Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Zubní lekári varujú: Nosenie rúška môže viesť k mŕtviciam a infarktom


Print Friendly, PDF & Email

Zubní lekári varujú: Nosenie rúška môže viesť k mŕtviciam a infarktom

Jeden zubár hovorí: „50% mojich pacientov trpí negatívnymi zdravotnými problémami kvôli noseniu rúšok.“

Nie, nie je to len o páchnucom dychu. Ústny zápal a nadmerné množstvo baktérií sú známi zabijaci.“ – vydavateľ Technocracy News & Trends Patrick Wood

Zubári sú k rúškam veľmi kritickí

Zubní lekári varujú pred zdravotnými problémami súvisiacimi s dlhším nosením rúška na zastavenie šírenia koronavírusu.

Dentálne problémy spájané s takzvanými „rúškovými ústami“, ako je ochorenie ďasien, by mohli viesť k vážnym zdravotným komplikáciám.

„Choroba ďasien – alebo tiež parodontitída – povedie nakoniec k mŕtviciam a zvýšenému riziku infarktov“.

Toto uviedol pre New York Post o „rúškových ústach“, ktoré u pacientov v čoraz väčšej miere  spôsobujú zápaly a ochorenie ďasien Marc Sclafani, zubný lekár a spoluzakladateľ spoločnosti One Manhattan Dental.

Ďalší zubný lekár a spoluzakladateľ spoločnosti One Manhattan Dental Rob Ramondi povedal, že až 50% jeho pacientov trpí z dôvodu nosenia rúška negatívnymi zdravotnými problémami.

 „Vidíme zápaly na ďasnách ľudí, ktorí boli vždy zdraví a kazy u ľudí, ktorí ich nikdy predtým nemali,“povedal Ramondi.

„Postihuje to asi 50% našich pacientov, a tak sme sa to rozhodli pomenovať to ´rúškové ústa´ – podľa  ´metamfetamínových úst´.“

Prírodná liečba osteoartritídy

Metamfetamínové ústa

Pojem „metamfetamínové ústa“ sa používa na opis slabej ústnej hygieny, typicky spájanej s chronickými užívateľmi metamfetamínu.

Zubní lekári hovoria, že tvárové rúška zvyšujú suchosť úst a prispievajú k hromadeniu zlých baktérií.

„Keď ľudia nosia rúška, majú sklon dýchať ústami namiesto nosom,“povedal Sclafani.

„Dýchanie ústami spôsobuje suché ústa, čo vedie k poklesu slín – a práve sliny bojujú s baktériami a čistia vaše zuby.“

Ako sa vyhnúť problémom, ak nemôžete rúška nenosiť

Sclafani navrhol, aby tí, ktorí nemajú inú možnosť len rúška nosiť, pili viac vody, obmedzili príjem kofeínu.

Odporúča tiež zohnali si zvlhčovač vzduchu, používať ústnu vodu bez alkoholu, čistiť si jazyk a vzdať sa fajčenia.

Nosenie tvárových rúšok pre zastavenie šírenia koronavírusu sa stalo diskutovaným problémom v takmer celom svete, keď niektoré štáty vyžadujú povinné nosenie rúšok, zatiaľ čo mnohí ľudia na odpor proti týmto opatreniam podali žaloby.

Stop Candida

Zdroj: naturalblaze.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za preloženie ďalšieho dôležitého článku. Kto vie angl. oplatí sa pravidelne „preletieť“ webom naturalblaze.com.
  Ja tiež na „staré kolená“ som nemyslela, že sa dožijem až takéhoto sveta, že čo Rockefellerovci naplánovali, ich hovorca Bill Gates „pretláča“.
  V marci sme to mohli presne prečítať na infowars.com
  Čítame, aké strašné vedľajšie účinky majú Covid-19 vakcíny, ľudia z nich zomierajú, mení to DNA, vytvárajú nové a nové autoimunitné ochorenia atď. A tento jed nám chcú povinne vpichnúť, vytvoriť Covid pasy, zakázať cestovať…
  Vieme, že testy antigénový, PCR je podvod – ale naďalej sa používajú a mnohí na tom veľmi bohatnú.
  Vieme, že sa plánuje obrovská depopulácia. Elity sveta sa tým ani netaja.
  Vidíme finančné prepojenia na farmaceutické firmy ako napr. Jarčuška (aj dnes hovoril v rádiu) – človek platený farmáciou.
  Ja naivná sa pýtam: Nikto to na tejto zemeguli nevie zastaviť? Vidíme aké otrasné obmedzenia sú v Austrálii, v štáte Victoria (myslím, že tak sa volá ten štát), tam nejaká súkromná polícia vyberá pokuty – otras keď aj polícia sa sprivatizuje a „beží“ len na vytváraní zisku. To isté v Amerike, kde väznice sú sprivatizované, preto v Amerike za akúkoľvek maličkosť zavrú ľudí, aby mohli pracovať pre nadnárodné spoločnosti zdarma. A keď náhodou nepracujú tam po prepustení musia splácať svoj pobyt vo väznici.
  Dnes na tejto zemeguli platí len zisk a zisk.
  Aj ľudia čo pretláčajú depopulačnú vakcínu sú všetci napojení na farmaceutický priemysel, dnes to už nie je tajnosť, dá sa to prečítať. Voľakedy sa ľudia báli aspoň pána Boha. Dnes za peniaze sa urobí všetko. No comment – bez komentára

 2. Takže človek ak zomrie na infarkt bude mať v pitevnej správe napísané „zomrel na infarkt, ktorého príčinou bola infekcia z nosenia rúška“ ?
  A ak sa prevalia tie všetky protiprávne opatrenia, tak vdova by mohla aj slušne zarobiť.

 3. http://www.nwoo.org/2020/12/05/zastavi-vakcina-sireni-viru-nevime-rekl-albert-burla-z-pfizeru/
  Z tohto článku som prekopírovala tieto vety:
  Ředitel společnosti Pfizer Albert Burla (na fotografii vpravo) uvedl krátce po schválení vakcíny v Británii, že není jasné, zda očkovaní budou přenášet virus na ostatní.
  Epidemie jedny ničí, pro jiné je obchodní příležitostí, kšeft je kšeft.

  Takže ako vidíme, ten čo sa dá zaočkovať bude fakticky šíriť tento vírus. No nevymysleli to nádherne. A ešte farmaceutické firmy neponesú ani zodpovednosť len budú zarábať. Jedným slovom ľudí čo poškodí vakcína môžu sa ísť sťažovať na „Lampáreň“.

  • Milá Jean, vďaka za Vašu včeličkovitú prácu na tomto webe, zaneprázdneným to časovo veľmi pomáha. Absolútne sa stotožňujem s Vaším konštatovaním – tiež si myslím, že vírus môžu preniesť jedine zaočkovaní! Neverím ani tomu stanovisku lekárov, že by mohol (akúkoľvek) virózu len-tak schytať niekto s dobrou celoživotnou životosprávu a ak NIKDY NEBOL očkovaný priamym vpichnutím alebo orálne. Teda ak človek nič „neschytal“, čo môže preniesť? Ani nákup nepremiestnim domov, ak som sa tovaru predtým v predajni ani len nechytila.
   Na Slovensku žiaľ takých – hneď po príchode na svet nezaočkovaných – už asi veľa nežije… Po vojne ľudia v bielych plášťoch bez zábran začali ládovať do našich tiel kadejaké cudzorodé látky (s častými, neraz doživotnými následkami), a už druhé polstoročie za poškodzovanie zdravia a znižovanie imunity nenesú takmer žiadnu zodpovednosť.
   Interpretácia pseudoliečiteľov alebo zapredaných „liečiteľov“ o „prenose vírusu vzduchom“ v posledných rokoch prebúdzajúce sa ľudstvo príliš nepresvedčila. Oči sa nám otvárajú každým dňom viac a viac – myslím, že práve preto tak súria s rýchlokvaseným, nepovinne povinným očkovaním. Rýchlo, rýchlo, kým sa celý, čoraz rýchlejšie sa odkrývajúci podvod neprevalí úplne a všade!

 4. https://banned.video/watch?id=5fcc2f89e6fa5b6587c808dc
  Top EU Scientist Warns COVID-19 Vaccine Linked To Sterilization of Women
  Prekladám názov tohto videa:
  Poprední vedci Európskej Únie varujú, že vakcína COVID-19 bude vyvolávať sterilizáciu žien.

 5. https://www.naturalblaze.com/2020/12/tested-positive-for-covid-19-be-sure-to-ask-this-question.html
  Prekladám názov:
  Ste testovaní „pozitívne“ na Covid-19? Istotne položte túto otázku.
  Fakticky sa to rozoberá aké podvodné sú PCR testy.

 6. https://www.naturalblaze.com/2020/12/six-questions-we-should-ask-about-the-covid-19-vaccines.html
  Prekladám názov:
  6 (šesť) otázok by sme mali položiť ohľadne Covid-19 vakcín.

 7. Jeden z dnešných článkov Dr. Mercolu:
  https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2020/12/05/covid19-vaccinations-cards-are-coming-health-officials-say.aspx
  Prekladám názov článku:
  Covid-19 vakcinačné karty prichádzajú, hovoria úradníci v zdravotníctve.

 8. Si zdravý a chceš PN-ku ? Daj sa testovať.

 9. Mimo témy článku – ale dôležité pre sektu Tadesco – zavádzanie pravidiel registrácie ako na Facebooku. Dôvod – „neskutočné“ množstvo komentárov, ktoré redakcia nedokáže – nemá čas – cenzurovať. Čiže od tejto chvíle – komentáre môžu písať len schválení a registrovaní – čím sa Tadesco dostalo na platformu mainstreamu! Choré, ale pravdivé!
  https://tadesco.org/registrace-a-komentare-na-tadesco-org/

  Čiže – pokiaľ takéto niečo zavedie redakcia Badatela – tak odtiaľto padám ako Definitíva – dôvod bude tento!

 10. https://www.hlavnespravy.sk/bez-ockovania-ziadne-kino-ci-cestovanie-byvaly-cesky-minister-zdravotnictva-prehovoril-o-vakcine-proti-koronavirusu-a-povedal-preco-je-rozvolnovanie-chybou/2370954
  Zaujímavý blog pod článkom:
  Podvodník ako náš Jarčuška, kde celá jeho rodina kšeftuje s farmafirmami, zapredané hyeny podvodníkov.

 11. Video Dr. Bukovského:
  https://www.youtube.com/watch?v=AekIqhsaLuI
  s názvom:
  Dokážeme zastaviť chaos z jednej hlavy a nezmyselné kroky voči deťom?

 12. Jednoduchá

  Milá p.Jean, stále sa tá situácia s cov.rovnako ,,načierno“ rieši, no ja stále verím, že sa to ,,presmeruje k lepšiemu“………….
  Pre ametyst- hm, voľno ako voľno, pokiaľ nie sú už napr.vianočné sviatky alebo dovolenka na oddych, každý ide radšej do roboty, ako by mal byť doma :-(…..a pn kvôli test.? ….to určite nie, radšej sa určite netestovať a chodiť do práce….to si spomínam na tú kriedu, aj u nás to niekt.chlapci v triede robili ….teraz to zasa ani nerobia a musia byť aj tak doma! :-(….prečo??? ….lebo medveď!……je to všetko veľmi smutné, a úprimne povedané, myslím si, že zbytočne zostávajú doma a prichádzajú nielen o vzdelanie, ale aj celk.návyky spojené s prav.režimom :-(…..
  Nech by sa to čím skôr poriešilo k lepšiemu!…..
  Želám všetkým skutoč.bádajúcim pek.večer :-)……………….

 13. https://www.naturalnews.com/2020-12-06-facebook-ban-false-claims-about-coronavirus-vaccines.html#
  Prekladám názov článku:
  Facebook ide teraz zakazovať „nepravdivé tvrdenia“ o koronavírusových vakcínach.
  Jedným slovom budú sa odstraňovať všetky negatívne prejavy o týchto vakcínach.
  Už sa odstránilo 12 miliónov príspevkov…

 14. Jednoduchá

  …ajajáj, to nie je potešujúca správa p.Jean:-(…kto nás potom bude pravdivo informovať, keď to takto pôjde ďalej ? :-(….
  pre p,Maroša – máte slob.vôlu, rozhodnete sa, ako Vám bude vyhovavať / aj keď by nám Vaše komentáre tiež určite chýbali – ako od p.Definitívu /……
  Presne ste to vystihla p.Emily – rýchlo, rýchlo, aby sme my obyč.ľudia nevedeli, aká ,,POMOC“ sa nám dáva ! :-(…….

Pridajte komentár

*