Vládne dáta dokazujú, že u „plne očkovaných“ sa rozvíja AIDS. Preto vás rozptyľujú vojnou


Print Friendly, PDF & Email

Vládne dáta dokazujú, že u „plne očkovaných“ sa rozvíja AIDS. Preto vás rozptyľujú vojnou

(Ethan Huff, Natural News) Spôsobujú „vakcíny“ proti ochoreniu Covid-19 zlyhávanie imunity známe pod označením AIDS?

Nasvedčuje tomu čoraz väčší objem vládnych údajov z celého sveta, pričom rusko-ukrajinský konflikt má od tejto skutočnosti do značnej miery odvádzať pozornosť.

Škótsky úrad verejného zdravotníctva (PHS), Ministerstvo zdravotníctva Nového Zélandu, kanadská vláda, Agentúra pre zdravotnú bezpečnosť Veľkej Británie (UKHSA), americký Úrad pre národnú štatistiku (ONS), americké Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) a mnohé ďalšie vládne agentúry na celom svete potichu zverejňujú údaje, ktoré odhaľujú pravdu, no médiá to ignorujú.

AIDS nie je to najhoršie, čo sa môže stať očkovancom

Syndróm získanej imunodeficiencie vyvolaný očkovaním (VAIDS) je pravdepodobne najlepším scenárom pre tých, ktorí boli zaočkovaní.

Exposé News hovorí, že sa môže stať „niečo ešte oveľa horšie“, čo sa čoskoro prejaví ako najhoršia kríza verejného zdravia, akú kedy svet videl.

Dnes už vieme, že „plne zaočkovaní“ majú väčšiu pravdepodobnosť, že budú mať „pozitívny“ test na Covid-19 ako nezaočkovaní (čiže sa ľahšie nakazia). Plne zaočkovaní majú v porovnaní s neočkovanými tiež väčšiu pravdepodobnosť, že ochorejú alebo zomrú.

Ako je to možné, keď vakcíny údajne „zachraňujú životy“?

V roku 2021 sa miera chorôb súvisiacich s AIDS, rakovinou a infekciami hlásenými do Systému zaznamenávania nežiaducich účinkov vakcín (VAERS) zvýšila o 1 145 až 33 715 percent. Stalo sa to hneď po narýchlo zavedených covidových vakcínach v rámci operácie Warp Speed.

„Vakcíny“ proti covidu robia človeka náchylnejším na nakazenie sa covidom a úmrtie

Zdá sa, že každá krajina uvádza údaje inak, pričom jediným spoločným menovateľom je snaha všetkých krajín o zámerné zakrytie pravdy.

Napríklad, Úrad verejného zdravotníctva Škótska (PHS) v januári oznámil, že od 6. februára 2022 už nebude pri covide zverejňovať „nové prípady“, hospitalizácie a úmrtia na týždennej báze.

Dôvodom je to, že údaje jasne ukazujú súvislosť medzi vakcínami a najrôznejšími zdravotnými problémami. Takmer v každej meranej kategórii sú „plne očkovaní“ viac chorí a pravdepodobnejšie zomrú, čo nie je práve dobrý marketingový odkaz pre podporu očkovania.

„Vyššie uvedené grafy boli vytvorené pomocou údajov zverejnených organizáciou Public Health Scotland vo svojej „COVID-19 & Zimnej štatistickej správe“ zverejnenej 16. februára 2022 a ukazujú, že miera infekcií, hospitalizácií a úmrtnosti na Covid-19 na 100 000 obyvateľov bola trvalo vyššia medzi plne zaočkovanou populáciou,“ uvádza Exposé News.

„Toto spôsobilo očkovanie proti Covid-19 ľuďom v Škótsku.“

Na Novom Zélande sú čísla ešte nápadnejšie. Medzi 12. a 24. februárom 2022 bolo zaznamenaných 22 699 prípadov covidu medzi plne zaočkovanými. Na porovnanie, iba 1 291 neočkovaných ľudí malo v rovnakom časovom období pozitívny test.

(Poznámka redakcie: Situácia bola pre zaočkovaných nepriaznivá aj po zohľadnení miery zaočkovanosti populácie. Kým zaočkovaných apsoň dvoma dávkami bolo 78% populácie, predstavovali až 94,6% pozitívnych testov.)

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

„Táto miera prípadov nákazy na Novom Zélande, rovnako ako miera prípadov nákazy v Škótsku, určite uhasia entuziazmus u každého, kto hovorí, že očkovanie znižuje šance na infikovanie sa covidom,“ dodáva Exposé News.

„To znamená, že vakcíny proti Covid-19 majú v reálnom svete negatívnu účinnosť (riziko nákazy zväčšujú) a na jej výpočet sme schopní použiť vzorec účinnosti vakcíny Pfizer.“

Ten vzorec, mimochodom, vyzerá takto:

(Miera neočkovaných prípadov na 100 000 – Miera zaočkovaných prípadov na 100 000)  / Miera nezaočkovaných prípadov na 100 000 x 100 = účinnosť vakcíny

Použitím tohto vzorca pre novozélandské údaje sa ukázalo, že účinnosť očkovania proti covidu je mínus -94,4 percenta medzi 6. januárom 2022 a 11. februárom 2022.

No a do 24. februára 2022 klesla na mínus -281,35 percenta, čo znamená, že u úplne zaočkovaných je 3,8-krát väčšia pravdepodobnosť, že sa stanú infikovanými covidom v porovnaní s neočkovanými.

Keď sa u úplne zaočkovaných vyvinie plnohodnotné VAIDS, čo potom?

V Kanade, ktorá zažila niektoré z najdrakonickejších obmedzení a príkazov na očkovanie na svete, v poslednom čase prudko stúpajú nové prípady covidu. A štyri z každých piatich nových prípadov, čiže 80%, sa vyskytnú u úplne zaočkovaných.

Kanaďania, ktorí dostali injekcie, majú v priemere štyrikrát vyššiu pravdepodobnosť, že sa nakazia covidom v porovnaní s ich neočkovanými kolegami, ďalej dvakrát vyššiu pravdepodobnosť hospitalizácie a trikrát väčšiu pravdepodobnosť úmrtia.

V Anglicku sú čísla podobné tým, ktoré zverejnil PHS pre Škótsko.

Miera prípadov sa tam z veľkej časti skladá z čiastočne alebo úplne zaočkovaných ľudí a veľmi málo neočkovaných ľudí má nejaké zdravotné problémy súvisiace s covidom.

Zistilo sa, že účinnosť vakcíny bola v 13. týždni roku 2022 medzi demografickou skupinou 60 až 69-ročných až mínus 391,43 percenta. To sa ani zďaleka nepribližuje 95-percentnej efektívnej miere uvádzanej spoločnosťou Pfizer.

Majte na pamäti, že miera chorôb a úmrtí medzi plne zaočkovanými v takmer každej krajine, kde sú dostupné údaje, postupom času prudko stúpa. To podporuje názor, že príčinou utrpenia očkovancov je práve VAIDS, a že to bude časom len horšie.

Záver

„Akonáhle človek prejde do akútneho štádia AIDS spôsobeného vírusom HIV, má vysokú vírusovú záťaž a môže veľmi ľahko preniesť HIV na iných,“ napísal komentátor na stránke Exposé News o tom, kam by to všetko mohlo smerovať.

„Pri absencii liečby ľudia s AIDS zvyčajne prežijú asi tri roky.“

Najnovšie správy o zdravotnom masakre spôsobenom očkovaním proti Covid-19 nájdete na stránke ChemicalViolence.com.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Co budou dělat očkovaní,až dostanou opičí neštovice?

  • Vzhľadom na ich oslabený imunitný systém možno budú mať opičie kiahne taký priebeh ako pravé kiahne. Alebo o to išlo? Hm…

   • Ak si pozrieme vyhliadky plne ockovach, ze sa doziju max 6 rokov, s jednou davkou 8 rokov, krasne to zapada do Agendy 2030! Vtedy naozaj uz nebudu nic vlastnit a budu stastni…

   • Anette-Martina

    Vlastne aj jednotlive staty vypisovali, ze im ide o to, aby bola vacsina vax. Teraz to zapada, ostatni sa nakazia od nich napr. pohl.stykom.

  • Bolo by dobre zistit aky maju opichany homocystein tym by sa vela vysvetlilo

 2. O osude sveta – aký bude – či ľudský, dystooickú ý koncentračný tábor alebo či vzhorí v jadrovej vojne – sa dnes rozhoduje na Ruskom území – Okraj – ine. A zo strany parazitov/vrahov tj. USA je nutné ukradnúť zoskupiť maximum zdrojov sveta na finálny útok proti Rusku – ľudskému svetu.
  A preto dnes USA a Sionisti utlmili ten ich kovid-projekt – aby im v tom organizovaní PROPAGANDY A RISENIÍ LOGISTIKY neobmedzoval. Nebojte, oni s tým ich kovidom nemajú v pláne skončiť.

 3. hľadač pravdy

  The Economist – The coming food catastrophe (!!)

  Obálka časopisu ,,The Economist”, máj 2022 – Blížiaca sa potravinová katastrofa !! —————————————————————————————————————
  V septembrovom čísle slobodomurárskeho časopisu ,,The Economist” z roku 2021, hlásna trúba Rotschildovcov ohlasovala celosvetový ekonomický a finančný kolaps, ako som uviedol tu:
  https://www.badatel.net/globalisti-prehrali-ludstvo-vypovedalo-tyranom-poslusnost-a-necha-system-padnut-a-zhoriet/#comment-127732

  Na aktuálnej obálke časopisu (máj 2022) nám svetová vláda, ktorá už pôsobí zo zákulisia, ohlasuje blížiacu sa potravinovú katastrofu:
  https://www.amazon.com/ECONOMIST-MAGAZINE-2022-COMING-CATASTROPHE/dp/B0B2BJJ644/ref=sr_1_3?crid=26VFJ0G4VWKQE&keywords=THE+ECONOMIST+MAGAZINE+-+may+2022&qid=1653764165&s=books&sprefix=the+economist+magazine+-+may+2022%2Cstripbooks-intl-ship%2C240&sr=1-3

  ,,PRICHÁDZA HLADOMOR… PLÁNOVANÝ. Nová obálka Rothschildovho slobodo-murárskeho časopisu The Economist. (FOTO)

  Poznámka redakcie – Drahí bratia a sestry v Kristovi! Žijeme s vami v čase naplne-nia apokalypsy, keď sa naplnia všetky udalosti, o ktorých sa píše v knihe Zjavenie apoštola Jána. Ešte pred 5-10 rokmi sa nám vysmievali a urážali nás, nazývali nás alarmistami a eschatológmi, ale dnes už všetci naši kritici zavreli ústa a vytreštili oči.

  Pre nás sa nedeje nič mimoriadne nečakané ani prekvapujúce. V rámci možností sme boli na tieto udalosti pripravení, a preto zostávame relatívne pokojní a primeraní. Dobre vieme, že diabol a jeho služobníci z kmeňa bohovrahov pripra-vujú ľudstvo na pandémie, vojny, hrozný hladomor, ktorý príde, atď.

  Robia to s jediným cieľom – vyvolať v ľudstve strach, hrôzu a paniku, aby predstavili svojho spasiteľa Antikrista, ktorého bezbožní ľudia uznávajú za kráľa a boha zároveň. Preto, milí bratia a sestry, nebuďme ustráchaní a znechutení. Vložme všetku svoju dôveru do Božieho milosrdenstva. Pán nás nikdy neopustil a nikdy nás nenechá bez svojej pomoci a ochrany. Chváľte Boha za všetko! Amen. Kráľ prichádza!”

  „Blíži sa potravinová katastrofa“

  zdroj:
  https://3rm.info/main/89204-grjadet-golod-zaplanirovannyj-novaja-oblozhka-the-economist-foto.html

  • Miroslav Čižmár

   To sú bylinky proti hladomoru.

  • hľadač pravdy

   * ČR hrozí na zimu energetická katastrofa, relácia z 27.5.2022, (1hod.,59min)
   https://svobodne-radio.com/2022-05-27-studio-berlin-s-interakci-cr-hrozi-na-zimu-energeticka-katastrofa/

   Pre zopakovanie…

   * Rudolf, video (33min,41s)
   ,,Prosím vás, dobrá rada – zabezpečte sa, naozaj sa zabezpečte, ak môžte ešte niečím. Naozaj, ak máte záhradky alebo čokoľvek si poorajte…“
   https://www.gloria.tv/post/En6rr74rRZu83cJuFUzEsjAX7#5

   * Milan, video (17min,3s), videopríhovor – NEVHODNÉ pre slabšie povahy!!
   https://www.gloria.tv/post/Lq88HvT76AaX4Wb4Po2ypuTZ3
   —————————————————————————————————————
   Z množstva videí, relácií a rozhovorov aspoň zopár odkazov k tejto téme v tomto príspevku…

   Najprv tu uvediem OFICIÁLNY dokument – brožúru, ktorá na žiadosť predstaviteľov švédskej vlády bola zasielaná do všetkých domácností vo Švédsku:

   Pre obyvateľov Švédska
   ,,Táto brožúra sa na žiadosť švédskej vlády zasiela do všetkých domácností vo Švédsku. Za jej obsah zodpovedá Švédska agentúra pre civilné núdzové situácie (MSB). Cieľom brožúry je pomôcť nám lepšie sa pripraviť na všetky situácie, od vážnych nehôd, extrémnych poveternostných podmienok a IT útokov až po vojenské konflikty.
   Mnohí ľudia môžu pri konfrontácii s neistým svetom pociťovať úzkosť. Hoci je Švédsko bezpečnejšie ako mnohé iné krajiny, stále existujú hrozby pre našu bezpečnosť a nezávislosť. Mier, sloboda a demokracia sú hodnoty, ktoré musíme chrániť a posilňovať každý deň.
   Verejné orgány, krajské a regionálne rady, obce, podniky a organizácie sú zodpovedné za zabezpečenie fungovania spoločnosti. Každý, kto žije vo Švédsku, však nesie spoločnú zodpovednosť za bezpečnosť a ochranu našej krajiny. Keď sme v ohrození, naša ochota navzájom si pomáhať je jednou z našich najdôležitejších devíz.
   Ak ste pripravení, prispievate k zlepšeniu schopnosti krajiny ako celku vyrovnať sa s veľkou záťažou.“
   TÚTO BROŽÚRU SI PONECHAJTE!

   ,,Vaše predpoklady a potreby sa líšia napríklad podľa toho, či žijete na vidieku alebo v zastavanej oblasti, v dome alebo v byte. Tu je niekoľko všeobecných tipov na pripravenosť domácnosti. Používajte to, čo je vhodné pre vás a vašich blízkych.”
   ,,Je dôležité mať doma ďalšie potraviny, ktoré poskytujú dostatok kalórií. Používajte potraviny, ktoré nepodliehajú skaze, dajú sa rýchlo pripraviť, vyžadujú málo vody alebo sa dajú zjesť bez prípravy.” (strana 10)

   Brožúra rozosielaná domácnostiam vo Švédsku:
   https://rib.msb.se/filer/pdf/28706.pdf

   Pár videí k uvedenému…

   a.) Nouzová zásoba potravy a jednoduchý pemikan, video (1hod.,7min)
   https://www.youtube.com/watch?v=TAV-1YgQZa0&list=PL0EhuZ_K8tIv9UDUAeWDvYK_DnoTC_Y-H&index=5

   b.) Nouzové zásobování – Jak využít maximum z dostupné potravy, video (48min,36s)
   https://www.youtube.com/watch?v=rTEOQVYuGi0

   c.) Zásoby doma pro krizový stav, video (25min,58s)
   https://www.youtube.com/watch?v=y1IW9LX_3y4

   d.) MUDr. Bukovský, Myslieť nemysliteľné: Cestoviny, strukoviny, kyslá kapusta – a kópia dokladov v igelite! Praktický návod k príprave na krízu. Nie je dôvod na paniku, ale dôvody k zodpovednosti existujú vždy. Video (1hod.,50min)
   https://akv-tv.com/watch/mysliet-nemyslitelne-cestoviny-strukoviny-kysla-kapusta-a-kopia-dokladov-v-igelite

   e.) Inštruktor kurzov prežitia Amar Ibrahim – Při globálním blackoutu by rychle došlo k rabování, video (1hod.,36min)
   https://www.youtube.com/watch?v=hJx7LZxebrI
   —————————————————————————————————————

 4. pokahontas

  Rozmýšľam, ako to bude, keď hromadný úbytok populácie budem vidieť na vlastnom okolí (my starci umierame, to nám je všetkým jasné). Rozmýšľam však, ako sa to dotkne všetkých tých krásnych, mladých ľudí, ktorých som videla stáť na ihlu u nás v Leviciach medzi poliklinikou a cintorínom v 30stup. horúčavách minulý rok. Som smutná a obávam sa čo s nimi bude.
  Som staršia žena (76) a mohlo by mi to byť jedno, ale nie je. Veľa mojich rovesníkov pomrelo. Cestou na záhradku sediaca v autobuse s polo-nasadeným respirátorom som však mala veľmi zvláštny pocit pri pohľade na približne 50m dlhý rad stojacích ľudí z rôznych miest NR kraja. Mala som pocit, že nastalo obdobie temna za krásneho slnečného počasia, ktoré som si nikdy v tejto forme nevedela predstaviť. Ja na onen svet pôjdem (za niekoľko snáď rôčkov), ale čo bude s Vami?
  Alena 🙁

  • Je čas aby všetci pochopili, že všetok nedostatok, utrpenie a chaos na planéte Zemi sú zámerne organizované. Potom určiť kto a ako to organizuje, a hlavne akým spôsobom nás ovládajú. Je čas sa začať skúmavky dívať za horizonty.
   Začať však dívať za horizonty skôr vakov budeme j tomu donútení extrémnymi okolnosťami.

   • Je čas aby všetci pochopili, že všetok nedostatok, utrpenie a chaos na planéte Zemi sú zámerne organizované. Potom určiť kto a ako to organizuje, a hlavne akým spôsobom nás ovládajú. Je čas sa začať skúmavo dívať za horizonty.
    Začať však dívať za horizonty skôr ako budeme k tomu donútení extrémnymi okolnosťami.

    • Najprv musíš vedieť debilom zodpovedať ich základnú „filozofickú“ otázku – „Prečo by nám niečo také /tí psychopati/ robili?“

 5. Mate dojem, ze vsade kam idete, je akoby uz teraz pomenej ludi??Nikde akoby sa uz dlho v rade necakalo a tak celkovo. Chcem vediet, ci je to len „autosugescia“ a zakazdym vec nahod a okolnosti“ alebo nie.

  • Smrť je až posledné štádium AIDS. A áno, všimli sme si, že očkovanci sú stále chorí, v kuse maródujú a objavili sa u nich rôzne zdravotné ťažkosti, ktoré predtým nemali.

  • Myšodlak

   Abych pravdu řekl, ani ne. A ve špitále už vůbec ne, včera jsem byl se zádama na pohotovosti a tam bylo lidí… :-). Zato od přítelkyně slyším, jak se „daří“ jejím ogebuzínovaným kolegyním. Není to pěkný poslouchání… A přes to všechno její pošahaná nadřízená pořád otravuje, aby se dala opíchat. Navíc za to, že nahnala pod jehly skoro celé oddělení dostala od ředitele medaili. K tomu nějak nemám slov… Učebnicová ukázka zrůdnosti tohoto „systému“.

  • prid do KE ,tam je ludí dosť,hlavne ukrajincov,vymetaju aupark, plne igelitky a potom zadara na mhd

  • Aj ja si to všímam medzi 17 májom a 28 májom som cestoval z JFK do Budapešti cez Zurich.. Navštívil som autom Bosnu & Hercegovinu cez Chorvátsko Madarsko a Slovensko. Všade sa mi zdalo ze je malo ludi ako obvykle. Co mam info je ze za 2 mesiace April – Máj 22 nás už je menej o 2 mld duší na tejto planéte.

 6. Ak by zomreli ockovani tak to by bolo super. Prudko by stuplo iq aj ostatne dobre faktory pozitivnej, moralnej a zivotaschopnej spolocnosti. Isto by to pomohlo. Len musime davat pozor, aby nas so sebou ockovanci nestiahli do priepasti. Nemylte sa. Ich plan pre bielu rasu je vyhladit nas kompletne. Boj este len zacina.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,opíchanci sú hambou ľudského spoločenstva,,,,kto sa nechal opíchať-tak dokáže aj iné svinstvá pripusti a štítiť sa tomu nebude,,,,ľudské spoločenstvo sa už konečne musí spravodlivo a nekorupčne rozdeliť,ale nie ľuďmi,ale vyššiou formou,ktorá spoľahlivo oddelí plevel od zrna,,,,

 7. KOVIDBARÓN!

  ,,,,každý vyspelý a vyzretý človek má mať schopnosti rozlišovania a má dbať na svoju nedotknuteľnosť a vnútornú čistotu-kto takýto nieje-nemá miesto v novom ľudskom svete a musí preč,,,,je to aj tak dostatočne humánny spôsob,pre tak nekvalitných ľudí,,,,kto sa nechal z vypočítavosti a nevedomosti hadmi opíchať-nieje skutočným človekom a patrí na iné miestá,,,,

 8. 2roky vojenčiny toť nedávno ešte,2roky kovidu tesne za nami,na vojencine urobila štátna moc z chlapca chlapa , kovidom dotlačili mocní miliardy ľudí,aby prešli na digitálne technológie oveľa rýchlejšie, než obvykle sa dialo. Dôsledkom je aj zväčšujú a sa závislosť na týchto pristrojikoch uľahčujúcich nám všetkým život ,ale súčasne nás nenápadne opantavajuc , hlavne však izolujuc jeden od druhého navzájom. ,,,,,, Že pomru milióny,to je jasné od za ciatku,ale oveľa uzitocnejsi efekt pre manipulatorov je naučiť ľudí sedieť potichu nehnute doma osamote pred pristrojikom, ktorý sleduje svojho majiteľa akusticky,vizuálne,hmatovo,možno čoskoro už aj cuchovo …

 9. hľadač pravdy

  ,,Někteří lidé očekávají, že se podvod s opičími neštovicemi bude odehrávat přesně jako COVID (s výlukami a povinným očkováním v zaměstnání a na různých místech). To je omyl. Nepřítel upravil svou strategii. Mnozí budou zaskočeni.

  Namísto všeobecných výluk a nařizování očkování, které jsme viděli během COVID, budou tentokrát ve velké míře sledovat jednotlivce a jejich kontakty a zaměří se na ně dlouhými karanténami a očkováním. Použitá psychologie bude hrozivá a bude mnohem obtížnější jí odolat. Mnozí z těch, kteří se v prvním kole odmítli podřídit, se podřídí.

  Očkování v kruhu znamená, že každý, kdo bude zachycen při vyhledávání kontaktů, bude zadržen speciálně vyškolenými týmy, izolován a donucen k přijetí vakcíny. V některých zemích bude na počátku použita síla, ale i v jurisdikcích, kde člověk není ze zákona povinen se podřídit, bude nátlak, který tyto týmy vyvinou, extrémní. Dlouhá karanténa bude další pobídkou k tomu, aby se člověk podvolil. Když jediným způsobem, jak se vyhnout prodlouženému domácímu vězení (a nakonec karanténním táborům), je přijmout očkování, lze dodržování předpisů dosáhnout i bez obecných příkazů (i když se jich v některých jurisdikcích možná dočkáme).

  Toto cílení na jednotlivce a jejich izolace je z řady důvodů zhoubné. Zatímco všeobecné mandáty a výluky mají tendenci vyvolat všeobecné pobouření, vědí, že lidé nevyjdou hromadně do ulic, pokud se jich to zrovna osobně netýká. Mají v úmyslu si vás vybírat jednoho po druhém, počínaje těmi nejméně odolnými. Proto se v úvodním dějství zaměřili na gay komunitu. Gay komunita je v drtivé většině levicová. Většina této demografické skupiny vakcínu bez váhání přijme, stejně jako většina lidí z jejich sociálních kruhů. To umožní nepříteli vyřešit zádrhele v systému, než se začne zabývat těmi, kdo dělají problémy.

  Někteří z vás se možná diví, jak proboha budou schopni dovést tuto klauniádu do takových extrémů. Vždyť opičí neštovice jsou velmi mírné a trvají jen několik týdnů. Nicméně už se pěstuje narativ, že na tomto konkrétním kmeni je něco neobvy-klého. „Šíří“ se rychleji než předchozí varianty a některé příznaky jsou neobvyklé.
  Ti z vás, kteří dávali pozor, vědí, že se jedná o zástěrku pro vedlejší účinky očkování proti COVID-19. Objevuje se množství autoimunitních kožních problémů, které vypadají jako neštovice, a vzhledem k zdecimovanému imunitnímu systému dochází u očkovaných k obnovení latentních virů, přičemž jedním z nejčastějších příznaků je pásový opar. Vzhledem k tomu, že diagnóza se odvíjí od podvodného PCR testu, lze vše přičíst opičím neštovicím.

  A tady to začíná být ošklivé. Dlouhodobé vedlejší účinky prvních očkování COVID se teprve začínají projevovat a úmrtnost na všechny příčiny mezi očkovanými se již začíná nedat skrýt. Znamená to, že zatímco COVID začal jako ošklivá chřipka a skončil jako mírné nachlazení, Opičí neštovice se budou tvářit, že se vyvíjejí v něco naprosto strašlivého. Lidé onemocní a zůstanou nemocní. Jiní budou náhle umírat. Strach, který to vyvolá (a následná masová psychóza), způsobí, že se vám bude stýskat po starých dobrých časech COVID.

  Důležitou součástí rovnice je nedostatek potravin a energie, který se rozjíždí ve stejnou dobu. Nejenže příděly poskytnou těm, kdo jsou u moci, mnohem větší páky, ale podvýživa a zima také fyzicky oslabí obyvatelstvo a učiní je náchylnější k nemocem. Výpadky elektřiny a internetu značně ztíží organizaci odporu a poskytnou krytí pro nejhorší zneužívání.

  Již léta varujeme lidi, aby opustili města. Teď už víte proč. Toto je poslední příležitost k tomuto kroku. Brzy nebudou pohonné hmoty pro vozidla (a když hladovíte, můžete jít jen pěšky).

  Tohle skončí válkou, ale ve válce jde o načasování. Nechte města hořet v dálce. Nechte nepřítele spotřebovat munici a oslabit jeho armádu. Počkejte si na správný okamžik.“

  https://www.gloria.tv/post/7STWmpVdLr4dBDCrD6sj2MAae

  • 👍👍👍

  • „Namísto všeobecných výluk a nařizování očkování, které jsme viděli během COVID, budou tentokrát ve velké míře sledovat jednotlivce a jejich kontakty a zaměří se na ně dlouhými karanténami a očkováním. Použitá psychologie bude hrozivá a bude mnohem obtížnější jí odolat. Mnozí z těch, kteří se v prvním kole odmítli podřídit, se podřídí.

   Očkování v kruhu znamená, že každý, kdo bude zachycen při vyhledávání kontaktů, bude zadržen speciálně vyškolenými týmy, izolován a donucen k přijetí vakcíny. V některých zemích bude na počátku použita síla, ale i v jurisdikcích, kde člověk není ze zákona povinen se podřídit, bude nátlak, který tyto týmy vyvinou, extrémní. Dlouhá karanténa bude další pobídkou k tomu, aby se člověk podvolil. Když jediným způsobem, jak se vyhnout prodlouženému domácímu vězení (a nakonec karanténním táborům), je přijmout očkování, lze dodržování předpisů dosáhnout i bez obecných příkazů (i když se jich v některých jurisdikcích možná dočkáme).“

   Mobil debil nechať doma na furt a všetko, čo má čip nosiť buď v špeciálnom hliníkovom obale, alebo – chlapi – občiansky v zadnom vrecku – zabalené v hrubom grilovacom alobale. Bezkontaktnú kartu si nechá vystaviť už len idiot.

   To, že v TESCO aktívne scanujú ľudí – a zrejme vyvíjajú túto technológiu – viem minimálne 6 rokov – po incidente s jedným starým pánom, ktorého „na skúšku“ zadržala SBS – že je ozbojený /no a čo?!/ – vtedy ešte v „mene boja proti terorizmu“. Starý pán mal srdcový strojček a potenciálne ho ohrozili na živote. Pokiaľ nemusím ísť na cestách na WC – do TESCA neleziem. Tobôž počas loskdownov.

   Zvažujem, kde získať novú identitu – zrejme najľahšie bude odprásknuť nejakého zatúlaného čistokrvného psa a vyrezať mu čip.

  • Ak je to tak, prečo už podrobnejšie o zámeroch EU neinformuje UHRÍK a spol. ? A čo Harabín a Weiss ???

 10. Priatelia, nacistická EU a jej vládni poskokovia aj na Slovensku rozbehnúť opäť brutálnu diskrimináciu neočkovaných, nútenie ich a detí prijať génové jedy ! Takže sa pripravte, buďte bdelí a vydržte. Nech si tie mňamky strčia do svojich zvrátených análov !!! https://necenzurovanapravda.cz/2022/05/strategicky-dokument-eu-ukazuje-ze-neockovani-budou-cilem-na-podzim/ !!! Covid teror po ukrajinskej prestávke bude pokračovať !!! Šírte to všade a ako sa len dá !!! Nech čím viac ľudí prebere !

 11. …ďakujem za ,,všetky“ informácie….

 12. Takto v tichosti odchádzajú… 31. ročná nedávno zomrela. Diagnostikovali jej v 2020: https://m.facebook.com/IllesHajni/posts/322680159127782/?locale=ar_AR&refsrc=deprecated&_rdr . „vakcíny“ !

Pridajte komentár

*