Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Britský publicista David Icke má na kovidové úmrtia úplne odlišný pohľad


Print Friendly, PDF & Email

Britský publicista David Icke má na kovidové úmrtia úplne odlišný pohľad

(Jon Rappoport, davidicke.com) – Spomedzi mnohých konšpiračných teórií o novom koronavíruse, jedna z nich dokonca spochybňuje samotnú existenciu tohto vírusu. Jej pôvodcom je známy anglický aktivista, publicista a spisovateľ David Icke.

On v podstate už od samého začiatku tejto, podľa neho lživej pandémie, ponúka presvedčivé dôkazy o tom, že nikto nedokázal existenciu vírusu nazývaného SARS-CoV-2. V súčasnosti zdieľa tento názor už množstvo ľudí po celom svete.

Čo tvrdí David Icke o novom koronavíruse a úmrtiach naň

Ak by tento vírus naozaj neexistoval, ľudia sa ma potom pýtajú: „Prečo potom všetci títo pacienti zomierajú?“ Vysvetlil som to veľakrát a v tomto článku to vysvetlím znova.

V prvom rade, celá teória o tom, že ochorenie COVID-19 je jeden zdravotný stav, je lož. COVID NIE JE JEDNA VEC.

Prijať toto je na tom to najťažšie a zároveň najjednoduchšie.

Neodmietajte existenciu vírusu a potom nehovorte: „Aký je teda TEN dôvod, že ľudia zomierajú? Žiadny JEDEN DÔVOD neexistuje. Neexistuje jedna choroba. Neexistuje žiadne „to“.

Zďaleka najväčšími zdrojmi choroby, s ktorou máme do činenia, sú pľúcne stavy: rôzne druhy zápalu pľúc, chrípka a chrípke podobné ochorenia, tuberkulóza a ďalšie nemenované pľúcno-respiračné ochorenia.

TIE SÚ PREMENÚVANÉ NA „COVID“. Ide o systém prebaľovania. Ľudia zomierajú z tých tradičných dôvodov a ich úmrtia sú označované ako „COVID“.

A tak je zo starého umelo robené nové. No stále je to staré.

V tejto širokej skupine ľudí, ktorí majú tradičné pľúcne stavy, sú zďaleka najväčšou položkou tí starší a slabí.

Zomierajú v opatrovateľských domovoch, v nemocniciach, vo svojich domoch a bytoch. Okrem svojich pľúcnych problémov trpeli, dlhodobo, aj celý radom iných stavov a boli liečení toxickými liekmi.

Desia sa toho, že by im mohli oznámiť diagnózu „COVID“ a potom im ju oznámia. Potom ich izolujú, odrežú od priateľov a rodiny. A oni sa vzdajú a zomrú.

Je to vynútená predčasná smrť.

Niektorí títo starí a slabí ľudia dostávajú silné sedatíva a sú na umelej pľúcnej ventilácii – čo je smrtiaca liečba. Vo veľkej newyorskej štúdii bolo zistené, že z pacientov vo veku nad 64 rokov, ktorých napojili na umelú pľúcnu ventiláciu, ich zomrelo 97,2 %. Otrasné.

Niektorí z týchto starých a slabých pacientov teraz zomierajú z dôvodu reakcie na vakcínu proti ochoreniu COVID – a ich úmrtia sú, samozrejme, uvádzané ako „COVID“.

Prečo inak ľudia zomierajú? V mnohých prípadoch je to len záležitosť účtovníctva.

V nemocniciach zomierajú z celého radu dôvodov a personál im do zložiek píše „úmrtie na COVID“. V USA štáty na základe týchto štatistík dostávajú federálne peniaze.

Povedzme, že na istých miestach sveta majú zhluky úmrtí (nazvaných COVID), ktoré sa nedajú vysvetliť spôsobmi, ktoré som práve opísal.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

V takých situáciách by ste KAŽDÚ situáciu pozorne preskúmali. Napríklad, neprebehla v severnom Taliansku, tesne pred epidémiou, nejaká očkovacia kampaň? Čo bolo vo vakcíne? Nový druh toxických látok?

Každý zhluk prípadov musíte zvažovať nezávisle.

Začína vám to byť jasné?

Žiadne z „úmrtí na COVID“, nikde na svete, si nevyžaduje existenciu nového vírusu.

Napríklad, vo Wu-chane, kde sa celá záležitosť začala, sa prvé „covidové“ prípady zápalu pľúc objavili v meste, ktoré má SILNE znečistené ovzdušie.

V Číne každoročne zomiera na zápal pľúc zhruba 300 000 ľudí. To znamená milióny prípadov. Žiadne z tých úmrtí netreba vysvetľovať  dovolávaním sa na nejaký nový vírus.

A teraz k tomuto všetkému pridajte fakt, že PCR test na vírus je nenapraviteľne chybný a nepoužiteľný (z celého radu dôvodov, ktoré som vysvetlil v iných článkoch).

Test chrlí falošne pozitívnych ako hasičská hadica. Preto ten vysoký počet prípadov. Keď musia úrady zachádzať do takých extrémov, aby vykreslili obraz šíriacej sa vírusovej pandémie…

Neexistuje žiadny dôkaz toho, že svetom putuje nejaký skutočný mikroorganizmus a zabíja ľudí. „Dôkazy“ sú vymyslené.

Vymyslená je „pandémia“.

Podporovaná je lož.

Počas týchto vymyslených epidémií (bolo ich v minulosti veľa) niekto povie: „Ale susedov syn, ktorý bol veľmi zdravý, náhle zomrel. Musel to byť vírus.“

Nie. Ľudia, ktorí sa zdajú byť zdraví, naozaj zomierajú. Nie iba dnes, v histórii sa tak dialo vždy. Nikto na to nemá vysvetlenie. Možno by nejaké mali, keby sa pozreli veľmi pozorne, ale oni sa pozorne nepozerajú.

Uprednostňovanie „vírusového vysvetlenia“ je sklon, „patelárny reflex“, reakcia na propagandu.

Ak si myslíte, že musia existovať iné závažné dôvody na vysvetlenie toho, „prečo všetci títo ľudia zomierajú“, tak majte na pamäti, že „pľúcne stavy“ sú kategória, ktorá sa šíri po celej zemeguli.

Záver

Na planéte Zem je, napríklad, KAŽDÝ ROK asi jedna MILIARDA prípadov ochorenia podobného chrípke.

Len samo prebalenie alebo premenovanie čo len malého percenta tých prípadov by vysvetľovalo všetky oficiálne počty úmrtí na COVID.

To, čo je na covide nové, je PRÍBEH. Práve ten sa predáva: PRÍBEH o víruse.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autori: Jon Rappoport, David Icke, Zdroj: davidicke.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za preloženie článku od David Icke. On vo svojich videách aj tvrdí, že tzv. Covid je aj následkom 5 G (bunka sa dusí a vypúšťa exosome) a potom sa to nazve Covidom.
  Ináč videa od David Icke sú pravidelne na http://www.banned.video

  • suhlasim na 100% s davidom

   • Castecne je to pravda, ale cv19, podle Rockefellerovy nadace, byl vyroben v USA a pak premisten do Ciny, aby to vypadalo, ze pochazi odtud. Vse bylo planovano od 2011. Vsechny vlady maji presne instrukce na cely proces. Vse je vytvoreno tak, aby byla snizena populace o 90% do r. 2030. V dokmumentu z Rockefellerovy nadace se dozvite, ze cv-19 je virus s nizkou umrtnosti a vlady a media maji vyvolat umele paniku. Pise se, ze vakciny a testy maji uspisit depopulaci a kdyby i to neslo podle planu, tak se pouzije dalsi virus s umrtnosti nejmene 30%. Tak to stoni v dokumentu, ktery byl stazen z Rock. Nadace, protoze ho nektery clen, co ma k tomu pristup, tam uverejnil. Dik mu za to.

 2. https://childrenshealthdefense.org/defender/bill-gates-new-book-wrong-on-climate-farming/?itm_term=home
  Bill Gates’ New Book: Wrong on Climate, Wrong on Farming
  Nová kniha Billa Gatesa: Zlé na Klíme, Zlé na Poľnohospodárstve

 3. David, toto som hovoril hneď, ako to začalo !!!!
  Niekomu to dôjde hneď, viem, že nie som sám, niekomu o rok, niekomu nikdy a tým ostatným je to jedno.

  • 100% suhlas,tiez Dr Andrew kaufman MD

  • Takto. Je to už staršia info – odznela okolo 2014 na českej alternatíve – padlo aj meno. Davida Icke údajne podporuje jedna veľmi vplyvná vdova – dala by sa zaradiť medzi nedotknuteľnú kastu patriacu k tzv. bielej mágii – čo sú často osobnostne si rovnaké entity, akurát zastávajú iné záujmy. Čiže Icke je chránenec a pdľa všetkého patrí do schémy riadenia – téza + antitéza = syntéza.

   Mne to pripadá ako poradný výbor japonského cisára. 6 holubíc – musia chrániť mier. 6 jastrabov – to sú tí za vojnu a násilné riešenie. Vojna vypukne, keď všetkých 6 jastrabov vojnu chce a zo 6 holubíc nie je proti ani jedna,.Trochu mi to pripomína občinové rozhodovanie u starých Slovanov. ebo stačí jeden nespokojenec a problém – aj so zradou je na svete. A vojna sa týka každého. Čiže teraz prebieha informačná vojna o celú civilizáciu – drobné konflikty sú nepodstatné. Čiže David Icke je hovorca jednej bielej holubice.

 4. Jose Mourinho

  Ovciam bude trvat večnost aby to to pochopili a aj tak vacsina z nich to neda a budu žit vo svojom svete covidovom na veky.Ale treba uznat ,že covid bol najdokonalejši odrb a podvod v dejinach a len tak sa toho nevzdaju a bude to na dlho..

  • Jose, veru asi nadlho…
   Covid je však pravdepodobne až druhý najväčší celosvetový podvod – ten prvý zrejme prežije ešte aj túto „hnusobu“. Prvý, a dodnes pretrvávajúci podfuk je to, že Ježiš, ktorý bol podľa biblie „od prvopočiatku“, sa neskôr narodil žene, ktorá uzrela svetlo tohto preklamaného sveta neskôr, ako jej „syn“… neprekáža, ani to, že Ježiš mal IBA Otca, a kristus zas poznal iba svoju matku. Aj tomuto nonsensu kopa ľudí dodnes verí, a neodrádza ich ani navzájom opačná životná filozofia týchto dvoch protagonistov.
   Veličko prezieravo človeka zaradil do stáda oviec. Ktovie, akým priliehavým prívlastkom by ho bol ešte obdaril v tomto covidčase.

   • Tiez 100% suhlas,ako aj ine „hlavne nabozenstva“,pouzite na kontrolu oviec a cicat od nich peniaze,tiez je asi 46 Tisic krestanskych skupin,co veria v jezisa,ale navzajom sa nenavidia ,takze aj ti su rozdeleni,aby sa nesppojili,to tiez vidime so Sunny Muslims a Shyatt

    • “Múdry ludia” ktorý popierate Krista a kresťanské náboženstvo-No že mi ukážťe kde,kedy a ktoré náboženstvo vo svojej histórii má ludí ktorý nežili podla prikázaní daného náboženstva alebo podla neho a po svojom obrátení sú k ludom zrazu milí,dobrý,srdeční,vdačný a láskavý,? no a ďalej mi ukážte človeka ktorý po svojej klinickej smrti ale reálnej klinickej smrti sa stretol z nejakým iným Bohom ako Ježišom Kristom a ten Boh mu kázal niečo iné než Ježiš Kristus a nakoniec svoj život aj tak nezmenil k lepšiemu čiže skutočne dobrému životu už z úplne inými prioritami a hodnotami?

   • To o Tom Ježišovi ma zaujalo.
    Viete mi o Tom poslať nejaký celý článok?

    Ďakujem

    • Martin, veľmi rada by som Vám taký článok poslala, lenže to by taký článok musel existovať… aspoň ja zatiaľ o ničom takom neviem. To, čo som tu zverejnila, je iba moja dedukcia z množstva načítanej rôznorodej literatúry. Oči sa mi však úplne otvorili až vtedy, keď mi zazvonili pri dverách svedkovia „Jehovovi“ a ponúkli mi časopis „Prebuďte sa!“ – no a tam čítam: „Nikdy nezabi ani moľu.“ Na inej strane bolo odporučenie, že ak v reštaurácii porciu nedojete, máte požiadať personál, aby vám zvyšok jedla zabalil so sebou… Prečítala som ten zjav celý a moje pobavenie sa postupne začalo vytrácať. Ono to nie je smiešne. Je to trúfalé. A varujúce! Už len to, že si nejaká skupina narcistov, ktorá si uzurpovala moc nad mysliacimi a cítiacimi bytosťami, a dovolila si (dlhodobo!) robiť posmech z ktorejkoľvek skupiny ľudí, je ďaleko za čiarou.
     …a vtedy mi to došlo. Pozorne som si prečítala katolícku bibliu (Roháčkov preklad) a porovnala som ho s prekladom SJ. Citáty pozvŕtané o 180°… Teda!
     …lenže aj v tom Roháčkovom preklade si citáty vzájomne „pľuli do úst“… ako by tú „knihu kníh“ písal schizofrenik. Štipka Pravdy poprepletaná kvantom poloprávd, no aj alogických nezmyslov. Hodnota informácií – sťaby mainstream.
     Pripomína mi to dnešnú coviddobu. A mám pocit, že aj koronáči nás celosvetovými dezinformáciami a ponižujúcimi liečebnými postupmi zaraďujú do košiara, rovnako ako duchovní.
     …a nebudú to náhodou tí istí?

     Martin, zrejme ste človek, ktorý hľadá a snaží sa nájsť v tomto chaose pravdu. Tí, ktorí ju statočne hľadali, vždy boli ponižovaní. Tí, ktorí ju našli a zverejňovali, boli mučení alebo zlikvidovaní. Medzi nimi aj Ježiš. Ten Ježiš, ktorý navštívil našu Zem iba s jediným zásadným odporúčaním: „Milujte sa navzájom.“ Nie ježiš kristus, ktorý sa zjavil „tri dni“ po zavraždení Pravého Ježiša, aby v Jeho mene na 12-ich pilieroch (apoštoloch) vybudoval chrámy a cirkev, ktorá bude vládnuť nad ostatnými…

     Ja viem, Martin, človek nádej potrebuje, bez nej je život hluchý. Ak by prejdenie si týmto peklom – ktoré sion-boh do svojej „svätej“ biblie napredpovedal a teraz ho na nás napĺňa – malo byť konečnou stanicou, celé naše doterajšie živorenie by bolo zbytočné. Možno takýto „príučok“ človek potrebuje, aby si správne usporiadal svoj rebríček hodnôt. Ja si myslím, že t. č. možno aj viacerí členovia našej apokalyptickej covidvlády by radšej už z chomúta vycúvali, no to nie je možné. Sme vo vojne. Tretej svetovej. Musia plniť príkazy nadnárodných veliteľov. A oni veľmi dobre vedia, ako končia zradcovia pozemského „boha“.
     Martin, ak máte takú dilemu, akú som mala je pred niekoľkými desaťročiami, že čomu veriť a čomu nie, pokojne požiadajte redakciu o kontakt na mňa a ozvite sa mi, lebo tu, žiaľ, nie je priestor na rozsiahlejšiu korešpondenciu. (Aj keď táto téma s tým, čo sa tu dnes deje – napĺňanie Zjavenia Jána 666 istou samovyvolenou skupinou ľudí – s viacerými poslednými článkami Bádateľa úzko súvisí.)

   • To NIE JE ŽIADNY PODFUK O KRISTOVI JE VŠETKO PRAVDA IBA TOMU NEROZUMIETE TO ŽE CIRKEV ZLOŽENÁ Z OBYČAJNÝCH ĽUDÍ ZLYHALA V MNOHOM NEZNAMENÁ ŽE BOH NIE JE A ŽE JE TO PODFUK PROSÍM VÁS KEĎ NEROZUMIETE PROBLEMATIKE DOSTUDUJTE A PROSTE O ZJAVENIE NAKOĽKO NIE JE SAMO O SEBE V ĽUDSKÝCH SILÁCH POCHOPIŤ BEZ POZNANIA A NEŽIŤ V SEBAKLAME O BOHU A JEHO STVORENÍ NAKOĽKO JE POTREBNÁ NA POCHOPENIE POMOC Z HORA

    • Zuzana, ubezpečujem Vás, že JE (!) v ľudských silách rozoznať pravdu od lži. Ježiš (človek! nie duch) žijúci na inej planéte, navštívil našu Zem, aby nám povedal Pravdu o svojom Otcovi. Pravda nehrala do karát ani Rimanom, ani Židom. A tak tú Pravdu spoločnými silami (Pilát Ježiša odsúdil, Židia ho v ukrižovaní povzbudzovali) „pribili na kríž“. A je tam pribitá dodnes.
     Na „tretí deň“ po zabití Pravdy prišla v jej v mene živá Lož v podobe židovského Krista: Ježiš mal iba Otca, Kristus iba matku. Ježiš mal učeníkov, Kristus zas apoštolov. Ježiš „desatoro“ zrušil, Kristus obnovil. Ježiš priniesol Lásku, Kristus náboženstvo…
     Zuzana, koľko argumentov mám ešte vymenovať, aby ste pochopili, že Ježiš a Kristus zo žiadneho hľadiska nemôže byť jedna a tá istá osoba? Uveďte KONKRÉTNE, v ktorom bode sa mýlim.
     Zákony logiky – čo ako sa budete o to snažiť – len tak neprekročíte.
     Mimochodom, Pravý Ježiš predpovedal, že prídu v jeho mene falošní kristovia, ktorí budú robiť divy a zázraky – a zvedú mnohých. Vy mu neveríte??

  • Ano pokial nedosiahnu spravnu populaciu otrokov,pod 500 Millionov,po Covid je uz naplanovana SPARS Pandemic,od 2025 do 2028 Z John Hopkins University

  • No neviem, kamoško…. „Zemeguľa“ je ešte väčší podvod, pretože síce z dôvodu viery v zemeguľu nemusíme nosiť rúška ani na nás netlačia s očkovaním, ale dôkazy ohľadom existencie „Zemegule“ sú X násobne smiešnejšie a nedôveryhodnejšie, než dôkazy o existencii smrtiaceho covidu.

 5. Jednou z hlavných príčin súčasného nárastu úmrtí „na covid“, keď ľudia zomierajú na zápaly pľúc, je sústavné nosenie rúšok. Pľúca sú oslabované neustálym slabým prísunom okysličeného vzduchu, zvýšeným obsahom CO2 vo vdychovanom vzduchu, a tým pádom nižším obsahom kyslíka v ňom a ešte navyše aj sústavným vdychovaním patogénov, ktoré sa za hodiny namnožia na rúšku /baktérie, plesne/, takže nečudo, že pri prechladnutí či chrípke nie sú pľúca už schopné odolať zápalu.

  • Najväčšia tragédia je, že väčšina ľudí o tom ani nevie, a podstatná väčšina (čiže tí čo nevedia + tí čo vedia ale „sklonili hlavu“ a poddali sa) na to s*rie….

 6. https://www.banned.video/watch?id=603981357a2fcc1db9d8fd4c
  Big Pharma Whistleblower Reveals Dangers of mRNA Vaccine
  Informátor z farmaceutického priemyslu odhaľuje nebezpečenstvá mRNA vakcíny

 7. Definitiva

  Ak chceme vyčísliť úmrtia na Covid, tak musíme porovnať počet úmrtí za rok 2020 s desať ročným priemerom posledných rokov. Ak počet úmrtí za 2020 štatisticky významne neprekračuje priemer rokov minulých, tak Covid úmrtia sú podvod. Lenže to mainstream nesmie písať.

 8. Definitiva

  Predtým šéf Pfizeru vyhlásil, že vakcinácia nie je istotou imunity proti Covidu, že vakcinovaní jedinci sa môžu znova nakaziť a rovnako môžu byť nositeľmi vírusu a nakaziť svoje okolie.

  Dnes prišlo vysvetlenie, kráľ je nahý, pravda sa nedá skrývať, to len ľudia SA BRáNIA POUžíVAť VLASTNý ROZUM A VžDY SA SPOLIEHAJú, žE NIEKTO ZA NICH PROBLéM VYRIEšI.
  Nevyrieši, jediným riešením je odmietnuť poslušnosť vláde, testom, domácemu väzeniu, zákazu vyučovania, rúškam, očkovabniu. Odmietnuť diktát svetovlády. Dôkazom sú štáty Juž. Ameriky, Afriky, Švédska, Bielorusko, … nemajú opatrenia, liečia bez vakcín a lacno, život a ekonomika funguje.
  Nikto nemôže zabrániť človeku, aby sa stal otrokom, iba človek sám!

  Tu máte dôkaz, príčinu mutácií a nevytvorenia imunity:
  https://aeronet.cz/news/video-sef-americkeho-nih-jako-dr-doom-natvrdo-varoval-americany-ze-i-po-vakcinaci-mohou-byt-nakazlive-infekcni-pro-sve-okoli-pricemz-dosud-neni-jasne-jak-dlouho-virus-v-tele-po-vakcinaci-zustane/

 9. https://www.banned.video/watch?id=6039a26b6b1ca2201bfa163c
  World Awakens Switzerland Bans AstraZeneca’s MRNA Vaccine
  Sveta sa zobúdza, Švajčiarsko zakazuje mRNA vakcínu od AstraZeneca

 10. Definitiva
 11. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/02/27/effects-of-mask-mandates-and-school-closures.aspx
  Study Shows How Masks Are Harming Children
  Štúdia ukazuje ako rúška poškodzujú deti

 12. https://zemavek.sk/moze-mat-ockovany-proti-covidu-viac-prav-ako-neockovany/
  Môže mať očkovaný proti covidu viac práv ako neočkovaný?

  „JEDNOZNAČNE NIE!“ hovorí JUDr. Peter Weis. „

 13. Jsem senior, loňský rok, prakticky zavřena doma, jen nutné nákupy, nosím látkovou roušku denně pranou, žehlenou a dodržuji naprostou hygienu, rukavice igelit. v obchodech, venkovní rukavice a vše je OK. Ted jsem nasadila respirátor „papundekl“ a je to k zbláznění, za10 minut cítím, jak plíce to nemohou ustát, máte ten „dekl“ přilepený takřka fest a dusíte se, to nemá s obrannou proti virům absolutně nic společného, to je především další prostředek ke zničení dýchání a s vysokým tlakem brzké padnutí, za látkovou rouškou aspoň bylo dýchatelno, za respirátorem ANI NÁHODOU!!!!!!! Jezdím na nákupy kolem nemocnice, a nikde nevidím, nápor, ucpáno před nemocnicí, naprosto nikde nikoho, natož sanitky „plné umírajících“ kolem nemocnice,ticho nikde nikdo, jen zaměstnanci jako obvykle z předchozích časů, tak kdo nás balamutí o přeplněnosti nemocnic, ANO, TO JSOU TI NEMOCNÍ,S DESETI NEMOCEMA, A ZÁPALY PLIC Z RESPIRÁTORŮ!!!

  • ak chces zit,tak prestan verit ze nejaky virus existuje,a prestan nosit tie handry,aj tuna su nemocnice uplne prazdne

 14. zaujíma ma núdzový stav, ktorý je o5 predĺžený… Takže najskôr sa vyhlási a potom do 20 dní ho musí schváliť parlament??? …a to je načo dobré?
  Čo by sa stalo, ak ho parlament neschváli? .. tých 20 dní dozadu, čo s nimi, ak sme boli v núdzovom stave, ktorý dodatočne by neplatil?
  Má zmysel o tom dodatočne hlasovať?

  • Mi to pripomína situ, keď predseda vlády Vpjtech Tuka svojvoľne vyhlásil vojnu USA 12.dec.1941 – aby vliezol Hitlerovi do zadku – vojnu mohol vyhlásiť len snem na návrh prezidenta, avšak nikto toto šialenstvo v sneme – ani Tiso – nevzal späť!

   Doteraz sme vo vojnovom stave, pretože nebola uzatvorená mierová zmluva! Dôsledky – síce nás nebombardujú, ale okupujú náš vzdušný priestor ako víťazná mocnosť WW2 – a denne nás striekajú chemtrails! Tento stav je v ich globalistickom mocenskom záujme. Otázka – prečo nikto z vrcholných ústavných činiteľov neoslovil Trumpa na uzatvorenie mierovej zmluvy Slovenska a USA?!

   PODOBNOSŤ PSYCHOPATOV ČISTO „NÁHODNÁ“!
   „„Spomedzi všetkých štátov, ktoré pristúpili k Trojpaktu, my sme boli prví, ktorí sme prejavili odhodlanosť znášať všetky ťažkosti a následky nášho sľubu,“ oznamoval premiér Tuka poslancom Slovenského snemu o päť dní neskôr. Aj podrobne vysvetlil, ako tento úspech dosiahol:

   „Len čo som sa dozvedel, že medzi Spojenými štátmi a Nemeckom vypukla vojna, som sa hlásil v Berlíne. Führer ukončil svoju reč o piatej a o šiestej hodine môj telegram, v ktorom som oznámil, že Slovensko dostojí svojmu zmluvnému záväzku, bol už v Berlíne,“ vzrušene rozprával Tuka.“
   https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/172703-ako-slovensko-vyhlasilo-vojnu-amerike/

   https://sk.wikipedia.org/wiki/Proces_s_Vojtechom_Tukom

  • to su len hry nosatych

 15. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/22-starsich-lidi-s-demenci-zemrelo-po-tydnu-v-nizozemsku-co-dostali-vakcinu-proti-covid-19/
  22 starších lidí s demencí zemřelo po týdnu v Nizozemsku, co dostali vakcínu proti Covid-19

  RTV Utrecht v Nizozemsku uvedla, že 22 obyvatel zemřelo v rozpětí jednoho týdne v ošetřovatelském zařízení St Elisabeth v Amersfoortu po injekcích jedné z mRNA experimentálních „vakcín“ Covid-19.

  • 22 je číslo GP /a číslo 322 rádu smrti/ – takže odkaz – vyhladzovacia eugenika postihnutých! Priame porušenie Norimberského kódexu – test verejnosti!

 16. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/vakciny-na-covid-19-zabiji-lidi-ve-velkem-sdileji-pribehy-media-je-ignoruji/
  Vakcíny na Covid-19 zabíjí lidi ve velkém. Sdílejí příběhy, média je ignorují

 17. Prepáčte, že idem od témy ale aj toto je veľmi dôležité a naivní neveria:
  https://www.hlavnespravy.sk/to-najhorsie-z-ameriky-progresivnu-dan-z-nehnutelnosti-chysta-zaviest-minister-financii-heger-na-slovensku/2452430
  To najhoršie z Ameriky – progresívnu daň z nehnuteľností – chystá zaviesť minister financií Heger na Slovensku
  V Kalifornii vládnu demokrati, čo je podobné ako u nás Progresívne Slovensko a peniaze vyžmýkané od poctivo pracujúcich potom idú na dotovanie neprispôsobivých menšín.

  • Presne tak,ja platim 4 tisic rocne,a ini este viac,zalezi za kolko kupili dom

  • Ander Kixa

   Čo je zlé na progresívnej dani? Nič spravodlivejšie v daňovom systéme neexistuje. Na bohatnutí jedinca majú zásluhu do istej miery všetci a veĺakrát je to len šťastie. Nadanie príroda zapožičala niektorým jedincom na to aby ho použili pre rozvoj spoločnosti.
   A to nehovorím o vysokom podiele podvodníkov a bezohľadných parazitov medzi bohatými. Koho iného treba zdaniť?
   Nie toto je problém vy idioti. Problém je LEN ten, kto tie dane vyberá a ako ich použije. Ale vy ich dáte radšej Matovičovi či Sulíkovi ako Kotlebovi a potom tu vyplakávate.

 18. Jednoduchá

  …zrejme mu to píše niekto ,s podob.,,hodnotami“ ako má on sám….
  …kto na to vôbec nepríde, resp.nechce prísť – zrejme ,,slepo verí tým hore“ a kto sa tým vôbec nezapodieva, podľa mňa ani nežije……………….

 19. Práve počúvam najnovšie video od Dr. John Bergman.
  V Amerike dieťa do 18 rokov musí prijať 72 vakcín.
  V Amerike 54 percent detí trpí chronickou nezvrátiteľnou chorobou. Je to hlavne z povinných vakcín.
  Dúfam, že toto nepreberieme z Ameriky.

 20. Martina Hava

  David Icke je cospiracy theorist. Nikdo ho nebere vazne. Kdo prisel na to ze v Americe deti musi mit 72 vakcin? Tam nejsou vakciny povinne. My jsme v Cesku jako deti take dostavali vakciny a byly povinne. Bez nich by nas nepustili do skoly. Tak co je za problem?

 21. Zdravotná starostlivosť obyvateľstva na Slovensku na pokraji únosnosti
  Na Slovensku podľa Štatistického úradu zomrelo v roku 2020 o 15 percent viac seniorov vo veku 65+ ako v predošlých rokoch. Najvyšší nárast počtu úmrtí sa prejavil v Trenčianskom a Prešovskom kraji. Počet úmrtí v decembri bol vyšší o 58 percent a medzi seniormi až o viac ako 70 percent.
  V roku 2020 o 10,8% viac ľudí ako v roku 2019, v susedných krajinách bol nárast ešte vyšší
  Príčiny :
  1. Prevencia zdravia obyvateľstva je v katastrofálnom stave . Napriek tomu, že sa nádej na dožitie postupne zvyšuje, a tým by sa v budúcnosti mohli posunúť aj hranice predčasnej úmrtnosti, podľa SZO sa v súčasnosti za predčasné úmrtie stále považuje úmrtie pred 65 rokom života.
  Na všetky príčiny smrti zomieralo ročne ( + – ) , v priemere spolu od 51 do 52 000 osôb. Z nich pred dovŕšením 65.roku života v priemere 29 % osôb . V rámci širšej vekovej skupiny do 64 rokov dominujú u mužov a žien choroby obehovej sústavy a nádory, tráviaca sústava , dýchacia sústava , potom nervové, svalové, duševné a poruchy krvi. Pri predčasných úmrtiach (0 – 64 rokov) dosiahla hrubá úmrtnosť v SR hodnotu 31,3/ 10 000 obyvateľov SR. Medzi prioritné chronické skupiny chorôb, ktoré majú zásadný dopad na kvalitu života
  populácie patria choroby obehovej sústavy, nádory, diabetes a duševné choroby. Počet chorôb obehovej sústavy stúpa ,v dôsledku CHOS zomrel každý 7. človek. Výskyt zhubných nádorov (ZN) v celej populácii v hrubých aj štandardizovaných , vyjadreniach stúpa počet nových prípadov od cca 780 do 1080 osôb na 100 tisíc. Počet hlásených zhubných nádorov za posledných 20 rokov v SR stúpa vo všetkých vekový kategóriách.
  Z nich 5 najčastejších lokalizácií u mužov a žien :
  Muži : Kolorektum , priedušnica, pľúca , +prostata , močový mechúr , žalúdok .
  Ženy: Prsník ,telo maternice ,kolorektum , kŕčok maternice ,priedušnica, pľúca,
  2. Hlavnou príčinou úmrtnosti je súčasný stav lekárskej starostlivosti , ktorá nielen že je zanedbaná, ale sa neuskutočňujú dlhodobo , pravidelné komplexné preventívne lekárske prehliadky, dospelých , a priebežné prehliadky a konzultácie , podľa veku detí, ktoré boli napríklad za socializmu na vysokej úrovni na vtedajšiu dobu a povinné.
  3. Druhou príčinou je *šírenie fám a strachu pred ochorením u lekárov v ambulanciách i napriek objednávaciemu systému , neodôvodnené zákazy a príkazy neodbornej vlády k pohybu obyvateľstva po území okresov a obcí . Následkom je nízka návštevnosť obvodných a odborných lekárov, *dlhé čakacie doby, *vysoké ceny za zdravotnícku starostlivosť u súkromných lekárov, *častá poruchovosť vyšetrovacích prístrojov a nedostatok náhradných súčiastok. Chýbajúci odborní lekári na pracoviskách, ktorí sú namiesto lekárskej starostlivosti , nútení zúčastňovať sa nekvalitného a neodborne organizačne pripraveného testovania. Nízka kapacita nemocníc a ich vybavenosť. Tým sa stala lekárska starostlivosť pre väčšinu obyvateľstva nedostupnou.
  4. Treťou príčinou je vysoký stres zo straty zamestnania, odkladanie návštev lekára na vhodnejšiu dobu,
  5. Štvrtou príčinou je dlhodobé znižovanie odolnosti a imunity u obyvateľstva. Vysoká pracovná zaťaženosť jej intenzita, znižuje čas na športovanie a zdravý pohyb. K tomu vysoké ceny nevhodných potravín zaťažujú organizmus a spôsobujú nárast civilizačných chorôb a nemocí. Nevyhovujúce znečistené životné prostredie, voda a vzduch.
  6. Piatou príčinou je nízka ochrana pracujúcich a pracovného prostredia odbormi , ktoré sú postupne likvidované s ich kompetenciami a právami , kapitalistickým spoločenským systémom . Nedostatočná liečebná a kúpeľná starostlivosť s vysokými cenami sprivatizovaných zariadení , pre väčšinu obyvateľstva
  7. Ľudia starší ako 65 rokov sa dlhodobo podieľajú na ročných stratách na Slovensku tromi štvrtinami, avšak v novembri a decembri 2020 sa tieto počty zvýšili na 80 percent.
  8. Následkom vyššie uvedených príčin je počet úmrtí v roku 2020 s porovnaním počas sledovaného desaťročného obdobia dosahovalo v intervale 53 – 54-tisíc úmrtí za rok. Najviac zomretých (54 293) bolo práve v roku 2018 .
  9. Najväčší nárast za sledované desaťročné obdobie bol zaznamenaný pri úmrtiach
  spôsobených nádormi, u mužov nárast z 24,7 % na 28,0 %, u žien nárast z 20,4 %
  na 23,1 %.
  10. V roku 2020 bol celkový počet úmrtí 59 000, o 5 500 viac ako je ročný priemer za posledných päť rokov, čo predstavuje nárast úmrtí o 10,2 percenta. Ide o druhý najvyšší ročný počet úmrtí zaznamenaných v krajine od druhej svetovej vojny, informovala tlačová agentúra TASR s odvolaním sa na údaje sčítania ľudu
  Počet zomretých na Slovensku od r 2015 do roku 2020
  za rok 2020 – 59 000, za rok 2019 – 53 234, za rok 2019 – 53 234, za rok 2018 – 54 293,
  za rok 2017 – 53 914 , za rok 2016 – 52 351, za rok 2016 – 52 351, za rok 2015 – 53 826

  Za rok 1945, posledného roku druhej svetovej vojny, keď bol počet obetí zaznamenaný na 67 500. Pred rokom 1945 bol rok 1927 tiež pochmúrny, zaznamenaných bolo 59 000 obetí.

 22. https://zemavek.sk/slovaci-by-si-mali-zobrat-priklad-zo-svajciarska-ako-bojovat-s-covidom/
  Slováci by si mali zobrať príklad zo Švajčiarska, ako bojovať s covidom

 23. https://aeronet.cz/news/video-sef-americkeho-nih-jako-dr-doom-natvrdo-varoval-americany-ze-i-po-vakcinaci-mohou-byt-nakazlive-infekcni-pro-sve-okoli-pricemz-dosud-neni-jasne-jak-dlouho-virus-v-tele-po-vakcinaci-zustane/
  VIDEO: Šéf amerického NIH jako Dr. Doom natvrdo varoval Američany, že i po vakcinaci mohou být nakažlivě infekční pro své okolí, přičemž dosud není jasné, jak dlouho virus v těle po vakcinaci zůstane, a jestli se z očkovaných lidí nestanou chodící Supertovárny na výrobu nekonečných variant mutací pro své okolí! Dr. Anthony Fauci se šklebil jako had a lidé začínají panikařit, že čím více lidí bude očkovaných, tím více mutací se začne objevovat! Máme vakcínu, ale nemáme svobodu, křičí stále více Američanů, byl to podvod! Dobře si všímejte v ČR a na Slovensku, jak vznikají nové “Czechoslovakia” mutace spolu s tím, jak se začíná očkovat!

  Z očkovaných lidí se budou v některých případech stávat Supernosiči nových mutací

 24. Niečo som prekopírovala:
  Operácia Lockstep.
  Komplet dohladaj cez google pod tym istým názvom, je to v PDF.

  Z Rockefellerovej príručky:

  Fáza 1: Prechladnutie/chrípka. Nanajvýš iba mierne príznaky. Mediálne šírenie masovej paranoje a strachu. Využíva sa chybný testovací systém, ktorý zachytí akýkoľvek genetický materiál v tele a vyvolá pozitívny výsledok. Inflácia počtu úmrtí na COVID pozmeňovaním úmrtných listov, štvornásobným započítavaním a uvádzaním COVID-u 19 ako príčiny všetkých úmrtí, aj v prípade iných chorôb a prirodzených príčin. Lockdown nás nastaví na spôsob života podľa drakonických zákonov, zabráni protestom a identifikuje odpor verejnosti.

  Fáza 2: Kým fáza 1 povedie k narušeniu a oslabeniu imunitného systému z dôvodu nedostatku potravy, sociálnej izolácie, nosenia masiek a nedostatku kontaktu so slnečným žiarením a zdravými baktériami, vystavovanie žiareniu 5G teraz bude ďalej útočiť na imunitný systém. Keď sa ľudia vrátia do spoločnosti, ochorie viac ľudí. Bude to prisudzované Covidu 19. To všetko sa stane ešte pred príchodom očkovania, ktoré by to všetko zrovnalo. Bude nasledovať dlhší a účinnejší lockdown, až kým sa každý dá zaočkovať.

  Fáza 3: Ak väčšina ľudí odolá očkovaniu, bude vypustený bojový vírus SARS/HIV/MERS. Mnoho ľudí naň zomrie. Bude to prežitie tých najsilnejších. Vyvinie to tiež maximálny tlak na očkovanie všetkých, aby sa situácia vrátila do normálu. Tí, ktorí sa dajú vakcinovať, budú vo vojne s tými, ktorí sa vakcinovať nedajú. Bude anarchia zo všetkých strán.

  Pozri tiež: http://www.hlavnydennik.
  sk/2020/03/21/dokazy-o-teroristickej-operacii-koronavirus-valentin-katasonov/

 25. https://www.hlavnespravy.sk/najmenej-16-osob-zomrelo-vo-svajciarsku-po-ockovani-proti-covidu-19/2452484
  Najmenej 16 osôb zomrelo vo Švajčiarsku po očkovaní proti covidu-19

 26. https://childrenshealthdefense.org/defender/pfizer-ceo-annual-vaccine-covid/?itm_term=home
  Pfizer CEO: ‘Every Year You Will Have to Get Your Annual Shot for COVID’
  Hlavný zodpovedný úradník Pfizeru: „Každý rok budete musieť prijať vašu každoročnú vakcínu pre COVID“

 27. MUDr. Iveta Křížová, . . . . vakcíny nás nechrání !

  https://rumble.com/vdkp13-mudr.-iveta-kov-vakcny-ns-nechrn-.html
  fbclid=IwAR1BF3WiCWY3qjZPpaifC3gs7o65t6FVzGueFVv6z0asfEzGo8_bl9U8pgc
  http://klikni0.tiscali.cz

 28. Subject: Multikulti Anglie……. Dat se opet do CS Federace at zacneme znovu? Slo by to, kdyz se DDR & NSR spojili. Nebo chceme dopadnbourt hure nez Iraq, Libye… Jugoslkavie atd atd…
  http://www.pryczeu-film.cz; http://www.pryczeu-film.cz
  Nevím co je na tom pravdy, přesto přeposílám …..
  Informuj prosím další , případně přepošli….
  CENZURA bruselských úředníků už dosahuje NEUVĚŘITELNÝCH ROZMĚRŮ!
  Stanislav Brunclík, kterého určitě znáte z TV NOVA, natočil SKVĚLÝ DOKUMENT O EVROPSKÉ UNII.
  Ukazuje tam PRAVDU. Jenže právě tu se Brusel snaží UMLČET!
  Dokument nepustili do kin!
  Nedá se odvysílat v televizi!!!
  Je v něm totiž PRAVDA, která se všem těm JUNCKRŮM , MERKELŮM, MACRONŮM a spol. NEHODÍ DO KRÁMU!!!
  JEDINÁ ŠANCE, jak dostat dokument mezi lidi je POSÍLAT SI HO MEZI SEBOU. Já jsem se naštěstí dostal na premiéru dokumentu, která musela proběhnout skoro v utajení.
  Díky tomu mám k němu přístup a mohu se o něj s vámi podělit.
  DOKUMENT SI MŮŽETE PUSTIT ZDE:
  http://www.pryczeu-film.cz
  PROTO VÁS MOC PROSÍM, POŠLETE ODKAZ NA DOKUMENT VŠEM PŘÍBUZNÝM, PŘÁTELŮM, KOLEGŮM Z PRÁCE VŠICHNI MAJÍ PRÁVO ZNÁT PRAVDU! DĚKUJI VÁM.

Pridajte komentár

*