Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Bývalá policajtka prezradila, že polovica náhlych úmrtí batoliat sa udeje do 48 hodín po očkovaní


Print Friendly, PDF & Email

Bývalá policajtka prezradila, že polovica náhlych úmrtí batoliat sa udeje do 48 hodín po očkovaní

(Ethan Huff, Natural News) Investigatívec Steve Kirsch nedávno robil rozhovor s bývalou policajtkou a detektívkou. Tá mu povedala, že viac ako polovica všetkých prípadov SIDS (syndróm náhleho úmrtia dojčiat), ktoré riešila, keď pracovala ako vyšetrovateľka vo veľkom americkom meste, sa vyskytla u čerstvo zaočkovaných novorodencov.

Jennifer prezradila Kirschovi, že pracovala na viac ako 250 prípadoch SIDS, kým bola v policajnom zbore. Kirsch hovorí, že nezávisle preveril Jenniferino zamestnanie u polície, avšak pre jej vlastnú ochranu sprístupňuje verejnosti iba krstné meno.

Podľa Jenniferiných záznamov sa asi 50% prípadov SIDS, ktoré riešila, vyskytlo v priebehu dvoch dní od očkovania, zatiaľ čo 70% sa vyskytlo v priebehu týždňa od očkovania detí. (Poznámka redakcie: Ide o povinné detské očkovanie, nie o očkovanie proti covidu.)

„To môže znamenať len jednu vec – že detské vakcíny sú hlavnou príčinou úmrtí na SIDS,“ píše Kirsch. „Iné vysvetlenie neexistuje.“

Dokonca aj pediater jej detí to uznal, ale nesmú o tom hovoriť. Americká akadémia pediatrov školí pediatrov v spôsoboch, ako „odpinkať“ rodičov zosnulých detí, ktorí sa snažia viniť vakcínu.

Určite si nižšie pozrite zhruba 15-minútový rozhovor (v angličtine), ktorý Kirsch viedol s Jennifer:

(Súvisiace: Čím viac vakcín predpisuje detský očkovací kalendár, tým viac detí zomiera.)

Rodičia: Zachráňte svoje deti pred možnou náhlou smrťou tak, že ich nebudete nikdy v živote očkovať

Podľa Kirscha je to prvýkrát, čo bol tento druh overiteľnej štatistiky zverejnený, pričom sa odvoláva na nezávislý výskum, ktorý vykonal nahliadnutím do policajných záznamov.

„Tiež spolupracujem s policajným oddelením na zverejnení tejto štatistiky priamo zo samotného policajného oddelenia (nemôžem ich prinútiť zverejnenie týchto záznamov, pretože zákon o slobodnom prístupe k informáciám tieto záznamy vynímajú),“ hovorí ďalej Kirsch.

Prírodná liečba osteoartritídy

Na základe dĺžky času, ktorý Jennifer pôsobila na oddelení, zaznamenala každý mesiac tri až štyri prípady SIDS. To znamená, že každý mesiac sa dozvedela, že najmenej dve a skôr tri z každých štyroch detí, ktoré zomreli na SIDS, boli nedávno očkované podľa očkovacieho kalendára.

„Za predpokladu, že deti sú očkované každý mesiac (čo je najkonzervatívnejší predpoklad, keďže reálne sú očkované každé 2 až 3 mesiace), šanca, že k úmrtiu došlo náhodou, je 1,23 na -64 čiže 0,0000….000123,“ poznamenáva Kirsch.

„To znamená, že uvedené prípady boli spôsobené vakcínou, pretože neexistuje žiadna iná životaschopná hypotéza, ktorá by dokázala iným spôsobom vysvetliť dôkazy.“

Zatiaľ čo Kirsch hovorí, že chápe, prečo príslušné policajné oddelenie nemôže splniť jeho požiadavku na slobodný prístup k informáciám tak, ako to požadoval. Zároveň dodáva, že sa to stále pokúsi presadiť, pretože oficiálna politika polície je podľa Jennifer „nenechať kameň na kameni“.

„Štandardnou politikou polície je pýtať sa na AKÉKOĽVEK liečivá, ktoré boli podozrivé zo spôsobenia úmrtia (vakcíny nevynímajúc)“ napísala Jennifer v korešpondencii Kirschovi.

„To znamená, že detektívi nemajú nariadený protokol vyšetrovania, sú vyškolení na AKÉKOĽVEK vyšetrovanie smrti, akéhokoľvek veku, vrátane toho, že sa budú pýtať na liečivá.“

Napriek tomu sa zdá, že polícia má aj neoficiálnu politiku prehliadať tie prípady úmrtí, v ktorých osoba užívala farmaceutické lieky „legálne“, ako napríklad v prípade rodiča, ktorý dal svoje dieťa zaočkovať v súlade s vládnymi smernicami.

„Bude trvať desaťročia, kým to lekárska komunita uzná,“ hovorí Kirsch o skutočnosti, že SIDS je primárne spôsobovaný detskými vakcínami.

Najnovšie správy o nebezpečenstvách a neúčinnosti detských vakcín nájdete na stránke ChemicalViolence.com.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Dr. Peter McCullough ve videu sdílí jednoduchý postup, jak lidé mohou podpořit detox svého těla po očkování.
  https://otevrisvoumysl.cz/dr-peter-mccullough-jak-prirodne-detoxikovat-telo-po-ockovani-protokol/

 2. Marek Košice

  V.K. z Aeronetu to už preháňa, je to STRAŠIAK LVL 100…….. Najprv dal pred pár týždňami článok, že vojna na Ukrajine sa na jeseň skončí (a vysvetľoval prečo), a potom včera (3.10.) napísal v článku toto : „Válka do posledního Ukrajince je jen první dějství! Po něm přijde válka do posledního Čecha, Poláka a zřejmě i Slováka, pokud se Ficovi nepodaří sestavit vládu!“…….. Kto ho po tomto môže brať vážne? Takže Aeronet škrtám…

  • Tak ono situácia je dynamická a vyvíja sa. Dobrá predpoveď sa môže zmeniť, ak sa objavia nové okolnosti. Vojna bez vojakov z východnej Európy by skončila, no s ich vojakmi môže pokračovať. Aj globálny finančný systém mal skrachovať už v roku 2008, no bezbrehým tlačením peňazí a udržovaním nulových úrokových mier jeho životnosť predĺžili, ale neodvrátili. To isté platí u vojny a iných udalostí.

   • Redakcia – poslal som 2 maily – druhý teraz – ten je naposranie. Dobre to majú vymyslené! Bude nás asi len pár desiatok – nie 2 tisíc. V źiadnom prípade to nepreposielajte známym právnikom ani na inštitúcie – neviete kto kope za nich. Banda mafiánska! Toto je šanca pre „malých“ ľudí. Išiel som celú noc, lebo rodina – 6 litrov Lokálky. Ešte ma čaká pošta a predtým defekt. Ale som vo svojom živle.

   • suhlas,

 3. svatoslav butora

  Asi je najvyšší čas detoxikovať takmer celý mediálny priestor zamorený vakcínami.

 4. + Mimo téma, ALE aktualizoval jsem příručku, POVAŽUJI TO ZA DŮLEŽITÉ:
  Vodítka pro odstranění GRAFENOXIDU, jak na DETOX (+dalších látek vylučovaných nejen z „kovid vakcín“) z vašeho těla !!!! zde:

  https://forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=3&t=172&p=753#p753

  + Obsahuje i moje tipy, kde levně koupit doplňky pro detoxikaci. Oba dva eshopy znám a nakupuji doplňky již přes dva roky. Mohu doporučit. Více info v odkaze.

  • Ja beriem 3 a tiez serrapeptise,na ine ucely. CHELATION je cislo jedna,lebo zlikviduje Tazke a ine kovy v tele,najlepie je priamo do zili na 4 hodiny. Grandhotel Tijuana na prizemi-Holistic Clinik

 5. Nový abnormál: Autoritářští kontrolorští šílenci chtějí mikromanipulovat naše životy

  https://aktax.cz/novy-abnormal-autoritarsti-kontrolorsti-silenci-chteji-mikromanipulovat-nase-zivoty/

 6. Odbočím. Všimli ste si, že Nobelovu cenu za medicínu dostala maďarsko-americká biochemička Katalin Karikó (spolu s D. Weissmanom) za mRNA vakcinačnú technológiu? O otcovi tejto metódy R. W. Maloneovi ani zmienka! Evidentná pomsta globalistov a farmabiznisu. Kto sleduje vakcinačný covid horor, vie prečo.

 7. Německá ministryně zahraničí: EU bude sahat od Lisabonu až po Luhansk

  https://aktax.cz/nemecka-ministryne-zahranici-eu-bude-sahat-od-lisabonu-az-po-luhansk/

 8. Marek Košice

  Dôvod, prečo mal Matovič vo voľbách takmer 9% hlasov…

  https://www.mojevideo.sk/video/3d406/matovic_mal_celkovo_na_slovensku_vo_vsetkych_ciganskych_osadach_69_vo_volbach.html

  Oklamal cigánov že ak ho budú voliť, po voľbách im vyplatí 500€… SAMOZREJME NEVYPLATÍ….

  Niet tých cigánov čo ho volili A KTORÝCH BRUTÁLNE OKLAMAL, nedostal by sa do parlamentu…

  Čo mu prajem? … Úprimne : Aby ho cigáni zlinčovali až do posledného nádychu/výdychu. A aby sa to potom nevyšetrovalo.

  Kto sa mi môže diviť? …

Pridajte komentár

*