Po zmene pokynov WHO k PCR testom sa na Slovensku udialo čosi podivné


Print Friendly, PDF & Email

Po zmene pokynov WHO k PCR testom sa na Slovensku udialo čosi podivné

Nedávno sa udialo vo svete a následne aj na Slovensku zopár pomerne podozrivých udalostí súvisiacich so súčasnou pandémiou.

Dňa 20. januára 2021, iba pár hodín po inaugurácii nového amerického prezidenta Joe Bidena, zmenila Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) pokyny k vyhodnocovaniu PCR testov na zisťovanie infekcie COVID-19.

Prečo tak urobili práve tesne po inaugurácii, nechajme teraz bokom.

Oveľa dôležitejšie pre nás je, čo sa vlastne ohľadne PCR testov zmenilo a čo sa následne udialo u nás doma na Slovensku.

Čo WHO zmenila ohľadne PCR testov

Podstata zmeny bola, že na stanovenie diagnózy COVID-19 by už nemal postačovať len pozitívny PCR test, ako tomu bolo doteraz.

Na označenie niekoho ako „pozitívneho“ by sa po novom malo prihliadať aj na prítomnosť, respektíve neprítomnosť klinických príznakov ochorenia ako sú horúčka, kašeľ, strata čuchu a podobne.

WHO taktiež poukázala na fakt, že vysoký počet cyklov amplifikácii (množenia génových sekvencií v odobratej vzorke) môže viesť k vysokým číslam falošne pozitívnych prípadov.

Čiže zdravých ľudí, ktorých test chybne označí za chorých.

Podrobnejšie sme o tejto udalosti písali v článku o výzve Slovenskej lekárskej únie špecialistov vláde a ministerstvu školstva.

Zvláštna udalosť na Slovensku krátko po vyhlásení WHO

Ako sa táto zmena pokynov k PCR testom premietla do čísel „nových denných pozitívnych prípadov COVID-19“ na Slovensku?

Mnohí si zrejme nič nevšimli, nakoľko súčasné čísla sú viac-menej rovnaké ako predtým, teda ak nerátame mierny celkový pokles denných pozitívnych prípadov v priebehu januára. Nie je tomu však celkom tak.

Pozrime sa na denné štatistické hlásenia ministerstva zdravotníctva, avšak nie na celkové prípady, ale na percentuálnu mieru pozitivity PCR testov medzi 15.1.2021 až 30.1.2021:

 • 15.1.2021 – 22,98%
 • 16.1.2021 – 17,95%
 • 17.1.2021 – 20,11%
 • 18.1.2021 – 16,95%
 • 19.1.2021 – 19,45%
 • 20.1.2021 – 20,49%
 • 21.1.2021 – 19,45%
 • 22.2.2021 – 16,20%
 • 23.1.2021 – 7,62% ←
 • 24.1.2021 – 11,55% ←
 • 25.1.2021 – 14,48%
 • 26.1.2021 – 14,52%
 • 27.1.2021 – 19,80%
 • 28.1.2021 – 20,74%
 • 29.1.2021 – 22,85%
 • 30.1.2021 – 19,84%

Všimnite si, ako 23.1.2021 prudko klesla miera pozitivity PCR testov. Z priemeru okolo 19 až 20% šla dole na neuveriteľných 7,62%!

V ten deň bolo vykonaných vyše 20 tisíc testov, čo je viac než postačujúce na dostatočnú štatistickú vzorku (to je všetko nad 1000). Čiže nemôže ísť o štatistickú odchýlku.

Následne v ďalších dňoch sa toto číslo vrátilo späť na zhruba 20%. Čo sa to vlastne v dňoch 22.1.2021 až 26.1.2021 udialo?

Ak by sme čísla zobrazili na grafe, vyzeral by takto:

Možné vysvetlenie, čo sa vlastne stalo

Naša hypotéza pre túto udalosť je nasledovná:

Laboratória vyhodnocujúce PCR testy začali po 20. januári postupovať podľa nových pokynov Svetovej zdravotníckej organizácie a znížili počet amplifikácií pre PCR testy. Prekalibrovanie prístrojov a nabehnutie na nové parametre mohlo trvať tak 2-3 dni.

Prvý mierny pokles nastáva už 22.1.2021 na 16,20%. Potom 23.1.2021 už zrejme všetky laboratória bežali po novom a pozitivita testov klesla na neuveriteľných 7,62%, čo predstavuje až 2/3 pokles!

Vláda a úrady sa ale takéhoto obrovského poklesu zľakli. Ale prečo zľakli? Veď tomu sa predsa mali potešiť. Každý normálny človek by sa tomu potešil. Prečo by sa oni zľakli?

Jednoducho preto, lebo sa báli, že ľudia by začali vo veľkom spochybňovať celú túto pandémiu a dožadovali by sa okamžitého uvoľňovania opatrení, zrušenia zákazu vychádzania, núdzového stavu, atď.

Inými slovami, celý ten ich cirkus, ktorý tu od októbra 2020 predvádzajú, by sa zosypal ako domček z karát. No a to predsa nemohli dovoliť!

Im predsa tento lockdown vyhovuje. Bez neho by nemohli zadávať priame zákazky bez verejného obstarávania. A množstvo iných vecí. Napríklad týrať ľudí nezmyselnými obmedzeniami, v ktorých sa evidentne viacerí psychopatickí členovia vlády vyžívajú.

Navyše, ľudia sú na súčasnú Matovičovu vládu neskutočne nahnevaní. Zrušenie núdzového stavu by s najväčšou pravdepodobnosťou vyhnalo do ulíc státisíce ľudí, ktorí by tento nepopulárny režim zvrhli.

Oni sa totiž už dnes držia pri moci len vďaka núdzovému stavu. Bez neho by celá vláda i koalícia do pár dní padla.

Tohto všetkého sa oni neskutočne zľakli. A tak zdesení obrovským poklesom miery pozitívnych výsledkov PCR testov vydali laboratóriám nariadenie, aby parametre testov potichu vrátili do predošlého stavu.

Týmto spôsobom sa po pár dňoch miera pozitivity testov vrátila na predošlých zhruba 20%.

No a vláda tak môže naďalej nerušene „vládnuť“, strašiť „vážnosťou situácie“, pokračovať v terorizovaní ľudí nikdy nekončiacimi lockdownami a pod pokrývkou núdzového stavu ďalej veselo bačovať s verejnými financiami.

Záver

Čo si o tom myslíte vy? Je táto naša hypotéza správna?

Inak na celej tejto udalosti je zvláštna ešte jedná vec. Ako je možné, že taká významná zmena týkajúca sa miery pozitivity PCR testov unikla všetkým médiám hlavného prúdu?

Bolo to náhodou alebo úmyselne?

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroje: Facebooková stránka MZ SR, www.who.int, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „Covid show must go on!“ – inak to tých pár ku.ev tu neprežije!

 2. A čo by potom robili? Začali by vládnuť? Toho sa bojím viac ako covidu. Ten som prekonal, ale ich by som asi nerozchodil.

 3. http://www.nwoo.org/2021/02/01/p-c-roberts-zeme-ve-kterych-byla-lecba-covidu-19-hydroxychlorochinem-povolena-maji-o-77-procent-nizsi-umrtnost/
  P.C.Roberts: Země, ve kterých byla léčba Covidu-19 hydroxychlorochinem povolena, mají o 77 procent nižší úmrtnost
  Avšak Big Pharma chtěla prodávat vakcínu.

 4. takto to vidím ja…
  1. PCR testy klesli po prekalibrovaní
  2. po plošnom testovaní antigénovými bola perc.miera nákazy 1,24% …veď ešte premier sa všetkým poďakoval, že aký skvelý výsledok.
  3. tesne na to, ak nie ešte v ten večer sa na SK doniesli správy, že v EU sa musia sprísniť opatrenia a ako prví tuším tak po víkende urobili Rakúšania
  4. takže tak, ako začalo svitať na lepšie časy, že po tak skvelých výsledkoch testovaní zrazu je SK v čiernej zóne ..???????
  5. včera som v titulkoch na ta3 postrehla, že zabudli vykazovať počet otestovaných antigénmi …ukázali len koľko bolo pozitívnych, tuším cez 4 tis. .. z akého počtu???? …. počkala som na nové kolo tých rýchlych správ v riadku a nič.. celkový počet otestovaných ATG nebol uvedený.
  6. veď už je dokázané, že už ani Boh nehrá v kocky!! … u nás to neplatí, stačia im 4 kocky

 5. btw…pekná kravata na tom obrázku

 6. http://www.zvedavec.org/komentare/2021/02/8592-je-vakcinacia-starych-ludi-planovana-eutanazia.htm
  Je vakcinácia starých ľudí plánovaná eutanázia?

  V súvislosti s každodennými správami o masívnych úmrtiach v ošetrovateľských domoch po injekciách experimentálnych „výstrelov“ mRNA COVID, ošetrovateľský dom vo Veľkej Británii uvádza, že viac ako tretina ich obyvateľov zomrela po podaní experimentálnych injekcií COVID mRNA.

  Teraz vidíme veľmi predvídateľný vzorec, keď čítame správy z celého sveta, kde starší ľudia umierajú veľmi alarmujúcou rýchlosťou po hromadnom očkovaní experimentálnych injekcií mRNA.

  A vo všetkých týchto prípadoch miestne médiá citujú miestnych úradníkov, ktorí tvrdia, že „vakcíny“ nemajú nič spoločné s úmrtiami. Tvrdia tiež, že „sa očakáva úmrtie po experimentálnych injekciách mRNA“.

  Ako môžu ľudia stále veriť, že je to pravda? To sa teraz deje na celom svete, na mnohých miestach a my máme akceptovať, že neexistuje žiadna súvislosť s injekciami?

  Tu je to, čo Daily Echo hlásia o opatrovateľskom dome úmrtí v Basingstoke vo Veľkej Británii:

  Najmenej dvadsaťdva ľudí zomrelo v opatrovateľskom dome v Hampshire (Daily Mail hlási 24 úmrtí) pri jednom z najhorších prípadov prepuknutia pandémie koronavírusov.

  K úmrtiam došlo v Pemberley House Care Home v Basingstoke, prevádzkovanom súkromnou firmou Avery Healthcare.

  Vypuknutie nákazy bolo prvýkrát vyhlásené v utorok 5. januára, podľa zdrojov malo 60% jeho obyvateľov pozitívny test na toto ochorenie.

  Do troch týždňov zomrelo 22 ľudí – viac ako tretina obyvateľov domu.

  Je zrejmé, že ohnisko sa vyskytlo po vakcinácii obyvateľov proti Covid 19. Agentúra pre reguláciu liekov a zdravotníckych výrobkov (MHRA) uviedla, že nič nenasvedčuje tomu, že by vakcína bola zodpovedná za úmrtia. Pritom existuje obrovské podozrenie, že vakcináciou sa môžu ľudia nakaziť na Covid 19.

  Aj doterajšie dôkazy poukazujú na skutočnosť, že vakcína údajne nemôže nikoho nakaziť na COVID-19, nie je pravda.

  […]
  K najväčšej hromadnej injekčnej kampani, ktorá sa doteraz udiala, bolo očkovanie v Izraeli a ich údaje ukazujú, že na COVID-19 sa po injekciách nakazilo viac ako 12 000 ľudí. Pozri: 12 400 ľudí v Izraeli bolo pozitívnych na koronavírus PO injekčnom podaní experimentálneho injekčného roztoku Pfizer COVID.

  Korelácia medzi zavedením týchto experimentálnych injekcií mRNA a úmrtiami domovov ošetrovateľov je veľmi jasná.

  Daily Mail , keď informoval o tragédii v Pemberley House Care Home v Basingstoke, tiež uviedol, že podobná miera úmrtí po očkovaní je zaznamenaná v celej Veľkej Británii v „domovoch starostlivosti“ o starých ľudí.

  Zavádzanie experimentálnych injekcií mRNA COVID od spoločnosti Pfizer a neskôr Moderna sa začalo v decembri.

  Možno by sme mali lepšie pochopiť, ako tieto injekcie mRNA fungujú.

  Lee Merritt, MD, nedávno rozhovorila s Alexom Newmanom z The New America.

  Dr. Lee Merritt v roku 1980 ukončila štúdium na University of Rochester School of Medicine and Dentistry v New Yorku, kde je bolo udelené doživotné členstvo v Lekárskej spoločnosti Alpha Omega Alpha Honor.

  Dr. Merritt absolvovala pobyt v ortopedickej chirurgii u amerického námorníctva a 9 rokov pôsobila ako lekárka a chirurgička námorníctva, kde pred návratom do Rochesteru tiež študovala biologické zbrane.

  Hovorí: „Ak sa pozriete na históriu týchto vakcín, sú to experimentálne biologické látky. Nerada ich nazývam „vakcínami“, pretože klasicky vakcína funguje takto: Pestujete si kopu patogénov, povedzme osýpok. Pestujete osýpky a potom z toho vezmete časť a urobíte ich menej silnými.

  Tlmíte ich. Oslabíte ich a potom ich vpichnete ľuďom. Ich imunitný systém vidí ten oslabený patogén. a vloží ho do imunologickej pamäte.

  A potom, keď tomu budete vystavení nabudúce, imunitný systém bude správne a rýchlo reagovať. To robí vaše skutočné telo, keď ochorie. Bez toho všetkého očkovania ochoriete na vírus, získate dokonalú doživotnú imunitu, a to z veľkej časti a po všetkom.

  Ako sa teda líši (injekcie mRNA)?

  No, nedajú vám patogén, ani kúsok patogénu, ani malý kúsok s pomocnou látkou.

  To, čo robia, je programovanie mRNA. A mRNA má malý kúsok, je ako DNA, ale je to messengerová RNA.

  To je to, čo vytvára bielkoviny v tele. Je to niečo ako počítačový čip, ktorý vložíte do 3D tlačiarne, potom mu poviete, čo má robiť, a vytlačí to.

  Máme to v strojárstve a toto je biologický ekvivalent. Vyrábam mRNA a hovorí vášmu telu, aby robilo určité veci.

  V tomto prípade, čo urobili, vytvorili kúsok tejto mRNA, aby vytvorili v každej bunke vášho tela bielkovinu, ktorá stúpa. Alebo aspoň jeho časť.

  A tento špičkový proteín vlastne vytvára patogén vo vašom tele.

  Čo sa stane, je, a to je problém. Poviem vám, čo sa stalo v štúdiách na zvieratách. Viem o štyroch rôznych vakcínach a troch rôznych štúdiách na zvieratách. Po experimentoch sa stalo to, že všetky zvieratá uhynuli.

  Len podotknem. Nikdy sme neprešli úspešnou štúdiou na zvieratách zameranou na tento typ vírusu.

  Potenciál na vojenské použitie:

  Urobím túto vojenskú poznámku. Toto je dokonalá binárna zbraň.

  Nie je možné, aby som presne vedela, na čo je tá mRNA naprogramovaná, ani vy a väčšina lekárov.

  Lekári sa k týmto údajom nevedia dostať. Chalani na samom vrchole tohto projektu, vedia. Ale my nevieme.

  Stále teda dôverujete svojej vláde, že tieto injekcie mRNA nemôžu spôsobiť, že niekto dostane COVID?

  Alebo hovoria fakty samy za seba?

  Pretože údaje, SKUTOČNÉ fakty, ukazujú, že seniori zomierajú veľmi náhle hneď po začatí očkovacích programov proti mRNA v týchto centrách asistovaného života.

  24 Residents Dead in 3 Weeks as One Third of UK Nursing Home Residents Die After Experimental mRNA COVID Injections vyšel na Global Research 1.2.2021. Článek volně přeložil a zkrátil Ivan Štubňa – děkuji.

 7. Martin Kamensky

  Dobry postreh. Robite vynikajucu a cestnu robotu.
  Dakujem vam, sme radi ze vas mame. Celemu kolektivu v Badatel.net zelam
  dobreho zdravia.

  So srdecnym pozdravom ostava

  • Ďakujeme za dôveru, posnažíme sa aj naďalej 🙂

   • A mohli by ste – ak to nie je len vec admina – odstrániť tie otravné baneri?! Keď nabehnú – vždy stmavne obrazovka, ako by mi odišiel monitor – mykne ma. Skáče to pri písaní do ksichtu a prerušuje tok myšlienok – mám tekutý mozog – preto tok tok tokáň – kape mi z toho na karbid! Máme si tiež zvykať na tento váš grafický teror? Nikam neodchádzam, len niekde pohnem kurzorom – a už nabehne debil „Než odídete…“

    Vám to nabieha tiež, alebo to má nasierať len diskutérov?
    https://ulozto.net/file/KixkspEeq40Q/tetrev-hlusec-mp3

    • Jeden sme vypli a ten, ktorý spomínate, by sa mal objavovať len zhruba raz za týždeň. Ak si ale vymazávate cache pamäť v prehliadači, tak sa bude zobrazovať každý deň. Vypnite si vymazávanie cache a budete mať od neho pokoj 6 zo 7 dní v týždni.

    • provokater

     Maroš, ak ti to nekape dolu, tak okej, to je v norme.

  • ??

 8. O com sa tu vlastne dookola bavime? Fakt c. 1: Vsetky kola testovania ukazali, ze sa pohybujeme na urovni 1% pozitivne testovanych! Fakt c. 2: Z toho cca 1% je navyse podstatna vacsina bezpriznakovych inak by asi tazko stali v radoch na sparanie chori ludia s priznakmi, s teplotou, triaskou atd! Aj ked nie je vylucene, ze aj taki blazni sa najdu. Koho este bavi hrat sa tuto hru na macku a mys? Ved je jasne ze na celom svete sa presadzuje chora agenda psychopatov.

  • Presne tak! Krútime sa dookola ako mačka za vlastným chvostom v akejsi fraškohre, namiesto toho, aby sme konečne riešili podstatu problému. Od začiatku vieme, že oba druhy testov majú výpovednú hodnotu o ničom, a keby aj nejakú tesne nadnulovú mali, tak s nulovou dĺžkou trvania. O čom je táto stupídna, absurdná bábkohra? Nekončiaca sa – a poriadne drahá! Kde zaspal zdravý rozum? Veď ak „nakazená“ vláda zvládla prísť hlasovať za svoj talizman lockdown, a po odhlasovaní alogického pokračovania tohto nonsensu „NAKAZENÝMI POSLANCAMI“ nezostal na scéne žiaden mŕtvy na covid – bol najvyšší čas nad týmto psychodivadlom spustiť oponu. Namiesto naháňania nás na morbídne testovania mohli konečne poslať svoje obete do prírody, do školy, do zamestnania…za svojimi najbližšími do domovov sociálnych služieb, prípadne už len na cintoríny…žiaľ. Lenže oni nevidia, nepočujú, nechcú. Hoci odborníci kričia, že vírusy nie sú živé a NEmôžu napadnúť živý organizmus.
   Ak je covid biologická zbraň, treba zneškodniť jej výrobcu, a nie tyranizovať a ohlupovať vlastný národ. Lenže oni nie a nie vypustiť džin z fľaše. Radšej hrajú svoju tragikomédiu ďalej. A nemá ich kto zastaviť. Je neskutočné, čo všetko ten najúbohejší živočích menom človek dokáže za peniaze urobiť. Za obeživo nekryté ničím…
   …a toto šialenstvo je takmer na celej zemeguli…
   Čo do nás ľudí od narodenia kompetentní pchali, že sme takí sprostí?

 9. https://www.naturalnews.com/2021-02-04-19-year-old-hospitalized-after-second-dose-coronavirus-vaccine.html#
  It’s not just the elderly: 19-year-old in hospital ICU after second dose of Pfizer coronavirus vaccine
  Nie len starší ľudia: 19 ročný skončil v nemocnici na odd. intenzívnej starostlivosti po podaní druhej dávky korona vakcíny od Pfizeru.
  V tomto článku sa píše, že korona vakcíny od Pfizer, Moderna môžu spôsobiť zápal srdcového svalu.

 10. https://www.naturalnews.com/2021-02-03-271-deaths-10000-adverse-reactions-coronavirus-vaccines.html#
  271 deaths, nearly 10,000 serious adverse reactions from coronavirus vaccines (so far)
  271 úmrtí, skoro 10 000 vážnych nežiadúcich reakcií od korona vakcín (zatiaľ)

 11. My ovečky, keď nemáme rúško tak nás policajti pokutujú. Ale toto sa pochopiteľne nevzťahuje na nášho premiéra pána Matoviča – no comment.
  Toto je už horšie ako doba otrokárska.

  https://www.hlavnespravy.sk/podla-andreja-danka-prezident-macron-nikdy-nezabudne-na-den-ked-premier-matovic-navstivil-pariz-simkovicova-sa-zase-pyta-preco-obaja-lidri-nemali-ruska/2427604

 12. je to pravda, drzia sa len lockdown-ami..ale ani toto nemoze trvat vecne, ani zo sovietskym zvazom sme neostali na vecne casy…tak sa uz tesim kedy vyprsi ich cas…

 13. https://gloria.tv/post/Ayc2jWbyUBDg4qHxDbjFkxHC8
  Ako umierajú starí ľudia v Domovoch dôchodcov po podaní korona vakcíny

 14. https://otevrisvoumysl.cz/jak-se-nafukuji-umrti-a-pripady-covid-19/
  Jak se nafukují úmrtí a případy COVID-19

 15. Keby sa prihliadalo, podľa nového nariadenia WHO aj na klinické príznaky a zníženie replikácií PCR testov, dostali by sme sa na nejaký zlomok percenta.
  Prečo nerešpektujú nové nariadenie WHO? Ale pri vyhlásení pandémie WHO v marci hneď poslušne nabehli na obmedzenia.
  Toto je sabotáž a šikanovanie národa našej nekompetentnej vlády!

  • Keby len nekompetentnej!

  • Nie je na tom záujem. Politické zadanie je jasné, falšovat výsledky, klamať v štatistikách, navysovat všetky úmrtia, klamať ľudí. Prečo? Preto aby ich mohli zatvárať v domovoch, aby sa pretrhali sociálne väzby, aby sa oslabovala imunita jedinca a imunita spoločnosti k bežným chorobám. Klamú aby mohli postupne začať ovládať celé štáty….

  • WHO je obyčajný sluha

 16. Prečítajte si články s týmito nadpismi:
  Beriem si svoj život a slobodu naspäť…
  a tiež:
  Čas na neposlušnosť, potlesk už nestačí …

  a plne s nimi súhlasím

  • „Koľko ešte človek, tvor spoločenský, môže vydržať v kúte izolovaný od zvyšku sveta?“
   …od zvyšku sveta? No hodne dlho…ako za socíku

  • provokater

   a ja mám moc tvrdé päste, jedná rana a jeden skurvysyn je k.o. Nech sa teda tešia…

 17. Ruška bez vymeny vzduchu nejak nefunguju.
  Ale už začali vetrat Tesco a Kaufland maju zapnute odsávanie non stop uz asi mesiac v sulade svyhlaškou. Ostatne obchody si robia z vyhlašky srandu maju pustenu klimu do vnutra,bodaj mali niečo pustene ,lebo odsavanie vobec nemaju nainštaoované .Je to prehrešok rovnaký ako keby ste nenosili ruška.
  A tu zase UVZ urad verejneho zdravotnictva ludovo hygiena nerobí nič ako stale. Take obchody treba zatvorit ,az do odstranenia nedostatku -nezhody s vyhlaskou.
  Je to nehorázne ako boli skolaudované aj nove obchodne priestory,bez toho aby sa dal priestor odvetrat pomocou ventilatorov,hoci v projekte to bolo. Tu čast viny nesie stavebný urad a Inšpektorat prace IP a PO.
  UVZ a IP nerobia vobec nič .Tieto inštitucie funguju ako uschovna protekčných detí .

 18. Ako je možne ,že v dnešnej dobe lekar zubár použiva jeden par rukavic a ruško skoro mesiac a tento stav pretrvava 30 rokov.
  Aky kontrolny mechanizmus vymyslel UVZ ludovo hygiena.
  A pritom je rovnica uplne prosta “ počet osetrených pacientov sa rovna počtu objednaných rukavic a respirátorov a to sa rovna počtu odovzdaných použitych ,ktore bude odoberat pracovník UVZ hygiena.
  Ale UVZ zasa neurobila za 30 rokov nič ako stale. Fuuj humus.

  • Rukavice nevydržia ani na 1 pacienta a respirátor by za mesiac splesnivel. Asi máte cez 70 rokov, keď si pamätáte socialistické fasovanie zdravotníckeho materiálu…

   • Jan Padler

    T0 je všetko uź pasé. Tvorte inšpiratívne koncepty ja som už vyhoretý. Net vyžaduje sa mu venovat lebo stále treba meniť heslá a ešte aj nové účty. Nechcem len datlovat do smarfonu. Počítač je zamorený tými co terorizovali synchronicitou s 13. účtami aby som si tak chránil účty pred hackeri. Pritom ľudia nemajú ani čas pre seba. Takže vysvetliť mobing sa dá robiť len cielene. Dôkazov mám veľa ale to by som musel mať ešte jeden dôchodok.

  • Miera efektivity. Koľko ľudí ,v akom vekovom spektre, číta ,sleduje,nehovorím že 100 percentný,ale kebyže len 20 ,aj tak je to dosť,portál,ako je tento? Čo dávajú v debilizatore? Vradiach? V papierových skladá ich platkoch? Na štandardných stránkach internetu? Ľudia zväčša chcú žiť v istote,aj keď to nie je pravdivé, a hoci aj tušia,že to je inak, než sa im to predkladá . Aká ponuka, taký dopyt,alebo aj opačne.

 19. A čo je to za volovina že ruška znižuju imunitu ,iba ak poslanecku.
  Ruška by už mali zostat na furt.
  Nie s tytulu Covidu ale medzi nami sa pohybuju ludia ,ktorý si pestuju mykoplazmu, plucne chlamidie,streptokoky, mandľove kamene ….a maju sa fajn žiju do max 45 rokov .Su invalidi ,maju neurologicke obtiaže a potom nahle umru. Antibiotika neberu lebo je im z nich zle. Samoztrejme ,ze im je zle lebo po podani antibiotik nastava masivne odumieranie poškodených buniek od uvedenzch parazitov. Su to smiešne eko kreatury .Kupuju košer maso z kauflandu prepchate antibiotikami.
  V Nemecku sa použije na vyprodukovanie bravčoveho masa 6000 ton antibiotík ročne .Bez antibiotik to špinave zviera uhynie.

  • Takto. Prasiatko v prírode nie je špinavé zviera. Blato je len proti komárom. Každé zviera – aj človek – pokiaľ sú zatvorení v koterci – si špinia pod seba. Názor zmeníš, keď ťa na polícii nechajú pripútanú k radiátoru pošťať sa pod seba. Keby sa to stalo mne – prvá vec čo by som urobil by bolo – vyšpiniť sa im tam!

 20. „Výrobcovia, Pfizer-BioNTech, Moderna, Oxford-AstraZeneca a ďalší, skúmajú, ako môžu vylepšiť svoju vakcínu, aby sa ubezpečili, že sme pripravení na akýkoľvek variant – po celom svete COVID 19, teraz existuje asi 4 000 variantov mutácií.“ zdroj:reuters

 21. Jednoduchá

  …presne tak, WHO je obyč.sluha….

 22. Michal Dieneš

  Hlupákom kapitalizmus a obraz Havla do každej spálne. Michal

 23. Máte zlé čísla, komplet všetko máte posunuté o 1 deň! Overoval som to z tejto stránky https://korona.gov.sk/koronavirus-na-slovensku-v-cislach/
  20.1. má byť počet nakazených 19,45% a počet vykonaných testov bolo 12668
  21.1. počet nakazených 16,2% a počet vykonaných testov 11018
  22.1. počet nakazených 7,62% a počet vykonaných testov 20264
  23.1. počet nakazených 11,55% a počet vykonaných testov 16498
  24.1. počet nakazených 14,48% a počet vykonaných testov 3806
  25.1. počet nakazených 14,52% a počet vykonaných testov 10950
  A až teraz je to zaujímavé!

  • My máme dátumy podľa toho, kedy tie čísla uverejnilo MZ SR. Čiže za deň 22.1. to oni uverejnili až 23.1. Nie je to teda chyba, len pohľad na spôsob publikácie. Na veci to však v podstate nič nemení.

   • Helena Tichá

    hanba nám, něco na nás musí spadnout, abychom se spojili a ochránili sebe a vše živé, co ještě má právo žít

 24. Juraj Illéš

  príde doba, ked ich usvedčia a zistia kto za tým všetkým stojí. Ale toto nebude vypadať ako v Norimbergu, to bude omnoho horšie

 25. Zita Liptáková

  ani som tento článok čítať nemusela, a už dávno tvrdím, že táto očkovacia látka je doslova mutant, ktorý zasahuje do genetickej podstaty organizmu, a preto sa zaočkovať nedám. Z vlastnej skúsenosti viem, že aj zaočkovaní ochorejú, a sú infekční a môžu prispieť k nárastu počtu pozitívnych. Na začiatku pandémie hovorili o 2 dávkach, dnes už sú to tri, v Anglicku už je to 4 dávka, a ja hovorím, že to nebude 3,4, ale aj desiata dávka a o výsledku radšej nepremýšľam.

 26. Branislav UHRIN

  Budú prevezení na pustý ostrov a dobre izolovaní od sveta aj od svojich účtov v bankách… 😁

 27. At vrati ukrajina podkarpatskou rus pod vladu csr a prestane ruling a dalsi zneuzivat. Oproti 1962 je treatment uzhorod mukacevo a Dale hrozne discriminate ukrajincu

 28. Chruscev breznev vlasovci banderovci jsou ukrajinci tak nenapadejte rusy, belorusy a dalsi take trpici pod ukrajinci… vcetne 28 srpen 1968 jejich predstaviteli a pak mohutny economical rozvoj csr pamatujte kdo bojoval provides tatarum osmanum napoleonovi fasistum, bez ruska by jiz Ani nebylo ani polaku

 29. „Španielska chrípka“ oproti modernej „Pandemií“ alebo „Genocída“?
  Čo a kto hovorí, je jedna vec. Ale, čo a kto robí, je iná vec!
  Apríl 1918. Keď sa Európa ponorila do prvej svetovej vojny, prehnala sa extrémne virulentná chrípka na každom kontinente. Nesprávne nazývaná „Španielska chrípka“ zúrila dva roky a spôsobila smrť viac ako 50 miliónom ľudí, kým zmízla do zabudnutia. Zaujímavé na tom je to, že skončením vojny, skončila aj chrípka. Ale ako je to len možné?
  Zaujímavá je aj súčastnosť. Prv tu bola pandemia, ktorá so vzníkom vojny na Ukrajune záhadne zmizla.
  Vyditeľne je tu patern, nie náhoda. Ako by niekto tu určoval, čo a kedy začne / skončí a ako dlho to bude trvať.
  Odkiaľ sa choroba vzalá? Ako sa rozšírila? Aké opatrenia boli zavedené na jej obmedzenie? Aké ponaučenie si môžeme vziať z tejto tragédie?

  Španielsko bolo prvé, čo zverejnilo chrípku. Preto ten názov. Ináč chrípka vzníkla v americkej armáde. Keď z ničeho nič 100 vojakov v rýchlom čase preukázalo rovnaké príznaky choroby. Podotýkam, tích 100 vojakov príšlo do americkej armady z rozných kútov ameriky. Zaujimavý fakt je aj to, že ich rodiny a okolie bolo zdravé. To znamená, že infekcia vzníkla v armáde. A tu si treba položit niekoľko otázok.
  1, Z čoho, alebo ako vzníkla infekcia?
  2, Prečo sa aj ostatní vojaci nenakazili?

  Odpoveď je jasná:
  1, „Jed“ je latinské slovo. „Jed“ môže byť z prírody (napr. had, rastlina, ryba alebo prirodzený plyn), alebo človekom vytvorená latka v laboratoriu.
  Slovo „Vírus“ je moderná verzia slova „Jed“.
  V čom sa líšia tie dva slova?
  Teoretický, teda nedokázateľne „Vírus“ sa šíri z osoby na osobu a „Jed“ nie.
  V skutočností „Jed“ alebo „Vírus“ sa nedostava do tela prirodzenou formou. Musi to byť násilim aplikované. Npr. cez žalúdok, potravinami a pitim. Dýchaním ako je plyn. Uštpnutie hadom priamo do krvi. Alebo dotykom tela jedovatou rastlinou, či medúzou…No, vždy sa jedná o otravu nejakou jedovatou látkou, formou z dnuka alebo z vonka. A to sa neprenáša na druhú osobu.
  Takže“Jed“ alebo „Vírus“ je vlastne to isté a neprenáša sa z osoby na osobu ako nám to bolo povedané. A to je podstatné!!!
  Naopak, ak takýto „Vírus“ predsa len existuje, tak to znamená, že sa dokáže rozmnožovať a prenášať z osoby na osobu. To, potom znamená, že je to živý organizmus. Lenže život, môže stvoriť len stvoriteľ. Stvoriteľ stvoril teba a všetko pre teba. A stále tvorí. Mysliš si, že stvoril aj „Vírus“ aby ťa zabil? Ako je potom možné, že ľudstvo dovršílo zaľudnenosť zeme okolo 7 bil. a to bez inekcií alebo akejkoľvek, modernej lekárskej vedy.Toto nie je len skutočnosť, ale aj logika.

  O čo tu vlastne ide?
  Ide o to, že prv vznikli inekcie a otrávne latky vyrobené v laboratoriach, ktoré sa potom vstriekli do vojakoch. Preto vojaci, mali rovnaké príznaky ochorenia. Ale len tí vojaci, ktorí boli nakazení, ktorím to vstriekli priamo do tela. A všetko sa to odohralo v tom istom čase na tom istom mieste. To bol prvý experiment na ľudoch.
  Tak vzníkol aj prvý „Vírus“. A potom vo veľkom sa začalo očkovať zdravých ľudí (akože preventívne) jedom a (akože proti vírusu), ktorí ne xsituje.

  Aké ponaučenie si môžeme vziať z tejto tragédie?
  Ako ľudia žijeme v ére obratu, keď sa musíme rozhodnúť, akým smerom sa vydať. Využite schopnosť každého jednotlivca pre dobro celej spoločnosti alebo nechať globálnu kontrolu šialencov, aby rozhodovali za nás všetkých. Čo znamená (Georgia Guide Stones – Monument to Global Genocide!) elimináciu takmer všetkých na tejto planéte, okrem 500 miliónov. Ilumináti zabudli na jednu vec. Môžu ovládať našu smrť, ale nemôžu ovládať vlastnú smrť. V tom sme si všeti rovní.

 30. Fridrich Hláva 95632807531

  Vyjebaný psychiatrický pacient Zmatkovič by mal byť postavený pred súd aj s ostatnými aktérmi za ohrozenie zdravia…Ja mám 884 rokov a v čase COVID-u som mal 79. Nenosil som rúšku-rúška=handra- ani som sa nedal očkovať- COVID je iba mutácia chrípky. celý vládny humbug bol zameraný nato, aby ministri a vláda mohli poschvaľovať zákony a iné, čo by inak neschválili…

Pridajte komentár

*