Arcibiskup Vigano: „Obete vakcín sú pokladané na oltár Molocha“


Print Friendly, PDF & Email

Arcibiskup Vigano: „Obete vakcín sú pokladaní na oltár Molocha“

(Natural News) – Arcibiskup Vigano tvrdí, že obete vakcín a potratov sú v podstate rituálne obete pokladané na oltár Molocha. Zároveň varuje pred nadchádzajúcou diabolskou tyraniou takzvanej „klimatickej zmeny.

Arcibiskup Vigano je jeden z mála náboženských lídrov vo svete, ktorý má odvahu hovoriť pravdu a jeden z ešte menšieho počtu tých, ktorí rozumejú, čo sa okolo nás v skutočnosti deje.

Tieňová elita sa spolčila proti ľudstvu

Arcibiskup menuje tých, ktorí sa majú podieľať na sprisahaní a vojne proti ľudstvu – pápež, protagonisti „Veľkého resetu“, jezuiti (poznámka: Krčméry je tiež jezuita), očkovací zločinci, volební podvodníci či slobodomurári.

Ďalej varuje o „znamení šelmy“, ktorá je do ľudí vpravovaná prostredníctvom mRNA vakcín.

Ako hovorí, tieňová cirkev a tí, ktorí využívajú rôzne výnimky zo zdanenia, podpísali zmluvu s diablom. Zapredali svoju farnosť tieňovej vláde a súhlasili s tým, že svoje „ovečky“ zradia.

Rozhovor s arcibiskupom Viganom si môžete pozrieť v nasledujúcom videu (v angličtine):

Výňatky z videa

Interview s výrečným arcibiskupom Calrlosom Maria Viganom urobil nedávno Dr. Robert Moynihan na tému súčasnej pandémie a stave v katolíckej cirkvi.

Nebudeme prekladať celé video, nakoľko má takmer 1,5 hodinu. Vyberieme len zopár dôležitých bodov.

Arcibiskup Vigano v interview hovorí:

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

„Je úplne jasné, že v súčasnosti zažívame útok tak na sociálnom, ako aj náboženskom fronte.

Takzvaná pandemická núdza bola zneužitá ako falošná zámienka na simultánne a koordinované zavedenie očkovania a covid pasov v mnohých štátoch.

Podporujú očkovanie na základe svojho podlého plánu a idú až do takého extrému, že odsudzujú každého, kto sa nechce tomuto očkovaniu experimentálnym génovým sérom s neznámymi vedľajšími účinkami podrobiť.

Navyše, toto očkovanie ani len neposkytuje sľubovanú imunitu pred vírusom a to už ani nehovorím o morálnych implikáciách genetického materiálu pochádzajúceho z potratených plodov, čo je pre katolíka samo o sebe dostatočným dôvodom na odmietnutie vakcíny.

Sme vo vojne. Vo vojne, ktorá nebola otvorene vyhlásená. Vo vojne, v ktorej sa nebojuje konvenčnými zbraňami. No je to stále rovnaká vojna.

K spiknutiu nedošlo medzi vládou a cirkvou, ale medzi tieňovou vládou a tieňovou cirkvou.“

Arcibiskup Vigano ďalej hovorí o tom, ako elita pri moci je schopná manipulovať voľby podľa vlastných preferencií:

„Prezentujú sa ako zástupcovia ľudí, no v skutočnosti sú proti ľuďom.

Sú bez akýchkoľvek zábran, bez limitov – či už tých zhora, nakoľko narušili božský pôvod moci alebo tých zdola, nakoľko neumožňujú ľuďom si zvoliť vlastných volených zástupcov dopúšťaním sa manipulácie a podvodov vo voľbách.“

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroje: rumble.com, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Anjeli boli zostrelení z oblohy.

  • Jerry Hood

   Tento špinavý režim Globalistov a Söröša bol dosadený zvonku aj zmanipulovaním sčítavania hlasov volieb, tak ako v sinistickom USraeli odstavili Trumpa!
   Sú tu preto, lebo vedia že končí Veľký Precesný rok, a Klimatické zmeny na Zemi vyústia v prepólovaní sa sveta o 60° východne, smerom Mt.Kailass a Veľkonočný ostrov. S nulovým magn.poľom Zem stráca protekciu pred kozmickým a slnečným žiarením, preto príde apokalypsa Ohňom a globálnymi zemetraseniami! Globalisti to vedia, a preto vypúštajú na nás 4 kone apokalypsi. Prvým bol 11.september 2001; 2.koňom je biozbraň= Covid 19; vždy viac mŕtvych a menej slobôd a práv! 3.koňom bude koncom 2022 a v 2023 Hladomor, a po ňom 4.smrteľný kôň, ARMAGEDON= WW3= DEPOPULÁCIA SVETA na ich ideálnych 500 miliónov “ holocaust survivors“ v celom svete, podľa ich Georgia Guidestones= Navigačných kameňov z dielne Lebiek a Hnátov, Marec 22= 322 podpis Lebiek, v roku 1980! Pamätajte si: židomurár všetko robí DVOJMO v našom DUÁLNOM SVERE! AKO HORE, TAK AJ DOLU! Pomocou čísiel a dát!!!

   • Ešte včera večer bol na dole navštívenom webe článok o bleskovej smrti mamutov a prepólovaní – neviem kam sa to preradilo – roloval som dole asi stovku článkov. Odporúčam tento web navštíviť Badatelovi – veľmi dynamický a z mnohých oblastí – všetko čo súvisí s plánmi GMS. Vytipoval som pár článkov ako krmino pre anti“hoaxerov“ – linky nedávam – zamrznem pri načítaní – dohľadajte si – aj ostatní – podľa názvov.
    ——————————————-
    Question EVERYTHING
    https://unshackledminds.com/

    THE FOCUS NOW IS ON MORE DEAD PILOTS AND ATTENDANTS – U.S. HOSPITALS BECOMING BIG TIME MURDER ZONES

    ABOMINATION: How HEK Fetal Cell Line Was Created

    Mutant Babies – The newest product of the mNRA kill shot. More and more will be born deformed

    Turkish News Reveals Covid Abomination-Jab Causing Babies To Be Born Resembling Mythical Monsters

    2-Week-Old Breastfeeding Baby Boy Dies 8 Days After Mother Gets Vaccine

    First Video Of Human Animal Hybrid Leaked?

    There is a living creature inside the vaccine. It is immortal. The “Hydra Vulgaris” See description.

    Why Flat Earth Matters

    NASA SCAM & Flat Earth Proofs – Truth Does Not Fear Investigation Documentary

    • Bádateľovi? Nie Bádateľke? 🙂

     Inak celkom zaujímavý web ten unshackledminds.com

     • Ktorá žena si dá mužské meno? Páčia sa ti dúhové farby?

     • Nie, ale Maroš došiel k presvedčeniu (odhaleniu), že Bádateľ je žena. Tak sme sa ho pýtali, že prečo ju zrazu oslovuje v mužskom rode.

     • Myslel som webu Badatel – ak som vám tým spôsobil krízu identity pohlavia, tak sa ospravedlňujem!

     • holistický prístup

      – badatel.net – takže?!? … ak „osôbka“, ktorá tu vystupuje sťa „redakcia“ nie je žena, tak je prinajmenšom trans … súčasť systému – riadená tzv. „alternatíva“?!? – síce chodievam pravidelnejšie len veľmi krátko, ale pod“redakcia“ píše žena – žena s úzko obmedzeným intelektom …naprogramovaná …

      Pozn.: každý „intelekt“ má svoje hranice – medze … takže kľud …

     • Tak prečo nás čítate, keď si myslíte, že sme obmedzení?

     • holistický prístup

      Milá redakcia,

      mali by ste sa tešiť, že zvyšujem vašu čítanosť a teda aj príjem – mňa zaujímajú nie články, ktoré sú všade na jedno kopyto – z jedného povoleného a nadiktovaného centra – mňa zaujímajú diskutujúci človiečikovia – nálady v spoločnosti.

     • Nie preto, že som bol v dobe ľadovej ženatý, ale že spôsob riešenia je typický pre ženu – tým nemyslím zbabelosť – tá je aj v mužoch – ale principiálne OBCHÁDZANIE problému – čo riešia takto aj „muži“, ale dlhodobo NIE! PRIAME VYBAVENIE VECÍ- čo je mužský atribút = čeliť – hovorí o tom, že web Badatel adminuje žena! Lebo sa snaží obchádzať! Problém! Teraz inak!

      Maršál Kutuzov, ktorý taktickým ustupovaním, a postupnou gerilovou vojnov rozťahal a uštval a utýral partizánskou vojnou napoleónske vojská na ruskom území, bol označovaný ruskými jastrabmi za zbablca, ale on skutočne dokázal v priebehu pol roka zlikvidovať a zdecimovať napoleónske vojská taktikou ústupu – lebo mal kam!

      MY NEMÁME KAM! My tu nemôžme bez stretu očakávať, že niekto to za nás vyrieš! Kto nedá ranu – zákonite ju len dostane! Ale ženská sa nádejá, že tú ranu nedostane, a tu ranu ani nevie – nechce dať! Badatel adminuje ženská! A nie je to Zoja Kosmodemskaja! Bodka!

      Maršál Kutuzov bol prvý krát zranený tak, že mu guľka prešla ľavým spánkom a vyšla pravým okom. Prežil. Druhý krát bol zranený detto tak, že mu guľka prešla ľavým spánkom a prešla pravou očnicou! Nakoniec zomrel na vyčerpanosť a podchladenie v Prusku pri ťažení Ruska proti Napoleónovi až do obsadenia Paríže. Podstata – ústup len ako taktický – nie ako doživotná stratégia! Zabudnite na to – že Zem je guľatá!

     • A čo akože máme hlásať? Že majú ľudia „nabehnúť s vidlami na isté miesto a všetkých, čo tam nájdu, povešať na najbližšie kanderlábe“? To by sme dlhú trvanlivosť nemali. Nemôže mravec zahlásiť frontálny útok na vyzbrojeného slona s de-facto neobmedzenými zdrojmi. Môžeme akurát naznačovať, ľudia sa však musia dovtípiť sami.

     • Redakcia – nielen podľa Paretovych pravidiel – 20% ľudí koná – 80% nekoná!

      Pri 5 a pol milióne ľudí je teda potenciálne 1 milión ľudí na Slovensku – vrátane detí, lebo tie majú vždy chuť na iniciatívu, plus mládež, ktorá potrebujeobligátne revoltovať, čo jeradikálny potenciál. Tých zmrdov proti tomuto miliónu je koľko?! 5? 20? 200? 2000?!
      Oni sú v tých 20% – ktorí majú stále iniciatívu! Vy potrebujete iniciatívu v tom aktívnom zvyšku „len“ zneutralizovať!

      Robíte z komára slona! Stačí jedna odhodlaná „facka“, a ten komár buď uletí, alebo je v pi.i!

    • Na zamrznutí mamutov nie je nič zvláštne. Na Everste zamrzlo veľa ľudí. Stačí že v tropickom raji nevyjde Slnko. Po nejakom čase budú silné mrazy.

     • Tie mamuty zamrzli s trávou v papuli ako priemyselne mrazené jahody – toto sa môže stať pri prepólovaní, keď v priebehu pár minút /to nie je geologická situácia/ zmizne magnetické pole Zeme, kozmický vietor strhne niekde atmosféru a na jej miesto vtrhne-vpadne kozmický mráz. Toto nebolo – a nebude – o zmrznutom bezdomovcovi pred Tesco.

     • Maroš: Na začiatku jadrovej zimy mohla prísť náhla mrazivá veterná smršť, ktorá chladí rýchlejšie ako priemyselné mraziče ovocia. Písal som o tom, nezverejnil mi to, nechce sa mi to písať druhý krát.

     • Pozrite si zaujímavý rozhovor Joea Rogana s Grahamom Hancockom a Randallom Carlsnom na tému pádu kométy a skončení doby ľadovej. Mamuty a megafaunu vyhubil pád kométy na ľadovec v Severnej Amerike pred 12 tisíc rokmi. Zároveň spôsobil potopu a stúpnutie morí. Svet pred pádom kométy zodpovedal mapám ktoré skompiloval Piri Reis…
      https://www.youtube.com/watch?v=tFlAFo78xoQ&ab_channel=PowerfulJRE

    • Deň po jadrovej vojne už nevyjde Slnko. Zem sa ochladí. Prvé zamrznú kontinenty. Z ešte teplých morí vznikne silné prúdenie vlhkého vzduchu na pevniny. Mrznúce zrážky vytvoria kilometre hrubý ľadovec. Tropický raj sa premení na ľadovú púšť.

    • „A čo akože máme hlásať? “

     Dnes som kúpil /došli/ tri čínske zrkadlá á 3,50 eur – aby som si overil ich taktickú účinnosť na zrkadlové prorotesty! SUPER!
     Takže z mizerného 13. dôchodku ich objednám ešte 20! Vám ich určite nepošlem!

     Ja viem, čo s nimi dokážeme!

     Viete v čom je problém?! Pri každom pohybe vpred hrnúť pred sebou barikádu vlastných lenivých sračiek!

     • Vy ste tými zrkadlami posadnutý. A hlavne teraz v zime vám budú tak na dve veci… Viete uviesť jediný príklad takéhoto protestu, ktorý bol úspešný? Alebo chcete byť pionierom, prvý na svete (kohože nám to len pripomína)? Podľa nás je to nezmysel.

     • Tak s tou zimou ste vedľa – užite si to hnusné zubaté Slnko! Na snehu sa zo slnka slepne – vy zaslepenci!

      Archimedes so zrkadlami proti Rimskym lodiam v Syrakúzach bol nezmysel? Vy ste nezmysel! Farizejský nezmysel.

     • “ Viete uviesť jediný príklad takéhoto protestu, ktorý bol úspešný?“
      Marketingové pravidlo hovorí, že len 2.3% zákazníkov je ochotnýc ochutnať novú vec-službu! TO SEM MUSÍ PRÍSŤ Z AMERIKY KU.VA!

      „Keby dnes žil Andy Warhol na Slovensku – mohol by tak akurát vyrezávať varechy!“ – st. novinársky citát! Toto pochopí každý drotár – len zadubenci nie!

   • Po 2. sv. vojne biele obyvateľstvo vo svete v počte zoztalo cca rovnako.Siví Arabi, žltí, čierny a latinozmes sa zdesaťnásobili. Ak globalisti chceli 500mil. stačilo zabrániť pôrodnosti, čo nerobili, ale naopak bielym robili finančné problémy pre viac detí, podpory mali cigáni a zmeska vo svete, rozvíjali ich štáty a ešte do bielych krajín, ktoré rozvinula práca nás a našich predkov sťahujú premnožených migrantov parazitov, ktorí nie sú, a neboli nikdy schopní vytvoriť prosperujúce krajiny… ale naopak veľké kultúri kde obsadili priestor postupne premenili na zaostalé štáty…

   • Globalisti vypúšťajú špinavosti salámovou metódou. 500 melónov je krúžok salámy. Veštecké knihy sú plány. Plány nevychádzajú ak sa ľudia postavia na odpor. Náboženstvá boli vytvorené pred pár storočiami.

   • Jerry v podstate co ty a ja vieme im to ide ako svajciarske hodinky,akurat som cital na Rense.com,z varovanie od DHS(department of homeland Security) ze musime pocitat byt bez Elektriky 6 mesiacov,transportacie pohonnych hmot,atd. blamuju to na „cyber“ attack,ale mi vieme ze je to v plane Elites depopulacie sveta,na 100-500 millionov

 2. Arcibiskup – ako fungujúci – je súčasťou vojenskej hierarchie a organizácie zvanej Katolícka cirkev – otázka – ak satanisti musia hovoriť pravdu – nie je to tento prípad – v zastúpení arcibiskupa? Ako tzv. tolerovaná opozícia?

  • holistický prístup

   Pravá a Ľavá ruka diabla … téza – antitéza – … tzv. riadená „opozícia“ – toto vidíš úplne jasne – v opačnom prípade by bol dávno umlčaný a odídený …

   • holistický prístup

    VŽDY chodia v pároch – „dobrý“ a „zlý“ … policajt …

   • Základný omyl spočíva v nerozoznaní čo v skutočnosti téza je, alebo nie je! Zlý-Dobrý policajt nie je téza-antitéza ale furt policajt. „Téza“ je, či sa točí, alebo nie a aj to je relativizmus.

    Téza – antitéza je – Boh je, alebo Boh nie je!

    Satanisti vedia, že ich limit naráža na Boh je – oni len riešia – ako Odporcovia Boha – KTO má vládnuť – Či Boh, alebo Satan. Pravá téza – antitéza je – Existencia, alebo Žiadna existencia. Teda ani Hamletovské „To be, or not to be“ nerieši koncovku, keďže po smrti prichádza iná existencia, leda by Shake-spear narážal na absolútnu existenciu, či absolútnu neexistenciu = Nič!

    Teda – ak nám tuniekto ponúka na „výber“ – „tézu, alebo antitézu“ – je to stále len produkt od toho istého výrobcu – len v inej podobe.

    Dnes Fico kritizuje mimovládky, ktoré nakŕmil z našich peňazí a pomohol im vyrásť – aby ony akože boli príčinou zmien k horšiemu – otázka – kto vtedy riadil procesy vedúce k horšiemu?! Fico! Mimovládky sú zastierací nástroj tých istých vyjebaných KRAVAŤÁCKYCH SLOBODOMURÁROV! A ďaľší sú v zálohe! Na Infovojne! Odbočím.

    Príbuzní mi poslali fotku prastrýka, bývalého fr. legionára, ktorý si prešiel WW2 a prežil len ako jediný z 3 bratov – tiež legionárov. Veľmi prísny pohľad, veľmi veľmi, ale inak nesmierne miľujúci človek – to nebudem rozoberať. Podstata – je vyfotený v oblehu v bielej košeli „ku ktorej sa hodí každá kravata“- BEZ KRAVATY, bez viazanky, bez motýľka, bez brože! „Sedlák“?! Nie – slobodný človek! Nezaviazaný nikomu a ak tak – len vnútorne – svojmu svedomiu.

    Ja sám som si prešiel obdobie oblekov a kravát – oblek som si často dával ako doplnok ku krásnym kravatám – nie naopak – proste som dostal chuť sa vyparádiť, resp. to bol požadovaný úbor na nejaké podujatie – „patrilo sa“. Otázka – prečo chodia do zamestnania kravaťáci ako kravaťáci, keď nemusia chodiť ako kravaťáci? Otázka – prečo niektorí kravaťáci nosia červené = červená cabbal stužka prostitútky z Jericha, „ktorá pomohla obsadiť židom toto mesto takto označeným svojím domom“? Čo je inak len legenda „o spojencoch“ židov – Jericho ruchlo pri zemetrasení a všetko bolo historicky inak! Červená Cabbal kravata je príslušnosť k Domu Sionu! Preto nás ako pionierov židoboľševici zvykali na túto príslušnosť červenými šatkami!

    Teraz inak – videli ste na superdrahých košeliach Kočnera – kravatu? O čom to je?

    Zhrniem – samotná dikcia, že „téza + antitéza = syntéza“ je PODVOD, manipulácia, vsugerovaná paradigma, z ktorej máme vychádzať, chtonický židovský dualizmus – vždy si máme vyberať len z dvoch nimi ponúkaných možností a ideálne je urobiť „kompromis“ – aby sa Moloch mohol posunúť o pol kroka – ale tento posun má byť nevratný! Jeto zatiahnutie DO ICH HRY nášho vlastného sebazničenia! Lebo pri kreativite danej Človeku máme spústu iných možností – a nie hrať sa na ich „vadí – nevadí“! TOTO NEHRÁM! Žiadna tézaantitézasyntéza – do pi.e s tým! Do pi.e s nimi všetkými! Opakujem – pozor na masáž z Infovojny! Ktorá smeruje k „syntéze“ – k výberu „menšieho“ Zla! sledujte tieto procesy! Aj TU!

 3. Dr.Nur Hassan

  S Arcibuskupom Viganom som dlhodobo familiarny, a sledujem jeho vysoko informatívne videá,vyhlásenia a články! Jediný cirkevný hodnostár čo stojí za Kristom, Bohom a Pravdou! Nech mu Boh i naďalej žehna, dáva dobré zdravie a sily v boji proti židom-satanistom-slobodomurárom-jezuitom- globalistom a inej čvarge služobníkov satana!!!

 4. hľadač pravdy

  O arcibiskupovi Viganò viem už dlhšiu dobu, ale jeho videá alebo ich prepis som v podstate doposiaľ ešte nevidel/nečítal, takže nekomentujem.

  Pridávam tu odkaz na preložené video z článku…
  Rozhovor s arcibiskupom Viganò si môžete pozrieť v nasledujúcom videu (české titulky, vystrihnuté časti Dr.Moynihana nahradené textovými otázkami):
  https://gloria.tv/post/Ps6xUveTJPc21TtxPoDGoNQnm

  Ďalší podobný rozhovor…
  Úvahy o Velkém resetu a Novém světovém řádu:
  – video, české titulky
  https://gloria.tv/post/Y3C8i4JynzYC1CjUfewKFW2Je
  – textový prepis videa ,,Úvahy o Velkém resetu a Novém světovém řádu“, slovenský preklad
  https://gloria.tv/post/hwstXBsgNKkv3RZeNxSbZ1JsD

  • hľadač pravdy

   Pozrel som si otitulkované videá, na ktoré som tu vyššie odkazoval. Pre ľudí aspoň trochu znalých problematiky to nie je v podstate nič nové. Väčšina toho, čo arcibiskup Viganò rozpráva bolo už pred desaťročiami napísané v knihách od pravoverných katolíckych autorov.
   Dalo by sa niečo z toho aj rozporovať, ale ja to tu teraz nebudem robiť.
   No určite je dobré si vypočuť arcibiskupa Viganò a uvažovať nad tým.

   Chcem tu len na niečo upriamiť pozornosť…

   Čas videa – 24:27 až 24:43 (https://gloria.tv/post/Ps6xUveTJPc21TtxPoDGoNQnm), Arcibiskup Viganò:

   ,,V civilní sféře musí být odmítnuta jakákoli spolupráce se současným prohlášením o pandemii a klimatické nouzi, která pandemii brzy nahradí.“

   Úvahy o Velkém resetu a Novém světovém řádu,
   čas videa – 15:50 až 16:56, Arcibiskup Viganò:

   ,,V roce 1991 David Rockefeller napsal: ,,Svět je připraven na světovou vládu. Nadnárodní suverenita intelektuální ,,elity“ a světových bankéřů je rozhodně lepší než národní sebeurčení, které se praktikuje v posledních stoletích.“
   ,,Jsme na pokraji globální transformace. Vše, co potřebujeme, je ,,spravedlivá“ globální krize a země přijmou nový světový řád.“

   Dnes můžeme potvrdit, že tato ,,spravedlivá“ krize se časově shoduje s pandemickou mimořádnou událostí…“

   Plánovane zinscenovaná Veľká depresia, ktorá oficiálne začala 24.10.1929 [https://sk.wikipedia.org/wiki/Veľká_hospodárska_kríza_(30._roky_20._storočia)] a trvala približne 4 roky, bola iba slabúčky odvar toho, čo nám Satanova synagóga zjavne naplno spúšťa v októbri 2021 – ich ,,spravodlivú“ globálnu krízu, aby svet prijal NWO.

   Ak by niekto rozmýšlal, prečo je arcibiskupovi Viganò dovolené sa takto verejne vyjadrovať – včera ma napadla jedna myšlienka, aj vzhľadom k tomu, čo sa deje…

   Vôbec by ma neprekvapilo, keby sa o pár rokov zo súčasného arcibiskupa Carlo Maria Viganò stal posledný pápež Peter II.

 5. https://www.naturalnews.com/2021-10-24-will-the-clot-shots-cause-retardation-and-infertility.html
  Will the CLOT SHOTS cause widespread mental retardation and infertility?
  Spôsobia KRVNÉ ZRAZENINY CLOT SHOTS rozsiahlu mentálnu retardáciu a neplodnosť?

  Vaccines contain contaminants and pathogens that can permanently maim human systems, including brain function and reproduction
  Vakcíny obsahujú kontaminanty a patogény, ktoré môžu natrvalo zmrzačiť ľudské systémy vrátane funkcie mozgu a reprodukcie

  Expect a wave of auto-immune disorders, birth defects, autism and infertility due to spike protein damage from the viral-pathogen-laced clot shots
  Voľný preklad:
  Očakávajte vlnu autoimunitných porúch, vrodených chýb, autizmu a neplodnosti v dôsledku poškodenia hrotovými proteínmi z vakcín (vírusovo-patogénne zrazeniny)

 6. https://www.naturalnews.com/2021-10-24-pfizer-bullied-blackmailed-government-covid-vaccines-profits.html
  Pfizer bullied, blackmailed government officials to push covid vaccines and maximize corporate profits
  Pfizer šikanoval a vydieral vládnych úradníkov, aby presadili vakcíny proti covidu a maximalizovali zisky firiem

  Pfizer is an agent of darkness fueling all kinds of evil to feed its greed
  Pfizer je agent temnoty, ktorý poháňa všetky druhy zla, aby kŕmil svoju chamtivosť

  As we reported, Pfizer was also caught harvesting tissues from live babies that had already been born in order to conduct tests on its jabs.
  Ako sme informovali, Pfizer bol tiež prichytený pri zbere tkanív od živých detí, ktoré sa už narodili, aby vykonal testy pre svoje vakcíny.

  • Big Pharma is arguably the most wicked entity on the planet. To learn more, visit ChemicalViolence.com.
   Farmaceutický priemysel je pravdepodobne tá najpodlejšia entita na planéte. Ak sa chcete dozvedieť viac, navštívte stránku ChemicalViolence.com.

   • Ono je to omnoho jednoduchsie na farmaceutickom priemysle najlepsie vidno co je kapitalizmus zac. A pochopenie toho je ozajstne prebudenie.

    • vidíš čo spraví, tuposť vlastnej hlavy . Ovce bekajúce, na porážku súce, čo už, nuž, sebe nepriznajú vinu, strčia hlavu pod gilotinu, vôbec netreba byť priečny, nech si žijú život večný…

   • holistický prístup

    Milá Janka,

    sú to len nástroje – metly, lopaty, čakany … delá, bomby, …, „lieky“, „vakcíny“, … = nástroje VRAŽDENIA človiečikov – je ich oveľa viac – napr. aj tzv. „vývoj reči“ je takým likvidačným nástrojom.

 7. https://www.naturalnews.com/2021-10-24-take-covid-vax-never-full-immunity-again.html
  If you take the covid vax, you can NEVER achieve full immunity again – government stats unveil the horrifying truth
  Ak vezmete covid vakcínu, NIKDY už nemôžete dosiahnuť plnú imunitu – vládne štatistiky odhaľujú desivú pravdu

 8. https://cz24.news/vacsina-ludi-zatial-netusi-ze-sa-proti-nim-vedie-vyhladzovacia-vojna/
  Väčšina ľudí zatiaľ netuší, že sa proti nim vedie vyhladzovacia vojna.

  USA: Môj úvod: nebojte sa, to píše Paul Craig Roberts Američanom, nie nám. A nič som tam nezmenil ani nepridal.

  Sledujem ako sa to deje každý deň. Sú ľudia, zvlášť na Západe, príliš hlúpi a dôverčiví aby prežili?

 9. https://www.banned.video/watch?id=6175f5a3b48cdd1309d30bbc
  Walls Are Closing In On Gates & Fauci As The World Awakens To The Bio-Attack They Launched FUL SHOW
  Hradby sa zatvárajú pre Gatesa & Fauciho, ako sa svet prebúdza z biologického útoku, ktorý spustili.

  Alex Jones breaks down how Bill Gates and Dr. Fauci are in hot water now that their sinister links to the Wuhan Institute of Virology and COVID-19 are laid bare.
  Alex Jones rozoberá, ako sú Bill Gates a doktor Fauci v horúcej vode, keď sú odhalené ich zlovestné spojenia s Wuhanským inštitútom virológie a COVIDOM-19.

 10. https://www.banned.video/watch?id=617610dbb48cdd1309da36bb
  CDC Admits Ivermectin Might Work A Year And A Half Late
  CDC pripúšťa, že ivermektín môže fungovať s oneskorením jeden a pol roka

 11. Poslanci Európskeho parlamentu sa vyslovili proti povinnému očkovaniu a proti zdravotnému pasu, takzvanému zelenému certifikátu. Poslanci Európskeho parlamentu (EP) na stredajšej tlačovej konferencii upozornili na rastúce porušovanie ľudských práv v EÚ

  Základné práva občanov EÚ sú vystavené tlaku núteným očkovaním a zneužívaním covid pasu, uviedli europoslanci. Stovkám zamestnancov Európskeho parlamentu hrozí strata zamestnania, pretože nemajú covid pas.

  Tlačovú konferenciu viedli Christine Andersonová, Francesca Donatová, Ivan Vilibor Sincic a Cristian Terhes. Dali hlas miliónom Európanov, ktorí bojujú za svoje základné práva v celej EÚ.

  https://www.hlavnespravy.sk/europoslanci-maju-tlacovu-konferenciu-a-media-mlcia-budeme-bojovat-za-vase-prava/2727936

 12. Testovať by sa mali aj očkovaní, pretože aj oni sú šíritelia koronavírusu. S infekciou Covid-19 to bude ako s chrípkou, s ktorou sa budeme musieť naučiť žiť, tvrdí exminister zdravotníctva Krajčí
  Nárast tretej vlny infekcie koronavírusu u nás je podľa bývalého šéfa rezortu zdravotníctva Maroša Krajčího (OĽaNO) rýchly a hovorí o dôležitosti testovania aj pre očkovaných ľudí. zdroj infovojna…..

  Tak načo ten cirkus okolo vakcinácie, keď vôbec nezaberá. Čiže čistý biznis, nie zdravie.

  • je to finanční byznys, také jde o to donutit lidi bez očkování aby si tu vakcínku píchli a to ze tří důvodů:
   1/ aby přispěli finančně farmaprůmyslu za aplikovanou vakcínku
   2/ později budou mít zdravotní problémy, tudíž půjdou k doktorovi, který jim předepíše nějaké pilule – zase podpora farmaprůmyslu
   3/ vakcínky na COVID fungují, ale jinak, a to tak,že dělají depopulaci lidstva na tzv. zlatou miliardu nebo půlmilionu otroků….

   a pokud by byly povinné! (dobrovolné existují) testy pro vakcínkované, zjistilo by se daleko dříve, že vakcíny nepomáhají ale spíše škodí.

   • Ako to spomenul Maroš , testy pre vakcinovaných budú preto, aby sa zistilo ako sa zmenila ich DNA.

  • Kedy osvietilo Krajčiho???
   Alebo mu tak neskoro prišla moja sugescia.

   • Cíti krivdu, že bol odstavený a tak si občas rýpne 🙂

    • „Krajčí“ – Duchom udretý – nastúpil preto, lebo hoci je sakra rozdiel medzi aktívne-vedome ODPUSTIŤ a medzi zabudnúť – efekt je ten istý = NETRESTAŤ – a zmrdi počítajú, že vysoké percento ľudí, ktorých sa škody netýkali – odpustilo a vysoké percento už zabudlo – lebo sú sprostí – suma sumárum – synergický efekt „percent“ je, že Krajší by mohol byť ešte upotrebiteľný, pretože nemajú dostatok DO ZLOČINU ZASVÄTENÝCH kádrov – koniec koncov – aj Fico doteraz žije z Matoviča, ako Martovič doteraz žil a žije z Fica /viď sionisti Slota vs Duray/ – je to jedna neomarxistická sion banda + letničiarska sekta – židobiblický projekt je ich nástroj. K nim sa pridajú staré KDH kádre /Taraba/ a zistíte, že z Bezáka liberasta sa stane ortodoxný konzervatívec, a z teutonského nemeckého protislovanského zaprisahaného rytiera Čarnogurského – vyhranený rusofil! A B’Nay B’Rith si stvorili cez youtubera Martina Daňa youtubera Ha-rabína a všetko toto posunie – už posúva Lichtner do volebnej tomboly! A nemáte šancu si vytiahnuť nič iné, ako to, čo v nej bude!

     Kabáty v Gašparkove sú už prešité NA ČIERNO – podšívka je červená – kresťanské detičky – ponúkneme vám Nový Príbeh! So starými nosatými kostlivcami v nových handrách!
     Ale nie ten Pravo-Slávny!
     https://loutkymasek.cz/1927-home_default/babka-cernoknaznik.jpg

  • tazke billiony dolarov pre big pharma a smrt pre tych.co beru ich smrtiace produkty

 13. Oľga Gregušová

  Tento stav je výsledok, že nečítame Sväté Písmo – najmä Apokalypsu – Evanjelium
  Svätého Jána. Treba sa jednoznačne utiekať k Duchu Svätému, žiadať o sedem
  darov a tým dosiahneme ochranu pred zlorečeným. Denne okrem modlitieb
  vzývať Archanjela svätého Michala, ktorý bojuje proti temným mocnostiam zla.
  Aby sme všetko pochopili a otvoril sa nám rozum, to dosiahneme jedine prosbou
  a veľkou pokorou u Ducha Svätého, ktorý všetko oživuje a má nad všetkým vládu
  vo Svätej Trojici. Laudetur Jesus Christus!

  • krásny sen

   • Vlado, smejem sa. Mne jedna moja známa hovorí, že ak niekto je „ozaj“ veriaci tak mu vakcína nemôže uškodiť.
    No comment – bez komentára

    • Baptistka! Čo je zaujímavé – práve oni odmietajú vojenskú službu a zbrane – podľa tejto logiky by tak im, ako aj v ich rukách inému – nemali uškodiť – prosto motyka nevystrelí! Ups – vlastne by mala – či?

     • Maros, babtisty,novonarodeni krestania,su velmi uzitocny a 100% neskodni,pre NWO. su perfektni OTROCI

    • Vazena Jean,je to zaujimave aku uzasnu silu ma brainwashing,vselijakymi „vierami“,vsak nech si to sudruzka vyskusa

  • holistický prístup

   Olinka,

   aj takí, ako si Ty, spoznajú PRAVDU – aj tzv. „FAUCI“ vyliezol z presvätej „matky panny – TEREZY“ – plody samotného diabla … tak len ver diablovi a jeho otrokom. Biblia je postavená na VÉDACH – ale otočená a poprekrucovaná … Dnes je všetko už vo svetle – všetko je viditeľné – takže rozhodnutie každého jedinca je platné.

   • dobre som sa zasmial,tisice krestanskych vier povyliezalo zo vselijakych materi,vsetci velebia „krista“,ale navzajom sa uzasne nenavidia,mnohi si to nepriznaju,tiez kristovi nasledovnici,cize mnisy (JESUITS) su zodpovedni za uzasne zlo,vrazdy na svete,teraz jeden z nich je takzvanym Papezom,ale masovy vrah v Argentine.

    • holistický prístup

     Kto chce vidieť pavdu – stačí si uvedomiť, KTO je vrchným JEZUITOM (otrokom diabla) na „SK“ – je to ŠOFRANKO – KTO bol „lídrom“ Ó-LAJNA na „SK“ – ŠOFRANKO, prečo sa FICIAK verejne podrobil „birmovaniu“, ČO – KOHO predstavil KOTLEBA ako svojho mentora – JEZUITU, DANKO – je „maltézsky ritier“ – teda OTROK JEZUITOV, … možno pokračovať aj inými „tvárami“ – všetko sú to OTROCI JEZUITOV – buď priamo, alebo sprostredkovane (aj „slobodomurárske lóže“ sú riadené JEZUITAMI – sú to ich armády – o čom asi vypovedajú „slobodomurárke lóže“ P2 a P3?!?) … to je tá temnota, to je to šíriace sa ZLO, … všetci kľačia verejne pred OTROKMI (temnými mágmi) svojho „PÁNA“ … prečo „TVÁR (odetá v BIELOM)“ JEZUITOV (TVÁR pre stádo oviec) bola na „SK“?!? – čo tu robila?!? – nuž päčate a KLIATBY boli zlomené – tak prišli vytvárať „nové“ siete – nové TEMNÉ ORGIE, nové KLIATBY … a PREČO?!? … pretože u nás sa to besnenie ZAČALO a u nás sa musí skončiť! – Krajina = kraj, okraj niečoho – v tomto prípade obrovského územia – tu začali U-KRAJ-ovať, vraždiť SLOVIENOV … prečo jedine „SK“ má špeciálnu „ZMLUVU“ s diablom (VATIKÁNOM)?!? – ak si niekto nahovára, že dosadená TEMNÁ MATKA (p-rezidentka) toho diabla v bielom „ovčom rúchu“ (aj to je veľmi vypovedajúce) pozvala, tak je slepý – ONA je len TEMNÝ kanál, cez ktorý prúdi TEMNO, SMRŤ, OTROCTVO, …

     Prečo smú byť súdení TEMNÍ MÁGOVIA – farári a ich kadejaké stupne“ – jedine VATIKÁNOM?!? … to všetko je jasne viditeľné … vo SVETLE …

     VŠETKO je inak, ako je ukazované – úplne všetko … stačí tzv. „sedliacky rozum“ a otvorené srdce na správnom mieste …

     • holistický prístup

      Janko,

      nie – nie je to chyba – volám ich rit-ieri – nie rytieri (ryť, rýpať, …) – pretože sa svojmu pánovi pchajú do rit … do zadnej diery … do diablovej ritnej diery …

 14. ČESKO: Vypadá to, že o očkování u dětí mladších 12 let je poměrně zájem. Ministerstvo zdravotnictví totiž potvrdilo, že alespoň jednu dávku vakcíny proti covidu-19 má za sebou v ČR již asi 150 dětí mladších 12 let. A další stovky rodičů už své děti k vakcinaci přihlásily. To vše se děje i přesto, že pro děti látka zatím není schválena.
  Hned v úvodu je nutné zmínit, že i přes poměrně velký zájem o očkování mladších dětí, vakcína stále není pro tyto jedince schválena. Evropská léková agentura se totiž začala zabývat její registrací teprve tento týden. Uvádí se, že dětem ve věku pět až 11 let by se měly očkovat vakcíny firem Pfizer a BioNTech ve třetinové dávce oproti dospělým.

  Ústav zdravotnických informací a statistiky přitom v ČR eviduje zájem o vakcíny u více než 240 rodičů. Z rychlého průzkumu, který vypracovala agentura Median pro Český rozhlas, vyplývá, že celorepubliková ochota nechat malé děti očkovat činí kolem 50 %.

  https://cz24.news/neschvalenou-experimentalni-vakcinu-uz-v-cr-dostalo-150-nejmensich-bezbrannych-detskych-obeti-tato-zverstva-zlociny-proti-lidskosti-se-budou-resit-pozdeji-na-trestnic/

  • Mnohí blázni dospelí, ktorí zaočkovali seba, dajú zaočkovať aj svoje deti. Je to zhruba polovica. Čiže, ak sa dalo zaočkovať 50% dospelých, preočkovanosť detí je možné očakávať, že bude cca 25%.

 15. …každý môže povedať,
  to čo v mysli sa mu bude diať,
  či vláda, cirkev, no hlavne MY sami,
  všetci sme tvorcovia svojich životov a prianí,
  kto bude chcieť zabojovať,
  bude ,,bojovať“,
  kto nechce zabojovať,
  bude radšej utekať….

  A ešte každý niekedy pochybil,
  no určite sa z toho poučil,
  to je na tom jediná ,,dobrá vec“,
  avšak dôležité je tiež zablokovať vracanie sa k tomu späť….

 16. Sme svedkami najväčšieho suspendovania ľudských práv a občianskych slobôd od konca II. svetovej vojny. Stále sme vystavovaní nátlaku, ako „dobrovoľne“ prijať mix chemikálií, za ktorých stredne až dlhodobo zničujúce následky neponesie nikto právnu zodpovednosť. Deje sa to napriek tomu, že existuje skupina „bielych“ disidentov, ktorí si zachovali profesionálnu česť a ľudské svedomie. Protestujú, varujú, ponúkajú alternatívne riešenia, pričom riskujú svoju existenciu. Väčšina „bielej amády“ však s covidovou totalitou kolaboruje. Platí to aj o našich politikoch (koaličných aj opozičných, vrátane tých, ktorí majú medicínske vzdelanie). Takmer nikto z nich sa neodváži spochybniť očkovanie, nieto ešte covidovú pandémiu. Pritom koaliční poslanci obviňujú opozičných poslancov z nedostatočnej podpory očkovania.

 17. Michal Hudák smúti za otcom (†83): Plne zaočkovaný podľahol COVIDU-19… Pred týždňom prišiel aj o strýka!

  Operovalo sa teda s informáciou, že tomuto zákernému vírusu podľahol aj pán Michal. A to nám napokon potvrdil aj samotný zabávač. Nie je pravdou, že bol v nemocnici pripojený na umelej pľúcnej ventilácii, no je smutným faktom, že prehral boj s koronavírusom. Napriek tomu, že toto ochorenie nebral na ľahkú váhu a bol plne zaočkovaný.

  Pre rodinu Hudákovcov je to ďalšia veľká rana, keď sa ešte nestihli spamätať ani z tej prvej. Len pred týždňom sa totiž museli navždy rozlúčiť aj so strýkom – bratom pána Michala. Topky.sk vyjadrujú úprimnú sústrasť celej rodine.

  A ako bezhlavo niektorí veria, že očkovanie ich zachráni, aj toto je jeden z mnohých prípadov. A čo keď očkovanie mu dopomohlo k odchodu na druhý svet, ale toto ONI / naši covid páni/nedovolia povedať,lebo by to bola konšpirácia.

  Tak potom prečo zomrel keď splnil to čo do neho nahustili. No však zdôvodnenie by určite našli a vieme aj aké ,no však vakcína by to nebola.

  • „Ale – ich smrť mala ľahší priebeh!“ Odišli kade ľahšie! Tak! Hudák teraz bude musieť prehltnúť horké sliny, lebo keď si otvorí zabávačské ústa o tom, čo zažil na vlastnej koži v rodine – príde o živobytie. Jedine, že by sa chcel ako sám zaočkovaný zabávať cvikaním karty vo Volkswagene. Užitočný idiot na 4. priorite – peniaze.

   • každý nakazený zaočkovanec povie, že „mám ale ľahší priebeh“ …
    „kurnik a ako vieš ,aký by si ho mal keby si nebol zaočkovaný?“ – sa pýtam ja

 18. https://cz24.news/slavna-ctyricetileta-herecka-utrpela-mrtvici-po-ockovani-experimentalni-covid-injekci-ted-se-uci-znovu-chodit-a-mluvit-mela-obrovske-stesti-ze-vubec-prezila/
  SLAVNÁ ČTYŘICETILETÁ HEREČKA UTRPĚLA MRTVICI PO OČKOVÁNÍ EXPERIMENTÁLNÍ COVID INJEKCÍ. TEĎ SE UČÍ ZNOVU CHODIT A MLUVIT. MĚLA OBROVSKÉ ŠTĚSTÍ ŽE VŮBEC PŘEŽILA

  UK: Melle Stewartová byla úspěšná herečka, která netrpěla žádnými zdravotními problémy. Zvrat přišel poté, co se nechala očkovat.

 19. https://www.banned.video/watch?id=6176946f08354f13af2c7643
  Banned From TV: A Mother’s Call To Help Her Vaccine Injured Child
  Zákaz vysielania v televízii: Výzva matky na pomoc svojmu dieťaťu zranenému očkovaním

 20. Místopředseda Svobodných Luboš Zálom podal na Okresní státní zastupitelství v Berouně oznámení o podezření ze spáchání trestného činu. To míří na ministra vnitra a dosluhujícího předsedu ČSSD Jana Hamáčka, který dnes po zasedání ústředního krizového štábu zmínil, že nová proticovidová opatření by se mohla týkat neočkovaných občanů.

  Dosluhující ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) se dnes na tiskové konferenci vytasil s tím, co možná nastane v souvislosti s covidem-19. Padla dokonce i slova jako „zákaz neočkovaných na pracovišti“.

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Trestny-cin-Ockuj-se-jinak-nepracujes-Na-Hamacka-jde-udani-681382
  *****
  Poslankyně Maříková: Placení testů a nošení čehosi na ksichtě mě netrápí. Proč? Ani jedno nepotřebuji! Očkovaní i neočkovaní, se musí společně postavit tomu, aby se tady virus zneužíval k něčí moci…

  ČESKO: Poslankyně SPD Karla Maříková věří, že ať už očkovaní, nebo neočkovaní, společně se všichni postaví tomu, aby se tady virus zneužíval k něčí moci.

  „Našla jsem tento obrázek na Facebooku, a jelikož se mi to moc líbilo, sdílím dál. Věřím, že je nás hodně bez ohledu, zda jsme neočkovaní, nebo jste očkovaní, ale společně se postavíme tomu, aby se tady virus zneužíval k něčí moci. Pokud totiž dopustíme, aby nás rozdělili, bohužel si zopakujeme smutnou část historie,“ poznamenala poslankyně SPD Karla Maříková.

  A sdílela obrázek s tímto textem: „Začal hon. Hon na neočkované. Tahle hra bude hodně zajímavá a vyhrají ti, kteří jsou vnitřně silní. Každopádně placení testů a nošení čehosi na ksichtě mě netrápí. Proč? Ani jedno nepotřebuji! To je můj tah na šachovnici proti covid hysterii. Hra může začít. Uvidíme, kdo komu na konci dá šach mat. Jsem pěšec proti mocným. Obyčejná figurka na šachovnici. Ale vím, že na šachovnici je se mnou dostatek podobných pěšců. Dostatek těch, kteří svůj strach odhazují a nebojí se nebo se bát přestávají. Těch, kterým se otvírají oči. Hra začíná.“
  Zdroj: parlamentnilisty

 21. https://www.banned.video/watch?id=61761152c0ffa61351a21acf
  Firefighters in Illinois Stand Against Vaccine mandate
  Hasiči v Illinois sa postavili proti mandátu (povinnosti) očkovania

 22. http://www.zvedavec.org/komentare/2021/10/8893-covid-19-pandemie-nebo-kult.htm
  COVID-19: Pandemie? Nebo kult?

  Vakcíny proti COVID-19 nezabraňují vzniku COVID-19 a mohou být nebezpečné

  Lidstvo nemůže být nikdy svobodné, dokud se nechá ovládat strachem.

 23. ČESKO: Situace se v ČR zase pro změnu rapidně zhoršuje, nastupuje apokalypsa nesmírných rozměrů. Leč nemusíme se bát, naši spasitelé bdí. Virus v souladu s koaliční dohodou počkal až po volbách a pak nemilosrdně udeřil. Vše se vrátilo do normálu, zase všichni umíráme a od smrti nás dělí jen bdělost našich expertních soudruhů.

  Rozumím tomu, že počet očkovaných v dané sociální skupině je vysoký, ale zkusím lehounce připomenout, jak šel čas s děláním tečky:

  Březen – očkování nikdy neonemocní.
  Duben – očkování populace je jediný způsob porážky viru.
  Květen – očkování se nakazí velmi vzácně.
  Červenec – očkování se nakazí, ale nemohou mít vážný průběh.
  Srpen – očkování mohou mít vážný průběh, ale velmi vzácně.
  Září – je potřeba třetí dávka na ochranu.
  Říjen – na JIP končí 40% očkovaných.
  Prosinec – musíme dát čtvrtou včeličku, protože bude mutace théta?
  Vyhrůžky zabraly aneb svátek dobrovolnosti
  Ale očkovací propaganda jede naplno, a protože klasický vohnout chce svobodně cestovat, tak si v klidu stoupne do fronty na včeličku. Pohrůžky a strach zabraly, jak hlásá titulek. Napadá mne jednoduchá otázka, jak si jen lid sám na sebe mohl uvalit takovou tyranii? Jak se může lid bát ve státě, kde je zdrojem moci? Že by to byla pouze deklarace vzdálená realitě? Navíc tyhle přívlastky bych asi nikdy nebyl schopen dát do souvislosti s dobrovolným aktem. To je potom taková veselá dobrovolnost stejně, jako když oběť vydá peněženku pod pohrůžkou nabité zbraně.
  https://cz24.news/virus-utoci-zrychluje-roste-drti-kosi-a-tak-dale-apokalypsa-je-pred-branami-ale-spasitele-bdi/

 24. https://www.naturalnews.com/2021-10-25-moh-has-never-isolated-the-sarscov2.html
  Spain: Ministry Of Health forced to confirm it has never isolated the SARS-CoV-2 virus
  Španielsko: Ministerstvo zdravotníctva bolo nútené potvrdiť, že nikdy neizolovalo vírus SARS-CoV-2

 25. Podle něj resort ministra zdravotnictví Adama Vojtěch (za hnutí ANO) zatím nechce, aby probíhalo ve firmách plošné testování. A tak je alternativou to, co zavádí Rakousko, tedy prokazovat se při příchodu do zaměstnání očkováním, negativním testem či potvrzením o prodělané nemoci.
  „Pokud by to nemohl předložit, byla by to byla překážka v práci na straně zaměstnance, to je primární názor Ministerstva zdravotnictví,“ vysvětlil Hamáček.
  Rada vlády pro zdravotní rizika podle Vojtěcha o této změně ale ještě nejednala. Také podle Hamáčka by se o zavedení uvažovalo v případě, pokud by se situace s pandemií dále zhoršila.
  „Návrh pana Hamáčka není přijatelný z pozice zákoníku práce. Prodiskutujeme to, ale nemyslím, že je to reálný návrh,“ řekl premiér Andrej Babiš.
  seznamzpravy.cz

 26. …smutné, napriek mnohým ťažkostiam a aj úmrtiam sa mnohí naďalej idú očkovať…,.ozaj veľmi ,,veľká odvaha“….

  • ale oni o tých ťažkostiach a úmrtiach nevedia, lebo žijú vo svojej ulite / bubline a pozerajú tv , v ktorej o tom nehovoria.

 27. …zrejme je to tak milá ametyst :-(…

Pridajte komentár

*