Dáta zdravotníckych úradov ukazujú, že covidové vakcíny skracujú život o 25 rokov


Print Friendly, PDF & Email

Dáta zdravotníckych úradov ukazujú, že covidové vakcíny skracujú život o 25 rokov

(Sean Adl-Tabatabai, Newspunch) Americký úrad pre kontrolu a prevenciu ochorení (CDC) pripustil, že očkovanie proti Covid-19 skracuje dĺžku života človeka až o 25 rokov, pretože mRNA sa v ľudskom tele správa ako „pomaly pôsobiaci genetický jed“.

Pred rokom mali očkovaní Austrálčania 11-násobne vyššiu pravdepodobnosť, že chytia omicron ako ich neočkovaní kolegovia. Teraz, ako to ukazujú najnovšie štatistiky NSW Health, je u očkovaných dvoma dávkami táto pravdepodobnosť  až 20-násobne vyššia a u očkovaných troma dávkami až 35-násobne vyššia.

Medzitým najnovšie údaje od Clevelandskej kliniky a najnovšie oficiálne údaje z USA analyzované Joshom Stirlingom, zakladateľom Insurance Collaboration to Save Lifes (Poistná spolupráca pre záchranu životov) a najlepším bývalým poistným analytikom, ukazujú skutočne nadmieru znepokojujúci trend.

Poškodenie zdravia spôsobené každou dávkou vakcíny sa časom nezmenšuje. Pokračuje donekonečna.

Údaje CDC o celkovej úmrtnosti zo všetkých príčin ukazujú, že každá dávka vakcíny zvýšila v roku 2022 v porovnaní s rokom 2021 úmrtnosť o 7%.

Ak ste teda dostali 5 dávok, mali ste o 35% vyššiu pravdepodobnosť úmrtia v roku 2022 ako v roku 2021. Ak ste dostali jednu dávku, mali ste o 7 % vyššiu pravdepodobnosť úmrtia v roku 2022 ako v roku 2021.

Ak ste zostali neočkovaní, potom nebolo o nič pravdepodobnejšie, že zomriete v roku 2022 v porovnaní s rokom 2021.

Údaje Clevelandskej kliniky

Na nasledujúcom grafe sú zobrazené miery infekcie covidu za 98 dní od 12. septembra 2022, kedy bola bivalentná vakcína prvýkrát ponúknutá zamestnancom Cleveland Clinic. Nebola nariadená ako povinná, len ponúkaná.

Takže dňa 22. septembra 2022 bolo 6 199 zamestnancov neočkovaných, 2 359 bolo očkovaných jednou dávkou, 13 804 malo dve dávky, 20 798 malo tri dávky a 3 538 malo štyri alebo päť dávok pôvodnej vakcíny proti covidu, ktorá bola navrhnutá proti referenčnému vírusu Wuhan Hu1 neizolovaného z človeka, ale vytvoreného modelovaním na počítači.

Výsledky ich štúdie, graficky znázornené vyššie, ukazujú, že čím viac dávok pôvodnej vakcíny ste dostali, tým väčšia bola pravdepodobnosť, že ochoriete na covid. Inými slovami, pôvodná vakcína proti covidu je nielen neúčinná na variant omicron, ale v skutočnosti je anti-účinná, teda riziko ochorenia zvyšuje.

Nejde teda o vakcínu proti covidu. Je to „anti-vakcína“. Poškodzuje váš imunitný systém spôsobom závislým od dávky. Čím viac dávok dostanete, tým viac škody spôsobíte svojmu imunitnému systému.

Autor štúdie to prvýkrát videl v Správe o dohľade nad vakcínami britského Úradu verejného zdravotníctva (PHE) a svoje zistenia zverejnil pre samotných zamestnancov PHE aj na svojej webovej stránke The Expose dňa 10. októbra 2022.

Liečba osteoporózy

Skutočnú „vedu“ teraz vykonáva Clevelandská klinika. Genetické vakcíny (mRNA aj vektorové) poškodzujú váš imunitný systém a zvyšujú pravdepodobnosť, že budete infikovaní covidom (ale aj akýmkoľvek iným infekčným ochorením).

A nielen to. Navyše majú aj strašné vedľajšie účinky na kardiovaskulárny, neurologický a reprodukčný systém človeka, vrátane zvýšeného rizika rakoviny.

Covidové vakcíny nie sú ničím iným ako povinnou liberálno-progresívnou eutanáziou

Údaje CDC o úmrtnosti na všetky príčiny ukazujú, že s postupujúcimi rokmi sa u každého očkovaného človeka zvyšuje pravdepodobnosť úmrtia s mierou 7% na každú dávku vakcíny na každý ubehnutý rok. Je to pomaly pôsobiaci genetický jed.

Ak by sa ľudia zotavovali z prvej dávky, potom by to nemalo presne rovnaký účinok ako piata dávka (konkrétne 7% nárast úmrtnosti). Toto je dlhodobý problém. Ľudia sa nezotavujú zo škôd spôsobených covidovými „vakcínami“ z hľadiska nadmernej úmrtnosti.

Takže, ak vezmeme za základ rok 2021, osoba s 5 dávkami by mala v roku 2031 o 350% (7x5x10) vyššiu pravdepodobnosť úmrtia, v roku 2041 o 700% (7x5x20) vyššiu pravdepodobnosť úmrtia a v roku 2051 o 1050% (7x5x30) vyššiu pravdepodobnosť úmrtia v porovnaní s neočkovanou osobou.

Je to ako zložené úročenie – čím dlhšie šporíte, tým viac „našporíte“ (do hrobu).

S použitím tohto výsledku môžeme vypočítať stratu strednej dĺžky života pre 30-ročného muža nasledovne… Očakávaná dĺžka života 30-ročného neočkovaného muža vo Veľkej Británii je okolo 80 rokov. Môže teda očakávať ďalších 50 rokov života. Vo veku 80 rokov bude 50% neočkovaných mužov mŕtvych a 50% stále živých.

Teraz sa pozrime na to, ako očkovanie ovplyvní vek, v ktorom bude 50% mužov mŕtvych:

 • Neočkovaní – 50% mužov bude mŕtvych vo veku 80 rokov
 • 1 dávka – 50% mužov bude mŕtvych vo veku 67 rokov
 • 2 dávky – 50% mužov bude mŕtvych vo veku 62 rokov
 • 3 dávky – 50% mužov bude mŕtvych vo veku 60 rokov
 • 4 dávky – 50% mužov bude mŕtvych vo veku 57 rokov
 • 5 dávok – 50% mužov bude mŕtvych vo veku 56 rokov

Záver

Toto je daň za vašu dôveru v štát, štátne inštitúcie, zdravotnícke úrady, skorumpovaných lekárov, podvodnú medicínu, zločineckú vládu, nacistických politikov a zapredané médiá hlavného prúdu. Tomuto sme sa aj my na našej stránke snažili od samého začiatku zabrániť.

Polovica zaočkovanej populácie na Slovensku (v Česku o niečo viac) je hrozne veľké číslo, ale v porovnaní s mnohými západnými krajinami, kde majú mieru zaočkovanosti nad 90%, je to relatívne skvelý výsledok.

Bohužiaľ nie pre tých, ktorí napriek veľkému množstvu varovaní sadli vyššie menovaným genocídnym zločincom na lep.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Sean Adl-Tabatabai, newspunch.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Od začiatku mRNA očkovania uplynuli zhruba dva roky a už sa vie, že skráti život o 25 rokov. „Pozoruhodná“ prognóza.

  • Marek Košice

   Popravde- SER*EM už na všetky stránky, ktoré sa bavia o vakcínach, NWO, covide, zrušeniu hotovosti, zavedeniu eutanázií, vojne a podobne. PREČO? Pretože každý rok môže byť ten posledný ktorý prežijem(E), a nebudem si preto ničiť zdravie denným pripomínaným toho, čo už dávno viem – a teda toho, že tu vládne Satan so všetkými jeho agendami. H*VNO Z TOHO, že po smrti sa narodím znova… Ale minimálne 18 rokov od začiatku môjho budúceho života budem proste neplnoletý, a minimálne prvých 15 rokov budem môcť riadiť H*VNO vo svojom živote. A bola by tragédia, keby som sa narodil nejakému „promainstreamovému“ páriku, či nebodaj boh vie kde do akej krajiny, do akého životného štandardu… PRETO J*BAŤ NA TO ŽE EXISTUJE REINKARNÁCIA, nakoľko nemám ABSOLÚTNE ŽIADNU ZÁRUKU, že po smrti tohto môjho tela ten budúci život bude lepší. Pravdepodobne NEBUDE, takže….. F*CK, majte sa vážení, toto je naozaj môj posledný koment, a ja 5 MINÚT PRED DVANÁSTOU začínam PRESTÁVAŤ MYSLIEŤ na to čo sa deje……….. Načo si denne pripomínať to, že je tu nejaké percento, že budem mobizilovaný do vojny a umriem? ABY SOM TEN ČAS KÝM SA TAK STANE strávil v utrpení (aj keď nie „akútnom“, ale prítomnom)??? NIE. Pretože…………..JE ČAS ODÍSŤ. A ja to odporúčam každému z vás, každému, čo VIETE O TOM ČO SA DEJE, NIČ NOVÉ VÁS NEPREKVAPÍ, A TEDA STE TU ZBYTOČNE……Akurát tu strácate čas a márnite MOŽNO posledné mesiace (alebo pár málo budúcich rokov) svojho života…………..a negatívne emócie z týchto článkov (a rôznych iných na iných blogoch, FB, Youtube, atď) vám len zhoršujú zdravie, pretože takto to funguje…………UKÁžTE SVOJU INTELIGENCIU A NASLEDUJTE MA………….Prečo? Pretože NIKTO NOVÝ na bádateľa už aj tak nezablúdi……..TÍ, KTORÍ NEBOLI „OTOČENÍ“ DOTERAZ, SA „NEOTOČIA“, a keď áno, tak nie preostredníctvom tých, ktorých nazývali celé tri roky DEZOLÁTMI, ale prostredníctvom nových životných skúseností, ktoré zažijú. Takže ani bádateľ, ani aeronet, otevrisvoumysl, atď…….. UŽ NEMAJÚ ZMYSEL…….. Ich expirácia skončila (bádateľ by sa mohol znova venovať článkom o zdraví)……….Už nikoho „NEOTOČIA/NEPREVRÁTIA“, lebo NIKTO nový po troch rokoch „dezolátovania“ na alternatívcov sem nezavíta…. A čo myslíte, koľko 15-18 ročných deciek, ktoré „prekukli“ sem zavíta? Je ich tak ŽALOSTNE málo, že……to za to ani nestojí. Budú ZOMLETÉ okolím, sú to už virtuálne životy, do mobilu a obrazovky čumia celý voľný čas, napoly sú to už POČITAČE a nie ľudia…….. Transhumanizmus v plnej paráde. Koľko očkovaných je z 15-18 ročnej mládeže tu na Slovensku? 90%? ………A tí noví čo sem prídu uvidia tie BULVÁRNE nadpisy článkov a hneď ich to právom odradí……..

   Nestrácajme tu čas, TU SA OSVIETENÝMI NESTANEME, A OSVIETENIE JE TO JEDINÉ, ČO NÁM MôŽE ZABEZPEČIŤ SA SEM (čiže do Pekla) UŽ NEINKARNOVAŤ. Osvietenie je NEKOMPATIBILNÉ s kŕmením nízkych vibrácií, ktorými sú ĽÚTOSŤ, HNEV, SKLAMANIE, STRACH, BEZNÁDEJ……… A na čo slúži pripomínanie si toho čo sa deje (tými istými článkami, akurát s inými dátumami, menami, číslami, ale pointa je tá istá – informujú nás o tom, čo už dávno vieme, len nevieme že presne kedy, presne čo a koľko) ??? NA ŽIVENIE TÝCHTO NEGATÍVNYCH NÍZKYCH VIBRÁCIÍ, ktoré nám na rovných 100% znemožnia stať sa osvietenými.

   KAŠLEM NA CELÝ INTERNET…… Dám si 15 minút denne, a aj to nie každý deň, ale len keď budem potrebovať niečo zistiť – pozrieť mail, niečo objednať (čo nemajú v obchode)……..Ale už NIČ O TOM, ČO SA CHYSTÁ.

   A čo vy? Budete tu stále? KOMU TÝM PROSPEJETE? DOBRU? NAOPAK……….

   Tentoraz s istotou, lúčim sa s vami, už neťuknem na žiadnu stránku, nebudem čítať nič o tom čo sa deje, čítať ani pozerať, ani počúvať…… STačí, že viem toto : VYHÝBAŤ SA OČKOVANIU, MAŤ NEJAKÉ ZÁSOBY POTRAVÍN, MAŤ VYBRATÉ PENIAZE Z BANKY, NEVERIŤ MAINSTREAMU (a teda ani strašeniu typu „covid“ a podobne)………….A to ….STAČÍ…………

   Zbohom ostávajte.

   (Redakcia, nemažte tento komentár, je NA TUTI môj posledný, takže mi takto vzdajte holt)

   Marek z Košíc.

   • Marek z Košíc, keď sa nechcete viac reinkarnovať, tak po smrti nenasledujte svetlo (na konci tunela). Je to pasca. 😉

    • Peter z KE

     Ked nebude nasledovat svetlo tak zostane navzdy duchom alebo co sa stane?

     • To mne taky zajímá. Ví někdo, co se stane, když nebudeme následovat světlo? Nerada bych tu strašila po světě

     • hľadač pravdy

      Květa: ,,Ví někdo, co se stane, když nebudeme následovat světlo?”

      Aj o tomto rozpráva Ian McCormack….
      =================================================
      ,,Ian McCormack – Stretnutie s Bohom – Pohľad do večnosti, je pútavý príbeh mladého muža, surfistu z Nového Zélandu, ktorý bol 5x zasiahnutý najjedovatejšou medúzou sveta zvanou štvorhranka smrteľná – fleckerová – Chironex Fleckeri. Klinicky „zomrel“ ale Boh ho priviedol späť do života, aby podal svedectvo o Božej láske a milosrdenstve a tak zachraňoval duše ľudí pre Boha. Je to príbeh o stretnutí so smrťou a čo sa za ňou skrýva – čo človeka očakáva po smrti. Ian McCormack v nemocnici na približne 20 minút zomrel a počas tejto doby mal zážitok pekla, kam by sa bol dostal, keby mu Boh pri zomieraní nebol ukázal slová modlitby spasenia, ktoré sa modlil v sanitke. Bola to modlitba hriešnika – kajúcnika, ktorá mu zachránila život a spasila ho od večného zatratenia v pekle.
      Je to pútavé a veľmi poučné pre každého, aby sa zamyslel nad svojim vlastným životom a prehodnotil ho.”

      Ian McCormack – Stretnutie s Bohom (slovenský dabing):
      https://www.youtube.com/watch?v=A8OCZy3mdMU

    • Mám za sebou mnoho týchto „zomretí“. U mňa to bol vždy buď Boží Syn alebo príbytok Maha Kailash.

    • Svetlo na konci tunela nie je pasca…..mýlite sa…
     tunel je predsa DNA skrutkovica s výstupom do oceánu Svetla – BIELA DIERA /podstata ľudskej bytosti/ – vesmírne zákonitosti – entanglement
     aj na báze kvantovej informatiky ……/Nobelova cena r.2022/…je to na dlhšiu reč, prešiel som týmto tunelom s NDE fenoménom multi dimenzionálneho podvedomia a poznania….
     pozývam Vás do Liptovského Mikuláša ….Jozef

     • Děkuji Hledači pravdy a Josefovi.
      Já už někde četla, že se nemá jít za světlem, ale už nevím kde. Prý nás zlovolní mimozemšťané posílají stále zpátky na zemi. A co redakce? Z čeho čerpáte Vy?

     • Môžu to byť mimozemšťania, môžu to byť démoni, ktorí posielajú duše späť na Zem, tu im robia zle a potom sa živia ich negatívnymi energiami ako sú strach, nenávisť a podobne. Práve to svetlo je taká vábička. Čerpáme z rôznych zdrojov a mnohé z nich sa prekrývajú, teda nakoniec tvrdia to isté (hinduizmus, budhizmus, publicista David Icke a rôzni ďalší „spiritualisti“).

     • Objektívne

      Když začne být svět 4. dimenze vnímatelný, světlo se zase vrátí.
      Ak chcete byť eťte viac dezorientovaní, tak treba čítať takéto veci.
      https://www.suenee.cz/prechod-do-ctvrte-dimenze/

    • je to fyziologický jav eliminacie zbytkov el. energie. NIČ VIAC.

   • Vladimír

    Ty si sa už sto krát lúčil, a stále si tu.

    • Dejme mu chvilku ,Marek psychicky nezvládá situaci ale má se zas kde „vyplakat „.Každý máme občas zlé období a to jsme jen na začátku to horší ještě jen přijde takže potřebujeme všichni pevné nervy .

     • Obdivuhodná, citlivá reakcia, Magdalena, klobúk dole; každý to nedkáže.
      (Vladko má trochu tvrdšiu šupku, no pod ňou aj on – ako veľa chlapov – ukrýva oveľa mäkšie, zdavé ľudské jadro.)

    • To dělá i jinde.Ale za chvíli je zpátky.I když má jinou přezdívku,jeho rukopis je velmi osobitý

   • No – pekne zúfalo sa tu snažíš zachovať stopu svojej existencie – po všetkom je hovno, len po včelách je med. Nie holt, ale hold! U nás – keďže sme Slávi – tak to skôr berieme ako dvíhanie pohárov a oslavné reči – ale v tvojom prípade?

    „Význam hold v angličtine
    držať
    sloveso

    vziať a držať niečo v ruke alebo v náručí :
    Môžete podržať tašku , kým otvorím dvere ?
    Držal zbraň .
    Dievčatko držalo matku za ruku .
    Držal ju v náručí .
    [ + obj + adj ] Mohli by ste nechať dvere otvorené , prosím ?
    Rosie podala koňovi jablko . _ _
    Všetci , ktorí súhlasia , prosím zdvihnite ruku ( = zdvihnite ruku ) .

    Tezaurus: synonymá, antonymá a príklady
    držať niekoho alebo niečo

    podrž Môžeš to na chvíľu vydržať?
    spona Natiahol sa, aby jej zovrel ruku.
    úchop Dieťa chytilo môj prst svojou drobnou rúčkou.
    spojka Tichá a bledá zvierala matkinu ruku.
    jedno malé dievčatko sa držalo plyšovej hračky.
    visieť Dieťa viselo na matkinej sukni“
    https://dictionary.cambridge.org/dictionary/english/hold
    ————————————-
    No a niekto si práve teraz len tak ležká zmrznutý v zákope, kamarátovi práve odtrhlo nohy, ale ide sa ďalej. Podrž tašku nenáda, držať sa matkinej sukne tóže nenáda. Napriek tomu každý má v sebe tri piliere života – u teba ani chuť, ani motív – len pošahaný svetonázor. „Toto nemažte – toto je list martýra – teda OBETE – na rozlúčku! Dobre – a čo s tvojimi ejakulátmi? „Normálne“ by to chlap nejakej nasypal a mal by pokračovanie – u teba pokračovanie ani náhodou – a srať na to, či to serie aj tvoju matku. Už len staroba a narcistický syn, neschopný pokračovať sám – tak ako sa postará o máti, že. NORMÁLNY človek má toľko kognitívnych povinností voči sebe a ostatným, že naozaj nemá čas byť na internete so svojimi pi.ovinami. Ja práve teraz zanedbávam, že už by som mal začať variť – ale nechce sa mi – a len pre seba. To neznamená, že keď sa preberiem a prefackám po 3 fyzicky náročných dňoch, že tu napíšem list na rozúčku.
    „Všetkým si nám tu dodal chuť do života, motív, aj odvahu“ – a teraz by si nás najradšej stiahol spolu do svojho pekla – ani náhodou!

   • Magdalena

    “ Očkování je organizovaný zločín“ MUDr.Tomáš Lebenhart .
    Mnoho lidí i nových co sem přichází to neví ,neví nebo bagatelizují následky svinstev které produkuje Farmakomafie a lékaři to denně předepisují ,nikdo je nezastaví. Kdyby mi někdo před lety řekl co způsobí očkování byla bych mu vděčná nemusela jsem mít celoživotní problémy ani já ani syn. Tehdy nebylo kde získat informace. Děje se to stále a denně. Očkováním dětí i dospělých ničí zdraví ,životy a nikdo je neodškodní . Je potřebné stále opakovat co způsobuje bílá mafie .

  • To nie je prognóza, to je jednoduchý matematický výpočet používajúci dáta, ktoré už sú dnes známe. Podrobný výpočet sme neuvádzali, ale v origináli článku je k dispozícii, ak by ste mali záujem.

   • Radšej si naštudujete, čo je to z lekárskeho hľadiska prognóza. Prognóza je predpoveď priebehu choroby a konečného výsledku liečby. Keďže podľa vás je očkovaný človek to isté ako nevyliečiteľne chorý, výsledkom je smrť. Matematické modely po dvoch rokoch majú asi takú vierohodnosť, ako mainstreamové modely katastrofického šírenia covidu, ktorý bolo možné zastaviť len lockdownami a očkovaním.

    • Myslite si, ze mRNA ockovacie latky vynasli len nedavno a nestihli ich pred masovim podavanim otestovat na ludoch, napr. niekde v Afrike? Viete kedy bola vynajdena technologia mRNA? Len sa nad tym zamyslite…

     • Určitě testovali.Jakpak jinak by tam udržovali ten AIDS .

     • Nie neviem. Asi ju vynašiel Robert W. Malone, ktorého prvenstvo aj tak spochybňujú. Vraj to bola maďarská biochemička a emigrantka Katalin Karikó. A podľa vás kto? Niekto zo Slovenska?

  • Ty co vakcíny vytvořili zhruba vědí jaké škody a jak rychle v těle způsobí . Já četla dávněji článek od zainteresovaného a ten na tvrdo řekl že každý kdo dostal vakcínu má před sebou nejvíc 10 let života .Dnes víme že některým „zaúčinkovala“ hned nebo do pár měsíců a když né první tak druhá dávka.

  • To je jejich metoda Nejdřív vylekat strašlivou chorobou,pak nalákat na včeličku a nakonec vyjevit pravdu .Až to opravdu praskne,lidi budou vědět,že už nemají co ztratit a budou jednat Určitě nepoběží za Gatesem,Faucim,Válkem…, ale obrátí se na své doktory,kteří jim to doporučovali,na své zaměstnavatele,kteří jim vyhrožovali atd .

 2. mariankosmac

  Covidové vakcíny skracujú život o 25 rokov. Takže v budúcnosti nebudú dôchodci. Tak to skrachuje Kaufland.

  • Kaufland vlastnia tí istí, ktorým patria aj dôchodkové fondy. Takže to, čo stratia v Kaufladne, viac než bohato vykompenzujú úspory dôchodkových fondov. Blackrock & Vanguard rules!

   • Peter z KE

    Asocialna poistovna nemusi vyplcat doch. davky.

   • Magdalena

    Když náhodou omylem zabloudíte do Kaufladu a koupíte zpracované výrobky /salám,salát a pod./ u obslužního pultu, na štítku který vyjede z váhy je uveden jen sotriment, datum-čas a váha .Složení výrobku který vidí obsluha na váze se nevytlačí. Zákazník nemá právo vidět ty jedy kterými ho tráví. Kaufland je hnus a za ním ostatní řetězce .Zničili jsme si kvůli nim malé
    místní obchodíky ,masny ,ovoce-zeleninu, domácí produkty ,ted nám diktují a prodají jakýkoliv předražený humus.

   • Vo filme z roku 2002 – Stroj času je to hlavná myšlienka: https://www.csfd.cz/film/13542-stroj-casu/prehled/

    PS: vtedy tomu ešte diváci moc nerozumeli preto to nízke hodnotenie. Dnes už vidíme, že je to súčasť „soft“ odhalenia.

 3. no sám si si dal návod že vlastne nechceš žiť a presne toto chcú, peniaze za chvíľu zrušia, zásoby na pár mesiacov ti nepomôžu, neveriť nikomu tiež a hlavne ti nepomôže prestať sledovať satanistov lebo presne toto robili tisícky rokov a ľudia nemali informácie a uverili klamstvám že ten druhý je zlý a obaja sa zlikvidovali a satanisti si treli ruky a smiali sa že dvaja sprostý chudobný otroci sa skántrili navzájom

 4. Marek z Košíc napísal to, čo cítim už davnejsie. Nie so všetkým som vždy súhlasila, čo napisal, no teraz mu dávam absolútne za pravdu. Bádateľ kedysi pisal krásne články o zdraví, teraz je to samá hnusná informácia, covid, vojna, politika…ja viem, že je to aktuálne, ale týmto svoju myseľ živit ani ja nebudem.

  • mariankosmac

   Informácie na bádateľovi a podobných stránkach treba brať s rezervou. Netreba to brať smrteľne vážne a odchádzať, to je trochu zbabelé báť sa informácií /ktoré môžu alebo nemusia byť pravdivé/. Na moju psychiku napríklad horšie pôsobia správy v tv alebo Topky, taký pocit akoby sa na mňa nalepilo niečo slizkého. Určite je dobré robiť si občas internetový pôst, tak cca 2 týždne. Niekedy nejdem na internet aj mesiac len si aktualizujem počasie a aplikácie v telefóne a fakt sa cítim lepšie.

   • Pštros s hlavou v písku ale nepomáhá to, jen nevidí. Takhle tu agendu otroctví třeba 2030 zvládnou levou zadní.

  • Magdalena

   Badatele beru jako komunitu lidí se stejným pohledem na systém, který pod články diskutují a vyměňují si informace ,odkazy, názory . Je to jako kavárna kde se probere všechno možný . Nechodíme sem jen kvůli článkům přece.

 5. Magdalena

  Je dobré dělat to i s telefonem a vypnout ho na pár dní ,nebrat ho všude sebou . Mám jen tlačítkový a i tak je to uleva a svoboda.

 6. Magdalena

  Slepice už dávno očkují i kuřata které si kupujeme jsou napíchané svinstvem. Právě u těch drobnochovatelů se nebojím že si koupím svinstvo.
  „U vajec od producentů nad 50 slepic se salmonely bát nemusíte, slepice musí být očkované. U drobnochovatelů je strach na místě,“ říká pro Toprecepty.cz Alena Jalůvková.
  zdroj. https://www.toprecepty.cz/clanky/4559-myjete-vajicka-koupena-v-obchode-pozor-na-to-varuje-farmarka-alena-jaluvkova-muzete-si-zadelat-na-zdravotni-maler/

 7. To je pozitivní zpráva proti tomu že i někdo říkal finální grafenový cyklus je 8. let.

 8. Pripravte sa na nacisticku diktaturu, uz len doladuju detaily, schvalenie pandemickej dohody, zavedenie digitalnej identity, ockovacich pasov a meny! V 2024 alebo 2025 to prepukne, event na to iz tiez prebehol, ockovacie jedy da uz vyrabaju!
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/04/fauci-urcite-dojde-k-vypuknuti-dalsi-pandemie-muze-to-byt-pristi-rok-video/

 9. …Portál Bádateľ číta kto chce a každý ,,si tu príde na svoje“….

  • Jeden z prvních článků které jsem tady četla byl o prolhanosti Ligy proti rakovině a zbírky v den narcisů.Tehdy jsem ještě neměla potřebu psát do diskuse.

 10. Israismael

  Ľudia hľadajú dnes informácie kde sa len dá ..Ľudia totiž cítia že sa niečo podstatné deje s nimi a s týmto svetom!!! ..Ja neviem, či ste ešte neprišli mnohí na to ,že tu nájdete informácie ktoré niečo odhaľujú ..Jednou z úloh človeka na tejto Zemi je odhaľovanie temna a temných stránok ľudských agend,aby sa tak človek mohol oslobodiť včas od toho zákerného temna a aby začal ešte za tohto života vyvíjať svojho ľudského ducha a aby dospel k svojej záchrane , ako ľudského bytia …Neverím že by vám to bolo ukradnuté ,také informácie …
  Vy sa však máte možnosť brániť temnu,a to každý jeden človek , ale nebude to možné pokiaľ ho nespoznáte a neodhalite !!…A pokiaľ ho nespoznáte bude vás držať v šachu až do smrti alebo do posledných chvíľ až do súdneho Dňa …a ak si myslíte že to je blbost všetko,že aj ten súdny deň ,tak sa naň radšej pripravte a vyčistite duše a ducha, lebo je pred dverami ..
  a je veľký náznak toho že najsilnejšie účinky a posledná časť súdu nad ľuďmi už začala a dokončí sa okolo roku 2029/30..
  Ja chápem že zas sa nájdu ľudia čo povedia že strasim..Nie .. nestrasim..keď tak berte to ako informáciu, alebo jednoducho nevezmite to vôbec ako info ku vám …veď každý máme filtre v sebe !

 11. Svetlo na konci tunela nie je pasca…..mýlite sa…
  tunel je predsa DNA skrutkovica s výstupom do oceánu Svetla – BIELA DIERA /podstata ľudskej bytosti/ – vesmírne zákonitosti – entanglement
  aj na báze kvantovej informatiky ……/Nobelova cena r.2022/…je to na dlhšiu reč, prešiel som týmto tunelom s NDE fenoménom multi dimenzionálneho podvedomia a poznania….
  pozývam Vás do Liptovského Mikuláša ….Jozef

 12. Líbilo by se mi to tak jak jsem četla od ženy která dělala mnoho let medium.
  Po smrti nejsme sami čeká na nás průvodce/ anděl který nám vše vysvětlí a doprovodí nás . Tam „nahoře“ si najdeme skupinu svých spřízněných duší a nemusí nimi být členové rodiny . Pro čisté duše je tam klid, mír bez bolesti a mnohým se do hmotného těla na zem nechce . Sami se rozhodujeme kdy a kde se reinkarnujeme, vše vybíráme a plánujeme .Můžeme hned po smrti nebo i za několik let. Člověk se nemůže reinkarnovat do zvířete, vždy jen do člověka. Můžeme své blízké ze záhrobí upozornit na nebezpečí nebo důležitou situaci , – hlasem ve snu nebo jiným znamením a pod.

  • Četla jsem takový příběh,asi v Médiu,kam psali čtenáři o svých zkušenostech s věcmi mezi nebem a zemí,jak se někomu z rodiny zjevila stará teta,kterou opatřovali až do její smrti.Zjevila se několikrát a vždy jim ukazovala nějaká čísla.Měli z toho legraci a později zjistili,že to byla čísla(teď už přesně nevím) tažená ve Sportce .Kdyby to vsadili,vyhráli by pěknou sumičku Teta se jim zřejmě chtěla odvděčit za jejich péči .
   Berme rady zemřelých vážně.😉

  • provokater

   totálne chobotiny,baby!!!

 13. Pamatujte na karmu. Ať už věříte na jakékoli náboženství nebo filozofii, všechna mají stejný koncept vyšší spravedlnosti. Za své skutky budou lidé po zásluze potrestáni. Římané měli ve starověku velmi přiléhavé rčení. Vojevůdce, který se vrátil z vítězné bitvy a požívat obdivu a výhod svého postavení, byl při příjezdu za ovací publika přivítán slovy: “Respice post te! Hominem te esse memento! Memento mori!” (Ohlédni se za sebe! Pamatuj, že jsi jen člověk! Pamatuj na smrt!)

  Za vojevůdcem stál otrok s lidskou lebkou v ruce. Měl být připomínkou smrtelnosti a pomíjivosti lidského konání a života. Ani nynější vojevůdce není nesmrtelný a jeho úspěchy neznamenají totální vítězství. Jako poslední otrok i on jednou zemře a jeho lebka může být právě takto držena v dlaních. Lidská schránka a materiální zisky jsou nedůležité, ale duše člověka přetrvává. Pamatuje si a může nám způsobit pořádnou bolest hlavy. Myslete na to, jaký bude váš příští život.

 14. Slovenskí fašisti si zobrali do rany aj Pabla Picassa! Protifašistický postoj tohto vrcholového intelektuála je svetovo známy – obraz vybombardovanej Guernici – útok na civilné obyvateľstvo Španielska a pôvabné mesto zanechané v troskách, krvi a kusov roztrhaných tiel ľudí a zvierat – a hádajme, kto takéto zverstvá prevzal – Drážďany, Bagdád, Belehrad..
  https://d2jf00asb0fe6y.cloudfront.net/guernica_04_ce32bfb5fe42147d95dde14b26c6d24a.jpg
  https://www.aboutespanol.com/thmb/htvwMId3Jep1QmjmqyRJ7Foxyxc=/3000×2004/filters:fill(auto,1)/GuernicadePicasso-5b3f32ae46e0fb0037ff6ef6.jpg
  ———————————–
  Poznámka – Španielska občianska vojna bol prvý „čistý“ stret dvoch konceptov Rádu Lebka a kosti 322 – nacionálny socializmus proti internacionálnemu socializmu – a dnes prežívame TO ISTÉ!!!
  —————————————————-
  ČASOSRAČKOMET:
  Skutočná tvár najslávnejšieho maliara všetkých čias: Picasso bol zvrátený! Odporné, čo robil
  „bol geniálnym umelcom. Ako človek bol však odsúdeniahodný“
  „Podľa súčasných historikov umenia je nevyhnutné, aby sa o maliarovej zvrátenej povahe otvorene hovorilo. Najmä o jeho toxickej maskulinite, pohŕdaní ženami a sadistickej záľube poštvať všetkých okolo seba proti sebe. Vrátane jeho najbližších priateľov.

  „Existujú len dva typy žien – bohyne a rohožky,“ vyhlásil svojho času Picasso. Dnes by si nič podobné dovoliť nemohol; jeho dielo by bolo zmietnuté zo stola s tým, že je to nechutný sexistický mizogýn.“

  „Dve z nich, Marie-Therese Walterová a Jacqueline Roqueová, po jeho smrti spáchali samovraždu.“ – samozrejme zo samej radosti z jeho smrti a dedičstva!

  Picassa mám naštudovaného dávno – bol to výnimočne silný intelektuál, ktorého zbožňovali aj jemu podobné intelektuálne silné ženy, takže na sexe a maskulinite rozhodne vo vzťahu nezáležalo! Ale – je to nezmazateľný antifašista!
  https://www.cas.sk/clanok/2786887/skutocna-tvar-najslavnejsieho-maliara-vsetkych-cias-picasso-bol-zvrateny-odporne-co-robil/
  —————————————–
  A oproti Picassovi niečo „pozitívne“ z liberálnej Časoprasiarne!
  „Jeho andílci!“
  Pár si na monogamiu nepotrpí: Pikantné detaily zo spálne! Sex párty a trojky sú na dennom poriadku
  „“Spálňu zdieľame s inými ľudmi pred kamerou aj mimo nej. Cez víkendy chodíme na sexuálne párty. Nechodíme však na rande, nie je za tým nič romantické, žiadne pocity. Ide o fyzickú zábavu,“ uviedla Hannah, ktorá si s partnerom vzájomne veľmi dôveruje. „Je medzi nami obrovská dôvera. Skutočnosť, že môžem spať s inou osobou pritom, ako je môj partner v miestnosti, ukazuje určitú úroveň dôvery,“ vysvetlila svoj pohľad na vec kráska. „Nie sme nijako zvlášť žiarliví ľudia a ja som vždy milovala trojky a podobné veci. Teraz tú predstavu zažívame spolu.““
  https://www.cas.sk/clanok/2787125/par-si-na-monogamiu-nepotrpi-pikantne-detaily-zo-spalne-sex-party-a-trojky-su-na-dennom-poriadku/
  —————————————
  A vrchol eugeniky Rádu smrti – kultúry smrti – keď už deti zabíjajú deti!
  „Polícia v piatok uviedla, že z účasti na vražde desaťročného dievčaťa v zariadení sociálnej starostlivosti pre deti a mládež v meste Wunsiedel na juhu Nemecka je podozrivý 11-ročný chlapec. TASR prevzala správu z agentúry DPA.

  Podozrivý bol vzhľadom na svoj vek preventívne umiestnený do zabezpečeného zariadenia, oznámila polícia a prokuratúra. V zariadení sociálnej starostlivosti vo Wunsiedli, ktoré leží iba 15 kilometrov od hraníc s Českou republikou, sa za normálnych okolností nachádza približne 90 detí a mladistvých.“
  https://www.cas.sk/clanok/2787437/v-socialnom-zariadeni-pre-deti-zavrazdili-dievca-10-policia-ma-podozriveho-spravil-ohavny-cin-11-rocny-chlapec/

  • Všimla som si jeho obrazov v 3D sú pozoruhodné a náročné °°

  • Pablo Picasso – jeho výtvory sú skôr príšery ako umelecké diela. Sú to často odporné znetvoreniny namiesto ducha povznášajúcich obrazov.
   Ak do umenia stačí alebo je nutné intelektuálne prenikať aby bolo pochopené tak to už nie je umenie – to už sú len vyplody mozgu bez účasti ducha prenesené do hmoty – v prípade Picassa na plátno. Veď poslaním umelcov je zachytávať obrazy Vyššých dejov a Vyššie ideály aby sa prostredníctvom nich mohla spoločnosť duchovne posúvať vpred – duchovne rásť – čo je aj skutočný cieľ človeka/ľudstva na Zemi.
   Umenie sa musí vnútorne prežívať a nie sa v ňom intelektuálne rýpať aby sa v ňom mohol človek zorientovať – aby mu niečo dané dielo povedalo. Na obrazy v prvom rade pozerať bez slov a vnútorne ich prežívať – prežívať ich bez rozmýšľania – bez práce rozumu – intelektu. Len cit – duch môže „zistiť“ či je v diele niečo hodnotné alebo nie. Rozum – intelekt to nikdy nedokáže. Ak má človek pri vnímaní obrazu potrebu byť len intelektuálne nasýtený – kŕmi iba svoj mozog/rozum a v prípade skutočného umeleckého diela nedokáže zachytiť duchovné ideály v ňom – sú úplne mimo jeho vnímanie – potom mu uniká aj hodnota diela. Platí to však aj o živote – človek skúmajúci a hodnotiaci
   všetko rozumom je stále vnútorne nenasýtený/neukojený a aby sa toho pocitu zbavil tak ešte viac potrebuje stimulovať svoj intelekt – mozog. Je to bludný kruh v ktorom žije a to len svojou zásluhou.
   A preto existujú „umelci“ a umelci.
   Na to aby človek pochopil hodnotu životu zivota, ľudí a sveta na to nestačí intelekt – mozog – štúdium. Je to preňho skôr prekážkou ak je jeho duch je v stave spánku. Potrebuje byť živý vnútri – len to je skutočný nástroj na poznávanie sveta a Života/Pravdy bod – inak mu podstata všetkého uniká aj keď je skalopevne presvedčený, že vie o živote viac než ostatní.

   Odpovedať

   • Nikdy jsem nechápala lidí,kteří si kupují velmi drahé staré obrazy,aby se s nimi v soukromí těšili.Samozřejmě,že jsem tehdy chápala pojem investice.
    Jednou jsem byla ještě za socíku v galerii v Drážďanech.Nádhera,hlavně díla starých mistrů.Dokázala jsem si sebe představit,jak v pokoji sedím před obrazem v křesle a kochám se a kochám se….

    • Určite, že áno, niektorí umelci dokázali/dokážu prijať Zhora – z večných dokonalých výšin niečo čo nás samých presahuje niečo čo nás napĺňa – buď pokojom alebo z nich cítime akési volanie – ako sladký hlas, ktorý rozochvieva naše najhlbšie vnútro.
     Avšak niektorí „umelci“ do svojich diel preniesli niečo čo sa nachádza v nízkom astrále či na nízkych temných planétach v hmotnom vesmíre. Okolo takých „majstrovských“ diel by som sa bál v noci chodiť aj na záchod.
     No možno jeden význam to má – také príšery na plátnach – sú obrazmi toho čo ľudstvo samo vytvorilo svojím chcením v astrále a to potom na nich spätne pôsobí – to potom ovplyvňuje ich myslenie a aj cítenie.

   • Za 80 rokov svojej práce – ako profesionál už ako 9-ročný – vytvoril okolo 50 TICÍC DIEL známych po jeho smrti. Ovládal všetky štýly – zanechal akadémiu výtvarných umení – nemala mu čo dať! Celý jeho umelecký život znamenal neustále skúmanie, štúdium, chápanie a transformáciu toho všetkého pre ostatný svet. Kubizmus začal používať ako „skratku“ – kubizmus pracuje so základnými tvarmi – trojuholník, štvorec, kruh – v 3D kužel, kocka, guľa – všetky tieto tvary sú obsiahnuté v našom priestore!
    A neviem o tom, že by – možno ako malý chlapec – ale na to zase nebol vychovaný – žeby nakreslil niekde na stenu klasickú pi.u – kosoštvorec s typickou čiarkou v strede! Vedieť niečo o Picassovi znamená vedieť niečo o schopnostiach človeka, o jeho kapacite, o jeho úrovni, o jeho vývoji! A práve Staněk má veľmi ďaleko od neho! Už tu X-krát zdôrazňujem – seriem na názor tých, ktorí nevedia a len sa domnievajú! A 50 tisíc diel nenaserie ani žiadna umelá inteligencia! Vy absolútne nemáte predstavu o tomto jeho diele! O všetkom tom odkaze!

    Achnaton – „bol by som veľmi rád uvidel Picassom namaľovaný“ tvoj kurín, chlievik, či to to máš doma ako „chrám poznania“! „Nehodný pôvod doženie raz každého!“

    Picasso podľa Britanica
    Pablo Picasso, in full Pablo Diego José Francisco de Paula Juan Nepomuceno Crispín Crispiniano María Remedios de la Santísima Trinidad Ruiz Picasso, also called (before 1901) Pablo Ruiz or Pablo Ruiz Picasso, (born October 25, 1881, Málaga, Spain—died April 8, 1973, Mougins, France), Spanish expatriate painter, sculptor, printmaker, ceramicist, and stage designer, one of the greatest and most-influential artists of the 20th century and the creator (with Georges Braque) of Cubism. (For more information on Picasso’s name see Researcher’s Note: Picasso’s full name.)
    https://www.britannica.com/biography/Pablo-Picasso
    ——————————
    A nepredpokladám, že tento článok dokáže niekto z vás prečítať do konca – lebo koho z vás by tak mohol zaujímať tento tvoriví génius!

 15. holistický prístup

  Sú spoľahlivé indície na odhalenie OTROKA BEŠTIE – jednou takouto indíciou je, že sa drží existencie živých, množiacich sa, prenosných VÍRUSOV ako „najsvätejšieho“ nástroja bez ohľadu na ostatné uvedené údaje (grafy, tabuľky, …) – takto je to aj v danom vraj pravdivom článku.

 16. …Maroš zaujíma ma Tvoj osobný názor na Picassa, tiež názor na polygamiu…vďaka…

  • Chceš vedieť niečo o Picassovi – alebo o mne! Polygamia aká – mužská/ženská! Promiskuita aká – mužská/ženská! Veci sexuálnej povahy sú moje výsostne súkromné! Ešte nejaké takéto impertinentné otázky?

Pridajte komentár

*