CDC varuje, že týždenne zomrie 15000 Američanov. Reálne to budú úmrtia na vakcíny


Print Friendly, PDF & Email

CDC varuje, že týždenne zomrie 15000 Američanov. Reálne to budú úmrtia na vakcíny

(Mike Adams, naturalnews.com) – Dochádza k omračujúcemu vývoju pandemickej situácie a potvrdeniu masového vakcínového vymierania. Americké Centrum pre kontrolu ochorení (CDC) otvorene varovalo, že od Vianoc začne každý týždeň umierať až 15600 Američanov a bude to pokračovať celý začiatok roka 2022.

Podľa CDC pôjde o úmrtia na covid, no v skutočnosti sa bude jednať o úmrtia na vakcíny. Tieto vakcíny totiž pomocou mRNA aktivujú v ľudských telách výrobu toxických hrotových proteínov.

Reálna hrozba sú vakcíny, nie vírus

Skutočnou chorobou sú tieto hrotové proteíny, ktoré spôsobujú rozsiahle vaskulárne, neurologické a reprodukčné ochorenia.

Vedľajšie účinky covidových vakcín sú identické „príznakom“ ochorenia Covid-19 z jednoduchého dôvodu – vakcíny sú pandémiou, nie vírusy.

Inými slovami, keď sa ľuďom vstreknú vakcíny, ochorejú na to, čo sa mylne označuje ako covid. A keď potom umrú, úrady povedia, že zomreli na covid a nie na vakcínu. Pred týmto scenárom sme varovali už pred vyše rokom v našom článku.

Systém skorého varovania CDC, ktorý je napojený na americké nemocnice, aktuálne vykazuje veľké množstvo alarmujúcich signálov naznačujúcich, že sa blíži veľké vymieranie očkovaných.

V panike naštartovalo CDC svoj stroj na propagandu a vydalo vyhlásenie, ktoré prevzali viaceré svetové kontrolované médiá, vrátane britského UK Daily Mail, ktorý prezentoval predikcie nadchádzajúceho masového vymierania ako pochmúrne.

Pri médiu The Daily Mail tak môžeme vidieť šokujúce priznanie, že jedno z „najväčších prepuknutí“ omikronu v USA sa vyskytlo práve u „plne zaočkovaných“.

K dátumu vydania tohto článku, podľa vedomostí jeho autora, nebol zaznamenaný ani jeden prípad úmrtia na omikron u nezaočkovaného Američana.

Namiesto toho sa zdá, že variant omikron, podobne ako pred ním delta variant, postihuje prevažne zaočkovaných. Je to preto, lebo očkovaní si vakcínami a posilňujúcimi dávkami zničili svoj imunitný systém.

Pripravte igelitové vrecia na telá… vakcíny začínajú účinkovať

Tých 15600 mŕtvych týždenne, ktoré predpovedá CDC po Vianociach, sú v skutočnosti úmrtia očkovaných ľudí, ktorí zomierajú na:

 1. Kombináciu zničeného imunitného systému a variantu omikron (ide o veľmi mierny variant)
 2. ADE syndróm – prehnaná imunitná reakcia vyvolaná nekvalitnými protilátkami z vakcín, ktorá spôsobí hyperzápalovú reakciu proti jednoduchým infekciám, ako je napríklad sezónna chrípka.

Agentúra CDC predpovedá, že počas zimy bude umierať 60 tisíc Američanov mesačne, čo znamená, že do jari môžeme predpovedať viac než 200 tisíc Američanov zabitých vakcínami.

(V prepočte na počet obyvateľov by to u nás mohlo byť okolo 3300 mŕtvych po vakcínach.)

Celé to ešte viac zhoršuje celonárodný nedostatok vitamínu D, ktorý sa u ľudí objavuje hlavne v zime kvôli obmedzenému slnečného svitu a pobytu vonku (čo ešte viac zhoršujú lockdowny).

Na vakcíny už zomrelo vyše 400 tisíc Američanov, do apríla to môže byť 600 tisíc

Pandemický analytik Steve Kirsch správne poznamenal, že aj pri veľmi konzervatívnych odhadoch, covidové vakcíny už zabili minimálne 388 tisíc ľudí v USA.

Pri ďalších 60 tisíc mŕtvych každý mesiac počas zimy to môže do jari byť vyše 600 tisíc mŕtvych. To je ekvivalent viac než 10-násobku amerických obetí Vojny vo Vietname, prípadne 200-násobok obetí útokov na dvojičky 11.9.2001.

Prírodná liečba osteoartritídy

To z obetí vakcín robí kategóriu novodobého holokaustu.

Napriek tomu úrady pokračujú v tvrdeniach, že každý, kto sa zaočkuje, bude pred covidom chránený, hoci dáta jasne ukazujú, že sú to práve očkovaní, ktorí umierajú.

V skutočnosti sú Steve Kirsch a ďalší analytici so svojimi odhadmi ešte veľmi konzervatívni. Je totiž reálne možné, že momentálne sa blížime k miliónu obetí vakcín len v USA a do jari 2022 ich určite bude omnoho viac. Covidová vakcína je depopulačná zbraň, nie vakcína.

Globálne úmrtia na vakcíny pravdepodobne prekročia do polovice roka 2022 číslo 10 miliónov, čo je už číslo porovnateľné s obeťami Židov počas nacistického holokaustu.

Navzdory tomu všetkému nám stále hovoria, aby sme sa očkovali, hoci vakcíny zjavne nefungujú. Dokonca fakt, že nefungujú, je nám dávaný ako argument k tomu, že potrebujeme „posilňovacie“ dávky.

Bombastická nová štúdia ukazuje, že proti omikronu sú vakcíny v podstate zbytočné

V týchto dňoch bola publikovaná nová štúdia z Kolumbijskej univerzity, ktorú mediálne predstavil The New York Post.

Štúdia zistila, že variant omikron je takmer úplne odolný voči súčasným covidovým vakcínam. To znamená, že tieto vakcíny sú momentálne absolútne zbytočné a neponúkajú pred omikronom žiadnu ochranu.

A nielen to, že neponúkajú ochranu, ale navyše ešte aj poškodili imunitný systém tých, ktorí sa zaočkovali, čím ich zanechali zraniteľných aj voči všetkým ostatným infekciám, vrátane bežnej chrípky.

Ako uvádza The New York Post:

„Nová štúdia Kolumbijskej univerzity hovorí, že variant omikron je „pozoruhodne odolný“ voči vakcínam a ani posilňovacie dávky príliš nepomôžu. To je zlá správa pre krajinu, nakoľko omikron sa už šíri a Covid-19 je celonárodne na vzostupe.

Vedci vyjadrujú obavy ohľadne nedávno publikovanej štúdie, pretože mnohopočetné mutácie omikronu môžu vážne znehodnotiť účinky vakcín, či ich celkom vymazať.“

Autori štúdie dokonca varovali, že všetky protilátky zo súčasných vakcín môžu byť kvôli prirodzeným vírusovým mutáciám zastarané.

„Nie je ani prehnané tvrdiť, že tento variant je len jednu či dve mutácie vzdialený od úplnej rezistencie na aktuálne vakcínové protilátky.“

Inými slovami, každý človek, ktorý sa dal zaočkovať, nemá z vakcín žiadnu výhodu, no má obrovské riziká a súčasne zničený imunitný systém. Navyše, má 10-násobné riziko rozvoja rakoviny kvôli potlačeniu protirakovinového komponentu imunitného systému (vrátane opravy poškodených chromozómov v bunkových jadrách).

Záverom môžeme len konštatovať, že takzvané covidové „vakcíny“ sú skutočne depopulačnou smrteľnou injekciou. A depopulácia momentálne akceleruje presne tak, ako sme my i mnohí nezávislí vedci a lekári dávno varovali.

Liečba osteoporózy

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „Kapitál má hrôzu z nedostatku zisku alebo z veľmi malého zisku tak, ako príroda má hrôzu z prázdna. Ak je zisk primeraný, kapitál sa stáva odvážnym. Ak je 10% istých, možno ho hocikde použiť; pri 20% oživne, pri 50% je šialene odvážny, pri 100% pošliape všetky ľudské zákony a pri 300% niet zločinu, ktorý by neriskoval, aj keby mu hrozila šibenica. Ak zmätky a spory prinášajú zisk, bude ich povzbudzovať.“Cituje K. Marx z časopisu Quarterly Reviewer, filozofa a publicistu T. J. Dunninga, 1860, pozri Kapitál I. zv., s. 627 (Nakladateľstvo Pravda, 1985).
  https://www.podtatransky-kurier.sk/spravodajstvo/petrodolar-konci-nahradi-ho-vaxdolar

  • velmi trefne citovane. Zial, cielova skupine neexistuje. Marx? Kto to je? Aha, to vraj ten komunista, co nasi rodicia sa ucili? Komu to chcete dnes ysvetlovat?

  • zuza podhorna

   No a ked uz sme pri sibenici, bolo by dobre tu v Skalici aj vyskusat…Niekto kto povie : Mňa nezaujíma 5.5 milióna názorov na to, ako máme riešiť pandémiu.“ by mohol byt snad pokusnym kralikom…
   ?

   • Kto je zasvätený Satanovi – myslí už len na sakrálne obete. V podstate ide o podstrčenie iných namiesto seba. Z jej pohľadu – „Bingo!“

   • …ale aby sme nikomu nekrivdili, však ona prvá nás varovala, že bude prezidentkou krajiny, kde sa ľudia nebudú báť umierať…. a my, čo sme za socializmu skladali pioniersky sľub vieme, že sme „Vždy pripravení!““

 2. Ďakujeme tímu Bádateľa za preloženie ďalšieho článku. Budúci rok bude teda veľmi „nepekný“. Veľa ľudí „odletí“.

  Nech žije vakcína! Vakcína je sloboda! Slobodne odletíte!

 3. očko covid nuvaxovid
  cituji: ……U osob očkovaných vakcínami proti onemocnění covid-19 se vyskytly případy anafylaxe (závažné alergické reakce). Tak jako u všech vakcín, je zapotřebí i vakcínu Nuvaxovid podávat pod přísným lékařským dohledem a zajistit odpovídající lékařskou péči. Osoby, u nichž dojde po podání první dávky vakcíny Nuvaxovid k závažné alergické reakci, nemají druhou dávku dostat………..měkde ke konci článku to je.
  zde https://www.kurzy.cz/zpravy/625577-nuvaxovid-otazky-a-odpovedi-k-vakcine-od-spolecnosti-novavax/

 4. https://www.infovojna.sk/article/video-vlada-vyuziva-nudzovy-stav-na-ovladanie-obcanov-a-obmedzovanie-ich-zakladnych-prav-a-slobod-tvrdi-advokatka-krajnikova
  VIDEO: Vláda využíva núdzový stav na ovládanie občanov a obmedzovanie ich základných práv a slobôd, tvrdí advokátka Krajníková

  Právnička JUDr. Adriana Krajníková v rozhovore pre ZVTV komentuje súčasnú spoločensko-politickú situáciu na Slovensku, ktorá je ovplyvnená falošným bojom proti infekcii Covid-19 a nezmyselnými nariadeniami vlády a Mikasovho úradu.

 5. archivované problémy s očkováním, nezávislý web—-https://www.direktdemokratisch.jetzt/impfopfer-archiv/ něco jako u portál
  https://hrdinovesteckou.cz

 6. Dr. Bonelli ve videu na YouTube říká, že zná dva lidi, kteří zemřeli na očkování. Výzva ke sdílení zkušeností v komentářích vede k záplavě zpráv o zkušenostech dalších lidí. YouTube poté video smaže. Ale bylo možné jej uložit i s 5 000 komentáři a jsou k dispozici a ke stažení viz zde https://corona-blog.net/2021/07/30/nach-loeschung-von-dr-bonellis-video-5-000-kommentare-zu-impfschaeden-konnten-gerettet-werden/

 7. https://www.youtube.com/watch?v=mZTRkALDC0U
  Vravíme NIE plánovaným americkým základniam a raketám na Slovensku!

 8. Tak 15000 či 15600 ?? ..rozhodnite sa, bo každý život je vzácny 😷

 9. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/12/21/nurse-gets-pfizer-shot-ends-up-with-pericarditis.aspx
  Nurse Gets Pfizer Shot; Ends Up With Pericarditis
  Zdravotná sestra dostala Pfizer vakcínu; Končí s perikarditídou

  PS Má len 33 rokov a vakcínočka z nej urobila doživotného kripľa.

 10. https://cz24.news/stefan-oelrich-clen-predstavenstva-bayer-ag-technologie-mrna-neni-vakcina-ale-genova-terapie/
  Stefan Oelrich, člen představenstva Bayer AG: TECHNOLOGIE MRNA NENÍ VAKCÍNA ALE GENOVÁ TERAPIE

  V průběhu letošního Světového zdravotnického summitu hovořil Stefan Oelrich o takzvaných „vakcínách“. Oelrich je členem představenstva společnosti Bayer AG od roku 2018 a ve svém projevu popsal injekce mRNA jako „buněčnou a genovou terapii“. Ve svém projevu také zdůraznil dobrou spolupráci s Nadací Billa a Melindy Gatesových na dosažení „udržitelného“ světa: Spolupracují na snížení porodnosti a tím i světové populace.

 11. https://cz24.news/brazilske-mesto-itajai-nabidlo-svym-obyvatelum-preventivni-uzivani-ivermektinu-a-v-dusledku-toho-se-pocet-hospitalizaci-a-umrti-snizil-na-polovinu-uvadi-vedecka-studie/
  BRAZILSKÉ MĚSTO ITAJAI NABÍDLO SVÝM OBYVATELŮM PREVENTIVNÍ UŽÍVÁNÍ IVERMEKTINU A V DŮSLEDKU TOHO SE POČET HOSPITALIZACÍ A ÚMRTÍ SNÍŽIL NA POLOVINU, UVÁDÍ VĚDECKÁ STUDIE

 12. https://cz24.news/branislav-fabry-k-nevyhodnej-dohode-o-obrannej-spolupraci-s-usa-ktora-poskodzuje-zakonom-chranene-zaujmy-sr/
  Branislav Fábry: K NEVÝHODNEJ DOHODE O OBRANNEJ SPOLUPRÁCI S USA, KTORÁ POŠKODZUJE ZÁKONOM CHRÁNENÉ ZÁUJMY SR

  Existuje vôbec pandémia?
  To, čo na celej dohode zaráža asi najviac, nie je ani tak jej jednostrannosť, ale fakt, že dohoda ignoruje aktuálne výzvy pandémie koronavírusu Covid-19. Štátne orgány SR už skoro dva roky masívne obmedzujú práva a slobody občanov, avšak SR si v dohode vo vzťahu k OS USA, ich dodávateľom či závislým osobám nevyhradila žiadnu možnosť karanténnych opatrení.

 13. https://cz24.news/jak-to-doopravdy-vypada-s-odporem-proti-vrazednemu-ockovani-v-nemecku-neverte-mainstreamovym-mediim-ani-slovo/
  Jak to doopravdy vypadá s odporem proti vražednému “očkování” v Německu. Nevěřte mainstreamovým mediím ani slovo!

  • Po celém Německu probíhají masivní (třebaže zakázané) proti koronavirové/totalitní demonstrace. Ve zdravotnictví stále odmítá očkování polovina zaměstnanců a dokonce polovina lékařů! Část zdravotníků má našvindlované očkování, tj. mají certifikát, ale vakcínu si píchnout nenechali (já osobně znám ve svém okolí dva takové případy a to žiju v menším městě). Po celé zemi se objevují případy podivných úmrtí (infarkty, mrtvice, atd.) u zdraví zcela očkovaných jedinců. Po zemi vzniká paralelní síť kulturních zařízení a hospod. Stále více Němců si začíná uvědomovat, co se skutečně děje a kdo je jejich nepřítel.

   • provokater

    ako by mala vyzerať šibenica na 200 kg idiota??

    • žeriav?

     • Komplikujete to. Obesiť niekoho je alibizmus – že zomrel vďaka gravitácii – nie vašou rukou! Preberte za tento akt zodpovednosť – zabiť človeka je technicky veľmi jednoduché – nie však na duchovnej úrovni. Vymýšľate žeriavy – lebo symbolizujú šibenicu? Vešanie na kandelábre? Nenabádam – stačí uškrtiť kusom drôtu o kandeláber – bez gravitácie – len to musíte urobiť vlastnoručne a prevziať za to zodpovednosť.

      Problém je v tom, že zatiaľ čo ja som počas svojho života v svojich predstavách „zavraždil“ X svojich nepriateľov – mám dobre vyvinutý frontex – šedú mozgovú kôru v prednom mozgovom laloku, ktorý-ktorá zodpovedá za sebaovládanie. Zabitím prvej ulovenej – mlčiacej – ryby – preberáte zodpovednosť.

      Čiže – neriešte technikálie, ako zabiť človeka, ale riešte to, či ste schopní za to prevziať zodpovednosť. Aj ako povinnosť k ochrane vlastného života a života blízkych, pretože psychopati ten frontex vyvinutý nemajú.

      Každý, kto prešiel vojenskou službou vyfasoval smrtiacu zbraň. Koncept vojny spočíva na nutnej obrane – si donútený zabiť – inak zabijú teba. Koncept vojny nespočíva v tom – že chceš niekoho zabiť. Vojna je emocionálna záležitosť a preto vojnoví štváči ženú do prvých šíkov práve tých bez frontexu – aby donútili brániť sa tých s frontexom, ktorí by inak nezabíjali.

      Vojnoví štváči v pozadí ženú našich politikov – psychopatov bez frontexu – aby vyhladili vlastný národ. Čiže – sme schopní za sebaobranu prevziať zodpovednosť?!
      No lebo spasiteľstvo je hlboká, vyše 2-tisícročná indoktrinácia! Tak v smere vedenia prvého útoku, ako aj v smere paralýzy obrany! ??? Talmud učí židov, že ich Mesiáš /nerozumiem pred čím mesiáš/ príde až keď pobijú posledných Gójimov, biblia učí Gójimov nastavovať aj druhé líce a odpúšťať, no a do toho ešte islám, ktorý má do toho vtrhnúť ako regulátor, keď to nepôjde podľa plánu dvoch antikonceptov z jednej dielne. ???

 14. https://cz24.news/velka-britania-zaznamenala-znacny-narast-umrtnosti-deti-po-ockovani-experimentalnymi-covid-injekciami/
  VEĽKÁ BRITÁNIA ZAZNAMENALA ZNAČNÝ NÁRAST ÚMRTNOSTI DETÍ PO “OČKOVANÍ” EXPERIMENTÁLNYMI COVID INJEKCIAMI

 15. https://cz24.news/robert-kennedy-jr-anthony-fauci-nie-je-lekar-ale-zabijak/
  Robert Kennedy Jr.: ANTHONY FAUCI NIE JE LEKÁR, ALE ZABIJAK

  • Dovoľte mi ešte raz pripomenúť, že žiadny liek nemôže byť schválený FDA bez súhlasu pána Fauciho.“

   Fauci má nespočetné množstvo právnikov, ktorí ho obhajujú z jednoduchého dôvodu – živia sa z rúk „najväčšieho lekára“.

 16. Niečo na zasmiatie – ale bohužiaľ dnešná realita:

  https://cz24.news/silene-v-nemecku-uz-ockuji-dokonce-i-v-kravine-nechaly-se-tam-jiz-naockovat-stovky-lidi/
  Šílené! V Německu už očkují dokonce i v kravíně, nechaly se tam již naočkovat stovky lidí

 17. https://cz24.news/omicron-novy-fake-uprostred-fake-plandemie-umrti-po-vakcinach-narustaji-globaliste-vsak-jiz-planuji-nove-lockdowny-a-pripravuji-koncentracni-tabory-pro-neockovane/
  OMICRON – NOVÝ FAKE UPROSTŘED FAKE PLANDEMIE. ÚMRTÍ PO VAKCÍNÁCH NARŮSTAJÍ, GLOBALISTÉ VŠAK JIŽ PLÁNUJÍ NOVÉ LOCKDOWNY A PŘIPRAVUJÍ KONCENTRAČNÍ TÁBORY PRO NEOČKOVANÉ

 18. https://www.banned.video/watch?id=61c0b341724c932b860a7175
  Lethal Drug Included In Over The Counter Covid Test Kits
  Smrtiaci jed je súčasťou voľnopredajných testovacích súprav na Covid

  Big Pharma adds lethal Sodium Azide to DIY test kits
  Big Pharma (Farmacutický priemysel) pridáva smrtiaci azid sodný do testovacích súprav pre domáce testovacie súpravy

 19. https://www.banned.video/watch?id=61c11a226be39e2d180c9141
  VIDEO: Vaxxed Blood Clots 10 Times Faster
  VIDEO: Zaočkovaná krv sa zráža 10-krát rýchlejšie

  Alex Jones breaks down the video evidence of the COVID injections causing blood clotting 10 times faster than normal.
  Alex Jones rozoberá video dôkazy o injekciách COVID, ktoré spôsobujú zrážanie krvi 10-krát rýchlejšie ako normálne.

 20. Slniečko nám aj dnes posiela pár röentgenových ľúčov vo forme slnečnej erupcie tr. M 1,1 teraz o 8:50h nášho času.

  Po fyzickej stránke sa môžete cítiť nepríjemne až zvláštne.

 21. http://www.zvedavec.org/vezkratce/18397/
  V nejproočkovanější zemi zase řádí už pátá vlna COVIDu

  Izrael:
  Vakcína prokazatelně nefunguje. Spíše to vypadá, že „očkovaní“ ztrácejí imunitu a obyčejné sezónní nemoci typu chřipky se pro „očkované“ lidi stávají život ohrožujícími.

  Ale propaganda jede dále! Když experimentální vakcína nefungovala doposud, tak dle propagandy zabere další dávka a chtějí napíchat i děti. 4 milióny izrealců dostalo už třetí dávku. 122 lidí ze 175 bylo plně chráněno všemi doporučenými opichy a stejně jim to před variantou omikron nepomohlo. A těch 53 zbylých mohlo být očkováno jen jednou dávkou, méně než 14 dní po napíchání a nebo neočkovaní.

 22. http://svobodnenoviny.eu/epidemiolog-z-yale-covid-19-je-pandemie-strachu-vyrabena-urady/
  Epidemiolog z Yale: COVID-19 je pandemie strachu vyráběná úřady

 23. Už funguje táto web stránka:
  http://www.nwoo.org/
  Treba ísť s kurzorom dole a tam je výber z mnohých alternatívnych webov.

 24. https://otevrisvoumysl.cz/sportovci-po-covid-vakcine-srdecni-zastavy-vazne-problemy-umrti/
  Sportovci po covid vakcíně: 357 srdečních zástav, vážné problémy, 204 mrtvých (aktualizovaný seznam)

  Ve zkratce…
  Rozhodně není normální, aby mladí sportovci trpěli srdečními zástavami nebo umírali při sportu, ale letos v roce 2021 se to děje. Všechny tyto srdeční problémy a úmrtí přišly krátce poté, co dostali covid vakcínu. I když je možné, že se to může stát i lidem, kteří covid vakcínu nedostali, samotná čísla jasně ukazují na jedinou zřejmou příčinu. Každá zpráva v seznamu je uvedena i se zdrojem. Více v článku.

 25. Marek Košice

  Keby číslo zomretých na „covid vakcíny“ malo zvyšujú sa tendenciu tak ako sa o tom hovorí od začiatku pichania vakcín, tak by sa nedalo povedať, že „každý týždeň zomrie 15000 američanov „na fake covid“…“, ale „každý týždeň sa zvyšuje počet mŕtvych „na fake covid“ o 30, 50, 100, 500 percent“……… USA má 330 miliónov obyvateľov… Týždenne teda zomrie jeden z 22 tisíc „na vakcínu“ (nie na covid)…..ak sa to číslo nebude zvyšovať, tak za rok zomrie z 22 tisíc ľudí 52 ľudí…. To je jeden z 423 ľudí. Ak očkovanci majú umrieť do 10 rokov, tak zomrie jeden zo 42 očkovaných (ak ich bude v USA konštantne umierať v 15 000 týždenne)… V tom prípade bude mortalita na vakcíny 2,4%, a 2,4% celosvetovej populácie (dajme tomu že inde vo svete je to rovnako ako v USA) k dnešnému dňu (dajme tomu že je nás tu 8 miliárd) je 192 miliónov ľudí…….Takže „covid plandémia“ zníži populáciu z 8 miliárd na 7,81 miliardy. Do 10 rokov (ak sa splnia spomínané podmienky mortality)…. To mi stále pripadá len ako „kozmetická úprava“ a nie genocída ľudstva…. Pretože čo sa zmení pre vyťaženého šéfa ak miesto 80 zamestnancov ich bude zamestnávať 78? To bude len „kozmetická úprava“, ktorú takmer vôbec nepocíti…… Keby ich miesto 80 mal napr. 60, rozdiel by už bol výraznejší, a keby ich mal 40, tak už výrazný….
  (samozrejme prajem smrť elitám a ich poskokom, nie očkovaným naivkám)

 26. Více případů rakoviny díky opakovanému dlouhodobému očkování?
  Otázka, které složky mRNA vakcín jsou potenciálně zdraví škodlivé a do jaké míry, je stále z velké části nevyřešena – nejen s ohledem na jejich krátkodobé vedlejší účinky, které mohou poškodit srdce či cévy, ale i dlouhodobé – termín a možná karcinogenní následky. Několik kationtových lipidů již bylo předními toxikology označeno za extrémně zdraví nebezpečné, z nichž alespoň jeden je na trhu dostupný pouze v omezeném množství pro výzkumné účely – ale je zcela otevřeně uveden v obsahu vakcíny Biontech Comirnaty. To může být jeden z mnoha důvodů, proč jsou mRNA vakcíny stále schvalovány pouze pro nouzové případy,i když je – proces, který je v historii patrně ojedinělý – již neomezeně využívalo povinné očkování v boji proti viru, se kterým se imunitní systém těla stále nejlépe vypořádá u 99,5 procenta všech nakažených.

  Kromě těchto krátkodobých a střednědobých následků poškození nyní existuje riziko, které je možná ještě více nekontrolovatelné a které bude pravděpodobně hrát stále důležitější roli, zejména s ohledem na plánované opakované přeočkování: Riziko rakoviny s trvalou reinjekcí každé tři měsíce, což by mohlo být realizováno po několika letech. Imunologové a lékaři, kteří již dlouho poukazují na protirakovinnou a preventivní funkci vlastní obranyschopnosti organismu, na tento problém upozorňují: Vytvořením umělého imunitního systému s každým dalším „posilujícím“ očkováním se imunitní systém trvale změní a ztrácí svou výkon – něco v konečném důsledku také oslabuje přirozené mechanismy používané k potlačení rakovinného bujení.

  Dlouhodobý biologicko-chemický stres
  V důsledku očkování očkovaná osoba snáze prodělá infekci nebo zánět – jak je patrné z extrémně vysoké hladiny protilátek v krvi. Pokud má někdo trvalý zánět související s vakcínou, pak to znamená, že jeho tělo je trvale v biologicko-chemickém stresu. Většina pacientů s rakovinou byla dlouhodobě permanentně ve stresu – což je vidět na jejich trvale nízké hladině adrenalinu (při neustálém stresu klesá na základní úroveň). Permanentní stres zase vede k tomu, že metabolismus neustále běží na plné obrátky, což vede k předčasnému opotřebení a k hromadění nadměrného množství zplodin látkové výměny v těle,ke kterému se rakovinné buňky mohou lépe ukotvit (mimochodem, nadměrné cvičení může vést ke zvýšenému množství odpadních látek metabolismu v postižených svalech, ke kterým se svalové buňky mohou lépe ukotvit – s tím výsledkem, že to může vést k růstu svalů ).

  Vzhledem k tomu, že velký počet opakujících se očkování – jako například očkování kvůli brzkému povinnému „vakcinaci a přeočkování“ – s vysokou pravděpodobností povede k trvalému poškození imunitního systému, mohla by naopak nepřímo podporovat rakovinu. Že tato funkční porucha skutečně existuje, neprokázal nedávno nikdo jiný než Britská agentura pro zdravotní bezpečnost Spojeného království ve své týdenní zprávě o sledování vakcíny COVID-19 za kalendářní týden 42.Podle: Zdravotní úřad v něm uvedl, že hladina protilátek u očkovaných osob v případě Covid chřipky je výrazně nižší než u neočkovaných. To naznačuje, že očkování oslabuje imunitní systém. Pokud se tento proces opakuje každých několik měsíců prostřednictvím nepřetržitého očkování, obrana proti jeho základním úkolům – které zahrnují nesčetné množství dalších výzev, než je boj s poměrně nevýznamným virem, jako je Sars-CoV2 – je trvale omezována; včetně omezení karcinogenních faktorů a růstu rakoviny.

  https://ansage.org/krebs-durch-staendiges-boostern/

  • Nebudou ani žádné dlouhodobé testy !

   V případě genetických manipulací potřebují 5-10 generací, než vynesou definitivní soud, a i to jen v omezené míře. Genetika je velmi žhavé téma!

   Kdybych to udělala v rozhodujícím bodě, úplně bych se izolovala se skupinou schopnou přežít, aby se ke mně genetičtí mrzáci nemohli dostat.
   A i to je problematické, protože to musí projít generacemi!

   Při křížení psů a vlků se jeden druh stává opět dominantním, ale pouze na 5+ generací – pokud někteří lidé tuto manipulaci přežijí, bude se chovat podobně. Genetika funguje všude podle stejných pravidel.

   • Poopravím – EUGENIKA. Treba brať do úvahy mocenskú, politickú = ANTROPOMORFNÚ „povahu“-zámer ľudí stojacich za eugenikou.

    „Genetika funguje všude podle stejných pravidel.“ – genetika je veda o génoch z pohľadu materiálnej povahy. Svetlo do toho priniesol Dr.Garyaev – vlnovou genetikou. Zomrel tiež nejak narýchlo v roku 2020. Aspekty eugeniky – ako VLNOVEJ eugeniky – sú podstatou Matrixu! Kto pochopí – a precíti – vlnovú genetiku – získa kľúč k slobode. Preto Dr.Garyaev musel zomrieť.

 27. cituji:
  Tomu se říká zánětlivé procesy. Posílení je v podstatě permanentní stres pro imunitní systém, protože reakce jsou vyvolávány znovu a znovu bez příčiny, na což v 99 % případů v současnosti neexistují takoví „útočníci“, kteří by si lépe odpočinuli, načerpali sílu, „munici“. „ušetřit.

  Za tímto účelem probíhá přeprogramování se specializací na „umělý mRNA blueprint“, ostatní oblasti jsou oslabeny. Paradox zejména pro „zranitelné rizikové skupiny“. Každý, kdo již má imunologické problémy nebo adaptačně namaxovaný imunitní systém (například staří lidé, atopici), bude opět oslaben. Kromě toho existují imunosuprimovaní lidé, u kterých „efekt ochrany proti stříkající vodě“ také sytí (v mnoha případech se netvoří protilátky proti SARS-Cov-2), ale jsou oficiálně nimi „očkováni“.

  Opět odkazy na tuto studii:

  -> BNT162b2 mRNA vakcína proti SARS-CoV-2 přeprogramuje adaptivní i vrozené imunitní reakce

  „Vakcína BNT162b2 však také modulovala produkci zánětlivých cytokinů vrozenými imunitními buňkami po stimulaci jak specifickými (SARS-CoV-2), tak nespecifickými (virovými, plísňovými a bakteriálními) stimuly.“

  „Vakcína mRNA BNT162b2 indukuje komplexní funkční přeprogramování vrozených imunitních odpovědí, které je třeba vzít v úvahu při vývoji a použití této nové třídy vakcín.“

  více zde viz ta cytokinová bouře v těle co nastane a TAKY TO JEJICH POSILOVÁNÍ OPAKOVANĚ—— Zde jsme potvrdili, že vakcinace BNT162b2 u zdravých jedinců vyvolala účinnou humorální a buněčnou imunitu proti několika variantám SARS-CoV-2. Zajímavé však je, že vakcína BNT162b2 také modulovala produkci zánětlivých cytokinů buňkami vrozené imunity po stimulaci jak specifickými (SARS-CoV-2), tak nespecifickými (virové, plísňové a bakteriální) stimuly. Odpověď buněk vrozené imunity na ligandy TLR4 a TLR7/8 byla nižší po vakcinaci BNT162b2,zatímco cytokinové reakce vyvolané houbami byly silnější. Závěrem lze říci, že vakcína mRNA BNT162b2 indukuje komplexní funkční přeprogramování vrozených imunitních odpovědí, které je třeba vzít v úvahu při vývoji a použití této nové třídy vakcín a být opatrní.

  https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.05.03.21256520v1

 28. „U vektorových vakcín Vaxzevria (společnost AstraZeneca) a COVID-19 Vaccine Janssen (společnost Johnson & Johnson) byla stanovena příčinná souvislost se vznikem velmi vzácného, avšak velmi závažného nežádoucího účinku syndromu trombózy s trombocytopenií (TTS). To se projevuje vznikem trombóz v kombinaci se snížením počtu krevních destiček,“ uvádí SÚKL ve své zprávě.

 29. Dostal dávku Pfizeru, pak mladý muž zkolaboval. Za smrt mohla vakcína, uznaly úřady. Na začátku prosince se do médií dostal příběh 26letého muže z Nového Zélandu, který zemřel po aplikaci první dávky vakcíny Pfizer. S největší pravděpodobností dostal zánět srdečního svalu. Z dostupných studií vyplývá, že nejvíce hrozí zánět srdečního svalu po vakcinaci právě mladým mužům. O případu informovala agentura Reuters. zdroj https://1url.cz/WKSUm

  dále: Lidé si stěžují na komplikace po třetí dávce. Mícháním vakcín to není… zdroj https://1url.cz/uKSfL

 30. Stále více lékařů je proti očkování mRNA a proti povinnému očkování. Otevřený dopis 200 lékařů .
  cituji:
  „Očkování“ má vůbec nejvyšší míru vedlejších účinků
  Je nesporné, že čtyři běžné vakcíny (BioNtech Pfizer; Astra Zeneca; Johnson & Johnson a Moderna) mají nejvyšší míru vedlejších účinků ze všech léků v historii medicíny, pokračoval Missliwetz. Evropská léková agentura (EMA) zaregistrovala více než milion nežádoucích účinků v EU a databáze Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS) v USA. 12. listopadu 2021 zaregistrovala WHO celosvětově 2 457 386 případů. Bez ohledu na to jsou tato očkování v Rakousku inzerována jako nízkoriziková a bezpečná. „Dlouhodobé účinky po dobu delší než pět let jsou zcela nejisté.Mantra podobné tvrzení o neškodnosti nových mRNA a vektorových vakcín musí být identifikováno jako ochranná tvrzení velkých farmaceutických společností a přesvědčení lékařsky neznečištěných rakouských politiků.
  více zde zdroj
  https://www.ots.at/presseaussendung/OTS_20211214_OTS0171/immer-mehr-aerzte-sind-gegen-mrna-imichtung-und-gegen-impfpflicht

  • citace z téhož zdroje:
   .. Totéž platí pro ošetřovatele z intenzivní péče Wernera Möllera, který pracuje v Německu již 30 let a který založil „Care for Enlightenment Initiative“. „Jsem v kontaktu s mnoha klinikami. V Německu výrazně přibývá lidí, kteří se nechali očkovat posilujícím boostrem ,“ řekl Möller. Vidí proto „pandemii očkovaných“, „Politici nám chtějí vnutit vyprávění o strachu z neočkovaných ,“ řekl Möller a donutit je psychickým nátlakem společnosti, nebo finanční výhrůžkou pokuty k opakovanému očkování. více viz ten zdroj v mém příspěvku výše.

 31. Stále více lékařů je proti očkování mRNA a proti povinnému očkování
  Otevřený dopis 200 lékařů prezidentovi ÄK Szekeresovi s naléhavou žádostí o rezignaci
  Vídeň (OTS)- Aby lékaři vyšli do ulic, musí se toho stát hodně. Stalo se tak ve Vídni v rámci tiskové konference, která se musela registrovat venku, aby se vůbec mohla uskutečnit. Protože stále více lékařů nechce déle mlčet: „Toto je největší lékařský skandál všech dob,“ říká Univ.-Prof. Dr. Andreas Sönnichsen, specialista na vnitřní a všeobecné lékařství. Vytýká mu chybějící databázi povinného očkování. „Velmi chválené očkování selhalo,“ řekl Sönnichsen. Ve Velké Británii se již otevřeně přiznává, co se zde stále zamlčuje: „Čtvrtá vlna je vlna očkovaných. V nemocnicích a na jednotkách intenzivní péče je převážně očkovaných.“jejichž očkování bylo před více než šesti měsíci, kdy byli prohlášeni za „neočkované“. Poté, co dvě očkování selhala, jsme nyní vedeni k přesvědčení, že k přeočkování neexistuje žádná alternativa, „říká rozmrzele Sönnichsen. Napsal otevřený dopis prezidentovi Szekeresovi, který mezitím podepsalo 200 lékařů – a je z něj denně více zdroj http://www.initiative-corona.info

  je tam i v PDF soubor „Otevřený dopis prezidentovi Rakouské lékařské asociace“

  dále cituji : Hodnocení přínosu a rizika je negativní
  Hodnocení přínosu a rizika očkování je jednoznačně negativní: Jak ukázala studie Univerzity v Innsbrucku v Ischglu, pouze 15 % těch, kteří přijdou do kontaktu s koronavirem, onemocní s dětmi. jsou postiženy méně často. Podle odborných informací však přes 70 % dětí po očkování trpí příznaky chřipky. „Navíc existují vzácné závažné vedlejší účinky a riziko možných dlouhodobých následků. Ty jsou stále neznámé, protože ještě nebyly prozkoumány. Zvláště znepokojivé je, že nebyly zkoumány ani možné účinky na plodnost, ačkoli studie výrobce nalezla složky vakcinace u zvířat ve všech orgánech, včetně vaječníků a varlat,“ vysvětluje lékař DDr. Christian Fiala.

 32. i v Německu lékaři: cituji:

  od Vera Lengsfeld
  osobě a archiv – web – poslat mail
  Lékaři vstali: otevřený dopis federální vládě
  Malý přínos a stále nejasná rizika očkování proti COVID: Lékaři píší otevřený dopis spolkovému kancléři a členům Bundestagu.

  Vydáno: 17.12.2021, 11:43
  od Vera Lengsfeld
  Sdílet na Facebooku Sdílejte na Twitteru Sdílejte na WhatsApp Sdílet na VK e-mailem rozdělit
  iV Dr. M. Resch

  Rehbühlstrasse 106

  92637 Vrby

  Poslanci Bundestagu

  Spolkovému kancléři Spolkové republiky Německo

  náměstí Republiky 1

  11011 Berlín

  13. prosince 2021

  Otevřený dopis

  Malý přínos a stále nejasná rizika očkování proti COVID

  Vážení poslanci,

  Vážený spolkový kancléři,

  Velmi nás znepokojuje, že se naše společnost rozděluje na lidi očkované a neočkované a že roste tlak na neočkované, aby se nechali očkovat.

  Vyzýváme vládu, aby tomuto rozkolu učinila přítrž a všechna přímá i nepřímá donucovací opatření s cílem očkovat dosud neočkované osoby nejen zastavila, ale aby jim aktivně předcházela.

  V následujícím textu vysvětlíme, proč jakýkoli druh nutkání nebo nátlaku k očkování není oprávněný ani eticky ospravedlnitelný.

  Účinnost očkování k ochraně před závažným onemocněním COVID-19

  Registrační studie vakcín proti COVID-19 prokázaly relativní účinnost vakcíny v prevenci infekce asi 60 až 95 %. Sledování však bylo pouze 10 až 14 týdnů [1–4]. Vzhledem ke krátké době pozorování a nedostatečnému počtu příhod nelze učinit žádná prohlášení o dlouhodobé účinnosti, ani prohlášení o prevenci těžkých průběhů nebo úmrtí. Zde jsou nutné pozorovací studie s očkovanými a neočkovanými lidmi.

  Důležitým příkladem takové studie je velká shodná kohortová studie z Izraele, ve které bylo srovnáno 596 618 očkovaných a neočkovaných lidí s ohledem na riziko hospitalizace nebo úmrtí související s COVID [5]. Relativní snížení rizika očkovaných osob s ohledem na nemocniční léčbu bylo 58 % – což je již mnohem méně, než naznačovaly schvalovací studie. Absolutní snížení rizika však bylo pouze 0,025 %. To znamená, že zhruba 4000 lidí musí být očkováno, aby se zabránilo hospitalizaci. Pokud jde o prevenci úmrtí, absolutní riziko snižuje očkování pouze o 0,0039 %. To znamená, že asi 26 000 lidí musí být očkováno, aby se zabránilo úmrtí na COVID. Pravděpodobnost, že jednotlivci budou chráněni očkovánímje proto extrémně nízká a musí být proto zvážena s riziky očkování. Nyní existuje mnoho dalších observačních studií s velmi podobnými výsledky.

  Účinnost vakcín proti mutantům SARS-CoV-2 v čase

  Nedávné práce ukazují, že účinnost vakcíny v průběhu času klesá. Ve studii publikované v New England Journal of Medicine došlo ke snížení relativní účinnosti očkování z > 90 % bezprostředně po kompletní imunizaci na přibližně 65 % po čtyřech měsících [6]. Kromě toho bylo zjištěno, že ve studii v červenci 2021 došlo k významnému nárůstu infekcí delta variantou u očkovaných i neočkovaných osob, což naznačuje, že účinnost očkování nejen v průběhu času klesá, ale také u delta varianty je nižší. . Prohlášení o ochraně před hospitalizací a úmrtím nebylo v této studii možné, protože bylo pozorováno pouze jedno přijetí do nemocnice a ani jedno úmrtí.

  Nedávno publikovaná kohortová studie ze Švédska působivě ukazuje, že účinnost očkování po šesti až sedmi měsících tak prudce klesá, že již nelze předpokládat ochranu [7]. Tato skutečnost se odráží i ve zvyšujících se počtech očkovaných pacientů s COVID léčených v nemocnicích a na jednotkách intenzivní péče. Ani podpora, kterou nyní mnozí propagují, nevyřeší problém COVID. Ve studii z Izraele bylo absolutní snížení rizika těžkého průběhu COVID prostřednictvím přeočkování 0,18 % u pacientů starších 60 let s dobou pozorování pouze jeden měsíc [8]. Odpovídající studie na mladších a jinak zdravých lidech zcela chybí. Především je neznámázda bude očkování a posilování účinné s ohledem na vznikající varianty, jako je „Omikron“.

  Rizika vakcín proti COVID

  Žádný lék nebo vakcína neobdržela tolik zpráv o závažných nežádoucích účincích a úmrtích v tak krátké době jako vakcíny proti COVID-19. Institut Paula Ehrlicha ve své bezpečnostní zprávě z 20. září 2021 uvedl více než 156 360 zpráv o incidentech souvisejících s očkováním proti COVID v Německu [9]. Počet nenahlášených případů je pravděpodobně mnohonásobně vyšší. Z nahlášených incidentů bylo 1 450 smrtelných, 15 122 (0,015 % všech očkování) bylo klasifikováno jako závažné (nutná hospitalizace). Mezi závažné nežádoucí účinky, jejichž výskyt s vysokou pravděpodobností souvisí s očkováním, patří zánět srdečního svalu a osrdečníku (myo- a erikarditida),závažné alergické reakce (anafylaxe), trombózy (plicní embolie, mrtvice, srdeční záchvaty), nedostatek krevních destiček (trombocytopenie, krvácení) a ochrnutí celého těla (Guillain-Barrého syndrom). Dlouhodobé důsledky již známých závažných vedlejších účinků a dalších, dosud z velké části neprozkoumaných negativních účinků, jako je zesílení zánětlivých procesů v případě obnovené infekce závislé na protilátkách (Antibody-dependent-enhancement [ADE]) a podpora vývoje imunitních komplexů a autoimunitních onemocnění prostřednictvím nukleosidy modifikované RNA z důvodu krátké doby pozorování k dnešnímu dni nelze mRNA vakcíny vůbec předvídat.Krvácení) a ochrnutí celého těla (Guillain-Barrého syndrom). Dlouhodobé důsledky již známých závažných vedlejších účinků a dalších, dosud z velké části neprozkoumaných negativních účinků, jako je zesílení zánětlivých procesů v případě obnovené infekce závislé na protilátkách (Antibody-dependent-enhancement [ADE]) a podpora vývoje imunitních komplexů a autoimunitních onemocnění prostřednictvím nukleosidy modifikované RNA z důvodu krátké doby pozorování k dnešnímu dni nelze mRNA vakcíny vůbec předvídat.Krvácení) a ochrnutí celého těla (Guillain-Barrého syndrom). Dlouhodobé důsledky již známých závažných vedlejších účinků a dalších, dosud z velké části neprozkoumaných negativních účinků, jako je zesílení zánětlivých procesů v případě obnovené infekce závislé na protilátkách (Antibody-dependent-enhancement [ADE]) a podpora vývoje imunitních komplexů a autoimunitních onemocnění prostřednictvím nukleosidy modifikované RNA z důvodu krátké doby pozorování k dnešnímu dni nelze mRNA vakcíny vůbec předvídat.Dosud z velké části neprozkoumané negativní účinky, jako je zesílení zánětlivých procesů v případě obnovené infekce závislé na protilátkách (Antibody-dependent-enhancement [ADE]) a podpora rozvoje imunitního komplexu a autoimunitních onemocnění pomocí nukleosidy modifikované RNA mRNA vakcín jsou stále ještě vzhledem ke krátkým dobám pozorování nepředvídatelné.Dosud z velké části neprozkoumané negativní účinky, jako je zesílení zánětlivých procesů v případě obnovené infekce závislé na protilátkách (Antibody-dependent-enhancement [ADE]) a podpora rozvoje imunitního komplexu a autoimunitních onemocnění pomocí nukleosidy modifikované RNA mRNA vakcín jsou stále ještě vzhledem ke krátkým dobám pozorování nepředvídatelné.

  Nakažlivost očkovaných a neočkovaných osob

  Současné studie ukazují, že ani virová nálož, ani počet lidí, na které se infekce přenese, se neliší mezi očkovanými a neočkovanými [10] [11]. Očkovaní lidé jsou tedy stejně nakažliví jako neočkovaní a mohou stejně tak přispět k šíření nemoci. Tyto výsledky byly potvrzeny velkou populační studií Public Health England: stejné hodnoty PCR-Ct byly zjištěny u očkovaných a neočkovaných osob pro infekce alfa i delta variantu [12].
  ZDROJ
  https://www.freiewelt.net/blog/aerzte-stehen-auf-offener-brief-an-die-bundesregierung-10087383/

  • https://www.freiewelt.net/blog/aerzte-stehen-auf-offener-brief-an-die-bundesregierung-10087383/ je to zajimavé čtení, cituji:

   Očkování těch, kteří se uzdravili

   Neexistuje jediná studie, která by prokázala přínos očkování pro rekonvalescenty s ohledem na klinicky relevantní cílové parametry. Ti, kteří se uzdravili, mají velmi nízké riziko opětovného rozvoje onemocnění a ještě nižší riziko těžkého průběhu onemocnění. Ve studii z Kataru bylo riziko recidivy do jednoho roku u neočkovaných rekonvalescentů 0,37 %, riziko těžkého onemocnění pouze 0,001 % a nedošlo k jedinému úmrtí [13]. I když se vysoké relativní snížení rizik vakcinačních studií přenese na kolektiv rekonvalescentů, NNV, tj. počet těch, kteří musí být očkováni, aby se zabránilo těžkému průběhu, je více než 100 000.

 33. https://www.infovojna.sk/article/video-arcibiskup-carlo-maria-vigan-vystupil-jasne-odmietavo-k-vakcinam-tzv-pandemia-bola-vyuzita-ako-falosna-zamienka-ku-koordinovanemu-zavedeniu-ockovania-po-celom-svete-cirkevna-hierarchia-sa-prepozicala-k-podpore-globalneho-masakru
  VIDEO: Arcibiskup Carlo Maria Viganò vystúpil jasne odmietavo k vakcínám: „Tzv. pandémia bola využitá ako falošná zámienka ku koordinovanému zavedeniu očkovania po celom svete. Cirkevná hierarchia sa prepožičala k podpore globálneho masakru!“

  Carlo Maria Viganò zároveň označil súčasné vakcíny proti Covid-19 za experimentálne génové sérum s neznámymi vedľajšími účinkami, bez akejkoľvek imunity proti koronavírusu.
  Viganò zároveň obvinil pápeža Františka, že do tejto hanebnej propagandy zapojil kardinálov a biskupov, ktorí sú týmto konaním zodpovední za ťažký zločin proti ľudskosti.

  „V žiadnom prípade by nemalo byť tolerované, aby sa pseudopandémia, ktorej obetí je menej ako obetí údajných vakcín, stala alibizmom pre zavedenie kontrol a obmedzovanie prirodzených slobôd a občianskych práv,“ vyhlásil Viganò.

 34. https://www.infovojna.sk/article/video-covid-opatrenia-su-fasisticky-prevrat-pod-nazvom-uzamykaci-krok-ktoreho-scenar-bol-napisany-rockefellerovou-nadaciou-v-roku-2010
  VIDEO: Covid opatrenia sú fašistický prevrat pod názvom „Uzamykací krok“, ktorého scenár bol napísaný Rockefellerovou nadáciou v roku 2010

 35. Nedávno měli problémy se srdcem například Piotr Zielinski z SSC Neapol, Victor Lindelöf z Manchesteru United a Martin Terrier ze Stade Rennes . Americký zdravotnický úřad Centers for Disease Control and Prevention (CDC), na rozdíl od evropských úřadů, uznal v tomto ohledu „ pravděpodobnou souvislost “ s mRNA vakcínami již v červnu.
  Od začátku mezinárodních očkovacích kampaní proti Covidu se vedlejší účinky masově vyskytovaly u sportovců z nejrůznějších oborů. Tím se však nezabývají mainstreamová média, která do značné míry udělala neústupné propagátory státní politiky COVID, ani to neřeší příslušné kluby či jiné týmy, do kterých sportovci patří. Tento problém se právě znovu ukázal na příkladu USA- basketbalového profesionála NBA Brandona Goodwina : To okamžitě připsalo svému očkování má trvalé bolesti zad a únavu – a je jedním z mála, kdo na tuto souvislost nejen upozornil, ale také otevřeně promluvil o tom, že mu klub “ naléhavě poradil
  : „Nemusíte veřejně mluvit o výsledcích jeho očkování…)))
  Násobení případů se srdečními problémy
  To si teď bude myslet exstarosta Barcelony Sergio Agüero, který byl po říjnovém kolapsu „ v souvislosti s očkováním “ vyměněn kvůli srdečním problémům – a minulou středu musel na lékařskou radu ukončit kariéru .
  V letošním roce byla pozorována řada dosud nevídaných srdečních chorob: Kromě kolapsu dánského reprezentanta Christiana Eriksena , který zkolaboval infarktem na letošním mistrovství Evropy v utkání s Finskem , se objevil profesionál Bayernu Kingsley Coman, který musel v září podstoupit operaci kvůli náhlé srdeční arytmii , což je jeden z nejznámějších příkladů.
  více zdroj https://ansage.org/immer-mehr-impf-opfer-unter-spitzensportlern/
  Nicméně už na Badatelnetu byl již o tom i článek.

 36. https://www.infowars.com/posts/austria-hiring-people-to-hunt-down-vaccine-refusers/
  Austria Hiring People to “Hunt Down Vaccine Refusers”
  Rakúsko najíma ľudí, aby „vypátrali odmietačov vakcín“

  The Austrian government is hiring people to “hunt down vaccine refusers,” according to a report published by Blick.
  Podľa správy zverejnenej Blick rakúska vláda najíma ľudí, aby „naháňali tých, ktorí odmietajú očkovanie“.

 37. https://www.infowars.com/posts/japanese-government-tells-citizens-dont-discriminate-against-the-unvaccinated/
  Japanese Government Tells Citizens: “Don’t Discriminate Against the Unvaccinated”
  Japonská vláda hovorí občanom: „Nediskriminujte neočkovaných“

  „Do not force anyone“ to get the jab.
  „Nikoho nenúťte“, aby dostal vakcínu.

  • Japonská vláda robí presne opak toho čo Rakúska vláda.

  • keď budú voľné letenky do Japonska tak si kúpim…bez spiatočnej 😀
   tam mi postačí aj šprtka v nose hádam?

   • Japonci sú síce zdvorilí, ale zároveň silní šovinisti. Stačí nemať vlasy čierne ako žúžol – len šikmé oči nestačia. Kórejčania sú tam automaticky ľudia 2. kategórie. Ty by si bola 4. Čo myslíš – prečo tí kalergiovskí bastardi Okamurovci prišli naspäť do Čiech a ich matka skončila na psychiatrii?

 38. https://www.banned.video/watch?id=61c0f9e518b30f2c665dae38
  We Will Not Comply – London Protest – 18/12/2021
  Nepoddáme sa – protest v Londýne – 18.12.2021

 39. Zvláštne, že niekto tak veľmi varuje pred očkovaním, keď naňho budú umierať predovšetkým anglosaské, germánske a románske národy, teda národy s najvyššou mierou zaočkovanosti. Slovanským národom by to malo z geopolitického hľadiska vyhovovať. Veď ako kedysi povedal jeden zo zakladateľov ruskej geopolitickej školy Alexej Jedrichin-Vandam: „Horšie ako nepriateľstvo s Anglosasmi môže byť len priateľstvo s nimi.“

 40. https://www.naturalnews.com/2021-12-20-moderna-develops-covid-vaccine-before-official-outbreak.html
  Moderna began developing the COVID-19 vaccine WEEKS before first official outbreak
  Moderna začala s vývojom vakcíny proti COVID-19 TÝŽDNE pred prvým oficiálnym prepuknutím (kovidu)

  Documents and contracts prove Moderna and Fauci colluded to create mRNA vaccine
  Dokumenty a zmluvy dokazujú, že Moderna a Fauci sa dohodli na vytvorení mRNA vakcíny

 41. https://cz24.news/plicni-ventilace-ma-temer-100-umrtnost-u-covidovych-pacientu-historicky-zenevsky-cerny-mor-a-potrestani-zkorumpovanych-lekaru-video-cz-9-min/
  PLICNÍ VENTILACE MÁ TÉMĚŘ 100% ÚMRTNOST U COVIDOVÝCH PACIENTŮ. HISTORICKÝ ŽENEVSKÝ ČERNÝ MOR A POTRESTÁNÍ ZKORUMPOVANÝCH LÉKAŘŮ (VIDEO CZ, 9 min)

  ŽENEVA 1530 – černý mor řádil ve městě a stal se neskutečným „kšeftem“ pro nově zařízenou nemocnici. K prodloužení nemoci zvolili lékaři brutální metody a čelili hrozivému osudu.

 42. https://cz24.news/neuveritelne-sebeobetovani-sebezniceni-evropy-pro-americke-zajmy-je-evropa-v-pasti-bezvychodne-situace/
  Neuvěŕitelné sebeobětování, sebezničení Evropy pro americké zájmy. Je Evropa v pasti bezvýchodné situace?

  I za cenu obětování Evropy? Evropské státy NATO se musí rozhodnout – buďto pasivně a poslušně sloužit americkým zájmům až do sebezničení nejen ekonomického, ale i ve válce, kterou nikdo až na pár pitomců v různých Aspenech a amerických „think-tancích“ nechce, nebo konečně začít hájit životy svých obyvatel – nikoli proti Rusku, ale proti americkému vedení NATO. To, že generálním tajemníkem NATO je momentálně Dán Stoltenberg, na faktu, že NATO je jen a jen podnik USA proti Rusku a Číně, nic nemění.

 43. https://cz24.news/wochenblick-covidovy-hon-na-carodejnice-vyhadzov-za-odmietnutie-podriadit-sa-korona-diktature/
  Wochenblick: COVIDOVÝ HON NA ČARODEJNICE: „VYHADZOV“ ZA ODMIETNUTIE PODRIADIŤ SA KORONA DIKTATÚRE

  Profesor Sönnichsen nedávno v otvorenom liste adresovanom predsedovi Rakúskej lekárskej komory Szekeresovi uviedol veľa dôvodov proti vakcínam, medzi nimi aj závažné vedľajšie účinky. Podľa neho ide o „najväčší lekársky škandál všetkých čias“, a tiež zdôraznil, že väčšina pacientov na jednotkách intenzívnej starostlivosti je zaočkovaných.

 44. https://cz24.news/sef-who-si-zabezpecuje-alibi-ked-mu-pojde-o-krk-omikronom-sa-nakazia-aj-zaockovani-rok-2022-musi-byt-rokom-ked-pandemiu-ukoncime/
  Šéf WHO si zabezpečuje alibi, keď mu pôjde o krk: “Omikronom sa nakazia aj zaočkovaní. Rok 2022 musí byť rokom, keď pandémiu ukončíme”

 45. Pro zopakování:

  Je veškeré nucené očkování standardně nezákonné?
  Rada Evropy (neplést s EU), která zahrnuje všechny evropské státy kromě Běloruska, Kosova a Vatikánu, který je kmotrem Evropského soudu pro lidská práva, rozhodla 27. ledna 2021 ve svém usnesení 2361/ 2021 mimo jiné, že se nikdo nesmí pod nátlakem nechat očkovat proti své vůli.
  Žádáme 47 členských států, aby před očkováním oznámily, že očkování není povinné a že neočkovaní lidé by neměli být diskriminováni.

  zde zdroj
  https://www.europarl.europa.eu/doceo/document/E-9-2021-004802_DE.html

  Dne 27. ledna 2021 přijala Rada Evropy rezoluci o vakcínách proti COVID-19. Parlamentní shromáždění naléhá na členské státy a Evropskou unii, „aby zajistily, že občané budou informováni o tom, že očkování NENÍ povinné a že na nikoho nebude vyvíjen politický, společenský nebo jiný tlak, aby se nechal očkovat, pokud si to nepřeje“, a „zajistit, aby lidé, kteří nejsou očkováni, protože to z důvodu možných zdravotních rizik není možné nebo si to dotyčná osoba nepřeje, nebyli diskriminováni“ .

 46. ….vďaka Portál Bádateľovi za nové inform., ako aj príspevky od všet.tu zúčastnených…a očkovanie v kravíne? tak nad tým už nemám slov….celé mi to príde ako tá rozprávka od H.CH.Andersa – ,,Cisárové nové šaty“, takže tak.

Pridajte komentár

*