Patent ukazuje, že covid vytvorila DARPA s pomocou Billa Gatesa a WHO


Print Friendly, PDF & Email

(Ethan Huff, Naturalnews.com) – Objavil sa patent, ktorý má dokazovať, že takzvaný „nový“ koronavírus (spôsobujúci ochorenie Covid-19) bol zosnovaný takmer dva roky pred svojím vypustením na verejnosť.

To vyvracia tvrdenia, že sa objavil náhodne u netopierov na mokrom trhu.

Patent 17 mesiacov pred pandémiou

Britská Serco Group schválila žiadosť o udelenie patentu na koronavírus celých 17 mesiacov predtým, ako sa prvýkrát objavil a medzi entitami, uvedenými ako jeho tvorcovia, sú mnohí zvyčajní podozriví:

 • Agentúra DARPA (odnož Pentagonu pre pokročilý vojenský výskum)
 • Bill a Melinda Gatesovci
 • Defra
 • Wellcome Trust
 • Európska komisia

Podanie na Patentový úrad USA uvádza ako financovateľa koronavírusu aj Pirbrightský inštitút.

Inštitút, ako sme uviedli ešte predtým, než sa celá tátovec vymkla spod kontroly, je „neziskovka“ priamo financovaná Billom a Melindou Gatesovcami.

Ten patent, schválený 20. novembra 2018, jasne uvádza, že „nadobúdateľom“ „koronavírusu“ je „PIRBRIGHTSKÝ INŠTITÚT (Woking, Pirbright, Veľká Británia), financovaný Wellcome Trustom, Nadáciou Billa a Melindy Gatesovcov a Európskou úniou.“

Tento patent bol podaný 23. januára 2017, čo v skutočnosti znamená, že koronavírus (SARS-COV-2) bol vyvolaný takmer triroky predtým, ako sa začali objavovať správy o jeho šírení vo Wu-chane a neskôr v celom zvyšku sveta.

„Patent na koronavírus bol vydaný len 17 mesiacov po podaní počiatočnej žiadosti – čo je takmer neslýchaná rýchlosť – a stretol sa len s veľmi malými námietkami zo strany patentového úradníka Bao Q. Lim, riadeného skupinou SERCO,“ uvádza stránka State of the Nation.

Profesor Bryan Charleston z Pirbrightu pridelený na „vývoj nových vakcín“

Pirbright zamestnáva profesora Bryana Charlestona, ktorý je na webovej stránke školy uvedený ako vedec Wellcome Trustu a postdoktorand, ktorý pomáhal poskytovať „rady a znalecké posudky pri návrhu vzorových modelov infekčných chorôb pre celý rad patogénov u dôležitých poľnohospodárskych druhov“.

Jednou z konkrétne pridelených Charlestonových úloh je „vyvíjať nové vakcíny“, čo je zaujímavé z pohľadu všetkého, čo za posledný rok vyšlo na povrch ohľadom nového koronavírusu, jeho laboratórneho pôvodu a na trh náhlivo uvádzaných vakcín pomocou americkej „Operation Warp Speed“ (Operácia nadsvetelná rýchlosť).

Podozrivé je aj Charlestonovo prepojenie s Wellcome, keď sa prizrieme tomu, ako spoločnosť Burroughs Wellcome & Co. financovala a dodávala zdravotnícke súpravy plné experimentálnych „vakcín“ do britskej Druhej búrskej vojny (roky 1899 – 1902).

Počas tejto vojny došlo k zavraždeniu viac ako 60 000 černochov a belochov v prvom súčasnom koncentračnom tábore lekárskych experimentov na svete.

Mimochodom, Wellcome a ďalšie vyššie zmienené skupiny majú napojenie aj na britsko-americkú Pilgrims Society, ktorá celé stáročia kontroluje tlač, smerujúc svet k systému ateistického sociálneho fašizmu.

Aby mohol Bill Gates vyrábať nové vakcíny, potreboval nový koronavírus

V patente tiež vychádza najavo, že sa Bill Gates a jeho kamoši usilovali vytvoriť nejaký nový koronavírus, kvôli vývoju nových „vakcín“, ktoré by, pravdaže, generovali nové miliardové zisky a pritom zabíjali milióny ľudí.

Stránka patentu vysvetľuje, že samotný koronavírus „by mohol byť u daného subjektu použitý ako vakcína na liečbu, resp. prevenciu ochorenia, napríklad infekčnej bronchitídy.“

Prírodná liečba osteoartritídy

Tým, že sa Gates vo svojom patente zmieňuje o nás všetkých ako o svojich „subjektoch“.

Tiež v ňom dal jasne najavo, že nový koronavírus (Covid-19) bude prostriedkom, prostredníctvom ktorého budú on a ďalší veľmi bohatí miliardári dodávať to, z čoho sa veľmi rýchlo formuje jeden z najväčších ničiteľov slobody, akých tento svet kedy videl.

Pirbrightský inštitút sa angažoval aj v patentovaní mnohých ďalších vírusov, vrátane africkej prasacej horúčky. Aj ten je v patentových dokumentoch uvádzaný ako „vakcína“.

„Udalosťou 201“ Bill Gates potichu oznámil svoje zámery

Mnohí už na to zabudli, ale na jeseň 2019, iba pár mesiacov pred vypustením nového koronavírusu, bol Gates aj hostiteľom Udalosti 201 (Event 201).

Hci bolo toto „cvičenie“ nazvané hypotetickou situáciou, týkajúcou sa potenciálneho vypustenia zabijáckeho vírusu, rýchlo sa stalo živým po tom, čo sa z laboratória dostala von wu-chanská chrípka.

Samozrejme, Gates od začiatku vedel, že sa jeho cvičenie stane skutočnosťou, lebo to tak roky dopredu plánoval. Toto sa na základe dostupných dôkazov nedá nijako poprieť, a napriek tomu len málokto hlása tieto životne dôležité pravdy v čase, keď je to najviac potrebné.

Ako si možno spomínate, na Udalosti 201 Gates dokonca predstavil scenár o tom, aké nevyhnutné budú „verejno-súkromné partnertstvá“ počas celosvetovej pandémiepre „minimalizáciu ďalekosiahlych ekonomických a spoločenských dôsledkov“.

„V posledných rokoch je svet svedkom rastúceho počtu epidemických udalostí, predstavujúcich dovedna približne 200 udalostí ročne,“ vysvetľovalo oznámenie k plánu.

„Počet týchto udalostí rastie a majú ničivé dôsledky na zdravie, ekonomiky a spoločnosť.“

Záver

Povedané inak, takzvaná pandémia bola plánovaná, presne tak, ako sme hovorili.

Nezabúdajte, že spoluvinníkom v týchto zločinoch proti ľudskosti je súkromná korporácia známa ako CDC, spolu s FDA a mnohými ďalšími agentúrami na tri písmená.

A ochotné vlády po celom svete (podplatené, vydierané?) sa k nim pridali, vrátane tej našej, spolu s mnohými kolaborantmi, ktorí budú čoskoro súdení podobne, ako nacisti v Norimberskom tribunále po 2. Svetovej vojne.

Ďalšie správy o podvoch ohľadne koronavírusu môžete nájsť na Deception.news.

Použité zdroje: StateOfTheNation.com, NaturalNews.com, NaturalNews.com

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Ethan Huff, Pôvodný článok: Naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Veď covid vírusy sú patentované, preto nemôžu byť prírodné..o tom hovorila aj česká molekulárna genetička Soňa Peková.
  Nedávno som ju tu z toho videa citovala.

  • ??? Ametyst – máš čas? Nechcem ťa pozvať na rande, ale či máš čas 75 minút na zhliadnutie druhého dielu s Dr.Judy Mikovits – Plandemic 2!

   1/ Žiaden vírus Cowid 19 ako celkový objekt nie je patentovaný – pokúšajú sa patentovať čosi ako sekvencie ich pošahaného DNA „LEGA“! Dá sa to, pretože existujú firmy, ktoré tieto sekvencie vyrábajú a predávajú. Aj u nás!

   2/ Problémom je teda spor medzi „vedcami“ – samozrejme tými skorumpovanými, ktorí chcú mať podiel na tomto podvode, a teda do sveta vytrubujú, že vírus je produktom DNA inžinierstva – ako MUDr.Soňa Peková!

   Potom je tu druhá – neskorumpovaná skupina – opierajúca sa o neexistenciu celého „umelého“ vírusu ako takého, ktorí tvrdia, že ak tak, tak gros vírusu je prírodné a to patentovať nejde! Áno – možno ho modifikovať ako biologickú zbraň alebo DNA transmiter – a tým by sa DNA inžinieri usvedčili sami zo zločinu. Teraz k podstate!

   3/ Celý podvod a biznis je teda postavený na mýtuse o patentovanom víruse – a viem, že Peková podtrhuje „nenormálnosť“ riadiaceho centa vírusu – velínu, ktoré sa nemení – inak by to ohrozilo ijeho samotnú existenciu – teda záhada – pošahaný „vírus“ žije, hoci ho nikto ako živý neizoloval. Otázka – odkiaľ má Peková pojem o existencii a zložení vírusu, ktorý nikdy ani ona neizolovala? No ona dostala do ruky – „PATENTOVÚ KNIŽOČKU“ – KDE JEJ DETIČKY NAMAĽOVALI KORÁLKY – asi tak, pretože k práci, biznisu, k práci na PCR testoch na Covid 19 – sa – podľa dokumentu Plandemic 2 – mohli dostať len subjekty – ktoré – majú uzatvorenú patentovú zmluvu s vlastníkmi patentu – na všetky vedecké a praktické úkony spojené s problematikou Covid 19 – presne podľa podmienok medicinálnej mafie v CDC! Teda – Peková z podstaty veci – keby nebola súčasťou hry na podvod zvaný Covid 19 – nemohla by, a fakticky ani nemala ako – bez podkladov – čokoľvek riešiť s Covid 19! A teraz pozor – výnimka – z tohto prísne biznis-patentového pravidla – s prižmúrením očí – táto covid patentová mafia upustila – v zmysle, že sa vzdala ziskov – v prospech neautorizovaných centier – laboratórií, ktoré potom vykonávali irelevantné PCR testy na Covid 19 bez autorizácie, pretože to pomáhalo budovať vlnu hystérie po celom svete a smerovať idiotov k vakcínam proti Covid 19 – čo je gros projektu – tak ako biznis a prioritne ako genocída /ako zabiť státisíce ľudí a ešte na tom zarobiť/. Teda! PCR test mohol nakoniec „robiť aj vrátnik v Galantskej nenocnici“ – pretože prioritou boli čísla pre lockdown!

   4/ Všetko má svoj PRVOPOČIATOK! Absolútne väčšine povrchných pozorovateľov ušlo interwiev s Pekovou – ktorá na pozadí mala celé zariadenie na diagnostiku PCR testov – novučičké, firemné, bola s tým nakrúcaná ako lyžiar s lyžami od svojho sponzora! Iste – „vláda na ňu zaútočila“ – aby pôsobila dôveryhodne, ale táto osoba bola podľa mňa ako prvá v strednej Európe technicky aj právne – zmluvne – pripravená to tu s plandémiou spustiť! To, že sa tvári nezávisle – jej nežeriem! Nemôžem – lebo Plandemic 2! Ale ako poznám idiotov – 75 minút – čo si blázon Maroš?!

   A presne o tom to je! A toto som už rozoberal pred rokom a musím znovu, pretože povrchní idioti budú do diskusií vždy prinášať svoje dohady, lebo demoralizovaným na pravde nezáleží! Ešte tu potom zhulená Jednoduchá poďakuje za nejaký film a tak znovu a tak znovu! Karusel idiotov! Vás treba posadiť na húsenkovú dráhu a vyhodiť koľajnice do vzduchu!

   Od roku 2007 má všetko spojené s koronavírusom zabukované a patentované medicinálna mafia v CDC! Neexistuje teda robiť ani výskum bez ich súhlasu! Je to ako autorské právo na holokaust!

   Otázka – Peková je nejakou „čestnou“ súčasťou klanu CDC?! Vie niekto niečo o jej zmluvách – v kontexte s dokumentom Plandemic 2 a vlastníkmi patentu na sekvencie Cow ID 19?! Ha! By ma zaujímal copyright na tento scenár!

   https://otevrisvoumysl.cz/plandemie-cast-1-a-2/

   • Ak je to pravda čo píšeš Maroš, tak nás pekne oklamala, ja som jej dôveroval a ani v päte ma nenapadlo že klame . . .

    • Peková má na You Tube asi 5 videí – mňa to tam nepustí – jedno je práve to interwiev, kde sedí pri tom PCR labe. Skúšal som nájsť aspoň fotku, ale vyhľadávač mi nič neponúkol. Peková v začiatkoch vystrašila aj mňa tou jej poznámkou o umelom pôvode Cowid 19 – pretože som tiež ako generácia z obdobia studenej vojny indoktrinovaný možnosťou útoku biologickými zbraňami hromadného ničenia a sám som si ušil špeciálne rúška /so všitými tampónmi, aby zakrývali priestor medzi nosom a lícami, takže príprava na „válku“. No lebo genocída je v pláne. A dosť možné, že prebieha uspávanka covid hoaxom a ten útok skutočne príde! Viď „španielska chrípka“ a samočinne sa šíriace vakcinačné vírusy – alebo pneumónia z chemtrails – to je fuk. Takže až ten Plandemic 2 mi jednoznačne potvrdil, že Peková – v samotných začiatkoch – a mediálne exponovaná – musela byť patentovo kóšer! To je môj logiský výstup z toho, čo o tom viem ja teraz. A aj malý detail – že dokázala tak rýchlo zredukovať nákladya počet diagnostických postupov – toto nedáš z volejy – tvorivá činnosť funguje na princípe Heuréka = 1/ Zadaj si cieľ-úlohu, 2/ zožeň všetko, čo t tom môžeš vedieť, 3/ nevymýšľaj vymyslené, 4/ vyser sa na úlohu – vyser sa na to, pusť to z hlavy, zabav sa, opi sa, vyspi sa, 5/ heuréka! – máš to! uveď to do praxe!

     A Peková musela za pochodu riešiť aj chod a stratégiu firmy – a išla veľmi priamo a správne k veci! Takže musela byť veľmi dobre informovaná a orientovaná. Fakticky ju nikto v jej rýchlom nasadení /a bez paniky/ nikto neprekonal. ???

     Ľudia verili aj Havlovi – a?

     • V jednom s tebou súhlasím… ak by nebol izolovaný tak neviem ako vie o jeho zložení ??…ale zase ja nie som mikrobiologička. Ten labák vo videách som videla ale či je nový alebo starý to neviem. A ty ako vieš že je nový?

      „Vie niekto niečo o jej zmluvách – v kontexte s dokumentom Plandemic 2 a vlastníkmi patentu na sekvencie Cow ID 19“ … A ty vieš?…odkiaľ?

      75min.mám… čože je to oproti 150 min.infovojny?
      Dávaš záruku, že v tom videu sú pravdivé informácie?

     • A ešte, prečo potom rušia jej videá?… komu vadia?
      Áno, môže to byť hra na „dobrého a zlého policajta“

     • Dr.Mikovitsová síce bola 5 rokov väznená za únik informácií priamo z tohto zdroja, a teda môže byť považovaná za zaujatú, ale ako inak sa pomstiť týmto ľuďom ako hovoriť pravdu, pretože lož by jej preukázať mohli, ale pravdu nevyvrátia. Tu sa hrá o čas – kto komu skôr uverí a podľa toho bude konať. Ale ak si myslíš, že Fauci a Gates sú naši charizmatickí dobrodinci, tak potom Mikovitsová klame – baba jedna! Pozri si aj prvý diel, aby si vedela, čo je to za babu – za čo ju zabásli bez procesu – lebo je to mafia – keďže je to málo oproti infovojne. No a pretože je to patentová mafia – Peková dostala práva „lebo s nimi spáva“. ???

      Vy máte proste problém priznať si svoj omyl. Jej videá sú dôkazom, že ak je pravdivý Plandemic 2 – Peková je v tejto hre od samého začiatku.

     • Problém je, že všetko je HRA.
      Tak sa na ten film dívam, tipujem „dobrých i zlých“, lebo scenár neovplyvním. A dosť často ten film vypínam.

     • možno je pravdivý, možno nie, ale už z tých prvých pár minút mi je na grc:
      „Judy Mikovits je jedna z najúprimnejších, láskavých a odvážnych žien, akú som kedy poznal“. …tvrdí autor príbehu, ktorý ako hovorí ju poznal dva roky a prečítal jej knihu.

      Zase HRA na city dívákov „nie je možné aby som ako otec a dlhodobý mediálny producent zverejnil škodlivé informácie, zejména behom tak zraniteľnej doby ako je táto.“
      … takže ON je chlap, hrdina (dub a stroj), ktorý je najčestnejší autor… och, bez týchto žvástov by to existovať asi nemohlo. Mne by úplne stačili FAKTY.

      Rozmýšľam, kde by si muži dvíhali ego, keby sme boli všetci múdri, inteligentní, empatickí superhrdinovia?

     • Nechaj sa v tichosti unášať tým, čo naozaj miluješ. – Rúmí

      – takže idem čítať Cesta šamana (Hernán Huarache Mamani) 🙂

     • 13 Bed of Roses (Bon Jovi Cover).mp3
      https://ulozto.net/file/6S2syRB9uLcM/13-bed-of-roses-bon-jovi-cover-mp3#!ZJIuMGR2AQyzA2D4LmR3ZwD4ZQp5A01wGUIVK1MxoR5BpmAuZt==
      A preto nemožno našu občasnú diskusiu považovať za spriaznenie!

     • “ Mne by úplne stačili FAKTY.“ – Hovno! Vy potrebujete rituály!

     • Mám pocit, že jedným zo zámerov vodcov tejto prehnitej spoločnosti je vnášať medzi ľudí chaos a rozbiť ich myslenie.

     • Emily, samozrejme, že sa mení aj štruktúra myslenia a postoje ľudí. Ide o súčasť vývoja na planéte Zem.

     • Maroš ja neviem anglicky, tak môžeš mi prosím povedať či je nejaký rozdiel v texte pesničky v porovnaní s originálom?

   • od začiatku som tušila, že je „volavka“, lebo aj špičkový kardiológ dr.Pirk nejak záhadne s ňou súhlasil, potom otočil, teraz ho znemožnili, ale SÁM odchádza do dôchodku, špičkový kardiológ v najlepších rokoch a dlhoročnou praxou, po „prekonaní“ neexitujúceho ochorenia Covid s imunitou, pravdepodobne sa „fáma“ neuberá správnym smerom, tak ako by chceli…ich titanic sa potápa…majú spoločné to, že sú „svedkovia“

   • Samozrejme ze mas 100% pravdu,tiez pokial budu ovecky verit na virus,ci bol umely,z ciny,z usa,atd,potial mozu robit rezimy prisne opatrenia,ktore sa stale zvysuju a nikto tomu nezabrani,je dobre video na Bitchute:; Reiner Fuellmich a Whitney Webb

   • Maroš, poriadne Pekovej nalož, zober nôž, zarež lož.Namiesto ponožiek onuce, eej,ejejejejejejej, plakať budú deti budúce……..

    • Tej „nakladajú“ československé denníky N. Útočiť útočiť = zviditeľňovať!

     Lož sa seká mačetou – cez džungľu lži inak neprejdeš – vieš?!

     Honoré de Balzac – „Beda mužovi, ktorý dá žene všetko!“

     Beda otrokom, ktorí už parazitickému systému nemajú čo dať!
     1 promile zmrdov vlastní 99% zdrojov planéty! Načo im je 7 miliárd otrokov – kvôli tomu jednému percentu? A inak – ak sú to perfekcionisti, mar-ximalisti – to jedno percento do 100 môže byť pre nich orgazmus totálnej moci! MÁME VŠETKO! ZABIJEME VŠETKÝCH OSTATNÝCH – SÚ TO DARMOŽRÁČI!

     Celý ten pojebaný Veľký Reset je predstava orgazmu top sociopatov! Chcú VŠETKO!

     Táto pani sa /a nás/ veľmi veľmi mýli! Oni – paraziti – nás už nepotrebujú!
     To nie je o parazitoch, ktoré svojho hostiteľa nezabíjajú – nie nie ty nekonceptuálna naivka!

     Gigi Young – Oni vás potřebují
     https://otevrisvoumysl.cz/gigi-young-oni-vas-potrebuji/

     • To 1% doteraz potrebovalo tých 99%, aby ich mohli vykorisťovať. S rozvojom robotizácie a umelej inteligencie už tých 99% percent potrebovať nebudú. Účel existencie 99% tým stratil zmysel a navyše spotrebovávajú „ich“ zdroje a produkujú veľa odpadu.

      Takže najlogickejším krokom toho 1% je sa zvyšku 99% zbaviť. Jednoduché a logické.

      Ešte jedna poznámka na záver. Z tých 99% možno ponechajú 2 až 3% na obslužné činnosti, ktoré sa robotmi nedajú nahradiť. Napríklad ako sexuálnych otrokov pre vlastné potešenie.

     • Priliehavý výraz je – „elitní“ prcačkári fungujúci na neustálom prísune adrenochrómu z utýraných detí!

      1 promyle zo 7 a pol miliardy je 7 a pol milióna – a z toho jedno promile sa ledva vojde do štatistík najbohatších ľudí planéty Forbes. Členov skupiny Globálny prediktor samozrejme vo Forbes nenájdete. Odhaduje sa, že ešte viditeľná najbližšia časť periférie moci Globálneho prediktora je tvorená z rodín 13 židovských kmeňov o počte asi 130 tisíc ich exponovaných príslušníkov. Áno – tak málo!

      Teraz inak – existuje iná hypotéza dôvodu globálnej genocídy – načrtol ju poznámkou VK z Aeronetu.

      Annunaki sem prišli viackrát – Nephilim aj Elohim. Traduje sa, že sem prišli 2 ich Dómy – materské lode. Prvý bol Dóm boha trestajúceho – od toho Stará Zmluva – a koncepcia Talmud. Niečo ako variant zlého policajta. Druhý Dóm bol Dóm boha „milujúceho“ – Nová Zmluva a koncepcia Tóra. Odvtedy je koncepcii Talmud zasvätený Dom Sionu a koncepcii Tóra Dom Chabad. Obidve koncepcie súťažia v efektivite periférie moci GP na planéte. Žid ako dobrý a zlý policajt. A teraz!

      Keďže Annunaki údajne odovzdali GP – už ako degenerátom /myslené degenerátom ako potomkom „bohov“, ktorí stratili božskosť a dlhovekosť aj múdrosť oproti kvalite „bohov“/ všetky potrebné znalosti na zabezpečenie kontraktu s ťažbou zlata a ostatných zdrojov pre budúci návrat Annunaki Dómov na Zem /téma Návraty – Arrivals/, ale ich zároveň zaviazali, ako záhradníkov tejto jedinečnej ZDROJOVEJ planéty – ak sa očakávane onedlho vrátia pre „kocku zlata 22,5 x 22,5 x 22,5 metrov“ – čaká ich tu spúšť! A Jeden z ich Dómov je Dóm boha trestajúceho! Ergo – téza – existuje predpoklad, že Annunaki použijú ľudstvo na systematickú likvidáciu tejto odpornej spreneverenej periférie moci, ale potom vyhladia aj veľkú časť ľudskej populácie a zvyšok uvrhnú do praveku a max. ak tak do biogénnej civilizácie. Ale keďže v GP sú aj potomkovia Atlanťanov – s týmto už majú za 200 tisíc rokov historickú skúsenosť, a preto chcú Annunaki predbehnúť v ich pláne – možno stereotype, aby tak na Zemi zostali ONI a nimi vybraný zvyšok ľudskej populácie. Teda – chcú mať tento očakávaný eliminačný proces pod kontrolou a chcú sa tak stať – z vyvolených – NENAHRADITEĽNÝMI! A udržať si svoj parazitizmus!

      Každopádne – plán globálnej genocídy je REALITA!

      Sekta v sekte – Globálny sionizmus_ZSSR-RU dok.mp4
      https://ulozto.net/file/2JUUDtOOWRR7/sekta-v-sekte-globalny-sionizmus-zssr-ru-dok-mp4#!ZJV5LwR2ATWvLwOuMGqwZGOuAQOwMQqFHyqzEUIJDaMKFTD0At==

   • mudr. sp. oblast molekularnej biologie a DNA

    Ahoj Maroš,
    podla toho co pises vidim, ze nie si hlupy ale, a to zdoraznim, danej problematike vobec nerozumies. Nebudem riesit vsetky nespravne dedukcie ktore si urobil a velmi to zjednodusim na tu zakladnu co tom mas.

    RNA sekvencia virusu je znama a publikovana. RNA sekvencie mRNA tiez. Moze ich analyzovat kto len chce.

    Daju sa citat podobne ako HTML kod tejto stranky. Kto to vie, vie zistit ci ju urobil nejaky softver, pripadne aj aky, alebo ju napisal niekto rucne.

    Ak by si ovladal aspon molekularnu biologiu, mal dostatocnu prax, vedel by si aj ty posudit ci je „velin“ vysoko nestandardny. Poviem ti to teda ja, ANO JE.

    To, ze tomu neveris je tvoja hlupost. Ked budes mat niekedy onkologicky problem a budem vyhodnocovat tvoju vzorku pod mikroskopom, tiez do spravy napisem k akemu zaveru som dospel. Som velmi zvedavy aky hrdina by si bol ak by bol nalez pozitivny a ci by si ty sam isiel analyzovat svoje vzorky cez google….

    Viac sa uz k tomu vyjadrovat nebudem. Ale aj podla reakcii na Maroša vidim ako lahko ludia uveria vhodne podanym hlupostiam.

    • Ak je známa RNA vírusu, tak je predpoklad, že ten vírus bol izolovaný a purifikovaný. Viete uviesť odkaz na štúdiu, ktorá to vykonala?

     • mudr. sp. oblast molekularnej biologie a DNA

      Doporucujem pre zaciatok dat do vyhladavaca casti zo sekvencie virusu.

      Napr. takto:
      „AUUAAAGGUU UAUACCUUCC CAGGUAACAA ACCAACCAAC UUUCGAUCUC UUGUAGAUCU“

      Pripadne pouzit ine formy zapisu. A podla vysledkov „hackovat“ internet dalej….

     • Chápeme to tak, že odkaz na tú štúdiu o izolácii vírusu nemáte.

  • Ja som o tomto vedel asi za par tyzdnov,ked tento podvod zacal,tiez ma Rothschild patent na PCR test,do 31 Marca,2025-pokial tato event bude trvat,ako to ti vrahovia volaju,je vyborne interview „Reiner Fuellmich a Whitney Webb,“ je to na bitchute,cauu

 2. Strašenie treťou vlnou pandémie naplno odštartovalo. PR Managerom delta-hystérie je spoluautor štúdie o pokusoch na Slovákoch počas celoplošného testovania epidemiológ Pavelka……………………..
  Za povinné plošné testovanie vďačime Martinovi Pavelkovi, ktorý sa na Slovensko vrátil v roku 2020. Dostal sa do poradcovského tímu ministerstva zdravotníctva a bol hlavnou osobou, ktorá vykonávala štúdiu na Slovákoch v prípade plošného testovania.

  Pavelka pôsobil na London School of Hygiene and tropical medicine. Táto inštitúcia sídliaca v Londýne sa tiež podieľala na neetickom násilnom plošnom testovaní Slovákov.

  Medzi najväčších sponzorov tejto školy patrí napr. Wellcome Trust, čo je organizácia z časti vlastnená farmaceutickými firmami, výrobcami vakcín a testov.
  A ešte k nemu treba priradiť Bražinovú s detto názormi….

  Na veřejnost unikla důvěrná smlouva Pfizeru o dodávkách mRNA vakcíny Comirnaty 500 a už je jasné, proč vlády blokují Ivermectin!

  Tento článok si treba vygoogliť a vysvetľuje veľmi veľa a to je obraz toho enormného nátlaku na očkovanie.

  • Ivermektin sa blokuje preto že je liek na covid, no a keby priznali ze existuje nejaky liek na covid, nemozu mat schválenú „vakcinu“ na nudzove pouzitie !

   • samozrejme ze ziaden covid-19 neekzistuje,ano technicky by to tak malo byt,ale tito masovi vrahovia nerespektuju absolutne nic,vcetne Nuremberg,atd.

    • John – reálne existuje biologická zbraň hromadného ničenia! Je to súčasť plánu! Je to logické, že existuje! Tak bratku – buďme radšej akože v období studenej vojny – vtedy aspoň vieme, čo máme robiť!

     • Podstatou podvodu s vakcínami a ako ich do nás dostať, je ich tvrdenie, že existuje akási 1/ kolektívna imunita, a 2/ že táto kolektívna imunita sa dá získať len očkovaním! To je celé lož!

      Existuje jedine individuálna imunita jednotlivca! A tá sa získava dedením a budovaním vlastnej imunity! Bodka!

      Clostridium tetani a jeho 100%-ná smrtnosť počas vojen – lebo krv a črevá a blato nejdú so zdravím vojakov dohromady – boli dostatočným argumentom na očkovanie podľa tohto základného princípu – že existuje individuálna imunita „vojak“, a preto v prvopočiatkoch plánovania očkovania AKO NÁSTROJA DEPOPULÁCIE /neskôr v plánovanej argumentácii o kolektívnej imunite/ – argumentom strachu a obáv jednotlivca o svoj život pri nákaze tetanom – použili vakcínu proti tetanu ako prvú sterilizačnú vakcínu! Preukázala to štúdia, podľa ktorej nezamestnaní, ktorí si nemohli platiť zdravotné poistenie a nemohli dostať túto vakcínu – mali v rodinách až 15 detí, zatiaľ čo „bohatší“ očkovaní ledva jedno dve deti!

      Vakcína proti TETANU vyvinutá ako prvá STERILIZAČNÁ
      https://ulozto.net/file/f5TeNPYHnqIU/vakcina-proti-tetanu-vyvinuta-ako-prva-sterilizacna-mp4#!ZGLmMGR1A2D4ZmL0ZmR4BJVjZmL4IHykozp3nwWmoUcCAGyx

      vakcina_proti_praseci_chripce_nema_zadne_vedlejsi_ucinky.JPG
      https://ulozto.net/file/9KwR9doy/vakcina-proti-praseci-chripce-nema-zadne-vedlejsi-ucinky-jpg#!ZGAvBQR2AmxmAJH3A2ExLwVlBQLkZayiMQx1E0AXomOJDmIxLt==

      Úsmevná príhoda z SVCS – keby to nebola trapošina!
      32.7.2021 volala pani do relácie s VK z Aeronetu – že má dilemu, lebo jej prišlo predvolanie na očkovanie proti tetanu /pozor – dnes už len kombinované!/, ale že ona sa bojí, aby jej tam nepichli vakcínu proti kovidu! A zároveň, že jej známi lekár hovoril, že vďaka vakcíne proti tetanu je v ČR už dlhé roky nulová smrtnosť na tetanus. /Nie je vojna – ľudia nevláčia svoje črevá po poliach./

      Idiot KAPUSTNÁ Hlávka – jej odpovedal, že nech teda berie za smerodatné to, že tetanus v Čechách nie je! Idiot! Hlávka je skrátka nedovzdelaný blbec – človek nedotknutý poznaním! Nemôžem počúvať relácie s Pavlom Hlávkom! Nedá sa!

      1/ Ty idiot! tetanus sa neprenáša z človeka na človeka ako besnota ty idiot!
      2/ „Tetanus“ – nepravé kvasinky – clostridie – Clostridium tetani /Clostridium botulinum/ JE ABSOLÚTNE VŠADE! Všade poletuje vzduchom na prachových čiastočkách zeme. Je /sú/ všade v zemi. Úplne najviac tam, kde sa chovajú kone a iné prežúvavce – je súčasťou každého lajna! Chtoré chovateľ nakoniec nadýchne!
      3/ Ľudstvo má proti tetanu prirodzenú imunitu odkedy sa hrabe v zemi a jazdí na koňoch! „Tetranus“ /t. t. ako prejav ochorenia/ vdychujeme! Z pľúc sa hlienmi a riasinkami dostáva cez pažerák do tráviacej sústavy – kde ho zožerie žalúdočná kyselina a čo prežije, sa dostáva do čriev, kdeich – ako nie súčasť našej stravy – zomelie mikrobióm! Keďže črevá sú v priamom kontakte cez sliznice s krvou – organizmus má pojem o existencii Clostridie tetani a prirodzene reaguje na úrovni bunkovej imunity! To je celé! na to máme zdedenú DNA! Každé mláďa, ktoré sa prirodzene rodí na Zemi – sa prirodzene – pokiaľ nejde o morské živočíchy – rodí v kontakte so zemou! A nič!

      Teraz inak! Klobáskový jed – ktorý si „celebrity“ pichajú do papule! Clostridium botulinum – rovnako smrteľne nebezpečná nepravá kvasinka – mäsožravce a mrchožrúty s ňou nemajú problém. Zabije vás rovnako spoľahlivo, akop C. tetani! Konzervy, konzervy, konzervy! A vôbec nemusí byť mäsová – zabije vás aj zeleninová, ovocná!

      Otázka – ako je možné, že nás nevakcinujú aj proti Clostridium botulinum? Kvôli konzervám! Kvôli vojenským uloženkám potravín – aj 30 rokov starým? Kvôli šmejďáckym párkom, do ktorý melú aj celé uhynuté prasiatka? Veď tie sa nevyrábajú v autoklávoch pri 130 st. Celzia!

      „Ja chcem byť očkovaní proti botulizmu, lebo musím žrať svinstvo!“

     • Ha! 32.7 – dôkaz, že po ceste niektoré písmenká predbiehajú protokoly. 23.

      Ešte poznámka – MUDr.Lakota zrejme nemá pojem o vakcíne proti tetanu ako o prvej sterilizačnej vakcíne – možno taká iba v USA, pretože Východný Blok sa pripravoval na útok proti Západu – násilím nastoliť v západnej Európe komunizmus – okolo roku 1981 – a preto potreboval, aby sa vojaci rodili a teda táto vakcína u nás nemusela byť sterilizačná.

      Osobne – keďže prioritou je do nás napchať identifikačné nanočastice – ako takto kontaminovanú považujem odteraz KAŽDÚ vakcínu! Každú!

     • Veď sa daj zaočkovať sám..
      daj si pichnúť botox do vrásky napr. na čele?

 3. Maroši, každý nemá Tvůj bystrý mozek, ale myslím, že je potřeba jisté laskavosti. Není třeba napadat Ametyst a Jednoduchou. Vždyť jsme na jedné lodi. Hlavní je, nenechat se opíchat a mít zdravý rozum. A to tu všichni snad máme a tak jsme v jistém smyslu přátelé. A přátelství…..to je někdy víc než láska

  • Na jednej lodi sme aj s Matovičom – a? Príklad s loďou je veľmi nešťastný – bol som lodník, tak viem. Ak ako lodník nastúpiš na loď, kde je chuj kapitán – máš peklo na „vode“. Ak nastúpiš na loď, kde je kapitán idiot – ide ti priamo o život! Ak nastúpiš na loď plnej grázlov – bude tvojím väzením. V každom prípade – na lodi nie je priestor pre dementov, ktorí by ostatných priviedli do záhuby. Tam každý bez ohľadu na aj sprostú povahu musí vedieť presne čo treba robiť v akej situácii a musí vedieť zastúpiť aj druhého. Takže – áno – mám určité mentálne nároky. A nemienim zľaviť!

   Ja osobne – ak by som bol kapitán – na loď neprijmem nielen ako za posádku, ale ani ako pasažierov také osoby, ktoré si vymenovala. Pozor – na lodi sa nikto s nikým nedohaduje! Tam je to buď, alebo! Na lodi sa veci vybavujú priamo a okamžite! To je môj osvedčený spôsob. To, že ženská na lodi je nešťastie nie je mýtus, ale práve dôsledok zásadne iného uvažovania a iného prístupu. To vysvetľuje aj moje konflikty s redakciou – pretože admin tejto lode Beagle je ženská!

   Takže – ak chceš Květko kázať princípy lásky – pre riadenie lode toto neplatí, čím vôbec nespochybňujem, že lodníci vedia byť veľkí kamoši a vedia chrániť jeden druhého. Toto tu je babský komorný dýchanek, a preto sa tu zle dýcha mne – pretože som zvyknutý fungovať vo veľkom otvorenom priestore – na lodi.
   https://www.mojevideo.sk/video/15ff/jazda_smrti.html

   • Maroš a dýchať môžem?

    • Dýchať môžeš – nezabúdaj aj vydýchnuť.
     https://www.beshine.com/blog/wp-content/uploads/2012/07/fanart-1.jpg

     • začala som pozerať plandemic2 a pozastavila som sa pri tej pani Judy Mikovits a prišla som k jednej diskusii, kde o.i. sa píše:

      „Moderátor: Veríte tomu, že tento vírus [SARS-CoV-2] bol vyrobený v laboratóriu?

      Mikovits: Slovo vytvorené by som nepoužila. Nemôžete však povedať, že by sa vyskytoval prirodzene, ak by to bolo prostredníctvom laboratória. Je teda zrejmé, že s týmto vírusom bolo manipulované. S touto rodinou vírusov sa manipulovalo a študovalo sa v laboratóriu, kde boli zvieratá vzaté do laboratória, a práve tu sa uvoľnilo, či už úmyselne alebo nie. To nemôže byť prirodzené. Nikto nešiel na trh/do obchodu a vírus preskočil priamo na človeka. Takto to nefunguje. To je zrýchlená evolúcia vírusu. Ak by išlo o prirodzený jav, trvalo by to až 800 rokov.

      Moderátor: A máte nejaké tipy, kde sa to stalo?

      Mikovits: Ach áno, som si istá, že k tomu došlo medzi laboratóriami v Severnej Karolíne, Fort Detrickom, Inštitútom pre lekársky výskum americkej armády v oblasti infekčných chorôb a laboratóriom Wuhan.“

      Maroš, no a teraz mi povedz, aký je rozdiel medzi tým, čo hovorí ona a Peková ?

     • Rozdiel je v tom patentovaní – kam si sa ešte nedostala – ktoré podmieňuje – zmluvne – autorizáciu takých ľudí, ako je Peková – od samého začiatku! Teraz inak – funguješ ako Diablov advokát, ale OK. Ja to beriem z pohľadu „vtedy vystrašeného zbraňou hromadného ničenia“ – a vtedy ma vystrašila práve Peková, ktorá to vedela od samého začiatku! Ako jediná v strednej Európe? Ostatní bio inžinieri nemajú rovnaké korporátne vzdelanie a spôsob uvažovania?

      A teraz teba a ostatných „ovalím lvím pšoukem“! Otázka – čo myslíš – prečo zmrdi začali používať na plošné testovanie antigénne testy a nie rovno PCR – hoci aj tie sú podvod?

      No práve kvôli tomu patentovaniu! PCR testy mohli u nás vykonávať LEN a potom „nielen“ autorizované pracoviská – lebo prioritou bola výroba čísiel pre lockdown. Kto vlastní PCR pracoviská u nás a ako ich má zmluvne ošetrené – patentovou zmluvou? Ja neviem. Odbočím – dostal som mail z Čiech – zamestnávateľ kamaráta – na akýsi povel – spúšťa povinné testovanie zamestnancov = v ČR už majú svojich potrebných 195, aby z toho bolo do jesene niekoľko tisíc. U nás piánko – rozbehne sa to 2 dni po odchode zástupcu Satana na Zemi – taký je odhad už zorientovaných mne známych obchodníkov. Čiže niekto TLAČÍ! ??? Muži v čiernom?!

      Čiže moja otázka na teba je – aký je rozdiel medzi informovanou Pekovou a neinformovanou ODBORNOU verejnosťou v začiatku vyvolávania chaosu „pandémie“? No obrovský! No predsa v prístupe ku kľúčovým informáciám! Pekovú použili ako mediálnu autoritu a masy nasledujú autority. Ale Peková je zároveň systémom bŕzd a protiváh – aby im to nevybuchlo – môžu ju použiť aj tak aj tak – a toto je nástroj globalistov – ktorí majú copyrigt na riadenie týchto procesov! Peková – jazykom chemikov – PUFRUJE! Koriguje reakcie verejnosti potrebným smerom! Tak Jesť! Opakujem – Peková je súčasťou systému bŕzd a protiváh celého planovania reakcií /reaktívna psychológia/ na vývoj opatrení „proti Covid 19“. Aby im ten papiňák – aj kvôli iniciatívnym blbcom – ne vy bu chol! Peková nie je teraz dôležitá ako vedec – z odbornej stránky pre riešenie skutočného epidemiologického problému – ona je dôležitá z pohľadu riešenia procesov riadenia – ako mediátor – zdanlivo v opozícii. Skrátim – zabudnite na jej biely plášť!

     • Okrem priestoru, v ktorom neustále hodnotíme čo je zlé a čo dobré, existuje aj iný priestor. Tam sa s vami stretnem. – Rúmí

 4. Kveta,zda sami ze oni sa nejak uz dlho „poznajú“,ale ano vsetci sme na jednej lodi,ktora je derava a voda je hlboka,vacsina nevie plavat,uprimne,janko

 5. https://oracle911blog.wordpress.com/2021/07/16/otazky-a-odpovede-c-130/
  Máte na Slovensku zajímavé blogy. Čtu to a kdo nezná, tak se podívejte. Njn, s tou lodí máš pravdu, ale kdo by čekal, že Maroš byl i lodníkem.
  Na tadescu jsou zase další informace proti spike proteinům. Zajímavé, oracle911 psal, že tadesco je vládou kontrolovaná opozice.
  Další, co čtu quanon.sk – některé věci silně náboženské, ale jinak dobré. A zase ze Slovenska.

  • Maroš tu už tých svojich povolaní popísal voľačo. Skôr by som chcela vedieť čím ešte nebol ?

   • Farárom – a veľmi by som chcel! Ráno vstaneš a máš fajront!

   • Ja mám len jedno povolanie – šíriť osvetu a fackať idiotov – remesiel ovládam viac. Kňaz je zasvätený Bohu – farár cirkevnej armáde.

    V škole učiteľ skúša detičky – koľko názvov kvetín ovládajú. Takže púpava, konvalinka tulipán atď. Deti vyčerpali svoje vedomosti a učiteľ sa obrátil na Móricka, ktorý zašitý v poslednem lavici celý čas mlčal – „Móricko – a ty nepoznáš ani jednu kvetinku ako sa volá?“

    Móricko -„Ja neviem, či to môžem takto povedať – nezbijú ma pán učiteľ?“
    Účiteľ – „Len smelo! Prečo by som ťa mal pre nič za nič zbiť?!“

    Móricko – „No tak dobre pán učiteľ. Pán farár vám jebávajú ženu, ale oni o tom NE-VED-ZA!“

  • „tadesco je kontrolovaná opozice.“ Analógiou je SPD a Tomio Okamura – Úsvit, zlatý úsvit – hľadač pravdy vie kam „lóžovo“ mierim. Tomia mediálne stvoril žid „VečerníčeK“. Dvaja jeho bratia sú jednoznační neomarxisti – st. brat je v ČSSD a víta migráciu, mladší – Osamu – je dokonca architektom pre mestá imigrantov! Oficiálne! Tomio sa narodil pár mesiacov pred smrťou Kalergiho v Tokiu 1972 – a pravdepodobne prešiel obradom zasvätenia /myslené obradným prijatím do klanu/. Rodina Kalergi – cez rodinu Mitsuko
   Micuko Aojama – Wikipedie
   [Prehľadávať doménu cs.wikipedia.org] https://cs.wikipedia.org/wiki/Micuko_Aojama
   Micuko, hraběnka Coudenhove-Kalergi (německy Mitsuko, Gräfin von Coudenhove-Kalergi; 7. července 1874 – 27. srpna 1941), zprvu známá jako Micu Aojama (青山みつ), byla poté, co se provdala za rakouského diplomata Heinricha Coudenhove-Kalergi v Tokiu, jednou z prvních

   – prepája rodina generála
   https://en.wikipedia.org/wiki/Yasuji_Okamura

   Ktorý bol vyšetrovaný za zločiny v Nankingu /počas okupácie Číny Japonskom/ – nebol odsúdený, ale vie sa, že mal pod palcom /ako yakuzy/ cca 40 TISÍC čínskych otrokýň.

   Po tom, čo sa „náhodou“ vydala Tomiova česká matka – z rodiny zarytého komunistu – za východného-západného diplomata z Japonska – v roku 1966 „náhodou“ museli – rituálne – odcestovať na pohreb tohto generála do Japonska – kde sa jej začali rodiť deti – pre Japoncov – bastardi! Neuznávaní! Po návrate do domoviny – skončila na psychiatrii – a deti v domove. Tam – ako tentoraz českí bastardi – dostávali záhul – a odvtedy Tomio Okamura „miluje“ český národ a urobí všetko pre jeho nezávislosť, nedotknuteľnosť“ – áno?!
   https://en.wikipedia.org/wiki/Yasuji_Okamura

   „Kalergi – muž, ktorý znenávidel svoj pôvod!“ – jeho japonská matka Mitsuko /7 detí?/ naozaj dostávala záhul v Európe – a preto dokázala vštepiť svojím bastardom nenávisť k bielym Európanom!

   Je to závažná téma – je zdrojom procesov likvidácie bielej rasy v Európe – študujte, alebo choďte do riti!
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Osamu_Okamura

   Toto sú „Kalergiho“ vojaci! Neomarxistická banda, ktorej úlohou je výmena európskeho obyvateľstva! Bastard nenávidí svoj pôvod! Lebo bastard Okamura nie je ani Čech – ani Japonec!

   Večerníček Tomia Okamury | jarošovi.cz
   [Prehľadávať doménu jarosovi.cz] https://www.jarosovi.cz/vecernicek-tomia-okamury/
   Uběhl ještě nějaký čas a ukázalo se, že Večerníčkův Japonec se jmenuje Tomio Okamura. Večerníček za něj léta psal všechny plamenné blogy na web a kompletně ho udělal. Celé Tomiovo kouzlo, všechny jeho projevy a populární texty, které roky dostávaly nejvyšší karmu na iDnesu, to všechno bylo Večerníčkovo dílo.
   .

   • Zajímavé. Viděla jsem jeho fotku, kde udělal gesto satana. Těch „zajímavých“ lidí vyplave hodně. A už aby to bylo
    Maroši, jízda smrti není pro mne.

    • Květko – rešpektujem ťa nie preto, že si akože môj priaznivec, ale pretože vnímaš – t. j. sú ľudia, ktorí sa pozerajú – ale nevidia. Máš 18-20 receptorov na poznanie. Prebuď ich. Potom ma nebudeš potrebovať a potom to bude OK! Nezávislosť je aj technologická záležitosť.

    • hľadač pravdy

     Keď bolo spomenuté „to gesto“, spomenul som si na toto video…

     https://www.youtube.com/watch?v=2aPqV0aPKMI

    • hľadač pravdy

     „Těch „zajímavých“ lidí vyplave hodně. A už aby to bylo…“

     Tí „ľudia“ už „vyplávali na povrch“, väčšina bude prekvapená, kto všetko je zapojený do komplotu proti ľudstvu a Bohu! Informácie sú už/ešte dostupné a na dosah ruky: https://tinyurl.com/mbhd5cu6

     Ibaže túto skutočnú pravdu nepríjmu zatvrdnutí ateisti, ezoterici, gnostici, prívrženci New Age a ľudia podobného zmýšľania…

  • Květa, čo to splietaš,koronašialenstvo je len náboženstvo.

 6. Ještě, když si napíšete http://www.zlutavoda.cz, tak je tam spousta léčebných postupů, s tím CDS. Dá se to stáhnout.
  Ať jsme zdraví, na zdraví

 7. Ta příručka je užitečná.

 8. Ametyst – máš čas? Nechcem ťa pozvať na rande.
  Maroš, ani to neskúšaj, pretože by si mi mohol byť otcom.

 9. Svet zaplavila úžasná správa. Podľa najnovších výskumov epidemiológov je už po pandémii. Tento vedec je svetovo uznávaný a dôveryhodný, môžeme mu veriť. Na základe tohto výskumu musia zastaviť očkovanie.
  Druhá jeho správa je horšia: – zastavte ihneď očkovanie, hlavne druhou vakcínou u svojich známych.
  https://rumble.com/vjvvii-sucharit-bhakdi-vysvtlen-okovn-proti-covidu.html

 10. Očkovaná dcéra herečky Čobejovej má Deltu. Kde urobili súdruhovia chybu?
  Áno, je to nadnesené. Vieme, že po prvej dávke očkovania ešte nie je človek plne chránený. Ale vieme aj to, že nie je až tak veľmi chránený ani po tej druhej. Michaela Čobejová patri medzi najväčších propagátorov očkovania. Preto dala zaočkovať aj svoju 12 ročnú dcéru. Jej staršia, tiež očkovaná dcéra, teraz dostala Delta-variant.

  Najnovšie poznatky ukazujú, že vakcíny nie sú ani zďaleka také účinné, ako to výrobcovia prezentovali v čase, keď vakcíny prichádzali na trh. Dáta z Izraela ukazujú, že účinnosť (prenos Korony na iného človeka) nedosahuje dokonca ani 40%. A to je už naozaj problém.

  Načo sa teda vôbec dávať očkovať a riskovať vážne vedľajšie účinky či dokonca možnú smrť po vakcíne, keď vieme, že Delta variant je 10 až 25 krát menej smrteľný ako pôvodné varianty korony? A – opakujem, keď vakcína podľa všetkého nedosahuje účinnosť ani štyridsiatich percent?…………………………..

  No však herci reklamní propagátori, a načo komentovať aj p. Lasicu, jeho posledné slová boli som očkovaný a nič a naozaj už nikdy a nič p.Lasica. Aspoň mal ľahkú cestu do večnosti.

 11. Druhá cena lotérie pre očkovaných je stretnutie sa s Lasicom.

 12. Jednoduchá

  …stále sa píše, ako sú očkovaní v ohrození života a stále sa dávame, teda niekt.očkovať……je to veľmi smutné konanie, a hlavne úplne nezodpovedné…..milá Kvetka, je to milé, že si sa ma zastala, no nemusíš to riešiť….Maroš je totiž veľmi svojská osobnosť….určite by som na tvoju loď nešla, nie som z ,,kameňa“……a ba išla by som, no iba v tom prípade, ak by tá loď bola ako Noemova Archa / tento x kvôli očkov ./ , vtedy by som sa tam ,,prepašovala“ ani by si nevedel ako :-(…..:-)….

 13. „Odborníci na koronu“ od začiatku robia z nás (a hlavne zo seba) totálnych magorov. Na jednej strane nám akože z dôvodu „našej ochrany“ pred „smrtiacim vírusom“ dodnes nariaďujú nosiť rúška (chrániace nás akurát tak pred príjmom neodmysliteľného kyslíka, pred zbavovaním sa oxidu uhličitého a hlavne pred tvorbou prirodzených protilátok), a na strane druhej to smrtiace svinstvo rovno do nás strelia!
  Už tieto ich zvrátené skutky hovoria za všetko… a polovica z nás napriek týmto ich do očí bijúcim, na hlavu postaveným praktikám nie a nie otvoriť oči.

  • Ja som dnes videla na uliciach pri 30.st. ľudí s respirátorom alebo s 2 ruškami v autobuse… Lebo už tretia vlna.

 14. jednoduchá

  …presne tak…majú zvrátené skutky a mnohí z nás to nie a nie vidieť…..

 15. Dnes som išla do ružinovskej polikliniky..kde pribudli dalsie dvere na očkovanie phizer bez registracie. Ako som prechadzala okolo otvorili sa dvere a kedze tam nikto nestal, sestricka volala na okoloiducich ci sa nechcu dat zaočkovat…Ja som neodpovedala no mlady muž vedla mňa ,že on už je zaočkovany…potom sa zasa dvere zatvorili.

 16. hľadač pravdy

  B.Gates – je člen nadnárodnej elitárskej slobodomurárskej superlóže (pra-lóže) „COMPASS STAR-ROSE“, je nad všetkými známymi stupňami – teda je vysoko nad 33° škótskeho obradu alebo nad 96° Mizraimského obradu.

  Bežný anglický názov „Compass Star-Rose“, tak aj latinská verzia „Rosa-Stella Ventorum“, znamenajú v preklade „Veterná kompasová ružica“.

  Názov je prevzatý Magaldim [*] za „ezoterický“, resp. „slobodomurársky“ označenú pečať NATO, ktorej osemcípu ružicu s čiernobielym pozdĺžnym delením každého jednotlivého cípu skryto naráža na šachovnicovo čiernobielu mozaikovú dlažbu veternej ružice lóže.

  [*] Gioele Magaldi – veľmajster „Grande Oriente Democratico“ a člen najstaršej pra-lóže sveta „THOMAS PAINE“, je oficiálny autor viac ako 650 stránkovej knihy, ktorá vyšla v novembri roku 2014:

  Massoni – Società a responsabilità illimitata. La sco-perta delle Ur-Lodges. V preklade to znamená: „Slobodomurári – Spoločnosť s neobmedzeným ručením. Odhalenie pra-lóží“, ktorú „elita“ nechcela, aby vôbec niekedy uzrela svetlo sveta.

  Odkaz – iba malá ukážka na uvedené dielo, v odkaze je iba zopár zverejnených mien najvyššie postavených slobodomurárov sveta, členov ultratajných superlóží…

  Free-masonry shocking book of the Italian Grand Master Gioele Magaldi – The discovery of the Ur-Lodges:
  https://tinyurl.com/4s3chzxa

  Jak skutečně funguje mezinárodní politika?

  Treba si uvedomiť, že (citát):

  „Jistě, i „národní“ politika již po desetiletí podléhá stále více vlivu, kontrole, ba diktátu nadnárodních pra-lóží. Proto si jen sotva zaslouží nazývat „národní“. My však nyní mluvíme o té mezinárodní politice, která stále ještě je veřejně celebrována a nám „polozvířecím bytostem“ podávána masovými médii ve formě pompézních státních návštěv, stále nových mezinárodních vyjednávání, dohod, smluv a paktů.
  K čemu se to všechno vůbec pořádá? Vždyť přece vůdčí politici všech států, přinej-menším všech států nějaké důležitosti, sedí v nadnárodních pra-lóžích! A když podle Magaldiho & Co. všechna důležitá rozhodnutí padají v těchto „zadních kabinetech moci“? Poněvadž se to má tak: I když v ultratajných pra-lóžích je o všem již dávno rozhodnuto, později je to znovu ve veřejnosti hlasitě diskutováno, kontroverzně debatováno, pracně vyjednáváno a teprve pak oficiálně usneseno, podepsáno a ratifikováno. Na národní úrovni mezi všemi možnými politickými stranami a politickými koalicemi, na mezinárodní úrovni mezi všemi možnými státy a společenstvími států.
  Ano, skutečně je tomu tak, a také to vůbec jinak nemůže být.
  Hlavní důvod pro tuto nákladnou a časově náročnou duplicitu spočívá v tom, že musí být zachováno hezké zdání. Slyšeli jsme „Fratera Kronose“/Zbigniewa Brzezin-ského to již bez okolků přiznat: zdánlivá „demokracie“ nemůže být bohužel „přinej-menším nyní odstraněna“. Proto je zapotřebí neustálého divadla na „mezinárodní scéně“, ne nadarmo tak často se skrývaným výsměchem nazývané zasvěcenými médii…
  Ale také na (ve skutečnosti tak jako tak již ne) „národní“.
  Zednáři ve vysoké politice, ať již „pouze“ vysokých, nebo „dokonce“ těch nejvyšších stupňů, musejí především ostatním ovládat jedno: umění předvádět. A to rutinně, každou hodinu, sedm dní v týdnu. Když se však přece jen někdy stane, že někdo doslova vypadl z role, poslouží rovněž vysokými a nejvyššími zednáři přísně řízená „velká“ média jako spolehlivá záchranná síť. V tom případě si totiž pospíší nabídnout publiku všechna možná zdánlivá vysvětlení. Ta si mohou vzájemně odporovat, mohou se dokonce blížit pravdě, ba i dotýkat se jí…
  Nesmějí jenom jedno jediné: říkat „skutečnou“, „plnou“ pravdu.“

  Citát z diela – Johannes Rothkranz, Světu vládnou superlóže, 2015-2016.

  • hľadač pravdy

   …ešte jeden citovaný odstavec:

   „Za kulisami nám oficiálně předváděné politiky to často může velmi silně zaskřípat a zapraskat, aniž bychom to zpozorovali, resp. věděli, jak a proč. Může to však být také přesně naopak: na chviličku panuje veliký rámus a povyk na scéně, zatím co za kuli-sami je již dávno svorně a definitivně rozhodnuto o všem, co se má stát … jako třeba o nynějším „běženeckém drama“.
   A skutečně také demonstrativním státním návštěvám, vrcholným konferencím a podobně vždy předcházejí přísně tajné porady, úmluvy a rozhodnutí v pra-lóžích. Například ještě před odletem kancléřky Merkelové do Moskvy za Putinem, aby tam s ním vedla „oficiální“ rozhovory o „nejnovějším vývoji“ v „ukrajinské krizi“, se oba v ultratajné pra-lóži již pečlivě domluvili spolu s mnoha – dílem ještě (finančně) mocnějšími – lóžovými bratry a sestrami ze všech možných koutů světa, takže „přípravy návštěvy“, „rozhovory“ a následná „tiskové prohlášení“ resp. „tisková konference“ byly už jen inscenací pro „obyčejný“ lid. A přirozeně i pro jejich obrovské štáby spolupracovníků, které vedle zednářsky zasvěcených do různých stupňů a vedle parazednářů zahrnují také velké množství „profánních“. Aby zvláště ti poslední již svět nechápali, sehrává se jim zastaralá komedie o internacionální diplomacii a politice, kterou Benjamin Disraeli (viz výše!) již před více než 150 lety – skrze zednářstvo! – považoval za překonanou.
   Že „demokratická veřejnost“ musí být v tom směru absolutně držena v nevědo- mosti, platí také pro skutečné, namáhavě vybojované kompromisy v tajném přetahování lanem mezi dvěma až třemi různými frakcemi pra-lóží. Vždyť všichni jsou na jedné lodi a se stejným cílem plavby, „Jedním světem“, který nesmí být národům v žádném případě neskrývaně známý, než jej bude nakonec dosaženo na jeden nebo na druhý, tj. „progresivní“ nebo „reakcionářský“ způsob (ve skutečnosti na oba!).“

   Johannes Rothkranz, Světu vládnou superlóže, 2015-2016, str.97

 17. hľadač pravdy

  Gates – Microsoft – patent „666“ publikovaný 26.03.2020…

  WO2020060606 – CRYPTOCURRENCY SYSTEM USING BODY ACTIVITY DATA

  https://patentscope.wipo.int/search/en/detail.jsf?docId=WO2020060606

  Propagácia čipovania ľudí v TV:

  Inteligentné podkožné čipy sú na vzostupe – videoreportáž z archívu, správy RTVS z dňa 20.9.2019, čas 00:37:39:
  https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/13986/198691

  V textovej časti k reportáži sa uvádza:
  „Zväzky kľúčov a prístupové čipové karty by sa časom mohli stať minulosťou.
  Na inovatívnej vedeckej konferencii v Štokholme experti predstavili podkožný čip
  implantovaný do ruky človeka. Užívateľ ho môže pripojiť k svojmu smartfónu,
  naprogramovať ho, alebo v ňom uchovávať dáta.“

  • pozrite si britský seriál Roky a roky… tam už tie podkožné čipy majú, môžu telefonovať bez toho aby mali v ruke mobil

   a to je akože blízke sci-fi do r. 2036

   • hľadač pravdy

    Ďakujem, chcel som iba ukázať na súvis z oficiálnych zdrojov – oficiálny patent a správa odvysielaná v oficiálnych správach v hlavnom vysielacom čase (takých správ bolo viac, čo ja viem každý rok jedna od r.2014 až r.2019).

    K tomu ma ešte teraz napadlo, že bolo pred niekoľkými dňami zavedené digitálne EURo – papierové EURo ,,peniaze“ a mince budú v dohľadnej dobe zrušené, všetka hotovosť bude zrušená…
    ( Euru zvoní umieráčik: https://tinyurl.com/rtty3m4e ).

    V Číne, pokiaľ si dobre spomínam bol v r.2018 zavedený „systém sociálneho kreditu“ ( tento systém bol ,,západniarom“ predstavený v r.2016 tu: https://www.csfd.cz/film/214772-cerne-zrcadlo/460789-pad-stremhlav/prehled/ ). To, čo aktuálne prežívame je urýchlené zavádzanie čínskej obdoby sociálneho kreditu v „západnom svete“ pod krytím doposiaľ najväčšej psychologickej operácie v dejinách, bez ktorej by tento systém na „západnej pologuli“ nebolo možné zaviesť – ľudia by to inak nikdy neprijali!
    Dnes to ja vidím tak, že niekedy okolo Vianoc 2025 bude „hotovo“, ak už nie aj skôr…

    • hľadač pravdy

     K uvedenému dajme ešte do súvislostí a prepojme si nasledujúce informácie:

     * je pripravený (akože sa ešte “dolaďuje”, rozumej ešte neprišiel vhodný čas na jeho zavedenie) operačný systém Windows 11, pri ktorom:

     “Uživatelé Windows 11 budou od roku 2023 muset vlastnit zařízení s webkamerou”
     https://tinyurl.com/c9mtjyst

     Požiadavky týkajúce sa špecifických funkcií Windows 11:
     https://www.microsoft.com/sk-sk/windows/windows-11-specifications

     v odkaze si prečítajte, čo znamená “dvojfaktorové overovanie” a “funkcia Windows Hello”.

     * “e-služby” s občianskym preukazom s čipom už zavedené sú:
     https://tinyurl.com/y62639c7

     * vzhľadom k vyššie uvedenému popri súčasne prebiehajúcej “operácii” má najvyššiu prioritu aj zničenie ešte ako-tak “slobodného internetu”, zjavne sa čaká len na ten najvhodnejší okamih… Článok v azbuke (v dnešnej dobe sa dá preložiť za pár sekúnd) a s krátkym videom v angličtine:
     https://tinyurl.com/ka34f625

     Ešte malá poznámka k EUR-u – to bolo a je od začiatku zamýšľané iba ako dočasný projekt. Na bankovkách sú vyobrazené časti katedrál, portálov s otvorenými oknami a dverami, viaduktov a mostov, ktoré hlásajú otvorenú cestu “zasväteným bratom a sestrám” do celej Európy. Sú to symboly, ktoré ukazujú svetu („zasvätencom“) to, čo “tieňová svetová vláda” doposiaľ dosiahla.

     Ak ma pamäť neklame, niekde som raz čítal niečo ako: “kto ovládne Európu – ten ovládne Svet”.

 18. Jednoduchá

  …milá Alkynka, pomaly nás budú na ulici zastavovať a pýtať sa, kto sa chce, resp.koho môžu ,,ovčeličkovať“….už aj kvôli tomuto ,,vnucovaniu sa “ tu nie je všetko ,,s kostol.poriadkom“…..a tiež by som povedala, že ten koronavírus je číry výmysel, jednoducho blud…..

 19. Kto má výhrady k mojej údajne agresivite – nech sa páči!

  „Začalo to sexistickými narážkami na šestadvacetiletou ženu, které si její přítel nenechal líbit. Když se před trojicí dotírajících mužů snažil svoji partnerku bránit, schytal to mačetou. Za krvavý incident z poloviny letošního června v horažďovickém kempu Na Lipkách nyní kriminalisté obvinili útočníky z ublížení na zdraví, výtržnictví a nebezpečného vyhrožování. “

  „K samotnému útoku pak došlo později, kdy muž se ženou odcházeli pryč. Trojice mužů se zvedla od stolu a zamířila za nimi. Dostihla je kousek za kempem u lávky přes říční náhon. „Běželi za námi s mačetami. Měl jsem strach o přítelkyni, tak jsem jí řekl, aby utekla, že se je pokusím zadržet. Zůstal jsem stát uprostřed lávky a roztáhl ruce, abych získal čas a přítelkyně se mohla co nejdál vzdálit,“ popisoval napadený muž policistům začátek dramatu.“
  https://www.novinky.cz/krimi/clanek/branil-svou-pritelkyni-schytal-to-macetou-40367635#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_id=40367635&source=hp&seq_no=8&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  O skutočnej agresii viete úplné, ale úplné hovno! V takýchto situáciách, keď nemáte v sebe kýbel adrenalínu, odhodlanie a rovnakú zúrivosť – je po vás!

  Odporúčam…
  Dějiny násilí 2005 CZ.Dabing Thriller.avi
  https://ulozto.net/file/VfMRzoXqoy4f/dejiny-nasili-2005-cz-dabing-thriller-avi#!ZGN3AmR2ZGEvAmt5LzExZzL5MTD3LJL0rJ9cLaLhrzyvKmpmBN==

 20. Jednoduchá

  ….takže nie sú tu všetci takí, ako sa tu ,,predstavujú“, vrátane alkynky …
  …čo sa týka tej agresie, viem, že okolo nás v každodenn.živote je jej viac než dosť, aj tento koronacirkus je 1 obrovská agresia…..a nielen to….no stále som za to , že voči rôz.agres.treba ,,bojovať „najskôr miernymi formami, až keď tie nepomáhajú, až potom tiež treba byť ráznejší….inak by celý svet bol už dávno jednooký, ale to som už myslím tu na Portál bádat.spomenula….a teraz trošku o téme hosp.a peńazí, počúvala som p.Pavla Ľuptáka – má neskutočný prehľad a chápanie, ako je to všetko prepojené, no je veľmi smutné, že takéto dačo nevysielajú v bež.,,búdkach“….

 21. Jednoduchá

  …a ešte niečo…verím tomu, že ,,plakať“ raz bude tá glob.mešina, kt.tej váčšine ľudí ,,spríjemňuje život ako sa len dá“….pretože ,,Čo človek zaseje, to raz bude žať“…..

Pridajte komentár

*