Vyšetrovanie prinieslo dôkazy, že covidové „vakcíny“ spôsobujú V-AIDS


Print Friendly, PDF & Email

Vyšetrovanie prinieslo dôkazy, že covidové „vakcíny“ spôsobujú V-AIDS

(Ethan Huff, Natural News) Hromadia sa dôkazy ukazujúce, že u ľudí zaočkovaných proti Covid-19 sa časom rozvíja ochorenie „vakcínami vyvolanej imunitnej nedostatočnosti“, v skratke V-AIDS. Písali sme o tom už pred časom v tomto článku.

Má ísť o ochorenie podobné AIDS s tým rozdielom, že kým AIDS spôsobuje vírus HIV (údajne, nakoľko aj tu existujú pochybnosti), v tomto prípade sa za príčinu zlyhania imunitného systému považujú vakcíny proti covidu. Šlo by tak o jeden z najvážnejších dlhodobých vedľajších účinkov týchto „vakcín“ (experimentálnych génových terapií).

Čo robia covidové vakcíny s imunitou

V podstate vakcíny v priebehu plynutia času postupne ničia imunitný systém človeka, bez ktorého sú potom zaočkovaní náchylní na vážny priebeh akýchkoľvek infekcií, aj tých banálnych.

Tu si je potrebné uvedomiť jeden dôležitý fakt. Nejde tu o to, že účinnosť vakcín časom klesá, ako tvrdia niektorí, ale že imunitný systém slabne ako celok.

Účinnosť vakcín tak ide do negatívnych čísel, čo sa týka vyjadrenia ich efektívnosti. Dáta ukazujú, že imunitný systém po očkovaní podstupuje čistý úbytok ochrany. To je presne opačný účinok, aký by vakcíny mali mať.

„Účinnosť vakcíny +50% by znamenala, že plne zaočkovaní sú o 50% viac chránení proti Covid-19 ako neočkovaní,“ uvádza portál Daily Expose.

„Inými slovami, plne zaočkovaní majú imunitný systém, ktorý je o 50% lepší pre boj s ochorením Covid-19.

Avšak účinnosť vakcín -50% by znamenala, že nezaočkovaní sú proti covidu o 50% lepšie chránení ako zaočkovaní. Čiže výkon imunitného systému zaočkovaných je na tom o 50% horšie ako prirodzený imunitný systém neočkovaných. To znamená, že vakcíny proti covidu poškodili imunitný systém.“

Priemerné zaočkovanému s dvoma dávkami zostáva už len 35% jeho pôvodnej imunitnej funkcie

Britská agentúra pre zdravotnú bezpečnosť (UKHSA) publikuje týždenné správy týkajúce sa vakcín, ktoré obsahujú 4-týždňové dáta o „nových prípadoch“, hospitalizáciách a úmrtiach podľa zamestnaneckého statusu.

Ich posledná správa jasne ukazuje, že miera „nových prípadov Covid-19“, teda incidencia, je najnižšia medzi neočkovanými a najvyššia u zaočkovaných. U očkovaných troma dávkami je incidencia dvojnásobná v porovnaní s neočkovanou populáciou a u dvojito zaočkovaných je incidencia až trojnásobná!

„Tieto dáta samotné by mali hlboko znepokojovať dokonca aj tých najzarytejších podporovateľov očkovania,“ hovorí Daily Expose.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Použitím vzorca samotného Pfizeru pre výpočet účinnosti vakcín portál Daily Expose vypočítal, že vakcíny majú účinnosť v priemere -183%. Je to ohromujúce a vysoko znepokojivé!

„Najnižšia účinnosť vakcín bola zaznamenaná vo vekovej skupine 40-49 ročných v Anglicku počas januára 2022 a bola až -209.4%. Ani veková skupina 50-59 za nimi príliš nezaostávala,“ dodáva portál Daily Expose.

Správa z Veľkej Británie ide ešte ďalej a ukazuje, že plne zaočkovaní majú záporný imunitný výkon. Priemernému, dvojito zaočkovanému človeku v Anglicku zostáva už len asi 35% z ich pôvodnej kapacity imunitného systému a postupne to stále klesá.

Čo to znamená?

Že zaočkovaní momentálne „bežia na výparoch“ v zmysle schopnosti ich imunitného systému bojovať s baktériami, vírusmi a rakovinou.

Najhoršie na tom je veková skupina 40-49 ročných, ktorým k 30.1.2022 zostáva už len 32,3% ich pôvodnej kapacity imunitného systému. To je dôkazom, že vakcíny spôsobujú škody na imunitnom systéme, ktorý časom degraduje.

Správa uverejnená na portáli Daily Expose uvádza, že v reálnom svete je účinnosť covidových vakcín pred úmrtím v Anglicku medzi 3.1.2022 až 30.1.2022:

 • -110% v skupine 80 a viac ročných
 • -97% v skupine 70-79 ročných
 • -98,14% v skupine dospelých nad 18 rokov

Záver

Podľa dostupných dát si plne zaočkovaní starí ľudia odvtedy možno vyvinuli plne rozvinutý V-AIDS. U 70-79 ročných beží imunitný systém (celkovo, nielen proti covidu) na nejakých 50,8% a u tých nad 80 rokov len na 47,6%.

„K 21. januáru 2022 mali plne očkovaní štatisticky viac ako dvojnásobnú šancu zomrieť na Covid-19 než neočkovaní,“ varuje portál Daily Expose.

A my už len dodávame, že keď sa táto degradácia imunitného systému naplno prejaví a zaočkovaní si uvedomia, čo na nich bolo spáchané, tak vykonávateľov a propagátorov očkovania proti Covid-19 zrejme nečaká svetlá budúcnosť.

Stop Candida

Autor: Ethan Huff, Zdroje: naturalnews.com, dailyexpose.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Drvivá väčšina umrie v sladkej nevedomosti zrejme. Keď som dnes videl 3x fajzrom opichaného kolegu (36r.) v respirátore na čerstvom vzduchu (nikto nikde okolo neho 30m) tak som si povedal, že týchto ľudí nemôžem ľutovať. Ja som sa z hlboka nadýchol, sadol do auta a užíval si slniečko cestou domov 🙂

  • nuz ano,tiez je otazka ci sa dozije do Leta,tiez sa hovori prichadza Marec,poberaj sa DStarec,ale to uz neplati

  • Im už niet pomoci, za tie 2 roky mal každý šancu a možnosť sa zmeniť a posunúť sa vo vývoji. Toľko expertov, vedcvo a článkov, koľko vyšlo, aby otvorili oči, ale… Ľudia ktorí sa dali opichat, uz majú svoju cestu specatenu. Každý kto vníma a vidi, tak vidi ľudí okolo seba, akoby boli iní, úplne mimo. A to je len začiatok.

   • a najlepší sú tí, čo majú respirátor a na ňom ešte rúško :DDD

   • Veľa ľudí tvrdí, že po zaočkovaní sa ich blízki a známi psychicky zmenili. Zaočkované deti v školách začínajú vykazovať príznaky autizmu. Je jasné, že tie vakcíny výrazne vplývajú na nervový systém.

    Nuž čo, asi nás naozaj čaká zombie apokalypsa.

   • Galaxia andromeda

    Tak je kto vidi vidi ale pozerat sa treba srdcom

  • Dobrý deň nedá mi reagovať na váš komentár.Je to kruté, aký máte postoj voči očko-
   vaným ako keby to neboli ani ľudia. Zdieľali by ste podobný názor aj keby išlo o vašich príbuzných…

 2. mariankosmac

  Prejaví sa to, až sa vráti chrípka.

 3. Vírus HIV je opakovaný podvod na tomto fóre.

  • Aký podvod? Ohľadne HIV sme už pred rokmi uverejnili pomerne obsiahly článok, v ktorom sú vysvetlené všetky pochybnosti týkajúce sa teórie HIV/AIDS. Link na predmetný článok sme dali aj v úvode tohto článku.

   • Johanes Nowak

    Nenechejte se vyprovokovat od kovidfašistických trolů. Jsem vám vděčný za vaše informace a děkuji vám za vaši těžkou a záslužnou práci. Budu o vás podávat reference každému kdo hledá nezávislé a pravdivé informace. 👍🍀

   • V článku je napísané že HIV spôsobuje AIDS a akýsi odkaz nikto čítať nebude.
    Maroš mal pravdu, v článkoch sú klamstvá. HIV vírus nebol izolovaný, lieky proti HIV zabíjajú ľudí, testy na HIV sú falošné, bola to príprava na kovid.

    • provokater

     lenže Maroš je platený agent, to si nevedel!!!

    • „bola to príprava na kovid.“ – Pjakin 16.3.2020 – hovoril o tomto pred-experimente covidplandemie v roku 1981 pomocou „HIV“!

     Je fuk ako to nazvú – efekt je strata imunity = AIDS! Dvakrát nepoviem, že to „ADE“ svinstvo nemôže byť aj v lubrikačnom géli – nielen pre homosexuálov!

     Ako platený agent provokatér – si myslím – podľa vyjadrenia kamaráta prasacieho agenta Krčméryho, že do jesene nás čakajú 2 vlny omicronu – teda že – úmrtia na „vakcíny“ pripíšu „zmutovanému“ 5G „omicronu“ – lebo raz to predsa musia vyskúšať! Toto je ďalšia vrstva problému, ktorý tu uniká pozornosti! Lebo ten experiment potrebujú!

     Štát plánuje sieťou 5G do roku 2030 pokryť 95 percent …
     [Prehľadávať doménu cz24.news] https://cz24.news › stat-planuje-sietou-5g-do-roku-2030-pokryt-95-percent-uzemia-sr-pripusta-vraj-aj-diskusiu-o-jej-skodlivosti
     Do roku 2030 avizuje rezort pokrytie 95 percent obyvateľov SR. V kontexte legislatívy by chcelo MDV pripraviť nový zákon o elektronických komunikáciách, a to do 21. 12. 2020. Do začiatku roka 2021 by chceli aktualizovať nariadenie vlády SR, ktorým sa ustanovuje národná tabuľka frekvenčného spektra.

     Či vagína – či anál provokatéra – na tom nezáleží – preniká to cez sliznice! U nás ani hovno o pochybnostiach, či sú lubrikanty bezpečné! Detto lubrikanty na sondy a respirátory!

     Ingredients in Lubricants – Chemicals of Concern in …
     [Prehľadávať doménu womensvoices.org] https://www.womensvoices.org › ingredients-of-lubricants-chemicals-of-concern
     Vaginal exposure to toxic lubricant ingredients can lead to discomfort, irritation, and increased risk of infection from even short term exposure. Some lubricant ingredients also have the potential to cause longer term chronic health effects including cancer and reproductive problems from repeated exposure over many years.

     Is Lube Safe to Swallow? – webPOISONCONTROL
     [Prehľadávať doménu poison.org] https://www.poison.org › articles › are-personal-lubricants-safe-to-swallow-202
     For instance, there would be concern for toxicity if there is misuse or ingestion of a lidocaine- or benzocaine-containing personal lubricant. If swallowed, oil-based lubricants can cause nausea, vomiting, and diarrhea. If some enters the airway (aspiration), this can cause choking, coughing, and other respiratory problems.

     • Myslím to vážne – keby som chcel vyhladiť gayov – urobím to práve cez tie ich lubrikanty. To je to, „čo ich spája“:

      Pred možno 20 rokmi som na ORF pozeral nejakú ich erotickú reláciu, ktorú moderoval transexuál – ako „ona“ – už možno 50-tnik/čka, a už v tej relácii spomenul isté zdravotné riziká z kupovaných lubrikantov a divákom ponúkol recept na domáci lubrikant – myslím, že z nejakého škrobu, alebo nejakej rastliny – už neviem. Ale ten otáznik tam bol.

      Aj v niektorých pornofilmoch sa začínajú namiesto lubrikantov používať sliny – takže ak nejde o praktickú improvizáciu – možno porno branža má o tomto svoje tušenie.

      Existuje kopa liekov – ako análnych čípkov – takže cesta, ako dostať do organizmu „niečo“ cez anál a všeobecne cez sliznice – tu je.

     • Maroš: Stále neviem čo obsahuje lubrikant.

     • mariankosmac

      Lubrikant je predsa aj na bežných frcgumách, používaných heterosekzuálmi.

     • Problém nielen v lubrikantoch „môže“ byť supertoxický baktericídny GUANIDIN!

      Vo veľkom sa používa od roku 1995 /je v každom Domestose – likviduje všetky spriaznené baktérie/, čo nevylučuje špeciálne použitie predtým /okolo roku 1980 – „vznik“ AIDS/. Konzervujú sa ním balené vody, určité šp. vodné roztoky, teda aj hydrogély. Použitý bol pri anticovidovej dezinfekcii ulíc – čo je podľa ukrajinského akademika možný aerosólový spúšťač vlny „pandémie“ – je špeciálne toxický pre pľúcne buňky. Rakovinotvorný, teda likviduje aj imunitu! Používa sa ako spermicid vo vaginálnych géloch. A tiež ním „dezinfikujú“ intubačné trubice.

      Guanidin, HNCNH22, is a fertilizer To three significant …
      [Prehľadávať doménu youtube.com] https://www.youtube.com › v › ktz64E20mSc
      This tutorial falls under the subject category of chemistry. In this tutorial, you’re given three significant figures and you have to find the percent by mas…

      A ajhľa – aj v technológii PCR!

      Roztoky a komponenty
      [Prehľadávať doménu pcr.sk] https://www.pcr.sk › roztoky_komponenty.pdf
      Tlmivý roztok obsahujúci 5M guanidín v skúmavkách, 100 skúmaviek po 2 ml 100 C-8881 Vnútorná kontrolná vzorka Kontrola extrakcie DNA/RNA a neprítomnosti PCR inhibítorov vo vzorkách pri kombinácií použitia detekčných súprav RealBest a izolačných súprav od iného výrobcu

      VIDEO Covid je chemická otrava.mp4
      https://www.infovojna.sk/article/video-covid-je-chemicka-otrava
      ———————————
      Poznámka – dosť sme boli zavádzaní pozornosťou na etylénoxid! Guanidin je tandémová sviňa!

 4. KOVIDBARÓN!

  ,,,,ľudia sa delia na dve hlavné skupiny a to-na idiotov a super idiotov (vždy to takto bolo je a bude),aspoň si takto zabezpečí pharma priemysel kšefty na vývoj vždy nových vakcin a vždy nejaké vírusy,lebo táto planéta-plesnivá huba je to tu samí vírus,,,,a aj tie niektoré planéty okolo tejto fungy sú to tiež akési nepodarky,,,,

 5. Pokolra veluk

  Áno, potlačenie ich už aj tak slabšieho imunitného systému je najnebezpečnejšie u starších a chronicky chorých. Onkologickí pacienti sú typickou zranitelnou skupinou. Zdraví mladí ľudia do 30 rokov to ešte hravo zvládajú. Potlačenie imunity je potrebné kvoli generickemu inžinietstvu vykonávanému v tele „vakcínami“:
  https://pokolraveluk.info/2021/12/06/hroza-toto-je-v-covid-vakcinach/
  „Vakcíny oslabujú imunitný systém zaočkovaných, znižujú makrofágy a T-bunky za účeľom zabrániť tomu, aby T-bunky napádali v tele už nanografénom geneticky zmenené bunky.
  Google preklad: Najľahšie rozpoznateľnými časťami alebo zložkami „vakcín“ sú tkanivá nenarodených detí a iné organické proteíny. Toto je určené na kolaps imunitného systému subjektu ako “rozptyľovanie”, aby makrofágy, T-bunky a ďalšie zložky imunitného systému až tak nezasahovali do procesu genetického inžinierstva. Ako vedľajší produkt týchto tkanív spôsobia tiež nespočetné množstvo infekcií a autoimunitných stavov a rakoviny

  • Pokolra veluk

   OPR: „genetickému inžinierstvu“

   • Neexistuje zazrak aby virusy a parazite take sialenci nasi zabijaci zili v zasaditem prostredi nad pH7.4
    Zakladem zdravi a dlouhovekosti je take silna rodina viral ladka, positioning mysleni, dostatek kysliku dobrym dychani ktere Nas jiz po valce ucili v trlocviku, Sokole…
    Vzdy Mala prestavka otevreli okno a protahli s hlubokum dychanim a pokracovali ve vyuce

    Dnesni klimatizace vytvari kationdy jsou bez ionization…
    Jsem v mnoha spolecenstev pro dlouhovekost a design se co za svinstva lide zero, dobytek mnohdy zije zfraveji…

    Mandatory vakconace liquidate nasilim, vsech za ZHN vcetne financial politics a jejich potomstva vcetne vsech kteri vpichaju vakcinu Selmy SatanistickeARK OF THE BEAST, ABY NESTASTNICI SE NEDOSTALI DO KRALOVSTVI NEBEZKEHO…
    RUSKO CHCE MIR Anglo Sassove likvidaci Slovanu.

    SLOVANE spojme se a budeme mit Mir prosperity veseli Jen vrozene slovanstvu .
    1Koncentraky byly Britske v Jizni Africe, vrazdili Afrikanske bile deti…
    A ti Nas chteji chronic pred mirumilovnym Ruskem ktery Nas osvobodil od Mongolu… Napolrona ,Fasismu dnes snad od Covid vykynozeni,,,
    Vakcinujte se Allston budeDarwinuv vyber liquidate blbosti..

    JEZIS Kristus a moji lide umiraji pro nedostatek Moudrosti, zdarma Daru Boziho
    Podivejte se na filmy Bitva o Sevastopol, stalingrad. Lennard Admital Usakov Kutuzov a … Odstranovat pomniky vitezstvi, padlym, je nejhorsi hyenismus

    Devcatka jste pripraveni na krizeni s pricmouhlejma IQ pod 80, tak Hola hej ,,,
    VSEHO TROCHU PRO OSVEZENI

    Kupte si Nanostribrne generator Cz spolecne pro zdravi a dlouhovekost
    Predchazeni nemoci a pak nemusi byt pharmacy leceni.. Jen prirozene supplements a Laska Bozi, Krista…

 6. Princíp modernej medicíny, čím viac tým lepšie, je absolútne pomýlený. A tomu sa hovorí veda. Už som spomínal príklad bezhlavého užívania antibiotík. Pri predpisovaní liekov to funguje obdobne. Nezaberá predpísaná dávka, tak ju zvýšime. Ešte stále nezaberá, zase zvýšime. A ak ani potom sa pacientov stav nezlepší, predpíšeme iný liek a kolotoč sa opakuje. Výsledkom je zničený pacient udržiavaný pri živote aj 20 rokov. Lekárska veda ale pyšne vyhlasuje, ako dokáže predĺžiť ľudský vek. Rovnako mylný prístup sa uplatňuje s tzv. boostrami? Účinnosť prvej dávky klesá, tak dáme druhú, tretiu, štvrtú… Aký to bude mať vplyv na imunitu ani netušili, hoci sa dali predpokladať problémy. Zaužívaná dogma, čím viac tým lepšie len tak ľahko z ich študovaných hláv nevymizne. To by museli mat trošku aj toho zdravého sedliackeho rozumu. Už aj im ale dochádza, že tak úplne to nefunguje. Objavujú sa informácie, že opichávanie proti SARS-CoV 2 sa bude robiť pravidelne pred sezónou, súčasne s očkovaním proti chrípke. Pripravujú sa, možno už aj sú hotové, nové resp. inovované „vakcíny“. Aby sa dosiahol maximálny zisk, bude sa súčasne enormne tlačiť na povinné opichávanie. Myslím si, že skôr či neskôr k tomu dôjde.

  • Povinné očkovanie by sa im podarilo zaviesť možno v tichosti pred dvoma rokmi. Teraz je atmosféra natoľko vybičovaná, že sa im to už nepodarí. A ak sa o to pokúsia, narazia na taký odpor ľudí, aký si nevedia ani len predstaviť. Aký obrovský odpor bol v oveľa viac opichanom a poslušnom Rakúsku. Ak by to zaviedli u nás, mali by si predtým ísť spísať k notárovi záveť.

   • provokater

    presne, keby mňa chceli opíchať násilím, je po nich v tu ranu…

   • Závet? A bude mať po nich kto dediť? Nielen to, že mnohí zmrdi-„lídri“ nemajú deti, ale snáď sa nechceme prizerat, ako psychopat, ktorý chce vyhladiť naše rodiny – spolodil a vychoval „elitného“ psychopata a ešte si ho aj zabezpečí?

    • To bola len taká metafora, že sa majú pripraviť na extrémne silný odpor ľudí zameraný aj osobne na tých, čo by niečo také ako povinné očkovanie schválili.

   • Súhlasím.. a nech skúsia matkám siahnuť na deti…to asi ešte nepoznali silu šelmy

 7. Hore srdcia!

  Často som premýšľal čo sa robí s tými vzorkami z testovaní. A tu je možná odpoveď: „Etnické biologické zbraně (biogenetické zbraně) jsou tedy zbraně, které útočí převážně na určité etnické skupiny nebo genotypy. Ačkoli oficiální vývoj takových zbraní nebyl nikdy veřejně potvrzen, dokumenty dokazují, že Američané získávají biologický materiál od přesně vymezených etnických skupin, konkrétně od Rusů a Číňanů. Americké letectvo odebírá speciálně ruské vzorky RNA z tkáně dutin, informace o tom byly zveřejněny ve státním registru veřejných zakázek. (Masový a nekontrolovaný odběr vzorků umožňují současné PCR testy – pozn. PP).“
  Zdroj: protiproud.cz
  Nie je náhodou toto hlavný cieľ celoplošného testovania na slovenskom, teda slovanskom, etnicky blízkom národe k Rusom? Ak to súčasná opozícia myslí vážne, tak by mala tvrdo vyžadovať od svojich protivníkov kam tie vzorky išli, resp. kam ďalej idú a aký je účel ich použitia.

  • Len malá poznámka – ľudia majú DNA (dvojité génové vlákno), nie RNA (jedno génové vlákno). RNA majú len niektoré vírusy, ako napríklad koronavírusy alebo chrípkové vírusy.

 8. …pravdou je, nie že účinnosť vakcín klesá, ale imunitný systém celkovo slabne….áno, ten kolotoč s nelepšením zdrav.stavu sa stále ,,točí“, ak si človek nemení svoje zlé návyky ohľ.život.štýlu…naše zdravie máme každý vo svoj.rukách, takže spoliehanie sa na vakcíny a rôzne im ,,podob.pomoci“ sú veľ.chybou….

  • Jakoukoliv vakcínou, což je směska toxických látek, vyhlašujeme válku svému imunitnímu systému. Opravdu si někdo myslí, že až do sebe stříkne toxické látky, bude zdravý? Myslím, že bychom spíše měli řešit, proč jsme STÁLE VÍCE nemocní. V Čechách umírá průměrně už každý třetí na rakovinu a tak “bojujeme s rakovinou”. Tipuji, že za deset let to může být každý 2,5 nebo druhý. Asi je něco špatně a bojujeme na špatné frontě ..?

 9. Kanadský ochrankár Trudeaua IM do toho hodil vidly!
  Perfektne emocionálne a inteligentne vyvážený prejav čestného, pravdivého a konceptuálneho Človeka – hodné vytesať do kameňa! Silný ako 50 tisíc kamiónov!

  VIDEO: Ochrankár kanadského premiéra Trudeaua podal výpoveď: „Už žiadne mlčanie a podriaďovanie sa. Nemôžeme pripustiť tento úpadok a rozdeľovanie vedúce k väčšiemu autoritárnemu štátu!“
  https://www.infovojna.sk/article/video-ochrankar-kanadskeho-premiera-trudeaua-podal-vypoved-uz-ziadne-mlcanie-a-podriadovanie-sa-nemozeme-pripustit-tento-upadok-a-rozdelovanie-veduce-k-vacsiemu-autoritarnemu-statu
  —————————————————
  Cca citácie z knihy /11. dielov/ Richard Marcinko – „Profesionálny válečník“ /zakladateľ Seal Team Six, rodičia boli Slováci/
  – Nikdy nič nepredpokladaj – predpoklad je otcom neúspechu.
  – Všetko urob čo najjednoduchšie!
  – „Zabite ich všetkých /zmrdov/ – však Pánboh si ich už vytriedi!“ – cituje veliteľa Zboru náčelníkov.
  ————————————————————
  Stále tvrdím, že „personálne obsadenie“ sa tu dá vyriešiť najjednoduchšie cez ochrankárov. A dosť možné, že po vstupe USA vojsk a otvorení rezidentúry CIA prebehne ochrana USA bábok v ich réžii.
  Takže doteraz profesionálne čestní budú osratí.
  A potom nasratí! Ale to je len predpoklad. Takže treba aktívny prístup. A hlavne to nekomlikovať. A bez osobných obetí to nepôjde.

  • Maroš, nevoď národ za nos, kde kto si tu voľne tára a ty sa daj na ochrankára…

  • pol sa pohybuje takmer 9km za mesiac t.z.,ze DI POL bude dosiahnuty skorej ako sa predpokladalo.rakusko rusi takmer vsetky veci ohladom pandemie.nastane zmena.zacnite vsetko vnimat srdcom,pocitmi a nie v starych obrazoch.pr.skolabovanie sportovcov=oni sa nachadzaju v starom systeme,v prichadzajucom novom priestore na starej baze,nedokazu existovat

 10. mariankosmac

  Porekadlo marec poberaj sa starec môže tento rok platiť doslovne. Údajne vypustili vírus nejakej nebezpečnej chrípky. Vakcíny a lieky na covid na to nezaberú, vakcinovaní ak majú oslabenú imunitu tak sú ešte v nevýhode. Ak to vyrábajú v nejakej továrni na vírusy v číne tak to asi dovlečú olympionici. Vraj je dobré jesť farebné ovocie a zeleninu, tmavočervené, modré, fialové. Moc takého nepoznám, možno nejaké bobule, borievky (borovičku?), maliny, černice, ríbezle, moruše…

 11. Čúza zo skládky nazvala na pôde OSN našu diagnózu „vakcinačný egoizmus“… https://www.aktuality.sk/clanok/9nt3f7r/prezidentka-na-pode-osn-pripomenula-papezove-slova-zo-slovenska-cely-prejav/ len pripomínam ! ;o)

  • Začal som jej prejav čítať, ale nedočítal som. Pokiaľ viem, tak nízko zaočkované krajiny nejaký dramatický problém s covidom nemajú. Nie sú dosť lukratívne pre farmaceutické spoločnosti a tak siahajú k lacným riešeniam, napríklad ivermektínu. V Mongolsku niečo také ako covid ani nepoznajú.

 12. …kanads.ochrankár je zrejme veľmi citlivý a čestný človek, kt.si uvedomuje nielen tú nespravodl. situáciu s vymysl.koronocirkusom, ale aj možné dôsledky svojho rozhodnutia …je to výnimočný človek…. ďakujem za nové infor.na infovojne…..

 13. Dnes pojdem na omšu. Dnu ma nepustia, lebo nie so OP. Nevadi, budem stať vonku a obetujem svoju nepohodu za všetkych odvaznych vo svete, za kandskych kamionistov, za ochrankara kanadskeho premiera, ktory sa uz na nespravodlivost nemoze pozerat, za francuzskych pokojnych a zmlatenych demonstrantov, za vsetkych, ktori bojuju „aj za nas!“ Nech ich Pan Boh sprevadza a ochranuje a dava im silu. 🙏+++

 14. Už ste rovnakí ako Aeronet. Začkovaným dvomi dávkami zostáva len 35 % ich prirodzenej imunity, pričom zaočkovaní 3 dávkami sú na tom podstatne lepšie (3:2). Inými slovami nepriamo nabádate zaočkovaných 2 dávkami, aby išli na tretiu. A potom na štvrtú, piatu, atď. Nemá pre nich význam z toho očkovacieho dobytčiaku vyskočiť, ako radí Soňa Peková. BigPharma musí mať z takého názoru („poznatku“) radosť.

  • Ďalšie klamstvo: Nie je to očkovanie, ale experiment = pichnú im čokoľvek.

  • Kde píšeme, že tí s 3. dávkou sú na tom lepšie? Majú akurát viac protilátok proti covidu, preto je u nich momentálne incidencia covidu nižšia ako u dvojito zaočkovaných, no tie protilátky za pár týždňov vyprchajú a budú na tom celkove ešte horšie.

   • Majú viac protilátok, teda sú na tom lepšie. A aké protilátky sa dajú získať vakcináciou proti covidu19? Naviac mnohí tu píšu o prirodzenej imunite ako nesmrteľnej ochrane. Prečo teda ľudia tisícročia umierali na mor a ich imunitný systém ich neochránil? Nebola chémia, potraviny boli 100% bio, vzduch nezamorený exhalátmi, rádioaktivita životného prostredia bola neporovnateľne nižšia ako dnes, atď.

    • To sú ďalšie podvody:
     – protilátky sú bordel z mŕtvych otrávených ľudských buniek
     – mor
     – rádioaktivita po jadrovom výbuchu sa rozptýli vysoko v atmosfére, nepatrne zvýši rádioaktivitu, jadrová vojna sa dá prežiť

 15. Muzes MI zalat 3x do NYC prosim, je to zde nedostatkovy Tovar nebo si mam ufobit valet
  Dobry napad

  VLADIMIROVICI prece to byla Kijevska Rus a knizata Jaroslav kozaci Jermak co Daly zaklad mohutnemu CCCP az po Vladivostok
  odstrante pucisticke vlady Kchazaru Rotsildovcov vd vychodnom bloke a Bude open dobro
  Navstivte si bytevni pole Sevastopol, StalingrD Leningrad Dalny Vychod ,po Tom chcete valku,, nearly Propzgando bankrotujiciho zapadu potrebujete zlodejiny, valku
  Kobercove nalety Raf, usaf .
  0 zdee v USA rusove dovedou zit stale uznavaji zeme celistvosti CCCP, jsou vzajemne jako bratri. Mne take pomohli v praci jsme spolupracovali Polamalu si

  .

 16. Muzes MI zaslat 3x plne davky do NYC prosim, je to zde nedostatkovy Tovar nebo si mam ufobit vylet
  Dobry napad do luhacovic Piestan Bardejova hockey.

  VLADIMIROVICI prece to byla Kijevska Rus a knizata Jaroslav kozaci Jermak co Daly zaklad mohutnemu CCCP az po Vladivostok casti Aljasky kde se dodnes domluvite rusky
  odstrante pucisticke vlady Kchazaru Rotsildovcov vd vychodnom bloke a Bude open dobro
  Navstivte si bytevni pole Sevastopol, StalingraD Leningrad Dalny Vychod Kurt’s ,po Tom jen silenci si mysli ze nekdo chce chcete valku,, je to spinava plna lzi Propagandz bankrotujiciho zapadu potrebujete zlodejiny, valku
  Kobercove nalety Raf, usaf .
  0 zde v USA Izraeli rusove dovedou zit stale uznavaji zeme celistvosti CCCP, jsou vzajemne jako bratri. Mne take pomohli v praci jsme spolupracovali Pomahali si ve vsem.
  Zockovani znamena pecet Dabla Mark of the Beast zbavite se Bozi Hz frkvence staci

  .

Pridajte komentár

*