Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Pápež František priznal klamstvá, podporu znaku šelmy a vydieranie svetových lídrov


Print Friendly, PDF & Email

Pápež František priznal klamstvá, podporu znaku šelmy a vydieranie svetových lídrov

(Judy Byingtonová, beforeitsnews.com) – V sobotu 5. júna 2021 sa pápež František mal otvorene priznať, že jeho snaha o „Jedno svetové náboženstvo“ bola spôsobom, ako dostať prívržencov pod svoju kontrolu a označiť ich znakom šelmy.

Podľa jeho slov zachovával tajomstvá a dlho klamal stúpencov, pričom podporoval tajnú agendu Nového svetového poriadku. Teraz sa však blížime k Súdnemu dňu a on potrebuje povedať pravdu.

Ľudí vraj požiadal, aby čítali Bibliu a nachádzali Boha radšej sami cez jej učenia, než aby učili svoje deti uctievať jeho.

Priznanie by nemalo byť žiadnym prekvapením pre obete zločinov Vatikánu, medzi ktoré patrilo aj bránenie odkrývania a vyšetrovania 34 masových detských hrobov po celej Kanade, o ktorých sa súdilo, že obsahujú zmrzačené pozostatky viac než 60 000 detí pôvodných obyvateľov.

Priznanie sa ďalej týkalo vydierania svetových lídrov, že Vatikánska banka bola využívaná ako centrum prania peňazí pre satanský kult obetovania detí Deviaty kruh a ich siete na obchodovanie s deťmi, pedofíliou a drogami.

Na všetko bolo poukázané v tomto článku:

Vatican No Longer Blackmails World Leaders, Though Do Child Sacrifice | Politics | Before It’s News (beforeitsnews.com)

V preklade: Vatikán už viac nevydiera svetových lídrov, no stále vykonáva detské rituálne obete (poznámka redakcie: podľa nás sú svetoví lídri stále vydieraní, no už cez iné kanály)

Stíhanie Vatikánskej banky

V roku 2019 bolo zatvorených viac než 6 000 účtov Vatikánskej banky, využívaných na vydieranie svetových lídrov – očividne proti prianiam pápeža Františka.

Vatikánska banka stratila svoje postavenie centra prania peňazí na prevádzkovanie sietí celosvetového obchodovania s ľuďmi, pedofíliou, zbraňami a drogami satanského kultu obetovania detí Deviateho kruhu.

Globálny finančný systém Federálnej rezervnej banky od roku 1913 nalieval doláre daňových poplatníkov USA do Queen´s Bank of London, do Vatikánskej banky a do centrálnych bánk celého sveta.

Ten systém by chystaným transparentným globálnym finančným systémom kvantového počítača aliancie BRICS (Brazília, Rusko, India, Čína a Južná Amerika) zanikol.

Viac info tu: https://beforeitsnews.com/v3/crime-all-stars/2019/2469804.html

Prírodná liečba osteoartritídy

„Keď sa nejaký človek stal premiérom, prezidentom, guvernérom centrálnej banky, atď., navštívili ho predstavitelia Vatikánskej banky,“ povedali slobodomurári z lóže P2, ktorí tú tajnú informáciu odovzdali Benjaminovi Fulfordovi.

„Nový svetový líder dostal na uvítanie do exkluzívneho klubu 100 miliónov až 1 miliardu amerických dolárov, s varovaním, že bude zabitý, ak nebude spolupracovať.“

Ďalšie odhalenia, ktoré sa dostávajú na povrch

Na povrch sa dostávajú ďalšie odhalenia o hĺbke vatikánskych zločinov, najmä v Kanade – problematického miesta vatikánskych zverstiev po celé stáročia.

Vatikán odmietal žiadosti o odkrytie viac než 34 masových detských hrobov, o ktorých panovalo presvedčenie, že v nich ležia zmrzačené tela vyše 60 000 detí.

Tieto deti sa stali nezvestnými v anglikánskej cirkvi, Zjednotenej kanadskej cirkvi, no hlavne v 80 rezidenčných školách katolíckej cirkvi pre deti pôvodných obyvateľov po celej Kanade.

Tu je video s výpoveďou priamych svedkov, niekdajších detí týchto rezidenčných škôl (v angličtine):

O masových detských hroboch a satanskom kulte Deviatom kruhu v Kanade intenzívne diskutoval v Nedeľných večeroch o šiestej aj Kevin Annett v rádioblogu.

Globálny menový reset

Chystané zavedenie resetu globálnej meny ukončí operácie prania peňazí Vatikánskej banky a jej Deviateho kruhu a odstrihne zločincov od služieb rôznych mafií v ich medzinárodnom obchode s detským sexom, od kruhov prevádzkujúcimi obchod so zbraňami a drogami.

„Zavretím 6 000 účtov (svetových lídrov) sme ochromili celý Vatikán a dotlačili katolícku cirkev do postupne zavádzaného programu prijímania len elektronických darov (cirkevných zbierok), aby boli v súlade s medzinárodnou legislatívou na zabránenie praniu špinavých peňazí. To Vatikán odpája od talianskej mafie,“ povedali zdroje.

Pápež František sa veľmi snažil zabrániť zlatými aktívami krytému globálnemu systému, aby prevzal kontrolu nad jeho truhlicou s peniazmi.

Ešte v júni 2018 sa Bergoglio stretol so švajčiarskymi politickými lídrami a finančníkmi kvôli zablokovaniu „Iniciatívy zvrchovanej meny“ (SMI), ktorá obmedzila moc súkromných bánk a umiestnila švajčiarsky systém pod jedinú národnú banku.

Vatikánska banka mala na švajčiarsky bankový systém naviazané značné množstvo aktív, o ktoré by schválením SMI s vysokou pravdepodobnosťou prišla.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Judy Byingtonová, Zdroj: beforeitsnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Priznanie NIE JE:
  1/ Poľahčujúca okolnosť – tomu verí naozaj len blbec!
  2/ Dôvod na odpustenie zločinu!

  Ešte k tomu prečo Odpor!

  Stvoriteľ nám dal slobodu výberu. Stvoriteľ sleduje – kto a čím ide proti kozmickej Jednote /Odporcovia Stvoriteľa majú vlastnú predstavu o ich usporiadaní Sveta/. Stvoriteľ potrebuje náš jednoznačný nesúhlas, ak sa nám niečo deje ako proti Jednote. Teda – každá snaha s niečim vydrbať, niečomu uhnúť, pred niečim rezignovane cúvnuť – je nevyjadrením nesúhlasu!
  Je to fakticky prijatie – akceptovanie toho zla.

  A teraz to podstatné – aby tvorivé sily vesmíru mohli konať, je potrebná silná vízia a silná emócia. Teda – odpor a nesúhlas musí byť zjavný, dôrazný a vysoko emocionálny! Zúrivosť ku tomu jednoznačne patrí – potom sa prejaví aj Prozreteľnosť a krabice sa začnú hýbať!

  Kto vysloví vetu „Čo už si len pomôžeme“ – treba mu ju vyrezať aj s jazykom!

  • „Čo už si len pomôžeme“ – treba mu ju vyrezať aj s jazykom!

   paráda, a vy ho ešte máte?

   …kde je potom tá sloboda v praxi, jej porozumenie a aplikovanie???

   • Veta „Čo už si len pomôžeme“ ma privádza do absolútnej zúrivosti – zvlášť keď vidím ľudí ju vyslovovať s absolútnym presvedčením, že to tak je!

    Ja neviem prečo by som nemal mať svoj jazyk – túto vetu som v živote nevyslovil a v živote som ani nepomyslel týmto smerom!

    Ona tá veta je presne rozhraním – tak ako existuje v IT rozhranie – medzi rodenými otrokmi a rodenými rebelmi proti otroctvu – nie rebelmi proti Jednote! V tom treba mať jasno! Problém je v inom!

    Filozofická otázka – prečo sa má rebel srať do života otrokovi, keď pre otroka je otroctvo tá najprirodzenejšia forma existencie? No fakt prečo!

    Odpoveď je pomerne jednoduchá – je oveľa ľahšie sa dostať do otroctva ako si zachovať slobodu. A tak je tých otrokov priveľa! Nakoniec si zvykli! Zvykli! Našli iné výhody otroctva – byt, žrádlo, dovolenka, auto, alkohol, zábava, sex, dôchodok plus 20 ďalších.Stačí len poslúchať! = zahodiť slobodu výberu – prijať život podľa predstavy iného – OTROKA! Lebo aj ten ôpán“ je len otrok! Otrok závislosti!

    Ja prežívam celoživotný konflikt so svojou tyranskou, uzurpátorskou matkou, ktoré sa snaží pri každej príležitosti – hoci už dementná – premietať svoje prredstavy o mojom živote!
    Je úplne u prdele, že to je ten môj problém, lenže podstata je tu na Zemi univerzálna – že absolútna väčšina ľudí žije život riadený inými ľuďmi – hoci majú perfektné vzťahy so svojimi matkami! Lenže program otroctva začína už s materským mliekom!
    Začína so slovom „Poslúchaj!“ – zámernou zámenou slova „Počúvaj – uč sa!“

    Raamil – mal by si mať blízko k védštine, ale obávam sa, že si svoju rodovú pamäť zahodil v západnom svete. Tak poďme na to od Západu. Kipling. Mauglí. Kipling bol eugenik, takže nič pozitívne pre Indiu, ale bol to pozorovateľ.

    Ako si vybavil účty Mauglí s tigrom Šer chánom? Naviedol na neho stádo byvolov a nechal ho rozdupať! Ako si Mauglí vybavil účty s nenávidiacimi dedinčanmi? Nechal dedinu rozdupať stádom byvolov! V tom je odkaz! Kód!

    Existujú sily medzi nami. My sa ich len snažíme obrátiť proti sebe – my sme vektor – oni – masa sú skalár.
    Jedno promile sa snaží ovládnuť svet – 2 percentá sa snažia tomuto čeliť, ale výsledok bude spočívať v nasmerovaní 98% stáda určitým smerom. Buď to stádo rozdupe ICH, alebo rozdupe Nás. Čiže.

    My slobodne zmýšľajúci sa snažíme – chybne – odtrhnúť zopár jednotlivcov zo stáda, aby sa pridali k nám! Ale to je základ neúspechu – vyhráva ten, kto ovládne masu! Lenže lenže!

    Nech mi prosím niekto vysvetlí, ako funguje obrovský húf malích rybičiek, ktoré vedia dokonale napodobiť siluetu obrovského žraloka, aby sa tak vyhli zožraniu zo strany veľkých predátorov? Kolektívne vedomie?

    Ja som presvedčený, že ten húf rybičiek je živá zhmotnená IDEA! A presne o túto ideu ide – dostať ju do vedomia každého jednotlivca v stáde. A potom stačí len predstava a stádo sa pohne tým smerom, ktorým to potrebujeme! He – lenže toto vie aj druhá strana.

    Toto je téma, ktorá je a bude stále otvorená – pretože Stvoriteľ nám dal slobodu výberu. Ja som si nevybral ani submisivitu ani moc – takže mávam problém s obidvoma tábormi. Nasierajú ma rovnako.

    • Prišlo mi na um video, v ktorom sa mačka díva do zrkadla a nevidí mačku, ale tigra.

     • Shell – „Hoďte tigra do svojej nádrže!“

      V svete posraných myší je každá mačka tiger.

     • Víťazstvom pre nás – pre celé! ľudstvo – by tentoraz bolo, keby sme sa aspoň na okamih pozreli do zrkadla a čo najskôr si uvedomili, že v ňom vidíme bič pastiera a obrovské stáda ustráchaných oviec ženúcich sa na bitúnok.
      Tentoraz to nechápe hádam už iba ten, kto to z nejakých dôvodov pochopiť nechce.

     • „Víťazstvom pre nás – pre celé! ľudstvo – by tentoraz bolo, keby sme sa aspoň na okamih pozreli do zrkadla“ – to je ten základný fejk! Vidieť svoju pravú tvár ako ľavú a vidieť svoju ľavú tvár ako pravú – základ – nepoznať svoj obraz vôbec! Okultná židovina!

      Jediným vašim obrazom je vaša fotka! Preto platí – sme takí, ako nás vidia ostatní! Prečo?! No práve preto!

     • Hovorím o ľudskej spoločnosti ako CELKU, Maroš, nie o každom jednotlivo. Mám na mysli predovšetkým VODCOV tohto zla, ktorí celý tento chaos majú na svedomí, a nie oklamané obete (ktorých je, žiaľ, väčšina). Možno som sa nejasne vyjadrila, možno aj zámerne (my tu na tomto portáli sa totiž po celý čas zahrávame s ohňom), ale – teda ak ma priebežne čítaš – mohol si už moje smerovanie pochopiť a trebárs „upresniť“ moje vyjadrenie alebo mi dať otázku…ale prečo musíš všetko spájať so židovinou???

     • Ja nespájam so židovinou všetko – to by som im fandil. Ale duch zámeny, zrkadlový odraz – spojený so židovinou jednoznačne je! Svet krivých zrkadiel. LIAR!

    • Tie rybičky vo svojej knihe spomína aj boris bolotov …

    • Nakazených je viac, ale zdroj nákazy je ten istý.

    • Skvelé ?????

 2. Jednoduchá

  …priznám sa, túto vetu ,,čo si už len pomôžeme“ som počula x krát od iných, sama ju nepoužívam, a ani nemienim….vždy sa musí nájsť dáke riešenie…
  ..a ešte k článku – je to úplne strašné, keď to len čítam a ono sa to ozaj udialo…cirkev s pápežom sa ,,pekne vyfarbujú“, ale keď som už ohľ.nich pred niekým niečo povedala, bola som ,,zlá a nevďačná“…no neva, každý sme nejaký…

 3. je to fake, staci trochu hladat, video je ovela starsie, ma uz niekolko rokov a objavilo sa tu:
  https://www.youtube.com/watch?v=IsF2q-8ez08
  a samozrejme preklad je nespravny a zavadzajuci, tu je porovnanie:
  https://www.youtube.com/watch?v=uywn-VkwXKY

  • Ak by aj niečo z toho nebola pravda, ok. Ale čo hovoríte na tie tisíce mŕtvych detí, ktoré sa v súčasnosti našli v hromadných hroboch pri bývalých rezidenčných katolických školách v Kanade? Tiež sa pozrite na ten úvodný obrázok. Čo vám pripomína hlava z tejto perspektívy? Spredu je to hlava muža s bradou a vlasy mu vejú dozadu. Avšak z boku to vyzerá ako reptilián. Náhoda?

   Alebo si prečítajte tento článok, ktorý hovorí o tom, ako vo Vatikáne našli tisícky ľudských kostí: https://www.badatel.net/pri-hladani-nezvestneho-dievcata-nasli-vo-vatikane-tisicky-ludskych-kosti/

   • ahoj redakcia,
    upozornoval som len na samotne TikTok video ktore je evidetne falosne s falosnym prekladom. Ja frantiska nemam rad, pretoze je to neoliberal a otvorene hlasa ze chce zaviest novy svetovy poriadok ako uviedli aj noviny vatican news https://www.vaticannews.va/en/pope/news/2021-03/pope-francis-book-excerpt-god-world-to-come.html
    podobne ako dalajlama a ostatna háveď ktora akoze vedie tento svet.
    Myslim ze ale treba poukazat aj na to ked preberete a uverejnite jasny hoax, boj za spravodlivost musi byt cestny. Na lzi nie je mozne vybudovat spravodlivy svet. Preto ocenujem ze ste mali tie gule uverejnit prispevok ktory poukazuje na to ze ste uverejnili hoax.
    Mimochodom som rad za vasu stranku, robite dobru pracu, len tak dalej.

   • Treba mať rozšírené obzory a vidieť aj za horizont. Je známe, že elitám ide o úplnú likvidáciu katolíckej cirkvi, aby mohli založiť falošnú celosvetovú Cirkev zloženú zo siekt a potratárov a inak orientovaných na čele s antikristom.
    https://gloria.tv/post/DJ19AqYYbabc4hsrEZbCK4hLg

    • Takže Vatikán je úplne čistý ako ľalia, nepáchali (a nepáchajú) žiadne zločiny, netopia sa tam v zlate a ľuďom nekážu prijímať a deliť sa o svoj majetok s migrantami? Sami sa ale o to svoje zlato podeliť nechcú.

     Tu nejde o katolícku cirkev ako celok, ale jej vrchnú hierarchiu od biskupov vyššie, ktorá je už úplne odtrhnutá od reality. Nehovoríme o miestnom dedinskom farárovi, ktorý to myslí úprimne a poskytuje duchovnú službu svojim veriacim.

     • “ ale jej vrchnú hierarchiu od biskupov vyššie, ktorá je už úplne odtrhnutá od reality. “ = Illumináti!

    • hľadač pravdy

     Likvidácia oficiálnej štruktúry rímskokatolíckej cirkvi bola postupnou infiltráciou v dvatsiatom storočí zavŕšená II. vatikánskym koncilom v roku 1965, čím sa z Kristovej nevesty stala neviestkou Antikrista.
     O súde nad touto neviestkou pozri: Kap. 17 Zj.sv.Jána

 4. všetci vieme, ako nastrojená skládková prezidentka navštívila satanistu vo vatikáne a teraz má prísť na Slovensko, za akým účelom?

  • hľadač pravdy

   Otázka: Čo je pravým dôvodom príchodu Bergoglia na Slovensko?

   Odpoveď: V rámci spoločenského diania vo svete, ktoré v pozadí plánujú a riadia svetové elity so svojim programom (NWO), je evidentné, že Bergogliova úloha bude spočívať v tom, aby urýchlil proces morálnej, duchovnej i fyzickej sebe vraždy Slovenského národa a cirkvi.

   https://tinyurl.com/ttbb4hku

 5. Tak on už je papež dávno v jiné dimenzi. Teď ještě vyčistit ty poskoky, kterých je hodně. Ale zásah shůry se blíží. Po Události, která přijde, tady takoví lidé těžko budou moci být. Je možné, že se matka Země tak rozlobí, že tady nezůstane moc lidí. A dobře tak. Už bylo na čase.

 6. Ander Kixa

  Už ho vidzím…. To kde ste vyhrabali toto pápežovo zázračné precitnutie?

 7. Odporucam precitat si članky o tom ako prebieha vojna aj v podzemi a aliancia postupne vitazi…podla tychto sprav su bill gates a mnohi další uz popravení..
  Benjamin Fulford, Byla spuštena celosvetova valka , http://www.celostnivzdelavani.cz

  • alkynka,
   ja mám pocit, že títo samozvaní „bohovia“ sa postupne vyvraždia sami medzi sebou…partie zosnované kvôli spoločnému páchaniu zla hneď po skutku strácajú súdržnosť a spolupáchatelia si začnú byť vzájomne nepohodlní.

  • Marek Košice

   Cituješ falošné správy Alkynka, a dokazuješ, že disponuješ slepou vierou v to, v čo dúfaš aby bola pravda.

 8. Herec Milan Kňažko: Igor Matovič je to najlepšie, čo v politike máme, aj keď je to zlé.
  Kňažko dostal ocenenie “ Európsky herec“, no ani sa nečudujem, ak vychvaľuje Matoviča a spol a privítala ho Tódová.

  Sebranka pri ktorej sa mi chce blít. Ak sa pozrieme reláciu sedmička či ako sa volá s Vacvalovou, no to už mi je len umenie.
  Slaboduché drísty Kňažka a toto dosiahlo európsku úroveň?
  A títo obhajovatelia Matovičovskej despotvlády raz budú musieť zaliezť hlboko do
  nejakej cudzej rezidencie, aby mohli slobodne dýchať.
  Kňažko? Európsky herec? No tak potom Európa je čo a koho zastupuje, ak oceňuje takýchto hercov?
  KŃažko povedz ako žije dnes mnoho rodín a firiem pod vedením tejto chunty.
  Ako nás chce deliť na dve kategórie, ako nám zasahuje do života neustálym vnucovaním sajrajtu.

  Keby toto robili tí opoziční, tak by si ich v relácii a vôbec napádal sprostými bezduchými bonmotmi 4.cenovej.
  Ale takí ako ON raz budú mať miesto na čiernej stránke histórie.

 9. Jednoduchá

  …alkynka ďakujem moc za ten link, sú tam ozaj zaujím.články z každého smeru….myslím, že o niekt. z nich tu v prísp.na Bádateľovi už bolo aj spomenuté…

 10. František Zifčák

  Média majú dvojitý meter, podľa toho z akej strany barikády ide info. Je na škodu veci spoločnej pre tých ktorý chcú aktívne reálnu perspektívu, že si leštia ego na nejakej platforme a predháňajú sa v poznaní. ILustračný príklad: jeden kôň potiahne 1 tonu ale 2 kone zapnutý za jeden záprah potiahnu viac ako 2 tony/súčet jednotlivých výkonov/ lebo v kolektívnej SPOLUPRáCI vzniká synergiou nadhodnota súčtu jednotlivých výkonov. Médiam sa darí ľudí názorovo rozdeľovať a miesto toho aby vytvárali kolektívne vedomie so spoločným cieľom súperia medzi sebou v kvalite poznania z titulu neuspokojeného ega a hľadania uznania dôležitosti, neviem či je niekto zvedavý na to aby sa klaňal niekoho dôležitosti, Fandím a podporím toho komu sa podarí zjednotiť ľudí do kolektívneho vedomia so spoločným každému prospešným perspektívnym cieľom. Pokiaľ budeme ľahostajný voči zlu ktoré naberá na momente hybnosti a nezastavíme ho teraz, tak naberie taký moment hybnosti a silu, ktorej bude smrteľné postaviť sa do cesty. Za takúto ľahostajnosť sa platí najvyššia cena.

 11. Treba pochopiť to, že Pán Ježiš Kristus nechcel, aby bola vytvorená cirkev, ako organizácia, on chcel, aby sme z vnútra nadviazali s ním vzťah na základe slobodnej vôli a voľbe. Katolícka cirkev je vytvorená na záujmoch Paula – jeho pôvodné meno Saul a táto identita pochádza z negatívneho stavu, prenasledoval učeníkov a duchovne založených ľudí a potom na základe skúsenosti s počutím hlasu Pána Ježiša Krista: ,, Saul prečo ma prenasleduješ“ sa akože zmenil na pozitívnu identitu, ale to bola pretvárka. Teda katolícka cirkev a jej vtedajší aj terajší predstavitelia sú z dimenzie mínusovej, nemôžeme od nich čakať nič pozitívne, cirkev je založená na vonkajšku, rituály, tradície, honosné obleky, priestory a tď. Znova musím napísať vetu, ktorú nechcete akceptovať a počuť. Sme planéta nula, ktorá ako jediná spríkladňuje následky, výsledky a dôsledky negatívneho stavu, ktoré sa zaznamenávajú do jazera ohňa a síry, alebo si to predstavte, ako veľkokapacitný USB kľúč, negatívny stav nebude trvať naveky sám sa zlikviduje a potom nastúpi krátke obdobie pozitivity a planéta nula zanikne. To čo nechcete akceptovať je to, že nikto nedokáže zmeniť proces, ktorý je dávno naplánovaný a zdokumentovaný, predpovedaný Pánom Ježišom Kristom v Novom zjavení Pána Ježiša Krista.

  • Marek Košice

   Ježiš nikdy neexistoval, ak uctievaš Ježiša, uctievaš babylonské SLNKO……. Citujem : „Slunce 22. prosince, v den zimního slunovratu, na tři dny „zemře“, když zastaví svůj pohyb na jih, aby se znovuzrodilo nebo vzkřísilo 25. prosince, když se začne pohybovat na sever.

   V některých oblastech kalendář původně začínal ve znamení Panny a slunce se tedy „zrodilo z Panny“.

   Slunce je „Světlo světa“.
   Slunce „přichází a oblacích a každé oko ho vidí.“
   Slunce vycházející ráno je „Spasitelem lidstva.“
   Slunce má kolem sebe korónu, „korunu z trnů“ nebo svatozář.
   Slunce „chodí po vodě.“
   „Následovníky“, „pomocníky“ nebo „učedníky“ slunce je 12 měsíců a 12 znamení zvěrokruhu, jimiž slunce během roku prochází.
   Slunce v poledne, ve 12 hodin, je v domě nebo v chrámu „Nejvyššího“, takže začíná svou „Otcovu práci“ ve „věku“ 12.
   Slunce vstupuje do každého znamení po 30°; tudíž „sluneční bůh“ začíná svou vládu ve „věku“ 30.
   Slunce je pověšeno na kříži nebo „ukřižováno“, což představuje jeho průchod rovnodenností, jarní rovnodenností, kdy jsou velikonoce, v době, kdy je vzkříšeno.“

 12. Všetky náboženstvá sú nepodarenou bajkou, ktorú mohli zhltnúť len prostoduché ovce a aj ju zhltli aj s navijakom.
  A Boh, keby naozaj bol a exisoval, aj ja by som ho vedel si úctiť, keby naozaj bol riadil by inak tento svetský bordel. A kto by ho tiež stvoril, či sa stvoril sám. Toto prosím nie je žiadne rúhanie, to je konštatovanie názoru a jemi úplne jedno, ako to kto príjme. Boh by mal byť úcta a láska v každom osobne. Žiadne vymýslené chiméry….

  • Zázraky samozrejme neexistujú; ako zázrak obyčajne vnímame to, čo nie sme schopní pochopiť. Vesmír, priestor, čas, zem, voda, vzduch, hnev, láska, žiarlivosť…aj samotný život – to všetko muselo byť vždy, pretože z ničoho vzniknúť niečo nemôže. Rovnako ani tvoriť z ničoho – sa nedá.
   Našimi obmedzenými mozočkami si predstaviť nekonečno nedokážeme. To však neznamená, že nie je. Musí byť.
   Sliepka napríklad nikdy nepochopí, prečo trikrát tri je deväť. My ľudia áno – naša vyššia kapacita mozgu (oproti sliepke) nám to umožňuje. No nekonečno si v skutočnosti predstaviť poriadne nevieme ani my, hoci ho logicky pripúšťame. Naša myseľ je totiž príšerne obmedzená – a z generácie na generáciu stále viac degraduje. Určite existujú látky, ktoré by nám to v hlavách trochu vyčistili, napr. THC. Myslím, že každému z nás je úplne jasné, prečo ho zakázali: Potrebujú tu obmedzené, ľahko ovládateľné ovce.
   „Boh“ Sionu ľudstvo odrezal od „stromu poznania“, lebo ho potreboval mať v područí. Je to tak dodnes. Ale to neznamená, že to nemôže byť aj inak. Vylučujem, že tento sadistický netvor je duch. Je to človek. Dokonalý, ale s rozbitým myslením. Je to predstaviteľ Zla. Vyhasol v ňom cit. Ak niekedy nejaký mal.
   Ale poznáme aj lásku. Cítime ju k svojim najbližším. Bez nej by sme boli ničím. Iba bezduché naduté monštrá, ako sionský „boh“. Hádam sa raz spamätá.
   Verím, že sa raz Pravdu všetci dozvieme. A budeme prekvapení, aká je jednoduchá. Len sa potrebujeme dostať k tým poskrývaným látkam, ktoré nám našu myseľ dokorán otvoria a vyčistia. Myslím, že už nie sme ďaleko od cieľa. Krvilačnému „bohu“ sa jeho posledný zákerný ťah – čipovanie znamením šelmy 666 – začína narúšať prebúdzaním sa stáda. Ja verím, že zvíťazí Pravda a Láska. Inak by tento šesťtisícročný(?) pozemský telesný aj duševný masaker osídlencov Zeme nemal žiaden zmysel.

  • Vlado – logiku si študoval kde na hajzli? Ujasnime si – základnou chybou logiky je jej paradigma – z čoho vychádza. Teda – ak niekto chce definovať vedecky neuchopiteľného boha – logicky sa snaží predsunúť niečo pred existenciu Boha. Teraz inak.

   Predstav si, že ja som /aj keď nie som/ Odporca Boha. Čo logicky urobím? No – zhovadím ho! To je tá základná paradigma – zhovadiť svojho nepriateľa!

   A tebe sa to zjavne páči – zhovadený Boh! A čo tak sa s ním porozprávať! Ale pri toľkom hovadení je to vlastne blbé, že. Máš síce svedomie, ale aj tak si naňho serieš! Otázka – načo je takým ľuďom svedomie, že. Detto – keď niekto hejtuje Slovensko – načo mu je Slovensko? No aby mal čo hejtovať ku.va! Ste tu mnohí psychopati!

   Syndróm zavrhnutého rodiča.mp4
   https://ulozto.net/file/RhGlQ63hupwD/syndrom-zavrhnuteho-rodica-mp4#!ZGSzLmR2Z2MxMwV5ZmuvAzZ5Z2Z1MHE3pUISA1EvZzqHAmpkLD==

  • veľmi hlúpy názor.

 13. Emily napísala si to pekne. Pán Ježiš Kristus bol stvorený z troch častí, Jedna časť z Márii, jedna z Jozefa a jedna božská častica, po ukrižovaní si so sebou zobral ľudské telo, ktoré bolo zbožstené a božské sa stalo ľudským. Teda každý máme v sebe božskú časticu, ale je úplne potlačená v najvnútornejšej mysli, ale pretože sme vytvorený klonovaním pseodotvorcami a tí nás vyklonovali tak, aby sme našimi zmyslami nedokázali túto časticu vnímať. V roku 1988 prebehol proces fúzie, oddelené častice z boha sa spojili, nastala fúzia a teraz je jeden jediný Boh – Pán Ježiš Kristus a tieto tri slová majú svoj veľký význam, aby sa používali kompletne v našich mysliach. Momentálne prebieha na našej planéte snaha vytlačiť túto božskú časticu úplne z ľudí a to sa vlastne nikomu nepodarí a pokračovať to bude podľa scenára Pána Ježiša Krista. Na Pána Ježiša Krista sa treba pozerať tak, že on je absolutná láska a múdrosť, dobro a pravda, neriadi tento bordel ani doň nezasahuje, lebo neuznáva nátlak a každý sme sem prišli na túto planétu s nejakým poslaním, ale nám bola ponechaná slobodná vôľa a voľba a spríkladnenie čo dokáže človek bez Pána Ježiša Krista.

  • Martuška, Ježiš sa od boha dištancuje slovami: „Nie boh, ako Ťa ľudia nazývajú, ale Otec je Tvoje meno. Stvoriteľ Otec nemá s bohom Sionu nič spoločné, majú navzájom opačné vlastnosti aj skutky. Ježišov Otec je Láska, zatiaľ čo sionský samozvaný boh je vrah…
   Biblia je celá zmotaná, kúkoľ so pšenicou, preto Pravý Ježiš (nie sionský kristus) nám káže: „Skúmajte písma, či je tomu tak!“
   Jedna vetva – PRAVÁ = Otec + Syn (Pravý Ježiš), obyvatelia neznámej planéty.
   Druhá vetva – PODVOD = pozemšťan sionský boh + syn židovky Márie (sionský kristus; Pravý Ježiš matku nemal, bol vždy).
   „Zmotanou, zmotanou, zmotanou učiním túto Zem“, vyhrážal sa sionský boh. Pravý Ježiš prišiel na Zem oddeliť Pravdu od Lži – a stálo ho to život. A potom v Jeho mene prišiel Ježišom predpovedaný sionský kristus, ktorý „obrátil vodu na víno“ (Pravdu na opiát ľudstva).

 14. Mimo tému šeliem – ale práve preto! Chlapi – Žena planéty s najjasnejšou a najsympatickejšou tvárou. He – možno raz v inom živote. Stretol som podobnú pred dvoma rokmi – neskutočný zážitok.
  https://duckduckgo.com/?q=Connie+Nielsen&t=h_&iax=images&ia=images

 15. Jednoduchá

  …mám podobný názor, boh by mal byť úcta a láska v každom z nás……

 16. Pamätajte všetci , čo kopete do cirkvi , pápeža a posudzujete Pána Boha , budete sa za to zodpovedať . Budete za zodpovedať pred tým istým Bohom a Jeho Synom Ježišom , ktorého teraz posudzujete a zosmiešňujete. . . . aj za to , že zbytočne drístate o Vatikáne , cirkvi , pápežovi , . . . Spomeňte si , že ste na to boli upozornení , potom sa nevyhovárajte , že ste o tom nevedeli.

  • Cirkev nie je Pán Boh. Dokonca ani pápež nie je zástupca Pána Boha na Zemi.

   • Genocída detí kanadského indiánskeho kmeňa Mohawk medzi rokmi 1832-1970.
    https://www.bibliotecapleyades.net/vatican/esp_vatican69.htm

   • RomeoPapaNovember

    Bravoooo 100% suhlas, cirkev“ najsvatejsia“ a to comu vravime boh su dve rozdielne veci. Kym ovecky ( tym nechcem nikoho urazit) nepochopia ze cirkev je „iba“ organizacia vedena ludmi( „vsetci“ vieme za akym ucelom) tak pre nich bude existovat vzdy len javisko a to co je za „oponou“ to nevidia a tym padom to pre nich neexistuje…asi. (podotykam ,ze niesom ateista )

   • Jan Jurečka

    Dobrý večer,
    jen malou připomínku redaktorům. V oblasti základů teologie máte páni redaktoři nedostatky.
    K základním dogmatickým pravdám Církve platí – sv. Otec je na Zemi zástupcem Boha a viditelnou hlavou církve…
    Přeji hezký večer

  • Boh znamená „mocný“. Nič viac.
   Cirkev nie je Stvoriteľ Otec. A pápež nie je zástupcom Stvoriteľa – kto ho na to splnomocnil? Ježiš určite nie.
   Učenie cirkvi je v príkrom rozpore s učením Ježiša (teda nie židovského krista – to je iná osoba, inej národnosti). Mimozemský Ježiš – maximálne ÚCTIVÝ k svojmu Otcovi – matku nemal; Máriu nazýval „žena“!!

   PRAVÝ Ježiš, robiac „TO, ČO VIDEL U SVOJHO OTCA“ – neodsúdil nikoho! Prečo by nás mala súdiť cirkev??

  • hľadač pravdy

   Rozsahem drobné dílo magistra teologie Johanna Rothkranze, nesporně jednoho z nej­větších soudobých znalců … spiknutí proti Církvi přináší tolik a tak pádných důkazů a argumentů, že jim neuvěří jenom ten, kdo nechce poznat pravdu. … Jenže, jak známo, „pštro­sí politika“ měla vždy neblahé důsledky.

   Ano, „pravda bývá někdy děsivá!“ Jenže pravdy by se však právě katolík neměl bát, protože: „Poznáte pravdu, a pravda vás osvobodí“ (Jan 8,32).

   Johannes Rothkranz; Dialektický sled papežů posledních 100 let:
   https://tinyurl.com/2heedj3x

   Rozsahem nevelká studie renomovaného německého autora, magistra teologie, Johanna Rothkranze, z roku 1997 je spolehlivým vodítkem každého katolíka po tragickém II. vatikánském koncilu, stojícího před otázkou: Věrnost papeži? Samozřejmě, ale kterému? Odpověď zní v největší možné stručnosti takto: „Výlučné podrobení se pravému papeži a naprosté zřeknutí se každého falešného papeže, tj. protipapeže nebo pseudopapeže.“

   Johannes Rothkranz; Věrnost papeži – svatá povinnost každého katolíka:
   https://tinyurl.com/jn3mthjx

 17. Teda to „SKVELÉ,“ patrí TEBE MAROŠ!
  ?????

 18. Jan Jurečka

  Dobrý večer redakci i čitatelům tohoto vynikajícího serveru. Jsem dlouhodobě odběratelem nových článků.
  Dnes však velmi krátce na adresu především redakce i některých neznalých čtenářů.
  POZOR!
  Celý článek o Otci Františkovi je jeden velký „fake“. Bohužel redakce tentokrát zaváhala a svědčí to o neznalosti problematiky popisované v tomto článku.
  POZOR!
  Odvolávka na video je špatná. Je z jiného období a je montáží. Kromě toho Otec František ve videu vůbec nehovoří o tom, co popisuje článek.
  Jinak si uvědomuji, že církev obecně nemá na „růžích ustláno“ a to především díky chybám ve vlastních řadách a to ať už je to homosexualita i ona kanadská zrůdnost v „demokratické převýchově“ dětí původního obyvatelstva.
  Otázka P2 lože je jasná.
  Otázka praní peněz je velký otazník!!!
  Z minulosti víme, že diplomatické pasy pro nacistické zločince a víza do Jižní Ameriky – to byla medvědí služba Vatikánu.
  Avšak, s rukou na srdci v duchu Evangelia – KDO Z NÁS JE BEZ VINY???
  Každý je zavázán ve svém svědomí plnit Boží vůli dle svých možností a schopností.
  Každý z nás je povinen soustavným studiem vzdělávat svou duši a vylepšovat svůj vztah k Ježíši, pak nenaletí na podobný „fake“.
  Prosím o férové vyjádření redakce k mým výtkám na mou soukromou e-mailovou adresu.
  Děkuji a přeji hezký večer
  Jan

  • Uznávame, že to video mohlo byť zmanipulované. Naša chyba, mali sme to dôkladnejšie overiť.

   Problém bol, že sa v tom videu nehovorí anglicky, preto priamo redakciou sme ten preklad nevedeli overiť. Avšak ostatné informácie v článku, hlavne tie o úmrtiach kanadských detí, sú na 100% potvrdené.

Pridajte komentár

*