Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Búrka pred tichom: Nezaočkovaní budú čoskoro extrémne žiadaní na trhu práce


Print Friendly, PDF & Email

Búrka pred tichom: Nezaočkovaní budú čoskoro extrémne žiadaní na trhu práce

(Steve Cook, thelibertybeacon.com) – Ľudia už prehliadli triky vlády a jej bábkovodičov, na ktoré boli dojednaní Nepriatelia človeka, aby vykonali tento útok proti ľudstvu.

Odpor rastie exponenciálnou mierou. Ľudia na celom svete dávajú na protest proti povinným očkovaniam výpovede.

Čo nás čaká a neminie

To, samozrejme, vyvolá v mnohých oblastiach nedostatok personálu, najmä v podnikovej sfére a v sektoroch, ktoré vynucovali povinné očkovanie, napríklad zdravotníctvo, letecké spoločnosti, armáda a podobne.

V nasledujúcich týždňoch a mesiacoch budeme u zaočkovaných svedkami stáleho nárastu vážnych ochorení.

To vytvorí ešte väčší nedostatok personálu, spôsobený absenciami, zvýšiac tak nedostatok vyvolaný stratou zamestnania neočkovaných.

Postupom času, ako bude chorľavieť čoraz viac zaočkovaných ľudí, sa bude počet absencií zvyšovať.

Podniky a sektory zamestnávajúce zdravších neočkovaných tak budú v jasnej výhode a budú mať najvyššiu pravdepodobnosť prežitia.

Kde budú dopady najväčšie

Krv darovaná zaočkovanými sa stane hendikepom a cennejšou bude nekontaminovaná krv darovaná neočkovanými.

Neočkovaní sa stanú vzácnejší a oveľa vyhľadávanejší na pracovnom trhu a s väčšou pravdepodobnosťou budú povyšovaní, lebo budú mať menšiu pravdepodobnosť vzniku ochorenia, ktoré im bude brániť v práci.

Najviac zasiahnuté budú podniky a sektory zamestnávajúce len zaočkovných.

Vyššie zmienenou stratou personálu bude veľmi zle zasiahnuté zdravotníctvo a súčasne s tým naň budú kladené zvýšené nároky, lebo budú chorieť milióny zaočkovaných ľudí.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Mnohí teraz zaočkovaní mladí ľudia budú vo väčšej alebo menšej miere trpieť celoživotným ochorením, bezdetnými partnerstvami a kratšou očakávanou dĺžkou života.

Koniec dobrý, všetko dobré

Milióny zaočkovaných sa spoja s neočkovanými, keď ako skutoční páchatelia a spoločný nepriateľ budú odhalení vládni politici, ministri, byrokrati a ich spolupracovníci, presadzujúci nástražné bomby pseudovakcín.

A tak spoločný nepriateľ, ktorý nakoniec zostane bez priateľov, padne.

Do popredia konečne vystúpia čestní, pokrokoví organizátori, vedci a nositelia myšlienok, v súčasnosti vysmievaní a marginalizovaní, keď sa ľudstvo rozhliadne okolo seba a spýta sa: „Čo to teraz robíme?“

A budú nás viesť – alebo si skôr pomôžeme všetci navzájom – do osvietenejšej a, úprimne povedané, menej hlúpej doby.

V tejto rodiacej sa dobe, okrem mnohých iných žiaducich vecí, sa čestní vedci podujmú na prioritné výskumné programy spôsobov, ako napraviť poškodenia spôsobené miliónom ľudských bytostí nedávnymi biologicko-chemickými zbraňami, známym nikým neoplakávanej padlej elite globalistov ako „vakcíny“.

A také lieky sa nájdu.

A vytvorí sa nový, znesiteľnejší svet.

A všetko nakoniec dobre dopadne.

Tak sa o to pričiňme.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Steve Cook, Zdroj: thelibertybeacon.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Presne s tymto pocitam od sameho zaciatku. Investujem do svojho zdravia tak, ze sa neockujem.

  • Doplním fraktály tu
   https://learninggnm.com/SBS/documents/sbs_index.html

   K tomu komentár – uvedomte si, že toto sú vedomosti aj našich ľudí a sú verejne prístupné! Takže záleží už len na vás, či chcete vedieť a oslobodiť sa. Ja tu robím len tú „špinavú“ prácu defendera, aby ostatní nado mnou mohli pokračovať a aby to malo zmysel. Preto nemôžem odtiaľto odísť, aj keď by som už veľmi chcel.
   Boh s nami!

   • provokater

    Maroš, povedal si Boh s Vámi,,ok, mehol by si povedať svoj skromný názor, na ktorý ja hľadam odpoveď…. KTO stvoril BOHA ??!!!!

    • provokatér – ak dovolíš – premenujem ťa na krtka. ???
     Už som tu spomínal, že ja z 3D som schopný prejsť do 4D v určitých situáciách – ako dieťa, v stave choroby, v snovom stave a inak – meditatívne – ale nie som schopný vedome obsiahnuť 5D – pokiaľ ostávam v blokáde – čo je fakt, takže sa už vôbec neviem dostať do 15D a už vôbec vedome obsiahnuť Zdroj. Opačne to však neplatí – Zdroj a od 15D sa dokáže – pri zachovaní protokolov – dostať ku mne. Tým je aj zabezpečená spätná väzba bez môjho vedomia – ja sa stávam mini-zdrojom.
     Čiže otvorene – ja odpoveď na tvoju otázku nepoznám. Lebo nie som schopný obsiahnuť Boha. Ty – krtko – áno? Daj mi vedieť! Teraz inak!

     Právo na názor! Právo na demokraciu! PRÁVO NA LOGIKU?!

     Tvoja otázka je logická a v zmysle „práva na logiku“ aj legitímna! Avšak to je všetko! Kde je tvoje právo na POZNANIE?! Už si obsiahol Boha?! Lebo ja nie! Moja otázka – ktorého Boha a ktorého vesmíru to myslíš?

     Co je bůh? Obří píča! – YouTube
     [Prehľadávať doménu youtube.com] https://www.youtube.com › watch?v=BNEclgQFDNg
     Existence Boha potvrzena! Už víme i to, jak Bůh pravděpodobně vypadá. Krátký klip, určený především věřícím.
     ————————————
     Naši predkovia sa netrápili tým, čo nevedeli obsiahnuť – mali servisný systém bohov a bolo.
     Židia detto – pre nich je ich boh ich designér Satan.
     Opakujem – logika ešte neznamená poznanie a ja som VEDOME len v 3D – nevedome možno vyššie, ale to je problém, že nevedome.

     Dúfam, že som ťa aspoň pobavil.

    • Bůh je vše a vše je jen iluze

    • Boha nikto nestvoril….Boh VŽDY Bol, Je a Bude…..a on je Stvoriteĺ všetkeho.😉

  • Gratulujem, to mam tak isto. Akurat kto bude platit potom tie extremne vydavky na zdravotnictvo vsak? Ak si myslia, ze ako neockovany budem pracovat a hrdlacit a mat dane a odvody pomaly 80% tak na to nech zabudnu. Radsej nech ockovanci rovno ostanu slobodni, ved taky je plan, avsak varovani boli a vsetci nad 18 rokov su plne svojpravny a vedia co podpisovali. Akurat si dovolim mierne poopravit a nesuhlasit, lebo to bude prechodne obdobie, ak naozaj nas caka hromadne predcasne umieranie, tak potom ani nebude treba tolko vyrobkov a sluzieb…. pre koho???

  • Súhlasím od začiatku.

  • A robíš dobre ! Ja tiež !!!

  • Milan Rezák

   Milan
   Avšak treba sa chrániť pred infikovaním, zvýšiť imunitu, používať propolis,
   ktorý dokáže vírus zničiť a ďalšie výživové doplnky, keď sa infikujem.
   V opačnom prípade čaká nemocnica a priebeh nemusí byť vôbec ľahký.

 2. Total Control à la Izrael : Izraelský premiér vyvolal škandál, keď v televízii s nadšením predstavil drakonický sledovací a špionážny covidový systém, ktorý vyvinula izraelská kontrarozviedka Shin Bet ! https://aeronet.cz/news/video-izraelsky-premier-vyvolal-skandal-kdyz-v-televizi-s-nadsenim-predstavil-drakonicky-sledovaci-a-spehovaci-covidovy-system-ktery-vyvinula-izraelska-kontrarozvedka-shin-bet-po-vybuchu-protestu/

 3. Iveta Tuchynova

  Moje zdravie je moje zdravie,iba ja rozhodnem o ňom.Preč s vakcínami !!!

 4. Nezaočkovaní budú čoskoro extrémne žiadaní na trhu …s orgány ?

  • nebo: cituji: Američtí zdravotníci se setkávají s tím, že pacienti odmítají krevní transfuzi od dárců očkovaných proti covidu. V Česku je takový požadavek zcela výjimečný a záleží pouze na ochotě nemocnic, zda takovému přání vyhoví.

   • To určite. Pochybujem o tom, že nemocnice (transfúzne stanice) budú evidovať krv systémom očkovaný-neočkovaný (možno iba pre vyvolených). Podľa tohto scenára na tom budú najlepšie Svedkovia Jehovovi, lebo oni transfúzie striktne odmietajú, dokonca aj pre svoje deti.

    • taky si myslím, že nebudou nějak pro každého a veřejně to evidovat a ventilovat, souhlas

    • však rovnako, ako svedkovia kovidovi odmietnu krv nezaočkovaných. To je dobre, aspoň už nemám morálnu povinnosť darovať.

     • Redakcia – vzhľadom na čas uverejnenia tohto komentára – blokujete moje komentáre – už nesledujem či v noci či nadránom!
      Dôrazne vás upozorňujem, že na strane víťazov som ja! Aj keď by som mal pri tom zomrieť!

     • Vaše komentáre podliehajú schvaľovaniu, lebo ste v minulosti opakovane vulgárne útočili na iných diskutujúcich.

     • redakcia: Moje komentáre tiež schvaľuješ. Myslím že schvaľuješ všetkým.

     • Vy dávate neexistujúci email a za každým nejaký iný. Systém vás preto nevie rozoznať ako jednu osobu. Pre systém ste v každom komentári nová osoba. A prvý komentár každej novej osoby vždy podlieha schvaľovaniu – je to ochrana pred spamom a trolmi.

    • mám info z Kramárov, oni tým očkovaným tú krv odoberú a potom je vyhodia, pretože je nepoužiteľná

     • Pavelkovych Milan

      🤣 🤣 🤣 JPP

     • To isté sa vraj deje na transfúznej stanici v LM

     • Pod mikroskopom rozoznať krv opichaných v zmene tvaru, farby krvných dostičiek poškodených spike. Niekde som to dávnejšie videl. Už prezieravé firmy robia záznamy očko zamestnancov za ktorých hľadajú do budúcna náhrady.

     • Údajne krv vezmú každému Neockovanrmu sa zrazí ,ale je vraj vhodná ako plazma Tá sa čistí Neviem o tom veľa , počula som , rada si túto info doplním o názor či skutočnost niekoho iného

  • a co toto? Jaký máte názor?

   • Problém je úplne inde! Koncept celého článku vyznieva ako trh s otrokmi! Buďte hrdí, že pániček si vás vyberie ako zdravých, primerane inteligentných, so zachovanými inštinktmi prežitia – pretože musíte ako papagáje vo výfuku auta prežiť ako kontraband pre Zlatú miliardu! Potom budete stáť na prideľovanie práce!

    „Nezaočkovaní budú čoskoro extrémne žiadaní na trhu práce“ – KU.VA! Ako povedal holystický prístup – HNUS!

    Inak fakticky podľa Bilderbergu – prví pôjdu na jatky idioti a pôjdu tam sami a dobrovoľne.

    • Přesně tak, jen jsem to nechtěla napsat, tak na rovinu. Proto copy část titulku z tohoto článku , tečky a třeba co tak ty orgány, dárcovství a otazník, aby jsi na to každý došel sám.
     a přesně tohle :
     Buďte hrdí, že pániček si vás vyberie ako zdravých, primerane inteligentných…jo jo, takhle to cítím. TU IRONII, PŘESNĚ TAK, SOUHLAS!
     ….no, já nic nevím , vše pokazím, ups to mi upadlo, nahodím ksicht blbečka s otevřenou pusou a mám klid. od pánečka. Mobil nemaje, platební karta rovněž, -tohle je fakt..
     Kdys jsem četla dobrej fígl, tvářit se jak chlap v monterkách , co si ho nikdo nevšimne a jít si svoji cestou i v tomhle marasmu co systém kolem všude vytvořil. Jo peníze je potřeba k přežití, nepopírám . jíst a bydlet potřebuješ. Ne nemám je z dávek, nic takového, ale mám co potřebuji. Po novu to bude chtít přehodit na tupý výraz , s já nic nevím a neozumím, a co je tohle… at si pak pániček loví otroky v jiných vodách.)))

    • Zatial nikto

     Ano.Tu sa jedna o to ze sa musime zobudit a zvrhnut tyranov.A ti su nielen vo vlade ale v podstate na vsetkych klucovych miestach.
     Veda je uplne naopak.Napriklad ja som elektrotechnik a po vela rokoch dochadzam k zaveru ze napr.aj radio frekvencie aj ked nam ich prezentuju ako nevinne a osozne su nebezpecne.So zvysujucou sa frekvenciou em ziarenia – mikrovlny napr.telefony wifi sa efekt zvysuje,moze byt akumulacny a naraz sa objavi choroba ktoru si lekar nevie dat do suvislosti s ochorenim.
     Bohuzial nie je to hoax ale pravda.
     Spektrum v mhz musi byt dokladne preskumane nezavislimi vedcami.
     Pri Ghz je to uz ocividne a myslim ze nie je treba ani dokazy.
     Tie 5g naozaj musia prec to je dalsie zvysenie frekvencie.
     Ponukam vam zaujimave citanie a nazor mimozemstanov na rozne oblasti je to v anglictine.Citajte to prosim a snazte sa pochopit vedy z ineho pohladu nez oficialneho klamarskeho.
     Zobudte sa a bojujte a zakladajte prave holograficke komunity zalozene na pravdivych hodnotach a vedach.
     Oficialna veda politika je z vacsej casti podvod ale kde tu i pravdami.Ucte sa rozlisovat pravdu od lzi.
     Opresor chce vase rozdelenie.Nedajme da rozdelit a znicme tyrana.

  • provokater

   vidíš, bacha, si na rade…

 5. cituji:
  Nevzdávejte se. V téhle válce se zajatci neberou. Oni už mají vážně strach a proto zesilují tlak. Silnější výhrůžky jsou projevem jejich vzrůstajícího strachu.
  Stručně k stavu systému.
  – termín „ukončené očkování“ ztratil smysl a nic takového již neexistuje.

  Část společnosti je připravená k očkování v libovolných periodách, libovolným počtem vakcín v libovolné kombinaci.

  – elity, zejména státní elity projevily skvělou schopnost plnit nadiktované a zároveň naprostou nekompetentnost v řízení a až překvapivou tupost.

  Skvěle papouškují mantry, ale nejsou již schopny řízení dokonce ani v programově adaptivním módu a fungují čistě jen v programovém módu se setrvačností klidně až do hořkého konce.
  Otázkou, která je zcela na místě, je:

  Co se stane, když např. v …viz více zdroj
  https://quintus-sertorius.webnode.cz/l/nevzdavejte-se-v-tehle-valce-se-zajatci-neberou-oni-uz-maji-vazne-strach-a-proto-zesiluji-tlak-silnejsi-vyhruzky-jsou-projevem-jejich-vzrustajiciho-strachu/

  • //Část společnosti je připravená k očkování v libovolných periodách, libovolným počtem vakcín v libovolné kombinaci.//
   Asi maju v mozgu dostatocny pocet naobiorobot cervov po zastepovani cez nos a cez injekcie! su z nich poslusni BIOROBOTI !!

  • Pavelkovych Milan

   Oni žiadny strach nemajú, to je blbosť. Vy si myslíte ze strojcovia tohoto šialenstva, ako napríklad Fauci, Gates, Klaus Schwab, Zuckerberg, Bezos, Clintonovci, rotchildovci, obamovci, vatikánsky vrchný satan pápež a podobní zločinci majú strach? A prosím vás z čoho? Z internetovych diskusii? 😁 😁 😁 😁 😁

 6. Prepáčte, dovolím si vyjadriť svoj nesúhlasný názor.
  Mám už tretiu dávku vakcíny, necítim sa nijako choro,
  výsledky z preventívnej prehliadku mám ako máloktorý
  dvadsiatnik, hoci mám už ďaleko po 50-tke. Ani po prvej,
  druhej a tretej očkovacej dávke som nebola chorá, dokonca bez akejkoľvek teploty, či problému. Nemusíte sa očkovať, ale nečudujte sa, že zomierate.

  • Asi vám pichli placebo, nakoľko klinická štúdia stále prebieha. Šanca je to 0,5 x 0,5 x 0,5 = 0,125 = 12,5%. Lenže pri desiatej dávke šanca, že všetky budú placebá, je už len 0,5^10 = 0,000976 = 0,0976%. Veľa šťastia v ruskej rulete!

   • Redakcia – vy ste idioti?!
    Vy poznáte pomery – placebo, mRNA, onko?!

    • Vychádzame z predpokladu, že placebo/mRNA sú 50/50. Ale môže to byť aj iný pomer. Cieľom nebolo vyčísliť pravdepodobnosť úplne presne, ale ozrejmiť hru, akú tá pani so sebou hrá.

     • Nedávalo by ale smysl, kdyby první dávkou třeba bylo placebo, druhou ne a třetí ano, toto míchání pleceba a neplaceba nemá žádný vědecký přínos, buď to bude spíš, že jedněm budou dávat placebo pořád a druhým ne, ale to zase klade nároky na ten personám, který by musel selektovat jakou lahvičku na dotyčného použije (a o tom nejsou žádné informace že by se dělo) a nebo tedy nechat na náhodě a pak z toho kvanta lidí nakonec vyselektovat ty, kteří měli to štěstí a i u např. páté dávky zůstali pořád na plecebu..

     • Podľa nás sú reálne dávky a placebá podávané náhodne. Cielene by to bolo dosť náročné riadiť, nakoľko očkovať sa dá ísť aj bez registrácie. Navyše by o tom museli vedieť aj zdravotníci, že komu akú dávku dať a to by zvyšovalo riziko prezradenia. Preto je to čisto náhodné a teda ani zdravotník nevie, akú dávku podáva (čo je aj požiadavka pri dvojito zaslepených štúdiách). Týmto spôsobom síce vznikne veľa kombinácií (1 placebo + 2 reálne, 0 placebo + 3 reálne, 2 placebo + 1 reálna, atď). Avšak vzhľadom na to množstvo očkovaných, bude v každej kombinácii stále dostatočné množstvo ľudí, aby to stačilo na štatistickú analýzu.

     • Ak je očkovanie centrálne evidované, potom predpokladám že keď niekomu pichli placebo raz, tak mu ho pichnú aj v budúcnosti, aby mali nezaočkovanú vzorku ľudí pre klinickú štúdiu.

     • Pri dvoch dávkach máte kombinácie placebo:reálna nasledovné – 2:0, 1:1, 1:1, 0:2, čiže ak by ste to robili úplne náhodne, budete mať 25% plne zaočkovaných, 50% čiastočne zaočkovaných a 25% neočkovaných. Ak máte zaočkovaných 2,5 milióna ľudí, tak všetky 3 skupiny sú dostatoče veľké pre štatistickú významnosť. Dokonca aj pri 3 dávkach tie skupiny budú stále dostatočne veľké (skupina placebo bude 12,5% čiže 312500 ľudí).

      Robiť to náhodne je pre systém oveľa jednoduchšie na zdroje a koordináciu než robiť to cielene. To, kto je a kto nie je zaočkovaný, v tomto prípade bude vedieť len výrobca, ktorý pozná šarže.

      Pre výrobcu to má ďalšiu výhodu v tom, že takto môže skúmať účinnosť vakcíny aj vedľajšie účinky pri rôznom stupni zaočkovanosti. V podstate je to pre výrobcu dátová zlatá baňa, ktorú by pri klasických klinických skúškach nikdy nedosiahol a zároveň by za to testovaným subjektom musel platiť. Takto to má nielen zadarmo, ale ešte mu za to vlády samé zaplatia. Geniálny biznis, ehm geniálny zločin.

     • Viac spomínajú rôzne zdroje 25% placeba. Ale grafen je aj v placebe

     • Redakcia dovolím si s tebou nesúhlasiť. Podľa mňa to placebo dávajú cielene. Jeden príklad : vidíš koľko ľudí zomiera po očkovaní, koľko športovcov má problémy… Ale počul si, žeby nejaký politik vo svete zomrel po očkovaní ?

     • Zomrel aj politik – Jaroslav Paška. Ak majú politici placebo, tak nie preto, že im ho cielene dávajú, ale preto, že sami politici si nechajú pichnúť soľný roztok. Inými slovami zaočkovanie len predstierajú. U ostatných to prebieha podľa nás tak, ako sme to opísali.

   • sign. 01

    To je – mít kliku!
    Ruskú ruletu nehrám – to hrajú len potenciálni samovrahovia. A – Mária k tej samovražde smeruje!
    ???

   • Z uza Podhorna

    Bravoo! A dodavam, ze udajne z testovacich kurciat ziadne siedmu davku vakciny neprezilo!

  • .cituji..nečudujte sa, že zomierate.

   Nebudu se divit a přeji Vám i nadále pevně zdraví, vše dobré.

  • cituji: Corona – převládající nesmyslný příběh. V žádné zemi nedošlo k epidemii COVID-19 celostátního rozsahu, ani k pandemii v mezinárodním měřítku.

   Je to začátek bizarní epizody: Příběh epidemie, která nebyla.

   Téměř všichni zúčastnění jsou již několik měsíců přesvědčeni, že ve zdravotnickém středisku vypukla obrovská epidemie černého kašle s dalekosáhlými následky. Téměř 1.000 zaměstnanců je podrobeno rychlému PCR testu a je jim udělena pracovní dovolená, dokud nebudou známy výsledky; 142 lidí, 14,2 % z testovaných, včetně doktora Herndona, má pozitivní výsledek rychlého PCR testu a je u nich diagnostikován černý kašel. Tisíce lidí, včetně mnoha dětí, dostávají antibiotika a vakcínu jako ochranu. Nemocniční lůžka jsou preventivně vyřazena z provozu, včetně některých na jednotce intenzivní péče.

   O několik měsíců později jsou všichni, kteří zřejmě trpí černým kašlem, ohromeni zjištěním, že bakteriální kultivace, zlatý diagnostický standard pro pertusi, nedokázala v žádném vzorku odhalit bakterii, která černý kašel způsobuje. Celé to šílenství byl falešný poplach.
   …více viz zdroj
   https://www.topcz.net/corona-prevladajici-nesmyslny-pribeh-zadne-zemi-nedoslo-k-epidemii-covid-19-celostatniho-rozsahu-k-pandemii-mezinarodnim-meritku/

   • Zuza Podhorna

    Citala som vyjadrenie nejakeho zahranicneho odbornika ( na meno si nespominam), ktory tvdi,
    PCR testom sa da dokazat cokolvek….

  • Já jsem neočkovaný. Přesto jsem zdravý. Dva roky tu řádí smrtelná pandemie. A já nic. Ani rýmečka, ani kašel. Za dobu pandemie jsem naběhal v jakémkoli počasí dalších 5000 km k těm 100 000 za posledních 50 let (je mi 63 let). Za celou dobu zaměstnámí, cca 40 let, jsem promeškal 0 hodin. Prostě jsem nikdy nebyl nemocen. Také jsem nikdy nebral a neberu žádné „léky“. Farma koncerny považuji za zločinecké organizace a podezírám je, že jejich léky každoročně zabijí a zmrzačí nesmírná množství lidí a vytvoří další nemoci a závislosti. A nyní mi nějací kriplíci budou předpovídat, že bez jejich „vakcín“ onemocním? Ohlédněte se mnozí za svým životem, připomeňte si kolikrát ročně jste na tzv. nemocenské, co vás trápí, jaké farma jedy jíte. Pak suďte. Ale nenuťte mne, abych bral vážně vaše názory na nutnost brát „vakcíny“ od největšího hromadného vraha dějin, Big Pharmy.

   • 👍presne tak, zdravý človek si nepotrebuje podkopať zdravie farma-drogami

   • Správne. U mňa je to isté. Farmafirmy si musia chovať chorých – svojich stálich zákaznikov. Odmietol som hrať ich hru a neberem žiadne lieky preto som zdravý.

  • Pavelkovych Milan

   Počkajte si ešte na 4,5,6,7,10,15 dávku a potom sa o 5-6 rokov ozvite ako sa vám darí. 😁

  • provokater

   Mariša, ja mám 76, pravdaže neočkovaný, bez závad, akurát mi už nestáva ako za mladi. Otázka, prežiješ ma?

   • He – správna otázka by bola – „Nabudíš ma?! Vyfajčíš ma?!“

    Nájdi si 16-ročnú – tá ti ho postaví, len nesmieš mať v hlave, že sa to už nepatrí. Tiež to nerobím. Už ma nebaví šmíkať sa na cudzom tele,

  • Možno máte lepšiu imunitu ale ono to príde…mám veľa známich teda mala som…čo tvrdili to isté…všetko mladý kolo 50…ale aj tak vám prajem aby ste mali pravdu a žili 100 rokov..

 7. Vedľajšie účinky z Covid vakcín v Izraeli – svedectvá – je ich neúrekom:
  https://www.vaxtestimonies.org/en/

 8. Ďakujeme tímu Bádateľa za preloženie ďalšieho článku. Tiež veľmi čakám aby toto šialenstvo sa už zastavilo aby aj nezaočkovaný bol považovaný za človeka.

  • Pavelkovych Milan

   Počkajte, pokračovanie bude Green deal šialenstvo, strašenie s klimatickým armagedonom, otepľovaním…. Tam títo psychopati vyvolajú podobný strach ako s tejto umelej chrípky.

 9. https://www.naturalnews.com/2021-12-14-next-phase-plandemic-digital-vaccine-passports-world-war.html
  Be vigilant: The next phase of the plandemic is digital “vaccine” passports and World War III
  Buďte ostražití: Ďalšou fázou plandémie sú digitálne „vakcínové“ pasy a tretia svetová vojna

  Will you be participating in the “Great Reset?”
  Zúčastníte sa „Veľkého resetu?“

 10. https://www.naturalnews.com/2021-12-14-90-percent-covid-deaths-since-august-fully-vaccinated.html
  90% of all “covid” deaths since August occurred in fully vaccinated
  90 % všetkých úmrtí na „covid“ od augusta sa vyskytlo u plne zaočkovaných

  The data is clear: Getting vaccinated massively increases your risk of death
  Údaje sú jasné: očkovanie výrazne zvyšuje riziko úmrtia

 11. https://www.naturalnews.com/2021-12-14-covid-jabs-can-fry-central-nervous-system.html
  Covid jabs can cause the central nervous system to go absolutely HAYWIRE, possibly for life
  Covid vakcíny môžu spôsobiť, že centrálny nervový systém sa úplne zrúti, možno na celý život

  PS – Preletela som celým článkom – horor ako tieto vakcíny môžu doživotne zmrzačiť ľudí – sú tu uvedené aj prípady.

  • Pavelkovych Milan

   Podľa svedkov kkovidovych je to určite hoax a konšpiracia. Toto by si predsa nikto, nikdy nedovolil. Tu ide o ochranu zdravia, predsa. 😁 😁 😁

 12. https://www.naturalnews.com/2021-12-14-pfizer-covid-vaccine-useless-against-omicron-variant.html
  Study confirms Pfizer COVID-19 vaccine is USELESS against omicron variant
  Štúdia potvrdzuje, že vakcína Pfizer COVID-19 je proti omikrónovému variantu ZBYTOČNÁ (t.j. nechráni nás pre omikrónom)

  • Marek Košice

   Divná štúdia. Keby nebola divná, jej záver by znel : „Vakcína Pfizer COVID-19 variantu Omikron VYVOLÁVA“

 13. https://www.naturalnews.com/2021-12-14-zelenko-calls-covid-vaccines-worst-crime-in-history.html
  Dr. Vladimir Zelenko calls COVID-19 vaccines the worst crime in human history – Brighteon.TV
  Dr. Vladimir Zelenko označil vakcíny proti COVID-19 za najhorší zločin v histórii ľudstva – Brighteon.TV

 14. očkování a následky v archivu Německo viz https://www.direktdemokratisch.jetzt/impfopfer-archiv/ a u nás je to třeba zde viz https://hrdinovesteckou.cz/heroes

 15. https://www.naturalnews.com/2021-12-13-the-vaccine-damaged-cant-complain-about-symptoms-psychiatric-medication.html
  After you are vaccine damaged, if you complain about symptoms you will be REQUIRED to take psychiatric medications until your “disorder” is cured (i.e. you stop complaining)
  Po poškodení vakcínou, ak sa sťažujete na príznaky, budete POVINNÍ brať psychiatrické lieky, kým sa vaša „porucha“ nevylieči (t. j. neprestanete sa sťažovať)

  Clot-shot boosters and mind-numbing SSRIs regularly for all vaccinated sheeple soon
  Posilňovače zrazenín a SSRI, ktoré otupia myseľ, budú už čoskoro pre všetky očkované ovce

  If you experience horrific side effects from the Covid vaccines and start telling people, the US government, mass media, social media will shut you up
  Ak pocítite strašné vedľajšie účinky z Covid vakcíny a začnete to ľuďom hovoriť, vláda USA, masmédiá a sociálne médiá vám zatvoria hubu (drž hubu, čuš)

 16. https://cz24.news/alarmujici-narust-mrtve-narozenych-deti-v-kanade-u-plne-ockovanych-matek/
  ALARMUJÍCÍ NÁRŮST MRTVĚ NAROZENÝCH DĚTÍ V KANADĚ U PLNĚ OČKOVANÝCH MATEK

  https://cz24.news/sona-pekova-ockovani-se-vezou-v-dobytcaku-do-koncentraku-musi-vyskocit-ven-z-vlaku-smrti-lekari-jsou-plne-zodpovedni-za-nasledky-ockovani-rozhovor-top-info-video-cz-73min/
  SOŇA PEKOVÁ: OČKOVANÍ SE VEZOU V DOBYTČÁKU DO KONCENTRÁKU, MUSÍ VYSKOČIT VEN Z VLAKU SMRTI. LÉKAŘI JSOU PLNĚ ZODPOVEDNÍ ZA NÁSLEDKY OČKOVÁNÍ!!! – Rozhovor – TOP INFO!!! (VIDEO CZ, 73min)

  https://cz24.news/ake-obludy-tvoria-chobotnicu-pfizer/
  AKÉ OBLUDY TVORIA CHOBOTNICU PFIZER?

  • síce som to ešte nepozeral, ale neni v nadpise chyba? Ja to skôr vidím tak, že my – neočkovaní – sa čoskoro povezieme v dobytčákoch do lágrov. Verte tomu, majú to dobre vypočítané. Že doktori sú plne zodpovední? Ja by som o tom polemizoval, leda že by mi to pichli tak, že o tom neviem, napr. v narkóze a pod

 17. Tak to bude.
  Moje zimomriavky počas čítania článku to potvrdili.

  • Zapredana SR

   Nemysliace ovce, ktoré sa dobrovoľne pod nátlakom médií nechali pichnúť experimentálnou látkou, sú odsúdené na vyhynutie. Keby používali aspoň 1/5 mozgu, tak by sa spýtali sami seba: dostal som prvú dávku( to tu bol akože povodny Covid19), dostal som druhú dávku (to už bola akože delta), teraz si pichám tretiu dávku na omicron, za 3 mesiace si dám štvrtú na ďalšiu vymyslenú variantu. Je tá látka zázračná, keď funguje na všetky varianty, alebo je vyrobená za úplne iným účelom? Oslabiť moju prirodzenú imunitu, a stať sa otrokom/feťakom farma firiem? My všetci mysliaci vidíme komu o čo ide, ale hlúpy sa musia poučiť na vlastných chybách. Akurát, že ich to bude stáť život alebo iba zdravie. Kupuješ si práčku, kupuješ si chladničku, všetko si na internete nájdeš, aby bola úsporná AAA+ atď. Tu si dajú pichnúť diablovo semeno, a nič si o ňom nezistovali. Čo dodať, šťastné a veselé a hlavne veľa rozumu tým 1/5.

   • Mne to pripomína selekciu židov počas nástupu NSDAP k moci. Dostali toľko signálov čo bude, že tí, ktorí mali správny inštinkt včas zdrhli, aby mohli založiť Izrael – ostaní degeneráti, alebo naviazaní na konkrétnu krajinu skončili ako nevhodní pre Izrael v koncentrákoch.

    Avšak problém je inde – nie je to len selekcia degenerátov – prebieha ozajstná výmena obyvateľstva. Všimnite si platenie daní v moslimských krajinách – daňová záťaž nemoslimov = daňová záťaž neočkovaných – to je analógia islamizácie!

 18. Viete čo je tento článok? Utópia. Neni som zaočkovany a ani to neplánujem, ale nevidím to až tak ružovo. O tom čo sa tu píše nenastane za pár rokov ale budeme si na to musieť počkat 5,10,15,20 keď nie viac, zlá burina nevyhynie tak ľahko ,ale spoločnými silami to určite raz dokážeme. Nič iné nám neostáva, len veriť v krajšiu budúcnosť a robiť pre to čo najviac.

 19. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/12/15/from-her-wheelchair-paralyzed-woman-talks-about-her-covid-shot-reaction.aspx
  From Her Wheelchair, Paralyzed Woman Talks About her COVID Shot Reaction
  Ochrnutá žena z invalidného vozíka hovorí o svojej reakcii na COVID vakcínu

 20. https://www.naturalnews.com/2021-12-14-study-natural-immunity-better-than-vaccine.html
  It’s true: Study backs up earliest claims that natural immunity works far better than COVID-19 vaccine to keep virus from re-infecting
  Je to pravda: Štúdia podporuje najrannejšie tvrdenia, že prirodzená imunita funguje oveľa lepšie ako vakcína COVID-19, aby zabránila opätovnému infikovaniu vírusom

 21. https://www.naturalnews.com/2021-12-14-covid-jabs-expose-people-increased-mortality-science.html
  Covid jabs “appear to expose people to an increased mortality” – science
  Covid vakcíny „vystavujú ľudí zvýšenej úmrtnosti“ – veda

  Everything they’re telling us about these injections is false
  Všetko, čo nám hovoria o týchto injekciách, je nepravdivé

 22. https://www.naturalnews.com/2021-12-14-covid-vaccines-triggering-psychiatric-disorders-hundreds-thousands.html
  Covid “vaccines” are triggering psychiatric disorders in hundreds of thousands of people, data reveal
  „Vakcíny“ proti Covidu spúšťajú psychiatrické poruchy u stoviek tisíc ľudí, ukazujú údaje

  • Vakciny nespôsobujú psychyo poruchy ale zdravotné. Keď sa po očko sťažujete na problémy, povedia že nie sú žiadne a že to máte len v hlave.

 23. https://cz24.news/obrovsky-spinavy-kseft-odporny-obchod-s-lidmi-pres-spriznene-slovenske-neziskovky-napojene-na-soucasnou-mafianskou-vladu-a-prezidentku-caputovu-slovensko-se-v-bruselu-zavazalo-ze-se-bude-p/
  OBROVSKÝ ŠPINAVÝ KŠEFT – ODPORNÝ OBCHOD S LIDMI PŘES SPŘÍZNĚNÉ SLOVENSKÉ NEZISKOVKY NAPOJENÉ NA SOUČASNOU MAFIÁNSKOU VLÁDU A PREZIDENTKU ČAPUTOVÚ! SLOVENSKO SE V BRUSELU ZAVÁZALO, ŽE SE BUDE PODÍLET NA DOVOZE 40 000 MUSLIMSKÝCH MIGRANTŮ A PŘISPĚJE TAK KE ZNIČENÍ EVROPY!

 24. John -Janko

  Ja zatial nevidim,nic,ze by sa Elita niekoho Bala,prave naopak su viac otvoreni a pomaly nic netaja,,kto vlastne zostane je Elita a zopar neockovanych,ktorych zatial nestacili vyhubit,tiez este zopar zombies,ktori este nezomreli

 25. K téme hlavného článku – krásne napísané, ale mi to pripadá ako teória utopického socializmu. Nie som najmladší, tak už som sa podobných teórií a experimentov v minulosti zúčastnil. A učil tvrdo v škole. Dokonca aj na vysokej technickej… Aj Lenin si myslel, že „imperializmus, ako najvyššie a posledné štádium kapitalizmu padne a nakoniec všade zvíťazí socialistická revolúcia“. Pre dobro ľudí. Zatiaľ sa to však vyvíja opačne. Zdá sa, že „dobro“ je ďaleko od víťazstva. Žiaľ, odpusťte, že toľko kibicujem a pesimizmu rozsievam. Ale robím to v duchu hesla – pesimista je dobre informovaný optimista. Tvrdím, že boj dobra proti zlu je v súčasnosti úplne márny kôli extrémnej koncentrácii moci a peňazí na strane zla. To nemohol tušiť ani báťuška Lenin, kam to dospeje.
  Kiežby som nemal pravdu. Držme spolu.

 26. Zapredana SR

  Zázračný Pfizer funguje na všetky varianty, ešte aj na tie nezmutovane(ešte nevypustene z laboratórií). Ako povedal pán VK v piatok, treba si všimnúť, kde sa vždy našli/vypukli/vypustili nové mutácie víru. Vždy na miestach kde sa nachádzajú americké laboratória na výskum(výrobu) vírusov.
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-12-10-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-cz-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

 27. vytvoria sa nove lieky ma odstranovanie nasledkov ockovania A FARMABIZNIS ZNOVA ZROBI ked bude zarabat na odstranovani skod co sposobil

  • To je aj pôvodná myšlienka. Mnohí si myslia, že cieľom farma firiem je zarobiť miliardy na vakcínach. Niektorí experti poukázali na to, že skutočným cieľom je zarobiť bilióny na liekoch proti následkom vakcín.

   • až na to, že sa nikdy neprizná, že tie následky sú po vakcínach…budú to len novodobé choroby, alebo možno staré v novom šate

 28. Zaručené správy z vesmíru a okolitých dedín.

 29. Ako sci-fi je to zaujímavé čítanie… hovorí sa, že optimista je nesprávne informovaný pesimista… ako dôvod mám toto zaujímavé čítanie, je to Vyhláška Ministerstva zdravotníctva 96/2021 Z. z. z 5. marca 2021, ktorou sa ustanovujú kritériá určovania poradia očkovania osôb proti ochoreniu COVID-19, kde v bode M) sa píše: Kritériom pre zaočkovanie osoby v trinástej fáze*) je, že osoba
  a) spĺňa kritérium zaočkovania v prvej fáze, druhej fáze, tretej fáze, štvrtej fáze, piatej fáze, šiestej fáze, siedmej fáze, ôsmej fáze, deviatej fáze, desiatej fáze, jedenástej fáze alebo dvanástej fáze alebo
  b) osobe, ktorá nie je imunokompromitovanou osobou podľa časti A písm. b) tretieho bodu, má byť v termíne určenom centrálnym objednávacím systémom podaná tretia posilňovacia dávka očkovacej látky.
  znenie vyhlášky: https://www.slov-lex.sk/pravne-predpisy/SK/ZZ/2021/96/

 30. Vie čo redakcia, skúste zájsť do konice a oblbovať tam nachádzajúce sa teliatkw, aj tie vám na to povedia len mú…
  Npr.:
  https://eadaily.com/ru/news/2021/12/15/pyataya-chast-ukraincev-gotova-pereehat-rabotat-v-slovakiyu

 31. Z uza Podhorna

  Bravoo! A dodavam, ze udajne z testovacich kurciat ziadne siedmu davku vakciny neprezilo!

 32. Päť europoslancov zvolalo minulý piatok tlačovú konferenciu, na ktorej odpovedali na výzvu Ursuly von der Leyenovej. Predsedníčka EÚ začiatkom decembra vyzvala svojich kolegov na diskusiu o plánovanom zavedení povinného očkovanie v Únii. Zástupcovia rôznych krajín – Rumunska, Nemecka, Talianska a Chorvátska, na túto výzvu reagovali verejne.

  Na čele s rumunským europoslancom Christianom Terheșom otvorene vystúpili proti nátlaku a akémukoľvek zasahovaniu do základných ľudských práv. Christine Anderson sa už opakovane nechala počuť, že žiadne peniaze jej nestoja za budúcnosť jej detí žijúcich v slobodnom svete.

 33. „Předsedkyně Jihoafrické lékařské asociace, Angélique Coetzee (61) hlásí:“ Bez ohledu na to, zda byli pacienti mladí nebo staří, zda byli očkovaní nebo ne, ať už s předchozími chorobami nebo bez nich, vidíme mírné průběhy, aniž bychom je potřebovali hospitalizaci pacientů.“

 34. Ze všech vakcín minulých staletí, jako je černý kašel, záškrt, tetanus, neštovice, spalničky, zarděnky, příušnice, hepatitida, tuberkulóza atd., nikdy neexistovala vakcína, kde byste museli nosit masku a držet si roušku. vzdálenost, i když jste plně očkováni. Nikdy jsem neslyšela o VAKCÍNĚ, která způsobí šíření viru i po očkování. Nikdy jsem neslyšela o odměnách za vakcínu v minulosti tohodle typu: (bratwurst, poukázka, poukázka do nevěstince Rakousko), slevové bonusy, loterie o byt,boty, mobil… Dosud v minulosti nedošlo k žádné vážně diskriminaci, pokud jste nebyli očkováni, nikdo se nepokusil, abyste se cítili jako špatný nebo sobecký člověk na nátlak masmédií. Nikdy jsem neslyšela o vakcíně, která ovlivňuje vztahy mezi rodinami, Vyhrožujte nebo rozdělujte kolegy a přátele. Nikdy jsem neviděla VAKCÍNU, která by s omezeními a nátlakem ohrožovala tolik živobytí jako je právo na práci, školu, univerzitu a nemocnici., výběr zboží, že vánoční dárky tam nesmí být v košíku, viz Rakousko atd. Ze všech výše uvedených vakcín jsem nikdy neviděla VAKCÍNU, jako je tato, která diskriminuje společnost jako dnes, rozděluje ji na neočkované / očkované, plně očkované a odsuzuje a dezintegruje . Zatímco lidi se na zakázku této pseudo vakcíny,mezi sebou perou vzájemnými výčitkami, vláda přijímá různé zákony v pozadí. Tato vakcína dělá všechny nechutnosti, které jsou zde zmíněny, ALE NE TO, K ČEMU JE PRÝ jakože URČENA, tak k čemu? Nikdy jsem neviděla vakcínu, kde výrobce odtajní info až za několik desítek let. Nikdy jsem neviděla vakcínu, která se bude aplikovat možná i 2x ročně. Tohle je vakcína? To je označení vakcína? Je to správně?

  • ….je snad už jen otázkou času kdy sáhnou kvůli té vakcíně i na rodiče a jejich nezletilé děti, pokud nebudou všichni správně společně v jenom bydlení očkování? Kam až zajdou? Kdy záleželo tak silně systému na vašem zdraví, jak to deklaruje v současnosti , kdy tak přehnaně silně, překotně a neoblomně činil v minulosti, prej ))) v prospěch člověka??? Stejný obraz, kdy takový byl??
   … Nebyl… Proč najednou taková změna?

   Pořád Vám, to přijde normální?

  • Nikdy nebylo potřeba mít doklad o očkování třeba do restaurace-

   • a taky nikdy nebylo potřeba se testovat ještě po očkování tak dlouhodobě , i když nemám příznaky té nemoci proti které jsem očkovaná, tak testovat zda ji prej nemám i když mi nic není, to nikdy nebylo . A taky nikdy žádná pandémie, epidémie netrvala déle, než dva roky, nikdy!

 35. …proč se tak bránílo alternatívě prevencí a jeho programu, když finančně by to šlo? Proč to teda aspon nešlo současně společně s tím jejich očkováním a ze stejnou váhou obsahu ? Proč? a když šlo, tak jenom velmi , velice slabé echo občas o prevenci v podobě hlesnutí ohledně déčka a opět mohutná masírka očkování Proč to bylo takhle?
  Protože …?

 36. Co se děje s mrtvými buňkami v lidském těle?

  Slyšeli jste někdy lékaře, že by se zabýval otázkou, co se děje s mrtvými buňkami v lidském těle? Já ne a myslím, že o tuto otázku se nikdo ani neotřel. Proč?
  https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/2021/11/co-se-deje-s-mrtvymi-bunkami-v-lidskem.html

  Covidové šílenství nabírá na obrátkách

  https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/2021/11/covidove-silenstvi-nabira-na-obratkach.html

 37. Hegerovská NULA opäť zažiarila – vyjadril sa, že zavedie po novom roku povinné očkovanie: https://www.hlavnespravy.sk/heger-v-suvislosti-s-povinnym-ockovanim-uviedol-ze-smer-je-dany-a-ideme-po-nom/2791972 .
  Tak počúvaj ty primitív a psychopat (ako aj tvoji posluhovači), nebojíme sa ťa (vás) a nebudeme rešpektovať tvoje (vaše) zvrátené satanské, protidemokratické, protiľudské a fašistické právne predpisy, strčte si ich všetky aj so zvyšnými očkovacími látkami hlboko do svojich análov, kým vám ich tam nenapchá čoskoro rozzúrený národ !!! Tikajú vám posledné minúty vlády, vy hajzli zapredaní ! Nedochádza vám, že už ľudia nemajú po vašom vládnutí čo stratiť, aby si vás podali? Stále vám to nedochádza? Nie?! A Pelle s HLAS-om túži po rovnakom konci? Nuž vyčkajte teda všetci času… prijatím povinného očkovania to konečne spustíte na plno !!!

 38. hľadač pravdy

  N o v á informácia

  ,,Vrabce čvirikajú“, že niekedy na jar budúceho roku by sa mala objaviť – mala by dostať schválenie nová európska vakcína!

  Má ísť o takzvanú ,,celovírovú vakcínu“ alebo aj ,,mŕtvu vakcínu“, teda by to mala byť ,,klasická vakcína“.
  ,,Ministerstvá pravdy“ v jednotlivých štátoch sveta a propagandistické média to budú zrejme predstavovať ako alternatívu pre osoby, ktoré doposiaľ neboli ,,očkované“ a pre ľudí, ktorí odmietali ,,mRNA vakcínu“.
  Od jari 2022 (po dvoch rokoch brutálneho teroru, neustáleho klamstva, širení strachu, fašizácie spoločnosti, postupnom zavádzaní digitálnej diktatúri a zrýchľujúcom sa totálnom zotročovaní ľudstva) tak lóže budú chcieť ľuďom už naozaj len dobre, a ako povedal jeden zasvätení blázon ,,Dobre bude“, ako vlastne uvádza aj Steve Cook v závere tohto článku…

 39. Milá redakcia, ja vás rada čítam aj bez plandémie, lebo vaše články pomáhajú hľadať prirodzené spôsoby liečby a ja sama som dôkazom, že je to naozaj účinné, ale nie sú niektoré články už trochu príliš veľká utópia? 🙂

 40. tak už ne v 2076…
  cituji:¨
  To by znamenalo, že celá zásoba dokumentů by mohla být plně uvolněna až v roce 2096. Původní plán FDA by znamenal, že dokumenty nebudou schváleny dříve než v roce 2076, tedy za 55 let.

  zdroj FDA nyní požaduje 75 let na zveřejnění dokumentů o vakcínách Pfizer viz link více
  https://uncutnews.ch/fda-will-jetzt-75-jahre-fuer-die-freigabe-von-pfizer-impfstoff-dokumenten/

 41. cituji:
  A čo je podstata toho čo tu prebieha? Zakázať vám chodiť do kaviarni? Kontrolovať vás, sledovať vás, riadiť vás, zotročiť vás?

  To, že doteraz sme mali nejaké pomyselné kvazi slobody, nebolo preto, že by sme sa o ne nejak pričinili ale preto, že nám to bolo dovolené, a více viz zdroj

  http://www.nadhlad.com/content/otroctvo

 42. Lekári chcú pritvrdiť proti neočkovaným: TOTO všetko by si mali platiť z vlastného vrecka!
  Ja neviem či ten lekár sa nestretol s tým, že zaočkovaní a majú ťažší priebeh choroby a aj prenášajú vírus. Tak aké je to očkovanie super keď nerieši problém.
  Pretože ak je treba sústavné preočkovávanie tak to je vakcína na dve veci

  Tak ak všetci platíme odvody do zdrav. poisťovní rovnako, tak máme nárok na rovnakú starostlivosť v akejkoľvek chorobe včetne covidu. To ako keby povedal, že ten kto je pernamentne chorý na iné choroby a druhý je zdravý, tak čo ten chorý si má platiť?
  Váž. p. doktor nech lieči a nech nevypľúva sprostosti, lebo potom nech ide liečiť zvieratá a nie ľudí. Každý si má o svojom zdraví rozhodovať sám a nie hocikto včetne lekára. Lenže neliečiť ľudí, len ich zavrieť mezi štyri steny aj to by mal niekto zaplatiť ak sa mu zdravotný stav zhorší , aj o tom treba porozmýšľať.

  • A taky jde z kapes neoček ta jejich nekonečná vakcinace a reklama kolem toho, takže na to jim finance neoček nevadí, že…a pak taky pojede neočko finančně v tom až se budou očka škrábat zdravotně z těch vedlejších zážítků časem , z té slavné opakující se vakcinace.

  • a že se cáluje tohle, cituji:
   Operativní změnu pohlaví plně hradí pojišťovny. „Za jednoho pacienta s operativní přeměnou pohlaví uhradí zdravotní pojišťovna zhruba 100 tisíc korun,“ uvádí mluvčí Oborové zdravotní pojišťovny Nicol Lenertová.
   Vše ostatní, tedy estetické operace, které mají přeměnu až pouze „vylepšit“, si pak trans lidé hradí sami.

   pro sichr opakuji:
   uhradí zdravotní pojišťovna zhruba 100 tisíc korun,“
   opakuji a cituji do třetice : uhradí zdravotní pojišťovna zhruba 100 tisíc korun,“

   • nebo: Léčba závislostí stojí ročně asi 1,5 miliardy korun ze zdravotního pojištění, další peníze řeší její sociální dopady nebo prevenci. Vážný problém má podle odhadů odborníků minimálně půl milionu Čechů. V rozhovoru s ČTK to řekl Národní protidrogový koordinátor Jindřich Vobořil. —a to byla pálka z roku 2017, kdoví kolik je to už dnes.
    a stát z toho nic nemá, to není cigareta a alko s dph…ale to neva, hlavně musíme vyřešit neočka a strašit je placením!

    • Drogy však neznamenají enormní finanční zatížení jen pro člověka, který je užívá, ale i pro stát, potažmo daňové poplatníky. Jednak jsou tu přímé důsledky zmíněné kriminální činnosti v souvislosti s opatřováním si prostředků na nákup drog.
     Drogy však neznamenají enormní finanční zatížení jen pro člověka, který je užívá, ale i pro stát, potažmo daňové poplatníky. Jednak jsou tu přímé důsledky zmíněné kriminální činnosti v souvislosti s opatřováním si prostředků na nákup drog.
     https://www.mesec.cz/clanky/kolik-stoji-v-cesku-drogy/

     …ale hlavně neočka řešit, ok, tak ale distanc od jiných plateb, a uvidíme!

     • oprava citace, moje chyba mám to tam2x
      K tomu je však třeba připočítat i obrovské náklady vydávané na činnost policie, soudů, státních zastupitelství, náklady na vězeňský aparát a odvykací léčbu drogově závislých. Tyto částky jdou do miliard korun ročně. Jen na protidrogovou prevenci a léčbu narkomanů stát a samosprávy každoročně vynakládají přes 200 miliónů Kč.

      Dále sem patří i náklady na řešení mnohdy velmi závažných zdravotních komplikací osob užívajících drogy. Například léčba onemocnění hepatitidou typu C, která je mezi uživateli nitrožilně aplikovaných drog velmi rozšířena, stojí u jednoho pacienta řádově několik set tisíc korun. V případě AIDS jsou náklady na léčbu ještě o řád vyšší. Všechny tyto náklady přitom jdou z veřejného zdravotního pojištění, které si drogově závislý člověk obvykle sám neplatí, protože nevykazuje žádné příjmy.
      https://www.mesec.cz/clanky/kolik-stoji-v-cesku-drogy/

  • až si budú platiť starostlivosť na urgente ožratí, až si budú platiť aj hospitalizáciu zlámaných končatín kvôli alkoholu, až si budú tí s nadváhou platiť všetko čo si spôsobili svojim obžerstvom, až si budú fajčiari platiť všetko čo si spôsobili cigaretami….atď

 43. https://cz24.news/nova-agenda-eu-usa-pre-globalnu-zmenu-dolezite/
  NOVÁ AGENDA EÚ – USA PRE GLOBÁLNU ZMENU – Dôležité!

 44. https://cz24.news/berliner-zeitung-priniesol-spravu-kochovho-instituctu-rki-vsetci-nakazeni-omikronom-v-nemecku-su-ockovani/
  Berliner Zeitung priniesol správu Kochovho inštitúctu RKI: VŠETCI NAKAZENÍ OMIKRONOM V NEMECKU SÚ OČKOVANÍ

 45. https://cz24.news/brazilsky-prezident-proklina-vakcinacni-pasy-radsi-bych-umrel-nez-ztratil-svou-svobodu-covid-pasy-jsou-voditka-pro-psy/
  Brazilský prezident proklíná vakcinační pasy: ‚Radši bych umřel, než ztratil svou svobodu. Covid pasy jsou vodítka pro psy!‘

 46. https://cz24.news/eu-vyclenila-15-miliardy-eur-nasich-penez-na-podporu-podvratnych-politickych-neziskovek-proti-nam/
  EU vyčlenila 1,5 miliardy eur našich peněz na podporu podvratných politických neziskovek proti nám

 47. https://cz24.news/judr-krajnikova-uz-aj-sulik-priznal-ze-mikasove-vyhlasky-su-nezakonny-bullshit-instrukcie-ako-sa-branit-nezakonnostiam-mafianskej-vlady-na-stiahnutie/
  JUDr. Krajníková: UŽ AJ SULÍK PRIZNAL, ŽE MIKASOVE VYHLÁŠKY SÚ NEZÁKONNÝ BULLSHIT! Inštrukcie ako sa brániť nezákonnostiam mafiánskej vlády – na stiahnutie

  https://cz24.news/judr-harabin-vlada-priznala-ze-cely-cas-az-dodnes-pachala-trestnu-cinnost-a-zneuzivala-pravomoci-verejneho-cinitela-videa/
  JUDr. Harabin: „VLÁDA PRIZNALA, ŽE CELÝ ČAS AŽ DODNES PÁCHALA TRESTNÚ ČINNOSŤ A ZNEUŽÍVALA PRÁVOMOCI VEREJNÉHO ČINITEĽA“ (VIDEÁ)

 48. https://cz24.news/ustavny-expert-doc-jan-drgonec-povinne-ockovanie-a-pravna-ochrana-pred-nim/
  Ústavný expert doc. Ján Drgonec: POVINNÉ OČKOVANIE A PRÁVNA OCHRANA PRED NÍM

 49. https://cz24.news/jak-se-da-efektivne-pusobit-na-statni-moc-a-lamat-vladni-zlovuli-video-54-min/
  JAK SE DÁ EFEKTIVNĚ PŮSOBIT NA STÁTNÍ MOC A LÁMAT VLÁDNÍ ZLOVŮLI (VIDEO CZ Titl, 54 MIN)

 50. … už sa len opakuje a opakuje… https://tadesco.org/obdrzeli-jsme-dulezitou-zpravu-jejich-konec-se-nezadrzitelne-blizi/ ale reálny posun stále nejako nevidím… Nepomôžem si. Už aby to bolo !!!

 51. Z knihy Klause Schwaba:

  “Alespoň 4 miliardy ´nepotřebných darmožroutů´ by mělo být vyhlazeno do roku 2050 prostřednictvím válek, organizovaných epidemií, rychle se šířících nemocí a hladomorů. Skupinám, které nepatří k elitě, bude množství energie, stravy a vody regulováno na minimum, počínaje bílým obyvatelstvem západní Evropy a Severní Ameriky a poté i dalším rasám.

  Obyvatelé Kanady, západní Evropy a Spojených států budou decimováni rychleji než obyvatelstvo dalších kontinentů, dokud nebude dosaženo ovladatelnější jedné miliardy celosvětové populace, z čehož 500 miliónů budou tvořit čínské a japonské rasy. Jsou vybrané z toho důvodu, že jejich příslušníci jsou již po staletí zvyklí na systematické řízení a podrobují se autoritám bez otázek.”

 52. https://aeronet.cz/news/video-tvurce-a-vynalezce-mrna-technologie-odvysilal-sokujici-prohlaseni-ve-kterem-varuje-rodice-co-hrozi-jejich-detem-pokud-je-nechaji-naockovat-genetickym-mrna-roztokem-detem-pry-hrozi-poskozeni/
  VIDEO: Tvůrce a vynálezce mRNA technologie odvysílal šokující prohlášení, ve kterém varuje rodiče, co hrozí jejich dětem, pokud je nechají naočkovat genetickým mRNA roztokem! Dětem prý hrozí poškození reprodukčních orgánů, poškození srdce, mozku, nervů, cév a především nezvratné změny imunitního systému, který natrvalo přestane fungovat a jedinec se stane do konce života závislým na antivirotikách a vakcínách! Toto prohlášení tvůrce mRNA technologie rezonuje s prohlášením objevitele viru HIV, že v SARS-Cov-2 objevil sekvence viru HIV!

 53. https://www.extraplus.sk/clanok/klus-mam-pre-vas-tip-na-vianocny-darcek-tretiu-davku-vakciny
  KLUS: MÁM PRE VÁS TIP NA VIANOČNÝ DARČEK – TRETIU DÁVKU VAKCÍNY

 54. https://www.infovojna.sk/article/v-holandsku-maju-ludia-plne-zuby-mengeleho-klonov-a-tyranov-v-sluzbach-farmabiznisu-obliekajucich-si-plaste-vedcov-a-zdravotnikov-tamojsia-virologicka-bola-konfrontovana-s-opravnenym-hnevom-obcanov-a-teraz-ziada-proti-nim-zakrocit
  V Holandsku majú ľudia plné zuby Mengeleho klonov a tyranov v službách farmabiznisu obliekajúcich si plášte vedcov a zdravotníkov. Tamojšia virologička bola konfrontovaná s oprávneným hnevom občanov a teraz žiada proti nim zakročiť

 55. https://www.infovojna.sk/article/video-genocida-pomoci-remdesiviru-odhalena-dkazy-jak-se-dr-fauci-chystal-zabijet-lidi-jiz-pred-zacatkem-plandemie
  VIDEO: Genocida pomocí Remdesiviru odhalena & důkazy, jak se Dr. Fauci chystal zabíjet lidi již před začátkem Plandemie

 56. https://www.naturalnews.com/2021-12-15-covid-vaccine-kills-tens-of-thousands-affects-millions.html
  EU, UK, US combined report 7 million COVID vaccine adverse events, over 42,000 registered deaths
  EÚ, Spojené kráľovstvo a USA spolu hlásia 7 miliónov nežiaducich účinkov z COVID očkovania, viac ako 42 000 registrovaných úmrtí

  Killer virus or killer vaccine?
  Vraždiaci vírus alebo vražedná vakcína?

  Hidden vaccine agenda
  Skrytá očkovacia agenda

  COVID-19 vaccines do not save lives. They are just tools in the money-making operation of Big Pharma.
  Vakcíny proti COVID-19 nezachraňujú životy. Sú to len nástroje na zarábanie peňazí Big Pharma (farmaceutického priemyslu).

 57. https://www.banned.video/watch?id=61b938411eb4461e604c71b1
  Dr. Lee Merritt Warns 5G Linked to Global COVID-19 Outbreaks
  Dr. Lee Merritt varuje, že 5G je spojené s globálnymi epidémiami COVID-19

 58. https://www.banned.video/watch?id=61b96a057a44fc1fe141b53d
  Fauci Admits To World That Vaccines Can Make You Sick
  Fauci priznáva svetu, že z vakcín môžete byť chorí

 59. https://www.youtube.com/watch?v=M4ZRcDygz1I
  VYRÁŽAME! Zajtra o 19tej z Tyršovho nábrežia🚗🚕🚙

 60. https://www.youtube.com/watch?v=yDQAZGn_0-s
  Máš peniaze? Ošetria ťa. Si chudobný a chorý? Lacnejšie ťa vyjde pohreb.

 61. Moderátor vakcinačnej propagandy Marcel Forgáč: „Zlomyseľne túžim, aby najväčšie antivax svine museli za ošetrenie platiť“
  Snívam o tom, že niekto Ficovi, Pellemu a ďalším excelovsky ukáže, koľkých ľudí svojím popieraním vakcinácie vlastne zabili, dodal známy moderátor, ktorý za očkovaciu propagandu vo verejnoprávnej RTVS zinkasoval 34-tisíc eur.

  Okolo 10 tis. nežiaducich účinkov vakcinácie aj keď nie všetci sa priznali, Koľkým sa covid vrátil a koľkých očkovanci ďalej nakazili, veď prečo 2-3-4 a nekonečné dávky však to mala byť sloboda, zdravie a koľkí aj zomreli po očkovaní a nie sú zaradení v štatistikách ŠUKLu.

  A prečo by sa mali očkovanci liečiť z našich zdravotných dávok, ty hujer.
  Myslím si, že jednotlivé TV by mu mali dať stopku, veď sa podujal na podvod s covid lotériou, to bola aká škoda aké milóny išli do vetra a komu pomohli a koho
  zachránili, iba viacej poškodili tú prázdnu špajzu.

  To hovorí ten čo sa podujal na odpornú vakcinančnú kampaň zas ktorú zhrábol super prachy.
  Aj my si prajeme, aby reklamné „svine“ zmizli z obrazoviek, tá doba príde keď si pomaly ani neškrtneš.
  Toto je ten dnešný výkvet spoločnosti.

 62. …Ďakujem moc Portál Bádateľu aj tu ostat.diskutujúcim za mnohé prínosné informácie potrebné v tejto situácii pre nás všetkých…človek sa tu veľa dozvie, sú to cenné rady, ako vydržať. v tomto vymysl. a nezmysel.,,koronocirkuse“…

 63. A další–nikdy nebylo po očkování ještě se dlouhodobě testovat i když nemám příznaky, zda to proti čemu jsem očkována , zda to nemám, to nikdy nebylo.
  a opět další nikdy—Taky žádná pandémie, epidemie netrvala nikdy přes dva roky.

 64. Máme nové slobodné fórum pre nezaočkovaných a všetkých ostatných odporcov „nového normálu“ a koronafašizmu na Slovensku a v Čechách:

  https://tinyurl.com/nezaockovani

  Mimo Facebook a s dôrazom na anonymitu. Radi vás tam uvidíme!

 65. Fajn článok, ale možno to nebudú práve vedci kto zachráni ľudstvo. Pretože vedci morálne tragicky zlyhali. Práve tu a teraz. Aj na celom svete.

 66. KOVIDBARÓN!

  zobuďte sa mŕtvoly už vopred určené na likvidáciu,tu vám nič nepatrí,sem vás nikto nevolal,vy ste tu nič nevytvorili a ani nevymysleli-len sa veziete v davoch ako nejakí paraziti,ktorí si namýšľajú,že všetko je ako má byť a že všetko je tu iba kôli vám….a preto tu všetko len ničíte,vzdelanie si strčte do zadočkov-to je iba vymývanie mozočkov čo sa robí na školách….podstatné je byť kámoš so smrťou a akceptovať ju ako niečo čo je nad životom a prevyšuje ho a hlavne nebyť ako ste vy-by vaším opakom a protipólom (KOVIDBARÓN!)

 67. Plný súhlas

 68. KOVIDBARÓN!

  ,,,,rozumnejší prežijú-len čoho sa tu dočkajú a ako dokážu aj za tých,ktorí tu už nebudú splatiť štátne dlžoby keď výroba a dopyt poklesnú a dlžoby permanentne bez rizika rastú?? Jediným možným východiskom je ak by sa splatenia dlhov veritelia už nedožili,ale toto sa zrejme nestane,lebo „oni“ fungujú v inom levely,,,,a čo je to vlastne ten trh práce-no predsa klietka pre vtáčiky,zasa budete meniť hodiny zo života za digitálne neexistujú peniaze ktoré na vás zamestnávatelia dodnes zo svojho nemíňajú,ale spoliehajú sa na dohodnutú a povinnú štatnu pomoc,,,,platíte si časť miezd sami a vaši potomkovia,len vám to tak mteraz nepripadá,vaši potomkovia vás za toto bez rozumu budú nenávidieť a preklínať,lebo nieje človek ako človek.Ľudstvo je dookola nepoučiteľné a bez možnosti nápravy-je zbytočné niečo na ľudstve meniť,je to iba veľká svorka hladných vlkov a kto chce mať s vami kľud-musí vás pravidelne buď vykrmovať,alebo vás likvidovať,,,,tak len pracujte profitujte a nenechajte sa pri tom rušiť!

Pridajte komentár

*