Súd v Peru rozhodol, že pandémiu „vytvorili“ Gates, Soroš a Rockefellerovci


Print Friendly, PDF & Email

Súd v Peru rozhodol, že pandémiu „vytvorili“ Gates, Soroš a Rockefellerovci

(Natural News) Tri z najdiabolskejších entít na našej planéte boli pred pár dňami obvinené peruánskym súdom za spiknutie a vytvorenie nového koronavírusu za účelom dosiahnutia svetovej dominancie.

Bill Gates, George Soroš a členovia rodiny Rockefellerovcov boli označení za vinných z úmyselného rozšírenia vírusu SARS-CoV-2, ktorý doteraz vo svete zruinoval desaťtisíce malých podnikov a navždy zmenil svet k horšiemu.

Rozhodnutie peruánskeho súdu

Odvolací trestný senát súdu rozhodol, že obávaný koronavírus je produktom „kriminálnej svetovej elity“ tvorenej zväčša multimiliardármi, ktorí sa tiež angažujú v agende globálnej depopulácie.

Stalo sa tak v čase, keď sa istí miestni kriminálnici snažili odvolať proti dĺžke preventívnej väzby, no sudcovia Tito Gallego, Luis Legia a Tony Changarei odôvodnili prieťahy konania „nepredvídateľnou povahou pandémie“. No a vo svojom rozhodnutí sudcovia uviedli aj spomínané obvinenia Gatesa, Soroša a Rockefellerovcov.

Pandémia podľa súdu postihla len bežných ľudí, no obžalovaných pôvodcov vírusu, ktorí „boli pri jeho tvorbe a stále tajne pokračujú v riadení pandémie“, nijako nezasiahla.

Faktom je, že Bill Gates nebol nikdy videný nosiť rúško a nie je ani ochotný dať sa zaočkovať vakcínami, na ktorých vývoji sa finančne spolupodieľal a ktoré dnes silno pretláča všetkým ostatným.

Súd v odôvodnení svojho rozhodnutia ďalej uvádza:

„Žiadna vláda na svete, jednotlivci, právnické osoby ani obhajoba obžalovaných nemôže tvrdiť, že pre nich bola táto pandémia predvídateľná. Nikto, okrem tvorcov Nového svetového poriadku, akými sú Bill Gates, George Soroš, Rockefellerovci a ďalší.“

Čas odsúdiť Billa Gatesa, Georga Soroša a Rockefellerovcov

Človek nemusí byť schopný čítania medzi riadkami, aby videl, že títo peruánski sudcovia presne pochopili podstatu veci.

Súčasná „plandémia“ nie je ničím iným ako gigantickým podvodom, ktorý bol zorchestrovaný najhoršími kriminálnikmi, akých tento svet kedy videl. Tými, ktorí majú veľa peňazí a sklony ku genocíde.

Podľa Mika Adamsa je mimo akúkoľvek rozumnú pochybnosť, že to bol práve Bill Gates, ktorý financoval vytvorenie wuhanského koronavírusu z hanebných pohnútok, či ako to nazval súd „vytvorený kriminálnou elitou, ktorá dnes vládne svetu“.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Rozsudok menovite spomína práve miliardárskeho finančníka a agitátora globalizácie Geoerga Soroša, spoluzakladateľa Microsoftu Billa Gatesa a celú Rockefellerovu rodinu.

Podľa súdu sú títo kriminálnici vinní za „riadenie“ a „pokračovanie v smerovaní“ pandémie priamo k Novému svetovému poriadku.

Je zbožné prianie, aby aj náš systém trestného práva zaujal rovnaký postoj. Potom by sme snáď aj my mohli ukončiť lockdowny, nosenie náhubkov a paranoju, ktorá vymyla mozgy miliónom našich vlastných ľudí.

Alebo ešte lepšie, aj my by sme mohli odsúdiť Gatesa a spol. za ich zločiny proti ľudskosti a spravodlivo ich za ne potrestať.

Mimochodom, spravodlivosti momentálne unikajúci Gates, už plánuje ďalšiu „plandémiu“ a tým, ktorí mu načúvajú, hovorí, že „toto je vojna“.

„Nemôžeme si dovoliť byť nachytaní znova nepripravení,“ hovorí šibnutý počítačový šprt.

„Na predídenie strádania, aké zažívame od minulého roka, pandemickú pripravenosť musíme začať brať vážne. Rovnako vážne, ako berieme hrozbu vojny.“

Pri Gatesovi je samozrejme ten problém, že v spomínanej vojne je on tým nepriateľom. Je tým, proti ktorému by sme sa mali všetci spojiť a naložiť s ním podľa zákona k nášmu spoločnému prospechu.

Záver

Bez ohľadu na to, či ste pravičiar, ľavičiar alebo niečo medzi tým, je v záujme celého ľudstva navždy uväzniť Gatesa a jeho spikleneckých spolupáchateľov.

Ľudstvo nemá šancu, ak týmto zločincom bude dovolené naďalej zostať na slobode, aby mohli napáchať ešte viac zverstiev.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: NaturalNews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ceausescu – tribunál a poprava – cca 20 minút. A vybavené. /Treba si počkať na načítanie videa – v dosť mizernej kvalite./
  Ceausescu Execution
  https://www.dailymotion.com/video/x2ogd4z

  Ku tomu len poznámka – C. už sa ako vzory nehodili do projektu nového Moldavska – zhruba územie ako kedysi zaberalo v 15. storočí. Ceausescu napriek všetkému držal Rumunsko pohromade ako Saddám Husajn Irak a Kaddáfí Líbiu. Nepokoje v Temešvári – ako inak rozpútané miestnym kňazom – viedli ku krátkej občianskej vojne – cca 1200 mŕtvych civilistov, vojakov a securitates a k pádu režimu. Zároveň boli testom vnútornej stability Rumunska.

  Rumunsko má – podľa Pjakina, ako štát zaniknúť. Moldavsko je plánované ako predpolie proti Rusku – a má naň nadväzovať tzv. Balkánska únia – Soros a syn /viď destabilizácia Macedónska – až po alternatívu vojny s Gréckom – mala prebehnúť odhadom v roku 2019 – hranice by atakovalo Turecko/, čím by sa zároveň vytvoril islamizačný koridor až k Baltickému moru. Protiruská destabilizácia Pobaltia je súčasťou plánu islamizácie Európy – východný koridor – OBCHVAT EURÓPY! Zároveň je to predpolie novej Chassidskej ríše, ktorá by mala vzniknúť na území Ukrajiny. Súčasť plánu Veľkého Izraela. Malé odbočenie…

  Pokiaľ Rumunsko zanikne – uvoľnia sa ruky Maďarsku. Tu si treba dávať pozor – prečo psychopat z Trnavy pečie s Berényim – šéfom SMK, ktoré získalo výraznú prevahu v samosprávach južného Slovenska. Ide o to, že aj keď Trnavčania sú známi svojím odporom k Maďarom – asi z dôb Kollárovských – Štúrovských 1848 a Rakúsko-Uhorského vyrovnania 1867 – psychopat z Trnavy veľmi dobe pozná váhu tzv. maďarskej karty, takže ak mu pôjde o krk – Berényi mu môže zachrániť kožu, ak sa mu podarí / čomu neverím, lebo miestni Maďari už majú plné zuby týchto sionistami vyvolávaných rozbrojov medzi nimi a Slovákmi/ – vyvolať pocit ohrozenia Slovenska Maďarmi /autonómia/ – v každom prípade by mohol získať body u nacionalistických trnavských-slovenských IDIOTOV, čím nepovažujem za idiota každého nacionalistu, či vlastenca vôbec. Skrátka – pečú spolu! Ak ide o moc, tak sa spojí aj diabol s čertom!

  • ked si zoberieš ze sionisti su a boli do jedneho vrcholoví predstavitelia sns ale aj ostatnych stran tak určite budú aj za tymi madarskymi stranami. takze je len otazka času kedy do madrskych a slovenskych habou obleču sukromne arrmady a vlasztnych trockistov a začne vojna dokonca ti za košer cenu predaju aj zbran . .

  • Dr.Nur Hassan

   Gates= Brány( do pekla)! Tento satanov služobník a masový vrah, je odsúdený na trest smrti v Indii, za zabitie skoro pol milióna detí!!! Osobne by som nemal problém popravovať takýchto zločincov po vypočutí si ich rozsudkov!

  • Myslím, že Gates a spol. majú na rováši aj stratu atmosféry na Marse, ale možno bratia z RF Mars zachránia.

   • si dobrý debilko….ak ti nevadí že gates ako chudobný americký zmrd okradol spolužiaka na vysokej…ktorú mimochodom neskončil o OS MSDOS a s toho sa stal miliardárom.. tak máš rovnakú etiku a morálku ako on…a nepísal by si tu tieto nezmysly!!!

 2. K článku – Dosť možné, že títo miliardárski poskokovia skupiny Globálny prediktor, ktorá vlastní všetkých hráčov globalistickej politiky, boli peruánskym súdom nakopnutí za to, že neplnia TIMING určený GP! GP nemá problém zlikvidovať každého zo – v svojej periférii moci – a oni tvoria len tú viditeľnú časť periférie moci GP. Beriem to ako „no no no!“ od GP. Ale nie v náš prospech – GP im len strčili hlavu do tigrovej klietky – pre výstrahu – že posierajú plány GP a nestíhajú včas naplniť všetky tie genocídne zvrátenosti.

  • Myslim ze Tvoja analyza je vyborna,Peru pokracuje v doslova krutom lockdown,Manzelke sa podarilo az po 8 mesiacoch odtial odist(ma tam Matku), teraz od prveho Februara to znova vsetko zatvorili, takze postupuju presne podla GP planov,Janko

  • Rudolf Šuňavský

   .. reálny globálny prediktor určite nemá s miliardárskými poskokami nič spoločného, a určite má úlohu a chce túto panétu viesť k záchrane,……. treba tomu však rozumieť……….. teda ak by Zem „vybuchla“ tak by zlyhal… a aj ON by zanikol.. !!!

 3. Ještě předtím, než by ho zavřeli, by měl být veřejně zaočkován svojí vakcínou, ale tou, kterou tlačí do obyčejných lidí.

  • Ja by som vsetkym tymto zlocincom dal radsej pocitit dozivotny odstup od rodin na samotkach a nonstop v zeleznych ruskach, ktore by si nemohli dat dole. Kazdy den testovanie na virusy a to nie iba na koronu ale vsetky mozne virusy, cize min. kazu hodinu. Ako jedlo iba larvy, lebo aj toto chystaju pre nas. Aj to jedlo by museli jest cez ruska. Navyse by som ich vystavoval v klietke na namestiach, aby zazili tu najvacsiu potupu v zivote. Nech dozivotne zazivaju to utrpenie, ktore prychystali na ludi.

   • A este by som dal 360 st. kameru a reproduktor na ich cely, aby ktokolvek z celeho sveta ich mohol vidiet a oznamit mu, ze to vsetko robime pre jeho zdravie.

    • „Budú si honiť do ponožky! – sa hovorí. Ja som za popravu. Doživotné väzenie-utrpenie pripravujú oni nám. Čiže – nebuďme ako oni.

     Toto, čo sa deje dnes, bolo pripravené hneď po prevrate 1989! Zrušenie trestu smrti vôbec /“humanista a tolerant“ Havel/, a odstránenie trestného činu rozvracania republiky z trestného zákona. A tak beztrestne rozvracajú štát „nie násilím, alebo hrozbou násilia“, pretože debili legislatívci nechápu, alebo sa robia že nechápu, čo je to subverzia – ideologický rozvrat ústavných orgánov. Protokoly Sionu.

     Tu je príklad beztrestnosti – sion provokatér Martin Daňo! Kadidát na prezidenta – pripravený zrušiť prezidentský úrad. Beztrestne – lebo nie násilím alebo hrozbou násilia. Otázka – odkedy francúzsky odboj rešpektoval okupačné zákony „svojej“ kolaborantskej vlády z Vichy?

     Fašistický režim vo Vichy – encyklopedia.sme.sk
     [Prehľadávať doménu encyklopedia.sme.sk/c/2288941/fasisticky-rezim-vo-vichy.html] https://encyklopedia.sme.sk/c/2288941/fasisticky-rezim-vo-vichy.html
     Vláda vo Vichy prijala už 3.októbra 1940 zákon známy ako Židovský štatút, ktorý obmedzoval alebo zakazoval ich pôsobenie v slobodných povolaniach a v štátnej službe. Za štyri roky vydala 168 antisemitských právnych dokumentov, ktoré boli prísnejšie ako nemecké.

     https://ulozto.net/file/upKewcqdgYDa/dano-u-sajfu-vo-funradiu-caputova-je-zumpa-a-pobehlica-zopa-mp4

     • tie spravy z Peru, nie su nikde potvrdené a ja mam tam rodinu

     • Stalina na nich, čo basa s kamerou, do gulagu. Aké vám všetkým by sa asi pre preverenie hygienických a iných podmienok zišiel takýto pobyt. Sýty hľadanému neverí,treba odskúšať. To bude sloboda a demokracia.

   • V Cine uz zacali testovat ludi do Konecnika,stalo sa to aj na letisku,takze by som to pridal k ich treatmentu

    • Aj ja už bol na kolonoskopii, žiadneho mimozemšťana ani Gatesa tam nenašli, tak sa tak pre Číňanov nevzrušujte. No komu sa to páči, hurá do Číny.

  • davkou zo samopalu by stacilo

 4. Treba si uvedomiť, že tak ako úlohou Gorbačova a jeho perestrojky a glasnosti 1985 bolo rozvrátenie ZSSR – úlohou „Popola“ – psychopata z Trnavy a jeho demoličnej vlády – zámerne nepoužijem výraz demoličná čata, lebo ich počet spočítate na prstoch jednej, maximálne dvoch rúk, čo je 3 krát menej ako jedna čata – jeho-ich úlohou je „len“ rozvrat Slovenska podobnou kovid demagógiou o „záchrane“ ľudských životov. Teda – uvedomte si, v ktorej krajine chcete žiť! A ak ešte na Slovensku – či si necháte rozvrátiť vlasť, krajinu, štát a akú takú suverenitu – vrátane tej osobnej – bandou 5 – 10 zmrdov! Krát 20 minút – to je maximálne 200 minút – 3 a pol hodiny exekúcie pri individuálnom procese s každým z nich. Čiže – v kľude a rozhodne.

 5. Neudivuje vás, že od začátku pandemie mnozí vyslovují podezření na tyto jmenované, v souvislosti s Novým světovým řádem a nikdo nemá odvahu tyto genocidní gaunery vyšetřovat! Já osobně jsem neviděl Gatese, ani Sorose s rouškou a Rockefelerovci nejsou nikde vidět, tak nevím, ale není vám to vše kolem-říkejme třeba konspirační teze divné? Neříkám, že to musí být, jak je napsáno, ale mnoho indícií nasvědčuje oprávněnosti podezření! S viníky bych naložil jak se patří za celý řetězec činů proti lidskosti!

  • Je to rozsáhlé spiknutí i ve spolupráci vedení vlád. Ukončit pandemií lze jednoduchým objevem přírodních zákonů. Tedy mrtvý virus covid19 způsobí ukončení nákazy. Jak se to udělá? Výplach úst s virem do vody. Zahřát k varu a podávat treba v čaji. Nákaza zmizí velmi rychle. Musí to však obyvatelstvo provádět opakovaně. Potom lze udělat veškerá opravná opatření.

 6. Konec K. H. Franka – oběšen jen tři hodiny po vynesení …
  [Prehľadávať doménu ct24.ceskatelevize.cz/domaci/1453926-konec-k-h-franka-obesen-jen-tri-hodiny-po-vyneseni-rozsudku] https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/1453926-konec-k-h-franka-obesen-jen-tri-hodiny-po-vyneseni-rozsudku
  Praha – Mladá fronta ze čtvrtka 23. května 1946: K. H. FRANK POPRAVEN. „Největší proces v českých dějinách byl včera zakončen. Hlavní viník nevýslovného útlaku a smrti tisíců lidí K. H. Frank již není mezi živými. Jeho vina však přechází do dějin jako odstrašující příklad všem příštím generacím…“ Tak psaly tehdejší noviny o popravě Karla Hermana …

  • Len malá analógia s dnešnou fašistickou situ na Slovensku – s poskokmi obdivovateľa volebného úspechu NSDAP!

   „Frank vydal a potvrdil mnoho vyhlášek a nařízení, které umožnily začlenění českého průmyslu do německé válečné mašinérie. Svou vinu nese na smrti studentů zastřelených 17. listopadu 1939 bez vynesení rozsudku, stejně jako na deportaci tisíců lidí do Německa na nucené práce. Jeho podpis je nejen na rozsudcích smrti vykonaných v Lidicích, ale i v Ležácích. Často argumentoval tím, že byl jen figurka, že rozsudky musel pouze podepisovat, aniž by měl možnost s tím cokoliv udělat, natož prošetřovat jejich pravdivost. “

   „Frank: „Kdo není s námi, je proti nám. A kdo je proti nám, bude rozdrcen.“ “

   „Po vynuceném odchodu říšského protektora von Neuratha a atentátu na Reinharda Heydricha se Frank, jmenovaný v srpnu 1943 říšským ministrem pro Čechy a Moravu, stal v protektorátu fakticky samovládcem a byl zmocněn nařizovat popravy bez soudního řízení – poslední rozkazy k popravě podepsal ještě 1. května 1945.“

   A tak to bude aj s našimi „Frankami“ – budú škodiť až do svojho konca!

   Matovičov obdiv fašizmu: Mojím vzorom je NSDaP. Prečo …
   [Prehľadávať doménu paje.blog.pravda.sk/2020/06/14/matovicov-obdiv-fasizmu-mojim-vzorom-je-nsdap-preco-nereaguje-specialny-prokurator-honz/] https://paje.blog.pravda.sk/2020/06/14/matovicov-obdiv-fasizmu-mojim-vzorom-je-nsdap-preco-nereaguje-specialny-prokurator-honz/
   A nemýlil som sa. Matovičove ďalšie vyhlásenie, že vzorom pre neho je strana NSDaP (Národnosocialistická nemecká robotnícka strana) v počte členov, to potvrdzuje. Ak niekto neovláda históriu, na čele tejto fašistickej strany stál Adolf Hitler. Matovič odpovedal na otázku redaktora, čo mieni urobiť so stranou, ktorá má iba …

  • Rudolf Šuňavský

   .. u nás by bolo potrebných 3 milóny šibeníc… a nato treba priveľa financií….

 7. 2021-02-01 – Láďa z Kanady: Kdo vlastní patent na Koronaviry už od roku 2007? ? Aneb falšujeme další PCR vlny
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-02-01-lada-z-kanady-kdo-vlastni-patent-na-koronaviry-uz-od-roku-2007-%f0%9f%92%b0-aneb-falsujeme-dalsi-pcr-vlny-%f0%9f%a6%a0/

  • V Cine uz zacali testovat ludi do Konecnika,stalo sa to aj na letisku,takze by som to pridal k ich treatmentu

 8. Jednoduchá

  ..ozaj dobré príspevky….no osoba, čo ich píše, zrejme spáva preruš.spánkom…….

  • He – alkohol som nevidel od neviem kedy, takže nemôžem zaspať zdravým spánkom opilca! V tomto štáte majú zdraví spánok len idioti a psychopati spokojní sami so sebou za to, čo sa im v ten deň podarilo urobiť iným. Alebo robotníci unavení na smrť – to nieje spánok, ale mdloby. Mám spánok ako „umelec“ – po prebdenej tmavej noci zaspím, keď susedov kohút zakikiríka a spím až do obeda, keďže neraňajkujem a žiadna jednoduchá ženská ma nebuzeruje ešte aj v lockdowne.

   Takže namiesto vyrývania – buď taká dobrá, a zožeň zoznam okresov, pre ktoré neplatí povinnosť po 3. februári sa preukazovať výsledkom negatívneho testu, keďže plánujem cestovať na poštu, aby som si mohol splniť psie povinnosti – zaplatiť elektrinu a internet – aby som mohol ponocovať! Lebo od včera to debili novinári nevedia uverejniť – lebo im to táto sku.vená vláda nemieni dodať – lebo nás naťahujú ako gumu v slipoch – nohavičkách – vyber si. Ďakujem za občiansku službu. Ak chceš – môžeš začať tu – ja idem strihať do záhrady.
   https://duckduckgo.com/?q=okresy%2C+kde+na+v%C3%BDnimky+z+lockdownu+netreba+negat%C3%ADvny+test+&atb=v236-1&ia=web

   • ty to v dnešnej dobe chodíš platiť na poštu??? 😀

    • No nie – predavačka v supermarkete mi dá na to blok. Ide ma drbnúť, keď tam nejaká „dôležitá“ osoba platí kartou a tvári sa, že ju baví zdržiavať obeživo. Platím mesačne minimálne 5 zloženiek. Mám rád poriadok v účtoch a fyzické dôkazy – už som ich potreboval nie raz. Poštová banka zrušila pred dvomi rokmi posielanie výpisu z účtu – hoci je to základná povinnosť banky podľa nariadenia EU – majú to na háku! Rozhodne neplatím trvalým príkazom a rozhodne si nenechám posielať dôchodok do papule tým bangstrom. Nemám a nechcem platobnú, ani vernostnú kartu – aby mi videli do žalúdka. Nie je problém v núdzi to urobiť cez poštovú doručovateľku. Na poštu idem aj kvôli iným veciam. Neviem, či si si nevšimla – ja v dnešnej dobe nepoužívam ani tých drbnutých smajlíkov.

     • Zdravím ťa za prístup k životu a k sebe. Máš v hlave upratané

     • Vsak aj ja to hodne tak robim,idem na Postu,aspon sa prejdem,necham im tam na pulte balik pre poistku,co je uz postovne zaplatene(za to mi poslu kazdy mesiac 20 dollarov v hotovosti,co je neuveritelne) ,samozrejme bez Handry na papuli,a vsetci cumia a ja sa len uskieram

     • Eva – rakovina uprace v hlave skoro každému – kto ju prežije.

     • kto šetrí má za 3

     • Max Neprilin

      Tak sa naďalej drž a bojuj. Ja už od 8.3.2020 bojujem s rakovinou. Mám po 3 operáciách a chemo liecbach. Teraz končím 3 chemoterapiu a potom ma čaká kontra. Najhoršie na tom je to, že chemoterapiu som si musel sám zháňať. Nemocnica v BA nemaz, lebo covid…..

     • Max Neprilin, systém založený na princípe 5-krát a dosť ma do Vášho okna už nevpustí, preto moju reakciu na Váš neľahký údel vkladám do Marošovho poľa.
      Max, prečo chemoterapia? Živý organizmus nerozumie anorganickým chemickým látkam a veľmi sa natrápi, kým ich v tele kamsi uskladní. Obyčajne ich švihne do toho najoslabenejšieho orgánu. Už očkovania robia v našom usporiadanom živom celku masaker, nieto ešte chemoterapia, ktorá sa práska úplne naslepo…
      Pouvažujte o prirodzených a neinvazívnych metódach, ako zabrániť ďalším a ďalším skládkam toxického materiálu v svojom tele. Treba odstrániť príčinu namiesto potláčania dôsledkov, ak sa nechcete krútiť dookola, a to za cenu ďalšieho a ďalšieho oslabovania svojej imunity.
      Naša „moderná“ lekárska veda, žiaľ, doteraz nebola schopná chytiť vec za správny koniec. Siahnite po tzv. „alternatívnej“ medicíne (ako tú prapôvodnú, pravú a účinnú lekársku metódu liečenia paradoxne nazvali). Odporúčam mrknúť do základov ayurvedy, potom do makrobiotiky. Pokúste sa v nejakom zabudnutom antikvariáte zohnať knihu „Cukr a sůl – dva bílé jedy“ od Michia Kushiho (žiaľ, t. č. už autor nežije). V jeho stopách kráča česká odborníčka a „majsterka pera“ Jarmila Průchová – jej knihy sú zrozumiteľné a mali by byť dostupné.
      Princíp bytia a zachovania si zdravia je úplne jednoduchý: stačí pochopiť fungovanie nášho organizmu, dodržiavať zdravý režim, jesť čo najviac prirodzených, živých potravín, plus piť primerané množstvo čistej vody. A veľa pohybu v prírode. Dostatok čerstvých enzýmov vykrúti krk každej pliage.

     • Max – ja mám presne 20 rokov po. Koža – recidíva. Podľa Germánskej novej medicíny – psychosomatika – nespracovaný pocit ohrozenia /z vonku- „čo bude keď“/. Mal som veľmi zlé obdobie – a lepšie už ani nebolo – musel som to spracovať.

      S rakovinou sa nebojuje – lebo magnet a kyvadlo. Bojuje sa keď tak s lekármi! Aj nebezpečným vyhrážaním – máš nárok – sú to ľahostajní ignoranti. Nie však vtedy, keď pochopia, že zúfalý človek je schopný zobrať ich so sebou. V žiadnom prípade – neprosiť o pomoc – JE TO ZÁSADNE V TVOJICH RUKÁCH!!! – nedeleguj im kompetencie! /chirurgia – ak tak, ale treba zvážiť aj to kvôii oxidačnému stimulu metastáz/ – o život sa neprosí – o život sa bojuje! To je tvoje chcenie – nie ich chcenie! Avšak nebojuj proti chorobe – ale ZA ZDRAVIE! Už chuť žiť lieči. 3 piliere existencie – 1. viera /svetonázor/, 2. motivácia prečo žiť, 3. chuť – radosť zo života – a toto ti zdemoluje chemoterapia!!! Liter červeného s resveratrolom je viac!

      Skrátim.

      1/ Psychosomatika – GNM! Dodám sem.

      2/ Lieky – prírodné – je to barlička. Pracovisko alternatívnej onkológie Dunajská Streda – liečia hubami! 90% úspešnosť – umierajú len tí, ktorí už rezignovali.

      Odporúčam – huba ĆAGA /z Ruska/ – kontakt na veľmi kvalitnú
      Pán Šuster /východné Slovensko/ 0918 625 709

      Kontakt mám cez Ing.Majera – predajcu ruského VETOMu – ten je dlhšie nedostupný od vypuknutia koronacirkusu – neviem prečo, asi má stopnutý dovoz.

      V každom prípade – konzumovať pravidelne hlivu ustricovú. Má sa variť max. 5 minút – preto ju treba nakrájať na jemno. Tých liečivých húb je viac – hovorím o ľahko dostupných.

      Výťažok – betaglucan – slovenský výrobca

      2/ Pôst! Dokonca aj chemoterapia toľko nezabíja, keď jej predchádza pôst a detox – logicky – organizmus je menej zaťažený. Absolútne žiaden cukor a škroby – maximálne v šošovici – fazuľu nie – unavuje.

      Med „nie je cukor“ – glukózu primárne celú spotrebuje mozog!
      Hrozienka – detto.

      3/ Vsadil by som na favorita – palinu ročnú – artemisia annua – v kombinácii so železom – kto ho neznáša – horkú čokoládu! Fe znásobuje účinky artemisínu. Pozor – dostaneš ju asi len cez internet – v lekárňach majú väčšinou len obyčajnú – to je iná.

      Vitamín C + lyzín /šošovica a bravčové, sumec – nezoženieš a je plný svinstva/. Lyzín – neutralizuje enzýmy – rozrezávače buniek – vit.C ich hojí! Čiže sa inhibuje cytokinéza bujnejúceho tkaniva.

      Kurkuma plus čierne korenie! Profylakcia.

      Resveratrol /hrozno, hrozienka, červené víno, červený grep, granátové jablko grenadína – zo šupy horký vývar.

      Kotvičník zemný na posilnenie! Spolu so zázvorom liečia rakovinu prostaty!

      Rakovina konečníka – ruský VETOM 2 – protiplesňové /antrax/ probiotikum hrubého čreva a VETOM 1 – protivírusové a protirakovinové probiotikum tenkého čreva – stimuluje tvorbu interferónu.

      Za chemoterapiu nebojuj – to je samovražda! Kedže musím už spať – zajtra sem dobehnem linky na stiahnutie – musím to hodiť na úložisko a to sťahovanie trvá. Keď to tam posielam – mrzne mi prehliadač. Takže až zajtra. Lebo teraz neviem linkovať. Ale – budeš mať flotilu nádeje a prostriedkov! Kamaráta mi zabila chemoterapia a jeho dôvera k tejto liečbe „však vedia, čo robia“. Do pol roka bolo po ňom. Navyše bol predisponovaný – flegmatici prechádzajú do melanchólie – nič ho nebavilo ani pred chorobou /maximálne chlast/, prenasledoval ho strach za to čo vytáral žene, ktorá ho tým vydierala, mal samovražedné sklony. Do Dunajskej sa mu nechcelo cestovať – mohol som to vybaviť cez kamarátovho kamaráta – brata primára. 2 piliere existencie v prdeli.

      Takže vlastne ešte dnes TU…

 9. Ďakujeme za preloženie ďalšieho článku z môjho obľúbeného webu naturalnews.com Ja som to prečítala v angl. pred pár dňami.
  Len z toho som smutná, že veľmi veľa ľudí u nás neverí, čo s nami elity robia. A keď to chcem jemne ďalej povedať dostanem útok: Prestaň konšpirovať.
  Na web stránke naturalnews.com napravo sú dobré videa. Je to fakticky web stránka: https://www.brighteon.com/

  • Milá Jean, hlavu hore! Presne na Vami uvedenom, Vašom obľúbenom webe je takéto vymedzenie pojmu, ktorý Vás toľko trápi:
   „Konšpiračný teoretik je definícia toho, kto spochybňuje názory známych klamárov…“

 10. https://www.naturalnews.com/2021-02-01-swab-tests-microdevices-secretly-vaccinating-hesitant.html#
  CLAIM: PCR test swabs may contain “star-shaped microdevices” that are secretly vaccinating the “vaccine hesitant”
  Voľný preklad – aby to dalo zmysel:
  Tvrdenie: PCR testy (tampóny, paličky, výtery) môžu obsahovať „hviezdne- ostré mikro zariadenia“, ktoré tajne očkujú „ľudí čo váhajú sa dať zaočkovať“.

  Tento článok by sa mohol preložiť – pravda nechcem rozkazovať. Ale čo je tam napísané, nakreslené – hrozné, hrozné.

 11. Definitiva

  Covid vyrobili v Pateurovom ústave, patenty sú dôkazom.
  https://orgo-net.blogspot.com/2021/01/profesor-jean-bernard-fourtillan-umely.html

 12. Dnešný článok Dr. Mercolu:
  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/02/02/covid-vaccine-death-seniors.aspx
  Seniors Dying After COVID Vaccine Labeled as Natural Causes
  Seniori ktorí umrú po COVID vakcíne sú označení, že zomreli prirodzenou smrťou

 13. https://zemavek.sk/vakcina-je-sloboda-sa-napadne-ponasa-na-smutne-zname-praca-oslobodzuje-arbeit-macht-frei/
  „Vakcína je sloboda“ sa nápadne ponáša na smutne známe „Práca oslobodzuje“ (Arbeit macht frei)
  Advokátska kancelária Advokát Ivor, s.r.o., poskytujúca komplexné právne služby informuje na facebookovom profile:

  „Uvedené šialené propagandistické vakcinačné heslá až mrazivo pripomínajú propagandu nacistického ríšskeho ministra propagandy, Josepha Goebbelsa, pričom takúto propagandu nemal na podporu svojich zvrátených experimentov na ľuďoch ani známy nacistický „lekár“ a vojnový zločinec Dr. Josef Mengele, ktorý robil neľudské medicínske pokusy na väzňoch v koncentračnom tábore.

 14. https://www.hlavnespravy.sk/hlavny-infektolog-jarcuska-a-jeho-brat-brali-tisice-od-vyrobcu-vakciny-a-neefektivneho-predrazeneho-lieku-na-covid-19-liek-je-stale-odporucany-umrti-pribuda/2424974
  Hlavný infektológ Jarčuška a jeho brat brali tisíce od výrobcu vakcíny a neefektívneho predraženého lieku na COVID-19. „Liek“ je stále odporúčaný, úmrtí pribúda

  Už vyše dvoch mesiacov zaznievajú výhrady k liečebnému protokolu MZ SR, ktorý od jesene, čo nám zomierali tisíce, obsahoval neefektívny liek Remdesivir za 2 100 eur. Od septembra je známe, že sa ukázal v štúdiách ako neúčinný

  Svetová zdravotnícka organizácia ho odporúčala nepoužívať, no naši lekári ho ešte stále predpisujú hospitalizovaným pacientom. Doteraz visí na webe ministerstva liečebný protokol pre kriticky chorých z 18.11. 2020, ktorý odporúča ako prvý liek Remdesivir. Neúčinná liečba je hlavný faktor úmrtí. Druhým je zanedbanie primárnej starostlivosti.

  • Prekopírovala som časť tohto článku:
   Vraj pre nárast úmrtí treba izolovať nerizikových (namiesto rizikových), lebo ináč by sa premorili a nebudú už chcieť vakcínu. Zlá liečba = nárast úmrtí = strašenie lockdownami = lepší odbyt Pfizer vakcín…

 15. Štátnemu ústavu pre kontrolu liečiv (ŠÚKL) doposiaľ nahlásili 453 podozrení na nežiaduce účinky v súvislosti s vakcínou proti ochoreniu COVID-19, z toho 25 hlásení bolo vyhodnotených ako závažných.
  Žasnú nad tým aj právnici! Ostrá kritika Krajčího novinky o esemeskovej priepustke na slobodu.
  Ak by sa tak stalo, prezidentka, poslanci či generálny prokurátor by sa podľa nich mali obrátiť na Ústavný súd (ÚS) SR.
  Bárány označil návrh za „právnu nehoráznosť“. „Obávam sa, že dnes sa u nás ide skôr cestou, čo je technicky možné, to sa spraví.Ide o hrubé prekročenie práva,“ zhodnotil .
  Navrhované opatrenie považuje za veľmi výrazný zásah do základných práv a slobôd, ktorý by mal v prípade prijatia posúdiť ÚS SR.
  Všetko čo vyjde z dielne OLANO a dvoch najväčších majstrov generálneho manažéra Matoviča a velebníčka Krajčiho /ešteže sú zatiaľ nepočuteľní dvaja čo trčia od nekiaľ a to Mikulec , Naď a Mikas/, je iba podvod na ľuďoch,lebo už nevedia ako nás zastrašiť. 99 % národa nemá problém s covidom, tak to 1% je tá hrôza? Nepodceňujem tých chorých v nemocnici, ale priznajme sa či sú to ľudia ktorí nemajú iné závažné ochorenia a prečo sa nepodával liek ivermectin,ale ako písal MUDr. Mesík dorážali ich remdesivirom a tiež zohráva aj vek chorých.
  Teda liečme skutočne chorých a netrápme testovaním a vyhľadávaním číseliek zdravých tkzv. bezpríznakových. Politici radšej dajte ľuďom slobodu, prácu a hlavne pokoj a riešte problémy štátu, tak ako sa patrí. Inde sa protestuje a u nás, sa len zastrašuje, no hanba.

  • Pandémia v Nitre?!
   Veľkou otázkou je tiež počet mŕtvych. K tomuto sa v komente vyjadrila aj šéfredaktorka internetového spravodajstva Eurorešpekt, Jana Teleki: “v Nitre nikto nechápe, prečo p. Krajčí zatvoril patológiu v Komárne a v Nových Zámkoch a ani nechápe, prečo sú mŕtvi vození do Nitry a potom späť…”
   Pediater MUDr. Jozef Marec si myslí, že Matovičova vláda si z nás urobila laboratórne krysy.
   Primár detského oddelenia v Čadci, ktorý dlhodobo kritizuje kroky vlády v boji proti korone, sa zas ohlásil. Za vysoký nárast pozitívnych na COVID-19 podľa neho môže celoplošné testovanie a hlavne spôsob, akým sa vykonávalo.

   • zaujímavé, že koľko odborníkov sa už verejne ohlasuje a nič sa nedeje??

    Súd v Peru rozhodol…. minule bolo že súd v Portugalsku rozhodol o blbosti PCR testov … a stále nič… TICHO a kľud a uzamknutie

 16. Keďže „prerušovaný spánok“ nie je to isté, čo prerušovaný sex…

  „A jako na zavolanou, zrovna z Rakouska hlásí, že poprvé v historii vyfotografovali virus korony (na obrázku níže). Podařilo se jim to s pomocí výzkumu na universitě Tsinghua v Pekingu. Samozřejmě, Čína! Když kliknete na linku zde, máte to tam trojrozměrné a ještě ten virus rozpůlili, aby nám ukázali jak vypadá uvnitř. (Jakýpak asi použili nástroj na to rozpůlení?) A ještě ke všemu to vyfotografovali v barvách, radujme se, i když elektronkový mikroskop ukazuje všecko pouze černobílé. Jsou to opravdoví kouzelníci!

  NanographicsFirma, která tento snímek pořídila se jmenuje Nanographics a patří pod Universitu ve Vídni. Název sám napovídá, že asi o žádnou fotografii nejde, ale opět je to další grafika. To je totiž důvod, proč i očkování proti koroně je pouze pokusné, neboli experimentální, protože ještě nikdo tento virus neizoloval a nepředstavil lékařskému světu a lidem.

  Takový virus, když je izolován, to se nazývá „zlatý standart.“ Zlatý standart je pak možno použít v PCR testech a srovnávat ho s materiálem, získaným od pacientů. To, co PCR test dnes srovnává a co je používáno namísto zlatého standartu není žádný cizí virus, ale jsou to lidské, neboli naše vlastní buňky. Pochopitelně, když porovnává naše vlastní buňky proti vzorku jiných našich buněk, tak má málem každý koronu! Logicky!“
  http://www.nwoo.org/2021/01/30/cizi-viry-nas-nemohou-infikovat-jediny-zpusob-jak-ziskat-cizi-viry-je-injekcne/

  https://uloz.to/file/fLIXnQY5Yg1C/teorie-viru-vs-exozomu-pravda-o-testech-na-covid-19-mp4

  https://ulozto.net/file/igQOzSvxqe26/dr-klinghardt-o-toxinoch-a-cielenej-likvidacii-epifyzy-mp4

  2021-02-01 – Láďa z Kanady: Kdo vlastní patent na Koronaviry už od roku 2007?
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-02-01-lada-z-kanady-kdo-vlastni-patent-na-koronaviry-uz-od-roku-2007-%f0%9f%92%b0-aneb-falsujeme-dalsi-pcr-vlny-%f0%9f%a6%a0/

 17. Príslušník Policajného zboru Tomáš Lacko reflektuje, že situácia nie je dobrá, ale poukazuje na strach ľudí z drakonického prístupu bezpečnostného aparátu.
  Príslušník Policajného zboru Tomáš Lacko nabral odvahu a na sociálnej sieti zverejnil status, ktorým otvorene kritizoval nápad ministra zdravotníctva Mareka Krajčího sprísniť zákaz vychádzania a kontrolovať ľudí prostredníctvom SMS.
  „To vážne chcete držať ľudí doma a púšťať ich len na SMS von? Tak potom ako jeden z policajtov SR vás vyzývam, oblečte si uniformu a poďte s nami do ulíc vysvetľovať to ľuďom. Nie v peknom saku za tisíce eur vymyslieť takúto vec a nás vyhnať do ulíc robiť si z ľudí nepriateľov. Asi si neuvedomujete, že už teraz ľuďom z tej izolácie kvapká na karburátor, tým pádom sa zvyšuje domáce násilie, ľudia sú frustrovaní aj sami zo seba, 20 percent ich už teraz trpí depresiami a tým pádom aj my máme viac roboty,“ píše policajt.
  Lacko hovorí, že situácia nie je dobrá, ale toto je krok nazad a odskáču si to policajti na uliciach. „Nie ľudia v kanceláriách, nie armáda ktorú velebíte. Sme to my a mnohým je to už proti srsti, lebo napriek všetkému sa vieme vcítiť do problémov tých utrápených ľudí,“ upozorňuje.
  Lacko sa pýta, ako majú ľudia vysvetliť svojim malým deťom, že nemôžu ísť von. „Milujem svoju prácu ale v poslednej dobe do nej chodím s odporom, vidím ako sa nás ľudia boja, keď nás zbadajú, kontrolujú si rúška, hľadajú, či majú pri sebe modrý papier. Vážne sme toto chceli?“ alarmuje príslušník polície.

  • zase urobili bublinu z SMS a vidím, že funguje 😀
   HRA na dobrého a zlého policajta ??

   • Konečne niekto pochopil, že dedinu možno uzavrieť aj pred štátom!

    „„Naša samospráva začína od dnešného dňa pracovať tak, ako to bolo pred šialenstvom, ktoré Matovič a spol. na nás vymysleli,“ povedal Becík. Od pondelka chce otvoriť materské školy, rozbehne verejné obstarávanie na rekonštrukciu ciest a chodníkov, prípravu podkladov na rekonštrukciu kultúrneho domu…

    „Začíname sa opäť venovať tomu, od čoho tu samospráva je. Odmietam a zároveň vypovedám poslušnosť vláde, ktorá si z nás urobila trhací kalendár,“ dodal Becík.“

    „„Som pripravený kedykoľvek chrániť našich obyvateľov. No dnes ich musím chrániť pred psychopatickou vládou neodborníkov. Dúfam, že tento môj krok budú nasledovať aj ďalší starostovia, lebo len takýmto krokom otvoríme oči naším obyvateľom, čo sa bláznov a polobláznov si zvolili a riadia tento štát,“ povedal v závere Becík.

    Branislav Becík je už po druhý raz starostom vyše päťtisícových Dvorov nad Žitavou v okrese Nové Zámky. V ostatných parlamentných voľbách neúspešne kandidoval do parlamentu za stranu Dobrá voľba. Jeho otec Stanislav Becík bol ministrom pôdohospodárstva v rokoch 2008 až 2010 v tričku HZDS.“
    https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/576696-starosta-z-dvorov-nad-zitavou-vypoveda-poslusnost-vlade/

    Vládna covid peep show!
    „Vláda v utorok v noci schválila návrh aktualizácie Covid automatu. Ale samotný materiál na stránke vlády chýba.“

    Poznámka – Slovensko bude čierne až v roku, keď nás zaplavia imigranti! Republika dik more!
    https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/576707-covid-automat-je-schvaleny-ale-aky/

    • Ups!!! Beriem späť! Vysvetlím.

     Nedalo mi „juknúť“ na oficiálnu stránku Dvory nad Žitavou. Priam vzorový VLÁDNY design. manuál. To by nebolo zlé, keby som tam nenašiel tento úvodník

     „Ministerstvo zdravotníctva SR spustilo druhú fázu očkovania proti ochoreniu COVID-19, čiže seniorov nad 85 rokov.“

     Nad 85 rokov ku.va?! A tak ssom pátral vo vyhľadávači. A ajhľa – nikde inde o tom ani zmienka! Schválne – vyskúšajte! Jedine v Dvoroch nad Žitavou!

     Oficiálna stránka obce Dvory nad Žitavou – Pomoc seniorom
     [Prehľadávať doménu http://www.dvory.sk/seniori/aktuality/udalosti-v-obci/aktuality/pomoc-seniorom-496sk.html%5D https://www.dvory.sk/seniori/aktuality/udalosti-v-obci/aktuality/pomoc-seniorom-496sk.html
     Ministerstvo zdravotníctva SR spustilo druhú fázu očkovania proti ochoreniu COVID-19, čiže seniorov nad 85 rokov. Na očkovanie sa môžete prihlásiť cez formulár korona.gov.sk. Keďže si uvedomujeme, že niektorí občania nemajú možnosť sa zaregistrovať na očkovanie proti ochoreniu COVID-19 takouto formou, sme pripravení Vám …

     Takže otázka – starosta Bečík sa zviditeľňuje?! Jeho „odpor zverejnila len Pravda /a Badatel – he he/. Starosta Bečík je tak „starostlivý“, alebo len ambiciózny – a je to súčasť masírovania alteratívnych „osobností“- tolerovanej opozície – náhradníkov súčasnej zmrdanej garnitúry?!

     Bečík, Bečík – takže do starečkov by si to chcel napichať?! Ku.va!

     „V ostatných parlamentných voľbách neúspešne kandidoval do parlamentu za stranu Dobrá voľba. Jeho otec Stanislav Becík bol ministrom pôdohospodárstva v rokoch 2008 až 2010 v tričku HZDS.““

     Čiže – pozor na mrkvičky pre somárov! Môžete zakopnúť.

    • Redakcia – urobil to za vás nejaký Maroš z paralelného sveta. Je to aj u vás – nie?

     • kurňa, mne sa to podarilo pred pol hod skopírovať pod iný článok … som netušila, že je v tom zádrhel a niekto si prihrieva polievočku

 18. https://www.hlavnespravy.sk/a-je-to-tu-dalsi-hoax-sa-stava-realitou-merkelova-vakciny-proti-covid-19-mozu-byt-potrebne-po-dlhe-roky/2425824
  A je to tu, ďalší „hoax“ sa stáva realitou: Merkelová: Vakcíny proti Covid-19 môžu byť potrebné po „dlhé roky“
  Ak vakcíny nebudú pôsobiť na varianty vírusu, potom „začneme odznova“, uviedla nemecká kancelárka Angela Merkelová na stretnutí s federálnymi premiérmi 16 nemeckých štátov. Merkelová tiež obhajovala pomalší rozvoj európskeho očkovacieho programu

  V rámci stretnutia kancelárka Angela Merkelová na okraj tiež mimochodom uviedla, že očkovacie látky proti koronavírusom budú pravdepodobne potrebné „na mnoho ďalších rokov“.

  „Je to podobné ako s chrípkovou vakcínou, kde zakaždým preočkujete proti novej mutácii vírusu,“ uviedla Merkelová v Berlíne po pondelňajšom stretnutí na tému nemeckej očkovacej kampane.

  Tak vitajte priatelia, „Veľký reset“ sa začal.

  • Merkelka by už mala ísť na dôchodok a nešíriť bludy!!

  • Jean to su neni vacciny ale programy co budu ludi financne,atd, kontrolovat cez Cloud a zidovske Banky,tieto programy sa musia obnovovat kazdych 6 mesiacov.follow the money

 19. https://www.hlavnespravy.sk/v-spanielskom-domove-pre-seniorov-odhalili-ohnisko-covidu-po-ockovani-vakcinou-pfizer/2425122
  V španielskom domove pre seniorov odhalili ohnisko covidu po očkovaní vakcínou Pfizer. Podobný prípad hlási aj Slovensko
  V španielskom domove pre seniorov odhalili ohnisko covidu po očkovaní vakcínou Pfizer. Podobný prípad hlási aj Slovensko

  Všetkých 78 obyvateľov domova pre seniorov v španielskom meste Lagartera dostalo po očkovaní vakcínou Pfizer koronavírus, sedem z nich zomrelo, uvádza agentúra La Vanguardia

  Obyvateľ Belgicka zomrel po očkovaní proti covidu–19
  V polovici januára noviny Le Libre s odvolaním na údaje Federálnej agentúry pre lieky a tovar pre zdravie (FAMHP) uviedli, že Belgičan, ktorý mal 82 rokov, zomrel päť dní po očkovaní proti koronavírusu vakcínou Pfizer.

  • Jeden „zaujímavý blog“ pod týmto článkom:
   Belgickí seniori majú dve voľby. Eutanázia, alebo očkovanie vakcínou Pfizer. Obe voľby sú legálne a s rovnakým výsledkom.

 20. https://zemavek.sk/56-rocna-zamestnankyna-mestskeho-uradu-v-banskej-bystrici-umrela-19-dni-po-ockovani/
  56-ročná zamestnankyňa Mestského úradu v Banskej Bystrici umrela 19 dní po očkovaní

 21. https://vaccines.news/2021-02-02-psychological-manipulation-media-rich-people-coronavirus-vaccines.html#
  Psychological manipulation: Media says rich people are cutting ahead of you to get coronavirus vaccines
  Psychologická manipulácia: Média hovoria, že bohatí ľudia vás predbiehajú aby mohli dostať corona vakcíny

 22. Všetko len zbožné želania. Zavrieť klan Rckefellerovcov, B. Gatesa a G. Sorosa nie je v danom mocenskom usporiadaní sveta dnes reálne. Stroj COVID-19 zatiaľ funguje perfektne, ale ešte nie na plné obrátky. „Máme sa načo tešiť“.

 23. Ku.va! A opäť mainstreamová zámena podstaty! „Covid“ mení?! Ako toxoplazma mení?! Alebo to správanie sociálnych zvorov menia tie asociálne skurvené lockdowny!
  Ty novinárske presstitútske prasa!
  https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/covid-meni-chovani-psu-nekteri-se-boji-jini-utoci-40349886#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=5&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 24. Super vedie, že nie som sama, kto nemá platobnú kartu, keď padne systém pokladni v obchodoch, ľudia tam nechávajú nákupy, ale ja si zaplatim a idem. Ani mne nemusia vidieť do žalúdka.

 25. A kto by ich odsúdil, keď majú všetķých kúpených?

 26. Lidove palebne cety se pridavaji v pripade nasilim proti lidu a obyvatel???
  Stale jen obchazet kolem horke kase kterou stejne jako jed nesmime nikdy pozrit… . Vsechno kolem COVID, ROUSEK a Vakcinaci jsou protilidske poodvody rovnajici se Zbrani Hromadneho Niceni a dle Norimberskych povalecnych zakonu tak se vsema na sibenice nebo – zeny pred strelecke jednotky, neb jen smrtici rana jak je prepadovych jednotek manual nez dalsi z nas a anse deti tak terroristicky oni nici.
  Proti tomu jen stejnou sablonou jak jiuz nakazal Buh Mojzisovi a Jasoovi, enusetrit nic vceten jejich dobytka, aytk jake diskuse,
  Vyhrnem si rukavy a do boje se DEJME zotroceni nevolnici !

  Vam, nedohadujte se o prkotinkach na detajlech tolik nezalezi hlave o zakladni principy dnesniho Terroru ktery se musi treba take silou vykynozit nez se tak stane s nama ma cerlou civilizaci. POamatujte na zemi jiz mame asi 5. cibvilizaci, nechame si atek my dnesni znicit nebo my takl udelama s Kchazary, Annunaki, Satanisty, Kabalisty a jejich nahoncim,
  KDO SE NEVZEPRE, VLASTNE SOUHLASI A NENI JIZ TAKE BEZ VINY

  My zde v okoli jiz mame vitezstvi bez rousek a pod, a zasadne se nam jiz nehrabou take se spejlama, jen priknem oni vezmou vzorek pri vchodu do nosni dirky.. At se radeji hrabou uchylum v prdylkach je to bude vzrusovat asi???
  Diky Badateli rozdaval jsem kopie vasich clanku ve skolach, politikum, lerkarum, majitelum restauraci a take za sterace policejnich aut, jen upravene, zjednodusene zkracene clanky jako pro debily musi byt, jinak nepoochopi!!!
  Zvitezime nasi revolucionari, Kubanci, Vietnamci, Severokorejci, Rudoarmejci, Afganci, Irak a vsem lidem dobre vule silu a andmiru odvbahy s moudrosti..

  Odpovedať
  Pridajte komentár

 27. Pozor, Gates nehovorí len o novej Plandémii, hovorí konkrétne „o možnom“ teroristickom útoku pomocou „PRAVÝCH KIAHNÍ“. Asi je akoby náhodou zase o krok vpredu?

 28. Napalm na veskere mista vyvoje ZHN podobne dle Anglani USA kobercove bombardovani stylu Drazdan a vyrizeno. Vedce na ZHN neza Afganistanu jiz bez Obav nazachranovat.

 29. Vite co anglosasove ucinili s luzickymi a polabskymi Slovany, Nyni to Bude pro vas formula Covid uplatnenim a nasilnyma vakcinama Andelu SMRTI… a radeji9 se spojme vsichni Sovane a muzeme byt res 300 milionu super rosperity a sil progresu Sveta. A redeji se pripojte Tam k tomu velkemu Dubisku jenz vzdoruje …tatarum osmanum. Napoleonovi Japonsku USA nacizmu… Je 104 vyroci napadeni a terroru USA zoldaku dalneho vychodu od Vladivostoku ve snaze vykradeni bohatstvi Ruske rise. Vrazdili, znasilnovali. Vykradali, tertorizovali jak dokumentovano … Od 1992 vykradli veskere zeme Warsavske smlouvy.

 30. EU jiz pod policejnim a pharma terrorem?$$$$ Soros a Chelse Clinton manzele, a oba absolventi Oxford University, vzdelavani proi N S P

 31. Pre moderatora. Dnes davali v správach o tých amerických vojakoch na slovensku

 32. KOVIDBARÓN!

  ,,,,to je zaujímavé ako tu všetci všetkému rozumiete a nič vám neostane neodhaliteľné a nevysvetliteľné,ale aj tak ráno poslušne naklušete do fabrík,ktoré ani len neviete,že komu patria a odkiaľ ich majitelia berú na vaše mzdy a potom naklušete ako stádo do supermarketov,,,,pred telku,,,,na čerpačku nakúpiť smradľavú naftu,,,, a potom robíte zasa všetko poslušne dookola ako naprogramovaný roboti-idioti,lebo vaše hlavy sú zablokované a len z pozadia máte svalnaté reči zotročených a zadlžených múdrcov.Veď len idiot sa necháva zadlžovať bez toho,aby si neuvedomoval dôsledky.

 33. Ľudovít XIV. : „Štát som Ja.“
  Mnohí cisári sa označovali ako „Pán a Boh“ – nie vždy v megalománie, ale pre nutnosť nastolenia poriadku a stability v krajine.
  Adonai Elohim: „Pomsta je moja!“ A veru hovorím Vám, že sám Boh uvrhne duše padlých anjelov a ich verných do ohnivého jazera.
  Ale teraz tým, čo si myslia, že z toho vyviaznu so živou kožou, lebo oni iba poslúchali a slepo plnili rozkazy!
  JA som sopka! A môj je Váš trest. Všetci policajní ťažkoodenci, ktorí na Zemi chránili organizátorov zla a zverstiev pred lynčovaním bezmocného ľudu, Tí všetci za živa budú pohltení mojou magmou.. Naprieč časom a nebude pre nich úteku.

 34. Jaroslav Vladimirovic

  Vsimneme si nejak nam ti Sataniste WHO NSP zacinaji RapidWeaver chradnout, ze by strach z tvorby PANSLOVSNSKE FEDERALNI MNOHONARODNOSTNICH REPUNLIK MONARCHIE SLOVANSTVA NEB EUTO ASIJSKE RASY …OF CERNEHO AZ SEVERNIHO POLArnich ocean od Atlantiku Baltu az po Tichy ocean
  A NKKDE COVID VSKCINACE CRNTRA XHN

  . NEBR NA ZEMI S NSDSTAVAJICIM SE JAREM.
  .
  SSTANISYI MILUJI TEMNOTY HLSVNE FUSE AYSLI ,,,

  NEV,DAVDJ SE POSTUPU SVATY VLADIMIROVICI

 35. Richard Hofman

  Tak zrovna od Peruánských soudů, bych takový nesmysl mohl čekat s naprostou jistotou!
  Peru je jistě na vrcholu demokratických států a lidé se od nich mohou jen učit, že?
  Pokud si berete příklad z takovéhoto nesmyslu, tak jen sami sebe posouváte na jejich úroveň!

  https://www.ih21.org/news/nemocna-demokracie-v-peru

 36. kedze virus neexistuje, je cely sud podvod, metoda ponuknutia 2 klamstiev

  JEFIMOV VA o dvou lžích (CZ titulky)
  https://vimeo.com/495960077

 37. Bill Gates nosil rusko, tak ako vsetci. Staci otvorit Google a zadat Bill Gates Respirator

Pridajte komentár

*