O nás

Milí čitatelia,

veľmi často sa nás pýtate, prečo je tu stránka Badatel.net a čo je jej úlohou.

Náš portál vznikol za účelom sprostredkovania informácii slovenskému čitateľovi, aby mal prehľad o možných alternatívnych spôsoboch liečenia.

Chceme, aby aj na Slovensku ľudia poznali alternatívne prístupy, ktoré sa používajú v zahraničí (predovšetkým vo vyspelých krajinách), kde alternatívna medicína je riadnou súčasťou štátom poskytovanej a zdravotnou poisťovňou hradenej medicíny.

Tak je tomu napríklad vo Francúzsku či Nemecku.

Našou ambíciou nie je hovoriť, že takáto alebo onaká metóda je tá jediná správna a najlepšia. Každý si musí urobiť obraz sám a vybrať to, čo je pre neho najvhodnejšie.

Takto to funguje v štandardných krajinách, kde má pacient právo voľby a takto by to malo fungovať aj u nás na Slovensku.

Odoberanie noviniek zdarma

Informácie, ktoré tu publikujeme, už nie raz doslova zachránili život. Ak nechcete, aby vám niektoré z nich ušli, odporúčame prihlásiť sa na odoberanie našich noviniek emailom.

Vždy, keď na stránke publikujeme nový článok, v ten deň dostanete naň do vašej emailovej schránky správu s upozornením.

Zasielanie emailov je úplne zdarma. Ak náhodou neskôr už emaily nebudete chcieť dostávať, kedykoľvek sa môžete odhlásiť. Nikdy neposielame spam alebo predajné ponuky, len naše informačné články.

Tuto je prihlasovací formulár: