Pre masové očkovanie proti Covid-19 rastú prípady vakcínami vyvolaného AIDS


Print Friendly, PDF & Email

Pre masové očkovanie proti Covid-19 rastú prípady vakcínami vyvolaného AIDS

(Ethan Huff, naturalnews.com) – Nová štúdia publikovaná v medicínskom časopise The Lancet naznačuje, že čím viac vakcín proti ochoreniu Covid-19 človek dostane, tým rýchlejšie jeho telo podľahne syndrómu podobnému AIDS, nazývaného aj VAIDS (vakcínami vyvolaný syndróm imunitného deficitu).

Syndróm VAIDS sa začína hneď po prvej dávke vakcíny a experti sa obávajú, že každá ďalšia „posilňovacia“ dávka proces straty imunity akceleruje.

Čo zistila štúdia

Vedci v štúdii porovnávali zdravotný stav očkovaných a neočkovaných ľudí vo Švédsku počas obdobia 9 mesiacov. Každá skupina zahŕňala približne 1,6 milióna účastníkov štúdie.

Zistilo sa, že plne zaočkovaní ľudia majú proti ochoreniu Covid-19 len minimum ochrany a aj to len počas veľmi krátkej doby – nanajvýš 6 mesiacov.

Po tomto čase klesá nielen umelo vyvolaná imunita proti covidu, ale aj celková imunita. Zaočkovaní ľudia tak zostávajú bez akejkoľvek ochrany proti akejkoľvek infekcii podobne, ako je to pri ochorení AIDS.

Naproti tomu, neočkovaná skupina si udržiavala skutočnú a trvácnu imunitu, pretože ich telá neboli zasiahnuté hrotovými proteínmi a ďalšími toxickými chemikáliami z vakcín, ktoré týždeň za týždňom, kúsok po kúsku degradujú imunitný systém.

K zisteniam štúdie uvádzajú Americkí lekári prvej línie (AFLDS) nasledovné:

„Tento fenomén vyskytujúci sa u opakovane zaočkovaných jednotlivcoch nazývajú lekári imunitnou eróziou alebo získaným imunitným deficitom.

Ten je zodpovedný za zvýšený výskyt prípadov myokarditídy a ďalších postvakcinačných ochorení, ktoré v prípade rýchleho rozvinutia vedú k smrti a v prípade pomalého rozvinutia k chronickým chorobám.“

Vakcíny proti covidu spúšťajú kaskádovité zlyhanie imunitného systému

Je dôležité mať neustále na pamäti, že vakcíny proti covidu v skutočnosti nie sú vakcíny v tradičnom zmysle slova, ale experimentálne génové procedúry.

Reálne robia to, že vybudia bunky po celom tele k produkcii malej časti vírusu SARS-CoV-2 nazývanej hrotový proteín.

Ako už dlho upozorňujeme, tieto vakcíny robia z tiel ľudí chodiace fabriky na toxické proteíny, na čo organizmus reaguje tvorbou protilátok. Uvedený proces má však vážne problémy vedúce k degradácii kapacity a funkcií ľudského imunitného systému.

Združenie AFLDS ďalej vysvetľuje:

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

„Najprv tieto vakcíny zle natrénujú imunitný systém, aby rozoznával len malú časť vírusu (hrotový proteín). Varianty vírusu, ktoré sa čo i len trocha líšia v tomto proteíne, sú schopné uniknúť veľmi úzko špecializovaným protilátkam vytvoreným vakcínami.

Následne vakcíny urobia ľudí závislých na vakcínach, čo znamená, že sú odkázaní na pravidelné posilňovacie dávky, pretože ich imunita bola natrénovaná len voči veľmi malej časti mutujúceho vírusu.

Austrálsky minister zdravotníctva Dr. Kerry Chant doslova povedal, že covid už s nami bude navždy a ľudia by si mali zvyknúť na to, že sa budú proti nemu očkovať donekonečna.

Pôjde o pravidelný cyklus očkovania a preočkovania.“

Ďalšia vec je, že tieto vakcíny vôbec nebránia prenosu infekcie v nose a horných dýchacích cestách. Práve tam vykazujú zaočkovaní ľudia najvyššie vírusové nálože, čo z nich robí obávaných super-šíriteľov vírusu a nebezpečenstvo pre spoločnosť.

Bývalý reportér New York Times Alex Berenson varuje, že covidové vakcíny môžu vyvolať nekonečnú a nekontrolovateľnú autoimunitnú reakciu na hrotový proteín.

To potom povedie k vlne protilátok nazývaných antiidiotypové protilátky (Ab2s), ktoré ničia telo aj dlho po tom, čo sa z neho odstránia či už vírusy SARS-CoV-2 alebo hrotové proteíny vyprodukované telom po očkovaní.

Čiže nielen vírus, ale aj samotné hrotové proteíny môžu vyprodukovať druhú vlnu protilátok, čím premodulujú prvotnú imunitnú odozvu a tým aj zničia pôvodné protilátky.

Záver

Švédska štúdia je ďalším dielikom do mozaiky vypovedajúcej o nebezpečnosti a smrteľnej povahe vakcín proti Covid-19. Za každých okolností sa im preto vyhnite a nepodľahnite stupňujúcemu sa tlaku vlády na očkovanie!

V prípade, že napokon dôjde k zavedeniu povinného očkovania proti Covid-19, zo strany štátu sa to bude rovnať vyhláseniu občianskej vojny, povestnému výstrelu z Auróry na Zimný palác.

Potom už pôjde doslova o holý život a každý občan bude mať nespochybniteľné právo na aktívnu, teda aj fyzickú obranu proti takejto štátom nariadenej vražde.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Zajtra 19.12. o 5:37 nastáva spln. Luna je v znamení Blížencov. Počas splnu (vrátane trojdňového obdobia pred a po splne) by sme sa mali vyhýbať príjmu energeticky bohatej stravy – najmä na cukry a tuky, príjmu akýchkoľvek škodlivín do organizmu – návykových látok, konzervovaných, chemicky upravovaných a prifarbovaných potravín, káve, alkoholu, cigaretám atď. Vyhnime sa tiež náročným operáciám, trhaniu zubov a očkovaniu.

 2. https://www.naturalnews.com/2021-12-17-pfizer-ceo-four-booster-series-shots-covid.html
  Pfizer CEO aggressively pimping FOURTH booster shot, proving it was always going to be a SERIES of shots that didn’t stop covid
  Generálny riaditeľ spoločnosti Pfizer robí agresívne kupliarstvo pre štvrtú posilňovaciu dávku, čo dokazuje, že to vždy bude POKRAČOVANIE dávok očkovaní, ktoré Covid nezastavili

  It’s all about money and depopulation – NONE of this is about “saving lives”
  Všetko je to o peniazoch a depopulácii – NIČ z toho nie je o „záchrane životov“

  • Nie, všetko je o moci a nastolení svetovej vlády. Peniaze (zisky farmaceutických firiem) nie sú prvoradé, lebo tvorcovia NWO disponujú neobmedzenými finančnými zdrojmi ( podľa D. Trumpa). Vakcinácia je v prvom rade o ovládaní más. O depopuláciu bielej rasy ani bojovať nemusia, lebo v Európe všetky národy vymierajú (okrem Albáncov). Iba že by sa s tou depopuláciou príliš ponáhľali. Zabúdajú na zlaté pravidlo „lentia feste“ (ponáhľaj sa pomaly).

 3. https://www.naturalhealth365.com/moderna-patent-reveals-wireless-nanosensors-3481.html
  COVID Jab ALERT: Moderna patents reveal presence of wireless nanosensors in shots, claims naturopathic doctor
  Vakcína COVID upozornenie: Moderna patenty odhaľujú prítomnosť bezdrôtových nanosenzorov vo vakcínach , tvrdí naturopatický lekár

 4. zuza podhorna

  Robite zasluznu pracu, mila redakcia. Vdaka !

 5. Povinné očkovanie na Slovensku nevyvolá žiadnu občiansku vojnu. Nezavedie sa celoplošne pre všetky vekové kategórie naraz, ale metódou per partes. Najskôr 65+ (60+) a potom nižšie vekové skupiny, vrátane detí. Ohnúť chrbát je slabinou Slovákov už vyše tisíc rokov. Bude tu určitá nespokojnosť nezaočkovaných a tých, ktorí už nechcú žiadnu posilňovaciu dávku, ale nakoniec príde vynútené podvolenie sa. Rád by som sa mýlil, ale to ticho v porovnaní s okolitými krajinami neveští nič dobré.

  • Ticho pred búrkou alebo Najväčšia tma je pred úsvitom

  • Je tu síce zatiaľ ticho, ale zároveň máme najnižšiu zaočkovanosť z okolitých krajín, čo je povzbudzujúce. A asi aj tvrdé jadro, na ktoré skôr či neskôr narazia, je u nás oveľa väčšie ako inde. Napríklad na Novom Zélande sú teraz tiež dosť veľké protesty, lenže tam majú zaočkovaných už 92% populácie nad 12 rokov. Tam to tvrdé jadro môže byť 5%, čo je dosť málo a vláde sa môže podariť potlačiť ho. U nás je to tvrdé jadro predpokladáme okolo 30-35% takže tu to budú mať oveľa tvrdší oriešok.

   • Nuž, parlament je podľa dnešných správ v otázke povinného očkovania vraj nejednotný. Keby bola nejednotná koalícia, potom by to bola iná káva (?). Ale to bola aj v stratifikácii nemocníc a nakoniec to prešlo. Netreba zabúdať ani na opozíciu – najmä všetkým poslancom Pellegriniho strany nemožno veriť. Situácia je dnes taká, že na Slovensku liberálny fašizmus zapúšťa čoraz hlbšie korene. Aj preto si myslím, že moje obavy ohľadne povinného očkovania sú na mieste.

    • Samozrejme, obavy sú na mieste a určite sa o to pokúsia. Ak nie zákonom, tak aspoň vyhláškou. Dôležitá bude protireakcia ľudí. Ak bude vlažná u 60 a viac ročných, tak potom začnú hranicu veku pre povinné očkovanie znižovať tak, ako ste písali. Rakúšania to prepískli s tým, že to dali naraz všetkým a teraz sú tam obrovské protesty. Fašisti sa možno poučili a u nás to budú robiť salámovou metódou. Uvidíme.

     • Pre mňa osobne a predpokladám, že pre značné množstvo Človekov, bude zavedenie povinnej „vakcinácie“ vyhlásením vojny štátu proti mojej osobe a mojej rodine. Nemusím ďalej písať, čo to bude pre mňa značiť. Radšej zomrieť postojačky, ako „žiť“ na kolenách. Ale verím tomu, že z malej iskry vznikne veľký oheň.

    • Ander Kixa

     spolu s buzerantom a jeho spoluzmrdmi to odhlasujú.

 6. Všetko, čomu čelíme v súvislosti so spoločenskými tlakmi spolu s obrovskými rozdeleniami generovanými nekonečnými klasifikáciami a obvineniami zameranými na najmladšie a najslabšie mysle, môže byť tento budovaný tlak vo vonkajších poliach neuveriteľne ohromujúci. Zostaňte v nehybnom bode pozorovateľa.

  Taktika používaná v mainstreamových médiách je taktika „Alenka v ríši divov“.

  Toto je navrhnuté ako neustály útok na náš logický mozog a kritické myslenie, v ktorom vyvolávajú úzkosť produkujúcu psycho-emocionálne techniky, aby sa ľudia vzdali a nebránili sa prevzatiu injekcii.

  Tieto kampane teroru sú charakterizované neustálymi stúpajúcimi a klesajúcimi vlnami vyvolávania vysokého strachu a úzkosti v kolektíve, potom zmierňovaním strachu na základnú líniu pokoja a potom znovu spúšťaním strachu na ešte vyššej úrovni intenzity.

  Toto je tiež taktika používaná pri prehadzovaní požiadaviek takzvaných autorít, ktoré neustále menia informácie nie preto, že by boli nekompetentní, ale preto, že sú zlí a zlovestní zločinci, ktorí používajú hodnovernú taktiku popierania a mučenia.

  Aby ste sa o seba dobre postarali, musíte si strážiť svoju myseľ, strážiť svoje srdce, strážiť svoje svetlo a strážiť svoje deti s neškodnými úmyslami spojenými s obrannou dravosťou duchovnej ochrany.
  ( Lisa Renee – Weaponized Narratives)

 7. https://cz24.news/oficialni-nemecke-covid-statistiky-a-mira-umrtnosti-vs-skutecnost-medialni-manipulace/
  Oficiální německé covid statistiky a míra úmrtnosti vs. skutečnost. Mediální manipulace

  https://cz24.news/amen-so-statom-kde-sa-hlupe-media-vytesuju-z-klamstiev-a-caputova-ktora-uplne-ale-ze-uplne-zmatovicela-spolu-s-nimi/
  Amen so štátom, kde sa hlúpe médiá vytešujú z klamstiev a Čaputová, ktorá úplne, ale že úplne „zmatovičela“, spolu s nimi

 8. https://cz24.news/komentovane-udalosti-tyzdna-vladny-rezim-to-uz-prehnal-policia-zadrzala-zdravotnikov-aj-lidra-opozicie-prezidentka-chce-vypnut-internet-vlastizradny-pozyvaci-list-americkym-vojskam-refor/
  Komentované udalosti týždňa: Vládny režim to už prehnal – polícia zadržala zdravotníkov aj lídra opozície. Prezidentka chce vypnúť internet. Vlastizradný pozývací list americkým vojskám. Reforma nemocníc je pľuvanec do tváre ľuďom žijúcim v regiónoch

  Vlastizradný pozývací list americkým vojskám

  Reforma nemocníc je pľuvanec do tváre ľuďom žijúcim v regiónoch

 9. https://cz24.news/agenda-a-aktualni-procesy-globalistu-na-ovladnuti-sveta-mistni-a-svetova-vlada-finance-jako-mechanismus-transformace-spolecnosti-top-infovideo/
  AGENDA A AKTUÁLNÍ PROCESY GLOBALISTŮ NA OVLÁDNUTÍ SVĚTA – MÍSTNÍ A SVĚTOVÁ VLÁDA – FINANCE JAKO MECHANISMUS TRANSFORMACE SPOLEČNOSTÍ – TOP INFO!!!(VIDEO)

 10. o tomto som pocul uz dost davno. ked sa dosiahne ista uroven toho svinstva v tele tak imunita zlyha a clovek dostane aids(mimochodom na aids je napojeny fauci, nemyslite si ze sa tu objavil len teraz, a pekova v jednom rozhovore hovorila ako aids vznikol v labaku a preco sa s nim spajali opice ako zdroj). preto ked sa clovek nechal zlomit na jednu davku, a nemal po tom inkfart a dalsie aktualne zdravotne tazkosti, tak ok. ale s kazdym „boosterom“(to je ale krasna psychologicka manipulacia) si len zvysuje riziko ze si odfajci cely imunitny system. som rad ze sa tomu zase niekto venuje a psie sa o tom.

 11. ….ďakujem moc za všetky dostupné informácie, či už od Portál Bádateľa, alebo ,,skalných“ ako ste Vy p.Jean, tiež aj ty Maroš a mnohí ďalší….a ešte je to ozaj milý obrázok – ,,slimák na motorke“ …tiež aj tebe ďakujem ametyst, tá inf.o tom splne ma zaujala, niekto z moj.blízk.má zajtra trhať naraz 2 zuby :-(…

 12. https://www.ac24.cz/komentare/jacob-rotschild-pandemickymi-opatrenimi-trenujeme-vasi-poslusnost/
  Jacob Rotschild: pandemickými opatřeními trénujeme vaši poslušnost

  Covid nedává smysl. O to jde. Jsme vychováváni k následování podvodných, iracionálních, nemorálních a sebedestruktivních nařízení.

  A samozřejmě masky jsou proti viru naprosto zbytečné. Ale tady jde o poslušnost a dodržování našich příkazů. Proto je velmi důležité, aby se všichni podřídili jednotným vládním nařízením. Jde o nastolení pocitu jednoty, konformity, poslušnosti a hlavně rovnosti.

  Je důležité, aby se mezi lidmi vytvořil pocit konformity a podřízenosti, který pak vytvoří pocit rovnosti a důvěry.

 13. https://www.vaccinedeaths.com/2021-12-17-183-dead-after-covid-shot.html
  326 Athlete cardiac arrests, serious issues, 183 dead, after COVID shot
  326 zástav srdca atlétov, vážne poškodenia, 183 mŕtvych po vakcíne proti COVIDU

  Takéto vedľajšie účinky mali po kovid vakcíne:
  Cardiac Arrest – zástava srdca
  Blood Clots or Thrombosis – krvné zrazeniny alebo trombóza
  Stroke – porážka
  Irregular Heartbeat – nepravidelný tlkot srdca
  Arrhythmia – arytmia
  Neuropathy – neuropatia
  Death – smrť

 14. https://www.podtatransky-kurier.sk/nazor/my-sme-to-dovolili-aj-zlo-ma-svoj-poriadok-mozeme-to-ale-napravit
  MY SME TO dovolili!
  Hádzať vinu na všetkých okolo pokojne môžeme, ale je to len náš alibizmus. K páchaniu zla vždy musia byť 2 strany: jedna, ktorá ho pácha a druhá, ktorá to zlo dovolí páchať. Opustili sme pudy sebazáchovy ako nepotrebné, stratili sme prirodzené inštinkty, prijali sme červenú ideológiu liberalizmu, ktorá nás urobila bezbrannými proti všetkým formám ZLA.

  Dobro, svetlo, spravodlivosť a pravda vždy zvíťazí, ale len za predpokladu, že sa aktívne prejaví. Dobro musíte presadiť a svetlo musíte rozsvietiť, inak je tma a zlo. Páchať zlo a dovoliť páchať zlo, je v podstate rovnaký zločin. Až tak je to jednoduché!

 15. https://www.hlavnespravy.sk/knaz-kuffa-sa-v-dalsom-liste-premierovi-vyjadril-proti-povinnemu-ockovaniu-ak-uradne-vyhlasite-povinne-zaockovanie-vakcinami-nie-eticky-bezchybnymi-ja-toto-ockovanie-odmietnem-som-priprav/2797104
  Kňaz Kuffa sa v ďalšom liste premiérovi vyjadril k povinnému očkovaniu: Ak úradne vyhlásite povinné zaočkovanie vakcínami – nie eticky bezchybnými, ja toto odmietnem. Som pripravený znášať aj následky

  ýmto listom Vám úctivo, ale s bolesťou v srdci vopred oznamujem, že ak úradne vyhlásite povinné zaočkovanie vakcínami – nie eticky bezchybnými, ja toto očkovanie odmietnem. Robím tak z dôvodov svojho svedomia. A som pripravený za to znášať aj akékoľvek sankcie a následky. Dôverujem Bohu a verím, že mi v tom pomôže.

 16. https://www.hlavnespravy.sk/masove-protesty-v-desiatkach-nemeckych-miest-proti-korona-politike-musel-to-priznat-uz-aj-mainstream/2797050
  Masové protesty v desiatkach nemeckých miest proti korona politike – musel to priznať už aj mainstream

  • Demonštrácie sa v Nemecku lavínovite rozrastajú a neprestávajú. A to „očkovacím“ politikom a ich virológom začína byť nepríjemné a nemajú na to žiadne riešenie. Čím väčší tlak robia, tým viac narastá protitlak más, ktoré sa búria a ktoré burcujú.

 17. https://www.hlavnespravy.sk/holandsko-sa-pokusa-zastavit-sirenie-variantu-omikron-vianocnym-lockdownom/2797094
  Holandsko napriek vysokej miere zaočkovanosti a poklesu zavádza tvrdý “vianočný” lockdown. Mesík: Vakcína je sloboda na holandský spôsob. Čo ich k tomu asi zrazu motivovalo?

  “Ani Orwell by nevymyslel lepšiu definíciu slobody. Chýbajú už len ostnaté drôty a ozbrojení strážnici okolo každého domu. Vakcíny oslobodzujú. Každému veriacemu v sv. Pfizera je to úplne jasné,” dodáva Mesík v súvislosti so situáciou v Holandsku a heslom “vakcína je sloboda”.

 18. Samozrejme, že tu nejde o očkovanie proti respiračnému ochoreniu:
  1. Na obdobné ochorenie ako je chrípka sa očkuje zásadne pred jej vypuknutím, nie v počas epidémie. To vie každý začínajúci medik. Je to kontraproduktívne!
  2. Chrípkové vírusy mutujú, takže pred každou sezónou sa musí zloženie pôvodnej vakcíny upravovať podľa prognóz, ako
  sa bude vírus meniť. Táto experimentálna látka je stále pôvodná i keď tu máme tretiu, či štvrtú mutáciu.
  3. Presadzujú sa posilňovacie dávky a skracujú sa termíny ich opätovného podávania stále tou istou experimentálnou génovou terapiou.
  4. Hromadné, masové akcie, ktorých sme dnes svedkom, bez stanovenia anamnézy, riadneho vyšetrenia, sú v rozpore s dlhoročnými praktikami a platnými zásadami očkovania.

 19. https://www.armadnymagazin.sk/2021/12/19/pfizer-je-utajovanejsi-ako-cia/
  Pfizer je viac utajovanejší než CIA

  Podľa najnovších správ sa FDA (zrejme pod tlakom spoločnosti Pfizer ) snaží predĺžiť obdobie zverejňovania informácií poskytnutých farmaceutickou spoločnosťou agentúre v priebehu niekoľkých mesiacov z 55 na 75 rokov. To znamená, že pohľadávka žalobcu bude plne uspokojená až v roku 2096 . Inak povedané: FDA a Pfizer budú držať preparát v tajnosti, kým nezomrie každý, kto ho dostal.

 20. https://zvtv.sk/dialogy/budem-zalobca-tito-ludia-sa-budu-musiet-zodpovedat-za-svoje-zlociny-jan-lakota/
  Budem žalobca. Títo ľudia sa budú musieť zodpovedať za svoje zločiny – Ján Lakota

 21. https://www.infovojna.sk/article/video-ludia-opat-protestovali-po-celej-europe-do-ulic-vysli-odporcovia-ockovania-a-totalitnych-korona-opatreni
  VIDEO: Ľudia opäť protestovali po celej Európe. Do ulíc vyšli odporcovia očkovania a totalitných korona-opatrení

  Vo viacerých európskych štátoch opäť vyšli do ulíc odporcovia očkovania a pandemických opatrení. Protesty sa konali vo Francúzsku, Taliansku, Španielsku, Rakúsku aj Nemecku.

  • som priamym svedkom,co sa deje u nas ,A, vytvorila sa platforma-nova politicka strana,ktora burcuje a zjednocuje vsetkych bez rozdielu a zacina to mat vytlak,je nas stale viac,zo mna sa stava ,,aktivista,, aj teraz 23 manifest so svieckami.mam 65 a viem od zaciatku,kde je moje miesto.podporujem mladych ludi o ktorych som si myslel,ze vedia len co je to smart.ako tu spominate A to vytvorili nie postupne,takze reakcia vsetkych bez rozdielu,dalej je zvolena mova taktika su vymenovani oficialne starnovi ,,odbornici,,na ktorych sa budu moct gauneri odvolavat a tym sa snazit zbavit zodpovednosti,na pomoc je povolana uz aj armada.nie proti ,,tecke,,ale ZA SLOBODU,,musite nieco urobit a bojovat lebo je to otazka casu,kedy to bude aj u vas.sikovnejsi,rychlejsi -Vyhrava

 22. Čierna ovca

  http://nupo.szm.sk/index.html

  Tu je stránka, kde ľudia môžu písať nežiaduce účinky po očkovaní. Je to smutné až hrôzostrašné čítať. Založena bola len nedavno 2.12.

 23. Prezidentka Slovenskej republiky Zuzana Čaputová sa stala hostkou poslednej tohtoročnej relácii TA3 V politike. Hlava štátu ohodnotila výsledky uplynulého roku a pri tom bola úprimná a ostrá ako nikdy. Svoje od prezidentky schytali minister financií Igor Matovič, poslanec Robert Fico ale aj premiér Eduard Heger!

  O tej úprimnosti by sme radšej pomlčali. Servilnosť médií nadovšetko.

  Povinné očkovanie proti ochoreniu vníma ako krajné riešenie, ktorému sa však podľa nej zrejme SR nevyhne. „Nechali sme rozbujnieť dezinformačnú scénu v súvislosti s očkovaním. Máme tu veľký problém s nenávisťou a lžami, ktoré sú tolerované. Máme problém so strachom z vakcinácie. To musíme zohľadniť na ceste k tomu, čo voláme povinné očkovanie,“ uviedla hlava štátu.

  Vypichnuté z článku:
  Som za opatrenia, ktoré rešpektujú názory odborníkov,“ „Potrebujeme silnejšie líderstvo, sme v kríze,“

  A ktorých odborníkov jedných a tých istých, prečo nedostanú slovo aj iní, ale iba tí provládni vynikajúco uplatení.

  Čaputová zároveň vyhlásila, že v prípade politiky nepatrí nikomu, ani koalícii a ani opozícii. „Som prezidentkou ľudí,“ deklarovala,

  Aká hlúposť ,veď máme uši a rozum ,vidíme, počujeme komu patrí, komu drukuje a koho sa zastáva a koho ponecháva ďalej robiť tento marazmus. Sama vidí, ale je neskoro,že toto je vláda len pomsty a nie riešení. Vláda nevzdelancov, klamárov .

  Nech dá pokyn zmeniť vládu, covid odborníkov a potom uvidí kto to zvláda lepšie, dôstojnejšie a kde sú aj iné riešenia nielen tie nátlakové vakcinačné. Je na čase zmeniť všetkých a dať priestor zdatnejším a rozumnejším odborníkom a nie sprofanovaným „sopliakom“ a excelentne zaplateným panáčkom.

  Toto jej brýzganie do prázdna ničomu a nikomu nepomôže.

  Treba si naozaj vypočuť aj MUDr. Lakotu, Mesíka, Pijaka a iných .
  Iba na Slovensku je najhorší lockdowvn a za tým je vidieť iba strach vlády zo slov národa. Ale národ a skutočných odborníkov treba počúvať, lebo hlas ľudu, hlas Boží.
  Ak zanikne tento hlas potom môže nastať peklo a za to bude niesť zodpovednosť aj prezidentka.

  • „Nech dá pokyn zmeniť vládu, covid odborníkov a potom uvidí …“ To je snáď len nevydarený žart. Ak by chcela zmeniť vládu, čo nie je v jej kompetencii, mohla vyhlásiť referendum a nie obracať sa na Ústavný súd. Ak by bolo referendum úspešné (čo by pravdepodobne bolo), mohli sa na Ústavný súd obrátiť tí poslanci NR SR, ktorí tak veľmi lipnú na svojich stoličkách. ÚS SR by však bol pod veľkým tlakom a nebolo by preňho vôbec jednoduché zmiesť zo stola vôľu ľudu. Neskôr mohla prezidentka nevymenovať I. Matoviča za ministra financií SR a nie alibisticky to oddvôvodniť tým, že ak by tak neurobila, destabilizovala by vládnu koalíciu. A napokon, čo sa týka covid-odborníkov, pre ňu sú odborníkmi tí, ktorí presadzujú záujmy Pfizeru a EMA. Keď boli tieto záujmy ohrozované dovozom Sputniku V, zrazu vedela vyzvať Matoviča, aby odstúpil. Dnes nabáda k povinnému očkovaniu a boju proti dezinformáciám, pričom dezinformácia je to, čo nevyhovuje vládnej moci (tak, ako je tomu v každom totalitnom zriadení).

   • No veď zmenou vlády bolo myslené referendum, to prakticky zmarila. Nič jej nevyhovuje aj druhý pokus s otázkami jej nevyhovoval, stále si nájde príčinu ako všetko negovať keď sa ozve opozícia. a státisíce ľudí. Tak načo čakala. No neviem či aj ťíto covid „odborníci sú zabetónovaní na stoličkách. Veď pádom vlády by snáď „padli“ aj tí provládni odborníci.
    Nová vláda by mala nové možnosti, mohla by dať priestor viacerým a s iným pohľadom na covid problém.

    Jej kompetencia bola jasná vyhlásiť referendum, takže takú kompetenciu mala, bohužiaľ zmarila ju a teraz už vidí , že nie je až tak všetko v poriadku a ani nebude. Nech od týchto nečaká zázrak. Ten neurobí nikto, ale očakával by sa slušnejší, rozhľadenejší názor viacerých odborníkov a nie kuvikanie len a len jednych a tých istých a hlavne že bude taký aký zadá „hlavný pán“

 24. V nemocniciach sa vraždilo vždy, ale teraz sú na to eurofondy. Ak prídete naivný človek do nemocnice, zvláštni ľudia v bielych v plášťoch ho prehlásia ho za kovid pacienta, uväznia ho a popravia. Súkromná nemocnica vyfasuje od poisťovne 8000 eur a bez strachu sa ide ďalej.

 25. https://cz24.news/covidove-opatrenia-su-fasisticky-prevrat-realizuje-sa-rockefellerov-plan-z-roku-2010-top-info-video-cz-8min-dokument-na-stazeni/
  COVIDOVÉ OPATRENIA SÚ FAŠISTICKÝ PREVRAT – Realizuje sa Rockefellerov plán z roku 2010 – TOP INFO!!! (VIDEO CZ, 8min + Dokument na stažení)

 26. https://cz24.news/hamburg-zdravotnik-3-krat-ockovany-aj-boostrom-a-s-negativnym-testom-nakazil-8-pacientov-odbornici-odhaduju-ze-vacsina-po-mrna-injekcii-zomrie-do-3-rokov-kazdou-dalsou-davkou/
  Hamburg: Zdravotník 3-krát očkovaný, aj „boostrom“, a s negatívnym testom nakazil 8 pacientov. Odborníci odhadujú, že väčšina po mRNA injekcii zomrie do 3 rokov, každou ďalšou „dávkou“ sa životnosť prudko skracuje

 27. https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/vojtech-potrebujeme-naockovat-kazdeho-900-milionu-mesicne-budeme-platit-za-vakciny/
  Vojtěch: Potřebujeme naočkovat každého, 900 milionů měsíčně budeme platit za vakcíny

  ČR má 900 milionů korun měsíční závazky za vakcíny.

  Budou ty vakcíny docházet v následujících měsících. Finanční závazky v tomto směru jsou zhruba 900 milionů korun měsíčně.

 28. https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/zive-protest-ceskych-lekaru-pred-ministerstvem-zdravotnictvi/
  V neděli 19. prosince se od 12 hodin konal další protest českých lékařů tzv. „Paralelní lékařské komory,“ která se ohradila vůči očkování a covid opatřením Ministerstva zdravotnictví.

 29. …je veľmi dobré, že sú aj lekári stojaci ,,na 2.strane“-proti covid opatreniam, kiež by ich bolo čo najviac ….

 30. https://aeronet.cz/news/video-exkluzivni-cesky-preklad-rozhovoru-polskeho-dezertera-ktery-beloruske-statni-televizi-priznal-ze-polska-pohranicni-straz-masove-vrazdi-v-lesich-na-hranici-s-beloruskem-nejen-migranty/
  VIDEO: Exkluzivní český překlad rozhovoru polského dezertéra, který běloruské státní televizi přiznal, že polská pohraniční stráž masově vraždí v lesích na hranici s Běloruskem nejen migranty, ale i polské občany, kteří se stanou svědky poprav migrantů do masových hrobů! Těl migrantů je tolik, že je vlci vyhrabávají z mělkých hrobů a rozsápaná těla tahají po lesích! Televize v EU odmítají rozhovor odvysílat, západní média dostala generální zákaz a příkaz na embargo rozhovoru s uprchlým vojákem, který již předal běloruským vyšetřovatelům souřadnice a kóty masových hrobů v polských lesích!

 31. https://www.protiproud.cz/politika/6194-boj-o-zivot-zacina-mame-novou-vladu-ano-ale-rozhodne-to-neni-ta-fialova-hra-na-jeziska-pravda-si-netyka-s-velkou-lzi-nemecko-se-uz-nezakeca-pohadky-pro-dospele-skoncily-kdo-muze-porazit-nemeckou-unii-narodi-se-nam-spojenec.htm
  Boj o život začíná: Máme novou vládu? Ano, ale rozhodně to není ta Fialova. Hra na Ježíška. Pravda si netyká s velkou lží. Německo se už nezakecá. Pohádky pro dospělé skončily. Kdo může porazit německou unii? Narodí se nám spojenec

 32. https://cz24.news/trenciansky-umelec-je-v-soku-moj-otec-zomrel-na-nasledky-ockovania/
  TRENČIANSKY UMELEC JE V ŠOKU: MÔJ OTEC ZOMREL NA NÁSLEDKY OČKOVANIA!

 33. https://cz24.news/prozrazen-naprosto-sokujici-udajny-plan-globalistu-vlady-politici-a-urednici-pote-co-budou-pouziti-k-rozpoutani-falesne-pandemie-korona-teroru-a-masovemu-vrazdeni-obyvatelstva-mrna-injekcemi/
  PROZRAZEN NAPROSTO ŠOKUJÍCÍ, (ÚDAJNÝ) PLÁN GLOBALISTŮ – VLÁDY, POLITICI A ÚŘEDNÍCI POTÉ, CO BUDOU POUŽITI K ROZPOUTÁNÍ FALEŠNÉ PANDEMIE, KORONA TERORU A MASOVÉMU VRAŽDĚNÍ OBYVATELSTVA MRNA INJEKCEMI, MAJÍ BÝT SAMI ZLIKVIDOVÁNI, NIKDO Z NICH NEPŘEŽIJE! (VIDEO CZ, 8min)

 34. zuza podhorna
 35. …zuzka vďaka za úžasné články, za všetky ….

Pridajte komentár

*