Ako sa britská vláda postarala, aby jej súkromné nemocnice nenarúšali genocídu


Print Friendly, PDF & Email

Ako sa britská vláda postarala, aby jej súkromné nemocnice nenarúšali genocídu

(Dr. Vernon Coleman, tapnewswire.com) – Dnes je už viac-menej jasné, že tak vo Veľkej Británii, ako aj v mnohých ďalších krajinách boli pacienti vo vyššom veku počas posledných vĺn covidového podvodu úmyselne zabíjaní.

Hlavný vražedný nástroj predstavoval liek midazolam (silné sedatívum) a odopieranie zdravotnej starostlivosti.

Liek midazolam bol pôvodne určený len pre paliatívnych pacientov v ich posledných fázach života. Britská vláda dokonca vypracovala špeciálny „End of Life Protocol“ (protocol pre ukončenie života).

Avšak na tento protokol začali byť počas pandémie dávaní aj ľudia, u ktorých vôbec neexistovalo očakávanie, že zomrú. Po jeho nasadení mnohí napokon zomreli.

Dnes už bývalý britský minister zdravotníctva Matt Hancock čelí za viaceré svoje zločiny kriminálnemu vyšetrovaniu.

Spôsob uplácania súkromných nemocníc

Napríklad, je všeobecne známe, že súkromné nemocnice vo Veľkej Británii dostali od vlády milióny libier za to, ak uzavrú svoje dvere pre súkromných pacientov.

Oficiálnym zdôvodnením bolo, že nemocnice sa uzavrú preto, aby mohli vypomôcť štátnej Národnej zdravotnej službe (NHS) s covidovými pacientami počas pandémie.

Dáta však ukazujú, že štátne nemocnice spadajúce pod NHS neboli nikdy preplnené. Dokonca, časť z nich, vrátane jednotiek intenzívnej starostlivosti, boli menej vyťažené než zvyčajne.

O prázdnych britských nemocniciach v čase „najvyššej pandémie“ sme písali už pred vyše rokom v tomto článku.

Aby sa zabezpečilo, že súkromné nemocnice nenarúšajú vládnu genocídu, bolo celkovo 7 956 lôžok prenajatých za 400 miliónov libier na mesiac. Výdavky daňovníkov tak za pár mesiacov šli do miliárd libier.

Liečba osteoporózy

Avšak až 39% predplatených dní boli tieto lôžka úplne prázdne.

Celkovo bolo prenajatých 187 súkromných nemocníc (vrátane personálu), no tie liečili v priemere iba 8 pacientov denne. Väčšina ich dostupných lôžok bola nevyužitá.

Prečo šlo o jasný genocídny plán

Ak by súkromné nemocnice zostali otvorené, tisíce pacientov by boli schopní podstúpiť liečbu mimo štátnych nemocníc spadajúcich pod NHS.

Jedná sa hlavne o pacientov s onkologickými a srdcovo-cievnymi ochoreniami.

Problém však je, že záchrana životov nikdy nebola plánom britskej vlády.

Záver

Tu už môžeme iba konštatovať, že k podobným odvrátiteľným úmrtiam v dôsledku nedostupnosti bežnej lekárskej starostlivosti dochádzalo nielen vo Veľkej Británii, ale aj u nás a v ďalších krajinách.

U nás navyše nešlo len o nedostupnosť nemocníc. Inštruovaní k neliečeniu covidových pacientov boli aj ambulantní lekári v metodickom pokyne ministerstva zdravotníctva vydanom 26.10.2020.

Tieto zločiny vlád však nezostanú nepotrestané.

Nezadržateľne sa blíži čas, kedy budú mnohí vrcholoví štátni predstavitelia postavení pred spravodlivé súdy a náležite potrestaní.

Liečba osteoporózy

Autor: Vernon Coleman, Zdroj: tapnewswire.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za preloženie ďalšieho článku. Kiež by sa viac a viac ľudí zobúdzalo.

 2. https://www.naturalnews.com/2021-10-13-bryan-ardis-lee-merritt-coronavirus-depopulation-tool.html
  Drs. Bryan Ardis and Lee Merritt talk about the coronavirus as a depopulation tool – Brighteon.TV
  Lekári Bryan Ardis a Lee Merritt hovoria o koronavíruse ako o nástroji depopulácie – Brighteon.TV

 3. Vlády v celom svete tlačia ľudí do vakcinácie. Vidia v nej jediné východisko z pandémie a nekriticky ju odporúčajú ako všeliek. Doktor Juraj Mesík však na príklade Veľkej Británie opäť demonštruje, že až tak veľmi by sme sa na vakcíny spoliehať nemali. Pandémia si totiž žije svojim vlastným životom
  https://www.hlavnespravy.sk/mesik-v-britanii-teraz-zomiera-presne-taky-isty-pocet-ludi-ako-v-marci-napriek-24-nasobne-vacsej-zaockovanosti-stala-sa-niekde-chyba/2713800
  *****
  rozhovor s MUDr Žloudíkem
  Sám očkovaný je, k čemuž měl další zábavnou poznámku, že musel vytipovat čas, kdy se nechat očkovat, aby nebyl za papaláše, který se nechal očkovat napřed, ale ani za nezodpovědného člověka, který se nechal očkovat pozdě a nešel příkladem. Žádnou změnu prý nepocítil. Ale podle svých slov se nenechával očkovat ze zdravotních důvodů, ale proto, aby mohl cestovat. „Při všem trajdání to po mně nechtěli, jednou jedinkrát řekli, že to neplatí a mám jít do karantény. Tak jsem říkal, že jo, že na letišti půjdu, pak říkali: Pardon, vy máte diplomatický pas, vy nemusíte. Tak jsem pochopil, jak funguje epidemiologie. Vybavte národ diplomatickejma pasama a jsou v pohodě,“ pokračoval v příhodách.
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kamery-pryc-rousky-pryc-Zaloudik-sypal-svedectvi-o-covidu-Jinde-nebude-680036

  • Vlady celeho sveta pod kontrolov Bankerov a Elity,sa snazia co najviac ludi vyvrazdit Vaccinami,ziadny covid neekzistuje

 4. Drahí krajania v SR: Biozbraň,Covid 19, bol 2.kôň Apokalypsi globalistov, po 11.septembri, 2001.Vždy viac mŕtvol a menej ľudských práv! V 2023 plánujú vypustiť 3.koňa, HLADOMOR! 3.kôň ukončí aj ĺudské práva, a v 2025 pricvála kôň smrti a Depulacie sveta!!!

  • hľadač pravdy

   A podľa všetkého, čo sa odohráva na svetovej scéne, tiež podľa prorokov, Svätého apoštola Jána, Písma Svätého, súkromných zjavení svätcov, dostupných informácií a podľa toho, čo bolo ľudstvu oznámené vychádza, že niekedy v roku 2026 by mal pred ľudstvo verejne vystúpiť tisícročia predpovedaný človek neprávosti, syn zatratenia, falošný mesiáš – Antikrist.
   Všetko, čo v súčasnosti prebieha sú zjavne prípravy na jeho verejné vystúpenie a tiež to, čoho sme svedkami deje sa preto, aby bolo ľudstvo donútené pokloniť sa „univerzálnemu náboženskému a politickému vodcovi“, pripravovanému svetovládcovi – falošnému mesiášovi, ktorý už pôsobí.

  • Jarko ja to viem uz velmi davno,preto sa stahujem,co najdalej od populacie,kde mam sancu prezit, vsak mam znalost aj financne prostriedky , CA tiez bude vypalena ale vela ludi sa mi este stale vysmieva,ale kto sa smeje naposledy smeje sa najlepsie-stare porekadlo

 5. Kontext MOVIR – DARPA-PANDORA:

  Ministerstvo obrany /USA- pozn./ nedoporučuje Genetické testování kvůli hromadnému sledování a možnosti sledování jednotlivce bez povolení nebo vědomí jednotlivce. Rezonanční Bio frekvence DNA se používá ke sledování, stopování a ovládání jedince nebo davů. Kontrola z genetické úrovně představuje zvýšené riziko pro společné síly a mise.

  Bezpečnostní rizika a dohled z úrovně DNA
  ÚŘAD TAJEMNÍKA OBRANY
  1000 DEFENSE PENTAGON
  WASHINGTON, DC 20301-1000
  20 PROSINCE 2019

  MEMORANDUM PRO: DISTRIBUCE K ZOBRAZENÍ
  PŘEDMĚT: Přímo-ke-Spotřebiteli Poradenství pro Genetické Testování pro Vojenské Členy
  https://vlnovagenetika.cz/ministerstvo-obrany-nedoporucuje-geneticke-testovani-kvuli-sledovani-jednotlivce-z-geneticke-urovne/

  Řizeni mysli pomoci kvantovych skalarnich vln. DNA rezonance. Fraktalni mozek k rozhrani pocitace.
  https://stop5g.cz/rizeni-mysli-pomoci-kvantovych-skalarnich-vln-dna-rezonance-fraktalni-mozek-k-rozhrani-pocitace/

  5G nepotřebuje Čip – Biokodovaná DNA Rezonanční Frekvence k Ovládání Jedince v Matrixu – Amazon – BlackOps – Kontrola Mysli – Google Kvantový Superpočítač – Paralelní Vesmíry – Kopírování Duše
  https://stop5g.cz/5g-nepotrebuje-cip-biokodovana-dna-rezonancni-frekvence-k-ovladani-jedince-v-matrixu-amazon-blackops-kontrola-mysli-google-kvantovy-superpocitac/

 6. DÔLEŽITÉ!!! – J.Chvátal k avizovanej Udalosti na planéte Zem /Event/ 17.10.2021 v nedeľu o 19,00 nášho času /SEČ/!
  Audio čas od 1:33.22 – trvanie cca 10 minút – inštrukcie.
  2021-10-11 – J.Chvátal_280_Gorgona VI
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-10-11-j-chvatal_280_gorgona-vi/

  O čo pôjde?
  Galaktická Federácia sa rozhodla 17.10.2021 o 19,00 SEČ osloviť celé ľudstvo sledom informácií a obísť pritom všetkýcch mediálnych prostredníkov – insiderov, kontaktérov, aby dostala medzi milióny ľudí insidermi subjektívne neskreslené informácie.
  Vnímaví, ale aj obyčajní ľudia by mali túto informáciu vidieť ako telepatické obrazy, hlas, alebo v inej podobe, a mali by na tieto informácie aj aktívne v duchu odpovedať. Aby nedošlo k inhibícii vnímania ľudí – je dôležité najmenej 72 hodín pred 19,00 v nedeľu 17.10. nepiť žiaden alkohol, nefajčiť, teda neintoxikovať sa /liekmi?/ – teda už od tohto štvrtka „nebiť otrundžený“! Dôležitá je tiež psychická príprava /radosť z očakávania otvára podvedomie/ – a pred Udalosťou byť už v meditačnom naladení alebo v stave rozjímania, teda v kľude a na kľudnom nerušenom mieste.

  Ďalej malo byť ku tomuto viac informácií – ale!
  Keďže „riaditeľ“ SVCS Pavel Hlávka – JE!!! – jediný nekompetentný, neprofesionálny „dramaturgický“ IDIOT nielen na SVCS, a nielen na celej alternatíve, ale vôbec v celej mediálnej „galaxii“ – J.Chvátal ešte netuší, že ním spomínaná relácia PARALAXA – ešte pred Eventom – a k tejto udalosti – vôbec nie je v pláne vysielania SVCS, pretože idiot Hlávka má od samého začiatku avizovanú udalosť 17.10. na háku, pretože tento idiot si nerobí žiadne poznámky – a už vôbec nie profesionálne. Ako nedovzdelaný a nedotknutý poznaním ani nevie, čo by mal vysielať a čo je a čo nie je dôležité!
  V dávnej minulosti sám prehlásil, že nemieni byť profesionálny – lebo nechce, aby sa SVCS podobalo mainstreamu! Neskutočné! Hlávka je absolútny redaktorský „vedomostný“ parazit – závislý na profesionalite a vedomostiach ostaných! Prispatý debil! Nikdy nie je, nebol a nebude pripravený na žiadnu vlastnú reláciu!

  Keby nebolo „nadržaných“ poslucháčov SVCS na túto Udalosť 17.10., ktorí mu do vysielania J.Chvátala – Gorgona 6 – poslali žiadosť o bližšie informácie k tejto Udalosti – idiot Hlávka TOTO ani nespomenie! A J.Chvátal sa na to chystal práve v PARALAXE – ktorú Hlávaka do vysielania nezaradil – a J.Chvátal bude až v inej relácii – až po Udalosti – 18.10. v pondelok o 21,00. Ku.va!
  https://www.svobodny-vysilac.cz/

 7. https://www.naturalnews.com/2021-10-13-vaers-160000-americans-have-died-covid-vaccines.html
  VAERS: At least 160,000 Americans have likely died from covid vaccines
  VAERS: Najmenej 160 000 Američanov pravdepodobne zomrelo vďaka covid vakcínam

  • Marek Košice

   To je stále h*vno v porovnaní so zhruba 100 miliónmi, ktorí zomreli počas druhej svetovej vojny. A táto tretie svetová vojna už trvá rok a pol. Takže neviem ako mám tento článok brať, hlavne keď sa tam píše „pravdepodobne“….

  • Yep,daleko viac,ale CDC-Vaers,len udava 16310 mrtvych a 778685 zranenych,co zodpoveda len asi 1%

 8. https://americasbestpics.com/picture/lee-rudder-the-parents-of-a-year-12-student-who-EgbI2oDt8

  Rodiče dvanáctiletého žáka, který je po očkování 1,5 týdne v kómatu v největší sydneyské nemocnici, dali Anně Richardsové svolení, aby jejich příběh vyprávěla. V současné době jim úřady brání v tom, aby svůj příběh řekli a nemocniční oddělení, na kterém jejich syn leží, střeží policisté a příslušníci obranných sil.

  Lékaři tvrdí, že nemohou poskytnout informace o tom, co mu fyzicky je a pokračují v testech. Tato matka odvezla svého syna na stadion a dvě hodiny čekala v autě, až vyjde ven. Za tu dobu přijely a odjely čtyři sanitky, její syn byl v jedné z nich poté, co zkolaboval po očkování a ona nebyla ani informována, dokud jí nezavolali, když už byl v nemocnici. Oznámila, že na stejném oddělení je další dítě po očkování, které je také v kómatu. Rodiny v současné době hledají právní poradenství. Tyto příběhy musí nakonec vyjít najevo, nelze je skrývat.

 9. Video mladého profesionálního horského cyklisty, kterému vakcína zničila zdraví.

  https://gab.com/QAnon211/posts/107078852227627277

  Boise, Idaho: Profesionální horský cyklista Kyle Warner má po druhé dávce léku Pfizer zánět osrdečníku. Ačkoli se to stalo již v červenci, Kyle konečně prozrazuje, že je „zraněný“ vakcínou.

  PS Vypočula som toto video – hrozné koľko zranení má tento mladý muž po očkovaní

 10. Kto vie angl. nech vypočuje toto krátke, výstižné video.

  https://www.banned.video/watch?id=6166ea821648ca3e25181fa3
  KILL SHOT
  Vražená vakcína

  The genocidal globalist’s attempt to cull the human herd and create a godless world of enslavement.
  Genocídny pokus globalistov zničiť ľudí a vytvoriť bezbožný svet zotročenia.

 11. https://www.infowars.com/posts/alarming-double-vaxxed-contracted-covid-at-higher-rates-than-unvaccinated-uk-data-shows/
  Alarming: Double-Vaxxed Contracted Covid at Higher Rates than Unvaccinated, UK Data Shows
  Alarmujúce: Dvakrát zaočkovaní sa nakazili Covidom častejšie ako nazaočkovaní, údaje z Veľkej Británie ukazujú

 12. https://otevrisvoumysl.cz/whistleblower-ockovany-pilot-aerolinky-delta-zemrel-behem-letu-a-letadlo-muselo-nouzove-pristat/
  Whistleblower: Očkovaný pilot aerolinky Delta zemřel během letu a letadlo muselo nouzově přistát

  Ve zkratce…
  Podle několika whistleblowerů s přímou vazbou na aerolinku Delta v posledních 14 let zemřel jeden pilot během letu a letadlo muselo nouzově přistát. Více o této zprávě a dalších informací týkající se pilotů a letušek ve videu.

 13. „Tieto zločiny vlád však nezostanú nepotrestané.

  Nezadržateľne sa blíži čas, kedy budú mnohí vrcholoví štátni predstavitelia postavení pred spravodlivé súdy a náležite potrestaní.“

  az naprsi a uschne. absolutne nic sa nestane a absolutne nikto nepojde do basy alebo na gilotinu. ohanat sa nurembergom je na smiech pretoze na nic z toho ocividne nie je vola ludu.

 14. https://www.youtube.com/watch?v=uMwlKg-PBX8
  Mediálny Wrestling 43

  Ľubo Huďo a jeho prehľad správ a informácií z dvoch svetov

 15. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/na-tchaj-wanu-umira-vice-lidi-po-ockovani-nez-na-covid-19/
  Na Tchaj-wanu umírá více lidí po očkování než na covid-19

  Na Tchaj-wanu počet lidí, kteří zemřeli po očkování proti Covid-19, převyšuje počet úmrtí na samotný virus, uvedlo zpravodajství NTD.

 16. Gender ideológia pokračuje:
  https://www.youtube.com/watch?v=loqmNqWK9P8
  3. pohlavie je už aj na Slovensku

  Milan Uhrík

 17. Firma Merck výrobca ivermektinu, ktorý je efektívny na liečbu covidu, čo už potvrdilo X vedeckých štúdii z celého sveta, vydala nedávno vlastnú štúdiu, podľa ktorej je vraj jej lacný liek neefektívny a bezvýznamný pri liečbe covidu. Prečo?
  Nuž biznis s „vakcínami“ viac vynáša, ako predaj lacného lieku. A čo s tým má táto spoločnosť spoločné??? Len minimálne toto: https://www.medimerck.sk/sk/home/support/news/1972-pub-Lipidy-potrebne-pro-mRNA-vakciny-covid.html !

  • Kompenzácia úplatkom typu dať niekomu zarobiť – podiel na zisku. Nakoniec z toho bude „fúzia“ – mafia „odkúpi“ konkurrenčný bar.

  • XXl, ten patent uz vyprsal,teraz uz robia vyborny Jed,za 700 dolarov na tyzden,kazdy „ovciak“,bude brat 4 pirule denne a aspon kazdych 6 mesiacov VAXX

 18. https://childrenshealthdefense.org/defender/justin-williams-robert-malone-fully-vaccinated-covid-super-spreaders/?itm_term=home
  Fully Vaccinated Are COVID ‘Super-Spreaders,’ Says Inventor of mRNA Technology
  Plne zaočkovaní sú „super-šíritelia“ COVIDU, hovorí vynálezca technológie mRNA

 19. …vďaka za ďalšie nové informácie, no tá o 3.pohlaví ma ,,pobavila“…tak toto je ozaj ,,mimoriadna záležitosť“ na riešenie, to je 1 vec a tá 2. rieši sa práve v čase ,,celosvet.pandémie“ – podľa našej vlády….je to jasné ,,vysvedčenie“ jej iQ…..

 20. Alena treba si uvedomiť, že depopulačná agenda je troška väčšia a nie je postavená len na „vakcínach“, ale aj podpore LGBTI a gender ideológiách, individualizme a karierizme, extrémistov ako sú aj feministky, rozkladu tradičnej rodiny a tým aj národa ako spoločnosti so svojou kultúrou, zvykmi, taktiež podporou ilegálnej migrácie a pod. Nehovoriac už o strave, plnej zdraviu škodlivých E621, E250, čiuž o vysoko nebezpečných E-čkach https://www.paula.sk/ecka/ , geneticky modifikovaných potravinách či výrobkov z nich (zvieratá chované geneticky upravenou kukuricou, sójou a pod.)…

 21. Zlatý socík !!!

  • …no neviem, či zlatý…
   S devastáciou potravín vrátane nariadenia povinnej pasterizácie mlieka sa začalo práve za socializmu. Takto „ošetrené“, čiže okýptené, enzýmov zbavené kvázi mlieko sa potom rozvážalo do škôl ako tzv. „mliečne desiaty“. Dôsledkom tejto krátkozrakej, trestuhodnej aktivity sú (dovtedy nepoznané) pribúdajúce zubné strojčeky a zničené chrbtice školákov, neskôr obličkové či žlčníkové kamene dospelých, postupné „vápenatenie“ ciev… neraz aj rakovina chrbtice.
   Louis Pasteur by si bol zaslúžil skôr slučku na krk, ako tie scestné ovácie, ktorými bol vrchnosťou neprávom zasýpaný.
   Za socíku pribudli aj rafinérie múky, cukru, olejov…hádam všetko, čo sa len dalo, sa začalo nelogicky oddeľovať, aby sa to vzápätí ešte nelogickejšie pospájalo do čo najnekontabilnejšieho, najničivejšieho celku…
   Mám pocit, že cielená genocída ľudstva sa začala už tam: chorí, poslušní, osprostení, oddaní ovčania sú ľahšie ovládateľní…ešte aj na smrtiacu covid „vakcínu“ sa už vopred tešili.

Pridajte komentár

*