Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Klamú o všetkom: počtoch denných prípadov, hospitalizáciách i úmrtiach. Prečo to robia?


Print Friendly, PDF & Email

Klamú o všetkom: počtoch denných prípadov, hospitalizáciách i úmrtiach. Prečo to robia?

Ministerstvo zdravotníctva a vláde prisluhujúce médiá nás na dennej báze zásobujú množstvom rôznych čísel, ktoré majú údajne vyjadrovať aktuálny priebeh pandémie. Dovolíme si tvrdiť, že bezostyšne klamú, a to takmer vo všetkom.

Svojimi lžami tak vytvárajú zdanie pandémie, ktorá tu v skutočnosti žiadna nie je. Následne, na základe tejto masovej halucinácie, potom vláda zavádza obmedzenia a likviduje ekonomiku. Alebo povedané v krátkosti – páchajú úmyselnú sabotáž štátu. Vlastizradu. Hrdelný zločin.

Poďme sa teraz pozrieť, akými spôsobmi falšujú rôzne ukazovatele. Následne v druhej časti článku si rozoberieme aj to, prečo to robia a akú majú pre likvidáciu ekonomiky a životov ľudí motiváciu.

1. Falšovanie počtov nových denných prípadov covidu

Nové denné prípady sa počítajú na základe počtu pozitívnych PCR testov. A tu je pes zakopaný, pretože PCR testy sú až do špiku svojich imaginárnych kostí podvodom.

Po prvé, už samotný vynálezca PCR metódy, laureát Nobelovej ceny Kary Mullis tvrdil, že nie sú vhodné na diagnostiku infekčných ochorení, pretože pri ich (ne)vhodnom nastavení môžete nájsť prakticky čokoľvek v hocikom. (zdroj)

Po druhé, PCR testy majú vysokú mieru falošnej pozitivity, to znamená, že ukážu pozitívny výsledok, aj keď žiadny vírus sa vo vzorke nenachádza. Jediné, čo stačí urobiť, je nastaviť privysoký počet cyklov amplifikácie pri vyhodnocovaní testu.

Odporúča sa menej ako 28 cyklov. Hlavný hygienik USA povedal, že všetko nad 35 už nemá výpovednú hodnotu. (zdroj – hovorí to od približne 40. sekundy videa)

No a hádajte, koľko cyklov sa používa? Mikas písomne potvrdil, že je to 40 až 50 cyklov. (zdroj) Inými slovami, hodenie mincou má vyššiu výpovednú hodnotu ako takto nastavené PCR testy.

Po tretie, PCR testy nevedia rozlíšiť chrípku od covidu. Hádajte, aké je teraz obdobie? Správne, práve teraz sa nachádzame v chrípkovom období.

Čiže počty chrípok a iných respiračných ochorení stúpajú a mnohé z nich úrady na základe falošných PCR testov klasifikujú ako „covid“. Tu máte odpoveď na otázku, kde minulý rok zmizla chrípka a zápaly pľúc – boli preklasifikované na Covid-19!

Presne o tom píše aj známy britský aktivista David Icke vo svojom článku, ktorý sme vám nedávno preložili (zdroj).

Inak vedeli ste, že štát udelil Pavlovi Čekanovi vysokú dotáciu na vývoj testov, ktoré by to vedeli odlíšiť? (zdroj) Pavol Čekan to je ten veľký vedec, ktorý sa odnikadiaľ, ako prízrak z jasného neba, zrazu zázračne objavil začiatkom „pandémie“.

Od udelenia dotácie je však podozrivé „ticho po pěšinke“. Tie testy vraj napokon vyvinul, no úrady odmietajú odpovedať na otázku, či sa dnes u nás používajú PCR testy, ktoré dokážu odlíšiť chrípku od covidu. No a kto mlčí, ten svedčí. Takže asi nedokážu.

Okrem toho, pred časom dokonca aj portugalský súd zrušil ľuďom karanténu s odôvodnením, že PCR testy nedokážu spoľahlivo detegovať infekciu Covid-19. (zdroj)

Suma sumárom, ministerstvo zdravotníctva si pomocou manipulácie cyklov môže nastavovať PCR testy ako chcú – keď chcú viac prípadov, cykly zvýšia, keď menej, tak znížia. Ako gombíkom hlasitosti na rádiu.

Zdá sa, že momentálne šponujú cykly do výšav a počty „pozitívnych“ prípadov tak utešene rastú. Podľa nás je to celé obrovský podvod!

2. Falšovanie počtov hospitalizácií

Poviete si, no dobre, pozitívne prípady možno falšujú, ale ako dokážu oklamať počty chorých v nemocniciach, veď tí pacienti sú tam reálne chorí?!

Otázka však nie je, či sú chorí, ale na čo sú chorí? Keď máte falošný PCR test, tak nie je nič ľahšie, ako si vyrobiť aj pacientov chorých na covid.

Pamätáte, je práve chrípková sezóna. Aj po minulé roky bolo v nemocniciach veľa ľudí s chrípkou alebo zápalom pľúc. Dnes, keď otestujú týchto ľudí falošným PCR testom, tak z časti chorých na chrípkou a zápal pľúc sú zrazu chorí na covid. Aké jednoduché!

Nezabúdajte, že celkový počet lôžok v našich nemocniciach je okolo 30 tisíc. Priemerná obsadenosť je okolo 10 až 15 tisíc. To sú pacienti hospitalizovaní na rôzne ochorenia – srdce, cievy, žlčník, črevá, rakovinu, respiračné ochorenia, atď.

No a teraz vezmite ten falošný PCR test a otestujte všetkých hospitalizovaných, čo sa dnes reálne robí pred vstupom do nemocnice. Ak otestujete 10 000 ľudí a falošná pozitivita testu je 20%, tak zrazu máte 2 000 „covidových“ pacientov. Opäť, aké jednoduché! A šaráda sa môže začať.

Toto však nie je jediný spôsob, ako sa falšujú počty hospitalizovaných.

Nedávno sme priniesli článok (zdroj) s odhalením toho, ako počas druhej vlny presúvaním pacientov z oddelenia na oddelenie alebo z nemocnice do inej nemocnice znásobovali počty hospitalizovaných, lebo každý príjem sa počítal ako samostatná hospitalizácia.

Týmto spôsobom z 1 covidového pacienta kľudne vyrobili aj 4 či 5 hospitalizovaných pacientov. No a zdá sa, že v súčasnej tretej vlne v tejto praxi pokračujú, o čom vypovedá aj lekár MUDr. Čičala vo svojom statuse na Facebooku. (zdroj)

3. Falšovanie počtov úmrtí

Teraz už asi správne tušíte, že podobným spôsobom, ako vyrábajú falošných hospitalizovaných, zrejme vyrábajú aj falošné úmrtia. Teda falošné nie v zmysle, že tí ľudia neumreli, ale na čo umreli. Alfa a omega je aj v tomto prípade falošný PCR test.

Ľudia umierajú každý deň – na srdcovodcievne ochorenia (infarkty, mŕtvice), rakovinu, ochorenia tráviacej sústavy, respiračné ochorenia, atď. V priemere zomrie u nás každý deň okolo 150 ľudí.

Ak však disponujete falošným PCR testom s povedzme 20% falošnou pozitivitou a týmto testom otestujete 150 nebožtíkov, zrazu máte 30 úmrtí na covid!

No povedzte, nie je to geniálne? Jediná vec, ktorú potrebujete na zinscenovanie podvodnej pandémie je obyčajný falošný PCR test. Všetko ostatné už do seba zapadne ako ozubené kolieska v hodinkách.

A to sa nebudeme púšťať do témy, že počet úmrtí na „covid“ viete umelo zvýšiť napríklad aj tak, že budete pacientom odopierať účinnú liečbu (ivermektín), predpisovať im smrteľné lieky (remdesivir) alebo ich intubovať na ventilátory. (zdroj)

Tých možností, ako vyrábať v nemocnici klientov pohrebných služieb, je vskutku takmer neobmedzene. Stačí si len vybrať a prípadne ich pravidelne striedať, aby to nezačalo byť niekomu podozrivé.

Takže, milí čitatelia, ako vidíte, celá táto tragikomédia s názvom „pandémia“ je jeden obrovský kolosálny podvod.

Prečo vláda a ministerstvo zdravotníctva vyrábajú falošnú pandémiu

Teraz sa isto pýtate, prečo by to vláda celé robila? Čo by z toho mali? Veď takéto niečo by bola predsa sabotáž, či dokonca vlastizrada!

Áno, presne o to sa jedná a jedného dňa sa za tieto zločiny aj budú zodpovedať. Máme také zlé tušenie, že sa tu možno raz budú oprašovať šibenice či gilotíny v múzeách.

Nateraz však tresty za tieto zločiny proti ľudskosti nechajme bokom a poďme sa pozrieť, prečo to vlastne robia, aký môžu mať motív. Treba si uvedomiť, že tu nejde len o problém našej krajiny. Agenda podvodnej pandémie je celosvetová.

Tunajší politici sú len bábky a o opatreniach rozhodujú len naoko. V skutočnosti dostávajú príkazy zo zahraničia – z EÚ, Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), Svetového ekonomického fóra (WEF) a ďalších lobistických skupín.

Následne tieto príkazy od svojich bábkovodičov už potom len transformujú do domácich zákonov, vyhlášok a nariadení.

Za falošnou pandémiou sú dva základné motívy – ekonomický a mocenský. Toto by bola téma na samostatný článok či sériu článkov. Pokúsime sa však čo možno najstručnejšie ozrejmiť tieto dva motívy.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

1. Ekonomické motívy falošnej pandémie

Pandémia je v podstate prezlečená kríza kapitalizmu. Totiž na to, aby sa kapitalizmus udržal pri živote, potrebuje neustále rásť (ako rakovina). Keď sa zastaví rast, kapitalizmus skolabuje.

V 80-tych rokoch 20. storočia boli na pokraji ekonomického kolapsu tak Spojené štáty, ako aj Sovietsky zväz. Spojené štáty (a západný blok) pre krízu kapitalizmu a vyčerpanie zdrojov rastu, Sovietsky zväz pre iné príčiny (vysoké výdavky na zbrojenie, jednostranne zameraná štruktúra ekonomiky a dlho pretrvávajúce nízke ceny vývozných surovín).

V podstate bola len otázka, kto padne prvý. No a prvý padol Sovietsky zväz a celý východný blok, ktorý bol naň naviazaný. Západu sa tak otvoril nový „životný priestor“ pre rast – získal nové trhy a príležitosti na drancovanie bývalých socialistických krajín.

Po čase sa však aj tento nový zdroj rastu vyčerpal. Surovinové zdroje sú obmedzené a ďalšie teritóriá na drancovanie došli tiež. Neskoršie vojny v Iraku, Afganistane, Líbyi či Sýrii boli hlavne o získaní ďalších surovinových zdrojov, no nestačilo to.

Zdroje rastu kapitalizmu sa vyčerpali a v roku 2008 prišla kríza odštartovaná pádom Lehman Brothers. Táto kríza nikdy neskončila a v podstate pretrváva dodnes. Kolaps západu bol oddialený masívnym tlačením peňazí a udržiavaním takmer nulových úrokových sadzieb.

Nulové sadzby centrálnych bánk a jednopercentné sadzby hypoték však nie sú normálne, a to aj napriek tomu, že mnoho ľudí si na ne už časom zvyklo. Normálne sadzby centrálnych bánk sú možno 2% až 5% a sadzby hypoték 3% až 7%.

Takéto udržiavanie systému pred kolapsom fungovalo od roku 2008 takmer 12 rokov (viac ako by človek veril, že to dokážu naťahovať). Večne to však trvať nemohlo.

V roku 2020 sa situácia na finančných trhoch výrazne zhoršila a opäť hrozil pád systému s následnou hyperinfláciou. Preto prišiel ďalší spôsob, ako pád ešte na chvíľu oddialiť. Zabrániť sa mu totiž nedá – „Čo prísť má, to prísť musí“.

Tým spôsobom na oddialenie pádu a zabránenie hyperinflácie bolo utlmenie ekonomickej aktivity. A sme pri jadre veci!

Otázka: Ako celosvetovo utlmiť ekonomickú aktivitu?

Odpoveď: Zinscenovaním falošnej pandémie a s ňou spojených lockdownov.

Ďalej už viete, ako to celé prebiehalo. Problém je, že aj tento nástroj je len dočasný a pádu systému spojeného s hyperinfláciou nezabráni. Svedkami sme toho dnes, keď začali ceny všetkého raketovo stúpať.

Takže zhrnutie – ekonomickou príčinou falošnej pandémie je kríza kapitalizmu spojená s vyčerpaním zdrojov rastu. A bez rastu kapitalizmus skolabuje.

2. Mocenské motívy falošnej pandémie

Po celý čas ľudskej histórie, keď chceli mocní získať viac moci či bohatstva, tak napadli iné štáty. Tým získali cudzí kapitál a tiež ľudské zdroje, ktoré následne vykorisťovali.

S rozvojom vedy a zdokonaľovaním zbraňových systémov však vojny boli čoraz brutálnejšie, s väčším počtom obetí a hlavne sa pri nich ničila aj infraštruktúra – viď posledná Druhá svetová vojna.

V dnešných časoch pri existencii atómových zbraní by celosvetový konflikt znamenal vyhladenie úplne celého ľudstva, teda vrátane tých mocných.

Takže klasická vojna medzi štátmi v súčasnosti už nie je možná.

Medzičasom tiež došlo ku globalizácii. Mocní dnes vlastnia takmer všetko naprieč svetom. Klasická vojna by tiež znamenala, že si mocní budú ničiť svoj majetok (infraštruktúru) v inom štáte. To pre nich nie je príliš lákavé.

Ďalšia vec, ktorá sa udiala, bola revolúcia v technickom pokroku a robotizácii.

Dnes už mocní nepotrebujú toľko ľudí ako v minulosti. Dnes si už v mnohom vystačia s robotmi, umelou inteligenciou a minimom „obslužného personálu“. Na to nepotrebujú 7,8 miliardy ľudí. Vystačili by si aj s miliardou či dokonca s polovicou miliardy.

Za posledných 100 rokov narástla populácia z asi 2 miliárd na dnešných takmer 8 miliárd ľudí a s tým je spojené aj nadmerné využívanie „ich“ vzácnych zdrojov a rôzne ekologické problémy (znečistenie, zmena klímy, atď.).

No a teraz si vezmime skupinu extrémne mocných a bohatých tvoriacich 1% populácie (možno len 0,01%), ktorí vlastnia 99% všetkého bohatstva na planéte. Vlastniť sa už viac príliš nedá (len to zvyšné 1%).

Ak ste natoľko bohatí, že vlastníte všetko (stovky obrovských haciend, luxusné autá, jachty, súkromné triskáče či všetky významné nadnárodné firmy na svete), o peniaze vám potom už nejde. Ide vám hlavne o moc a tiež o „kvalitu vášho života“.

Tí najbohatší na planéte usúdili, že zvyšných 99% „neužitočných jedákov“, ktorí vlastnia jeden byt na sídlisku a jedno 10-ročné auto, spotrebovávajú príliš veľa z „ich“ vzácnych zdrojov a navyše ešte aj znečisťujú „ich“ planétu množstvom odpadu.

No a keďže na vykorisťovanie už vďaka spomínanému technickému pokroku nepotrebujú toľko ľudí ako v minulosti, tak sa tých „neužitočných jedákov“ rozhodli zbaviť.

Ale ako sa zbaviť takého množstva ľudí?

Samozrejme postupne. Ak by to urobili naraz, to by si plebs mohol všimnúť, že ho chcú vyhubiť.

Plán je tak na 5 až 10 rokov – pomocou falošnej pandémie, smrteľných vakcín, ekonomickej devastácie, hladomoru a možno satanisti neodolajú a prikročia aj k nejakým lokálnym krvavým občianskym vojnám.

Po plánovanej depopulácii falošnou pandémiou majú v budúcnosti väčšinu práce pre bohatých vykonávať roboti, umelá inteligencia a na zvyšné obslužné činnosti im bude stačiť možno 5% až 10% súčasnej populácie.

Avšak tí, čo prežijú, už nebudú slobodní ľudia. Má vzniknúť novodobá technokratická totalita, kde budú ľudia pod neustálym dohľadom. Preto teraz zavadzajú tie covid pasy. Neskôr ich chcú rozšíriť o digitálnu menu, zdravotné záznamy, školské záznamy, pracovné záznamy a ďalšie veci.

Všetko bude centralizované a bežní ľudia pod absolútnym dohľadom. A ak by niekto rebeloval, tak ho jednoducho vypnú – zablokujú mu digitálny pas, bez ktorého sa nikam nedostane, nič nenakúpi, nikto ho nezamestná, atď. – predstavu zrejme máte.

Tiež si všimnite tie celosvetové snahy presúvať ľudí preč z vidieka do miest, napríklad aktuálne u nás vyhlasovaním nových národných parkov a chránených území. Podobné aktivity však prebiehajú celosvetovo, je to centrálne riadený proces.

To preto, lebo v mestách sa budú ľudia ľahšie kontrolovať, nič si nedopestujú ani nič nedochovajú. Inými slovami, budú úplne závislí na systéme.

No a vidiek bude rezervovaný pre „elitu“. Tam budú mať svoje haciendy a prírodné rezervácie, čistú nedotknutú prírodu len sami pre seba, nebudú sa s ňou musieť deliť s plebsom.

Plebs uväznia v mestách, každých pár mesiacov sa bude musieť očkovať „posilňujúcou dávkou“, nebude nič vlastniť a bude šťastný. Určite ste už to motto počuli, autorom je Klaus Schwab zo Svetového ekonomického fóra, ktorý povedal:

„V roku 2030 nebudete nič vlastniť a budete šťastný.“

Záver

Takže teraz už v kocke viete, o čo v tejto falošnej pandémii ide a máte dve možnosti:

Možnosť prvá – byť poslušný a nechať sa v priebehu najbližších pár rokov vyhubiť. Ak náhodou so šťastím prežijete, tak zvyšok života budete vy i vaše deti žiť ako otroci v globálnej technokratickej totalite.

Možnosť druhá – vzbúriť sa, kým sa to ešte dá a nenechať sa vyhubiť ani zotročiť. Odpor a občianska neposlušnosť voči tyranii je momentálne jediná cesta, priam občianska povinnosť!

Začať môžete s bojkotom protizákonných opatrení. Ostatné veci prídu potom, teraz však treba hlavne s odporom začať.

Už nie je čas na okolky a pekné reči. Sme vo vojne. Vo vojne zvrhlých a parazitických „elít“ proti zvyšku ľudstva. Preto je načase, aby ste sa adekvátne tomu aj správali.

A všetci covidoví zločinci, kolaboranti elít a vlastizradcovia si môžu byť istí, že bude s nimi nemilosrdne naložené.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://cz24.news/kanadska-media-ignoruji-2-miliony-dolaru-uplatku-ktere-pfizer-zaplatil-lekari-podporujicimu-ockovani-deti-jenze-takto-to-funguje-uplne-vsude/
  Kanadská média ignorují 2 miliony dolarů úplatků, které Pfizer zaplatil lékaři podporujícímu očkování dětí. Jenže takto to funguje úplně všude!!!!

 2. Ďakujeme tímu Bádateľa za veľmi dobre spracovaný článok, ukázanie reality. Kiež by to takto u nás každý videl.

  • Hovno!
   „Takže teraz už v kocke viete“ – niektorí vieme už 2-3 roky!

   „Možnosť prvá – Možnosť druhá “ – opäť duálny systém – židovina! Ja mám „25“ možností!

   „Ďalšia vec, ktorá sa udiala, bola revolúcia v technickom pokroku a robotizácii.“ . správne – Ďalšia vec, ktorá sa udiala, bola revolúcia v technickej MODERNIZÁCII a robotizácii. Pretože POKROK SA VIAŽE výhradne k vyspelosti spoločnosti a civilizácie – ostatné je technocká modernizácia – a momentálne modernizácia otroctva – takže ŽIADEN POKROK!
   ———————————————–
   Záver – tento článok je „lož“ o lži! 99% pravdy a kvapka jedu – 1% dôležitej lži! Kokso!

   „Takže teraz už v kocke viete“ – čo je „Badatel“!

   • A čo je tá lož? Vám nič nie je dobré. Chceli ste článok nie o vakcínach. Máte článok nie o vakcínach a ani tak nie je dobre.

    • Redakcia – za iných okolností by som vás pochválil za konceptuálnyy článok, keby:
     1/ Ste ho uverejnili včas – tieto veci boli vonku dávno pred Schwabovou knihou o Veľkom Resete,
     2/ keby mal ný headline – toto nie je o tom, prečo nekto klame, ale o súvislostiach – aké má ciele!
     Takto je to v polohe – kto je hoaxer a kto nie je hoaxer. Headline by mal zaujať aj vakcinovaných – a tých práve nezaujíma, že im niekto klame! ???
     3/ Keby v tomčlánku neboli zakomponované tie zavádzjúce vsuvky.

     Otázka – skutočný význam pojmov pre vás nie je až tak významný? Pretože sioni nám zaviedli každodenný newspeak, aby vniesli informačný chaos! Ja od vás nechcem vybrané slová – ja od vás chcem správny významový kontext!

     Už vám niekto poškriabal na aute predné sklo?
     Asi tak mi to vadí.

     • Blbeček, zasieraš tu informačným chaosom a a svojimi ničnehovoriacimi drístami diskusie už riadne dlho, takže čo keby si sklapol? Truhlíkov, čo všade boli, všetko videli a hovno vedia nepotrebujeme!

     • Janaz – ja potrebujem tvoju kožu z hlavy – chcem zaplátať barovú stoličku – prešúpanú žumpami, ktoré na nej roky vysedávajú.

     • Marek Košice

      Janaz má pravdu. Maroš, uvedomuješ si, že to čo vieš ty 2-3 roky, to nevie väčšina z tých, ktorí čítajú badatel.net? Myslíš, že badatel.net je primárne určený „koumákom“ ako si ty? Ak chceš dostávať informácie, z ktorých aspoň polovica budú pre teba nové, tak si za to niekoho plať… Čo ty na to?

     • Marek Košice

      Maroš, ty si ten najväčší duchovný teoretik na svete. Duchovna plná huba (slovo „ústa“ sa tu nehodí), ale komunikácia plná nízkych vibrácií. Schyzofrénia? Ale rozhodol som sa, že sa už k tebe nebudem vyjadrovať. Tvoje príspevky skrátka budem preskakovať nie len väčšinou, ale už vždy.

     • V tejto knihe z roku 2001 bolo DÁVNO napísané, čo nás čaká dnes po 20 rokoch!

      Kniha vyšla v malej edíci v knižnom podpultovom „indexovom“ náklade – na 80.-tej strane som už nevládal a grcal od nervov!
      Kamarát mi ju podstrčil, lebo nevládal tiež. Prekopíroval som ju a grcala časť mojej rodiny a kamaráti. Takže som sa pregrcal až sem, a mám náskok – a?!

      Kniha bola zhruba po roku 2002 v pdf na internete – autor ju nepodmienene necháva zadarmo zdieľať! Takže otázka – aké platené informácie – podľa „kolportéra“ z Košíc?!
      Akože ste nemali čas – mimo tých, čo vtedy ťahali dreveného koníka?! Lebo info k vám prídu včas, keď ste na ne pripravení! A vy nie ste pripravení – ani pripravení študovať! Vy aj k alternatívnym info pristupujete ako k mainstreamu – že vám to na gauči má niekto naliať lievikom do hláv! A takýto poučujú!
      Ak som „múdry“ tak preto, že ma moji starí odmalička kopali do riti aby som sa učil! A tak som sa naučil učiť sa! Lebo aj to treba vedieť!
      A ku.va! Ako si to dovoľujem! Tfuj!
      To je to, čo mi nikto z vás nemôže ukradnúť!

      Martin Herzán Totalitní Světovláda
      [Prehľadávať doménu magnificat.sk] http://www.magnificat.sk › dokumenty › mherzan.pdf
      MARTIN HERZÁN TOTALITNÍ SVĚTOVLÁDA,,Až se svět ohlédne za 20. stoletím, bude plakat. Ne proto, že bylo zaplaveno krutostí, ale proto, že dobří lidé mlčeli.“
      ——————————–
      Toto sem dávam pre Jožka – skús si ju vytlačiť a zviazať a dať žene prečítať – vakcína a Covid.19 tam spomenuté ešte nie su, ale práve o to ide, že jej to zapne o čo ide – v súvislostiach s čipovaním. To, že nebudete vlastniť ani králiky – to tam je!

     • Keďže weby sa menia – tá kniha aktuálne tu! Na stránke je link na stiahnutie v pdf.
      https://diskuter.wordpress.com/2019/04/20/martin-herzan-totalitni-svetovlada-2000-strucne-poznamky-ku-knihe/

      Alebo tu! Táto kniha je šlabikár na pochopenie NWO! Napísal ju „komunista“ – zasvätený do projektu.

      Martin-Herzan-Totalitni-svetovlada.pdf | Uloz.to
      [Prehľadávať doménu ulozto.net] https://ulozto.net › file › ztWXUoLK1 › martin-herzan-totalitni-svetovlada-pdf
      Hľadaj for videos, audio, pictures and other files Hľadaj files

    • Musím sa vás zastať. Na takého exota je zbytočné reagovať. Ste až príliš demokratický. Vypnúť a nech si ide tento chrobák truhlík svoje „plagiátorské múdrosti“ vypisovať niekde inde. Väčšinu vašich diskutérov a určite aj vás svojou aroganciou len irituje.

     • „demokracia“ je hoax, akurát tá vaša liberálna fašistická d. je o tom, že vaše frustrované útoky mám tolerovať len ja! Ale mne to nevadí! Ja som na to stavaný – ja to ustojím!

      Tu sa formuje jasná sekta ako na Tadesco! Každý nesúhlas treba cenzurovať! Ja navrhujem redakcii – VYPNITE DO PI.ČE VŠETKY KOMENTÁRE! A budete tu len vy a „váš“ alebo váš produkt! A?

      A „demokraticky“ zmiznú všetky problémy tu poniektorých! Lenže lenže – tento pufrovací, paru odpúšťací ventil diskusií potrebuje systém pre to, aby mu to nevybuchlo! A tak diskusie ponecháte – nech sa žerieme medzi sebou! Pre pozorovateľov zábava! Lebo vy ste tolerovanou súčasťou systému!

      Takže vás redakcia vyzývam – vypnite diskusiu!
      A skúste si to ustáť sami!

     • Portál cz24.news nemá diskusné fórum – len kontaktný formulár na redakciu. A fungujú. A pritom tam by to bolo ončo, nakoľko sú všestrannejší – „mozaikovitejší“.

      Diskusie potrebuje syxstém ako spätnú väzbu – podľa nasratosti vláda koriguje svoje kroky. Uz ssom spomínal, že im treba narušiť Timing – a najlepšie – keď im to buchne do kxichtu! Takto ich udržiavame pri živote. Dobrá dramaturgia na alternatívnom portáli úplne stačí ma riadenie informácií proti systému NWO. A to môžu robiť len ľudia s konceptuálnymi vedomosťami. cz24.news takých má. Preto nepotrebujú diskutérov. Lebo o správnych postupoch sa nediskutuje s verejnosťou, pretože väčšina nikdy nemá a nepozná pravdu.

     • Mároško, mýlíš sa, diskuzní forum tam mají
      Začněte diskusi
      používají DISQUS
      je potřeba povolit javascript pro zobrazení diskuze

     • Hansi – a prečo teda reaguješ?

      Jirik – javascript sa povoluje preto, že prináša bezpečnostné riziko. Už to, že sa identifikujeme mailom /plus IP/ je dostatočné riziko. Neviem, prečo má byť diskusia kontrolovaná treťou osobou.

      Ono je to stejne začarovaný kruh – diskutujeme len o informáciách niekym už cielene distribuovaných. My vôbec nepotrebujeme diskutovať, pretože nie sme jeden tím, jedna firma, jedna banda! Na G20 napr. diskutuje jedna banda!

    • Jožko Fazuľa

     Iba testuje, kto na čo má, Maroš nie je žiadny blb. Niektoré jeho komenty sú extrém, ale to bude skôr burbónom vo večerných hodinách, ráno vždy múdrejšie večera…Ak ho redakcia budete chcieť zablokovať, tak prosím radšej zmažte jeho komentár, je to korenie diskusie- aspoň pre mňa…

     • Ander Kixa

      Súhlasím. Každý je nejaký. Serte na to či vám jeho štýl vadí a sústreďre sa na podstatu. Ak mi múdrejší vynadá do hlupákov tak sa nebudem urážať ale idem za informáciami a nemusím sa mu ani poďakovať. Maroš to poďakovanie nevyžaduje. Ak si mylím že sa mýli, snažím sa mu to dokázať.
      Jeho komenty sú tu najužitočnejšie. Viem sa vžiť do toho ako je nasratý na niečiu nevedomosť. Zo všetkého, aj z tornáda čo mi spustošil záhradu, si treba brať ponaučenie a nie plakať za hruškami.

     • džejef – radšej nalej – boha! – tečú mi slzy do prázdneho pohára!
      Gipsy Night Trio Ma este én mulatok.mp3
      https://ulozto.net/file/PDqpmMrKqaZs/gipsy-night-trio-ma-este-en-mulatok-mp3#!ZJMyAwR2ZGIyMGSwZTSyLwpkAwqwL3AnLKSeAySJBRE5DGN4Lj==

   • Miroslav Karas

    Lož to nie je:
    Takze z vlastnej skúsenosti: Mama prekonala COVID, potom 2xzaockovaná. 6 tyzdnov po ockovaní COVID test PCR pozitívny, pričom pocet cyklov (CT číslo) bolo vyše 37! To znamená falosnu pozitivitu!!! Teraz manzelka podobne. Príznaky chrípky, išla na PCR-vysledok pozitívna, CT číslo 36,68. Falosná pozitivita! Preco klamu ludí, ked aj na stranke MZ je uvedeny metodický pokyn, kde je uvedené, ze vysledok s CT cislom nad 35 je sice pozitivita, ale sposobena tzv.zvyskami mrtvych vírusov, t.j. neinfekčosť a nechorobnosť!!! Preco vedpme klamu?

  • Trochu prehnané ale niečo pravdy na tom bude….na svete prevláda chamtivosť a sebeckosť…myslim ze takýto dokonalý vírus priroda nevyrobí- keďže dokáže stale mutovat a silnieť,dokáže prežiť v tele a šíriť sa bez príznakov,ze je taký odolný,ze zabíja najmä starých, chorých a ma rad zdravé pľúca……proste dokonalý nastroj na pretriedenie populácie…

 3. https://www.infowars.com/posts/while-americans-lose-jobs-over-vaccines-dems-give-cash-payments-to-illegals-friday-live/
  Hospitals Across Western World Filled to Capacity With New Mystery Illnesses, Scientists Warn Experimental Vaccine Is Triggering ADE – Watch LIVE
  Nemocnice po celom západnom svete sú kapacitne naplnené novými záhadnými chorobami, vedci varujú, že experimentálna vakcína spúšťa ADE – sledujte NAŽIVO

  • Marek Košice

   Nechcem byť sviňa, ale už by nejaká mamkina DOBROVOĽNE (bez nútenia) očkovaná kamoška či kolegyňa mohla ísť do nemocnice…. Aby už aj mamka tomu verila, a aby sa zrno oddelilo od pliev… Lebo zatiaľ nič, a sám som z toho v pomykove…

   • holistický prístup

    Marek,

    ja mám toho v okolí veľmi veľa … a mnohí sú v zdanlivej pohode – mnohí pohybové problémy (do zapichnutia aktívni) – nové úmrtia v priamom prenose – a ten Paška ml. … je možné aj to, že ho obesili, ak ich prinútil k zapichutiu jedmi – možná je aj samovražda – je to o prenose zodpovednosti za zločiny (celý systém je tak nastavený) – zaujímavý je aj ozdrojovaný článok:

    https://tadesco.org/potvrzeno-prvni-pravidlo-vakcinacni-genocidy-nezabijejte-vsechny-lidi-najednou-nebo-to-pochopi/

   • Nezabúdaj, že na Západe sa s „očkovaním“ začalo podstatne skôr ako u nás, takže ten posun je u nás aj v náraste poškodení a úmrtí. Ďalej, podľa analýzy údajov z VAERS sú niektoré šarže vysoko toxické, iné zrejme placebo, čo by zodpovedalo aj 3. a 4. fáze klinických testov.

    • Bohužiaľ – placebo v tomto prípade musí mať rovnaké adjuvans – teda mimo mRNA /spike/ to obsahuje rovnaký bordel.

     • A to, že samotné mRNA /spike/ jsou ten smrtící bordel, kterým se odlišují placebodávky od zbývajících, to si nepřipustíte?
      Vy prostě musíte jen blbě kecat a zasírat diskuzi. Zalezte už někam! Ty vaše „příspěvky“ připomínají výplody šíleného maniaka.

     • drahoš – tvoj komentár je zmetený – „A to, že samotné mRNA /spike/ jsou ten smrtící bordel, kterým se odlišují placebodávky od zbývajících, to si nepřipustíte?“

      Smrtiaci bordel sú za každých okolností v adjuvans aj – hliník, formaldehid, rakovinové bunky, zárodočné bunky z potratov, HIV, grafén, nanotechnológia – a niečo som ešte v tom dryáku nespomenul.

      Keďže reaguješ ako otrundžené dezorientované klbko nervov prebraté v opici – a keďže ja zasieram diskusie pomätencov – zožeň si apku – stierače na monitor! Paráda! Môžeš si zvoliť aj „tekutinu“ – ja po takých ako si aj ty – stieram chcankami!

 4. https://www.infowars.com/posts/norway-processes-1264-reports-of-menstrual-disorders-after-covid-injection-amid-huge-backlog/
  Norway Processes 1,264 Reports of Menstrual Disorders After COVID Injection Amid Huge Backlog
  Nórsko spracováva 1 264 hlásení menštruačných porúch po injekcii COVID v rámci obrovského počtu nevybavených vecí

 5. https://www.banned.video/watch?id=61856bee24e9d03455dc93e8
  Bill Gates Issues Thinly-Veiled Threat Of The Next Pandemic
  Bill Gates vydáva slabo zahalenú hrozbu ďalšej pandémie

 6. Ministerstvo zdravotníctva (MZ) SR počas mimoriadneho zasadnutia ústredného krízového štábu navrhlo zavedenie lokálneho núdzového stavu. Týkať by sa mal len regiónov s najvážnejšou epidemickou situáciou. Informovala o tom hovorkyňa MZ Zuzana Eliášová

  https://www.hlavnespravy.sk/mz-sr-navrhuje-zavedenie-lokalneho-nudzoveho-stavu/2742604

  • pani eliasova ma biblicke meno a zvlastne oci. zmenila sa alebo zmenili ju oni?? citim ze uz to nie je ona.

  • holistický prístup

   jirik,

   čím menej „dobrovoľne“ prijímajúcich jedy (samovrahov) do svojich organizmov v určitých „lokalitách“ – tým TEMNEJŠIA farbička – to je ten “ lokálny núdzový stav“ – TEMNÝ pániček už má penu na pysku a tak tlačí ma svojich dosadených psychopatických OTROKOV – MOR HO!!!!

 7. https://otevrisvoumysl.cz/ricardo-bosi-vzkaz-pro-lidstvo-tohle-je-valka-o-svet/
  Ricardo Bosi – vzkaz pro lidstvo: „Tohle je válka o svět”

  Ve zkratce…
  Ricardo Bosi, lídr australské strany Australia One, má vzkaz pro své spoluobčany.

 8. Jožko Fazuľa

  Návod ako vzdorovať z gauča od počítača.
  1.Čítate oLilli ako robí obštrukcie, udáva našich ľudí, bijú ich naši policajti, tak kupujte inde !!! napr. na internete, podporíte malých predajcov, autodopravcov ale aj slušné reštaurácie, malovýrobu. Mnoho ľudí príde v automobilkách o prácu, budú mať aspoň možnosť, baliť potraviny, rozvážať…Dôležité je robiť veľké nákupy na viac ako týždeň, neblokovať malými hovnami autodopravu. Cez net nakúpite všetko, väčšina predajcov používa reťazce, ale skôr Metro a tam aspoň pred 3 týždňami nikto nikoho nebuzeroval za handru na papuli, moja skúsenosť.
  2. Ak vás obmedzuje lekár nájdite iného, cestoval som 120km za zubárkou, ktorá nechcela odomňa ani test, ani rúško, ani vakcínu.Je to ale drahší zákrok. Určite sú, pátrajte veď sedíte na gauči…Poskytujte si vzájomne informácie o nich…
  3.Vytvárjme komunity, pre výrobu a služby, zoznamy všetkého pre všetkých, kto sa na tomto hnoji nechcú podieľať.
  4.Som za akékoľvek protesty, ale sami vidíte, že to zatiaľ moc nefunguje, ale keď likvidujú nás ekonommicky, tak je čas likvidovať aj ich. Ak máte lepší návrh tak, sem s ním…Počítačoví gaučáci do ulíc nepôjdu, ale tvorme aspoň systémy, keď už len myslíme !!

  • Hmaletoto

   Gaučáci dosiahli základné školy bez handier.

  • Jožko Fazuľa

   Chazarská špina vám tiež najprv prezradí svoj zámer a potom ho uskutoční, my máme tú nevýhodu, že zámer musíme prezradiť a nemáme ani moc a ani peniaze. Jediné, čo máme, je naša schopnosť myslieť, odhodlanie a Boha za chrbtom. Tak do útoku!

   • Jožko Fazuľa

    Vyzývam redakciu na zapojenie sa do tejto iniciatívy, tvoriť štruktúru pre nové fungovanie štátu a úplnej izolácie všetkých štátnych prisluhovačov tyranie. Môžeme bez problémov fungovať, my zákony dodržujeme, iba využivame naše možnosti a práva. Tvorba zoznamov ľudí, ktorí vám pomohli bez obmedzení, tzn prevádzky, lekári a ďalší by rozprúdilo to, čo som písal Marošovi nižšie. Spolupráca bude tvoriť nový prirodzený systém fungovania štátu. Kapišto? Nemá zmysel len plodiť informácie, bez návodov to ani očkovaný nepochopí !! Musíte však aj chrániť tých, ktorí myslia aj za ostatných, ak prídu pre jedného, ukradnú info o všetkých ! Aj vy môžete pomôcť…

    • Jožko Fazuľa

     Kto však, chce pomáhať, nesmie očakávať zisk a výhody, len toľko aby v tomto marazme prežil. aj o tom je božský princíp…Narážam na užitočné debilné včielky a Tiborovo zlyhanie…

    • holistický prístup

     Jožko F.,

     toto je OTVORENÁ platforma – to by bola voda na mlyn pre TEMNÝCH – sami by sme takto vytvárali zoznamy odporcov TYRANIE- lepili na seba a svojich ľúbených pomyselné „žlté dva trojuholníky“ (sami by sme sa udávali ) a podsunuli to psychopatom na zlatej tácke vykladanej „diamantami“.

     Nákup cez internet? … to je predsa jeden z cieľov BEŠTIE (odstavenie od „hotovosti“, zrušiť „kamenné predajne“, …, obmedzenie pohybu, …) – pokúsiť sa nájsť vo svojom okolí malých dodávateľov a vzájomne sa podporovať – tým sa tvoria aj akési spoločenstvá – štruktúry v „štruktúre“ – každý vie časť – NIK celok.

     Áno – základ je spolupráca, vzájomná podpora a pomoc bez akejkoľvek zištnosti – každý z nás predsa dostal DARy pre spoločenstvo – nie pre samého seba – ten umí to a ten zas tohle … začnime sa viac usmievať a spievať si.

     • Jožko Fazuľa

      Toto je len zatial krízové riešenie. Tu je riešenie do budúcna:
      Redakcia osloví ľudí ktorí v jednotlivých ministerstvách dokážu nastaviť východiskové body pre jednotlivé ministerstvá so zameraním na základné pre chod štátu. Zákony a súdy: Weis, Pirošíková, Harabín,Drgonec a ďalši.
      Vnútro : po Švecovi ostali nasledovníci, Hospodárstvo: M.Vitkovič, Stanek, Śichtařová aj medzinárodná spolupráca je dobrá a takto pokračovať.
      Predložia plán obnovy rezortov, redakcia v spolupráci s inými redakciami aj napr. sveta predložia a ludia sa vyjadria-relevantné komenty sa zapracujú a takto vytvoríme vlastný systém. Potom predstavia ľudí ktorí ho presadia v parlamente a ktorých si zvolíme a takto pôjdeme ďalej. Zisk sa bude tvoriť len na rozvoj firiem tzn.hrubé náklady bez čistého zisku aj štátnych podnikov, všetko ostatné pohltí štát a bude prerozdeľovať ľudmi nami volenými do potrebných odvetví. Hmotná zodpovednosť a vysoké tresty za rozkrádanie!!!! Máme už len 2 roky. Nezabudni mi napísať-snílek..

     • Jožko Fazuľa

      Ešte doplním, banky samozrejme všetky zlikvidovať, keď nebude zisk, stačí NBS, tá bude riadiť úspory a pôžičky ľudí a dohľad nad prerozdeľovaním zisku, každé podozrenie okamžite hlásiť zákonodarcom. Vystúpenie okamžite zo všetkých štruktúr vrátane EÚ. Vytvárať spojenectvá so slovanskými národmi a obnoviť RVHP. Zásobenie štátu musí byť na 7-10 rokov v potravinovej sebestačnosti a naštartovanie poľnohosp. a živočíšnej výroby.

     • holistický prístup

      Jožko F.,

      síce nie som žiadny snílek, ale napriek tomu zareagujem. Je dobré, že si vyjavil, za KOHO kopeš – či to vieš aj TY, tak to musíš vedieť sám.

      Svojim príspevkom si dal jasne najavo, že Ti vyhovuje stávajúci systém dosadenej CUDZEJ moci – kopeš za cudzinca – za Ha-rabín-a a JEHO Temnotou prisľúbenú „VLASŤ“ (OTROK TEMNÝCH – talmuďák so svojimi „druhmi“) – nie za vlasť Slovienov – jediný náROD s právami. Chceš len výmenu jednej grupy OTROKOV psychopatickej BEŠTIE za inú grupu OTROKOV tej istej BEŠTIE – zároveň sa snažíš vytvoriť zoznamy tých, ktorí ohrozujú Tebe vyhovujúci systém PYRAMÍDY; chceš zachovať vertikálu – PYRAMÍDU dosadených OTROKOV – „štát“ ako nástroj – len malé oddelenie jednej TEMNEJ fabriky.

      Je nutné zmeniť systém – prevrátiť ho – verikálu (otroctvo = smrť = TEMNOTA) zmeniť na HORIZONTÁLU (svoboda = život = SVETLO) moci = KOPNÉ PRÁVO = DŔŽAVA = náROD – tým sa odstaví všetko, čo rozkladá náROD – nastolí sa spravodlivosť – to je jediná možná cesta nápravy – všetko ostatné je cesta do pekla – SMRŤ.

      Už rozumiem, prečo píšeš tak, ako píšeš; viem, za „KOHO“ kopeš.

     • holistický prístup

      Jožko F.,

      takže chceš vystúpiť zo všetkých stávajúcich štruktúr, ale NBS v moci TEMNÝCH (octagon -, čierna „šľachata – „Vatikán“ – chazari) Ti vyhovuje a následne so „svojimi“ sivými – pre nás cudzincami – chceš vytvárať ďalšie „globalisticko – talmuďácko – THÓRICKO- JEZUITSKÉ štruktúry“?!? – ide Ti o „Veľký Azrael“?!? – alebo o „Veľký CHAZARIÁT“?!?

      Ach – jaj …

     • Jožko Fazuľa

      HP sklamal si ma, vôbec si ma nepochopil, asi som to zle formuloval, myslel som že snílkom označíš mňa? NBS bude predsa patriť našemu štátu a budú ju riadiť naši ľudia , práve elimináciou cudzích bánk nastolíme vlastný systém a menu, ktorý si bude riadiť náš štát. Si presiaknutý konšpiráciami a neuvažuješ racionálne. Čakal som od teba viac, Maroš ma pochopil myslím, možno aj redakcia. Som amatér, nedokážem to odbornejšie vysvetliť, ale tých ktorých sa to týka to snáď pochopia, verím že áno…

     • holistický prístup

      JF,

      chápem až príliš dobre – v súvislostiach – to je dôvod, prečo tá „nálepka“ – KONŠPIRÁTOR?!? … moje vnímanie je OBRAZOVÉ (odvíjajú sa predo mnou holografické OB-RAZy – viaceré cesty) – jesm tu a teraz – pri čítaní a písaní sa napájam na ZDROJ – takže je to niečo v zmysle automatického čítania a písania.

     • Jožko Fazuľa

      HP, ak sa pred tebou odvíjajú holografické cesty, tak navrhni prosím riešenie, ale funkčné nech sa z týchto sračiek vyhrabeme. Mám rád vizionárov, ale takých čo svoje vízie aj napĺňajú, nemusíš fyzicky , stačí keď dáš nápad a možno sa to chytí a o to mne ide!!

     • holistický prístup

      Jožko,

      už sa stalo.

     • Jožko Fazuľa

      Hp -Tak sme na rovnakej vlne…

     • Jožko Fazuľa

      HP, to že som za odstránenie zisku, nie je preto aby som tvoril totalitu, ale preto aby som odstránil nadmieru bohatstva jednotlivcov, tí ako dnes máte možnosť vidieť, majú moc a peniaze, zabíjajú nás, chcú o nás rozhodovať a zobrať slobodu. Odstránnenie zisku je preto, aby sme takéto zrúdy v budúcnosti nestvorili. Som viac za švajčiarsky systém rozhodovania, ale ak vám niekto médiami nanúti svoju pravdu, tak nie je problém ju získať aj vo voľbách. Som za volnosť názorov, nech ľudia, kričia , nadávajú aj medzi sebou aj to je diskusia, ale nech sa nezabíjajú, neokrádajú, neudávajú pre peniaze a moc. Môj návrh sa podobá tomu globalistickému, ale všetko je to o ľuďoch a ich morálke a tá je nosným pilierom celej spoločnosti.

     • holistický prístup

      Jožko,

      stále voláš, podporuješ = TVORÍŠ súčasný systém – výmenou OTROKOV toho istého pána nikdy nič nevyriešiš.

      Ak chceš skutočnú zmenu – tá musí prísť zdola – z jednotlivých RODín a RODov – z vnútorných kruhov – tie sa následne môžu spájať do väčších celkov – tvoriť niečo ako pavučinu – každý KRUH si vyberá jediného zástupcu zodpovedného za daný KRUH – len ten má právo a povinnosť voliť (vyberať odvolateľného zástupcu bez straty HLASU – nik iný z daného kruhu!!!!) v ďalšom kole, do ktorého vstupuje viacero takýchto zástupcov – kopných mužov (kopa=10), … takto to pokračuje až po voľbu poradného zboru, ktorý vyberá hlavu – knieža – NIK nie je nikomu nadradený a každý z nich, ktorý neplní úlohy v zmysle postavnenia, je vymenený v rámci kruhu – teda buduje sa od stredu kruhov – od najmenšieho po naväčší – každý pracuje pre celok – nik nie je nikomu nadriadený – je to jedno telo s hlavou, rukami, nohami, srdcom, … – vždy sa vyberá ten najlepší, najzodpovednejší …

      Prvý krok vždy musí byť prestať hrať HRY TEMNÝCH (cudzie pravidlá, cudzie „karty, cudzí rozdáva, …) v systéme – voľby, vlády, strany, náboženstvá, dem. voľby – úplne všetky bez rozdielu (vždy je to o dosadených cudzákoch!!!!).

      Potrebuješ si ujasniť a pochopiť o čom sú všetky tie dem. voľby – nech už akéhokoľvek typu. Potrebuješ si ujasniť, čo je to „ŠVAJČIARSKO“ (OCTAGON), „VATIKÁN“. „ČIERNA ŠĽACHTA“, …, …

      Potrebuješ si ujasniť, že v každej dobe, v každom národe sa rodia jedinci podľa určitého kľúča (bez rozdielu akým sa narodia rodičom!!!) – každý z nich je na rôznom stupni vývoja – a najmenej je vodcov (či už bojovníkov, alebo duchovných), celiteľov, učiteľov (práve týchto TEMNÍ cielene vyhľadávajú a likvidujú!!!!) – takíto sa dostanú na svoje miesta vyslaním z najmenších vnútroných kruhov až do najvyššieho vnútorného kruhu – to je jediná cesta – takto sa tvorí HORIZONTÁLA MOCI.

      V tzv. „dem. voľbách“, kde akože môže „voliť“ každý bez akejkoľvek zodpovednosti, bez akýchkoľvek skúseností, bez akýckoľvek danností (a tých je najviac!!!) sa na „vrchol“ dostanú tí, ktorí sú len parazitmi – svoji-svojich.

      Aspoň trochu rozumieš, o čom točím?

     • holistický prístup

      Jožko,

      ja ani len netuším, čo vieš o Všehomíre – či vôbec o ňom niečo vieš – platia v ňom KONy Všehomíra – zá-KONy sú až za nimi – tie zvyčajne ODPORUJÚ KONom, preto tí, ktorí tvoria zá-KONy porušujúc KONy sa snažia zbaviť zodpovednosti za ich porušovanie.

      Uvediem príklad:
      BEŠTIA zodpovedná za porušovanie akéhokoľvek KONu vydá príkaz svojim OTROKOM na realizáciu niečoho, čo porušuje KON – tým zodpovednosť rozdelí a zbaví sa zodpovednosti – presunie zodpovednosť za porušenie KONu na niekoho iného – tí to zase rozdelia a presunú príkazom na svojich OTROKOV, … a takto to pokračuje ďalej až po každého jednotlivca, ktorý sa zúčastní tejto HRY na zbavenie zodpovednosti … a tí malí si takto TVORIA TEMNÚ „karmu“ – zodpovednosť za zločiny je na nich, pretože sa účastnia tejto HRY – presne o tom sú aj úplne KAŽDÉ „voľby“, všetky vojny, … v PYRAMÍDE moci.

      Dnes:

      Beštia sa rozhodne vyvraždiť človečenstvo – vydá príkaz svojim OTROKOM (vnútro vnútorného kruhu), tí to posunú ďalej, tí zas ďalej, … až po niekoho zo „svojich“ v rámci „krajín“ alebo „náboženstiev“ (to sú tie „tajné“ a iné organizácie – aj OSN, WHO, …, vlády, …) – tí zaúkolujú tiež svojich OTROKOV, … až po mieru, že každý sleduje a plní jej úlohy (doktori, setričky, učitelia, predavačky, krčmári, …, susedia, …) – takto sa presúva ZODPOVEDNOSŤ za beštiality na tým najnižších = užitočných idiotov vopred určených na likvidáciu … V rámci toho rozdeľovania a posúvania zodpovednosti sa BEŠTIA vyhne (zbaví sa systémom padajúceho hov-a) zodpovednosti … v podstate ostane čistá …

      Už vieš, o čo sa HRÁ?!? – HRÁ sa o duše!!!! – úplne VŠETKY DUŠE!!!!

     • holistický prístup

      Jožko,

      samotná HRA končí, keď sa človiečikovia dobrovoľne stavajú do radu na špachtľovanie, otrávenie, … a úplne skončí, keď matky dobrovoľne prinesú zavraždiť svoje deti (to sa deje aj pri tzv, okultnom „krste“ – odovzdávajú duše detí diablovi proti vôli detí – zaťažujú si „karmu“) – preberajú ZODPOVEDNOSŤ za ZLOČIN!!!! – to je úplný KONIEC HRY – a BEŠTIA je čistá … presne v zmysle KONov Všehomíra.

     • holistický prístup

      Jožko,

      Predstav si PYRAMÍDU – z vrchu idú príkazy smerom nadol (cez otrokov – to sú tie stupne pyramídy – deľba a posúvanie zodpovednosti za zločiny) a opačne zo spodu sa zbiera životná energia a odovzdáva sa smerom nahor.

      Tomu ostane „Čierny Peter“, na kom to končí – to je dôvod podpory a súhlasu s násilím „policajtov“ na „odmietačoch“ – pretože „policajti prevzali zodpovednosť za ZLOČINY!!!!

      Staroslovienska BUKVICA má dve bukvy – OTA a JOTA (v našej KULTÚRE išlo o POZNANIE – zber a triedenie) – (aj) tie nám boli odňaté (ako všetko ostatné) TEMNÝMI a prisvojili si ich – ich poslanie prevrátili vo svoj prospech – POZNANIE zamenili za HMOTU … a tak je to so všetkým, čo nám násilím ULÚPILI …

      To je skutočne na dlhééé rozhovory … ale základ sa mi snáď podarilo vystihnúť.

     • Jožko Fazuľa

      HP, aj keď neštudujem zlo tak do hĺbky ako ty, nemám to za potreby, perfektne si ho popísal, postupy a schémy a je dobré poznať svojho nepriateľa, ale mám pocit že máš strach, keď poznáš tu hrôzu temna a určite nevieš ešte všetko u utrpení, ale v jednom ti dám zapravdu citujem:
      HRÁ sa o duše!!!! – úplne VŠETKY DUŠE!!!!
      To je pravda, ale uvedom si, že tak ako dopadla Sodoma Gomora, dopadne aj tento svet ak sa nezmení a pôjde smerom k zlu. Boh sa s temnotou nebude párať a dokázal to už dávno pred nami. Začni viac študovať dobro, to je spása pre mnohých aj pre nás… Toto je dopredu vyhratá vojna, to iba diabla baví neustále prehrávať…

   • Pekne ste to Aj jeden koment aj druhy Protest asi nie Skôr zomknutie v obchodoch ,ruska dole a pod ale nie ako extrémisti ale pomaly
    A zomknutie zamestnancov proti testom a vax

    Ibaže ľudia ešte furt nevidia A to su tí, čo majú komfort ešte stále
    Oni ho stratia, až keď zistia ,že boli oklamaní štátom za ,,nesmrtelne,, vakcíny Buď podlomené zdravie ( čo nerátajú ) ,alebo spoplatnenie vakcín ako testov Vtedy im dôjde No oni kým budú mať výplaty – komfort, pôjdu aj na 24tu vax

  • Peter Jachymiak

   vyborne,

  • Marek Košice

   Jožko, len si zabudol na to, že keď nakúpime cez net, tak síce dáme prácu tým, ktorí prišli o prácu napr. v automobilkách alebo inde (a vedia baliť, šoférovať), ale zoberieme prácu tým, ktorí pracujú v kamenných predajniach (ešte nezatvorených)…

   • Jožko Fazuľa

    Tých je len pár, aj tých nahradia samoobslužnými pokladňami…Aspoň aj pre nich bude práca.

    • holistický prístup

     JF,

     takže „len“ zbavenie sa hotovosti – sledovanie na každom kroku – už dnes sú mnohé „samobslužné“ pokladne len na kartu – „bankovú“ kartu v pazúroch TEMNÝCH …

     • Nakupovať cez internet na dobierku (hotovosť)

     • Ucho – iste, len to znamená domáce väzenie cca 5 dní – čakať na kuriéra, že SMS – o 15 minút som u vás! No a všetko predražené o 5 eur. O tom Je lockdown, Amazon a miliardár Bezos!

  • Bratislavsķy Slovak

   Velmi dobré,
   len je to tažke pre niektorých zmeniť návyky. Ale postupne by to šlo.

 9. Odporúčam nielen vytvárať zoznamy všetkých kolaborantov, ale aj vysielačov 5G siete, ktorými chcú kontrolovať populáciu, a ktoré bude potrebné likvidovať. Okrem toho je už zjavné prečo a proti komu bude slúžiť vojenská technika, ktorú tak masívne teraz nakupuje fašistický minister obrany ! Ľudia sú ako ovce, najmä tí zaočkovaní a tých treba hlavne prebrať, lebo sa inak budú byť za svojich katov !!! Plánovaná genocída sa už rozbehla, a preto treba odhaľovať podvody a klamstvá posluhovačov a šíriť osvetu medzi očkovanými a OZBROJENÝMI ZLOŽKAMI ŠTÁTU, ktorých musíme získať na svoju stranu, lebo oni majú slúžiť nám – národu a nie vláde psychopatov satanistických !!!

  • Jožko Fazuľa

   Obávam sa, že presviedčať zaočkovaných je zbytočná námaha, presviedčam moju ženu 1,5 roka, zatiaľ sa neočkovala, ale stojí ma to toľko energie a keď niečo zadre tak ma prekacuje a vytáča do extrému. Stojí to veľa energie a zaočkovaní aj tí, čo si to už uvedomujú, že spravili obrovskú hlúposť, strkajú hlavu do piesku a nechcú už nič počuť o očkovaných a smrti. Čo by ste robili ak viete že zomriete a nemáte šancu? Ostatní presviedčajú tých neočkovaných v zmysle, veď keď zdochla koza mne, tak nech aj susedovi.

   • Smutné. Žieňa nevie, ako ju jej veľký manžel ochráni pred tou malou guľatou pi.ovinou s tykadlami.
    Muž – „Do pi.e s ježom!“
    Zena „Von z pi.e s ježom!“

    Skús jej viacej ježkovsky fúkať do uška!
    https://ostatne.bazos.sk/inzeraty/masazny-jezko/
    Ako ju zbaviť fóbie z koviďákov v médiách.
    https://www.rehabilitacnepomocky.sk/vyhodna-sada-troch-masaznych-jezkov-rehabiq/?gclid=EAIaIQobChMI55HCnJaD9AIVBwOLCh3wmgj5EAQYASABEgI-k_D_BwE

    ???

    • Ako na zavolanie!

     2021-11-05 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události.
     https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-11-05-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-cz-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

     • Jožko Fazuľa

      Ešte som nemal čas si to vypočuť, mám ešte robotu…
      Pýtam sa všetkých, prečo si nemôžeme vytvoriť vlastné systémy bez závilsosti na týchto potkanoch? Prečo predávate policajtom a vojakom, nepredávajte!! Majú nám pomáhať!!! Prečo nie sú obchody s nápisom, Tu predávame bez rúšok vstup LEN BEZ PREKRYTIA na VLASTNé RIZIKO!!Zakazníka si upozornil, nech sa rozhodne sám, keď si môže niekto vycapiť vstup len s rúškom, tak prečo nie vstup len bez rúška- ZÁKAZNíK BOL DOPREDU UPOZORNENÝ !!
      Tým že budeme vytvárať v online priestore zoznamy ľudí, tvoriť návody proti imbecilným nariadeniam pre ostatných a weby budú spolupracovať, vytvoríme prirodzený nezávislý systém na štáte-Štát v štáte !!! My určujeme čo a ako bude, nech si očkovaní dezoláti živia svojich pandúrov!

     • holistický prístup

      Jožko F.,

      tej „vojne policajtov“ je treba rozumieť – snaha (príkaz) je zlikvidovať úplne všetky – nielen silové – zložky v jednotlivých „štátoch“ s väzbami na náROD (tí by sa mohli postaviť sa svojich rodných) – už sú vytvorené nové štruktúry (mnohé jasne viditeľné) – v nich sa trénujú skupiny hrdlorezov „hovoriace“ jednotlivými „jazykmi“ – tie skupiny nie sú viazané na daný náROD – dostanú uniformy, príkazy, …, zbrane, … a šup ho tam – chladné vražedné psychopatické monštrá bez citu, bez svedomia, …, bez väzieb – s príkazom vraždiť všetko živé (ženy nepoznajúce mužov sú výnimkou z vraždenia – túto skupinu nutne potrebujú na svoju „údržbu“) … takýchto „nadnárodných armád“ v rôznych „uniformách“ je mnoho – to je to, o čo tu ide – zlikvidovať akúkoľvek väzbu „silových“ a iiných štruktúr na jednotlivé náRODy.

     • Policajtom to docvakne hneď, keď pochôdzkárov nahradia prvé drony! A kickboxerov cyborgovia.

   • zapredaná SR

    V tomto prípade odporúčam doma zrušiť Mainstream. V práci to neovplyvníš, ale možno by si ju mal prehovoriť napr. nech sa objedná (samozrejme bez známosti) na vyšetrenie srdca, napr. na bicykel, aritmiu, no proste len preventívne vyšetrenie. A som zvedavý kedy dostane termín, lebo majú plné s ľuďmi po očkovaní. Môj typ február a viac. A možno sa tam doktor preriekne ak správne zahrá na notu, samozrejme ak to nebude ako si písal s tou kozou. Keď vie že je mŕtvy on, tebe lepšie neporadí.

    • Kamarátka chodí ku kardiológovi. Teraz sa dala znovu objednať. Termín za pol roka.

     • holistický prístup

      Takže po „re-štrukturalizácii to budú už dva-tri roky – ak …

     • Termín „o 1/2 roka je štandard“. Lenže kardiológ okem EKG a sono (echokardiografie) nič iné bežne nerobí. Ak je potrebná ergometria, už to nie je počas covidu samozrejmosť. A to už vôbec nehovorím o koronografii, ktorá sa vykonáva v špecializovaných ústavoch a aj to len na odporúčanie kardiológa.

    • Jožko Fazuľa

     Trafila si to, frčí na mainstreame večerných Tv správ a odmieta moje konšpiračné weby, pretože celá jej rodina je zaočkovaná a to je dôvod a opísal som to vyššie, no v kútiku svojej mysle je obozretná a preto neočkovaná. Ženská logika je pre mňa nepochopiteľná a komplikovaná/ak sa vôbec logikou dá nazvať/, ja mám rád útok priamo na delohu/za pravdou/, bez zbytočných motaníc.

   • Netreba ľuďom pomáhať za každú cenu. Potom majù pocit že je to tvoja povinnosť alebo že sa vnucuješ. Povedz jej že ju necháš zomrieť a zariaď sa podľa toho. Občas jej ukáž svedectvá, príspevky v diskusiách, aké je to svinstvo. Tomu jednoduchí ľudia uveria.

    • „Povedz jej že ju necháš zomrieť a zariaď sa podľa toho.“ – nesúhlasím – bol by to rozvat základného vnútorného kruhu! Jožko ju musí naopak presviedčať, že ju nechce nechať zomrieť! Že stojí pri nej! Vakcína nesmie rozvrátiť vnútorný kruh!

     Som „oranžový“, ale dnes som videl mladú mamičku s čiernym respirátorom v obchode, kde to máme – rúška – všetci tradične na háku. S ňou malinká – asi 2 a pol ročná dcérka – s respirátorom na tvári! Bože! Vyšli von – a s respirátormi pokračovali ďalej!

     Nemám už silu! Keby som jej to povedal – možno zaútočí, že to kvôli takým, ako ja. Keď po 2 rokoch niekto nevie byť zorientovaný – tak už nikdy! Ako povedal Chazar Slota, aj keď v inom rómskom kontexte – „Degeš plodí degeša!“

     Čerešničkou na torte idiotizmu bol konflikt s jednou predavačkou za mäsovým pultom!

     Občas kupujem akciové trvanlivé salámy – zavesím sušiť do komory, a keď sa mi nechce variť – ujedám. A na to potrebujem tú posranú šnúrku! Za čo ju zavesiť. už viackrát sa mi stla, že nejakou záhadou – venoval som sa inému sortimentu, že hoci som povedal – nechajte mi tam tú šnúrku – keď som to rozbalil – šnúrka odrezaná, a čo teraz! Navyše – konček štangle obnažený, čiže treba ho čím skôr zjesť.

     Dnes! – ukázal som – túto chcem! Predavačka to bachla na pult a poďho odrezať šnúrku! Chovorím – to mi tam bnechajte – idem salámu zavesiť! /Ležiaca vám začne plesnivieť v mieste dotyku!/ Tá biorobotická kunda sa normálne postavila – ale že ona mi to musí odrezať, lebo kontrola! To už som zvýšil hlas – ja som tu zákazník – ja to tam tak chcem! a ona že zareže! To už som na ňu kričal, nech sa neopováži, lebo jej to omlátim o hlavu! Tak ustúpila a zabalila m to aj s tou šnúrkou!

     Chápete ten zhypnotizovaný debilizmus?! Lebo kontrola?! Toto je realita! Takéto vystrašené pi.e zbierajú šnúrky zo salámov – ako skalpy, odrezané uši indiánov – pre kontrolu predaných salámov?! A čo potom tie vakcíny – lebo kontrola!

     „Keď zožeriem ten salám – donesiem ti tú šnúrku ty pi.a sprostá! A kontrole odrežem z hlavy skalp!“ BOHA!

    • Jožko Fazuľa

     Jaguár, si ma pobavil… Má tri tituly a nechápe..Celú dobu sa vám to tu snažím vysvetliť, oni nepotrebujú informácie, ale funkčné návody a tie im zatial dáva len mainstream a globalisti. Preto vás všetkých vyzývam!!! Dávajte funkčné návody, vypracujte stratégiu, len to je cesta…

    • áno, blahoslavený, kto uverí…

 10. https://www.infovojna.sk/article/fico-sorosova-crieda-prasiat-v-denniku-sme-likviduje-demokraciu
  Fico: Sorosova črieda prasiat v denníku SME likviduje demokraciu

 11. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/11/06/international-covid-summit.aspx
  Dr. Robert Malone: International COVID Summit
  Dr. Robert Malone: Medzinárodný Covidový samit

  Vaccinated People Are the Superspreaders
  Zaočkovaní ľudia sú superšíriči

 12. https://cz24.news/suhrn-opatreni-navrhnute-slovenskym-konziliom-provladnych-tzv-odbornikov-pre-udrzanie-falosnej-plandemie/
  Súhrn opatrení navrhnuté slovenským konzíliom provládnych tzv. „odborníkov“ pre udržanie falošnej plandémie

  • Opatrenia na zvýšenie zaočkovanosti populácie:
   – platiť zvýhodnenú PN-ku pri ochorení na Covid-19 len zaočkovaným
   – motivovať obyvateľov na prvú dávku očkovania
   – zaangažovať regionálnych politikov, samosprávy, občianske a kresťanské komunity
   – zvážiť povinné očkovanie určitých skupín obyvateľov tak, ako to robia v iných štátoch EÚ
   – vynaložiť maximálne úsilie na zvýšenie zaočkovanosti, ako jediného nástroja na zvládnutie tretej vlny a aj prípadných ďalších

   • Toto „konzílium“ treba personálne zadokumentovať! Aj osoby, ktoré vybrali tieto osoby do „konzília“!
    Eugenického konzília! Fašistického konzília! Vražedného konzília!

  • oni potrebuju aby totalne skolabovalo zdravotnictvo, preto nepretrzite strasia v tv o pocitacovom viruse ktory este nebol za 2 roky izolovany. ak skolabuju nemocnice a ambulancie tak ludia budu zomierat na bezne liecitelne choroby, nedostanu sa na operacie a utrpenie pokracuje dalej. a o to FILANTROPOM ide. treba tyrat a pozabijat co najviac ludi. EUGENICI potrebuju odopriet ludom vsetky slobody, ludske prava, napichat do nich jedy a zamknut ich doma ako hydinu.

 13. …je to veľmi smutné, kam to všetko speje a koľkí z nás to ešte nepochopili, aj keď nie všetci to vedia 2 či 3 roky …..
  …či je taká, či onaká predajňa, či doktor…všetko je o ľuďoch….v meste, kde bývam je to v Lidli ok., no napr. v inom, tam bude za vami behať sbs-kár, nech si dáte rúško až pod oči :-(…je to správne rieš.- vymeniť obchod, lekára a neviem čo ešte za také, kde sú ,,normálni“……

 14. https://aeronet.cz/news/italsky-narodni-zdravotni-institut-oznamil-ze-na-covid-19-zemrely-v-italii-jenom-necele-4-tisice-osob-namisto-oficialne-uvadenych-130-000-lidi-to-je-o-97-obeti-mene-nez-kolik-uvadi-italska-vlada/
  Italský národní zdravotní institut oznámil, že na COVID-19 zemřely v Itálii jenom necelé 4 tisíce osob namísto oficiálně uváděných 130 000 lidí! To je o 97% obětí méně, než kolik uvádí italská vláda! Je to méně obětí, něž kolik jich má chřipka! Vyšetřování odhalilo, že italské nemocnice označují za oběti COVID-19 svévolně kohokoliv, kdo jim umře na posteli nebo na sále! Mají totiž od pojišťoven astronomické úhrady za covidové pacienty i mrtvoly! Jako v Česku, jako na Slovensku, jako všude! A společnost, která pro Pfizer prováděla klinické studie v roce 2020 před schválením vakcín FDA, falšovala záznamy a manipulovala výsledky klinických studií! Bývalá ředitelka promluvila o praktikách, Pfizer i FDA prý věděly o falšování!

  Čím více očkovaných, tím více nakažených. Čím více nakažených, tím více očkování… systém samopožeru

 15. RUSKO: 20.‒21. října 2021 proběhla v Petrohradu vědecká konference, jejíž první část měla název „Zdravotní a politické zvláštnosti vakcinační prevence covidu-19 v Rusku“. Konference se zúčastnili vědci a zdravotníci nezávislí na světovém fašismu.

  Citace z usnesení vědecko-zdravotnické konference:

  Konsolidovaný, ale legitimní ODPOR vůči nemorálnímu a transhumanistickému pošlapávání práv a svobod obyvatel Země malou skupinou globalistů, která cynicky využívá jí vyvinutý mechanismus biologického a informačního terorismu, SE MUSÍ opírat o pevný vědecký základ, přesnou argumentaci a názory autoritativních profesionálů. Jedině to nám umožní vyvrátit vymyšlená obvinění, vznesená na naši adresu médii masové dezinformace, a v dostupné formě podat osvětu obyvatelstvu států, které byly podrobeny hybridní intervenci, a mobilizovat a zkorigovat sílu veřejného mínění správným směrem.

  https://cz24.news/velka-vedecka-konference-proti-falesne-covidove-plandemii-petrohrad-20-‒21-rijna-2021/

 16. falsovanie dat bolo verejne priznane uz minuly rok mnohymi vladami. oni to nikdy neskryvali. skratka to verejne povedali a koniec. nikto sa o to nezaujimal.

  inak k tomu „1. Ekonomické motívy falošnej pandémie“, vinit kapitalizmus moze naozaj iba maly mozocek pretoze kapitalizmus s tym nic nema. je to iba nastroj, tak ako atomova bomba, ktory sa moze pouzit pre dobre aj zle veci. a moderna financna kriza nema s kapitalizmom naprosto nic spolocne. kapitalizmus odzrkadluje realitu toho ako funguje priroda. nic viac. tam nie je ziadna ideologia ako v pripade komunizmu alebo socializmu.

  problem, ktory sa hadze na kapitalizmus, je socialny system kedy sa pracujucim berie a nepracujucim prizivnikom dava. ditto slobodnym matkam kedze rodinu uspesne znicil feminizmus a teda sa o tie nemanzelske deti nemoze starat otec ale tuto rolu prevzal stat. hlavne na zapade. a kedze s tym nemoze nikto nic urobit, pretoze by a) nebol zvoleny alebo za b) by nemal dalsie volebne obdobie, tak polici neustale hladaju odkial vziat peniaze na to aby ich davali ludom ktory ich pozaduju bez toho aby si to ludia vsimili pretoze zdvyhat dane funguje iba do urcitej urovne(cca 20%) nad ktoru ludia zacnu platenie obchadzata zmenia svoje financne zvyky aby legalne neplatili. vsetko co ma nieco spolocne s ekologiou je len skryta dan na firmy ktora to ma platit. len ludia su moc jednoduchy aby chapali akymkolvek suvislostiam.

  vladne elity nie su nejake diabolske sprisahanecke organizacie(samozrejem ze pri koryte sa chce napyt kazdy, toho sa nikdy nezbavime), ale v principe ide o to udrzat fungujucu spolocnost. i ked sa nam to nepaci, ludia su naozaj stado a kym maju strechu nad hlavou a plne brucho tak ich sloboda a co je dobre a co zle nezaujima.

  asi iba 10% ludi si vazi slobodu a v case dmeokracie bude tato skupina trpiet v prospech stadovej vecsiny ktorej na slobode nezalezi v mene dobra pre celu(vecsinovu) spolocnost.

  nebudem prekvapeny ked tie genove terapie ktore sa nespravne oznacuju vakcinami do 15 rokov preriedia ludsku populaciu kedy „odpadnu“ nezdravi oslabeni(starsi) ludia ktori su len zatazou na socialnom systeme. tymto sa systemu ulavi a moze fungovat dalsich niekolko dekad nez sa bude musiet znovu nieco spravit. pretoze ako som pisal, ludia sa socialneho systemu nevzdaju. doslova vyzaduju bay sa o nich stat postaral a obetuju pre to svoju slobodu.

  • Keď hovoríme o kapitalizme, tak máme na mysli súčasnú formu kapitalizmu so všetkými jeho nedostatkami, hlavne monopolizáciu, keďže čistý kapitalizmus si vyžaduje dokonalú konkurenciu a tú dnes nemáme.

   Čistý kapitalizmus sa dnes označuje aj ako „anarcho-kapitalizmus“ (nemá nič spoločné s anarchiou v zmysle chaosu). Ide o hnutie, ktoré v podstate presadzuje ten kapitalizmus, o ktorom hovoríte – spôsob, ako funguje príroda.

   Ale účelom tohto článku nebolo rozoberať formy kapitalizmu, preto sú tam určité zjednodušenia, aby čo najviac ľudí pochopilo pointu dnešných problémov s pandémiou.

  • holistický prístup

   Sven,

   tak toto je skutočne prejav TEMNA … ako z „Protokolov kniežat ZLOBY“ – zbytočné viac tomu venovať pozornosť … čo tak začať u seba a tých „tvojich“?!?

 17. ČESKO: V současné době spousta doktorů, zdravotních sester a zdravotníků řeší otázku jestli se mají nechat opíchat injekcí. Nikdo nemá zapotřebí si vpíchnout do žil experimentální genovou terapii, které se milně říká vakcína. Mnohým z nich je však vyhrožováno, že by mohli přijít o práci a peníze, pokud tak neučiní a dostávají se tak do težkých životních situací kdy nebudou mít na zaplacení složenek.

  Nejenom zdravotníkům, ale také zaměstnancům různých firem chodí výhružné dopisy, že pokud se nenechají naočkovat, tak „Nesplnění tohoto nařízení bude považováno za hrubé porušení pracovních povinností a může být zohledněno v prémiovém hodnocení“:

  Pokud se budeme bavit konkrétně o zdravotnících, tak mě zaujala diskuze na Facebooku, jak se staví k očkování. Téměř všichni vyjadřili svůj nesouhlas s očkováním a řeší, jak se mu vyhnout:
  https://cz24.news/co-rikaji-zdravotnici-o-vynucovanem-ockovani-ukazky-diskuze-na-socialni-siti-to-jak-se-stavi-k-ockovani-je-nejvyssi-cas-podavat-hromadne-zaloby-a-trestna-stihani-vsech-co-zneuzivaji-pravomoci-a-pod/

 18. Ander Kixa

  5% je normálny úrok na hypotéku????? Čiže je normálbe že niekomu dám do vrecka 200 eur mesačne lem za to že vyrlačil zmluvu a naťukal číslo na klávesnici???? To kde sme???

  • Nebavíme sa o morálnosti 5% úroku, ale o jeho udržateľnej výške pre kapitalizmus. A áno, 5% na hypotéku je úplne normálne. Aj keď sa vám to nemusí páčiť, tak takéto „zdravé“ úrokove miery obmedzujú dostupnosť hypoték a to zasa tlačí na znižovanie ceny nehnuteľností, respektíve zabránenie vzniku bublín na trhoch s nehnuteľnosťami.

   Inak keď na Slovensku ešte pred rokom 2000 neexistovali hypotéky, tak sa na byt (aj v Bratislave) dalo normálne našetriť pre človeka zo strednej triedy. Mohlo to síce trvať aj 10 rokov, ale dalo. Po zavedení hypoték stúpli ceny nehnuteľností tak, že sa to už nedá. Kým by človek za 10 rokov našetril nejakú rozumnú sumu, tak ceny nehnuteľnustí sa zvýšia na dvojnásobok.

   Akékoľvek šetrenie na byt by dnes bolo ako naháňanie králika. Nikdy sa vám ho nepodarí chytiť. A tak jedinou cestou sú hypotéky, ktoré obrazne povedané „zafixujú“ cenu na dnešnej úrovni. Cenu nehnuteľnosti ale aj tak vysoko preplatíte na úrokoch, ktoré sú stále menšie, ako je nárast ceny.

   Lenže toto je nebezpečná hra, lebo raz za čas ceny domov aj klesnú alebo narastú úrokové miery a vtedy mnoho ľudí príde o svoju nehnuteľnosť. Čo by sa stalo, keby dnes vzrástli úroky povedzme na 3%? Stále je to relatívne nízka úroková miera, no množstvo ľudí by to neutiahlo a prišli by nehnuteľnosť. A obávame sa, že mnohí aj prídu, lebo keď naplno prepukne inflácia (hyperinflácia), tak banky budú nútené úroky zvýšiť. Ešte môže byť budúci rok „zábava“…

   • Ander Kixa

    Dostupnosť hypoték odkryla skutočňé ceny aké sú ľudia ochotní zaplatiť za byt. Predtým boli umelo podhodnotené umelým nedostatkom obeživa. Ľudia boli umelo odrádzaní od kúpy bytu nedostatkom obeživa.
    Peniaze sú obeživo ak berieme ich základnú a pôvodnú funkciu. Toto je debata na dlho.
    Čo sa týka úroku celkovo, ak to chcem vyjadroť čo najstručnejšie: úrok je OK, je to dobrý nástroj ale v zlých rukách.
    Hypotéky 0% na podporu bývania, na bežnú spotrebu kľudne aj 10%. Má to mať v rukách parlament a regulovať podľa potreby štátu a občanov. Nie nejaký odkundes v London city.

   • Ander Kixa

    Nemusíme dookola špekulovať, všetko bolo dávno vymyslené a overené v praxi. Gottfried Feder a jeden nemenovateľný fúzatý ujo

    • Na úrokové sadzby – tak ako na úžeru, by mal existovať zákon – aj ústavný!

     Pri debatách o hypotékach vám uniká klauzula, že už nie sú zastropované úrokové sadzby! Čiže ak dnes – 2-5 % – môže to byť až 15%!

     Podľa mňa sa Chazari nevedia utriasť medzi zvýšením dane z nehnuteľností /tých 1,6%/ – a úrokovými sadzbami na hypotéky na tie isté nehnuteľnosti!

     Pretože reálne 1,6% daň + 5% úrok je záťaž 6,6%

     • Ak banky majú mať mať daňové úľavy, a sú sanované z verejných peňazí – mal by mať daňovú úlavu aj majiteľ nehnuteľnosti, ktorú kúpil za úver z banky – až do splatenia úveru – teda tých 30 rokov. Inak je to výpalné!

     • Ander Kixa

      Oni vedia že je to výpalné. No a čo? Serie ich to? Nie. Tešia sa ako dobre to vymysleli.

   • holistický prístup

    Milá redakcia,

    je načim si urobiť jasno v tom, ČO sú to tzv. „banky“ a ČO sú to „peniaze“ (v každej podobe) – KTO ich má v moci (sú to len nástroje a OTROCI konajúci tú najšpinavšiu nadprácu – beštia (vesmírny parazit) presunie svoju vinu za svoje zločiny na nich a oni to rozdelia na ďalších – postupne až na tých, KTORÍ SÚ na konci „potravinového reťazca“ – dobrovoľní OTROCI = dobytok, ovce, otravný hmyz, … – KTO ich vytvoril sťa svoje nástroje zotročovania a vysávania životných energií, KTO im vytvoril podmienky na vysávanie životných energí z celého ľudstva – ČO sú to vôbec „peniaze“ a aký je ich účel, … tých otázok je oveľa viac -… samotná hodnota „peňazí“ a naťukané numerá v kompoch sú len prejavom životnej energie tých, ktorí ich používajú – samostatne nie sú hodné ani materálu na ich vyfabrikovanie použitého – teda „tvorené“ z NIČOTY pritom „kryté“ ŽIVOTMI do sieti lapených …

    Konečne si uvedomte, že ste to práve VY, kto sa zvdáva svojho života – ste to VY, kto dáva falošným „peniazom“ hodnotu – sú to VAŠE životy, ktorými kŕmite BEŠTIU – to je to OTROCTVO bez hraníc … VŠETKO je vo SVETLE …

 19. V novembrom čísle časopisu Zem a vek sú zaujímavé články aj na túto tému.

  • V novembrovom čísle časopisu Zem a vek je „zaujímavý článok“ s nadpisom Pavol Jarčuška.
   Dočítame sa ako je napojený na peniaze farmabiznisu a aj o ostatných čo berú neskutočné peniaze od farmácie. A títo za úplatky nám ovečkám pretláčajú depopulačnú vakcínu za každú cenu. Peniaze majú väčšiu hodnotu ako život.
   Celý tento článok sa veľmi oplatí prečítať.

 20. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/kolik-zamestnancu-cdc-je-ockovano-reditelka-odmitla-senatorum-odpovedet/
  „Kolik zaměstnanců CDC je očkováno?“ Ředitelka odmítla odpovědět

 21. svatoslav butora

  Prajem pekný deň. Myslím, že je načase odsúdiť nielen Západných Svetovládnych Idiotov a im podriadených „našich“ duchom chudobných vládnych kovidníkov / ko-pijníkov za cudzie mocenské záujmy ovládateľov USA a tzv.EU.
  Je treba odsúdiť celý kapitalistický Západný systém a celú jeho deštrukčnú „demo-kraciu“, ktorá po roku 1989 zničila v SR a v ČR takmer všetko dobré a slušné a ľud-ské. Je treba vrátiť sa vo vývoji pred prevrat z roku 1989 a vystúpiť zo sparchante-lej tzv. EU. Potom by aj umelá Svetovládnymi Idiotmi a ich kovidníkmi generovaná „pandémia“ aj umelá „klimatická hrozba“ aj vyslovene debilná „dekarbonizačná“ politika a tiež aj nastupujúca bieda a nedostatok zmizli.
  Celý systém Sveta Kapitálu s jeho démo(n)kraciou je odsúdeniahodný a pre život Zeme a Sveta Ľudí nebezpečný. Je v svojej podstate odporný a svojím hnusom zamoruje aj všetky tvorivé diskusie. Naplno to mysliacim ľuďom ukázal aj kongres COP26 a výroky na ňom prítomných vznešene sa tváriacich upírov z celého sveta.

 22. https://cz24.news/hegerovi-sa-zjavil-duch-pfizeru-a-ten-mu-vnukol-videnie-ze-vakciny-prinasaju-mestam-slobodu-a-vraj-nesposobia-stratu-imunity-a-smrt-takmer-vsetkym-ockovanym-do-niekolkych-rokov-miliony-nestastnikov/
  Hegerovi sa zjavil duch Pfizeru a ten mu vnukol videnie, že vakcíny prinášajú mestám slobodu a vraj nespôsobia stratu imunity a smrť takmer všetkým očkovaným do niekoľkých rokov. Milióny nešťastníkov lapených do smrteľnej vakcinačnej pasce márne čakajú na politickými prostitútkami toľkokrát sľubovanú slobodu

  • Jean
   Toľkokrát sľubovanu slobodu .. povie sa ,že ,,slobodu,, nemajú kôli neocko
   Ale slobodu majú a nekupuje sa vaxkou ,no práve ju strácajú a nie nachádzajú

 23. https://www.hlavnespravy.sk/europarlament-ani-poslanci-nesmu-vidiet-za-akych-podmienok-dostali-farmafirmy-miliardy-na-vyvoj-kovidovych-vakcin/2742692
  Europarlament: Ani poslanci nesmú vidieť, za akých podmienok dostali farmafirmy miliardy na vývoj kovidových vakcín!

  Rumunský poslanec Cristian Terheș v pléne Európskeho parlamentu vykričal na plné ústa, čo si myslí o demokracii a o transparentnosti v podaní bruselského molocha. A na kameru ukázal, ako vyzerá zverejnenie škandalóznej zmluvy na bruselský spôsob

 24. https://www.hlavnespravy.sk/v-priebehu-niekolkych-tyzdnov-doslo-k-takmer-dvom-desiatkam-incidentov-ked-vrcholovi-sportovci-skolabovali-tu-je-zoznam/2742778
  V priebehu niekoľkých týždňov došlo k takmer dvom desiatkam incidentov, keď vrcholoví športovci skolabovali! Tu je zoznam

  Tieto vakcíny spôsobujú, že telo vytvára neregulované množstvá vírusového spike proteínu. Nielenže množstvá nie sú nijako kontrolované, ale my ani netušíme, KDE v tele sa tento nebezpečný proteín tvorí.

  Domnievam sa, že všetci títo športovci sú zranení a zabíjaní vakcínami proti Covid-19.

 25. ŽIVÉ SLOVO KTORÉ VŠETKO LEN DOBRÉ STVORILO
  KNIHA PRÍSLOVÍ 29:16 Kde pribudnú bezbožníci, previnenia sa rozmnožia a spravodliví uvidia ich pád. ALLELUJAH !!!!!!!
  ŽALM 37:16 Lepšie je to málo, čo má spravodlivý, než hojnosť, čo majú mnohí bezbožníci,
  17 lebo ramená bezbožníkov budú polámané, ale spravodlivých podoprie Hospodin.
  18 Hospodin pozná dni bezúhonných a ich dedičstvo bude trvať večne. AMEN!
  PRÍSLOVIE 4:14 Nenastúp na chodník bezbožných a nekráčaj po ceste zlých ľudí.
  15 Vyhni sa jej a nekráčaj po nej, odvráť sa od nej a obíď ju.
  16 Veď oni nejdú spať, kým neurobia zlo, nepremôže ich spánok, kým niekomu nepodrazia nohy,
  17 jedia chlieb zloby a pijú víno násilia.
  18 Chodník spravodlivých je ako svetlo brieždenia, ktorého jas prechádza do plného dňa.
  19 Chodník bezbožníkov je sťa temnota, nevedia, na čom sa potknú.
  V CELEJ HISTÓRII ĽUDSTVA NIE JE ANI JEDEN PRÍPAD, KEDY NIEKTO PORAZIL ŽIVÉHO BOHA, JEDINÉHO STVORITEĽA VŠETKÉHO DOBRA!
  ON ALE NEMÁ NIČ SPOLOČNÉ S POZEMSKÝM NÁBOŽENSTVOM!

 26. MILAN BIZOŇ

  VÝBORNÉ KOMENTÁRE ZA AJ PROTI.LEN SI TREBA NAMÁHAŤ HLAVU KU KTORÉMU SA PRIDAŤ,A TO BOLÍ.NECH ŽIJE PORTÁL BADATEĽ!

 27. Podobný článek s rozebraním současné pandemie a důvodů jsem četla už vloni, už ale nevím přesně kde to bylo. Když jsem se snažila informace sdílet, nikdo tomu nevěřil a považovali mě za konspirátorku. Jak ale jde čas, vidím, že mnoho konspiračních teorií se stává realitou. Mnoho lidí se probouzí, ale ještě pořád to není ono. Od začátku pandemie vidím v tom celém velké globální divadlo, spoustu podvodů, lží, nesrovnalostí. Všechno se vším souvisí. Hezky to zapadá do sebe jako puzzle. Přesto to mnoho lidí, dokonce i křesťanů přehlíží , nebo nechápe souvislosti. V mém okolí je snaha to tutlat a lidi, kteří se o to zajímají umlčovat. To ale není správné. Lidé se musí dozvědět pravdu.

 28. https://www.hlavnespravy.sk/nad-zasah-v-piestanoch-mohol-byt-este-tvrdsi/2742850
  Naď: “Opice na plote úradu vlády, opice na štadióne v Trnave, opice v Lidli, opice pred domom lekárov a vedcov; pre našu spoločnosť nerobia nič dobré. Zásah v Piešťanoch mohol byť ešte tvrdší!”

 29. https://blog.hlavnespravy.sk/28402/aj-diskriminacia-neockovanych-darcov-krvi/

  To už naozaj táto vláda nemá svedomie a tlačí aj nás neočkovaných darcov krvi k barbarstvu, aby sme do dotazníkov pri darovaní krvi uvádzali, že našu krv môžu dostať iba neočkovaní???

  • oni to ešte zmenia, milá „Jean… potom, keď im dôjde, že očkovaným bezhrotová, čistá krv už aj tak nepomôže (ktovie?), a neočkovaných zas nechtiac ochránia aj pred smrtiacimi spike proteínmi

 30. https://otevrisvoumysl.cz/rozbor-krve-ockovanych-mudr-monika-waksmundska-radek-pech-host-vysilani-ck-114-3-11-2021/
  Rozbor krve očkovaných – MUDr. Monika Waksmundská, Radek Pech, Host vysílání ČK (114.), 3.11.2021

  Ve zkratce…
  MUDr. Waksmundská s ostatními lékaři provedla analýzu krve očkovaných a neočkovaných pod mikroskopem. V tomto vysílání v rádiu Bohemia sdílí svá zjištění.

 31. https://zemavek.sk/briti-su-pohorseni-ursula-von-der-leyen-letela-sukromnym-jetom-medzi-bratislavou-a-viednou/
  Briti sú pohoršení: Ursula von der Leyen letela súkromným jetom medzi Bratislavou a Viedňou

  Predsedníčka Európskej komisie si objednala súkromný jet na viac ako polovicu svojich ciest odkedy nastúpila do svojho kresla v decembri 2019 – informuje britský Telegraph s titulkom, že aj na 60 km použila súkromné lietadlo a to práve na cestu medzi Bratislavou a Viedňou.

  Helena Bennett, expertka z Green Alliance uvádza, že súkromné lietadlá sú katastrófa pre klímu. „Jediné lietadlo emituje dve tony CO2, čo je štvrtina toho, čo priemerne vyprodukuje európsky občan za rok.“

  Smrteľníci budú mať dovolené už na americký kontinent do USA a Kanady od tohto mesiaca docestovať len pod podmienkou, pokiaľ nie sú držiteľmi pasov dotyčných krajín, že si dajú genetickú vakcínu produkujúcu v tele toxický spike proteín. To značne zredukuje cestovanie obyčajných, čo dobre vystihuje aj názov tzv. CommonPassu,
  vyvinutý za podpory Rockefellerovej nadácie a Svetového ekonomického fóra.

  Elita si bude naďalej lietať mimo tento systém povinného očkovania. Nebude to náhoda, že Bill Gates pred pár mesiacmi investoval práve do výrobcu súkromných lietadiel. Tí, ktorí sa budú chcieť vyhnúť toxickým injekciám, musia byť poriadne bohatí, aby si mohli dovoliť lietať a aj to len na vlastných jetoch. Takto nastavený systém im vyhovuje. Zjavne lietanie súkromnými lietadlami im neprekáža pri zachraňovaní planéty, ak vôbec na to naozaj veria. Je to len pekná uspávanka pre obyčajných smrteľníkov, ktorých práva a slobody musia byť obmedzené.

  • „Helena Bennett, expertka z Green Alliance uvádza, že súkromné lietadlá sú katastrófa pre klímu. „Jediné lietadlo emituje dve tony CO2, čo je štvrtina toho, čo priemerne vyprodukuje európsky občan za rok.““ – a čo chemtrail lietadlá?

   Inak – konšpiračná teória – súčasné lietadlá spaľujú vzduch – kompresiou dusíka – benzín je len „štartér“. Takže podvod na PHM na cenách leteniek, podvod s klímou. Preto nemajú chemtraily problém!

 32. Středoamerická země Kostarika jako první na světě udělala očkování proti covidu-19 povinným pro děti ve věku od pěti do jedenácti let.
  „Za účelem ochrany zájmů chlapců, děvčat a dorůstající mládeže… se Národní komise pro vakcinaci a epidemiologii usnesla, že imunizace proti covidu-19 bude pro všechny děti povinná,“ oznámilo v pátek Ministerstvo zdravotnictví Kostariky.
  Ministerstvo zařadilo očkování proti covidu-19 na seznam povinných pro obyvatelstvo už v březnu tohoto roku, a nyní rozšířilo platnost tohoto ustanovení také na děti.
  Jak vysvětlují místní noviny Tico Times, očkování proti nakažlivým chorobám zařazeným na speciální seznam ministerstva zdravotnictví je v Kostarice podle zákona povinné.
  https://cz.sputniknews.com/20211106/prvni-zeme-sveta-ucinila-ockovani-proti-covidu-19-povinnym-pro-deti-16414237.html

  • toto očkovanie pre deti tam bude povinné

   • Kostariku chcú vyľudniť – bude tam Jurský park! Niečo podobné urobili nacisti v Poľsku – násilne vysťahovali oblasť s cca 20 tisíc obyvateľmi a v prostredí pralesa „Germánie“ začali DNA experimenty s praturmi a extra agresívnymi divými zvieratami. Zastrešoval to Goring.

 33. EU: „EU chce automaticky skenovat a prohledávat historii chatů a fotografie zveřejněné na všech chytrých telefonech“, píše dnešní WELT. Prý jde o prevenci zneužívání dětí, ale jako cíl je zmiňován i boj proti terorismu. Odborníci považují metodu za spornou. Má to být takový unijní Velký bratr.

  https://cz24.news/europoslanec-ivan-david-evropska-komise-chysta-velky-smirovaci-utok/

 34. https://www.infowars.com/posts/dr-peter-mccullough-issues-emergency-warning-vaccine-created-spike-protein-is-deadly-in-the-human-body/
  Dr. Peter McCullough Issues Emergency Warning: Vaccine-Created Spike Protein Is Deadly In The Human Body
  Dr. Peter McCullough vydáva mimoriadne varovanie: Vakcínou vytvorený Spike Protein (hrotový proteín) je v ľudskom tele smrteľný

 35. Vážení a milí priatelia, pokiaľ je toto pravda: https://nastub.cz/w/cUmWmyV9ML2z823d5ifZXo tak potom už naša zradná vláda predala celé Slovensko zločineckému satanistickému Pfizeru !
  Pozrie ďalšie videá tu: https://nastub.cz/videos/trending
  Prečítajte si aj posledný článok JUDr. Weissa: https://www.infovojna.sk/article/judr-weis-v-blizkom-case-nastupia-ucinky-biologickej-zbrane-s-nazvom-vakcina-proti-ochoreniu-kovid !
  Chráňte svojich najbližších a nevzdávajte boj za pravdu a slobodu !

  • Táto satanistická vláda porušila svoj vlastný vládny program a strany svoje volebné programy. Sú to podvodníci a zradcovia! Treba to dať dole a už navždy.

 36. Pandémia pripravila Česko o 5 rokov ekonomického rozvoja. (píše TA3)

  a Slovensko o koľko? .. lebo Česko neprehájdakalo financie na nepoužitý Sputnik
  Vždy poznáme len štatistiky z iných krajín.

 37. Polícia v súvislosti so štvrtkovým (4. 11.) incidentom v piešťanskom supermarkete obvinila troch mužov z Nitrianskeho kraja vo veku od 32 do 40 rokov z prečinov útoku na verejného činiteľa a výtržníctva. Po vykonaní potrebných úkonov bude podaný návrh na ich väzobné stíhanie, ako aj na tzv. superrýchle konanie. TASR o tom informovala krajská policajná hovorkyňa v Trnave Zlatica Antalová

  https://www.hlavnespravy.sk/policia-obvinila-troch-muzov-z-incidentu-v-piestanoch/2743010

 38. https://www.brighteon.com/786597c9-0c4d-4d0a-9c28-dd94395c29e1
  Dr. Brian Ardis warns America approaching ONE MILLION DEATHS from remdesivir and ventilator homicide
  Dr. Brian Ardis varuje Ameriku blížiacu sa k JEDNÉMU MILIÓNU SMRTÍ v dôsledku zabitia remdesivirom a ventilátorom

 39. Rakousko:
  Osoby, ktoré nie sú zaočkované proti ochoreniu COVID-19 a ani ho neprekonali, nebudú môcť v Rakúsku vstúpiť do reštaurácií, hotelov, kaderníckych salónov ani sa zúčastniť na podujatiach s viac ako 25 účastníkmi. Reštrikcie sú súčasťou nových pravidiel, ktoré začnú platiť od pondelka. Opatrenia predstavil rakúsky kancelár Alexander Schallenberg po rokovaniach s krajinskými lídrami

  https://www.hlavnespravy.sk/v-rakusku-zakazu-vstup-do-restauracii-neockovanym-osobam/2743038

  • V súčasnosti dostalo jednu dávku vakcíny 66,7 percenta rakúskej populácie a plne zaočkovaných je 64,5 percenta obyvateľov. Vláda tento týždeň oznámila, že všetci dospelí obyvatelia majú nárok na posilňujúcu dávku vakcíny, ak už prešlo od ich poslednej dávky šesť mesiacov. Schallenberg opakovane vyzýva neočkovaných Rakúšanov, aby sa nechali zaočkovať, pričom hovorí, že je to ich „morálna povinnosť“.

   • Žiaľ, už aj u nás na Slovensku tvrdosť obmedzení postupne stúpa. A ten tlak sa bude stupňovať. Pre naše dobro, ako ináč. Keďže následky očkovania sa neprejavia okamžite, „prinútia“ v záujme verejného dobra ľudí urobiť hocičo. Prinútia v úvodzovkách, lebo značná časť populácie prospešnosti očkovania naozaj verí. Ako by aj nie, keď TV médiá neustále chrlia propagandu o pozitívach očkovania, ako aj to, že dnešná pandémia je pandémiou nezaočkovaných.

 40. Jsem z Edinburghu z Texasu. Omluvte mě. Otec 16letého syna. Rodič samoživitel… svého chlapce jsem vychovával od kolébky. Byl pro mě vším. Nechal jsem se očkovat, abych ochránil svého syna. V dubnu oznámili, že tohle očkování je bezpečné pro dospívající. Já a můj syn jsme nikdy nebyli odloučeni. Vždy jsme byli spolu. Byl můj nejlepší přítel. Vždy jsem mu říkal, že je pro mě vším. Byl dobrý… ve věku sedmi let chtěl hrát baseball. Tak jsem strávil sedm let trénováním ligového baseballu. Byl skvělý baseballový hráč. Říkal mi, že se chce přidat do letectva. Tak jsem mu řekl: Dobře, podpořím tě v čemkoliv, co chceš dělat. Na střední škole se přidal k Výcvikovému sboru nižších důstojníků v záloze. Vždy se usmíval… kdokoliv, kdo znal mého syna, viděl, že byl šťastný. Nebyl jsem bohatý, ale dal jsem mu vše, co chtěl.

  Chodívali jsme rybařit, kempovat. Nechal se očkovat Pfizerem, protože jsem si myslel, že ho ochrání. Myslel jsem, že… je to správná věc. Bylo to jako hrát ruskou ruletu. Moje vláda mi lhala… říkala, že je to bezpečné. Teď se vracím domů do prázdného domu. Když jsem ho probouzel, vždy jsem ho obejmul a dal mu pusu, řekl jsem mu, ať nepromešká školu. Když jsem se vracel z práce, tak vždy vyběhnul ven, protože věděl, kdy se vracím, a obejmul mě. Já mu dal pusu a obejmul jsem ho. „Kam chceš jít dnes na jídlo?” Co říct… byl to můj chlapec. Vše, co jsme dělali, jsme dělali spolu. Jak jsem říkal… příští týden má narozeniny. Teď víte, kde budu slavit jeho narozeniny…

  To je vše, co jsem chtěl… svého syna zpět. Nedělejte stejnou chybu jako já. Udělal jsem to, protože jsem myslel, že je to správná věc. Ale nebyla. Nebyla to správná věc. Jak jsme vždy říkal, svoji zemi miluji, ale své vládě už nevěřím. Jsem tady, protože jsem jeho hlas. Dělám to v úctě ke svému synovi. Pokud můžu takto ochránit jedno nebo dvě děti, budu za to nesmírně rád.

  https://otevrisvoumysl.cz/svedectvi-rodice-z-texasu-pred-expertnim-panelem-tato-vakcina-zabila-meho-syna/

 41. ŠÍLENÉ! ZATÍM DVA A PŮL MILIONU POŠKOZENÝCH PO COVID INJEKCÍCH V EU, Z TOHO AŽ MILION TĚŽCE. EUROPOSLANKYNĚ ŽÁDÁ VZNIK „EVROPSKÉHO FONDU PRO ODŠKODNĚNÍ. V konečném důsledku by tak neriskující zdraví neočkovaní odškodňovali nezodpovědné hazardující milovníky experimentálních smrtících covid injekcí. Pharma mafia a politici by nedali ani cent. Špička ledovce: Experti odhadují, že jenom 1% úmrtí a poškození po covid injekcích je hlášeno nebo zaevidováno.
  https://cz24.news/silene-zatim-dva-a-pul-milionu-poskozenych-po-covid-injekcich-v-eu-z-toho-az-milion-tezce-europoslankyne-zada-vznik-evropskeho-fondu-pro-odskodneni-v-konecnem-dusledku-by-tak-neriskujici/

 42. Generální ředitel společnosti Pfizer zatčen, obviněn z podvodu

  Generální ředitel společnosti Pfizer Albert Bourla byl v pátek ráno zatčen ve svém domě na bohatém předměstí Scarsdale v New Yorku FBI a obviněn z vícenásobného podvodu. Bourla je ve vazbě, zatímco čeká na jednání o kauci. Federální agenti v jeho domě a na mnoha dalších nemovitostech, které vlastní po celé zemi, provádějí příkaz k domovní prohlídce .

  Albert Bourla čelí obvinění z podvodu za svou roli při klamání zákazníků ohledně účinnosti „vakcíny COVID-19“. Pfizer je obviněn z falšování údajů a vyplácení velkých úplatků. Podle agenta FBI, který mluvil s konzervativním Beaverem , Pfizer lhal o účinnosti vakcín a uváděl zákazníky v omyl ohledně vážných vedlejších účinků, které vakcíny mohou způsobit. Pfizer je obviňován z toho, že vládám a mainstreamovým médiím doplácí, aby mlčely.

  https://beforeitsnews.com/eu/2021/11/ceo-of-pfizer-arrested-charged-with-fraud-media-blackout-2678929.html

 43. https://www.infowars.com/posts/bill-gates-calls-for-the-united-nations-to-establish-a-global-biomedical-police-state/
  Bill Gates Calls for the United Nations to Establish a Global Biomedical Police State
  Bill Gates vyzýva OSN, aby vytvorila globálny biomedicínsky policajný štát

  Billionaire Microsoft founder Bill Gates asked governments to spend even more money on preparing for potential future pandemics and biological attacks.
  Zakladateľ spoločnosti Microsoft Bill Gates, miliardár, požiadal vlády, aby vynaložili ešte viac peňazí na prípravu na potenciálne budúce pandémie a biologické útoky.

 44. …chcem povedať len 1 vec, a to je skutočnosť, že práve vďaka ľuďom ako je Maroš,
  má tento portál tú ,,správnu šťavu“…príspevky od neho sú mimoriadne cenné, veľmi veľa sa od neho dozvieme…možno je trošku svojský, no každý z nás sme nejaký a hlavne – nikto nie je dokonalý ! …čo je však veľmi zarážajúce, sú poznámky od niekt.komentujúcich, adresované k jeho zdravot.stavu ! ako môžeme niekomu vôbec niečo také hovoriť cez takýto portál, keď ho bližšie nepoznáme? toto nie je v našej kompetencii, a od takýchto ,,vecí“ by sme si mali držať odstup! a tiež to ,,mudrovanie“, že tu má prestať písať, to je od niekt.z vás úplné fiasko!!!…ja som naopak veľmi rada, že ho tu máme, a že nám pomáha rozšíriť naše vedomosti a poznanie…takže sa tu už KONEĆNE uvedomte, píšte priamo k článku a uplatńujte slobodu prejavu všetkým, bez vstupu do príliš osobnej témy ako je aj už spomín.zdravot.stav …potom celý Portál Bádateľ bude skutočne prínosom pre každého z nás…….

  • Za normálnych okolnostítu tu dávno nie som kvôli sebe a svojmu životnému času. Vôbec nemám spasiteľský komplex, ale dobre viem čítať medzi riadkami – ako bývalý profesionál, a teda – som tu „strážny pes“ /nesprávny výraz, skôr vlkodav/ matrixových „nuancí“ a podsúvaných novinárskych a názorových neprávd! A teda občas na stráž zaštekám, keď nie je niečo v poriadku – čo občas vadí „susedom“ – narušuje to ich názorový klídeček.

   Čiže za normálnych okolností by som sa mohol na to všetko vysrať, ale tento všeobecný chaos dopadá aj na mňa, a teda musím! Nie že chcem! Samozrejme – aj ja mám odtiaľ potiaľ a príde čas, keď nudem musieť venovať všetku energiu len v prospech seba, pretože za tie roky čo som na nete, to ide len z kopca. Mnohí si tu neuvedomujú, aké sú dôležité detaily, a čo rozhodne ja odmietam – jesť cudzí chlieb aj s pilinami!

   Kto niekedy vážil na veľmi presných váhach vie, ako jediné smietko dokáže prekonať váživosť váh a tu by som použil výraz – VÁHAVOSŤ! Čiže áno – na každom smietku lži, nepravdy, nevedomosti záleží!

   Zopár infantilov, ktorí KONEČNE vypadli nedoučení zo zédeešky samozrejme nenávidí,že ich niekto na staré kolená poučuje! Už len tým, že im naznačuje, že sú – a oni sú – hlupáci! A práve hlupáci degradujú naše životy a spoločnosť teraz najviac! Takže hlúposť jednotlivca ovplyvňuje celú spoločnosť – akože keď na každom jednotlivcovi záleží! A ak vám nezáleží na každom jednotlivcovi – nežijete v spoločnosti, ale v totalitnom chlieve!
   VLKO-DAV
   https://www.pes.sk/images/inzercia-fs/770/080/91/19e66f1a29b5f8573f5849a929f95ea6.jpg

   Lívia o pozdrave „NA STRÁŽ!“ – Mojevideo
   [Prehľadávať doménu mojevideo.sk] https://www.mojevideo.sk › video › 30b62 › livia_o_pozdrave_na_straz_.html
   Lívia o pozdrave „NA STRÁŽ!“ Ide pritom o pozdrav s dlhšou a pestrejšou históriou v rámci celého československého priestoru. Je potrebné priniesť do verejných debát o tomto pozdrave zdravý rozum, preto si pozrite toto video. Zdroj: yoututbe/Kulturblog. Dátum: 31.10.19 15:07.

   Inak…
   https://ulozto.net/file/IvRBH3yykhaW/logo-sokol-jpeg#!ZGt5AmR2ZwD0MGExAzH5ZGLlLmp0AyqunTgmoJcwL3tmHJZkMN==

 45. oprava: Som veľmi rada Maroš, že ťa tu máme…a vďaka za správ.link aj super príspevky….

 46. …milá Jean, ten príspevok o situácii v tom lietadle je super ! …kiež by sa viacerí tak správne zachovali ako tento pilot…..

 47. Odporúčanie

  Tak autorovi tohto článku, teda, ja ODPORÚČAM aby sa išiel sám dobrovoľne hospitalizovať… Som rád (v uvodzovkách) , že sa nakazila jedna osoba pretože konečne niektoré osoby pochopili, že na ventilácii skončiť môžu taktiež… Najviac sa mi páčilo búchanie sa do hrude: Však je všetko vymyslené, mne sa nič nestane. A…. Aktuálne leží na ventilácii 👍

  • ???
   Tvoje vyjadrenie je neurčité v tom, že neuvádzaš konkrétnu príčinnú súvislosť – môžme si domyslieť viac variant. Naznačuješ, že sa búchali do pŕs neočkovaní?!

   Teraz inak!
   1/ Ak ťa nejaký motivovaný zdravotnícky debil odvezie do nemocnice, urobí ti PCR test s 40-50 cyklami – bez toho, že by sa najprv pokúsil diagnostikovať chrípku alebo meningitídu – a „dokáže ti“, že hoci si Banán /DNA banánu je človeku bližšia ako opičia DNA/ – máš Covid, pretože je to vo finančnom záujme nemocničnej mafie – potom ťa zavraždia vrazením niekoľkokrát použitého infikovaného šnorchla ventilácie do priedušnice – a potom vzniká synonymum – ventilácia = smrť!
   2/ A ležať na ventilácii a na remdezvire – je rozsudok smrti! A? Príčinná súvislosť má byť teda NEOPICHANOSŤ?!

   Môžeš ma opraviť. Ja už som mal v živote dýchacie problémy a „spával“ som posediačky, aby som sa nezadusil, ale neexistuje ísť do domu smrti – nemocnice, len preto, že som vyplašený. Skutočne som sa nedusil ani decko pri topení sa – jednoducho som nedýchal a včas ma vytiahli, ale najmä vtedy, keď som si uvalil väčší kus slaniny a nedala sa poriadne požuť a nerozvážne som sa ju pokúsil prehltnúť, akurát ten žvanec bol príliš dlhý – vyvalené oči a musel som si to sústredene – treba potlačiť paniku – ťahať prstami v gágore s vedomím, že mám na to 2-3 minúty. Inak – slaninkári – odporúčam vám k slanine okrem nožíka aj rybársky peán!

   V minulosto som bol aj na gastroskopii – rovnaké zariadenie, ktoré sa opakovane pchá aj opačným koncom do zadku pri rektoskopii – takže.

   Niektoré dievčatá vedia byť v tomto veľmi podarené – pri fajke – ale zase na toto tam je tá dierka, aby vedeli cez ňu dýchať. Asi tak. Pľúcna ventilácia pri „kovide“ je legalizované zabitie!

   Toto treba mať doma!
   https://www.bexamed.sk/pean-rovny-lekarsky-20-cm.html

 48. Neviem prečo tu teraz takto hlúpo zavádzate a klamete. Pri rtPCR testoch sa hodnotí ct, teda cycle treshold, čo je počet cyklov pri ktorom ZAČNE krivka relatívnej fluorescencie exponenciálne stúpať a teda je úplne jedno, či sa nechá zbehnúť 25, 30, alebo až 50 cyklov. Ak nezačne stúpať ani po 50 cykloch, vzorka je S ISTOTOU negatívna a pacient určite NIE JE infekčný. Preto sa to zbeháva 50x. Tento počet cyklov slúži na vylúčenie falošnej negativity, ale nijako nemôže spôsobiť falošnú pozitivitu. To, že tu obvyklé publikum nerozumie testovacej metodike neznamená, že to máte zneužívať a dezinformovať vlastných čitateľov prosím! Spoliehate sa na nedostatočné vzdelanie vlastného publika, na jeho neochotu, alebo neschopnosť kritického čítania a overovania si faktov, publikujete lži, zavádzate a z toho vyvodzujete hrozné závery a odporúčania. Nabádate na hrozné veci a staviate to celé na klamstvách a dezinformáciách. Je to smutné.

  • Tak prečo potom Ministerstvo zdravotníctva adekvátne neinformuje, ako sa veci majú? Posielali sme im 3 žiadosti o informácie, všetky odignorovali. Tak nech sa potom nesťažujú (oni alebo vy), že sa publikujú také informácie, aké sú (aj ich vinou) k dispozícii.

   Ct cykly sú len jeden z mnohých problémov PCR testov. Mnohé sme tuto nespomenuli, aby sme ľudí príliš nezahĺtili informáciami a oni sa potom v tom stratili. Ale špeciálne pre vás pripomenieme aj ďalšie závažné nedostatky PCR testov:

   – PCR testy u nás používajú iba jednu hľadanú sekvenciu. Tým vzniká vysoké riziko, že zachytia niečo iné, čo obsahuje danú sekvenciu (nízka špecificita). Napríklad v Thajsku používali PCR testy s 3 sekvenciami a tým pádom minimalizujú riziko falošnej pozitivity (ak vírus vôbec existuje, lebo doteraz dôkaz chýba).

   – Ak PCR test aj nájde tú sekvenciu, vôbec to neznamená, že to bol živý vírus a nie iba nejaké jeho mŕtve zvyšky.

   – Ak je to zo živého vírusu, stále to neznamená, že daný človek je chorý.

   – Ak by aj bol chorý, stále to neznamená, že je infekčný covidom. Chorý môže byť aj z iných súčasne sa vyskytujúcich patogénov – chrípka, iné respiračné vírusy alebo bakteriálne infekcie, ktoré sa nezisťujú a hneď sa prehlási za „covid pozitívneho“.

   Mohli by sme kľudne pokračovať. V každom prípade platí, že PCR testy nie sú vhodné na diagnostiku vírusov alebo ochorení vo všeobecnosti (čo potvrdil aj vynálezca tejto metódy Kary Mullis). PCR je výrobná metóda na množenie polymerázových reťazcov, nie diagnostická metóda. Preto stále platí – celé je to kolosálny podvod!

  • A ešte jedna poznámka, ako tu spomenul jeden čitateľ, že má skúsenosť, ako bol on a jeho rodina označení za „pozitívnych“ pri hodnotách Ct 37 a 38. Obe tieto hodnoty sú vysoko nad odporúčanými 28 cyklami a teda už nie je možné hovoriť o skutočnej pozitivite, napriek tomu boli označení za „covid pozitívnych“. Je to ďalší dôkaz, ako sa u nás vyrábajú falošné čísla.

  • Alena – odhadujem nie naša „stará“ Alena-Jednoduchá – nie podľa štempla, ale podľa štýlu.
   Si lekárka, sestra, laborantka, metodička? Vieš čo je astroturfing – trolling v prospech farmakomafie?
   Vieš ako zmrdi školia lekárov, sestry, laborantov?

   Vieš, kedy si človek všetko zapamätá? Keď je emocionálne extrémne vypätý – keď medzi info a stavom vznikajú „príbehové“ asociácie. Facka!
   Otázka – vzniká takáto situácia pri hypnotickej indoktrnácii – školení – za podmienok totálneho strachu – je fuk, či z kovidu, smrti, vyhadzovu! Keď všetci sa tvária veľmi prísne a veľmi vystrašene! O čo točím?“
   V skrátke – že Drostenova podvodná metodika PCR obletela svet illuminátov, a cez WHO vám pristála ako bumerag – vo vašich hlavách BOOM! Odteraz TAKTO! Ako 500-kilová spojenecká bomba v „drážďanskom“ dome!

   Alena – „Pri rtPCR testoch sa hodnotí ct, teda cycle treshold, čo je počet cyklov pri ktorom ZAČNE krivka relatívnej fluorescencie exponenciálne stúpať a teda je úplne jedno, či sa nechá zbehnúť 25, 30, alebo až 50 cyklov. Ak nezačne stúpať ani po 50 cykloch, vzorka je S ISTOTOU negatívna a pacient určite NIE JE infekčný. Preto sa to zbeháva 50x.“ – toto je v pi.i! „Metodický“ FANATIZMUS!!!

   Redakcia – „Ct cykly sú len jeden z mnohých problémov PCR testov. Mnohé sme tuto nespomenuli, aby sme ľudí príliš nezahĺtili informáciami a oni sa potom v tom stratili.“ – to si robíte prdel?!
   ————————————————-
   Hlavný nemecký „virológ“ – údajne „slovenského“ pôvodu – Christian Drosten – „nedávno priznal“, že antigénové neúčinné testy presadzoval na podnet Merklovej – a Matovič išiel pre tie noty tiež, a vedel o ich neúčinnosti. Avšak – Drosten, ako veľkopodnikateľ s PCR testami /Peková je len sieť PCR napojená príštipkárka/ mohol vďaka svojmu lokajstvu vytvoriť „metodiku“ popierajúcu stanovisko v nemocnici v auguste 2019 zavraždeného Kary Mulisa, a keďže ide o illuminátske celosvetové spiknutie – cez jednu z ich centrál – WHO, sa táto „metodika“ – ako celosvetovo záväzná – presadila vo všetkých do podvodu s Covid-19 a PCR testami zapojených krajách! Lekárov „prestal zaujímať “ Kary Mullis! „Kráľ je mŕtvy – nech žije kráľ!“ Teda!

   O akom „správnom“ postupe tu Alena tliachaš, keď podľa vynálezcu PCR – Mullisa, sú pre diagnostiku akýchkoľvek ŠPECIFICKÝCH nákaz – PCR testy NEVHODNÉ?!
   Toto nie je o metodike – toto je priama indoktrinácia „vedeckým“ podvodom! Spiknutie! A nad tým všetkým stojí Darwin, a nad ním Illumináti! Na takýchto platí už len kladivo!

   https://zemavek.sk/v-nemecku-prepukol-obrovsky-skandal-kvoli-drostenovmu-pcr-testu/

   Rakúsky súd rozhodol, že PCR test nie je vhodný na diagnostiku
   https://www.stalose.com/item-171943-rak%C3%BAsky-s%C3%BAd-rozhodol-%C5%BEe-pcr-test-nie-je

   https://i.ytimg.com/vi/iQsu3Kz9NYo/maxresdefault.jpg
   http://zon.trilinkbiotech.com/wp-content/uploads/2013/07/itsPCRtime.gif
   https://i.pinimg.com/originals/5c/17/0a/5c170a2e8caf27ddcfcfc05353d143df.jpg
   https://3.bp.blogspot.com/-T8KaumfE6Sc/TcTQMIb_uDI/AAAAAAAADBc/wc82zPDs-d0/s1600/PCR.gif

   !!!!!!!!
   https://s3-us-west-2.amazonaws.com/oww-files-public/f/f5/CH391L_S12_PCR_process.gif

   • Nerobíme si prdel. Ten článok má vyše 2000 slov. Do konca ho dočíta menej ako polovica ľudí. Ak by sme mali do článku dať úplne všetko (respektíve rozvinúť všetko do podrobností), mal by možno 5000 slov a do konca by ho nedočítalo ani 10% ľudí. Dnes sa doba pozornosti ľudí výrazne skracuje (bohužiaľ, taká je doba).

    Aký by to malo zmysel z hľadiska informovanosti?

    Je rozumnejšie dať do článku tie najdôležitejšie informácie, prípadne ho rozdeliť na viacero menších kúskov. Ako zjesť slona? Naraz ho nezjete. Treba ho naporcovať a zjesť po menších kúskoch.

    • Ako zjesť slona? „Pokiaľ by sa ľudia báli mamutov – dnes tu nie sme!“ Ešte sa k tomu vrátim…

     V prvom rade – ten veľký „článok“-knihu sa nechcelo čítať VÁM! Keby sa chcelo – a nie raz – urobili by ste z neho kompilát a tento výcuc len ozdrojovali. Iste – kto z nás je tu DNA inžinier.

     Tá informácia je kľúčová pre celú spoločnosť traumatizovanú PCR testami – a najviac v tom zlyhali lekári! Nie ja-vy – ale lekár by mal ten článok prečítať celý! Ale dobre – toto nie sú vaše povinnosti – ale – mohol to urobiť nejaký konzultant, ktorý by mal z článku-informácie ako odborník najväčší bonus a skratku mohol poskytnúť on. A nechoďte na mňa s vetou, že nechcete zaťažovať čitateľov – nám by stačili hlavné princípy a postuláty. Teraz k mamutom.

     V praveku ľudia žili zdrojovo rozptýlení v kmeňových tlupách po 20-35 ľudí – organické zloženie lovci-bojovníci, ženy-remeselníčky, deti-pomocníci, starejší-veteráni-vedomostná báza. Záležalo na vzťahoch s ostatnými kmeňmi – či na lov mohli odísť všetci schopní, alebo museli zanechať stráž. Čiže na lov max. 8-10 mužov. Opakujem – záležalo na vzťahoch s ostatnými kmeňmi, lebo od toho sa odvíjal aj spoločný lov tlúp na veľké a nebezpečné zvieratá.

     Ide o to, že mamut mal zhruba 3-5 ton a Elektrosvit ešte vtedy nevyrábal chladničky a všade okolo boli veľké dravce a mrchožrúty, takže namieste je otázka – čo s 3 tisíc kilami mäsa pre 25 ľudí? Na koľko – na dva dni – v zime na dlhšie, ale čo so šelmami? Chceli by ste mať kvôli mäsu pred jaskyňou celú zoologickú záhradu?

     Ďalšia vec – spoločný lov tlúp = veľa ľudí – bolo ich treba zjednotiť a zároveň sa dohodnúť na nekonfliktnom rozdelení koristi. ???
     Veľa ľudí zver vyplaší, mamuty mali jednak silný čuch, jednak ako inteligentné zvieratá prepojené cez Schumanovu frekvenciu s informačným polom – mali dopredu intuíciu o hroziacom nebezpečenstve. Preto lovci vykonávali rituál „už zažitého lovu“ – aby sa pred lovom samotným zbavili vzrušenia, emócií a predstáv, ktoré zver dopredu varovali – odbočím – keď sú levy nažrané – ich potenciálna korisť sa necíti byť nimi ohrozená. Takž skrátim.

     Podľa iných názorov na lovcov mamutov – je to celé hovadima,pretože uloviť nebezpečné 3-5 tonové inteligentné a sociálne organizované zviera do jamy o veľkosti garáže vykopanej nejakými parohmi a hlinou vynášanou v čapiciach, a všade kopa ľudského pachu a „welcome to see you“, a s efektom získať pár kíl mäsa, riskovať životy a potom nechať niekoľko ton zbytkov ako potravu pre nebezpečné šelmy v blízkom okolí – toto nemohol rozumný človek urobiť, ak mal byť rozumný.

     Podľa všetkého – mýtus o lovcoch mamutol vznikol vďaka fosílnym zvyškom – z pojedania zvyškov zmrznutých mamutov, ktoré tlupy objavili po klimatických a geografických zmenách v teréne permafrostu – po povodnich, zosuvoch pôdy.
     Navyše – musíme sa baviť o rozumných ľuďoch, ktorí prežili Potopu a neboli a nie sú potomkami siondarwinistických opíc. Čiže neverím, že si niekto rozumný okrem vás položí otázku – ako zjesť slona.

     Inak – v ázijskej džungli domorodci dokážu zjesť slonie mäso len vďaka papáyovým listom, ktoré ho v nich zabalené dokážu enzymaticky zmäkčiť čo „lovci mamutov“ k dispozícii nemali – toto dokázal urobiť jedine hlboký mráz permafrostu. Aj dnes – hovädzie maso poprážke by sa malo distribuovať a jesť až týždeň po odležaní v mraze-chlade.

     • Zjesť slona sme nemysleli doslovne. To bola len taká metafora. Ale kľudne môžme použiť inú: Ako zjesť kura? Po častiach – prsia, krídelka, nohy. Nie celé naraz. 🙂

     • Preto nerobte s komára-kuraťa slona. Otázka – je zveličovanie metafora? Ak áno – aj táto Plandémia je METAFORA!!!

      Bože- som ja ale dobrý!

 49. Vďaka za článok. Zaujímalo by ma do akej miery sa na tomto podieľajú farmaceutické spoločnosti.
  Dovolím si domnievať sa, že už za vtáčou a prasačou chrípkou, na ktoré sa medzičasom akosi pozabudlo, bola snaha ovládať a vlastniť. Nevyšlo to vtedy hlavne preto, lebo svet ešte nebol tak úzko spojení médiami, internetom a technikou, aby sa mohol dostatočne zmanipulovať.
  Autor knihy Nežiadúci účinok smrť- John Virapen, bývalé farmaceutické „zviera“ (medzičasom už zomrel, keby videl teraz čo sa deje….) v dávnej diskusii ( http://janochinfo.cz/nemoci/john_virapen.html ) citujem z rozhovoru :

  Určite ste počuli o prasacej chrípke.

  Iste.

  Minulý rok som bol v Belgicku na stretnutí so sekretárom ministerstva zdravotníctva. Počas stretnutia na chvíľu opustil miestnosť a ja som si na jeho stole všimol dokumenty. Nedalo mi to a prezrel som si ich. V tých dokumentoch jasne stálo, že spoločnosť GlaxoSmithKline (štvrtá najväčšia farmaceutická spoločnosť na svete pozn. -jš-) jedná s belgickou vládou o cene vakcíny proti prasacej chrípke. A to bolo v januári 2009. Debata o potrebe očkovania proti tejto chrípke začala v máji 2009.

  Takže sa pripravovali na potenciálnu epidémiu, o ktorej ešte nikto ani nevedel?

  Asi tak. Nejaký bacil sa “náááhodou” objavil v Mexiku. Oni ho tam doviezli. Ale nikdy sa z toho nestala pandémia. Rozumiete?

  Hm, ale to sa mohlo ľahko stať, nie? Nie je to príliš nebezpečné, zahrávať sa takto s nebezpečnými vírusmi? Čo ak by naozaj vypukla pandémia?

  No ak by naozaj vypukla, potom by samozrejme museli dodať nejaký reálne fungujúci liek, ale rozhodne by to nebola tá vakcína, ktorú bežne ponúkali. Spomínate si na vtáčiu chrípku?

  To asi každý. Ďalší hoax?

  Vtedy sa vyrobilo nepredstaviteľné množstvo vakcín, ale čo s nimi? Zaočkujú vtákov?

  Vakcína bola predsa určená ľuďom, nie?

  Áno, ale tá vakcína nebola neskutočným očkovaním. Lebo ani vtáčia chrípka v skutočnosti neexistovala!

  Tvrdíte, že vtáčia chrípka nebola nebezpečná, alebo že vôbec neexistovala?

  To druhé! Bol to celé jeden veľký podvod!

  A čo na to WHO (Svetová zdravotnícka organizácia)? Tým takéto maniere nevadia?

  WHO je banda k***v. A určite to tam napíšte!

  (smiech) Vidím, že ste presvedčený o zbytočnosti tejto organizácie…

  Absolútne! To, čo skutočne potrebujeme, sú nezávislé skupiny, ustanovené jednotlivými vládami, ktoré by vytvorili systém regulácie, ktorý by bol schopný kontrolovať, čo robia títo ľudia. „

 50. Mna neskutocne bavi tento web a tieto clanky :)))

  Zhrnme si to. Polici celeho sveta sa spykli a vymysleli si tuto pandemiu ?

 51. Čo tak kniha Noe od Sebastiána Fitzeka?

 52. Srandou je len to, ze ludia su si sami zodpovedny za vsetko v zivote. Aj teraz nikto nikoho nenutil do ziadneho ockovania, nosenia rusok alebo testovania. Poznam mnoho ludi co sa nezucastnili nicoho z toho. Ludia su si sami zodpovedny za svoju poslusnost. Keby mal kazdy rozum, tak sa nenecha manipulovat a bolo by. Nikto nam nedokaze nic vsunut do nasho zivota, lebo my si vsetko tvorime podla toho ako sa citime a ako myslime. No ak si vpustime do nasich mysli trojske kone v podobe nepriaznivych myslienok, tak stracame kontrolu nad svojim pocitom, sme v strachu a potom sa nam uz aj tieto trojske kone zhmotnuju v zivote.

 53. Sám 999 je na špagáte, je to lakmusový papier našej trpezlivosti. Sprostí sme my, tí chytrí sa nám smejú a možno ešte aj to by bol pre nás od nich prejav úcty. Tisíce zdravých ľudí čaká v hnusnom počasí, do ktorého psa by si nevyhnal, na špáranie v nose predmetom, ktorým psa by si netestoval a oni, tisíce ľudí to urobia lebo im to jeden 999 povedal. To u mňa nie je sprostosť, kdeže. Takéto dačo sa zatiaľ ešte v dejinách nevyskytlo. V zime, chlade, sychravom počasí. Muži, ženy a deti, úplne zdraví, na druhý deň nachladnutí, to je výsledok. Ten, čo im to nariadil sa škerí pekne v tepľúčku a státisíce prešľapujú vonku. Potom sa vysmeje pred kamerou, že ,,veď čo,, a ide sa ďalej. Ide sa ďalej? Ide sa ďalej. Státisíce zmarených plánov na základe nespoľahlivých tyčiniek, ľudia v karanténach, zdraví ľudia, ľudia bez príznakov, bez kašľa, bez horúčky, označovaní ,,áno,, a ,,nie,,. Jediní my na celej planéte a bez úžitku, jediní na planéte. Už to svedčí o všetkom. „Niet tam víťazov“ a boli sme jediný a prvý, všetci ostatní to robili inak a s lepším výsledkom, my stále najhoršie a čo je tragické – opäť je to tu a sú to tí istí, ktorí to boli aj minulý rok. Opäť nám nič nevysvetľujú, opäť máme akúsi vymaľovánku, opäť jediný na svete. Podľa nej sa náš bacil chová po 45.-tich kilometroch inak, vraj sleduje okresy. Pripomínam, znova to riadia celé tí istí, čo vlani. Ani už neviem, čo dodať … Skúste Vy, prosím. Prosím.

Pridajte komentár

*