Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

V Kalifornii havarovali za týždeň 3 vojenské lietadlá. Môžu za to covidové vakcíny?


Print Friendly, PDF & Email

V Kalifornii havarovali za týždeň 3 vojenské lietadlá. Môžu za to covidové vakcíny?

(Ethan Huff, Natural News) Armáda Spojených štátov amerických má v týchto dňoch problém udržať svoje lietadlá na oblohe, teda prinajmenšom v južnej Kalifornii, kde sa v púšti v priebehu jedného týždňa zrútili už tri rôzne lietadlá a helikoptéry.

Najnovší incident sa týkal námorného vrtulníka MH-60S Seahawk, ktoré vykonávalo rutinný cvičný let z námorného leteckého zariadenia El Centro, keď zrazu narazilo do piesku.

Ako odhalil príspevok na sociálnej sieti, miesto havárie sa nachádza asi 56 km severne od Yumy v Arizone.

Všetci štyria členovia posádky na palube vrtuľníka prežili, aj keď jeden námorník údajne utrpel „zranenia neohrozujúce život“ a museli ho previezť do neďalekej nemocnice. Vrtuľník Seahawk bol pridelený k helikoptérovej námornej bojovej letke (HSC) 3, ktorá sídli na námornej leteckej stanici North Island v Kalifornii.

Podobný incident, ktorý sa odohral len dva dni predtým, mal ešte tragickejšie následky. V rovnakej oblasti havaroval vrtuľník MV-22B Osprey, pričom zahynulo päť príslušníkov námornej pechoty.

No a len pár dní predtým havarovala stíhačka F/A-18 Super Hornet neďaleko mesta Trona v Kalifornii, ktoré sa nachádza asi 400 km od námornej leteckej stanice Lemoore a 640 km severne od El Centro, pričom zahynul pilot námorníctva poručík Richard Bullock.

V ten istý deň zahynul aj 29-ročný technik elektroniky druhej triedy John Deltoro pri autonehode, keď sa vracal z tréningu v Camp Billy Machen v Nilande, meste ležiacom severne od El Centro.

Podľa správ, John Deltoro a ďalší štyria námorníci cestovali okolo 22:00 hodine, keď ich vozidlo náhle zišlo z cesty a rozbilo sa o veľký balvan. Ostatní námorníci v aute prežili, no museli byť hospitalizovaní. Všetkých päť cestujúcich bolo súčasťou námornej špeciálnej jednotky na západnom pobreží, uviedlo námorníctvo.

„Hoci séria incidentov vykresľuje pochmúrny obraz, je dôležité poznamenať, že vzhľadom na dostupné informácie sa nezdá, že by všetky nešťastia niečo spájalo,“ uviedol portál Military.com.

„Tieto tri havárie zahŕňali tri rôzne typy lietadiel, ktoré sa navyše nachádzali na troch rôznych základniach. Kalifornská diaľničná patrola medzitým uviedla, že zisťuje, či boli pri smrteľnej autonehode použité bezpečnostné pásy, pričom v tlačovej správe poznamenala, že Deltoro bol prostredným zadným pasažierom.“

Sú vakcíny proti covidu zodpovedné za nárast vojenských nehôd?

Príčina každého z týchto incidentov je stále predmetom vyšetrovania. Medzi niektorými odborníkmi však panujú špekulácie, že svoju úlohu mohli zohrať „vakcíny“ proti koronavírusu (Covid-19), ktoré boli nanútené všetkým príslušníkom armády USA.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Je známe, že covidové vakcíny spôsobujú krvné zrazeniny. Tie sú spájané s mnohými záhadnými nehodami, ktoré sa vyskytli odvtedy, čo boli vakcíny prvýkrát zavedené v rámci operácie „Warp Speed“.

Okrem toho, že očkovanie proti Covid-19 spôsobuje „syndróm náhleho úmrtia dospelých“ alebo SADS a degraduje imunitný aj neurologický systém, čo môže spôsobiť zmeny v kognitívnych funkciách a schopnostiach.

(Súvisiace: Covidové vakcíny zvyšujú výskyt rakoviny)

„Nemilosrdné miliardárske farma firmy vyrábajúce vakcíny, ich obchodní partneri a nemilosrdní predstavitelia vlád zlomyseľne spôsobujú rakovinu a iné chronické choroby a bezbožne zapríčiňujú smrť príslušníkov americkej armády i civilistov svojimi smrteľnými vakcínam proti covidu,“ napísal čitateľ stránky Natural News v komentári pod článkom.

„Netvory budú horieť v pekle celú večnosť,“ napísal ďalší.

„Áno, vakcíny spôsobujú rôzne zdravotné problémy vrátane smrti. Ale tiež: 5G a bezdrôtové siete – t.j. mikrovlnné žiarenie, o ktorom sa opakovane dokázalo, že spôsobuje rakovinu. A naša armáda je tým zaplavená,“ komentoval iný čitateľ o ďalších možných súvislostiach s haváriami.

Najnovšie správy o vakcínach proti covidu môžete nájsť na stránke ChemicalViolence.com.

Záver

Pred vyše pol rokom sme publikovali článok, ako sa čínski vojenskí predstavitelia mali vyjadriť o armáde USA, že každý vojak, ktorý sa zaočkoval proti covidu, zomrie. Zdá sa, že proroctvo sa začína napĺňať.

Vo svetle aktuálnych udalostí sa natíska otázka: Ak by sa konflikt medzi Ruskom a Ukrajinou rozšíril, mal by za Američanov vôbec kto bojovať?

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Dúfam že môžu za to Vakcíny 😉

 2. Vsadil bych boty, že je to tím genocidním svinstvem. Ale sračkomety mlčí.

 3. Profesor Staněk: MASKY JDOU DOLŮ. PROČ ELITY HLOUPNOU? (VIDEO 181 min)
  22. června 2022
  https://cz24.news/profesor-stanek-masky-jdou-dolu-proc-elity-hloupnou-video-181-min/

 4. KOVIDBARÓN!

  ,,,nemusím byť ani vojna,aby sa umieralo,,,,ukážka ako sa armáda dokáže sama postupne zlikvidovať,,,,vakcína je o idiotizme a nie o akejsi ochrane,,,,to človeka od človeka treba chrániť a izolovať-čo sa aj postupne deje,,,,centrálna najvyššia inteligencia a autorita-centrálny počítač ako vševidiace oko rozhodne-kto tu zostane a ide ďalej a kto musí preč a tento princíp je pre ľudí hoci vysoko vzdelaných-nepochopiteľný,,,,už onedlho sa sami dočkáte-čo dokážu vakcíny s vašími politikmi,zamestnávateľmi,kamarátmi a kolegami,rodinnými príslušníkmi,úradníkmi atd,,,,otázkou ale je,ako to budú zvládať v takomto prostredí neopíchanci,lebo ja tvrdím,že veľmi ťažko a dokonca sa dajú opíchať,lebo psychonátlak je silná a účinná zbraň a vaše mozočky niesú pripravené to zvládať,,,,ľudské myslenie je na nízkej úrovni a akési vzdelanie nič nerieši,ak je ľudský faktor nevyvinutý a zanedbaný,,,,vy dokážete tu prežiť iba za pomoci vaších zamestnávateľov a politikov-ktorí vás kŕmia a vedú vás,inak by ste žili v anarchii a chaose za asistencie chudoby a nedostatku,všetko čo máte-máte iba od nich-od vzdelania,sociálnych sietí,rodiny,topánok na nohách až po hypotéky,,,,

 5. Z mého laického pohledu je téměř jisté, že ty sajrajty způsobují taková poškození organismu o jakém se ani nikomu nezdá. 5G sítě už měly být dávno odstraněny z provozu. Je to ale globální projekt a ten je chráněn. Tato doba se vyznačuje absolutním nezájmem o člověka, v tomto globalistickém prostředí hlavně anglosaské a evropské tzv. elity překročily již dávno hranice lidskosti a jestli již po 2.světové válce se v Evropě aktivovalo nacistické podzemní hnutí nazvané Pavouk, které poté infikovalo s výjimkami celý svět, není divu, kdo stojí za podvodem Covid a dalších příbuzných operací. Je docela možná, že ti kteří vám dennodenně do očí vyprávějí svoje pohádky o lidskosti a lidských právech jsou ti největší grázlové, které tato planeta zplodila. Mějte oči otevřené a uši nastražené. Einstein přece řekl, že autority jsou největším nepřítelem pravdy.

 6. Obraciam sa na vás a verím, že sa to pohne. Zostáva už len pár dní. Európska únia má v súčasnosti 27 členských štátov s približne 500 miliónov obyvateľov.

  Nepovolené lieky používané v rámci klinických skúšaní (pravidlá označovania)

  https://ec.europa.eu/info/law/better-regulation/have-your-say/initiatives/13421-Nepovolene-lieky-pouzivane-v-ramci-klinickych-skusani-pravidla-oznacovania-_sk

  Citát: „Ak umiernenosť je chybou, potom ľahostajnosť je zločinom.“ — Jack Kerouac

  Najsmutnejšie je, že mlčiacej väčšine je to jedno. Dokedy?

  Verte mi, že som odoslal desiatky mailov, upozornení na to čo sa chystá, ale nič sa nedeje. P.S. Potom nech sa ľudia, nečudujú /mlčiaca väčšina nečuduje / čo do nich napichajú.

  • Nemyslím si, že väčšina mlčí, len zatiaľ NEKONÁ fyzické činy. Môžeme vypisovať, nesúhlasiť, deklarovať, odsuzdovať… ale to nevyvráti štát z koľají.
   Zvykli sme si na virtuálny svet – napíšem sťažnosť. Vyžiadam si stanovisko! Odsúdim niečo! Podpíšem petíciu!
   A čo sa stane?
   Rusi zobrali do rúk samopaly a rakety. Zdá sa, že TO POMÁHA. Nepomohli prosby, žiadosti, napomenutia, výstrahy. Pomohli fyzické činy.

  • Čítali ste to ODÔVODNENIE?
   Cieľom (zrušenia uvádzania dátumu exspirácie na skúšaných liekoch) je predchádzať dodatočným rizikám týkajúcim sa bezpečnosti a kvality v súvislosti s postupom opätovného označovania a potrebou častejších nových dodávok, ktoré by mohli spôsobovať oneskorenie klinických skúšaní. (!!!!!!!!)
   WTF? Akože keď skúšame liek, môže byť po exspirácii, lebo osoba na ktorej sa to skúša podpísala že súhlasí s klinickou štúdiou? WTF? Takže lieky v štúdii NEEXPIRUJÚ ale fungujú aj po dátume exspirácie? Osoba môže zomrieť, len aby sme rýchlo urobili klinickú štúdiu a nemuseli dodávať nové – neexspirované – šarže liekov???? že to ZDRŽUJE štúdiu? Im akože ÚPLNE JEBE, nevedia sa dočkať svojich miliárd?
   Ďalsím krokom bude zrušenie klinických štúdií pri „liekoch“, ktoré sú vyrábané rovnakou technológiou mRNA alebo CRISPR????? Akože to „nadizajnujeme“ v počítači a výsledok je istý – načo štúdie…
   Dúfam, že budú oznamovať osobe, ktorá sa zúčastňuje na tej štúdii, že jej možno podávajú „liek“ po exspirácii, lebo NEVEDIA kedy mal dátum exp., pretože nie je uvádzaný…

   • O zrušenie potreby štúdií a nového testovania pri mRNA vakcínach, kde len zmenia kód toho RNA, aby reflektoval nové varianty vírusu, sa už snažia. To už je realita.

    • Expirácia je predsa – logicky – záležitosťou praktického odskúšania „dokedy to vydrží“, takže logicky pokiaľ je niečo len skúšané – nevedia pokiaľ to vydrží – sa ukáže ako staré šarže budú poškodzovať koho. Oni samozrejme poznajú stabilitu svojich formuliek. Potom tu máme 2 pohľady – jeden je krátka expirácia kvôli obratu-spotrebe lieku a druhý je dlhá expirácia pre zámerné jedy. Čím dlhšia „záruka“ – tým má konzument väčšiu doveru to do seba napchať! ešte je tu aj tretí aspekt – po x-rokoch ani divá sviňa nebude vedieť čo bolo čo!

     „Kvakcínam“ predĺžili expiračnú dobu kvôli „faktoru prostredia“ a tým faktorom bolo „ešte“ MARKETINGOVÉ PÔSOBENIE PSY OP – vhodný časový interval pre pichanie patokov! „Sajme sajme než ná niekto zajme!“

 7. kvakcína je sloboda

  nazvala by som to podľa darwina – prirodzený výber, hlupáci sa eliminujú aj sami a dobrovoľne

 8. Zatiaľ je to iba domnienka. Ak ale budú také události pribúdať a ukáže sa ich vzájomná korelácia, potom to bude iné kafé.

 9. Oprava: Zatiaľ je to iba domnienka. Ak ale budú také události pribúdať a ukáže sa ich korelácia s očkovaním, potom to bude iné kafé.

 10. Chtějí dát podávat další dávky „spásných vakcín“ – ale už bez klinických údajů.. Generální ředitel výrobce očkovacích látek BioNTech sdělil zdravotnickým dozorcům, že se musí brzy rozhodnout, zda schválí nové očkovací látky proti nejnovějším kmenům idiotismu a podvodu ko*kovid – aniž by k tomu potřebovali klinické údaje.
  !ANIŽ BY POTŘEBOVALI KLINICKÉ ÚDAJE!
  Nyní chtějí lidem píchat injekce, aniž by je klinicky testovali.

  Chápu, že výrobci vakcín chtějí vynechat staromódní, nepohodlnou část výroby vakcín zvanou „testování“. A tisíce lékařů budou tuto „vakcínu“ aplikovat – s vědomím, že nebyla testována. A miliony pacientů budou stát fronty, aby si ji mohli nechat aplikovat. A proč by neměli? Vždyť tisíce lékařů podávaly poslední injekci ko*kovid-19, i když museli vědět, že nepůsobí tak, jak si pacienti mysleli. A museli vědět o závažných vedlejších účincích. A ignorovali protokol pro experimentální léky, když pacientům neřekli všechna fakta o této injekci..

 11. Srí Lanka se hroutí: Lidé umírají hlady, nemají plyn, elektřinu a teď po nich začíná střílet armáda…
  https://strangesounds.org/2022/06/sri-lanka-is-collapsing-people-are-starving-no-gas-no-electricity-and-now-the-army-starts-shooting-at-them.html
  https://strangesounds.org/2022/03/in-sri-lanka-reports-of-deaths-violence-and-protests-increase-as-people-are-dying-waiting-for-fuel.html

  Lidé umírají hlady, jsou bez plynu a elektřiny..

  Nyní se bouří a armáda střílí do lidí. Vojáci stříleli ve Visuvamadu, 365 kilometrů severně od Kolomba, v sobotu večer, když bylo jejich strážní stanoviště zasypáno kameny, uvedl armádní mluvčí Nilantha Premaratne. „Skupina 20 až 30 lidí házela kameny a poškodila armádní nákladní auto,“ řekl Premaratne agentuře AFP. Policie uvedla, že čtyři civilisté a tři vojáci byli zraněni, když armáda poprvé zahájila palbu, aby potlačila nepokoje spojené se zhoršující se hospodářskou krizí.. Když došel benzín, začali protestovat motoristé a situace přerostla ve střet s vojáky, uvedla policie. VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=JJGqDsZT_v0
  +
  https://www.brighteon.com/f78b708e-ece0-45cc-af9e-c4ed3cfd9f56

  Dvaadvacet milionů obyvatel země trpí akutním nedostatkem a dlouhými frontami na nedostatkové zásoby.. Srí Lanka nasadila ozbrojené policisty a vojáky, aby střežili čerpací stanice. V dubnu byl v centrálním městě Rambukkana policií zastřelen motorista, když došlo ke střetu kvůli distribuci přídělového benzínu a nafty. Policie uvedla, že o víkendu došlo ke střetům s účastí motoristů na třech místech. Při jednom střetu bylo zraněno nejméně šest strážníků a sedm motoristů bylo zatčeno. Vláda vyhlásila dvoutýdenní odstávku státních institucí a škol ve snaze omezit dojíždění do zaměstnání a šetřit vyčerpávající se zásoby pohonných hmot v chudé zemi. Země se také potýká s rekordně vysokou inflací a dlouhými výpadky proudu, což vše přispělo k několikaměsíčním protestům. Čtyři z pěti lidí na Srí Lance začali vynechávat jídlo, protože si ho nemohou dovolit, uvedla OSN a varovala před nastávající „celosvětovou humanitární krizí“, kdy miliardy lidí budou potřebovat pomoc. Světový potravinový program (WFP) začal ve čtvrtek v rámci „záchrany života“ distribuovat potravinové poukázky přibližně 2 000 těhotných žen v „nedostatečně zásobených“ oblastech Kolomba. WFP se snaží získat 60 milionů dolarů na potravinovou pomoc v období od června do prosince. Srí Lanka v dubnu nesplatila svůj zahraniční dluh ve výši 51 miliard dolarů a jedná s Mezinárodním měnovým fondem o záchraně. Mezitím každý den začíná vždy více lidí protestovat proti inflaci napříč evropskými státy.

  • https://www.informacnavojna.tk/article/video-na-slovensku-uz-vo-viacerych-mestach-dochadza-k-vypadkom-v-dodavkach-pohonnych-hmot

   Rok 2004…
   https://domov.sme.sk › c › 1262684 › rada-romov-sa-distancuje-od-protestov-na-vychode-sr.html
   Rada Rómov sa dištancuje od protestov na východe SR – SME
   Košice 11. februára (TASR) – Rada Rómov Slovenska (RRS) sa dištancuje od protestov, ktoré sa na východe Slovenska konajú v tomto období proti zmenám sociálnych …
   Poznámka – Rada Rómov Slovenska má rada lówe od slovenskej vlády.

   https://sk.wikipedia.org › wiki › Policajná_brutalita_na_Slovensku
   Policajná brutalita na Slovensku – Wikipédia
   Policajná brutalita na Slovensku predstavuje prípady … tejto kategórie možno zaradiť aj nasadenie okolo 2000 príslušníkov polície a ozbrojených zložiek vo februári 2004 na východe Slovenska. V dôsledku chudoby a v rámci protestov proti … ktorá ošetrila jedného z Rómov, ktorý ťažko reagoval na spôsobený stres. …

   https://www.sme.sk › c › 1274125 › na-vychode-slovenska-pokracuju-socialne-nepokoje.html
   Na východe Slovenska pokračujú sociálne nepokoje. – sme.sk
   Na východe Slovenska pokračujú sociálne nepokoje. Rómovia, ktorých sa zníženie sociálnych dávok dotklo najviac, tu vyrabovali už niekoľko obchodov. V Čiernej nad Tisou včera skupina 50 Rómov vrátane detí vyrabovala predajňu potravín.

   He – Ovce: „Nie sme ako oni!“
   ———————————————-
   K tomu asi toľko – rabovanie-nerabovanie – v roku 2004 to boli skutočné SOCIÁLNE nepokoje! Brutálne potlačené, lebo romáci ako prví sa postavili na odpor a tým sa sami vyčlenili od väčšinového obyvateľstva – Cigáň potrebuje jesť aj mäso – slovenskému potkanovi stačí čumieť zalepenými očami z múky!

   Otázka – kedy utiahneme opasky okolo krkov zmrdov, ktorí nás bedačia! Ale Slovák sa asi radšej obesí sám!

 12. Vraj ten zakomplexovaný nulový kundel Sabaka už nakupuje rúška a testy na jeseň. Že sa doteraz nenašiel v celej BA niekto, kto by mu napravil sánku a poprehadzoval anatómiu ! Koncom augusta – začiatkom septembra začína masívne strašenie novými variantami, obmedzeniami a kadečím ! Dúfam, že sa už dosť očkovancov prebralo a pridajú sa k nám rebelom !
  Viete, čím ďalej, tým mi to pripadá viac zábavné a myslím si, že sa už budú báť tých ich kreténizmov iba skutoční debili či vymyté ofce ! Treba všetko ignorovať, z princípu všetko o vlády, EÚ skurvených lékar. odborníkov na klamstvá a dezinformácie. Mainstreamovú žumpu nebudem ani komentovať, to u mňa už dávno nie sú ľudia, keďže im slovo svedomie nehovorí NIČ !

  • Tie opičie kiahne nevymysleli dobre – kovid bol lepší.
   Tie kiahne sú infekčné keď človek MÁ symptómy (pupáky). Kovid bol ASYMPTOMATICKÝ – geniálne! Mali ste kovid, aj keď vám nič nebolo, len na vás PCR test ukázal prstom! Kiahne bude VIDIEŤ (teda ak budú). To chlapci nedomysleli.
   Určite príde test, ktorý V PREDSTIHU odhalí, že ste infekčný na kiahne, aj keď EŠTE nemáte symptómy a NEMÔŽETE tie kiahne prenášať. Americkí vedci dokážu zázraky na počkanie a nemožné do troch dní.

   A Pes-Sabaka nech si nosí handru na hube sám. Som zvedavý, keď nič nekúpi v Lidli alebo Kauflande, alebo v Spare, kam pôjde po chleba! Asi bude žuvať doláre a eurá ktoré má na virtuálnom účte…

 13. Čo sa rýka havárií lietadiel – vakcíny za to NEMÔŽU!
  Mám zoznam vecí, čo za to môže:
  – zloženie nového kerozínu, ktorý začali USA vyrábať z vlastnej ropy (lebo sankcie)
  – nemajú náhradné diely pre povinné servisovanie motorov (lebo sankcie)
  – začali lietať nováčikovia, mazáci sú na Ukrajine
  – lebo Putin
  – nevedia šoférovať a pilotovať
  – UFO
  – pokazili sa navigačné satelity
  – a mnoho iných…

 14. portál mi vyhadzuje komentáre ?! Je tu problém?

  • My vám nič nevyhadzujeme, možno máte nejaký problém s počítačom.

  • Slovensko určilo podmienku odovzdania stíhačiek MiG-29 Ukrajine.
   Slovensko, ktoré sa v apríli zaviazalo odovzdať Ukrajine vojenské lietadlá zo sovietskej éry, si stanovilo podmienku. Odovzdá Ukrajine 12 stíhačiek MiG-29 až po tom, ako Poľsko a Česká republika budú súhlasiť s ochranou jej vzdušného priestoru.
   Informoval o tom portál Business Insider.
   „Hoci je Slovensko malá krajina, susednú Ukrajinu podporilo včas a aktívne. Okrem ďalších zbraní v hodnote viac ako 150 miliónov eur Slovensko poskytlo Ukrajine aj svoj jediný raketový systém zem-vzduch S-300. S cieľom zabezpečiť, aby Slovensko nezostalo bez ochrany, Nemecko, Holandsko a USA v súčasnosti rozmiestnili v krajine NATO – Slovensko – celkovo štyri raketové systémy Patriot.
   Podľa denníka bude Slovensko potrebovať ochranu od svojich susedov, kým nedostane 14 stíhačiek F-16, ktoré kúpilo od USA. Ovšem – dodanie amerických stíhačiek bude určite v neskoršom termíne, ako bolo dohodnuté podľa zmluvy.“
   Koment čitateľa pod článkom: „ No – len sa spoliehajte na vojenskú ochranu Poliakov. Zrejme ich stále málo poznáte. Každý vie, že sľubovať – neznamená – splniť! Slováci – ste už celkom – sprostí ?!“
   P.S. Máme dnes nejaké info, ako a či – pomáha „slovenská“ S-300 na UA?!

   • S-300 bola na UK zničená už na 2. deň aj s celým hangáromm v ktorom prerábali systémy na kompatibilitu s UK velením! Ušlo to niekomu?

    • Babráci Rusi rozbili košík plný vajíčok! Aké necitlivé!

     „Vlčí doupě v troskách

     Strana války, představovaná jestřáby v Bílém domě a Pentagonu, se za neúspěchy na frontě mstí civilistům a raketami a dělostřelectvem (dodávanými mimo jiné i Fialovou vládou) terorizují z bezpečné vzdálenosti města na Donbasu. Nejhorší chvíle za posledních 8 let tak zažívá Doněck, na který dopadají v posledních dvou týdnech salvy střel, které si vyžádaly už desítky mrtvých a stovky zraněných civilistů včetně žen a dětí.
     Ruská odpověď na tento zločin proti pokojným obyvatelům Doněcka byla drtivá. Moskva identifikovala velení operace, které tyto akce na Donbasu připravovalo spolu s americkými a britskými „poradci“ a zasáhla velící centrum právě při velké poradě, která připravovala další ofenzivu na Doněck a další města na Donbasu.

     Víkendový útok na velitelské stanoviště v Dněpropetrovské oblasti u obce Šyroka Dača, provedený za pomoci řízených střel Kalibr a Kinžál, zcela rozmetal „velín“ ukrajinských nacistů v oblasti. Zlikvidoval nejen celý komplex podzemních bunkrů, kde se ukrajinská generalita nacházela, ale také 300 vojáků – z toho zhruba 50 vysoce postavených důstojníků a jejich západních poradců. Útok na „Vlčí doupě“ je prvním varováním Moskvy, pokud Kyjev bude pokračovat v terorizování civilního obyvatelstva nebo zasáhne strategické cíle na ruském území.

     „Bezhlaví jezdci: umírají, nebo prchají zpět

     Rusko má podle našich informací díky zpravodajským službám poměrně detailní přehled o tom, kolik zahraničních žoldáků přijíždí na Donbas bojovat, a eviduje rovněž pohyb většiny těchto „bezhlavých jezdců“, jak je Ruské ministerstvo obrany nazývá. Podle těchto záznamů jsou nyní v databázích vojenského resortu zahrnuti nejen žoldáci přímo zapojení do bojových akcí v rámci ukrajinských jednotek, ale také instruktoři, kteří organizují výcvik a pomoc při provozu a opravách nejmodernějších západních zbraňových systémů dodávaných na Ukrajinu.

     Celkem se k 17. červnu 2022 na seznamech ministerstva obrany RF objevují žoldnéři a zbrojní specialisté z 64 zemí. „Od začátku speciální operace dorazilo na Ukrajinu 6 956 lidí. Z toho 1 956 jich již zaplatilo životem. 1 779 se vrátilo do svých zemí. 3 221 žoldáků zůstává – pokud jsou naživu, ještě nepadli do zajetí, nebo nedoběhli na ukrajinskou hranici,“ uvedl mluvčí ruské armády generálporučík Igor Konašenkov.

     Mezi evropskými zeměmi je nesporným lídrem – co do počtu příchozích i padlých žoldáků – Polsko. Na bojiště jich dorazilo 1831 lidí, z toho 378 je po smrti, a 272 se vrátilo do Polska. Na druhém místě je Rumunsko, odkud přijelo 504 žoldáků, 102 z nich zemřelo, 98 se vrátilo. Na třetím místě je podle Konašenkova Velká Británie, odkud byl zaznamenán příchod 422 žoldáků (101 je mrtvých, 95 se vrátilo).

     Zpoza oceánu je lídrem Kanada. Přijelo odtud 601 mužů, 162 je po smrti, 169 uprchlo. Na druhém místě jsou Spojené státy, odkud dorazilo 530 žoldáků. Z toho 214 zemřelo, 227 opustilo území Ukrajiny. A čeští adrenalinoví závisláci? Z osmi desítek bojujících na straně ukrajinských nacistů se jich už zhruba polovina vrátila domů a 14 za toto nesmyslné dobrodružství zaplatilo životem (v našich režimních dezinformačních médiích se psalo jen o jediném).“
     https://www.informacnavojna.tk/article/prituhuje-ruska-armada-rozmetala-velitelstvi-u-dnepropetrovsku-ve-vlcim-doupeti-zahynulo-50-general-litva-blokadou-kaliningradu-vyhlasila-moskve-valku-utok-na-vrtne-plosiny-u-krymu-nahodne-zazehnuti-valky

 15. mariankosmac

  Keďže sa to záhadne deje iba v slnečnej Kalifornii tak by som to na vakcíny moc nevidel (a možno sa to deje i inde, len to vedia lepšie ututlať). Mám dojem že v Kalifornii sa dejú nehody pomerne často, rôzne bežné nehody, ľudia sú tam akoby vymletejší, majú menší pud sebazáchovy. Možno je to tým kalifornským slnkom, asi ľuďom nerobí dobre na mozog. Otázka – naozaj je americká armáda tak hlúpa že zaočkuje svojich vojakov pravými vakcínami? Pravými, teda tými škodlivými.

Pridajte komentár

*