Úvaha: Preklasifikováva sa veľký počet prípadov chrípky na covid?


Print Friendly, PDF & Email

Úvaha: Preklasifikováva sa veľký počet prípadov chrípky na covid?

(Jon Rappoport, blog.nomorefakenews.com) – Zdá sa, akoby mnohé prípady covidu boli rôznymi spôsobmi vykonštruované. A zďaleka najrozšírenejšou stratégiou sa ukazuje preklasifikovanie. Covidom sa nazýva chrípka.

Na to, aby sme to videli, nepotrebujeme tabuľky ani grafy. Máme to priamo pred očami.

Príliš široká definícia covidu a nespoľahlivé testy

Definícia prípadu covid umožňuje označiť zaň aj chrípku. Na definícii nie je nič jedinečné. Napríklad kašeľ, alebo triaška a horúčka, by predstavoval „mierny prípad covidu“.

Vyžadoval by sa aj pozitívny test na SARS-CoV-2, lenže, ako som už ukázal v mojich nedávnych článkoch o teste, získať falošne pozitívny výsledok je veľmi ľahké.

Stačí len nechať test bežať na viac ako 35 cykloch. Väčšina laboratórií robí test pri 40 cykloch. Cyklus je kvantový skok na zosilnenie vzorky odobratej od pacienta. Keď vykonávate test pri viac ako 35 cykloch, rinú sa falošne pozitívne výsledky ako voda z požiarnej hadice.

Takže… príznaky bežnej chrípky plus falošne pozitívny PCR test… a voilà, máte prípad covidu.

Majte na pamäti, že v prevažnej miere je väčšina prípadov covidu mierna. Povedané inak, sú k nerozoznaniu od bežnej chrípky.

Je tu však komplikácia a my sa v nej nechceme zamotať. Ďalšou otázkou je: Čo je prípad chrípky? Čo ňou naozaj je?

Pre zodpovedanie tejto otázky urobil veľa výskumník Peter Doshi.

V decembri 2005 uverejnil britský Medical Journal (online) jeho šokujúcu správu, ktorá vyvolala triašku v budovách organizácie CDC (americké Centrum pre kontrolu ochorení), ktorej „odborníci“ zvykli hovoriť tlači, že v USA zomiera na chrípku každoročne 36 000 ľudí.

Toto je citát z Doshiho správy „Sú počty úmrtí na chrípku v USA skôr PR než veda?“ (BMJ 2005; 331:1412):

„Podľa štatistiky CDC, „chrípka a zápal pľúc“ si v roku 2001 v USA vyžiadali 62 034 životov – z čoho 61 777 sa dalo pripísať na vrub zápalu pľúc a 257 chrípke a len v 18 prípadoch bol pozitívne identifikovaný chrípkový vírus.“

Bum.

Nielen úmrtia na covid, ale aj na chrípku sa zle interpretujú

Viete, CDC vytvára jednu spoločnú kategóriu, zlučujúcu dovedna úmrtia na chrípku a na zápal pľúc. Prečo to robia? Pretože mylne predpokladajú, že úmrtia na zápal pľúc sú komplikáciami vyplývajúcimi z chrípky.

Ide o absurdný predpoklad. Zápal pľúc má množstvo príčin.

Ale čo je ešte horšie, pri všetkých úmrtiach na chrípku a na zápal pľúc sa len u 18 preukázala prítomnosť chrípkového vírusu.

CDC preto mohla s istotou povedať len toľko, že v roku 2001 zomrelo na chrípku 18 ľudí. Nie 36 000. Takže 18 úmrtí.

Vo svojom hodnotení zverejnených štatistík CDC o úmrtiach na chrípku Doshi pokračoval:

„Údaje CDC z obdobia rokov 1979 až 2001 ukazujú priemerne 1348 úmrtí na chrípku ročne (v rozpätí od 257 do 3006).“

Tieto čísla sa vzťahujú na chrípku, oddelene od zápalu pľúc.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Tento počet smrteľných obetí je očividne ďaleko nižší, než dlho omieľané číslo 36 000.

Keď ale pridáte rozumnú podmienku, že laboratórne testy musia u pacientov chrípkový vírus aj skutočne nájsť, počty každoročných úmrtí na chrípku klesnú ešte prudšie.

Povedané inak, všetko je to propagácia a reklamný trik.

Ešte sme však neskončili. Lebo… aké testy používali výskumníci na zistenie toho, že išlo 18 prípadov skutočnej chrípky, u ktorých bol zistený a identifikovaný vírus? Odpoveď: neznáme.

Je celkom pravdepodobné, že test v skutočnosti chrípkový vírus vôbec neizoloval. Izoloval iba nejaký marker, ktorý sa, bez dôkazu, POVAŽOVAL za jedinečný pre chrípkový vírus.

Ak je to tak, potom sa v populácii našlo NULA prípadov skutočnej chrípky.

Namiesto nej sme mali „chrípke podobné ochorenie“. Zimnica, triaška, kašeľ, horúčka, zápal dýchacích ciest, únava; všadeprítomné symptómy, popisujúce každoročne celosvetovo asi miliardu prípadov ochorenia.

Čo je potom príčinou ochorení a úmrtí?

A príčina tej miliardy prípadov? Žiadna jediná príčina neexistuje. Naopak, je veľa faktorov, počínajúc náhlymi zmenami počasia až po znečistenie vzduchu, podvýživu, nedostatočnú hygienu… a tak ďalej.

Keď je to tak, môžeme teraz povedať: Veľmi veľa prípadov FALOŠNEJ CHRÍPKY sa teraz preklasifikováva na FALOŠNÝ COVID.

Takže sa dostávame k realite.

Medicínsky kartel „objavuje“ (trhy) obrovské počty takzvaných jedinečných ochorení – každé z nich s údajne špecifickou príčinou: vírus A, vírus B, vírus C…

Na každý vírus musí byť aspoň niekoľko vysokoziskových liekov, ktoré ho údajne zabíjajú. A na každý vírus musí byť vakcína, ktorá ochoreniu predchádza.

Nasledujú miliardy a bilióny ziskov.

A tiež KONTROLA. Ovládanie myslí.

Pretože populácia je neúnavnou propagandou pripravovaná veriť rigidnej predstave o jednom mikroorganizme pre každé ochorenie.

A keď nastane správny čas, môže medicínsky kartel dokonca vyhlásiť, že svet pustoší nový choroboplodný zárodok a oni musia „zničiť dedinu, aby ju zachránili“.

Čo je psychotická fikcia, uprostred ktorej sa práve nachádzame.

Záver

Svätá cirkev biologickej mystiky potrebuje vašu podporu. Venujte jej svoj čas, peniaze, živobytie, budúcnosť, vernosť, vieru.

Ak to robíte, ste ich najdôležitejší produkt.

Zbohom vysoký krvný tlak

Auror: Jon Rappoport, Zdroj: blog.nomorefakenews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jose Mourinho

  Chripka aj vsetky ine choroby zmizli ostal len covid neexistuje uz ani len pojem „prechladnuty“ resp. nadcha..a aj vsetci osprosteni svedkovia covidovi co sa daju zaockovat a pomru tak budu mat v umrt.liste opat covid..amen

 2. „Výskum ukazuje, že deti narodené ženám so širšími bokmi sú inteligentnejšie…“
  hm,rozmýšľam ako asi vyzerali matky niektorých našich politikov?

  štúdia tu https://www.badatel.net/studia-zistila-aky-vplyv-ma-velkost-zenskeho-zadku-na-zdravie-a-inteligenciu/

 3. https://www.ac24.cz/-/chirurg-noseni-rousek-na-verejnosti-je-nesmysl/
  Chirurg: Nošení roušek na veřejnosti je nesmysl

 4. https://www.banned.video/watch?id=604e7c0ea9094c43c2bb7bb1
  BREAKING: Marvelous Marvin Hagler Executed By COVID-19 Vaccine
  Mimoriadne správy: Úžasný Marvin Hagler bol popravený (zavraždený) COVID-19 vakcínou

 5. Mne celá táto rok vlečúca sa covidfraška pripadá ako morbídna divadelná hra, zinscenovaná elitou počas jej totálneho delíria. Javí sa ako (viac-menej) slúžiaca na uspokojenie narcistického ega či na rozohnanie nudy tej partie, ktorá už načisto stratila súdnosť.
  Kedysi na pohladenie otupenej, citovo vyprahnutej duše stačili „mocným“ preteky kohútov alebo býčie zápasy, dnes „bohom“ vyvolená skupina presedlala na stupňujúce sa týranie ľudstva. Koľká to zábava!
  …a skorumpované nevládne vlády za mešec strieborných tancujú, ako likvidátorská čata píska. Stádečko, ak chce prežiť, je nútené víkend čo víkend stáť v radoch, aby opakovane odovzdalo to najcennejšie, čo ho odlišuje od ostatných – svoju identitu. A to za pomoci úplne – a v najbližších dňoch už totálne absolútne – jalových, vôbec nič nevypovedajúcich testov…
  …takže až také neúrodné tie testovacie tyče asi nebudú, všakže?

  To sa fakt na celej tejto horror-planéte nenájde ani jediný goliáš, ktorý by sa aspoň pokúsil túto rozbehnutú, šialenú apokalypsu zastaviť?

  Stvoriteľ musí plakať… ak však dal raz ľuďom slobodnú vôľu, nemôže im ju vziať…
  Navyše, aj tí vrahovia sú Jeho deti…

  (dávam sem oba linky, aby boli pokope):

  https://tadesco.org/neni-to-zadna-vakcina-ale-operacni-system/

  https://mail.google.com/mail/u/0/#inbox/QgrcJHrhzcJgjFQvrjvZcMBXdLLhXLpSJcl

  • VAKCÍNY proti COVIDu-19. Prion (PrPSc) je odborný názov popisujúci chybnú formu tzv. prionovej bielkoviny (PrPc). Prion je infekčná bielkovina zodpovedná za encefalopatiu.

 6. Ziskat falosne pozit. test je lahke… PCR… A u AG je to este lahsie… staci na neho kvapnut pomarancovu stavu, kokakolu alebo nieco kysle a mate falosne pozit. test…

 7. Redakcia – mimo tému, ale nová téma – zdroj info Harabin – Infovojna – údajný Hegerov návrh na daň z nehnuteľnosti je 1,6% z trhovej ceny, t. j. pri trhovej cene bytu za 100.000 eur má byť daň 1.600 eur!

  Takže – psychopat z Trnavy, ktorý žije v novom, ale neskolaudovanm dome, zatiaľ zaplatil namiesto 10-tisícovej pokuty len 500, a pokiaľ ho neskolauduje – nebude platiť dane z nehnuteľnosti – len 500-eurové pokuty?!

 8. Metoda PCR detekuje pouze přítomnost nukleové kyseliny. Nehledá živé buňky nebo viry a už vůbec nějakou nemoc. Pro diagnostiku chorob je naprosto nevhodná a výsledky bez jiných klinických vyšetření, např z krve jsou k nepoužití. Na to poukazují i samotní autoři této metody. Nic platné, testuje se jak o závod. Při Ct nad 40 je vůbec zázrak, že jsou i nějací negativní. Je logické, že pozitivně testovaní nemají v 90% případů žádné příznaky. Ono jim skutečně vůbec nic není a neměli by být v karanténách. Proto také studie potvrdila, že bezpříznakoví nejsou infekční. Je to naprosto logické. Celá metoda PCR se tak stala metodou kterak z hovna uplést bič a tím bičem práskat. Toť základ tohoto globálního megapodvodu na lidstvu. Vždyť je to tak průhledné…
  V žádném případě se nenechávejte očkovat! To je oč tu běží. Rozhodně ne těmi západními vakcínami. Pokud EU selhala ve vakcínách, pak by paradoxně bylo vhodné celé EK poděkovat! Zachránili, nebo alespoň prodloužili tím dost životů.

 9. https://otevrisvoumysl.cz/geert-vanden-bossche-rizika-plosneho-ockovani-proti-covidu-19/
  Geert Vanden Bossche – Rizika plošného očkování proti Covidu-19
  Ve zkratce…
  Geert Vanden Bossche, vývojář a zastánce vakcín, sdílí svoje podněty o rizicích plošeného očkování proti covidu a vyzývá k jeho okamžitému zastavení. Ve videu jednoduše a detailně vysvětluje, proč tato očkovací kampaň představuje pro lidstvo obrovské nebezpečí.

 10. S touto smutno-radostnou správou sa musím hneď začerstva s čitateľmi Bádateľa podeliť:

  http://www.hlavnydennik.sk/2021/03/15/nemecko-pozastavuje-ockovania-vakcinou-astrazenecy/

  Žeby začalo v Európe svitať na lepšie časy?

 11. Je nepríjemne udivujúce, že mainstreamoví moderátori tomu, čo sú nútení do éteru hlásať, aj sami nakoniec uveria…chúdence deti takto zmanipulovaných rodičov!

  …alebo je v tom niečo iné?

  https://www.hlavnydennik.sk/2021/03/05/rozzureny-viktor-vincze-sa-hadal-s-fanusikmi-v-komentaroch-takto-ste-ho-este-nevideli/

 12. Jednoduchá

  Emily to čo ste tu dala za link o 11-tej ??? ….a vôbec, ste tá osoba za kt.sa vydávate???…začínam pochybovať už o mnohých z Vás………

  • Pani Jednoduchá, k Vašej otázke „čo som to tam dala za link“ – o cca 11. hod. som odoslala dva linky; čo sú zač – z odborného hľadiska aj celkovo mi obsah oboch linkov dáva vnútornú logiku a je v súlade s mojimi doterajšími skúsenosťami s hypoglykemickými vakcínami. (Ak by som zverejnila nejaký kontroverzný článok, určite by som k nemu zaujala svoj postoj. Teda v prípade, že by text nebol 100%-ne jasný.)
   Čo sa týka Vašej otázky, či som tá osoba, za ktorú sa vydávam – nevydávam sa za nikoho; pod komentáre sa nepodpisujeme nikto, ani to nie je potrebné. Priradenie loga ku komentárom je výlučne v kompetencii redakcie (prípadne šikovného „ítéčkara“, resp. programátora, čo ja nie som). Toľko z technického hľadiska. A z obsahového – no keby redakcia jedného dňa nepriradila ku komentárom príslušné logo autora a ešte keby aj poplietla mená či pseudonymy pravidelných komentátorov, myslím, že aj tak k väčšine textov by som autora priradila bez problému – podľa štýlu písania, stavby textu a ďalších špecifických znakov, t. j. podľa idiolektu (napadol mi P. O. Hviezdoslav s typickým „ó“ na začiatku básní).
   Naša včelička Jean (predtým Eva) používala v minulosti dve logá, a prišli sme na to, že ide o totožnú osobu, pamätáte si?

Pridajte komentár

*