Nositeľ Nobelovej ceny tvrdí, že hromadné očkovanie proti Covidu je „neakceptovateľná chyba“


Print Friendly, PDF & Email

Nositeľ Nobelovej ceny tvrdí, že hromadné očkovanie proti Covidu je „neakceptovateľná chyba“

(Celeste McGovernová, lifesitenews.com) – Jeden známy virológ raz povedal, že „v každej krajine po krivke vakcinácie nasleduje krivka úmrtí“.

Francúzsky virológ a nositeľ Nobelovej ceny Luc Montagnier nazval hromadné očkovanie proti koronavírusu počas pandémie za „nepredstaviteľné“ a za historický omyl, ktorý „vytvára varianty“ a vedie k úmrtiam z ochorenia.

„Je to obrovská chyba, však? Tak vedecký, ako aj medicínsky omyl. Neakceptovateľná chyba,“ povedal nedávno Montagnier v rozhovore preloženom a publikovanom americkou nadáciou RAIR.

„Učebnice dejín to dokážu, lebo varianty vytvára vakcinácia.“

Okrem toho je tu ešte další problém a mnohí epidemiológovia o ňom vedia. Je známy ako „na protilátkach závislé zosilnenie“.

„Napriek tomu, že o tomto probléme vedia, sú ticho,“ uvádza Montagnier.

„Práve protilátky, vytvárané vírusom, umožňujú infekcii zosilnieť,“ povedal v rozhovore s Pierrom Barnériasom z Hold-Up Media začiatkom toho mesiaca.

Vakcinácia vedúca k variantom

Hoci sa varianty vírusov môžu objavovať prirodzene, podľa Montagniera vakcinácia tento proces urýchľuje.

„Čo urobí vírus? Zahynie alebo nájde ďalšie riešenie? Je jasné, že nové varianty sú vytvárané selekciou sprostredkovanou protilátkami z dôvodu vakcinácie.“

Vakcinácia počas pandémie je „niečo nemysliteľné“ a spôsobuje úmrtia, ďalej uvádza nositeľ Nobelovej ceny za medicínu.

Po vakcinácii nasledujú úmrtia

Tuto si môžete pozrieť zaujímavé video o tom, ako po začiatku očkovania v jednotlivých krajinách sa začali zvyšovať aj úmrtia:

„Tie nové varianty sú produktom a výsledkom vakcinácie. Vidíte to v každej krajine, je to rovnaké: v každej krajine po očkovaní nasledujú úmrtia,“ povedal profesor.

Vyššie uvedené video, uverejnené nedávno na YouTube, využíva na ilustráciu nárastu úmrtí v početných krajinách sveta po zavedení očkovanie proti ochoreniu COVID údaje Inštitútu Washingtonskej univerzity pre zdravotnícku metriku a hodnotenie, potvrdzujúc Montagnierovo pozorovanie.

Francúzsky novinár, ktorý viedol rozhovor, poukázal na dáta Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), dokazujúce, že od zavedenia vakcín v januári „explodoval“ nárast nových infekcií a tiež úmrtí, „obzvlášť medzi mladými ľuďmi“.

„Áno,“ prisvedčil Montagnier, ktorý je profesorom na šanghajskej univerzite Jiao Tong. „S trombózou, a tak ďalej.“

Liečba osteoporózy

Trombóza – alebo tiež krvné zrazeniny – je neočakávaný problém, súvisiaci s novými vakcínami proti koronavírusu a príčina, prečo bola v niektorých krajinách zastavená vakcína AstraZeneca.

Šéfka kanadskej Agentúry verejného zdravotníctva Theresa Tamová počas májovej tlačovej konferencie povedala, že majú teraz 21 potvrdených prípadov vakcínou spôsobenej trombotickej trombocytopénie, ako aj troch žien, ktoré zomreli na poruchu zrážania krvi, potenciálne súvisiacu s vakcínou AstraZeneca. A v ďalších 13 prípadoch prebieha vyšetrovanie.

Nečakané prípady

Montagnier tiež povedal, že v súčasnosti vykonáva výskum u tých, ktorí sa nakazili koronavírusom po podaní vakcíny.

Americké Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) v apríli hlásilo, že dostalo 5 800 hlásení o ľuďoch, ktorí mali „nečakaný“ COVID po tom, čo sa zaočkovali, z toho 396 ich potrebovalo hospitalizáciu a 74 pacientov zomrelo.

„Dokážem vám, že vytvárajú varianty, ktoré sú rezistentné voči vakcíne,“ povedal Montagnier.

Koronavírus vytvorený v laboratóriu

Slávny francúzsky virológ spôsobil v apríli 2020 rozruch, keď pre francúzsku televíznu stanicu povedal o svojom presvedčení, že nový pandemický koronavírus SARS-CoV-2 bol vytvorený človekom v laboratóriu.

„Prítomnosť častíc HIV a choroboplodných zárodkov malárie v genóme koronavírusu je veľmi podozrivá a tieto vlastnosti vírusu sa nemohli objaviť prirodzene,“ uviedol.

Hoci bol zosmiešňovaný francúzskymi expertmi za „konšpiračné videnie, nesúvisiace so skutočnou vedou“, Montagnier v júli 2020 uverejnil štúdiu, podporujúcu jeho tvrdenie, že nový koronavírus musí pochádzať z ľudského experimentovania v laboratóriu

Táto teória sa nedávno znovu vynorila a momentálne je považovná za najpravdepodobnejší pôvod vírusu.

Poznámka pre čitateľov, pridaná po týždni od publikácie pôvodného článku

Hoci stránka LifeSiteNews uviedla len to, čo Montagnier povedal, niektorí iní vedci veľmi dôrazne odmietli jeho tézu, že vakcíny môžu spôsobiť nebezpečné varianty vírusu.

Príkladom je bývalý viceprezident spoločnosti Pfizer Dr. Michael Yeadon, ktorý povedal:

„Neexistuje žiadny dôkaz, že vakcinácia vedie alebo povedie k ´nebezpečným variantom´,“ a že zmienka o takých smrtiacich variantoch je „absurdne nemožná… Dokonca ani ako názorový rozdiel“. V skutočnosti sa tým má ospravedlniť zbytočnosť „dodatočných“ (následných alebo takzvaných booster) vakcín.

Aj niektorí ďalší poukazujú na to, že pre tieto teórie neexistuje „žiadny dôkaz“, zmieňujúc sa o nich ako o „nezmysle“.

Zároveň je však potrebné zdôrazniť, že uvedení vedci silne namietajú proti všeobecnej distribúcii týchto experimentálnych vakcín génovej terapie proti ochoreniu COVID-19 a varujú o ich vážnych poškodzujúcich následkoch.

Na druhej strane, zástancom teórie o vakcínami vytváraných variantoch vírusu je vedec Geert Vanden Bossche, o ktorom sme uverejnili článok nedávno.

Také varovania zostávajú vierohodné kvôli trendu nárastu úmrtí, ktoré môžu byť spôsobované celým radom faktorov, napríklad na protilátkach závislom zosilnení choroby, s vakcínami súvisiacimi ochoreniami či inými stavmi.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Celeste McGovernová, Zdroj: lifesitenews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Vírus nie je blbec, je to živý organizmus a preto sa bráni a mutuje.
  Na rozdiel od počítačového vírusu, ktorý je odkázaný na ľudskú myseľ.
  Každý zo skúseností vie , že ak bude užívať na tú istú baktériu či vírus dlhodobo rovnaké ATB, tak mu prestanú zaberať. Nastane rezistencia. Ten mikroorganizmus sa zmení.

  • Virus ked mutuje tak sa uplne oslabuje. A ATB na virus nezaberaju vobec, su len na bakterie.

  • ak na covid zaberajú antiparazitiká, tak táto laboratórne vyrobená binárna zbraň bude pravdepodobne obsahovať parazity

   • „Logika“ – zaberajú antiparazitiká, tak ide o parazity – hovno! Konkrétne v prípade ivermectínu ide o chemizmus na bunkovej úrovni a úplne mimo nejakých parazitov.

    • Martina Kličková

     Přesně…… , je to velmi ošemetné snažit se to vysvětlit laikům, pokud ovšem ani každého selský rozum nevelí, že v celé té situaci je něco v nepořádku, pak je to marnost…………. GOOD LUCK

  • Virusy su Exosomes a su mrtve, to telo vylucuje ked je chore,nikto sa nemoze nakazit z virusov,ale z mikrobov,parazitov,ziaden covid-19 neekzistuje,tie jedy su v tych vaxxos

 2. Bledá Tvář

  Podle Davida Ickeho virus neexistuje a je pouze počítačovou fikcí:
  https://otevrisvoumysl.cz/david-icke-co-se-deje-tohle-se-deje-aneb-o-cem-je-cely-covid/

  • John Dorusinec

   Presne tak,akurat ho pocuvam,jeho najnovsie video .pokial budu ovce verit ze virus existuje,potial budu moct Elity,vlady robit opatrenia,lockdowns,atd. Bohuzial97% veri na virus

 3. https://www.naturalnews.com/2021-06-25-covid-19-vaccines-essentially-useless-against-new-delta-variant.html
  All Covid-19 vaccines are essentially USELESS against new mutant “Delta Variant”
  Všetky vakcíny Covid-19 sú v podstate ZBYTOČNÉ (nepotrebné) proti novému mutantu „Delta Variant“

  Covid-19 vaccines make the vaccinated MORE susceptible to catching and dying from mutant “Delta” variant of the Covid-19 lab-made virus
  Vakcíny Covid-19 zvyšujú náchylnosť očkovaných na chytenie a zomretie z mutantného variantu vírusu Covid-19 „Delta“

  Corrupt WHO doctors say “Double” and “Triple” Covid mutants are on the way to America
  Skorumpovaní lekári WHO tvrdia, že mutanti Covid „Double (dvojité)“ a „Triple (trojité)“ sú na ceste do Ameriky

 4. Takýto svet žijeme, resp. depopulácia beží na plné obrátky:

  https://www.naturalnews.com/2021-06-25-ivermectin-banned-youtube-big-tech-censorship-covid.html#
  Now just mentioning “ivermectin” gets you banned on YouTube as Big Tech unleashes wholesale censorship of all covid treatments that might save lives
  Teraz len zmienka o „ivermektíne“ spôsobí, že vám bude zakázaný prístup na YouTube, pretože Big Tech zavádza veľkoobchodnú cenzúru všetkých liečivých postupov, ktoré by mohli zachrániť životy.

 5. http://www.zvedavec.org/komentare/2021/06/8761-je-nebezpecny-covid-nebo-vakcina.htm
  Je nebezpečný covid nebo vakcína?
  Proč se tolik důkazů zamlčuje?

  Kolik Američanů je tak statečných jako Cole Beasley, výrazný hráč amerického fotbalu hrající za Buffalo Bills, který oznámil, že se raději vzdá hraní fotbalu, než aby se podrobil očkovacím protokolům NFL?

  Hodně důkazů ukazuje na vysoký počet případů úmrtí a vážnou újmu na zdraví v souvislosti s očkováním proti covidu a také na to, že samotná vakcína způsobuje tyto varianty.

 6. https://www.banned.video/watch?id=60d651c392767f2b075a8c59
  Internal Airline Documents Illustrate Risk Of Air Travel With “Vaccinated“ Pilots
  Interné dokumenty leteckých spoločností ilustrujú riziko leteckej dopravy s „očkovanými“ pilotmi

  • Veď preto vlády uvoľnili opatrenia a povolili nám lietať.

   • ale Spanieli a Rusi, uz nedoporucuju aby vaxovani lietali,kvoli blood Clogs-krvnym zrazeniniam

    • Áno, tak je. Španieli aj Rusi sú z tých rozumnejších a zodpovednejších. Aj ďalšie krajiny. No, žiaľ, naša zapredaná covidvláda si príklad z nich zrejme nevezme.

 7. MOC JE TAK BLÍZKO! STAČÍ SI SIAHNUŤ!

  A tak sa rozhodol ďalší zmrd – „odborník“ Pavelka – naplniť si komplex moci – keď musíš, tak musíš! „Delta Force“ je neodolateľná! A tak sa ďalší kretén sám pripísal na zoznam ľudového Tribunálu!
  „Lengvarského odborník Pavelka: Hra na dobrovoľnosť sa skončila. Proti delte nám pomôže už len povinné očkovanie“
  https://www.infovojna.sk/article/lengvarskeho-odbornik-pavelka-hra-na-dobrovolnost-sa-skoncila-proti-delte-nam-pomoze-uz-len-povinne-ockovanie
  ———————————-
  David Icke – pre úplných idiotov, ktorým to za rok nedocvaklo!

  KEĎ POCHOPÍŠ, POZNÁŠ CIEĽ, ZÁMER – POCHOPÍŠ – POZNÁŠ AJ SPÔSOB A CESTU KU DOSIAHNUTIU TOHTO CIEĽA!

  Ak je cieľom nielen vakcinačná genocída väčšiny populácie, likvidácia majetku bežných ľudí, celosvetový hladomor – tak už len idiot nechápe riadiace procesy globálneho COVID PODVODU A COVID TERORU!
  VIDEO: David Icke o pozadí celého covidu, kam to vše směřuje a jaká je hlavní agenda v pozadí všeho, co se dnes v covidové éře děje
  https://www.infovojna.sk/article/video-david-icke-o-pozadi-celeho-covidu-kam-to-vse-smeruje-a-jaka-je-hlavni-agenda-v-pozadi-vseho-co-se-dnes-v-covidove-ere-deje

  • David je jeden z mala ludi,co hovori presne ako to je,plne s nim suhlasim,ini su len kontrolovana opozicia,ako Natural News,atd.

 8. https://aeronet.cz/news/video-stala-se-ceska-republika-v-oblasti-brna-svedkem-nepovedene-aplikace-radiofrekvencni-modifikace-pocasi-za-pomoci-satelitu-na-stacionarni-draze-objednavka-na-vice-deste-skoncila-vznikem-tornada/
  VIDEO: Stala se Česká republika v oblasti Brna svědkem nepovedené aplikace radiofrekvenční modifikace počasí za pomoci satelitu na stacionární dráze? Objednávka na více deště skončila vznikem tornáda? Nad Brnem meteorologický radar zachytil ostře ohraničenou srážkovou bariéru s viditelným frekvenčním vzorcem ve tvaru kruhových radiových vln soustředěných jako terč pro dělo v kosmu, který zmizel po zahájení bouře a vzniku tornáda! Nad okolím Brna se včera tvořila bublinová oblačnost podobná radiofrekvenčnímu ohřevu vzduchového sloupce pomocí technologie HAARP!

  • Názor……Jean máš pravdu – tornádo na Morave je nevydarený pokus, ide o umele vytvorené vysokofrekvenčné energetické gravitačné pole
   s axiálnymi vertikálnymi kruhovými vlnami……je to pôvodne vynález n.Teslu…
   Ak chceš vesmírnu paralelu, pozri si na tajomný prstencový
   Saturnový fenomén aj s polárnym hexagónom a Einsteinov model vesmíru
   resp.
   zaujímavý pohľad na kvantový fenomén vedomia človeka podľa J.Beckensteina
   ….ale to je len pre zainteresovaných na báze kvantovej informatiky….Jozeft

  • Vsak som to okamzite napisal ale vacsina ludi nema sajnu,co HAARP je

 9. Reknete nam take neco noveho, toto davno kazdy vime. Proc stale se nekdo divi, ze vakcinace s mRNA vakcinou je chyba? Mate snad rici, ze je to naschval vytvorena genocida a kazdy, co dostal vakcinu bude do 3 let na onom svete, jak napsala dr. Sherry Tenpenny. Tato vakcina je armadni biologicka zbran a vi se o jejim ucinku deset let.

 10. https://otevrisvoumysl.cz/rozhovor-s-hudebnikem-ericem-claptonem-o-jeho-negativni-zkusenosti-s-ockovanim/
  Rozhovor s hudebníkem Ericem Claptonem o jeho negativní zkušenosti s očkováním

  Ve zkratce…
  Slavný hudebník Eric Clapton sdílí svůj osobní příběh a negativní zkušenost s očkováním proti covidu.

 11. povedať NIE je život, rozmýšľajte tupelá !!!!!!!!!!!!!!!

  • 16 Basic Desires Theory – Explorable
   [Prehľadávať doménu explorable.com] https://explorable.com/16-basic-desires-theory/
   The 16 Basic Desires Theory is a theory of motivation proposed by Steven Reiss, Psychology and Psychiatry professor emeritus at the Ohio State University in Ohio, USA. The concept for this theory originated from the time when Reiss was hospitalized during the 90s.
   ——————————————
   Z Časového Menažmentu – jednou zo základných riadiacich schopností manažéra je o. i. aj schopnosť povedať NIE!

   Odpor a odmietnutie sú 2 geneticky podmienené motivácie /16 basic DNA desires/

 12. Klimatický útok – alebo „len zbabrané“ počasie na Morave technológiou HAARP?!

  Bližšie k detailom klimatickej katastrofy na Morave
  2021-06-25 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události.
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-06-25-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-cz-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

  „VIDEO: Stala se Česká republika v oblasti Brna svědkem nepovedené aplikace radiofrekvenční modifikace počasí za pomoci satelitu na stacionární dráze? Objednávka na více deště skončila vznikem tornáda? Nad Brnem meteorologický radar zachytil ostře ohraničenou srážkovou bariéru s viditelným frekvenčním vzorcem ve tvaru kruhových radiových vln soustředěných jako terč pro dělo v kosmu, který zmizel po zahájení bouře a vzniku tornáda! Nad okolím Brna se včera tvořila bublinová oblačnost podobná radiofrekvenčnímu ohřevu vzduchového sloupce pomocí technologie HAARP!

  Ve čtvrtek 24. června 2021 v podvečer zasáhlo jižní Moravu ničivé tornádo, které se vytvořilo z bouřkové a tlakové supercely nad prostorem Slavkova a okolních obcí. Nejhůře to odnesla obec Hrušky, která byla téměř z poloviny zničena a několik lidí přišlo o život. Podobné úkazy obvykle vidíme při záběrech ze středozápadu USA, ale na jihu Moravy je něco takového nevídané. Celé řádění tornáda okamžitě využila Evropská unie a politické nátlakové organizace v celé EU, které využily tohoto neštěstí k dalšímu protlačování své klimatické agendy.

  Toto je prý důsledek klimatického oteplování a jižní Morava je prý příkladem toho, jak klimatické změny postupně mění životní prostředí. Bylo jen otázkou několika hodin, kdy se události na Moravě chopí klimatická lobby a bude kout železo, dokud je žhavé, a to s cílem prosazení agendy Green Deal, rychlejšího politického konání s cílem zákazu spalovacích aut, přičemž proti těmto agendám je v zemích V4 poměrně velký odpor. Tornádo tak v ČR přišlo globalistům jako na zavolanou, taková náhoda… anebo ne?

  Do redakce se nám již včera ozvala jedna čtenářka ze Slovenska a poslala nám ze svého mobilu velice podivné záběry. Jednalo se o záběry ze slovenského meteorologického radaru imeteo.sk a tyto záběry prostě jenom ukazují srážkovou a bouřkovou aktivitu. Jenže naše čtenářka si všimla něčeho naprosto podivného, co jí doslova vyrazilo dech a nikdy v životě něco podobného na aplikaci imeteo.sk neviděla, přestože na aplikaci chodí pravidelně a sleduje bouřky.

  Upozornila nás na podivné vzorce dešťové bariéry, resp. vodou nasáklé kapsy v atmosféře, ovšem seřazené do naprosto neuvěřitelné podoby střeleckého terče, resp. kruhových radiofrekvenčních vln, kdy jednotlivé celly jsou symetricky a s mezerami seřazené na hranách frekvenčních vln. V redakci jsme na útvar nad Brnem koukali jenom s otevřenými ústy. Co to ksakru má znamenat? A to není všechno.
  VIDEO: Slovenský meteoradar zachytil podivnou tvorbu vodních oblaků do tvaru kruhového radiofrekvenčního vlnění

  Tato srážková bariéra s kapsami plnými vody ve vzduchu byla ostře a jako nožem oříznuta ze severozápadní strany. Doslova to vypadalo, že jde o kryt frekvenčního děla umístěného na stacionární dráze. Kdybychom chtěli zacházet do detailu, vypadalo to podobně jako krytka rentgenové trubice u lékaře, kdy se krytka zářiče odkryje, aby izotopový zařič mohl prosvítit kosti a tkáně na těle pacienta. Krytka se může posunout tak, aby pacient dostal jen přesně určenou dávku záření. Tady ovšem nemluvíme o radiaci, ale o podivně oříznuté srážkové oblačnosti s naprosto divnými kapsami plnými vody. A máme důkazy. Tornádo s takovou silou na jižní Moravě není normální událost, něco muselo přispět k tomu, že se na Brněnsku vytvořila supercela.“

  „Celé to začalo již několik dnů předem, nad Brnem se z ničeho nic objevila vodní bariéra seskupená do kruhových prstenců

  Již v úterý 22. června v čase 16:10 se najednou a skokově z ničeho nic objevila nad jižní Moravou srážková oblačnost, ovšem uspořádaná do podoby radiofrekvenčního kruhu se středem v trojúhelníku mezi obcemi Suchý, Velenov a Benešov, a to několik desítek kilometrů severně od Brna. Právě tady se nacházel střed radiofrekvenčního pole. Meteoradar zachytil tisíce kapsovitých a vodou nasycených oblaků, které se nad oblastí objevily mezi 16:00 a 16:10 doslova jako lusknutím prstu.“

  „Ostře oříznuté mraky jako nožem, produkt chemtrails anebo radiofrekvenční hradby?

  Něco podobného naše čtenářka na radaru ještě v životě nezažila. Vodní kapsy symetricky uspořádané do radiofrekvenčního terče, to není jev přírody, to je projev technologického zařízení. Nejprve si řekneme něco o ořezu oblačnosti nožem. Tento jev je v posledních letech hlášen ze zemí celého světa. Mraky se najednou zastaví, jakoby na neviditelné hradbě a vytvoří ostře oříznutou oblačnou bariéru. Jejich vznik je dosud neznámý, na amerických médiích se hovoří o chemtrails, ale rovněž o radiofrekvenční bariéře zajišťované ze stacionární dráhy v rámci projektu Global Darkening.

  Ovšem tohle, co jsme viděli na srážkovém radaru, to je úplně nová věc, a v podstatě důkaz o modifikaci počasí pomocí radiofrekvenčního zařízení. Nejstarší technologií tohoto typu je americký HAARP, ovšem toto zařízení je velmi zastaralé a s velmi špatnou přesností. Američané, Rusové i Čína již disponují moderními prostředky na ovlivňování atmosféry, přičemž jednoznačně Čína válcuje v této oblasti všechny ostatní.“

  „Bublinová oblačnost jako důsledek mikrovlnného ohřevu ze stacionární orbity?

  Paprsek radiofrekvenčního děla byl zjevně namířen příliš dlouho, intenzivně, což vedlo ve čtvrtek večer k vysokému nasycení bublin vodou do takové míry, že při průchodu frontového systému z jihozápadu došlo k vytvoření supercely a následného tornáda. Místní obyvatelé nám dnes napsali do redakce, že před začátkem bouřky se jim v sudech na dešťovou vodou tvořili kruhy na hladině, jakoby v sudech rotovaly nějaké malé částice a vytvářely vodní kola, tedy typické kruhové vlny. To by ukazovalo znovu na radiofrekvenční louč ze stacionární dráhy, který rozkmitává mikroskopické kovové částice. Pokud zachytíte podivné jevy tohoto typu, nestačí nám jen o tom napsat, musíte to vyfotit, natočit, zdokumentovat. Všichni máte dnes telefony, tak je používejte a foťte.“
  https://aeronet.cz/news/video-stala-se-ceska-republika-v-oblasti-brna-svedkem-nepovedene-aplikace-radiofrekvencni-modifikace-pocasi-za-pomoci-satelitu-na-stacionarni-draze-objednavka-na-vice-deste-skoncila-vznikem-tornada/

 13. K článku a autorovi – dodatok:

  VIDEO: Fínsky poslanec: Covid vakcína je maskovaný toxín a experiment na ľuďoch porušujúci Norimberský kódex. Koľko ľudí bude musieť zomrieť, aby sa ich zabíjanie zastavilo?
  https://www.infovojna.sk/article/video-finsky-poslanec-covid-vakcina-je-maskovany-toxin-a-experiment-na-ludoch-porusujuci-norimbersky-kodex-kolko-ludi-bude-musiet-zomriet-aby-sa-ich-zabijanie-zastavilo

  VIDEO: Držiteľ Nobelovej ceny za medicínu vysvetľuje dôvod, prečo sa nedá očkovať proti COVID-19
  https://www.infovojna.sk/article/video-drzitel-nobelovej-ceny-za-medicinu-vysvetluje-dovod-preco-sa-neda-ockovat-proti-covid-19

  Všetci očkovaní proti vírusu Covid-19 zomrú, varuje francúzsky virológ
  „Profesor Luc Montagnier je francúzsky virolog, ktorý získal v roku 2008 Nobelovu cenu za fyziológiu a lekárstvo. Je považovaný za jedného z objaviteľov víru HIV, ktorý je príčinou choroby AIDS.

  Podľa virológa Luca Montagniera nie je šanca na dlhodobé prežitie pre každého, kto dostal vakcínu proti Covid-19. Uviedol, že všetci očkovaní proti Covid-19 zomrú do dvoch rokov.

  “Nie je nádej a možná liečba pre tých, ktorí už boli očkovaní, musíme byť pripravení na kremáciu tiel,” uviedol Montagnier.

  Mimochodom, Montagnier vlani na jar varoval, že chrípka Wuhan obsahuje umelo zostrihanú DNA z autoimunitného vírusu. Teraz sa zdá, že rovnaké zmeny možno nájsť aj vo „vakcínach“ proti čínskym vírusom, ktoré môžu spôsobiť prípadnú náhlu smrť.

  Montagnier minulý rok tiež uviedol, že „prítomnosť prvkov HIV a zárodkov malárie v genóme koronavírusu je veľmi podozrivá a vlastnosti vírusu nemohli vzniknúť prirodzene.“

  Samozrejme mainstreamové média označili vyhlásenia Montagniera za konšpirácie. Čas ukáže nakoľko mal pravdu, ale už teraz sa po celom svete objavujú náhle úmrtia ľudí, ktorí zomreli niekoľko mesiacov po vakcinácií, za „nevyjasnených príčin“.

  https://www.naturalnews.com/2021-05-25-everyone-vaccinated-will-die-within-two-years.html
  https://www.biosferaklub.info/vsetci-ockovani-proti-virusu-covid-19-zomru-varuje-francuzsky-virolog/

 14. Bledá Tvář

  http://www.infokuryr.cz/n/2021/06/16/drzitel-nobelovy-ceny-a-prominentni-virolog-o-ockovanych-neni-sance-aby-prezili-ti-co-dostali-jakoukoliv-formu-vakciny/

  Internetem se šíří nepravdivý údaj o vyjádření předního virologie Montagniera. Ten neřekl, že všichni očkování zemřou do 2 let, ale řekl:

  Není žádná naděje ani léčba pro ty, co se nechali očkovat. Musíme se připravit na kremaci lidských těl. Všichni zemřou na syndrom ADE – antibody dependent enhacement.

 15. Bledá Tvář

  Možná, že se již někdo o tom zmínil, jestli ano, tak se omlouvám za duplicitu:

  Od zahájení očkování zemřelo v České republice nejvíce lidí za celou dobu její samostatnosti (proti covidu)

  http://www.infokuryr.cz/n/2021/06/17/od-zahajeni-ockovani-zemrelo-v-ceske-republice-nejvice-lidi-za-celou-dobu-jeji-samostatnosti/

  • ano uz to tu niekto opravil,ale je to cert ako diabol,ini experty,hovoria ,este kratsie doby,ale mali by tiez hovorit o sterilizacii vsetkych vaxxovanych

 16. https://blog.hlavnespravy.sk/27130/bludime-lebo-stat-vedu-bludari/
  Blúdime, lebo štát vedú bludári
  MUDr. Peter Lipták

  Neurologické a psychiatrické príznaky u našich zaočkovaných vedúcich politických predstaviteľov by mali byť dôvodom k okamžitému prerušeniu očkovania populácie, až do času keď sa ich postihnutie prešetrí.

 17. Jednoduchá

  ….milá Jean, tak to je riadna ,,pletienka“, avšak aj ja tu ,,žijem“ a tak viem, o čom to je:-(….:-)…. aj p.Lipták má ozaj dobrý príspevok – ,,o bludároch“……

 18. Kedy budú volať vakcinovaných na 3. dávku? (lebo budú) … Že by sa vakcíny rýchlo minuli a nám dali pokoj.

  • Dnes píše web aktuality.sk
   „V hre je povinné očkovanie klientov DSS aj tretia dávka“

  • Nova silna davka sa vola BUSTER,je vyrobena hlavne cez Moderna a Pfizer,tato davka zahlobi poslene klince na vaxovanych truhlach

Pridajte komentár

*