Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Očkovacie kobercové bomby: Vyvíjajú „rozprašovacie“ vakcíny pre automatickú depopuláciu


Print Friendly, PDF & Email

Očkovacie kobercové bomby: Vyvíjajú „rozprašovacie“ vakcíny pre automatickú depopuláciu

(Mike Adams, Natural News) Keď konvenční farmári chcú kobercovo bombardovať pole s plodinami insekticídmi, aby zabili hmyz, postriekajú ho toxickými chemikáliami.

Rozprášené chemikálie sú následne absorbované nielen pôdou a rastlinami, ale aj hmyzom, v ktorom pracujú na zničení jeho nervového alebo obehového systému. Netrvá dlho a milióny hmyzu zažijú udalosť „náhle uhynutie“.

Keď chcú globalisti zabiť masy ľudí žijúcich v mestách s vysokou hustotou obyvateľstva, môžu podobne kobercovo bombardovať mesto aerosólovými „vakcínami“, ktoré sú určené na vdýchnutie.

Možno ich rozprašovať z lietadiel v nízkych nadmorských výškach presne rovnakým spôsobom, akým sa látka malatión bežne rozprašuje na komáre za účelom kontroly prehnane medializovaného vírusu Zika.

Nedávny článok od Eugyppius: A Plague Chronicle odhaľuje, že výskumníci združení s Billom Gatesom teraz presadzujú nosové vakcíny proti covidu, ktoré by sa teoreticky mohli nastriekať na populácie a vdychovať bez individuálneho vedomia alebo súhlasu ľudí.

„Vírusový blázon Eric Topol a dílerka hadieho oleja Akiko Iwasaki hókus pókus vyrobia mRNA nosový sprej a požiadajú o druhé schválenie na núdzové použitie, aby sa ešte viac pohrali s imunitným systémom miliárd ľudských bytostí,“ píše sa v článku.

Článok ďalej pokračuje:

„Oligarchická podpora pre vakcíny na báze nosového spreju vychádza predovšetkým zo sužovanej mysle Billa Gatesa, ktorý je potichu sklamaný výkonom mRNA elixírov proti covidu a teraz vkladá väčšiu časť svojich nádejí do kamufláže…

Topol je len mentálne prázdny covidový brigádny generál, ale Iwasaki je spoluzakladateľom farmaceutického startupu RIGImmune, ktorý dostal dva milióny dolárov od Gatesovej nadácie „na vývoj nových imunitných aktivátorov na ochranu pred infekčnými chorobami, ktoré neúmerne ovplyvňujú rozvojový svet. “

Je tiež spoluzakladateľom spoločnosti Xanadu Bio, ktorá sa snaží prísť s nanočasticami, ktoré vás nezabijú, keď ich vdýchnete…“

Ak by toto úsilie bolo úspešné, poskytlo by to globalistom spôsob, ako dostať inštrukcie mRNA prostredníctvom vzduchu na celé ľudské populácie presne tak, ako farmári postrekujú polia insekticídmi.

Inštrukcie mRNA unesú bunky tela a naprogramujú ich tak, aby vytvorili cudzorodé proteínové štruktúry, ktoré môžu fungovať aj ako biologické zbrane spôsobujúce neplodnosť alebo krvné zrazeniny.

Stránka Natural News pred časom podrobne zdokumentovala laboratórnymi testami, že tieto zrazeniny sú samoskladajúce sa bioštruktúry, ktorých veľkosť postupne rastie, až kým nezablokujú prietok krvi a často svoju obeť zabijú.

Ľudia padajú mŕtvi ako muchy a „ľudské stádo“ sa vybíja tempom ako nikdy predtým.

Globalisti vnímajú ľudskú populáciu ako „mor“

Ľudskú populáciu vnímajú globalisti ako mor na planéte, ktorý si zaslúži vyhubenie rovnakým spôsobom, ako by sa dalo zvládnuť zamorenie švábmi.

Podľa globalistov ľudia nielenže využívajú príliš veľa vzácnych zdrojov – ako je voda, energie (plyn, ropa) a pôda – ale znečisťujú aj oceány plastmi, ničia ekologické systémy a ničím neprispievajú k budúcnosti ľudskej civilizácie. Preto ich treba vyhubiť, hovorí sa.

Skutočným trikom je prísť na to, ako presvedčiť masy, že nie sú vyhladzovaní, keď čakajú v rade na vyhladzovacie injekcie (covidové „vakcíny“).

Liečba osteoporózy

Aby sa to dosiahlo, „vakcíny“ boli propagované a pretláčané lekármi, novinármi, vládnymi orgánmi, technologickými spoločnosťami (Google, Facebook), zamestnávateľmi a školami v rozpore s akoukoľvek skutočnou podpornou vedou.

Tieto injekcie smrti sa nazývali „bezpečné a účinné“, keď v skutočnosti boli nebezpečné a smrtiace. Ukazuje sa, že tí, ktorí sa podriadili týmto zjavne manipulujúcim „autoritám“, pravdepodobne na toto zlé rozhodnutie doplatia životom.

Pandémia Covid-19 bola po celý čas len trik, ako prinútiť ľudí, aby sa postavili do radu a súhlasili s injekciou naplnenou jedom, ktorý spôsobuje pomalú eutanáziu.

Teraz sa zrazeniny po očkovaní naďalej zväčšujú, upchávajú tepny a krvné cievy, čo spôsobuje, že čoraz väčší počet ľudí zomiera bez akéhokoľvek jasného a lekársky akceptovaného vysvetlenia. Spoločnou príčinou všetkých týchto „náhle zomrelých“ ľudí sú, samozrejme, zrazeniny po očkovaní, ktoré upchávajú tepny a krvné cievy.

Dôležité je, že tieto zrazeniny sa každým dňom zväčšujú vo vnútri tiel ľudí, ktorí dostali „vakcíny“. V nasledujúcich mesiacoch a rokoch zomrú ďalšie milióny ľudí.

No a tých, ktorých nezabijú súčasné „vakcíny“, môžu globalisti jednoducho postriekať novými smrtiacimi „mRNA bombami“, ktoré budú ľudia vdychovať proti svojej vôli alebo vedomiu.

Hovoríme tu o porušovaní Norimberského kódexu, pretože niečo také by efektívne zmenilo každé cieľové mesto na plynovú komoru v štýle holokaustu, kde ľudia dýchajú biologické zbrane, ktoré ich časom zabijú.

Mary Hollandová z organizácie Children’s Health Defense vyzýva na celosvetové stíhanie tých, ktorí páchajú tieto zločiny proti ľudskosti

Ako je vysvetlené na webovej stránke Children’s Health Defense (a písali sme o tom aj na našej stránke), Mary Hollandová vyzvala na rozsiahle celosvetové stíhanie týchto zločincov stojacimi za vakcínami proti covidu a inžinierov biologických zbraní, ktorí rozpútali vražedné útoky na celé ľudstvo:

„Je tragické, že za posledného dva a pol roka sme boli svedkami globálneho útoku na Norimberský kódex. Vlády, zdravotnícke zariadenia, univerzity a médiá porušili prvý princíp a každý ďalší princíp z 10 bodového kódexu.

Donútili ľudí, aby sa stali ľudskými pokusnými králikmi. Tí, ktorí úmyselne, vedome a so zlým úmyslom porušili zásady Norimberského kódexu, musia byť potrestaní. Musia byť menovaní, stíhaní a potrestaní za zločiny proti ľudskosti…“

Holandová má vskutku pravdu, a ak sa ľudská rasa nepostaví proti masovým vrahom uctievajúcim očkovací kult smrti, akým je napríklad Fauci (americký mix Mikasa a Lengvarského), zomrú miliardy.

V skutočnosti sme už možno za bodom zlomu, keď sú miliardy ľudských bytostí naprogramované na smrť v najbližších rokoch. Pokiaľ sa nenájde spôsob, ako zvrátiť zrazeniny a doslova deprogramovať ľudské telo zo zlomyseľných inštrukcií mRNA, viac ako 5 miliárd ľudí, ktorí si už tieto „vakcíny“ nechali vpichnúť, môže čeliť vyhladeniu prostredníctvom „vedy“.

Pamätajte: Fauci klamal. Milióny už zomreli a miliardám hrozí smrť v nasledujúcich mesiacoch a rokoch.

Záver

Technologické spoločnosti a médiá hlavného prúdu cenzurujú, zaraďujú na čiernu listinu a útočia na každého, kto sa v tejto veci pokúša biť na poplach, čím dokazujú, že sa podieľajú na genocíde a sú spolupáchateľmi týchto zločinov proti ľudskosti.

Apple, Google, Facebook, Twitter, YouTube, LinkedIn a mnohé ďalšie firmy sú vinné zo sprisahania s cieľom masovej vraždy miliárd ľudských bytostí, aj keď niektoré z týchto obetí budú ich vlastní zamestnanci, inžinieri a vedúci pracovníci.

Skutočne, sme svedkami vyčíňania globálneho kultu smrti, ktoré sa odohráva priamo pred našimi očami.

Vypočujte si podcast Situation Update stránky Natural News, kde nájdete všetky podrobnosti: Brighteon.com.

Stop Candida

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „výskumníci združení s Billom Gatesom teraz presadzujú nosové vakcíny proti covidu“

  https://tn.nova.cz › zpravodajstvi › clanek › 446141-rusko-testuje-unikatni-vakcinu-ma-se-aplikovat-do-nosu
  Rusko testuje unikátní vakcínu. Má se aplikovat do nosu
  13. 10. 2021Rusko zahájí testování vakcíny Sputnik V v podobě nosního spreje. Testování mělo původně začít už v září. Skupině dospělých dobrovolníků budou vakcínu podávat na klinikách v Petrohradu. Pokud bude testování úspěšné, mohla by se aplikovat dětem od 8 do 12 let. Místo injekce stačí stříknout do nosu.

  https://vk.com › wall440546054_19681
  Dr. Mike Yeadon: „Žádné respirační viry neexistují“ | Otevři svou mysl …
  Dr. Mike Yeadon: „Žádné respirační viry neexistují“ | Otevři svou mysl Последние записи: Frank Peter Hellmann asi před 9 lety! Studie EU se zabývá čipovými implantáty pro.. na tohle video si urcite udelejte cas.
  ——————————————
  – pretože ak, tak existujú baktérie pneumónií, a teda – nemusia vyvíjať žiadne genocídne „vakcíny“, keď im stačí vyvíjať patogénne pneumónie, tak ako pri španielskej „chrípke“.

  https://www.rasa.sk › sk › blog › Spanielska-chripka-co-to-bolo_5461
  Španielska chrípka – čo to bolo | rasa.sk
  7. 8. 2021Pandémia nebola chrípka. Odhaduje sa, že 95% (alebo viac) úmrtí bolo spôsobených skôr bakteriálnou pneumóniou než chrípkou / vírusom. Pandémia nebola španielska. Prvé prípady bakteriálnej pneumónie v roku 1918 sú spojené s vojenskou základňou vo Fort Riley v Kansase.
  ——————————————
  Článok opäť odvádza pozornosť od utajenej histórie a technológie, ktorá funguje 100 rokov.

 2. zapredana SR

  Pozrite si film Prometheus a Votrelec:covenant. Je tam čierna látka podobná grafenu, je tam vypustenie tejto látky na obyvateľov, následná genocída, komplex boha a veľa programovacich informácií.

  • zatial nikto

   Globalisti dopredu oznamuju co urobia.Preco to robia?Pretoze veria na efekt karmy.Preto aby sa karma nenabalila na nich,oznamia to ludom.Spinavost je v tom akym sposobom to oznamia-formou filmov a nie spravami.
   Teda podla ich logiky si splnili oznamovaciu povinnost a zmanipulovane masy suhlasili.Preto karma na nich nepadne.
   Preto filmy Prometeus votrelec matrix,startrek a ine su v podstate spravami.
   A spravy su vlastne sci fi

   • Chazarski zidosionisti maju vo svojom talmude mimo ineho napisane,ze ak chcu niekomu ublizit,tak ho musia predtym vopred varovat.A oni to v skutocnosti aj dodrzuju.Samozrejme robia to podprahovo formou zabavy ,filmov, komixov ,roznych akoze breptov z ust politikov napr.ked Caputova povedala slovakom aby sa nebali umierat vo svojej vlasti,alebo vyjadrenie Hegera,ze najviac sa bude virus sirit tam,kde je najviac zaockovanych a pod.

    • zatial nikto

     Asi tak to bude

     • zatial nikto

      Udajne Iluminati ak narazia na odpor ludu,maju prikaz ustupit,ale nadalej budu podvadzat novymi trikmi az znova narazia na odpor atd.System je flexibilny-ak nieco nejde,zmenia scenar

   • ano, ano. ale to sa velmi mylia. karma je hlupost. v skutocnosti je nad vsetkym Boh Stvoritel, ktory zaroven Spravodlivy Sudca. ten vidi do hlavy, vidi a pozna myslienky, umysly. ked niekto kona hriech, bude odsudeny a dosiahne ho zasluzeny trest. ci uz tu, za svojho zivota, alebo po smrti. oznamovanie toho, ze idem urobit zle im bude houby platne.

    • Anthony Morava

     To čemu okultisté a spol. říkají karma je Boží zákon setby a žně, sv. Pavel „Bůh nebude oklamán, co by kdo sel , bude i žíti“, a oni neújdou, pdíš „budou volat na hory a skály, aby na ně padly a skryly je před hněvem beránka“…

   • Tak to nieje ze by sa Iluminati oznamovanim planov vyvinili. Samozrejme, že karma na nich dopadne. Na tych majhorsich uz ale nedopadne lebo boli odstrihnute vsetky ich karmicke vlakna bolo ZVRCHU rozhodnute o nenavazovani karmickych vlakien aby sa uz nemali moznost duchovne vyvinut. Su odsudeni k VECNEMU zaniku – rozkladu v SÚDE.
    Tym ostatnym zloduchom na ktorych este padne strasna karma nejde o to, ze by oznamovanim sbojich planov boli vyvineni (to ani nejde) ale o to aby neboli v astrale ci jemnohmotnosti Božím zásahom – lúčom oslabene/ ci uplne znicene ich duchovné jadrá – oni.
    Lebo ak by na ludstvo zautocili – realizovali svoje plany bez oznamenia spinavosti vopred, znamenalo by to priamy – nekryty utok na ludstvo za ktory ich moze Božia moc potrestat priamo pretoze je to akokeby tym obnazili svojho ducha a bez ludskeho stitu ci vysli na cas von z ukrytu.
    Ale oni sa kryju ludstvom (tym oznamenim sipnavostí) pred Bozim lucom ako ked teroristi beru rukojemnikov – tak policia musi stale brat ohlad na stav situacie a nestrielat.
    Oni poznaju Bozie/prirodne/karmicke zakony lepsie nez ludia, vedia ze sa nemozu oznamovanim planov nijako vyvinit – oni sa len za ludstvo len skryvaju.
    Az sa ludstvo po narazoch udalosti, ktore ho este cakaju duchovne prebudi v dostatocnom mnozstve tak moc temneho Zakulisia vymizne ako kuzlo noci nastupom bieleho dna.

 3. Nord Stream 1 zastavený!
  2022-09-02 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2022-09-02-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

 4. Israismael

  Konečne sa prebúdza viac a viac ľudí..v Prahe dnes veľká demonštrácia na vaclavaku a očakáva sa okolo 100 tisíc ľudí ktorí budú požadovať nielen pád vlády ale aj riešenie energií keďže už ľudia nevládzu (a to je len začiatok) ale budú požadovať aj ,,Česko bez bojiska“ čo značí Česko bez cudzích vojsk ,bez EU a iné ..ľudia sa prebúdzajú aj u nás na Slovensku ,práve sledujem u nás v meste ,prechádzaju mestom auta cca 20 za sebou so slovenskými vlajkami na kapotach a aj s českými vlajkami …dnes sa začína možno niečo veľkého a ľudia už nemajú nervy počúvaj tie vlády ,,satana“ v Európe a vo svete

  • K „oslaván“ SNP.
   1/ Všetky sviatky a „voľno“ organizuje-povoluje autorita, ktorá má moc /cirkev, štát, firma, guru/, a ktorá takto v podvedomí ovládaného buduje ilúziu vzťahu „MY“. Psovi udeľuje voľno jeho pán, a pes má z toho radosť – aký je ten pán len dobrý! „Aký sme dobrý tím!“
   2/ Už som tu spomínal tézy Konfúcia a dôležitosti rituálov, ktoré udržiavajú spoločnosť pohromade a na určitej morálnej úrovni. Teda.
   3/ Oslavy SNP a štátny sviatok – sú rituálom vzťahu MY a ztotožnením sa s antifašistickou líniou, s bojom o samostatnosť a suverenitu. Preto – nemôžme sa čudovať, že sionistické sily, ktoré ovládli nielen našu krajinu – potrebujú – s cieľom rozvratu štátu, krajiny, spoločnosti – zlikvidovať rituál okolo SNP a zakázať na ňom účasť. Ale – k zrušeniu sviatku ešte neprikročili – pretože by to ľuďom zaplo! Súvislosti! Bol by to priamy otvorený útok na NAŠE slovenské hodnoty! V každom prípade – NÁŠ RITUÁL osláv SNP ZNESVÄTLILI – A ZA TOTO JE VŽDY TREST!
   Túto fašistickú juntu za tento zločin VYTRESTÁME!!!

   MOR HO!!!

  • zatial nikto

   To este nie je prebudenie,len reakcia aku elity ocakavaju.Dokonca by som povedal ze prist na demonstraciu je znakom pokracujuceho spanku,lebo demonstracia nie je riesenie.Riesenie je nespolupracovat so systemom.
   Ale spolupraca so systemom,ako spravne poukazuje kovidbaron zacina uz tym ze ideme pracovat za peniaze ktorymi vlastne zivime aj globalistov.
   Prebudenie je ako zareaguju na to co im elity ponuknu ako riesenie problemu.Ak to zhltnu aj s navijakom.
   Pretoze zdrazovanie vyuzivaju elity aby ponukli riesenie ktore este viac zotroci.

 5. Marek Košice

  Nepríde vám divné, že napichali vyše polovicu civilizovaného sveta „smrtiacimi covid vakcínami“, používajú 5G na genocídu formou žiarenia, chemtrails, atď (NIČ NEZĽAHČUJEM, LEN KONŠTATUJEM), ale to nestačí, lebo to zabíja menej než 1% populácie, tak ešte potrebujú „smrtiace očkovacie kobercové bomby“?
  Fakt to nepríde nikomu z vás DIVNÉ??? …….. To sú fakt takí NEŠIKOVNÍ? …. Prečo by sa teraz kašľali so „smrtiacimi očkovacími kobercovými bombami“, keď „covid vakcíny“ majú človeka zabiť do 5 rokov? … Aha, iba žeby klame ako mainstream, tak aj „alternatíva“…….

  • Možno to chcú urýchliť, lebo sa ľudia začali rýchlo prrebúdzať a teraz im horí pod zadkom. Alebo to vyvíjajú pre tých, ktori sa nenechali opichať, napríklad Slovensko, kde je opichaných len 50% a chceli 90%.

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,ľudia sa začali rýchlo prebúdzať???? a to ktorí-tí pri počítačoch a smarfónikoch fungujúcich na dlh,lebo už to nevládzu splácať a není to náhodou tak,že každému je všetko málo a keď si treba uťahovať opasky a zniesť príchod chudoby-ako primeraného trestu z dôsledkov šafárenia,tak sa zrazu vypasené zadky začali údajne zo stoličiek dvíhať a hroziť svojím živiteľom,,,,myslíte si,že 68 a 89 sa majú vždy zopakovať ako nástroj oponencie moci,,,,a vy si snáď myslíte človiečikovci-že mimozemšťania,ktorí tu všetko riadia,že premýšľajú ako vy a ako vám sa páči,,,,seč-mečom príjde nečakane a pre vás nevhod,,,,ja tu neobhajujem elity a slobodomurárov,ale je fakt pravdou-že ste zašli s tým materializmom už príliš ďaleko a už je to dlhodobo v kritickej červenej,čiže nie už iba vo varovnej zóne,,,,neviem čo také víznamné na sebe všetci vidíte-stárnete,blbnete,chátrate,smrdíte,požierate maso zo zvierat a poniektorí už aj ľudské okúsili,,,,po 89tom sa o rozpad čssr a čsfr postarali silové skupiny s pozadia vedené židobankami a slobodomurármi zo slovenskej lóže,lebo už v 80tých rokoch sa nemohli tohoto dočkať,,,,a o vznik sr sa tak isto postarali tí istí,ako aj o povinné podpísanie dohovorov v riu v roku 92,,,,všetko je dopredu naplánované v logike postupnosti a nutnosti v udržateľnosti k obnove vždy pre niečo nové a lepšie,,,,a teraz sa bojíte postrekov-tak zalezte do dier a do jaskýň a nič sa vám nestane,,,,úmrtie je absolútne bežný jav a dokonca je to povinnostou človeka-jednoducho raz umrieť,,,do roku 2019 ste mali dostatok času na polepšie a zmenu spôsobu života-bolo to vo varovaniach,,,,predátori teraz iba vykonávajú príkazy vyššiej moci a starých zmlúv,,,,jednoducho-tak vám ovce treba! (zbohem a ámen)

    • My na prístup k internetu nepoužívame smartfóny ani počítače, ale priamo telepaticky. Aj teraz tento komentár tu píšeme telepaticky.

     • zatial nikto

      Kovidbaron moze byt iritujuci,no staci si ho prelozit-
      Vy=My (spolu s baronom)

     • Skúste sa naučiť pracovať telepaticky aj s lopatou.

    • telepaticky s lopatou pracujú všetci „slovenskí“ osadníci

   • zatial nikto

    Pri klasickom chemtrailse su pritomne aj tazke kovy.Efekt tazkeho kovu je aj to aby zastavil prebudenie cloveka.
    Udajne jadrove elektrarne vobec neprodukuju elektricku energiu ale len kontaminuju vodu-deuterium-tazka voda-aby takto znizili vibracie ludi.
    To ze jadrove elektrarne neprodukuju elektrinu vedia len vyssi technici a inzinieri,ostatni nanajvys maju podozrenie.
    Tato tazka voda unika kominmi elektrarne ako vodna para.
    Udajne ma elektraren retroalimentacnu sekciu a tak vzbudzuje dojem ze elektrinu vyraba-v skutocnosti ju zo siete len berie.

    • zatial nikto

     Preto ma green deal vynimky ako jadrova energia a zelene energie-nahoda?

     • zatial nikto

      Zijeme v matrixe ako vysitom s podvodmi na kazdom kroku.Beru nas ako stado oviec s ktorym si robia co chcu

    • ŽIjem vedľa Jadrovej elektrárne JB uplne v tesnej blzkosti reaktora para z komínov vidím ako sa valí do oblakob cítim tie znížené vibrácie na svojom tele neprijemný pocit. Vššetci sme tu poznačení

    • „Moderátor alebo moderátor neutrónov je látka spomaľujúca neutróny. Najčastejšie sa používa v pomalých jadrových reaktoroch na zníženie energie neutrónov vznikajúcich pri štiepení na energiu tepelných neutrónov v rozmedzí 0,002 eV až 0,5 eV). Moderátor je nevyhnutný, aby riadená štiepna reakcia mohla prebiehať.
     Dôvody použitia

     Pravdepodobnosť, že letiaci neutrón bude zachytený jadrom a vyvolá ďalšie štiepenie, závisí od jeho kinetickej energie. Pritom pri energiách rádu 1 MeV, ktoré majú rýchle neutróny, je výrazne menšia ako pri tepelných neutrónoch. Produktom štiepenia jadra sú však rýchle neutróny. Jedným z možných riešení je použiť natoľko bohaté palivo, že sa reťazová reakcia udrží aj s rýchlymi neutrónmi. Toto riešenie sa používa pri jadrových zbraniach a tzv. rýchlych reaktoroch. Druhým riešením je rýchle neutróny spomaliť a rozptýliť ich energiu, zrážkami v látke s množstvom ľahkých jadier, ktoré majú schopnosť neutróny účinne spomaliť a pritom výrazne nepohlcovať. Látka, ktorá túto funkciu plní, je moderátor.
     Používané moderátory

     Na moderovanie sa používa najčastejsie voda, ťažká voda (obe obvykle spojené i s funkciou chladenia) alebo grafit, prípadne aj iné vhodné látky.

     Na Slovensku bol postavený tiež pokusný reaktor, ktorý ako moderátor používal ťažkú vodu a ako chladivo CO2, bol to blok A1 v Jaslovských Bohuniciach. Tento systém sa ale neosvedčil. Po havárii bol projekt zastavený.

     V černobyľskej elektrárni bol použitý ako moderátor grafit, z niekoľkých dôvodov menej bezpečný. Pri katastrofickom zlyhaní vodného reaktora odparenie a únik vody znamená zastavenie reťazovej reakcie, v grafitového reaktore je voda iba chladivo a pohlcovač neutrónov. Pri jej úniku reakcia ďalej pokračuje a výkon naopak stúpa. Grafit pri vysokej teplote napomohol aj rozkladu vody na kyslík a vodík, čo spôsobovalo druhotné chemické výbuchy. “
     https://sk.wikipedia.org/wiki/Moder%C3%A1tor_(reaktor)

   • samozrejme,cim viac option tym lepsie pre elity

 6. Vďaka „priznaniu“ – kde sa pochválil že dal prísľub Merkelovej trnavský Igiot Plošný TESTOVIČ – plošné testovanie všetkých občanov SR a mohol poskytnúť DNA vzorku prevažnej časti Slovenska, načo asi ? Nedávne, aktuálne a stále ďalšie nformácie logoicky západajú do súkolia genocídnej ohavnosti, ktoré tu riadia “ elity “ a vykonávanú užitočný idioti.

 7. Nie je otázka či, ale otázka je kedy sa ľudstvo postaví na aktívny, nekompromisný odpor a začne deratizovat tých, čo nás chcú vyvraždit.
  Raz to príde určite.

 8. …ďakujem za zaujím.informácie, tiež za link na vysiel.Slob.vysielača…kovidbarón, to čo predpovedáš všet.nám, predpovedáš aj sebe, presne tak ako to napísal ZATIAĽ NIKTO…áno Israismael, určite sa začína niečo veľké a rozhodne sa v tom bude pokračovať…

 9. Urcite sa chysta nieco velke…preto tak kopu ako zdochynajuca kobyla… 7.9. ohlasene premietanie filmu v Amerike o Hunterovi Bidenovi a jeho otcovi , 9.9. oznameny viditelny vstup vyssich sil svetla do procesu/ Igor Panarin/, 15.9. stretutie v Soci predstavitelov proruskeho zoskupenia…, a za tym …Jalta 2 Putin, Si Jin Pin a … Trump, /pripadne gen. Flynn…

  • Israismael

   Navyše ešte jedna vec : Amerika v čase,, narodenia“ vzniku, tJ 4.7.1776 ma na ascedente horoskopu =12stupen strelca… A teraz 11az12.9.2022 bude bojová a násilná planeta Mars na 12stupnoch blížencov, čiže oproti,, zrodenca“, čiže USA… Keď je planéta v opozícii na ascedent(ako je tomu teraz 11 až 12.9 a bolo tomu tiež tak aj 11.9.2001), tak sa dá očakávať niečo mimoriadne a veľké na krajinu, štát, zrodenca… Zaujímavosťou je ze planéta Mars bola aj 4.7.1776 v opozícii na ascedent USA… Čiže výbojnemu štátu USA často hrozilo a hrozí nejake ťažké karmicke,, peklo“… Asi sa nik necuduje, ze prečo…

   • Vsetko to do seba zapada… este mi tam chyba Britania, 3. Karfagen… dnes indicke namorne sily odstranili jej znak zo svojej vlajky … rozpad Britskeho imperia tiez na obzore . , a este nieco…. papez Frantisek rozpustil vedenie Maltezskeho radu, zalozeneho v 11. storoci…

 10. …myslela som niečo veľké…prospešnú zmenu pre nás obyčaj.ľudí,… ,,elite venujem“ minim.pozornosť, ak vôbec akú…

  • myslim Alenka ze nic vacsie byt moze, cas ukze…co sa deje vo svete vyssich sil ma dopad na nas vsetkych…jednoduchsie napisane boj svetla a tmy, dobra a zla, ktory trva uz … statisice a mozno miliony rokov….cas je len relativna a premenna jednotka.

 11. Pred hodinou nad Žilinou, SK kobercový nástrek. Teraz o 12:27 už takmer zatiahnuté. A dutiny pracujú na plno…

Pridajte komentár

*