Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Medicínsky holokaust proti deťom: Myokarditída po vakcíne má do 5 rokov 50% úmrtnosť


Print Friendly, PDF & Email

Medicínsky holokaust proti deťom: Myokarditída po vakcíne má do 5 rokov 50% úmrtnosť

(, Natural News) Dr. Anthony Hinton je konzultujúci chirurg s 30 rokmi skúseností, ktorý pracuje pre Národnú zdravotnú službu (NHS) Veľkej Británie.

Nedávno varoval, že myokarditída súvisiaca s „vakcínou“ proti koronavírusu (Covid-19) má u detí po dvoch rokoch 20-percentnú mieru mortality a až 50-percentnú mieru mortality do piatich rokov.

Neexistuje „mierna“ myokarditída

Vo svojom tweete Hinton vysvetlil, že vírusová myokarditída nie je „mierna“, dodajúc, že „je to v podstate mŕtvy srdcový sval“.

Vôbec naznačovať, že myokarditída je akokoľvek mierna, je podobné ako povedať, že je nejaká osoba „trochu tehotná“, dodal škótsky televízny konferenciér a spisovateľ Neil Oliver.

Circulation, lekársky časopis Americkej asociácie srdca, vysvetľuje, že myokarditída vedie do 4,3 roka k 56% mortalite. Gigantocelulárna myokarditída mala do piatich rokov mieru mortality 80%.

Americký úrad pre kontrolu potravín a liečiv (FDA) už odhaduje, že bude 106 prípadov myokarditídy navyše na milión dvakrát zaočkovaných detí vo veku 5 až 11 rokov. Spomeňte si, že podvodom zvolený „prezident“ Biden teraz plánuje zaočkovať vakcínami proti Covid-19 všetkých vyše 28 miliónov detí tejto vekovej skupiny.

(Poznámka redakcie: Slovenský (Menge)Lengvarský objednal 274 dávok detských vakcín (zdroj). V prípade nedostatku je však možné použiť aj vakcíny pre dospelých v tretinovej dávke.)

„A tak (ak si to Bidenova administratíva presadí), ak bude schválená vakcína Pfizer, 106 ďalších prípadov myokarditídy na 1 milión x 28,38 milióna ľudí by po vakcinácii pedstavovalo 3 009 prípadov myokarditídy navyše,“ uviedla organizácia Americkí lekári prvej línie (AFLDS).

Je dôležité si ujasniť, že tento výpočet vykonal FDA s využitím údajov súkromnej databázy „Optum Health claim“.

Táto agentúra nevyužíva na zhromažďovanie týchto výsledkov Systém nahlasovania nežiaducich účinkov po očkovaní (VAERS), čo naznačuje, že čísla sú príliš nízke.

V skutočnosti sa v mesiacoch a rokoch po zaočkovaní veľmi pravdepodobne vyvinie očkovaním vyvolaná myokarditída u omnoho vyššieho počtu než 3009 detí. A všetky tieto úmrtia budú zbytočné, lebo bez očkovania by k nim nedošlo.

Stop Candida

„Overiť ich tvrdenia je teda pre verejnosť nemožné,“ dodala AFLDS.

„Takže, čo sa týka odhadu toho, koľko detí s vakcínou vyvolanou myokarditídou bude hospitalizovaných a prijatých na JIS, využívajú dátovú linku vakcínovej bezpečnosti. Prečo treba pri tých odhadoch prejsť na inú databázu?“

Pri schvaľovaní nových liekov funguje FDA ako poslušný služobník Big Pharmy

Odpoveďou, samozrejme je, že sa americká Agentúra pre lieky a potraviny (FDA) a ďalšie vládne inštitúcie snažia utajiť fakty, ktoré nepodporujú používanie očkovania proti koronavírusu u detí (alebo, čo sa toho týka, u žiadnej inej vekovej skupiny).

Pre vytvorenie ilúzie, že očkovania prinášajú benefity, si FDA vyberá dáta z vybraných zdrojov, podporujúcich jej provakcinačný trend. A to teší Pfizer a ďalšie farmaceutické korporácie, ktoré potrebujú akýkoľvek možný impulz na ďalšie presadzovanie svojich toxických tovarov.

Opakujem, že myokarditída je viac než iba dlhodobé následky očkovania na Covid-19. Nemusí sa objaviť hneď a u väčšiny obetí začne byť zjavná až po mesiacoch alebo rokoch.

Ako varuje AFLDS, očkovaniu Pfizeru bude vždy chýbať akékoľvek poctivé posúdenie rizík a prínosov, využívajúce správne dáta. A to je dôvod, prečo sa FDA zmieneným dátam vždy vyhýba a vyberá si radšej tie zmanipulované, ktoré vakcíny vykresľujú v tom najlepšom pozitívnom svetle.

„Analýza rizík a prínosov FDA u mRNA vakcíny od Pfizeru u detí vo veku 5 až 11 rokov je odfláknutá,“ hovorí skupina.

„Pre dosiahnutie vopred stanoveného výsledku, ktorý sa nezakladá na vede, použila prekrútenú logiku (ktorú by odmietol ktorýkoľvek slušný vedecký časopis). Dokument FDA je vymyslený a treba ho okamžite stiahnuť.

Ak bude FDA v tejto grotesknej šaráde pokračovať, spôsobí deťom nenapraviteľné škody a vedenie FDA budú jedného dňa žalované za zločiny proti ľudskosti.“

Určite si prečítajte celú správu na webovej stránke AFLDS.

Zbohom vysoký krvný tlak

, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Určitých lidí budeme musieť povesiť, nedá sa nič robiť..

 2. vlastimila
 3. holistický prístup

  Svetová rada pre zdravie predstavuje detoxikáciu spike proteínov

  https://uncutnews.ch/weltgesundheitsrat-enthuellt-spike-protein-entgiftung/

  Žeby priznanie?!?

  • Miroslav Čižmár

   Len aby to nebol znova podvod na ľudí. Čítal som, že niektoré balenia vitamíu D obsahujú grafén.

   • Zaujímalo by ma, ktoré balenia. Kde ste to prosím čítali?

    • Miroslav Čižmár

     Niekde na telegrame som to čítal. Môže to byť dezonformácia, ale beriem do úvahy aj takú možnosť.

   • Proto si kupte veterinální přípraveK, který je čistý, protože se dává domácím zvířatům. Jmenuje se KOMBISOL AD3.

   • Vitamin D3 je otrova na potkanov,staci 5 minut byt na slnku,alebo D,zo stravy,ako rybie tuky

    • Nedrístaj! Nemáš o tom šajnu!

     • holistický prístup

      Janaz,

      TY a tie TVOJE vulgárne „MÚDRA“ – len sa predstavuješ – démon na pružinke vyskočil z krabičky …

    • Máš stopercentnú Pravdu, John👍👍👍!!!
     Zdá sa, že všetky divo žijúce zvieratá nás rozumovo a hlavne inštinktom absolútne predbehli! …veď aké „výživové doplnky“ užíva napr. lesná háveď? – a má krásnu hustú srsť či perie, bystrý pohľad, je zdravá, svieža a absolútne koncentrovaná až do svojho prirodzeného, nepredčasného skonu.
     To naozaj jedine debilnému človeku môže napadnúť taká absurdita, že treba potraviny nelogicky rozložiť na jednotlivé komponenty, a tie prípadne potom ešte nelogickejšie halabala pozliepať do absolútne nekompatibilného celku. Aj požadované pomery jednotlivých zložiek ktorejkoľvek komletnej potraviny človek svojou hlavou bukovou prehodnotí na totálne absurdum. Ani dodnes tento najúbohejší živočích na planéte Zem nepochopil, že oproti väčšine cicavcov má nôh iba polovicu, no chápania ani stotinu…a že práve táto jeho človečia „horlivosť“ na nenáležitom mieste je pôvodcom deväťdesiatich deviatich percent všetkých našich chorôb, ktoré si vyrábame my sami – babraním do komplexných potravín a prevracaním ich hodnôt naruby.
     Jasný príklad toho, že aktívny hlupák je pre spoločnosť aj pre všetko živé navôkol tisíckrát nebezpečnejší, ako totálny leňoch.
     Potrava pre všetky živé bytosti na Zemi mala dokonalé zloženie! Prečo ju ten najväčší debil – „človek“ – musel načisto zničiť ???

  • HPmclanok hovori o existencii „covid-19“,ktrory nekzistuje,tiez ,nie je dokazane ze sa daju Spike proteiny znicit,alebo vyhnat z tela,tie prirodne produkty,atd,su dobre na vela neduhov

 4. cas ukaze

 5. …vďaka za zaujím.informácie….článok v nemčine poskytuje kopec inform., no jasné je, že p.Malone sám priznal, že biológia bunie je zmanipulovaná, spike proteín sa ,,vakcínovaním“ dostáva do cel.tela – buniek, tkanín aj orgánu… celý svet sa teraz o tom dozvedá, verím tomu, že nastáva ,,čas pravdy „…….

  • Malone je kontrolovana opozicia,sam uvadza ze bol dva krat vaxxovany a veri na
   covid“,co je pre Elitu kriticke

 6. Veronika L.

  Naša vlastizradná proamická odsúhlasila ten panflet tučného opičiaka Naďa. Čo bude s nami Slováci? Toto je teraz dôležité a nie plandémia kovidu!

  • Ak to podpíšu a schvália, tak síce sa 10 rokov nebude dať zmluva zrušiť, ale stále ich od nás môže vyhnať Červená armáda 🙂

   • Redakcia tu

    VIDEO: Koľko pravdy znesieš? – InfoVojna
    [Prehľadávať doménu infovojna.sk] https://www.infovojna.sk › article › video-kolko-pravdy-znesies
    VIDEO: Koľko pravdy znesieš? Príhovor lekára a riaditeľa vznikajúcej TV Slovan MUDr. Petra Kotlára o súčasnej situácii a križovatke, na ktorej sa momentálne všetci nachádzame. Príhovor lekára a riaditeľa vznikajúcej TV Slovan MUDr. Petra Kotlára o súčasnej situácii a križovatke, na ktorej sa momentálne všetci nachádzame..

    • Pravdivé video, ale trocha všeobecné. Povedali by sme také konceptuálne. Je to výzva, ako by sa mali ľudia správať. No po vyše roku sú už ľudia rozdelení na 3 skupiny: 1. Ustráchané ovce (beznádejná skupina), 2. Bojovní vlci a 3. Tí, čo s tým všetkým nesúhlasia, ale boja sa alebo majú ešte čo stratiť (práca, postavenie, peniaze).

     Ide o to, ako vplývať na tú tretiu skupinu, aby 2+3 boli čo najpočetnejší, keď príde na lámanie chleba. My to robíme tým, že odhaľujeme pravdu a z času na čas dávame výzvy k protestom, bojkotom, ignorovaniu opatrení, podávaniu trestných oznámení a podobne. Viac sa moc zatiaľ nedá.

     U nás chýba vodca, za ktorým by ľudia šli. Samozrejme, vodca má aj nevýhody, že môže zaviesť ľudí do záhuby. Ale história ešte nič lepšie nevymyslela. Slabo organizované sedliacke povstania v minulosti na našom území boli krvavo potlačené.

   • Ale dá sa zrušiť. Neviem, kedy v histórii si USA robili ťažkú hlavu s nejakou zmluvou, ak im prestala vyhovovať. A Rusi kvôli nám proti Američanom bojovať nepôjdu, to je nad akúkoľvek pochybnosť.

    • Veď hej, to sme mysleli tak položartom. Keby Američania nechceli odísť, dalo by sa im napríklad vypnúť elektriku, odpojiť prípojky vody i kanalizácie, nezásobovať ich potravinami a podobne. Síce armáda by si to dokázala robiť aj vo vlastnej réžii, ale bolo by to pre nich dosť nepríjemné, tak možno by radšej aj sami odišli.

     • provokater

      toje jedná z miniuloh pre partizánov

     • „Stalo sa toto“:
      Hitler obsadil Čechy a Moravu a kolaborantská protektorátna vláda schválila dohodu o rozmiestnení nemeckých vojsk, čím „zlegalizovala“ okupáciu!

      Ešte raz – od 12.decembra 1941/Vojtech Tuka/ sme vo vojnovom stave s USA a kolaborantská protislovenská vláda schválila – zlegalizovala okupáciu SR po 81 rokoch BEZ JEDINÉHO VÝSTRELU!

      Toto je vlastizrada za vojnového stavu! Hrdelný zločin!

   • A čo keby ste si takéto kecy napísali na papier a vytreli nimi tiť. Som zvedavý či sa pri tom vyháňaní, ako prvý prihlásite do prvého radu a namaľujete si na hrudník pekne viditeľný a výrazný terč.

  • holistický prístup

   Aj keď to ktokoľvek z dosadených zločineckých psychopatov podpíše, tak tzv. „dohoda“ NIE je platná – tzv. „SR“ je „anektovaná“ (je to S.R.O.) – nie je v PROGRAMOVOM VYHLÁSENÍ!!!! a stále platí „povojnové“ rozdelenie „sfér vplyvu“!!!!! – nech sa ukážu všetci tí „právnici“ na čele s HA-HA-HA-RABIN-om …

  • Veronika,ako si to bude Elita priat,tak sa stane,ziadna sila ju nezastavi,nie je ziadny velky odpor proti Genocide a ziadny proti okupacii Slovenska ,vela ludi sa tesi,ze budu na nich zarabat,ako aj plno kkuriev,ktore pridu aj z okolitych krajin

  • hľadač pravdy

   Veronika L.,

   píšeš:

   ,,…Čo bude s nami Slováci? Toto je teraz dôležité a nie plandémia kovidu!“

   päť dní naspäť si uviedla:

   ,,Zabudli ste na proroctvá z Fatimy? Matka Božia dostatočne varovala svet prostredníctvom detí- pastierikov, lenže mnohí to berú na ľahkú váhu jej slová. Stačí, že na stolci sv.Petra sedí heretik Bergollio, ktorý výdatne podporuje NWO. Očkovací nátlak, prebrala aj naša katolícka vrchnosť viď hovorcu Kramaru. Je to nové náboženstvo, nemá nič spoločné s učením Krista.“

   Niečo by som k tomu napísal, ale zaujímalo by ma – ako by si odpovedala na otázku: Kedy dôjde k naplneniu Zjavenia apoštola Jána?

   a.) neviem, ale myslím, že za môjho života to nebude

   b.) možno tak za 100 rokov

   c.) ešte je na svete veľa pohanov, takže na ich obrátenie bude potrebných ďalších
   2000 rokov

 7. Známi z Fiľakova z dolniakov dostal po necelom mesiaci očkovania Johnsonom embóliu… a chcel len jednu včeličku, lebo si naivne myslel, že oklame systém a uľahčí si život ! Ach jo… skončil v nemocnici, ale našťastie to dal… a koľkí nedali???

 8. Redakcia – myokarditída je odkedy subjekt?!
  „Myokarditída po vakcíne má do 5 rokov 50% úmrtnosť“

  – čo to je?! Královstvo krivých zrkadiel?!

 9. Po prečítaní tohto článku https://cz24.news/harabin-mikasove-vyhlasky-nikdy-neplatili-a-nalez-us-sr-to-potvrdil-je-vasou-povinnostou-zo-zakona-okamzite-podat-trestne-oznamenie-za-zneuzivanie-pravomoci-verejneho-cinitela-z-c-300-2005-%c2%a7/ ma napadla len jedna vec !
  Ak by som bol podnikateľom, ktorí „vďaka“ všetkým týmto nezákonným vyhláškam a opatreniam zbankrotoval, tak by som do tých trestných oznámení išiel, rovnako aj proti zamestnávateľovi, ktorí ma na základe ich (vyhlášok & opatrení) neplnenia prepustil ! Nič by som im nedaroval, absolútne nič !!! Kým sa toto nerozbehne, tak si budú stále dovoľovať, klamať, zastrašovať a manipulovať ľudí ! Ministerskí hazli a spol. !!!

 10. preco: “ ze mali sme…..?“ A uz ho nemame? Kto ho nema? Mozno ten kto pisal tennadpis ale vacsina ho ma este stale !!!

 11. vlastimila

  hallo redakcia badatela, co sa deje s mojimi prispevkami??
  Ak jecenzura, prosim, alenehrajte sa na Facebook, Twitter etc. …..alebo je tam nejaky hacker..?!

  • Čo by sa dialo? Žiadne nie sú pozdržané.

   • holistický prístup

    redakcia,

    čo stým?!?- „vlastimila“ = „libuse“ = „vlastimila ostra“ = mnoho iných – hlavne, že ste si kopli do mňa s takou … ako to len správne vyjadriť … tisíchlavou saňou?!?

  • Vlastimila, chvilku to trva,aj ja som si to v minulosti myslel

 12. Peter Galbavý

  AD3E používam. Týždenne kávovú lyžičku. Cenovo výhodné

 13. D3 je otrova na potkanov,period, 5 minut na slnku staci,alebo zo stravy,ako ryby

 14. …aj Malone je teda úplne zmanipulovaný a ,,divný“…verí na niečo, čo nie je a dá si niečo, čo škodí….

Pridajte komentár

*