Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Dáta z Pfizeru aj reálneho sveta dokazujú, že covidové vakcíny spôsobujú masové vymieranie


Print Friendly, PDF & Email

Dáta z Pfizeru aj reálneho sveta dokazujú, že covidové vakcíny spôsobujú masové vymieranie

(Ethan Huff, Natural News) V porovnaní s predplandemickou úrovňou zomierajú každý týždeň na celom svete desiatky alebo dokonca stovky tisíc ľudí navyše. A všetky dostupné dôkazy poukazujú na to, že vinníkom sú „vakcíny“ proti Covid-19.

Nadmerné úmrtia, ako ich nazývajú, naďalej stúpajú takmer v každej priemyselne vyspelej krajine, ktorá pretláčala očkovanie svojho obyvateľstva. Deje sa tak vo Veľkej Británii, Európe a Severnej Amerike – na všetkých miestach, kde sa uskutočnilo masové očkovanie.

Čísla sú trochu skákavé, v závislosti od toho, ktoré súbory údajov používate, keďže vlády si dali nadprácu a snažili sa zakryť pravdu. Hlbšie skúmanie dát však začína ukazovať pravdu.

Neočkovaní ľudia medzitým zostávajú nažive a vo väčšine prípadov sa im darí dobre, zatiaľ čo u ich „úplne zaočkovaných“ náprotivkov sa naďalej rozvíja VAIDS (vakcínou vyvolaný AIDS) alebo zomierajú na „syndróm náhleho úmrtia dospelých“, známy tiež ako SADS.

„V každom mesiaci od začiatku roka 2022 čiastočne očkovaní a dvakrát očkovaní 18- až 39-roční ľudia zomierajú častejšie ako neočkovaní 18- až 39-roční,“ uvádza portál Exposé News .

„Troma dávkami zaočkovaní 18- až 39-roční ľudia vo Veľkej Británii mali úmrtnosť, ktorá sa v decembri 2021 výrazne zhoršila po masovej kampani na preočkovanie.“

V dôsledku následkov covidových vakcín zomiera množstvo bábätok

Ďalším trendom, ktorý sa vyskytuje po celom svete v krajinách s najväčšou mierou zaočkovanosti, je nadmerný počet úmrtí novorodencov. Po druhýkrát za sedem mesiacov v marci mŕtvi novorodenci dosiahli kritickú úroveň, ukazujú údaje.

V marci bolo zaznamenaných ohromujúcich 4,6 úmrtí novorodencov na 1 000 živonarodených detí, čo je 119-percentný nárast nad očakávanú úroveň. V septembri 2021 bol zaznamenaný ešte väčší vrchol 5,1 úmrtí novorodencov na 1 000 živonarodených detí.

Škótske verejné zdravotníctvo (PHS) začalo vyšetrovanie, ktoré sa konalo v utajení. Jeho záver? Bábätká zomierajú v dôsledku „faktorov mimo náhodných variácií“ – no vakcíny spomenuté neboli.

V Nemecku, na Taiwane a inde pôrodnosť podobne klesala, buď kvôli tomu, že plne zaočkované ženy nemohli otehotnieť, preto, že deti zomierali krátko po narodení alebo preto, že očkované ženy potratili.

Písali sme o tom nedávno v článku: Nastal brutálny pokles pôrodnosti: Potvrdzuje sa vakcinačná genocída!

Pfizer aj úrady o všetkom vopred vedeli

Takzvané dokumenty spoločnosti Pfizer to riešia. Ukázalo sa, že hlboko v údajoch sa uvádza, že viac ako 90 percent tehotných žien po očkovaní covidom príde o svoje deti.

Mimochodom, keby nebolo súdneho príkazu, tieto a ďalšie kritické odhalenia v dokumentoch spoločnosti Pfizer by nikdy neuzreli svetlo sveta, respektíve až v roku 2076.

Stop Candida

Systém hlásenia nežiaducich udalostí (VAERS) amerického Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) ďalej ukazuje, že spontánne potraty po očkovaní proti covidu sú minimálne o 1517% vyššie ako spontánne potraty po očkovaní proti chrípke.

Od apríla tohto roku zomrelo asi 4 113 nenarodených detí, o ktorých vieme, v dôsledku komplikácií spojených s covidovým očkovaním. Z nich bolo 3 209 špecificky pripísaných mRNA (messenger RNA) vakcíne od spoločnosti Pfizer.

„CDC pripustilo, že len 1 až 10 % nežiaducich reakcií je skutočne hlásených do systému VAERS, takže skutočný počet môže byť mnohonásobne horší,“ vysvetľuje portál Exposé News .

„Ale aby sme tieto čísla uviedli do perspektívy, za 30 rokov, pred povolením na núdzové použitie vakcín proti Covid-19 v decembri 2020, bolo nahlásených iba 2 239 úmrtí plodu do systému VAERS.“

Medzitým regulačné orgány v oblasti medicíny naďalej šíria klamstvá, že na základe „štúdií na zvieratách“ neexistujú dôkazy o žiadnych priamych alebo nepriamych škodlivých účinkoch covidových vakcín na tehotenstvo.

Potom tu máme rakovinu vaječníkov, ktorej miera dramaticky stúpa v dôsledku masového očkovania proti covidu.

„Predstavte si tých samoľúbych trojitých opichancov, ktorí za posledné dva roky šikanovali nezaočkovaných, ako práve čítajú tento článok,“ napísal jeden komentátor.

„Asi od zlosti teraz pregĺgajú naprázdno.“

Záver

Trestný zákon v paragrafe 418 v odseku 1, písmene b) a odseku 3 definuje genocídium nasledovne:

„Kto v úmysle úplne alebo čiastočne zničiť niektorý národ alebo niektorú národnostnú, etnickú, rasovú alebo náboženskú skupinu vykoná opatrenie smerujúce k tomu, aby sa v takej skupine bránilo rodeniu detí, potrestá sa odňatím slobody na doživotie, ak uvedeným činom spôsobí smrť viacerých osôb.“

Máme také silné tušenie, že doživotie tu stačiť nebude a že za smrť a zabránenie narodenia tisícok detí bude čoskoro znovuzavedený trest smrti.

Nezávidíme momentálny psychický stav všetkým tým, ktorí sa akokoľvek podieľali na očkovacej kampani. Ale môžu si za to len a len sami.

Liečba osteoporózy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. znovuzavedenie trestu smrti za masovú genocídu
  za zločiny proti národu
  za zločiny proti ľudstvu
  každá vláda, všetci vo vládách v každom štáte sú vlastizradcovia

  • Trest smrti je príliš humánny. Pár sekúnd a je po tebe. Existuje aj pomalá smrť v bolestiach. Lebo Aristoteles uvažoval – ak niekto poruší spoločenské normy a zákon, musí nahradiť škodu + dostať trest za porušenie zákona. Smrť ako škoda sa nedá “nahradiť”, takže smrť páchateľa je len “náhrada” za spôsobenú smrť. Mučenie až po smrť je trest za porušenie zákonov spoločnosti alebo morálky.
   Nie je to pomsta, len spravodlivosť.

   • Spravodlivosť bez súcitu neexistuje – otázka ku komu ten súcit a v akej situácii – s vrahmi určite súcit nie.
    Ja by som to nazval „vyrovnanie a prevencia“.
    Veľmi účinne to robili Húni so zradcami. Boli majstrami na napichávanie na kôl – vyžadovalo to anatomické znalosti – kôl musel byť vyrobený majstrovsky, pred použitím bol vyleštený a hrubo namazalý lojom – odsúdeného napichli od spodu tak, že mu kôl vynechal dôležité orgány a vyšiel popri kľúčnej kosti plecom von. Teda nie, ako to robil Drakula s tureckými janičiarmi – desať tisíc naraz napichnutých do riti. Húni takto popravovali zradných náčelníkov, ktorí sa pokúsili zdekovať sa s prideleným zlatom pre svoj kmeň či družinu. Bola to doslova mediálna výstraha – agónia musela trvať niekoľko dní. Odbočím – mafiáni v krajnom prípade, keď nevedeli zlomiť nejakého človeka – strelili ho v predklone cez konečník smerom k hlave – dotyčný ich potom prosil, aby ho zabili.

    Čiže – žiadne šľahačkové torty do ksichtu!

    • Trest má dve roviny: 1) potrestanie vinníka a 2) výstraha pre ostatných do budúcnosti. Z hľadiska potrestania vinníka by za genocídu bol vhodnejší doživotný trest s nútenými prácami napríklad v kameňolome alebo uránovej bani. Avšak z hľadiska prevencie do budúcnosti je účinnejší trest smrti, ideálne vykonaný verejne niekde na námestí. My sa skôr prikláňame k preventívnej funkcii trestu, aby sa niečo podobné v budúcnosti neopakovalo. Ale súhlasili by sme aj s doživotím a nútenými prácami. Je to vec dohody a konsenzu spoločnosti.

     • Miroslav Čižmár

      Kto chce psa biť, palicu si nájde.

     • Bravo, soudruzi, diskuse výše (vč. článku co taknějak „uvádí do děje“) je jako učebnice praktické psychologie
      …a klasického dramatu: expozice-kolize-krize-peripetie-katastrofa… jen se už stalo zvykem že zcela schází katarze. ba evidentně ji tady ani jinde nikdo neplánuje(!)

      Jakoby jsme/jste všichni už byli součástí (vyššího) plánu, v němž pro žádnou katarzi (a tedy ani posun vpřed) už tradičně není místo. Schází dokonce i ve skriptech tradičních ‚desperátů‘ co končí popravou, pro něž byla tradičně vyhrazená; ti o ni nejeví nejmenší zájem(.

      Kam jsme se naopak od ‚antické klasiky‘ zjevně posunuli je důraz na refrény, pokud možno silné – jakousi periodickou expozici a amplifikaci brutality a násilí (přinejmenším ve zcela utopických představách spravedllvé odplaty) tak, aby se v představivosti a myslích diváctva pokud možno nesmazatelně uložily a snadno jimi mohly být i dál šířeny – ideálně tak, aby v maximálním počtu ‚diváků‘ bylo kdykoli možné (např. brutalitu, násilí, nenávist , utrpení…) jednoduchým spouštěčem znovu v budoucnu aktivovat.

      @jop spravedlivý hněv … 🙂
      mimochodem: na tos přišel až teď?
      „každá vláda, všetci vo vládách v každom štáte sú vlastizradcovia“
      …a co jít o krok dál a konstatovat, že koncept vlády a vládnutí druhým (neboť nestačím na vládnutí sám sobě) je už přežitej?
      Zkusils někdy dohledat a ovědomit si jak prázdnej je obsah těch slov (vláda, stát, vlast, vlastizrada, …)?
      Význam (a obdiv, pozornost) jim dáváš jen Ty – až se od něj oprostíš, stejně jako od konceptu že jeden člověk by bohl být víc než druhý a mu proto (snad dokonce) vládnout – budeš mít po problému.

      @dendy záměna příčiny za následek …
      to už je smutnější příběh: připouštět institucionalizované násilí nebo ho dokonce prosazovat znamená být osobně odpovědný za jeho páchání, za jeho příští realizaci.
      On je totiž zločin – buď jako takový – s klasickým motivem např. zajistit si přežití, pak je zločin v afektu…a nakonec zločin institucionalizovaný, např. když někomu, koho zpravidla ani do hloubky neznáme, ublížíme na pokyn, na rozkaz a nebo třeba i z vlastního pocitu nutnosti spravedlivé odplaty. Ten je často v době spáchání zvaný také trest, nebo válka, teror, útlak, genocida apod… -> hádej kam patří to co opisuješ slovem o ‚humanní! … Tady už je citelná dost těžká psychopatologie.

      @Maroš
      zkrátka refrén -> nosné zlo, často zlo budoucí, převlečené za „spravedl…ani mi to nejde přes prsty“ Bravo! Tebe asi hodne nemeli doma ci v skolke radi… To je něco, co si zaslouží (a pokud se to má napravit, tak to dokonce vyžaduje!) zmíněnej soucit, pokud bys to chtěl někdy opravdu pochopit a nikoli trestáním jen zesilovat.

      @redakcia
      …frustrovaná redakce – frustrovaní čtenáři – ostatně taky sem patřím:)
      Právě tímto povrchním a chorým přístupem tragickou situaci vytváříte a podporujete resp. vytváříme a podporujeme.
      Zvláštní, že přírodní národy tenhle problém nikdy neměly… ba ještě i v starověké Číně bylo možné najít úplně odlišnou koncepci spravedlnosti resp. trestu, soudců a soudů… takže je kde se poučit, kdybychom nechtěli prohlubovat vyježděné koleje – ale za to je tenhle web evidentně placený (nejsou-li jeho provozovatelé jen po trestání toužící omezenci co nevidí ani o kousek dál).

    • Sami sú ockovani, tak na čo ešte další trest… to je ten najhorší trest, aký poznám… a napokon, karma tychto dobehne. Nechcela by som s tým žiť, že koli mne umrelo toľko nevinných deti a ľudí.

  • a tiez ich pomahaci,trest smrti takisto

 2. Marek Košice

  Masové vymieranie….Hmmm…..a z desiatok a desiatok známych mojej mamky zatiaľ nikto…. Zo žiadnej prevádzky (je mzdárka pre celé Slovensko v jednej firme) nikto neumrel, a podstatná väčšina z nich sú vaxnutí….Hmmmm…. ZN : MANIPULÁCIA NA OBOCH FRONTOCH….

  • Je to vec použitých šarží. Ani moji známi po prvej dávke zatiaľ nemajú problémy. Ide ale o celosvetový trend. Ak bol zámer poškodiť očkovaných, nemohol byť predsa zrejmý na prvý pohľad. Vyzerá, že faktom je to, že vakcína až tak nerobí čo má (nechráni pred prenosom, infekciou ani smrťou) ako to, že určite škodí. Nie 100% zaočkovaných, ale významnej skupine. My môžeme yť len radi, že sa tie “smrteľné” šarže asi nedostali k nám.

   • Vec šarží to bola aj pri ag-testoch – taký Volswagen určite nepotreboval výpadok pracovníkov. Len idiot nechápe, aký význam má základné interview o sociálnom statuse pred zákrokom-vyšetrením. Konkurenčná firma sa dá zlikvidovať aj takto. Na vlastné uši som počul, ako to riešili v COOP Jednota – pozitívne testované predavačky zostali doma, ale prevádzkáreň bežala ďalej – žiadna karanténa. No skúsil by to živnostník!
    Vodič záchranky /keď vláda policajtmi potlačila ich protest/ nabonzoval zelené, oranžové a fialové testy s vopred určeným výsledkom. Zelení OK, fialoví karanténa, oranžoví – sa ešte „ukáže“.
    Vakcinačné šaržeboli určite 01, 02, 03 – a smrtiace boli použité vo vybraných regiónoch na vybraných ľuďoch – síce v malých množstvách, ale sústredene – títo králici museli mať určité spoločné podmienky.Všetko a dá dohľadať – nenienim tu robiť servis pohodlným pochybovačom – sledujem to roky pozorne a pravideľne. Zdravotná sestra v Slovinsku nabonzovala tie 3 šarže vakcín – náš záchrankár tie testy. Existuje stránka na dohľadávanie zaznamenaných nežiadúcich účinkov konkrétnych šarží vakcín.
    https://howbad.info/
    Skúste túto stránku poradiť opichanému – účinok asi ako výstraha na cigaretovej krabičke.

    • Ano, boli zverejnené metaštúdie kde boli označené “výnimočne nebezpečne” šarže.
     A keď už niekto neakceptuje dáta z VAERS, kde je jasné že aj pri minimálnom nahlasovaní je počet úmrtí a vedľajších účinkov vyšší ako za 30! slovom TRIDSAŤ rokov predtým, tak to je bez komentára a bez môjho pochopenia!

     • Mám ten článok, aj keď z inej webovky.

      Potvrzeno: První pravidlo vakcinační genocidy: „Nezabíjejte všechny lidi najednou nebo to pochopí“
      „Dává tomu za pravdu také slovinská informátorka, zdravotní sestra, která identifikovala kódy na lahvičkách vakcín, které indikují jejich smrtící účinek. Takže děláte svou genocidu po etapách – to je důvod, proč všichni ti, kteří nebyli zavražděni prvními injekcemi, se postaví do fronty na své druhé a pak nekonečné další posilovací dávky, aby nakonec byli chyceni do pasti genocidy. Chtěla bych vědět, na které lidé bylo původně cíleno, a to se dozvíme až poté, co se bude provádět další výzkum toho, kam byly tyto vražedné šarže dodány. Lidem v oblastech s nízkými příjmy, u kterých by bylo nejméně pravděpodobné, že by se ozvali? Hispáncům a afroameričanům? Bělochům? (Slyšeli jsme, že vakcína Pfizer byla určen zejména k útokům na bílé.) Lidem v republikánských státech? Do křesťanských oblastí?
      NYNÍ MÁME DŮKAZ: 100% úmrtí na vakcínu proti Covid-19 bylo podle oficiálních údajů vlády USA způsobeno pouhými pěti procenty vyrobených šarží

      Prošetření dat z amerického Systému hlášení nežádoucích účinků (VAERS) ukázalo, že u určitých šarží vakcín proti Covid-19 byl již několikrát hlášen extrémně vysoký počet nežádoucích účinků a úmrtí, což znamená, že nyní byly identifikovány smrtící šarže experimentálních injekcí.“
      https://inner-light.ning.com/profiles/blogs/potvrzeno-prvn-pravidlo-vakcina-n-genocidy-nezab-jejte-v-echny

     • Pre istotu REPLAY – „DŮKAZ: 100% úmrtí na vakcínu proti Covid-19 bylo podle oficiálních údajů vlády USA způsobeno pouhými pěti procenty vyrobených šarží“ – teda nie 5% vakcín, ale 5% ŠARŽÍ vakcín – čo nemusí početne-objemovo zodpovedať 5% všetkých vakcín, skôr kvôli nenápadnosti naopak – bol to veľmi presný cielený útok na cielenú skupinu na previerku biologickej zbrane hromadného ničenia – a zdá sa, že v tomto sa vakcíny plne ovedčili!

     • Len ešte doplním – o čom asi – ak nie o DÔKLADNEJ selekcii bolo-je všetko to objednávanie sa na „vakcináciu“? Prečo vyblokovali z očkovania obvodných lekárov – principiálne poznajúcich zdravotný stav osoby? Kvôli možným úplatkom? Koľko lekárom by museli vysvetliť – prečo majú také a také šarže a ktoré majú komu pichnúť a prečo? Zvlášť, ak sme si ako dospelí „rovní“ – equality?
      Ako by prišiel k tomu kovidveriaci, keby mu ako objednanému kvôli strachu z kovidu – proti jeho vôli pichli placebo – keď on tak veľmi chce pravú vakcínu, kvôli ktorej je ochotný cestovať desiatky kilometrov – aby ho nezabil „kovid“? Čiže – v skupine „placebo“ sú tak dobrovolní podvedení, ako aj „donútení“ šťastlivci. Ale keďže reagens je u všetkých šarží patokov rovnaké – grafén ich bude „poháňať“ rovnako vďaka ich hlúposti. Lebo zomrel tu niekto z tých 50% odmietačov odvtedy od hladu? A mnohí existenčné problémy mali a stále majú. Kripel z vakcíny je však v tejto spoločnosti v prdeli úplne a na furt!

  • theylive we sleep

   Mas pravdu manipulacia na oboch frontoch, zacinam sa domievat, ze obe fronty sponzoruje ta ista skupina ludi. Ako je to aj so vsetkymi vojnami. Dezinformacna vojna. Nech clovek veri svojej vlastnej intuiicii, a tu treba budocat, tou sa riadit

   • Jasné, sme platený Pfizerom, len stále nám akosi peniaze nechodia. Asi majú zlé číslo nášho účtu. Prosím, poproste ich, nech ho skontrolujú a opravia! Ďakujeme!

    • they live we sleep

     Len poukazujem na to , ze straste vela alternativnych medii su sponzorovane elitami tiez.za natural news by som ruku do ohna nedal. NIECO VSAK NA TYCH VAKCINACH BUDE. Zijem v Anglicku, jeden z clenov mojej rodiny(nezaockovany) ma zdravotne problemy.Chodim s nim ako tlmocnik. Tu v Anglicku nosia vsetci lekary masky.Ked sa v ordinaciach, podotykam ordinaciach, nie v jednej.Z pocitaca dozvedeli , ze niesme ockovany, davali si pred nami dole masky z tvare. A jedna specialistka gastro povedala , ze sme urobili velmi dobre.Lekari vedia, ale mlcia a za to mozem dat aj ruku do ohna

     • Lépe na vás chrlí žumpoidé výroben spike proteinú mRNA na vaše sekundární vakcinace a i už to plánují do sprejů a dokoncce do GMO rostlin a potom se sajratu nevyhne nikdo. Bylo o tom materiálu dost že třeba neočkovaných dětí spíchaných rodičů zkolabovalo a kojenci umírali. Celé je to pro mnohé nepochopitelné s primárním přesvědčením že to pomáhá a není divu s jenosměrným myšlením že mafoe nemohla ovládnout režim. No a lavírující spíchanci a že jich je s podlomeným zdravím by vám odtleskali povinnou sračku /když my tak vy taky/ a při jejich hejblech kdo ví co bude. Humus her lotrů s obětmi.

   • Revelator

    Mnohí po celom svete sa za posledné 2 roky pridali k temnej strane. Či už jednotlivci, skupiny, atď. A je to potvrdené mnohými informátormi. Preto toto divadlo a toto všetko stále trvá, pretože nikto nečakal, že ľudia a skupiny, ktoré mali byť prelomové, sa otočia chrbtom a pôjdu inou stranou. Zrada a zneužívanie moci je to, čo je pre ľudskú rasu spojene od čias Atlantisu, bohužial…

    • AEONFLUX-Akční Sci-fi,High Quality.CZ-Dub.avi
     https://ulozto.net/file/uXpBQp3UV/aeonflux-akcni-sci-fi-high-quality-cz-dub-avi#!ZGL1MwR2ZGZ5AwZ1AQVmZ2MyA2SzASMIZ3OlIaMmATEAMzIxZj==
     —————————————
     Nie je to film štýlovo podľa môjho gusta – ako staršia generácia sa nerád prepínam do „okamžite mysterióznej reality komiksových hrdinov“, ale je tam programovací odkaz pre mládež. Po tom, čo bolo vyhladených 90% ľudstva – sa skutočná elita preživších odporcov rozhodla zničiť nenávidený režim „zlatej klietky“.

    • KOVIDBARÓN!

     ,,,,pri rastúcich cenách a páde ekonomík je pre slabochov potrebné včasné obrátenie kabátu-tomuto sa hovorí včasná reakcia,,,,každý živiteľ sa obháňa svojími rodinami,je to vydieranie finančného systému štátov,,,,elitný finančný systém má dva protipóly-jeden vás motivuje vykonávať podivné skutky a druhý tomu nenápadne bráni,alebo skôr odhovára,,,,temnota sa vám akoby vnucuje a svetlo v pozadí čaká,že si ho všimnete,,,,oba póly ale vojnu medzi sebou nevedú.lebo svetlo sa nestavia temnote ako súper,ale ako možnosť výberu a preto nikdy neuvidíte zástancov a zástupcov svetla viesť krvavé vojny,lebo oni existujú pre mier a onú lásku,,,,a preto temnota zaberá priestor i duše,,,,pre vyrovnanie síl.je tu ale údernejšia veličina-strážcovia rovnováhy a títo sú ochotný preliať krv previnilcaov,,,,

  • sudruh Marek,uz si toto iste pisal aspon 3 krat,na straz

  • Veď keby to hneď vykonali okato akoby ten jed dostali čo do počtu najviac ľudí??? A oni tiež robia zmeny za pochodu … Z môjho okolia úmrtie, plus zdravotné problémy a zmena emócií, správania sa.

  • Prosím už len trošku trpezlivosti. Prof.Montagnier povedal, že majú 2 roky v čase keď sa podávala druhá dávka. Teda, ak počítam približne dobre, nabudúce leto by to malo začať. Len ma desí, čo to spraví s psychikou,keď budú padať všade jak muchy po biolite. A najväčším hororom bude, keď ich bude šlahať infartkmi za volantom a pobijú kopec nevinných. Už teraz im treba dať zákaz šoférovania niečo na spôsob rizika epileptikov.

 3. Existuje aj iné vysvetlenie nadmerných úmrtí. Erupcie na Slnku, vplyv mimozemšťanov, neznáme žiarenie z kozmu, veľké sucho, zmena klímy, náhly masový prechod na nezdravé stravovanie.
  Najkrajšie vyjadrenia úradov sú: NEPODARILO SA DOKÁZAŤ VPLYV XY NA ZDRAVIE.
  Napr.: Nepodarilo sa nájsť súvislosť medzi úmrtiami a vakcínou.

  Mne sa nepodarilo vyrátať koľko je 2+3*(Odmocnina z 9).
  Táto úloha nemá riešenie! Nemôže to byť 11, nepodarilo sa nám to vyrátať.

 4. mariankosmac

  Nedávno vraveli v tv že úmrtnosť práveže klesla, tak k nám to vymieranie zatiaľ nedorazilo /ak tie štatistiky nejak nezmanipulovali, ale slováci a česi nikdy očkovaniu moc nefandili takže tu tá zaočkovanosť nebude tak vysoká ako vo ,,vyspelých krajinách“. Očkovanie môže zničiť imunitu tak to možno ešte začne padať až začne chripkové obdobie.

  • https://www.parlamentnelisty.sk › spravy › 475171 › umrtnost-na-slovensku-v-decembri-prevysovala-5-rocny-priemer-covid-19-vsak-bol-az-druhou-najcastejsou-pricinou
   Úmrtnosť na Slovensku v decembri prevyšovala 5-ročný priemer, COVID-19 …
   28. 1. 2022Úmrtnosť na Slovensku v decembri prevyšovala 5-ročný priemer, COVID-19 však bol až druhou najčastejšou príčinou Podľa SITA – 28. januára 2022 0 29.1.2022 V poslednom mesiaci minulého roka zomrelo na Slovensku 7,5 tisíca osôb, čo bolo o 43 percent viac ako v priemere počas predošlých päť rokov.

   Araňa Puškárovie nedávno vraveli v tv že úmrtnosť práveže klesla
   https://img.topky.sk/900px/1443481.jpg

   • Práve som chcel reagovať, že KTO EŠTE VERÍ ŠTATISTIKÁM? Ja mám odložené screeny z prvého roku kovidu. Korona.gov uvádzal k 1.1.2020 číslo 2250 mŕtvych na kovid, štatistický úrad 4004!
    Čo dodať? Malá štatistická odchýlka. Získal som to cez Wayback Machine, nedá sa to sem vložiť…
    Zapchávam tým huby šialencom ktorí veria štatistickému úradu a nášmu štátu. Keď im to pošlem, zostanú akosi ticho…

    • Štatistické údaje zabitých na cestách sú o tretinu menej – lebo lockdown – ale to nepovedia takto. Otázka – ako presne definujú úrady úmrtia – na covid, či s covidom? A myslíte si, že ak bol niekto falošne pozitívne testovaný na covid s ag-testom a potom išiel na PCR – že niekto opravil hlásenie? Ale – treba si uvedomiť účel tohoto skreslovania! Nafukovanie malo podporiť vakcináciu, znižovanie – osvedčiť vakcináciu ako bezpečnú a účinnú. Podvod zakrývaný ďalšími podvodmi. Stačí všetko „správne interpretovať“!

     • Riadiaci proces je informačný proces a naopak, a „Účel /jezuiti/ sväti prostriedky“.

  • Vlády štatistiky manipulujú a do poslednej chvíle manipulovať budú, takže ešte chvíľu môže trvať, kým sa pravda naplno odhalí. Napríklad po prevalení tej klesajúcej pôrodnosti prestal nemecký štatistický úrad zverejňovať mesačné dáta počtu narodených detí. Posledné dáta sú do apríla 2022 a už 2 mesiace to neaktualizovali. My sledujeme isté signály, ktoré to vymieranie odhalia, ale nebudeme ich špecifikovať, aby sme nenašepkali systému, kde „utesniť diery“.

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,vlády štatistiky nevedú,oni si ich objednávajú u podvraťákov slúžiacim sluhom temnoty ako poskoci elít,,,,bankové prevody a elektronické bankovníctvo určite sem nepriniesol archnielmichael či ježíšovi učenci,,,,keď chcete v tomto svete profitovať a prijímať platby-stávate sa spoločníkmi temnoty na podpis-síly z pozadia,,,,ľudstvo má už príliš veľa nepriateľov a príliš málo spojencov na to,aby sa m ohlo vzoprieť vyššiej moci,,,,diabol to skúšal s anjelmi a nevyšlo mu to,teraz sa o to snažil s ľudstvom a dej sa opakuje,mnohých má pri sebe a mnohí ho ešte opustia a mnohí to oľutujú,,,,diabol sa spoliehal na to,že z ľudí vybuduje pokrokové bytosti schopné čeliť nebeským légiám,to ale nestihol,lebo mu to šlo s vami pomaly,hoci ku koncu snaživo pridal,,,,a diabloví posadlíci chcú z planéty urobiť diablov dóm-ako obetný chrám,,,,prelievanie krvi diablovi moc nepridalo,tak to skúša s genetikou a znetvorením človeka,,,,všetko,alebo nič!

 5. they live we sleep

  Ludia vo vyspelych statoch musia zomriet, pretoze si zvykli na komfort, a clovek zvyknuty na komfort sa ho len tak lahko bez protestu nezriekne.Ako som uz pisal, vsade bilboardy a reklami s cernymi tvarami niesom rasista,), aby sme si zvykli na ten globalny reset a presidlovanie narodov. Afrika je kontinent s minimum zaockovanych,( cize africke obyvatelstvo bude na tom zdravotne relativne lepsie) vacsina ludi tam zije v chudobe, oni nebudu mat problem otrocit za stravu ubytovanie a nejaky ten maly penaz nazvys.Dami a Pani, tie hovna hore nas chovaju ako farmu. Je treba nieco robit sakra ludze…

  • vacsina ludi tam zije v chudobe, oni nebudu mat problem otrocit za stravu ubytovanie a nejaky ten maly penaz nazvys

   väčšina z tých, čo prišli, nebude vôbec pracovať, lebo oni nechcú pracovať
   prišli si pre dávky, a nie pre prácu, takže nesranduj

   • Milionári ukrajinskej mafie určite. Ale tí „nám“ nebudú vadiť – nebudú brať sociálne dávky – budú vyberať výpalné. Akurát nie od Hegera, Sulíka a spol.

 6. Mal som kedysi priatela strasne sa zastaval černochov a raz ho prepadli a skoro dobyli na smrt,potom zmenil nazor,a neskorsie zomrel na nasledky toho prepadu

 7. Relevator

  Včera úžasný Volko, 4.miesto! Ale čo chcem napísať, že bol jediný biely medzi všetkými, to je neuveriteľné… Uz som si minule všimol, že futbalové mužstva majú menej a menej bielych…

 8. Na toto všetko teraz nadväzuje salámové zavádzanie zelenej agendy a najmä podvodnej uhlíkovej stopy, vyvolanie viny a zodpovednosti u ľudí za „zlý“ stav planéty… Pričom dobre vieme, že žiadne radikálne otepľovanie v porovnaní počasia za posledných 100 rokov tu nemáme a vieme ako Haarp či chemitrals ovplyvňujú posledné dva roky výrazne počasie napr. v Strednej Európe! Niekedy sa na tom zabávam, aké smiešne argumenty vyťahujú, ale potom som zarazený, koľké ofce tomu veria…
  https://www.badatel.net/data-z-pfizeru-aj-realneho-sveta-dokazuju-ze-covidove-vakciny-sposobuju-masove-vymieranie/
  Pokiaľ ide o covid opichávanie obávam sa, že tu bude v zime, keď sa bude málo vykurovať obrovský problém s očkovanými a ich slabou imunitou… a stav nemocníc s opichanými zdravotnými sestrami poznáme tiež…

 9. Odpoveď členov kovid sekty na tento hororový článok :

  Článok je hoax, konšpiracia alebo Putinova propaganda.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,aj ty sám si sa narodil iba vďaka propagande,,,,propaganda a reklama je svet v ktorom sa narodíte žijete a umriete,,,,matrix

 10. Dnes začína veľa vedcov hovoriť o tom, že existuje – pre oči – neviditeľná hmota, ktorá je súčasťou prejavovaného Sveta. Tá však nie je do dnešného dňa ešte známa. Ľudia sa priblížili k tej vývojovej línii, po ktorej už nestačia predchádzajúce poznatky a bez uznania a štúdia sveta jemnej hmoty (Navi), nie je možný – ďalší vývoj.
  Tento svet neexistuje niekde mimo! Je okolo nás a my sme v ňom. Ale na rozdiel od sveta Javi, Navi žije podľa iných zákonov.
  Po objavení tohto sveta, ktorý sa dnes nazýva aj éterický, duševný, duchovný a podobne, „svetlí“ ľudia veľa pochopia. Mnohé veci, ktoré sa teraz javia ako fantastické a nevysvetliteľné, sa stanú pre „svetlých“ ľudí – jednoduché a zrozumiteľné a veľa z toho, čo sa predtým ukazovalo ako dôležité a neodstrániteľné, sa stane zábavné a neúčelné, ba ešte horšie – škodlivé a možno i – zničujúce.
  Múdri ľudia otvorene hovoria, že jemný svet existuje a experimentálne to dokazujú. Aj keď ich objavy a závery oficiálne veda zo zrejmých dôvodov neuznáva a všemožným spôsobom zamlčuje, to už vôbec – NIE JE – dôležité!
  Džin bol vypustený z fľaše! Veci sa už dejú..

  Pozn.: Kto nerozumie tomu, čo znamená obsah pojmu JAV, NAV, PRAV, prosím, naštudovať zo slovanských Véd. (Ako na tomto webe hovorí klasik – nebudem vám tu robiť – servismena!)
  P.S. Predpokladám, že sa tu rozprávam so Slovanmi.. Vďaka!

 11. …vďaka za zauj.inform., …milá Ajša, nie všetko človek vie, niečo si musí doštudovať…no rozhodne éter., dušev.a duchov.svet teda ten jemný existuje a je na nás samých, aby sme ho ,,objavovali“ vo svoj.každodenn.živote…tiež, je to pravda, veci sa DEJÚ, džin bol vypust.z fľaše…bolo by dobré, keby si to čo najviac z nás a čím skôr uvedomilo….

 12. Ja to napr. cele vidim celkom inak. Bud je to cele neplanovane, virus usiel z labu, no a nasledna zachrana situacie tak celkom nevysla, nakolko poslali do obehu nie celkom overenu a nie celkom bezproblemovu technologiu, ktoru doteraz drzali pod pokrievkou nie pre srandu , ale preto, ze bol s tym nejaky konkretny problem.. takze za tym celym nie je ziadny plan, tak vakcinovani proste len riskli svoje zdravie a teraz sa mozu len modlit, a dufat ze sa im nic nestane..

  Ale v pripade ze je to nejaky plan akychsi elit, tak v takom pripade to schytaju neockovani, ktori vsetci pokapu. Lebo naopak mi to zmysel nedava. Kto by chcel zahrdusit poslusnych otrokov, ktori urobia co treba, ktore elity ? A nechat si tu tvrdohlavych hnidopichov, co proste nicomu neveria a maju problem posluchnut… nedava to zmysel.. skor si myslim ze covid vypustili a vytvorili pandemiu kvoli selekcii obyvatelstva, na „poslusnych“ a „tych k nicomu“… a to ze si niekto da prvu vakcinu, to este nic neznamena ale uz ked si da niekto piatu, tak tomu sa hovori poslusnost aj cez mrtvoly, takych ludi elita potrebuje… takze si napr. povedia, ze do piatej davky daju PROTIJED.. napichaju ludi. Nasledne vypustia dalsi umelo vytvoreny virus, tentokrat so smrtelnostou 100 % pre ludi bez protijedu. A maju to nadherne, nacisto vyriesene. Zostanu len super poslusni otroci, a tvorcovia planu, ktori si pichnu len „zlatu davku s protijedom“, a zvysok pokape. Zostane krasna zlata super poslusna miliarda. Nikomu v tomto pripade nepomoze ani fejkovy papier, ze je zaockovany, ani to ze si dal jednu davku. Pokapu vsetci okrem tych extremne poslusnych a oddanych systemu. To mi dava zmysel omnoho viac. Nepotrebuju nezaockovanych a nepoddajnych ludi, potrebuju presne tych z druhej skupiny a teraz sa deje selekcia. Do jednej z buducich davok daju protijed a potom vypustia naozaj smrtelny virus, ktory zabije kazdeho bez protijedu. Krasny plan, dokonaly. Vycistia populaciu od neposlusnych ludi a zostanu len otroci. Tak ci tak, aj keby viem v ktorej davke bude protijed, nepichla by som si to. Zit medzi otrokmmi, medzi ludmi bez vlastneho usudku a nazoru, to by ma ozaj netesilo, to musi byt hrozny zivot. Zit v takom prostredi. To radsej vykapat. 🙂

  • Oni nechceli zahrdúsiť lep poslušných. Oni chceli zahrdúsiť všetkých. Preto tu bol taký šialený tlak do očkovania. V niektorých krajinách ako Portugalsko, Island či Nový Zéland sa im to podarilo, kde je zaočkovaných okolo 95% populácie. S tými zvyšnými 5% si bezpečnostné zložky poradia. V podstate ale pri kolapse spoločnosti skončí aj tých 5%. U nás ale 50% zaočkovanosť je pre globalistov problém, lebo aj keď stále je to obrovské číslo, tak 50% nezaočkovaných sú schopní udržať prežitie spoločnosti. Na nás budú musieť vymyslieť niečo iné. Napríklad rozpíutajú vojnu ako na Ukrajine alebo nás pošlú bojovať na Ukrajinu.

Pridajte komentár

*