Smrť a znovuzrodenie ľudskej civilizácie je teraz jedinou zostávajúcou cestou k všeobecnému prebudeniu


Print Friendly, PDF & Email

(Mike Adams, Natural News) Pokiaľ nedôjde k nejakej kozmickej intervencii (ktorá je vždy možná), zrejme sa nevyhneme tomu, že antiľudskí globalisti budú eskalovať konflikt do tretej svetovej vojny a použijú tento konflikt na kolaps ľudskej civilizácie na planéte Zem.

To by, samozrejme, viedlo k takmer vyhubeniu ľudskej rasy a genocíde celoplanetárneho rozsahu. (Etnické čistky na kozmickej úrovni.)

Každý hráč na globálnej scéne (Putin, Biden, Si Ťin-pching, Zelenskij atď.) je vmanévrovávaný do scenára tretej svetovej vojny, ktorý sa použije na ospravedlnenie použitia jadrových zbraní a totálneho globálneho potlačenia slobody prejavu, finančnej slobody a oprávnenosti civilistov vlastniť strelné zbrane.

Teraz je takmer 100% isté, že tieňový štát (Deep State) v USA uskutoční operáciu pod falošnou vlajkou, aby ospravedlnil svoju vlastnú eskaláciu do tohto scenára globálnej jadrovej vojny.

Tieto „falošné vlajky“ môžu byť jedno alebo viaceré z nasledujúcich:

 • Úmyselná (vytvorená NATO-om) detonácia chemického zariadenia na Ukrajine, ako je napríklad sklad čpavku, s následným označením Ruska ako pôvodcu chemického útoku
 • Zosnovaná vražda Joea Bidena operátormi oblečenými tak, aby vyzerali ako ruskí vojaci, za čím by nasledovalo nasledovalo globálne pobúrenie proti Rusku a šialené vrhnutie sa do jadrovej vojny. (To tiež pomáha zúfalým Demokratom zbaviť sa starého Joea skôr, ako ich ešte viac zahanbí…)
 • Rozsiahly kybernetický útok pod falošnou vlajkou na americké finančné inštitúcie, ktorý by viedol k ekonomickému kolapsu a rozsiahlemu chaosu. Kybernetický útok by sa mohol zamerať aj na rozvodnú sieť USA a priniesť podobné výsledky.

V každom z týchto scenárov je isté, že USA a NATO zareagujú rýchlou eskaláciou do tretej svetovej vojny – teda vojny, ktorá nevyhnutne prerastie do jadrovej výmeny nejakého druhu.

Genocída ľudskej rasy v planetárnom meradle

Bez ohľadu na cestu, ktorá nás tam dostane, je jasné, že démonickí, protiľudskí globalisti vládnuci svetu pripravujú etnické čistky na planéte, aby odstránili ľudskú civilizáciu.

Počas niekoľkých nasledujúcich rokov – pokiaľ ich nezastavia – znížia globálnu populáciu ľudí na jednu miliardu zostávajúcich preživších.

To sa dosiahne kombináciou genocídy vakcín, jadrovej vojny, masového hladovania, kolapsu biosféry, 5G zbraní, poveternostných zbraní, finančného kolapsu, kybernetických útokov a samozrejme pokračujúcej psychologickej traumy, ktorú vyvolávajú korporátne média riadené globalistami.

Po niekoľkých rokoch takýchto útokov bude ľudstvo čeliť skutočnej možnosti vyhynutia na planéte .

Práve v tom momente, keď bude čeliť bezprostrednej a trvalej smrti, sa ľudstvu ponúkne možnosť voľby: Vybrať si ŽIVOT alebo SMRŤ.

ŽIVOT predstavuje božstvo, lásku, Boha, osobnú slobodu, slobodu prejavu, slobodu myslenia, mier, hojnosť, ekonomiku voľného trhu, slobodu cestovania, slobodu podnikať a tak ďalej. Inými slovami, úplný opak neoconov, demokratov, globalistov, WEF (Svetové ekonomické fórum), centrálnych bánk, Big Pharmy, potratového priemyslu a tak ďalej.

SMRŤ znamená ničenie, utrpenie, potraty, zabíjanie novorodencov, zneužívanie detí, pedofíliu, psychickú traumu, mediálne lži, bomby, rakety, vládnu tyraniu, cenzúru, kontrolu, lockdowny, nosenie rúšok, nútené očkovanie, militarizácia nedostatku potravín, militarizácia finančných systémov, nekonečné tlačenie nekrytých peňazí a autoritárskej vlády. Inými slovami, všetko, čo predstavuje súčasná politická garnitúra.

Zbohom vysoký krvný tlak

Je úplne jasné, že súčasný vládnuci režim je zástancom smrti. Sú to členovia kultu smrti vyžívajúci sa v myšlienke masovej smrti a sebazničenia. Väčšina z týchto jednotlivcov sú démonmi zamorení satanisti, ktorí radi vraždia svoje vlastné deti a požadujú absolútnu diktátorskú kontrolu nad všetkými ostatnými.

Ako vysvetľujem v dnešnom podcaste, väčšina z tých kultistov smrti v najbližších rokoch zomrie. Svoju vlastnú smrť uviedli do pohybu prostredníctvom:

 • Opakovaných injekcií mRNA biologických depopulačných zbraní („vakcíny“).
 • Absolútny nedostatok akejkoľvek ochoty pripraviť sa na nedostatok potravín
 • Absolútna ľahostajnosť ohľadne nadchádzajúceho finančného kolapsu (úplne dôverujú doláru, euru a centrálnym bankám).
 • Totálne odpojenie od reality a šokujúca neschopnosť zmysluplne spracovať pozorovania reálneho sveta (žijú vo svojich umelých bublinách mediálnych klamstiev a propagandy).
 • Úplná závislosť od samotného systému, ktorý sa spolčil, aby ich odstránil z budúcnosti ľudskej rasy. V skutočnosti DÔVERUJÚ očkovaciemu priemyslu, spravodajským médiám a vláde.

Tí, ktorí prežijú planetárnu genocídu, budú disponovať múdrosťou, aby urobili novú voľbu pre budúcnosť ľudstva

Kvôli masovému vymieraniu nedbanlivých más kultu smrti, v momente takmer vyhynutia ľudskej rasy, tí, ktorí majú najviac vedomostí, múdrosti a pripravenosti, budú zostávajúcimi preživšími, ktorým bude ponúknutá voľba pre budúcnosť ľudskej civilizácie.

Voľba je jednoduchá: Rozhodnite sa pokračovať v súčasnom systéme centralizovanej kontroly, autoritárskej vlády a popierania Boha a potom utrpíte trvalé vyhynutie…

…alebo si vyberte ŽIVOT, šťastie, decentralizované spoločenské štruktúry, individuálnu slobodu, ekologickú príčetnosť, miestnu produkciu potravín atď. a užite si zlatý vek hojnosti a múdrosti v súlade s Božími cieľmi pre život na Zemi.

Dôležité je, že si teraz uvedomujeme, že ľudstvo nie je schopné urobiť túto voľbu, dokým nebude čeliť momentu konečného zániku. Keďže ľudstvo je v súčasnosti obývané nevšímavými, démonmi zamorenými masami, nie je schopné zvoliť si život, udržateľnosť, múdrosť alebo Boha.

Takže samotná budúcnosť ľudskej civilizácie môže byť určená až potom, čo sa členovia kultu smrti zničia svojimi globálnymi schémami tretej svetovej vojny, masovým hladovaním, globálnymi očkovacími biologickými zbraňami a inými podobnými, hanebnými schémami.

Záver

Všetci teda budeme musieť prežiť takmer totálny kolaps ľudskej civilizácie. Nedá sa to zastaviť. Prešli sme bodom, odkiaľ niet návratu.

Momentálne nie je dosť rozumných hlasov, ktoré by nás priviedli späť z pokraja útesu, pretože zdravé hlasy sú prehlušované démonmi zamorenými, psychopatickými, nevšímavými masami, ktoré prosia o masovú smrť a deštrukciu.

(Niektorým z týchto hlasov je ťažké porozumieť, pretože majú stále na sebe rúška a respirátory…)

V podcaste „Situation Update“ ponúka Mike Adams podrobnejšiu diskusiu o týchto kritických bodoch pre budúcnosť ľudskej rasy. Vypočuť (v angličtine) si ho môžete na stránke Brighteon.com

Liečba osteoporózy

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Miroslav Čižmár

  Keď vás ťahá prúd, napnite plachty.

  • Nepičuj a vesluj!

   • Miroslav Čižmár

    Ja som už za vodou.

    • Vieš, čo to vôbec znamená?
     V určitom období boli v južných štátoch „USA“ povolené hazardné hry len na parníkoch, čo o. i. súviselo s množstvom falošných hráčov a prestrelkami v meste. Teda – hrať mohli za podmienky, že v prípade prichytenia z falošnej hry skončia v rieke a prípadne požičané peniaze vyrovnajú ešte na lodi. Na breh mohol odísť len poctivec s poctivou výhrou. Ten bol potom „za vodou“. S nejakým „Přejdi Jordán!“ to nemá nič spoločné.

    • Miro hej, a čižmy plné vody smradľavej, už ti aj hnije päta a vták ti v tom smrade ťažko lieta, jaj a ešte pamätaj , utopíš sa koncom leta…preto rýchlo čižmy dolu, inak chlapče, obuj kapce , zahoď smolu, a ešte, jaj, nekecaj…

 2. Israismael

  Ďakujem za perfektný článok.. Tento článok je zhrnutie toho co sa bude diať v tzv Poslednom Súde… K zničeniu ľudstva nedôjde jadrom, keďže tam by zasiahol Boh.. Jadrové zbrane by totiž zasahovali až do bližšieho vesmíru, narušili by ho a to sa nesmie stať..
  Druhý príchod Syna božieho je naplánovaný tak ze o tom dní nevie nik(je to napísané v biblii) … A je to práve kvôli tomu, že bol predpoklad boží a to už pred vekami dávno, ze raz v jednu éru dôjde k zneužitiu jadra na výrobu ničivých zbraní.. A bolo by na človeku kedy by to eventuálne spustil tie atomky , ale až vtedy by prišiel zásah Boha a vyradil by im elektronické časti(jednoducho elektroniku) na ktorých spočívajú odpáli jadrových hlavic… Nepýtajte sa odkiaľ to viem alebo ci som blázon a pod.. Ďakujte Bohu ze to raz urobí a ľudstvo nebude zničené, pretože čaká ho tisicrocna ríša mieru.. Nie však každého človeka .. To je plán a ten sa uskutoční… Žiadna banda globálnych šialencov to neprekazi…

  • Tych konfliktov bolo v historii zrejme poviacej, cim doslo k zaniku civilizacii mozno este vyspelejsich, ako mame dnes…

   • Israismael

    Áno mate pravdu… Teraz však nastáva čas keď sa spočítava všetko ľudstvu ako takému, pretože ľudstvo nevie alebo len teda menšia časť vie, ze sme často reinkarnovani na túto Zem… Ti co žili napr poviem v čase Ježišovom a boli prítomní pri jeho ukrizovanii a dokonca mali aj vinu, tak znova sú v tomto čase na tzv Poslednom súde… Bud sa ocistia z viny alebo aj viacerých vín alebo spôsobom života neocistia a tým sa sami bud poznesú k svetlým vysinam alebo klesnú spolu s temnom do rozkladu… Preto teraz budú tie očistne procesy na planéte oveľa tvrdšie a karmickejsie.. Predpokladá sa súzenie aké ešte nikdy nebolo a ani nebude… To nie je môj výrok ale biblický… Kto však inklinuje k Svetlu a čistí sa a spoznáva Božiu vôľu bude mať šancu prejsť tieto mega pohromy bez ujmy.. A už sme pomaly v tom čase.. Začalo to 2020.. Ma byt 7rocne súzenie……

 3. Veci sa už dali do pohybu a príde aj očakávané garabandalské varovanie kde každá duša uvidí svoj predošlý život a na základe toho sa rozhodne pre Boha slebo proti-udalosti ako covid a vojna sú toho súčastou a najpravdepodobnejšie to potom bude nasledovať.Zrušenie hotovosti,Antikrist a súd nad národmi-čiže posledný súd.

  • Pokud bude člověk stále věřit v boha nebo nějakého antikrista a všechny jiné víry, tak tento svět se nemůže změnit k lepšímu. Všechny víry byly vytvořeny člověkem a to jen proto aby mohl ovládat ty druhé. Pokud lidstvo nezačne používat svůj mozek, nemá šanci. A ještě něco pokud by lidstvo vyhynulo, tak nevěřím že by příroda zopakovala stejnou chybu.

   • Ja verím BohU a nepraktizujem žiadne náboženstvo.
    Na ateistoch je najväčšia prdel, ako pred smrťou zneistia a začnú vykonávať rituály „pre istotu“. Tesne pred smrťou sa naplní relativita času, keď aj tých pár minút „trvá hrozne dlho“ – pokiaľ sa človek nepokorí a neprizná autoritu Najvyššieho a zmieri sa s Ním. Kto bol na hrane, vie o čom hovorím. To je TEN Výber!
    Viera BohU je v podstate ten najprirodzenejší rešpekt BEZ STRACHU!

   • Pepan krasne polopate napisane. Len upra ze vacsina vier bola vytvorena zidmi na ovladanie tych druhych, co v konecnom dosledku vidime dnes v reale.

   • Israismael

    Fanatici náboženstva ,ako aj rôzne pomýlené sekty ,či slepé náboženstva, ktoré veria v blud a nie pravého Najvyššieho ktorý stvoril nebo zem vody stromy ,všetok život ,všetky energie,vyžarovania ,celé sféry,svety a pod čo nie je vo vašej kompetencií pochopiť ,tak títo fanatici ale žiaľ prispievajú k tomu aj neverci iba znižujú niečo tak Veľkého a nepredstaviteľného(Boha pravého) …Nikdy takýto ľudia nepochopia Zákony stvorenia ,ani samého Boha a všetko s ním súvisiace …nikdy preto, lebo si myslia že sa im má On ukázať aby uverili ..nepochopia že atómy elektróny či elektriku ktorá prúdi v okruhu nikdy nevideli a predsa to existuje aj keď neviditelne..Nepochopia že niečo tak Vysoké nepredstaviteľne ďaleko a nesmierne ďaleko v nezmerných dialavach nad Zemou žije Najvyššie z Najvyšších…Človek nemôže mať ani len predstavu tých absolútne nezmernych výšok,sfér nad ním ,to je ľudským rozumom nezmeratelna vzdialenosť a nepochopitelna..

   • V biblii sa píše, že boh stvoril slovom dokonalý svet za šest dní, včetne človeka. Keď ho tento človek sklamal – potrestal ho i s jeho rodinou a vyhnal ho z raja. K nemu uvrhol z neba padlých anjelov, ktorí tu ničia božie dielo celé veky až dodnes – vojnami, chorobami, hladomorom… Modlitby a prosby biednych do neba nepočuť. Boh čaká… Jeho dielo je skoro zničené. A stačilo mu povedať iba slovo…

   • Patrik Vulpis

    Nezlob se na mne Pepane, že to říkám tak tvrdě. ale to cos napsal je čistý zidomarxisticky atheismus. Doporučuji Ti velmi , prostuduj si napr. knihu Stanislava Grófa Kosmický tanec. Anebo třeba Bhagavad Gitu ( Zpěv vznešeného) a jiné. Totiž KAZDE hodnotné náboženství NENI dílem běžného tutoveho člověka, nýbrž dílem moradne Bohem osvícených a nadaných jedinců ( Avataru , Chces- li). To, že nehodní, neosvícenéi či přímo hloupí kněží si z náboženství udělali živnost, na věci nic nemění. Např. Křesťanství se začalo sepsouvat poměrně záhy po vzniku. Např.tzv Origenuv blud,atď) ale není třeba vylevat s vaničkou i dite

   • Ste uplne mimo, budete raz sám prekvapený….

   • Je zaujímavé, že neveríte v Boha, ale veríte, že príroda má takú inteligenciu, že neurobí rovnakú chybu… čo keď je to to isté?

   • A kto stvoril prírodu?… Práve to je problém ľudstva, že neverí na svojho stvoriteľa..
    PROSTE BOHA O PRAVDU A ON VÁM JU UKÁŽE!… Ale k tomu treba odhodiť pýchu, obliecť si pokoru a otvoriť srdce

   • provokater

    pepane, kurva, konečne rozumné slovo

 4. Šéfredaktor VK spomenul v súvislosti s nedostatkom plynu aj budúce možné problémy s kremáciami a že pohreb môže stáť milióny. Iste – pokiaľ budeme všetci „sporiadaní“ a všetko ostatné pôjde ako doteraz „na plyn“. Ale!
  Už dávno odzneli nápady – starých ľudí pochovávať do masových hrobov a na rozsypové lúky. A ztekucovať mŕtvoly. Samozreme – hladomor si vyžiada efektivitu – a máme tu staré dobré červy!

  Mŕtvoly budú pred pochovaním zmrazovať
  [Prehľadávať doménu magazin.pluska.sk] https://magazin.pluska.sk › spektrum › mrtvoly-budu-pred-pochovanim-zmrazovat
  Mŕtvoly sa nebudú spaľovať alebo jednoducho ukladať do hrobu, ale zmrazovať. Vo švédskom meste Jönköping dúfajú, že novinku v príprave nebožtíkov na posledný odpočinok začnú využívať už na budúci rok. Telo pred pochovaním zmrazia ponorením do tekutého dusíka a následne vznikne prášok.

  Místem války bude Evropa_Chazar George Friedman_2014.mp4
  https://ulozto.net/file/Gt90OBCGigTT/mistem-valky-bude-evropa-chazar-george-friedman-2014-mp4#!ZJRkBQR2AzV0MJSvBQSvLmx3AQZ5BIEHM2ylDHyhYzq4MTRkLD==

 5. KOVIDBARÓN!

  ,,,,a teraz bude ON hodovať až po konieckoncov a nebude nikoho,kto by sa MU rovnal a nebude po ŇOM už nikoho.

 6. KOVIDBARÓN!

  ,,,,každý z vás ktosi namýšľa,že je za horizontom a že má všetko pod kontrolou,alebo že má všetko v čižmách a podobne odporúčam si preštudovať diablovu bibliu,alebo ju aspoň chytiť do rúk a otvoriť,kúpiť sa dá hocikde,alčebo získať,boh nech vám žehná a deti k vášmu obrazu dopraje a vojny nech nebuidú ale iba zlodejina a zadĺžovanie a korupcia,lebo vojny sú zlé a môžte pri nich umrieť ešte pred úplných zbohatnutím,,,,na slovensku je miesto,ktorému sa žiadné iné miesto sveta nevyrovná.

 7. KOVIDBARÓN!

  ,,,,demokracia je tŕňom do oka človeka od boha,ktorému je človeku ťažko porozumieť,ak je človek omámený dočasnou krásou sveta pána temnoty,,,,temnota je bohatstvo bez konca kým si tu a svetlom je chudoba a žíznenie,,,,ako na kríži,,,,

  • Ty si riadny magor 🤣🤣🤣 ale pre tvoju obhajobu rád čítam tieto bludy čo píšeš.😃
   Zaujímavý charakter do príbehu 👍.

 8. Mozne zniceni USA
  Nad vulkanem v Yelovstonskem Psrku je stacionslni drizice s hlubokym prunikem
  Pri drtonaci nastane tektonicka katastrofs USA sr rozdeli podel Missisippi recr rozevre zr Voda budd proudly n Sever do otrvrrneho Abbys kde v zsru se bude rozkladat na H2 O s ecplozema.
  Neni ovhrsny Jename vypracovane silene plany k zsvhovani nrjakeho zivota pro ,,restart civilizace ,,,
  Dalsi Rusove mohou kdykoliv odpalit nuklearni ,,,steny masivni sesuny na Kanarskych ostrovech zapadne of Portugaldka.

  Masivni tsunami steny vody oceanu se privali na cele vychofni pobrezi Ameriky za 3.5 az 4.5 hofiny.
  CELE VYCHODNI pobrexi vcetne primydlu obyvatrl armady bufou smeteny.

  Proto na horach je vhrsneno horama bezprci a stineni pred radiaci nuke mest vceyne NYC

  mesicni zasoby potravin vsevh nahradnich zdroju leku munice
  domobrana. Stetsonu ,,,

  .

  • Miroslav Čižmár

   Výbuch yellowstonu by spôsobil malú dobu ľadovú, a tsunami by zasiahlo aj Brazíliu, ktorá je členom brics.

 9. Ja neuznávam žiadne náboženstvo a predsa verím v Boha. Zákony, ktoré riadia stvorenie sú dokonalé, presné, prísne a bez jedinej medzierky. Každá ľudská bytosť si môže vybrať svojím chcením, svojím správaním odmenu alebo trest. Nikto nemá právo súdiť druhých, ale každí sa môže pozrieť do svojho zrkadlá a napraviť to, čo sa ešte dá. Jedine tak môžeme pomôcť sebe a druhým, že začneme tkáť koberec lásky a opustíme všetky hnusné a podlé myšlienky.To, čo sa dnes deje a čo prežívame je dôsledok nášho správania a bytia. Budeme žať len a len to, čo sme zasiali. Buďme silní a spravodliví, nebojme sa pozrieť pravde do očí. Nebuďme na seba hnusní a podlí a hlavne zahoďme strach.

 10. DR. BAILEY: CO ZPŮSOBUJE GRAFEN V COVID OČKOVÁNÍ (VIDEO 10 min, CZ DAB): https://cz24.news/dr-bailey-co-zpusobuje-grafen-v-covid-ockovani-video-10-min-cz-dab/

  Kecov o kovide a znovuzrodení je na tomto zbytočnom webe dosť.

 11. Můžeme věřit pouze jeden druhému. Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se všem masmédiím, Bojujte proti lžím (tak jako já).

  A dodám = že je vše přesně naopak! Dva a půl roku je vše naopak tak, než se uvádí! Dva a půl roku se žije jen ve lřích a manipulace!!! (např. že ty stupidní masky – tak je to naopak, jsou k ničemu a vždy byly k ničemu, stejně jako spásné „vakcíny“ nikdy fungovat neměli a nefungují, to vše je ale účel a abych to shrnul, tak prostě vše , co se děje od února 2020, je součástí procesu vymývání mozků. A je to přesně naopak..)

  No a my doma děláme vše v tomto období naopak :))
  Nikdy jsme nebyly a nikdy nepodstoupíme ani PCR test. Na Ko*kovid narativ nevěříme. Existuje pouze plandemie. Ko*kovid je přejmenovaná chřipka a všechny respirační onemocnění atd. Tady není nic nového. Jediné co je tady reálné je spike protein a dále už jen toxicita a srajdy z vakcín produkované do okolí.
  A nemocní jsme několikrát doma byli. A co jako?! Nikdy jsme nenosili ani masky venku :)) Já když jsem někde „musel“ tak pod nosem. Ale ani to už nejsem ochotný udělat! A už je to deset měsíců, co to nenosím nikdy a nikdy už nebudu!
  Nikdo za deset měsíců ani slovo, nikdy a nikde. Vlastně jen jednou, magistra z BENU lékárny… 😀
  prý ji tam „chodí“ kovid pozitivní jedinci (ale chodí xD). Ta od června jede pořád a proto k ní těch deset měsíců jednou za čas přijdu, vždy už „nahoře bez“ a nakoupím co je potřeba a vždy s úsměvem. Od června už neřekla nic a zdraví atd., možná ji to už došlo, že to nikdy nebylo o žádném zdraví apod.

  Ale mám stále silné podezření, že většina lidí stále nechápe, jak moc byli v posledních letech manipulováni. Stále si neuvědomují ani hloubku podvodu a rozsah podvodu, který změnil jejich životy. Manipulace a klamání mysli je profesionální záležitost.

  A všichni ti idioti, tedy převážně politici (loutkovodiči), Cemeprů, dále zdravotníci propagující fuckíny a slavné jelity a další… = nejen, že jsou zlí, ale duševně nemocní a někteří jsou pouze DEBILNÍ.

  Ještě jednou: Můžeme věřit pouze jeden druhému. Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se všem masmédiím, Bojujte proti lžím.

  • Miroslav Čižmár

   Prečo nechal Putin zaočkovať armádu?

   • A prečo Američania nechali zaočkovať armádu? Podľa nás sú Putin aj Biden klony alebo dvojníci dosadení zlomyseľnými mimozemšťanmi, aby sabotovali vlastné armády. Keď vojaci pozomierajú, ostane ľudstvo nechránené voči invázii mimozemšťanov 🙂

    • Miroslav Čižmár

     To je váš názor. Neberiem vám ho, aj keď s tým nesúhlasím. Neviete o čo tu ide. Ani ja to neviem, ale nakoniec pochopím.

     • Nevieme, snažili sme sa nájsť najlogickejšie zdôvodnenie a vyšlo nám toto.

     • Miroslav Čižmár

      Aj ja som si myslel, že Putin v tom ide s Bidenom, vyzerá to logicky, ale zmenil som názor. Logika nestačí na pochopenie. Potrebná je intuícia. Nerozumiem ničomu, ale nakoniec pochopím. Mágia života je schopnosť nepoužívať rozum.

    • Miroslav Čižmár

     20 rokov dozadu mi kamarát čítal prívalový leták nejakej tabletky, ktorú fasoval na vojne. Medzi nežiaducimi účinkami bola hluchota, slepota, aj smrť.

     • Možno na vojakoch robia šialené pokusy, pre ktoré by mali problém zohnať civilných dobrovoľníkov, hoc aj za peniaze.

    • No – uniká vám, že armáda a polícia sa redukujú na „národnú“ gardu!

   • Putim pred casom povymienal v dvoch vlnach vsetkych ruskych generalov za „ruskych“ so z!dovskym obcianstvom.
    Preco ma Putin taketo tahy moze vediet kazdy, len treba pozerat na informacie inak ako nam chcu nanutit.

    • Miroslav Čižmár

     Viem, že ruská armáda bojuje za správnu vec. Dôvod výmeny generálov môže byť lojalita. Možno židia vedia niečo, čo my nie.

  • Takto to ma kazdy normalny Clovek, ktory nepodlahol strachu. Zial asi nas nieje tak moc. Ale treba sa obklopit hlavne rovnako zmyslajucimi, avsak ktorych pozname aby nenastala zrada. My budeme mat posledne slovo.

 12. mariankosmac

  Dnes v správach: Muž si nechal vpichnúť 90 dávok proticovidovej vakcíny, pasy predával. Šesťdesiatročný Nemec sa nechal 90-krát zámerne zaočkovať proti covidu, aby mohol predávať sfalšované očkovacie preukazy s pravými číslami šarží vakcín ľuďom, ktorí sami odmietajú vakcináciu. Ty vole, že to vôbec prežil, kvôli pár dolárom takto hazardovať s vlastným zdravím.

  • obetoval sa za vohnouty

  • Niečo podobné som už čítal o bezdomovcovi z USA aby za to dostal po každý raz zaplatené.
   No a keďže som to čítal masmédiach tak mi z toho vychádza provakcinačná propaganda. Vakcína je taká bezpečná že aj 90 dávok nie je pre telo škodlivých.

  • Len či to nie je PSYOP farmaceutických firiem v štýle, že: „Pozrite, on mal 90 dávok a prežil to a vy sa bojíte nejakých 3 dávok. Určite by sa vám nič nestalo.“

   Žirinovský v Rusku si dal pichnúť 8 dávok a momentálne je na tom zdravotne dosť zle.

 13. Neviem, kto je autorom tychto clankov z redakcie, ale klobuk dole. Logicke, vecne, drsne realisticke a zaroven so zachovanim duchovneho posolstva. Na taketo postoje a videnie sveta som na Slovensku nemala stastie. Autor je vynimocny, talentovany pozovatel a synteticky zmyslajuci clovek. Zrejme aj sachista:). Piste dalej. Dakujeme.

 14. Iskoni bie slovo,slovo bie u Boga,i Bog bie slovo. Syn Otca neprišiel, priviedli ho znovu aby ich viedol, vtedy davno sotec svojim poslednym vydichom sa stal synom.
  Mocný vladcovia tej doby ho odstranili aby nebol hrozbou. Vodu menil vo vino, nasýtil hladujúcich… No ludia nepochopili jeho učenie a že jeho kralovstvo je na tejto Zemi a je večné. Jeho učenci stražili jeho krv Svaty Gral dlhe roky , až Templary Gral aj ostatne relikvie vratili do jeho kralovstva. Tam horlivý otcovia z tovaryšstva Ježišovho ho stražili . No mocný vladcovia sa i o tom dozvedeli ,relikvie zhabali, no Grál nenasl, no spod hory starej v ktorej bol ukryty, pramen zazracný vytekal . Jedine Veličenstvo Královna Terezia Jezuitom z radu tovarišstva Ježišovho tu pre nich bezpečne miestoi vytvorila, I so šlachtickými rodmi tu novu pokrvnu liniu urobila. No a prisiel cas, ked ludstvo atom ,aj bunku rozbilo . Ado matky Svaty gral vlozili. Len vdaka P.Theofil Delpiny som tu.
  Zase . Inak stale je to o tom istom . No pri narodeni kalamita , žiadne uvitanie, preistotu celostatne povinne očkovania, nikto kto by mi prezradil , kto som , ako som sa sem dostal,no verim v lasku , aj ked som ju nikdy nedostal,no mam jej v sebe nekonecnú zasobnu. Až prišla doba temna a moja geneticka pamat sa otvorila. Viem kto som ,viem kde som , Archaniel Michael straži moje kralovstvo aj mna, každý človek veriaci v lasku , ktory presiel popri mne , sa jeho tvar rozžiarila štastím. No tych druhých ,ktory sa mi z dialky vyhybali s nenavistným pohladom, tých my prišlo ľúto. Nemožu za to ,že im rodičia ubližili. Dostali ste sa do bodu posledneho sudu ,kde každý bude vlastným sudcom. Nechajte vsetci minulost minulosťou,všetky hriechy Vam odpúštam, Už zajtra rano vsetci spoločne začnime s čistým štitom ako jedna velka rodina, viem že nie každý kontinent obsahuje nerastne suroviny, niektore sa rosýpaju a ponaraju do mora, lebo su to ruiny zo stareho kraloivstva. jedine EU doska ma kotvu až ku jadru. Azijska doska je na granitovom pevnom plavaku.Z miesta v ktorom teraz som možem popod zem celkom rýchlo prejst až do svatej zeme a vystupiť v chráme v jeruzaleme,ale nechce sa mi, viete prečo. Voloďo, ked sa vytvaraju kulisy, je potrebne dodržať tie najmenšie detaili, oheň je živel ,je lačný, ale asi tam rastu nehorlave stromy, a ked navliekame rukavice na ruky , je dobre ked su vystrete prsty, a ked niekoiho strelia do hlavy , vsade je krv,, no s mrazenymi mrtvolami je ťažká praca, . Voloďo ja viem že ty za to nemožeš, viem kto ťa do toho nuti, on je proste taky, ale aj jemu som odpustil. Ale treba mať na pamati, že pod miestom kde som je velka a hlboka Krasne vyzdobena geoda , pevna ale krehka, nad nou kopec ktorý podopieraju 3 velke zlate stlpy , je to poistka na spustenie kataklizmy ak by ste boli nejsvojpravny. frekvencia a rezonancia. Ozaj naučim vas ako menit vodu na oheň, dym na jedlo a tak , A dinosaury nevyhubil asteroid ale zbran , lebo Iridium vznika pri vybuchu supernovy. Viem že vas laka antarktida , ale tie dinosaury a ostatne veci su tam zamrazene zamerne.Australia a Južna Amerika Prikrívali Afriku. Dufam že to stačí, ako dokaz, že som to ja , A USA poprosim ked najblizsie budu snoriť bez ohlasenia ,určite ma to nahneva , obzvlášť ked priletia Astrou TR-3B . Inak je tam letisko Sliač treba sa ohlasiť a da sa tam aj parkovať, ale bez mikrovlnky,lebo vtedy mi to na hlavu nebolo prijemné. Asi by som vam ju vedel vylepšiť .Hg ma ovela viac využití, Inak ma pekný dizajn, Takze ma iste miesto v muzeu LETECTVA AS KOZMONAUTIKY, VEDLA HAINEBU 1,2,3,4,. Tak pekne prežitie zvyšku dňa vam vsetkym prajem .

 15. …prebudenie – jediná cesta znovuzrod.civilizácie…

 16. Myslím, že tyto negativní zprávy se dostávají i takto “ s dobrým úmyslem“ do pole a pomáhají vlastně těm hajzlkům. Všechny tyto techniky dávno znají jsou to vlastně jejich myšlenky a přání a takto to dostávají mezi lidi kteří ještě mají napojení a chápou co se tady děje a toto vyvolává beznaděj
  Myslím, že je čas psát jen pozitivní zprávy aby ta hrstka lidí co se nechce vzdát mohla šířit světlo a lásku a to je také nakažlivé protože všichni chtějí vlastně být spokojení a šťastný a věřím že nám vyšší moc pomůže porazit to zlo
  Protože láska nakonec vždycky zvítězí!!

 17. Pokolra veluk

  Proroctvo Gottfrieda von Werdenberg z 1994
  http://proroctva.blogspot.com/2013/01/proroctvo-gottfrieda-von-werdenberg.html

  „Uhlie a drevo sa vrátia do bežného života. Prv, než začne III. svetová vojna odstaví Rusko dodávky ropy a plynu do iných zemí.“

  Začína sa to diat teraz!

  „Česká a Slovenská Republika zostávajú stabilné do III. svetovej vojny. Neskĺznu do žiadnej občianskej vojny ako bývalá Juhoslávia. Napriek tomu budú počas III. svetovej vojny veľmi trpieť.“

  Česká republika bude totálne v p+č+. Kto by to myslel, že práve toto sa spomína dokonca aj v Biblii!

  „To bola posledná explózia v Českej Republike. Teraz sa roztrhla zemská kôra. Prvá explózia vysoko do nebies ukázala ako znamenie ukrižovaného pána, predstaveného zo svojimi ranami. Svet bude volať „Boh existuje“. “
  Matúš 24:30 Vtedy sa na nebi zjaví znamenie Syna človeka. Všetky kmene zeme budú nariekať a uvidia Syna človeka prichádzať na nebeských oblakoch s mocou a veľkou slávou.

  „Zlaté mesto Praha bude celkom zahrabané – zasypané a nikto nebude vedieť v budúcnosti, kde stálo ponajprv toto veľkolepé mesto. Okamžite po otvorení zemskej kôry nastane najväčšie zemetrasenie v dejinách ľudstva, také, že sa celá Zem bude triasť po dobu jedného celého dňa. Na Zemi nezostane nič stáť, ale Boh bude niekoľko domov ochraňovať. “

  Zjavenia Jána 16:18 Nasledovali blesky, zvuky, hromy a veľké zemetrasenie, akého nebolo odvtedy, čo je človek na zemi — také veľké bolo zemetrasenie.

  Úplne šialené, ale dáva to zmysel: ked Rusi zaútočia na EU, tak pomoc pre EU príde z Číny. Ćína zaútočí na Rusko, a Ćínske jednotky s Rusmi budú bojovat aj na útemí Českej republiky.

  Aj takáto potenciálna časová os existuje v „éteri“, a jasnovidci to vidia už tisícročia. Stane sa to nakoniec realitou? Budúcnost v „éteri“ (myšlienky vytvárajúce realitu) je ako hlina, formuje sa, formuje sa, jasnovidci to vidia tisícročia dopredu, no definitívnu podobu nadobudne až ked nastane.

  • Pokolra veluk

   Matúš 24:29 Hneď po súžení tých dní slnko sa zatmie a mesiac nevydá svoj svit, hviezdy budú padať z neba a nebeské mocnosti sa budú chvieť.

   Werdenbergovo proroctvo:

   „Obloha čoraz viac tmavne. Najprv vidno len pár hviezd, potom sa zjavujú ďalšie a ďalšie. Najprv sa zjavujú na západe, potom na severe. Na východe a na juhu nie sú žiadne hviezdy, tam, kde bolo naposledy pozorované slnko. Nevidno žiadny mesiac. Je normálna čistá priezračná obloha, osvietená hviezdami. Vidno pôdu pod nohami, na ktorej stojíme, ale na čítanie toto svetlo nepostačuje.“

  • provokater

   sfanatizovaný kecalek

Pridajte komentár

*