Prečo ilumináti odhaľujú svoju agendu a vždy dopredu vyzradia, čo chcú urobiť?


Print Friendly, PDF & Email

Prečo ilumináti odhaľujú svoju agendu a vždy dopredu vyzradia, čo chcú urobiť?

(Henry Makow, henrymakow.com) Tento článok bol napísaný dávno pred údajnou pandémiou, je však pripomienkou toho, že rôzni „zaklínači“ nami manipulujú už dlho.

Odhaľovaním pravdy sa angažujú v takzvannej kognitívnej disonancii (neschopnosti uveriť niečomu, čo odporuje nášmu svetonázoru). Povedia vám všetko o Agende 2030, no tieto informácie sa akosi nikdy nedostanú do masmédií.

Hovoria vám o depopulácii, „vakcínovej“ genetickej modifikácii a transhumanizme.

Robia to preto, lebo chcú, aby ste boli spoluvinníkom. Vedeli ste to a nič ste neurobili, preto to je aj vaša vina. Oni sa tým zbavujú zodpovednosti.

Ide o našu dušu

A o čo im ide najviac? Chcú našu dušu.

Preto sú takí lajdácki. Všetci môžu vidieť, že žiadne lietadlá nenarážajú do Svetového obchodného centra 7, Pentagonu ani nehavarujú pri Shanksville.

Chcú, aby sme sa kompromitovali akceptovaním týchto lží a nehľadali spravodlivosť pre obete. A tak sa našou pasivitou a zbabelosťou stávame morálne ich komplicmi, prakticky spolupracovníkmi.

Prenesme sa teraz rýchlo z 11. septembra k „Valentínskemu masakru“ v roku 2018 vo floridskom Parklande, kde zanechali množstvo stôp, že išlo o ďalší hoax.

Existuje video policajných strelcov vychádzajúcich zo školy, napriek zverejnenému faktu, že tam policajtom prikázali nevstupovať. Podobne ako pri hromadnej streľbe v Las Vegas, záznamové video bolo utajené.

Dôvod naznačuje čitateľ Marco:

„Čo sa týka vašej otázky: „Ako môže niekto uveriť tomuto hoaxu? Sú USA krajinou hlupákov?“, vyžaduje si vypnutie logiky, lebo pre logicky uvažujúcu a racionálnu ľudskú bytosť je to neuveriteľné.

Aby tomu človek veril, musí sa na ich podvode zúčastňovať. Podľa mňa možno práve to chcú.

Vyčarením týchto udalostí, ktoré sú pre racionálneho a logicky uvažujúceho človeka neuveriteľné, nás nútia zúčastňovať sa na lži a na našej vlastnej deštrukcii.

To najťažšie na svete práve teraz je zostať verný sám sebe a neklamať sám seba.

Takto to vidím ja. Potrebujú, aby sme boli aktívnymi a celoživotnými účastníkmi tejto obrovskej lži. Ak dokážeme sústavne potláčať našu logiku a klamať sami seba, tak sa kontrolujeme a strážime pre nich. Sme svojimi vlastnými otrokmi.

To najťažšie práve teraz je len zostať si tohto všetkého vedomí a zachovať si duševné zdravie. Bolo by také ľahké to jednoducho vzdať a dovoliť prúdom zmeny a tohto sveta odniesť našu myseľ a dušu.“

Ďalším vysvetlením je „gaslighting“.

Gaslighting je forma manipulácie, ktorá sa snaží zasiať semienka pochybností do cieľového jednotlivca či členov cieľovej skupiny v nádeji, že začnú spochybňovať svoju vlastnú pamäť, vnímanie a duševné zdravie. (Skvelým príkladom je teória plochej Zeme.)

Posadnutosť Satanom je o obrátení reality naruby, takže dobré je zlé a lživé pravdivé.

Ďalším vysvetlením je, že židovský Zeitgeist, Duch času, je egregor – ako hráč biliardu, ktorý ukáže na jamku a trafí ju.

Liečba osteoporózy

Ilumináti chcú, aby ste sa stali spoluvinníkmi

Ilumináti nechcú len vaše deti, vášho manželského partnera, váš majetok a vašu slobodu. Vaše prvorodenstvo týmto satanistom nestačí.

Chcú najvyššiu cenu. Chcú vašu dušu.

Hovoria nám o sprisahaní, lebo nás chcú skompromitovať. Práve tak, ako sa svojou podporou vojny kompromitujú nižšie postavení slobodomurári, či bežní Židia, Američania alebo Európania. Chcú, aby sme sa všetci stali démonmi.

Nešikovní sú zámerne, lebo si želajú našu spoluvinu. Nechcú, aby sme hovorili: „Ježiš, my sme to nevedeli.“

Majú stávku s Bohom. Môžu nás získať pre Lucifera. No musia nám dať slobodnú vôľu, možnosť vybrať si. To je dôvod, prečo nám odhaľujú svoje sprisahania.

Rockefellerovci, napríklad, sponzorovali Spoločnosť Johna Bircha. Ich publikácia Nový Američan je stále jeden z najlepších zdrojov informácií o sprisahaní elity. Táto riadená opozícia má ďalšie funkcie. Je schopná niesť vinu a postarať sa o to, aby sa nikdy nevytvoril žiadny skutočný odpor.

To je dôvod, prečo len s malými ťažkosťami fungujú mnohé webové stránky ako je tá moja. Chcú, aby o tom všetci vedeli. Niektoré ďalšie webové stránky možno dokonca od Iluminátov dostávajú podporu.

Ralph Epherson, autor knihy Nevidená ruka (1985), učí o Novom svetovom poriadku od osemdesiatych rokov. Povedal mi, že zo strany Iluminátov sa nikdy nestretol so žiadnou negatívnou reakciou.

Diablov advokát

Vo filme Diablov advokát, nakrútenom na motívy románu Andrewa Niedermana Arnonom Milchanom a Arnoldom Kopelsonom hovorí diabol (Al Pacino) Kevinovi Lomaxovi, ambicióznemu právnikovi, ktorého hrá Keanu Reeves (úryvok scény):

„Ja staviam len scénu, slobodnú vôľu, svoje nitky poťahuješ sám!“

Dokazuje Kevinovi, že nemôže viniť nikoho iného ako seba. Kevina poháňal jeho vlastný egoizmus a úplatnosť. Opustil svoju manželku, keď ho najviac potrebovala a ona spáchala samovraždu. Zbavil viny mnohých skutočných vinníkov, lebo v súdnej sieni „nikdy neprehráva“.

Potom nám diabol predkladá luciferský manifest. V podstate je to viera, že človeka definujú skôr jeho telesné chúťky a túžby (chamtivosť, moc, žiadostivosť), než jeho duša a duchovné ideály (pravda, spravodlivosť, krása).

Človek slúži Luciferovi poddávaním sa týmto pokušeniam, stávaním sa spolupáchateľom svojej vlastnej deštrukcie.

Ilumináti vždy podporovali oddávanie sa našim základným inštinktom, nazývajúc to „sexuálnym oslobodením“ či „otvoreným manželstvom“. Toto podkopáva rodinu.

Ich psychológia bola vždy proti „potláčaniu“ (t.j. sebadisciplíne). Tento názor, že človek je Boh a jeho želania sú meradlom všetkých vecí, sa nazýva „sekulárny humanizmus“, známy tiež ako „luciferianizmus“.

Záver

Viete, aké sú najznámejšie „prerieknutia“ slovenských politikov, ktorými nám oznamovali ich skutočnú agendu?

Napríklad, pamätáte si, ako bývalý premiér Matovič počas plošného testovania v roku 2020 povedal, že ide o čipovanie? To nebol žart. On to musel priznať, no povedal to tak, že tomu väčšina ľudí neuverila. On je tým pádom z hľadiska karmy krytý – povedal to jasne a zreteľne. To, že ste tomu neuverili, je už váš problém.

Neskôr sa začali objavovať správy o rôznych zvláštnych útvaroch a „nano-prachu“ na testovacích tyčinkách, čo vyjadrenia o „čipovaní“ v podstate povrdili.

Druhý príklad je súčasný premiér Heger, ktorý pred začiatkom tretej vlny vyhlásil, že „pandémia sa bude najviac šíriť v zaočkovaných okresoch“. Video o tom vo veľkom kolovalo na sociálnych sieťach.

Toto tiež nebolo prerieknutie. Bolo dopredu oznámené to, na čo my často upozrňujeme – že očkovanie postupne oslabuje imunitu a nakoniec zosilní šírenie rôznych infekčných ochorení, nielen koronavírusu.

Tiež sa to týka našich upozornení, že vedľajšie účinky vakcín sa budú vydávať za nové prípady covidu, ktoré nespoľahlivé PCR testy ľahko „potvrdia“.

Liečba osteoporózy

Autor: Henry Makow, Zdroj: henrymakow.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „Nešikovní sú zámerne, lebo si želajú našu spoluvinu. Nechcú, aby sme hovorili: „Ježiš, my sme to nevedeli.““
  – koho mi to len pripomína?

  • KOHO ti to pripomína, veď to je len skrytá mína, čo vôbec nie je tvoja vina,
   napíš uhľom do komína, že svedomie ťa neomíňa, kámoško Maroško atdalej, radšej si nalej …vína… a pozrí si pamflet SVIŇA a ich pravda bude razom iná, ako scéna z luciferkina…. a potom že špina pravdu míňa….

 2. Pokolra veluk

  Súčasní „moderní“ luciferiáni vyberajú vždy tú cestu, ktorá im vyrobí čo najmenej zlej karmy. Taká je moja skúsenost. Mal som tvrdú konšpiračnú webstránku takmer 10 rokov, a čuduj sa svete, takmer žiadne vyhrážky som nedostal (okrem jedného poloblázna, ktorého už Madari strčili do basy). Ak to nerobíte zo sebeckých ale šlachetných príčin, ilumináti sú si vedomí, že ublížit v takých prípadoch generuje príliš vela zlej karmy. Čo mi ale párkrát urobili, to bolo hacknutie mojej webstránky, ked začala mat príliš velkú návštevnost…. A áno, často vopred zverejňujú aj to, čo nám idú spravit, nejakým nie príliš nápadným sposobom, aby im to nekazilo plány, no zároveň ich odbremenil do určitej miery od zlej karmy. Aj podľa Biblie nemajú ilumináti úplne rozviazané ruky: 2 Sol 2:7 „Lebo tajomstvo neprávosti už pôsobí; ale len dotiaľ, kým nebude odstránený ten, čo ho teraz zadŕža.“ Toto sa ale ide zmenit v systéme šelmy po príchode falošného proroka. Pripravte sa! Zj 13:7 A bolo jej dovolené viesť vojnu proti svätým a zvíťaziť nad nimi. Dostala moc nad každým kmeňom, ľudom, jazykom a národom.

  • Pokolra veluk

   PS: doba falošného proroka sa neodvrátitelne blíži, tieto články sú výsledkom mojho viacročného výskumu. Ak ale nie ste nejak nábožensky naladený, radšej ich nečítajte 🙂

   Završi sa tajomstvo Boha, časť 1.-5.
   https://pokolraveluk.info/category/Tajomstvo_Boha/

  • Marek Košice

   S tou karmou ti neviem…… Som „nabetón“ presvedčený o tom že reinkarnácia je realitou, ale s karmou si nie som istý v zmysle, že by sa prenášala do druhého života. Prečo? Pretože keby áno, tak ak urobia „moderní luciferiáni“ svinstvá typu nasmerovania miliárd ľudí do genocídneho očkovania (pod rôznymi vyhrážkami, hoci nesúvisiacimi s reálnym siahnutím na život), a podobne, tak hoci aj keď to urobia tým „najmenej karmicky zaťažiteľným spôsobom“, mali by za to podľa „karmy zasahujúcej do ďalšej reinkarnácie“ NESKUTOČNE pykať … Oni sa totiž nepostarajú o smrť jedného jedinca (jeden „luciferián“ šetrným spôsobom zabil jedného, nejakým zámerným klamstvom), ale na každú „hlavu“ takéhoto luciferiána ich musia byť stovky…….. Ak by som mal na svedomí stovky úmrtí „na svoju hlavu“, ktoré by som hoci nejakým „sofistikovaným“ spôsobom ZÁMERNE zapríčinil, tak by to mal „Stvoriteľ“ brať minimálne ako surové vraždy desiatok ľudí „na moju hlavu“. A tie desiatky surových vrážd by mi mali za peniaze a majetok stáť za to (aj keby som bol totálne bezcharakterný, maximálny sociopat), aby som sa v budúcom živote narodil a bol dajme tomu od narodenia do veku 10 rokov sexuálne obťažovaný, mučený a potom zabitý?….

   Čo sa týka Karmy, tak skôr sa silno prikláňam k teórii (ktorá znateľne funguje aj v praxi) VADIMA ZELANDA. Ten tvrdí niečo také, že ak je človek tak „nastavený“, že necíti ŽIADNU vinu za svoje svinstvá ktoré pácha (ani teraz ju necíti, a ani to na neho neskôr nedoľahne – to je podmienka), tak za to NEBUDE potrestaný. A z toho mi vyplýva, akoby náš Stvoriteľ bol NIE SPRAVODLIVÝ „PÁNKO“, ale nejaká ĽAHOSTAJNÁ UMELÁ INTELIGENCIA….. ktorej pôsobenie (a teraz to bude veľmi zaujímavé) na konkrétneho človeka sa dá do veľkej miery/účinnosti „hacknúť“ v prospech konkrétneho človeka. Hovorí sa tomu aj „zákon príťažlivosti“.

   TROCHU LOGIKY….Ak je možný zákon príťažlivosti, a ten REÁLNE funguje (ak je praktizovaný ideálne vedomým spôsobom, ale nie je to podmienka), tak potom mi skrátka „nevychádza“ to, akú MORÁLNU funkciu má náboženský BOH. Zjavne žiadnu, ale prívrženci napríklad kresťanstva (neuznávam žiadne náboženstvo, ale nie som ateista) si mažú med okolo úst, len aby túto skutočnosť zakamuflovali.
   To je môj názor, nemusíš s ním súhlasiť.

   • Pokolra veluk

    Nie, „realitu“ (materiálny svet) vytvárajú emócie a myšlienky živočíchov v ňom žijúcich, takto nejak: https://pokolraveluk.info/2021/05/05/dajme-konecne-zbohom-materializmu/ Ak niekomu ublížiš, tak obeť, ako aj tí, čo sa o tom dozvedia, ti svojimi emóciami(hnevom) a myšlienkami poprajú „všetko zlé“. Tým sa ti vytvára negatívna karma, aj pre tvoje „budúce“ ale aj „minulé“ životy. Materiálny svet je totiž iluzórny, „holografický“, minulost, súčasnost a budúcnost akoby v ňom existovali „naraz“ (ako povedal Einstein: „The distinction between past, present, and future is only a stubbornly persistent illusion.“), preto fungujú okrem iného aj hviezdne brány. Plynutie lineárneho času na nejakej planéte nemá absolútne nič spoločné zo sledom tvojich inkarnácií v duchovnom svete. Nakolko myšlienky sa vytvárajú v duchovnom svete, a tvoje vedomie zostáva súčastou duchovného sveta aj po narodení, karma sa prenáša z jedného života do druhého. Aj ked napríklad snívaš, aj vtedy tvoríš v duchovnom svete. DNA každej živej bunky je prepojená s duchovným svetom. Len sa to pred nami tají. Po smrti sa vraciame tam, odkial sme prišli, no aj počas svojho života sme s ním úzko prepojení. Toto sú veci, ktorým sa s našou obmedzenou myslou v 3D svete velmi tažko rozumie, no musíme s pokorou uznat, že napr. i ked kohúta nikdy nedokážeme naučiť na matematiku, lebo jej nikdy neporozumie, matematika ešte objektívne existuje.

    • Pokolra veluk

     Oprava: Tým sa ti vytvára negatívna karma, aj pre tvoje životy v „budúcnosti“ ako aj v „minulosti“.

     Sled inkarnácií totiž nemá nič spoločné s lineárnym časom v materiálnom svet, najpr možeš inkarnovat „do budúcnosti“ a potom „do minulosti“. Ale pozor! Myšlienky sú „duchovné“ a korelované so sledom inkarnácií v duchovnom svete. Ak si žil v 19. storočí, a mal si psí život, napriek tomu, že si nikomu neublížil, to mohlo byt preto, lebo si spravil príliš vela zúfalých negatívnych činov v tejto strašnej dobe súčasnej, a ubližoval si tým mnohým. Rozumieš tomu aspon nejak?

     • Pokolra veluk

      Tvoju X-tú inkarnáciu máš teraz, robíš hlúposti a ubližuješ, umrieš, vrátiš sa do duchovného sveta, X+1-tú inkarnáciu máš v 19. storočí, a za tvoje hlúposti platíš, lebo sa ti negatívna karma z X-tej inkarnácie preniesla

     • nevieš, čo a kto je Boh…Boha stvoril človek, aby,aby…nebudem pokračovať, história to vie, oôvod duše je v g´énoch už od prapočiatku ih formovania, teda čtyri a pol miliárdy rokov….nestačí??? tak sa uč…

     • Marek Košice

      Pokolra veluk : Rozumiem tomu čo si napísal, ale nechci mi tvrdiť, že paralelne spolu s rokom 2022 tu existuje aj svet z 19. storočia, čiže po smrti môjho súčasného tela by som sa mohol inkarnovať do obdobia 19. storočia, 10. storočia……. To je absolútne nedokázateľné (čím ale netvrdím, že to tak na 100% nemôže byť). Navyše keď „čas neexistuje“, tak keď sa vieš inkarnovať do 19. storočia po smrti v tomto roku (2022), potom by si sa mal vedieť inkarnovať aj do budúcnosti – do roku 2100, 2500……

      V každom prípade máme dôkaz o našom „Stvoriteľovi“ v tom, že BUĎ nemá absolútne žiadnu moc zasiahnuť a zničiť Satana, ALEBO (a to je pravdepodobnejšie) Satan je jeho SÚČASŤOU, ako keď minca má dve strany.
      Ak si myslíš, že toto všetko dopustí „Milostivý Boh“, TAK POTOM SI OD NEHO MôŽEME ZOBRAŤ PRÍKLAD, A NEHODIŤ KOLESO TOPIACEMU SA ČLOVEKU, alebo nealarmovať políciu keď vieme, že o hodinu má konkrétna osoba prísť vystrieľať osadenstvo v kine……..

    • vlastimila

     Sorry, ale Einsteinom by som neargumentovala…

   • vlkastimola

    👍👍👍

   • Marek Košice,

    „Čo sa týka Karmy, tak skôr sa silno prikláňam k teórii (ktorá znateľne funguje aj v praxi) VADIMA ZELANDA. Ten tvrdí niečo také, že ak je človek tak „nastavený“, že necíti ŽIADNU vinu za svoje svinstvá ktoré pácha (ani teraz ju necíti, a ani to na neho neskôr nedoľahne – to je podmienka), tak za to NEBUDE potrestaný. A z toho mi vyplýva, akoby náš Stvoriteľ bol NIE SPRAVODLIVÝ „PÁNKO“, ale nejaká ĽAHOSTAJNÁ UMELÁ INTELIGENCIA….. ktorej pôsobenie (a teraz to bude veľmi zaujímavé) na konkrétneho človeka sa dá do veľkej miery/účinnosti „hacknúť“ v prospech konkrétneho človeka. Hovorí sa tomu aj „zákon príťažlivosti“.

    Keby si mal logiku, tak by ti došlo, že tvoj Vadim Zeland nemá pravdu. Pretože už z prostej logiky sa dá predpokladať, že Boh je inteligentný a spravodlivý, takže názory tvoj guru sú hlúpe a obmedzené.

    • Marek Košice

     „Keby si mal logiku, tak by ti došlo, že tvoj Vadim Zeland nemá pravdu. Pretože už z prostej logiky sa dá predpokladať, že Boh je inteligentný a spravodlivý, takže názory tvoj guru sú hlúpe a obmedzené.“……… 😀 😀 😀 😀

     Ahaaaaa….takže vlastne polovica ľudstva ZHREŠILA, a preto podľahla vakcinovaniu……… Pretože SPRAVODLIVÝ BOH tu na ľudstvo poslal Gatesa a spol., aby vykonali spravodlivosť na miliardách hriešnikoch……….. Si ty načisto zošalel, Julo?

     • Marek tiež Košice

      Zobuď sa. Nikdy si nepočul o tom, že Boh stvoril človeka k obrazu svojmu a to hlavné, čo mu dal, bola slobodná vôľa? Schopnosť vyberať si, čo spravím a ako sa rozhodnem, na rozdiel od anjelov, ktorí musia plniť do bodky Božiu vôľu (nemajú svoju vlastnú)?

      Áno, satanisti (luciferiáni, slobodomurári, ilumináti, …) páchajú nehorázne zlo na celom ľudstve, špeciálne na ďeťoch. Kupujú si tým láskavosti od diabla samotného. Či si ich vyberú v pekle alebo ďalšej inkarnácii, prípadne bohatstvami v tomto živote, je mi totálne jedno.

      To je vina Pána Boha, že im je dovolené toto robiť? Veď majú takú istú slobodnú vôľu ako Ty. Prečo Ty nemučíš a neznásilňuješ deti? Ak sa to spraví šikovne, tak neexistuje nijaká odveta ani svedkovia, zodpovednosť, basa. Lebo normálny človek má v sebe hlboko zakorenený morálny kompas, ktorý by niečo takéto nedopustil. Je to Tvoje rozhodnutie, že sa týmto kompasom riadiš = slobodná vôľa.

      Boh a diabol majú uzavretú stávku, kto na svojej strane udrží duše. Boh hrá čistú hru, nezasahuje a necháva slobodnú vôľu. Diabol začal pred nejakým časom podvádzať a pôsobí prostredníctvom démonov už v našej vibračnej rovine. Týmto odhaľovaním mysticizmu stiahol všetkých sociopatov a psychopatov, miliardárov, politikov atď., ľudí, ktorí morálny kompas nemajú a pre 10-100 miliónikov by vyrezali oči aj vlastnej matke.

      Zlo, ktoré sa na svete deje, nie je vina Boha. Je to vina nás všetkých. Vieme, že sú deti mučené satanistami a nič s tým nerobíme. Ja o tom aspoň hovorím, komu môžem. Nebudem im to nijako uľahčovať a podporovať ich hru. Nijakej karmickej pomoci sa odo mňa vedome nedočkajú, hovädá sku*vené.

      Odporúčam film Constantine, v hl. roli Keanu Reeves.

 3. Pretože taká je dohoda s luciferom

  • Lucifer dostal 75 rokov na vládnutie na Zemi, presne tak – taká je dohoda a určitá „stávka“, pokiaľ sa nemýlim, čiže mu zostáva ešte okolo 17 rokov ! Posolstvá Panny Márie a Krista v ich zjaveniach to jasne potvrdzujú, rovnako ako aj sen jedného pápeža z 19. storočia, len si už nepamätám jeho meno. Verte či neverte, ale je to tak.

   • Marek Košice

    Veruže neverím……… Pripomína mi to všetko kydy od NASA, a ich výhovorky prečo sa každých pár rokov odkladá „vesmírna turistika“….
    Hlavne sa tomu nedá veriť z dôvodu, že Kristus nikdy neexistoval. Je to bájna postava, a dokonca jeho meno vychádza z indického Krišny. A len si predstav….OBAJA MAJÚ ÚPLNE ROVNAKÝ ŽIVOTNÝ PRÍBEH…….. Akurát že Krišna „žil“ o nejakých tritisíc rokov skôr.

    Príbeh o Krišnovi, citujem :
    “ Krišna – božstvo Indie
    Podobností mezi hlavní postavou křesťanství a indickým mesiášem je mnoho. Massey skutečně nalézá mezi hinduistickým a křesťanským spasitelem 100 podobností a Graves, který do své analýzy zahrnul různá nekanonizovaná evangelia, našel více než 300 podobností. Poznamenejme, že dřívější běžný anglický pravopis jména Krishna bylo „Christna“, což odhaluje jeho příbuznost s „Kristem“ (anglicky „Christ“). Také poznamenejme, že – podobně jako v případě židovského bohočlověka – mnoho lidí věřilo v existenci historického, sexualizovaného Krišny.

    Krišna se narodil panně Devaki („božského původu“).
    Jeho otec byl tesař.
    Jeho narození bylo oznámeno anděly, mudrci a pastýři a byl zobrazován se zlatem, kadidlem a myrtou.
    Byl pronásledován tyranem, který nařídil zabít tisíce nemluvňat.
    Byl potomkem královských předků.
    Byl pokřtěn v řece Ganze.
    Konal divy a zázraky.
    Oživoval mrtvé a léčil nemocné leprou, hluché a slepé.
    Krišna používal podobenství, aby naučil lidi milosrdenství a lásce.
    Žil prostě a miloval chudé.
    Byl přeměněn před zraky svých učedníků.
    Podle některých tradic zemřel na stromě nebo byl ukřižován spolu se dvěma zloději.
    Vstal z mrtvých a vstoupil do nebe.
    Krišna je nazýván „Božím Pastýřem“ a „Pánem pánů“ a byl považován za „Vykupitele, Prvorozeného, oběť pro odpuštění hříchů, Osvoboditele, univerzální slovo.“
    Je druhou osobou svaté trojice a prohlašoval se za „Vzkříšení“ a „Cestu k Otci“.
    Byl považován za „Začátek, Střed a Konec“ (Alfa a Omega), stejně jako byl vševědoucí, všudypřítomný a všemohoucí.
    Jeho učedníci mu udělili titul „Jezeus“, což znamená „čistá podstata“.
    Krišna se má vrátit vybojovat bitvu s „Princem Zla“, který zpustoší zemi.“

    • vlastimila

     Jezis Kristus = pomazany

    • Miroslav Čižmár

     Možno preto sa mu prišiel pokloniť mudrc z Indie.

    • Nemiešaj jablká s hruškami a naštuduj si dejiny slobodomurárstva ! Potom pochopíš, že ich jediným nepriateľom je kresťanstvo !!!

     • Miroslav Čižmár

      Kresťanstvo končí, ale duch zostáva.

     • Marek Košice

      „Nemiešaj jablká s hruškami a naštuduj si dejiny slobodomurárstva ! Potom pochopíš, že ich jediným nepriateľom je kresťanstvo !!!“ …. a kde máš istotu, že to tak je? Pretože sa to tam tak píše? Nenapadlo ti, že to môže byť tak, že SLOBODOMURÁRI CHCÚ, aby si ľudia mysleli, že ich (slobodomurárov) jediným nepriateľom je kresťanstvo? A potom by sa ku kresťanstvu tí ľudia utiekli/priklonili, a boli by v pasci, lebo by verili na falošného spasiteľa, ktorý v skutočnosti ľudstvo nezachráni? 😉

     • hľadač pravdy

      XXL,

      ,,Potom pochopíš, že ich jediným nepriateľom je kresťanstvo“

      túto Tvoju vetu treba trochu upresniť, v pár bodoch k tomu to stručne rozvediem:

      1.) rímsko-katolícke vierovyznanie je absolútne pravdivé
      (odkaz na veľmi stručne napísaný text na jednej stránke A4: https://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/clanky/Jak_stare_je_tve_nabozenstvi.pdf).

      2.) jedinou skutočnou silou, ktorá sa slobodomurárom stavala do cesty bola Katolícka Cirkev. Pozícia Katolíckej Cirkvi k slobodomurárstvu je najlepšie rozpracovaná v encyklike „Humanum genus“ pápeža Leva XIII. z roku 1884:
      https://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/HUMANUM_GENUS_Encyklika_Lva_XIII_Odsouzeni_zednaru.pdf

      3.) Posledný skutočný Petrov nástupca na pápežskom stolci bol sv. Pius X. (pontifikát mal v rokoch 1903-1914). Namiesto Pia X. mal byť v r.1903 zvolený slobodomurársky najvyššie zasvätený kardinál Rampolla, ktorý aj získal väčšinu hlasov v konkláve pri voľbe pápeža v r.1903, ale jeho definitívnemu zvoleniu zabránilo veto rakúskeho cisára!
      (aj preto prebehla slobodomurármi naplánovaná WWI, ktorej hlavným účelom bolo zničenie európskych monarchií).

      4.) Ako som nedávno v rozsiahlejšom príspevku, v bode č.4 naznačil tu:
      https://www.badatel.net/byvaleho-viceprezidenta-pfizeru-sokovalo-ze-100-vakcinovych-umrti-sposobilo-len-5-sarzi/#comment-123124
      alebo v krátkej reakcii už pred niekoľkými mesiacmi tu:
      https://www.badatel.net/papez-frantisek-priznal-klamstva-podporu-znaku-selmy-a-vydieranie-svetovych-lidrov/#comment-103574
      totálna infiltrácia rímsko-katolíckej cirkvi (RKC) slobodomurárstvom bola zavŕšená na II. vatikánskom koncile v rokoch 1962-1965. Infiltráciou slobodomurárov bola celkom pozmenená omša, sviatosti aj učenie rímskych katolíkov – teda už nastal masový odpad, ako bolo predpovedané (2 Sol 2,3).

      Túto stratégiu a postupnú infiltráciu slobodomurárov do Katolíckej Cirkvi prehľadne a stručne popisuje pravoverný katolícky teológ Johannes Rothkranz vo svojej štúdii z r.2013 ,,Dialektický sled papežů posledních 100 let“, ktorá je k stiahnutiu na tomto odkaze (*poznámka nižšie – dialektika):
      https://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Dialekticky_sled_papezu_poslednich_100_let.pdf
      Takto sa z Kristovej nevesty stala neviestkou Antikrista. To znamená, že RKC BOLA najväčšou prekážkou slobodomurárov, už ale NIE JE, keďže RKC slobodomurári úplne ovládli a plne s nimi spolupracuje na zavádzaní NWO. O súde nad touto neviestkou pozri: Kap. 17 Zj.sv.Jána.

      *poznámka – dialektika:
      Dialektika, znamená – postupovať vpred pomocou ustavičných nových protikladov medzi ,,spolubratmi” a ich stále novým prekonávaním. Dva kroky dopredu, jeden späť. Ide to síce pomaly a obtiažne, vylučuje sa tým však každý SKUTOČNÝ ,,krok späť”, teda sa takto garantuje ,,nezvratnosť” zdanlivého ,,pokroku”.

      5.) Pravoverní katolíci označujú Bergoglia za možného predpovedaného falošného proroka. S ABSOLÚTNOU istotou to snáď nikto tvrdiť nemôže. Ani ja, ani ostatní veriaci, čo ho takto označujú – niesme proroci, preto som tam uviedol to slovíčko ,,možného”.
      Sme iba obyčajní a omylní ľudia s nedokonalým rozumom, ale všetky okolnosti nasvedčujú tomu, že Bergoglio je falošný prorok
      (Zj 13,11; 16,13 ; 19,20 ; 20,10).
      Ďalšie udalosti nám toho zjavne ukážu a odhalia ešte viac.

      6.) V knihe Zjavenia apoštola Jána je v symbolických obrazoch naznačená budúcnosť Kristovej Cirkvi a sveta. V Zjavení sú popísané dve šelmy, ako spojenci Satanovi – Morská šelma a Zemská šelma.

      7.) Morská šelma – v Zjavení sa píše o mori, ale nejedná sa o more, more je tu symbolom národov. Najväčším spojencom ,,Morskej šelmy” (Zj 13) je slobodomurárstvo, ako som naznačoval vo svojom rozsiahlejšom príspevku ,,Pár bodov k práci slobodomurárskych pra-lóží v pozadí…”, na ktorý odkazujem aj tu v bode č.4.
      Šelma vystupujúca z mora sú svetské vlády nepriateľské Kristovej Cirkvi. Do tejto šelmy vložil Satan všetku svoju zlobu a moc na záhubu Cirkvi. Slobodomurárstvo je satanova vzdorocírkev, slobodomurári sú satanove vojsko.

      8.) Zemská šelma – duchovná moc hmotnej filozofie a vedy (materializmus). Materializmus bude zvádzať bohatých (liberalizmus) a chudobných (socializmus, komunizmus), aby sa stali jeho stúpencami (znamenie na čele – odznak presvedčenia) a aby sa stali jeho šíriteľmi, propagátormi (znamenie na pravej ruke – odznak činnosti).
      Šelma materializmu bude zavádzať násilnú moc nad tými, ktorí nie sú stúpencami bezbožnosti. Bezbožnosť vyvrcholí vystúpením človeka neprávosti, Syna zatratenia – charakterovo najhorším zo všetkých ľudí, ktorí kedy žili – Antikristom.

     • keby len krestanstvo

     • hľadač pravdy

      Aby nedošlo k nepochopeniu môjho tu vyššie uvedeného predošlého príspevku (,,hľadač pravdy, 29/01/2022 at 12:49″) je potrebné, keďže som to jednoznačne hneď v poznámke neuviedol, aby som tu upresnil nasledujúce:

      Napríklad v Zj 16,13 sa uvádza:

      ,,I videl som troch nečistých duchov ako žaby vychádzať z tlamy DRAKA, z tlamy ŠELMY a z úst FALOŠNÉHO PROROKA.“

      drak = Satan
      šelma = Antikrist
      falošný prorok = lžiprorok, je to predchodca Antikrista

      falošný prorok má pripraviť cestu falošnému mesiášovi – Antikristovi!

 4. KOVIDBARÓN!

  ,,,,originál článok pre nečinných a nenažraných robošov pracujúcich vo veľkých firmách dotovaných štátom-čiže veškerým obyvateľstvom vrátane tých bez účasti na tomto svinstve zadlžovania všetkých a zaslepených štátnych úradníkov,verejnú správu a uniformovaných,ktorí majú radi výhody čistotu moc a to tzv.cudzie,,,,lebo je to ľahšia cesta a vždy si tento počin nejako zalibizujú,,,,a ďalšiou témou sú zaočkovaní ježíškovci s kreditkami a smarfónami s amplikáciami napríklad aj QR-toto je doslova ľudská spoďárska sebranka,,,,ak chcete zničiť zlého-musíte zničiť sluhov zla! a to platí aj pre továrnikov a oligarchov,ktorých ste si sami tu vychovali-táto hra je iba o číslach,čiže o počtoch ľudí-čiže duší,,,,dobre je iba tej duši,ktorá sem nemusí príjsť,lebo tu je treba potom podať skutočný duchovný výkon a to bez odmeny či pomoci.

  • Marek Košice

   „,,,,a ďalšiou témou sú zaočkovaní ježíškovci s kreditkami a smarfónami s amplikáciami napríklad aj QR-toto je doslova ľudská spoďárska sebranka,,,,“

   AMEN 🙂

 5. Len jeden z mnohých príkladov toho, aký tu prebieha tvrdý boj proti kresťanstvu a pravde, nehovoriac už o podpore islamskej migrácie, ISIS v Sýrii démonkratickým západom a pod.: https://www.protiproud.cz/politika/6275-bajecny-novy-svet-dva-roky-basy-za-citovani-bible-ustava-se-hodi-leda-na-onu-mistnost-smi-se-jen-mainstreamove-krestanstvi-a-co-to-vlastne-je-hle-zapadni-svoboda-slova-reportaz-psana-na-opratce-nebo-kafkuv-proces.htm !

  • Marek Košice

   „Len jeden z mnohých príkladov toho, aký tu prebieha tvrdý boj proti kresťanstvu a pravde“ …… Presne to tvrdia prívrženci všetkých iných náboženstiev, akurát nepovedia „tvrdý boj proti kresťanstvu a pravde“, ale „tvrdý boj jproti islamu a pravde“, „tvrdý boj proti hinduizmu a pravde“, atď, atp……..

   Ako môžeš veriť v biblického Boha Stvoriteľa, keď nechá „zlosynov“ vyvraždiť nejaký kresťanský kostol s úprimne sa modliacimi k nemu?
   Radšej priznaj, že bez tvojej viery „v dobrotivého Boha Stvoriteľa“ by si len tak-tak odolával neukončiť svoj život. Potom pochopím tvojej mechanickej a emocionálnej viere voči nemu. Ale aj v tom prípade to bude len zbabelectvo. No máš na neho právo.

   Nie som ateista, „Veľký Tresk“ je samozrejme blud, rovnako aj Zemeguľa, ale zas odtiaľ-potiaľ. Ak má byť jedným z prejavov lásky Boha to, že dopustí mimo iného aj mučenie detí, tak………. strč si takého „dobrotivého biblického Boha“. V skutočnosti je náš Stvoriteľ mixom dobra a zla, Boha a Satana………. A NEVYSLIŠÍ ŽIADNU MODLITBU, akurát tak umožní fungovaniu zákona príťažlivosti. A ten mi pripadá ako výtvor umelej inteligencie.

   • vlastimila

    Nevyslysi je spravne…

   • Od vzniku slobodomurárov /nemám na mysli ich vymyslené legendy), t.j. 18. storočia je hlavným nepriateľom katolícka cirkev a všetko kresťanské ! Illumináti sú vyšší stupeň slobodomurárskej hierarchie, takže vec je úplne jasná ! Franc. revolúciou to začalo a ich útok na kresťanstvo a len kresťanstvo pokračuje aj v súčasnosti !!! Niet viac k tomu čo dodať !

   • provokater

    Marek darek, otca jeho, veď oni majú sľúbené kráľovstvo nebeské, teda večný raj tak im praj…len,… akosi sa nikomu do toho raha z tohto pozemského pekla nechce. Vieš mi to vysvetliť?

    • Marek Košice

     Viem. Vedia, že ak existuje nebeský raj, tak ani sa v ňom nestihnú „tri krát“ nadýchnuť, a už putujú do ďalšieho tela tu do pekla Zem.

 6. A čo by sme mali proti tomu robiť?
  Ako bežný občan?

 7. František

  Vynikajúci článok! Praktiky je to tak,toto ocenia len ti,ktorí sú veriaci a vedia,že satanovi ide o zaradenie človeka a jeho duše!!!! Nech si myslí kto co chce,ale nikto nevyvrati skutočnosť, že Boh existuje a miluje človeka,…dal mu slobodnú vôľu a tak sa ma rozhodnúť,bud bude s Bohom,alebo proti Bohu!!! Každý si musí uvedomiť, že raz zomrie a za skutky sa bude zodpovedať, práve pred Bohom……

  • vlastimila

   Nerozumiem…zaradenie cloveka ??????

  • provokater

   len neviem pochopiť, asi som debilný, kto že to stvoril Boha???Sám sa stvoril, či…

  • Marek Košice

   Boh miluje ľudstvo, NIE ČLOVEKA. Človek je len jedna bunka ľudstva & ľudského tela. Tebe záleží na živote tvojho tela ako celku, nie na živote tvojej konkrétnej bunky, František. Preto sa napríklad raz za čas preješ, opiješ, alebo to preháňaš s ejakuláciami…. Toľko buniek tým hubíš „predčasne“, že až. A taká istá „predčasná smrť človeka“ (dajme tomu dieťaťa, mladého človeka, atď) tak isto „trhá“ žily Bohu, ako tebe trhá žili, že dnes ti umrelo o X buniek viac, pretože si si buď vôbec nezacvičil, alebo si to s cvičením prehnal.
   Zmier sa s tým, taká je realita „bohužiaľ“…..

 8. Marcelinho

  Výborný článok. Už som sa v minulosti veľakrát zamýšľal nad tým, prečo sú iluminátske plány vopred dávkované vo filmoch, dokonca v rozprávkach – nedávno kolovali na sociálnych sieťach úryvky zo Simpsonovcov, v jednej scéne napr. plánovali podvod s vírusom, presne ako v dnešnej dobe. Ide im o našu dušu, ani tak nie o zbavovanie sa zodpovednosti, lebo krutému trestu sa aj tak nevyhnú, chcú so sebou stiahnuť čo najviac duší, tak to aspoň vidím ja. Na druhej strane tie prerieknutia Hegera či Matoviča – myslíte, že sú do iluminátskych plánov priamo zasvätení? Najmä Heger na mňa pôsobí, že je rád, že si ráno sám zaviaže topánky.

  • Nepodceňujte Hegera. To, že sa správa ako blbeček, neznamená, že ním aj je. A aj keby bol, tak kľudne môže dostávať inštrukcie. A to sa neideme púšťať do debaty, či nie sú zaočkovaní (aj Heger je zaočkovaný) v podstate už asimilovaní a externe ovládaní ako Borgovia v Star Treku.

   Pozrite si toto video (v angličtine):
   https://unshackledminds.com/the-secret-life-of-mark-zuckerberg/

   • Casto mi pripadal Matovic akoby svojou cinnostou sa snazil ludi varovat/zachranit. Ako s tym sputnikom, alebo chaosom okolo zabezpecenia vakcin. Vyberom vyslovene nesympatickych osobnosti, ktory tvorili a predkladali opatrenia (Mikas, Jarcuska, Krcmery a pod.). Tym nechcem podcenovat inteligenciu Slovakov – co mam skusenosti z medzinarodnych koncernov sme spolu s Bulharmi, Rumunmi a Rusmi to najmudrejsie a najschopnejsie co na svete je.

    • Neposudzuj podľa rečí – posudzuj podľa skutkov – podľa výsledkov! Nanočipy dostala polovica Slovákov, otestovaných a tiež začipovaných je 3 a polmilióna. Frustovaní okrem satanistov sú všetci. Skrachovali desaťtisíce. Ekonomika v prdeli. Základne USA. Štát ovádli médiá v cudzích rukách, štát ovládli technológie DARPA, štát ovádla medicinálna mafia.

     Títo satanistickí zmrdi „varujú“ podľa pravidiel. Čím nespochybňujem to, že niekto robí prekecnutia preto, že je rozdvojený – že jeho myseľ ide podľa programu, ale stále má svedomie,ktoré ho podvedome núti konať proti programu kontraproduktívne = lož má krátke nohy.

     Odporní jedinci sú delegovaní preto, že satanisti od nich očakávajú odporné výsledky – cap-kozojeb smradľavý tiež nie je sympaťák a plní svoju úlohu. Pokiaľ niekto chce vládnuť strachom – nebude používať sympatické príjemné nástroje! Heger vyzerá ako ko.ot, pretože to ko.ot je!

     Osobne neverím, že medzi liberálmi a progresívcami je jediný človek – rezident, ktorý by tam bol len preto, aby im do toho hodil vidly!

     Ty len chceš vidieť týchto zmrdov v lepšom svetle – pretože máš pochybnosti sám o sebe!

    • holistický prístup

     Matovič je JEZUITA!!!! – len vytvára podľa príkazov egregor – vkladá človekom do pod-vedomia – in-formáciu – chybový program na znižovanie vibrácií – aby TVORCOVIA tvorili „svet“ pre TEMNÝCH …

  • Už je to dávno, když Karel Gott říkal, že svět řídí ilumináti tak ho spoustu lidí mělo když ne za blázna tak aspoň za výstředního umělce. Ale on věděl o čem mluví.

 9. Okrem toho pri stovkach a tisicoch ludi vediacich o tomto plane je v podstate nemozne, aby vsetko ostalo vzdy utajene. Ludia sa jednoducho prekecnu, zdoveria partnerom, kamaratom, opiju sa a vykecaju to proste ako pri hocijakych inych tajomstvach. Sme predsa len ludia.

 10. Rozbitá váza

  …v bežnom živote sa tomu tiež hovorí psychické týranie…
  Jedinec Vám povie, čo by urobil…alebo nie – a pri tom to už urobil (alebo nie) a vy mu to nemôžete dokázať, lebo nemáte žiadne dôkazy…ale, on už je spokojný, lebo Vám to povedal…

 11. Chazarski zidosionisticki iluminati maju priamo vo svojom Talmude napisane,ze ak chcu niekomu ublizit,tak ho musia najskor vopred varovat.Samozrejme,ze to nerobia priamo a uplne viditelne,ale robia to roznymi podprahovymi metodami.Co sa tyka vsemohuceho boha na ktoreho sa uz tisice rokov spoliehaju a cakaju na jeho pomoc miliardy ludskych bytosti,tak jeden nemecky filozof raz povedal nieco v tom zmysle,ze neviditelny a neexistujuci su si velmi podobne.Moj osobny nazor je,ze ak aj pripustime,existenciu boha,tak existencia boha ktory za tisice rokov svojou necinnostou voci zlu,utrpeniu,trapeniu chorobam vojnam a smrti je pre trpiacich ludi bezvyznamna.

 12. Mili Krajania!
  Je to 3tieho Februara, kedy sa overnie uz podpisannej zmluvy dostane na “pretras” ?
  Chcel by som, aby tato web site dovtedy uz bola von.
  FYI: V Okinawe od 45ho protestuju domorodci proti amerckej zakladni. NEMOZU v noci spavat !
  Koli lietadlam a helikopteram co lietaju 24 hodin denne. Minule helikoptera preletele nad skolou, tak domorodci Protestovali. Americaia povedali, ze to nebola ich helikoptera. KED IM UKAZALI VIDEO, ZE ANO, tak sa len ospravedlnili. 77 ROKOV SA DOMORODCI SNAZIA a demonstruju proti tejto instalacii -a nemozu si pomoct!!!! Americkemu vojakovi-cernochovi, ktory znasilnil 11 rocne dievcatko sa nic nestalo! A to protestovalo vraj iba 35 000 ludi proti nemu !!! Hodnoty pozemnkow zletia dole. Ak sa oni nastahuju na Slovensko, Rusko sa nebude hrat. My uz po olympiade mozeme na vlastnej kozi zistit, co tie tri podpisy znamenaju pre cely narod.
  Prosim VAS, Vyberte meno, najdite cloveka. DAJTE MI VEDIET ASAP. Osobne, najviac sa mi paci:
  SlovaciPoznajteZradcovNaroda. Uz nadpis hovori vsetko.
  ( Ked nadpis dostane 3 hlasy, beriem. ) 🙂
  Dakujem.

  • Názov domény by mal byť čo najkratší, aby sa predišlo jeho zlému napísaniu. Tiež by nemal obsahovať pomlčky, lebo niekto vie, že tam ta pomlčka je, niekto nie, takže zasa by sa ľudia mýlili. To „Slovensko“ v názve tiež nemusí byť, lebo keď je stránka po slovensky, tak sa ľudia dovtípia, že sa to týka Slovenska. Takže my by sme dali skôr „ZradcoviaNaroda“ alebo „VlastiZdradcovia“ (to „VlastiZdradcovia“ si ale môžu ľudia tiež myliť s nesprávnym názvom „VlastiZradci“, čo je zasa potenciálny problém na zapamätanie si).

 13. Nevsimol som si, ze list nebol pipojeny!

  Mena web site, co boli navrhnute:
  ZradcoviaNaroda
  ZoznamZradcovSlovenska
  ZradcoviaSlovanov
  SlovanskiZradcovia
  ZradcoviaSlovenska
  ZoznamZradcovSlovanov
  Vlastizradci
  VrahoviaSlovanov
  VrahoviaSlovakov
  KolaborantiProtiNarodu
  Slovaci-PoznajteZradcovNaroda

  • w w w . zradcaSR . sk kratke vystizne 🙂

  • Ladislav – Stále ti tam vypadáva ten http://www.vlkodav.sk!
   Ja som navrhoval len slogan „Slováci – poznajte zradcov národa!“ – to nemá byť stránka! To je PR!

   Čisto súkromne – ten Vlkodav má minimálne 25 rokov, mám niekde aj logo k nemu – vytváral som ten koncept ako občiansku protisystémovú platformu OZ – proti zdieraniu ľudí a výpalníctvu – právnickú stránku – keď sme tu ešte nemali rozšírený internet pred rokom 2000. A teraz je ozaj nová príležitosť a hlavne potreba! Tak to dávam do frcu!

   Ad „( Ked nadpis dostane 3 hlasy, beriem. )“ – toto si vyžaduje profesionálne znalosti a nie hlasovanie „babiek mečiaroviek“!

   Ja som profesionálny copywriter – berieš, alebo neberieš! Dopredu hovorím – už ani náhodou nevstupujem do projektu, o ktorom som presvedčený, že nemá budúcnosť, lebo nomen omen! Slovo má určitú silu, energiu! Nemôžem navrhnúť – „Zabite týchto zradcov národa!“ – lebo! Preto Vlkodav!
   Toto musí mať drajv! Toto musí byť agresívne! Radikálne! „Ideme sa radikalizovať!“ Alebo choďte doboha!

   Wágna stránka bez akcie sa tak nakoniec nestane zoznamom zmrdov určených na odstrel, ale sa stane zoznamom identifikovaných občanov, ktorí budú určení na odstrel, pretože sa zmrdom, zradcom a okupantom stavajú na odpor! Viď cielená provokatívna činnosť – Protokoly Sionu.

   Teda – ak neberieš – ja si nechám svojho Vlkodava a jeho koncept, a vy si odhlasujte 3 hlasmi diletantov svoju ďalšiu zábavku. Otázka znie – čo robí ako subjekt „zoznam“ a čo robí ako subjekt Vlkodav! Ste zblbnutí „akciou Schindlerovho zoznamu“, ale aj v nej subjektom akcie bol Schindler sám a nie zoznam obetí gestapákov doboha!

   Zjavne si nerozumieme – toto nemá byť o tom, čo sa komu páči, ale čo je funkčné a čo plní účel. A každú novú stránku budú musieť uviesť spriazené weby a tie musia odkomunikovať, o čom to je, takže ak niekto nevie, čo to doboha má byť ten Vlkodav – bude musieť rovnako pochopiť, čo to doboha má byť ten „ZradcoviaSlovenska“ a pod. A na to je ten SLOGAN!

   Nechajte ma robiť to, čomu rozumiem, alebo si to urobte sami a neste si za svoju nekompetentnosť dôsledky – aj v zmysle zmarenej energie a času. A v hre je aj vaša bezpečnosť. Ak mám riskovať svoju bezpečnosť na presadenie svojho záujmu – potrebujem funkčný nástroj a zbraň. Manuál design!
   S diletantmi spolu do žiadnej vojny nejdem!

   • No – a už má niekto iniciatívu!
    „Doména vlkodav.sk
    je parkována u CZECHIA.COM“
    http://www.vlkodav.sk

    Lebo psíčkari doboha!

     • Opäť psíčkari! Reálni Pritom ich je s vlkodavmi na Slovensku „5“! Čiže – bavili sme sa o Islande, ale ten už nie, takže treba ísť mimo Európu – navrhujem do linuxového spoločenstva.

      Free Linux Hosting l Free Linux Server Hosting l Best …
      [Prehľadávať doménu wpnode.net] https://wpnode.net › free-linux-hosting
      WPNode is an excellent free linux hosting provider which will ensure you reap all of the benefits of using Linux hosting for your websites development

      Free Linux Hosting- 2022’s Best 10 Free Linux Web Hosting …
      [Prehľadávať doménu hostingcharges.in] https://www.hostingcharges.in › compare-hosting › free-linux-hosting
      Linux hosting for free can be very useful for new players in a hosting environment. For the websites made for non-profit organizations, Free Linux hosting can be preferred. Free hosting is most commonly used for experimenting with your websites or project. Just to learn how things work over the internet.

      FREE Linux Hosting | Who’s No.① in 2022 | HostAdvice
      [Prehľadávať doménu hostadvice.com] https://hostadvice.com › linux-hosting › free
      Our Best Free Hosting Linux of 2022. Explore different free Linux hosting solutions with Apache, PHP, MySQL, industry-best Control Panels, 1-click installations, app integrations, security features, and backups. Hosting Type Any. All.

 14. „Napríklad, pamätáte si, ako bývalý premiér Matovič počas plošného testovania v roku 2020 povedal, že ide o čipovanie? To nebol žart. On to musel priznať, no povedal to tak, že tomu väčšina ľudí neuverila. On je tým pádom z hľadiska karmy krytý – povedal to jasne a zreteľne. To, že ste tomu neuverili, je už váš problém.“

  Smiešny názor, že je z hľadiska karmy krytý. To je podobná hlúposť, ako keď niekto zodpovedá za vznik vojny, ale nemá žiadnu vinu za zločiny vojny, pretože povedal, že vojna bude…
  Takáto manipulácia, je tak pre človeka z nízkym IQ…
  A to ani neriešim, či karma vobec existuje.

  • Tak krytý nemusí byť úplne, ale on si to aspoň môže myslieť, že krytý je.

   • Pozrite, slobodomurárom vymývajú mozgy v nižšom stupni sú agnostici vo vyššom luciferiáni. A psychopat aj bez toho to nemá v hlave v poriadku a liečia ho psychiatri v Rakúsku i keď je známe, že duševné choroby, závažné sú neliečiteľné, len je možné čiastočne potlačovať príznaky…
    Takže mne je fakt jedno, čo žvásta ten chorý jedinec a čo si vo svoje chorej hlave myslí. Možno verí tomu, čo píšete, ale na realite a pravde to nič nezmení. Vinu má a zásadnú. V jeho prípade by som stavil na 2 možnosti, buď sa hlúpo preriekol, alebo provokoval, lebo sa cíti beztrestne.

   • vlastimila

    A to je aj na nieco dobre? Mne osobne to nedava ziadny zmysel, presne tak ako buzerovanie ludi na UPSVAR, kde „strankuju“ z “ recepcie“ , = nic tam nevybavis…vyhovorky= klamstva etc….

 15. Pokolra veluk

  Toto nie je Einšteinova myšlienka, ale mal to z čiernych projektov od „anjelov“, ktorého bol súčasťou aj s John von Neumannom a Crowleyho učeníkom Jack Parsons-om. Je to relatívne známe aj z konšpiračnej „UFO“ literatúry. A už aj naša pozemská veda to tuší. Googluj „holographic universe theory“.
  Einstein bol výborný matematik, to mu treba uznať.

  • Pokolra veluk

   Toto bola moja reakci na vlastimilu
   28/01/2022 at 14:10
   „Sorry, ale Einsteinom by som neargumentovala…“

   • Pokolra veluk

    A ešte jedna zaujímavosť – pre vašu zábavu – ohladom materialistickej fyziky. Akákolvek teória ignorujúca existenciu vedomí (duší) v kozme (t.j. v materiálnom svete) je nekorektná, vrátane tých objavov všelijakých exotických častíc, vrátane tej najhonosnejšej, Higgsovho bozónu(„buzíka“), ktorú nazvali „božou časticou“ z ktorej po „big bange“ údajne vznikol celý vesmír. Oh my god! „Existenciu“ bozónu začal predpokladat ešte v roku 1964 britský vedec Peter Higgs, potom o ňom začalo rozmýšlat čoraz viac vedcov a v roku 2012 ho aj našli! Čo sa ale v skutočnosti stalo, že čím viac vedcov začalo predpokladat jeho existenciu, a tým vzniklo akési náboženstvo, vedomia tých vedcov ho časom MANIFESTOVALI do existencie, a samozrejme ho v 2012 aj „našli“. Ale našli len kúsok nimi manifestovanej reality, žiadnu univerzálnu časticu. V tom je tá groteska materialistickej časticovej fyziky, že materialistickí vedci si neuvedomujú, že akonáhle začnú predpokladat exitenciu nejakých špeciálnych častíc, skor či neskor ich aj „nájdu“, no je to iba hra ich mysle. Materiálny svet vytvárajú mysle živočíchov v ňom žijúcich, to je to velké „tajomstvo“ (ako som to vyššie písal, a linkoval som článok)

  • A jeho nežidovská žena ešte lepšia! Preto jej musel po rozvode vyplatiť všetky peniaze za Nobelovu cenu za Teóriu relativity – jej teóriu relativity! Ocenenie si nechal on! Židovský sukničkár a domáci despota – top sionista – navrhnutý na prvého prezidenta Izraela, čo odmietol. Jeho žena – Milovičivá, kamarátka a spolužiačka Nicolu Teslu, s ním . vtedy oblbnutá, podpisovala ako Gójimka manželskú zmluvu, v ktorej sa nu zavúzovala k plnej oddanosti – mal byť pánom jej života. Ktorý jej zahýbal kde mohol, až to ponižovanie už nezniesla.

 16. …je to presne tak ako v tom fime ,,Diablov advokát“- ,Ja staviam len scénu, slob.vôľu, svoje nitky povyťahujú sami“…resp.,,povyťahujeme sami“…áno, ilumináti chcú našu dušu, našu najvyššiu hodnotu…priznám sa, nevedela som, že sled negatív.karmy nemá nič spoloč.s lineár.časom, teda že sa môže prelínať karma bud.s minulou… Dna každ.živej bunky je prepojené s duchov.svetom, má to pre nás skutočne veľký význam a toto nie všetci vedia, tiež má nám to byť zatajené….aj toto čítanie prináša pre nás každého kopec informácii, no nie každý je s tým stotož., resp.tomu vôbec neverí/ moja skúsenosť pri rozhovore s inými../…čo sa týka kresťanstva, to uznáva manželstvo medzi mužou a ženou, homosex.vzťahy sú vraj proti božej vôli…no ani my, ani dáka inštitúcia nikdy nemôžeme posudzovať a hodnotiť, ako to niekto cíti…nezáleží na tom, čo kto uznáva, alebo neuznáva, záleží na tom, ako naozaj žije, či žije podľa svojho vnútor.nastavenia, podľa svojho ja, ak nie, potom ide každý 1človek v 1.rade sám proti sebe…je to niečo podobné, ako tu už bolo spomenuté, nie je dôležité, čo poviem, ale či to ozaj urobím, teda či žijem podľa slov, kt.hovorím…. ohľadom tých vzťahov, nie je dobré sa pretvarovať, aj takýto človek má žiť podľa svojho presvedčenia…a ak chce niekto zahýbať, nech zahýba niekomu, kt.bude zahýbať tiež, takto to bude vyrovnané, no ak má zahýbať niekomu, kto to neuznáva, nech sa s ním ani nezbližuje… manžels.zmluvy sú nepotrebné, nakoľko obaja partneri- oni sami za seba- majú byť v 1.rade pánmi svojich životom…a ok.môže byť aj VLKODAV, je to krátke, stručné a výstižné…..

 17. Nezabúdajte na pani v paláci. Že budeme krajinou, kde sa nebudú báť umierať??? Veštica??? Alebo tá, ktorá má kryť všetky podlosti ostatných, ktorí majú byť súdení za vlastizradu a genocídu. Tri mesiace pred zvolením o nej vedeli akurát na skládke v Pezinku. A čo tak program Dominion na sčítanie hlasov vo voľbách? Zjavne bol použitý aj na Slovensku.

 18. Tvrdo potrestáme lekárov antivaxerov, ktorí falšujú očkovacie preukazy, vyhráža sa Lengvarský…………….
  No na tresty si dúfam počkajú vo všetkých vládach ,ktorí falšujú čísla a manipulujú s tabulkami o chorobe covid a o tom ako mnohí v nemocniciach zomierali. Tento suchár už nech nehovorí radšej nič a nech povie nefalšovanú pravdu o Lučanskom.

 19. holistický prístup

  Veeeľmi stručne:

  Všetko je energia – neutrálna, konštruktívna, deštruktívna.

  Temnota = deštrukcia = deštruktívna energia – dokáže len NIČIŤ – bez akejkoľvek schopnosti konštruktívne TVORIŤ – je to ničivá sila – zameraná na vraždenie, lúpeže, zotročovanie, … Vzhľadom k uvedenému je svojim spôsobom nútená podsúvať TVORCOM (konštruktívnej energii) svoje ničivé = deštrukčné programy – rôzne temné (ničivé) egregory ako pavúčie siete – IDEOLÓGIE (všetky náboženstvá, sekty, strany, štáty, úrady, organizácie, …, peniaze, …) – to sú chybové – parazitické, „vírusové“, …, … = deštrukčné PROGRAMY vkladané do poddvedomia a vedomia nielen jedincov, ale celých skupín a tí následné TVORIA bez BEZVEDOMIA pravdy „realitu TEMNÝCH“ – pomocou strachov, nenávisti, zloby, závisti, žiarlivosti, …. ako poživne pre temných. Táto téma je skutočne obšírna.

  Tým, že ste nastavení na tieto chybové programy a fungujete na nich, TVORÍTE ENERGIU potrebnú k bytiu TEMNÝCH parazitických entít – ste niečo ako generátory temnej energie – teda ste doslova batériami … poživňou …

  Skrátim. Temní – bez schopnosti tvoriť – MUSIA vyjaviť pravdu – aby následne jediná TVORIVÁ SILA vytvorila ICH svet podľa ICH ZADANIA. „Karmickou“ chybou na ich strane je prvotné násilie – popretie slobodnej vôle – a túto chybu opakujú dookola a tým sa stávajú ešte deštručnejšími – temnejšími.

  Našou úlohou je uvedomiť si, KTO sme, uvedomiť si a rozkľúčovať všetky ich manipulácie a ODMIETNUŤ ICH s väčšou silou – v opačnom prípade strácate postupne SVETLO a schopnosť tvoriť – zhasínate – prepádate sa na nižšie úrovne bytia a napokon sa stávate démonmi – a to je to „karmické zaťaženie“ – krok za krokom – život po živote … až po odovzdanie a stratu svojej duše, ktorá je časťou SVETLA … prepadnete sa do TEMNOTY …

  Prvou úlohou je UVEDOMENIE – a odmietanie – cieľom je stať sa POZOROVATEĽOM bez emócií – TVORÍTE svojimi CITMI a PO-CITMI … PRECÍŤOVANÍM!!!! Ak precižujete hrôzy = TVORÍTE HRÔZY!!!!

  Ak preciťujete ĽÚBOSŤ – TVORÍTE ĽÚBOSŤ; ak RADOSŤ – TVORÍTE RADOSŤ; ak HARMÓNIU – TVORÍTE HARMÓNIU; …; ak preciťujete KRÁSU – TVORÍTE KRÁSU, …

 20. Ešte k tomu Matovičovi a to je ešte závažnejšie, čo povedal /mnoho ludí si to nevšimlo, alebo bagatelizovalo/, bol to záznam v akýchsi večerných správach, keď už ludia mali toho jeho testovania plné zuby a volali po jeho demisii, dobre že sa pred kamerou nerozplakal a povedal: „áno, ja odídem, keď splmím, čo som sľúbil ….“ /komu a čo, už nebolo dopovedané/. To dáva vysvetlenie, akú úlohu majú títo „transludia“, čo majú spniť.
  Ano, tiež som si všimla, že niektoré stránky, ktoré boli najprv vymazávané, zrazu fungujú ďalej, ako napr. David Icke…. Ja si ale nemyslím, žeby tým chceli našu spoluúčasť na celom tomto „sebazničení“, skôr to vidím škodoradostné dokazovanie si svojej MOCI a našej BEZMOCNOSTI. Proste sa tým vyžívajú, ako sadista, ktorý sa raduje z utrpenia druhého. Nie sú to normálny ludia, sú to transludia, ktorí boli pretransformovaní iluminátmi /MZ/. Verím, že sú tu /už dlhé roky/ a boli aj v dávnej minulosti na našej planéte, len nám to bolo zatajované……
  Až teraz, keď sa to celé prevalilo a náš pokludný život prestal existovať, začínajú všetky udalosti do seba zapadať, ako ozubené kolieska /zub času a kolobeh dejín nás neminie……..

 21. …ďakujem za tip….a je to krásne vysvetlené o tvorení našej energie….

 22. Pokolra veluk

  Informácie čo som vám dával vyššie nie sú mojimi špekuláciami, ale sú to zverejňované informácie od ludí, ktorí boli súčasťami čiernych projektov. Bohužiaľ skočilo tam na mňa príliš veľa mudrlantov, s reakciami typu že „ja tomu neverím“. Dobre, je to tvoja vec. Ak spochybňuješ Einsteinove výroky, tiež je to tvoja vec. No odpočúčam vám radšej vzdelávať sa ďalej, než hneď vypisovat vaše špekulácie.
  Niekto tam na mňa tiež frflal, že sa mám učiť, lebo neviem, kto je Boh. Nedal si ani tú námahu, aby si prečítal aspoň prvú z tých linkovaných článkov:
  Boh je kozmikcký humanoid, mimozemský človek podobný nám:
  https://pokolraveluk.info/2020/05/06/zavrsi-sa-bozie-tajomstvo-1-cast/
  Dával som vám cenné, stále málo známe informácie s dobrým úmyslom, no z mnohých reakcií som sklamaný. Prajem vám viac pokory.

Pridajte komentár

*