Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Liga proti rakovine vyrazila večer na ulicu babku chorého dieťaťa


Print Friendly, PDF & Email

vyraziť na ulicu

Chcete dôkazy o bezcitnosti, faloši a lžiach onkologicko-vakcinačnej mafie? Tu ich máte – svedectvá z prvej ruky, priamo od pacientov a ich rodín.

Na stránke Sloboda v očkovaní (www.slobodavockovani.sk) sme v časti Diskusné fórum objavili príspevky čitateľov, ktoré sú k našej súčasnej iniciatíve „Odhoď narcis, kúp si jabko!“ nesmierne aktuálne.

Ing. Marián Fillo, prevádzkujúci danú stránku, mal svojho času s Diskusným fórom menšie technické problémy. Preto sú mnohé príspevky z obdobia júla 2010 až mája 2012 zobrazené všetky súhrne na jednej stránke.

Informácie, ktoré sa tam nachádzajú sú však natoľko dôležité, že by bola nesmierna škoda aby zapadli do stratena v záplave 760 diskusných príspevkov. Preto sme ich odtiaľ prevzali a uvádzame ich na tomto mieste.

Stručné zhrnutie o čom prebehla diskusia čitateľov:

Približne v polovici fóra čitateľka Petra otvorila diskusiu na tému „Počet komplikácii po očkovaní proti TBC“. Vyjadrila sa v nej ku klamstvám a rozporu medzi tým, čo verejne proklamuje slovenská vakcinačná „celebrita“ Prof. MUDr. Svetozár Dluholucký a tým, aká je skutočnosť.

K tomu potom nasledovali reakcie ďalších čitateľov, prevažne rodičov a starých rodičov postihnutých detí. V nich došlo k odhaleniu niekoľkých závažných skutočností. Tie sú natoľko závažné, že dozvedieť sa o nich by malo celé Slovensko.

Takže prejdime k veci. Tuto sú citácie reakcií čitateľov v ich chronologickom slede. Okrem gramatickej a formátovej úpravy sme príspevky ponechali presne v ich pôvodnom znení:

Čitateľka Petra otvára diskusiu na tému „Počet komplikácii po očkovaní proti TBC“

Petra | 14.05.2011

Na stránke sprievodca očkovaním pán Prof. MUDr. Svetozár Dluholucký, CSc. niekoľkokrát uviedol, že na SK je ročne 30 prípadov zväčšených uzlín po očkovaní proti TBC. Keďže moja reakcia na to nebola pridaná a ani nikdy nebude, píšem do tejto diskusie. Verím, že si to prečíta.

Odporúčam pánovi profesorovi isť do Šrobárovho ústavu v Dolnom Smokovci , kde každú stredu vyšetrujú deti s uzlinami a je ich plna čakáreň (min 15), každý piatok operujú uzliny bábätkám (min 4).

Pán profesor píše že zákrok je jednoduchý, jednorazový – stretla som tam už niekoľko deti, kde to museli robiť dva krát. A to sa tam neliečia deti z celého Slovenska (Podunajské Biskupice, regionálne pľúcne ambulancie) – takže údaj 300 deti by bol presnejší, ale asi aj tak je to viac.

Takže nechápem, ako môže s kľudným svedomím takto klamať na stránke kde sa rodičia chodia poradiť a hľadajú informácie.

Čitateľ Gabo reaguje na predchádzajúci príspevok úvahami, či by profesor Dluholucký aj sám na sebe podstúpil procedúry, ktoré tak rád odporúča všetkým ostatným:

Gabo | 14.05.2011

Chcel by som vidieť pána profesora Dluholuckého nechať sa preočkovať proti TBC (veď už iste mu ochranný účinok TBC vypršal, mal by byť príkladom)…

Ako by mu navreli uzliny generalizované a nad kľúčnou kosťou vo veľkosti slepačieho vajca…ako by sa len tváril, keď by mu rezali jeho telo a priliali mu chemo. do jeho žíl…som zvedavý ako by tvrdil, že je to jednoduchý zákrok….Svedomie takýto ľudia nemajú, pokiaľ sa to netýka ich samotných.

Do diskusie sa zapája čitateľka Irena, babka dieťata s rakovinou. Práve táto čitateľka odhaľuje na základe vlastnej neblahej skúsenosti skutočnú „ľudskú“ tvár istej onkologickej charity.

Spomínaná organizácia ju neskoro večer vyrazila z ubytovne, ktorú prevádzkuje. Dôvod? Vyjadrenie názoru na príčinu vzniku rakovinového ochorenia u svojej vnučky Simonky. Na toto sa slová hľadajú len ťažko…

Tuto je jej komentár:

Irena | 15.05.2011

Prosím vás ako môžete očakávať od popredných vakci-nacistov, že budú mať súcit. Poznám lekárku, ku ktorej chodia vnúčatá tohto rafinovaného deda. Liečia sa homeopaticky a neočkujú vôbec.

Je to hanba Slovenska vôbec a predstavuje naše totálne zhnité a choré praktiky zdochýnajúceho zdravotníctva.

Ostatné kreatúry v bielych plášťoch mu ešte prikyvujú lebo sa buď boja, alebo ešte na nič múdrejšie neprišli.

Choďte sa podívať aké sídla majú postavené v Záhorskej Bystrici, alebo tam ako sú Staré grunty nad nimi je milionárska obytná zóna v Bratislave.

Viem o čom hovoríte, lebo moja vnučka Simonka môže ďakovať vakcínam a debilom, že dostala rakovinu v poslednom štádiu, kedy ju začali liečiť.

Predstavte si, že teraz kedy je rok po najdrastickejšej chemoterapeutickej liečbe, liečila sa rok a pol aj s transplantáciou kostnej drene jej jedna imunologička z Kramárov napísala , že doporučuje znova očkovať.

To je lekárka čo? Ja by som jej nezverila ani zdochnutú sliepku. Aké má asi tá vedomosti o imunite a o imunitných reakciách.

Ďalšia tupaňa pediatrička povedala dcére, že keď nechce malú očkovať, aby si vzala kartu a išla ku druhej tupani.

Stačí vám to na vytvorenie názoru na lekárov?

Ešte podotýkam, že keď sa jedná o zvýšenie ich platov beztak prasačích, tak sú ochotní ísť do ulíc.

Kedy ste ich videli bojovať za ľudský život a život nevinných detí.

Dôležité je pre nich mať drahé auto, luxusný dom, dovolenky v zahraničí každý rok. Česť výnimkám ale nepamätám si na nikoho.

Na trabante nejazdí ani jeden, hladom netrpia tiež, a v obyčajnom byte tiež nebývajú.

Nepreklínam, ale prajem im len toľko, aby raz trpeli ako tie nevinné deti a ich rodičia, keď sa musia pozerať na tie hrôzy na onkológii, keď dieťa s narušenou imunitou ľahko podľahne rakovine. Aby ich mali pred očami , keď budú oni zdochýnať.

Len taká perlička to viete, že za vyliečené dieťa sa na onkológii považuje také čo prežije päť rokov po ukončení liečby?

No a teraz čo máme čakať kedy ide umrieť na následky liečby, alebo si čítať stránku anieliky alebo hospic Plamienok.

Po skončení liečby, ktorú prežila len vďaka liečiteľovi, ktorý jej pomáhal obnovovať energiu ,vytvárať nové krvinky nám doporučili jednu knihu, podľa ktorej väčšina detí zomiera.

Hádam som vám pomohla pochopiť, v akom bahne má základy postavené tento štát.

Mali ste vidieť ako ma vyrazili z ubytovne čo tam má Liga proti rakovine, keď som im oznámila, že som prišla na to, že to má Z POVINNÉHO OČKOVANIA. Najprv sa ma vypytovali či som lekárka. Keď sa ubezpečili že nie, tak som letela von na ulicu večer z ubytovne musela som si hľadať nocľah, aby som mohla dcére s malou pomáhať.

Odpoveď že prečo, že vraj tak rozhodla prednostka a docentka. Pritom som mala overené od ostatných rodičov, že tam bolo voľných miest dosť.

Bolo by ešte o čom písať a veľa.

Ďalej sa do diskusie opäť zapája čitateľ Gabo, ktorého onkologická mafia pripravila o syna. Po svojej hroznej skúsenosti strávil veľa času štúdiom rakoviny a priemyslu okolo nej vytvorenej za posledných 100 rokov.

V závere jeho komentára nás zaujalo „Desatoro úspešného lekára“. Bohužiaľ, bližšie k pravde ako to tam uvádza, sa dostať nedá.

Gabo | 15.05.2011

Milá pani Irenka,

som manžel nicku matka, a nedá mi aby som sa nezapojil do tejto diskusie.

Stratil som krásneho múdreho synčeka…úplne zbytočne.

Niekoľko tisíc hodín som strávil štúdiom hľadania príčin. Z rôznych prameňov z celého sveta. Nič som nevymyslel, ale našiel som.

Príčinou leukémií, hodgkina, non-hodgkina, neuroblastomu, sarkomu, fibrozy pĺúc, MDS, artritídy, mycosis fungoides sú mykobakterie-intracelulárne patogény s kovmi, čo sa vie už vyše sto rokov.

Mohol by som Vám poslať linky na mnoho lekárov, ktorým tí „odborníci“ na Slovensku nesiahajú ani po členky. To nie je môj pocit to je fakt.

Tí skutoční lekári odhaleniu pravej príčiny ochorení venovali celý svoj život v laboratóriu s mikroskopom a úprimným záujmom, a nie ako naši prisluhovači a vykonávači predpísaných protokolov, ktoré sa za 40 rokov zmenili len k horšiemu agresívnejšiemu a drahšiemu, imunitu zničujúcejšiemu. To boli ozajstní tvoriví vedci a lekári, mohol by som ich menovať desiatky.

Dnešní podnikatelia v bielych plášťoch sú iba vykonávači čohosi obludného, čo majú predpísané v protokoloch a za čo dostávajú výhody. Nič viac.

A odkiaľ tie mykobaktérie a kovy sa dostali do detských telíčok? Pán Dluholucký a spol., no predsa z očkovania !!!

Pani Irenka, klobúk dolu pred Vami, všetko čo ste napísala, je pravda podložená storočnou históriou v medicíne.

A svedomie si raz počká na každého, páni v bielom…A nielen svedomie. Príde aj na Vás.

Keby som tak mohol vrátiť čas, tak by som bojoval inak za svojho synčeka…ale vtedy som žiaľ tie informácie nemal, čo zneužili manipulátori a obchodníci so strachom… jednoduché ale dôkladné vyšetrenie na mykobaktérie a plesne v krvi stačilo…ale lekári si škriabu ľavou rukou pravé ucho, a tak si všetci myslíme akí sú múdri…Nie sú. No ktorý zodpovedný lekár by toto liečil chemoterapiou??

Ešte desatoro pre „úspešného“ lekára:

1. Voľako vyštuduj a dopracuj sa k diplomu, je jedno ako, ani nemusíš byť múdry.

2. Pamätaj, Hypokratova prísaha neuživí teba ani tvoju rodinu.

3. Smrť detí patrí k životu.

4. Svedomie si neštudoval, tak ho nepoužívaj.

5. Neopováž mať s niekým súcit, vyháňa to z peňaženky.

6. Zabudni na nezávislé vzdelávanie, si ZÁVISLÝ a je ti dobre.

7. Nerozmýšľaj, keď máš predpísané očkovať očkuj, keď máš predpísané rezať rež, keď máš podať chemoterapiu, tak celý demižón, keď ožiare – znič všetko.

8. Pamätaj, tvoj najväčší nepriateľ je pacientova imunita, vyháňa klientov z ordinácie, bojuj ako proti teroristom.

9. Uctievaj bohov očkovacieho a rakovinového priemyslu.

10. Nikdy nediskutuj s menejcennými, a v prípade neúspechu sa vyhovor na prírodu, tá znesie všetko.

Inak, všetka česť a úprimná podpora všetkým svedomitým a čestným lekárom…a všetkým triezvo zmýšľajúcim.

V prípade, ak by ste mali záujem si prečítať celú diskusiu, nájdete ju tuto:

www.slobodavockovani.sk/diskusia

Uvedená téma sa nachádza približne v polovici zo 760 diskusných príspevkov. Dostať sa tam rýchlo môžete aj tak, že po načítaní stránky si zvolíte funkciu vyhľadávania (súčasne stlačenie kláves CRTL+F vo väčšine internetových prehliadačoch) a vyhľadáte výraz „Pocet“.

Zadajte to presne tak, ako je uvedené, teda s veľkým „P“ a bez mäkčeňa na „c“.

Náš komentár

Milý čitatelia, teraz už je vám pravdepodobne zrejmé, prečo sme rozbehli súčasnú iniciatívu „Odhoď narcis, kúp si jabko!“.

Na popredných pozíciách v slovenskom zdravotníctve sa totiž nenachádzajú ľudské cítiace bytosti, ale bezcitné obludy, ktorým je ľudský život úplne ľahostajným. Vlci v barančom rúchu. Úsmev, za ktorým číha smrť. Hadi, ktorí čakajú na okamih, kedy ste zraniteľný a bez váhania do vás zatnú svoje zákerné zuby a vypustia cez ne smrtiaci jed.

Ako proti tomu bojovať?

Priamo nemáme nikto šancu. Sú silní, majú zdroje a sú všade rozlezení. Presne ako tá rakovina. Vlastne nie ako, oni sú tou rakovinou.

Takže čo robiť? Ako bojovať so 100-hlavým drakom?

Jednoducho. Nasledujú 2 základné stratégie pre dosiahnutie zmeny systému:

1. Treba neprávosti odhaľovať a hovoriť o nich

Koľko je na Slovensku podobných smutných príbehov ako tie vyššie uvedené? Veľa. Tisíce. Možno státisíce. Vie sa o nich? Veľmi málo. Mafia využíva vášho strachu. Kto prehovorí bude potrestaní. „Už ťa viac neošetríme“, „zažalujeme ťa za ohováranie“ a podobné taktiky.

Dnes žijeme v dobe internetu. Dnes je možné myšlienky a príbehy šíriť tak, ako nikdy predtým v histórii. Počas 2. svetovej vojny odbojári a iní odvážlivci tajne tlačili letáky, ktoré potom lepili na stĺpy pouličného osvetlenia. Za socializmu sa tlačili tajné memoranda, ktoré disidenti distribuovali vo svojich bytoch počas stretnutí s priateľmi.

Dnes, v dobe internetu, je možné napísať článok, publikovať ho a do pár hodín, či dokonca minút s ním oboznámiť celú krajinu. Často je to možné robiť dokonca anonymne, ak sa obávate perzekúcie zo strany mocných.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Z toho dôvodu aj naša stránka priamo neuvádza mená ľudí, ktorí za ňou stoja. Ak nás chcú žalovať, stále môžu. Avšak nie je to také jednoduché, ako keby sme naše mená vyvesili priamo na stránku.

Pre potreby žaloby sa k menám dá dostať vždy. To by ale museli mať pádny dôvod a nepriestrelné dôkazy, že sme urobili niečo nezákonné. Ak by však naše mená vedeli už teraz, mohli by používať taktiky vyhrážania sa a zastrašovania posielaním rôznych listov, výziev či varovaní.

Napokon sa o to nedávno už aj pokúsili, no narazili. Zistili, že sme sa z nich do gatí nepokakali. A keďže nemali ani nič právne relevantné, dočasne s tým prestali. Uvidíme, ako dlho im to vydrží. Ak náhodou znova začnú, dáme vám hneď vedieť.

Ako všetci dobre vieme, skapínajúci kôň kope. Keď im začne tiecť voda do topánok, pravdepodobne si ešte zopár krát kopnú. Pre nás to však bude dobrým signálom, že ich čas sa kráti.

Ale späť k veci. Nasleduje druhý pilier našej stratégie:

2. Nezúčastňovať sa

Každý systém, akokoľvek veľký, mohutný či silný sa rozpadne v momente, keď ho ľudia prestanú používať. Takýto systém v podstate imploduje, zrúti sa sám do svojho vnútra.

Príkladov z histórie je neúrekom. Bývalý komunistický blok nebol porazený jeho nepriateľom v boji. Jednoducho už ľuďom nevyhovoval, prestali sa ho báť a začali otvorene vyjadrovať svoje názory.

Režim mal k dispozícii silové zložky, no uvedomenie obyvateľstva bolo tak veľké a tak rozšírené, že to už ďalej nebolo možné udržať celé pokope. A tak sa systém zrútil. Áno, tých faktorov tam bolo určite viac. Ide o zjednodušené podanie v skratke pre ilustráciu.

Ďalším prípadom je firma Kodak, ktorá kedysi bola číslom jeden na trhu fotografovania.

Ich tiež neporazil nejaký iný konkurent, ktorý by začal vyrábať lepšie filmy alebo fotoaparáty. Jednoducho prišla nová technológia digitálnych fotoaparátov. Firma Kodak nedokázala tento trend podchytiť a dnes už neexistuje.

Čo z toho vyplýva pre nás?

Presne rovnakým spôsobom treba ísť aj na súčasný medicínsko-farmaceutický komplex. Našou prvou stratégiou sa docieli to, že ľudia sa stanú informovanými. Informovaný človek má veci pod kontrolou a nebojí sa.

Keď sa prestanete báť, oveľa ľahšie sa vymaníte spod súčasného medicínskeho systému. Nebudete sa báť povedať lekárovi, že jeho liečbu nechcete. Nebudete sa báť, keď vás z ordinácie, či nemocnice vyhodia. Vy sa potom dokážete vyliečiť aj sami. Prípadne s pomocou lekárov, či liečiteľov zastávajúcich prírodný prístup ku zdraviu. Dobrou správou je, že ich začína byť čoraz viac.

Ak dostatočný počet ľudí prestane navštevovať onkologické ústavy a pracoviská, ak dostatočný počet rodičov prestane očkovať svoje deti, systém sa veľmi rýchlo zrúti sám. Naozaj, zborili sa aj navonok oveľa pevnejšie a silnejšie systémy ako je tento.

Záver

Máte vlastné neblahé skúsenosti so súčasným zdravotníctvom? Chceme o nich vedieť! Napíšte nám o nich. Ak nechcete uviesť svoje meno, nemusíte. Pošlite nám ich anonymne. My sme ochotní ich publikovať a niesť za to aj prípadne následky alebo útoky od zdochýnajúceho koňa.

Sme ochotní pre vás vystaviť náš chrbát a zniesť zopár rán bičom. Totiž, čím viac ľudí sa o podobných hrozných praktikách medicínsko-farmaceutickej mafie dozvie, tým viac ďalším ľudom sa otvoria oči. Tým skôr sa súčasný systém zosype.

Teraz si možno pomyslíte, že prečo by sa práve na Slovensku mala začať takáto (r)evolúcia?

A prečo nie? Máme do nekonečna niekoho len nasledovať? Prečo raz za čas neísť sami príkladom?

Okrem toho, vo svete už podobná revolúcia prebieha. Zatiaľ nie vo veľkom, ale prebieha. Slovensko teda napokon nebude ani v tomto výnimočné. Výnimočné by bolo, ak by u nás k žiadnemu posunu nedošlo. Alebo ak by zmena nastala až potom, keď sa súčasný systém zrúti všade inde vo svete a k nám by sa to už len importovalo.

Nedajme sa preto zahanbiť! Buďme aj my súčasťou „obrodného“ hnutia a prípadne aj trošku popredu. Nech potom môžeme byť na seba hrdí.

Viac informácii o našej súčasnej iniciatíve nájdete v článkoch série „Odhoď narcis, kúp si jabko!“:

(1) Prečo ignorujem Deň narcisov 2013

(2) Malý príbeh o veľkej onkológii

(3) Prečo to celé robíme?

(4) List pre starú Blaškovú

(5) Ako Liga babku dieťaťa s rakovinou večer na ulicu vyrazila

(6) Študenti dobrovoľníci pozor! Vyhnite sa podvodu „Deň narcisov“

(7) 25 spoločných znakov Ligoša Rakoša a sekty Svedkovia Jahodoví

(8) Kde sa berú a kam tečú príspevky Lige proti rakovine?

(9) Prečo v piatok na Deň narcisov neprijmite kvietok beznádeje

(10) Kde iní berú, my rozdávame: Malý darček pre každého z Vás!

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Ďakujeme za Vašu doterajšiu priazeň! A nezabudnite – radi na našej stránke opublikujeme aj vaše príbehy. Tešíme sa na ne a ostatní čitatelia tiež.

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Vůbec se nedivím, že babku vyhodili z ubytovny. Já, kdybych tu ubytovnu provozoval, tak bych ji vyhodil taky. Její názor byl velmi nebezpečný, velmi nakažlivý. Uvědomte si, jací lidé na této ubytovně bydlí. Sami mají rakoviny, nebo s touto nemocí bojují jejich blízcí, jejich nejmenší děti. Jsou velmi vystrašení, bojí se o život svůj i blízkých.

  Doteď spokojeně žijí v matrixu, v iluzi, že onkologičtí lékaři a farmacie pro ně dělá to nejlepší co moderní věda dokáže. A najednou se tam objeví babka, která může svými „nejapnými řečmi o očkování“ zanést docela malé semínko nedůvěry. Tito lidé dychtí po informacích. Předtím se o nějakou rakovinu nebo očkování vůbec nezajímali. Nyní chtějí vědět úplně všechno. A jestliže tam babka začne rozhlašovat, že za rakovinu jejího vnoučete může očkování, hrozí reálné nebezpečí, že ti lidé usednou k internetu a začnou číst. A dozví se to, co jim mělo být navždy skryto, co se nikdy neměli dozvědět. Dozvědí se, že vyměnili zdraví svého dítěte za pseudoochranu očkováním, které nefunguje a ani fungovat nemůže. Dozvědí se, že si tady někdo na úkor zdraví a života jeho dítěte pořádně namastil kapsy. Dozvědí se o nejvýnosnějším obchodu se strachem a lidským utrpením. Jen v USA si farmacie z očkování přijde na 300 MLD (miliard) dolarů ročně. Samozřejmě, že jim nevadí, že totálně ničí imunity dětí, že mají z toho rakoviny, autismus, astmy, alergie a další autoimunitní problémy na celý život. Prachy nesmrdí. Chcete vědět jak tu funguje s lékaři? Jak je farmacie uplácí aby očkovali? Vy to jistě víte, ví to každý. Nejlépe Vám to řekne farmaceutický reprezentant zde http://www.celostnimedicina.cz/uplatky-lekarum.htm

  Vedoucí té ubytovny dobře ví, že ve vzdělání a v informacích je síla. Když budou všichni lidé vědět, když budou dobře informováni, tak jí je naprosto jasné, že potom už nebude žádná taková ubytovna, žádné onkologie, žádné narcisy ani žádné peníze z rakovinového miliardového průmyslu. Paní vedoucí ubytovny by si musela najít jinou práci a s ní další statitisíce pijavic, které tento mafiánský komplex živí.

  Babku jste sice vyhodili z ubytovny, ale už je pozdě. Ti lidé už čtou a vzdělávají se. Matrix se boří. Váš systém se hroutí a zboří se jak domeček s karet. Jednou se lidé všechno dozví a ti co vraždili vaše děti na onkologiích, ti co jim lili do žil ty nestrašnější chemické koktejly, ti co jim spalovali radiací orgány, ti se budou za své činy zodpovídat. Já tomu věřím.

 2. dobreazdravo.sk

  Rád si čítam Vašu stránku a ďakujem, že pomáhate ľuďom otvárať oči a zaujímať sa o „samozrejmé“ veci okolo nich. V poslednom období som mal tú „česť“ vidieť, ako sa bežní lekári „zaujímajú“ o pacienta a jeho obtiaže.

  Už dlhšie ľudí upozorňujeme na stránke http://dobreazdravo.sk , že základom ich zdravotného stavu je ich strava. Upozorňujeme, ako ich výrobcovia a veľkoobchodníci klamú, ako im „potravinami“ škodia a ako sa tomu vyhnúť. Ako a kde si zaobstarať skutočné potraviny, ktoré bude výživou pre ich telo a ochráni ich pred potrebou jesť lieky tohto veľkého farmakologického biznisu, ktorému na ich zdraví nezáleží, len na ich peniazoch.

  Držím Vám vo vašej práci palce a prajem veľa čitateľov. Nedajte sa!

 3. je zaujímavé, že ak sa chce, všetko sa dá. Osobne poznám v BA doktorku, ktorá si dohodla s poisťovňou, že ju bude platiť za zdravých pacientov. Ja som u nej nebol už asi 10 rokov a každý mesiac za mňa dostáva myslím že 2-3.000 korún.
  Vtedy som pochopil, akí sú lekári zmrdi a hnusní vrahovia. Ak by chceli, dosiahli by toto isté, ale im je pohodlnejšie vraždiť ľudí, ako dostávať peniaze za zdravých. Všetkých obesiť na stromy a bude pokoj… možno

 4. Asi by bolo potrebné zaviesť pre lekárov metódy používané v Egypte za vlády faraóna Ramesse II. Lekári dostali zaplatené až po vyliečení pacienta. Pri poškodení zdravia pacienta nevhodnou liečbou bol lekár vyvezený do púšte a ponechaný svojmu osudu (mal šancu sa vrátiť). Pri spôsobení smrti pacientovi bol lekár predhodený levom alebo zatvorený do cely s pohárom jedu. To sa potom lekári ináč snažili…

  • Tak to bych chtěla vidět, kdo by byl tak hloupý, že by se hlásil na medicínu, když by měl lepší podmínky a vyšší plat v jiné práci a při mnohem menší odpovědnosti 😀 Škoda, že ani jeden z těch chytráků jako Leoš už dávno nenapsal tu převratnou učebnici, kde je návod jak vyléčit každou nemoc.

  • To samé aj v Starej Číne… Keď liečitelia nevyliečili pacienta do 1 týždňa, nedostal zaplatené. A ak ten pacient bol vyššie postavený (napr. vládca) a nestihol to do týždňa, išiel visieť (alebo ho inak popravili) 🙂

 5. Tupana lekarka…druha tupana… lekari tupi, stare grunty, Zahorska Bystrica…. na TAKOMTO zaklade napisete clanok? Na zaklade diskusii ludi, ktorí sa vyjadruju ako z hornej dolnej? nie dakujem. V polke som musela prestat citat aj ked ma tato tema uprimne zaujima.
  ..Chapem, ze medicina a zdravotnicky system je takzvane v prdeli, ale nazyvat vzdelanych ludi tupcami a najlepsie vsetkych je bohuzial v mojich ociach osobne zaujatie. Aj ked to nevylucuje, ze v niektorych pripadoch pravdive.

 6. Preboha uz sa ludia spamatajte z tych reci, ze vas chce niekto zavrazdit. … Niektore veci su v systeme chore ale treba mat trosku open mind a byt schopny to vyselektovat.

 7. Ja len toľko: mala som dlhodobejšie bolesti kolena, po páde sa zhoršili, tak som išla k lekárovi.Chirurg skonštatoval, že koleno je už vekom zničené a mám užívať ibalgin – toť celá liečba. Neskôr som si zranila ruku , údajne som si roztrhla sval, a ten istý chirurg mi len z rentgenového snímku povedal, že to bude na operáciu a momentálne mi nemôže dať obstreky- ruka príšerne bolela, a mám si dať ráno a večer – čo myslíte? IBALGIN
  Záver? Na toto som ozaj nemusela chodiť k chirurgovi – nakoniec mi pomohol od bolesto Wobenzim a liečiteľ.:)

Pridajte komentár

*