Vedci varujú, že nový variant covidu spôsobí „pandémiu srdcových infarktov“


Print Friendly, PDF & Email

Vedci varujú, že nový variant covidu spôsobí „pandémiu srdcových infarktov“

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) „Vedci“ aktuálne varujú, že nový „záhadný“ kmeň covidu môže spôsobiť globálnu „pandémiu srdcového infarktu“, a to aj medzi plne zaočkovanou populáciou (pozn.: alebo žeby práve u nej?).

Podľa správy nový kmeň koronavírusu známy ako JN.1 má spôsobiť, že milióny ľudí budú trpieť „zníženou srdcovou funkciou“.

„Najlepší japonský výskumný inštitút Riken aktuálne vydal varovanie v novej správe, v ktorej sa uvádza, že receptory ACE2, na ktoré sa koronavírus prichytáva v ľudských bunkách, sú v srdci veľmi bežné,“ uvádza portál GB News.

„Aj keď presvedčivý klinický dôkaz, že pretrvávajúca infekcia SARS-CoV-2 súvisí s poklesom srdcovej funkcie, doteraz nebol hlásený, štúdia „proof-of-concept“ (dôkaz konceptu) o možnosti pretrvávajúcej infekcie srdca vírusom SARS-CoV-2 a potenciálne riziko príležitostnej progresie srdcového zlyhania by malo byť overené trojrozmerným modelom ľudského srdcového tkaniva, ktorý by slúžil ako alarm pre globálne zdravotné riziko,“ tvrdí správa.

Portál Modernity.news k téme uvádza:

Zdravotnícki predstavitelia navrhli, aby si ľudia dávali pozor na zhromažďovanie sa počas silvestrovských oslaváv, pričom opäť varovali, že nemocniciam hrozí preplnenie kapacít až do bodu zlomu.

Napriek všetkému, čo sme sa dozvedeli o súvislostiach medzi vakcínami proti covidu a vážnymi srdcovými problémami, zdá sa, že sa aktuálne snažia premenovať srdcové problémy z očkovania na srdcové problémy spôsobené samotným covidom.

A hádajte, čo navrhujú? Ako prevenciu by sme mali absolvovať ďalšie kolo „100 percent bezpečného a efektívneho“ očkovania“!

Po príchode novej verzie posilňovacej vakcíny na trh očakávajte ďalší nával zdravých, profesionálnych športových hviezd, ktoré náhle skolabujú v strede ihriska v dôsledku… no samozrejme, nového kmeňa covidu JN.1.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Reakcie ľudí na nové zistenia „vedcov“

Ľudia však „vedcom“ tieto bájky už neveria. Na sociálnej sieti X (bývalý Twitter) správu komentovali nasledovne:

„Nový variant sa volá vakcína.“

„Ide o krycí príbeh pre poškodenia vakcínami, ktoré už spôsobujú srdcové problémy.“

„Spoznajte vysoké riziká mRNA vakcín: perikarditída, myokarditída, srdcové zlyhanie, infarkty, krvné zrazeniny, atď. A tiež obrovský nárast nadmerných úmrtí. Skutočá záhada, jasné…“

„Srdcová pandémia. Kto by si to len pomyslel…“

„Aké príhodné…“

„Má toto niečo dočinenia s tým, že Pfizer kúpil farmaceutickú firmu Arena Pharmaceuticals za 6,7 miliardy dolárov? Spýtajte sa sami seba – čo tá firma vyrába? Protizápalové lieky. Viete, to aby mohli pokračovať v spôsobovaní vedľajších účinkov s liekom č.1 a potom ich liečiť s liekom č.2…“

„Robia si srandu? Všetci vedia, že sú to vakcíny!“

Liečba osteoporózy

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Som presvedčený o tom, že žiadny vírus neexistuje. Strašne nákazlivá choroba a ja som ju nedostal. Neverím, neverím, neverím že vôbec nejaký vírus existuje.

  https://cz24.news/jak-doslo-k-vytvoreni-koronaviru-tento-cyklus-silenstvi-musi-jednou-provzdy-skoncit/

   • Vírus je. A je vyrobený. Mal som ho. Prejav u mňa: horúčka a totálna strata čuchu. Liečil som sa ivermektínom acylpirínom čajom a v posteli.trvalo to asi 5 dní. A podľa mňa všetky tie testovania slúžili na odber DNA. A vyrobili nám už špeciálny vírus. Máme sa na čo tešiť.

    • Zdá sa, že máte pravdu. Nie je jasné, čo sa stalo so šparacimi tyčinkami. Možno vzorky sterov mohli byť využité na výrobu „vakcíny“ na mieru! To by sa malo overiť a na základe toho podniknúť ďalšie kroky

    • Mam 60. Mal som chrípku nespočetné veľa krát. Bez chuti aj cuchu. A som tu. Nikdy som nebol očkovaný.

    • To len dokazuje, ze pod covid-19 sa ukryva mnozstvo virusov, preto ten markantny rozdiel u roznych osob. Ja som mal podla testu zakupeneho v lekarni v lete 2022 covovid (?), ale stacil mi na to aspirin C a za dva dni som bol OK. Pridal som este na 5 dni isoprinosine (preventivne).

  • A ako inak by oklamali toľko doktorov? Je to umelé vytvorenie vírusu, ale existuje.

   • Vírus nebol nikdy verifikovaný. Neexistuje ani jeden jediný vedecký dôkaz o jeho existencii. Nepomohla ani vypísaná odmena 2 000 000 USD. Spustením 5G siete vo Wu-Hane ľudia padali ako muchy, nekosil ich však vírus.

   • bulshit

  • Žiadny kovit ani nič takého neexistuje. Žiadna epidémia či nič také. Ale to čo popisovali tí čo mali kovit som mal aj ja. Za dva dni som bol z toho vonku. Buď tu bolo niečo rozprášené (pľúcny antrax?) alebo mňa a iných to postihlo cez egregory – keďže niesom etalon duchovnej čistoty tak si mňa ten strach vyvolaný v spoločnosti našiel a spôsobil fyzické ťažkosti/vyčerpanie keďže som ako každý z nás na jemnejsej úrovni súčasťou kolektívneho vedomia/poľa. O existencii vírusov pochybuje aj (asi najkrajšia, najmilšia pani doktorka na svete s najkrajším hlasom) MUDr. Monika Waksmundská na ZVTV.

   https://m.youtube.com/watch?v=rvsVIBGbxIA

   • patenty na coronaviry a COVID-19:

    A dataset of 16,605 patent documents and 5,156 DWPI patent families was generated, including 1,556 patent documents and 1,524 DWPI patent families related to COVID-19. Supplementary information Figure S1 shows the number of excluded and included patents at every stage and the relevant reasons. In 1974, the first coronavirus patent, FR2263769, came into being (the first human coronavirus was discovered in 1964 by Dr. June Almeida) (Figure ​(Figure1B).1B). In 1988, HCoV-229E and HCoV-OC43 patents (WO8801292; AU8779614) appeared. Patents for HCoV-NL63 and HCoV-HKU1, two other viruses that only cause only mild symptoms, were published in 2005 (EP1508615) and 2006 (US2006018923). Coinciding with the emergence of SARS-CoV, the number of patent documents increased rapidly from 2002 to 2006, plateaued during 2006 to 2019, and peaked in 2020 (Figure ​(Figure1A).1A). In 2003, SARS-CoV patent CN1439424 appeared, and the number of patent families grew rapidly. MERS-CoV patents appeared in 2012 (e.g., WO2012031090), and their frequency gradually increased until 2019. The number of patent families between 2006 and 2019 was considerably lower than that in 2005, but the number of patent documents remained roughly constant. The first SARS-CoV-2 patent (CN110870402) was added to the human coronavirus patent pool in 2020, and SARS-CoV-2 had gained a large quantity of patent families within 12 months. In 2020, there were more coronavirus patent families than in any other previous year, driven by an explosion in the number of SARS-CoV-2 patents.

    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8071764/

    jinak máš pravdu, stačily příznaky angíny a test na COVID vyšel pozitivně….

    chřipka typ A
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Ch%C5%99ipkov%C3%BD_virus_A

    • Áno, ako pripravená biologická zbraň ale nie ako vírus ktorý sám niekde vznikol, zmutoval a napadol ľudstvo.
     Ak by niečo neznáme napadlo ľudí tak ako nám to médiá prezentovali tak by to vyzeralo inak.

     • Odpoveď za 100 bodov, Achnaton!!! – veď už len zdravá logika nepustí…
      Prečo by boli pôvodcovia tejto primitívnej covid-obludnosti zavraždili toľkých čistých a dôležitých odborníkov na covidmasaker? Prečo pred 2023(?) rokmi zavraždili Pravého Ježiša – návštevníka z inej planéty len a len za to, že prišiel na Zem povedať Pravdu o svojom Otcovi, a jeho falošného, pozemského židosionského náhradníka ježiša-krista, ktorý „spieval“ s nimi a založil náboženstvo – už nie??
      A čo hovoria dejiny celkovo? Odjakživa platilo a dodnes platí jedno: NEľudia posadnutí ukradnutou mocou navždy zatvárali ústa tým, ktorí odhaľovali pre „vrchnosť“ nepohodlnú Pravdu, a nie tých, čo šírili bludy!

     • Emily: tady je zmíňka o ježíšovi a jeho potomcích
      Alfa a omega: Doktorka Soňa Peková v poslední den dramatického roku 2023. Co si o něm myslí? Jak je to s covidismem a jeho následky? A jaké má zatím závěry při svém zkoumání v nejvyšších sférách světa, života a vůbec?
      protiproud tv
      video hodina sedmnáct minut
      https://youtu.be/EpPFGacpsco

     • Toto je prosba Ježišova, jirik (teda prosba Pravého Ježiša k svojmu Otcovi, ktorí spolu žijú mimo planéty Zem):
      „Lebo veď ty si náš Otec, lebo Ab­rahám ne­vie o nás, a Iz­rael nás ne­zná. Ty, ó, Hos­podine, si naším Ot­com; náš vy­kupiteľ je od veku tvoje meno.“ (Izaiáš 63:16; Roháčkov preklad)

      Pravý Ježiš nemal ani apoštolov, ani cirkev. Mal len učeníkov – rybárov, s ktorými sa neustále skrýval v Gatsemanskej záhrade: lebo za šírenie Pravdy (ktorou „búral“ kostoly) bol neustále prenasledovaný a nakoniec Rimanom Pilátom Pontským odsúdený na smrť. A to za nadšeného skandovania židov, vrátane márie. mária bola matka Ježišovho „náhradníka“ falošného krista, a nie Ježišova. Ježiš matku nemal; bol odjakživa.
      A to je presne to, v čom ani táto naozaj kompetentná dvojica (inak – klobúk dole pred nimi oboma!) nemá celkom jasno, k čomu sa aj otvorene priznáva: toto je prosba Ježišova, nie jeho posmrtného falzifikátu – pozemského židokrista.
      !!boh sionu sídli tu na Zemi a čipuje – Ježiš ľudstvo pred 2023 rokmi vopred pred ním Pozemšťanov prišiel varovať: je to znamenie šelmy 666. Bez tejto „pečate“ nebude možné ani kupovať, ani predávať. Zatiaľ je v bystrých mobiloch…neviem ako u začipovaných a po koľkých dávkach…
      Biblie sú manipulované, dejiny prepisované – kto nečítal bibliu určenú pre biskupov, nemá šancu tento zmot rozmotať. Ale myslím, že náboženskí vodcovia sa už dávno odhalili sami.
      Veľmi dobrý link, jirik, vďaka zaň: ukážkový dialóg dvoch inteligentných, rozmýšľajúcich, pravdu hľadajúcich, vnútorne vyrovnaných ľudí. Bodaj by takých pohodových dialógov bolo čo najviac.

    • Jirik – S.Peková je podľa mňa človek Globálneho Prediktoru tak ako P.Staněk a ďalší.
     To ale nevylučuje, že majú dobré úmysly ale nikdy sa k ich realizácii nedostanú. A ani to nieje ich cieľ a už vôbec nie cieľ subjektu ktorý ich riadi. Dovolím si tvrdiť, že napriek ich všeobecnému nadhľadu sú odstrihnutí od reality.
     Ich vlastný postoj a vystupovanie sú im však zámerne ponechané a ich cesta k ich postaveniu im bola dovolená, pripravená – a to bez ohľadu na to že by sa vlastným úsilím bez problémov dostali kam by chceli pretože sú veľmi inteligentní. Ale niečo im však chýba – a to čo im chýba je presne to čo od takých mimoriadne nadaných a schopných ľudí Globálny Prediktor – Nadnárodné riadenie nielen nevyžaduje ale ani nesmie dopustiť aby sa sami rozhodovali na všetkých úrovniach svojho bytia – aby malí úplný nadhľad a boli samostatní.
     Sú to v podstate tiež bioroboti.
     Podivné je že väčšinou ako na zavolanie sa objavia v informačnom priestore, väčšinou ako obhajcovia ľudskosťi, národných záujmov či kritici zločinov a pohunkov systému, ktorých už sám Globálny mocenský systém nepotrebuje – v tomto prípade Pax Americana/Pax Britanica. Vždy mi bliká kontrolka keď nejaký „človek Globalistov“ vyskočí ako z nejakej krabičky a začne kritizovať zločiny (napríklad c19). V podstate sa jedná o že takýto ľudia – ľudia Globalistov pomáhajú likvidovať nepotrebné vetvy moci a predkladajú nové „lepšie a spravodlivejšie riešenia“ ale zasa len so zámerom upevnenia toho istého Globálneho mocenského systému.
     Globálny mocenský systém sa takto ako had pomaly zvlieka z kože pričom sa mu postupne tvorí koža nová.
     Je to môj pohľad, neerudovaný ale Pekovú tak vidím.

   • Marek Košice

    Achnaton : Monka VAXmundská? 😀 😀 😀 (trochu srandy) …ale to s tým „najkrajšia“ si trochu prehnal, nemyslíš? Sympatická je, ale od krásnej má ďaleko…

    • Marek Košice

     *Monika

     • Krása krásna , čo to je v stručťnosti povedané a vyjadrené bez okolkov °°° myslím , že tak ako to . . . vidite muži ??? vy °° s tvrdým y _____

     • Marek Košice

      Boža : Krása je matematický merateľná, SYMPATIE nie sú matematicky merateľné. Asi toľko k tomu… Existujú ženy, ktoré sú OBJEKTÍVNE ATRAKTÍVNE, a pritom ma ani len nezaujmú svojim vzhľadom…. A existujú ženy, ktoré vyzerajú priemerne či dokonca podpriemerne, a môžu sa mi páčiť… Pretože SYMPATIE sú viac než krása. Ideálne je keď idú „ruka v ruke“, no……ich nositeľ nie je ideálnym partnerom, hlavne ak je ženského pohlavia… Krásna a zároveň objektívne sympatická žena si totiž môže vyberať z neuveriteľného množstva potencionálnych partnerov, a….TO JE PRAKTICKY PREKLIATIE, ako pre jej súčasného partnera, tak pre ňu samotnú. PRETOŽE TAKÁ ŽENA NIKDY NENÁJDE POKOJ (ak si nezbalí hviezdu svetového formátu, v podobe bohatého, sympatického a atraktívneho muža)….

     • Marek : výstižné , vyčerpávajúca odpoveď °°

    • mariankosnac

     Hm monika vaksmundská. Na doktorku môže byť relatívne krásna. Medzi doktorkami asi vela krásavíc nebude, jedna Vaxkundská jak druhá.

  • A kde zmizla chrípka, dva a pol roka jej nebolo. Kovid je iba premenovaná chrípka. Strata čuchu sa vyskytuje celkom bežne pri obyčajnom prechladnutí. Odolnosť ľudí sa stále znižuje pomocou práškovania CHEMTRAILS.

  • … a tí, čo ochoreli, si asi tie horúčky, kašeľ, sople a smrť asi sami vsugerovali. Vesmír je nekonečný, rovnako ako aj ľudská hlúposť… Keď niekto neverí, tak možno uverí, keď sa ho to bude týkať osobne a sám ochorie…

  • Presne tak,nikdy nebol izolovany,alebo dokazany Koch-Rivers Postulates a je jasne napisane v Scenarious z rockefeller Foundation,ze pouziju bezne nachladnutie,ako virus.Co zabijalo ludi bol ten PROTOCOL,stejny po celom svete,kde dali nastrasenym ludom Remdesivir,co im okamzite zacalo nicit Ladviny,voda isla do pluc,a potom ho s ventilaciou zabyli

  • Najväčší spúšťač rôznych chorôb je vyvolanie psychologického strachu.

 2. Omyl, sposobi to spustenie presne zadefinovanej frekvencie 5G siete. Tym sa uvolnia kapsule s jedom u zaockovanych! Tym, co kapsule nevydrzali z roznych dovod umreli a umieraju na zastavu sveta po celom svete!!! Akoby to niekto zamerne vymyslal prilis vela sumu, aby sa podstata a logika vsetkeho stratila…

  • Poslednú dobu mňa začína neskutočne unavovat všetko čo je LED a pod.Jak keby ma to LED svetlo robilo fyzicky starším človekom – vôbec sa nemôžem uvoľnene pozerať.
   A cez deň keď nikde niesú LED tak z tej únavy spôsobenej z LED sa mi nestačia oči zregenerovať aby som prijímal denné svetlo plnými „zrakovými dúškami“. Je to ešte horšie akoby ten okolitý svet (aj cez deň) len ako nejaký film mimo mňa v ktorom chýba jasné denné svetlo (ktoré vďaka sivej oblohe chýba).
   Keď som si minule namontoval klasickú 70w vlaknovú žiarovku a mal som ju v jednej izbe pár dní tak keď som tam dlhšie pobýval tak akoby som ožil s prebudil sa zo sna. Ďalšia podobná vec je že keď idem do nákupného centra tak by vonku je strašne moc svetiel všetkých farieb, bilboardy, reklamy, vitríny, svetlá áut a xx ďalších. Človeka to porád hypnotizuje, odvádza pozornosť a povedal by som že sa to prejavuje aj na pamäti – niekedy než časom prešiel z auta do nákupného centra tak zo všetkej tej svetelnej témy ceny a s toho všetkého pohybu som zabudol nielen čo som v obchode chcel kúpiť ale aj na iné čo som chcel v meste vybaviť.
   Takže cez oči – zrak sa tiež môže oslabovať imunita – si myslím.

   • Oprava textu:

    Poslednú dobu mňa začína neskutočne unavovat všetko čo je LED a pod. Jak keby ma to LED svetlo robilo fyzicky starším človekom – vôbec sa nemôžem uvoľnene pozerať.
    A cez deň keď nikde niesú LED tak z tej únavy spôsobenej LED svetlom sa mi nestačia oči zregenerovať aby som prijímal denné svetlo plnými „zrakovými dúškami“. Je to však ešte horšie – akoby okolitý svet (aj cez deň) bol len ako nejaký film mimo mňa v ktorom chýba jasné denné svetlo (ktoré naviac chyba vďaka sivej oblohe).
    Keď som si minule namontoval klasickú 70w vláknovú žiarovku a mal som ju v jednej izbe pár dní tak keď som tam dlhšie pobýval tak akoby som ožil s prebudil sa zo sna. Ďalšia podobná vec je že keď idem do nákupného centra tak vonku je strašne moc svetiel všetkých farieb, bilboardy, reklamy, vitríny, svetlá áut a xx ďalších. Človeka to až hypnotizuje, odvádza jeho pozornosť a povedal by som že sa to prejavuje aj na jeho pamäti – niekedy než som prešiel z auta do nákupného centra tak zo všetkej tej svetelnej trmy vrmy a s toho všetkého okolitého pohybu som zabudol nielen na to čo som v obchode chcel kúpiť ale aj na iné veci ktoré som chcel v meste potomvybaviť.
    Takže cez oči – zrak sa tiež môže oslabovať imunita – si myslím.

    • Uplne Ta chapem! Ja uz poslednych 18 rokov, ako zijem v zahranici a kedy som prvy krat mala moznost vidiet obrovske shoppinh centra, zazivam “spankovy reflex” z LED svietiel. Niekedy je to lepsie, niekedy horsie – zvlast v podvecernych hodinach, ked sa uz prirodzene telo pripravuje na spanok neznesiem LED ci “chladne” svetlo. Kolko krat som hlavne v hypermarketoch musela urychlene “zmiznut”, aby som tam postojacky nezaspala. Uz viem, ze niesom jedina 😉

    • Marek Košice

     používaj bezplatný program F.LUX, prostredníctvom ktorého môžeš úplne „zneutralizovať“ modré svetlo LED technológie, alebo len čiastočne (ak chceš, aby farby boli bližšie k realite – napr. keď sleduješ film). Alebo používaj okuliare s červenými sklíčkami…. Ja si ich nasádzam dve hodiny pred spaním už dobrých pár rokov….

     • Videl som aj čierne okuliare plastové kde boi navrtane malé dieročky.

     • Veľmi veľa robí aj duševná hygiena a príprava na spánok. To je ľuďmi veľmi zanedbávaná oblasť – si myslím.
      Človek nemá ísť do postele unavený ale zrelaxovaný a taký živší plný energie – vyrovnaný s tým čo bolo cez deň. Má ísť spať v tom najlepšom stave. Tak som to ísty čas praktikoval a len vtedy som žil sám a nemal som rodinu. Bol som vždy fantasticky vyspatý a už od rána psychicky aj fyzicky pripravený snáď na všetko na svete. Asi hodinu pred spaním so sa venoval ukončovaniu dňa a akoby prípravu na dlhú cestu „niekam“ kde si nechcem ťahať nič z „domu“ (zo dňa).

     • Marek Košice

      Achnaton : čierne okuliare z plastovými „sklíčkami“ s navrtanými dierami slúžia na zlepšovanie zraku, nie a elimináciu modrého svetla. Ale mne osobne (skúsil som také okuliare zo zvedavosti, zrak mám nadpriemerne dobrý) sa z toho robilo trochu nevoľno….Ako aj v autobuse, keď sa pozerám von cez okno, ktoré je „dierkované“ (reklama zvonka). To „rozostrenie“ blízkeho predmetu (dierkovaná reklama) mi akoby znižovalo tlak, alebo niečo podobné… Skús len tak pozerať „do blba“ a „rozostri“ svoj zrak…. Pravdepodobne pocítiš také „mikronáznaky“ mdloby.

   • Achtanon,musis jest prirodne vitaminy na oci, Lutein, Astaxanthin ,tiez cerstvu stavu z Mrkvy, vitamin A, Dive Cucoriedky. John

  • Před pár lety jsem na SV poslouchala Petra Václava a Išu.Říkali tam,že tentokrát nebude lidstvo zničeno povodní.Tedy aspoň nebude tak velkýho rozsahu.
   Když si představíte kolik lidí to v době má tak s civilizací v této podobě je ámen.A to vůbec neberu v potaz,jestli něco co ovlivní ty 5G stačili hodit i na neočko.
   Je mi jasné,proč profesora Noaka tak rychle umlčeli .

 3. Zavirovaný mozek tak akorát.

 4. mariankosnac

  Asi som našiel dôkaz že Covid 19 žije. Šalajka – Vypadá jako podvraťák, ale jeho cena se rovná ceně nového mercedesu. Má neobyčejný čich i na psa. V čenichu se mu tísní přes 300 milionů receptorů. Na světě existuje jen pár desítek jedinců. A všechny pouze na dvou místech v Rusku. Je to velmi zvláštní plemeno. Výsledek ruského mistrovství v křížení, šlechtění, výsledek mičurinovské tradice. Tentokrát se pářili šakal a lajka.

  Úkol byl jasný – vyšlechtěte nám psa, který bude nejen poslouchat, ale plnit vše, co spatří svému pánovi na očích, bude mít vynikající čich, bude extrémně nenáročný, nebude ani velký, ani malý a vydrží všechno. Povedlo se. A teď tohle prazvláštní nové plemeno může sloužit i jako test na covid-19. Vyčmuchat covid dokážu i niektorí iní psi. Zvieratká neklamú.

 5. Nech vám tento prichádzajúci Nový rok 2024 prinesie veľa radostných udalostí, úspešných snáh a naplnenia túžob. Prajem veľa zdravia, nevyčerpateľnej energie, prosperity a inšpirácie redakcii Bádateľa, ako i jeho čitateľom, rovnako tak i všetkým komentujúcim tu a vašim rodinám. Nech je naplnený úsmevmi blízkych, teplom sŕdc a svetlými chvíľami.

  P.S. Chcem si v tejto chvíli spomenúť i na ľudí (cca 20 tis.) z celého Slovenska (vr. gen. Lučanského), ktorí tu mohli ešte zdieľať svoj Život a radovať sa z blízkosti svojich rodín, ale žiaľ, vzhľadom na enormne silný covid+vakcinačný+politický teror predchádzajúcich vlád, mu podľahli psychicky a potom, i fyzicky (zdravotne).

  Pripíjam čašou šampanského s úprimnou spomienkou na NICH!

  Odkaz:
  Peter Cmorík: Pripíjam!

  https://www.youtube.com/watch?v=VA-_zwMAnME&list=PL3DDAD190DCFC0871&index=68

 6. Magdalena

  Australská vláda říká lékařům, aby „oportunisticky“ očkovali pacienty v anestezii
  Australská vláda vydala oznámení, které instruuje lékaře, aby „oportunisticky“ podávali vakcíny neochotným pacientům, když jsou pod sedativy nebo jsou v narkóze kvůli nesouvisejícím procedurám.
  Austrálie je jednou z nejvíce proočkovaných zemí na světě, ale zdá se, že vláda se nevzdala dosažení 100% proočkovanosti – se souhlasem očkovaných nebo bez něj.
  Oficiální doporučení australské vlády lékařům propůjčuje důvěryhodnost zpravodajským zprávám z jiných zemí infiltrovaných WEF. Například v Kanadě se loni objevila zpráva, že každý, kdo jde na operaci, je v narkóze očkován bez jejich vědomí nebo souhlasu.
  Australský senátor Malcolm Roberts vedl výslech australského lékařského ředitele Pfizer, Dr. Krishana Thiru, a vedoucího regulačních věd, Dr. Briana Hewitta, s jeho důraznými dotazy, které nakonec vedly k tomu, že Dr. Thiru připustil, že zaměstnanci Pfizer nedostali normální vakcínu.

 7. Magdalena

  Nový rok v historii 📆
  V minulosti se používaly různé kalendáře a tak Nový rok několikrát změnil své datum. To se zpravidla vztahovalo na význačný astronomický úkaz či křesťanský svátek. Které kalendáře se používaly?

  Lunisolární kalendář
  používali jej staří Slované, délka roku se určovala podle pozice Slunce, zatímco délka měsíců podle fází Měsíce, Nový rok se slavil 25. prosince (ve dnech zimního slunovratu).

  Datovací systém od doby zvěstování
  počátek roku je umístěn na 25. březen (svátek Zvěstování Panně Marii), byl zaveden roku 525 a používal se ve středověku. V Německu vydržel až do 9. století.

  Vánoční datovací systém
  nový rok začíná 25. prosince, systém byl používán v Anglii a Německu do 13. století, ve Španělsku potom ve 14. – 16. století, a ve Švédsku dokonce až do roku 1753.

  Velikonoční datovací systém
  nový rok začíná Velikonoční nedělí (na Bílou sobotu večer), systém se používal mezi 11. a 16. stoletím ve Francii.

  Podzimní den rovnodennosti
  (zpravidla 22. září) byl Novým rokem francouzského revolučního kalendáře (používán 1793-1805)

  Nový rok 1. ledna jako svátek Obřezání Ježíše Krista
  byl slaven v Římě už před rokem 700 jako mariánský svátek. Druhý vatikánský koncil v roce 1969 jej zrušil.

  1. leden jako Nový rok
  u nás se takto oficiálně označuje od dob Přemysla Otakara II. a Václava II. (13. století), ve své kronice s tímto datem už počítá ale i Kosmas (ve 12. století).

 8. Jednoduchá

  …presne tak, ,,zhora“ manipulujú a ,,zdola“ buď odolajú alebo podľahnú…je to ,,hra“ globalistov, v kt. ,,sa hrá“ o život nás obyčajných ľudí….no myslím si, že čoraz viac ľudí tomu začína rozumieť a výsledkom je napr.aj taká skladba ,,Pripíjam“ od P.Cmoríka….
  vďaka za pekné prianie ajša, aj tebe podobne, nech sa ˇľuďom / hlavne tým s dobrými a úprimnými úmyslami/darí čo najlepšie ! …a áno, možné je všetko / aj to, že 1človek tu píše pod viac.značkami/ ….

 9. Marek Košice

  INAK, ĽUDKOVIA…..ste si vedomí toho, že mnoho z vás tu praktizuje čiernu mágiu? V MNOHO ČLÁNKOCH (na bádateľovi, Otevrisvoumysl a podobne) JE POUŽITÁ ČIERNA MÁGIA. Dúfam, že drvivou väčšinou nie zámerne, ALE „BOHUŽIAĽ“ JE POUŽÍVANÁ….

  Vysvetlím…
  Čo myslíte, KOĽKÝM z tých, ktorí sa dali (buď dobrovoľne, alebo z určitého donútenia) očkovať proti covid sa ZDRAVOTNE PRIŤAŽÍ z dôvodu NOCEBA, keď začnú čítať články na tému „vakcíny proti covid zabíjajú“, alebo keď o tom budú počuť a „vezmu si to príliš k srdcu“??? ………….. ŤAŽKÝM MILIÓNOM………….
  Napísané inak : KEBY NEEXISTOVALI ČLÁNKY A VIDEÁ NA TÉMU „VAKCÍNY PROTI COVID SPôSOBUJÚ TAKÉ A TAKÉ OCHORENIA, ÚMRTIA“, milióny ľudí na svete by NEMALO zdravotné problémy, pretože SKUTOČNE z vakcín ich NEMÁ každý vakcinovaný. Dajme tomu (hrubý odhad), že 80% z tých, ktorí majú zdravotné problémy z vakcín „proti covid“ ich má NAOZAJ z vakcín proti covid….. A zvyšných 20% (alebo 10%) ich má ZO STRACHU, pretože si pripustili, že urobili chybu, a že vakcíny „proti covid“ môžu byť skutočne smrtiace…….

  TAKŽE ČLÁNKY O ŠKODLIVOSTI VAKCÍN „PROTI COVID“ (plus súhlasné komentáre pod takými článkami) SPôSOBILI OCHORENIA „NOCEBOVSKÉHO TYPU“ MILIÓNOM ĽUĎOM……………. Uvedomujete si to vôbec niekto z vás?????????????????????????????????????

  K*RVA, ČO SME TO SPôSOBILI………………

  • Co pak způsobí reklama na kočkování a strašení na každém kroku – Dejte se očkovat nebo zemřete? Kdyby neexistovali varující informační články mnoho nerozhodných by se dalo zbytečně nakočkovat, podlehlo by propagandě a to by byl horší případ . Ovčané co se dali otečkovat uvěřili systému a výhodám tečkovaných, nejsou už dezoláti ,jsou v systému . Myslím že otečkovaný i když možná dostali jen placebo byla jim do těla vpravena monitorovací technologie.

   • Jen velice málo tečkovaných čte alternativu , stále jsou přesvědčeni že udělali dobře když si dali Pfizer . Články o škodlivosti tečkování vyhledají spíš ti u kterých se objevili problémy a tuší že je zle. Otečkovaní způsobili újmu těm který nepodlehli , protože v práci z pozice většiny tlačili na neočkované, mnoho jich pod tlakem muselo odejít z práce ,trpěli výsměch a opovržení, ztrátu příjmu a byli bráni jako ohrožení pro ostatní. Jen jeden nejznámější případ před pár měsíci zesnulé kadeřnice Petre Banátové kterou její zákaznice /lékařky/ donutili k rozhodnutí zaočkovat se.
    https://www.youtube.com/watch?v=nszAHcf2bwY

    • Znám několik očko,kteří toho litují i když zatím nemají nějaké výrazné zdravotní problémy .Ale tyhle věci radši nečtou.To by se museli zbláznit

    • mám dost známých co jsou očkovaní, někteří sami řekli, že naletěli – na slibované výhody, které pak stejně přestaly platit.
     a mnoho z těchto očkovaných sice se začalo zajímat o informace ohledně COVID…., ale musejí si to dávkovat pomocí kapátka…. aby mozek měl čas si vše přebrat….

     a pak znám takové, kteří COVID… hrajou dále – testy, očkování, roušky,….

   • aka Graphene oxide

 10. Erdogan přirovnal Izraelského prezidenta Netanjahua k Hitlerovi

  https://aktax.cz/erdogan-prirovnal-izraelskeho-prezidenta-netanjahua-k-hitlerovi/

 11. Ukrajinský diplomat: Putin vyzkoušel všechno možné, aby dosáhl míru

  https://aktax.cz/putin-vyzkousel-vsechno-mozne-aby-dosahl-miru/

 12. Výborná relácia o mikrobióme – plasty už v nenarodených deťoch.
  Микробиом. Самые шокирующие гипотезы. (22.03.2022).
  https://odysee.com/@Terrorist:6/%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%BE%D0%BC.-%D0%A1%D0%B0%D0%BC%D1%8B%D0%B5-%D1%88%D0%BE%D0%BA%D0%B8%D1%80%D1%83%D1%8E%D1%89%D0%B8%D0%B5-%D0%B3%D0%B8%D0%BF%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%B7%D1%8B.-(22.03.2022).-(-480-X-856-):f

 13. Tak tohle je síla. Chodí za lidmi domů fízli kvůli sdílení příspěvků na FB . Chtějí nahnat strach . Co jsem četla rady tak vůbec nic neříkat u podání vysvětlení ,ani slovo, všechno otočí proti vám .
  https://www.youtube.com/watch?v=L_L7hV8zK7A

  • Tá sloboda slova platí len pre médiá, aby mohli beztrestne šíriť lži. Pokial klame len jednotlivec, nemá to veľký spoločenský dosah. Problém je, keď jednotlivec chce povedať pravdu. V roku 1991 prijala ČSFR Listinu základných práv a slobôd. V roku 2011, Ženevský výbor OSN pre ľudské práva a slobody prijal uznesenie č. 102, ktorým však nezaväzuje napr. médiá k povinnosti hovoriť len pravdu, a v tom je ten ojeb!

   „Záväzné rozhodnutie
   Od 11. do 29. júla 2011 zasadal v Ženeve 102. Výbor OSN pre ľudské práva. Bolo na ňom prijaté rozhodnutie, záväzné pre všetky štáty, ktoré podpísali Dohovor o ľudských právach, teda aj pre nás. V spomínanom prípade sú relevantné články 9 a 10, garantujúce každému človeku vyjadrovanie svojej mienky bez ujmy aj zastávanie akéhokoľvek názoru bez donútenia. Dôležitý je však aj článok 49, podľa ktorého môže každý vyjadrovať názory na historické skutočnosti podľa vlastného úsudku.
   Za zmienku pritom stojí fakt, že Slovenská republika tento dohovor doteraz nepreložila do slovenského jazyka. Považuje totiž za zbytočné inkorporovať ho do nášho právneho poriadku z dôvodu jeho odmietnutia. Nedopátral som sa však, konkrétne čieho odmietnutia sa obáva.“
   https://www.extraplus.sk/clanok/trestnopravny-moloch

  • Ludske prava tiez sluzia len na ochranu vselijakej cvargy

  • Typická výpalnícka špina, banda vydieračov. Ešte si to dovolí mať celú dobu ruky vo vreckách čo vlastne znamená, že oni s tým čo robia nič nemajú – že to niekto navrchu rozhodol a že oni len vykonávajú svoju prácu. To je teda sila, úplne bez hanby. A oblečení nie ako vyšetrovatelia ale ako znudení kolegovia z cestovnej kancelárie idúci na vianočné trhy a na punč do centra mesta. Keď ich raz bude chcieť niekto nakopať do zadku tak sa ešte budú čudovať že prečo.

Pridajte komentár

*