ŠOKUJÚCE ODHALENIE: Doľahla na Jána Kuciaka ťažká karma portálu Aktuality.sk? Jeho majiteľ má totiž temnú teroristickú minulosť plnú krvi a násilia! Viac info tu

Búrka pred tichom: Nezaočkovaní budú čoskoro extrémne žiadaní na trhu práce

Print Friendly, PDF & Email

Búrka pred tichom: Nezaočkovaní budú čoskoro extrémne žiadaní na trhu práce

(Steve Cook, thelibertybeacon.com) – Ľudia už prehliadli triky vlády a jej bábkovodičov, na ktoré boli dojednaní Nepriatelia človeka, aby vykonali tento útok proti ľudstvu.

Odpor rastie exponenciálnou mierou. Ľudia na celom svete dávajú na protest proti povinným očkovaniam výpovede.

Čo nás čaká a neminie

To, samozrejme, vyvolá v mnohých oblastiach nedostatok personálu, najmä v podnikovej sfére a v sektoroch, ktoré vynucovali povinné očkovanie, napríklad zdravotníctvo, letecké spoločnosti, armáda a podobne.

V nasledujúcich týždňoch a mesiacoch budeme u zaočkovaných svedkami stáleho nárastu vážnych ochorení.

To vytvorí ešte väčší nedostatok personálu, spôsobený absenciami, zvýšiac tak nedostatok vyvolaný stratou zamestnania neočkovaných.

Postupom času, ako bude chorľavieť čoraz viac zaočkovaných ľudí, sa bude počet absencií zvyšovať.

Podniky a sektory zamestnávajúce zdravších neočkovaných tak budú v jasnej výhode a budú mať najvyššiu pravdepodobnosť prežitia.

Kde budú dopady najväčšie

Krv darovaná zaočkovanými sa stane hendikepom a cennejšou bude nekontaminovaná krv darovaná neočkovanými.

Neočkovaní sa stanú vzácnejší a oveľa vyhľadávanejší na pracovnom trhu a s väčšou pravdepodobnosťou budú povyšovaní, lebo budú mať menšiu pravdepodobnosť vzniku ochorenia, ktoré im bude brániť v práci.

Najviac zasiahnuté budú podniky a sektory zamestnávajúce len zaočkovných.

Vyššie zmienenou stratou personálu bude veľmi zle zasiahnuté zdravotníctvo a súčasne s tým naň budú kladené zvýšené nároky, lebo budú chorieť milióny zaočkovaných ľudí.

Liečba osteoporózy

Mnohí teraz zaočkovaní mladí ľudia budú vo väčšej alebo menšej miere trpieť celoživotným ochorením, bezdetnými partnerstvami a kratšou očakávanou dĺžkou života.

Koniec dobrý, všetko dobré

Milióny zaočkovaných sa spoja s neočkovanými, keď ako skutoční páchatelia a spoločný nepriateľ budú odhalení vládni politici, ministri, byrokrati a ich spolupracovníci, presadzujúci nástražné bomby pseudovakcín.

A tak spoločný nepriateľ, ktorý nakoniec zostane bez priateľov, padne.

Do popredia konečne vystúpia čestní, pokrokoví organizátori, vedci a nositelia myšlienok, v súčasnosti vysmievaní a marginalizovaní, keď sa ľudstvo rozhliadne okolo seba a spýta sa: „Čo to teraz robíme?“

A budú nás viesť – alebo si skôr pomôžeme všetci navzájom – do osvietenejšej a, úprimne povedané, menej hlúpej doby.

V tejto rodiacej sa dobe, okrem mnohých iných žiaducich vecí, sa čestní vedci podujmú na prioritné výskumné programy spôsobov, ako napraviť poškodenia spôsobené miliónom ľudských bytostí nedávnymi biologicko-chemickými zbraňami, známym nikým neoplakávanej padlej elite globalistov ako „vakcíny“.

A také lieky sa nájdu.

A vytvorí sa nový, znesiteľnejší svet.

A všetko nakoniec dobre dopadne.

Tak sa o to pričiňme.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Steve Cook, Zdroj: thelibertybeacon.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články

Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. … už sa len opakuje a opakuje… https://tadesco.org/obdrzeli-jsme-dulezitou-zpravu-jejich-konec-se-nezadrzitelne-blizi/ ale reálny posun stále nejako nevidím… Nepomôžem si. Už aby to bolo !!!

 2. Z knihy Klause Schwaba:

  “Alespoň 4 miliardy ´nepotřebných darmožroutů´ by mělo být vyhlazeno do roku 2050 prostřednictvím válek, organizovaných epidemií, rychle se šířících nemocí a hladomorů. Skupinám, které nepatří k elitě, bude množství energie, stravy a vody regulováno na minimum, počínaje bílým obyvatelstvem západní Evropy a Severní Ameriky a poté i dalším rasám.

  Obyvatelé Kanady, západní Evropy a Spojených států budou decimováni rychleji než obyvatelstvo dalších kontinentů, dokud nebude dosaženo ovladatelnější jedné miliardy celosvětové populace, z čehož 500 miliónů budou tvořit čínské a japonské rasy. Jsou vybrané z toho důvodu, že jejich příslušníci jsou již po staletí zvyklí na systematické řízení a podrobují se autoritám bez otázek.”

 3. https://aeronet.cz/news/video-tvurce-a-vynalezce-mrna-technologie-odvysilal-sokujici-prohlaseni-ve-kterem-varuje-rodice-co-hrozi-jejich-detem-pokud-je-nechaji-naockovat-genetickym-mrna-roztokem-detem-pry-hrozi-poskozeni/
  VIDEO: Tvůrce a vynálezce mRNA technologie odvysílal šokující prohlášení, ve kterém varuje rodiče, co hrozí jejich dětem, pokud je nechají naočkovat genetickým mRNA roztokem! Dětem prý hrozí poškození reprodukčních orgánů, poškození srdce, mozku, nervů, cév a především nezvratné změny imunitního systému, který natrvalo přestane fungovat a jedinec se stane do konce života závislým na antivirotikách a vakcínách! Toto prohlášení tvůrce mRNA technologie rezonuje s prohlášením objevitele viru HIV, že v SARS-Cov-2 objevil sekvence viru HIV!

 4. https://www.extraplus.sk/clanok/klus-mam-pre-vas-tip-na-vianocny-darcek-tretiu-davku-vakciny
  KLUS: MÁM PRE VÁS TIP NA VIANOČNÝ DARČEK – TRETIU DÁVKU VAKCÍNY

 5. https://www.infovojna.sk/article/v-holandsku-maju-ludia-plne-zuby-mengeleho-klonov-a-tyranov-v-sluzbach-farmabiznisu-obliekajucich-si-plaste-vedcov-a-zdravotnikov-tamojsia-virologicka-bola-konfrontovana-s-opravnenym-hnevom-obcanov-a-teraz-ziada-proti-nim-zakrocit
  V Holandsku majú ľudia plné zuby Mengeleho klonov a tyranov v službách farmabiznisu obliekajúcich si plášte vedcov a zdravotníkov. Tamojšia virologička bola konfrontovaná s oprávneným hnevom občanov a teraz žiada proti nim zakročiť

 6. https://www.infovojna.sk/article/video-genocida-pomoci-remdesiviru-odhalena-dkazy-jak-se-dr-fauci-chystal-zabijet-lidi-jiz-pred-zacatkem-plandemie
  VIDEO: Genocida pomocí Remdesiviru odhalena & důkazy, jak se Dr. Fauci chystal zabíjet lidi již před začátkem Plandemie

 7. https://www.naturalnews.com/2021-12-15-covid-vaccine-kills-tens-of-thousands-affects-millions.html
  EU, UK, US combined report 7 million COVID vaccine adverse events, over 42,000 registered deaths
  EÚ, Spojené kráľovstvo a USA spolu hlásia 7 miliónov nežiaducich účinkov z COVID očkovania, viac ako 42 000 registrovaných úmrtí

  Killer virus or killer vaccine?
  Vraždiaci vírus alebo vražedná vakcína?

  Hidden vaccine agenda
  Skrytá očkovacia agenda

  COVID-19 vaccines do not save lives. They are just tools in the money-making operation of Big Pharma.
  Vakcíny proti COVID-19 nezachraňujú životy. Sú to len nástroje na zarábanie peňazí Big Pharma (farmaceutického priemyslu).

 8. https://www.banned.video/watch?id=61b938411eb4461e604c71b1
  Dr. Lee Merritt Warns 5G Linked to Global COVID-19 Outbreaks
  Dr. Lee Merritt varuje, že 5G je spojené s globálnymi epidémiami COVID-19

 9. https://www.banned.video/watch?id=61b96a057a44fc1fe141b53d
  Fauci Admits To World That Vaccines Can Make You Sick
  Fauci priznáva svetu, že z vakcín môžete byť chorí

 10. https://www.youtube.com/watch?v=M4ZRcDygz1I
  VYRÁŽAME! Zajtra o 19tej z Tyršovho nábrežia🚗🚕🚙

 11. https://www.youtube.com/watch?v=yDQAZGn_0-s
  Máš peniaze? Ošetria ťa. Si chudobný a chorý? Lacnejšie ťa vyjde pohreb.

 12. Moderátor vakcinačnej propagandy Marcel Forgáč: „Zlomyseľne túžim, aby najväčšie antivax svine museli za ošetrenie platiť“
  Snívam o tom, že niekto Ficovi, Pellemu a ďalším excelovsky ukáže, koľkých ľudí svojím popieraním vakcinácie vlastne zabili, dodal známy moderátor, ktorý za očkovaciu propagandu vo verejnoprávnej RTVS zinkasoval 34-tisíc eur.

  Okolo 10 tis. nežiaducich účinkov vakcinácie aj keď nie všetci sa priznali, Koľkým sa covid vrátil a koľkých očkovanci ďalej nakazili, veď prečo 2-3-4 a nekonečné dávky však to mala byť sloboda, zdravie a koľkí aj zomreli po očkovaní a nie sú zaradení v štatistikách ŠUKLu.

  A prečo by sa mali očkovanci liečiť z našich zdravotných dávok, ty hujer.
  Myslím si, že jednotlivé TV by mu mali dať stopku, veď sa podujal na podvod s covid lotériou, to bola aká škoda aké milóny išli do vetra a komu pomohli a koho
  zachránili, iba viacej poškodili tú prázdnu špajzu.

  To hovorí ten čo sa podujal na odpornú vakcinančnú kampaň zas ktorú zhrábol super prachy.
  Aj my si prajeme, aby reklamné „svine“ zmizli z obrazoviek, tá doba príde keď si pomaly ani neškrtneš.
  Toto je ten dnešný výkvet spoločnosti.

 13. …Ďakujem moc Portál Bádateľu aj tu ostat.diskutujúcim za mnohé prínosné informácie potrebné v tejto situácii pre nás všetkých…človek sa tu veľa dozvie, sú to cenné rady, ako vydržať. v tomto vymysl. a nezmysel.,,koronocirkuse“…

 14. A další–nikdy nebylo po očkování ještě se dlouhodobě testovat i když nemám příznaky, zda to proti čemu jsem očkována , zda to nemám, to nikdy nebylo.
  a opět další nikdy—Taky žádná pandémie, epidemie netrvala nikdy přes dva roky.

 15. Máme nové slobodné fórum pre nezaočkovaných a všetkých ostatných odporcov „nového normálu“ a koronafašizmu na Slovensku a v Čechách:

  https://tinyurl.com/nezaockovani

  Mimo Facebook a s dôrazom na anonymitu. Radi vás tam uvidíme!

 16. Fajn článok, ale možno to nebudú práve vedci kto zachráni ľudstvo. Pretože vedci morálne tragicky zlyhali. Práve tu a teraz. Aj na celom svete.

 17. KOVIDBARÓN!

  zobuďte sa mŕtvoly už vopred určené na likvidáciu,tu vám nič nepatrí,sem vás nikto nevolal,vy ste tu nič nevytvorili a ani nevymysleli-len sa veziete v davoch ako nejakí paraziti,ktorí si namýšľajú,že všetko je ako má byť a že všetko je tu iba kôli vám….a preto tu všetko len ničíte,vzdelanie si strčte do zadočkov-to je iba vymývanie mozočkov čo sa robí na školách….podstatné je byť kámoš so smrťou a akceptovať ju ako niečo čo je nad životom a prevyšuje ho a hlavne nebyť ako ste vy-by vaším opakom a protipólom (KOVIDBARÓN!)

 18. Plný súhlas

 19. KOVIDBARÓN!

  ,,,,rozumnejší prežijú-len čoho sa tu dočkajú a ako dokážu aj za tých,ktorí tu už nebudú splatiť štátne dlžoby keď výroba a dopyt poklesnú a dlžoby permanentne bez rizika rastú?? Jediným možným východiskom je ak by sa splatenia dlhov veritelia už nedožili,ale toto sa zrejme nestane,lebo „oni“ fungujú v inom levely,,,,a čo je to vlastne ten trh práce-no predsa klietka pre vtáčiky,zasa budete meniť hodiny zo života za digitálne neexistujú peniaze ktoré na vás zamestnávatelia dodnes zo svojho nemíňajú,ale spoliehajú sa na dohodnutú a povinnú štatnu pomoc,,,,platíte si časť miezd sami a vaši potomkovia,len vám to tak mteraz nepripadá,vaši potomkovia vás za toto bez rozumu budú nenávidieť a preklínať,lebo nieje človek ako človek.Ľudstvo je dookola nepoučiteľné a bez možnosti nápravy-je zbytočné niečo na ľudstve meniť,je to iba veľká svorka hladných vlkov a kto chce mať s vami kľud-musí vás pravidelne buď vykrmovať,alebo vás likvidovať,,,,tak len pracujte profitujte a nenechajte sa pri tom rušiť!

Pridajte komentár

*