Vedci chcú do vás vložiť „svoju značku“, nazvať sa „vaším stvoriteľom“ a „vlastniť vás“


Print Friendly, PDF & Email

Vedci chcú do vás vložiť „svoju značku“, nazvať sa „vaším stvoriteľom“ a „vlastniť vás“

(Rhoda Wilson, Daily Expose) – „Keď modifikujeme genóm nejakého organizmu, tak do toho genómu vieme vložiť náš podpis, naše meno.

Čo je Boh? Boh tvorí. Nuž, teraz vieme tvoriť my. Zaslúžime si, aby nám za našu prácu boli pripisované zásluhy. Máme lobistov v politike a na súdoch, ktorí zabezpečia, aby patentovanie a vlastníctvo častí ľudského genómu pokračovalo.“

Tieto spomienky Dr. Carrie Madejovej, hoci nie doslovné. Sú zostavené z poznámok, ktoré predniesol Dr. Craig Venter z Projektu ľudského genómu počas prejavu v roku 2014.

Dr. Venter tiež hovoril o tom, ako môžu byť pre modifikáciu ľudského genómu užitočné vakcíny. Dr. Madejová to spomína v interview, ktoré si môžete pozrieť TU (začína od 45. minúty).

Život ako objekt vlastníctva

V roku 2010 Dr. Venter na margo vytvorenia prvej umelej formy života povedal:

„Tento úspech ohlasuje úsvit novej éry, v ktorej sa nový život tvorí v prospech ľudstva. Počínajúc baktériami chrliacimi biopalivá, nasávajúcimi z atmosféry oxid uhličitý a dokonca vyrábajúcimi vakcíny.“

Technológia Dr. Ventera vydláždila cestu tomu, aby sa namiesto prirodzeného vývoja umožnilo vytváranie naprojektovaných organizmov, pričom ten patent vlastní on.

V roku 2018 mal na Vojenskej akadémii USA pre kadetov vo West Pointe prednášku Dr. Charles Morgan. Venoval sa celému radu tém, vrátane psychológie, neurobiológie a vede o ľuďoch vo vojne.

Jeho šokujúca prednáška, trvajúca vyše hodiny, sa dá nájsť TU.

Približne od 28. minúty sa Dr. Morgan venuje práci, vykonanej Dr. Venterom, vyhlásiac, že „jeho práca je, podľa môjho názoru – keď si uvedomíte, že v roku 2010 vytvoril život v bunke – ekvivalentná vývoju jadrových zbraní.“

Na čo všetko sa dá zneužiť vytváranie umelého života

Technológia Dr. Ventera v spojení s CRISPR vám umožňuje „vytvoriť všetko, čo chcete“, napríklad na mieru šitý liek či terapiu, alebo nejakú jedinečnú vec, ktorá zabije len jedného človeka na svete.

Je to preto, lebo „vkladáte do nejakého presne stanoveného génového rezu, programujete, ako bude vyzerať, vložíte to do bunky a môže sa to reprodukovať a tvoriť koľko chcete.

Dr. Morgan pokračuje:

„Môžete vytvoriť na mieru šitý receptor. Môžete vytvoriť bunku, vložiť ju niekam do tela a aktivovať na diaľku, keď je mozog vystavený tomu správnemu signálu.“

Použitím tejto technológie boli signalizáciou, prostredníctvom svetelných stimulov do sietnice, prenesené spomienky jednej ovocnej mušky do inej. DNA dokáže uchovávať ohromujúce množstvo informácií. Medzi CRISPR, úložnou kapacitou DNA a programovaním buniek povedie nová cesta k ukrývaniu informácií v DNA.

Približne v 36. minúte ukazuje Dr. Morgan súbor GIF, ktorý bol „skrytý“ v DNA baktérií. Keď sa baktérie reprodukovali, potomok bol nositeľom DNA, obsahujúcej ten GIF a vytváral tak zakódovaný film.

Tento nápad bol ďalej rozvíjaný.

„Číňania sú doslova presvedčení, že odšifrovanie kódovania DNA by bolo jednou obrovskou výzvou ešte aj pre kvantové počítače. Takže, práve tam sa teraz nachádza pretek.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Pri snahe spojiť kvantové výpočty s tým, čo nazývate mokrý hard disk, s DNA,“ povedal Dr. Morgan.

Aký to má súvis Covid-19?

Prednáška Dr. Morgana naozaj otvára oči. Demonštruje, aká pokročilá bola vtedy technológia a toto sú len informácie, ktoré sú dostupné vo verejnej sfére.

Rovnako otvárajú oči dôkazy, týkajúce sa vírusu SARS-CoV-2, zozbierané Dr. Davidom E. Martinom. Vlády, ich poradcovia a staré médiá (médiá hlavného prúdu) by nás chceli prinútiť veriť, že vírus SARS-CoV-2 sa vyskytuje prirodzene – čo je lož.

Dr. Martin vykonal rozsiahly prieskum koronavírusových patentov. Počas rozhovoru s Vyšetrovacím výborom pre koronu odhalil Dr. Martin skutočný pôvod SARS-CoV-2 a jeho neslávne známeho hrotového proteínu.

V súvislosti so SARS bolo vydaných viac než 400 patentov. Až do roku 1999 sa patentová činnosť aplikovala výlučne na veterinárne vedy.

NIAID (Národný ústav pre alergie a choroby) vytvoril SARS, kronavírus, ktorý sa konkrétne zameriava na epitel ľudských pľúc a patentoval ho 19. apríla 2002.

V období rokov 2008 až 2019 bolo početným organizáciám udelených 73 patentov na SARS-CoV-2, konkrétnejšie na jeho hrotový proteín, ktoré majú údajne nové prvky.

Injekcia na Covid-19 nebola nikdy zamýšľaná ako vakcína

V roku 2019 Najvyšší súd USA rozhodol, že môže byť patentovaná doplnková DNA („cDNA“). Ako uviedli: „laboratórny technik pri výrobe cDNA nesporne vytvára niečo nové“.

cDNA je forma DNA, umelo syntetizovaná z chemického vzorca mediátorovej RNA.  Využíva sa v genetickom inžinierstve na vytváranie génových klonov.

Rozhodnutie z roku 2013 je dôležité v kontexte ochorenia Covid-19, pretože znamená, že syntetické gény, zakódované vo vakcínach a následne hrotový proteín, vyrábaný v ľudských telách, sú vlastníctvom držiteľa patentu a môže byť nimi sledovaný osobný zisk.

Navyše, keď sa do ľudskej DNA integruje genetický kód pre hrotový proteín (poznámka: čo je teoreticky reálne pomocou enýmu reverznej transkriptázy), je potom v právnom zmysle možné, že ľudia ním zmenení by boli považovaní za geneticky modifikované organizmy (GMO).

GMO, alebo tiež geneticky modifikovaní ľudia, ktorí sú patentovaní, by mohli spadať pod licenčné dohody, ktoré by sa dojednávali bez ich vedomia.

Je nejasné, aké budú praktické dopady súdneho rozhodnutia z roku 2013 pre „zaočkovaných“ ľudí a na vyjasnenie ich právneho postavenia budú veľmi pravdepodobne potrebné ďalšie súdne rozhodnutia.

Majú vedci právo vlastniť vás?

Pravdou je, že títo vedci netvoria. Kazia to, čo už bolo vytvorené. Navyše, Boh netvoril kvôli tomu, aby vlastnil a potom kvôli zisku predával. Toto je presná definícia otroctva.

Títo takzvaní vedci majú ďaleko do toho, aby boli „ako Boh“. Sú všetci vedci a vedeckí pracovníci zlí? Nie. Prevzalo zlo vládu nad mainstreamovou vedou? Áno.

Keď sa nad tým logicky zamyslíme, keby bolo nemožné patentovať a komercionalizovať stavebné bloky života – vrátane akýchkoľvek človekom modifikovaných foriem (cDNA, GMO a umelého života) – tak by sa „pandémia“ a „vakcíny“ nikdy nestali realitou. Svet by nikdy nepoznal Covid-19.

Aby sa toto ukončilo a zabezpečilo, že sa to už nikdy viac nestane, naozaj by stačilo len jednoducho zmeniť človekom vytvorený zákon? Bolo by zaujímavé počuť stanovisko patentových právnikov.

Záver

Varovné slová pre vedcov, dúfajúcich dosiahnuť postavenie, podobné Bohu: vaša arogancia bude vaším pádom a čím vyššie vystúpite, tým bude váš pád tvrdší.

Pretože my, ľudia s Bohom po boku, ju už viac nebudeme tolerovať.

Stop Candida

Auror: Rhoda Wilson, Zdroj: dailyexpose.co.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Moja známa sa nedávno vrátila zhrozená z dovolenky vo V.Tatrách. Na mnohých miestach ako lanovky, reštiky, bary boli nalepené nálepky: Chceme čisté Tatry. Nešlo o ekológiu, ale zaočkovanosť !!! Pokiaľ sa nedáte čítačkou skontrolovať alebo nieste zaočkovaný, neobslúžia vás, hoci majú prevádzku napr. aj na terase! Zákony jasne hovoria, kto je oprávnený vás kontrolovať, t.j. žiadať informácie o vašom zdravotnom stave, pričom čašníci, predajcovia lístkov, podnikatelia to nie sú. Ide teda o trestných čin, nehovoriac už o otvorenej segregácii a diskriminácii !!! Hovadá a nie ľudia sú to !!! Prajem im bankrot !!!

  • Slováci by sa mali dohodnúť, že nikde nevstúpia kde je napísané len pre očkovaných – potom nebudú mať ani jedného zákazníka. Ak sa nemýlim toto sa previedlo v Moskve a po dvoch týždňoch tento predpis bol zrušený.
   A ako čítame, že do troch až piatich rokoch tu už zaočkovaní nebudú (odletia jednosmerkou do nebíčka), tak potom tiež to budú požadovať? A ten vakcinačný pas má platnosť len určitú dobu, do ďalšej depopulačnej vakcínočky, takže zavakcínovaní sú ochotní sa dať stále a stále štepiť (čiže vakcinovať)?

   • Jeanushka odletia do PEKIELKA,ale nie do Nebicka,lebo su plni Enzymom“:: Luciferase

    • Milý Janko, dobrý postreh. Nesmiem byť ironická touto cestou. Lebo ozaj v biblii je napísané ak prijmeš znak…. Už to nesmiem používať. Za posledný rok a pol som bohužiaľ zažila veľa útokov, preto takto „jemne“ reagujem ale musím si dať pozor, lebo čo píšem nie je pravda. Podľa biblie zaštepení luciferázou nepôjdu do neba.
     Pekný pozdrav z Bratislavy do Los Angeles (ktorý som aj ja navštívila pred mnohými rokmi)

     • Asi budem používať „sladko zaspia naveky“ ako aj keď som bola správne usmernená redakciou Bádateľa nepoužívať slovo elity už píšem „elity“ s úvodzovkami.
      Každý vie, že „elity sveta“ sú satanisti.

    • Janko, no a podľa „svätých“ slov samozvaného „boha“ Sionu budú mŕtve telá tých, ktorí neprijali „znamenie šelmy 666“, porozhadzované po celej Zemi, kde budú slúžiť ako hnojivo na výstrahu pre ostatných (zaznamenávajú to posledné kapitoly Zjavenia sv. Jána)

     …ja by som od všeobecného pomenovania „boh“ (= mocný) radšej upustila, aby sa nemiešalo dobro so zlom: meno Stvoriteľa (žijúceho na dokonalej planéte spolu so svojím synom Ježišom) je Otec. Boh je pozemský čipovač, antiláska, vrah. A jeho syn pozemský kristus (ktorý má aj matku, čo Pravý Ježiš nemal) je lživá náhrada Pravého a cirkvou na smrť odsúdeného Ježiša – návštevníka našej Zeme z inej, nami dosiaľ nenájdenej planéty.
     Verím, že raz sa všetci dozvieme celú Pravdu, ktorú zatiaľ „mocní“ pred nami starostlivo skrývajú.

     • Marek Košice

      666 = človek
      Čo z toho vyplýva? Stvoril nás SATAN. Teda NAŠE TELO stvoril.

  • Bankrot je v globálnom pláne, akurát o tom tie hovädá netušia! Pritom stačí vedieť číslo 41,5% – a viem, koľko zákazníkov ma má uživiť. Ale keďže média označujú odporcov vakcinácie za menej inteligentných, resp. až za spodinu – vidlákov – podnikatelia majú predstavu, že takýto by k nim aj tak neprišli – lebo „bohatstvo súvisí a pochádza z múdrosti“. Teraz inak. Myslíte si, že vysedávať a konzumovať v prázdnom pohostinstve je zábavné? Hladnému pocestnému to môže byť jedno, ale skúsený návštevník jednak do takéhoto prostredia nepatrí, lebo ide o spoločnosť a jej pozornosť a tiež si položí otázku – ak mi to jedlo priniesli expresne – koľký krát bolo ohriate v mikrovlnke? A ďalšia vec – v prázdnej reštaurácii sa musíte rozprávať polohlasne.
   Je kopec okolo toho – aj ceny vyletené hore – takže za segregačné privilégium si konzumenti priplatia aj tie straty za nevakcinovaných.

  • Mali ste zavolať políciu a na mieste podať trestné oznámenie podľa §192 Trestného zákona 300/2005. Toto je cesta ako sa z danej bláznivej situácie dostať. Pozrite si čo to znamená. Posielam link: https://www.zakonypreludi.sk/zz/2005-300#cast2

  • vo francuzsku uz nevaxovani,nemozu kupit potraviny. Ludia musia Tatry ignorovat

   • Prepanajana, toto ste sa kde dozvedeli ? Byvam 3 km od francuzskej hranice, chodim tam 2 krat tyzdenne nakupovat, som nezaockovana a ani nikdy nebudem a jediné, co vo franc. obchodoch vyzaduju su nahubky. Ide o zopar obchodnych centier s viac ako 20’000 m2 kde je vyzadovany covid pass.
    Francuzsko je stratena krajina, ale zatial som nepocula, ze by si ich dementny Macron dovolil vyhladovat polovicu obyvatelstva. No a nezaockovani na tych par obchodnych centier ktoré su im zakazané kaslu.

   • Nevakcinovaný neznamená chorý. Takže zdravý nemôže šíriť nákazlivú chorobu. Napokon je dokázané, že aj vakcinovaný môže ochorieť a prenášať Covid rovnako. Takže par. 163 platí pre všetkých rovnako.

  • Bol som teraz v auguste v Tatrách. NIKDE som sa nestretol s takým niečím čo píšete. Práve naopak, pri rozhovoroch s tatrancami som sa dozvedel že za najväčších kovid sektarov považujú ľudí z BA. Dosť veľké množstvo ľudí z Bratislavy upozorňovalo obsluhu v reštauráciách aby si nasadili ruška, lebo ich ako hostí OHROZUJÚ. Militanti nosiči rúšok a ffp2 respiratorov som videl dosť často vystupovať z áut s EC BA, BL, Bt…. Bol som v Tatrách 8 dní. Na hotely kde som býval ruška nikto nenosil, len pár členov covid sekty z radov hostí. Na lanovke na Lomnický štít boli ruška povinné, nakoľko v tej budke je natlacenych 15 ľudí. Bol som počas pobytu asi v 8 reštauráciách / v Tatranskej Lomnici, Starom Smokovci, Štrbské pleso / a NIKDE po mne nechceli pri vstupe do zariadenia covid pas, potvrdenie o opichani, potvrdenie o teste….. Všade som bol obslužný bez problémov. Takže vaša známa nehovorí pravdu.

   • Takú istú skusenosť mám aj ja,ale zrejme ste boli na dovolenke začiatkom augusta a tie debilné nariadenia vyšli len pred nedávnom.Ja tam idem začiatkom septembra tak uvidíme čo sa tam zmenilo.

  • Treba si zobrať príklad protestu z minulosti – rasistického zákona, kde odmietali obslúžiť farebných obyvateľov. Tí si posadali na miesta na terase, z kade ich nemohli vyhodiť, vybalili si svoj proviant a obsadili miesta „reštaurácie“, ktorá ich odmietla obslúžiť. Ďalší zákazníci si nemohli sadnúť, lebo ich – už sediacich- nemohli vyhodiť 🙂 a tak podnik prichádzal o zisk vlastnou blbosťou.

  • v takom prípade im seriem na celé Tatry

 2. https://www.naturalnews.com/2021-08-26-pfizer-covid-vaccine-life-threatening-skin-rotting.html
  Pfizer covid vaccine caused woman’s skin to begin rotting off her face… with horrifying consequences
  Pfizer covid vakcína spôsobila, že koža ženy začala hniť z jej tváre … s desivými následkami

  Pfizer covid vaccine caused woman to develop skin lesions in her genitalia
  Pfizer covid vakcíny spôsobila žene vývoj kožných lézií na genitáliách

  • na Telegram bola zmienka a aj odkaz o tom, že vraj na stránke CDC je popis ako sa ubrániť útokom zombie, vraj pre zvýšenie návštevnosti stránky… …alebo že by nie preto?… že by nás čakala takáto budúcnosť?????????… apokalypsa ľudia verzus zombie, ktorí sú vlastne geneticky modifikované organizmy… hmm..

   • No, bolo preukázané, že očkovaní majú často neurologické problémy a znížené IQ. Je to zrejme kvôli mikrotrombózam v mozgu a odumieraniu mozgových buniek. Ak k poškodeniu dochádza kontinuálne, nie iba nárazovo po očkovaní, potom je možné očakávať zombifikáciu týchto ľudí.

    • Teraz rad radom od zaočkovaných počúvam, že ich bolí hlava. Keď im poviem, že to majú od vakcíny tak mi odpovedia, že NIE. Svoju prijatú vakcínočku si neskutočne chránia.

   • Ano, je to tam, prave som si precitala jeden “komix” – podavaju to zabavnou formou… zaujimave je, ze reviewed boli vsetky clanky min rok na jesen…
    https://www.cdc.gov/cpr/zombie/index.htm

 3. https://www.naturalnews.com/2021-08-26-australian-truckers-planning-major-strike-authoritarian-covid-lockdowns.html
  Australian truckers planning major strike to protest authoritarian COVID lockdowns, advising citizens to stock up in advance
  Austrálski kamionisti plánujú veľký štrajk na protest proti autoritárskym COVID lockdownom a radia občanom, aby si urobili vopred zásoby

 4. https://www.naturalnews.com/2021-08-26-pcr-tests-once-again-proven-fraudulent.html
  PCR tests once again proven fraudulent
  PCR testy sa opäť ukázali ako podvodné

 5. Jednoduchá

  …stále tvrdím, že všetko je o nás ľuďoch a všetko to začína práve každým 1 človekom….osobne som bola v Níz.Tatrách na dovol., na lanovke ani v reštikách, kde som s dcérou bola, nikto nič nepýtal, ani nikto nič nemal napísané…práveže voči nám boli veľmi ústretoví, v 1 príp.nám1 čašníčka hovorila, že sú radi, že je otvorené a môžu byť v práci….žiadny človek nemá právo vlastniť iného človeka….a ani to, že dosiahol určité výnimočné vedomosti ho neoprávňuje k tomu, aby sa povyšoval nad inými, zneužíval získ.vedomosti a staval sa na úroveň Boha…na tejto úrovni nikdy nikto nebude, lebo iba on je božský, bezbytostný, ostat.všetko je bytostné…tým, že niekto takúto ,,vec“ vymyslel, tým, že zneužil jemu dané vedom.voči ostat.ľuďom, tak uškodil nielen im, ale predovšetkým sám sebe…veľmi sa ,,zaťažil“ a toto konanie si po čase bude musieť nejak.spôsobom odčiniť….nie čo my vymyslíme, je vždy v súlade s prírod.teda božími zákonmi…ak iným škodím, to už nie je boží zákon…je to zákon vymysl.ľuďmi, kt.sa omylom stavajú nad boha a nedomyslia dôsledky svojich činov….ak niečo viem, v čom vynikám, mám to využiť v PROSPECH iných ľudí, len vtedy má moja práca skutoč.účinok a požehnanie…len vtedy sa pomaličky približujem k bohu…tým, že moja duša nezakrpatieva, ale naopak rozvíja sa, duchovne tým stúpa a zapaľuje Svetielko pomoci, radosti a lásky aj v iných dušičkách…..

  • Správne, len Boh je bezbytostný, všetko ostatné je bytostne závislé na ňom,
   Kto nejde v súlade s božou vôľou (božími zákonmi), škodí sebe aj iným a je vydieť že väčšina ľudí ide zlou cestou či už vedome alebo nevedome.

  • zavaxovanych budu vlastnit Institucie,ako otrokov

  • Jednoduchá, krásne si to zhrnula a pravdivo!

   Je to o vyšších a nižších citoch. Keď slúžime nižším citom je to celé zle. A dnes nás všade inšpirujú. Len je to „chytré“
   a to je celé zle. Žiadne ušľachtilé city v mediach nepreferujú, len samú nízskosť, sebeckosť. To si musíme všetci uvedomiť a podľa toho sa zaradiť.

   Myslím si, že každý človek by bol rád dobrý. Ale vplyvom okolností života, často skĺzne na opačnú stranu. A to je nezvládnutie skúšky, ktorú tu, na tomto svete, máme podstúpiť.

 6. jednoduchá

  …všetko so všetkým súvisí…kvalita jedla, ceny a aj to, či som hosťom pravidel. či príležitost. …

 7. https://www.naturalnews.com/2021-08-26-most-covid-deaths-occurring-fully-vaccinated-people.html
  Most covid deaths now occurring in “fully vaccinated” people
  Väčšina úmrtí na covid sa v súčasnosti vyskytuje u „plne zaočkovaných“ ľudí

  How many more new “variants” will emerge from the booster shots?
  Koľko ďalších nových „variantov“ vzíde z posilňovacích vakcín?

 8. https://www.naturalnews.com/2021-08-26-fauci-antibodies-covid-vaccines-make-virus-stronger.html
  Fauci ADMITS “antibodies” from COVID-19 vaccines actually make the virus stronger
  Fauci pripúšťa, že „protilátky“ z vakcín proti COVID-19 v skutočnosti vírus posilňujú

 9. https://www.naturalnews.com/2021-08-26-fda-full-authorization-pfizer-vaccine-broke-the-law.html
  FDA “full authorization” of Pfizer covid vaccine BROKE THE LAW in numerous ways, agency now complicit in CRIMES AGAINST HUMANITY
  FDA „úplná autorizácia“ covid vakcíny od spoločnosti Pfizer PORUŠILA ZÁKON mnohými spôsobmi, agentúra je teraz spoluzodpovedná za ZLOČINY PROTI ĽUDSKOSTI

  Pfizer and BioNTech are damaging human immunity and inflicting widespread pain and suffering, and the FDA is complicit
  Pfizer a BioNTech poškodzujú ľudskú imunitu a spôsobujú rozsiahlu bolesť a utrpenie a FDA je spoluvinníkom

  FDA commits multiple crimes with an illegal authorization of a deadly medical experiment
  FDA sa dopúšťa viacerých zločinov s nezákonným povolením smrtiaceho lekárskeho experimentu

 10. https://www.naturalnews.com/2021-08-26-french-shoppers-being-blocked-from-buying-food.html
  France on brink of revolution as families are BLOCKED from buying food without ‘COVID passports’
  Francúzsko na pokraji revolúcie, pretože rodiny sú ZABLOKOVANÉ pred nákupom potravín bez „COVID pasov“

  A disturbing video out of France shows desperate shoppers being blocked from entering a supermarket by police because they don’t have COVID passports.
  Znepokojujúce video z Francúzska ukazuje, ako polícia zúfalým zákazníkom blokuje vstup do supermarketu, pretože nemajú COVID pasy.

 11. https://www.naturalblaze.com/2021/08/chicago-police-say-hell-no-to-mayor-regarding-mandatory-covid-shots.html
  Chicago Police Say “Hell No” To Mayor Regarding Mandatory COVID Shots
  Chicagská polícia povedala starostovi ohľadne povinných COVID vakcín „peklo nie“

  A leading Chicago police union opposed an impending mandate from Mayor Lori Lightfoot that requires all city officers to get the COVID-19 vaccine.

  John Catanzara, president of the Chicago Fraternal Order of Police, said his group is “100% against mandated vaccines for our members,” according to a statement given to Fox 32 .
  Popredná chicagská policajná únia bola proti blížiacemu sa mandátu starostky Lori Lightfootovej, ktorý požaduje, aby všetci mestskí úradníci dostali vakcínu proti COVID-19.

  John Catanzara, prezident Chicagského bratského policajného poriadku, uviedol, že jeho skupina je „100% proti povinným vakcínam pre našich členov“, uvádza sa vo vyhlásení uvedenom vo Fox 32.

 12. https://www.naturalblaze.com/2021/08/2-things-mainstream-media-didnt-tell-you-about-fdas-approval-of-pfizer-vaccine.html

  Dobre je prečítať tento článok, že okrem Pfizer vakcíny ďalšie nie sú odsúhlasené, takže sa môžeme brániť.

 13. https://otevrisvoumysl.cz/reditelka-cdc-o-vakcinach-brezen-2021-vs-srpen-2021/
  Ředitelka CDC o vakcínách: březen 2021 VS srpen 2021

  Ve zkratce…
  Srovnání tvrzení ředitelky CDC ke covid očkování z března 2021 a srpna 2021. Kdopak si tu tak nějak protiřečí? 🙂

 14. Tento kněz ze své kazatelny nazývá DS pravým jménem. Elektrizující.

  https://gab.com/Footdoc/posts/106805885842252332

  „Ať se tím Bill Gates píchne sám! Ať se tím Rockefellerové píchnou sami. Ať se tím píchnou Rothschildové. Ať se tím píchne Klaus Schwab. Ať se tím píchne George Soros.“

  „No a co, že jsi premiér. No a co, že jsi prezident. No a co, že jsi král. No a co, že jsi církevní představitel. No a co! Pokud nemáte Ježíše … nejste nic.“

 15. Tento lékař se dozvěděl, že v jeho nemocnici bylo očkováno pouze 48 % zaměstnanců. Nastínil vynikající akční plán, jak zabránit plošnému očkování. Jeho plán by mohl být vzorem pro všechny velké organizace. Jak říká, je nezbytné, aby všichni neočkovaní zaměstnanci věděli, že v tom NEJSOU sami .

  https://gab.com/Footdoc/posts/106814162037792792

 16. Newyorští zaměstnanci protestují v ulicích proti povinnému očkování. To je skvělá zpráva.

  https://gab.com/TRUNEWS/posts/106818954423188648

 17. https://tadesco.org/havajsti-advokati-zaluji-vakciny-covid-zabily-temer-45-000-lidi-do-72-hodin/
  Havajští advokáti žalují: Vakcíny COVID zabily téměř 45 tisíc lidí do 72 hodin

  Skupina právníků podala žalobu na stát Havaj jménem 1 200 prvních respondentů, kteří protestují proti státnímu nařízení o očkování státních zaměstnanců.

  Havajští právníci podávají žalobu: Vakcíny COVID zabily téměř 45 000 lidí

 18. https://www.hlavnespravy.sk/britska-moderatorka-zomrela-kvoli-komplikaciam-po-ockovani-astrazenecou-potvrdila-pitva/2654752
  Pitva potvrdila obavy: Britská moderátorka zomrela kvôli komplikáciám po očkovaní AstraZenecou

  Britská rozhlasová moderátorka Lisa Shawová zomrela v máji vo veku 44 rokov v dôsledku krvnej zrazeniny spôsobenej proticovidovou vakcínou od spoločnosti AstraZeneca. Informovala o tom vo štvrtok stanica BBC, pre ktorú pracovala.

 19. „Rodák z Bostonu pôsobil dlhé roky v najlepšej hokejovej lige sveta NHL. Spoločne vychovávali dvoch synov a veľmi náhle ju milovaný manžel navždy opustil.

  Kristen Hayesová sa po nečakanej smrti manžela len veľmi ťažko spamätáva z jeho straty. Stále nemôže uveriť, čo sa stalo.

  Talentovaný hokejista zomrel 23. augusta z doteraz nevyjasnených príčin.“
  https://www.cas.sk/clanok/2580177/dojimavy-odkaz-manzelky-zosnuleho-hokejistu-31-netusim-co-budem-robit/

  Zrejme syndróm náhlej smrti novorodenca lezie aj na špičkových športovcov.

  „Vedenie legendárneho Radošinského naivného divadla urobilo rázny krok. Kvôli pandemickým opatreniam a avizovanej tretej vlne uprednostnilo ochranu seba aj hostí v hľadisku.

  Do divadelnej sály tak chceli vpustiť len zaočkované osoby. A práve tento krok vyvolal obrovskú nenávistnú smršť, ktorá sa na nich spustila na sociálnych sieťach. Divadlo, ktoré nečakalo takéto drsné reakcie, tak náhle zmenilo rétoriku a prekvapivo búriacim sa komentujúcim vyšlo v ústrety a dokonca sa ospravedlňuje! Prečo sa tak rýchlo vzdali?!“
  „Po tomto ozname sa však nad divadlom okamžite zatiahol čierny mrak, z ktorého schytávali poriadne drsné a vulgárne vyjadrenia od komentujúcich na sociálnych sieťach. Tí sa neštítili ničoho a nielen celému divadlu, ale aj jeho šéfovi Stanislavovi Štepkovi adresovali poriadnu nošu nadávok a výčitiek „Mohli ste byť radi, že máte pre koho hrať… Toto ste posr**i… Ľudia vám to dlho, dlho nezabudnú.. Našijeme si žlté hviezdy… a smer Osvienčim,“ písali rozhorčení komentujúci, ktorí si servítku pred ústa rozhodne nedávali. Šokované vedenie divadla začalo vzniknutú situáciu okamžite riešiť.“
  https://www.cas.sk/clanok/2579941/radosinci-chceli-hrat-len-pre-ockovanych-vyvolalo-to-nenavistnu-smrst-prekvapiva-reakcia-divadla/

  Zrejme ich diváci nie sú až tak naivní a nechať sa opichať kvôli divadielku s gašparkom im nestojí za to!
  Opäť sa môžeme vrátiť ku tomu, prečo robiť zo seba toho najväčšieho debila nie je až tak výhodné. Poľnohospodársky úhor a na neho dotácia za nečinnosť zrejme nie je to isté, ako dotácia za nečinnosť divadelníkov. Ha! Boh nie je výkonový manažér, takže výsledky sa nepočítajú – počíta sa úmysel! A ten úmysel tí idioti deklarovali!

  Inak čísla nakazených veselo vyrábajú – treba sledovať kedy ich premenia na geometrický rad – len stále neviem, odkiaľ berú toľko idiotov, ktorí sa chcú stále nechať testovať.

  • v článku ma najviac zaujal ODBORNÍK a jeho odborné stanovisko
   Jozef Šuvada, lekár konzília odborníkov a odborník WHO

   – Vzhľadom na to, že má divadlo veľkú klientelu v rizikovom veku, ľudí, ktorí majú často kardiovaskulárne zvýšené riziko, prípadne sú onkologickí pacienti, alebo ďalšie osoby ktoré majú viacero diagnóz súčasne, si myslím, že bolo rozhodnutie prijať do hľadiska len zaočkovaných veľmi múdre. A to z titulu, že cítia zodpovednosť za svojich divákov a aj pri návštevách chcú znížiť riziko prenosu.

   preboha ak je niekto onkologický pacient a dá sa zaočkovať z vlastnej vôle, tak je to eutanázia, ak je k tomu donútený, tak je to dokonca vražda…..

   • Mojej známe, onkologickej pacientke, onkológ povedal, že sa má dať zaočkovať. Onkológa vôbec nezaujíma, že v týchto vakcínach sa nachádza látka čo vyvoláva rakovinu.
    Na webe Dr. Mercolu http://www.mercola.com bolo napísané aké látky sú v týchto vakcínach a aké choroby tieto látky vyvolávajú.
    Bohužiaľ dnes každý hľadí len a len na peniaze. Už Hippokratesova prísaha dávno neplatí.
    Depopulácia prebieha v plnom prúde.

 20. „Pri rieke Jakobselva, ktorá tvorí hranicu medzi Nórskom a Ruskom, pribudla na nórskej strane tabuľa, ktorá upozorňuje turistov, že je zakázané močiť smerom k Rusku. V prípade porušenia tohto zákazu hrozí vysoká pokuta.“

  „Na brehu tejto hraničnej rieky – po rusky nazývanej Vorjema – sa nachádza tabuľa s anglickým nápisom „No Peeing Towards Russia“ (Smerom k Rusku nemočiť). Umiestnená je priamo vedľa ďalšej tabule, ktorá informuje, že oblasť je monitorovaná kamerovým systémom nórskej pohraničnej stráže.“

  „„Močenie v prírode nie je nevyhnutne pohoršujúce, avšak závisí to od uhľa pohľadu. V tomto prípade spadá pod zákon, ktorý zakazuje urážlivé správanie na hraniciach,“ uviedol Höilund, podľa ktorého nórske zákony zakazujú na hraniciach „urážlivé správanie namierené voči susediacemu štátu alebo jeho vláde“.“
  https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/598856-na-norskych-hraniciach-je-zakazane-mocit-smerom-k-rusku/

  Koksó – môže sa stať, že vám onedlho odrežú hlavu za nedbalostné močenie smerom k Mekke – ozaj – vie niekto niečo o tom z pohľadu muslima?
  Muži, ktorí ešte štia vysokým oblúkom by si mali dávať pozor na to, aby tým neurážali boha – osobne im odporúčam v prírode šťať si ako čubky na päty.

  • ale veď na vakcíny sa neumiera, to je zvláštne, ale čo , keď je v hlave diera a prijebané vášne…

   • uľav si, keď máš v pytliku nálož, Maroš, no bacha, amplión už vreští, proti vetru nešti

    • Na v pytlíku nálož – najlepšia je súlož! A tak s krikom „Za džihád!“ – siaham starej pod kabát!
     Stará vreští – že ten kábel od Semtexu – strčil jej tam Ďábel! Že keď ju teraz fiknem – bude s nami Ámen!

 21. Otázka do pléna – ste si istí, že súčasný Putin je ten istý, ako bol pôvodne inštalovaný do Kremľu? Nemôžem si pomôcť, ale podľa mňa sú to fyzicky dve rôzne osoby, pričom nevylučujem ich jedinú úlohu, avšak keď dvaja robia to isté – nie vždy je to to isté!

  „Analýza chasidského původu Vladimira Putina a jeho židovských předků, jak jste dosud možná vůbec netušili! Proč předseda Evropského židovské kongresu přivedl Vladimira Putina v roce 1999 do Kremlu, aby Boris Jelcin viděl, kdo bude jeho nástupcem? Odkud vychází role Ruska jako Chasidské Rusi, matičky opatrovatelky Židů na celém světě? Proč konceptuální rozhledy znalců Ruska končí v okamžiku, kdy se začne mluvit o Chabadu Lubavitch a jejich kádrech v nejtěsnější blízkosti ruského prezidenta? Proč se nesmí v Kremlu říct ani jediné křivé slovo proti Izraeli a jeho okupacím a anexím?“
  https://aeronet.cz/news/analyza-chasidskeho-puvodu-vladimira-putina-a-jeho-zidovskych-predku-jak-jste-dosud-mozna-vubec-netusili-proc-predseda-evropskeho-zidovske-kongresu-privedl-vladimira-putina-v-roce-1999-do-kremlu/

  Na porovnanie ten súčasný Putin – inak má samozrejme aj dvojníkov.
  https://richtelevision.com/wp-content/uploads/2021/01/1610961739_maxresdefault-1024×576.jpg
  https://agora.md/cdn/p/news/medium/vladimir-putin-a-fost-nominalizat-la-premiul-nobel-pentru-pace-2021-156945-1600958781.jpg

  • hľadač pravdy

   Podľa oficiálneho autora – diela:
   Gioele Magaldi – Massoni. Società a responsabilità illimitata. La scoperta delle Ur-Lodges
   (https://www.amazon.com.br/Massoni-responsabilit%C3%A0-illimitata-scoperta-Ur-Lodges/dp/8832961571)
   je Putin najvyššie zasvätený nadnárodný pra-lóžový slobodomurár (,,GOLDEN EURASIA“), teda je to poslušný služobník Zlého, ktorý plne spolupracuje a spolupodiela sa na zavedení NWO – teda prečo by mala prebiehať nejaká hra na dvojníkov?

   Podľa uvedenej knihy bol najvyššie postavený nadnárodný pra-lóžový slobodomurár aj Jelcin (,,LUX AD ORIENTEM“) a nadnárodný pra-lóžový slobodomurár je aj Gorbačov, ktorý je členom rovnakej pra-lóže, ako Putin (,,GOLDEN EURASIA“).

   • No – keď bol Jeľcin nadnárodný – tak nadnárodný ožran a idiot – tak nedôstojný, že v tej „lóži“ mohol ak tak čistiť hajzle. Hra na dvojníkov? Ak nehovorím o dvojníkoch ako klamných cieľoch – už som tu spomínal zámenu Petra Velikého za pôvodného Petra Prvého. Ten druhý by mal dokončiť to, čo ten prvý nemohol, alebo nechcel. Vieme, ako mohol „prvý“ Putin vadiť niektorým starým členom KGB, ktorí založili „vlastný projekt“ bez neho? Možno ho zlikvidovali, ale tie iné sily potrebovali „Putina“ na verejnosti za každú cenu na dokončenie tej ich veci. Taká alternatíva neexistuje? Veci sa ti budú javiť jednoduchšie, keď si pozrieš sériu Vysoké hry ruskej mafie na Mojevideo.sk. Nemyslím si, že by členovia sovietskej a postsovietskej nomenklatúry mohli byť členmi nadnárodnej lóže.

    Vysoké hry ruskej mafie časť1 (dokument) – Mojevideo
    [Prehľadávať doménu mojevideo.sk] https://www.mojevideo.sk/video/1a21a/vysoke_hry_ruskej_mafie_cast1_(dokument).html
    Vysoké hry ruskej mafie časť4 (dokument) Autor: lucasinoo 1 812 videní Vysoké hry ruskej mafie časť2 (dokument) Autor: lucasinoo 4 271 videní Vysoké hry ruskej mafie časť3 (dokument) Autor: lucasinoo 1 463 videní MAFIA 3 /VS/ MAFIA 2 Autor: ryderko 1 805 videní. NAJLEPŠIE HLÁšKY Z MAFIE Autor: dennypea 28 438 videní. Mafia 2 Thomas Angello Autor: ondajee 7 503 videní

    • hľadač pravdy

     Podľa Magaldiho a jeho spoločníkov sú/boli najvyššie zasvätení nadnárodní slobodomurári superlóží (pra-lóží), prípadne vysoko postavený slobodomurár, okrem už vyššie uvedených napríklad aj:

     * Lenin – člen parížskej lóže ,,Art et Travail”, založil na začiatku roku 1917 vo Švajčiarsku pra-lóžu ,,JOSEPH DE MAISTRE”,
     * Stalin – uvádzaný ,,iba” ako lóžový brat,
     * Šelepin – šéf KGB od 1958 do 1961, slobodomurár pra-lóže ,,JOSEPH DE MAISTRE”,
     * Semičastnyj – šéf KGB od 1961 do 1967, slobodomurár pra-lóže ,,JOSEPH DE MAISTRE”,
     * Andropov – prevzal v období 1967-1982 vedenie KGB, slobodomurár pra-lóže ,,JOSEPH DE MAISTRE”,
     * Černěnko – slobodomurár pra-lóže ,,JOSEPH DE MAISTRE”,
     * Brežněv – slobodomurár pra-lóže ,,JOSEPH DE MAISTRE”,
     * Ševardnadze – slobodomurár pra-lóže,,GOLDEN EURASIA”,
     * Gajdar – slobodomurár pra-lóže ,,LUX AD ORIENTEM”,
     * Chruščov – slobodomurár pra-lóže,,GOLDEN EURASIA”, atď.

     Pre pochopenie súvislostí niekoľko citovaných odstavcov:

     ,,Francouzská revoluce, plánovitě zinscenovaná ilumináty společně s přivtělenými zednáři, byla první komunistickou revolucí v nejpřesnějším smyslu slova. Její heslo „volnost, rovnost, bratrství” exaktně odpovídá stereotypně proklamovaným cílům údajného „třídního boje” (z 99 % nezasvěcených) marxistů všech odstínů a zemí. Že tyto hlásané požadavky nejsou v žádném případě myšleny vážně skutečnými vodiči loutek v pozadí, kteří se nakonec vždy mase věřících cynicky komunistů vysmějí. To už od r. 1789 ukázala historie bezpočtukrát. Přesto však hloupých nebude ve světě ubývat, a především pod vedením tzv. intelektuálů se vždy budou stávat snadnou kořistí zločinných rothschildovských vysokých financí a ideologií jejich loutek – Weishaupta, Marxe, Engelse, Lenina, Trockého, Mao Ce-tunga a mnoha dalších a dalších.
     Uveďme si zde ještě několik dalších a velice zajímavých poznatků. Všechny dokazují, že vysokostupňové zednářstvo, židovské vysoké finance a komunističtí revolucionáři, resp. špičkoví funkcionáři velké světové scény se sice na veřejnosti kvůli zdání horlivě potírají, že však za kulisami všichni svorně pracují na témže cíli; samozřejmě každý vlastním způsobem. Zednáři i komunismus jsou jen nástroji k vytvoření tzv. „Jednoho světa”, jemuž bude vládnout jeden z řad skryté vrchnosti, Antikrist.”

     ,,Lenin nazval své revoluční tlupy „Rudou armádou” a jak známo, jmenuje se tak i vojsko SSSR. Rovněž rudá vlajka se r. 1917 vrátila do Východní Evropy, odkud původně vyšla. Vyvraždění dvou milionů lidí v Kambodži v sedmdesátých letech mají na svědomí komunističtí „Rudí Khmérové”, jejichž název přetrvává dodnes.
     Mezinárodním symbolem socialistů je rudá růže, a socialistické, resp. komunistické strany se bez nejmenších rozpaků označují za „rudé”. Méně již je známo, že vysokostupňové zednářstvo se také nazývá rudým zednářstvem pro své konsekventně militantní komunisticko-revoluční zaměření. Je to srozumitelné teprve tehdy, vímeli, že Francouzská revoluce byla vlastně první komunistickou revolucí. Že byla Francouzská revoluce osnována zednáři (resp. iluminátstvím), je v příslušné literatuře uváděno jako otřepaná pravda stejně tak, jako to řekl např. Rakovský, který se
     Kuzminovi jedním dechem hned označil za zednáře 33. stupně (srv. Griffin 1980, str. 300). – Dále o tom píší mj. Ploncard d’Assac (srv.1989, str. 47-51) nebo Robert Prantner (1989, str. 28), který se neostýchá nazvat právem revoluci z roku 1789 „plodem zednářství a osobním dílem zednářů”.
     Je samozřejmé, že vysokostupňové zednářstvo jako orgán, z valné části již zasvěcený do konečných cílů skryté vrchnosti, musí být rudé, levicové, komunistické.
     Tak např. K. Lerich (str. 42 ad.) o tom r. 1937 napsal: „V sovětském Rusku je nyní zednářství zdánlivě zakázáno… O skutečnosti, že sověty proti zednářstvu vystupovaly nepřátelsky, se obrazně říkalo, že synové předstoupili před otce, vyhrožujíce mu vraždou – v zásadě je bolševismus skutečným duchovním dítkem liberální lóžové humanity, protože zde existuje velká a zřejmá duchovně-historická kontinuita od zednářského liberalismu přes marxismus k bolševismu. Ruské zednářstvo bylo od svého samého začátku až do zákazu sověty soustavným průkopníkem revolučních nálad v masách, neboť to ono vytvořilo v Rusku tzv. osvícenství a pod jeho vedením byla připravena první revoluce proti carismu, povstání tzv. děkabristů…
     Po pádu carského režimu byly pak zednáři prosazovány a podporovány nejrůznější vlády, především vláda lóžového bratra Kerenského.” – Tyto informace byly nezávisle na Lerichovi potvrzeny i dalším zednářem Rakovským, který byl stejně jako on bratrem 33. stupně, ovšem viditelně výrazně hlouběji zasvěceným.”

     ,,Bolševická revoluce v Rusku r.1917 byla financována (stejně jako i před tím jen těsně nezdařená revoluce r.1905) Jacobem Schiffem, předním americkým rothschildovským agentem a dalšími … bankovními domy (viz sv. 1!).
     Podle všech pravidel přísně utajovaná a tudíž pro stranou stojícího zcela nesrozumitelná skutečnost je pochopitelná teprve tehdy, vímeli, že ruská revoluce – stejně jako všechny předcházející – nebyla žádnou národní záležitostí, nýbrž dílem internacionálního zednářstva, resp. světového sionismu,… Podle ďábelsky rafinovaně vypracované strategie, která byla pro mimostojící prakticky neprohlédnutelná, spolupracovali velkokapitalističtí a komunisticko-revolucionářští sionisté systematicky ruku v ruce. Ačkoli masová média (včetně historických a politických knih), která jsou jednoznačně v jejich rukou, cílevědomě líčila kapitalismus a komunismus jako nesmiřitelné protivy, skutečností zůstává, že dodnes jsou největší kapitalisté rovněž těmi nejbezohlednějšími revolucionáři, a přední revolucionáři jsou vždy i nejlepšími přáteli velkokapitálu, resp. vysokých financí – jednoduše proto, že se zde jedná vždy o příslušníky téhož národa a stoupence téže ideologie, která se řídí vynikající zásadou: Odděleně postupovat, společně udeřit!”

     ,,Kdo sleduje chladné kalkulace Rothschildů, Rockefellerů a celé jejich zednářsko-sionistické kliky, může z nich usuzovat, že světová válka dnes stojí bezmála za dveřmi.
     Ale může něco takového vůbec být? Vždyť by přivedla vniveč nebo by přinejmenším o roky nebo desetiletí vrhla zpět výsledky úspěšně provedených programů, jako je prosazení elektronického světového měnového systému, sjednocení Evropy k roku 1993, vytvoření multikulturní společnosti, odkřesťanštění a morální rozklad národů, finanční ujařmení třetího světa, „demokratizaci“ Východu (viz dále!), nezadržitelné rozšiřování komunismu ve světě i sjednocování světového náboženství!
     Odpověď zní: právě naopak! Pro všechny tyto „probíhající“ akce by válka totiž představovala pouze krátké technické přerušení, ale ve skutečnosti by zajistila jejich zcela mimořádné urychlení. Po „velikém úklidu“ by výsledky těchto akcí představovaly velmi vítané základy pro okamžitou výstavbu „města člověka“. Protože již předtím byly tyto programy ve všech ústech a strašily ve všech hlavách, bylo by po této válce – zcela jinak než roku 1945 – velice snadné nechat nějakého nastrčeného zednáře vykřiknout hesla jako „Raději rudý než mrtvý!“ nebo „Už nikdy válku!“, a vyvolat tím u psychologicky a ideologicky optimálně připraveného světového obyvatelstva bouři nadšení a lavinu souhlasných projevů.
     Jestliže však opravdu takto vypadají plány a myšlenkové pochody skryté vrchnosti, jak do toho všeho zapadá dlouholetá vrtošivá americká politika vůči Sovětskému svazu, nejnovější reformní politika východního bloku, obrovská odzbrojovací iniciativa a dílem zednářsky, dílem komunisticky řízené mírové hnutí? Pokud nejsme dostatečně obeznámeni se zákulisím lóžemi řízené světové politiky, vypadá skutečně americká a nyní i sovětská zahraniční politika jenom jako výsledek souboru protikladných a náhodných vlivů, který nelze jednoduše definovat nějakým vzorcem. A přesto je mimořádně jednoduchý vzorec, podle něhož se dělá politika Bílého domu od r. 1945 nebo Kremlu od převzetí moci Gorbačovem. Je to pořád ten starý iluminátský vzorec, totiž skryté, ale cílevědomé zavádění sionisticko-bolševické revoluce.
     „Americký bankéř Morgan založil r. 1921 Council of Foreign Relations,“ napsal R. Camman (1985, str. 3), který zde ovšem nepřihlíží k roli plukovníka House jako nastrčené loutky (viz. svazek I). „Od založení této organizace byli všichni prezidenti USA před svým zvolením do funkce členy CFR, s výjimkou Ronalda Reagana, nicméně jehož viceprezident George Bush jejím členem je.“ – A v poznámce pod čarou pak R. Camman ještě doplňuje: „George H. W. Bush byl v roce 1977 dokonce ředitelem CFR, tedy předtím, než se stal viceprezidentem USA.“ – Později se Bush stal Reaganovým nástupcem, takže výše zmíněné pravidlo se jednoznačně potvrdilo.
     Proč se zde o tom vůbec zmiňuji? Ze skutečnosti, že všichni američtí prezidenti od roku 1921 a tím i po roce 1945 byli vysokostupňovými zednáři a iluminátskými členy světové stínové vlády, totiž zcela logicky vyplývá, že tak časté kolísání mezi „studenou válkou“ a „uvolněním“, mezi „zbrojením“ a „odzbrojováním“ americké zahraniční politiky a tedy také celé strategie NATO nebylo žádným výrazem koncepce samostatných a nezávislých prezidentských osobností, nýbrž proměnlivým taktickým projevem dlouhodobé strategie skryté vrchnosti.
     Přesně totéž ovšem platí i pro východní „protistranu“.“

     ,,Jinými slovy řečeno to znamená, že od začátku dvacátých let vládnou Západu i Východu ti samí „zasvěcenci“, a zde i tam v nejlepší shodě manipulují masy svou bezmála naprostou nadvládou v masových médiích.“

     ,,V dalších dějstvích ochotnické komedie bylo vystrašené veřejnosti obou stran mnohokrát vyhrožováno konkrétním použitím jaderných zbraní; nejvěrohodněji asi při příležitosti tzv. „kubánské krize“ roku 1961. Doplňkově ještě byla podle téhož schématu vytvořena v obou táborech mohutná vojenská „konvenční“ mašinérie, jejímž masivním nasazením proti údajnému ideologickému nepříteli bylo také příležitostně vyhrožováno. Po příslušném rozběhnutí mírového hnutí, řízeného potají oběma stranami (oficiální tisk na Východě a levicové strany se svým tiskem na Západě) byly vylekané veřejnosti malovány hrůzostrašné obrazy „jaderného holocaustu“,
     a tento druh vymývání mozků díky nepřetržité masmediální podpoře začal působit, byla najednou (velmi nápadně současně na Východě i na Západě) zahájena zcela protichůdná politika: začalo se vystupovat se vzájemnými velkorysými odzbrojovacími návrhy a konference o snížení počtu zbraní stíhala jedna druhou.
     Hlavní smysl dlouhodobé kampaně, během níž bezmála každý týden křižovaly mezi Washingtonem a Moskvou nové a nové odzbrojovací návrhy – se zdařilou Reaganovou mezihrou nepřehlédnutelných reminiscencí na „studenou válku“ – se zdá spočívat ve vytvoření pocitu v západní veřejnosti, že se nyní obě strany velice snaží, stále ještě hrozící válku prostřednictvím rozsáhlé redukce zbraní a „opatření ke zvýšení vzájemné důvěry“ učinit nepravděpodobnou, a nakonec pak zavedením opatření k „neschopnosti obou stran k vzájemnému napadení“ i nemožnou. Široké masy tomu ochotně a radostně uvěřily tím spíše, když se jejich cíleně vyvolaným „mírovým snahám“ vyšlo vstříc tvrzením, že Sovětský svaz si své předimenzované zbrojení už z hospodářských důvodů nemůže dovolit, a Gorbačov že chce zem dokonce postupně demokratizovat.
     Situace byla pro veřejnost zkomplikována ještě tím, že západní politici nejen „různých táborů“, ale dokonce často i těch samých stran předstírali nejednotnost v názoru na vojenskou a vyjednávací strategii NATO vzhledem ke „změněným okolnostem“. Někteří z nich se starostlivým výrazem doporučovali nejvyšší opatrnost vůči zdánlivě mírumilovným vládcům Kremlu a jeho nespokojenému a vzpurnému generálnímu štábu – takoví naléhavě nabádali k zavedení přísné kontroly konvenčního odzbrojování, aby nebyla narušena „rovnováha sil“. Jiní tomu zase vehementně odporovali a prosazovali co možná nejrychlejší odzbrojení, v němž by naopak měl jít Západ příkladem, protože Gorbačovovým úmyslům lze věřit a je mu nutno vycházet vstříc, aby se tak podpořila jeho vnitropolitická pozice. Zastánci obou těchto „koncepcí“ při tom navíc neustále zdůrazňovali, že světový mír nebyl ještě nikdy tak trvalý jako nyní, a že právě politika jejich vlastních stran resp. stranických frakcí napomáhá zcela rozhodujícím způsobem k jeho definitivnímu zajištění.
     K doplnění symfonie se ozývaly hlasy členů levicových stran a mírových hnutí, které i nadále podněcovaly strach z jaderné války a jejích nepředvídatelných následků pro budoucnost celého lidstva.
     Jak už tedy řečeno, vypadá situace naprosto zmateně a nepřehledně, nevíme-li, že politici všech stran, mezi nimi dokonce nejrozhodnější zastánci i odpůrci odzbrojení, pacifisté i militaristé, „holubice“ stejně jako „jestřábi“, sedí mimo oči veřejnosti svorně vedle sebe v grémiích stínové světové vlády, kde jsou jim každoročně předávány prováděcí pokyny a pečlivě rozdělovány role pro každodenní politické show ve vládách a parlamentech.“

     ,,Bývalý Sovětský svaz a jeho satelity se po desetiletí nacházejí v bezvýhradném područí satanské hierarchie, která samozřejmě nehodlá pustit ani centimetr takto dobytého území. Z toho plyne, že jí samou zinscenovaná současná „demokratizace“ východního bloku nemá v žádném případě pro tamější porobené národy znamenat očekávaný příchod pravé svobody, nýbrž že se tam prostě přejde k jemnější formě sionistického panství, jak je po dvě stě let praktikováno na „svobodném“ Západě. I když se tím skrytá vrchnost nevzdává ani sebemenšího kousku své moci, přesto taková „demokratizace“ východního bloku představuje z jejího pohledu jistý krok zpět – totalitárně-bolševicky ovládané Rusko včetně jeho vazalů se bezpochyby mnohem více blížilo ideálu budoucího světového státu. Tento krok zpět musí proto mít jen taktické důvody. Podle vzoru dobře secvičeného tanečku se tedy ustoupí o jeden krok, aby bylo možno postoupit o dva. Vyjádřeno konkrétněji to znamená, že po relativně krátkém období „demokratizace“ Východní Evropy a snad i rudé Číny přijde definitivní odstranění všech demokracií prostřednictvím třetí světové války a následné vyhlášení protikřesťanského světového státu, diktatury humanity.“

     Uvedené odstavce sú z kníh:
     Johannes Rothkranz, Nadcházející „diktatura humanity“ aneb Panství Antikrista, I. díl, Chystaná světová diktatura, 1991
     Johannes Rothkranz, Nadcházející „diktatura humanity“ aneb Panství Antikrista, II. díl, Světovládci temnot v akci, 1991

 22. ej, zrkadlový obraz, problémov to odkaz, no ale Voloďka, nech vpred ti letí loďka, no Maroš, deravú máš galoš, preto nechoď k oknu, bo ti laby zmoknú

  • Myslíš tým to, že ma niekto v okne „odkrouhne“ ako rebriňák – t. j. guľa priletí, preletí, ale škody nenarobí?

   Minule tak vyľakal ma vrabec! Zobákom mi vrazil do skla – tá mucha za nim – že má na ňu chuť jak kanec!
   A tak odklepal som mu – padaj z okna synku, bo po tebe hodím celú slivku!

 23. https://www.youtube.com/watch?v=NJWE3FtxSb4
  Skúsime zobrať POLITIKOM ich moc nad nami a zastaviť novú TOTALITU!

  Dr. Igor Bukovský

 24. https://www.banned.video/watch?id=61279a2dabc8646db85df3d4
  ‚Stop The Shot‘ Part III: Vaccine Injuries & FDA ‚Approval‘
  „Stop očkovaniu“, časť III: Zranenia očkovaním a schválenie FDA

 25. https://www.banned.video/watch?id=6128cc5f6e43507132d63f4c
  How They Are Killing You And Calling It ‚Covid‘ – David Icke Dot-Connector Videocast
  Ako vás vraždia a nazývajú to „Covid“

 26. https://www.banned.video/watch?id=6128106ff531326fd5efd2c3
  Top Scientists Confirm: Covid-19 Is A Globalist Bioweapon Designed To Take Down The West – FULL SHOW 8/26/21
  Špičkoví vedci potvrdzujú: Covid-19 je globalistická biologická zbraň navrhnutá tak, aby zničila Západ-CELÁ UKÁZKA 26. 8. 21

  If the free world has any hope of defeating the Great Rest takeover, we must fully awaken to its agenda and realize we are in a war for our survival!
  Ak má slobodný svet nádej na porážku ovládnutia Veľkým Resetom, musíme sa úplne prebudiť k jeho agende a uvedomiť si, že bojujeme o prežitie!

 27. https://www.banned.video/watch?id=612801e527d8fc6ed4dc2e07
  Robert Barnes: FDA Approval of COVID-19 Vaccine Is A Scam
  Robert Barnes: Schválenie vakcíny COVID-19 FDA je podvod

 28. https://www.infowars.com/posts/chilling-vaccinated-australians-to-be-granted-new-freedom-government-sanctioned-hour-of-recreation/
  Chilling: Vaccinated Australians To Be Granted New “Freedom”; Government Sanctioned “Hour Of Recreation”
  MRAZIVÉ: Očkovaní Austrálčania dostanú novú „slobodu“; Vláda schválila „hodinu rekreácie“

  In a chilling development, Australians in New South Wales, which includes the city of Sydney, are to be granted extra “freedom” if they are fully vaccinated, with residents allowed to “leave home for an hour of recreation on top of their exercise hour.”
  Austrálčania v Novom Južnom Walese, medzi ktoré patrí aj mesto Sydney, dostanú v mrazivom štádiu mimoriadnu „slobodu“, ak budú úplne očkovaní, rezidenti budú môcť „okrem hodiny cvičenia“ odísť z domu na hodinu rekreácie. ”

 29. https://www.infowars.com/posts/the-vaccine-passport-is-the-end-of-freedom/
  The Vaccine Passport Is The End of Freedom & The Beginning Of The Mark Of The Beast System
  Vakcínačný pas je koncom slobody a začiatkom systému v znamení šelmy

 30. https://otevrisvoumysl.cz/australie-2-mrtve-deti-pote-co-24-tisic-deti-nahnali-na-stadion-kde-je-naockovali-bez-pritomnosti-rodicu/
  AUSTRÁLIE: 2 mrtvé děti poté, co 24 tisíc dětí nahnali na stadion, kde je naočkovali bez přítomnosti rodičů

  Ve zkratce…
  V Austrálii v Novém Jižním Walesu nahnali 24 tisíc dětí na stadion, kde je hromadně naočkovali bez přítomnosti rodičů, kterým tam zabraňují vstoupit. Podle neoficiální zprávy dvě děti zemřely. Více ve videu.

 31. https://aeronet.cz/news/video-prezident-tokijske-zdravotnicke-asociace-svolal-tiskovou-konferenci-a-vyzval-k-okamzitemu-zahajeni-predepisovani-ivermectinu-pacientum-s-koronavirem/
  VIDEO: Prezident tokijské zdravotnické asociace svolal tiskovou konferenci a vyzval k okamžitému zahájení předepisování Ivermectinu pacientům s koronavirem, protože studie z Afriky prokazatelně potvrzují, že podávání léku dramaticky snižuje počty úmrtí lidí na koronavirus! Japonci stáhli z oběhu 1,6 milionu dávek mRNA vakcíny Moderna, byly v nich podivné milimetrové částice! Proč došlo v ČR k zákazu volného prodeje Ivermectinu? A proč v bolestech umírala reportérka BBC po očkování vakcínou AstraZeneca? A proč vám režim hrozí kriminálem, když chcete Ivermectinem pomoci umírající mamince?

  Zatímco v Africe zachraňuje Ivermectin celé národy, v Evropě jsou lidé za jeho propagaci kriminalizováni a perzekuováni, protože lék ohrožuje astronomické zisky farmaceutické mafie

 32. https://cz24.news/americky-pravnik-dr-thomas-renz-zaluje-americkou-vladu-kvuli-skutecnemu-stavu-desitek-tisic-umrti-po-mrna-ockovani/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=americky-pravnik-dr-thomas-renz-zaluje-americkou-vladu-kvuli-skutecnemu-stavu-desitek-tisic-umrti-po-mrna-ockovani
  Americký Právník Dr. Thomas Renz žaluje americkou vládu kvůli skutečnému stavu desítek tisíc úmrtí po „MRNA očkování“

  USA: Právník ze státu Ohio, Dr. Thomas Renz, soudí americkou vládu. Zjistil, že došlo ke 45 000 úmrtí na tak zvaná „očkování“ během pouhých tří dnů od vpichu injekce a to všecko bylo před lidmi utajeno. Namísto toho bylo hlášeno pouze 11 000 mrtvých. Představte si na příklad město Kolín, které má asi 32 000 obyvatel. Kdyby někdo tyto lidi naprosto všecky vyhubil, tak to pořád ještě nebude 45 000, které zabilo „očkování.“

  Nejnovější zpráva od Dr. Sherri Tenpenny to celé staví do jiného světla. Dr. Tenpenny mluvila s člověkem, který pracuje u firmy Pfizer a který řekl, že to množství mrtvých na následky „očkování“ v Americe je 200 000 lidí, z nichž všichni zemřeli do týdne, nebo ještě dříve po vpichu.

  A teď přemýšlejte, kolik znáte těch, kteří jsou těžce nemocní, anebo zemřeli po PCR testu, nebo po očkování. Já sama jich znám hned několik.

  Testování a očkování, obojí tuto nemoc způsobují

  Toto zašlo tak daleko, že některé nemocnice používají nafukovací panáky, které naaranžují před okna, aby to zvenčí vypadalo, jakože tam jsou pacienti. Big Tech (internet apod.) dnes najímá herce, kteří pózují před kamerou jako lékaři a vyprávějí hrůzostrašné historky o Covidu.

 33. https://www.brighteon.com/7bc6967a-ac24-4710-a116-88574d0f7ecf
  Robert F. Kennedy, Jr. warns America: „We all need to resist“ vaccine tyranny… the time has come!
  Robert F. Kennedy mladší varuje Ameriku: „Všetci musíme odolávať“ očkovacej tyranii … nadišiel čas!

 34. Jednoduchá

  …zrkadlový odkaz,
  to nesprávny odkaz,
  možno by ten ,,synak“,
  zjedol aj pár slivák
  a ,,básnické črievko“
  využívaj radšej ako pekné ,,dielko“…
  …je zaujímavé pozorovať určité rozdiely medzi ,,Putinovcami“…sú tam maličké rozdiely, ale sú…čo sa týka jeho detstva, ak je jeho detstvo také ako píšu, tak to bolo od jeho matky veľmi závažné a nešťastné rozhodnutie… kvôli finanč.situácii, alebo mimoriadne zlému zdraviu by to bolo iné ,,kafé“, no kvôli inému mužovi opustiť maloleté dieťa je už ,,riadne kafé“…no mne neprináleží to súdiť, aj keď som tak už urobila, no čo sa týka mal.bezbrann.detí, vtedy neviem či je dáke takéto rozhodnutie ospravedlniteľné…podobne ako to očkov.v Austrálii….chcem veriť a veľmi dúfam tomu, že keďže sú to neover.inform., nie sú pravdivé…pretože deti sú naša budúcnosť, a to, ako sa k nim už od malička správame, ako ich učíme hlavne vlast.príkladom, ako ich chránime a hlavne ako ich vieme ochrániť, to všetko hovorí o tom, ako nám na nich záleží, ako ich máme skutočne radi a ako im pomáhame utvárať im ich čo najlepší život….

 35. Moja duša je smutná až na smrť.

  Prečítala som si správu z Afganistanu od našich kresťanov. Taliban chodí z dom do domu a kde sú kresťania muža zabijú manželku znásilnia a zoberú aj s dcérami za sexuálne otrokyne. Kde majú dcéry musí byť dom označený ak nie je označený a nájdu tam dievča, celú rodinu vybijú, Vo veľkom strachu manželia niektorí poskrývali manželky aj dievčatá do zborených domov a dali im zbraň s dovolením zabiť talibancov alebo seba, ako sa rozhodnú, Je tam hrozné zúfalstvo. Ako, ako im pomôcť, je mi do plaču, Moja duša je smutná až na smrť,

  • Marek Košice

   Bude to asi tým, že pánom tohto sveta je Satan. Ten stvoril všetko čo sa nám javí ako hmota (teda aj ľudské telo a všetky potreby tela). Jedlo môže super chutiť, ale zároveň je nutnosťou, lebo bez neho hladujeme (trpíme), alebo umrieme. S vodou je to rovnako, s teplom (v zime) rovnako…….atď…….
   Boh sa nestará o to čo sa deje na Zemi. Bohužiaľ.

 36. Radek Pokora

  Všechno dobré, ale ta poslední věta? S Bohem po boku??? Celý článek je o tom, že by se člověk neměl stavět na úroveň Boha, a nakonec věta „s Bohem po boku“? Jako že Bůh není náš Pán, není náš Stvořitel, nevděčíme mu za všechno včetně vlastní existence, On je nějaký náš pobočník??? Chtěl jsem ten článek nasdílet, ale kvůli té otřesné arogantní a svatokrádežné větě nemohu. Škoda.

  • Keďže Slovo – Logos je Obraz – máš pravdu. Avšak čo s tým – Ja som Slovo! ???

   Zjavne opäť záleží na tom, nie čo kto hovorí, ale kto to hovorí – aká „forma“ to hovorí. Slovo „svätokrádež“ vymyslel „preboha“ kto?!

   Teraz inak – Svätá Trojica, Rodina. ???

   „s Bohom po boku“ – je bežný slovenský idióm, ktorý vyjadruje spojenectvo – manželské, priateľské, bojové. Vyjadruje jednotu a teda aj Jednotu. ???

   Ty si predstavuješ, že si niekto zavesí Boha na opasok „po boku“, alebo ako pobočníka? No – ja rozumiem v čom je problém. Teraz inak.

   „Koreňom zla je nevedomosť!“ – Budha. ???
   Isteže to platí aj na ten bežný idiotizmus, ale Budha hovorí o poznaní a nepoznaní PODSTATY! = Iný level vedomia. Nepoznanie podstaty plodí zlo!

   Tvoje vedomie je príliš ovládané formou a všetko posudzuješ podľa tejto formy. Všetko chceš vtesnať do formy – inak to nevieš uchopiť! Aj rituály sú forma. Vzťahy usporiadané do formy. „Svätokrádež“ je nedodržanie formy. Áno? Cenzúra je forma, rovnako aj autocenzúra.

   Lenže bytie a jeho podstata formu nemá!

   Takže nezdieľaj podstatu, pretože neprejde tvojou potrubnou poštou.

  • Radek, Bádateľ články iba preberá a spracúva do zmysluplného celku, ale NIE JE ICH AUTOROM a do obsahu textov nezasahuje. Autorom článku je (Bádateľom uvedený) Rhoda Wilson. Zdroj: dailyexpose.co.uk
   Viacerých z nás samozrejme zaujíma aj názor redakcie, ale Bádateľ vie, čo a prečo robí. A tí pravidelní jeho čitatelia postoj tejto odvážnej, pravdu hľadajúcej a zverejňujúcej redakcie poznajú. No kvôli nepravidelným, ale aj stále pribúdajúcim novým čitateľom tohto objektívneho portálu by asi prospelo, keby aj v závere, POD každým novým článkom bolo VÝRAZNE uvedené, že článok bol prevzatý a prípadné vstupy a postoj redakcie bol odlíšený napr. kurzívou. Redakcia, je nás stále viac – pouvažujete o tom? Aby nič neodradilo ani len jediného hľadača svetla…
   Radek, pokojne článok nazdieľajte, a ak vám z neho niečo do Vášho myslenia „nezapadlo“, pridajte k tomu Váš uhol pohľadu, prípadne aj s otázkou – možno sa medzi čitateľmi rozbehne celkom zaujímavá polemika. Biblia je totiž od 1. Mojžišovej až po Zjavenie Jána celá zmotaná, jej Nový zákon takisto. Slovami Pravého Ježiša – je to „pšenica s kúkoľom“ (pravda so lžou) a treba to nechať ďalej „rásť SPOLU až do žatvy, kým kúkoľ pšenicu NEPRERASTIE, aby sa predčasne, neúmyselne nevytrhala s ním aj pšenica“. No a potom ho postupne (hoci aj my na tomto portáli) spoločnými silami „vytrháme a hodíme na oheň“. Už to nebude dlho trvať, pravda sa stále viac a viac odkrýva a URČITE (možno už čoskoro) zvíťazí.
   K Vašej vete v článku, Radek, ktorá Vás odradila od zdieľania: „Jako že Bůh není náš Pán, není náš Stvořitel, nevděčíme mu za všechno včetně vlastní existence, On je nějaký náš pobočník???“
   Radek, pravda je taká, že boh Sionu nie je náš Pán a už vôbec nie je naším Stvoriteľom. Boha Sionu ako nášho Pána neuznal ani (Pravý) Ježiš, ktorý (za pomoci dokonalého leteckého dopravného prostriedku) zostúpil na našu preklamanú planétu, aby nám, Pozemšťanom konečne – citujem ho – „povedal pravdu o svojom Otcovi, ktorý je v nebi“ (…za čo bol rímskou cirkvou odsúdený a za hlasitej podpory Židov tým najtyranskejším spôsobom usmrtený…)
   „Nie boh, ako Ťa ľudia nazývajú, Otec je Tvoje meno“, hovorí (Pravý) Ježiš.
   Radek, Ježiš nikdy NIKOHO nepotrestal, neodsúdil ani nezabil. Miloval, a odpúšťal. Všetkým, a všetko. Ešte aj vrahom, visiac už na kríži… Pritom On počas celého svojho pobytu na Zemi robil presne to, „čo videl u svojho Otca“ žijúceho na osobitej planéte (nie na našej Zemi).
   Boh Sionu žije na Zemi. Ježišov náhradník – Ježišom samotným (ešte pred Jeho zavraždením) predpovedaný falošný kristus – bol (je?) takisto Pozemšťan. Ježiš mal iba Otca (bol stvorený), falošný kristus naopak mal známu iba matku (Židovku) – ale toto všetko predsa Pravý Ježiš predpovedal slovami: „Povstanú falošní kristovia, ktorí budú robiť divy a zázraky a zvedú mnohých…“ Nemýlil sa: syn Židovky Márie – kristus – robil jeden zázrak za druhým, porušujúc tak hádam všetky možné fyzikálne zákony – a zviedol celý kresťanský ľud.
   Čo hovorí logika:
   1. Mimozemský Otec so synom Ježišom – obaja bez národnosti, predstavitelia absolútnej Pravdy a Lásky, odpúšťajúci všetkým a všetko, donekonečna.
   2. Na Zemi sídliaci boh Sionu s narýchlo vytvoreným „synom“ kristom – pozemská línia, obaja židovskej národnosti, boh neúnavne súdiaci a trestajúci, dnes už čipujúci, vyhrážajúci sa posledným súdom…tento boh neodpustil nikomu nič: ani len prvým dvom ľuďom to, že „jedli zo stromu poznania“, „zo stromu vedenia dobrého a zlého“. Čo také hrozné prvý pár urobil? Oni dvaja iba chceli spoznať Pravdu, ktorá otvorí ich oči…“ A otvorila im ich. A zbadali, že sú v „klepci“, úplne odhalení (obrazne povedané – nahí).
   „Poznajte Pravdu, a Pravda vás vyslobodí,“ odporúčal nám (na rozdiel od falzifikátu krista) Pravý, neskôr tou najhoršou smrťou umlčaný Ježiš. Pospájajte si to všetko a nebojte sa rozmýšľať. Už to nebude dlho trvať. Celé ľudstvo bude zachránené. Tí, čo už nie sú medzi nami, dostanú nový „hardvér“, kam bude prenesený ich pôvodný „softvér“ s identitou každého jedinca, ktorý Otec s Ježišom držia pevne v svojich rukách a žiadny pozemský „boh“ už nikdy viac nikomu na život nesiahne.
   Dostanú milosť aj naši vrahovia. Bude už len na nich, či sú schopní zísť zo svojho piedestálu a začať žiť čestne a s úctou k ostatným, alebo im také „poníženie“ ich narcizmus nedovolí a zvolia si radšej smrť. Nech sa rozhodnú, ako chcú. Nikto ich nezabije, ale nútiť ich žiť s ostatnými v rovnoprávnej jednote takisto nebudeme. Je na nich, ako sa rozhodnú. Za seba – ja by som im odpustiť dokázala. A bez viny tu na Zemi nie sme nikto.

   • Ty kokso! Ak by som mal v plnej miere reagovať, tak mi komentár neprejde. Kto vie čítať medzi riadkami vie. Sovietsky komitét! Takže len stručne – je fuk, že Badatel-ka články len preberá, lebo už samotný výber tém a obsahu = „o čom“ je MANIPULÁCIA! Riadená „výživa“! Riadené zamestnávanie mysle práve týmto!

    • Na tvoju šalamúnsku odpoveď, Maroš, sa oponovať ani nedá; čo sa týka súčasného výberu tém a spracovania obsahu článkov máš absolútnu pravdu. Lenže treba brať do úvahy aj (a hlavne) to, čo v súčasnej situácii ľudstvo na celej planéte najviac trápi: strata alebo ťažké zdravotné poškodenie svojich blízkych po experimente, obavy z postupného vytrácania sa identity tých, ktorí opakované kvázi vakcíny prežili, strach z budúcnosti… Koľko reakcií čitateľov na príspevky mal tento portál pred niekoľkými rokmi na všeobecné témy, a koľko ich má dnes? A mám taký nedobrý pocit, že od tejto, t. č. „úhlavnej“ témy na pracoviskách, v školách, na ulici aj doma, sa už ďalej nepohneme. Ako rada by som sa mýlila.

 37. Dávam do pozornosti si prečítať z dnešnej katolíckej omše: Čítanie a list otcov biskupov, ako vykladajú a lanária ľudí na očkovanie ! Des !!!
  Kristus povedal, že pravda nás oslobodí. A čo sa deje dnes?
  Cirkev a najmä pápež mlčia o pravde ohľadom očkovania, o lgbti, gender, skutočných príčin podpory migrácie EU a pod. Začína sa zamýšľať a kladiem si otázku, komu naozaj slúžia?

 38. P.s.: A to, že cirkev nebojuje proti klamstvám, segregácii, diskriminácii a ničeniu právneho štátu súčasnou vládou SR len ukazuje jej charakter a skutočnú tvár.
  Svätí a mučeníci za pravdu umierali a nerobili nikomu a na nič „reklamu“ (ani na očkovanie a pod. ).
  Výsledok bude jasný, malá účasť na pobožnostiach pápeža na Slovensku, lebo mnoho veriacich je mysliaca a okrem toho, František nie je Ján Pavol II a mnohí majú k nemu chladný vzťah !

 39. hľadač pravdy

  Vy ešte neviete komu slúžia?

  Ak by Vás to zaujímalo – skutočnú pravdu sa môžte dočítať tu:
  http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/

Pridajte komentár

*