Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Ako dlho budú žiť ľudia zaočkovaní vakcínami proti Covid-19?


Print Friendly, PDF & Email

(Steven Fishman, henrymakow.com) – Nevieme potvrdiť, či je to pravda alebo nie, no v minulosti poskytol Steve Fishman hodnoverné, zasvätené informácie. Nedávno sa zdôveril, že často dostáva otázku: „Ak som si dal pichnúť tú „vakcínu“, ako dlho budem žiť?“

Posunul túto otázku svojmu priateľovi Dr. Mylovi Canderianovi, PhD. (narodenému ako Milos Iskanderianos v gréckom Korfu, roku 1938), ktorý v roku 2015 vyvinul patent na oxid grafénu pre použitie vo forme biologickej zbrane. Jeho reakcia bola vskutku prekvapujúca.

Genocidálny globalista Dr. Canderian

Dr. Canderian je, pri plnej transparentnosti, tým, čo by som nazval „genocidálnym globalistom“, riadiacim sa Desiatym prikázaním Georgijských poradných kameňov (Georgia Guidestones), o ktorom sa hovorí len veľmi zriedka.

To desiate prikázanie hovorí: „Nebuď na Zemi rakovinou; nechaj priestor pre Prírodu.“

Dr. Canderian je lekárskym prispievateľom Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) a tiež veľmi podporuje Klausa Schwaba a „Veľký reset“, ohlasujúci jeden svet digitálnej meny, ktorý je sekundárnym cieľom aj Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) pre rok 2022.

Dr. Canderian je toho názoru, že až 95% svetovej populácie tvoria takzvaní „neužitoční jedáci“, ktorých treba čím skôr podrobiť eutanázii.

„Pozrite sa na centrum Chicaga, Baltimore alebo Los Angeles,“ uviedol, „a jasne uvidíte, prečo musia byť neužitoční jedáci utratení ako besné psy.“

Vyjadril svoje pohŕdanie „infekčnými pedagógmi“ propagujúcimi kritickú rasovú teóriu a je presvedčený, že „vakcína“ urobí koniec „ľudskej rakovine na Zemi“.

Dr. Canderian je horlivý podporovateľ povinnosti a záväzku slobodomurárstva zbaviť svet „pliagy ľudstva“.

Na osobnej úrovni však máme obaja vášeň pre rovnaké exotické jedlo, podávané v L´emince de Veau v Ženeve: krémovú kolibričiu polievku, po ktorej nasleduje jelení jazyk.

Obaja sme fanúšikmi šéfkuchára Gastona Sereho de Rivieresa, ktorý je kulinárskym géniom.

Vzorec pre dĺžku dožitia od Dr. Canderiana

A tak som sa Myla opýtal: „Ako môžu ´zaočkovaní´ s istotou vedieť, ako dlho budú žiť po zaočkovaní?“

Oboznámil ma s informáciami, zvanými „Vzorec pre koniec cyklu“.

A vysvetlil, ako ľahko sa počíta.

„Sila jednoduchosti,“ povedal.

„Od zaočkovania po Koniec cyklu (alebo tiež smrť) je maximálny cyklus desať rokov,“ vysvetlil. „A je nesmierne ľahké ho stanoviť.“

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Každý hematológ to vraj vidí v priebehu niekoľkých sekúnd pod mikroskopom, alebo ešte ľahšie pod elektrónovým mikroskopom.

„Percento krvi poškodenej (alebo tiež kontaminovanej) oxidom grafénu má súvis s výpočtom Konca cyklu,“ prezradil.

Povedané inak, „zaočkovaný“ (ako nazýva každého, koho zaočkovali smrtiacou, injekčne podanou biologickou zbraňou eugenickej depopulácie, schválenou na experimentálne použitie), ktorý má v krvi 20%-nú degeneráciu oxidom grafénu, bude, vylúčiac všetky ostatné vstupné kritériá, žiť 8 rokov [10 rokov mínus 20%].

Ten, kto má 70% degeneráciu oxidom grafénu, nebude žiť dlhšie ako 3 roky [10 rokov mínus 70%].

Nedávno Dr. Jane Rubyová poskytla interview Stewovi Petersovi v jeho podcaste a ukázala príklady, ako vyzerá skazená krv pri vystavení oxidu grafénu (v angličtine):

Pre tých, ktorí to nevedia, oxid grafénu je zložka vakcíny popri mediátorovej RNA produkujúcej hrotové proteíny, ktorá so srdcom, pľúcami, mozgom a krvou bojuje o kyslík.

Oxid grafénu je kyslíková špongia, pripravujúca telo o tak potrebný kyslík a spôsobujúca mnohé komplikácie, okrem iného napríklad anafylaktický šok, toxickú zrážanlivosť krvi, fatálnu paralýzu pľúc a rakovinu endotelu.

Dr. Mylo Canderian má do veľkej miery podobný názor ako Klaus Schwab, Bill Gates a generálni riaditelia Big Pharmy: NECHAJTE ICH VŠETKÝCH ZOMRIEŤ!

Posledné otázky na Dr. Canderiana

Spýtal som sa Myla, aký účinok majú druhá a tretia dávka a opakované očkovanie a ako menia tabuľku Konca cyklu.

Mylo odpovedal:

„Všetko je to merateľné hematologickými testami. Čím viac dávok a následných očkovaní tí imbecili dostanú, tým horšie bude vyzerať ich krv pod mikroskopom a tým rýchlejšie sa zmenia na hnojivo.“

Nakoniec som sa ho opýtal, ako je možné, že taká skupina elít dokáže tak tajiť plán na zabitie toľkých miliárd ľudí.

Jeho odpoveď bola: „Ty toho o slobodomurárstve veľa nevieš, však, Steve?“

A máte to.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Steven Fishman, Zdroj: henrymakow.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Bledá Tvář alias četl jsem Karla Maye
 2. Nechápem umierajúcich ľudí ktorí vedia že ich otrávili, že sa nepomstia oni alebo ich rodina. Vraždia konkrétni ľudia.

 3. https://www.naturalnews.com/2021-09-12-fear-based-pandemic-goal-create-novel-viruses-reduce-worlds-population.html
  FEAR-BASED pandemic goal: Create “novel” viruses, then reduce world’s population by several billion by scaring everyone into taking deadly vaccines
  Pandemický cieľ založený na STRACHU: Vytvorte „nové“ vírusy a potom znížte populáciu sveta o niekoľko miliárd tým, že budete všetkých strašiť, aby si vzali smrtiace vakcíny.

  Fear-based Covid and the population-reducing Blood Clot Shots
  Covid založený na strachu a krvné zrazeniny znižujúce populáciu

  Now that we all see clearly that Bill Gates supports population reduction by vaccination and abortion, we should all see exactly why he promotes genetically modified crops
  Teraz, keď všetci jasne vidíme, že Bill Gates podporuje zníženie populácie očkovaním a potratmi, mali by sme všetci presne vidieť, prečo propaguje geneticky modifikované plodiny

 4. https://www.hlavnespravy.sk/po-dansku-pochova-koronu-aj-svedsko/2673932
  Po Dánsku „pochová“ koronu aj Švédsko

  Dánsko „pochovalo“ korona pandémiu 11. septembra a od tohto dňa je Covid-19 oficiálne pokladaný len za nebezpečnú infekciu ohrozujúcu zdravie (podobne ako chrípka s ťažkým priebehom ochorenia), ale nie je už vyhlasovaný za kritické zdravotné ohrozenie spoločnosti

  • Ander Kixa

   Dánsko je kladené ako vzor. Vidíte, debili, keď sa 80% zaočkuje, dostanete všetko.

   • Povedz to sudruhovi Burlovi,co je sefom Pfizeru,ktory sa este nedal zastepit. Tiez ako perfekne padla do boku ako vysoka Jedla,ministerka z Danska,ta Astra Zeneka je perfekna

 5. https://www.infovojna.sk/article/video-ockovacie-sialenstvo-sa-stupnuje-alebo-ako-na-fetaka-pichaju-zdravotnici-ludom-v-parku-injekcie
  VIDEO: Očkovacie šialenstvo sa stupňuje alebo ako „na feťáka“ pichajú zdravotníci ľuďom v parku injekcie

 6. pokaial bude hlavnym bohom na planete peniaze a ich prorokom rotschield dovtedy bude priroda ktorej sučastou je čovek drancovana azotročovana propsech tychto satanistov neludi ktorych genetika je antičlovečenska .

 7. Ste nervózny z tretej dávky Pfizeru? Ak prežijete, pripravte sa na štvrtú, piatu, šiestu, siedmu aj ôsmu, šokuje riaditeľ izraelskej nemocnice.
  IZRAEL: Celý svet čakal na vakcínu proti koronavírusu, ktorá by konečne všetko vrátila do normálu. Ukazuje sa však, že aj najzaočkovanejšie krajiny ako Izrael, kde už cez dva milióny ľudí dostali už tretiu dávku vakcíny, stále nemajú pokoj a počty novonakazených im stúpajú rekordným tempom.

  Izrael má do dnes úplne zaočkovaných 61,1% populácie a chystajú sa na štvrtú dávku vakcíny. Niektoré krajiny ako Portugalsko či Švédsko však zakázali lety zo židovského štátu pre vysoký počet nakazených.

  Podľa riaditeľa izraelskej nemocnice v Ramat Ganu sa majú ľudia pripraviť aj na dávku piatu, šiestu, siedmu či ôsmu. Niektorí odborníci tvrdia, že sa možno budeme musieť očkovať každý rok.

  A nadpis Vášho predchádzajúceho článku, že covid podvod sa každým dňom rúca……

  To rúcanie covid podvodu trvá príliš dlho. Už ani neverím, že k tomu rúcaniu dôjde.
  Však ako uvádza Izrael tak nič tomu nenasvedčuje, ešte sa to všetko posilňuje ďaľšími a ďaľšmi dávkami.
  Príspevok uvádzam znovu,lebo veci sa dejú úplne opačne ako by sme si priali.

  • Terno bude to minimum 2 krat rocne plus Bustery a tiez 2 tabletky denne,ktore su uz v plnej vyrobe v Pfizery,samozrejme akonahle Obet bude mat v krvi 100% Graphene oxide,tak zomrie na 100%,pokial nezomrie okamzite na Clot,paralizu,alebo Mad Cow Disease,za 6 mesiacov,je asi 10 druhov,na ktore moze obet zomriet. Podla Deagle Report,do 2025 zomrie okolo 818 Millionov Ludi,Slovakov asi 400 tisic,Rakusanov 2.6 Milliona,Nemcov 53M,Cechov 1M,PL 5M,UK zostane len 15%,FR 28M,Ital 22m.,USA vyse 200 M ,atd.

 8. Ander Kixa

  Na Markíze som nedávno videl graf zaočkovanosti podľa voličských preferencií. No poviem vám celkom som sa potešil. Na čele suverénne PS s 98 %. Potom všetky strany ktoré volila chamraď a na chvoste suverénne nacisti. Ak plán na zlatú mikiardu vyjde tak fasa, nie?

  • Ty co maju ako vzor Hitlera a Nsdap, kto su ty nacisti ?

   • Ander Kixa

    LSNS a Republika. Plus kazdy normalny clovek ktory pozna pravdu o dejinach 20. storocia a tym padom vie co sa deje teraz

    • He – ešte by som tam pridal „Bledá Tvář alias četl jsem Karla Maye“ a každý taký – lebo aj Hitler čítal Karla Maya.

    • Takže ĽSNS a Republika majú vzor Hitlera a NSDAP? A to si si skadiaľ vycucal?

    • Ander, dal si si „vakcínu“? Lebo dodnes nám nedali vedieť Pravdu ani o sionskom pozemskom bohu a nesionskom, nadpozemskom Stvoriteľovi Otcovi, rovnako prekrútili aj skutočnosti o židovskom kristovi a nežidovskom Ježišovi a zliali ich do jedného nekompatibilného celku…a my chceme veriť, že dejiny 20. storočia nechali na pokoji, len tak, neprepísané??

     A antivakcinátori ĽSNS a Republika majú vzor Hitlera? No comment.

     • To je len kompromitujúca dezinformácia – podsúvanie „vzťahu“ k Hitlerovi a lá 1488 eur o ĽSNS nejakej rodine. Ale ako skrytý odkaz – „stratený kapesník“ smerom k NSDAP to nevylučujem – Matovič „stratil kapesník“ jeho vyjadrením o volebnom úspechu NSDAP – a to bol odkaz Merklovej! Fico smerom k EU „stráca kapesníky“ neustále!

      Najlepšie sa zhovadí opozícia tak, že sa k nej prihlási opozícia vrelým vzťahom. Keď Kollár a Matovič prejavia úprimný záujem na budúcej spolupráci s ĽSNS a Republikou.

      Iné kafé je, že ĽSNS a Republika sú stále a len TOLEROVANÁ OPOZÍCIA! A pravidlom je – „Útočiť, útočiť = zviditeľňovať, zviditeľňovať!“

      Už neverím žiadnemu z nich!

    • Ander Kixa vieš hovno a to máš aj v tej sprostej hlave.

   • Ti su vo Wermachte v Brusseli

 9. https://cz24.news/ockovani-dementi-pozor-vedec-imunolog-jiri-sinkora-o-selhani-covid-injekci-radoby-vakcin-vse-jinak-po-koronaviru-mate-dozivotni-imunitu/
  ČESKO: Imunolog Jiří Šinkora se na svém facebookovém profilu zamyslel nad významem plošného očkování. Podle něj jde o vymýcení nemoci. „Dnes je již jisté, že toto vnitrosvalové vakcíny proti výběžku slizničního viru nedokážou,“ uvedl. Jak je možné, že ve špitálech je jen 75 % neočkovaných? Selhání vakcíny, řekl Šinkora, který se nedávno postavil například proti ministru zdravotnictví Adamu Vojtěchovi (ANO), jehož nazval prasetem kvůli ničení sliznic dětí. Nyní varuje důchodce, že největším ohrožením pro ně jsou „naočkovaní dementi“, kteří si myslí, že jsou „za vodou“, tedy chránění před nákazou covidem.

  „Já to tedy věděl od začátku, slizniční imunologie byla jednou z mých specializací, ale přes mou celkem velkou snahu mě nikdo neposlouchal. Holt jsme museli věci již dokázané ověřit vakcinačním experimentem na lidech… A ještě tohle, protože už i nezávislé servery Seznam.cz a Aktuálně.cz melou úplné nesmysly včetně toho o strmém nárůstu infekcí (Aktuálně): To, že většina nakažených jsou neočkovaní, je jasné – očkované nikdo netestuje. To je asi jako informace, že většina obratlovců v akváriu jsou ryby,“ poznamenal Šinkora.

 10. klidek, očkovaní poletia na druhý svet a bude zasa fasa, blahobytu rozvinie sa kvet(dofrasa!!!(

  • Ander Kixa

   A budeme si žiť ako v žite prasa

   • V žite prasa – ovláda sa – „Mám si dať?“
    Ak si nedám teraz – budem ešte mať?
    Ale – keď to teraz zožeriem –
    kam sa potom poberiem?
    A tak dám si trošku – aj zajtra trošku,
    veď koniec lánu nevidieť, len – ???
    Len – čo to za lomoz, čo to za funenie,
    z diaľky ako hrmenie – oj! – rata!
    Obluda-príšera všetko moje žitko spratá!
    ————————–
    „Čínske OLO“ – odvoz a likvidácia odpadu
    https://i.dailymail.co.uk/i/pix/2018/02/12/03/491DA9DB00000578-5379429-Most_felt_sorry_for_the_hungry_pig_The_wild_boar_has_the_right_t-a-17_1518406748588.jpg

    „Kanoisti“
    http://4.bp.blogspot.com/-nDVNSf3ZkXs/UKWnCafkLPI/AAAAAAAAALw/Zxc1p5XMxnc/s1600/november2012+034.JPG

    • Ander Kixa

     Ja som si myslel že je to sovietska bájka o kombajne

     • Je to slovenská óda na sovietsky kombajn.

     • Ander Kixa

      nemecké Fortschitty boli najlepšie

     • Tie NDR boli „najlepšie“, pretože RVHP rozhodla o zastavení výroby tých československých – rozprával som so vtedajším vývojárom. Tak to bolo aj s ďalšími strojmi – je o tom český seriál o cca 100 zablokovaných výrobkoch. Už vtedy sa rozhodovalo o osude utlmeného hospodárstva rozdelenej ČSFR – Havel to len dorazil. U nás – v Komárne postavili 3 kombinované bagre – triedili od balvanov po riečne zlato na rieke Jennisej. Vtedy bola cena 800 USD za uncu a nafta za 50 halierov liter – a vtedy sa kvôli VD Gabčíkovo premiestnilo 2,3 mld ton štrkov – odhadom sme prišli minimálne o 150 ton zlata, ktoré sme mohli získavať kazetovým spôsobom – do zásobníkov a potom koncentrát prečistiť a štrky išli na breh tak či tak – takže to zlato je v stavbe VD Gabčíkovo. A ostatné tak či tak v nosatej prdeli.

     • Ander Kixa

      Ty si iný polyhistor vole.

     • Ono je to naozaj o tom, že dnes sa dajú dohladať dokumenty, ale najprv musíš vedieť, že vôbec existujú, že sa niečo také odohralo, teda naozaj musíš najprv o tom niečo vedieť.

      Kombajn SM – 500, který se nikdy nedostal do výroby …
      [Prehľadávať doménu retromania.sk] https://www.retromania.sk/cs/letopocet-1960-1969/kombajn-sm-500
      Kombajn SM – 500 – Příběh obrovského konstrukčního nadšení, kterému soudruzi z RVHP dali STOP. Prostějovska Agrostroj se v roce 1968 pustil do velkého konstrukčního …

 11. https://cz24.news/doktor-liptak-podal-trestne-oznamenie-na-lengvarskeho-aj-mikasa-a-ziada-generalneho-prokuratora-aby-okamzite-zasiahol/
  DOKTOR LIPTÁK PODAL TRESTNÉ OZNÁMENIE NA LENGVARSKÉHO AJ MIKASA A ŽIADA GENERÁLNEHO PROKURÁTORA ABY OKAMŽITE ZASIAHOL!

  SLOVENSKO: Doktor Peter Lipták sa naozaj nezdá. Ako bojovník proti testovaniu, rúškam a vakcinácii sa rozhodol podať trestné oznámenie na Vladimíra Lengvarského a Jána Mikasa.

  • Ander Kixa

   To by Žilinka musel mať guľky. Mám však podozrenie, že guľkatý človek sa normálne na žiadnu pozíciu nedostane, takže…

  • Lubka Medvedova

   Super z celého srdca za všetkých ľudí verím,že vyhrá,je to jeden úžasný bojovník za všetkých a hlavne za pravdu.

  • …a presne takýchto – skutočných, pravduhlásajúcich Lekárov – si tu náš bordelsystém neželá. Na škodu nás všetkých! Žiaľ.

 12. https://cz24.news/lubos-blaha-sialene-vlada-po-papezovi-zase-zavrie-slovensko-a-vraj-za-to-budu-moct-nezaockovani/
  Ľuboš Blaha: Šialené! Vláda po pápežovi zase zavrie Slovensko a vraj za to budú môcť nezaočkovaní

  Očkovanie urýchlilo proces mutovania Covidu

  EMA očkovanie malých detí neodporúča, ale to nevadí

  Nemocnice sa plnia zaočkovanými, aj s problémami po vakcíne

 13. https://tadesco.org/dr-charles-hoffe-hovori-o-ucincich-spike-proteinu/
  Dr. Charles Hoffe hovoří o účincích spike proteinu

  Je velká pravděpodobnost, že takto napadené tělo zemře do tří let. Teď vám řeknu fakt, že takto napadený obsah cév je nezvratný proces. Cévy už se nikdy nedokážou vzpamatovat.

 14. https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/cechovi-po-testu-mesice-vytekal-z-nosu-mozkomisni-mok/
  Čechovi po testu měsíce vytékal z nosu mozkomíšní mok

 15. A co testovani? A celkovo nepomoze ockovanym ivermectin?

 16. https://www.naturalnews.com/2021-09-12-study-texas-reopening-never-affected-coronavirus-deaths.html
  Texas reopening did not affect the number of cases and deaths from the coronavirus – study
  Znovuotvorenie v Texase neovplyvnilo počet prípadov a úmrtí na koronavírus – štúdia

 17. Protesty v Amsterdame, Holandsko proti covidovým reštrikciam:

  https://www.youtube.com/watch?v=uni94V2bYow
  TIME LAPSE: Masses of people protest / Party against covid restrictions – September 11, 2021 15:04

  • Som to dal duplicitne, lebo sa to dlho neobjavilo – je to rovnaký, ale už mnou prerobený pôvodný elaborát od AKW.sk – odkaz na ich stránku tam je, takže „kompilát plus“. Pridal som informácie, aby si lekár uvedomil, že aj „pacient“ má tie svoje informácie z iných zdrojov.

  • Ešte dodám, že napriek zadaniu na konečnú kontrolu pravopisu vo formáte.doc – po exportovaní do formátu .pdf sa v texte objavili asi na 3 miestach po 2 zliate slová, čo je kozmetická chyba, ktorá nemá vplyv na význam textu, takže kto je pontičkár – nech si to skopíruje do vlastného doc dokumentu a tam si to opraví. Časový menežment – radšej na hrdzavom bicykli včas, ako na vynovenom po funuse. Mrzí ma to, ale…
   Vďaka patrí samozrejme AKW za túto brilantnú „repelentnú“ stratégiu podľa Rogerovho pravidla – „Tvoj projekt /vakcinácie/ ti prijmú vtedy, keď budú mať podiel na jeho úspechu /benefity/ a v prípade neúspechu nebudú zaň niesť zodpovednosť!“ – čo „prevzatím“ zodpovednosti lekárov rozbíja delegovanú nátlakovú vakcinačnú stratégiu. Pozor! To neurobí normálny lekár ani za milión eur!

   „Guma Lengvarský to bude musieť opichať osobne“ – a už na neho čaká niečo nabrúsené! „Moje nôžky na jeho výložky“ to rozhodne nebudú! Ale veď vojak – ups! – generál – je pripravený zomrieť, či?

 18. https://otevrisvoumysl.cz/kabala-ii-16-cast-depopulace-pravda-o-chemtrails-a-a-elektrosmogu/
  Kabala II (16. část – Depopulace: pravda o chemtrails a a elektrosmogu)

  Ve zkratce…
  Třetí část na téma depopulace. Tentokrát o chemtrails, geoinženýrství a negativním vlivu elektrosmogu na naše tělo.

 19. https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/letos-zemrelo-v-cesku-behem-prvniho-pololeti-o-tretinu-vice-lidi-nez-loni-za-totez-obdobi/
  Letos zemřelo v Česku během prvního pololetí o třetinu více lidí než loni za totéž období

  PS Vakcínočka funguje

  • A k tomu ještě se rozhodli neuznávat test protilátek – dle dnešního brífingu českého ministerstva smrti.
   Ale kdo prý proděla COVIDa, tak mu stačí pouze! jedno očkování, ale už neřekli do kdy bude stačit to jedno očkování…..mám dojem, že aprílové a dušičkové počasí je stálejší….

  • Pred týždňom Všeobecná zdravotná poisťovňa vyhlásila, že za 1. polrok 2021 eviduje cez 28 000 pacientov so zlyhávajúcim srdcom, čo je toľko , ako za celý minulý rok či roky predtým. Čím to asi bude?

 20. Kde urobili súdruhovia chybu? Najzaočkovanejší okres je červený a najmenej očkovaný je zelený.
  V trenčianskom kraji vznikol zaujímavý paradox. Zodpovedný a zaočkovaný Trenčín bude od budúceho týždňa červený a teda o slobode tam môžu len snívať. Najmenej očkovaný Púchov si žije a bude žiť slobodne v zelenej fáze………………………….

  Komu sa vymúdrený Rybníček teraz pozrie priamo do očí, no nech sa postaví pred zrkadlo a bude sa čudovať koho tam vidí!

 21. Jednoduchá

  …nenávisť vzplanie a svet sa vzbúri,
  povstanú zdraví, povstanú chorí,
  a potom predsa,
  nastane oživenie sveta,
  aj s pomocou ,,Svetla“…
  …očkovaní majú ,,odletieť“
  a globalisti možno potom ,,priletieť“ / ??? :-(/,
  verím, že tak nestane
  a všetko ,,možné“ proti tomu povstane…
  ,,Tie ,,prasiatka“ sú rôzne:
  kto má málo, chce mať viac,
  kde len na to rýchlo vziať?
  Radšej sa ja uskromním,
  každý deň si ,,rozdelím“,
  no ak ma aj tak niekto ohrozí,
  tomu riadne pohrozím,
  to svoje si nedám vziať,
  tam si každý svojho hľaď ! „…..
  …veľká vďaka za uverejnenie Portál Bádateľa,
  človek sa tu dozvie kopec potreb.informácii
  a tiež sa aj ,,stretne so známymi“, či ,,spriaznenými dušičkami“…
  ..na geneticky upravenom Gatesovi, čínskom ,,OLO“ a ,,kanoististoch“som sa dobre pobavila :-)….inak toho Maya som aj ja čítala a veľmi rada, myslím si, že Hitler nepochopil podstatu Mayov.diel, v kt. mali ,,prím“ vlastnosti ako úcta, čestnosť, spravodlivosť, pokora, pomoc bez odmeny a pod. …,,jemu ,,svet ľudí s takýmito vlastnosť.“bol príliš vzdialený, inak by nekonal tak, ako konal….
  Kiež by bolo tých ľudí ako je p.Lipták čo najviac,
  aj čítaním o Kabale človek vidí viaceré súvislosti dohromady….
  …čítaním takýchto článkov to človek vie oveľa lepšie pochopiť, no smutné je, že niekt.ľudia sa proti tomu stále bránili, vedia / vraj / aké to je nebezpečné, a nakoniec predsa sa idú radšej zaočkovať, aby mohli napr.cestovať, ísť do kostola :-(((, atď.atď. …. / ako najnovšie 1 moja kolegynka :-(… /…to očkov. v parku, očkov.už maličkých detičiek ako aj návšteva pápeža to všetko je 1 veľká fraška a poriadna…..
  Práve preto by sme sa toho svojho presvedčenia nemali vzdať, mali by sme proti tomu rázne protestovať ako v Holandsku, Francúzsku, v Austrálii….treba si svoje zdravie, život aj slobodu udržať a nedovoliť si ju vziať….nech sa nám v tom darí čo najlepšie….

 22. Lengvarský: “Ja som sa jedného dňa nezobudil a nenapadlo mi, že budeme očkovať deti. Bolo to po vysoko odbornej diskusii s pediatrami, od ktorých máme aj stanoviská,”
  https://www.interez.sk/minister-lengvarsky-povedal-kedy-nastane-vrchol-pandemie-bude-to-zrejme-skor-ako-sme-si-mysleli/
  ..a stanoviská WHO či EMA ho nezaujímajú?
  …och, v takom prípade, akú naozaj svetoví uznávaní pediatri , tak by si zaslúžili aj Nobelovu cenu, či?

 23. Ako dlho bude žiť zaočkovaný? .. no nech si tu zistí hodinu smrti .. Len chcem upozorniť, že táto kalkulačka tam je už min.20 rokov 😀 😀
  https://www.vestirna.com/hodiny-smrti/

 24. z baneru: Existuje niekto, kto ešte nepochopil, že celá pandémia je jeden gigantický podvod?

  ..ja si nemyslím, že je to podvod, ale biologická vojna

 25. takze vacsina vyspeleho sveta do 10 rokov vymrie a nezaockovani europania budu celit prilivu nezaockovanych africanov. to nie je prilis pekna perspektiva

  • Taký je plán.

   • „Milióny našich predkov položili životy za naše slobody. A my ich teraz len tak odovzdáme zločineckej vláde kvôli strachu z nejakej virózy? “

    Konečne niečo zmysluplné, avšak nie pre tie sprosté, komunistami vylágrované hlavy ateizmom a bezduchovnom!

    Jednou z mojich motivácií, prečo tomuto kladiem odpor, je, že si uvedomujem práve toto! A potom príde feministka/= komunistka, aj keď o tom nevie/ a bude sa predvádzať, že ona nechce deti, aby zachránila planétu – kunda jedna! A tak – tam. kde nie je budúcnosť – nie je ani minulosť! Týchto marxistických debilov nezaujímajú predkovia – ale ich budúca IN samovražda!

    Všetky duchovné národy sveta svätia predkov a obracajú sa k nim! My sa ani neobraciame k predkom, ani nechránime svoje deti! Máme takto právo na existenciu?!

    Náš problém nie je Covid – náš problém je NWO marxizmus, ktorý ho stvoril na asistovanú sebevraždu!

    • Sion Illumináti, darwinizmus, sociálny darwinizmus = marxizmus, eugenika, komunizmus, sociálne inžinierstvo, geoinžinierstvo, NWO, transhumanizácia, terraformovanie Zeme – Finito!

 26. jednoduchá

  …presne tak ametyst, je to biologická vojna…

 27. Virológ o účinku paradajkovej vakcíny proti COVID-19
  https://www.biosferaklub.info/virolog-o-ucinku-paradajkovej-vakciny-proti-covid-19/
  Máš obavy z klasickej vakcíny proti COVID-19? Nezúfaj, o chvíľku budú na pultoch paradajky – vakcíny. Dáš si rajčinku a si zaočkovaný..
  Vedúci oddelenia Výskumného ústavu epidemiológie a mikrobiológie N. Gamalei Alexander Butenko informoval o vytvorení vakcíny proti koronavírusovej infekcii vo forme paradajky, ktorú je možné jesť, a tiež vysvetlil účinok tohto „preparátu“.
  Pracovníci Centra genomiky a bioinformatiky Akadémie vied Uzbekistanu vytvorili paradajku – vakcínu. Podľa vedcov bola voľba v prospech paradajok urobená kvôli tomu, že tento výrobok sa pred jedlom tepelne neupravuje.
  Butenko poznamenal, že taká technológia na pestovanie vakcín rastlinného pôvodu má svoj dôvod. Vysvetlil tiež technológiu takéhoto vývoja, ide o molekulárno – genetické technológie.

 28. exprezident Václav Klaus je s vysokým krevním tlakem ve střešovické vojenské nemocnici.
  Prezident Miloš Zeman je v téže nemocnici ode dneška také – dlouhodobější hospitalizace.

  Ruský prezident Vladimir Putin v úterý v rozhovoru s tádžickým prezidentem Emómalím-ji Rahmónem oznámil, že se byl nucen uchýlit do samoizolace, protože se v jeho okolí objevily případy covidu-19. Ze zprávy tiskového střediska Kremlu citovala agentura TASS.
  —–
  Václav Klaus exprezident je s vysokým krevním tlakem ve vojenské nemocnici střešovice, v téže nemocnici ode dnešních cca 11:10 je na dlouhodobější hospitalizaci prezident Miloš Zeman.

  Velmi to zajímavé děje…..

 29. Marek Košice

  Bol som (34r. muž) si práve v obchode kúpiť BIO maslo (rovno 7 kusov) plné skutočne zdravých tukov, s minimom toxínov, rúško len na ústach (nie respirátor, ale rúško), aby predavačky neotvárali ústa (lebo už to robili), no a za mnou v rade pri pokladni stál asi 17r. IDIOT, respirátor na nose, ale čo je hlavné, kupoval si dva energetické nápoje a k tomu čokoládovú tyčinku. Keď som tieto „kombinácie“ uvidel, povedal som si „Tento človek vlastne nemá dôvod existovať, a vlastne…. už mi je nejak jedno že možno väčšina „zavakcínovaných“ poumiera do pár málo rokov….. Veď nikdy ma nebavilo s nimi žiť na tomto svete, ktorý ONI dotiahli tam, kde teraz je….do sračiek…“

  • Milý Marek Košice, veru bio maslo, surové, nepasterizované je veľmi zdravé, má veľa vitamínov, minerálnych látok. Veľmi to vychvaľuje MUDr. Mercola na svojom webe.

  • Ander Kixa

   Konečne ti to došlo. Ak vetíme, že budú ešte voľby, tak je tu šanca keďže zapichaní sú hlavne voliči PS a inej chamrade. Suverénne najmenej zapichaných je medzi voličmi LSNS a Republiky.

 30. https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/selhala-vakcina-proc-je-tolik-ockovanych-lidi-v-nemocnicich-pta-se-imunolog/
  Selhala vakcína? Proč je tolik očkovaných lidí v nemocnicích, ptá se imunolog

  „Spíš je zarážející, že do špitálů se dostává jen 75 % neočkovaných. Co tam dělá tolik očkovaných?“ ptá se ve svém příspěvku český imunolog Šinkora.

  • Marek Košice

   To je nejaké zavádzajúce, nie? To by totiž znamenalo, že vakcínovaní sú na tom 2x lepšie, než neočkovaní…. A to je totálny blud.

   • Tak, ako požadovali na uznanie vakcinácie aspoň 2 týždne od opichania, tak aj teraz považujú tých, čo po „včeličke“ ochoreli či boli pozitívni v tejto lehote za neočkovaných. Preto potom vykazujú tieto klamstvá o percente chorých neočkovaných.

 31. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/covid-pas-nema-lekarske-opodstatneni-uvedl-izraelsky-ministr-zdravotnictvi/
  Covid pas nemá lékařské opodstatnění, uvedl izraelský ministr zdravotnictví
  Izraelští úředníci byli přistiženi při přiznání, že v mnoha situacích není „zelený průkaz“ v zemi „lékařsky odůvodněný“, ale existuje proto, aby občany donutil k očkování.

 32. https://cz24.news/izraelsky-ministr-zdravotnictvi-to-totalne-pohnojil-na-nevypnuty-mikrofon-priznal-ze-covid-pasy-slouzi-jen-k-vydirani-obyvatel-k-podstoupeni-ockovani-goyim-i-zide-se-musi-ockovat/
  IZRAELSKÝ MINISTR ZDRAVOTNICTVÍ TO TOTÁLNĚ “POHNOJIL”! NA NEVYPNUTÝ MIKROFON PŘIZNAL, ŽE COVID PASY SLOUŽÍ JEN K VYDÍRÁNÍ OBYVATEL K PODSTOUPENÍ OČKOVÁNÍ! GOYIM I ŽIDÉ SE MUSÍ OČKOVAT, ALE ARABOVÉ NE! – TOP INFO!!!

  • Židé odporovali v Izraeli covidovým pasům, ale odpor byl potlačen. Ovšem nikoliv odpor Arabů. Těm bylo ponecháno privilegium, aby provokovalo Židy. Tohle je vysoká škola konceptuálního rozvracení Izraele zevnitř, dámy a pánové. Naprostá vysoká škola, která vyžaduje podrobné studium a analýzu procesů, protože máte jedinečnou příležitost naživo vidět konceptuální proces rozeštvávání etnik v Izraeli proti sobě pomocí privilegizace.

   • Citujem: „V arabských čtvrtích se raději zelené pasy nekontrolují vůbec nikde, protože Arabové by se vzbouřili“.

    To znamená že takzvaní židia a kresťania sú neorganizovaní chudáci. ktorí si nechajú sr ať na hlavu.

 33. https://cz24.news/briti-rusia-zavadzanie-covid-passov-minister-zdravotnictva-vcera-oznamil-ze-neocakava-ani-dalsi-lockdown/
  Briti rušia zavádzanie Covid passov. Minister zdravotníctva včera oznámil, že neočakáva ani ďalší Lockdown

  UK: Britský minister zdravotníctva Sajid Javid v nedeľu oznámil, že vláda po preskúmaní tejto záležitosti pasy Covid-19 nezavedie a že neočakáva ani ďalšie zablokovanie krajiny, informuje portál RT.

  Vláda upúšťa od plánu zaviesť očkovací pas

 34. https://cz24.news/ludia-sa-buria-a-obvinuju-sialenca-lengvarskeho-z-vykonavania-experimentov-na-malych-detoch-vakcinacie-a-korona-otrokarstvo-ako-sucast-falosnej-plandemie/
  Ľudia sa búria a obviňujú šialenca Lengvarského z vykonávania experimentov na malých deťoch. Vakcinácie a Korona otrokárstvo ako súčasť falošnej Plandémie

  Minister zdravotníctva Lengvarský bez hanby priznal, že očkovaciu stratégiu vlády slepo podriaďuje želaniu farmaceutických firiem

 35. https://www.naturalnews.com/2021-09-13-pcr-tests-cant-identify-delta-variant.html
  Bombshell: PCR tests can’t identify Delta Variant; it’s all fiction
  PCR testy nemôžu identifikovať Delta Variant; všetko je to fikcia

 36. https://www.naturalnews.com/2021-09-13-hospital-administrators-caught-on-camera-scheming-to-fabricate-covid-numbers-scare-the-public.html
  Hospital administrators CAUGHT ON CAMERA scheming to fabricate covid numbers and SCARE the public
  Správcovia nemocníc sa PRICHYTENÍ NA KAMERE, ako sa chystajú vyrábať covidové čísla a VYSTRAŠIŤ verejnosť

 37. http://www.infokuryr.cz/n/2021/09/13/tri-studie-publikovane-cdc-britskou-vladou-a-oxfordskou-univerzitou-ukazuji-ze-vakciny-proti-covid-19-nefunguji/
  Tři studie publikované CDC, britskou vládou a Oxfordskou univerzitou ukazují, že vakcíny proti Covid-19 nefungují

 38. https://blog.hlavnespravy.sk/27863/vatikanski-bioetici-na-jednej-lodi-s-rockefellerovcami-ziadaju-bojovat-proti-spochybnovaniu-covid-19-vakcin-vsetkymi-silami-3/
  Vatikánski bioetici na jednej lodi s Rockefellerovcami: žiadajú bojovať proti spochybňovaniu covid-19 vakcín všetkými silami

 39. GLOBÁLNY KULT SAMOVRÁŽD!
  Pôvodný článok Mike Adams /strojový preklad/

  Globálny kult samovraždy vakcín je veľmi reálny a je výsledkom masovej hypnózy kombinovanej s rozšírenou túžbou po samovražde. Mnoho ľudí, vedených až do šialenstva šialenou kultúrou a psychologickým terorizmom bežných médií, v súčasnosti vedome alebo nevedome hľadá spôsob, ako ukončiť vlastný život – globálne samovraždy prudko narástli od začiatku zatvárania pandémie – a teraz narazili na ich konečné riešenie: Vakcína proti covid.

  Heaven’s Gate bol kalifornský kult, ktorý sa skončil v deväťdesiatych rokoch minulého storočia, keď takmer všetci jeho členovia spáchali samovraždu po viere, že ich vodca – muž menom Applewhite – ich privedie k záchrane. “ 4 Ježiš im odpovedal a povedal:„ Postaraj sa, aby ťa nikto neuviedol do omylu. 5 Lebo mnohí prídu v mojom mene so slovami: „Ja som Kristus“ a uvedú do omylu mnoho ľudí. Ježiš povedal, že sa to stane v Matúšovi 24: 4–5

  Dnešní kultovci samovrážd očkovaním veria, že podobne ako si členovia kultu Nebeskej brány mysleli, že môžu dosiahnuť vzostup a povýšiť sa nad ľudstvo konzumáciou jedu, o ktorom sa domnievali, že ich teleportuje do „mimozemskej materskej lode“, ktorá ich čaká na odvrátenej strane Haleyovej kométy. môžu dosiahnuť vzostup tým, že si vpichnú smrtiacu biologickú zbraň, ktorá ich premení na „slobodnú“ ľudskú bytosť a poskytne im VIP postavenie v spoločnosti (vďaka očkovacím pasom).

  Presne rovnakým spôsobom, akým kultu Nebeskej brány spáchali samovraždu pri hľadaní nanebovzatia falošného boha, sa dnešní ctitelia vakcín zabíjajú, pretože vzdávajú poctu falošnému bohovi „vedy“. A výsledok bude rovnaký: masová smrť a rozbité bludy.
  Keď sa ľudia otočia chrbtom k Bohu, prestanú uznávať svoju vlastnú hodnotu

  Je smutné, že mnoho ľudí už nemá pocit vlastnej hodnoty, pretože sa obrátili chrbtom k Bohu a namiesto toho uctievajú technológiu, vedu, peniaze alebo slávu. Nemajú teda pre čo žiť, iba pre viac peňazí a slávy. Ak sa dostatočne neuspokojujú, hľadajú zničenie, pričom si neuvedomujú, že každý človek je božským zázrakom, stvoreným na Boží obraz.

  Vpichnúť si smrtiacu biologickú zbraň, ktorá bola navrhnutá tak, aby ukončila ľudské životy, je urážka Boha a akt duchovného a telesného zničenia. Verím, že väčšina ľudí, ktorí očkujú, na určitej úrovni vie, že je to potenciálne smrteľné, ale vítajú šancu na samovraždu, pretože je to oveľa lepšie ako alternatíva, ktorú spoločnosť ostrakizuje a jej rovesníci odmietajú.

  Väčšina ľudí chce radšej zomrieť, ako by ich mali odmietnuť , a tak propagátori vakcín vyplácajú „influencerov“, známych osobností a falošných autorít, aby sa pokúsili stotožniť poslušnosť očkovania so sociálnym prijatím.

  Živí sa slabými vôľami, ktoré definujú svoju vlastnú hodnotu tým, ako sa na nich ostatní pozerajú (alebo ich akceptujú). Apoštol Pavol povedal Korinťanom: „ 12 Nepredpokladáme, že sa budeme radiť alebo porovnávať s niektorými z tých, ktorí sa chvália; ale keď sa sami merajú a porovnávajú so sebou, nechápu. “2 Korinťanom 10:12

  Odmietnuť vakcínu dnes, uprostred všetkej propagandy a nátlaku, vyžaduje akt skutočnej sebarealizácie, odvahy a viery v Boha. Relatívne málo ľudí má dnes túto schopnosť, pretože odmietli samotného Boha, ktorý im dal život a vedomie.

  Tí, ktorí sa očkujú očkovacou látkou, sa doslova zúčastňujú veľkého, globálneho kultu samovrážd, ktorý prebieha s masovou hypnózou, vymývaním mozgov a sociálnym inžinierstvom. Rovnako ako kultisti Nebeskej brány, aj títo ľudia sú šťastní, keď vezmú jed a ukončia svoj vlastný život , pokiaľ to znamená, že ich spoločnosť „prijala“ v tomto procese.

  Dôvod, prečo to všetko spomínam, je ten, že musíme porozumieť zvrátenej psychológii týchto kultov, aby sme prežili ich hromadnú samovraždu, ktorá postihne aj tých z nás, ktorí sa vyhýbajú injekcii biologických zbraní. Masová smrť, ktorá sa šíri naprieč ekonomikami a krajinami, bude mať hrozivé dôsledky na fungovanie spoločnosti vrátane kolapsu dodávateľských liniek a extrémnych výpadkov personálu v odvetviach, ako sú financie, energetika, telekomunikácie a poľnohospodárstvo.

  Veľké ropné podniky už plánujú „náhradné“ stratégie, ktoré nahradia ich vlastných očkovaných vedúcich pracovníkov. Hovorí sa tomu „plánovanie nástupníctva“ a podľa tejto ženy vedúci ropného priemyslu očakávajú, že asi polovica tých, ktorí očkovali, v nasledujúcich rokoch zomrie. A s najväčšou pravdepodobnosťou bude!
  https://thinkaboutit.news/the-global-vaccine-suicide-cult/

  • Tu ide o to, ako funguje systém reaktívnej psychológie – konkrétne mechanizmus najvyššieho trestu v cirkvi = EXKOMUNIKÁCIA!

   Exkomunikácia vakcínami zjavne funguje lepšie ako v cirkvi, pretože sa týka aj tých Bohu neveriacich, ale inak kovidveriacich.

   Zlaté pravidlo – nemôžu ťa vyhodiť odniekiaľ, kam ťa neprijali – tak sa tam ani nepchaj!

   „Zostal si sám?! Tak si sa dostal do najlepšej spoločnosti!“

   Takže „Fakjú na samovraždu vakcínami pane učiteli“!

 40. https://www.infovojna.sk/article/americti-vedci-vakciny-jsou-ciste-jedy-ockovani-mrna-je-jasnym-porusenim-norimberskeho-kodexu-proc-se-zemreli-po-ockovani-nesmeji-pitvat-pichat-toxin-detem-je-silenstvi-znasilneni-injekci-je-zlocin
  Američtí vědci: Vakcíny jsou čisté jedy! Očkování mRNA je jasným porušením Norimberského kodexu. Proč se zemřelí po očkování nesmějí pitvat? Píchat toxin dětem je šílenství! Znásilnění injekcí je zločin

 41. Dobrý deň, ten čaj z borovicového ihličia kompletne odstráni grafén, magnet v ľavej ruke, proteín… a telo bude fungovať tak ako predtým? Alebo ako presne to s tým borovicovým čajom je?

 42. https://otevrisvoumysl.cz/dr-rubyova-prvni-predbezna-data-o-poskozeni-deti-v-dusledku-covid-injekci/
  Dr. Rubyová – První předběžná data o poškození dětí v důsledku covid injekcí

  Ve zkratce…
  Dr. Jane Rubyová informuje o prvních údajích o počtu dětí, u nichž se vyskytly nežádoucí účinky v důsledku covid očkování. Více ve videu.

 43. https://www.banned.video/watch?id=613f9ce113839c20f6a81e1e
  SHOCK STUDY! Vaccinated 27 Times More Likely To Catch COVID
  ŠOKÚJÚCA ŠTÚDIA! Očkovaní 27 -krát skôr (častejšie) chytia COVID

 44. https://www.banned.video/watch?id=613fdcea87ff8b2419461232
  At Least 70 Americans Die A Day From Covid Vax, Feds Admit – FULL SHOW! 9/13/21
  Federáli priznávajú, že najmenej 70 Američanov denne zomrie vďaka Covid Vakcíne

  Meanwhile, Big Tech, who’s heavily invested in Big Pharma, works around the clock to conceal the real number of deaths and suppress treatment.
  Medzitým Big Tech (Technologické firmy), ktoré výrazne investovali do Big Pharma (farmaceutického priemyslu), pracujú nepretržite, aby utajili skutočný počet úmrtí a potlačili (zakázali) liečbu.

 45. https://www.banned.video/watch?id=613fb15c13839c20f6a83a89
  Soros Backed Surgeon General Says New COVID Control Measures to be Announced
  Chirurgický generál podporovaný Sorosom oznamuje, že budú oznámené nové kontrolné opatrenia proti COVIDU

 46. https://tadesco.org/velka-izraelska-studie-demonstruje-silu-lidskeho-imunitniho-systemu-oproti-vakcinam/
  Velká izraelská studie demonstruje sílu lidského imunitního systému oproti vakcínám

  Přirozená imunitní ochrana, která se rozvíjí po infekci SARS-CoV-2, nabízí podle rozsáhlé izraelské studie podstatně větší štít proti variantě Delta pandemického koronaviru než dvě dávky vakcíny Pfizer-BioNTech.

 47. https://www.naturalblaze.com/2021/09/220000-military-members-say-no-to-bidens-forced-covid-injection-lawsuits-filed.html
  220,000 Military Members Say No To Biden’s Forced COVID Injection, Lawsuits Filed
  220 000 vojenských príslušníkov odmieta Bidenovu nútenú COVID vakcínu, žaloby sú podané

 48. https://europe.infowars.com/swiss-launch-major-protests-against-covid-passports/
  Swiss Launch Major Protests Against COVID Passports
  Švajčiari spustili veľké protesty proti Covid pasom

  • chcete ísť na kabínk.lanovku? … tak len opichanci-očkovanci-a tí čo prekonali
   chcete ísť na plaváreň? … detto
   chcete ísť na vonkajšie wellness … detto

   ..v tom prípade ďakujem, neprosím… mám bicykel 🙂

 49. https://akw.sk/covid-19/otvoreny-list-predsedovi-vlady-slovenskej-republiky/?utm_source=newsletter&utm_medium=email
  Otvorený list predsedovi vlády Slovenskej republiky

  Žiadam Vás preto, ako najvyššieho predstaviteľa vládnej moci Slovenskej republiky, aby ste v súlade s Vaším sľubom pred Národnou radou SR, konali v prospech slobody, života a rovnosti všetkých obyvateľov Slovenskej republiky.

  Rozhodnite sa, prosím, správne. Rozhodnite sa byť štátnikom.

  S úctou

  JUDr. Peter Weis

  • Ako iste viete, táto „pandémia“ spočíva na piatich nepravdivých (falošných) pilieroch.

   Prekrytie horných dýchacích ciest nie ako medicínsky prostriedok, ale ako prejav poslušnosti s akýmkoľvek nariadeným nezmyslom – t.j. bez akejkoľvek hyperboly ako symbol novodobého otroctva.
   Podvod zvaný RT-PCR testy, ktoré nie sú vôbec diagnostickými testami. Táto problematika je veľmi široká a nájdem si kedykoľvek priestor Vám ju dopodrobna objasniť, vrátane možnej konfrontácie s p. Klempom alebo p. Čekanom osobne za Vašej prítomnosti. Zatiaľ iba uvediem, že čaro nových mutácií tkvie prednostne v krátkych primeroch (viď napr. britská mutácia). A ešte to, že p. Čekan by mal svoj objav rozlíšenia chrípky od covid-19, na ktorý dostala jeho spoločnosť aj peniaze zo štátneho rozpočtu, ihneď hlásiť Svetovej zdravotníckej organizácii (WHO), lebo WHO bude práve pre tento nedostatok testov definitívne rušiť používanie RT-PCT testov ku koncu tohto roka. A tu už ide o dni, pretože v čase, keď bude nastupovať nová chrípková vlna a reálne (opäť) hrozí, že sa tieto prípady, pokiaľ budú testované týmito testami, budú zarátavať ako prípady covid-19 a IBA na základe počtu prípadov sa budú realizovať mnohé nezmyselné opatrenia.
   Vládny tím odborníkov, ktorí nedisponujú potrebnou odbornou zdatnosťou a sú v konflikte záujmov kvôli prepojeniam na lobistické skupiny a farmaceutické firmy. V dnešnej dobe, keď sa títo odborníci odvolávajú na rozdielnosť symptómov chrípky a covid-19 spočívajúci v strate čuchu, odporúčam im prečítať si literatúru z roku 1990 (Mark Mumenthaler: Neurology), kde sa na str. 328 píše, že tri štvrtiny pacientov pri CHRÍPKE čiastočne stráca čuch, pričom tretina trpí úplnou stratou čuchu – anosmiou. Len u dvoch tretín sa tento stav upraví až o 6-12 mesiacov.
   Chýbajúca široká diskusia odbornej verejnosti a očividné „uplácanie“ médií zadávaním reklamy na zatiaľ dobrovoľné vpravovanie látky s názvom vakcína proti covid-19. Tí samozrejme podľa finančného ohodnotenia šíria aj mimo reklamného priestoru len ten správny názor. To už otvorene narúša princípy demokracie a zavádza pomerne dobre viditeľné prvky totality. Ako príklad uvediem nemeniacu sa úmyselne falošnú mantru štátom podporovaných médií, že každý pozitívny je infekčný. Pritom odo dňa vymenovania Joa Bidena do úradu prezidenta SŠA všetci znalí problematiky vieme, že WHO má na danú záležitosť diametrálne odlišný názor.
   Mýtus asymptomatického prenosu – alfa a omega – pilier, ktorý falošne odôvodňuje nosenie rúšok , potrebu testovania nefunkčnými testami a zavádzanie komplikovaného neprehľadného systému zmätočných opatrení, pri ktorých už ani lekárska výnimka ak nie je výnimkou predvídanou vyhláškou ÚVZ SR, tak fakticky nie je nikým rešpektovaná. To už môžeme rovno zrušiť lekárov a prejsť kompletne na telemedicínu. Touto cestou tu môžete o rok pokojne zaviesť internetovú poradňu na onkologické ochorenia alebo zlomeniny. Koniec koncov, o chvíľu sa už netestovaný nedostane ani k základnej zdravotnej starostlivosti.

  • „Žužu, Žužu – ty nebudeš viac moja princezná!“
   „Prečó?“
   „Lebo si si predo mnou prdla!“
   https://www.mojevideo.sk/video/16fd/smradoska.html
   https://i.pinimg.com/originals/d2/fe/8a/d2fe8a7953fd39e3f9a4af63783e0435.jpg

 50. Pri pobytu mist kolem Bratislavy a Jizni Morave jsem pozoroval krizujici kros kros letadla zanechavajicich za sebou dlouhe „cary“ snad HAARP a podobneho svinstva, pak male letadylka asi roznasajuci nove formy COVID-21?
  Proc je nekdo nesunda neb neprinuti k pristani jak leTCE3 NEZAVROU… JAK se deje v Rusku a letadla konfiskuji…
  Kolik veteranu, sirotku a vdov udelano… a civilistu prislo o zivoty, zkriplovano za vojenske nezakonne akce od Jugoslavie az Syrie, Libye vse tak schvalovane Joe Biden, Mc Cain.
  Prezident Donald J Trump byl asi 1. USA Presidentem ktery nepodnikl zadne ozbrojene nezakonne akce, neopak usiloval o mir a rozkvet nas vsech. Byt on presidentem, dnes asi by zadna COVID a Vakcinace smrtelny HOAX jiz nebyly a asi dalsi zmeny odstraneni Kchazarske tyranie, ozebracovani, zotrocovani nas vsech, staci jim konfiskovat ejjich nakradzene drahe kovy amodhalit jejich salby Satanovych Synagog… .
  Kde by jsem byli bez rozbiti a vytunelovani CSFR a dalsiho.
  Je nas asi 1 k 5000, Slovanstva pres 300 milionu, tak ceho se bat !!! Zvitezime Korejci, Kubanci, Vietnamci, Afganci a take brzo my musime jen neohnout nase hrbety salbam pekelnym!
  Byl jsem upozornen svymi prateli Muslimy abychom se nenechali vakcinovat, ze to Koran ale take Bible Svata jasne zakazuje a varuje pred tim a hle, nikdo se nedokaze postavit pred Muslimskou komunitou s temato silenejma navrhama vykynozeni.
  ROZUMITE ONI SE JICH ASI BOJI A NAS MUSI TAKE A ZALEZD POD ZEM DO SVYCH LUXUSNICH DER!!!
  Je hodne obeti jejich besneni a „po nas potopa? ano do jejich der… oni si take mysli ale pak nasledovaly Gilotiny pro mnohe z nich…

 51. Illuminat37

  Oni uctievahu bahometa slobodomurari
  Slobodomurári nepochybne dokonale kontrolujú … že homosexualita, potraty, eutanázia, predmanželský sex a rozvody
  Snížení počtu obyvatel Země
  Povolenky k rození dětí
  Nové pojetí sexu, sex bez reprodukce
  Sexuální osvěta mládeže jako nástroj světové vlády
  Podpora potratů jako nástroj ke snížení počtu obyvatel Země
  Podpora homosexuality
  Nové technologie reprodukce bez pohlavního spojení
  Zánik rodiny
  Ulehčení umírání a zavedení pilulky smrti
  Omezení přístupu k bezplatné zdravotní péči a tím vyloučení starších lidí ze systému
  Přísně kontrolovaný přístup k lékům
  Úmyslně se zkomplikuje diagnostika nových nevyléčitelných nemocí
  Potlačování léčby rakoviny
  Vyvolávání srdečních infarktů
  Sloučení náboženství a zánik starých náboženství
  Školní docházka jako nástroj indoktrinace – úsilí zaměřené k slepému a odevzdanému přijetí určitého učení názorů či postojů, které nepřipouští diskusi ani kritiku
  Odstranění některých knih z knihoven
  Změny zákonů, jež vyvolají sociální a morální chaos
  Podpora spotřeby alkoholu a užívání drog
  Větší počet věznic
  Nulová psychologická a fyzická jistota
  Kriminalita jako nástroj ovládání společnosti
  Sex a násilí jako součást zábavných programů
  Ovládání a kontrola lidí
  Terorismus za účelem větší kontroly

  naše idelogia je uplne iná smer preto si nás lide pletu
  Naše rozhodnutia sú nezávislé od všetkých ľudských rozdielov vrátane náboženských a politických rozdielov. Pôsobíme výlučne v prospech ľudského druhu, ktorý nám bol zverený chrániť, a preto našich občanov nepožadujeme, pokiaľ ide o osobné uctievanie, morálku alebo vieru. Zachovanie ľudského druhu nahrádza všetko. Občania lojálni k ideálom Illuminati a ktorí sa usilujú o členstvo v našej organizácii, sa často označujú ako nasledovníci Illuminatiamu. Môžu si slobodne zvoliť akúkoľvek životnú cestu, ktorú chcú, a sledovať akúkoľvek morálku, ktorú chcú, za predpokladu, že ich viera je vždy v záujme ľudského druhu ako celku. Stúpenci Illuminatiam sa vzdávajú náboženských, geografických a generačných rozdielov, aby fungovali ako jedna jednotka s mnohými odlišnými časťami, pričom uznávajú, že každá časť musí byť jedinečná, aby správne fungovala.

 52. Věra Fiedlerová

  Nevím, kam to sem napsat.
  03.12.2021 se moje sestra nechala očkovat třetí dávkou vakcíny Pfizer proti Covidu-19. Včera dopoledne 04.12.2021 ji našli v bytě ležící u postele v bezvědomí. Je v Českých Budějovicích na JIP s úplně zničeným mozkem ischemií. Ucpáno velkou sraženinou, ochrnutá na půlku těla, nemůže mluvit ani jíst. Není žádná naděje, že se z toho dostane. Je úplně jasné, že je to následkem vakcíny. Na očkování ji vezla, zdravou, její snacha a ta jí druhý den ráno volala, ale nedovolala se. Tak policajti, hasiči dobývali byt. To je pravdivý příběh z České republiky a čerstvý. Ona ráda cestovala, tak se cpala na ty očkování.

 53. Fridrich Hláva

  Je to vrchol svinstva čo s nami Euromúmia- oficiálne EÚ robí)) Treba vyst´úpiž z EÚ a NATO))

 54. Ať nechají prostor pro Přírodu globalističtí šmejdi. Bez nich nám bude lépe. Oddechne si nejen příroda.

Pridajte komentár

*