Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Prečo tak veľa ľudí slepne po očkovaní covidovými vakcínami?


Print Friendly, PDF & Email

Prečo tak veľa ľudí slepne po očkovaní covidovými vakcínami?

(Daily Expose) – Od doby, kedy boli schválené prvé vakcíny proti Covid-19, sa vo svete vyskytli milióny nežiaducich reakcií. Medzi nimi je však jedna zvláštna a mimoriadne znepokojujúca reakcia postihujúca každý týždeň veľké množstvo ľudí – slepota.

Britský systém na hlásenie vedľajších účinkov vakcín (Žltá karta MHRA) hlási, že za rok očkovania, teda medzi 9.12.2020 až 8.12.2021, osleplo po očkovaní Pfizerom 132 ľudí. Ďalších 6 ľudí hlási stratu centrálneho zraku, 3 ľudia náhlu stratu zraku.

Okrem toho 15 ľudí hlási dočasnú stratu zraku, čo je ochorenie, pri ktorom človek začne vidieť rozmazane alebo máva epizódy, keď prestane vidieť na jedno oko počas niekoľkých sekúnd až minút.

No a napokon ďalších 6 ľudí nahlásilo jednostrannú slepotu, teda stav pri ktorom človek oslepne alebo má veľmi zlý zrak v jednom oku.

Za uvedené obdobie jedného roka bolo vo Veľkej Británii celkovo nahlásených 6682 ochorení očí ako výsledok očkovania vakcínou od firmy Pfizer. V prepočte na počet obyvateľov môže byť na Slovensku takto postihnutých okolo 500 ľudí (ak by bola miera zaočkovanosti u nás rovnaká ako vo Veľkej Británii).

K podobnému poškodeniu zraku dochádzalo aj po zaočkovaní vakcínou od firmy AstraZeneca. Ide tiež o tisíce postihnutých ľudí.

K 8.12.2021 bolo hlásených 306 prípadov slepoty, 3 prípady centrálnej straty zraku, 5 prípadov náhlej straty zraku a 26 prípadov jednostrannej slepoty. Celkovo pri AstraZenece bolo nahlásených 14448 prípadov ochorení očí.

V prepočte na počet obyvateľov Slovenska, by teoreticky šlo o približne 1200 prípadov ochorenia očí po očkovaní (pri rovnakej miere očkovanosti).

Podobná situácia je aj pri vakcíne od Moderny, no vzhľadom na menší počet podaných dávok sú aj jej čísla v porovnaní s Pfizerom a AstraZenecou menšie.

Úrady a „overovatelia faktov“ si pred faktami zakrývajú oči

Zdravotnícke úrady spolu s takzvanými „overovateľmi faktov“ sa snažia hlásenia o poškodení zraku po očkovaní zamiesť pod koberec. Označujú ich za „nespoľahlivé“.

Ich argumenty sú zvyčajne v štýle, že: „Iba to, že dôjde k poškodeniu zraku po očkovaní ešte neznamená, že to bolo v dôsledku očkovania.“

Teda typická výhovorka, kde sa časová súvislosť neuzná za príčinnú súvislosť.

Avšak nepovedia vám ani to, že to nie je z vakcín. Sme si istí, že každý človek, ktorý nahlásil nežiaduci účinok vakcín, by nesúhlasil s „overovateľmi faktov“ a zdravotníckymi úradmi snažiacimi sa bagatelizovať situáciu.

Napríklad, jeden človek menom Luis na Twitteri podrobne dokumentoval príbeh svojej manželky od momentu, kedy bola zaočkovaná vakcínou AstraZeneca. Bohužiaľ, jeho žena po očkovaní kompletne oslepla v ľavom oku a na 30 až 60% v pravom oku. Neurológ jej dôrazne neodporučil ísť na druhú dávku vakcíny.

Tu je zhrnutie Luisovho statusu na Twitteri:

Ako vyliečiť štítnu žľazu

 • Žiadne zlepšenie
 • 19 dní na steroidoch
 • 55 dní slepá
 • 59 dní od zaočkovania AstraZenecou
 • 100% slepá na ľavé oko
 • 30 – 60% slepá na pravé oko
 • 2 vyšetrenia na CT-čku
 • 1 vyšetrenie na magnetickej rezonancii (v piatok)
 • 3 vyšetrenia oftalmológom (ďalšie 3 budúci týždeň)
 • 2 vyšetrenia u optika
 • 1 lumbárna punkcia
 • množstvo krvných odberov
 • Prosím zdieľajte a nasledujte!

Dôvod, prečo ľudia po očkovaní slepnú

Ako vidíte, záhada, ktorú „overovatelia faktov“ odmietajú spájať s očkovaním proti Covid-19, predstavuje pre mnohých ľudí skutočný problém. Prečo však ľudia po covidových vakcínach slepnú?

Pred odpoveďou na túto otázku sa pozrime najskôr na ďalší veľmi častý vedľajší účinok očkovania, ktorý je v astronomickej miere hlásený do britského systému „Žltá karta MHRA“ – mozgové mŕtvice.

Ku dnu 8.12.2021 bolo nahlásených 652 prípadov mŕtvice po očkovaní Pfizerom, ktorý je dnes hlavnou používanou vakcínou. Bohužiaľ, z týchto 652 prípadov mŕtvice skončilo 47 smrťou. Pri AstraZenece, ktorá sa v Británii používala prevažne v začiatkoch očkovania, bolo k 8.12.2021 nahlásených 2193 prípadov mŕtvice, z ktorých 154 skočilo úmrtím.

Čo však majú mozgové mŕtvice spoločné so slepotou? Odpoveď dáva táto tabuľka vypracovaná Austrálskou nadáciou pre mozgové mŕtvice. Podľa nej približne jedna tretina ľudí zasiahnutých mŕtvicou trpí zároveň stratou zraku a bohužiaľ, väčšine z nich sa zrak do predošlého stavu už nikdy nevráti.

Tu je zopár dôležitých faktov:

 • Približne tretina preživších mozgovú mŕtvicu stráca zrak.
 • Väčšine pacientov, ktorí stratili zrak po mŕtvici, sa už zrak nikdy nevráti do pôvodného stavu.
 • Istá miera vyliečenia je možná – dochádza k nej zvyčajne v prvých pár mesiacoch po mŕtvici.
 • Tréning, prístroje a modifikácie domáceho prostredia dokážu pacientovi zabezpečiť natoľko samostatný a bezpečný život, ako je to len možné.

Dôvodom, prečo mŕtvice spôsobujú slepotu, je ten, že zrak do veľkej miery závisí na signáloch, ktoré zdravé oko dostáva z mozgu a na spracovaní informácií z oka mozgom.

Nervové vlákna sa tiahnu z oka cez mozog až do okcipitálnej kôry nachádzajúcej sa v zadnej časti mozgu.

Väčšina mŕtvic postihuje jednu stranu mozgu. Nervy z každého oka idú v mozgu popri sebe, preto sú zvyčajne postihnuté obe oči. Ak máte poškodenú pravú časť mozgu, postihnuté bude ľavé zorné pole v každom oku.

Je zriedkavé, aby boli mŕtvicou postihnuté obe strany mozgu. Ak sa však tak stane, výsledkom môže byť úplná slepota.

Záver

Takže, ak ste sa niekedy zamýšľali nad tým, ako môžu experimentálne covidové vakcíny spôsobovať slepotu, teraz už viete, ako. Je to práve obrovské množstvo mozgových mŕtvic v dôsledku krvných zrazenín, ktoré napokon vedú k devastačným zdravotným následkom.

Samozrejme, mŕtvice nie sú jedinou príčinou slepoty, ale sú tou hlavnou. Ďalšou príčinou môže byť vytváranie krvných mikrozrazenín priamo v oku.

S prebiehajúcou kampaňou na podanie tretej dávky miliónom Britov, ale aj Slovákom či Čechom v priebehu niekoľkých týždňov, sa hrozíme toho, koľko ľudí bude opäť trpieť zničujúcou slepotou.

A to všetko kvôli experimentálnej vakcíne, ktorá aj tak pri predchádzaní ochorenia a prenosu infekcie Covid-19 zjavne nefunguje a ľuďom akurát len zhoršuje zdravie či dokonca im prináša smrť.

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroj: dailyexpose.uk, Úvodný obrázok: ilustračný, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/italsky-lekar-uverejnil-video-testu-kde-92-pozitivnich-na-covid-19-jsou-plne-ockovani/
  Italský lékař uveřejnil video testů, kde 92 % pozitivních na covid-19 jsou plně očkovaní

  92 % pozitivních na covid-19 jsou lidé s dvojitou nebo trojitou dávkou vakcíny a zdravotním pasem.

 2. https://www.infowars.com/posts/ny-times-editor-49-dies-one-day-after-moderna-booster-jab/
  NY Times Editor, 49, Dies One Day After Moderna Booster Jab
  Redaktor NY Times, 49, zomrel jeden deň po Moderna Booster vakcíne

  An editor for The New York Times died from a heart attack one day after he received a Moderna Covid-19 booster jab.
  Redaktor denníka The New York Times zomrel na infarkt jeden deň po tom, čo dostal posilňovaciu dávku Moderna Covid-19.

 3. https://www.infowars.com/posts/the-new-normal-investigation-launched-after-three-year-old-girl-dies-from-cardiac-arrest-one-day-after-receiving-covid-19-injection/
  The New Normal: Investigation Launched After Three-Year-Old Girl Dies From Heart Attack One Day After Receiving COVID-19 Injection
  Nový normál: Vyšetrovanie sa začalo po tom, čo trojročné dievčatko zomrelo na infarkt jeden deň po tom, čo dostalo injekciu COVID-19

  • Toto sa stalo v Argentine,kde uz ludia zomieraju,aj od Ruskych Vaxxov,dieta dostalo Pfizer,aby mohlo ist do skolky

 4. https://www.infowars.com/posts/video-fauci-says-he-supports-vaccine-mandate-for-domestic-air-travel/
  Video: Fauci Says He Supports Vaccine Mandate For Domestic Air Travel
  Video: Fauci hovorí, že podporuje mandát (povinnosť) na očkovanie pre vnútroštátnu leteckú dopravu

 5. https://www.infowars.com/posts/ministers-are-planning-to-send-teams-armed-with-covid-vaccines-to-the-homes-of-unvaccinated-britons/
  Ministers are planning to send teams armed with Covid vaccines to the homes of unvaccinated Britons
  Ministri plánujú poslať tímy vyzbrojené vakcínami Covid do domovov nezaočkovaných Britov

 6. https://www.naturalnews.com/2021-12-27-study-400000-people-america-died-covid-vaccines.html
  Study: At least 400,000 people in America have died from covid “vaccines”
  Štúdia: Najmenej 400 000 ľudí v Amerike zomrelo z „vakcíny“ proti covidu

  True covid vaccine death count could actually be more than 820,000
  Skutočný počet úmrtí spôsobených vakcínou Covid môže byť v skutočnosti viac ako 820 000

 7. K článku – možný „infarkt oka“ = upchatir cievy v oku, ktorá zásobuje krvou časť sietnice – tá takto odumrie – a vypadne časť zorného pola. Ak to prežije aspoň väčšia časť sietnice – nastúpi sekundárny glaukóm – okamžité zvýšenie očného tlaku v dôsledku „informačného zmätku“ – stresu medzi očným nervom a mozgom. Ľudia s primárnym glaukómom by sa automaticky nemali očkovať vôbec!

  Adverse Ocular Events following COVID-19 Vaccination
  [Prehľadávať doménu ncbi.nlm.nih.gov] https://www.ncbi.nlm.nih.gov › pmc › articles › PMC8475832
  Since February 2021, 46 reports of ocular side effects linked to the COVID-19 vaccine have been reported to the Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS) [21, 29]. The majority (74%) involve the eyelid or conjunctiva [29, 30]. Inflammation of the optic nerve, retina, uveal tract, and anterior segment, combined to account for 9% of VAERS [30].

 8. …keby čo najviac ľudí čítalo Portál bádateľa aj príspevky od komentujúcich, potom by ich ,,nápad sa zaočkovať“ úplne prešiel….

  • Milá Alenka, veľmi s Vami súhlasím. Bohužiaľ ľudia sú ako ovečky.

  • Obyčajní ľudia nečítajú vôbec to čo by mali, skoro každý v mojom okolí počúva média a pozerá reklamy na covid a trasú sa, boja sa a utekajú pre posilňovaciu dávku, tá je teraz ich budúcnosť.

 9. Event bude dnes 28.12.2021 o 16,30!

  Info – audio čas cca 1:58:00 – vďaka otázke trpezlivej poslucháčky Kornélie zo Slovenska – lebo Hlávka je idiot!
  SVCS – archív
  2021-12-27 – J.Chvátal_Tajemství Templářů_PARALAXA.
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-12-27-j-chvatal_tajemstvi-templaru_paralaxa/

  • He – z môjho pohľadu – Event sa nekonal, alebo Galaktická Federácia nemá rada alkohol! O tom je sila Spiritusu.
   Rozhodol som sa ako slobodný človek nepodľahnúť manipulácii „tak veľmi to chcem“, že podľahnem odporučnému asketizmu – aby som prijal podmienky, za akých má niečo nastať – polopate – ak to mal byť Event – tak na plné gule! A nie až po tom, čo prejavím svoju submisivitu. Hókus pókus nevyšiel. Takže hoši nabudúce – zastihnite ma nepripraveného!

   Odporúčam film
   Síla odvahy-(drama)-(2008)–cz-dabing.avi
   Poznámka – na pozadí fr. odboja, keď všetci pracovali pre britské impérium, a vydieranie podrazmy -„rozkazmy“ bolo samozrejmosťou – to boli iné stresy!
   https://ulozto.net/file/mBnSf2dX6BH5/sila-odvahy-drama-2008-cz-dabing-avi#!ZJV5AmR2AmSwZwx4AmqwBGplZ2R2ZwIVDwL0I25QBJx4ZwZlBN==

 10. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/12/28/coronavirus-vaccine-booster-shot-health-effects.aspx
  How the Endless Boosters Will Destroy Immune Function
  Ako nekonečné posilňovače (vakcín) zničia imunitnú funkciu

  As predicted over a year ago, we’re now on an injection treadmill with no end in sight, and every single dose carries the risk of serious side effects, up to and including permanent disability and death. The only scientifically sound way out of this failed experiment is to stop. No more boosters.
  Ako sa pred vyše rokom predpovedalo, teraz sme na bežiacom páse s vakcínami bez konca a každá jedna dávka so sebou nesie riziko vážnych vedľajších účinkov, vrátane trvalej invalidity a smrti. Jediným vedecky podloženým východiskom z tohto neúspešného experimentu je zastaviť sa. Už žiadne posilňovacie vakcíny.

  PS Tento článok by mal každý prečítať a nedať sa zaočkovať. Zničí to imunitu, vyvolá rakovinu, covid vakcíny spôsobujú varianty covidu…

 11. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/12/28/man-paralyzed-from-chest-down-after-jj-shot.aspx
  Man Paralyzed From Chest Down After J&J Shot
  Muž paralyzovaný (ochrnutý) od hrudníka nadol po Johnson and Johnson vakcíne

  PS Po vakcíne bol intubovaný na JIS-ke a teraz je ochrnutý.

 12. https://www.naturalblaze.com/2021/12/protests-erupt-in-south-korea-over-vaccination-deaths.html
  Protests Erupt In South Korea Over Vaccination Deaths
  V Južnej Kórei vypukli protesty po úmrtiam spôsobených očkovaním

 13. https://www.naturalnews.com/2021-12-27-study-400000-people-america-died-covid-vaccines.html
  Study: At least 400,000 people in America have died from covid “vaccines”
  Štúdia: Najmenej 400 000 ľudí v Amerike zomrelo po „vakcínach“ proti covidu

  True covid vaccine death count could actually be more than 820,000
  Skutočný počet úmrtí spôsobených Covid vakcínou môže byť v skutočnosti viac ako 820 000

  More of the latest news about covid injections can be found at ChemicalViolence.com.
  Viac najnovších správ o covidových injekciách nájdete na ChemicalViolence.com.

 14. https://www.banned.video/watch?id=61ca826cd7f5f63c315cbfa4
  It’s Beginning To Look A Lot Like Genocide
  Začína to vyzerať ako genocída

 15. https://cz24.news/video-slovensti-zachranari-prozradili-jake-strasne-podvody-s-pcr-testy-dela-vlada-cilene-falsovani-za-ucelem-udrzovani-falesne-pandemie-vlada-pacha-dennodenne-obrovske-mnozstvi-nejtezsich/
  VIDEO: SLOVENŠTÍ ZÁCHRANÁŘI PROZRADILI, JAKÉ STRAŠNÉ PODVODY S PCR TESTY DĚLÁ VLÁDA – CÍLENÉ FALŠOVÁNÍ ZA ÚČELEM UDRŽOVÁNÍ FALEŠNÉ PANDEMIE! VLÁDA PÁCHÁ DENNODENNĚ OBROVSKÉ MNOŽSTVÍ NEJTĚŽŠÍCH TRESTNÝCH ČINŮ – – POSÍLEJTE TYTO INFORMACE VŠEM PROKURÁTORŮM A POLICEJNÍM ODDĚLENÍM NA SLOVENSKU! – TOP INFO!!!

 16. https://cz24.news/barevni-migranti-kteri-prisli-vystridat-puvodni-evropany-se-proti-koronaviru-neockuji-experimentalni-vakciny-a-genocida-je-jen-pro-blbe-bile-cechy-informace-primo-z-vakcinacniho-centra/
  BAREVNÍ MIGRANTI, KTEŘÍ PŘIŠLI VYSTŘÍDAT PŮVODNÍ EVROPANY, SE PROTI KORONAVIRU NEOČKUJÍ. EXPERIMENTÁLNÍ VAKCÍNY A GENOCIDA JE JEN PRO BLBÉ BÍLÉ ČECHY! INFORMACE PŘÍMO Z VAKCINAČNÍHO CENTRA

 17. https://www.infovojna.sk/article/osudna-vakcina-od-astryzenecy-roman-po-nej-kompletne-ochrnul-a-skoncil-na-aro-dnes-je-z-neho-invalid
  Osudná vakcína od AstryZenecy: Roman po nej kompletne ochrnul a skončil na ARO. Dnes je z neho invalid

 18. https://www.infowars.com/posts/video-fauci-admits-mandates-are-just-a-mechanism-to-get-more-people-vaccinated/
  Video: Fauci Admits Mandates Are ‘Just a Mechanism’ To Get More People Vaccinated
  Video: Fauci pripúšťa, že mandáty (povinnosti) sú „len mechanizmus“ aby sa dalo viac ľudí zaočkovať

 19. https://www.infowars.com/posts/bombshell-new-zealand-pays-1000-to-doctors-for-euthanizing-covid-19-patients/
  Bombshell: New Zealand Pays $1000 to Doctors For Euthanizing COVID-19 Patients
  Bomba: Nový Zéland platí lekárom 1 000 dolárov za eutanáziu pacientov s COVID-19

  Doctors receive a government fee of $1,000 plus expenses for every euthanasia death they perform
  Lekári dostanú vládny poplatok vo výške 1 000 dolárov plus výdavky za každú smrť , ktorú vykonajú eutanáziou

 20. http://www.nwoo.org/2021/12/27/jeste-silnejsi-tlak/
  JEŠTĚ SILNĚJŠÍ TLAK

  První z nich je eutanazie slabších jedinců, druhý výrazné zkrácení života na masové úrovni, třetí sociálně kreditní systém, čtvrtý zavedení totální kontroly pohybu, ekonomického a sociálního života nevolníků, pátý absolutní závislost na systému, šestý okleštění veškerých dosavadních lidských práv a svobod, sedmý příprava na propojení člověka s umělou inteligencí a další a další si můžete dosazovat v průběhu času, až se další dílky skládačky začnou postupně skládat před našima očima.

 21. https://aeronet.cz/news/video-slovensti-zachranari-zacali-v-odvete-na-socialnich-sitich-praskat-na-vladu-v-bratislave-na-slovensku-pry-probiha-cilena-prefabrikace-vysledku-pcr-testu-ktere-se-zajistuji-na-objednavku/
  VIDEO: Slovenští záchranáři začali v odvetě na sociálních sítích práskat na vládu v Bratislavě! Na Slovensku prý probíhá cílená prefabrikace výsledků PCR testů, které se zajišťují na objednávku podle různých barev víček od PCR testů! Zelená barva prý označuje vždy negativní testy pro zaměstnance nadnárodních automobilek a montoven, růžová barva zaručuje 99+ procentní šanci na pozitivitu testu a bílá víčka jsou zlatý střed, který připomíná loterii! Informace se šíří na sociálních sítích jako lavina a pandemické hry na Slovensku dostávají další informační trhlinu! Čím více testů, tím větší pandemie! A proč Izrael zahájil očkování 4. dávkou?

  • Právě dnes začal Izrael očkovat své obyvatelstvo a vybrané profese již 4. dávkou [1] v tomto roce. Je to další posilující booster, přičemž ve skutečnosti se jedná o dávky vaxu pro lidi, kteří již byli zbaveni vlastní přirozené imunity. Na izraelských webech provozovaných v exilu v USA se začínají objevovat děsivá svědectví, jak Izraelci umírají na banální škrábnutí o hřebík, nebo kvůli odřenému kolenu od podlahy při mytí parket. Tělo je zbavené imunity, takže oděrka se okamžitě zanítí, začne hnisat, nákaza se šíří do celého těla, otrava krve a člověk umírá do 48 hodin, protože lékař ho odmítne ošetřit, protože ještě není ve stavu na umření. A když už je ve stavu na umření, tak už je pozdě.

 22. Veľmi presne to povedal právnik pán Weis. Bude nápomocný iba očkovaným deťom.Sú obeťami svojich premotivovaných rodičov. Prečo dospelákom nad 18 rokov nepomôže? Sú zodpovední za svoje rozhodnutie, dať sa zaočkovať experimentálnou vakcínou.

 23. Maros, you are smart man, but talk tooooooo much and often not nicely, so most of the people loose interest to „listen“ to you.

 24. Sabaka a Klempa o NOVOM lieku proti covidu: Má účinnosť 100%, no kvôli TOMUTO nám nepomôže!
  Tesne pred Vianocami sa objavili prvé správy o novom „zázračnom“ lieku. Účinnosť na úrovni 100 percent vyvolala eufóriu a mnohí sa tešili, že vďaka nemu konečne porazíme pandémiu. Naši odborníci sú však zatiaľ skeptickí a tvrdia, že tak skoro sa covidu nezbavíme.Tesne pred Vianocami sa objavili prvé správy o novom „zázračnom“ lieku. Účinnosť na úrovni 100 percent vyvolala eufóriu a mnohí sa tešili, že vďaka nemu konečne porazíme pandémiu. Naši odborníci sú však zatiaľ skeptickí a tvrdia, že tak skoro sa covidu nezbavíme……článok z aktualít….

  No keďže sa stále vyjadrujú jedni a tí istí „odborníci“ a priestor nedostanú aj iní, aby sa ľudia lepšie mohli zorientovať za a či proti, tak týmto neveríme nič.
  Tieto len jednostranné názory sú už otravné a nemôžeme si pomôcť, ale toto odborníci nemôžu byť. Kde ju získali, koľko rokov pracovali s takýmto niečim?

  A čo sa týka Sabaku pre nás doslova odpudzujúci element. Čím viacej ho dávate, tým viacej sa v ľuďoch búri žlč!!!!

 25. UŽ TO PRICHÁDZA aj k nám, hlavný hygienik Ján Mikas: Potvrdili sme ďalšie prípady OMIKRONU!
  V laboratóriách potvrdili výskyt ďalších prípadov najinfekčnejšej mutácie omikron. Hlavný hygienik upozorňuje, že ich môže byť oveľa viac!…………..aktulity.

  A kto ten OMIKRON dovlečie do republiky, tí nezaočkovaní, čo majú zákaz vycestovať, tí čo sú väčšinou všade obmedzení? Iných v štátoch sa píše, že nie je až tak nebezpečný, tak kde je pravda a kde lož.

  Však vírus sa doniesol z inej krajiny, tak ako je možné, že očkovanci nám tu robia šarapatu. Čo ich tým omikronom zaočkovali keď ho dovliekli? Aké iné vysvetlenie existuje?
  Toľko klamstiev čo počúvame od začiatku a to, že vakcína je zdravie a vakcína je sloboda, to nie sú hoaxy? To nie sú trestné činy. A už zrazu nie jedna, ani dve, ale 4-5……..a zmizne to kedy, až sa minú skúšobné vakcíny? Až lotériami,podplácaním a reklamami vyčerpáme štátnu kasu? A kedy sa zbavíme rôznych udavačov a premotivovaných ľudí slúžiacich zlu. A kto má vinu na všetkom, dajme si odpoveď!
  Fakt radosť žiť, ale komu?

 26. …milá Jean, a najhoršie je, keď tieto ,,ovečky“ majú vo svojom okolí niekoho zaočkov.so zhorš.zdrav.stavom a aj tak ,,idú do radu“, nevedia alebo nechcú? ísť inou cestou, ako v prípade p.Romana…toto sú veľmi smutné rozhodnutia u ľudí….ďakujem za odvážne vyjadrenie p. Petry a tiež aj za vyjadrenie nahnev.záchranára…tie ,,farebné čiapočky“ u PCR testov ,,nemajú chybu“…to ako sa vláda ku záchranárom zachovala, si ,,viac podpílila konár, na kt.sedí“…vďaka takýmto smelým ľuďom, aj keď je pravda, že sa toto ,,čarovanie s fareb.vrchnákmi“ mohlo prezradiť aj skôr…no aj tak je to skvelá správa, lepšie teraz, ako nikdy…týmto sa budú všade pomaly, ale určite ,,ľady prelamovať“….musíme vytrvať vo svoj.rozhodnutí…treba ignorovať celý tento koronocirkus, vtedy to ozaj pôjde k lepšiemu, nie 31.3.25, ale čím skôr to treba ukončiť…..

 27. Alenka 100% ovce,aj tie by usli,keby videli vlastnymi ocami reakciu vela ludi,hned po zavaxovani ked cakaju v rade na“smrt“

 28. …zrejme by to tak urobili, John či Jean ?…..
  …je to krutá realita u mnohých, ,,čakanie v rade po vlast.smrť“……

Pridajte komentár

*