Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Francúzsky súd rozhodol, že úmrtie na covidovú vakcínu je samovraždou


Print Friendly, PDF & Email

Francúzsky súd rozhodol, že úmrtie na covidovú vakcínu je samovraždou

(World Today News) Bohatý parížsky podnikateľ mal mnohomiliónovú životnú poistku. Po očkovaní na Covid-19 však zomrel a lekári v správe o úmrtí potvrdili, že to bolo v dôsledku očkovania.

Jeho životná poisťovňa následne odmietla pozostalým vyplatiť peniaze, preto ju zažalovali na súde. Súd ale správnosť rozhodnutia poisťovne potvrdil.

Prelomové rozhodnutie súdu

Životná poisťovňa svoje odmietnutie vyplatiť poistku argumentovala tým, že v poistnej zmluve je uvedená výnimka pre výplatu v prípadoch užívania experimentálnych liekov. To podľa nej zahŕňa aj očkovanie proti koronavírusu.

Súd sa vo svojom rozsudku postavil na stranu poisťovne. Podľa súdu boli vedľajšie účinky experimentálnej vakcíny zverejnené a zosnulý nemohol tvrdiť, že o nich nevedel, keď sa rozhodol dobrovoľne zaočkovať.

Súd tiež dôrazne poukázal na to, že v čase očkovania neexistoval vo Francúzsku žiadny zákon alebo nariadenie, ktoré by ho do očkovania nútili.

„Preto je jeho smrť fakticky samovraždou,“ uviedol súd v rozhodnutí.

A aj podľa poistnej zmluvy bola smrť poistenca v dôsledku samovraždy vylúčená z poistného krytia.

Rozhodnutie súdu ďalej obsahuje nasledovné:

„Súd sa stotožňuje s argumentáciou poisťovne, ktorá vo svetle publikovaných vedľajších účinkov vakcíny, vrátane úmrtia, považuje účasť na tretej fáze klinických skúšok, ktoré nie sú bez rizika, za akt dobrovoľného vystavenia sa riziku, ktoré poistná zmluva nepokrýva a právne je ho možné klasifikovať ako samovraždu.“

Rodina sa odvolala, no obhajoba poisťovne je dobre podložená a právne odôvodnená, nakoľko riziká očkovania sú známe, očkovanec bol o nich informovaný a dobrovoľne sa rozhodol podstúpiť riziko smrti bez toho, aby ho k tomu niekto nútil.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

K tomuto prípadu neexistuje veľa verejne dostupných informácií. Jedným z dôvodov je aj fakt, že o prípade vôbec neinformovali médiá hlavného prúdu.

Prečo asi? Zboril by sa im celý očkovací naratív?

Tu sa ešte žiada poznamenať, že hoci vo Francúzsku formálne neexistuje plošné povinné očkovanie, existuje jeho povinnosť pre niektoré skupiny obyvateľstva a zároveň sa na všetkých ľudí vyvíja silný tlak do očkovania.

Ponaučenie

O možných problémoch s vyplácaním životných poistiek sme na našej stránke varovali už v apríli 2021 v článku: Prečo životná poistka nemusí byť vyplatená, ak zomriete po očkovaní proti kovidu

Tak ako v mnohých predošlých prípadoch, aj teraz časom dochádza na naše slová!

Dáme vám jednu dobrú radu do života: Neverte rôznym pochybným krčméryovým, sabakám či lengvarským, že vakcíny proti Covid-19 nie sú experimentálne, že prešli dôsledným testovaním, a že sú bezpečné.

Keď príde na lámanie chleba, poisťovňu nebude zaujímať, čo tvrdia podobní šarlatáni, ale čo je uvedené v poistnej zmluve a aké sú fakty. A faktom je, že tretia fáza klinických skúšok týchto vakcín stále prebieha.

Overiť si to môžete extrémne jednoducho – prečítajte si pozorne informovaný súhlas, ktorý vám v očkovacích centrách dávajú podpisovať pred očkovaním. Môže to byť malým písmom a zahrabané v texte niekde na poslednej strane pod čiarou, no určite to tam je.

Za chyby sa platí a v tomto prípade to platí dvojnásobne – môže vás to stáť peniaze i život.

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroj: world-today-news.com, williambowles.info, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Trošku směrem k poctě Luc Montagnier: 50 MILIONŮ dávek „vakcíny“ staženo z trhu, protože vyvolaly „pozitivní“ výsledky testů na HIV. Experiment se velmi zvrtl!
  https://twitter.com/MelissaLMRogers/status/1492233769117536261

 2. Ak je očkovanie pre určité skupiny obyvateľstva povinné, potom nie je potrebný súhlas očkovaného. Ak ho napriek tomu dotyčný podpíše, potom z povinného očkovania urobil dobrovoľné a je z tohto uhla pohľadu somár. Keď sme pri Francúzoch, na alternatíve sa objavila správa o mimoriadne brutálnom zásahu polície proti anticovidovým demonštrantom v Paríži. Demokracia sa čoraz viac zvrháva na tyraniu.

  • To NIE JE demokracia ale zastupiteľský systém!
   V ňom nemajú moc občania ale volení politici. A to je zásadný problém. Ani parlament nezachráni to, že občania moc nemajú. Majú len možnosť si zvoliť vládcu.
   Nenazývajte to preto demokraciou, kazíte demokracii meno.

   • presne tak a tí politici pod nálepkou strany plnia príkazy oligarchov teda mocných v štáte resp.vo svete ….

  • Jan Kankula

   100% súhlas…

 3. KOVIDBARÓN!

  ,,,,život bez rizika neexistuje,život so zárukou neexistuje,na horeuvedenom prípade je vidieť aký ste idioti a aký je váš mentálny stav a to sa týka celého ľudského spoločenstva po roku 1999,dospeli ste už do takého štádia idiotizmu,že sa už nedokážete zodpovedne rozhodovať a uveríte diablovi všetko,čo vám podstrčí pod nos,,,,žijete vy egoisti ľahkovážne snobsky povrchne a už nemá žiadný víznam toto meniť a donekonečna vás na niečo upozorňovať,jediná cesta je odstrániť to čo nieje kvalitné a je jedno či to bude bezdomovec,alebo podnikavec milionár,,,,elity ako diablovi posluhovači vám podstrčili rýchle peniaze a tie vám zničili životy,lebo s nimi neviete správne narábať a sú silnejšie než vy.

  • Peter Jachymiak

   vyborne.

  • Hovoríš o nás? Sem chodia (myslím) väčšinou nezaočkovaní a nezblbnutí… hovoríš asi k ľudstvu ako celku, ako prorok z hory.
   Ja to vnímam ako obyčajnú pohodlnosť, ba až lenivosť.
   To, že nás riadia elity nie je ich výsada ale naša (zasa nehovorím k nám ale o ľudstve ako celku) lenivosť s tým niečo urobiť. Veď máme vlády, parlamenty, organizácie, tie to za “nás” vyriešia. Ano, vyriešia, ale k svojej spokojnosti a nie k našej. Sami si púšťame moc z rúk, sami ňou poverujeme iných. Sami ich potom poslúchame aj keď nám radia “skočte do studne”. Dôverujeme vzdelaným a inteligentným sociopatom, zradcom a klamárom viac, ako nevzdelaným a prirodzeným, jednoduchým ľuďom.

  • Marek Košice

   Pripájam sa, výborne.

  • Kovidbarón,krajšie sa to už ani nedalo definovať,povedal si všetko.Presne tak!

  • provokater

   to je účel hry, idioti nemajú miesto na tejto planéte!!!

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,vo francúzsku je každý desiaty,alebo dnes už asi každý ôsmy milionárom,takže tam sú úrady na milionárov zvyknutí,elity nás sem do tohoto sveta vtiahli skrz nevedomosť naších rodičov a starých rodičov,lebo majú pestované iba prízemné zmýšľanie a to boh je dobrý,pápež je výborný a nevyhnutný a do kostola a do práce je treba chodiť načas,,,,nepripadá vám to až príliš podozrivé-že sa v prípade množenia ľudí hovorí vždy iba ako o akomsi zázraku a o akejsi povinnosti a hrdosti stať sa rodičom???? a čo takto aj tá druhá stránka veci o ktorej tu nikto nič nikdy nehovoril a to ani králi,politici,cirkev a pápež či onen ježikristus!,jednoducho povedané-množenie je iba podvrh a diabolská krádež duší tu na zemi pre niekoho-niečo? a iba potreba akéhosi spirituálneho naplnenia počtu,lebo aj duše majú svoj limit tak ako všetko a toto je to največšie tajomstvo tohoto temného sveta démonov a upírov,predpeklia,takže sa nedivte tomu,že už keď vás sem niekto vtiahol-že tu máte mať nejakú cenu! elita si povyberá perly pre diablov úžitok a to ostatné otročí ako vygumované a vďačné mravce,,,,divné je aj to,že dodnes v modernej európe či usa neexisujú právne inštitúcie,kde by sa mohli deti na svojích rodičov sťažovať,že ich porodili do chudoby,alebo do choroby a hlavne proti ich vôli,,,,inak v starých písmach je písané aj to,že kto nieje so svojím životom spokojný-nech preleje krv svojích rodičov,,,,(populista pápežfrantišek by vám to lepšie vysvetlil),jednoducho rodiť za každú cenu a mlčať o tom,že prečo?

  • Ander Kixa

   Toto som tu ppísal pred rokom.

 4. Zdroj článku sa de fakto nedá dohľadať. Končí na nejakej vágne stránke sociálnej siete.

  • Na konci článku sú uvedené zdroje dva. Cez Google sa dá vyhľadať množstvo ďalších portálov, ktoré o tom informovali.

  • Prave som sa pytal znamych vo FR – a javi sa, ze je to fake news lebo to pozerali a nikde v zivotnych poistkach sa to neuvadza – bolo by dobre ak si myslite, ze to co pisete je pravda byt konkretny , uviest, ktory sud to zamietol, a tak pripadne uviest kopiu nejakeho dokumentu co by to jasne potvrdil. Dakujem – vela dobrych a pravdivych clankov prajem.

   • Včera sa v Bratislave konal jeden súd. Pýtali sme sa známej, ktorá robí kaderníčku v Bratislave, či o ňom niečo počula a predstavte si, ona nič o ňom nepočula! Lebo bežný človek má bežne prehľad o desiatkach súdnych konaní v Bratislave, ktoré prebehnú každý deň.

    Rovnako má každý Francúz, ako aj slovenský gasarbeiter vo Francúzsku, istotne prehľad o stovkách súdoch, ktoré prebehnú každý deň v Paríži. Večer príde zo šichty, vezme si do ruky tisíce strán súdnych rozhodnutí a študuje si ich popri sledovaní mexickej telenovely. Takže určite máte pravdu, odhalili ste prípad storočia!

    Tiež čo sa týka poistných zmlúv, tak každá poisťovňa má inú zmluvu a rozdiely sú aj medzi rôznymi poistencami. Takže, ak si vaši známi aj prelistovali svoju zmluvu a taká podmienka tam nebola, tak to neznamená, že taká podmienka nie je ani v iných zmluvách. K samovraždám pristupujú aj u nás poisťovne rôzne. Kým niektoré ich úplne vylučujú, niektoré ich povolia, ale je tam zvyčajne moratórium 1 až 2 roky od podpisu zmluvy. To znamená, aby samovrah pred samovraždou neuzavrel životnú poistku a potom sa nezabil. Predpokladá sa, že skutočný samovrah ten rok až dva by čakať nevydržal.

    • ok, iba si to prosim neberte osobne, ze mne islo o odhalenie .. vobec nie, iba diskutujeme a keby ste hned uviedli nieco rukolapne ako dokaz bolo by to jednoduchsie. V kazdom pripade ocenujem vasu reakciu

     • V článku je uvedené, že je o tom pomerne málo informácií, pretože médiá hlavného prúdu o tom vôbec neinformovali.

 5. Správne rozhodnutie.Aj podľa môjho názoru je to samovražda z blbosti.To by vyzeralo keby si teraz všetci zaočkovanci nárokovali nejaké odškodné.Hlavne že my sme si mali platiť pobyt v nemocnici zo svojho.

  • Je to ako investícia do BMG Invest – na vlastné riziko.
   Predstavte si, že by tú investíciu vyhlásili za povinnú. Lebo konečnými príjemcami výhod by boli ministri a vláda. Učite by vás po krachu odškodnili! Jednoduché ako facka. Jednoduché pre jendoduchých, zložité pre zložitých.

   • Ander Kixa

    Toto som tu ppísal pred rokom. Nie úplne. Na ockovanie nahovárali Forháč a Vlhová a to sú iné kalibre 😆😆😆

 6. Takže už to nie je vražda ?

  • To je filozofická otázka. Ak obeť súhlasí, že ju agresor zabije, potom kto je kto? Podľa nás oboje – aj obeť samovrahom, aj agresor vrahom.

   • Ako amatérsky filozof súhlasím s vašou analýzou. Vražda je úmyselné zabitie, samovražda je súhlas s vlastným zabitím. Aj eutanázia je (asistovaná) samovražda.

   • „potom kto je kto?“ = spoluúčastník konania!

    Teda v krčme – „Poď von!“ – a blbec ide!

    Správny postup je výzva – „Upusti od svojho konania! Ak nie – budeš ma musieť napadnúť tu! Budem sa brániť a je mi jedno, komu čo tu kto rozbije, pretože krčmár ma má povinnosť ako hosťa chrániť! Ja kvôli krčmárovmu mobiliáru NEBUDEM spoluúčastník bitky vonku ty idiot!“

    „Čo si to povedal?! Kto je idiot?!“ – a už to ide!

    Ja mám právo odísť – zvlášť z nepríjemnej situácie. Al ma napadne vonku – už to nie je situ „poďme sa biť!“ – teda spoluúčasť. Pozor! Poisťovne /aj zdravotné/ zosobňujú zavinenie škody a spoluúčasť! Poviné očkovanie je potom zavinenie štátu – podpísanie súhlasu je spoluúčasť!

    • Právny akt má byť vážny a zrozumieteľný. Podpis akéhosi papiera, na ktorom nie je nič o nebezpečenstvách nemožno nazvať informovaným súhlasom.

     • Galaxia andromeda

      Prebieha experiment. Inteligentnemu človeku stacia tieto slova.Zaviedli babylonsky syndrom veze. Menia vyznamy slov, prepisuju definicie, zakony nariadenia, vytvaraju informačny chaos. Vakcina rovna sa genovy experiment.Ockovanie rovna sa pichanie experimentalnej latky ktora nema s ockovanim nic spolocne. Ockovali sa ludia proti tetanu, enecefalitide atd? Ochoreli na predmetne choroby? Nie. Siria uvedenu chorobu? Nie. Vas svet uktadli sukromne farmafirmy a doktori, sukromne media a sukromni skorumpovani politici.Zo Slovenska spravili srocku a snazia sa ju spravit z celeho sveta. Sucasnu stav plne splna definiciu korporatneho fasizmu. Vojna uz prebieha.

     • GA: Očkovanie vždy ubližovalo a zabíjalo. Nanovykcíny sú horšie ako predošlé.

     • Galaxia – ad „Zaviedli babylonsky syndrom veze.“
      = Walk like an Egyptian! Nohami šúchajúci Egypťan – „múmia“ vystupuje na piedestál.

      Babylonská veža je satanistický projekt stavby piedestálu pre bohyňu Isis – jednu z podôb Satana. /Islamisti ho-ju nazývajú Nimrod/.
      Bruselský EU parlament má podobu nedostavanej Babylonskej veže.
      https://ianferris.com/Latest%20photos/Driving%20home%20from%20Italy%2C%20Oct%202019/The%20European%20Parliament%20building/slides/IMG_20191012_112031.jpg

      Nech nikoho nepletie „nedostavanosť“! Je to len „nedokončená“ IDEA – pretože Satan je z podstaty duchovná bytosť a pokiaľ existuje jediný satanista – vyznávač – boj proti Stvoriteľovi nie je skončený! Príchod Satana na Zem označujú kaballisti číslom 9 – viď schválenie okupačnej zmluvy s USA Deep State – 9.2.2022. Číslo 22 je číslo globálneho mocenského systému – Globálneho prediktora v Antikristu. Čiže nejde len o zradu slovenského národa – ide o deklarovaný satanizmus! Takže vieme, čo s nimi máme a musíme urobiť!

      Tak ako na majákoch sú vo vežiach špirálové schodiská – na Babylonskej veži je špirálové schodisko. Isis – šuchtavo – vystupuje po ňom. Z pohľadu pozorovateľa /každého!/, je ju raz v dejinách vidieť a vedieť o nej, raz v dejinách Isis zašla za vežu, a „nie je o nej nič vedieť“ – záleží na stanovisku porovateľa – viď obdobie komunizmu a bezbožnosti, kedy Satan ani Stvoriteľ „neexistovali“ a zrazu – Isis sa znovu objavila – a s ňou boom liberastizmu a satanizmu! To je to „koleso“ – špirála dejín – strata pamäti, keď Isis zájde za vežu.

      Odkaľ prišiel satanizmus? No zo západnej časti Babylonskej veže! A s ňou aj duch zámeny – newspeak! Zámena obsahu slov. Protokoly sionu.
      https://duckduckgo.com/?q=+Walk+like+an+Egyptian+satanist&t=h_&iar=images&iax=images&ia=images

   • Ander Kixa

    A keby na teba niekto mieril a kričal zabi ma lebo ťa zabijem?

    • To už zachádzate do príliš hypotetických situácií. Ak máte na mysli očkovanie, tak každý lekár si môže uplatniť výhradu vo svedomí. Tak ako môžu odmietnuť robiť potraty, rovnako môžu odmietnuť očkovať smrteľnými vakcínami.

     • Tak o tomto sa dá polemizovať. Oficiálne je vakcína dobro, ktoré má spasiť ľudstvo pred covidom-19. Preto to s potratmi z právneho ani náboženského hľadiska nemožno porovnávať. Taká Janka Cigániková by vám to okamžite „vysvetlila“ (to uplatnenie výhrady vo svedomí).

 7. A pokud se toto stane člověku, který má hypotéku, tak vdova s dětmi nedostanou nic, a dům či byt shrábne banka. Podle mě jeden z dalších cílů tzv. vakcinace.

  • Presne souhlas, maji to tak vymyslene….
   Ale nezapominejme… hlavni cil …. Radikalni snize i poctu obyvatel a s tim vsechna moc v rukach tzv.elit..
   O zbyle populaci chtaji rizhodovat pres totalni kontrolu pohybu, prijmu, bydleni, rozmnozivani a taky atd….. proste clovek jako taky prestane nit zakladni moznosti o svobe rozhodnout…. Totalni loutka…..
   A tak se ptam…. Protoze kdyz na to pomyslim nemam chut podstoupit ani 1 alternativu…..

   Jedine, co ma nejakou cenu je bojovat az do konce za prava cloveka….
   At osud rozhodne kde skoncim…..
   Takze ci uz tak nebo tak ani jeden z nas to nebude mit lehke, pokud lidi chteji strkat hlavu do pisku !!!!!! A nepostavit se za sebe!

 8. K článku – budem sa venovať podrobne, pretože ide o príležitosť, ktorú ovce opäť neuchopia, pretože sú zvyknuté len reagovať a nie vyvíjať vlastnú iniciatívu!

  Zatiaľ tu popremýšľajte nad tým, čo je to off shorts a aký je rozdiel medzi run na banku a run na poisťovňu! Už som v minulosti písal, že tak, ako globálny mocenský systém používa korporácie proti nám – tak by mohli vlastenecké korporácie tento GMS zablokovať – viď Putinov tlak na ruských oligarchov a ich korporácie v zápase o pozíciu suverénneho Ruska proti GMS. Teda!

  „Dobrý deň! Volám sa Dolly Burton /country speváčka/ a mám vo vašej poisťovni poistené moje ctené obrie kozy na 120 miliónov, za čo vám platím ročne 1,2 milióna! Teraz sa chcem u vás poistiť proti následkom injekcie proti covid! Ak ma odmietnete poistiť – budem žiadať vysvetlenie a svoju poistku na moje kozy u vás zruším, pretože si vyberiem inú poisťovňu, ktorej svojimi kozami urobím reklamu! Bez poistenia následkov injekcie proti covid nechcem žiadnu poistku a vy si hľadajte iných idiotov, ktorí vám budú dávať peniaze na vaše podnikanie v hazardnom finančníctve!“
  https://www.chicagotribune.com/resizer/WHMhSEAqsleBDeNoi2xUJoTRrpg=/1200×0/top/cloudfront-us-east-1.images.arcpublishing.com/tronc/YDPK43JXN5HSJMS6Y4C7ZVZEWE.jpg

  To je run na poisťovne!

  • Koľko “celebrít” rozmýšľa? Netreba poisťovne na kompromitáciu kovid divadla. Veď sú k dispozícii evidentné a nepochybniteľné dôkazy – prebiehajúca klinická štúdia, neprirodzené množstvo pseudomutácií, bezprecedentné dôsledky vakcinácie…
   Ale ano, ťah na peniaze by zmenil realitu. Nech sa poisťovne hádajú s vládami. Problémom je, že vlády stanovujú pravidlá hry. A ak korporácie preštia vlády, preštia aj poistencov.

   • „pretože ide o príležitosť, ktorú ovce opäť neuchopia, pretože sú zvyknuté len reagovať a nie vyvíjať vlastnú iniciatívu“ = jediná odpoveď po 48 hodinách – „Koľko “celebrít” rozmýšľa?“ Ja som ku.va celebrita?!

    Takže nebudem to rozoberať pre niekoho, kto túto príležitosť run na poisťovne nikdy nepochopí! „A NEBUDEM NA VÁS KRIČAŤ TUPELÁ!!!“

    Maroško „len“ požiada „svoju“ životnú a úrazovú poisťovňu o uzatvorenie dodatku k poistnej zmluve – dodatočné poistenie proti poškodeniu či smrti po aplikácii „vakcíny“ proti covid! Tá najhoršia odpoveď z poisťovne – že tam nevyjadria názor že prečo, že táto vakcína je samovražda – môže byť jedine – že takéto poistenie nemajú vo svojom portfóliu! Prečo – nemusia zdôvodniť – jednoducho nie. Avšak aj takýto papier je vždy viac ako nič pred súdom, pri nátlaku na povinné opichanie týmto svinstvom.

    Keďže globalisti majú prioritu v genocíde a Total Control – môžu obetovať pár svojich poisťovní – že takéto poistenia na covid vakcíny budú uzatvárať – a vždy majú možnosť zvaliť to na polymorbitivitu zomrelého. Avšak – existujú poisťovne, ktoré nevznikli založením globálnymi bankami – a tieto do cieleného krachu nepôjdu! A to je ten potenciál, keď „ide o príležitosť, ktorú ovce opäť neuchopia, pretože sú zvyknuté len reagovať a nie vyvíjať vlastnú iniciatívu“!

    Takže škoda slov a môjho životného času – perly sviniam už nehádžem – kto pochopil, ten pochopil, a ja nie som debilná celebrita! Čáves!

  • pichovina, nie run ale rum, Marošenku, ahoj v šenku

 9. ONLINE Podľa Krčméryho prídu tento rok ešte DVE vlny pandémie: AHA, kedy majú udrieť!……….toto hovorí dnes tento manipulatívec z covid bandy.

  A nech mi ukáže jediný rok kedy vo svete neexistoval chrípkový vírus. Len z tohoto sa spravil pandemický. Len z tohoto ťažia niektorí umelci covid scény.

  Aj my sme mali tento rok vírus v rodine a typické príznaky ako po minulé roky, nič
  mimoriadne, nič výnimočné.
  Dokonca pred viac rokmi dozadu oveľa horšie prejavy choroby s vysokými horúčkami, stratou chuti na 10 dní atď. A čo to bol vírus,ktorý napadol celú krajinu, alebo svet a neexistovala vyhlásená pandemická kríza a ani sa nikto špeciálne nenakazil a ani nezomrel.
  A že ľudia vždy aj zomierali počas vírusového obdobia, tak tam je príčina aj iná keď organizmus vírus nezvládne., alebo má pridružené aj iné choroby.To sa dialo a bude diať vždy.
  Tak nech sa s cirkusom prestane, lebo už tomu nikto neuverí, iba slabé nátury.

  Toto hovoril 18.3.2020:
  Krčméry: Koronavírus zvládneme. Už v máji sa vrátime k bežnému životu/ to malo byť už v r. 2020/ a potom nastal zvrat, tak ako to bolo celosvetovo nariadené.

  Mám iný názor ako analytici z Inštitútu zdravotnej politiky, uvádza profesor tropickej medicíny Vladimír Krčméry. Spochybňuje predpovede inštitútu, že do sto dní skončí v nemocniciach 24-tisíc ľudí s koronavírusom a tritisíc bude potrebovať intenzívnu starostlivosť. Tvrdí, že analytici by si mali vypočuť aj názor epidemiológov, ktorí podobné vlny nákazy už zažili v praxi.

  A k tomu bežnému životu sme sa nevrátili do dnes vďaka týmto skorumpovaným covidovým a pfarmafirmami dotovaným klamárom.

  • Vieš, keď si pozrieš protipandemické opatrenia a zákony v jednotlivých krajinách, či vyjadrenia predstaviteľov EU (napr. predĺženie platnosti covid pasov), tak všetko sa zázrakom stotožňuje s myslím letom 2023 ! Takú účinnosť by mal mať aj zákon, ktorý chcú českí fašisti tak nasilu v ČR pretlačiť. Takže títo zvrhlí primitívni tupci sa nechcú zastaviť, nemajú už čo stratiť, keď vlak smrti rozbehli, tak to chcú aspoň dokončiť, a potom nejako bude / nebude ! Aspoň tak to ja vnímam. Niečo veľmi nebezpečné by predsa mohlo pozametať stopy po následkoch „vakcín“ a boli by čistí… si myslia !

 10. To by ma zaujímalo, ako by sud rozhodol v prípade smrti díetata, o ktorom rozhodol rodič, ze pojde na “vakcínu”.
  to by mala byt potom vrazda. tak ?

 11. Tím pádem to znamená,že když nařídí povinné očkování experimentální vakcínou,tak v podstatě vybízejí lidi k sebevraždě – podle soudu a pojišťovny.A nikdo neví,jako v ruské ruletě,jak dopadne.

 12. Len z toho, čo som dnes počul v rádiu:
  Poľsko – prepúšťanie zdravotníkov, ktorí nie sú očkovaní.
  Taliansko – okolo 2300€ pokuty tým, čo prídu do zamestnania bez očkovania alebo doklad o prekonaní, pokiaľ majú viac ako 50 rokov.
  Slovensko – len Zvolen už objednal 600.000 „vakcín“ Novavax…
  EU – predĺžene platnosti covid passov, myslím do augusta 2023.
  Plán OSN zaočkovať celú populáciu na Zemi !!!
  Ešte si stále myslíte, že to skončilo a končí??? Pre neočkovaných určite NIE !
  Kým nám tí vládnuci grázli budú vládnuť, a to nie len na Slovensku, toto šialenstvo sa neskončí ! Máme tu len klasické uvoľnenie, lebo sa oteplilo a ide jar, leto, na jeseň bude opäť na stole povinné očkovanie ! Uvidíte ! Chcú nás preriediť, skrátiť životy a zachipovať ! Najtvrdší boj je len pred nami, priatelia ! Tak to vníma moja maličkosť, žiaľ !

  • Tento rok ešte bude celú zaujímavý. A jar leto bude vrchol.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,kožu za kožu! netreba sa báť o tento bezcenný život v koži nedokonalého polozvieraťa,ale nesmie byť premrhaný a je treba sa hnať neúnavne za čistými informáciami a zvyšovať si schopnosť rozpoznávania a odolávania voči chtíču davu,dav vás chce vtiahnuť do temnoty,lebo zákon majú taký-že nikto nesmie uniknúť,,,,možno by sa oplatilo sa nechať zmraziť,alebo uniesť ufónmi a nechať sa preniesť v čase na dožitie speť do šťastných rokov 60tých až 80tých niekam kde to bolo zaručene dobré.

  • Už teraz je situácia u nás aj vo svete natoľko napätá, že ďalšie pritvrdzovanie môže vyvolať násilnosti. Pozrite sa na Kanadu, ktorá bola doteraz krajina s najposlušnejším obyvateľstvom. A povinné očkovanie tam vyvolalo obrovské protesty a kanadská vláda momentálne nie je ďaleko od jej zvrhnutia ľudom. Zatiaľ je to tam pokojné, no ak vláda tvrdo zasiahne, môže sa to zvrhnúť ku krviprelievaniu.

  • Ja mám tiež pocit, že to pre neocko ešte nekončí Stále síce verím, že negat.ucinkov BUDE a UZ je viac a bude to priam nepopierateľné
   Oni to síce zvalia na postkov.stavy alebo ďalší vírus
   Nenájde sa niekto kto rozvesi letáky , krásne farebné na miesta, kde stoja ľudia, aby si konečne otvorili oči ? O tom ako škodia o strate imunity a inom Lebo na nete už nik z tých čo by mali, nečíta
   Treba prestať testovať , skončiť s očko Lebo to neskončí kým sa neskončí s testami a s tými povod.vakcinami

   • Ututlať to môžu v jednej krajine, ale nie vo všetkých. Informácie sa dnes šíria rýchlosťou svetla. To by museli úplne vynúť internet a ani to by im pravdepodobne nepomohlo.

    Skončiť sa testovať tiež nemusí pomôcť. Oni už klamú v takom rozsahu, že by si tie testy vymysleli. Zrejme aj teraz si vymýšľajú. Nechce sa nám veriť, že sa každý deň testuje 40 tisíc ľudí na PCR testoch. Kde tých ľudí berú?

 13. …dneš.článok je zaujímavý, nakoľko sa venuje aj poisťovniam…je zrejmé, že poiť.sa v mnohom ,,priživujú“ / myslím všeobec., terajšie očk.z toho vynímam/a teda nemá význam ich mať, resp.platiť viac ako treba..radšej asi treba investovať a mať len minim.poistku….a k tomu očkov., tiež si myslím, že je to len uvoľnenie ,,naoko“…. kroky vlády o zakúp.ďalš.vakcín len robia ďalší ,,koronocirkus“….darí sa im v rozdeľovaní ľudí, a to je veľmi smutné …..vláda pre ľudí proti ľuďom….

 14. hľadač pravdy

  K vete, ktorú tu vyššie uviedol Oldo:

  ,,Demokracia sa čoraz viac zvrháva na tyraniu.“

  …sem pridávam pár slov, kde to v dvanástich bodoch popísal jeden veľmi múdry a rozhľadený človek, ako sme dospeli do tohoto stavu:

  ,,Idea liberalizmu, teda myšlienka „slobody”, celkom sa vymykajúca Božiemu poriadku, je mimochodom oveľa staršia ako slobodomurárstvo. Pochádza zo začiatku novoveku, teda z 15. storočia. Obdobie humanizmu, renesancie a osvietenectva túto ideu konkretizovalo krok za krokom, resp. stupienok po stupienku. Slobodomurárstvo ako „dieťa” osvietenectva vypracovalo liberalizmus v ucelenú ideológiu („náboženstvo slobody” ako hovoria sami slobodomurári) s praktickým použitím pre všetky oblasti života, ktoré zavádzali do praxe.

  Historický sled jednotlivých krokov výstavby liberalizmu ako celosvetovej, protikresťanskej a protibožskej duchovnej a politickej moci sa dá v úplnosti asi sotva predviesť, v hrubých rysoch však vyzerá takto:

  1. „Oslobodenie” „vedy” z poručníctva kresťanskej filozofie a teológie. Zo začiatku pozvolný a nenápadný proces, ktorý ešte nemieril priamo proti viere alebo
  Cirkvi: začiatok novoveku.

  2. „Oslobodenie” filozofie od teológie a tomu odpovedajúci vznik početných
  filozofických systémov, síce vzájomne si odporujúcich, ale vždy bez výnimky
  viac alebo menej protikresťanských až ateistických: renesancia.

  3. „Oslobodenie” štátov od monarchov z Božej milosti: založenie USA r. 1776,
  a francúzska revolúcia z r. 1789 vrátane ich dôsledkov.

  4. „Oslobodenie” štátov od akéhokoľvek vplyvu Cirkvi jej prísnou odlukou od
  nich v stále viacerých krajinách: laicizmus.

  5. „Oslobodenie” ľudstva od kresťanského pojatia sveta pomocou evolučného
  a materialistického pohľadu „moderných” prírodných vied na svet: Charles Darwin a jeho epigoni.

  6. „Oslobodenie” teológie z poručníctva Písma svätého a Učiteľského úradu
  katolíckej Církvi: protestantská kritika Biblie, katolícke modernistické hnutie
  z počiatku 20. storočia a neomodernistická teológia súčasnosti.

  7. „Oslobodenie” proletariátu od nadvlády kapitálu a buržoázie, ale súčasne
  tak aj od „ideologickej nadstavby” kresťanstva: komunistická revolúcia z roku 1917
  a jej následky.

  8. „Oslobodenie” ľudstva od kresťanských a ďalších obmedzujúcich „predstáv”,
  hlavne v oblasti sexuality: zdeľovacími médiami riadená pansexualita z jej
  dôsledkami až po masovo prevádzané potraty.

  9. „Oslobodenie” žien z nadvlády mužov: ženská „emancipácia” a feminizmus.

  10. „Oslobodenie” ľudstva od „dogmatizmu” vzájomnou toleranciou všetkých veľkých náboženstiev a ideológií: chystané jednotné svetové náboženstvo „humanity”.

  11. „Oslobodenie” ľudstva od seba samého a nahradenie tým vzniknutého duchovného prázdna propagáciou a podporovaním gnostických, magických, okultných a nakoniec aj otevorene satanistických praktík: hnutie New Age našich dní.

  12. „Oslobodenie” ľudstva od hroziaceho vojnového nebezpečia prostredníctvom
  dialógu a bratského spojenia všetkých veľkých náboženstiev, ako aj zjednotenie
  všetkých národných štátov sveta do jediného svetového štátu: Už ohlásená
  „diktatúra humanity”.

  Celá táto séria „oslobodení” teda nakoniec vyústi v ďaleko najstrašnejšiu tyraniu,
  akú kedy svet videl!“

  Johannes Rothkranz

  K bodu č.11: hnutie New Age sa začalo mohutne rozširovať od polovice osemdesiatych rokov dvadsiateho storočia. V súčasnosti sa učenie o Novom veku rozširuje všetkými dostupnými prostriedkami a mnohí, či už vedome alebo nevedome tomu napomáhajú. V geopolitických a geostrategických súvislostiach korešponduje hnutie New Age s Bushom vyhláseným programom ,,New Order”.

  Zostáva naše konečné ,,oslobodenie” uvedené v poslednom bode.

  • hľadač pravdy

   ,,hnutie New Age sa začalo mohutne rozširovať od polovice osemdesiatych rokov dvadsiateho storočia” – NESPRÁVNE!

   OPRAVA – New Age sa začalo mohutne rozširovať od roku 1975, teda SPRÁVNE má byť od polovice sedemdesiatych rokov dvadsiateho storočia!

   Ešte doplnenie k môjmu predošlému príspevku:

   * k bodu č.11:
   Do roku 1975 malo hnutie Nového veku zostať v podzemí. New Age vychádza z teozofickej spoločnosti, New Age = Teozofia. Teozofiu založila v roku 1875 Helena Blavatská. Blavatská bola vrcholná satanistka a najvyššie zasvätená slobodomurárka v nadnárodných superlóžach.
   Väčšina ani nevie, ako je oklamaná. Ľudia absolútne nechápu, čomu slúžia a čomu napomáhajú.

   * k prerodu demokracie na tyraniu:

   ,,Neviazaná sloboda sa nemení nikdy v nič iné, ako v otroctvo.
   Demokracia, ako najvyšší ideál slobody, nutne musí viesť postupom času k otrockej tyranii.” Platón

   Jadro Platónovej kritiky:

   ,,Demokracia, tak ako iné formy vlády, nesie v sebe plán sebazničenia, svoj prerod v tyraniu.”
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Plat%C3%B3novo_pojet%C3%AD_demokracie

   * ešte k vyššie uvedeným bodom č.10. a č.12.,
   – teda k chystanému jednotnému svetovému náboženstvu – ,,bratskému” spojeniu veľkých náboženstiev:

   Sídlo jedného svetového náboženstva má byť otvorené v roku 2022. Sídlo sa bude volať Abrahámovský rodinný dom a bude postavené na ostrove v blízkovýchod-nom meste Abú Zabí.

   Sídlo vzniká v spolupráci s Bergogliom a sunnitským moslimským vodcom šejkom Ahmenom al-Tayebom po tom, čo obaja podpísali globálnu mierovú zmluvu s názvom ,,Dokument ľudského bratstva pre svetový mier”.

   Sídlo náboženstva jedného sveta bude pozostávať z troch budov, z ktorých každá bude predstavovať mešitu, kostol a synagógu. Cirkvi však nesmú mať kríž na budove, ako spôsob identifikácie, pretože v Spojených arabských emirátoch je nezákonné umiestňovať kresťanský kríž na budovu.

   K tomuto stavebnému projektu bude pripojená medzináboženská rada, ktorá bude dohliadať na projekty zamerané na podporu tolerancie.

   – článok v angličtine: ,,Abrahamic Family House in Abu Dhabi to open in 2022”
   https://www.vaticannews.va/en/vatican-city/news/2021-06/abu-dhabi-abrahamic-family-house-2022-human-fraternity.html

   – video: ,,Abrahamic Family House”
   https://www.youtube.com/watch?v=4nVfyABeCQg

   • „11. „Oslobodenie” ľudstva od seba samého a nahradenie tým vzniknutého duchovného prázdna propagáciou a podporovaním gnostických, magických, okultných a nakoniec aj otevorene satanistických praktík: hnutie New Age našich dní.“

    Ide o postupnú výmenu židovskej periférie moci neviditeľného Globálneho mocenského systému za SCIENTOLÓGOV! To však neznamená, že medzi scientológmi nebudú židia. A celý nový systém moci mude opäť riadený z najvyššej prioriy – svetonázor, ideológia globálnej bezbožnosti – teda nie náboženstva, keďže podľa New Age – človek si je sám bohom! Opäť totálny žido-marxiszmus! A duch zámeny!
    „Baník /symbolicky podsvetie/ je viac ako prezident!“
    „Svetielkáči“
    https://spravy.rtvs.sk/wp-content/uploads/2020/09/4-a10aeffc6eb99e3221ccbdcdb9816298a2274d5b.jpg

    Hnutie New Age povyšuje človeka a provokuje jeho pýchu a aroganciu! Aby ho mohlo – oprávnene – zvrhnúť do pekla!

 15. …vďaka za vysvetlenie demokracie na tyraniu, veľmi trefné….

 16. Vééééľmi zaujímavé video, stojí to za to: https://odysee.co./Fulmich:b

 17. Pošlite teda ďakovné listy pozostalým rodinám obetí, ktorí zomreli na kovid 19. že sa nedali zaočkovať tou vašou nepreskúmanou vakcínou. Pri čítaní týchto komentárov je hneď jasne, že na slovenskú sú hlúpi Krčmery, Sabaka, Lengvarský, vedci, odborníci a zdravotníci. Patent na rozum má len široká laická verejnosť, ktorá presne vie, ktoré vakcíny sú škodlivé, nebezpečné a ktoré majú množstvo vedľajších účinkov. Ale koľko vitamínov sa na Slovensku skonzumuje v tabletkách, koľko iných vakcín sa pichá, každý ma mobil so žiaričom, a inú wifi techniku, to je teda v poriadku. Ja som zaočkovaný aj celá moja rodina a všetci sme pandémiu prežili bez vážnejších komplikácii, Chvála Pánu Bohu!
  Len žite zdravo priatelia a verím že všetci antivakseri budete žiť večne, ako V.I. Lenin!

  • Ako viete, že zomreli na Covid-19, keď dôkaz existencie vírusu SARS-CoV-2 stále nebol poskytnutý? Ako viete, že nezomreli na premenovanú chrípku alebo zápal pľúc? Lebo na tieto veci sa zomieralo odjakživa, akurát počas súčasnej „pandémie“ všetky tieto choroby nejako zázračne vymizli. V skutočnosti sa len premenovali na Covid-19.

 18. Lebo zomreli na kovidovom oddelení. Už ste zabudli, aká bola nezvládnuteľná situácia v prvej vlne v Španielsku, v Indii, v USA a pod. A ako to viete Vy, že to nebolo na kovid? Vlastne vy to viete, lebo vy ste tiež ta múdra odborná laicka verejnosť, čo všetko vie. Prepáčte! Vy máte pravdu, nie lekár Sabaka!

  • Keď človeka s infarktom presuniete na onkológiu, znamená to, že zomrie na rakovinu a nie na infarkt?

Pridajte komentár

*