Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Hepatitída HCV (Žltačka typu C) – Mýtus či skutočnosť?


Print Friendly, PDF & Email

Podľa konvenčnej medicíny je Hepatitída C vírusom vyvolávané, neliečiteľné ochorenie, ktoré časom vedie k opuchu, či zápalu pečene a následne k cirhóze, prípadne až rakovine.

Je tomu skutočne tak? Alebo je pravda úplne niekde inde?

Rizikovými faktormi pre toto, ale aj príbuzné vírusové ochorenie sú kontakt s krvou, dlhodobá dialýza, užívanie drog injekčnými striekačkami, tetovania alebo ak vám bola podaná transfúzia krvi, prípadne ak ste sa narodili matke infikovanej vírusom Hepatitídy C.

Ochorenie má dve formy – akútnu a chronickú. Tiež je nám tvrdené, že vírusom HCV je infikovaných len napríklad v USA až 1,5 percenta populácie.

Hepatitída C a jej bežné prejavy

Vírus hepatitídy

Obrázok od sscreations / FreeDigitalPhotos.net

Medzi niektoré symptómy uvedeného ochorenia patria bolesti a opuchy brušnej dutiny, rozšírené cievy v pažeráku, prípadne žalúdku.

Dôsledkom potom môže byť krvácanie v týchto miestach, únava a následné prepuknutie typickej žltačky.

Prístup konvenčnej medicíny spočíva v sérii diagnostických testov, ktoré často zahŕňajú aj biopsiu pečene pre určenie stupňa jej poškodenia.

Tvrdenia o Hepatitíde C, ale aj o mnohých iných ochoreniach údajne spôsobovaných vírusmi, sú však pomerne kontroverzné.

Lekári prírodnej medicíny a nezávislí výskumníci prezentujú úplne odlišný príbeh.

Hepatitída C a Chironov objav

Poďme späť do roku 1987, keď tým vedcov z amerického Centra pre kontrolu chorôb (CDC) a firma Chiron sa podujali vystopovať a uloviť tajomný vírus. Ním chceli vysvetliť zvláštnu chorobu pečene postihujúcu niektorých ľudí, no nezapríčiňovanú vírusom Hepatitídy A, ani B.

Výskumníci začali svoju prácu vstrekovaním krvi postihnutých ľudí do šimpanzov.

Následne spozorovali, že polovica zvierat javí známky infekcie typickej pre žltačku, konkrétne prítomnosť molekuly alanín aminotransferáza. Napriek tomu analyzovaná krv neukazovala príčinu hepatitídy.

Lovci vírusu Hepatitídy C

Výskumníci následne obrátili svoju pozornosť na samotnú pečeň, v ktorej sa snažili nájsť ten tajomný nový vírus. Avšak jediné, čo našli, bol kúsok genetickej informácii zakódovanej do RNA. Ich predpoveď bola, že sa jedná o cudzorodý virálny fragment.

Naklonovaním nájdeného kúsku DNA potom vytvorili genetickú sekvenciu, na základe ktorej vytvorili proteíny o ktorých predpokladali, že pochádzajú z domnelého vírusu. Takto umelo vytvorené proteíny sa neskôr stali podkladom pre testy na diagnostiku prítomnosti vírusu Hepatitídy C.

Keď týmito novými testami otestovali chorých ľudí, veľa z nich sa ukázalo pozitívnych na sledovanú genetickú informáciu.

Richard Strohman, emeritný profesor molekulárnej a bunkovej biológie na Kalifornskej univerzite tvrdí, že uvedená metóda je nevedecká, pretože existuje možnosť, že samotné ľudské bunky mohli byť zdrojom genetickej informácie nájdenej počas Chironovej „rybačkovej expedície“.

Ďalej upozorňuje na to, že predtým, než sa začali vyvodzovať akékoľvek závery, mali byť vykonané všetky možné opatrenia na vylúčenie tejto možnosti.

Vírusová kontroverzia ohľadne Hepatitídy C

Podobné vyjadrenia na predmetný pochybný výskum a nevedecké závery zazneli aj od mnohých iných vedcov z oblasti virológie. Jedným z nich je aj Peter Deusberg, Ph.D, priekopník výskumu o retrovírusoch a nositeľ významného ocenenia amerického Inštitútu pre národné zdravie.

Deusberg bol prvým vedcom, ktorému sa podarilo izolovať rakovinový gén. Okrem toho tiež predstavuje významný prínos aj pre ostatné oblasti virológie. Je celosvetovo  známy vo vedeckej komunite ako osoba, ktorá spochybnila hypotézu vzťahu medzi vírusom HIV a ochorením AIDS.

Uvedené vyhlásenia a postoje, vymykajúce sa konvenčným ortodoxných dogmám, často vyslúžili jemu, ale aj mnohým iným podobne zmýšľajúcim osobnostiam odsúdenie a kritiku.

Podobne kritizuje hypotézu o víruse Hepatitídy C aj lekár Joseph Mercola, prevádzkujúci známy blog o prírodnej a alternatívnej medicíne. Kde je teda pravda? Sú Dr. Mercola a Deusberg šarlatánmi, alebo predbehli v čase svoju dobu?

Liečba osteoporózy

Čo teda spôsobuje žltačku, respektíve Hepatitídu C?

Záleží tak veľmi na tom? Bez ohľadu na to, aký postoj zaujmete k tomuto článku, ponúka sa tu ďalšia otázka: „Odhliadnuc od toho, čo naozaj spôsobuje ochorenie žltačky typu C, či už je to vírus, alebo niečo iné, existuje prírodný spôsob, ako odstrániť vírus, alebo ako vyliečiť telo?“

Čo už vieme, je toto:

Do dnešného dňa nikto nebol schopný izolovať vírus hepatitídy C, nikto ho nedokázal rozmnožiť v laboratóriu, ani ho vyčistiť, ani vstreknúť do zvieraťa tak, aby to preukázateľne ochorelo na Hepatitídu C.

Hore uvedené procedúry predstavujú základy vedeckej virológie pre poskytnutie dôkazu, že nejaký vírus je infekčným. Ako je možné, že sa pacientom pod strachom nútia toxické liečby a nechávajú sa žiť v strachu, bez nasledovania správnych vedeckých diagnostických metód?

Hepatitída HCV a prírodná liečba

Ľuďom, u ktorých sa vyskytnú príznaky žltačky typu C, prípadne aj iných ochorení sa odporúča, aby si najskôr skontrolovali, či nemajú nedostatok v niektorej z týchto štyroch kľúčových oblastí: minerály, železo, aminokyselinyvitamíny skupiny B.

Z prírodných minerálov sú dôležité prvky ako vápnik, horčík, zinok, chrómselén. Správna strava a každodenné užívanie vhodných doplnky výživy sú mocnou zbraňou pre zdravie tak chorých, ako aj zdravých ľudí.

Ďalším dôležitým faktorom pre liečenie ochorení pečene je dôkladná detoxikácia tela. Ide predovšetkým o odstránenie existujúcich záťaží v podobe amalgámových plomb, nasledované vhodným detoxikačným programom.

Okrem odstránenia ortute je potrebné sa zamerať aj na ostatné toxíny, ako napríklad pesticídy a iné škodlivé látky prijímané z prostredia. Jednou z účinných foriem odstraňovania tohto druhu toxínov je napríklad sauna.

Nemenej dôležitým faktorom pre úspech je psychika človeka. Je preto potrebné sa zbaviť negatívnych emócii a predstavovať si seba samých zdravých, odolávajúcich infekcii v našej mysli. Je dokázané, že podobné techniky psychickej očisty majú veľmi pozitívny vplyv na liečenie nielen hepatitídy C, ale vo všeobecnosti.

Prečo sa prírodná liečba utajuje a potláča?

Štandardná konvenčná liečba hepatitídy C stojí v USA ročne $18,000. Nie je potom divu prečo farmaceutické firmy sledujú len svoje vlastné záujmy. Cena nimi vyrábaných liekov sa k tomu ešte každoročne zvyšuje.

To, čo vám farmaceutické firmy a váš lekár zrejme nepovedia je fakt, že za rovnakú cenu, pri použití doplnkov výživy ako alternatívy, by sa dalo vyliečiť až 50 pacientov so žltačkou typu C. Minuli by ste radšej $300 ročne, alebo $18,000?

O ktoré konkrétne doplnky sa jedná? Kyselina lipoová (200 mg, 3x denne), selén (200-600 mcg denne) predstavujú takmer magické duo. K tomu ešte môžete pridať bylinku pestrec mariánsky (anglicky: silmaryin alebo milk thistle, latinsky: Silybum marianum) na podporu činnosti pečene.

Ignorovaná štúdia o vyliečeniach žltačky typu C

Dr. Burt Berkson, svojho času interný lekár, počas atestácie dostal pridelených niekoľko pacientov, o ktorých sa očakávalo, že čoskoro zomrú na Hepatitídu C.

Jeho úlohou bolo na nich len dohliadať na jednotke intenzívnej starostlivosti a prizerať sa, ako skonajú.

On namiesto toho kontaktoval svojho kolegu v Národnom inštitúte zdravia a spolu vykonali menšiu štúdiu. Dvaja pacienti s Hepatitídou C, o ktorých sa predpokladalo, že do pár týždňov umrú, sa po podávaní kyseliny lipoovej kompletne uzdravili.

Od toho času Dr. Berkson prednáša na túto tému po celom svete. V roku 1999 svoju štúdiu publikoval.

* * * * *

K tomuto článku bol neskôr uverejnený dodatok s konkrétnymi skúsenosťami jedného z našich čitateľov.

Poznámka

Podrobný zoznam doplnkov vhodných pri hepatitíde, ale aj množstve iných ochorení a odkazy na obchody, kde sa dajú zohnať, nájdete v článku Kvalitné a silné doplnky výživy.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroje

zdroj 1, zdroj 2, zdroj 3

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. V praxi se s viry žloutenek setkávám velmi často.
  Nerozpoznané viry žloutenek mohou způsobit řadu potíží, které si jejich majitel ani lékaři nedokážou vysvětlit. Viry žloutenek nejsou navzájem příbuzné a i jejich závažnost je různá. V praxi se sleduje nanejvýš virus hepatitidy A a B, viry žloutenek C, D, E, G zůstávají neodhaleny a šíří se v populaci jednak sexuálním kontaktem, jednak přenosem z matky na dítě. Viry žloutenek testuji často jako vrozenou zátěž. Přitom právě tyto nesledované viry mají sklon k chronicitě a mají podstatný vliv na zdravotní stav člověka.
  Viry žloutenek jsou navzájem morfologicky i biologicky odlišné, jen klinické projevy jsou velmi podobné. Společným znakem je i to, že člověk je výhradním hostitelem, a viry nemohou být přeneseny na zvířata. Kultivace in vitro je prakticky nemožná..

  VIRUS HEPATITIDY C – čeleď FLAVIVIRIDAE
  Je to skupina virů různých kmenů a subtypů. Závažností a projevy je podobná viru žloutenky B, snad o stupeň horší. Mezi zdravotníky se traduje, že žloutenku C mají jen drogově závislí, já však tento virus měřívám u běžné populace, a měřím ho často.

  Jako je borrelie nejzákeřnější ze všech bakterií, tak viry žloutenek považuji za nejhorší ze všech virů. Pokud jsou ještě provázeny EB-virem, helicobacterem či obojím, je tu ideální terén pro rozvoj chronických nebo autoimunitních onemocnění, jako je Crohnova choroba, celiakie, ulcerózní kolitida, dráždivý tračník, imperativní chronický průjem a podobně. Parazitární zátěž završuje nepříznivé poměry v zažívacím traktu a bez vyhubení parazitů – rezervoárů patogenních virů a bakterií – nemáme šanci se trvale uzdravit. Jednotlivé rozdíly v diagnózách jsou způsobeny různorodou kombinací všech střevních patogenů. Pokud jsme ale schopni přesně určit a lokalizovat zátěže a postupovat na dvou frontách – souběžně hubit viry žloutenek, helicobactera a navíc přidat antihelmintika, je možné tyto choroby zvládnout řádově v několika měsících. K drenům užíváme preparát HELICOB a preparát HEPATITIS ABCDEG. Žloutenky opravdu z nemocného orgánu mizí, což máme v některých případech potvrzeno i laboratorně, pokud je klient ve sledování.

  • Dobrý deň, kde je možné zohnať preparát HEPATITIS ABCDEG. Môj priateľ má hepatitidu C a pokročilú fibrozu, veľmi mu chcem pomôcť

 2. Ja mam momentalne v starostlivosti styry deti ktore prisli do styku s hepatitidou, vsetky sa nakazili od svojich matiek, jeden ma uz temer osem rokov a asi pred dvomi mesiacmi začal klasicku liecbu , druha ma dva roky a velmi by som jej chcela pomoct inak, vidim co obcas chlapcovi sposobuju injekcie ….a pritom je to chlapec velmi silny…ked vidím tie triaška, nechcem si ani len predstavit, co to spravi s dievcatkom , ktore ma imunitu nastrbenu tak ci onak. Dalsi dvaja su este len reaktívny, takze este stale je sanca ze pozitivny nebudu….
  V každom prípade snažím sa zozbierať (alebo teda aspon by som chcela) co najviac informacii o alterativnej liecbe a tiez by ma isto velmi povzbudilo, ak by sa nasli nejakí ľudia, ktorí sa pomocou alternatívnej liečby z tejto tichej ale zákernej choroby dostali. Neviem či niekto taký existuje…verím že ano, a tiež verím že vdaka vasim radam sa mi podari pomoct malinkej. Dakujem za kazdy komentar, za kazdy link a akujkolvek radu 😉

 3. samozrejme stale hovorim o hepatitide C

 4. ano prave „magicke duo“ by som chcela malinkej „naordinovať“ , pokusim sa este poradit, dakujem 😉

 5. Stephen wathan

  Ako som dostal ex priateľa SPÄŤ
  Ďakujem Všemohúcemu Bohu, že človek nie je Boh, ak nie, teraz už by som bol mŕtvy človek, po toľkých rokoch trpia vzťah srdce prestávke, ktorá nakoniec viedla k hepatitídy B a snaží celý môj možno čo najlepšie, aby ho, že ma miluješ znovu ale všetky moje snaha zlyhala .till tento nový rok, že som prišiel in-kontakte s týmto kúzlo kolieska s názvom DR Oduduwa ktorí dodávajú čaro lásky obnoviť riešenie pre mňa a môj ex je späť ku mne a my sme teraz jednej šťastnej rodiny znovu. som tak vďačný Bohu ich e-mailu je [email protected]

 6. I was diagnosed of hepatitis in 2012 and I have tried all possible means to get cure but all to no avail, until i saw a post in a health forum about a herbal doctor from South Africa who prepare herbal medicine to cure all kind of diseases including hepatitis b virus, at first i doubted if it was real but decided to give it a try, when i contact this herbal doctor via his email, he prepared a herbal medicine and sent it to me via courier service, when i received this herbal medicine, he gave me step by instructions on how to apply it, when i applied it as instructed, i was cured of this deadly virus within 18-20 days of usage, I am now free from the virus, i was tasted negative. Contact this great herbal doctor via his email drlusandaherbal(at)gmail(dot)com or website on www(dot)drlusandaherbals(dot)weebly(dot)com Goodluck

Pridajte komentár

*