Globalisti prehrali: Ľudstvo vypovedalo tyranom poslušnosť a nechá systém padnúť a zhorieť


Print Friendly, PDF & Email

Globalisti prehrali: Ľudstvo vypovedalo tyranom poslušnosť a nechá systém padnúť a zhorieť

(Mike Adams, Natural News) Kanadský kamionisti a demonštranti za slobodu si zaslúžia veľké uznanie za privedenie ľudstva k bodu zlomu proti tyranii.

Vďaka odvahe, odhodlanosti a oddanosti mieru, ktorú predvádzajú kanadskí protestujúci, ľudstvo vypovedalo poslušnosť politickým špičkám po celom svete, z ktorých sa vykľuli neľudskí tyrani.

Globalizácia kolabuje, centralizácia moci je trhaná na malé kúsočky. Celý model globalizácie je mŕtvy.

Žiadna ľudská bytosť, ktorá je živá a vníma, už dnes nechce návrat do spoločnosti štruktúrovanej zhora nadol. Teda spoločnosti totalitnej, s centralizovaným kontrolným systémom globálneho otroctva, ktorý riadi zopár super-bohatých šialencov typu Mark Zuckerberg či Bill Gates.

Čo sa tu snažím vysvetliť, je, že ide o oveľa viac než len covidové vakcíny alebo lockdowny.

Ide o to, že ľudstvo povstáva proti samotnej myšlienke centrálnej vlády, korporáciám, médiám a technologickým gigantom.

Éra centralizácie skončila a slobodní ľudia sveta započali proces rozoberania systému jednoducho tým, že odvolali svoj súhlas (respektíve vypovedali systému poslušnosť).

Čo ľudstvo konečne pochopilo

Predstavte si ten dopad ľudského uvedomenia, ktoré sa momentálne šíri svetom:

 • Vlády sklamali ľudí.
 • Korporácie zabíjali ľudí kvôli zisku.
 • Lekári, nemocnice a medicínsky systém zradili ľudí.
 • Platformy technologických gigantov (Google, Facebook, Twitter, a podobne) umlčali pravdu, čo stálo milióny životov.
 • Veľké médiá hlavného prúdu sú spoluvinníkmi rozpútania a udržiavania falošnej pandémie (plandémie) a vakcínovej biologickej vojny proti ľudstvu.
 • Vedecké inštitúcie sa spreneverili a zavádzali ľudí, čím dokázali svoju skorumpovanosť a diabla v sebe.

To, čo sme zažívali posledné dva roky, boli skorumpované, zavádzajúce, protiľudské inštitúcie, ktoré vyhlásili vojnu pravde a celému ľudstvu. Naplno odkryli svoje karty a odhalili hĺbku svojej diabolskej podstaty.

No a to je hlavný dôvod, prečo dnes ľudia na celom svete nenásilne povstávajú a žiadajú koniec celej centralizovanej štruktúry globalizmu.

Liečba osteoporózy

Ide o centrálnu kontrolu nad médiami, informáciami, vládou a „vedou“, ktorá nás doviedla na pokraj deštrukcie.

Absolútna moc korumpuje absolútne. Počas niekoľkých predošlých generácii ľudia delegovali príliš veľa moci vládam, vedeckým žurnálom, mediálnym gigantom a technologickým platformám.

Teraz si ľudia berú svoju moc späť!

A ironicky, robia to napodobňovaním mRNA hrového proteínu, ktorý spôsobuje krvné zrazeniny a upcháva cievy. No tentokrát to robia v reálnom svete: upchávajú mosty, cesty, mestá. Privádzajú spoločnosť do bodu mrazu s ničím, len s kamiónmi, trúbami a čistou odvahou.

Záver

Odkaz je jasný: Skúste spôsobiť krvné zrazeniny nám a my spôsobíme dopravné „zrazeniny“ naprieč vašimi mestami.

Diabolské vlády predvídateľne nazývajú pokojných protestujúcich „teroristami“ a to aj napriek tomu, že samotné vlády páchajú masové vraždy a akty terorizmu proti vlastným ľuďom.

Solidarita s kanadskými protestami je nákazlivá. Odkopírované „konvoje slobody“ sa organizujú naprieč celým svetom – vo Fínsku, Francúzsku, Novom Zélande, Belgicku, Holandsku, Austrálii a dokonca posledné dni už aj na Slovensku.

„Vidieť krajinu sa takto rozpadať, je srdcervúce,“ hovorí Sim, jeden z kanadských protestujúcich.

„Pre mňa je toto čiara v piesku. Ak prehráme túto bitku, odsťahujem sa z Kanady. Možno pôjdem na Floridu, kde guvernér zachováva občianske slobody. No teraz ešte nie. Cítim, že to dlžím sebe i ostatným, ktorí zdieľajú moje hodnoty, aby sme zabojovali.“

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Pekný článok, ale globálni fašisti ešte neprehrali. Zavedú brutálny boj proti demonštrantom cez políciu, armádu a tajné služby, ktoré sú na ich strane. Scény z Paríža, kde to začali sú začiatkom nástupu brutálneho teroru…

  • No, Francúzsko je na tom s policajnou brutalitou dlhodobo dosť zle. V Ottawe práve dnes rezignoval šéf polície a pridal sa na stranu protestujúcich. Samozrejme, môžu vystupňovať teror, no len odhalia svoju podstatu a ešte viac ľudí prebudia do reality.

   • Veď práve, že rezignoval a to je ten problém. Mal sa postaviť z pozície šéfa polície na stranu demonštrantov aj s polkou zboru. Keď človek rezignuje už nemá moc a tí policajti, čo zostali v zbore dostanú nového šéfa, čo bude poslúchať globalistov. Čo má cenu je získať si na svoju stranu aspoň časť polície a armády, ale to ešte nie je…

   • Ja nie som až taký optimista. Nazval by som to možno ústupom, ale nie ich prehrou. Títo globalisti a vlády im podriadené majú k dispozícii nespočet zákerností, ktorými môžu umlčať masy ako sú:
    – represívno silové zložky, ktoré sú účinné hlavne keď je národ rozdelený a nejednotný, ako je to vo väčšine štátov
    – zákonodarná moc a právny systém, napr. v Kanade majú zablokovať bankové účty protestujúcich kamionistov
    – neutralizácia, či dokonca odstránenie vodcov protestov a kritikov opatrení z radov odborných kruhov, pretože veľmi dobre vedia, že odstránením vodcov a kritikov je protestujúca masa neškodná.

    • To áno, ale každým použitým represívnym opatrením sa odhaľujú a do budúcna toto opatrenie stráca moc, pretože sa ľudia adaptujú a prispôsobia. V podstate, ako keď hráči kariet odhalia svoje karty. To odhalenie ale môžu použiť iba raz, nie opakovane.

     V prípade zablokovaných bankových účtov ukazujú, že bankový systém je v ich rukách ľahko zneužiteľný proti odporcom režimu a tak sa ľudia prispôsobia – budú vyberať peniaze z bánk a držať hotovosť. Keď to urobí dosť veľa ľudí, o to ťažšie sa im potom budú zavádzať digitálne meny. Pritom vieme, že digitálne meny sú jedným z ich hlavných cieľov. Teraz si tým zablokovaním účtov kamionistov vlastne strelili do vlastnej nohy.

     • Kiežby to tak bolo, ako si to predstavujete. Chcel by som zdieľať Váš optimizmus. Toto ale už nie sú tlčhubovia typu Hitler alebo Musoliny, resp. majster propagandy Goebels. Vedia, že dnes sa ľudia len tak ľahko nedajú zmanipulovať. Preto sú omnoho rafinovanejší, sofistikovanejší. Neviem, či aspoň nadpolovičná väčšina ľudí ich záludnosti prekukla a ak áno, či budú mať odvahu radikálne s nimi skoncovať. Napríklad teraz, koľko ľudí si dalo Pfizer génový preparát pichnúť z obavy o svoje zdravie? Síce vystrašených nebolo málo, ale väčšina pokiaľ viem, to spravila kvôli rôznym výhodám. Na takúto príležitosť, ako Je SARS-CoV-2 dlho vládcovia čakali. Prvá bola prasacia chrípka, čo im nevyšlo. Preto sa už tejto šance tak ľahko nevzdajú. I keď odpor rastie, ich „karavána“ ide ďalej. Nemyslím si, že sú to diletanti, ktorí len tak niečo bez rozmyslu skúšajú. Ak trochu ustúpia, určite len na chvíľu, ale nevzdajú sa. Možno už teraz majú
      pre nás nachystané nejaké nové prekvapenie. Určite to príde, pretože záujem o tzv. očkovanie trvale klesá. Nové vírusy sú už avizované a spolu s nimi pre našu „záchranu“ aj nové preparáty. A ovečiek, svedkov Pfizerových, resp. tých, ktorí pre výhody risknú aj svoje zdravie, je ešte stále dosť.

     • Držanie hotovosti nikomu nepomôže. Jednoducho vyjde zákon, že bankovky ku konkrétnemu termínu stratia platnosť a dovtedy ich musia ľudia uložiť v bankách, ktoré im namiesto nich priznajú určitý obnos v digitálnej mene. Aj po roku 1948 boli ľuďom papierové peniaze nanič, ak ich nezamenili za nové československé bankovky. Dnes to tak funguje pri cigaretách. Ak danú sériu (označenie je na kolku) obchodník nevypredá k stanovenému termínu, nemôže ju naďalej predávať a ak nechce z takto nepredaných cigariet zaplatiť DPH, musí ich odovzdať bezplatne colnému úradu. P.S. Určite to tak fungovalo ešte pred 10 rokmi, z čoho profitoval predovšetkým Philip Morris.

     • Jasné, hotovosť je dočasné riešenie. Na pár mesiacov ale postačí, rýchlejšie digitálnu menu nezavedú.

      Z dlhodobého hľadiska sú to kryptomeny, zlato, striebro, ale aj zásoby trvanlivých potravín a iné fyzické aktíva pre barter (samozrejme, aj tie môžu zhabať, ale je to ťažšie). Aj tu je vhodná diverzifikácia. Kanadskí kamionisti už prešli na kryptomeny a Trudeau z toho šalie.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,je zaujímavé,že ľudia radi bojujú proti globalelite vždy iba na tom bojisku,kde ich je vidno a kde sú masy rovnakých slabochov,,,,onen šéf polície síce mohol odstúpiť,ale snáď tu všetci vieme,že finančných výhod sa nevzdal od svojích zamestnávateľov a nezahodil kreditky a čipy z mobilčekov niekam do záchoda či do ohňa a takto si človek-idiot predstavuje boj proti moci v mene akejsi pravdy,,,,máte rodiny,máte dlžoby a pôžičky,máte autá a pekné bývanie a chcete cestovať a jesť a aj iné od nich-a toto všetko vás drží v pavučinách elít.

  • ani nikdy neprehraju,ak sa odpor proti Medical Tyranny,zvacsi,tak bude Vojna,vsak vsetko je uz pripravene,taka je pravda,tiez vidim okolo seba len Ovce

  • veru, globalisti ešte neprehrali. A – kiež by som sa rúhal – ani neprehrajú. Problém je totiž už ani nie v peniazoch (tie nesmrdia), ale vo fatálne nízkej vzdelanosti más, ktoré nechápu súvislosti, o ktorých tu hovoríme. Ako presvedčíte ľudí, aby nesledovali médiá, ako vysvetlíte 14-ročnému človeku, aby neťukal do fejsbúku, keď od neho za posledných 5 rokov ani nedvihol hlavu? Väčšina sveta si nevidí ani nos pred očami a sú tak ľahúčko manipulovateľní, že to nejde popísať. Dennodenne sa o tom presviedčam. Smutné.

   • súhlasím s tebou milo, ako môžme trebárs u nás, poraziť vládnu mafiu, keď vraj 1/3 ovčanov im stále verí?! ten slovenský konvoj „slobody“ skončil fiaskom, lebo organizátori nechceli, aby sa ku nim ktokoľvek pridal a to nemám na mysli iba ĽSNS, ktorá tam bola na podporu pod Slovenskou zástavou, ale aj iných aktivistov?!
    bola som na nákupe v kauflande a ja jediná 55-kilová dôchodkyňa som tam chodila bez náhubku, videla som tam zopár „odvážlivcov“ čo to mali pod nosom!!!
    prvý krok je, že treba zahodiť tieto symboly otroctva!!!
    ale ako, keď väčšina je už zombifikovaná cez tv?!

    • „ten slovenský konvoj „slobody“ skončil fiaskom, lebo organizátori nechceli, aby sa ku nim ktokoľvek pridal“ – preventívna protiakcia – ohňom proti ohňu. Systém reagoval rýchlejšie a INICIATÍVNEJŠIE ako slovenské ovce.

     Kontext:
     Ladislav – ešte raz – kedy sem pripojíš BEZPEČNÝ = https – link na ten tvoj „zradcovianaroda.info“?

 2. Pred pár rokmi som čítal na HS že rusi každú chvíľu oslobodia Sýriu.

 3. Pridávam aktuálny bonbónik mladých vymätencov, podporovateľov očkovania a teroru, učňov a nádej Veľkého resetu (zo Slovenska napr. žena Bebľavého, rovnakí mumáci s malým rozumom, ešte menším srdcom a svedomím, zato s obrovským sebavedomým a pýchou!):
  https://www.zvedavec.org/komentare/2022/02/9028-odhaleni-mladych-globalnich-lidru-svetoveho-ekonomickeho-fora.htm !

 4. Miroslav Čižmár

  Pyramída moci je zaujímavá tým, že na každom stupni je dualita. Dve bojujúce strany, ktoré sú riadené zhora o stupeň vyššími bojujúcimi stranami. Na vrchole pyramídy je singularita, tam je miesto pre vládcu sveta. Keď sa dívame na boje medzi globalistami a antiglobalistami, západom a východom, pravicou a ľavicou, červenými a modrými, sme plní kritiky a očakávania. Kritika je poznanie zla a očakávanie je poznanie dobra.

 5. Je zaujímavé, že keď je systém takto prerastený „nevedomosťou(láskou k síle/moci)“ nejde ho zo spoločnosti odstrániť.

  Niekoľko Kórejských seriálov/doramy/ v posledných desiatich rokoch sa tomuto detailne venovali. Nejde zatknúť 5% obyvateľstva. Tu na Slovensku sa to týka 72,000 ľudí…

  • Miroslav Čižmár

   Poznám spôsob ako sa dá systém ovládnuť zvnútra. Treba ho urobiť dokonalým.

   • Miro, do toho, pridám sa

    • Miroslav Čižmár

     Vedel by som to vysvetliť, ale v tejto diskusii neviem pridávať obrázky potrebné pre vysvetlenie a pochopenie. Kto má záujem, nájde ma na telegrame a individuálne mu vysvetlím moju teóriu.

     • Bidene drive hunter nenapadej Rusko, ty jsi USA jiz vtahl do 8 valecnych konfliktu bez vyhlaseni valky od Jugoslavie az po Libye, zavrazdili jste lidem zvoldnou vladu delatd puce az po Covif, vakcinace Mengele tolik svinstva nenadelal
      Vy jste udelali celou depopulaci Ukrajiny banditeros

   • Chceme vedieť tent vaš spôsob! Pridame sa!

    • Miroslav Čižmár

     Je to jednoduché. Poznám algoritmus dokonalého výberu.

     Všetky nahromadené vedomosti ľudstva zdokonaľujú umelú inteligenciu, ktorá nás evolučne predbieha v schopnosti myslieť. Človek môže vypnúť počítač, ale stratil by krok s konkurenciou v oblasti ekonomiky a vojny. Nejednotnosť ľudí nás robí závislými na strojoch. My sami si budujeme svoj Matrix. Ak chceme evolučne obstáť proti strojom, musíme zdokonaliť svoje myslenie, ale tým zdokonalíme aj myslenie strojov, ktoré sú naším produktom. Jediná možnosť je dosiahnuť dokonalosť v myslení, lebo dokonalosť je neporaziteľná. Takto uhráme so strojmi aspoň remízu.
     Ešte je tu jedna možnosť. Že sa ako ľudstvo zjednotíme, prestaneme viesť vojny a budeme sa deliť o všetko. Potom nebudeme potrebovať stroje a môžeme ich vypnúť.
     V skutočnosti nám už nevládnu ľudské elity, ale stroje, lebo aj ľudské elity sú závislé na strojoch. Možno preto chcú nastoliť NWO, aby dostali obyvateľstvo planéty pod kontrolu a zvíťazili nad strojmi, ale takto sa zvíťaziť nedá, pretože vedomosti sa budú ďalej hromadiť a ľudská túžba po moci vytvorí nové bojové stroje.

     Poznám algoritmus dokonalého výberu. Pracujem na ňom už dvadsiaty rok. Práve ho dokončujem. Dá sa použiť ako softvér pre umelú inteligenciu, ale aj pre ľudí na zdokonalenie myslenia. V princípe ide o to, že šachová partia dvoch dokonalých hráčov vedie k dokonalej remíze bez vyhodenia jedinej figúry. Dokonalá vojna vedie k mieru bez jediného výstrelu. Je možné žiť v mieri medzi ľuďmi a strojmi. Golema je možné naučiť piecť rohlíky.

     • Miroslav Čižmár
     • Nie sme si istí, či takéto spolužitie je možné. Umelá inteligencia po dosiahnutí singularity sa začne učiť exponenciálne a inteligenciu človeka prekoná v rádoch. Medzi človekom a šimpanzom je inteligenčný rozdiel jedného rádu. Medzi šimpanzom a psom tiež je rozdiel jedného rádu. Medzi psom a žabou tiež jeden rád a medzi žabou a mravcom tiež jeden rád. Medzi človekom a mravcom sú to 4 rády.

      Predstavte si umelú inteligenciu o 4 rády vyššiu ako človek. Ľudstvo by jej bolo odkázané na milosť či nemilosť. Človek môže mravenisko nechať na pokoji, ale môže ho aj zakopať, podpáliť, utopiť, prevalcovať, rozfúkať, zmraziť, ožiariť, atď. Závisí len na ňom. Tak isto by ľudstvo záviselo na ľubovôli umelej inteligencie o 4 rády vyššej. Lenže ona môže byť aj o 10 rádov vyššia. Aj o 20. To sa už nachádzame v oblasti, ktorú si ľudský mozog ani len nedokáže predstaviť.

     • Miroslav Čižmár

      Viem si to predstaviť, a poznám aj matematickú štruktúru jednotlivých rádov. Svet má dvanásť rozmerov na štyroch platformách. Jedenásť rozmerov je lineárnych, a dvanásty je cyklický. Dvanásty rozmer je zároveň nultým rozmerom, v ktorom meriame a rátame samotné rozmery. Predstavte si dvanásť bodov na jednotkovej kružnici s pravidelným odstupom 30°. Každý bod vyjadruje jeden rozmer. Geometrický rozmer je smer merania a aritmeticky rozmer je smer rátania. Jednotková kružnica je rozdelená reálnou a imaginárnou osou na štyri platformy. Prvá platforma vyjadruje pôsobenie bodu v priestore. Druhá platforma vyjadruje pôsobenie telesa v priestore. Tretia platforma vyjadruje pôsobenie človeka v priestore. Štvrtá platforma vyjadruje pôsobenie ducha (inteligencie) v priestore.

     • Miroslav Čižmár

      V Rusku funguje vojenský systém „mŕtva ruka“,ktorý je riadený umelou inteligenciou. Počítač môže rozhodnúť o zničení života na planéte. Rusi ho môžu vypnúť, ale ohrozili by tým svoju obranyschopnosť. Elity si zrejme uvedomujú smerovanie vývoja a snažia sa nastoliť nový feudalizmus, všetky nahromadené vedomosti ľudstva zamknúť pod zámku a udržať početnosť a inteligenciu populácie má takej úrovni, aby nebol možný technologický vývoj.

     • Kým ľudstvo nepochopí, že jedina jeho nádej je Božia múdrosť, tak sa nepohneme. Žiadny stroj nie je a nebude nikdy tak inteligentný ako Boh a preto v inteligencii riešenie nespočíva. Boh od cloveka nežiada inteligenciu, len prijatie jeho lásky. Kým toto človek nepochopí a neuzná, tak tu vojny o moc budu non stop. Verím, že sa blíži apokalypsa a akákoľvek veda a podobne machinácie s inteligenciou sú len stratou času.

     • Ide o rozdelenie ľudstva na transhumánne a archaicky humánne. Majú to byť dve civilizácie na jednej Zemi – podľa vzoru – súťaže dvoch systémov, ktorú tu tícročia zavádza globálny mocenský systém. Viď hnutie Zeitgeist, viď 4. priemyselná „revolúcia“. Utopický komunizmus, utopická robotizácia. DEBILIZÁCIA! Válka s mloky!

 6. KOVIDBARÓN!

  ,,,,sláva-už zasa bol diabol porazený a to už ani neviem po koľký X-tý krát a furt sa to aj tak všetko točí dookola,ale čo bude s tou sakra predraženou elektrinou a prudkým rastom cien ako aj zadĺženými krajinami vrátane slovenska na pokraji krachu-a toto už nieje globalny akt elity???? a kto bude súdený a kto pôjde sedieť a kto ponesie materiálnu zodpovednosť za zadlženie občanov-alebo to dopadne ako s vodičom v čiernom-lipšicom,či skrucaným,martiňákom,kočnerom a inými známimi osobnosťmi ,,,,zapametajte si-zlo a temnotu človek nikdy neporazí a ani nezničí,a aj keby sa takto raz zázrakom stalo-dokáže sa to stále obnoviť a zrodiť a vrátiť speť,ja viem je to možno proti ľudskej najivnej logike,ale je to tak,viete vy vôbec-že čo je to bezmocnosť….

  • prehrávaš a ešte si nezačal bojovať, to je zlá cesta. Každý boj má šancu a aj keď sa prehrá, nechá stopy a odkaz a môže sa ísť znova….

  • Vy svojim myslením ste sama temnota a to ja som tvrdá realistka…ale ste takí istí ako tie ovce , ktoré máte okolo seba , ešte horší, lebo ste sa dopredu vzdali ZLU!!!!!

 7. ,,,,budateľko-niektorí tvoji moderátori ma tu musia mať veľmi radi,keď mi hneď vymazávajú komenty,,,jeho excelencia diabol sa vždy postará o to,aby bola ješitnosť a nenávisť v prevahe,,,,veľmi mi toto tu pripomína planétu zem a hubu muchotrávku-obe sú z diaľky pekné a lákavé,ale ak sa ku nim priblížite a dotknete sa ich-tak vás otrávia a zahubia,,,,ale aspoň,že všetko číta a nič nevymazáva to onen centrálny počítač-ako najvyššia inteligencia autorita a vševidiace oko.

  • Ak sa komentár nezobrazí hneď, nemusí to znamenať, že bol vymazaný. Môže tiež čakať na moderáciu.

  • Fedor Frešo

   Tak satanisti na aeronete vám priamo zablokujú prístup z konkrétnej IP-adresy. Dokonca už aj pro zverejnených a olajkovaných príspevkoch 🙂 Pre tieto prípady si treba archivovať screenshoty aspoň dočasne zverejneného, ako to aj sám robievam …
   Celkovo sú rohatí ešte spred Vianoc aleže brutálne rozhodení.
   Chvála Pánu Bohu!

 8. Vo fašistickom Taliansku, kde tlačia stále na pílu očkovania to, ale naďalej vrie, len si prečítajte, čo povedal ich primitívny čuráko-chudák premiér: https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/neockovani-nejsou-soucasti-nasi-spolecnosti-sokoval-italsky-premier-draghi/ !!!

 9. Uvidíme, čo sa bude diať najbližšie týždne v Rakúsku a Francúzsku, keďže satanov synátor je zase na turné… https://cz24.news/soros-vcera-navstivil-fasisticke-rakousko-zrejme-se-chtel-ujistit-ze-plany-velkeho-resetu-nebyly-naruseny/ !
  A niečo ohľadom tvrdého napredovania Great reset https://cz24.news/expert-m-ciummei-pandemia-skonci-ked-sa-digitalna-mena-dostane-do-platnosti-video-23-min-sk-titl-prepis/ . EU pripravuje legislatívu zavedenia digitálnej meny, schvaľovací proces chcú rozbehnúť v 2023, presne v čase, dokedy majú naplánovanú plandémiu a chipovanie vaxami !

  • Za tri styri mesiace uz bude hadam kazdemu jasne ze to co planuju je nepodstatne pretoze uz nemajubopraty vo svojich rukach. A netreba davat svoju energiu na zhmotnovanie takychto ponuk, treba ich hlasno odmietat.

   • Viacej takých, ako Ty.
    Presne tak, vyjadrujme nahlas svoj postoj a súhlas/nesúhlas.
    Tvorme, náš čas JE TU.

 10. ano,tak to naplanovali uz dost davno a teraz to vychadza na povrch. Oni tak zvyhodnia digitalne EURO,ze to stare zanikle automaticly,takto vytvoria uzasne otroctvo

  • Nevytvoria.

   • Nevytvoria!
    Nepridám im tvorivej energie na žiadne ich plány. Z ich ponukami nesúhlasím, nepatria do môjho sveta.

    • nepatria do mojho sveta–spravne nepatria do mojho srdca ,vsetko tvorme pocitmi,vychadzajucimi zo srdca ,nie z mozku-racio -preto nic nevytvoria!

   • tvoriť, ale aj výrazne tvrdšie

    • Ide teraz o to, že oni si naše mlčanie k nimi zverejneným plánom (zverejňujú i napríklad cez filmy) platne vysvetľujú ako súhlas.
     Musíme jasne zvučne povedať nie.
     A najlepšie i tvoriť, čo chceme.
     To ide ťažšie, ale už sa učíme i to.

  • Aj taký Trudeau v Kanade mal toho isto veľa naplánované, no ľudia sa mu vzbúrili a z jeho plánov už nič nebude. Osud nie je vtesaný do kameňa. Dá sa meniť a je len na nás, čo zločincom dovolíme. Ideálne by bolo pochytať ich a zavrieť na doživotie do basy, respektíve do pracovných táborov, nech sú aj na niečo užitoční.

 11. Hovorí sa: nepriateľa nenáviď koľko chceš, no nikdy ho nepodceňuj! Takže: nech to vyzerá akokoľvek treba byť vždy ostražitý!!

 12. Zdravím, to, že se manipuluje s daty ohledně hospitalizací, úmrtí atd. už všichni snad víme, ale ne každý ví ještě tyto fakta:
  1) !Pokud někdo zemře do dvou týdnů poté, co se nechal napíchat covid-19 mRNA „vakcínou“ = je to oficiálně neočkovaný smrťák!
  (Dělá se to celosvětově všude stejně a proto, aby se snížil počet lidí, kteří údajně umírají na očkování, a zvýšil počet lidí, kteří umírají proto, že nejsou očkováni. Dvojnásobné vítězství pro ty zlé).
  2) Vakcína Ervebo proti ebole byla poprvé vyvinuta v roce 2001, ale schválena k použití byla až v roce 2019. To je mnohem normálnější než (úmyslné) rychlé zavádění toxické vakcíny proti kovid.
  3) Všichni máme rakovinu, která v nás neustále roste. Většina rakovin umírá a selhává. Ty, které uspějí, tak činí proto, že prostředí je dokonalé. Změna prostředí je životně důležitá. Tak například existují důkazy, že rakovině prsu se daří, když je strava ženy bohatá na mléčné výrobky. A strava bohatá na cukr podporuje růst rakoviny. A nízká hladina kyslíku napomáhá růstu rakoviny – proto lidé, kteří nosí masky, častěji onemocní nyní rakovinou.
  4) Německá moderátorka se ptala na povinné očkování a následně zkolabovala, viz.:
  https://twitter.com/holmenkollin/status/1493566363054583808
  5) Argentinský reportér při vysílání „živě“ zkolaboval, Brazilský novinář při živém vstupu zkolaboval, hráč fotbalu zkolaboval…všichni mají jedno společné a jsou jich tisíce = očkování proti covid-19….
  6) Očkování COVID neobsahuje identickou mRNA, která se nachází ve viru SARS-CoV-2. Tato mRNA byla geneticky upravena v procesu zvaném „optimalizace kodonů“, a je známo, že tento proces způsobuje zcela nepředvídatelné vedlejší účinky. Optimalizace kodonů může mít za následek nesprávné skládání bílkovin, což je zase spojeno s následujícími příčinami smrtelnými stavy, jako jsou neurodegenerativní onemocnění a srdeční selhání. Pfizer přiznává, že optimalizace kodonů, kterou provedl, byla v jeho plánu řízení rizik předloženém FDA a vedla ke zvýšení gama-glutamyltransferázy (GGT), což je časný marker srdečního selhání.

  7) A Pokud se necháte „očkovat“, nebo jste „očkovaní“, nemusíte nutně dostat všechny nebo dokonce žádné nežádoucí účinky, jsou to však už ofic. potrvzené nežádoucí účinky, které FDA oficálně uvedla. Protože si myslím, že každý má právo vědět, jaké vedlejší účinky má silně propagovaná „vakcína“, uvedu sem oficiální seznam vedlejších účinků = to není můj seznam = ale návrh seznamu sestavený FDA – Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv v USA:
  Guillain-Barreho syndrom
  Akutní diseminovaná encefalomyelitida
  Transverzální myelitida
  Encefalitida
  Myelitida
  Encefalomyelitida
  Meningoencefalitida
  Meningitida
  Encefalopatie
  Křeče
  Záchvaty
  Mrtvice
  Narkolepsie
  Kataplexie
  Anafylaxe
  Akutní infarkt myokardu (srdeční záchvat)
  Myokarditida
  Perikarditida
  Autoimunitní onemocnění
  Smrt
  Těhotenství, výsledky porodu
  Jiná akutní demyelinizační onemocnění
  Neanafylaktické alergické reakce
  Tromocytopenie
  Diseminovaná intravaskulární koagulace
  Žilní tromboembolie
  Artritida
  Artralgie
  Bolest kloubů
  Kawasakiho choroba
  Multisystémový zánětlivý syndrom u dětí
  Onemocnění vyvolané očkováním

  Nikdo cíleně o těchto nebezpečích neřekne a neříká a většina vlád totiž nyní dělá vše pro to, aby byla veškerá kritika vakcín zakázána = tohle jsou fakta, tak to je. A ten FDA dokument – návrh seznamu od FDA ohledně nežádoucích účinků, je zde: https://www.fda.gov/media/143557/download

 13. Od marca sa všetko vráti do normálu. Tak ako to bolo predpovedane. To, čo nastupuje je fáza, kedy nikto nevie co ďalej s ľuďmi s davkami a ako na tom bude finančný trh. Takže uvidíme, ale cítiť, že sa pozitívne karta obrátila.

  • Plejáďania nás oslobodili!

   • Dnesnim dnem pod natlaky zrusene rousky a vakcinace pro Disney Svet
    Diky V Vladimirovici Putinovi otevira se na Rusi na tisice pravoslavnych svatyn zakazane pestovani GMO, satanismu homo…
    zatimco ve Svobodnem Sveta Pali kostely vcetne Notre Dam
    Buduji vojenske zakladny smrti USA jiz pres 150 vyvojovych center zhn
    Nejhorsi je Soros jeho syn ma Chelsie Clinton’s absolventi Oxfordske univerzity NSP satanismu zotroceni,
    s nima se Nesmith vyjednavat
    Pozor policie je jiz zmozna drogovana pres vakcinace klonovana ,,,
    Ja jsem jiz jako kripl byl napadan a nasilne zdrogovan a tyran v blazincich pak pres agentury se nim vezenich Jen v trenyrkach spoutan beze spanku vody jidla na precpanem betonu here nez v koncentracich

    Zakaz s rodinou .. vujezdu po 4 roky diky zKernemu snad PKutilovi z Bhbg, snan na zaklade lzi Rubenove. AARONOVI VSE na zaklade prostych lzi.
    a podvodu. Chreli snad sproneverit 35 million a mysterious si, ze ja o Tom via to je duvod k vrazdam jako Josefa Seredy, Prineville z Nas udelaji blazny nebezpecne terroristy
    Pak prohlasi SEBvrazdy neutering z nich jiz zdecli neb 3×3 plus 7×7 zpet na ne vsechny

   • ako vies?nie si daleko….

 14. hľadač pravdy

  Áno – systém má padnúť a ,,zhorieť“ v účelovom chaose. Slobodomurári sa riadia známym heslom ,,Ordo ab Chao”:
  https://i.ytimg.com/vi/pivMEyM1u-g/maxresdefault.jpg
  Ordo ab Chao je hlavným mottom 33. stupňa Starého a prijatého škótskeho rítu. Pre niektorých slobodomurárov je to aj motto obradu, ktoré sa zvyčajne prekladá ako „Poriadok do chaosu“, hoci presnejšie je to „Poriadok z chaosu“:
  https://masoneriamixta.es/2013/05/ordo-ab-chao/
  Z popola chaosu má ako phénix povstať falošný mesiáš.

  Je známe, že na obálkach časopisu ,,The Economist”, za ktorým stoja lóže, slobodomurári zobrazujú zašifrované predpovede ich plánov.

  V príspevkoch v tejto diskusii padlo aj zavedenie digitálnej meny. K tejto téme tu uvediem už spomenutý časopis slobodomurárov The Economist, ktorý je označovný aj za globálnu hlásnu trúbu Rothschildovcov – najstaršieho finančného klanu na planéte, která je súčasťou globálnej protikresťanskej vlády.

  Na obálke časopisu zo septembra 2021 je veľmi jasne a jednoznačne znázornený blížiaci sa globálny svetový ekonomický a finančný kolaps a celosvetový krach:
  https://3rm.info/main/86494-grjadet-krah-vsego.html

  Hľadal som obálku aj vo väčšom rozlíšení, keďže na tom ,,starom hadovi” je napísaná nejaká rada čísel, najväčší obrázok som našiel tu:
  https://www.amazon.com/ECONOMIST-MAGAZINE-SEPTEMBER-2021-RABBIT/dp/B09GNSN4LW
  (See this image), ale aj tak to nie dobre čitateľné.

  Na obrázku sú (okrem iného) zlaté mince, ktoré postupne v určitom poradí ,,padajú do diery“ (králičej nory):

  1. ?
  2. kryptomena Ethereum (ETH)
  3. americký dolár
  4. kryptomena Bitcoin (BTC)
  5. akciové trhy
  6. burzy (?)
  7. banky.

  Prvá minca, ktorá padá nám nie je ukázaná – bude to mena EUR-o? Od pár ľudí som zachytil, že tento finančný kolaps môže nastať už túto jar – preto sa dočasne sťahuje operácia C-19? Najbližšia doba nám dá odpovede….

  Na záver tohto príspevku niekoľko videí…

  * Catherine Austin Fittsová – Jak Centrální banka plánuje ovládnout kontrolu nad měnami:
  https://otevrisvoumysl.cz/catherine-austin-fittsova-jak-centralni-banka-planuje-ovladnout-kontrolu-nad-menami/

  * Pavol Ľupták – Vnímam Covid, ako zámienku na zrútenie svetového finančného systému:
  https://www.youtube.com/watch?v=0P0cX3P4jq4

  * Na pripomenutie, Pavol Ľupták – Euru zvoní umieráčik:
  https://www.youtube.com/watch?v=u-isJ8K7EOU

  • V čase atómových zbraní však existuje riziko, že to zhorí do tla tak, źe už nebude mať čo povstať. A nepomôžu im ani podzemné bunkre ak bude povrch tisícky rokov neobývateľný. Toto je dosť veľké riziko, ktoré si zrejme ani oni netrúfajú podstúpiť.

  • Miroslav Čižmár
  • hľadač pravdy

   Pridávam ešte jeden odkaz na video k vyššie uvedenému….

   * Pavol Ľupták a Josef Skála – digitální Euro, nekalá reklama a cíle, z níhchž mrazí (2hod, 44min):
   https://www.youtube.com/watch?v=Fw23ZZX2rMA

   Vo videorozhovore pán Ľupták okrem iného spomína aj chystaný ,,Blackout“ – asi dvojtýždňový ,,nácvik vypnutia elektriky“ (a teda aj internetu), ktorý podľa jeho informácií môže nastať teraz niekedy.

   • hľadač pravdy

    Klaus Schwab – nadnárodný pra-lóžový slobodomurár ,,pozdravuje“…

    krátke video (3min,15s) v čase: 1min,19s až 1min,56s:
    (čas uvádzam pre tých, ktorí si video stiahnu, inak je tu odpočítavanie videa)

    ,,Všichni víme, ale stále nevěnujeme dostatečnou pozornost děsivému scenáři komplexního kybernetického útoku, který by přivedl k naprostému kolapsu zásobování energií, dopravní, nemocniční služby naší společnosti jako celku.
    Covid-19 krize, by byla v tomto ohledu vnímána jako malá nepříjemnost ve srovnání s rozsáhlým kybernetickým útokem – ,,kybernetické pandemie“ !!

    čas: od 2min,58sekundy:

    ,,Nakonec čtvrtá průmyslová revoluce povede ke spojení naší fyzické – naši digitální a naši biologické identity“.

    https://www.gloria.tv/post/XZhVzpjDNbPK3CzitMH9FCjgv

    P.S.: otázka k zamysleniu – ktorý ,,alternatívec“ u nás neustále propaguje
    ,,4. priemyslovú revolúciu“ ?

 15. Youtubejesuschristprayerin aramic
  Youtube ctenizjevenisvjana.
  A dalsi

 16. Zvrhlý BIDEN ide podľa diaľkového ovládača deep state nekompromisne ďalej:
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/tajna-nahravka-reditele-fda-odhaluje-co-ma-biden-v-planu-ohledne-vakcin/ .
  Ak ho obyvatelia USA sa mi neodstránia s celou bandou sadistických satanistov, nič sa u nich nezmení !

 17. br počuli ste už Krčmeryho? Predpovedal ešte dve veľke pandemie, Odkial to vie?

  • Ako to už v diskusia bolo povedané, všetky vlády, vrátane EU majú opatrenia a covid zákony opatrené do leta 2023 ! To hovorí za všetko ! Oni vedia čo, kedy a koľko krát ! Ver mi ! Rozbehnutý vlak sa im už neoplatí zastaviť, musia dokončiť, čo začali, lebo ich páni za gule do prievanu povesia, ak dodržia, dostanú odmenu… som zvedavý akú, od globálnych Satanistov ! Skôr či neskôr budú obetovaní, lebo už nebudú potrební a zaradia sa medzi „darmožráčov“ ! Keďže sa vojna nekoná a stopy po depopulacii treba zahladiť, možno vypustia teraz fakt niečo nebezpečné, ale pre očkovancov so skoro nulovou prirodzenou imunitou možno ani nie až tak nebezpečné… Problém je však v tom, že neočkovaní sú ich hlavnými triednymi nepriateľmi… lebo im vidia do kariet, preto bude tlačenie na pílu – digitálne peniaze od 2023, sociálne kredity, obmedzovanie nájmu a predaja nehnuteľností (kým všetko „neznárodnia“), likvidácia zdravý potravín a zdieranie, zožobračovanie ekologickou agendou… Pred nami sú búrlivé časy, totalita jak bejk smrdí z EU !!!

   • Nemyslíme si, že by vypustili niečo smrteľnejšie, lebo by riskovali, že to zabije aj ich. Len povedia, že niečo smrteľnejšie je vonku a úmrtia na vakcíny zvalia na tú imaginárnu smrteľnejšiu chorobu. Dokázať ju nebudú mať problém, rovnako ako nemali problém dokázať „nové prípady“ Covid-19. Na to môžu použiť už staré osvedčené PCR testy, ktoré si nastavia ako len chcú.

    Jediný indikátor, že ide o podvod bude, že začnú vo veľkom umierať len zaočkovaní. Aby to zakryli, tak napríklad očkovancov len s dvoma dávkami (bez tretej) vyhlásia za neočkovaných a je to – budú umierať očkovaní aj „neočkovaní“. Preto treba pozorne sledovať, čo sa bude diať a okamžite poukazovať na nezrovnalosti. Kvôli tomu môžu v tejto fáze pristúpiť aj k vypnutiu internetu (to by však spôsobilo škody aj im) alebo skôr pritvrdia cenzúru.

    • Co možno očakávať ďalej? Síce od marca sa opatrenia budú uvoľňovať, ale ako ešte vidíte vy priebeh tohto roka?
     Je pravda, že ľudia vo svete majú problémy po vakcinách s hiv?

     • Ľudia po vakcínach majú problémy a tie sa budú stupňovať. Predpovede však neradi robíme, lebo predpovede často nevychádzajú. Dôkazom je „vojna“, ktorá mala dnes vypuknúť a nevypukla. A všetky tie Denníky N, SME, Markízy a podobní „Nostradamovia“ sú dnes ľuďom na smiech. Preto predpovede radšej nerobíme.

  • Už mu asi odumrela aj tá druhá zostávajúca časť mozgu.

 18. Netešme sa, globalisti ešte neprehrali, tu je dôkaz:
  Výkonný ředitel Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) Christopher Cole byl zachycen tajnou kamerou Projektu Veritas, kde prozradil, že jeho úřad plánuje oznámit, že každoroční očkování covid-19 se stane oficiální politikou.

  Jak uvádí Project Veritas:

  Cole je výkonným úředníkem agentury, který vede oddělení protiopatření, jež hraje klíčovou roli při zajišťování bezpečnosti léků, vakcín a dalších opatření proti infekčním nemocem a virům. Odhalení učinil na skrytou kameru tajnému reportérovi Projektu Veritas.

  Cole naznačuje, že každoroční očkování covid-19 není pravděpodobné – ale jisté. Když byl dotázán, jak ví, že se každoroční očkování stane politikou, Cole prohlásil: „Prostě podle všeho, co jsem slyšel, se [FDA] nechystají to neschválit.“

  Nahrávka, která je první částí dvoudílného seriálu o FDA, obsahuje také Coleovy zvukové poznámky o finančních pobídkách farmaceutických společností, jako je Pfizer, aby vakcína byla schválena pro každoroční používání.

  „Bude to opakovaný zdroj příjmů,“ řekl Cole na záznamu skryté kamery. „Zpočátku to možná nebude tolik, ale bude to opakovaný – pokud se jim podaří – pokud se jim podaří získat každého člověka, u kterého je vyžadována každoroční vakcína, je to opakovaný výnos peněz, které jdou do jejich společnosti.“

  Asi nejvýbušnější částí záznamu je moment, kdy Cole bezelstně hovoří o tom, jaký vliv má povolení k mimořádnému použití vakcíny na překonání obav z regulace povinného očkování dětí.

  „Všechny jsou schváleny v rámci nouzového povolení jen proto, že to nemá takový dopad jako některá jiná povolení,“ odpověděl Cole na otázku, zda si myslí, že pro děti „skutečně existuje nouzové povolení“.

  Cole, který tvrdí, že jeho úkolem v FDA je zajistit, aby agentura používala rámec bezpečnosti, zabezpečení a účinnosti jako součást protokolu připravenosti a reakce, konkrétně uvedl obavy z „dlouhodobých účinků, zejména u někoho mladšího“.

 19. …tá pieseň od tej Simy Martausovej bola veľmi výstižná, výborný text aj hudba, má čo povedať každému človeku aj práve v tejto dobe….premiérovi H.netreba nič veriť, keď ,,verí“ na c-19, nie je čo rozmýšľať…,,elitári“ spolu s H., a jemu podobnými bábkami sa ,,svojej roly“ len tak nebudú chcieť vzdať, no ako bolo spomenuté, kaž.boj má šancu….sú mimo môjho srdca, preto ich šanca je nulová………

 20. „Je to len „nedokončená“ IDEA – pretože Satan je z podstaty duchovná bytosť a pokiaľ existuje jediný satanista – vyznávač – boj proti Stvoriteľovi nie je skončený! Príchod Satana na Zem označujú kaballisti číslom 9 – viď schválenie okupačnej zmluvy s USA Deep State – 9.2.2022. Číslo 22 je číslo globálneho mocenského systému – Globálneho prediktora v Antikristu. Čiže nejde len o zradu slovenského národa – ide o deklarovaný satanizmus! Takže vieme, čo s nimi máme a musíme urobiť!“

  Ad trestné oznámenie na Blahu za „ovplyvňovanie protiokupačných nálad na sociálnych sieťach“ – pche!
  Blaha neovplyvňuje nálady na sociálnych sieťach! Tento ficosmerácky troll SA len náladam na sociálnych sieťaach – P R I S P Ô S O B U J E !

  Utočiť útočiť = zviditeľnovať sa, zviditeľňovať sa!

  Dnes už každý blbec vie, že bez Fica by nebol Matovič a bez Matoviča Fico! OĽANO vs. Blaha – to je len v zastúpení Matovič – Fico! A bez nich by tu nebol židoboľševik!

  • Zjistuji jiz po svem mnohonadobnem v Coma mimo telo hodiny bezvedomi a pak satanistickym tyranim v blazincich institute jestli prezijeme tak budu past take vldeni nadprirozene preziti vzdyt jiz 20q6 mne a chlapcum 6 roku rekli v mental, ze vydrzim max 6 az 10 mesicu a je 2022 a jsdm po jiz 6 rocnim terroru pres 100 dnu nasilneho zdrogovani odmitani spsnku nechat v traumatic a padelani mycj zdravotnicj diagnoz
   .. zacali to P. Kutilek a jejich bandy se zaplavenim 3 plus Venice chytrych kchazaru pravniku z LI…

   DAL JSEM JE na Bozi Soud … 3×3 ,+7×7 a vice fle Biblickych formation vsr silne pofporovanych
   Youtube Jesus Christ prayer in Aram. Modlidby booze Nas Jen jsi na Nebesich a dostava se zazraku preziti I v totalnim itrpeni, odmitnuti q.pourazove pomoci v Elmhurst hospital pres bezvedomi, masivnimu krvaveni, dusici se ve vlastni krvy ..

   Pak Nas mnohe obeti soup out a zdroguji v blazincich NYC Presbytarian a Elmhurst Khaxary vedenych celo byti mucirnach…

   Pred vsrma pri jidle jsem prohlasil, ze bych radeji byl v koncentracich kde nebylo fysicky pres 160 zraneni terrorizovani celoplosne.

   Naraz Dali mne do vymrxle samotky bez priory KY, pak vtrhli, zkrouyili MI ruce pickling injekci po ktere jsem se probral nevim za jak dlouho…
   Pak nasilne s vyhruzkams, ze jestli nebula brat mediksmenty silne ecprrimentalni psychotherapist tal ze jiz nikdy neuvidim should rodinu
   Deti pak nasledovaly hypnosis vsech kol vcetne manzelky kterou jiz nepoznavam jeji chovani…
   Jsem informovan, maji po celem Sveta pripraveny kpncentraky se spalovnama prostudujte SAMI a nenarikejte prezijeme budme silni v Panu activity cinnosti

   Ke vsemu mne nakazili SEPSIS , temerity jsem ztratil zrak, such blanket, ktiticke zraneni moxku. Vagus a musim prezit pro sve chlapce a zaklafam spolecenstvi dlouhovekych v siperdomenzionach..
   ARAMEJSTINA prekonava Satani mus, doporucuji.

   .

   ic, neboli boxim jaxykom

   • Nedavno vecer byl jsrm Sam Doma tak ke mne vtrhlo policejni komando z 114.
    4 chlapy 2 zeny a zdravotnik

    Pry maji record a urgently zadost, ze potrebuji pomoc pry neberu LECiVA psycho a musim byt okamzite prevezen do nemocnice pro zachranu zivota open ,inzcenovaneho Terror… a nSilnemu z do Zombie..
    Podobne ptihoxy se starvation protestujicim

    Jen zazrakem jsdm se s Bozi pomoci, diky z toho dostal, zacal komunikovat tvrde a oni neverili cim prochazim..odpoledne prextim jsem byl u Felcrstva value tam sklenicku v9dy a. Co jsem dostal, details pro sebe.. Tlak jem mel vyprokovan policajty ohavajice s pouty jiz v ruce krevni tlak pres 200 135 progeny srdecni tep, v noci probuzen paralyzma. TlK 90. na 65..
    Proc jsem odjel do USA, mohl jsem byt v manzelstvi v Bratislave bydlet Na Palisadach , Lausanne.. mel jiz snad pravnoucata a vse v pohode…
    Take okamzity zakrok a ,zbytek noci v koupeli na kysliku. G4 PRISTROJI elixirsirech
    Rano jsem navstivil policajty a dal do zaznamu diky za jejich I ti out vysokou professionalism.
    Rekli MI, ndmusite ze bat nikdo z tech minulych jiz na vasem Donahue Nelson. A tak dnes holdups zivotu pak stadium a ,lepsovani obydli, pak ace s chlapci, maji pretieky cely den

    Je to zabava a tragikomedie te UDAvacske prolhane megazumpy. Sama se chyti likviduje vyxcipe

    UKRAJINCI separatistevyzbrojeni zvenci jiz provokuji a terforizuji Ruske obyvatelstvo ve vlastni zemi ukradene Jim pro Ukrajinu ikrajincem Nikita Chruscrvem. BREZneVEM terforu od jejich band take za 2. Svetove.
    Prijemny veekend. Co ze state kdyz kolabuje energetically, na par mesicu, Co ty elite a pocV Rusku se stavi pres 1000 kostelu rocne jince Satanisticke central neb se Covid, harasi vskcinuje rouskuje vypaluji svatyne. Lzd krade podcast, .

    POLICIE VTRHLA na zaklade anonymity udani ze jsem v ohrozeni zivat.
    , jiz tusim kdo za Tim, ti, cose , ze jsem na zivu hodne vim a dalsi, Sami se ale znici …

 21. ….neviem, čo ich spája, no tá pieseň je pekná, páči sa mi….

 22. Zjistuji jiz po svem mnohonadobnem v Coma mimo telo hodiny bezvedomi a pak satanistickym tyranim v blazincich institute jestli prezijeme tak budu past take vldeni nadprirozene preziti vzdyt jiz 20q6 mne a chlapcum 6 roku rekli v mental, ze vydrzim max 6 az 10 mesicu a je 2022 a jsdm po jiz 6 rocnim terroru pres 100 dnu nasilneho zdrogovani odmitani spsnku nechat v traumatic a padelani mycj zdravotnicj diagnoz
  .. zacali to P. Kutilek a jejich bandy se zaplavenim 3 plus Venice chytrych kchazaru pravniku z LI…

  DAL JSEM JE na Bozi Soud … 3×3 ,+7×7 a vice fle Biblickych formation vsr silne pofporovanych
  Youtube Jesus Christ prayer in Aram. Modlidby booze Nas Jen jsi na Nebesich a dostava se zazraku preziti I v totalnim itrpeni, odmitnuti q.pourazove pomoci v Elmhurst hospital pres bezvedomi, masivnimu krvaveni, dusici se ve vlastni krvy ..

  Pak Nas mnohe obeti soup out a zdroguji v blazincich NYC Presbytarian a Elmhurst Khaxary vedenych celo byti mucirnach…

  Pred vsrma pri jidle jsem prohlasil, ze bych radeji byl v koncentracich kde nebylo fysicky pres 160 zraneni terrorizovani celoplosne.

  Naraz Dali mne do vymrxle samotky bez priory KY, pak vtrhli, zkrouyili MI ruce pickling injekci po ktere jsem se probral nevim za jak dlouho…
  Pak nasilne s vyhruzkams, ze jestli nebula brat mediksmenty silne ecprrimentalni psychotherapist tal ze jiz nikdy neuvidim should rodinu
  Deti pak nasledovaly hypnosis vsech kol vcetne manzelky kterou jiz nepoznavam jeji chovani…
  Jsem informovan, maji po celem Sveta pripraveny kpncentraky se spalovnama prostudujte SAMI a nenarikejte prezijeme budme silni v Panu activity cinnosti

  Ke vsemu mne nakazili SEPSIS , temerity jsem ztratil zrak, such blanket, ktiticke zraneni moxku. Vagus a musim prezit pro sve chlapce a zaklafam spolecenstvi dlouhovekych v siperdomenzionach..
  ARAMEJSTINA prekonava Satani mus, doporucuji.

  .

  ic, neboli boxim jaxykom

Pridajte komentár

*