „SK“ … namaľovali jej svätožiaru a všetci zúčasnení ju velebili a priam nosili sťa relikviu na rukách … presne toto robíte VY …

 6. 2022-01-05 – 2/3 Depopulace planety: ♁ USAID a WHO. Genocidní podniky s kriminální minulostí. Sterilizace milionů
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2022-01-05-2-3-depopulace-planety-%e2%99%81-usaid-a-who-genocidni-podniky-s-kriminalni-minulosti-sterilizace-milionu/

  • svatoslav butora

   Možno správnejšie by bolo používať namiesto zločinného slova „depopulizácia“, ktoré znie ako niečo „vedecké“ slovo „vyvražďovanie“, ktoré obsahuje priamo odsúdenie tohoto zločinného plánu.

   • Vyvražďovanie je šťavnatejšie, avšak depopulácia obsahuje aj antikoncepciu, sterilizáciu. Zabránenie počatiu nazveš vražda? Je to zločin proti Životu ako takému. Toto tu doteraz nebolo – ako to nazveme? „Antivivo“? Depopulácia je následok – ako nazveme príčinu? Zločin depopulácie?

   • velky suhlas,bravoo

 7. Ak si chcete overiť, že aké následky majú jednotlivé šarže každej z vakcín, vložte číslo z očkovacieho pasu sem: https://howbad.info. Zobrazí sa, koľko ľudí z tej šarže zomrelo alebo bolo zdravotne postihnutých.

 8. …áno, toto je ozaj veľmi vážna situácia, je to ozaj doslova vojna, no málo si to všetci uvedomujeme…po vypočutí príspevku Slob.vysielača zo včerajška a prezretí, resp.nakuknutí do spisu- Svetu vládnu superlóže – by už nikto nemal pochybovať o tom, čo sa vlastne v skutočnosti deje, pritom je to vážna, ozaj hrozná realita…a to očkovanie detičiek od 5 rokov, týmito ,,vakcínami“, to je úplná nehoráznosť, a predsa sa deje, resp.niekt.,,rodičia“ s tým aj ozaj súhlasia :-(((…priznám sa, človeku je z toho až ťažko…pozerala som aj tie šarže vakcín, samozrejme nie kvôli sebe, ale prestala som s tým, neviem aj tak viac ako výrobcu firmy…ďakujem vám za pravdivé a na skutočné súvislosti poukazujúce informácie, kiež by si to viac ľudia uvedomovali…..

  • Alenka v Argentine zomrelo 3 rocne zdrave dievca,hned na druhy den po pfizerovi,aby mohla ist do skolky,hrozne

 9. hladac pravdy:
  Vdaka za objasnenie svetovej situacie.
  Ked museli zidia nosit zlte hviezdy, mozno by bolo vhodne aby aj slobodomurari nosili oznacenie. aby sme ich poznali ….a vedeli komu mame byt „vdacni“….

 10. ….ešte mi napadlo ..nielen malé 5 a viac ročné deti sú v ohrození, ,,vďaka“ svoj.rodičom, no aj starší ľudia, ktorí už nemajú síl sa brániť, to je veľmi smutné, že ich niekto ,,proti vôli zaočkuje“…no najsmutnejšie je, keď ich, v niekt.prípadoch na to nahovárajú vlastné ,,deti“..

  No a troška čiern.humoru…
  …,,čo je sloboda človeka?“…
  …pokiaľ máš auto, tv, mobil, pc a manželku“
  …tak to asi moc slobody nemáš, každé jedno ťa sleduje“ :-(…….dnes som to počula v 1 relácii, tak ,,preposielam“…..

 11. JJ oslem to vaxovanym,ne sa potesia

Pridajte komentár

*