Kniha Zjavení: Plán na genocídu ľudstva prezentovaný ako proroctvo


Print Friendly, PDF & Email

Kniha Zjavení: Plán na genocídu ľudstva prezentovaný ako proroctvo

(Henry Makow, henrymakow.com) – Vlády sa stávajú čoraz autoritárskejšími. Uvrhli nás na 18 mesiacov do lockdownov a teraz prenasledujú občanov, ktorí sa odmietajú zaočkovať nebezpečnými vakcínami.

Mnohí kresťania si myslia, že ide o „Boží plán“ a nechávajú to diať sa, lebo sa im to javí ako „koniec časov“, ako je opísaný v Knihe Zjavenia. Toto však nie je Boží plán, skôr kabalistická psychologická operácia na oklamanie ľudí, aby prijali svoju genocídu, považujúc ju za biblické proroctvo.

Kresťania! Ste klamaní tým najväčším podvodníkom vo vesmíre, samotným Satanom!

Fašizmus (satanizmus) je rakovina, ktorá nás všetkých pohltí. Ak nebudeme vzdorovať a nepostavíme sa za vzdorujúcich, nič ho nezastaví.

Ako zastaviť toto šialenstvo

Hromadné neuposlúchnutie úplne stačí na zastavenie covidového fašizmu.

Ak dostatočné množstvo ľudí odmietne vakcínu, covidové testy, pasy, rúška, lockdowny a segregáciu, potom vláda nemôže nič robiť.

Hoci mnohí chápu Knihu Zjavenia ako proroctvo od Boha, v skutočnosti je návodom (dopredu zverejneným plánom) na luciferský Nový svetový poriadok.

Tak Helena Petrovna Blavacká, zakladateľka Teozofickej spoločnosti, ako aj Albert Pike, autor knihy Morálka a dogma, potvrdzujú, že Zjavenie je kabalistické.

Na rozdiel od väčšiny Biblie pozostáva Zjavenie hlavne z abstraktného symbolizmu a numerológie, ktoré oba sú zložkami okultizmu, teda kabaly. Prečo inak by sa globalisti riadili plánom, ktorý sa tak desivo podobá Zjaveniu?

144 000 Vyvolených

V Evanjeliu podľa Jána 10:16 Ježiš hovorí:

„Mám aj iné ovce, ktoré nie sú z tohto ovčinca. Aj tie musím priviesť a budú počuť môj hlas; a bude jedno stádo a jeden pastier.“

7. kapitola knihy Zjavenie Jána Ježišovým slovám protirečí a hovorí, že „vyvolení“ sú len Izraeliti, po 12 000 z každého z 12 označených kmeňov. Nie ste Žid? Potom máte podľa Zjavenia smolu. Postavte sa do radu na… znak šelmy.

Zjavenie v kapitole 13 uvádza ako číslo šelmy 666. Hoci je napísané v gréčtine, starí Hebreji používali na písanie číslic písmená. „Vaw“, šieste písmeno hebrejskej abecedy,  je to isté čo W a má numerickú hodnotu 6. WWW = 666.

Zjavenie Jána 13:16-18:

„Nútila tiež všetkých ľudí, veľkých aj malých, bohatých aj chudobných, slobodných aj otrokov, aby si dali znak na svoje pravé ruky alebo na čelá, aby nemohol kupovať ani predávať nikto, kto nemal znak šelmy alebo číslo jej mena.“

Znie to strašne podobne ako plány covidových fašistov na vakcinačný/covid pas, že?

Zamyslite sa tiež nad 15. veršom 13. kapitoly:

„Druhá šelma dostala moc dať ducha do obrazu šelmy, aby tak obraz šelmy aj hovoril a spôsobil, aby boli usmrtení všetci, ktorí by sa odmietli klaňať obrazu šelmy.“

Obraz so schopnosťou hovoriť – ako inak by ste opísali televíziu, počítač, smartfón, atď. niekomu pred 2000 rokmi?

Že sa WWW rovná číslu 666 nie je ťažké uhádnuť. Vlastne som o tom prvý raz počul pred vyše 20 rokmi. Nie je žiadna náhoda, že sa politický establišment rozhodol vnútiť obyvateľstvu s WWW/666 súvisiaci očkovací pas.

Pliagy klimatickej zmeny

Pliagy v Zjavení sa veľmi podobajú egyptským ranám, opisovaným v knihe Exodus: mnohé sú presne tie isté.

Hlavný rozdiel je ten, že v knihe Exodus postihli rany despotických Egypťanov, zatiaľ čo v Zjavení sú rany určené celému ľudstvu, ktoré je nútené prijať znak šelmy.

Táto jedna rana sa však v Egypte nevyskytla: 16:8-9:

Prírodná liečba osteoartritídy

Štvrtý anjel vylial svoju čašu na slnko a dostal moc páliť ľudí ohňom. A veľká horúčava pálila ľudí, preto sa rúhali menu Boha, ktorý má moc nad týmito pliagami, ale nekajali sa, aby Mu vzdali česť.“

Už roky sme vystavovaní propagande ohľadom globálneho otepľovania, resp. klimatickej zmeny. Toto leto (2021) sme mali na celej severnej pologuli rekordné vlny horúčav, ako aj veľký nárast lesných požiarov.

Medzitým Bill Gates plánoval šialené experimenty na blokovanie slnečných lúčov. Niektorí hlupáci s vymytými mozgami si myslia, že Gates je v skutočnosti náš ateistický spasiteľ, no vlády už desaťročia robia výskum na manipuláciu počasia.

Hovorí sa, že systém HAARP je schopný otvárať atmosféru, ktorá nás chráni pred slnkom.

Gates s globalistami vytvárajú ilúziu, že zachraňujú ľudstvo pred pliagami Zjavenia, no skutočnosť je taká, že je to podvod na zrútenie ekonomiky a na to, aby nás donútil viniť za naše problémy Boha, hoci v skutočnosti je to dôsledok vyspelej psychologickej operácie.

Je to práca Boha či Lucifera?

Zjavenie 22:5:

Noc už nebude, nebudú potrebovať svetlo sviece, ani svetlo slnka, lebo Pán Boh ich bude osvecovať a kraľovať budú na veky vekov.“

Znie to pekne, ale zamyslite sa nad nasledovným.

Zjavenie 22:16:

„Ja, Ježiš, som poslal svojho anjela svedčiť vám o týchto veciach po cirkevných zboroch. Ja som koreň a rod Dávidov, jasná hviezda ranná.“

Ranná hviezda, alebo tiež Zornička, je iné meno pre Venušu, známu aj ako Lucifer.

Nepotrebovali by ste slnko, keby ste so sebou mali nosiča svetla. Prečo by však Ježiš hovoril, že je to Lucifer? Lucifer sa zmieňuje aj v Knihe proroka Izaiáša v Biblii kráľa Jakuba; v novej medzinárodnej verzii je písaný ako „zornička“.

Izaiáš 14:12-14:

Ako si padol z neba, ó Lucifer, syn rána! Zrazený si k zemi, čo si vládol nad národmi.Veď v srdci si si hovoril: Do nebies vystúpim, až nad Božie hviezdy vyvýšim svoj trón, sídliť chcem na vrchu zhromaždenia, na stráňach severu.Vystúpim do výšin oblakov, prirovnám sa Najvyššiemu.“

Na to nie je iné logické vysvetlenie než to, že sa Lucifer vydáva za Ježiša.

Helena P. Blavacká a ďalší okultisti hovorili, že pohanský boh Saturn, Grékom známy ako Kronos, je v skutočnosti Satan. Existuje aj veľa dôkazov, že ďalším spodobnením Saturna je Moloch, boh obetovania detí.

Kronos sa v gréckom umení často zobrazuje s kosákom v ruke. Zjavenie 14:14-9 používa slovo „kosák“ v tomto kontexte sedemkrát:

„Potom som videl, a hľa, biely oblak a na oblaku sedel ktosi ako Syn človeka. Na hlave mal zlatý veniec a v ruke ostrý kosák.“

Zjavenie 14:19-20:

„A anjel hodil svoj kosák na zem, obral vinicu zeme a vhodil do veľkého lisu Božieho hnevu.Lis šliapali vonku za mestom a z lisu vyšla krv až po uzdy koní na vzdialenosť tisícšesťsto stadií.“

Tí, čo ľpejú na doslovnom preklade Biblie, by nás chceli donútiť veriť, že toto je Boží súd, no dôkazy ukazujú, že ide o okultný plán na hromadné vraždenie. A súčasná falošná korona pandémia je realizácia tohto plánu.

Záver

Mnohí kresťania sú presvedčení, že nemajú inú možnosť, než ticho prijať svoj osud, keďže ide o biblické proroctvo. V skutočnosti je však Kniha Zjavenie Jána satanským návodom pre otroctvo a genocídu, určeným k presvedčeniu veriacich, že tento okultný plán je dielom Boha.

2. list Korinťanom 11:14-15:

„A nečudo, veď sám Satan sa tvári ako Anjel svetla. Nie je teda divné, keď sa aj jeho služobníci vydávajú za služobníkov spravodlivosti. Ale ich koniec bude taký, aké sú ich skutky.“

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Henry Makow, Zdroj: henrymakow.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Konečne normálna smerodatná informácia vybočujúca zo židobiblického manipulačného konceptu – „Toto nie je Boží plán, ale kabalistická psychologická operácia na oklamanie ľudí, aby prijali svoju genocídu, považujúc ju za biblické proroctvo.“

  „Nič nie je vo hviezdach!“ – Lawrence z Arábie

  • Ján TUNGLI

   Tak tolko blbosti som este nepocul – ten kto to pisal nema ani zakladne znalosti Biblie, ani krestanstva, ani nie je objektivny.

   • „Znalosti“ biblie nie sú základné znalosti /tou je aj vedieť plávať/, ale sú to základy INDOKTRINÁCIE!

  • Ja tiez suhlasim,ale je uplne nemozne to tym ludom vysvetlit,tak su uz zatemneni,Janko

   • Taktéž souhlas. Lidé jsou staletí učeni věřit a nepřemýšlet. V tom je ta zrůdnost: sami lidé budou tuto hrůzu bránit a pokojně se nechají zavraždit.

  • Jaroslav Kukla

   Celá biblia je slobodomurárska,Copyraghted kniha kabalizmu! Náboženstvá sú lóže! Každa biblia má spolu 84 kníh s Apokryfami a Deuterokanonickými knihami! Je to číslo súdu sveta: čislo 8 je život, a číslo 4 je smrť! Ortodoxná má 84 kníh.Rimsko-katolícka má 73kníh+ 11 apokrýf=84…Luteránsko-Protestantská má 66kníh+18 apokrýf a deuterokanonických kníh! Iba Koptická má 81 kníh, ako ma zodiak v Dendere 81 hviezd v súhvezdí Labute! No podĺa Bayer/ Hamsteeda mapy hviezd,Labuť má 84 hviezd, z toho 9 hlavných…Talmud je v gematrii čislo 84! Korán má 84 kódov Abjad,teda Iniciálnych kódov! Izrael, Ratchildova kolónia na pranie spinavych peňazí v Palestínr, bude na konci Anno Magnus= Veľkého Precesného roku, 84 ročná kolónia v Palestíne, údajne napĺňať koniec Anno Magnus!!! V Nehemiášovi 10:1-27,poisuje novu zmluvu v chŕame Šalamúna 84 navrátilcov z Babylonu= Babí lono v Mliecnej dráhe! Prorokyňa Anna žije 84 rokov, atď….A Luteránska biblia je jasne na Letný slnovrat východ Slnka počas Anno Magnus v Starom Zákone, a s Novým Zakonom je to západ Slnka na Zimný slnovrat v Anno Magnus, tak ako to majú v architektúre mesta Antikrista, Fašington, D.C.= District of Crimminals! Je to prave ja, kto vylúštil útoky z 11.septembra,2001!!! Celá biblia židomurarov je Precesný rok, od Potopy po Apokalypsu Ohňom a zemetraseniami! V dvoch zakonoch= v dvoch polovičkách Anno Magnus! V UK vydavajú kódované Biblie s precesnými kódmi! Mam ich celú zbierku,asi 28 biblií,či už od Oxford a Cambridge University Press, cez Collinsa,či British Bible Society!!! Už čoskoro, vyjde tu môj článok!!!

   • Viola Carol

    Rada by som vedela viac…..zaoberam sa podobnym temam 20 rokov….a este
    stale len skumam hoci som chcela znalosti aj napisat……

  • Biblia je ASTRONÓMIA a obsahuje dôležité ASTRONOMICKÉ ČÍSLA! BIBLIA JE VEĽKÝ PRECESNÝ ROK!!! Delený na dve polovičky…A MATEMATIKA/ ČÍSLA je Univerzálny jazyk sveta čo neklame a nedoktrinuje ako človekom vytvorené nebo-ženské doktríny pre mozgovo mŕtvych nasledovateľov fararov, lebo nevedia hýbať a rozmýšlať+ skúmať veci vlastným rozumom! Sú to teľce čo abdikovali na gauč a do pohodlného života hlupákov čo nasledujú tých čo im čosi “ vysvetlujú“, a im sa tma zdá ako svetlo! Farár a politik= najväčší oblbovák čo vedie davy hlupákov do pekla…

  • TonySatira

   Autor se mýlí a špatně Bibli čte. Zapomněl na „ovce z jiného ovčince“ z Jana,…, Kromě těch 144 400 židů, Bible hovoří o nespočítateném zástupu spasených ze všech národů a dále o spasených-zavražděných pod oltářem, uvědomte si, že 3.jezdec nesmí škodit lidem označeným jako „olej a víno“, ale pak se o nich na Zemi nemluví, zřejmě před příchodem4. odešli do nebe

  • To čo článok popisuje je „súkromný výklad Biblie“ na základe znôšky mentálneho gulášu tých, čo Bibliu nikdy nečítali a už vôbec nie v jej pôvodnej verzii, lebo SLovensko pozná LEN jej katolícke a iné úpravy = prepisky = LŽI indoktrinácie kultov.

   Aké rozumné a prepáčte, aké pravdy môže o knihe Zjavenie písať ten, kto to v živote nečítal inú ako katolícku = kultovú verziu?
   To naozaj nik nevidí, koľko prepytujem „špecialistov“ na Bibliu je medzi biblickými nevzdelanými a nemám v úmysle uraziť nikoho, len chcem poukázať na totálny nedostatok / neprítomnosť biblického vzdelania = FAKTOV a ďalších vecí? Teológom kultov = štátnych cirkví v tejto veci veriť ozaj nemožno, lebo sú to -íci, -ani, -isti, alebo iné koncovky.

   Ale každému odporúčam super časopis VIDEC, ktorý vydáva jediná žiadnej štátnej cirkvi nepatriaca biblická škola v našej krajine. Ten v tejto veci otvára oči spôsobom, aký sme na SK dosiaľ nevideli.
   Škoda, že tento článok – vidiac reakcie naň – nepomáha okrem nenávisti a nepriateľstvu ozaj ničomu.

 2. Ďakujeme za ďalší poučný článok.

  Ale toto je hrôza čo sa plánuje urobiť s našimi deťmi:
  https://www.hlavnespravy.sk/grohling-uz-nemoze-prist-k-tomu-ze-by-sme-mali-kompletne-zatvorene-skoly/2661160
  Gröhling: Už nemôže prísť k tomu, že by sme mali kompletne zatvorené školy. Plánujeme spustiť očkovanie priamo na školách

  • To sa (zatiaľ) jedná len o stredné školy, kde sa študenti už vedia sami ubrániť prípadnému násilnému očkovaniu. Na Slovensku stále platí, že deti musia mať na očkovanie súhlas rodiča a nesmú očkovať bez neho.

   Keby sme stále boli stredoškoláci, dali by sme sa viacerí odporcovia očkovania dokopy a očkovacie tímy zo škôl vyhnali ako prašivé psy.

 3. https://www.infowars.com/posts/report-covid-booster-shots-blamed-for-4-nursing-home-deaths-7-hospitalizations/
  Report: Covid Booster Shots Blamed for 4 Nursing Home Deaths, 7 Hospitalizations
  Správa: Posilňujúce Covid vakcíny (tretie) spôsobili 4 úmrtia v ošetrovateľských domoch, 7 hospitalizácií

  Covid-19 booster shots administered at a nursing home in Canada are reportedly responsible for four deaths and seven hospitalizations, an anonymous whistleblower claims.
  Posilňovacie vakcíny proti Covid-19 podané v opatrovateľskom dome v Kanade sú údajne zodpovedné za štyri úmrtia a sedem hospitalizácií, tvrdí anonymný informátor.

 4. Toto je strašný blábol a naprosté nepochopenie theologie dejín.

  Ak za autority exegézy Neotestamentárnych apokalýps sa tu berie Blavatská a Pike,
  tak to je už skutočné dno a brak!

  • „Helena P. Blavacká a ďalší okultisti hovorili, že pohanský boh Saturn, Grékom známy ako Kronos, je v skutočnosti Satan. “ = Satan, ako Pán Času. Ten, ktorý určuje začiatok a koniec. Lenže začiatok a koniec neurčuje a pánom času nie je!

   Theológia dejín – čo to je? Snáď dejiny theológie. Aj keď rozumiem možnému „duchovnu“ dejín v kontexte s atheizmom a materializmom – ako dejiny bez duchovna.

   K článku poznámka – Zjavenie Jána sa na internete doslova vyrojilo – objavilo sa aj tu – ak sa nemýlim v podaní Emily. Stále je to rovnaký koncept „Spasiteľa“ – vývoj udalostí bez našej vôle. „Čo už si len pomôžeme!“ A to je skutočný blábol!

   Boh trestajúci nie je Boh. Sú-je to „len“ Annunaki.

   • Ľudia si myslia, že zjavenia sú nemenné – najväčšia blbosť, bigotnosť a hlúposť. Na zjavenia sa dá a MÁ pozerať ako na niečo, čo sa stane AK nebudeme NIČ robiť na svoju záchranu-obranu. Zjavenia sú upozornenia, čo sa môže (nemusí) stať – ak budeme ako ovce odovzdane kráčať na popravu.

   • Niečo si poplietol, Maroš. (Mimochodom, ja označenie „Spasiteľ“ nepoužívam vôbec, pretože mi nezapadá do môjho ateistického pohľadu na svet.)
    „Čo už si len pomôžeme!“ – to taktiež nie je moje vyjadrenie; nie som človek, ktorý lamentuje. Na mňa je teda nepresné, významovo poriadne posunuté, vyšklbnuté z kontextu. V približnom zmysle vety tebou citovanej som sa vyjadrila v inej súvislosti. A to, že my – neozbrojení pešiaci – oproti globalistom pevne držiacich v rukách všetky vzdušné zbrane hromadného ničenia, nezmôžeme nič. Ty myslíš, že áno?
    Ja ďalej hovorím o záchrane pozemšťanov normálnymi, zdravo mysliacimi a citovo neotupenými ľuďmi z utajenej desiatej planéty. Už len ich zviditeľnenie sa položí súčasných globalistických nadľudí na lopatky. Zľaknú sa. Hoci im ublížené určite nebude, pretože Láska netrestá ani sa nepomstí. Láska odpúšťa. Nie je cieľom zabiť ich. Cieľom je otvoriť im oči a vydolovať v nich prispatý cit.
    Opakujem – buď čítaj s porozumením, alebo ma preskakuj.

   • Takisto suhlasim na 100% Marosko

 5. Nemusia manipulovať s počasím, planéta a vesmír to zariadi ináč … neviem či sledujete čo sa deje v poslednej dobe na Slnku, ale prebiehajú tam časté a veľmi silné erupcie s výronom plazmy, ktorá ovplyvňuje magnetické pole Zeme.
  Na Slnku sú tiež veľké koronálne diery https://spaceweather.com/
  Tieto silné výbuchy na záznamových zariadeniach v USA buď úmyselne vynechávajú, alebo sa pokazia (aj na 8h). Taktiež záznamy Schumannovej rezonancie sú vynechané na niekoľko hodín.

  A pozrite si seriál Biohackers (freeserial.to) , kľudne prvé dve časti aby ste pochopili ako sa TO deje aj s nami.
  Pekne je to tam ukázané na modifikovaných komároch, ktoré sa vypustia a potom „zachránime“ všetkých lepšou imunitou. Doslova je tam povedané o horúčke dengue a malárii.

  • J.Chvátal spomenul v poslednej relácii /koment v minulom článku k štruktúram GMS/ a akýchsi neznámych technologických aktivitách v blízkosti Slnka, kvázi energetický-jadrový útok na Slnko, čo je zrejme príčinou jeho reakcie.

   • Aj ten amik čo nahráva videá, James to opisuje ako nejakú energiu „za Slnkom“, lebo to vidno aj z tých EU záznamov..??
    Myslíš, že nejakí mimoni chcú zničiť Slnko?

    • Slnko zničiť nie, ale tak, ako vedia na nás odkloniť asteroid, môžu spôsobiť, „aby Slunci bouchly saze“. Tiež spôsob, ako potom sem prísť ako neviniatka niečo riešiť.

     Moon-Sized UFO Again Flew Out Of Sun Through Portal, So Is …
     [Prehľadávať doménu howandwhys.com] https://www.howandwhys.com/hollow-sun-theory-moon-sized-ufo-flew-out-of-sun/
     According to a famous UFO researcher and alien life enthusiast named Scott Waring, the video was captured on March 27, 2021, by a European solar observation satellite (ESA). While watching the video, there is a small burst of solar radiation which seems to be totally fine. But on zooming up, a black object could be seen, ejecting out of the sun …

  • Viem ze vypustili tych komarov na Floride,i ked sa ludia branili

 6. https://www.naturalnews.com/2021-09-01-the-world-will-soon-be-divided-between-the-damaged-vaccinated-and-the-undamaged-unvaccinated.html
  The world will soon be divided between the DAMAGED vaccinated and the undamaged, “super powered” unvaccinated who will inherit the Earth
  Svet bude čoskoro rozdelený medzi POŠKODENÝCH očkovaním a nepoškodené „superpohonné“ neočkované osoby, ktoré zdedia Zem

  Damaged vaccinated people will:
  Ľudia poškodení očkovaním budú:
  Suffer cognitive damage that unfolds a lot like accelerating mental retardation.
  Suffer cardiovascular damage that prevents them from carrying out normal, mundane tasks like carrying a bag of groceries up a flight of stairs.
  Suffer infertility and reproductive damage that makes them unable to reproduce.
  Suffer autoimmune damage that leads to extreme risks of ADE and hyperinflammation upon exposure to future circulating pathogens.

  The vaccinated think they got passports to freedom, but they really bought tickets to Hell
  Očkovaní si myslia, že dostali pasy na slobodu, ale v skutočnosti si kúpili lístky do Pekla
  Tu je uvedené prečo:
  Unable to achieve successful pregnancy or carry a child full term.
  Unable to participate in outdoor activities requiring any real level of exertion.
  Unable to work jobs other than menial labor, due to loss of cognitive function.
  Unable to meaningfully socialize with family and friends due to losses in cognition and short-term memory.

  • Neockovani zomru v Lagroch Smrti ,taki je plan,Moj plan je byt prec z Miest,mat potraviny,zbrane,striebro,zlato Naboje,vediet pestovat,tiez spracovat zviera na jedlo ,co som expert

 7. https://tadesco.org/domecek-z-karet-se-hrouti-oficialne-v-mediich-nemecky-parlament-navrhl-zruseni-celeho-kovidu-vcetne-ockovani-booooom-boooom-booooom/
  Domeček z karet se hroutí. Oficiálně v médiích. Německý parlament navrhl zrušení celého Covidu včetně očkování. BOOOM BOQM

 8. https://tadesco.org/plat-jako-spolkovy-prezident-lekari-za-ockovani-inkasuji-az-24-tisic-euro/
  Plat jako spolkový prezident? Lékaři za očkování inkasují až 24 tisíc euro!

  • tuna dostane Nemocnica za Kovidaka az 52 tisic dolarov

   • Kompenzácia prekazeného odberu orgánov – prioritu má v riadení globálnych procesov covid – musia „ho“ udržiavať pri živote a za cenu neodobraných orgánov. Otázka – čo sa robí prvé – kompatibilita orgánov a až potom Covid, keď nie je záujem? Lebo predstavte si nemenovaného židovského miliardára, ktorý potrebuje novú obličku a nejakí debili mu to prekazia „covidom“ kvôli 52 tisíc? Ja to myslím teraz vážne – existuje predsa systém porovnávajúci DNA tých, ktorí potrebujú orgány – so všetkými potenciálnymi darcami a tento systém je v databáze DNA vôbec, teda je nad systémom zdrovotníckej databázy! Čiže môžete mať smolu, že vašu obličku potrebuje „Niekto“.

 9. https://cz24.news/zacina-skola-novy-boj-so-systemom-slovensky-pravnik-weis-dava-prakticke-rady-rodicom-ukazte-im-vsetkym-zrkadlo-formulare-na-stiahnutie/
  Začína škola, nový boj so systémom. Slovenský právnik Weis dáva praktické rady rodičom. UKÁŽTE IM VŠETKÝM ZRKADLO! Formuláre na stiahnutie

 10. https://cz24.news/pravda-o-delta-variante-video-5-min-cz-titl/
  PRAVDA O DELTA-VARIANTĚ! (VIDEO 5 min, CZ Titl)

 11. https://cz24.news/povinne-ockovanie-je-strasny-neodpustitelny-zlocin-biologicka-vojna/
  POVINNÉ OČKOVANIE JE STRAŠNÝ, NEODPUSTITEĽNÝ ZLOČIN, BIOLOGICKÁ VOJNA
  „Ak niektorí blázni majú znova chuť zaviesť fašizmus, nech sa dobre rozpamätajú, čo bude nasledovať. Norimberský kódex zakazuje akýkoľvek nútený lekársky zásah. Ničím ho nemožno ospravedlniť. Ani všeobecným blahom či núdzovým stavom,“ zdôrazňuje doktor lekárskych vied, profesor a akademik vojenských vied Ruskej federácie Vladislav Šafalinov.

 12. https://cz24.news/ziadajte-europsku-komisu-o-zakaz-hromadneho-biometrickeho-sledovania-pripojit-k-peticii-sa-mozete-tu/
  Žiadajte Európsku komisu o ZÁKAZ HROMADNÉHO BIOMETRICKÉHO SLEDOVANIA! Pripojiť k petícii sa môžete tu…

  https://europa.eu/citizens-initiative/_sk

 13. Omyl. těch 144.000 je opravdu židů zřejmě židovských evangelistů, ale v předešlých obrazech se hovoří o „nespočetném davu zachráněných v Zjevení 7/9-17“. Jde tu o biblický koncept „Vytržení“ „jistou rošádu“ kdy si Bůh vezme ty své a odejme zemi ochranu s nimi spojenou a začnou se dít věci. Na jejich konci anděl uvězňuje satana do propasti na 1000let

  • „kdy si Bůh vezme ty své a odejme zemi ochranu s nimi spojenou a začnou se dít věci. Na jejich konci anděl uvězňuje satana do propasti na 1000let“ – JEHOVISTI! Založení slobodomurárom-ateistom Russelom.

   „kdy si Bůh vezme ty své “ – je častý narratív hromadných sektárskych samovrážd.

   „uvězňuje satana do propasti na 1000let“ – Čierna šľachta tu funguje vyše tisíc rokov – v geologickom kontexte je to zlomok sekundy – NEZMYSEL! Ale komu by sa chcelo rátať – ak vôbec vie – do tisíc, keď niekto vlastní majetok 750 miliárd. Skúste rátať po milióne.

 14. František

  Samozrejme že toto je dielo satana! Vidíme morálny a duchovný úpadok ľudstva! História sa opakuje,ale jediná záchrana je modlitba a obrátenie sa k Bohu!! Nech si myslí kto čo chce,je to tak jasne vidíme akí sme slabí a zraniteĺní!!
  V biblii sa tiež píše….bude plač a škripanie zubami, živí budú závidieť mŕtvym….takže nech sa každý zamyslí,čo čaká ľudstvo!

 15. Nestrašte ľudí, celá Biblia je písaná v súvstiažnostiach, ktorým nerozumieme a ani vtedajší apoštoli nerozumeli reči Pána Ježiša Krista. Čo je dôležité pochopiť je to, že netreba sa báť smrti, lebo smrťou sa nič nekončí a aj ten najhorší hriešnik dostane milosrdenstvo a odpustenie od Pána Ježiša Krista. Dôležité je pochopiť to, že jediným Bohom je Pán Ježiš Kristus a máme ho uctievať každý vo vlastnom srdci, teda vnútrajškom a nie vonkajškom, rituálmi cirkví a vzývaním iných Bohov – Alah, Budha a tď. a to už ani radšej nepíšem o novovzniknutých spoločenstvách Kabala a tď.

 16. Adriana Stančíková

  tento článek je strašný blábol. Vůbec jste nepochopili co je psané v Bibli. Poznávám, že redakce Badatel.net není ze znovuzrozených křesťanů a nemá Ducha Svatého. Písmo se nedá vykládat logicky. Jenom Duch Svatý vám může osvětlit některé pasáže. Satan, neboli Lucifer je padlý anděl, který měl na starosti péči o světlo ( Lucifer znamená Nosič světla) a chvály Boha. Byl ale natolik pyšný na svou funkci, že se chtěl Bohu vyrovnat. Vzepřel se Bohu a udělal si své království. V něm nabízí lásku k moci, slávě, mamonu, sobectví. To jsou věci, ke kterým lidé tíhnou od nepaměti. Nemůžete spojovat Pana Ježíše s Luciferem. Pán Ježíš hlásal o Božím království, kde je láska k bližním, porozumění, odpuštění, vzájemná pomoc. Do jisté míry máte ve svém článku ale pravdu. Lidé by se měli vzchopit a za svobodu společně bojovat a nenechat tu lůzu, aby si z nás udělala své poslušné otroky. Modlím se za to, aby to pochopili i křesťané a probudili se z letargie. Aby uviděli, že naletěli podvodníkům vysokého kalibru. Od začátku této pandemie vidím v tom celém jenom samé podvody. Je to jako když se skládá puzzle, pěkně to všechno se vším souvisí a dává to ucelený obraz o celé dnešní společnosti.

  • „tento článek je strašný blábol. Vůbec jste nepochopili co je psané v Bibli. “
   Jan Kozák – Bible je podvod.mp4
   https://ulozto.net/file/DYhGpfqXtNXC/jan-kozak-bible-je-podvod-mp4#!ZGt2BQR2AQH3BTSuMGDlZwx0Mwp3ZRALGaEILyySHJA3ZQxkLt==

   • Ludia, ktori kracaju v Duchu rozumeju pismu, pretoze im Duch ukazuje a vysvetluje. Pre ludi tohoto sveta su blaznami, pretoze su slepi, nemaju svetla a tak vznikaju aj taketeto nezmysly, ako aj clanok vyssie. Je tam celkove nepochopenie pisma a pre takych sa Biblia zda byt vymyslom, ale pre ludi vedenych duchom vsetko v Pisme do seba zapada. Odporucam prosit nasho Pana o tuto milost a dokladne Bibliu prestudovat, potom nebudete vypisovat taketo hluposti a zavadzat ludi. Nepozerajte pofiderne videa, studujte Bibliu a potom si spravte usudok.

  • Adriana nemas pravdu ,vy ste ti co pomahaju tymto diablom,lebo len klonite hlavy a poslucne robite vsetko co tito vrahovia nariaduju,vsak poznam niektorych aj tuna,ako Tomas v handre a zavaxovani.,

  • Ja vnímam bibliu ako 1 % pravdy popretkávanej 99 %-ami lží a nezmyslov. Vhodná pôda pre vznik množstva náboženstiev. Dôvod – ideologicky roztrieštené ľudstvo je ľahšie ovládateľné.

  • Eva Schmidtová

   Adriana, veľmi správne!

 17. Toto sú naozaj strašné bláboly. Veď keby to naplánoval satan s kabalistami v biblii by určite nevaroval ľudí, že všetci, ktorí si dajú znak šelmy budú obsypaní hnisavými vredmi a skončia v neuhasiteľnom ohni a že tie dni budú skrátené, lebo by nikto neobstál.
  Žasnem koľko bludov sa šíri, koľko ľudí, toľko bludov. Aj o tom sa píše vo Sv. Písme, že na konci časov bude veľa bludov a preto dajte si pozor na falošných prorokov.

  • Satan vždy musí povedať pravdu a informovať o tom, čo chystá. Samozrejme, používa aj manipuláciu, triky či lsti. No povedať o svojich zámeroch vždy musí.

   Preto aj tie „prerieknutia“ mnohých politikov. Ako napríklad Čaputová: „Slovensko by malo byť krajinou, kde sa ľudia nebudú báť umierať“. To nebolo prerieknutie. To bol Satan vyjavujúci svoje budúce plány.

   • Ale veď celou bibliou sa nesie veta za vetou, že satan je klamár a vrah od počiatku. On nikdy nevraví pravdu, vždy klame.
    Pravdu povie, len z donútenia pri exorcizme na príkaz Boha, alebo Panny Márie. Aj tam je dovolené pýtať sa ho tak, aby odpovedal áno alebo nie.
    S tým možno súhlasiť, že Čaputová môže byť posadnutá, tak ako Merkelová, ale to sa prejavuje ináč.

    • Je dosť možné, že váľajúca sa „princezna“ fičí na adrenochróme – samozrejme získavanom „z arktických tučniakov“. Ale aj tých treba najprv umlátiť!

     Keďže všetky Vyššie bytosti si vidia do hláv – zásadne hovoria pravdu, lebo ten druhý automaticky vie a Satan sa nebude strapňovať – nie pred ľuďmi, ale pred Vyššími. Iná vec je dodržať slovo.

     Ľuďom jeho stúpenci preto zásadne musia hovoriť pravdu, avšak tak, aby tej pravde neverili. Stvoriteľ nám dáva na výber v rozhodovaní – ak opomeniem všetky tie manipulácie, a jen len náš problém, že máme vedomie uzavreté pred pravdou.

     Preto opakujem – kto vie – protestujte – vyjadrite odpor s plánmi satanistov!
     V každodennej motlitbe!
     Ale to si musíte najprv vybrať víťaznú stranu!

    • Agata, satan je pokušiteľ, ale nie vrah – nikde v biblii som nenašla zmienku o tom, že by satan niekoho usmrtil. Zato táto kniha kníh sa len tak hemží údajmi o tom, kedy, kde a koľkých ľudí zabil boh. A ešte koľkých sa CHYSTÁ zavraždiť! Všetkých, ktorí neprijmú znamenie šelmy. Čiže nezačipovaných. A ich mŕtve telá nebudú odpratané, ale budú ležať „po celej tvári zeme ako výstraha pre ostatných…“ – prečítajte si záverečné kapitoly Zjavenia sv. Jána.

     • Eva Schmidtová

      Adriana, veľmi správne!

     • Eva Schmidtová

      To je rúhanie,Emily!

     • Vaším otcom je diabol a vy chcete plniť túžby svojho otca. On bol vrah od počiatku a nezotrval v pravde, lebo v ňom pravdy niet. Keď luhá, hovorí zo seba, lebo je luhár a otec lži.
      Ján 8:44

   • Chazarska zidosionistickoiluminatska satanisticka mafia ROTHSCHILD a spol.sa riadi svojim satanisticko-kabalistickym talmudom,v ktorom okrem ineho je aj zmienka,ze ak chce sionisticky zid ublizit svojmu nepriatelovi,tak ho musi najskor vopred varovat.No a oni to aj dodrzuju,napriklad formou zabavy filmi zrutenie dvojiciek v New yorku,nakaza,matrix atd.Ludia sa na tom zabavaju,neuvedomujuc si,ze o chvilu to budu zazivat v skutocnej realite na vlastnej kozi.

  • Eva Schmidtová

   Máte pravdu, Agáta!

  • freespirit

   Oni nevarovali oni dopredu vraveli, ako teraz toto sa bude diat, aby ludia sa báli

 18. „Zjavenia“ na protestoch! Mobilné telefóny ako Mao tse tungove debilizačné hypnotické červené knižky!

  Najprv si pozrite toto!
  LITTLE RED BOOK /Mao tse tung/
  http://img.auctiva.com/imgdata/7/0/6/2/2/7/webimg/421415213_o.jpg

  Potom si pozrite toto!
  https://www.thenation.com/wp-content/uploads/2015/11/redguards-bookspen-fullimage.jpg

  Deti a mobily a Maove červené knižky
  Mass Killing: Communist China and Mao Tse Tung
  https://www.histclo.com/imagef/date/2013/11/mao-culrev01s.jpg

  Mobily – ako Maove červené knižky
  https://i.pinimg.com/originals/2d/64/d1/2d64d116c573902a49b9d1d41c6903de.png
  https://c8.alamy.com/comp/B9GHAW/chinese-people-reading-a-book-of-quotations-by-their-leader-mao-zedong-B9GHAW.jpg
  https://i.pinimg.com/originals/64/b4/c7/64b4c76ec7a3d58c08edca499c0ec1e6.jpg
  https://i.pinimg.com/originals/c9/c2/28/c9c2281912369d2517e9f82889290ce3.jpg
  ————————————
  Každý „debil“ s mobilom v ruke – protest v Egypte
  https://i.dailymail.co.uk/i/pix/2011/01/30/article-1351904-0CF92BB1000005DC-651_634x422.jpg

  „Svetielkáči“ – zrejme na koncerte – ale je tu aký taký náčrt efektu zrkadiel!
  https://www.newyorker.com/wp-content/uploads/2014/10/Parker-HK-Protest2.jpg

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! – toto sa už začína blížiť zrkadlovému protestu!
  Romania Protests: Crowds Use Cell Phones to Shine Light on …
  https://media-cldnry.s-nbcnews.com/image/upload/t_fit-760w,f_auto,q_auto:best/newscms/2017_06/1892476/170206-world-romania-protest-lights-0548.jpg
  https://i.insider.com/5e169be0f4423105f62d7463?width=1024
  ——————————————————–
  A obyčajné „blbé“ spätné zrkadlo za 2,90 eura!
  Ku.va! „Malý“ skok v revolúcii – ale najprv to musí ľuďom ZAPNÚŤ! No s mobilom-debilom asi ťažko!

  zrcátko kulaté 84mm
  €2,90 / ks
  https://www.cshop.sk/zrcatko-kulate-84mm/
  ———————————————————–
  A klasický slovenský mobilný-debilný happeningový bezzubý protest – zábava a filmovačka na prvom mieste! Na čo sa ty blbec tlačíš na policajta! Hlavne že nakrúcaš! Hlavne že „video HáDé“!

  VIDEO: Slováci v Bratislave a Košiciach protestujú proti zločincom vo vláde porušujúcim dennodenne zákony a Ústavu Slovenskej republiky
  https://www.infovojna.sk/article/video-slovaci-v-bratislave-a-kosiciach-protestuju-proti-zlocincom-vo-vlade-porusujucim-dennodenne-zakony-a-ustavu-slovenskej-republiky
  ——————————————
  Redakcia – keď vám už tuto nedopne…

 19. Ježiš nieje Boh je to Boží syn Boh je len jeden žiadna sveta trojica mate to trocha pomýlené

  • Marek Košice

   Presne tak. Kto uctieva Ježiša miesto Boha, ten uctieva SLNKO a nie Ježiša. Ježiš, Krišna, Hór, atď, oni sú „ZAMASKOVANÉ SLNKO“… Citujem : “ Důvodem, proč jsou všechny příběhy tak podobné, s bohočlověkem, který je ukřižován a vzkříšen, který dělá zázraky a má 12 učedníků, je to, že tyto příběhy jsou založeny na pohybu slunce po obloze, na astro-teologickém vývoji, který můžeme nalézt po celé planetě, protože slunce a 12 znamení zvěrokruhu můžeme pozorovat po celé zeměkouli. Jinými slovy, Ježíš Kristus a všichni ostatní jemu podobní boholidé jsou personifikacemi slunce a příběh evangelia je pouhým odvarem předchozích mýtů, točících se kolem pohybu slunce po nebi.

   Například mnoho ukřižovaných boholidí po celém světě má tradičně narozeniny 25. prosince („Vánoce“). Je to proto, že starověcí lidé poznali (z pozemské perspektivy), že slunce každoročně sestupuje k jihu až do 21. nebo 22. prosince, zimního slunovratu, kdy na tři dny zastaví svůj pohyb na jih a potom se opět vrací k severu. Během této doby podle starověkých lidí „Božské slunce“ „zemřelo“ a po třech dnech, 25. prosince, se „znovuzrodilo“. Starověcí lidé si dobře uvědomovali, že potřebují, aby se slunce každoročně vracelo zpět na sever, a že by se dostali do velkých potíží, kdyby slunce ve svém pohybu pokračovalo stále na jih a směr svého pohybu neobrátilo. Proto mnoho různých kultur slavilo 25. prosinec jako narozeniny „Božského slunce“. Jeho charakteristiky jsou následující:

   Slunce 22. prosince, v den zimního slunovratu, na tři dny „zemře“, když zastaví svůj pohyb na jih, aby se znovuzrodilo nebo vzkřísilo 25. prosince, když se začne pohybovat na sever.

   V některých oblastech kalendář původně začínal ve znamení Panny a slunce se tedy „zrodilo z Panny“.

   Slunce je „Světlo světa“.
   Slunce „přichází a oblacích a každé oko ho vidí.“
   Slunce vycházející ráno je „Spasitelem lidstva.“
   Slunce má kolem sebe korónu, „korunu z trnů“ nebo svatozář.
   Slunce „chodí po vodě.“
   „Následovníky“, „pomocníky“ nebo „učedníky“ slunce je 12 měsíců a 12 znamení zvěrokruhu, jimiž slunce během roku prochází.
   Slunce v poledne, ve 12 hodin, je v domě nebo v chrámu „Nejvyššího“, takže začíná svou „Otcovu práci“ ve „věku“ 12.
   Slunce vstupuje do každého znamení po 30°; tudíž „sluneční bůh“ začíná svou vládu ve „věku“ 30.
   Slunce je pověšeno na kříži nebo „ukřižováno“, což představuje jeho průchod rovnodenností, jarní rovnodenností, kdy jsou velikonoce, v době, kdy je vzkříšeno.“

  • Eva Schmidtová

   Kto neverí v Syna, nemá ani Otca! A Duch svätý je láska medzi nimi!

 20. https://otevrisvoumysl.cz/byla-pfizer-vakcina-uradem-fda-oficialne-schvalena-nebo-ne/
  Byla Pfizer vakcína úřadem FDA oficiálně schválena nebo ne?
  2 září, 2021
  Vakcíny, Zprávy
  Ve zkratce…
  Dr. Jane Rubyová rozebírá problematiku schválení vakcíny firmy Pfizer. Šlo o oficiální schválení, nebo ne?

  https://otevrisvoumysl.cz/pet-podezrelych-umrti-pilotu-aerolinky-jetblue-z-tohoto-roku-whistleblower-prinasi-interni-informace/
  Pět podezřelých úmrtí pilotů aerolinky JetBlue z tohoto roku – whistleblower přináší interní informace

  Ve zkratce…
  Dr. Rubyová přináší zprávu o pěti pilotech aerolinky JetBlue, kteří zemřeli v období od února do května 2021. Byli všichni očkovaní proti covidu? Více ve videu.

 21. Prekopírovala som jeden blog:
  V Anglicku milióny naštvaných ľudí dokaličených očkovaním naháňalo politikov a chceli ich zabiť, polícia nestíhala.

 22. Hrozné, hrozné, čo urobil včera policajt na proteste nevinnému človeku. A tento policajt je platený z našich daní:
  https://uploads.disquscdn.com/images/fbb552f99a531483084939f53f377c5bb7f15e81444dd01b9a63cee0763aa4f1.jpg

 23. https://www.hlavnespravy.sk/kldr-odmietla-takmer-tri-miliony-vakcin-v-krajine-vraj-stale-nezaznamenali-ziadny-pripad-covid-19/2662474
  KĽDR odmietla takmer tri milióny vakcín, v krajine vraj stále nezaznamenali žiadny prípad COVID-19

  KĽDR vyjadrila pochybnosti o účinnosti očkovania proti ochoreniu COVID-19. Tamojšie štátne médiá často informujú o prípadoch zo Spojených štátov a Európy, keď sa u zaočkovaných ľudí po vakcinácii vyskytli nežiaduce účinky.

 24. hľadač pravdy

  Celý článok je jedna znôška bludov a nezmyslov!

  ,,Tak Helena Petrovna Blavacká, zakladateľka Teozofickej spoločnosti, ako aj Albert Pike, autor knihy Morálka a dogma, potvrdzujú, že Zjavenie je kabalistické.”

  Blavatská a Pike boli vrcholnými satanistami!!!

  Helena Blavatská (1831-1891), rozvedená a dobrodružná žena z Ruska, ktorá zmiešala mravné a vedecké pravdy s výplodmi vlastnej fantázie. Bola naplnená fanatickou nenávisťou ku kresťanstvu, ako dokazuje o.i. jej kniha „Odhalená Isis“ (v originále ,,Die entschleierte Isis”). Ohavne tam uráža pápežov, biskupov aj misionárov, ktorých nazýva napr. hordou hlupákov, pokrytcov, krvavých psov a pod. Prehlasuje, že v podzemnej chodbe v Tibete, kam ešte žiadny Evrópan nepřišel, objavila tajnú knihu a bola duchmi poverená založením gnosticko-satanistickej teozofickej spoločnosti.
  Blavatská bola najprv členkov najstaršej slobodomurárskej superlóže (pra-lóže) sveta ,,THOMAS PAINE“, z ktorej bola neskôr vyhodená, zato však bola prijatá do slobodomurárskej pra-lóže ,,PARSIFAL“.

  Albert Pike (1809-1891) – v americkej občianskej vojne generál južných štátov, od roku 1870 ako napodobenie katolíckeho označenia pre pápežov (latinsky „Summus Pontifex“, francúzsky „Souverain Pontife“, anglicky „Sovereign Pontiff“) nosil interne titul „Suverénny Pontifex Univerzálneho Slobodomurárstva“ a zdieľal moc s najvyšším slobodomurárom Giuseppem Mazzinim („THOMAS PAINE“), bol podľa toho zjavne tiež sám členom tejto pra-lóže. Ako „šéfdogmatik“ svetového slobodomurárstva propagoval neúnavne satanismus. Pike bol slobodomurár 33° podľa škótskeho obradu.

  V zachovanej nahrávke Myron C. Fagan uvádza, že Pike bol fascinovaný myšlienkou jednosvetovej vlády. Pike v rokoch 1859 až 1871 vypracoval vojenský plán na tri svetové vojny a rôzne revolúcie po celom svete a predpokladal zavŕšenie spiknutia v 20. storočí. Pike tvrdil, že po skončení 3. sv. vojny tí, ktorí budú usilovať o svetovú nadvládu vyvolajú najväčšiu katastrofu, akú svet ešte nezažil. Podľa dochovanej Faganovej nahrávky a jej prepisu – Pike napísal Mazzinimu list, ktorý je uložený v Britskom múzeu v Londýne, v ktorom píše:

  ,,Pustíme z reťaze nihilistov a ateistov a vyprovokujeme najväčšiu sociálnu katastrofu, ktorá v celej svojej hrôze všetkým národom jasne ukáže účinky absolútneho ateizmu, pôvodcu väčšiny ukrutností a krvavých nepokojov. Potom
  ľudia všade na svete budú nútení sa brániť proti menšine svetových revolucionárov a vyhladia týchto ničiteľov civilizácie. A davy sklamané kresťanstvom, ktorých duch bude v ten moment bez riadenia a vedenia, budú dychtiť po nejakom ideále, ale bez znalosti, kam uprieť svoju zbožnosť, prijmu pravé svetlo skrze univerzálnu manifestáciu čistej náuky Lucifera, nakoniec zjavenej verejnosti. Manifestáciu, ktorá bude výsledkom všeobecného reakčného hnutia, ktoré bude nasledovať po zničení kresťanstva a ateizmu, oboje bude porazené a vyhladené súčasne“.

  ,,Antikrist má v priebehu storočí svojich predchodcov a príklady. Mmoriadnymi priekopníkmi Antikrista sú v súčasnosti spolky voľnomyšlienkárov a slobodomurárov, komunizmus, sociálna demokracia a teozofická spoločnosť“.(Franz Spirago)

  Slobodomurári usilujú o svetovú republiku na troskách trónu a oltára. Svetovou revolúciou chcú dospieť k svetovej republike. Svetové vojny sú im k tomu vítaným prostriedkom a Pikem naplánovaná 3 sv.v., ktorá je stále ,,v hre“ bude v prípade nutnosti k dosiahnutiu ich ciela vyvolaná.

  Teozofia je zmiešanina indických, údajne z dávnoveku ľudstva pochádzajúcich tajných učení, kresťanských bludov (gnosticismus, manichejstvo), budhizmu, mohamedánstva, panteizmu, špiritizmu a učenia novodobých filozofov
  (Hegel, Schelling, Nietzsche a iní). Táto nezmyselná zmes bola zahalená do kresťanského pláštiku predstieraním, že sa usiluje o zbratrenie ľudí. Kresťanský náter má pravdepodobne pomôcť zakryť nepriateľstvo voči kresťanstvu. Tiež meno teozofie (múdrosť o Bohu) má najskôr za úlohu oklamať ľudí. Teozofovia nepoznajú osobného Boha; podľa ich náhľadu je Ja v človeku totožné s Bohom, a človek sa má údajne k Bohu ako kvapka k moru. (Panteistický blud!) Teozofovia veria v sťahovanie duší.

  • Čo je podstatou článku?! Blavacká?! Každý somár vie, že je to bola židovská okultistka! A predovšetkým sa venovala tibetskému vrilu – zlatý grál pre nemeckých nacistov! A?

   Ešte raz! „„Toto nie je Boží plán, ale kabalistická psychologická operácia na oklamanie ľudí, aby prijali svoju genocídu, považujúc ju za biblické proroctvo.“ – a bodka!

   Máš vlčiu-biblickú tmu?

  • hľadač pravdy

   …pôvodne som mal v príspevku toho trochu viac, ale mi to na viackrát neprešlo cez ,,filter“. Tak ešte aspoň jednu mnou prevzatú myšlienku, ktorú som chcel v predošlej reakcii pridať…

   Na výber sú iba dve strany, ku ktorej sa dá pridať – od Golgoty je svet rozdelený na dva tábory. Prvý tábor je kráľovstvo Božie na zemi, pravá Cirkev Ježiša Krista a tí, ktorí chcú k nej patriť z hĺbky svojej duše.
   Druhý tábor je kráľovstvo Satanove, ktorému sú poddaní všetci tí, ktorí sa riadia podľa vzoru svojho vodcu, vzpierajú sa uposlúchnuť večného Božieho zákona a veľa vecí podnikajú bez ohľadu na Boha, napokon aj úplne proti Bohu.

   Na slobodnom rozhodnutí každého jednotlivca je, ktorú stranu si vyberie.

  • Sudruzko vlastne si nejak protirecis, cital si: Albert Pike three world wars ? co mali tie vojny vytvorit atd? a vies ze sa presne tak stalo a viez ze 3 vojna uz vlastne zacala ale pojde do plnej sily ked IsraHell napadne Iran? Vsetko ja starostlivo naplanovane,uz velmi davno a ide im to lepsie ako Svajciarske hodinky ,na straz,

 25. https://www.naturalnews.com/2021-09-02-florida-woman-brain-disease-pfizer-covid-vaccine.html#
  Florida woman dies of brain disease after taking Pfizer COVID-19 vaccine
  Žena z Floridy zomrela na mozgovú chorobu po očkovaní vakcínou Pfizer COVID-19

  Victim’s daughter certain Pfizer vaccine killed her mother
  Dcéra obete si je istá, že Pfizer vakcína zabila jej matku

 26. Milá pani Jean, chcem vás poprosiť o radu. Mala som na počítači prehliadač Google Chrome a došla mi ponuka na Miccrosoft Edge, Aj som na to klikla a mám to nainštalované, je to americký program a všetko je anglicky. No a ja anglický neviem, vy ste žila v USA, neviete či je ten Edge program dobrý? A nie je náhodou spoplatnený? Odkedy ho mám všetko mám spomalené. Aj som z toho nervózna, či ho mám zrušiť, ale sa mi nedarí, zbaviť sa ho.

  • Milá pani Agátka, ja som dôchodkyňa na „rozpade“ veľmi pozadu v počítačoch. V Amerike som nežila, len ju navštívila. Inde som žila.
   Čo sa týka počítačov poradiť vedia mladší, bohužiaľ nie ja.

  • Agáta – V starších OS Windovs sa nedá-nesmie napr. odstrániť Explorer, pretože tie svine to vymysleli tak, že potom nefunguje žiaden prehliadač. Dá sa jedine zablokovať. Potom sa dá použiť Firefox a ten nastaviť ako predvolený. Zrejme toto je ten istý problém aj s Google Chrome – napríklad pri odstránení Explorer vtedy prestalo fungovať zobrazenie Plochy. Čiže išiel by som po tom tak, že najprv si treba stiahnuť a nainštalovať Firefox a nechať Chrome tak – inak neumožní inštaláciu Firefoxu, a až potom nájsť spôsob, ako ho zablokovať, ale neodstraňovať. On totiž MUSÍ fungovať ako spy! To je také niečo, ako sa pokúšať z mobilu odstrániť GPS, čo potom odstaví celý hardvér. Prejdi na Linux a pošli Majka do prdele!

 27. https://cz24.news/nova-varovani-pro-covid-vakciny-johnson-johnson-a-astrazenca/
  Nová varování pro Covid „vakcíny“ Johnson & Johnson a AstraZenca

  EU: Lékařské regulační orgány Evropské agentury pro léčivé přípravky (EMA) doporučují zdravotnickým pracovníkům, aby si dávali pozor na případy syndromu Guillain-Barre (GBS) související s vakcínami Johnson & Johnson a AstraZenca COVID.

 28. Slovenský futbalista László Bénes z Borussie Mönchengladbach mal pozitívny test na koronavírus. Vo štvrtok to potvrdil jeho bundesligový zamestnávateľ s tým, že hráč je plne zaočkovaný………….

  Pred dvoma týždňami mal pozitívny test napriek zaočkovaniu aj ďalší hráč Mönchengladbachu, nemecký reprezentačný obranca Matthias Ginter.

  K čomu to očkovanie slúži? Na reklamu sa vyhadzujú obrovské peniaze, to isté platí aj v odpornej lotérii. V médiách iné nepočujeme, doslova odpor to vnucovanie.
  Ako vidieť očkovanci sú tuším väčšia hrozba ako tí čo tomu nepodľahli. Časom možno pochopia keď ich budú nútiť sa dva-trikrát do roka napichávať.

  Vakcíny prenechajme ich propagátorom nech si ich užívajú, alebo opak je pravdou, že ONI nútia a sami sa vyhýbajú. Veď sú prominenti ONI sa napichajú tým čo pre nie je nebezpečné.

 29. Jednoduchá

  …zaujímavé je, ako si tento ,,koronocirkus“ mnohí pletú s Božím plánom…veď takéto niečo Boh nevymyslí, on netrestá, pretože on Je hlavne Láska, Svetlo a Pravda…všetko to ,,majú na svedomí“ globalisti…Boh nie je Ježiš, Ježiš bol Boží syn a okrem neho bol aj Syn Človeka…ten nám mal ,,ukázať“ ako máme správne žiť podľa Božích teda prír.zákonov, no ľudstvo sa opäť poučilo minimum, ozaj máličko… celá biblia je zmenená, úplne z nej bola vynechaná karma ľudí, bolo nesprávne vysvetl.utrp.Božieho Syna, ním sme sa vôbec neoslobodili, práve naopak, ,,zaťažili sme sa“, a naše previnenia nám budú ,,odpustené“resp.odčinené jedine vtedy, ak ich úprimne oľutujeme a budeme sa snažiť konať len a len dobro pre všetkých…len vtedy môžeme ,,postúpiť do vyšš.duchov.sféry“ a naša duša sa bude môcť ešte viac rozvíjať, teda ak bude chcieť….v opač.prípade ,,klesneme do nižšej“ a bude to pre našu dušu náročnejšie…vďaka aj za infor. a videá v nem.jazyku…Agátka aj ja mám ten program, občas tiež ,,zaštrajkuje“ ale inak v pohode…prečo by ste ho mala už rušiť, možno tam získate vzácne inform., a koniec koncov, máte ho máličko, tak sa to može časom zlepšiť…hlavne sa kvôli tomu prestaňte trápiť, možno aj ako nový sa u Vás potrebuje ,,doladiť“, dajte mu ešte šancu a možno nakoniec budete nadmieru spokojná :-)….áno, ten dátum 25.12. má mimor.účinky kvôli ,,Svetlu sveta“ a kdesi som čítala, že to kladne vplýva aj na ost. narod.v 25.dni v mesiaci…. všetci teraz protestujme- vyjadrujme sa, odkladajme rúška, ignorujme proticov.opatrenia, nech sa nám to darí čo najviac, len potom ,,Tí veľkí prestanú vládnuť, keď sa tí malí prestanú plaziť“…..

 30. Jaroslav Kukla

  Každá biblia je Copyrighted, teda písaná človekom, nie Bohom.Sú mnohé doktorované a zdoktorované,a zle preložené! Ano,Zjavenia Jána sú kabalistickou knihou k vyvraždeniu ľudstva!
  Študujem to 40 rokov,a viem že všetko je ASTRONÓMIA ODVÍJAJUCA SA Z PRECESNÉHO ROKU= Anno Magnus!

 31. No nádhera Po prečítaní celého článku aj komentov som sa zdesila
  Keď idete spotvorit celú Bibliu už vám v skutku neostane nič
  Boh aj Ježiš je pre nás myšlienka DOBRA A LASKY a cesty ako žiť Je v tom omnoho viac ako si kto myslí ,len treba čítať , myslieť a chápať HLBSIE
  Celá biblia sú svedectvá a pravdy a zjavenia sú proroctva Nie náhodou ? Rozpitvite si životy kto ako žil .. a keď prečo ? Všetko má svoj skrytý hlbší význam a zmysel
  Pokiaľ toto budete tvrdiť o Biblii ,čo ostane ľuďom ? Viete vôbec čo je v nich ? Žili ste podľa nich ? A čo sa stalo ? Poprípade nežili a čo bolo ? Pokiaľ sa bude človek chovať podľa tých právd tak máme väčšiu šancu, že toto, čo žijeme teraz tu nie je
  Ale národ prestal žiť ,,s Bohom,, odvrátil sa ,veď čo .. moderná doba … A preto to tak vyzerá gay, drogy , úcta k mamonu a nie k človeku ,ucta k mobilu a nie k rodičom a starým rodičom a pod Žiadne ľudské hodnoty … je to na dlho .. rozmýšľajte
  Znak šelmy nie je naplnenie ale varovanie – nedať si
  Úplne prekrútené všetko Už neviem kto je tu ten zlý ..
  Aj Ježiš keď povedal a vedel o Judasovi a Petrovi aj on bol ten ,, zlý,,?
  Pokiaľ budete veriť v kohokoľvek (a nie v poznane ) sklznete do bludu (zlého ) .. preto vznikajú rôzne sekty, lebo si niekto vyberá čomu chce veriť a odkláňa sa od podstaty

 32. Nie je tomu tak ako píšete, vykladáte si Bibliu podľa svojich mylných predstav a je to veľké rúhanie sa proti Najvyššiemu.
  V knihe Zjavenie Jána 7. a 14 kapitola nehovorí doslovne o 12-ích kmeňov Izraela zapečatených,iba obrazne.
  Pozrite,ak pokračujeme čítaním 14-tého verša uvedenej kapitoly s porozumením a rozlišovacou schopnosťou,tak ďalej je napísané toto:

  Zjavenie Jána 7:14 – A ja som mu povedal: Pane, ty vieš. A riekol mi: Toto sú tí, ktorí prišli z toho veľkého súženia a oprali svoje rúcha a vybielili ich v krvi Baránkovej.

  To znamená,že títo so symbolickými 12 zapečatených pokolení/kmeňov vyšli z veľkého súženia,eventuálne z veľkého prenasledovania.Jedno je opísané v Mat.24 a pokračujúc prenasledovaniami až dodnes a ďalšie súženie posledné ma prísť podľa tohto proroctva v závere,následne 7 rán a potom nakoniec druhý príchod Ježiša Krista na túto zem…

  • Píšete:,,Hlavný rozdiel je ten, že v knihe Exodus postihli rany despotických Egypťanov, zatiaľ čo v Zjavení sú rany určené celému ľudstvu, ktoré je nútené prijať znak šelmy.“

   V knihe Zjavenie Jána 16:2 je jasne napísaní,že 7 rán majú škodiť iba tým ľuďom,ktorí mali znak šelmy a týcm čo sa klaňali jej obrazu.
   NIE VŠETKÝCH ľUDÍ NA ZEMÍ POSTIHNE TÝCHTO 7 RÁN, MILOVNÍCI BOHA BUDÚ OD RÁN UŠETRENÍ ako je tu napísané:

   Kniha Zjavenie Jána 16: 2 – Vtedy odišiel prvý a vylial svoju :čašu na zem. A vyhodil sa odporný a zlý vred na ľuďoch, ktorí mali znamenie šelmy, a na tých, ktorí sa klaňali jej obrazu.

 33. Vojta Zelený

  Máš můj souhlas.

 34. Helena Tichá

  Velmi děkuji, že opět ,, badatel“ vysílá pravdivé zprávy , které si můžeme všichni přečíst v klidu a bez obav, že se nám budou tito zlořádi mstít, jsem invalidní a doma roušku nenosím, ale jsem v duchu se všemi, kteří mají celosvětový názor jako badatel ……DEˇKUJEME —vděčná Helena s rodinou

 35. Karol Minár

  Ja si myslím, že ako celá Biblia, tak aj kniha Zjavení je od Boha, lebo obsahuje proroctvá ktoré potvrdzuje súčasný vývoj spoločnosti, ktorý je v réžii Satana a ľudstvo nie je schopné čeliť tomuto zlu, ktoré má pre nás prichystané. Ukončí to až boj (Harmagedon), kde na jednej strane budú svetové mocnosti ( Góg z Magógu) a na druhej vojsko anjelov n čele s Ježišom ( to je jeho druhý príchod). Vzbúrenci budú porazení a Satan na 1000 rokov uväznený. Potom bude nastolené Božie kráľovstvo, o ktorom kresťania hovoria v modlitbe „Otče náš“ pod vedením Ježiša Krista so 144000 pomazanými (pozostávajúcimi nie len z Hebrejov).

Pridajte komentár

*