Informátor z WEF hovorí, že „choroba X“ bude konečným riešením na depopuláciu 6 miliárd duší


Print Friendly, PDF & Email

Informátor z WEF hovorí, že „choroba X“ bude konečným riešením na depopuláciu 6 miliárd duší

(Baxter Dmitrij, The People’s Voice) Tento týždeň prebieha v Davose výročné stretnutie Svetového ekonomického fóra (WEF), kde Klaus Schwab a jeho nevolení byrokrati dávajú do centra pozornosti vírus, o ktorom elita varuje, že zabije dvadsaťkrát viac ľudí ako covid.

WEF a Svetová zdravotnícka organizácia (WHO), financovaná Billom Gatesom, spájajú svoje sily, aby použili „chorobu X“ na presadenie zmluvy WHO o pandémii, ktorá zbaví národy sveta ich suverenity. Následne chcú oficiálne zaviesť globálnu vládu Nového svetového poriadku.

Pre tých, ktorí venovali pozornosť tejto téme, vznik „choroby X“ presne odzrkadľuje temný pôvod plandémie covidu, keď Bill Gates a WHO zorganizovali pred vypuknutím covidu cvičenie Event 201 a následne po spustení pandémie mainstreamové médiá o nej šírili falošné správy.

Podobnosti sú také neskutočné, že sa musíme zastaviť a spýtať sa, či choroba X je tou „pandémiou, ktorá upúta pozornosť každého“ – čo je citát, ktorý použil Bill Gates a jeho bývalá manželka, keď hovorili o ďalšej pandémii, ktorá príde po covide?

Vždy, keď globálna elita, svetoví lídri, nevolené globálne orgány a mainstreamové médiá začnú synchronizovane o niečom rozprávať, musíme postupovať veľmi opatrne, analyzovať všetko, čo hovoria, a upozorňovať verejnosť, že šíria strach a klamstvá.

Pamätajte, že šírenie strachu je taktika na získanie nadvlády, ktorá má vystrašiť ovce, aby sa podriadili elite.

Samozrejme, západné vlády infiltrované WEF plne podporujú túto agendu. Robia kroky, ktoré dokonale napodobňujú Fauciho experimenty s pridávaním nových funkcií koronavírusu.

Britské vysoko zabezpečené biologické laboratóriu v Porton Down, ktoré sa špecializuje na chemické a biologické zbrane, v súčasnosti údajne experimentuje s „chorobou X“.

Pozrite si video, ktoré odhaľuje typické falošné správy šírené britskou verejnoprávnou televíziou BBC (v angličtine):

Ako je vôbec možné, že už existuje vakcína proti „chorobe X“?

Fakt, že pracujú na vakcíne proti chorobe X v laboratóriu pre chemické a biologické zbrane, by vám mal povedať všetko, čo potrebujete vedieť.

Skutočnosť, že vládou financovanej BBC bol umožnený prístup do tohto prísne tajného zariadenia, je jasné, že táto správa nie je ničím iným ako propagandou falošných správ, ktorá bola starostlivo vytvorená tak, aby zavádzala verejnosť.

Ďalšie prípravy na „chorobu X“ sa uskutočnili aj vďaka financiám od Nadácie Billa a Melindy Gatesovcov, ktorá pomohla Koalícii pre inovácie v pripravenosti (CEPI) do plánovanej epidémie investovať milióny do startupu Jurata Thin Film Inc. na vytvorenie vakcíny aplikovanej pod jazyk.

Poslaním CEPI je financovať vývoj „platforiem rýchlej reakcie na vývoj vakcín proti chorobe X“ a tiež vývoj mRNA vakcín, ktoré možno podávať deťom a nevedomým ako cukríky.

Teraz už majú vakcínu, môžu začať šíriť vírus. Nemýľte sa, na týchto plánoch sa pracuje už celé roky!

Ako to vieme? Pretože ako to už býva zvykom, elita nám o svojich zámeroch vopred povedala. Volá sa to „odhalenie metódy“. Ide o temnú okultnú praktiku, v ktorej elita vypúšťa balóniky, ktorými podprahovo zverejňuje svoje plány ľudstvu a v prípade nedostatku odporu verejnosti to potom považuje za jej implicitný súhlas.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Globálna elita bola pri plánovaní spustenia choroby X precízna

Všetci vieme, že covid mal generálnu skúšku v rámci cvičenia s názvom Event 201 Pandemic Exercise (Udalosť 201 pandemické cvičenie).

Cvičenie uskutočnila Nadácia Billa a Melindy Gatesových v spolupráci so Svetovým ekonomickým fórom (WEF) v októbri roku 2019, teda len pár mesiacov pred spustením pandémie covidu na ostro v januári 2020.

Nie je prekvapením, že „choroba X“ bola tiež nacvičovaná, tentoraz v Johns Hopkins Center for Health Security (Centrum Johna Hopkinsa pre zdravotnícku bezpečnosť), ktoré 15. mája 2018 vo Washingtone hostilo pandemické cvičenie s náznom „Clade X“.

Na podujatí Clade X poradca pre národnú bezpečnosť USA (NSA) zostavil tím špičkových poradcov, aby diskutovali o záhadnej chorobe, ktorá sa podľa nich najskôr objaví v Nemecku a Venezuele a povedie k obrovským stratám na životoch a ekonomickému kolapsu už počas prvotných 36 hodín.

Ak vám „choroba X“ nedáva absolútne žiadny zmysel, potom vám blahoželáme, ste v dobrej spoločnosti. Každý, kto prežil pandémiu covidu a vyšiel z nej s nedotknutými schopnosťami kritického uvažovania, si myslí presne to isté, čo vy.

Avšak s veľkými znalosťami prichádza aj veľká zodpovednosť. Ako ľudia, ktorí prekukli agendu elity, máme zodpovednosť zabezpečiť, aby bola táto elita braná na zodpovednosť za svoje zločiny.

Elita chápe, že žijeme v kritických časoch a aktuálne začala uskutočňovať svoj dlho pripravovaný plán. Podľa WEF musí verejnosť prestať spochybňovať to, čo nám hovoria odborníci. Aj preto dali tohtoročnému stretnutiu v Davose motto „Obnovenie dvôvery“. Áno, sú to tí istí experti, ktorí sa počas pandémie covidu úplne a okázalo na 100 percent mýlili.

Podľa WEF, ak sa odvážite spochybniť odborníkov, znamená to, že ste takzvaný „konšpiračný teoretik“, o ktorom teraz tvrdia, že je to horšie ako byť teroristom.

Presne tak! Každý, kto propaguje „iné vnímanie reality“ alebo spochybňuje autoritu „odborníkov“, by mal byť v roku 2024 považovaný za „nebezpečnejšieho“ ako terorista. Globálna elita momentálne v rámci prípravy na veľký útok na ľudstvo napína svaly.

WEF je tvrdým zástancom pandemickej zmluvy WHO s cieľom dosiahnuť „právne záväznú dohodu“ medzi 194 členskými krajinami tejto zdravotníckej agentúry spadajúcu pod OSN.

Informátor zo Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) varoval, že globálna „Dohoda o pandémii“ (Pandemická zmluva) je trikom globalistov na zrušenie národnej suverenity krajín a jej nahradenie vládou jedného sveta.

Joe Biden už potvrdil plány podpísať túto zmluvu a tým odovzdať americkú suverenitu a umožniť globálnej elite, aby zaútočila na občanov USA.

Mokrý nen Billa Gatesa o paneloch smrti a laboratóriách eutanázie na každom rohu sa v modelovej spoločnosti Klausa Schwaba, Čínskej ľudovej republike, stáva realitou.

Číňania, ktorí sa tiež húževnato pripravujú na spustenie choroby X, zhromažďujú flotily mobilných krematórií, aby pálili telá na rohoch ulíc, pretože svetová populácia, ktorá je už teraz značne preriedená vakcínami proti covidu, bude zdecimovaná ešte viac.

Pred tromi rokmi kolovalo video, kde sme počuli miliardárskeho eugenika Billa Gatesa opísať svoje „konečné riešenie“ pre ľudstvo.

Vzhľadom na to, čo sme sa naučili z plandémie covidu, môžeme predpokladať, že prípravy na chorobu X boli dokončené za posledných pár rokov, minimálne od roku 2018 počas cvičenia Clade X. Bill Gates je momentálne celý nadšený, že sa jeho „konečné riešenie“ naplní.

Záver

Tak ako? Chystáte sa zapojiť do boja proti plánom globálnej elity na úplnú globálnu nadvládu nad ľudstvom?

Alebo sa budete len nečinne prizerať ako elity napĺňajú svoju zvrátenú agendu?

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Baxter Dmitrij, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Miroslav Čižmár

  Došiel som po slovo údajne. Ďalej sa o informácii píše ako o fakte. Milujem správy od anonymných informátorov.

  • Keď človek napríklad dlhše sleduje Billa Gatesa, tak to „údajne“ s amení na fakt. Stačí si pozrieť jeho rozhovory o tej „ďalšej pandémii, ktorú si už určite všimne každý“, o tom, ako INVESTOVANIE do „VAKCÍN“ je najvýnosnejší job jeho života s návratnosťou 20 USD z každého INVESTOVANÉHO, spomínam vo svojom kmentári aj jeho nové cvičenie z októbra 2022, zvaneé Catastrophic contagion, poznám výhrady právnikov a správnych politikov k pandemickej zmluve, viem, čo bolo napísané na Georgia guide stones ako bod 1, pamätám sa, ako Gates na TEDx hovoril o odvedení dobrej práce na poli reprodukčného zdravia (jeho tatík viedol Planned parenthood, ktorý o plánovanie rodičovstva ani nezavadil, predával tkanivá z potratených detí a PP veeeľmi protestuje porti zavádzaniu protipotratových zákonov – po ich zavedení sa ozvali hlasy typou „To si snáď budem musieť kupovať prezervatívy!“) a vakcín, tak „podchytia“ nejakých 15% ľudstva – a pritom si stačí zistiť, čo narobil klamstvami o SUPERobrne, ktorú vie liečiť len jeho SUPERvakcína – a zmrzačil 47 tisíc detí len v Indii, ako sterilizoval 250 tisíc žien a dievčat v Afrike vakcínami, po ktorých mali vraj mať ochranu proti rakovine pohlavných orgánov… Ruské vojská na UA zlikvidovali asi 40 biolabákov, zameraných na geneticky špecifickú biologickú zbraň (ale aj Nemci, VB a Izrael tam mali také), Gates pomáhal v USA zakladať pobočky firmy na zber genetického materiálu, chcel rozprašovať v atmosfére najprv oxid siričitý a potom uimiernenejší kriedový prach, aby znížil dopad slnečného tepla na Zem… A to nie je údajne, toto sú hinty na vyhľadanie si informácií.

   • Miroslav Čižmár

    Čo hovorí Gates, to treba brať vážne, ale čo hovorí anonymný informátor, to je len údajné, ale s tou informáciou sa na alternatíve narába ako s faktom. To je tá manipulácia o ktorej píšem.

    • A factchecker i ako ty zase vyvracajú fakty na alternatíve.

    • galaxie andromeda

     Toto je prave problem orangutanov beru vážne čo povedal Bill Gates opať otazka pre menej inteligentnych .
     Pán Čižmár poznate Billa Gatesa?? Vaša odpoved je ano. Druha otázka pozna Bill Gates Vás teda pána Čižmára?___ Určite nie ani nevie že vôbec existujete.
     Prečo počuvate niekoho kto ani len netúší že existujete??? To iste sa týka fauciho a spol.
     Problemom sveta je že oranguntani počuvaju Billa Gatesa skutoční ludia ho predsa ignoruju!!!Pre neho neexistujete ale počuvate ho. Zaujimave kolko je orangutanov a kolko skutočnych ludi v populacii???
     Odhadujem pomer 95 precent ku 5!!!! A to je tragedia!

     • Miroslav Čižmár

      Keď niečo povie Gates, tak to má váhu slov Gatesa. Ale keď niečo údajne povie anonymný insajder, tak to nemá ani váhu toaletného papiera.

 2. Vie o tomto MUDr.Peter Kotlár? Ten sa chystá preveriť slovensklý menežment kovidu. Myslím, že to pred novinármi neustál. Je veľký rozdiel – „medicínsky správne“ preverovať menežment „existujúceho“ kovidu, a je iné preverovať PSY OP kovidu a vraždy a porušovanie práv v mene kovidu. Skrátka – trapas!

  VIDEO: Poslanec za SNS MUDr. Kotlár sa stal splnomocnencom vlády SR pre preverenie procesu riadenia a manažovania pandémie Covid-19. „Poukážeme na všetky otázky, ktoré si bežný občan z toho obdobia pamätá, a na ktoré sme opakovane upozorňovali, ako boli porušovanie ľudských práv, nežiaduce účinky vakcín,“ prisľúbil. Nevzdelaná novinárska spodina na brífingu s ním opäť obhajovala pichanie smrteľných injekcií a hrala sa na majstrov sveta s jediným patentom na pravdu o ich účinkoch
  https://www.infovojna.bz/article/video-poslanec-za-sns-mudr-kotlar-sa-stal-splnomocnencom-vlady-sr-pre-preverenie-procesu-riadenia-a-manazovania-pandemie-covid-19

 3. Odkrývanie pravdy o lži o „fosílnych“ palivách.

  VIDEO: Špičkový vedec z Harvardského astrofyzikálneho inštitútu v rozhovore s Tuckerom Carlsonom vyvracia lži, ktoré nám súčasný systém podsúva o svete. Dr. Willie Soon prehovoril o fosílnych palivách vo Vesmíre, globálnom otepľovaní počas histórie, podvodnej agende vplyvu CO₂ na otepľovaní našej planéty, klamstvách tých, čo stoja za súčasným zmanipulovaným vedeckým konsenzom, ekologickom a lacnom využití čistej jadrovej energie na tisícky rokov dopredu, ale aj o dôkaze existencie Boha: „Boh nám dal Svetlo a to nám hovorí, aby sme ho nasledovali a robili to najlepšie, čo dokážeme“
  https://www.infovojna.bz/article/video-dr-willie-soon-tucker-carlson-rozhovor-januar-2024

  • Miroslav Čižmár

   Dôkaz existencie Boha popiera Boha.

   • Viem kam mieriš – že skryté riadenie musí byť skryté. Ale tvrdenie, že existuje Boh, je súkromná záležitosť a nie popretie..

    • Miroslav Čižmár

     Dôkaz existencie Boha by bol zároveň dôkazom jeho neexistencie. Dostali by sme sa na okraj nášho kritického myslenia, a popreli by sme kritické myslenie ako nehodné poznať prejavy Boha vo svete. Boh by bol v kvantovej superpozícii, kedy by existoval a neexistoval zároveň, a naše vedomie by bolo nehodné poznať jeho prejav. Boh sa zjavuje ľuďom bez kritického myslenia a bez očakávania. Batoľatá zrkadlia Božiu tvár. Očakávanie a kritika predstavujú poznanie dobra a zla, a bránia nám hľadieť na Božiu tvár. Boha treba v sebe chrániť pred poznaním dobra a zla.

     • Náboženstvo Yoruba, z ktorého vychádza aj woodoo – pozná len jednotu. Je to náboženstvo staré cca 30.000 rokov a pozná príchody „Kristov“ – Svetlo a Pravda božie, ktoré ini nazývajú Orišovia /u nás Kristus – Kristo – Svetlo Zdroja/. Už som tu spomínal, ako cirkvi odstránili Krista, ako vyvažovatela – princíp Univerzálnej Božej Rovnováhy medzi luciferiánskym svetom bezuzdnosti /mysle/ a ahrimanským svetom temna /tela/. Lucifer nás odpútava od Boha – Ahriman nás ťahá do temnej priepasti. Kristus v nás tomuto bráni.

      Vyprávění duchů vúdú | 2020
      https://odysee.com/@WOODOOTUBE:f/vypr%C3%A1v%C4%9Bn%C3%AD-duch%C5%AF-v%C3%BAd%C3%BA-2020:5

   • Už jsem to tu psala,pod slovem bůch si třeba někdo představuje Satana .Máme se modlit k lásce,nejvyššímu citu.Budiž dobrý příklad -láska mateřská.A ať tu nějaký dobrák nepíše,že milovat lze i ďábla.Každý normální člověk ví ,co se pod slovem skutečná láska myslí.

    • Ja mám zas „najradšej“ keď niekto hovorí o Bohu že je v kvantovej superpozícii a podobne. V tv – na rôznych satelitných kanáloch ( mysterióznych, vedeckých, dokumentárnych) sa tiež často hovorí o Bohu a celá tá filozofia ako je to postavené, to vymýšľanie si úlohy a podoby či vlastností Boha zďaleka nesiaha ani po členky tomu o čom pojednávanú niektorí štangasti v krčme keď sa už taká téma dostane na stôl. Aj tam sa opierajú o skutočné prežitia než všetci erudovaní a študivaní chytraci sveta.
     A to nehovorím o tom keď sa o Bohu bavia nejakí dvaja príčetní dospievajúci ľudia sediaci u potoka.v tráve – A prečo som tak zhodil tých vedcov, bádateľov a filozofov, ktorí majú obrovské znalosti z rôznych vedných oborov a dokonca sami sú pre oficiálnu vedu celkovo neprijateľní?
     Pretože oni nemajú túžbu sa porozhliadnuť 360 stupňov okolo seba ale myslia si, že ak pôjdu to istou cestou ďalej a ďalej tak to k niečomu povedie.
     Pozorovaním hmoty a života spoločnosti dospeli k nejakým záverom a na tých záveroch chcú stavať ďalej a ďalej. Je to len jeden pohľad z miliárd!
     Každý človek na Zemi by mohol z vlastného pozorovania a bádania vytvoriť vlastný vedný odbor a vlastnú teóriu o svete …a tiež o Bohu. Našťastie (v nešťastnom stave nášho sveta) je aj takéto niečo Zlom automaticky zatrhnuté, keďže aj zlo je likvidované zlom. Boh – Zdroj – Život je akejkoľvek predstave a teórii vytvorenej človekom tak nepredstaviteľne vzdialený, že ak by mali len trocha citu v sebe tak by radšej zmlkli a nešírili o Ňom svoje obmedzené teórie. Namiesto toho aby sa pohli vnútri a zatúžili po duchovnom poznaní tak sa radšej pohodlne uchýlia „nacpať“ Boha do svojich teórií – vytvoriť Jeho obraz na základe svojich výmyslov.
     Ale celá táto satanská „diverzita“ názorov a teórií na Zemi vznikla preto aby im skutočný Boh nemohol porúčať – aby ho nepočuli.

     • Miroslav Čižmár

      Vznik vesmíru sa nedá vysvetliť relativisticky, ale dá sa vysvetliť kvantovou teóriou. Stvoriteľ existuje a neexistuje zároveň. Z pohľadu nekritického pozorovateľa je svet prejavom Boha vo svete.

   • galaxie andromeda

    Dôkaz existencie Satana potvrdzuje existenciu Boha.

 4. Ako reálny verejný tlak vplýva na výkon a smerovanie vlády.
  ČAPUTOVEJ LIPŠIC: Politicky nekorektne – Kulturblog 9.12.2023
  https://odysee.com/@Kulturblog:7/%C4%8CAPUTOVEJ-LIP%C5%A0IC_-Politicky-nekorektne—Kulturblog-9.12.2023-(1):f

 5. A teraz bomba zo samotného Vatikánu, keď Franta je rovnako podporovateľ Great resetu, sám ho volá inkluzívnym kapitalizmom ! Aspoň sa krásne odhaľuje mysliacom katolíkom, ktorí sú aj pri zmysloch, komu a čomu slúži !
  https://christianitas.sk/papez-frantisek-opat-poslal-obdivny-list-klausovi-schwabovi-do-davosu-vyzyva-na-eticku-globalizaciu/

  • Miroslav Čižmár

   Fero je komunista.

  • Papežství je politická funkce, s duchovnem nemá nic společného, tudíž ani
   s Ježíšem Kristem…

   • Nu, když to tvrdíte, tak to asi ….no nic.

    • galaxie andromeda

     Fašisticke taliansko a benito kde bol vatikan???
     len netvrdte že na severnom pole ano bol v rime a podporoval fašizmus!!!
     TISO bol čo??? Dedo mraz alebo katolik? Obesili ho za kolaboraciu z naciszmom.
     Krestania nechavali odvažať susedov nepohodlnych susedov do koncentrakov a pomahali nacizmu!!!
     Podielali sa na vyvraždovani tot laska k bližnemu!!!
     KDH na slovensku a KDU ČSL v Čurakove je čo??? Krestania a cirkev v politike!!!!
     Samozrčejme fetakovo a najateistickejšií štát Čurakovo má v parlamente kresťansku stranu!!!To je čo???
     Ale ked myslite tak to asi…..veru všetko!

 6. Taká milá pozitívna správa : Damon Imani poslal Schwaba nádherne do péčka…

  https://www.armadnymagazin.sk/2024/01/18/sergej-pereslegin-mali-sme-pozadovat-tribunal-pre-akterov-davosu/

  treba ísť do komentárov a Miro 1346 tam dal video z Davosu, klobúk dolu. Prekladal to veľmi jemne, ale tí čo vieme po anglicky, tak im to ten odvážny mladý muž slušne otvorene povedal.

  Obrovský klobúk dolu, obrovský…nech pri ňom stojí sila a ochrana v jeho živote…asi ju bude potrebovať. Ten človek má gule, kurňa…

 7. Je to ešte znova aj tu :

  https://www.youtube.com/watch?v=AWUVBAQl1r4

  Ešte raz klobúk dolu Damon Imani. A takto takticky sa arabáči možno dostanú k moci, lebo možno budú mať jediný gule urobiť poriadok, lebo alahu agbar a ľudia ich radostne privítajú a tí čo tomu vládnu dostanú ľudí presne, tam kde ich chcú mať. Pokiaľ voľakto nestiskne červený gombík. To som fakt zvedavý, ako sa to bude odvíjať.

  Začína to troška naberať grády…možno.

 8. Gates of Hell už zafinancoval aj iné cvičenie o budúcej KLAMdémii, volalo sa Catastrophic contagion – https://catastrophiccontagion.centerforhealthsecurity.org/ a konalo sa tiež v októbri, tak ako Event 201, ale 23.10.2022. Odvtedy je to rok a čosi, o rok viac než po evente a nikde nič. Šváb vytvoril aj „cvičenie“ o digitálnych útokoch, potom aj nejaké boli, zamerané na veľké firmy, elektrárne a pod., ale zďaleka nie to, čo predpovedal a nacvičoval. Už im to nevychádza

  • Chýba ti trpezlivosť a nemáš ucelené informácie o načasovaniach. Nie je všetko také prosté, ako sa zdá a odpútavacie manévre nie sú tiež pre srandu králikov. Vždy si vyskúšajú a majú v zálohe niekoľko scenárov, potom prídel zladenie na úrovní vlád či iné podmienky (napr. schválenie pandemickej dohody)… Nuž a potom stačí udalosť, ktorou to spustia, napr. Olympijské hry sú krásnou globálnou scenériou… Takže buďme v strehu, aby nás nič nezaskočilo. Stále sme na smiech svedkom Pfizerovým, ale nerobte si z toho nič. Hlavne nepodľahnite novej vlne očkovania a vymývania mozgov strachom. Zomrie naozaj veľmi veľa ľudí, veľmi… ale budú to očkovaní. Neočkovaní len so zlou imunitou, ak sa stihnú od očkovaných, čo nosia tú chorobu už v sebe nakaziť ! Spúšťačom bude presná frekvencia 5G siete ! A aby bol lepší efekt, možno spustia aj iné veci (napr. kolaps internetu a pod.) ! Nechcú len zabiť „prebytočných“, ale aj vyvolať chaos, hlad,… aby preživší prijali putá ich novodobého otroctva !

   • Draslik – velmi výstižný komentář….
    jen doplním: na očistu organismu (očko i bez očko):
    kvercetin, křen selský, černucha setá, česnek, cibule, vejce

 9. „Vládny návrh mení niektoré trestné sadzby, upravuje výšku škôd, ruší Úrad špeciálnej prokuratúry. Parlament rokuje o tom, či bude schválený v skrátenom konaní. Zrýchlené konanie vyčítala prezidentka ako prvé. Zdôraznila, že novela mala najprv prejsť odbornou diskusiou. Zastavila sa tiež pri tom, že koalícia znižuje trestné sadzby pri majetkových a hospodárskych trestných činoch.

  „Zároveň zásadným spôsobom posúva nahor hranicu výšky škody a tiež rozširuje možnosť ukladania podmienečného trestu odňatia slobody, a to aj pri najzávažnejšej ekonomickej kriminalite páchanej organizovanými skupinami páchateľov,“ vyhlásila. Ako príklad uviedla, že ak páchateľ pri lúpeži spôsobí škodu do 35-tisíc eur, podľa novely by nemusel ísť do väzenia a mohol by dostať podmienku. Nepáči sa jej tiež, že sa skracujú premlčacie lehoty vo väčšine prípadov o polovicu“
  https://www.cas.sk/clanok/2888771/prezidentka-rozhadala-parlament-zmiesane-nazory-pravnikov-a-politologa-kde-bola-sns/
  ——————————
  Čiže – teraz pozitívne, keďže médiá drukujú Čaputovej – sa verejnosť dozvedá o teto legislatívnej kriminálnej špine, a že nájomní politici sú stále v rukách organizovaného zločinu!

 10. A čo ti co boli ockovani na covid už nebudú zomierať na vakciny covid ale na chorobu X
  ci ako ti bude?

  • Pane Peter. Presne tak. ja sice nerozumim cele te vaxine ale napadlo me ze pusti njeakou frekvenci a lide ocka budou padat. A hezky se to svede na chorubu X. neni to hezke jak presne vedi kdy bude jaka choroba uz delaji cviceni a uz vedi jak ji zaockovat 😀 ja mam radeji tu pohadku o karkulce ale tohle je vic do komedialnich programu. Hadam ze to mel rici na silvestra aby se lide pobavily.

  • Když testovali COVIDvaxy na myšičkách, nepřežila ani jedna, a když přepočetli dožití myši s COVIDvaxem na přežití člověka, zjistili, že přežije cca 5 let od očkování….
   samozřejmě záleží na šarži vakcíny, zdravotním stavu očkovaného,…
   Nemoc X má zakrýt skutečná úmrtí na následky COVIDvaxu… Stačí, aby někteří očkovaní se setkali se signálem 5G a je….a pokud zesílí signál 5G…..

   • Zkuste najit velice stare cislo mesicniho casopisu za CSSR 100+1 hadam 1970-2000 v jedno bylo o celem covidu receno ze byl objeven novy virus ale lide mohou byt v pohode protoze je lecitelny beznym antibiotikem. Byl tam dokonce vyfocen nebo lepe receno namalovan – pres celoou stranku

    • Koronavirový rituál – zahájenie olympiády okrem roku 2012 bol aj v roku – a teraz už neviem ale jeden z rokov 91, 92 alebo 93.
     Tiež tam mali nejaké rekvizity…

  • Tiez ma aj druhe video,takisto novy Argentinsky President,im to vytmavil,ten ich communizmus

  • Peter,Ti co kapu na srdcove porazky,,kedze boli pichnuti, tie vrazedne kurv?, budu to zvalovat,na neekzistujucu „chorobu X

  • Největším zabijákem je strach – ten má vždy velké oči, pak vždy následuje ztráta soudnosti a je vymalováno.

 11. Satanské psychopatické krysy a pripravujú na všetko, len nie na svoju smrť. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/bunkr-soudneho-dne-10-tisic-m2-a-emp-stineni/ Myslia si, že TU budú večne žiť, či čo… Plytkosť ich ducha až šokuje, ale dobre, každému podľa jeho zásluh ! Na každého dôjde a žiadny večný život na tomto svete nikoho nečaká !

  • Objektívne

   Tie veci sú určené len pre prežitie nastávajúcej udalosti, ktorú nazývajú „Veľký reset“, nie pre večný život. Cirkev má pre túto udalosť iný názov a hovorí tomu II.príchod Krista.

   • Áno, asi tak. „Mocní“ tohto pretrvávajúceho nespravodlivého systému nám naplánovali aj druhý príchod žido-sion-krista. Ja dúfam, že po covide bude odhalený aj tento nehorázny podvod zámeny, resp. to, čo sa tu na Zemi deje po celý čas: Neustále nahrádzanie Pravdy Lžou.

 12. Marek Košice

  Ahoj, retardík, citujem ťa : „….ale dobre, každému podľa jeho zásluh ! Na každého dôjde a žiadny večný život na tomto svete nikoho nečaká !“

  Z čoho si vydedukoval (ak veríš týmto ROZPRÁVKAM, ktoré som citoval), že TO ČO SA NÁM DEJE NIE JE „PODĽA NAŠICH ZÁSLUH“??? Na základe ČOHO si vydedukoval, že to čo sa nám deje, nie je TO, ČO NA NÁS DOŠLO???

  ĽUDSKÉ HYENY OBROVITÁNSKYCH ROZMEROV, ale z nejakého dôvodu nad nimi drží NIEKTO obrovskú ochranu (preto sa im nič nestalo dotaraz, a ani nič nestane)…. Kto je ten NIEKTO? ….Nie náhodou Satanko, ktorému tieto ľudské hyeny (ako jeho poskoci) UMOŽŇUJÚ, aby ľuďom bol znemožnený SKUTOČNÝ duchovný rast (utajovaním množstva faktov, ich prekrúcaním, atď), a aby na základe toho boli ľudia SUPER ENERGETICKOU POTRAVOU pre stvoriteľa tejto Zeme a tiel???

  Spamätaj sa už, ty ovca z opačného košiara.

  • Marek Košice

   *Patrilo to užívateľovi „Draslík“.

  • mariankosnac

   Tak Hitler skapal v bunkri, Epstein v lochu, Satanko im nepomohol. Mnohé ďalšie krysy ako Schwab, Soros, Gates sa tu držia ale – možno nepredstavujú reálnu globálnu hrozbu. Plánujú, plánujú a potom urobia Bye Bye.

 13. Týka sa WEF

  Úvod
  Archív
  TV
  Podporte nás
  Obchod
  Stretnutie
  telegram feed
  Telegram kanál
  živé vysielanie
  Živé vysielanie
  prihlásenie
  Prihlásenie
  2%

  VIDEO: Profesor Staněk o pretrvávajúcich snahách globalistickej elity rozdeľovať spoločnosť, kontrolovať ju a násilne presadzovať svoju agendu cez policajný štát, o procese prebúdzania stále väčšieho počtu ľudí do skutočnej reality, prirodzenej genetickej výbave vzdorovať diktátu, masívnych protestoch nemeckých farmárov proti zelenej agende a prisluhovačovi globalistov Scholzovi, bezradnom a rozpadávajúcom sa kolektívnom Západe v dôsledku sebadeštrukcie a dramatických zmenách na prahu ktorých sa ako ľudstvo a celá naša civilizácia nachádza
  https://www.infovojna.bz/article/video-profesor-peter-stanek-rozhovor-petr-skala-petr-bures-januar-2024

  • Staněk na jedné loňské přednášce řekl, že na podzim 2023 končí s přednáškama…. to mu to rozhodbutí dlouho nevydrželo…

   • MzK – keď musíš, tak musíš!

    • nejsem MzK

     • Sorry – „ja nie som Maroš“!
      Správne malo byť – AKO MzK – keď musíš, tak musíš. Tiež nevie „ako Staněk“ odísť.

      Moja komunikačná chyba – vyplývajúca z predpokladu, že si až tak „na vlne“ rozumieme. Nerozumieme.

     • Predsa je mi to jasné, že nie si Maroš ani si nebol Maroš na matrike ta neevidujú pod tmto menom °°…

   • galaxie andromeda

    Pokial dobre vidim je tam slovo rozhovor kde Vy vidite slovo prednáška???
    Čo sa babe prisnilo to vykecala

 14. Sergej Lavrov: Západ si je vědom, že se Zelenskyj vymyká kontrole

  https://aktax.cz/sergej-lavrov-zapad-si-je-vedom-ze-se-zelenskyj-vymyka-kontrole/

 15. Takze tie psychopaticke nacisticke kurvy sa v Davos dohodli, ze dalsiu plandemiu spustia uz maji, aby vystrasili staty, kt chcu donutit podpisat pandemicku „dohodu“!
  https://www.armadnymagazin.sk/2024/01/19/73531/ Takze budte v strehu a ziadne nove ockovanie a pod. sracky ! Nech ich napichaju svojim liberalnym retardom!!!

 16. Skutočné dno, keď TUPKY robia reklamu gemocídnemu zločincovi, vrahovi, psychopatovi satanskému bez vzdelania, podvodníkov a zlodejovi, kt nazývajú filantrop ! Na grc !!! Ale takéto plátky cenzurovať nikto nebude, že?!
  https://www.topky.sk/cl/13/2665759/Bill-Gates-zverejnil-znepokojivu-PREDPOVED–Toto-sa-podla-neho-stane-do-piatich-rokov#disqus_thread

 17. František

  Tak už to tu máme znova.Strach,strach a znova strach.Najhoršie na tom je,že mladým ľudom,teda našej budúcnosti nič nehovoria varovania ozajstných odborníkov vo všetkých oblastiach.Ich zaujímajú len peniaze za nič nerobenie a telefóny na ušich.Takto im zdegenerujú mozgy a potom ich vlády dostanú tam kam chcú.Takto vidí budúcnosť ja-72ročný občan Slovenska.

Pridajte komentár

*