Svetom sa ako domino šíri odpor ľudí proti pandemickým obmedzeniam


Print Friendly, PDF & Email

Svetom sa ako domino šíri odpor ľudí proti pandemickým obmedzeniam

Kým naprieč celým svetom sa dejú nevídané veci, zahraničné, ale aj naše média hlavného prúdu držia bobríka mlčanlivosti.

Keď si dnes otvoríte taký denník SME, dozviete sa nepodstatné veci, ako napríklad kto sú prví kandidáti na košického primátora, že nemáte investovať do bitcoinu, alebo že do dražby ide nejaký drahý byt.

Poďme sa teraz ale pozrieť na prehľad skutočných správ, ktoré hýbu planétou a ktoré sú predzvesťou nastávajúcich ďalekosiahlych zmien.

1. Do Canberry (Austrália) mieri obrovský konvoj ľudí

Inšpirovaní kanadským „Konvojom za slobodu“ mieri do hlavného mesta Austrálie Canberry obrovský, takmer kilometrový konvoj áut a ľudí.

Odhaduje sa masová účasť 500 tisíc až 1 milión ľudí.

Austrálčania žiadajú generálneho guvernéra (zástupca britskej kráľovnej, obdoba prezidenta), aby rozpustil parlament a vymenoval na 3 mesiace dočasnú vládu, ktorá vyčistí politický močiar a zorganizuje nové voľby.

Tiež žiadajú ukončenie všetkých pandemických obmedzení, zrušenie povinného očkovania proti covidu a postavenie vládnych zločincov pred súd za zločiny proti ľudskosti.

Video z pochodu demonštrantov si pozrite tu:

2. Povstali aj farmári v Grécku

Obrovský „konvoj slobody“ sa sformoval v Grécku, kde sa do protestov hromadne zapojili farmári. Protestujú nielen proti pandemickým obmedzeniam, ale aj proti vysokému nárastu cien energií.

Polícia sa zúfalo snaží zablokovať záplavu traktorov na diaľnici. Celú diaľnicu v oboch smeroch prehradila autobusmi a kordónmi ťažkoodencov. Ten pohľad na paniku gréckej vlády je jednoducho úžasný.

Video si môžete pozrieť tu:

3. Konvoje slobody vyrážajú aj v Holandsku

Do pohybu sa dali aj ľudia v Holandsku.

Nielen tam, ale naprieč celou Európu sa mobilizujú odporcovia pandemických opatrení. V priebehu najbližších dní sa chystá veľká blokáda Bruselu.

Video z jazdy holandského „konvoja slobody“ si môžete pozrieť tu:

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

4. V Kanade sa konvoje slobody neustále rozrastajú

V Kanade sa ku konvojom slobody pridávajú stále ďalší a ďalší. Nielen kamióny, ale aj množstvo osobných áut.

Objavujú sa správy, že zúfalá polícia, ktorá si s protestami nevie rady, sa uchyľuje k stále zúfalejším krokom. Najnovšie vraj chcú na deti kamionistov poslať sociálku.

Tiež sa šíria chýry, že do hlavného mesta Ottawy zvážajú tažkoodencov, ktorí majú začať hromadné zatýkania. Kamionisti preto vydali výzvu, aby do Ottawy prišli posilniť ich rady aj ďalší kamionisti.

Tu si pozrite video, na ktorom vidno obrovskú záplavu vozidiel na jednej zo zablokovaných diaľnic:

5. Komediantka vysmievajúca sa obavám z očkovania kolabuje priamo na pódiu

No a ako posledný príspevok uvádżame jednu kuriozitU o tom, že „karma je naozaj zdarma“.

Americká stand-up komička Heather McDonaldová mala vystúpenie, na ktorom sa vysmievala odporcom očkovania.

Najprv hovorí, ako má v sebe dve dávky, posilňovaciu tretiu dávku proti covidu, ďalej vakcínu proti chrípke aj pásovému oparu a napriek tomu stále menštruuje, čím sa vysmieva správam o menštruačných problémoch žien po covidových vakcínach.

Potom hovorí, ako bola dvakrát na výlete v Mexiku a žiadny covid tam (zrejme vďaka očkovaniu) nechytila. A vraj ju Ježiš miluje najviac. Po tom, ako to vysloví, náhle kolabuje priamo na pódiu.

Diváci si myslia, že je to súčasť vystúpenia a smejú sa, avšak jej kolaps bol skutočný. Síce nakoniec prežila, no utrpela prasklinu lebky a musela byť hospitalizovaná.

Boh nám asi niekedy dáva najavo svoju existenciu trocha nezvyčajným, dalo by sa povedať až cynickým spôsobom.

Video si môžete pozrieť tu:

Záver

Takýchto príkladov ľudových povstaní proti tyranii by sme mohli uviesť ďalšie desiatky – z krajín, ako Nový Zéland, Veľká Británia, Belgicko, Taliansko, Česko, atď., atď.

Svet sa jednoducho prebudil a v priamom prenose zvrháva dva roky trvajúcu korona tyraniu.

A čo Slovensko? Zatiaľ stále sladko spinká? Povstaneme proti tyranii už konečne aj my, alebo na hanbu necháme ostatných, aby slobodu vybojovali za nás?

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. A čo Slovensko? No Slovensko spusta očkovanie detí treťou posilnujucov dávkou napriek tomu, že Európska lieková agentúra očkovanie detí treťou dávkou stále neschválila, rezort zdravotníctva tak urobil na odporúčanie od Pfizeru z USA! Slovensko je už americkou koloniou, tretiu dávku deťom na Slovensku nariadil Pfizer a na EMU už na Slovensku od stredy sere pes.

  https://spravy.rtvs.sk/2022/02/stat-spusti-ockovanie-deti-tretou-davkou/

  • Hovorievam tak, ze ak ma z toho dietata vyrast taky curak ako jeho tatko ktory mu to dal pichnut, tak len veselo.

   • Ander Kixa

    Asi tak

   • Super

   • Čistá pravda. Treba odložiť falošnú ľudskosť a falošnú zodpovednosť, falošný súcit a falošnú toleranciu. Napriek ukrutnej propagande a cenzúre je dosť informácií na to, aby sa SKUTOČNE zodpovedný rodič vedel rozhodnúť.

    • Marek Košice

     Ale na druhej strane je rozdiel medzi 17 ročným deckom a 7 ročným, ak nie ešte mladším. Môže mať decko aj j*bnutého rodiča/rodičov, ale v 17-tke (schválne udávam vek neplnoletosti) môže mať 10x viac zdravého rozumu než oni, môže byť úplne odlišné od nich. No keď dostalo vaxx vo veku 5, 10 rokov kvôli kktským rodičom, tak…… stále by som ho VEĽMI ĽUTOVAL…lebo sa tak nerozhodlo samo (a keby aj hej, tak s mozgom 5-10r. decka, a to sa NEPOČÍTA)….

  • Slovensko? Slovensko je predsa špička, najpokrokovejšie v Európe, je to ekonomický tiger, malo ako prvé euro, vyrába najviac áut, čo ešte viac si želať? Protesty? Aké, načo? Všetci nosia náhubky úplne v pohode, moderátorky sa predbiehajú v ich flitričkovaní, chlapi v nich fučia ako psy, aspoň nevidno tie ich prasačie zarastené huby a tým su vlastne aj zaujímavejší, takí viac sexi. .A mimochodom, dajte teraz pokoj s konvojmi. Beží olympiáda a všetci čumíme na Petru. Nakoniec, ani tie fialky nie sú na zahodenie.
   Teraz vážne, urobte si dve hodinky čas a pozrite si toto:
   https://otevrisvoumysl.cz/o-cem-je-velka-porota-kam-smeruje-cela-covid-krize-uvodni-rozhovor-s-reinerem-fuellmichem/

   • Marek Košice

    Ja som už asi v 15-tich „vyrástol“ z toho aby mi záležalo na tom či niekto spraví „meno Slovensku“ nejakým športovým výsledkom….. Mám to absolútne v paži, nepozerám Olympiádu, hokej, futbal, nič…… Radšej pravidelne cvičím – NESÚŤAŽIVO, takmer úplne každý deň, ale S MIEROU. 🙂

 2. Žirinovskij sa na staré kolená načisto pomiatol, bol jedným z prvých v Rusku, ktorý bol v septembri 2020 zaočkovaný Sputnikom V. Odvtedy sa na odporúčanie svojho izraelského doktora nechal opichať Spútnikom celkom 8 krat každé dva až tri mesiace a teraz leží s obojstranným zápalom pľúc v nemocnici v kritickom stave. I jemu, ako všetkým podobné opichanym, pravdaže, prajeme uzdravenie a dúfame, že prežije.

 3. Pár lidí věci znalých to už rozebíralo a všimlo si že ty akce nezorganizovalo jen několik kamioňáků ale je to profesionálně ,úmyslně připravená, placená akce která má za úkol ve velkém oslabit už tak slabou ekonomiku,zásobování a hodí se na ní další a další utahování šroubů nejen v Kanadě , zdražování,zastavení výroby,propouštění atď. V dnešním světě se bohužel nic neděje spontánně ale má to nějakou předpřípravu a následky s tím spojené.

  • Sme si istí, že tie tisíce kamionistov nie sú podplatení. Aj keď môžu existovať snahy o podchytenie tejto akcie rôznymi aktérmi, je nesporné, že na 99% ide o spontánnu akciu ľudí, ktorí už majú po krk 2 roky trvajúceho útlaku.

   • Aj naši neodvolateľní vládcovia tvrdia, že na tých našich skromných protestoch je len podplatená lúza a dezoláti. Ich vyjadrenia môžu konkurovať slávnemu výroku bývalého straníckeho šéfa KSČ v Prahe Štepána: „Republiku si rozvracet nedáme.“

    • Mal pravdu súdruh Štepán. Ja by som si tiež nedal rozvracať republiku, kým sa dá z nej dobre dojiť. A keď už dochádza šťava, tak hurá referendum, nové voľby, a ide sa odznova!

     • Však títo tiež chcú referendum, ale aby platilo až za dva roky po nových voľbách. Aby mali po prehre, ktorá ich čaká, nástroj na odvolávanie novej vlády. Priehľadné ako otvorené okno.

  • Myslim ze toto je spontalne,ale Elita tiez ma plan,.ked sa ludia dozvedia pravdu,tak vypalia vlady,bude uzasny zmetok,anarchia a potom elita vyhlasi novy svetovy(zidovsky ) poriadok.

   • V tom pláne však je veľké riziko, že sa im to nemusí podariť. Nikto nevie, ako by sa taký chaos mohol zvrhnúť.

    • Myslím, že pokiaľ budú rozhodovať LEN politici, dobre nebude. Všetci sa obávajú referend a rozhodovania občanmi (že budú zmanipulovaní), ale povedzme si pravdu. Keď sa po dvoch rokoch ťažkej propagandy a tvrdej cenzúry a nátlaku nepodarilo zaočkovať viac ako 50% ľudí, nemá pravdu gaussova krivka náhodného rozloženia veličiny? Že cca 68% ľudí je “normálnych” a má vlastný rozum? Ja osobne vidí a viem, že Slováci sú poväčšine hlúpi. Ale vyzerá to tak, že v konečnom dôsledku má aj ten najväčší hlupák dosť rozumu aby zhodnotil, čo mu škodí a čo nie. Ja osobne by som sa nebál, keby mali Slováci možnosť rozhodovať v referendách, že by rozhodovali zle.
     Samozrejme, nie v referende ktoré nemá váhu zákona, ani v referende, ktorého sa musí zúčastniť nadpolovičná väčšina! Ale to je na inú diskusiu.

   • provokater

    narodil sa nový Adolf

 4. Máme nové slobodné fórum pre nezaočkovaných a všetkých ostatných odporcov „nového normálu“ a koronafašizmu na Slovensku a v Čechách:

  https://tinyurl.com/nezaockovani

  Mimo Facebook, bez cenzúry a s dôrazom na anonymitu. Radi vás tam uvidíme!

 5. každá akcia vyvolá reakciu
  každý tlak zase protitlak
  Slováci sú uvedomelý neagresívny národ.

 6. Akurát rakúski vládny NACISTI nie a nie povoliť https://cz24.news/rakouska-vlada-objednala-pro-kazdeho-vcetne-kojencu-10-davek-experimentalnich-vakcin-pritom-prirozena-imunita-klesa-k-nule-po-3-4-davkach/ nuž a francúzski kolaboranti ako vždy proti národu https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/obrnena-vozidla-nasazena-proti-prichodu-francouzskeho-konvoje-svobody/ ! Nuž a v Nemecku tiež len tak nepovolia. Existuje veľa krajín, kde stále chýbajú relevantné informácie, stačí zájsť do Maďarska… Osobne si teraz myslím, že treba viac šíriť osvetu okolo Great reset, lebo covid je jeho časť a ďalšie sú pred nami, aby im väčšina opäť nenaletela a nenechala sa zmanipulovať. Musíme byť aspoň krok pred ich zvrátenými agendami!

  • ako: budes jest maso,len niekedy(chrobaky),nebudes mat sukromie,nebudes nic vlastnit a budes stastny,OUCH

  • No, keď budeme poslúchať tie zákony čo nám, pre nás a za nás prijímajú naši volení zástupcovia, tak ten velký reset dosiahneme v predstihu! Tu je problém, že naś nútia zákonmi konať proti zdravému rozumu! Ako by mohli v DEMOKRACII dosiahnuť toto, čo sa im v zastupiteľskom sytéme (ktorý nazývajú falošne demokracia) darí jedna báseň!! A len preto, že občania nemajú na rozhodovanie svojich zástupcov ŽIADEN vplyv!
   V zastupiteľskom systéme NEPLATÍ základný princíp demokracie – že moc majú občania – v ňom majú absolútnu moc volení tajtrlíci! To nie je demokracia, ale totoalita s prvkom zdanlivo slobodných volieb. Zdanlivo slobodných, lebo si nemôžete slobodne vybrať kandidáta – musíte voliť len kandidátov STRÁN! Kandidovať nemôže nikto mimo kandidátky strany – a strana v parlamente neskladá žiaden sľub! Takže volíme členov strán, ktorým nesmieme nič diktovať, a ktprí sú zaviazaní strane, že im dovolila kandidovať na jej kandidátke. Čistý komunizmus.
   Slobodne si môžeme voliť nejakú stranu, ktorá nám neskladá žiaden sľub ale ktorá nám bude totalitne vládnuť. A oni to volajú demokracia.

 7. Opäť sa opakujem a čím ďalej tým viac sa moje slová napĺňajú a potvrdzujú ! Musím prebudiť ľudí a vysvetliť im, o čo tu naozaj ide, že „vakcinácia“ je len časť tzv. Veľkého resetu, ktorého cieľom je zavedenie celosvetovej diktatúry, čo sa týka nás, najskôr na úrovni EU !!! Neverte, že sa uvoľňovaním a ICH ústupkami niečo zmení, oni potom zase pritlačia a ešte silnejšie ako doteraz, sú tú skurvení zvrátení hajzli a všetci čo pre nich pracujú tiež. Svedomie, charakter, zodpovednosť, úcta k ľudským právam, demokracii a slobode sú im cudzie pojmy. Vymyté opičky plnia len príkazy PRIMITÍVNYCH ELÍT !!!
  https://cz24.news/who-zavadi-globalni-dohodu-o-pandemicke-pripravenosti-ktera-bude-nadrazena-narodnim-ustavam/
  Šírte informácie o Great reset, o čom je, aké sú jeho etapy a ako ich zavádzajú !

  • Lidé bdēte!!

  • Covid sektari to odbiju, je to hoax, je to konspiracia.

   • Ale veď o tom existuje dôkaz – kniha od švába!

    • Marek Košice

     Ale niektorí covid sektári sú tak VYPATLANÍ BIOROBOTI, že kebyže im dáš tú knihu aj preloženú do slovenčiny/češtiny PRIAMO DO RUKY, tak ju ani neotvoria…….. A takých by bolo treba…čo? Všetci to dobre vieme…. pif-paf….ale pekne do hlavy, nie sme totiž sadisti.

  • ano Daniel,lebo je to tvrda pravda a vela ludi si uz mysli ze .to uz skonci ,vlastne ta planovana tvrda genocida,este ani nezacala,co je naplanovana,Kanibalizmus bude „novy normal“,uz o tom tuna ucia ziakov .

 8. Únia dopravcov – UNAS organizuje tiež štrajk, ale s osobnými automobilmi, aby to veľa nestálo, lebo firmy s dopravou sú slabo platení a sú vazali objednávateľov prepráv. Najdite si na stránke UNA, kedy presne sa to organizuje. Nejde o ochromenie ekonomiky, ale o to, aby naši predstavitelia vo vláde videli, že ani ľud na Slovensku nie je spokojný s ich politikou.

  • Ako keby to nevedeli… tu stále nikto nepochopil princíp.
   Zvoľte ma, a ste v riti! Nemáte šancu ma odvolať, nie ˇo mi prikázať…. oni vedia predsa, že sme nespokojní! Ale majú políciu, ťažkoodencov, vodné delá! A 80% nespokojných občanov označia za teroristov, dezolátov, narúšačov poriadku. A nikto na Slovensku nepochopil podstatu – je to o MOCI. O tom, že hlasom vo voľbách odovzdávame všetku svoju moc bezvýhradne do rúk politikov a strán. A oni už vedia, ako s ňou naložiť a ako ju speňažiť! Nikto nepochopil, PREČO sa žiaden politik ani strana SKUTOČNE nevenuje sfunkčneniu referenda, prečo je to len volebný sľub ktorý nemusí strana splniť.
   Pokiaľ občania nezískajú základný demokratický nástroj – dobre nastavene a funkčné referendum – dovtedy s nimi budú politici zametať. Zmena ústavy a dobré nastavenie systému referend je jedinou cestou k funkčnému demokratickému politickému systému! Nebolo by treba žiadne strany, ktoré by donekonečna sľubovali skoncovať s korupciou.

 9. Zabudla som napísať, že je to na stránke UNAS, napísala som UNA. Prepáčte.

 10. …áno, ten Veľký reset stále pokračuje, aj keď sa ,,naoko“ zdá, že nie….mnohí si to stále ,,ponímajú po svojom“….

 11. hľadač pravdy

  K tomu, čo tu vyššie uviedla Magdalena (11/02/2022 at 21:12), pripájam tieto informácie…

  1.) na iluminátskych kartách, ktoré boli vydané v rokoch 1994/1995 je karta na ktorej je vyobrazený ,,štrajk kamioňákov“:
  https://www.gloria.tv/post/6NHRFf1VyCJzBWzZivi4E1yaT
  – pripomenutie niektorých iných kariet a následných udalostí vo videu:
  https://www.gloria.tv/post/1JXLxsGkrG8M3grbauiHQhNsG

  2.) niektorí ľudia si všimli, že ,,kanadský konvoj slobody“ má v logu na svojej ,,ksichtoknihovej“ stránke, okrem iného, zakomponované známe číslo 666:
  https://www.facebook.com/100286905896085/photos/a.100286945896081/105900982001344/
  Takto má číslo ,,666″ zakomponované vo svojom logu podobne napríklad aj CERN alebo presne tak, ako ho má ,,konvoj slobody“ ho má v logu internetový prehliadač Google Chrome:
  https://www.logolynx.com/topic/666

  3.) Musk podporil vodičov kamiónov:
  ,,The billionaire owner of Tesla and SpaceX Elon Musk has shown his support to Canadian truck drivers protesting COVID vaccine mandates for cross-border drivers.
  On Thursday, Musk tweeted that “Canadian truckers rule” as reports of the truckers protesting in Ottawa made international news.“ January 27th, 2022

  ,,Miliardár a majiteľ spoločností Tesla a SpaceX Elon Musk vyjadril podporu kanadským vodičom nákladných vozidiel, ktorí protestujú proti povinnosti očkovania COVID pre cezhraničných vodičov.
  Vo štvrtok Musk na Twitteri napísal, že „kanadskí kamionisti vládnu“, keď sa správy o protestoch kamionistov v Ottawe dostali do medzinárodných správ.“ 27.01.2022

  Prečo ich podporil? Tu je možné vysvetlenie…

  Muskovi na vodičoch kamiónov vôbec nezáleží, pretože ich chce nahradiť plne autonómne riadenými kamiónmi bez ľudskej posádky!
  Tu je krátke video (7min 50s) v ktorom je časť Muskovej prezentácie z roku 2017, kde predstavuje plne autonómne riadené kamióny TESLA:
  https://gloria.tv/post/SwcGyaG84ett1XCqNPZKdnABi

 12. I keď dnes je všetko možné, tieto úvahy mi už pripadajú ako z oblasti sci-fi. Keď je treba sa postaviť zlu, musíme preto aj niečo spraviť. Zrieknuť sa na nejaký čas pohodlia, obetovať výhody, vydržať šikanu, prenasledovanie. Tvrdenia, že za protestami sú ľudia, ktorí chcú aby bolo ešte horšie, mi pripadajú scestné. Dobre si pamätáme vyjadrenia tejto vládnej lúzy, že na demonštráciách boli ľudia zaplatení. Ako jeden z ich som okrem prechladnutia nič nedostal. A nebol som tam kvôli Ficovi, Kotlebovi ani inému politikovi. Ako väčšina som chcel povedať, stačilo, zmiznite, prestaňte morálne, ekonomicky, sociálne devastovať Slovensko a hlavne prestaňte ničiť mladú generáciu, naše deti.

  • To, že tieto protesty sú skutočne spontánne, dokazuje aj to, ako ich médiá ignorujú, prípadne vykresľujú ako nejakých extrémistov. Ak by protesty boli súčasťou plánu globálnej elity, určite by ich skorumpované médiá vykresľovali ako nejaké skvelé hnutie. Takže médiá hlavného prúdu sú skvelým indikátorom toho, ako sa veci naozaj majú. Akurát všetko, čo povedia, treba znegovať.

   • Protesty ma budú zaujímať až po vyjasnení situácie na Ukrajine. Pokiaľ vypukne vojna (čo nie je nereálne), potom budeme namiesto rúšok a respirátorov nosiť masky, ak budeme mať vôbec čas si ich nasadiť.

    • hľadač pravdy

     K tomuto len rýchlo pár postrehov, viac-menej iba moje domnienky (až na poznámku na záver, čo sú fakty):

     * situácia na Ukrajine bola lóžami účelovo vyvolaná a je zámerne udržia-vaná. Ukrajina patrí do zoznamu štátov ,,osi zla“, k nim patria napríklad aj: Bielorusko, Irán, Kuba, Venezuela, Severná Kórea, Sýria, Saudská Arábia atď. (uvedené krajiny sú strategicky rozmiestnené po celej zemeguli).
     V týchto štátoch skrytá vrchnosť zámerne udržiava režim, aký v nich je a tiež ,,diktátorov“, ktorí v nich sú – a to presne pre účel, aký aktuálne na UA hrozí, aby neinformovanej väčšine bol predostretý nejaký dôvod, zámienka….
     To, že situácia na Ukrajine je prácou lóží od začiatku ukazuje napríklad použitá vlajka ,,separatistov“, na ktorej je zobrazený Ondrejský kríž – je to znak vysokostupňového slobodomurárstva.

     * nepredpokladám, že by v tomto roku z toho, čo sa deje na východ od našich hraníc bola 3.sv.v. Tú by som odhadoval, že skrytá vrchnosť spustí niekedy v r.2025, po prehodnotení ,,výsledkov svojej doterajšej práce”….

     * že sa ale niečo chystá, je snáď každému jasné. Možno sa boje na UA rozšíria na väčšie územie, čo vyvolá niekoľkomiliónovú vlnu skutočných utečencov a možno to tak bude ,,len predohra“ k predošlej poznámke, uvidíme….

     Poznámka na záver:
     a) prvým faktom je, že je tu už takmer celé dva roky ,,pandémia“ a nejakou ,,zhodou okolností“ už druhý január po sebe je oficiálne vyhlásený ,,núdzový stav“ – 01/2021 a 01/2022, prečo to spomínam? Preto, čo uvediem v nasledujúcom bode…
     b) Mnohí to asi nevedia, ale u nás branci zo zákonných dôvodov môžu každý rok – ale iba v mesiaci JANUÁR odoprieť výkon mimoriadnej služby.
     Neviem to z hlavy presne, kto chce nech si to dohľadá, myslím, že sa to týka mužov od 18r. do 60r. Aj keď pri tej súčasne dosadenej bande zmrdov je to/bolo by to asi aj tak jedno….

     • hľadač pravdy

      …. k tomu bodu ,,b)“ som zabudol dodať, že:

      odoprieť zo zákonných dôvodov výkon mimoriadnej služby nie je možné, keď je vyhlásený núdzový stav!

     • My vám povieme inú konšpiráciu…

      Keďže celá východná Európa (Poľsko, Slovensko, Česko, Rumunsko, Bulharsko, Ukrajina, Rusko) má malú zaočkovanosť proti covidu, tak si slobodomurári povedali: „Keď ste sa nenechali vyhubiť včeličkou, vyhubíme vás vojnou.“

  • „Zrieknuť sa na nejaký čas pohodlia, obetovať výhody, vydržať šikanu, prenasledovanie.“ Ale je tu oveľa efektívnejší a trvalý postup. Viete o ňom?

 13. Francúzsko a v našich „objektívnych“ médiach, najmä štátnych (zrušiť koncesionárske poplatky !!!) ani slovíčko ! Hajzli zapredaní !!!
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/francouzsky-konvoj-dorazil-tisice-lidi-v-ulicich-parize-policista-rozbil-okenko-protestujicimu/ !

 14. …na tom linku http://www.ac24.cz sú ozaj mimoriadne informácie, človek sa tam veľa dozvie, má lepší prehľad, vďaka…

 15. Ferdinand Rajcany

  Elitisti su uz pripraveni na nas, preto pripravuju velku vojnu! Ony sa boja a budu robit vsetko co sa da nas zastavit i zabit. Georgia stones musia byt vyplnene!

  • Usiluji o zniceni soudobe rozvinute civilizationVzajemneho vyvrazdeni Slovanu jako jiz monohydrate…

   Vyvoj mozku je dlouhodoby proces Proto snizeni IQ se neprojevi pres noc krone jako u mne ze jsem dostal policejni traumatic pres mozek, srazeni na zem …pres 40 hod v Coma…krk a zranili pres 150 vcetne fractures lebky a kchazRsti darmozrouti jeste zavrou a zdroguji postizrne mnoho v blazincich a vyhrozuji….
   Vakcknovat tim silnym a lejich potomstvo vyvojare zhn …im spravnym elitare … jaka valka na Ukrajine Podobne jako 1917 Vrsr napadeni, vrazdeni az po Vladivostok USA bandana,
   my v USA chceme take klid prosperity neootrokari, vallecniko Jimperia Joe Bidene coz za Trump a Obama nemozne ,,,

   DBEJTE o kvalitni productivity populace bez kriminalniku a zeme muze mit jeste dvojnasobek obyvatel .
   Take kastrovat humalne kriminalniky a prizivniky vcetne neprizpusobilych a beznadejne po generate geneticky zatizenych

   Monday Tylenol open 6 +2 policajtu z Ptc c 114 priharcovalo nepovolane do memory bytu, vtrzeni Gestapa nypd vse zacalo Petrikem Kutilka z Krajanzke ,,,rodiny ,,, zlatokopu ,,,,

 16. …Vážená redakcia, zrejme je to tak….

Pridajte komentár

*