Rabín prezrádza 31 dôvodov, prečo sa on proti kovidu zaočkovať nedá


Print Friendly, PDF & Email

Rabín prezrádza 31 dôvodov, prečo sa on proti kovidu zaočkovať nedá

(Baron Bodissey, gatesofvienna.net) – Očkovanie proti kovidu je aktuálne v mnohých krajinách sveta v plnom prúde.

Kým prvá skupina ľudí stojí na svoju dávku ponižujúco v rade ako za socializmu na banány, druhá skupina sa ho zúčastniť nechystá, no a tretia skupina momentálne stále váha.

My vám reklamu na toto očkovanie robiť nebudeme, nakoľko v médiách hlavného prúdu jej máte požehnane (teda len pokiaľ nechcete spraviť tento svet krajším miestom pre život). Naopak, ponúkneme vám pohľad z druhej strany.

Nasledujúci zoznam vytvoril izraelský rabín Chananya Weissman a udáva v ňom 31 dôvodov, prečo sa on zaočkovať nedá.

Dôvod č.1

Vakcína podľa definície poskytuje imunitu proti ochoreniu. Táto v najlepšom prípade len znižuje šancu ťažkého prípadu vírusu, ak ho človek chytí.

Preto je to lekárske ošetrenie, nie vakcína. Nechcem absolvovať ošetrenie na chorobu, ktorú nemám.

Dôvod č.2

Farmaceutické spoločnosti, politici, zdravotnícky establišment a médiá spojili sily, aby o tejto procedúre hovorili ako vakcíne, hoci ňou nie je, so zámerom zmanipulovať ľudí, aby sa pri podstupovaní lekárskeho ošetrenia cítili bezpečnejšie.

Keďže klamú, tak im neverím a s ich lekárskym ošetrením nechcem mať nič spoločné.

Dôvod č.3

Predpokladané prínosy tohto lekárskeho ošetrenia sú minimálne a v žiadnom prípade nebudú trvať dlho.

Establišment to uznáva a už hovorí o ďalších očkovaniach a stále sa zvyšujúcom počte nových „vakcín“, ktoré budú požadované na pravidelnej báze.

Odmietam sa zmeniť na chronického pacienta, ktorý na pravidelnej báze dostáva injekcie nových farmaceutických produktov len preto, aby som znížil svoje šance ochorenia na ťažký prípad vírusu, ktorému tieto injekcie ani nezamedzujú.

Dôvod č.4

Svoje šance na ťažký prípad vírusu viem znížiť prirodzeným posilnením svojho imunitného systému.

V prípade, že nejaký vírus chytím, sú tu vitamíny a osvedčené lieky, ktoré mali v zažehnaní ochorenia skvelé výsledky, bez rizík a neznámych tohto lekárskeho ošetrenia.

Dôvod č.5

Establišment trvá na tom, že toto lekárske ošetrenie je bezpečné. To ale v skutočnosti nemôžu vedieť, pretože dlhodobé účinky sú celkom neznáme a nebudú známe ešte veľa rokov.

O jeho bezpečnosti môžu špekulovať, no je od nich falošné tvrdiť niečo, čo ani nemôžu vedieť. A keďže sú falošní, tak im neverím a nechcem byť súčasťou ich ošetrovania.

Dôvod č.6

V prípade, že sa niečo stane, majú liekové spoločnosti nulovú právnu zodpovednosť a nemožno ich žalovať. To isté platí o politikoch, ktorí toto ošetrenie presadzujú.

Nebudem sa očkovať nejakým novým, experimentálnym vynálezom, keď ľudia, ktorí za ním stoja, neprijímajú žiadny záväzok ani zodpovednosť v prípade, že sa niečo stane.

Nebudem riskovať svoje zdravie a život, keď oni odmietajú riskovať čokoľvek.

Dôvod č.7

Izraelský premiér otvorene priznal, že izraelský národ je v tejto experimentálnej liečbe svetovým laboratóriom.

Nemám záujem byť pokusným morčaťom, ani darovať svoje telo vede.

Dôvod č.8

Izrael dal súhlas na poskytnutie zdravotných údajov svojich občanov zahraničnej farmaceutickej spoločnosti, čo bola podstatná časť ich dohody na prijatie tohto ošetrenia.

Nikdy som nedal súhlas, aby zdieľali moje osobné zdravotné údaje s akoukoľvek takou entitou, ani ma oň nikdy nepožiadali. Nebudem prispievať k tomuto nekalému počínaniu.

Dôvod č.9

Je zaznamenané, že vedúci pracovníci a členovia správnej rady spoločnosti Pfizer, napriek všetkým tým fanfáram a ubezpečovaniam, vlastné ošetrenie nevyužili.

Vraj by považovali za nečestné „predbiehať sa“. Je to absurdná výhovorka a už len povedať niečo také si vyžaduje neuveriteľnú drzosť. Státie v rade na očkovanie je len výplod ich predstavivosti; nikto by sa nesťažoval, keby si vzali pár injekcií pre seba.

Navyše, miliardári so súkromnými tryskáčmi a súkromnými ostrovmi nie sú známi tým, že by čakali v rade, kým čokoľvek, čo títo miliardári pre seba chcú, nedostanú najprv stámilióny sedliakov na celom svete.

Dôvod č.10

Médiá establišmentu prijali túto absurdnú výhovorku bez jedinej otázky či znepokojenia. Ba čo viac, vedúcich pracovníkov Pfizeru velebia za ich údajnú obetavosť, že nechali svojou experimentálnou vakcínou zaočkovať najprv nás.

Keďže nás považujú za takých hlupákov, neverím im a ich nový liek nechcem. Môžu zaujať moje miesto v rade. Ja sa postavím až na samý koniec.

Dôvod č.11

Treba si poskladať tri fakty:

 • Bill Gates vyhlasuje tieto vakcíny za nevyhnutné pre prežitie ľudskej rasy.
 • Bill Gates je presvedčený, že na svete žije priveľa ľudí a treba ho „odľudniť“.
 • Zaočkovaný nebol ani Bill Gates, zrejme najbohatší človek na svete. Žiadne náhlenie.

Ale, nie. Prenechám mu všetky lekárske ošetrenia, ktoré pre mňa chce.

Dôvod č.12

V ospevovaní tohto ošetrenia bol establišment úplne jednotný. Politici a média súria ľudí k jeho prijatiu tak z morálnej, ako aj z občianskej povinnosti.

Prínosy ošetrenia sa veľmi preháňajú, riziká sa ignorujú a neznáme odmietajú.

Keďže sú takí podlí a manipulátorskí, nebudem sa v otázke svojho zdravia spoliehať na ich integritu.

Dôvod č.13

Prebieha intenzívna propagandistická kampaň, aby ľudia prijali toto ošetrenie.

Politici a celebrity si robia selfie, ako ich očkujú (v niektorých prípadoch možno očkovanie len predstierajú), médiá to nafukujú ako to najúžasnejšie, najmúdrejšie, najšťastnejšie a najzábavnejšie, čo môžete urobiť.

Ide o najrozsiahlejšiu reklamnú kampaň v dejinách. To sa nehodí pre akúkoľvek liečbu, nieto ešte pre úplne novú a núti ma to stiahnuť sa.

Dôvod č.14

Masy poslušne nasledujú, uverejňujú fotografie svojho očkovania liekom, vytvárajúc tlak na masy seberovných, aby robili to isté.

Je v tom niečo veľmi desivé a choré a ja toho nechcem byť súčasťou. Nikdy som neužíval lieky len preto, že „to robia všetci“ a je to cool. Rozhodne s tým nebudem začínať teraz.

Dôvod č.15

Tých, ktorí vyslovujú obavy z tohto lekárskeho ošetrenia zastrašujú, ohovárajú, vysmievajú, vyhrážajú sa im a vyhadzujú ich zo zamestnania.

Týka sa to aj zdravotníckych profesionálov, ktorí majú ohľadom lieku a poskytovateľov starostlivosti vedecky podložené obavy, ktorí videli ľudí vo svojej opatere trpieť hroznými reakciami a umierať krátko po zaočkovaní.

Keď sa establišment zbavuje dobrých ľudí, ktorí riskujú všetko len pre vyslovenie obáv z nového lekárskeho ošetrenia – aj vtedy, keď ho vyslovene nezatracujú – budem radšej zakaždým veriť tým odvážnym ľuďom a nie establišmentu.

Neviem si spomenúť na jediný podobný prípad v histórii, kedy by sa ukázalo, že pravda a morálka sú na strane establišmentu.

Dôvod č.16

Toto je najväčší lekársky experiment na ľudskej rase v dejinách.

Zbohom vysoký krvný tlak

Dôvod č.17

Zámerne sa ako najväčší lekársky experiment na ľudskej rase v dejinách nevykresľuje a fakt, že ide o lekársky experiment, sa silne bagatelizuje.

Dôvod č.18

Keby boli k masám úprimní, len málokto by súhlasil s účasťou na takom experimente.

Manipulácia más, aby sa pod falošnými zámienkami zúčastnili na lekárskom experimente ohrozuje základy lekárskej etiky a demokratického práva.

Nedovolím, aby mi čokoľvek pichli neetickí ľudia s takýmto správaním.

Dôvod č.19

Zdravotnícky establišment o ničom takom ľudí neinformuje. Stali sa marketingovými agentmi experimentálneho lieku, slúžiac veľkým spoločnostiam a politikom, ktorí s nimi uzavreli dohody.

Ide o priamy konflikt s ich mandátom usilovať sa výlučne o blaho ľudí, ktorých majú na starosti.

Keďže sa zdravotnícky establišment stal skorumpovaným a je z neho len firemný a politický nástroj, neverím experimentálnemu lieku, ktorým ma tak veľmi chcú zaočkovať.

Dôvod č.20

Rôznymi spôsobmi nás tlačia k tomu, aby sme sa dali zaočkovať, čo porušuje lekársku etiku a základy demokratickej spoločnosti.

Najlepší spôsob, ako dosiahnuť, aby som niečo nespravil, je nútiť ma, aby som to urobil.

Dôvod č.21

Vláda zapečatila svoj zápis súvisiaci s vírusom a liečením na TRIDSAŤ ROKOV.

Sú to informácie, ktoré má verejnosť právo vedieť a vláda je povinná ich zdieľať. Čo skrývajú? Naozaj čakajú, že im uverím, že je toto všetko kóšer a že im záleží v prvom rade a predovšetkým na mojom zdraví?

Naposledy toto spravili v afére stratených detí jemenských Židov. Ak o nej neviete, vyhľadajte si to. Teraz hrajú rovnaké divadlo.

Neoklamali ma prvý raz a rozhodne ma neoklamú teraz.

Dôvod č.22

Vláda môže poskytnúť naše osobné zdravotné údaje cudzím korporáciám, ale nám neukáže svoj vlastný zápis?

Nemám slov.

Dôvod č.23

Establišment zverboval lekárov, rabínov, médiá a masy, aby dohovárali ľuďom, ktorí sa nechcú dať očkovať novým liekom.

Dávajú nám tie najhoršie mená. Hovoria nám, že veríme šialeným konšpiráciám, že sme proti vede, že sme sebeckí, že sme vrahovia, že nám nezáleží na starých, že je naša chyba, keď vláda pokračuje v zavádzaní drastických obmedzení pre verejnosť.

A to všetko preto, lebo sa nechceme dať poslušne zaočkovať experimentálnym liekom.

Dokonca nám hovoria, že máme náboženskú povinnosť tak urobiť a že ak to nespravíme, dopúšťame sa vážneho hriechu. Že ak nebudeme súhlasiť so zaočkovaním, mali by nás prinútiť zostať navždy doma a vylúčiť nás z verejného života.

Toto je desivá, nechutná zvrátenosť zdravého rozumu, morálky a Tóry. Núti ma stiahnuť sa a iba ešte viac upevňuje moju nedôveru k týmto ľuďom a môj odpor k užitiu ich experimentálneho lieku.

Ako sa opovažujú?

Dôvod č.24

Poznám veľa ľudí, ktorí sa dali zaočkovať, no žiadny z nich neštudoval vedu do hĺbky, nezvažoval starostlivo potenciálne prínosy oproti rizikám, neporovnával túto možnosť s inými alternatívami, nebol pravdivo informovaný a neusúdil, že táto liečba je preňho tou najlepšou možnosťou.

Naopak, zaočkovať sa dali z dôvodu reklamného triku, propagandy, nátlaku, strachu, slepej dôvery v to, čomu vraj verí „väčšina odborníkov“.

Predpokladali, že si VŠETCI preštudovali všetko do hĺbky a sú úplne objektívni, čo je veľmi pochybné). Slepo dôverovali v to, čo ich nabádali spraviť istí rabíni (detto ako vyššie), či kvôli hysterickému strachu, že jedinou možnosťou bolo zaočkovať sa, inak následkom vírusu vážne ochorejú.

Keď uvidím okolo nejakej liečby masovú hystériu a správanie, pripomínajúce nejaký kult, budem nesmierne podozrievavý a vyhnem sa jej.

Dôvod č.25

Farmaceutické spoločnosti majú dlhú a slávnu históriu vyvolávavania hromadného masakru zázračnými liekmi, ktoré vnucujú nič netušiacemu obyvateľstvu, a to aj po tom, čo už začali byť známe vážne problémy.

Namiesto toho, aby stlačili tlačidlo PAUSE a predaj týchto liekov zastavili, kým sa problémy riadne nevyšetria, robili farmaceutické spoločnosti všetko, čo bolo v ich silách, aby informácie zatajili a svoje výrobky ďalej presadzovali.

Keď spoločnosti a ľudia prejavili taký obrovský nezáujem o ľudský život, nebudem im dôverovať, keď budú propagovať nejaký nový zázračný liek. Nie je to naše prvé rodeo.

Dôvod č.26

Desivé príbehy sa vlastne objavujú obrovskou rýchlosťou, no politici nie sú vôbec znepokojení.

Zdravotnícky establišment ich odmieta ako nesúvisiace či bezvýznamné, médiá ich ignorujú, farmaceutické spoločnosti frčia plnou parou vpred a tí, ktorí dvíhajú červenú vlajku, sú zastrašovaní, cenzurovaní a trestaní.

Môj život a zdravie očividne nie sú ich hlavnou starosťou.

Nebudem ďalším pokusným morčaťom v ich laboratóriu. Nebudem riskovať, že sa stanem ďalšou „náhodnou zhodou okolností“.

Dôvod č.27

Hoci krátko po zaočkovaní veľa ľudí zomrelo – medzi nimi úplne zdraví mladí ľudia – nesmieme naznačovať, že s tým má čokoľvek spoločné očkovanie.

Z nejakého dôvodu ide o antivedu a spôsobí to, že zomrú ďalší ľudia.

Ja som presvedčený, že popieranie akejkoľvek možnej spojitosti zhadzovaním ľudí, ktorí o možnosti takej spojitosti uvažujú a neprejavovanie ani najmenšieho záujmu čo len preskúmať, či by tu spojitosť mohla byť, je antivedou a mohlo by veľmi ľahko spôsobiť smrť ďalších ľudí.

Títo istí ľudia sú presvedčení, že dať sa zaočkovať som povinný aj ja.  Ďakujem, nie. V žiadnom prípade!

Dôvod č.28

Odpudzuje ma toto nábožné, kult pripomínajúce velebenie farmaceutického produktu a nebudem sa na tomto rituáli zúčastňovať.

Dôvod č.29

Môj poskytovateľ „zdravotnej“ starostlivosti stále dobiedza, aby som sa dal zaočkovať.

O tomto ošetrení mi ale neposkytol žiadne informácie, ani akékoľvek možné alternatívy. Všetko, čo viem, som sa dozvedel od iných, mimo establišmentu.

Z informovaného súhlasu sa stal súhlas podriaďujúci. Ja ho dať odmietam.

Dôvod č.30

Vidím všetky tie lži, korupciu, propagandu, manipuláciu, cenzúru, zastrašovanie, porušovanie lekárskej etiky, nedostatok integrity vo vedeckom procese, cenzurovanie nehodiacich sa nežiaducich reakcií, odmietanie zákonitých obáv.

Vidím hystériu, správanie pripomínajúce kult, neznalosť, obmedzenosť, strach, zdravotnú a politickú tyraniu, utajovanie protokolov.

Vidím nedostatok skutočného záujmu o ľudský život, chýbajúcu úctu k základným ľudským právam a slobodám, prekrúcanie Tóry a zdravého rozumu, démonizáciu dobrých ľudí.

Vidím najväčší lekársky experiment všetkých čias vykonávaný chamtivými, nedôveryhodnými, bezbožnými ľuďmi, chýbajúcu zodpovednosť tých, ktorí požadujú, aby som všetko riskoval…

Toto všetko vidím a usúdil som, že všetci môžu zaujať moje miesto v rade.

Ja vložím svoju dôveru v Boha. Budem používať myseľ, ktorou ma obdaril a dôverovať svojim prirodzeným inštinktom. Čo vedie k poslednému dôvodu, prečo sa nedám „zaočkovať“:

Dôvod č.31

Celé to smrdí.

Liečba osteoporózy

Autor: Baron Bodissey, Zdroj: gatesofvienna.net, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme tímu Bádateľa za ďalší článok, za ďalšie otváranie našich očí.

  Teraz nabehol aj tento článok:
  https://www.naturalnews.com/2021-03-21-italy-manslaughter-investigation-astrazeneca-coronavirus-vaccine.html
  Italian prosecutors open MANSLAUGHTER investigation as man dies a day after getting AstraZeneca’s coronavirus vaccine
  Taliansky prokurátor zahájil vyšetrovanie ZABITIA muža po tom ako zomiera deň po prijatí corona vírusovej vakcíny od AstraZeneca

  • Jean, odvádzate výbornú prácu a taktiež celý tím. Výborné články a kiež by ich čítalo čím viac ľudí.
   Ďakujeme.

   • I ja ich čítam. Ten rabín s 31 dôvodmi, prečo sa neoockovať. Úžas. Je to také dlhé, že ma to prestalo baviť. Sú to jeho dôvody. Každý má svoje za aj proti. Je to také dlhé, ako reklama na masť na kolená, kde na začiatku pre unaveného postihnutého ukážu zabalené koleno v kapuste a potom sa tára a tára, až kým nedojdeme k webu, kde si môžme kúpiť nejakú novú, rovnako priblblú masť ako boli všetké predtým.A keď si ju nekúpim,tak som aspoň venoval čas autorovi, ktorý ma oň ojebal, aby si zvýšil sledovanosť svojich stránok a príjem z nich.

  • Kdo muze zastupovat zatim stovky pacientu muzu kterym po mnohonasobnem vakcinaci prevakcinaci kriminalnich Pfizer Moderna Astra Zeneca mene JaJ
   mimo umrti ODREZAvaji LI LEVE NOHY OD KOTNIKA AZ POD KOLENA NA po ODUMIRANI MASA CERVENYCH PAK TMAVYCH SRAZENIN KRVE smrtelnych infekci
   ANO DAJI TI V USA ZDARMA INVALIDNI VOZICOK
   GMO PRIDEL JIDEL V PRIPRAVNACH PRO SENIORY /
   ZA $1.5 JEDLO
   A jsi spoken s imperoalistickym zniceni zivotu?

   Horsi nez koncentraky odkud lide se dozivali ve zdravi nad 100 roku po 1945 SSSR osvobozeni
   Nyni nackove pry ukraji….i terrorizing svet

 2. Načo hľadať x- dôvodov?
  Stačí jeden dôvod…NIE

  • Toto sa deje celý môj život. Žiaľ len málo ľudí to dokáže rozpoznať – pretože sú v tom otec, matka, súrodenci, kamarátia, spolužiaci, učitelia, rôzne autority, autori populárnych kníh, laureáti a nositelia Nobelovej ceny, a samozrejme média v tej nadivokejšej forme, rozprávky, kniky, kultúra, hudba, spoločenstvá, kulty, sekty, náboženstvá, spirituálne skupiny… A mnoho iného.. takže ako tem malý človečik 6 ročný s veľkou aktovkou, a všetci ho posielajú do školy má REAGOVAŤ?

   • Ja som ako prváčik zo školy zdrhal – bez aktovky. Nakoniec ma dedko uprosil, aby som im nerobil každodenné problémy – tak som sa to rozhodol vydržať to – a ukázať im, že v tejto „súťaži“ som „včeličkovo“ najlepší! Zožral som im tie razítka do žiackej knižky aj s navijakom! Od prvého vysvečka som skrátka „veľká“ JEDNIČKA – a vôbec mi vtedy nedocvaklo, že jednotky nás pôvodne učili písať AKO BIČ! A tak som sa stal otrokom súťaže v korporátno „vzdelávacom“ režime! He – „Ten papier za to stojí!“ Je zaujímavé, že v dôchodku na týchto papieroch už nikomu nezáleží. „Pán inžinier“ už je len ten dôchodca s paličkou – s paličkou preto, aby bol pri kontajneri skôr ako alfa potkan.

    • Maroš, pripomenuli ste mi ten vtip ohľadne dôchodcov a kontejnera – tento vtip som počula pred pár rokmi.
     Ale dnes už niečo ešte horšie, depopulácia dôchodcov pomocou vakcín – staráme sa o vás, záleží nám na vás…

    • Papier znesie všetko – ako môže mať niekto maturitné vysvedčenie bez maturity?!

     „Maturitné skúšky sa v klasickej podobe neuskutočnia ani tento rok. Hodnotenie na maturitnom vysvedčení vznikne spriemerovaním koncoročných známok zo všetkých ročníkov a polročných známok z posledných dvoch ročníkov z predmetu alebo skupiny predmetov, podobne ako to bolo vlani. “
     https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/582028-grohling-maturity-tento-rok-nebudu-znamky-vzniknu-vyratanim-priemeru/

     Maturita „ako skúška dospelosti“ – je to skúška STRESOM – prvé skladanie účtov! Z vedomosti.

     Môj príbeh – keďže na gympii som sa zopsul z matiky – aj z iného – lebo 2 športy, baba, brigády – bol som 3-kár. Ale zase som nemal nasraté v hlave, a keď bolo treba zabrať – tak bez problémov. Na matike som si vytiahol otázku, ktorú som vedel vyriešiť až 3 spôsobmi. Zodpovedal so tú oficiálnu – a z frajeriny som požiadal možnosť zodpovedať druhým spôsobom riešenia – a ani som nečakal či áno. Chcel som aj tretí – ale to ma zastavila matikárka so slzami v očiach, že stačí – čo zdvihlo obočia prispatej komisii, že čo sa deje – no a matikárka mi s ľutosťou oznámila, že hoci by mi najradšej dala jednotku s hviezdičkou /Satan nikdy nespí/ – keďže som bol 4-ročník za 3 /ako pubertiak som ju nasieral/ – dať mi jednotku by bolo pre ňu cez čiaru – tak mi dala „priemerovku“ za 2. Poďakoval som sa jej za to, že nás dobre pripravila, že mi tá dvojka nerobí problém – na VŠ stačí, a že mi to po čase aj tak všetko vyfučí z hlavy. Asi nevyfučalo – na vojenčine som vyriešil výpočet obecne „neriešiteľnej“ úlohy „málo prvkov pre trigonometriu/, ktorý bol metodologicky predmetom vojenského tajomstva – s príchodom GPS stratil význam – ale čert tiež nikdy nespí a satelity padajú.

     Čím som chcel povedať toľko, že na VŠ ročníkové skúšky boli oproti maturite brnkačka /“nocovky“/, a tie decká, ktoré „stresovo“ neodmaturujú, budú na VŠ v prdeli! A zrejme o to aj ide! Teraz inak.

     Z pohľadu kaleidoskopického videnia a mozaikového /obbrazového/ videnia.

     Matika je záležitosť vzťahov. Pokiaľ vás maturita dokope ku koncentrácii týchto vzťahov v malom časovom úseku – odrazu uvidíte obraz týchto vzťahov – ktoré ste sa mohli 4 roky bifľovať ako ste chceli. Teda – jedničkár z matiky – pokiaľ nemá všetko stále v hlave – čo nemá – pokiaľ nepristúpi k maturite – ostane len ako bifľoš – s kaleidoskopickým videním matematiky. „Dajú mu to“ ako odmenu za to, že 4 roky nenasieral učiteľku. A tak je to aj s videním slovenčiny – ako jazykového systému, s prírodopisom, fyzikou, atď. Dejepis je iné kafe – lebo je to systém poloprávd.

     Takže napriek tomu, že tie decká si odsedia 4 roky v škole – skončia bez maturitnej skúšky ako idioti s kaleidoskopickými vedomosťami. A to zjavne ide!

     • Keď som videla na istom portáli to , čo si uviedol, tak som to čítala 2x, či som niečo nepreskočila??
      Takže Grohling skôr ako odíde, tak vypotí toto??
      Z akého priemeru a z akých známok? Však tie decká boli rok doma!!

      Čo keby povedali, že titul Ing. urobíme z nejakého priemeru a vôbec nemusíte robiť skúšky či písať diplomovku? Moje dieťa by sa potešilo.

   • jedina autorita pre Vas samich mate byt Vy, nikto iny,, a uz vobec nie niekto v bielom plasti, s okuliarmi alebo kravatou, pripadne s fotkou nejakeho ocenenia…
    To ze ma niekto diplom este neznamena ze Vam chce dobre, alebo ze mu na vas zalezi.

  • Len NIE však evokuje PREČO?! A snáď to rabi nebude každému vysvetľovať osobitne – preto zbúchal svoju vyhlášku podľa 31 dní mesiaca – aby sa ušiel na každý deň jeden dôvod. A prečo nie…

 3. Všetko okolo tohto šialeného vakcinačného biznisu zapadá do seba ako puzzle. Izrael sa stal najväčším pokusným laboratóriom na svete. Prečo? Lebo najväčší vplyv v zahraničí majú Židia v USA. Tam je sústredený aj rozhodujúci vakcinačný výskum a priemysel. A naviac bude Izrael slúžiť ako dobrá reklama pre presadzovanie očkovania v ostatných krajinách. To sme už mohli postrehnúť aj v našich mainstrémových médiách, Izrael náš vzor. Ako sa hovorí v slovenskej filmovej klasike, ide hlavne o peniaze, peníze, peneži.

 4. https://www.brighteon.com/d5e8a434-2d8c-4e2d-ab40-d382adc6a4f9
  Situation Update, Mar 21nd, 2021 – Vaccine ADDICTS are just like HEROIN ADDICTS
  Voľný preklad:
  NARKOMANI (závislí) na vakcínach sú ako NARKOMANI NA HEROÍNE

 5. https://zemavek.sk/profesor-beran-varuje-ze-ockovanie-moze-sposobit-smrt-osobam-ktore-covid-19-prekonali-a-maju-prirodzene-protilatky/
  Profesor Beran varuje, že očkovanie môže spôsobiť smrť osobám, ktoré COVID-19 prekonali a majú prirodzené protilátky

 6. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/03/22/who-pandemic-definition.aspx
  Definitions of Pandemics, Vaccines, Herd Immunity All Changed
  Analysis by Dr. Joseph MercolaFact Checked
  Definície pandémií, vakcín, získanej imunity, všetko sa zmenilo

  COVID-19 vaccines are technically gene therapies and did not meet the definition of vaccine, until Merriam-Webster’s vaccine definition was recently changed to — conveniently — include a description of the experimental gene therapies
  Krátky preklad: Covid-19 vakcíny sú experimentálna génová terapia

 7. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/03/22/ibm-moderna-health-passport.aspx
  IBM Partners With Moderna for COVID Reset
  IBM je spoločníkom Moderny pre COVID-ový Reset

  IBM and Moderna have teamed up to produce COVID-19 digital health passes
  IBM a Moderna sa spojili aby vytvorili COVID-19 digitálne zdravotné pasy

  • Trixi, vďaka za odborný, hodnotný, výstižný…, aj širokej verejnosti ľahko zrozumiteľný link. Výborný na rýchle zorientovanie sa v súčasnom, rôznorodými informáciami preexponovanom období.

 8. Katarina Kostankova

  Toto sialenstvo okolo vakcin rozdelilo ludi do troch taborov,tych ,ktori sa daju zaockovat,lebo dufaju,ze je to cesta k ,,slobode“,tych ,ktori este vahaju a tych,ktori sa nechcu dat ockovat.Ja patrim do tej tretej kategorie a desi ma predstava,ze ma v buducnosti niekto donuti zucastnit sa tohto experimentu,aby som mohla fungovat ako pred coronou…!!!

  • Doteraz mali očkovaní aspoň výnimku z karantény pri príchode zo zahraničia. Už to zrušili, už musia do karantény aj oni. Takže aké výhody budú mať? Žiadne, lebo vakcína oficiálne nechráni pred prenosom ochorenia (len zmierňuje príznaky ochorenia) a teraz už navyše agrumentujú aj novými variantami vírusu. Keby to hovorili o rok, ešte by sa to dalo pochopiť, že chcú, aby sa ľudia dali znovu zaočkovať novými vakcínami. Ale po 2,5 mesiacoch od začiatku očkovania, keď zaočkovali ešte len 10% ľudí a už v podstate vravia, že vakcíny proti novým variantom vírusu nemusia účinkovať? Takže výhody z toho očkovania neplynú žiadne, iba riziká. Že to tí ľudia nevidia a stále stoja v radách na očkovanie. Hotový surealizmus…

  • Rastú počty nakazených, pribúdajú zbytočne mŕtvi…takto to vyzerá, keď ľudia namiesto toho, aby už konečne začali čítať prírodných odborníkov (keďže musia povinne trčať doma), radšej si nechávajú posledné zvyšky zdravého rozumu vymyť podplateným mainstreamom. A neprekáža im ani to, že skupinu neoviec budú ohrozovať práve oni – vďaka sajrajtu, krorý si dobrovoľne dali naočkovať.

   • Ak dobre viem aj španielska chrípka sa vlastne rozšírila vďaka americkým vojakom, ktorých naočkovali nejakými nevydarenými vakcínami proti chrípke. Títo vojaci vraj rozširovali chrípku po príchode do Európy.

    • Milá Jean, no čo je to za „vakcína“, ak nespĺňa ani to najzákladnejšie kritérium, aby sa vakcínou mohla vôbec nazvať? Čo je to za vaccine havos (zmätok), ak NEZABRAŇUJE prenosu na ďalšie osoby??

     …a nebude náhodou tento ojedinelý „detail“ HLAVNÝM zámerom toľko omieľanej, spásonosnej pseudovakcíny, lebo sa vie, že určite sa nezaočkujú všetci?

 9. Toto celoplošné „dobrovoľné“ očkovanie povedie k vzniku nových, vysoko rezistentných vírusov. Z TV sa na nás denno denne valia správy, koľko ľudí malo pozitívny test, koľko ochoreniu covid-19 podľahlo a koľko bolo zaočkovaných. No ani raz som nepostrehol, koľkým z tých, ktorí sú hospitalizovaní, alebo na covid-19 zomreli, sa podal ivermektín, hoci v lekárskych záznamoch to musí byť uvedené. V TV reláciách našim politikom a odborníkom nepoložil takúto otázku ani jeden moderátor.

  • Oldo, ak zaberá ivermektín, znamená to, že vakcína pravdepodobne obsahuje (okrem ktoviečoho ešte všetkého) aj parazity.
   Stále básnia len a len o víruse – tento záhadný vírus má vysokoškolský diplom? Alebo žeby doktorát? A navyše aj mozog? …keďže má taký hlboký rešpekt pred políciou strážiacou slovenské štátne aj medzimestské hranice.

   • Dnes som videl policajtku, ktorá mala kvér „proklatě nízko“, takže zjavne by sa nenamáhala s tou plandajúcou tehlou niekoho naháňať. Nebezpečná! Starý dobrý opasok cez plece – ktorý držal pásový opasok s puzdrom na zbraň, im nehovorí nič – lebo s vojnou – keď záleží na každom kile munície a či ti spadnú gate práve vtedy, keď musíš bežať – im nič nehovorí, pretože „Stoj, lebo strelím!“ – takže žiadne „Run, run, run!“

    Moja reč – Kde sú keď ich treba – YouTube
    [Prehľadávať doménu http://www.youtube.com/watch?v=JfdmRa0LW7I%5D https://www.youtube.com/watch?v=JfdmRa0LW7I
    Moja reč – Kde sú keď ich treba Dual shock

   • Sorry, opravujem v 1. riadku – namiesto „vakcína“ má byť „test“ (resp. sady testov)
    – práve po masívnych testovaniach sa spustila lavína „pozitívnych na Covid – 19“ (teda ak covid v pravom zmysle slova vôbec existuje)

 10. Snažím sa zachovať slušnosť ale tento blog som predsa prekopírovala (lebo som sa aj zasmiala):
  Geneticky modifikovaný opičí sajrajt do mňa nikto nedostane!

 11. už nemusíme mať „obavu“ z Ivermektinu, už to EMA vyriešila:
  Európska lieková agentúra neodporučila ivermektín na liečbu covidu

  ..tipujem to teraz, že veľa ľudí bude umierať z dôvodu „predávkovali sa Ivermektínom, ktorý sme neschválili“

 12. Matovič odíde z postu, AK ….(podmienky)
  Sulík odíde z postu, AK… (podmienky)
  Remišová odíde z postu, ak Matovič ostane a SaS odíde.

  Kto vylúšti tento rébus: „Kto zostane ako posledný kapitán na potápajúcej sa lodi? “
  Prečo musia byť všetci alibisti a dávať si nejaké podmienky? Nevedia odísť so cťou?

 13. Tento článok sa oplatí prečítať a niektoré odstavce som prekopírovala.

  http://www.nwoo.org/2021/03/22/to-neni-vakcinacni-kampan-proti-nejake-chripceto-je-valka/
  To není vakcinační kampaň proti nějaké chřipce;to je válka!

  Dr. Merrit říká, kdyby byla v Číně a chtěla by zničit americkou armádu, nebo vyhubit lidstvo na naší planetě, vyvinula by mRNA vakcínu z látek, které neexistují v přírodě. Tímto způsobem by nikdo na očkování nezemřel. O dva roky později by vypustila látku, ze které bylo očkování vyrobeno a to by způsobilo hromadné úmrtí všech předtím očkovaných.
  Nikdo neví, na co jsou dnešní nové vakcíny naprogramovány. Pouze hlavní lékaři výrobních firem to vědí. A neexistuje žádný způsob, jak předpovědět výsledek takového zásahu.

  „Zdravotní personál hlásí … ti, kteří žijí v domovech pro staré občany umírají dříve, než dostanou druhou injekci.“ Čímž chtějí říct, že umírají po té první.(Zdroj: metro.co.uk)
  „Devět obyvatel domova důchodců zemřelo následkem hrozivého vypuknutí Covidu, pouhých 10 dnů poté, co, dostali první dávku Pfizerovy vakcíny.“ (Zdroj: thesun.co.uk)

  • Keby bol keby…

  • Za všetkým treba hľadať namyslenú a bohatú elitu sveta. Rozmaznané deti superboháčov. Už im treba dať príučku v tom zmysle, že chudoba neznamená väčšinou menejcennosť z pohľadu eugenických schizoidných vedcov. A Bill Gates mal doma raj čo sa týka výchovy, materiálneho zabezpečenia a pod. Ale k takýmto bohatstvám sa ľudia väčšinou dostávajú tak, že vedia porušiť zákony, alebo kradnúť, vydierať a pod. A to vo veľkom. Už dávno je známe o Billovi, že nie je až taký génius technický a že tie jeho vynálezy boli ukradnuté inej firme. Máme k dispozícii presné záznamy. Ale toto je novinka. Že mladému Billovi pomáhal šéf jeho matky je dávno známa vec. Ale toto je novinka-citujem:

   Pravdou je, že žádné tyto perspektivy nejsou přesné. Velký průlom Microsoftu přišel z dohody, poskytnout software pro IBM, jak se přesunuli na trh osobních počítačů. Ale dohoda nebyla výsledkem Gatesovy technické geniality nebo podnikatelských dovedností. Jak pracovníci IBM tajně přiznali, Microsoft dostal šanci, spolupracovat s IBM, kvůli tomu, že Gatesova matka měla vztah s generálním ředitelem IBM Johnem Opelem.

 14. https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/pohybujici-se-vlakna-v-respiratorech-lide-sdileji-dukazy-a-chteji-odpovedi/
  Pohybující se vlákna v respirátorech? Lidé sdílejí důkazy a chtějí odpovědi

 15. Článok o tom ako elity pre nás pripravujú hladomor:
  https://www.naturalblaze.com/2021/03/will-there-be-food-on-the-table.html
  Will There Be Food On The Table?
  Bude jedlo na tanieri?

  So let us be reminded of the words of Dr Henry Kissinger: “Who controls the food supply controls the people.”
  Dovoľte aby sme si pripomenuli slová Dr. Henryho Kissingera: „Kto kontroluje zásobovanie jedla kontroluje ľudí“.

  Fakticky jedlo bude syntetické.
  Ak sa dá, mali by sme sa presťahovať na vidiek a doma dopestovať, dochovať.

 16. Úžasný článek, super. Moc děkuji, rozesílám všem svým známým ???

 17. Vakcína (vakcíny) PARAZITY neobsahujú (??!!). Črevné parazity sú však akýmsi akumulátorom vírusu Sars-cov-2 a preto je pri cov-19 ivermektín takmer zázračným liekom. Ivermektín má však silné protivírusové účinky aj bez prítomnosti parazitov.

 18. Dnes rano som videla mladu zenu – matku z respiratorom v ruke ist s malym synom do skolky, ktorý mal po usi nasadene obrovske rusko.
  A este ho nutila odpovedat na jej komentare.
  No bohuzial som to nezvladla. Kricala som na nu – ze ci chce zmrzacit navzdy svoje dieta a ci sa moze nazyvat matkou.

 19. Illuminat37

  Davate si pozor aké máte logo niektore tam maju schovanej hakovej kríž ak otom neviete

 20. Len škoda že tento úprimný rabín nevymenovsl všetkých tých židov vo Pfizeri Astre-Zenece,Moderne a J&J pharma firme. Táto globalistická genocída je židovská, ako bola bolševická tevolúcia v Rusku! A sionistická na Západe!!

Pridajte komentár

*