Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Dáta švajčiarskej zdravotnej poisťovne ukazujú 73% nárast ľudí liečených na rakovinu od roku 2020


Print Friendly, PDF & Email

Dáta švajčiarskej zdravotnej poisťovne ukazujú 73% nárast ľudí liečených na rakovinu od roku 2020

(Rhoda Wilsonová, Expose News) Podľa Helsany, významnej švajčiarskej zdravotnej poisťovne, sa od roku 2016 postupne znižoval počet pacientov, ktorým bola poskytovaná onkologická liečba. V rokoch 2021 a 2022 sa však niečo zmenilo.

V roku 2021 údaje poisťovne Helsana ukazujú, že počet pacientov liečených na rakovinu dramaticky vzrástol až o 73% v porovnaní s rokom 2020. Vysoký počet onkologických pacientov pokračoval aj v roku 2022 s nárastom o 74% v porovnaní s rokom 2020.

Švajčiarsko spustilo svoju hromadnú očkovaciu kampaň proti covidu dňa 23. decembra 2020. Vývoj počtu pacientov s rakovinou zobrazuje nasledujúca tabuľka:

Poisťovňa Helsana vydáva správu o liekoch každoročne za posledných 10 rokov. Analyzuje švajčiarsky farmaceutický trh a poskytuje pohľad na náklady zdravotnej starostlivosti a spotrebu liekov.

Svoju správu pripravuje v spolupráci s Univerzitnou nemocnicou v Bazileji a Inštitútom farmaceutického lekárstva Bazilejskej univerzity. Najnovšia správa zverejnená 30. novembra 2023 uvádza údaje za rok 2022.

Informácie z tejto správy komentoval Konstantin Beck, zdravotnícky ekonóm na Univerzite v Lucerne, vo svojom videu začiatkom tohto mesiaca. Jeho video je v nemčine bez možností titulkov. Portál Transition News však zverejnil článok o Beckovom videu, ktorý je tiež v nemčine, ale dá sa preložiť s pomocou Google Translatora.

Podivné správanie Švajčiarskeho štatistického úradu

Beck začína svoje video poukázaním na zdravotný prieskum uskutočnený Švajčiarskym federálnym štatistickým úradom (BfS) a zverejnený 3. novembra 2023. BfS vykonáva svoj zdravotnícky prieskum každých päť rokov.

BfS v oznámení výsledkov svojho prieskumu uviedol:

„V roku 2022 sa 85% švajčiarskej populácie vo veku 15 a viac rokov cítilo zdravých a 83% sa cítilo šťastných. Zároveň viac ako tretina žije s trvalým zdravotným problémom. Psychický stres sa v porovnaní s rokom 2017 zvýšil. Postihnutá je najmä veková skupina 15 až 24-ročných, prevažne mladých žien.“

Z vyššie uvedeného tvrdenia sa zdá, že švajčiarska populácia bola podľa ich vlastného hodnotenia v roku 2022 zdravšia ako pred piatimi rokmi. Vyhlásenie BfS sa však nezhodovalo s podrobnými údajmi zozbieranými zo zdravotného prieskumu a zverejnenými BfS.

Tieto údaje boli po niekoľkých dňoch zmazané. Pred ich zmazaním podrobné údaje prieskumu ukazovali nasledovné:

 • V roku 2017 uvádzalo 33 339 ľudí, že mali infarkt, 27 584 mŕtvicu a 116 603 rakovinu.
 • V roku 2022 však už bolo 170 000 prípadov srdcového infarktu, 124 515 prípadov mŕtvic a 460 771 prípadov rakoviny.

V roku 2022 došlo k nárastu infarktov o 136 661 prípadov (409% nárast), mozgových príhod o 96 931 (351% nárast) a rakoviny o 344 166 (295% nárast).

Prečo BfS pri takom dramatickom náraste uviedol, že 85% ľudí tvrdili, že sa cítia zdravo? Ako vysvetlil Beck, údaje zozbierané z prieskumu v roku 2017 neboli porovnateľné s údajmi z prieskumu z roku 2023. Problém vyvstáva zo zmeny otázky, ktorá bola účastníkom položená.

V roku 2017 sa prieskum BfS pýtal: „Mali ste za posledný rok niektoré z nasledujúcich ochorení alebo zdravotných problémov?“

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Srdcový infarkt, mŕtvica a rakovina boli ponúknuté ako možnosti odpovede.

V roku 2023 prieskum BfS týkajúci sa rovnakých podmienok položil nasledovnú otázku: „Mali ste niekedy v živote niektoré z nasledujúcich chorôb a zdravotných problémov?“

To je, samozrejme, obrovský rozdiel, povedal Beck. Takže, pochopiteľne, čísla z roku 2022 boli výrazne vyššie. Čo však nie je pochopiteľné, je, prečo bola otázka zmenená a tým torpédovaná porovnateľnosť.

Tento prístup nepomáha posilňovať dôveru ľudí v BfS, dodal Beck. Úrady musia vedieť, že ide o veľmi citlivú otázku, pretože tieto čísla môžu odrážať nepriaznivé účinky vakcín proti covidu.

A ak BfS najprv zverejní takéto údaje a potom ich rýchlo zmaže, nerobí to dobrý dojem.

Prečo bolo zverejnené zjavne nesprávne porovnanie?

Prečo BfS neposkytol vysvetlenie svojej chyby? A prečo je tlačová správa BfS v rozpore s vývojom chronických ochorení?

Zarážajúce podľa Becka je to, že BfS nespomenul, že došlo k nárastu infarktov, mozgových príhod a rakoviny.

Aby sa pokúsil zistiť, čo sa deje, Beck použil správu poisťovne Helsana o liekoch. Beck vo svojom videu ukázal obrázok tabuľky znázorňujúcej počet ľudí, ktorí sa liečia na rakovinu, uvedený na začiatok tohto článku. Zistené údaje použil na vytvorenie nasledujúceho grafu:

Modrá čiara je trend poklesu rakoviny, hnedá krivka ukazuje kolísanie (skutočný počet pacientov liečených na rakovinu)

V prvom roku pandémie (2020) bol počet ľudí, ktorí podstúpili liečbu rakoviny, o 9% vyšší ako modrá trendová čiara. V roku 2021 bol o 95% vyšší a v roku 2022 o 106% vyšší, ako sa očakávalo.

„Máme dvakrát viac prípadov rakoviny,“ hovorí Beck. „To vyvoláva otázku: Mohlo by to byť spôsobené covidovými vakcínami?“

Záver

„Nakoľko v roku 2020 sa takmer nezvýšil výskyt rakoviny, pandémia nemôže byť príčinou jej nárastu. Existuje teda iný dôvod, ktorý by mohol vysvetľovať náhle vyskočenie prípadov rakoviny,“ uvádza Beck.

„Časová zhoda ukazuje prstom práve na očkovanie ako spúšťač nárastu prípadov rakoviny, pretože sa začína presne v roku očkovania,“ dodal na záver Beck.

Stop Candida

Autor: Rhoda Wilsonová, Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Prečo sa štatistický úrad VÔBEC niečo ohľadom zdravia pýta občanov? Veď môže získať jasné a presné čísla od poskytovateľov zdravotnej starostlivosti… nemocnice resp. lekári predsa vedia koľko ľudí sa lieči na rakovinu alebo inú chorobu…
  Čo sa stalo v roku 2020 resp.v 2022? Zmenil sa letopočet z 2019 na 2020, resp. z 2021 na 2022. To sa stalo. Opovážte sa to spájať s génovou mRNA terapiou!

 2. Marek Košice

  Rolling Stones – Mess It Up (nová pesnička)

  https://www.youtube.com/watch?v=vTUKj4e3vd4

  Rolling Stones – Angry (nová pesnička)

  https://www.youtube.com/watch?v=_mEC54eTuGw&list=RDMM&start_radio=1&rv=vTUKj4e3vd4

  Vôbec nepočúvam Rolling Stones, ale neušlo mi, že spôsobili doslova senzáciu tým, že vydali tak NADUPANÝ nový album (Hackney Diamonds), aký ich fanúšikovia nečakali ani len vo sne, a z akého (vzhľadom na ich vek – ale už s mladým bubeníkom, pretože Watts zomrel pred tuším dvoma rokmi) padli na zadok prakticky všetci recenzenti… A tie nové klipy, skvost…. Profesionalita od A po Z…

  • Slovania by nemali pocuvat chaoticku „zapadnu“ hudbu, kedze ta primarne sluzila a sluzi na demoralizovanie tamojsej mladeze.

   • Miroslav Čižmár
    • Ceskoslovenski zidia najmä za socializmu boli experti na vykradanie „zapadnej“ produkcie a este na tom zarobia. Hlavne tie ich slavne „spevacky“, ale aj vsetky zanre pocnuc country az po rock a popularnu hudbu. Pokradnu najlepsie melodie a recenzenti ich vychvalia, o tom je ich slava.

     • mariankosnac

      To predsa ničomu nevadilo, aj takto sme Západu ukazovali zdvihnutý prostredník! A kolkokrát to československí speváci naspievali aj lepšie než Západný originál. Aspoň sme si mohli vypočuť emerické pesničky v našom jazyku, nie všetky boli zlé, aj keď ako decká sme im stejne nerozumeli.
      https://m.youtube.com/watch?v=zA9skWIonj8

     • Opakujem, že to bolo naopak! Tá trockistická prozápadná zberba v ČSSR sem zámerne ťahala zo Západu tie ich hudobné výkaly – tú ich kakofóniu. A kto sa ich ujal ten bol zabezpečený a slávny ale ten kto chcel hrať a spievať čisto svoju produkciu a po nikom sa neopičiť tak po tom ani pes nešťekol. A to všetko s požehnaním KSČ – tých trockistických prozápadných zmetkov prezlečených za budovateľov socializmu.

     • Marek Košice

      Achnaton – ach jaj, tvoje „duchovno“ sa ukázalo v plnej sile… Celý západ je pre teba ZBERBA…. Choď f*jčiť Putinovi, a ži si aj naďalej v čierno-bielom svete. Čechoslováci prebrali pred 89. rokom zo západu krásne melódie svetového rangu, ale ty to nazvi „hudobnými výkalmi“….
      A nezabudni napísať, že za alkoholizmus rusov môže ZÁPAD……
      ODCHÁDZAM, ostal tu len diskutérsky odpad (česť možno dvom-trom prispievajúcim, nebudem ich menovať, prispievajú tu najmenej často). Teraz slovo dodržím.

   • Marek Košice

    Dodko : Trochu to preháňaš, človeče… Rolling Stones netvorí ani agresívnu ani temnú hudbu. Ešte napíš, že elektrická gitara je dielom diabla… Keby som dal odkaz na hudobný štýl black metal, doom metal, death metal, speed metal a podobne, nepoviem ani „ň“ keby si to spájal s demoralizovaním…… To čo som postol je len hudba na „oživenie“… Koho už len toto môže demoralizovať a v čom? … Podľa mňa bola táto hudba tunajším režimom zakazovaná PRETO, pretože v ľuďoch prebúdzala „neposlušnosť voči autoritám“. A ty si si to doteraz neuvedomil…

   • Marek Košice

    A keď sa už bavíme o demoralizácii, tak….tvoje pravidelné skratovanie sexuálnej & duchovnej energie je výsledkom čoho? Dodržiavania morálnych zásad a energetických zákonov univerza? No vidíš…Ja si vypočujem aj západnú hudbu (mimo textov, ktoré demoralizujú a mimo hudbu temnú, agresívnu a melancholickú), ale neotvorím dvere temným energiám tým, že by som oslaboval svoj „ochranný plášť“ stratou sexuálnej & duchovnej energie za „pomoci“ orgazmu. Kto je teda viac chytený do pasce, ja alebo ty? Takže v prvom rade začni od seba. A asi by si aj začal, KEBY si mal viac vedomostí o tom ako veci fungujú…

 3. Magdalena

  Jordan Maxwell o tom k čemu slouží všechna náboženství i o destrukci která probíhá v Americe. https://www.youtube.com/watch?v=7Kg-ocJgO8M

 4. Rock n roll je skratka pre neviazany orgazmovy sex v aute. V 60 rokoch este neboli take uvolnene mravy aby mohli otvorene spievat o diabloch a certoch, len tam bolo kopec skrytych symbolov, programovanie mysle, prepojenie na tajne sluzby. Uz pripravovali pôdu pre tie deathmetalove kapely, ale tie mi pridu uz ako komedianti.

  • Do seba nezapada , nič a ešte k tomu. že krásne to preháňaš D ))) —

   • Marek Košice

    Boba, tvoje príspevky majú s predstihom NAJMENŠIU hodnotu zo všetkých prispievajúcich. Sú to vyslovene ZVRATKY…ktoré nemajú ani hlavu ani pätu. Odporúčam nejaké terapie. Pápá.

 5. Nielen pre Achnatona

  Španielska chrípka – čo to bolo
  https://www.jnet.sk/sk/blogs/spanielska-chripka-co-to-bolo_4401
  —————-
  Asi najpodrobnejší chronologický materiál. Odporúčam Badatelovi prevziať.

  • Kdyby jsme neměli antibiotika,tak by taky vymysleli nějakou vakcínu s bakterií.Protože je máme,přišli s pohádkou o nebezpečném viru.

 6. Odborníci na duševní zdraví: Používání sociálních médií souvisí s DEPRESÍ u dospívajících

  https://aktax.cz/pouzivani-socialnich-medii-souvisi-s-depresi-u-dospivajicich/

 7. Tebe ako vidím nepomohli ani terapie stále si na zvratkách Papapa °° Marek

Pridajte komentár

*