Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Falošný „Veľký reset“ 2021: Koniec civilizácie, ako ju poznáme


Print Friendly, PDF & Email

(State of the Nation) – Štvrtý zvrat, štvrtá priemyselná revolúcia, štvrtá ríša. Nemýľte sa – v tejto tretej dekáde tretieho milénia čaká svet zmena, či už sa predpovede naplnia alebo nie.

Tú nevyhnutnú „obrovskú zmenu“ nedemonštruje nič lepšie, než celosvetová realizácia OPERÁCIE COVID-19 od januára 2020. Globalistickí páchatelia Nového svetového poriadku (NWO) sa intrigám globálneho lockdownu venujú len rok a pozrite sa, ako ďaleko už zašli.

COVID-1984 je už tu, najmä na miestach ako sú Spojené kráľovstvo, Izrael, Austrália, Kanada, Nový Zéland, Nemecko, Francúzsko, Španielsko, atď., vrátane Slovenska a Česka.

Všimnite si rôzne štádiá drastického lockdownu u všetkých členov Aliancie spravodajských služieb Five Eyes (USA, UK, Kanada, Austrália, Nový Zéland), snáď s výnimkou Spojených štátov.

Premiérka Nového Zélandu Jacinda Ardernová nedávno uzavrela celý vyše miliónový Auckland, lebo na základe očividne chybných testov na koronavírus sa zistil jeden prípad ochorenia COVID-19. Opakujeme, JEDEN prípad!

Až takú obrovskú moc a ohromujúci vplyv má Tieňová svetovláda, uplatňujúca si doslova úplnú kontrolu nad civilizáciou celej planéty.

To, že sa tento doteraz nikdy riadne neizolovaný vírus, testuje testom, ktorý sám jeho vynálezca označil za absolútne nevhodný a dokonca za vedecky nepoužiteľný, a ktorý sa potom používa na obmedzenie pohybu celých národov, je rovnako nepochopiteľné, ako absurdné.

A napriek tomu sme, v roku 2021, naďalej ako ovce tlačení do covidovskej poslušnosti a naháňaní do dobytčích vagónov súhlasu s očkovaním. Neuveriteľné!!!

Veľký reset

Čo má toto všetko spoločné s „Veľkým resetom“? Veľký reset je v skutočnosti „Veľký globálny lockdown“.

Vyššie miesta potrebovali zámienku na obmedzenie pohybu každej krajiny svetovej komunity národov… a tak si ju jednoducho vyrobili – úplne vymyslenú a vyfabrikovanú pandémiu ochorenia Covid-19 z roku 2020.

Očividne nie je žiadna náhoda, že sa vládnuca elita v roku 2019, tesne pred epidémiou zinscenovaného wu-chanského koronavírusu, tak často zmieňovala o „Veľkom Resete“. Z inštitúcií bolo jeho najväčším podporovateľom Svetové ekonomické fórum (WEF) a najmä jeho výkonný predseda Klaus Schwab.

Zakladateľ Svetového ekonomického fóra, ktoré sa schádza raz ročne v Davose, je v zavádzaní Veľkého resetu dokonalý „Dr. Divnoláska“.

Zatiaľ čo klasika režiséra Stanleyho Kubricka sa týka „Pekelného stroja“, predpovedá tiež počínanie dokonale „divnoláskovského“ Klausa Schwaba, najmä vo svetle jeho „líderských schopností v spoločnosti Sulzer Escher Wyss, snažiacej sa napomôcť ambíciám juhoafrického režimu pre získanie jadrových zbraní“.

Čo je ten kritický bod?

Dokázateľne šialeného nemeckého inžiniera (a falošného ekonóma) Klausa Schwaba vybrala kabala Nového svetového poriadku kvôli spusteniu Veľkého resetu, ktorý je v skutočnosti “Veľkým uväznením ľudskej rasy“.

O všetkom hovorí nasledujúci úryvok z dokumentu odhaľujúceho hodnoty rodiny Schwabovcov:

„Posledná otázka, ktorá by sa mala položiť ohľadom skutočných motívov krokov Herr Schwaba, je pre budúcnosť ľudstva možno tá najdôležitejšia: Usiluje sa Klaus Schwab vytvoriť Štvrtú priemyselnú revolúciu, alebo chce vytvoriť Štvrtú ríšu?“

Schwaba do WEF očividne dosadili preto, aby mohol v stopách globálneho chaosu, celosvetového zmätku a medzinárodného konfliktu, vytvorených kafkovským KORONA-hoaxompodporovať agendu Nového svetového poriadku.

Schwab a jeho ultrabohatí kamoši z WEF jednostranne zavádzajú skrytú nadnárodnú agendu, ktorá nakoniec zbaví národnej suverenity a územnej integrity všetky štáty na Zemi.

V podstate vytvárajú getto z každého štvorcového centimetra planéty pre 99% obyvateľov, pričom pre seba si prostredníctvom Agendy 21 Agendy 2030 pre udržateľný rozvoj vykrajujú zelené priestory.

Obe tieto agendy OSN sú jednoducho spôsoby kozmetických zmien prebiehajúcej kultúrnej genocídy a masívnych krádeží pôdy, potajme vykonávaných na celej zemeguli.

K uskutočneniu týchto cieľov na celej planéte tiež využívajú kľúčové prvky Štvrtej priemyselnej revolúcie, ktoré v podstate transformujú svet na Štvrtú ríšu, v ktorej na diaľku vládnu super elity prostredníctvom tyranskej technokracie. A v ktorej hlavní operační riaditelia z radov umelej inteligencie sú doslova autonómne superinteligentné entity bez štipky ľudskosti, vytvorené na obraz a podobu svojich satanských pánov.

Ako Merkelová dobyla celú Európu bez jediného výstrelu

Zamyslite sa len, ako bola nemecká kancelárka Angela Merkelová schopná ovládnuť doslova celú Európu, šikovne využijúc vládu Európskej únie, bez vypálenia jediného výstrelu.

Na Merkelovej úspech v podobe podrobenia si Eurozóny bez jediného ozbrojeného konfliktu či pohraničnej šarvátky by bol extrémne hrdý aj Adolf Hitler.

Umožnenie neobmedzeného prílivu ilegálnych cudzincov a ekonomických imigrantov do 26 krajín Schengenského priestoru sa ukázalo byť geniálnou stratégiou, ktorou bola zvnútra dobytá celá Európa.

Samozrejme, všetko toto bolo Nemecko schopné urobiť preto, lebo vlastnilo väčšinu nemeckých mariek. Hoci pritom Deutsche Bank fakticky zbankrotovala, Merkelová úspešne oživila Tretiu ríšu.

Prírodná liečba osteoartritídy

Prostredníctvom masívneho tajného financovania využili rovnakú bankovú gangsterskú metódu covidoví zločinci, bezostyšne podplácajúci a zastrašujúci krajiny sveta, aby uvalili lockdowny na svojich občanov. Toto všetko sa deje prostredníctvom obrovských nelegálnych úplatkov a provízií, poskytovaných Svetovou bankou a Medzinárodným menovým fondom.

Nie je dosť výrečné, že dvaja najmocnejší ľudia dnešného sveta sú Nemci – jeden strojný inžinier (Schwab) a druhý vedkyňa v chemickom výskume (Merkelová)?

Vzhľadom na obrovského molocha Nového svetového poriadku, valiaceho sa krajinou a drviaceho všetko na dohľad, sa niet čo čudovať, že za frontmanov pre taký utajovaný, národ nivočiaci počin vybrali týchto dvoch zlých hercov.

Štvrtá ríša

Takže, veľmi mätúce na rodiacej sa Štvrtej ríši je to, že nie je len fašistickým superštátom. V skutočnosti má rýchlo sa zhmotňujúca Štvrtá ríša aj mnohé atribúty komunistického režimu, riadeného stále utajovanou Jednou svetovou vládou.

Parazitom na samom vrchole potravinového reťazca planéty sa tým podarilo dosiahnuť, že sa všetci, čo sú nižšie, dohadujú o tom, či svet smeruje ku komunizmu (a marxizmu) alebo k fašizmu.

Odpoveď znie: K obom!

V skutočnosti vedie extrémna manifestácia oboch izmov k rovnakému druhu tyranskej totality. Zamyslite sa nad týmto vyhlásením, prevzatým z Merkelovej stránky na Wikipédii:

„Na Akadémii vied sa stala členkou jej sekretariátu FDJ. Podľa jej bývalých kolegov ako tajomníčka pre agitáciu a propagandu otvorene propagovala marxizmus.“

Aká irónia, že nemecká kancelárka je utajená komunistka, ktorá úspešne dobyla európsky kontinent s použitím taktiky nacistov a stratégie fašistov. Presne takto sa vyššie miesta pomaly a kradmo zmocňujú zemskej ríše – v štýle Ordo ab Chao (Poriadok z chaosu).

Merkelová so Schwabom očividne predstavujú skryté sily iluminátov, rozhodnutých uštedriť dva údery súčasne celému ľudstvu.

Môže na to byť lepší spôsob, než najprv oslabiť, resp. vyradiť z boja ľudskú rasu prostredníctvom biologickej zbrane COVID-19 a potom ako paralyzujúci „druhý úder“ šíriť covidový vírus strachu?

Zároveň šírením strachu je prinútená takmer každá ľudská bytosť dať sa zaočkovať gény pozmeňujúcim liekom (t.j. údajnou vakcínou)… a viacerými dávkami počas zostávajúcich rokov svojho čoskoro vädnúceho života.

Kľúčový bod:

Najdôležitejšie je pochopiť, že Spojené štáty americké nie sú len vojenským ramenom Nového svetového poriadku, ale že slúžia aj ako štátna schéma pre Štvrtú ríšu (ako aj Európska únia).

Povedané inak, ako spoločenská paradigma, do ktorej kabala Nového svetového poriadku tlačí všetky ostatné národy prostredníctvom kultúrneho marxizmu, ako aj komunistickej ideológie a fašistického autoritatívneho systému.

Zhrnutie

Táto analýza sa dotýka len malej špičky obrovského ľadovca známeho ako Nový svetový poriadok, riadeného tajnou Jednou svetovou vládou, ktorá je v skutočnosti Štvrtou ríšou, rafinovane zavádzanou prostredníctvom Štvrtej priemyselnej revolúcie.

Veľmi dôležité je pochopiť, že celá táto globalizácia sveta sa koná v kontexte Štvrtého zvratu.

Dôležité je tiež pochopiť, že globalizmus je v skutočnosti predátorský kapitalizmus (fašizmus), kombinovaný s diktátorským komunizmom, aký teraz vidieť v Spojených štátoch.

Tiež je dôležité uviesť, že mocenské elity naplno využívajú energie a načasovanie Štvrtého zvratu, pretože vedia, že keď toto všetko pominie, skončíme v tom kotle gulášu buď My, alebo Oni.

O čo v skutočnosti ide

V skutočnosti sme svedkami dávneho konfliktu medzi bohatými a chudobnými, medzi mocnými a bezmocnými. „Veľký reset“ je vlastne len o jednom: obmedziť ľudstvu pohyb natoľko, aby nikto nepredstavoval hrozbu pre mocenskú elitu.

Vzhľadom na všetky tie vysoko rozvinuté a módne internetové „zbrane“ dostupné počas tohto postmoderného Informačného veku každej digitálne pripojenej osobe planéty, nebudú vyššie miesta tolerovať absolútne žiadne prekážky svojej moci a zvrchovanosti.

A tak je zúriaci triedny boj, začínajúci všade vo svete, celkom zámerne prezentovaný ako čokoľvek iné, len nie ako triedny boj, ktorým v skutočnosti je. Týmto spôsobom dúfajú globalistickí zločinci odvrátiť pozornosť Nás ľudí od ich šokujúcej brutality, neustálej vierolomnosti a krutých podvodov.

Nakoniec, so svojou absolútnou dominanciou v tejto rovine existencie majú úspech už tisícročia a tej kontroly sa za žiadnych okolností nevzdajú.

Čo je presne dôvod, prečo je v tomto kritickom bode ľudskej histórie VEĽKÝ RESET na NÁS… keď Štvrtý zvrat prináša prekvapujúce zmeny každému človeku (a národu) na Zemi.

Akčný plán, čo môžu ľudia robiť

Je toho veľa, čo môžeme My ľudia spraviť pre ukončenie Veľkého resetu. Predovšetkým sú to hromadný odpor a občianska neposlušnosť, teda ľuďmi poháňané zbrane, proti ktorým nemajú vyššie miesta absolútne žiadnu obranu.

Samozrejme, keď vlastenecké hnutie pochopí, akú moc má ako plne vyzbrojená sila v rukách, hra sa pre mocenskú elitu končí.

Vie, že len v samotnej Amerike bude tých relatívne málo bohatých elít čeliť „puške za každým steblom trávy“.

Či nakoniec dôjde k ostrej konfrontácii, o tom rozhodnú ľudia, berúci si hromadne späť svoju moc. Napokon, túto konečnú vojnu vedie v skutočnosti 99,99999% proti 0,000001%.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroj: stateofthenation.co, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Čo sú to za tvory.Nie aby pomáhali, opak je realita.Ale na každého príde!!!Aaaa faraóni mali zlata… a všetko ostalo tu.Pokial sú komentáre pravdivé-doživotie.

 2. Ďakujeme tímu Bádateľa za preloženie ďalšieho článku.
  V článku sa spomína Nový Zéland. Premiérka Nového Zélandu Jacinda Ardernová má veľmi dobrý vzťah s Billom Gatesom a ak sa nemýlim Bill Gates aj osobne navštívil Nový Zéland tesne pred spustením tohto „cirkusu“, takže len plní príkazy.

 3. https://www.naturalnews.com/2021-03-27-china-coronavirus-vaccine-third-dose-boost-effectiveness.html
  China says people who take Sinopharm vaccine now need a THIRD DOSE to boost its effectiveness
  Čína hovorí ľuďom, ktorý príjmu Sinopharm vakcínu, že teraz potrebujú TRETIU DÁVKU aby posilnila efektivitu

  PS Čítali sme, že plánom elít sveta je vakcinovať nás donekonečna

 4. Jednoduchá

  V skutočnosti je veľmi dôležité pochopiť, že či už to bolo za kapitalizmu, komunizmu, covidizmu a neviem ešte akého obdobia/ aj do ďalek.minulosti/, vždy bola určitá skupinka ľudí, kt.sa cítila viac ako ostatní, dávala seba a svoje potreby na 1.miesto, bez ohľadu na ostatných. Vo veľa prípadoch toto arogant.sebectvo a nadradenosť spôsobili nemalé škody mnohým obyčaj.ľuďom, a najhoršie je, že to robia cielene s plným vedomím! AVŠAK sa prerátali, pretože nič netrvá večne ! Tak ako príde noc, musí prísť aj deň, ako príde zima, musí prísť aj leto, ako sme všetci mladí, tak sa kaž.dňombez rozdielu blížime viac k smrti, atď…atď. Hovorím o PRÍRODNÝCH teda BOŽÍCH zákonoch, a TIE my ľudia, nech sme neviem ako ,,prešpekulovaní“ a ,,premúdrení“ ani nezmeníme, ani nezničíme, tie tu sú, boli aj budú ! Takže čo môžeme urobiť??? V 1.rade začať sám od seba ! nebyť pasívnym, podľa možnosti prispôsobovať sa danej situácii, no nie formou ,,poslúch.stáda“, teda ovce, ale používaním ,,zdrav.sedliac.rozumu“, rešpektovaním týchto zákonov a CÍTENÍM. Potom budeme odvážnejší, rozhodnejší a všetko navôkol nám potom bude nápomocné. Syn Boží nám dal svoje SLOVO, kt.sa my všetci máme riadiť čo najlepšie a najviac, ako sa len dá. Uchovávaním jeho Slova si veľmi pomôžeme, stačí sa len správne rozhodnúť a podľa toho konať…………………………………

 5. Článok je zavádzajúci v tom, že psychopat vás bude chcieť zobrať do pekla so sebou! Keď vás nebude exploatovať práve on – tak nikto iný! Takže to chce preventívny úder! Ľudstvo zatiaľ len reaguje!

  V tomto filme sú určité kódy a možná inšpirácia psychopata z Trnavy, ako sa vysporiadať s „nákazou“ práve atómovkou! Už táto jeho predstava bola signifikantná pre šialenca – aj keby ten vírus skutočne existoval! Keď jeho sa to týkať nebude! Ak si myslíte, že to vyriešime „puškami za každým GOLFOVÝM steblom trávy“ – tak si to myslite!

  https://ulozto.net/file/rMdbq9f1/lovec-vetrelcu-sci-fi-thriler-2003-cz-dabing-avi

 6. „Bezpečné“ sčítanie ľudu v Českej republike!

  “ Hlavní stránka navíc chvílemi ukazovala, že online sčítání již bylo ukončeno. Trvat má ale až do 9. dubna. Statistici nevyloučili, že kvůli sobotnímu výpadku prodlouží čas na vyplnění online.

  Nefunkční elektronické sčítání lidu je odpovědností ředitele Českého statistického úřadu Marka Rojíčka, řekl České televizi premiér Andrej Babiš. Na pondělní vládě od něj chce slyšet vysvětlení a vidět smlouvu s dodavatelem, kterým je společnost OKsystem.“

  „Je to neuvěřitelné, já tomu nerozumím. Vyzval jsem pana ředitele, aby okamžitě informoval občany, co se děje. Aby šel do médií. A v pondělí na vládu ať nám předloží, jak vybral firmu a ať nám předloží kopii smlouvy, kterou podepsal,“ řekl premiér.“

  “ Formulář má být možné vyplnit na webu, nebo v mobilní aplikaci Sčítání21. Ti, kteří se nesečtou on-line, budou od 17. dubna do 11. května vypisovat papírové tiskopisy. Dostanou je na většině pošt nebo od sčítacích komisařů.“

  REPLAY: „Ti, kteří se nesečtou on-line, budou od 17. dubna do 11. května vypisovat papírové tiskopisy. Dostanou je na většině pošt nebo od sčítacích komisařů.“
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/online-scitani-lidu-nefunguje-sluzba-je-docasne-nedostupna.A210327_074515_domaci_lre

 7. Blokáda Hodvábnej cesty z Číny! Už teraz je jasné, že Európa bude mať výpadky bravčového mäsa „kvôli prasaciemu moru“, už teraz je jasné, že „tisíce lodí s potravinami sú odstavené v Čínskom mori“ – už teraz je jasné, že Suezský prieplav je hrdlom tejto organizácie. Z histórie je známe, že mor do Európy sa dostal obchodníkmi z Číny /presne z Wu chanu!!!/! No – a už teraz začína byť jasné, že plánovaný hladomor v roku 2023 začína v Sueze v roku 2021!

  “ V Suezském průplavu pokračují pokusy o vyproštění obří kontejnerové lodě, která jej blokuje od úterý. V sobotu se podařilo pohnout se zádí a kotvou, stále však není jisté, kdy bude loď schopna opět vyplout. Příčinou nehody nemohlo být počasí, ale lidská chyba nebo technické problémy, uvedla správa průplavu. Na jeho zprůchodnění čeká podle egyptského tisku 321 lodí.“

  “ V úterý před samotným zablokováním Suezského průplavu si kapitán lodi krátil čekání na signál ke vplutí manévrováním, při kterém vytvořil v záznamu lodních tras mužský úd.“

  https://www.idnes.cz/ekonomika/doprava/suezsky-pruplav-dale-blokuje-nakladni-lod-podarilo-se-pohnout-zadi-a-kotvou.A210327_212753_zahranicni_wass
  https://tv.idnes.cz/domaci/suez-pruplav-lod-blokuje-provoz-vesselfinder.V210326_074341_idnestv_pech

 8. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/03/28/vandana-shiva-on-bill-gates-empires.aspx

  How Bill Gates Is Driving Humanity Toward Extinction
  Ako Bill Gates vedie ľudstvo do zániku (k vymretiu)

 9. https://tadesco.org/kto-zosnoval-komu-vyhovovala-a-najviac-prospela-revolucia-1989/
  Kto zosnoval, komu vyhovovala a najviac prospela revolúcia 1989?

 10. Jednoduchá

  …aj pre elitu platí zákon akcie a reakcie, presne ako to minule napísal Vladko, to sa nedá poprieť…………….

 11. v skutočnosti je toto 3 svetová /chemická/ vojna bez strielania, účelom je preriediť obyvateľstvo a pekne pomaly vymreme a celá planéta sa obráti na ruby. Ako máme žiť v strachu o seba o rodinu a o celé ľudstvo a našu budúcnosť ? A čo deti, ktoré sa teraz rodia, alebo sa budú rodiť, ako spoznajú krásu života ? budú ako roboti, sedieť doma a čakať ale na čo ? Spoločenský život prestane fungovať a to predsa nechceme.

 12. svatoslav butora

  Prajem pekný deň v nepekne usporiadanom svete. Rovnaké príkazy Západných Svetovládnych Idiotov sužujú aj SR aj ČR aj Maďarsko aj Polsko. Rovnaké Idiotské „riadenie“ sužuje aj celý tzv.Západný svet. Západný Idiotizmus sa postupne rozlieza aj do štátov mimo tzv.Západ. Je evidentné, že centrom Západného Idiotizmu sú takmer všetky ich inštitúcie, ktoré nemajú na prácu nič iné než všetko globalizovať. ONI – tí Západní Idioti nemajú na prácu nič iné než idiotizovať priateľsky sa správa-júce národy Východu pomocou infiltrácie vlád a právnych systémov Východu ich bezobsažným idiotizmom. Netreba toto ich snaženie nazývať ako zmes ideológie fašizmu a komunizmu. To je nesprávne a nepresné. To sú len nástroje ako ľudí v tejto fáze infikovania idiotizmom bezduchého otrokárskeho sveta debilizovať. Sú to „nadľudia“ ktorí sa dostali k vlastneniu prostriedkov pre ovládanie hospodárstva a štátnych rozpočtov národov, ktoré pod Idiotské Vládnutie Idiotských Vlád USA a spol. a tzv.EU a spol. a ostatných „nadľudských“ tj. „božských“ vlád pod jurisdikciu SLuhov Kapitálu a Sluhov Mohameda a Sluhov Vatikánu zatiaľ ešte priamo nepatria. Treba poznamenať, že vo vlastných krajinách Západní Idioti deštruovali čo sa dá; ale u nás žiaria v očiach našich servilných politikov ako „hviezdy“…

  V čele tohoto Hadieho Hniezda veľmocenským idiotizmom postihnutých vlád Západu stojí ich koordinačné centrum, ktoré sa eufemisticky nazýva ako OSN. Táto kolektívna inštitúcia už dlhé roky vykonáva to, čo si jej riadiaci pasáci z Hadieho Hniezda želajú. Schvaľuje všetky vojny čo si Svetovládni Idioti želajú. Koordinuje ich otrokárske úsilie o podmanenie Sveta Ľudí. Neslúži národom Sveta Ľudí pre ich rozvoj tak ako to má/mala definované v jej zakladajúcej listine.
  OSN sa pod vplyvom Západných Idiotov podarilo idiotizovať vlády Sveta Ľudí pomocou jej idiotských Agend, ktoré deštruovali a deštruujú vedomie ľudí k tomu, aby v mene „pokroku“ podporovali zločinnú migráciu a chorobné ambície homosexuálnych deviantov. Teraz naviac pomocou ich chorobnej myšlienkovej deviácie chcú urobiť zo slobodných ľudí na nich závislých sluhov pomocou celosvetovej idiotskej vakcinácie, ktorá ľudí oberá o ich prirodzenú imunitu a žiada si preto podľa ich darebáckych idiotských plánov zaviesť nekonečný proces opakujúcich sa vakcinácií a evidovať ľudí pomocou tzv. kovid pasu. To nie je nič iného než „občiansky preukaz“ podriaďujúci ľudí pod vládu Svetovládnych Idiotov.

  Legalizáciou tohoto zločineckého „kovidného pasu“ sa ľudia i vlády vzdávajú svojho práva riadiť svoje krajiny a svoje životy. Svetovládne Idiotské Monštrum sa bez boja takto dostane k ovládaniu a vyvlastneniu životov a majetkov ľudí, ktorí si zatiaľ myslia, že ich chránia ich národné vlády.
  Kedy si ľudia a ich vlády uvedomia, že Západní Svetovládni Idioti ich oberajú o ich slobodu a ich životy a kedy si uvedomia, že domáci volení politickí sluhovia im v tom pomáhaú proti nim??
  Treba si povedať rovno, že najlepšiu ochranu nášho zdravia a slobodného života predstavuje odstúpenie od všetkých darebáckych zmluvných aktov, ktoré nás podriadili Idiotom z USA a spol., a z tzv.EU a spol., a tzv. OSN a spol, včítane jej zločinného klonu WHO.
  Je to tak jednoduché. Nenechať sa debilizovať celým tým Západným Idiotizmom. Náš kultúrny a hospodársky vývoj a naše dejiny patria nám a nie „našim Západným Idiotským votrelcom“ s Ich Idiotským myslením a Ich Idiotskou vakcináciou.
  A stane sa zázrak….a idiotské kovidné ohrozenie zanikne spolu s jeho autormi.

 13. Tých niekoľko rodín, čo ovláda túto zemeguľu majú v rukách: peniaze, zbrane, vakcíny, a médiá na ohlupovanie más.

 14. Niečo som prekopírovala
  Slovenský lekár, pediater Imrich Solovič uverejnil začiatkom marca 2021 túto informáciu: „Podľa lekárskej štúdie do troch rokov vakcína proti Covidu-19 odrovná všetkých ľudí s vysokým tlakom, diabetikov a všetkých s nadváhou… Ochranný mechanizmus sofistikovanej vakcíny, uložený v bunke s pozmenenou DNA, totiž všetko cudzie vyhodnocuje ako chorobu organizmu a automaticky proti nemu agresívne útočí. Výsledkom je veľmi rýchle a nepredvídateľné zlyhávanie vnútorných orgánov, ako je srdce, pečeň, ľadviny, slezina a pankreas (podžalúdková žľaza). Do niekoľkých rokov všetci zaočkovaní skončia na onkológii…

 15. Ako „pekne“ rad radom umierajú dôchodcovia po zaočkovaní v Domove dôchodcov v Prahe:
  http://zvedavec.org/komentare/2021/03/8658-deset-malych-cernousku.htm

 16. Najmocnejšími ľuďmi dnešného sveta sú Nemci ?? Schwab a Merkelová?? Tak to je pre mňa skutočne super prekvapenie !!

 17. Jednoduchá

  Presne tak Vladko, láska a odvaha nám pomôžu ten zázrak dokončiť, potom im treba ukázať, ako nám šije niť, a včeličky prestanú lietať na povel. A Mikas nech si potom robí, čo chce, to nás už nemusí trápiť………………………

  • Čekujte toto – na lásku a odvahu rozum nepotrebujete! Ak nepotrebujete rozum – MY nepotrebujeme VÁS!

   Kvôli kontextu sem dávam celý text blogu:

   Oskár Cvengrosch: Sčítanie ľudu, alebo ďalší krok k demontáži Slovenska?
   19.02.2021

   Súčasná hektická doba je ideálna pre nenápadné procesy, ktoré môžu výrazným spôsobom ovplyvniť smerovanie Slovenska v nasledujúcich rokoch. Je už očividné, že organizovaná anarchia je zámerne vytváraná, pričom zámer organizátora spočíva v prvej miere v odvedení pozornosti od skutočných a významných procesov a zároveň chce unaviť obyvateľstvo a znížiť jeho ostražitosť.

   V rámci koronahystérie potichu prebieha jeden zdanlivo nenápadný projekt „Sčítanie obyvateľov“. Niektorí ľudia upozorňujú na záludnosť takého procesu v dnešnej dobe „zhrbených“ slovenských politikov a šašov. V nadväznosti na to vzniká otázka, či sa sčítania zúčastniť alebo ho ignorovať, nakoľko niektoré otázky sú naozaj podivné. Prešiel som si celý proces, skúšal som rôzne varianty a vzhľadom na určité možnosti zneužitia výstupu na ovplyvnenie politicko-spoločenskej situácie na Slovensku, prinášam v nasledovných riadkoch moje subjektívne dojmy a postrehy, ktoré si môže každý osobne preveriť.

   V prvom rade treba zdôrazniť, že na drvivú väčšinu otázok človek nemusí reagovať. Môže zanechať prázdne polia a prejsť na ďalšiu otázku. Niektoré z otázok sú však kritické a nevyplnenie by mohlo mať za určitých okolností fatálne následky pre slovenskú štátnosť.

   Poďme sa teda spoločne pozrieť na formulár štatistického úradu SR. Stlačením červeného tlačidla „sčítať sa“, sa dostaneme na prvý formulár s otázkou, „1. Aké je miesto Vášho súčasného pobytu?“, otázka smeruje k tomu, či je zhodný s trvalým pobytom, alebo nie. Toto pole je nutné vyplniť inak sa nedostanete na ďalší formulár. Na druhom formulári: „2. Mali ste od roku 1989 nepretržitý pobyt v zahraničí v trvaní najmenej 12 mesiacov?“. Vypĺňate ANO alebo NIE, avšak ak nechcete informáciu poskytnúť, môžete bez vyplnenia prejsť pomocou tlačidla „Ďalej“.

   Zobrazí sa tabuľka „Nevyplnené údaje“, kde je modrou zvýraznené tlačidlo „Doplniť“. Ak ho stlačíte, ste naspäť, ak ho odignorujete a stlačíte vedľa nenápadný text „Pokračovať bez doplnenia“, otvorí sa ďalší formulár bez toho, aby ste údaje o vašom pôsobení v zahraničí zaznačili.

   Nasleduje formulár: „3. S ktorými osobami bývate v byte v mieste Vášho bydliska?“. Túto otázku niektorí ľudia na sociálnych sieťach považujú za príliš osobnú. Je na každom z nás, ako sa k nej postavíme, pretože ani túto otázku nemusíte vyplniť a pomocou „Pokračovať bez doplnenia“, ju môžete hravo preskočiť.

   Nasledujú otázky: „4. Aký je Váš rodinný stav?“, „5. Koľko živých detí sa Vám narodilo?“, „6. Aké je vaše najvyššie dosiahnuté vzdelanie?“, „7. Aké je Vaše zamestnanie?“, „8. Aká je adresa miesta výkonu Vášho zamestnania?“, „9. V akej časovej periodicite dochádzate do zamestnania alebo do školy?“. Všetky tieto otázky je možné ignorovať pomocou „Pokračovať bez doplnenia“ a je na vašom zvážení do akej miery, chcete informovať štatistický úrad SR, do ktorého dát majú prístup súčasné vládne elementy a prostredníctvom nich aj ich nadriadené biznis zložky z cudziny.

   Po týchto otázkach nasleduje mimoriadne zaujímavá skupina otázok. Prvá je: „10. Aká je Vaša národnosť.“ K tejto otázke odporúčam pristupovať mimoriadne zodpovedne. Všetkým, ktorí sa cítia byť Slovákmi a chcú, aby aj v budúcnosti jestvovala slovenská štátnosť – Slovenská krajina, kde sa bude rozprávať naším materinským jazykom, nech pozorne vyberú položku „SLOVENSKÁ“.

   Hneď pod tým je veľmi podivuhodná otázka nasledovného znenia: „11. Hlásite sa aj k ďalšej národnosti?“. Toto je mimoriadne zaujímavá záležitosť a môže byť určitým kritickým prvkom v rámci budúceho vývoja Slovenska. Faktom je, že silná maďarská lobistická skupina presadzuje zavedenie maďarského jazyka ako druhého štátneho jazyka na území Slovenska. Ďalšie s tým spojené súvislosti nechcem teraz viac rozvádzať. Súčasní slovenskí vládni predstavitelia sú k tejto lobistickej skupine mimoriadne servilní a je dôvodné podozrenie, že sa iba hľadá spôsob, ako majoritné obyvateľstvo Slovenska – Slovákov nejakým spôsobom takticky dobehnúť. Existencia ďalšej národnosti, je jeden z možných spôsobov, ako to uskutočniť. Verejný odpor voči tejto otázke a jej násilné presadenie naznačuje, že za touto nezmyselnou otázkou sa môže ukrývať nejaký zámer. V tomto kontexte je nutné zvažovať aj vyplnenie alebo nevyplnenie tejto kolónky. Ak ste Slovák a máte pocit, že vyplnením druhej národnosti je možné obmedziť nejakú potenciálnu manipuláciu, je možné využiť ponuku „iná“ a napísať tam názov ďalšej národnosti „SLOVANSKÁ“. Sme Slováci – Slovania a takéto národné začlenenie by bolo v súlade s historickým vývojom, aj keď „slovanská“ národnosť nie je v našej spoločnosti definovaná ani zaužívaná. Na druhej strane treba povedať, že ani „ďalšia národnosť“ nie je obsahovo a pojmovo definovaná. Národnosť môže byť len jedna, tak ako človek môže mať len jedno pohlavie: muž alebo žena. Ocitáme sa vo víre vágnych pojmov, ktoré si bude vysvetľovať každý po svojom. „Ďalšia národnosť“ je len munícia do zbraní uzurpátora. Aj toto je súčasť prehlbujúcej sa anarchie na Slovensku.

   Nasledujúca otázka: „12. Aký je Váš materinský jazyk?“, súvisí s predchádzajúcimi, je dôležité dať pozor a správne vyplniť údaj. Ďalšia otázka je tiež pomerne kritická: „13. Aké je Vaše náboženské vyznanie?“. Aj táto kolónka je mimoriadne dôležitá. Vieme, ako sa snažia k nám natlačiť moslimských migrantov. Verejnosti je už menej známe, že na Slovensku je na registráciu náboženskej skupiny potrebný počet 50 000 členov. Ak by po sčítaní vyšiel počet ľudí vyznávajúcich islam nad 50000, začnú sa po Slovensku stavať mešity. Neviem, akú stratégiu k tomuto zaujať, azda by mali aj ateisti zvážiť a radšej vyplniť niektorú z kresťanských cirkvi. Každopádne si však treba pri vypĺňaní tejto otázky všetko dobre premyslieť.

   Nasleduje kontrola a odoslanie formulára. Na záver je poďakovanie, že ste sa zúčastnili sčítania obyvateľov v roku 2021. Pod poďakovaním sa nachádza „Stiahnuť potvrdenie o sčítaní“ a „Stiahnuť vyplnený formulár“. Potvrdenie a formulár si nezabudnite stiahnuť a uložiť do svojho PC.

   Po vyplnení sčítacích formulárov som si uložil potvrdenia a pokúsil som sa pod mojím rodným číslom sčítať ešte raz. Chcel som si preveriť, či je systém „blbuvzdorný“. Na moje prekvapenie sa mi opäť otvoril sčítací formulár a postupne som zadával údaje (alebo ignoroval otázky) ako v prvom prípade. Na konci som vybral inú príslušnosť k cirkvi, aby bola nejaká odlišnosť a formulár som odoslal. Bol som presvedčený, že mi vyhodí chybu a upozorní ma, že už som sčítaný, inak by som sa do toho ani nepúšťal. Na moje prekvapenie formulár odišiel na spracovanie a opäť sa mi zobrazilo poďakovanie, že som sa zúčastnil sčítania obyvateľov. TO JE ČO? Neveriacky som si stiahol „potvrdenie o sčítaní“. Na potvrdení bolo číslo formulára odlišné od predchádzajúceho potvrdenia o sčítaní. Pozrel som na webovú stránku „scitanie.sk“ a hľadal som nejaké varovanie, upozornenie či informáciu ozrejmujúcu viacnásobné sčítanie. Nenašiel som nič. Zdá sa, že nie je žiadna ochrana voči viacnásobnému zneužitiu. Dokonca ani elementárne upozornenie. Skúsil som do tretice a naťukal som rodné číslo. Tentokrát sa mi zobrazilo upozornenie: „Dosiahli ste maximálny možný počet pokusov o sčítanie“. V priebehu niekoľkých dní som testoval proces vypĺňania formulára a prihlasoval som sa niekoľko krát, zakaždým som však zadávanie pred koncom ukončil a formulár som neodoslal. Je pravdepodobné, že toto bola príčina prečo mi systém vyhodil predmetné upozornenie. Otázne je, keby som nerobil experimenty a vypĺňal jeden exemplár za druhým, koľko by som takto mohol odoslať? Tri, štyri, päť? Každopádne nechtiac som odoslal dva formuláre.

   Celkovo možno hodnotiť sčítacie otázky ako prvky nezasahujúce priveľmi do súkromia občanov. Možnosť ignorovania otázok je tiež pozitívny prvok. Na strane druhej dáta do formulára môže nahodiť ktokoľvek, kto pozná vaše meno, miesto bydliska a má vaše rodné číslo. Dokonca je možné realizovať sčítanie viackrát. Ktoré z mojich formulárov bude brané ako pravdivé? Prvé alebo druhé? Alebo oboje? Alebo ani jedno? Čo ak vyplníte formulár a niekto, kto pozná vaše dáta vyplní formulár za vás ešte raz. Ktorý formulár bude pravdivý? Toto sú mimoriadne kritické prvky celého sčítania. Jednoznačne chýba softwarové obmedzenie voči viacnásobnému vyplneniu a upozornenie zo strany Štatistického úradu, čo sa stane v prípade viacnásobného zadania údajov. Taktiež chýba jedinečnosť prístupu oprávnenej osoby vyplniť svoj formulár. Bez tejto jedinečnosti je celé sčítanie nezmyselné a spoločensky nebezpečné.

   Keď som druhý krát začal vypĺňať formulár očakával som, že mi systém vyhodí upozornenie, že som už formulár vyplnil a bude odo mňa požadovať číslo formulára. Očakával som, že zadaním čísla sa dostanem do mnou už vyplneného formulára, ktorý si môžem takto skontrolovať, ak by som mal obavy zo zasahovania do dát, prípadne ak by som chcel realizovať nejaké zmeny. Nič také sa neudialo. Systém je očividne veľmi ľahko zneužiteľný.

   Ak vezmeme do úvahy súčasný stav, kedy nám chce establišment EU vnútiť moslimov, v situácii, keď naši susedia si brúsia zuby na naše územie, keď zahraničné lobistické skupiny presadzujú na Slovensku cudzie projekty namierené proti majoritnému obyvateľstvu Slovenska, a čo je najhlavnejšie, v stave anarchie najslabšej vlády aká kedy na Slovensku bola, je toto sčítanie obyvateľstva len ďalšou možnou rozbuškou na devastovanie a demontáž Slovenskej republiky.

   Na záver som pôvodne chcel napísať, že je tomu potrebné zabrániť poctivým a správnym vyplnením formulára, že treba pomôcť vyplniť formuláre svojim starším susedom, rodičom, priateľom, ktorí nemajú internet, aby sa čo najviac vynechal cudzí faktor ovplyvňovania dát. Po druhom vyplnení formulára mám však pocity mimoriadne zmiešané. Ak sa niečo v procese vypĺňania nezmení, ak som niečo náhodou neprehliadol, musím hodnotiť, že záverečný sumár týchto dát nemôže mať žiadnu vypovedaciu schopnosť, pretože údaje môže vypĺňať ktokoľvek. Naše rodné čísla a adresy kolujú v biznis sfére už minimálne od kupónovej privatizácie. Doslova sa z nimi obchoduje. Podľa toho ako sa to v momente písania tohto článku javí, celý proces sčítania nedáva záruky, že formulár vyplní skutočne osoba, ktorá je vlastníkom rodného čísla. Deklarácia štatistického úradu o tom, že nedôjde k zneužitiu štatistických údajov, sú v tomto momente irelevantné, pretože my nemáme istotu, že dáta vložené do systému sú pravdivé! Aké budeme mať záruky, že tieto ľahko ohýbateľné dáta, ktoré vyjdú z tohto sčítania, nebudú politicky zneužité?

   Oskár Cvengrosch
   https://longinus78.webnode.sk/l/ing-oskar-cvegrosch-scitanie-ludu-alebo-dalsi-krok-k-demontazi-slovenska/

Pridajte komentár

*