R.F. Kennedy ml. odhaľuje globalistickú agendu Billa Gatesa na kontrolu populácie


Print Friendly, PDF & Email

R.F. Kennedy ml. odhaľuje globalistickú agendu Billa Gatesa na kontrolu populácie

Podľa niektorých konšpiračných teoretikov malo vytvorenie a vypustenie koronavírusovej biologickej zbrane za účel dosiahnutie dvoch vecí.

Prvou bolo rozbitie globálnej ekonomiky, vyvolanie všeobecného hladu a zníženie populácie. No a druhou bolo dohnať masy k povinnému očkovaniu, pre dosiahnutie toho, čo establišment doslova nazýva „kolektívna“ alebo „stádovitá“ imunita… pretože vy a ja nie sme pre nich nič viac než dobytok.

Aké je skutočné pozadie koronavírusu?

O Wuhanskom koronavíruse teraz vieme, že ho s vysokou pravdepodobnosťou vytvorilo to isté wuhanské laboratórium, ktoré za Obamovej vlády dostávalo milióny dolárov od Národného ústavu zdravia (NIH).

Ide o konečný sen depopulačných globalistov ako Bill Gates, a tiež jeho bábok dr. Fauciho a dr. Birxa, ktorí v Bielom dome nastolili systém Big Pharmy.

Preto je pre ľudstvo teraz také dôležité postaviť sa zločineckému kartelu Big Pharmy a odmietnuť povinné očkovanie.

Je načase uväzniť a potrestať všetkých, ktorí sa angažujú v priemysle „smrtiacej vedy“, ktorý je skutočnou agendou za fasádou vakcinačného priemyslu.

Sériu dokumentárnych filmov Pravda o vakcínach (The Truth About Vaccines) rozhodne musíte vidieť.

Odhaľujú ohromujúce pravdy o vakcínach a globalistickej agende, ktoré mnohí ľudia začínajú chápať až teraz. Ak si chcete bezplatne pozrieť všetky ďalšie diely, zaregistrujte sa na tomto linku.

Odhalenia Roberta F. Kennedyho, mladšieho

Určite si prečítajte tento ohromujúci príbeh od Roberta F. Kennedyho z organizácie Ochrana detského zdravia pod názvom Gatesova globalistická vakcinačná agenda: situácia win-win pre Pharmu a povinné očkovanie.

Vakcíny sú pre Billa Gatesa strategickou filantropiou, ktorá živí jeho mnohé s vakcínami súvisiace podnikania (vrátane ambície Microsoftu mať kontrolu nad podnikaním s identifikačnými číslami globálnej vakcinácie).

Gatesovu posadnutosť vakcínami zrejme poháňa presvedčenie, že technológiou zachráni svet.

Gates a kontroverzné očkovanie proti obrne

Prísľubom prispenia svojím podielom 450 miliónov dolárov z celkovo potrebnej sumy 1,2 miliardy dolárov na odstránenie detskej obrny, prevzal Gates kontrolu nad indickou Národnou technickou poradenskou skupinou pre imunizáciu (NTAGI).

Tá prostredníctvom prekrývajúcich sa očkovacích programov nariadila 50 dávok vakcín proti detskej obrne pre deti do veku päť rokov.

Indickí lekári dávajú Gatesovej kampani vinu za epidémiu akútnej ochabnutej paralýzy (NPAFP), ktorá v období rokov 2000 až 2017 nad očakávanú mieru paralyzovala 490 000 detí.

V roku 2017 indická vláda Gatesov vakcinačný režim obmedzila a požiadala Gatesa s jeho očkovacími postupmi o odchod z Indie. Miery akútnej ochabnutej paralýzy následne po tomto kroku prudko poklesli.

V roku 2017 Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) zdráhavo pripustila, že za celosvetovou explóziou detskej obrny je hlavne vakcínový kmeň. Tie najdesivejšie epidémie v Kongu, Afganistane a na Filipínach majú všetky spojitosť s vakcínami.

Vlastne, do roku 2018 mal 70% globálnych prípadov detskej obrny na svedomí práve vakcínový kmeň.

Gates a jeho prsty v HPV vakcínach

V roku 2014 financovala Gatesova nadácia testy experimentálnych HPV vakcín, vyvinutých spoločnosťami Glaxo Smith Kline (GSK) a Merck, na 23 000 mladých dievčatách v odľahlých indických provinciách.

Liečba osteoporózy

Približne 1 200 utrpelo závažné vedľajšie poškodenia, ako sú poruchy autoimunity a plodnosti. Sedem zomrelo.

Vyšetrovania indickej vlády vzniesli obvinenia, že sa Gatesom financovaní výskumníci dopustili závažných etických priestupkov: nútili k pokusu zraniteľné dedinské dievčatá, zastrašovali rodičov, falšovali formuláre so súhlasom a poškodeným dievčatám odopreli lekársku starostlivosť.

Prípad je teraz na Najvyššom súde krajiny.

Ďalšie Gatesove zlyhania – tentoraz s vakcínami proti malárii, meningitíde a tetanu

V roku 2010 financovala Gatesova nadácia 3. fázu testu GSK s experimentálnou vakcínou proti malárii, ktorá zabila 151 afrických dojčiat a spôsobila závažné vedľajšie účinky, ako sú paralýza, záchvat a febrilné kŕče u 1048 z 5949 detí.

Počas Gatesovej kampane MenAfriVac v roku 2002 v subsaharskej Afrike Gatesovi pracovníci nasilu zaočkovali tisíce afrických detí proti meningitíde. Približne 50 z 500 detí dostalo paralýzu.

Juhoafrické noviny sa sťažovali: „Pre výrobcov liekov sme pokusnými králikmi“. Niekdajší hlavný ekonóm Nelsona Mandelu, profesor Patrick Bond, opisuje Gatesove filantropické počiny ako „bezohľadné a nemorálne“.

V roku 2010 poslal Gates WHO 10 miliárd dolárov so slovami: „Z tohto musíme urobiť desaťročie vakcín“. O mesiac neskôr Gates v Ted Talk povedal, že nové vakcíny „by mohli znížiť populáciu“.

V roku 2014 kenská Asociácia katolíckych lekárov obvinila WHO z nedobrovoľnej chemickej sterilizácie miliónov kenských žien v kampani za vakcínu proti „tetanu“.

Nezávislé laboratóriá našli v každej testovanej vakcíne dávku hormónu na vyvolanie sterility.

Po odmietnutí obvinení WHO nakoniec pripustila, že už vyše desať rokov vyvíja vakcíny na sterilitu. Podobné obvinenia prišli z Tanzánie, Nikaraguy, Mexika a Filipín.

DTP vakcína zabíja v Afrike viac detí ako zachraňuje

Štúdia z roku 2017 (Morgenson a kol., 2017) ukázala, že obľúbená DTP vakcína (diftéria, čierny kašeľ a tetanus) od WHO zabíja viac afrických detí, než choroby, ktorým zabraňuje.

Dievčatá zaočkované vakcínou DTP trpeli 10 x vyššou mierou detskej úmrtnosti než tie, ktoré vakcínu ešte nedostali. Vakcínu, ktorú každoročne podáva desiatkam miliónov afrických detí, odmietla WHO stiahnuť.

Zástancovia globálneho verejného zdravia na celom svete obviňujú Gatesa z odkláňania agendy WHO od projektov, pri ktorých bolo dokázané, že infekčné ochorenia potláčajú: sú nimi čistá voda, hygiena, výživa a hospodársky rozvoj.

Na tieto oblasti míňa Gatesova nadácia len asi 650 miliónov dolárov zo svojho 5-miliardového rozpočtu. Hovoria, že zdroje agentúry presmeroval tak, aby slúžili jeho osobnej filozofii, že dobré zdravie prichádza iba s injekciou.

Záver

Okrem toho, že svoju filantropiu Gates využíva na kontrolu WHO, UNICEF, GAVI a PATH, financuje aj súkromnú farmaceutickú spoločnosť, ktorá vakcíny vyrába.

Ďalej dotuje 50 miliónmi dolárov 12 farmaceutických spoločností, pre urýchlenie vývoja vakcíny proti koronavírusu.

Vo svojich posledných mediálnych vystúpeniach si je Gates zrejme istý, že kríza Covid-19 mu teraz poskytne príležitosť vnútiť svoje diktátorské vakcinačné programy aj európskym a americkým deťom.

V tom mu ale musíme spoločnými silami my všetci zabrániť.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Keď bude povinná vakcinácia proti Covidu 19, pekne, povinne odletíme do „nebíčka“.
  Júlové vydanie časopisu Zem a vek sa bude touto tematikou zaoberať.
  Aj pán Ing. Marián Fillo má videa s touto témou v niektorých jeho reláciach „Sám sebe lekárom“.
  Ale všetko ide presne podľa plánu rodiny Rockefellerovcov „Scenarios for the future of technology nad international development“.

 2. Definitiva

  Gates je nedoštudovaný idiot. Plní program elít na depopuláciu ľudstva. Vyhlásil, že pri dobrom vakcinačnom programe je možné znížiť populáciu o 10 – 15 percent.
  Celosvetová vakcinácia má ciele dva:

  Depopulácia ľudstva.
  Nanočipmi očipovať a ovládnuť ľudstvo, nanočipy sú súčasťou vakcín. Nanočipy reagujú na 5G siete. Nanočipy sa dokážu naviazať na bunky napr. v mozgu a 5G žiarenie takto zmení mozgovú činnosť. Z ľudí sa stanú bioroboty. V tlači bolo aj vyhlásenie, že ľudská reč už nie je dôležitá, že ľudskú komunáciu prevezmú nanočipy v mozgu. Vid. aj video Vávra, IT odborník.
  Za celosvetovou vakcináciou sú teda hlavne IT korporácie a ich záujem o zavedenie 5G sietí, biznis tisícročia, žiadne investície do 5 G sietí a ovládnutie ľudstva. Koncové 5G zariadenia si v dobrej viere budú kupovať hlúpi ľudia, teda celé ľudstvo.

 3. Jednoduchá

  Pre Jean….
  Vďaka za tip, mimoriadne si ten časopis kúpim :-)…..
  áno, technika ide čoraz viac dopredu, ľudia niekedy robia ako ,,roboti“…..tí ich za chvíľu prestriedajú:-(……a najhoršie, že už budú ako oni, bez,,ladu a skladu“ – bez cítenia, emócií, empatií :-(……mnohí z nás už tak fungujú.:-(….a toto všetko preberá naša mladá generácia“:-(………kedysi sme behávali vonku, beda nás bolo domov večer dostať, teraz mnohé deti/ zatiaľ našťastie ešte nie všetky / sedia doma pred pc a nemožno ich dostať vonku :-(….čím väčší rozvoj techniky, tým menej ,,zdrav.sedl.rozumu v nás ľuďoch :-(…..a čo to cítenie? radosť? pomoc? empia… niekt.deti sa napr. radujú viac z nov.mobilu ako z čerstvo napad.snehu 🙁
  …..Smutné, či ? podľa mňa áno a nanešťastie aj pravdivé! Začať treba od nás rodičov, našich postojov a nášho reagovania….deti sa najlepšie ,,učia pozorovaním svojich rodičov“…..
  …a tiež samozrejme nesúhlasiť s niečím, keď viem, že nechcem, aby sa to aj realizovalo….pretože ,,len také ovečky so všetkým súhlasia“ :-(………
  Pre p.Definitíva….
  …hm, musím s Vami opäť súhlasiť , máte rovnaký názor ako ja, teda ja mám taký ako Vy :-)……Bill Gates mi pripadá ako 2.Hitler, ten chcel tiež robiť depopuláciu, no
  vieme všetci, ako to dopadlo…..B.G.je úplne bezcharakterný človek, za ziskom peňazí a moci nad inými sa ,,neštíti“ ničoho….avšak zabúda na to, že človek si svojimi skutkami vytvára určitú karmu,, Čo človek zaseje, to bude žať“………. verím tomu, že sa mu jeho ,,plány“nepodarí dotiahnúť do konca,……aj vďaka otvor.názorom a násled.rozhodnutiami čo najväčš.počtu nás bežných ľudí…………………………….
  ….všetkým źelám pekný pohod.večer :-)……

 4. Jednoduchá

  P.S.pre p.Definitívu:
  Ešte k tej 1.vete.Takto ,,stroho“by som B.G. nenazvala.
  Neviem čo a či vôbec študoval, no on ako osoba mi za to nestojí, aby som to o ňom vôbec zisťovala :-(………………
  Celkovo: Neznamená, že kto neštudoval, nemôže mať dobrý a správny názor a zasa nie všetci, čo vyštudujú majú len správne a dobré názory. Niekedy to môže byť aj naopak. Veľa záleží od toho, v akom prostredí sa už ako deti hýbeme, s akými ľuďmi aj neskôr prichádzame do kontaktu, akú máme povahu, či vieme prijať aj iný názor ako len ten svoj a pod. Záleží to od véééľmo veľa vecí, nielen od nášho štúdia na škole ……
  ……a tiež ešte k tomu slovu idiot…..hovorí sa tak urč.ľuďom, postih.urč.stupňom
  psych.vývoja :-(…..v poriadku, možno ste právom nahnevaný na tohto pána, rozčarovaný z jeho správania, no aj tak…..je aj možnosť mu takto nehovoriť vôbec………………………….. prajem pekný deň .

 5. Vypočujte video v tomto článku https://zemavek.sk/video-velky-plan-restartu-odhalil-aka-je-uloha-covidu-v-novom-svetovom-poriadku/ povinná vakcinácia, náš mozog bude spojený s umelou inteligenciou, každý z nás bude kontrolovaný, digitálne peniaze…

 6. podľa mňa covod-19 je len ďalší úder pre obyvateľov planéty Zem, boli podobné údery pred tým a ďalšie sú pred námi……jednoduchí ľudia sa brániť nevedia, lebo nevedia o čo ide…dá sa tomuto trendu zabrániť??? Zubatá síce príde a čoskoro, pre tých, čo tento scénar režírujú, ale…tí múdri a odvážni sú eleminovaní… teda, ak príde koniec tejto civilizácie na planéte Zem, bude to len a len samotnou zásluhou Homo sapiens…

 7. Jednoduchá

  Pre p.Vladimíra:
  Úplne súhlasím s Vami….vo všetkom….a najviac s tou posled.vetou-….
  my ľudia si sami tvoríme svoj svet, svoj život a zároveń svojimi ,,rozumnými“ konaniami ,,prispievame“ ku koncu tejto civilizácie:-(…..
  …mali by sme sa preto snažiť niečo urobiť, aby ten scenár, kt.nastane, bol pre nás ten najlepší…………
  Prajem pekný večer.

 8. Mr.Jaroslav ( Jerry) Kukla

  9/11( 11.september,2001) bol prvou teroristickou vlnou proti ľudstvu, ktoré stratilo spustu práv a slobôd,vtedy hlavne na Západe, po prijatí Patriot Act 1,2 a 3.Deep State= Sionizmus! 911 bol útok Modrej( sionistickej) lóže! .
  Koronavírus,teda Covid-19, bol úder na naše slobody a práva z Červenej lóže Východu( Čína), a kto vie čo Wu-chan znamená, vie že ide o astronómiu! Keďže v roku 2032( Trojkopec=3 a Dvojkríž=2, teda 32), končí Veľký Precesný rok( Anno Magnus), a v roku 2033 je tu Novus Ordo Seclorum, teda New Order Secured/ Certain, duálba udalosť sveta. “ Ako hore,tak aj dolu“. Červený Východ a Modrý Západ je odjakživa v antických astronómiách! Aj preto Červený Republikáni a Modrý Démonrati, Červená Labour Party a Modrý Torryovci…
  Chystajú na nás 3.a smrteľnejšiu vlnu terorizmu,okolo 2022! Zrejme zasa Modrá lóža v pozadí…A v roku 2024/ 2025, 3 svetová, Armageddon, na vzor Georgia Guide Stone v 16 jazykoch, oznamujúc vsetkým slobodomurárom,že má prežiť najviac 500 miliónov ľudí, a začať novú civilizáciu, po zániku našej,teda ďalšej a skorumpovanej ako iné pred nášou… Takže nás začali terorizovať od 2001,9/11… No ľudia sú arogantní a ignorantskí,ale hlavne nevzdelaní: nechápu že sa blíži 2.Príchod Krista!
  A ptesne toto,aj s dátumom, slobodomurári zakódovali do komplexu Sedem budov WTC , ako aj prestabu tohoto komplexu! Venujem sa antickým ASTRONÓMIÁM cez 30 rokov, a som hrdý Slovák, čo rozlúštil útoky z 11.septembra 2001! A akceptujú to aj A&E for 911 truth.org… A le o tom,teda detajloch,niekde inde, ako to bolo spáchané!

 9. Mr.Jaroslav ( Jerry) Kukla

  Rok 2033 je v štátnom znaku USA, na ich Jednodolárovke, ako aj v ich ‚ galaktickej‘ zástave! Je aj v kalendári 24 USA mrakodrapov( US National Geographic Magazine,Februar 1989, strany 140-185)! Je to duálny kalendár,dva v jednom,Mayský a Biblický-Hebrejský…Tento kalendar a dátum 2033 je naviazaný na oficialnu USA Databazu z 11.septembra,2001! Je v nich až 11× krát rok 2033! A to isté je potvrdené v plánoch ulíc Washingtonu,D.C., Slnovratov, východu a západu slnka( uhle) počas Precesneho roku,Anno Magnus!
  Rok 2033 je Veľký Jubilejný Rok, od vraždy Krista! Ale aj malý jubilejný rok, 100 rokov od 1.bankrotu USA…
  A mnohé lóže majú svojé jubileá, ako Skull& Bones,200 rokov. Scotish Rite,300 rokov,vrátane Grand Orient…
  Rok 2033 je aj na Posv.Hore Athos, ako aj vo Veľkej pyramíde Cheopsa, atď…
  Ale iba pre tých čo majú oči a zmyseľ pre antické astronómie, kráľovskú vedu!!!

 10. Mr.Jaroslav ( Jerry) Kukla

  Hm,Prvý komentár mi vymazali…Zmažú iste aj ten druhý.

Pridajte komentár

*