Viete prečo pred očkovaním proti covidu nikto nezisťuje vaše protilátky, kontraindikácie ani anamnézu? Lebo ich nezaujíma vaše zdravie, ale vaša smrť.

O nás

Milí čitatelia,

veľmi často sa nás pýtate, prečo je tu stránka Badatel.net a čo je jej úlohou.

Náš portál vznikol v roku 2007 za účelom sprostredkovania informácii slovenskému čitateľovi, aby mal prehľad o tradičných prírodných spôsoboch liečenia.

Zámerne nehovoríme o „alternatívnej medicíne“. Prírodné spôsoby liečby ľudstvo využíva už celé tisícročia, no chemické lieky sú vynálezom len posledných 100-200 rokov. Preto pojem „alternatívna medicína“ by sa skôr hodil dnešnej chemickej (alopatickej) medicíne a prívlastok „tradičná“ si viac zaslúži práve prírodná medicína.

Chceme, aby aj na Slovensku ľudia poznali prírodné prístupy, ktoré sa používajú v zahraničí (predovšetkým vo vyspelých krajinách), kde tradičná prírodná medicína je riadnou súčasťou štátom poskytovanej a zdravotnou poisťovňou hradenej medicíny.

Tak je tomu napríklad vo Francúzsku či Nemecku.

Našou ambíciou nie je hovoriť, že takáto alebo onaká metóda je tá jediná správna a najlepšia. Každý si musí urobiť obraz sám a vybrať to, čo je pre neho najvhodnejšie.

Takto to funguje v štandardných krajinách, kde má pacient právo voľby a takto by to malo fungovať aj u nás na Slovensku.

Odoberanie noviniek zdarma

Informácie, ktoré tu publikujeme, už nie raz doslova zachránili život. Ak nechcete, aby vám niektoré z nich ušli, odporúčame prihlásiť sa na odoberanie našich noviniek emailom.

Vždy, keď na stránke publikujeme nový článok, v ten deň dostanete naň do vašej emailovej schránky správu s upozornením.

Zasielanie emailov je úplne zdarma. Ak náhodou neskôr už emaily nebudete chcieť dostávať, kedykoľvek sa môžete odhlásiť. Nikdy neposielame spam alebo predajné ponuky tretích strán, len naše vlastné informačné správy.

Tuto je prihlasovací formulár: