Podľa Dr. Rancourta na celom svete doteraz zabili covidové vakcíny najmenej 13 miliónov ľudí


Print Friendly, PDF & Email

Podľa Dr. Rancourta na celom svete doteraz zabili covidové vakcíny najmenej 13 miliónov ľudí

(Ethan Huff, Natural News) Podľa výskumníka a odborníka na fyziku doktora Denisa Rancourta z každých 2 000 ľudí na Západe, ktorí sa dali „zaočkovať“ proti Covid-19, už zomrel minimálne jeden z nich.

Zatiaľ čo očkovacia kampaň v Indii mala za následok smrť 3,7 milióna najzraniteľnejších obyvateľov krajiny, v západných krajinách zomrelo oveľa viac ľudí. Situácia je natoľko zlá, že Dr. Rancourt odhaduje celosvetový počet obetí na najmenej 13 miliónov ľudí.

Dňa 17. mája 2023 Dr. Rancourt svedčil pred Národným občianskym vyšetrovacím výborom (NCI) v Ontáriu v Kanade. NCI je vyšetrovanie vedené občanmi v súvislosti s reakciou kanadskej vlády na pandémiu Covid-19.

Vlákno na Twitteri zostavené občianskym výskumníkom a novinárom Benom M., ktorý pomáha zhromažďovať relevantné dáta prostredníctvom projektov typu Mortality Watch (Sledovanie úmrtnosti), obsahuje niekoľko videoklipov, na ktorých Dr. Rancourt podáva svoje svedectvo na pojednávaní.

„Existuje silná korelácia medzi úmrtnosťou a chudobou, čo je jeden z dôkazov, ktorý nám umožňuje povedať, že toto nie je vírus,“ vysvetlil doktor Rancourt o tom, že covid ani nie je vírus, ako sa tvrdí.

„Bez ohľadu na to, z akého uhla sa na to pozriete, neexistuje absolútne žiadna korelácia ani s vekom, čo je definitívny dôkaz, že to nemôže byť covid.“

(Súvisiace: Čím viac detských vakcín dieťa dostane, tým väčšia je pravdepodobnosť jeho náhleho úmrtia známeho aj ako syndróm náhleho úmrtia dojčiat.)

Covid nezabíjal ľudí, vakcíny zabíjali (a stále zabíjajú)

Pravdupovediac, stále neexistuje dôkaz, že samotný covid ako vírus vôbec existuje. Avšak to, čo máme, je veľa dôkazov, ktoré ukazujú, že ľudia zomreli na „covidové vakcíny“. Všetko ostatné sú len špekulácie, že niekto zomrel na „covid“.

V skutočnosti tomu, čo hovoríme „covid“, sa zdá byť biologicko-chemická zbraň, ktorá bola čiastočne doručená prostredníctvom očkovania.

„Počas obdobia pandémie covidu všetky západné krajiny znížili predpisovanie antibiotík o 50%, takže neliečili bakteriálny zápal pľúc,“ vysvetlil ďalej Dr. Rancourt.

„Veková štruktúra nadmernej úmrtnosti sa s prechodom do obdobia očkovania zmenila. Najvyššie hodnoty sa vyskytujú vo veľmi špecifických oblastiach, ale synchrónne po celom svete, čo je z epidemiologického hľadiska absolútne nemožné, pretože čas od vzniku infekcie k náhlemu zvýšeniu úmrtnosti je úplne neistý.“

Ak by bol covid skutočne vírusom, nebol by izolovaný len na určité hotspoty, ako bol, a neodmietal by prekročiť politické hranice štátov. Stalo sa však niečo iné, čo začalo masovo zabíjať ľudí, a to niečo je známe ako „vakcíny proti covidu“.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

„Vírus absolútne odmietal prekročiť tieto hranice. Samozrejme, to je absurdné. Ak predpokladáme, že sa šíri vírusové respiračné ochorenie, nepotrebuje cestovný pas a nerešpektuje hranice, takže to je ďalší dôkaz, že nešlo o vírusovú respiračnú pandémiu,“ povedal Dr. Rancourt.

„To, čo vidíte, je vyššia úmrtnosť ako dôsledok zavedenia vakcíny. To isté platí pre každý štát v Austrálii. Tiež veľký vrchol úmrtnosti na juhu USA sa zhoduje so zavedením plošného očkovania.“

Dr. Rancourt pokračoval a odhalil, že injekčné podávanie týchto chemických zmesí starším ľuďom, ktorí už mali vysoké riziko úmrtia v dôsledku veku a slabšej imunity, je to, čo exponenciálne zvýšilo počty úmrtí počas celej takzvannej „pandémie“.

„Mladí dospelí sú nad exponenciálnym rizikom,“ dodal.

Záver

Stručne povedané, Dr. Rancourt vysvetlil poslucháčom, že ak by neexistovala žiadna propaganda, žiadny nátlak, žiadne opatrenia a vôbec žiadne vyhlásenie o pandémii, potom by počas covidu nebola ani žiadna nadmerná úmrtnosť.

Boli to vakcíny, ako aj lockdowny, sociálna izolácia a nosenie rúšok, čo zabíjali ľudí.

My len dodávame, že pred vakcínami zabíjalo hlavne obmedzenie poskytovania zdravotnej starostlivosti, pľúcne ventilátory, predpisovanie smrteľných liekov (midazolam, remdesivir) a nepredpisovanie antibiotík.

Každý, kto mal pozitívny test na covid, bol automatický braný, že má vírusové ochorenie, a teda nepotrebuje antibiotiká. Či nejde o kombinovaný bakteriálny zápal pľúc už nikto neskúmal. Šlo teda o umelé navyšovanie úmrtí, v podstate o úmyselné zabíjanie pacientov.

No a po zavedení vakcín už očkovanie prevzalo štafetu v zabíjaní. Už nebolo potrebné pacientom k smrti dopomáhať neliečením alebo liečením smrteľnými liekmi (hoc sa s tým stále v istej miere pokračovalo). Túto prácu teraz už „zvládali“ samotné vakcíny.

Chcete držať krok s najnovšími správami o smrti a deštrukcii spôsobenej covidovými vakcínami? Môžete tak urobiť na stránke ChemicalViolence.com.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Najdôležitejšia info je – nepredpisovanie antibiotík – lebo načo – keď išlo o „vírusy“, a na tie sa predpisújú antivirotiká = smetné sáčky – lebo aj tzv . španielsku chrípku spôsobila pandémia zavlečenej bakteriálnej pneumónie dedom Billa Gatesa!

  https://www.jnet.sk › sk › blog › spanielska-chripka-co-to-bolo_4401
  Španielska chrípka – čo to bolo | jnet.sk
  7. 8. 2021Využitie „chrípkovej“ časti španielskej chrípky pomohlo výrobcom vakcín získať miliardy dolárov na vládne kontroly, aj keď v tom čase vedci vedeli, že vrahom je bakteriálna pneumónia. Myslím si, že bakteriálna pneumónia bola tým pravým zabijakom – tisíce pitiev túto skutočnosť potvrdzujú.

  • Samozřejmě.Je dokázáno,že při dlouhodobém stresu trpí také plíce.Z války si mnozí přinesli tuberu,astma.Nejen špatná výživa,hlad,ale hlavně stres .Teď do toho ty roušky, určitě ne každý den vyvařované .Prý se říkalo,že ti nerouškovaní pohřbívali zarouškované.

   • Rakovina pľúc je podľa GNM dôsledkom nespracovaného strachu zo smrťi. Lebo dýchanie je základ života. Čiže – tí, ktorí nemali strach zo smrti – kvôli covidu – žiaden covid nemali!

 2. Vemte si kolik takových lidí bude a jen malinko vyplave ven na povrch-

  Herečka Paveleková podstoupila v 41 letech asistovanou sebevraždu
  https://www.idnes.cz/zpravy/revue/spolecnost/katarina-pavelekova-herecka-asistovana-sebevrazda-eutanazie.A230630_080457_lidicky_sub

  „Posilující vakcína, kterou jsem dostala více než před rokem, totálně zničila moje zdraví, mé tělo a můj život. Mé tělo je příliš slabé na to, abych bojovala s nemocí. Nemám už dost sil, proto jsem se rozhodla ukončit svůj život ve Švýcarsku,“ uvedla herečka 1. června v posledním příspěvku na sociální síti s tím, že nemoc ji naprosto ochromila, znemožnila jí nadále pracovat a vést společenský život.

  „Nejsem vůbec schopna užívat si života. Dýchání se pro mě stává těžším a těžším a také bolestivým. Funkce mých plic se stále zhoršuje. Děkuji vám za přátelství a podporu v průběhu posledních let,“
  „Není jiné cesty, jak ukončit mé utrpení,“ dodala.

  • Ono tych obeti bude uz len narastat a my bude svedkami viac a viac absurdnejsich zdovodneni ich umrti zo strany ockovacich katov (vsetci co tuto agendu tlacili a vykonavali)! Ak nepride nieco, co urychli umieranie ockovancov a zakryje zlocin ockovania. Vsak imunitu maju na nic! Gaťes sa uz predsa vyjadril a nebol sam, ze tie satanske hnidy zase nieco planuju na rok 2024/25 !

   • Israismael

    No iste plánujú lebo stránka DEAGLE už dlhšie avizovala depopulaciu obyvateľov sveta k roku 2025

    https://web.archive.org/web/20200629112402/http://www.deagel.com/country/forecast.aspx
    Na strane 5 je aj Slovensko ..A to sme ešte dobre na tom podľa plánu v porovnaní napr s Nemeckom ,či USA ..

    • Israismael

     Oprava : na strane 3 je Slovensko je tam počet obyvateľov v rámčeku v roku 2017 a koľko má byť v roku 2025 -cervena šípka ukazuje zníženie počtu v tom istom rámčeku ..A tak isto je to aj pri iných štátoch sveta

     • Ale mozno je to aj v tom, ze nepocitali s tym, ze az tolko ofci na mnamku sa v nasej gubernii konspiratorov najde. Takze toho moze byt aj viac… ono aj plany sa menia a upravuju v pruebehu udalosti, cize aj jedovatych mnamiek mohlo prijst viac a pod…. To co adi necakali bude priskore prebudenie vdaka alternative, kedze pocitali az so 6 mnamkami na osobu a EU nakupila pre istotu 10 mnamiek na hlavu! Neslo teda len o prachy a tunelovanie narodnych rozpoctov v sulade s Great reset…

     • Israismael

      No a máš pravdu Dodo.. globalisticky a technokrati sa pomýlili v odhade ľudí.. Počítali s tým ako si písal ze budu poslušne ovce až do konca podľa ich plánu globalistov2030..
      Na topkách bol dnes článok ze cestovateľ v čase povedal dátum a začiatok tretej svetovej, na čo som napísal nasledovný odkaz/skopírujem ho/:

      Takéto nezmyselné články tu ani nedávajte na papanie ľuďom … aj tak to nespapaju také blbosti.. Žiadny cestovateľ casom neexistuje a ani nebude(akurát že tie vyššie svety majú iné časové línie ale len pre zrýchlené deje pretože sú to svety jemnejšie a nie tak husté ako naša zem…. nie je tam ziadna paradigma prežívania dopredu v závislosti so Zemou) . Všetko sa deje v prítomnom čase ci tu na Zemi alebo aj astralnom ci vyššom svete.. Ľudia majú slobodnú vôľu a nikdy sa nevie co sa stane zajtra o rok o dva a ani nejaký cestovateľ nie (co je ale len blbá ilúzia) Co je smerodatne je to, kedy bude mať ľudstvo takú šialenú kolektívnu karmu, ze spustí svojimi rukami tlačidlo a tým aj tretiu svetovú ako následok temneho rozumoveho zmýšľania …aj Zjavenie Jana bola akási predikcia sveta na koniec vekov, ktoré práve žijeme lebo z duchovna je možné sledovať vývoj aj dopredu ako sa ľudstvo zachová a akou cestou sa vydá aj o tisíc rokov , po akých koľajniciach osudu.. Lebo tisíce rokov vládne svetu satan, tak sa predpokladalo kam sa ľudstvo obráti na akú stranu ci na stranu temna alebo svetlá.. Ľudia si vybrali temno, pretože ich ovládlo… Ale presný dátum sa nevie, možno len približný rok konečného súdu.. O tom dní vie naozaj len Boh Najvyšší..
      K čomu by bolo biblicke slovo ze iba Boh vie hodinu, deň a rok.. Predikcia je síce možná aj ľuďom na Zemi a to podľa kolektívnej karmy ľudstva ako sa vyvíja ale nie presný čas.. O tom vie iba Najvyšší a aj rozhodne kedy už hrozí zničenie ľudstva seba samým a podla toho zasiahne… Keby malo ľudstvo dobrú a svetlu karmu nikdy by nebolo zla na tomto svete.. 85% ľudstva globálu je však pod temnými energiami..

     • Objektívne

      Pri taketo rýchlosti depop.im bude trvať aspoň 600 rokov, kým to dostanú na tých avízovaných 500 mil. Obyvatelia stále pribúdajú závratnou rýchlosťou. Mylím, že skôr zakročí najvyšší stvoriteľ.

    • Schwab v jeho knihe detailne vysvetľuje depopulačný proces na tejto planéte do r. 2050 – podľa kontinentov a farby pleti (viď odkaz).

     https://uploads.disquscdn.com/images/fa0e646a339b65a65b70e694398a11ed47f7ac367175776f25c2228661946847.jpg

     P.S. Stačilo by depopulovať 1 horné (najvyššie) svetové percento a hneď by na tejto Zemičke bolo bez tých – satanistických a fašistických mizantropov – veselšie..
     Akou zbraňou bojuješ, takou padneš, sa hovorí..

 3. Připomínám, že ID nebude pouhou náhradou za občanské průkazy, ale ID bude postupně sloužit také jako pas, očkovací průkaz, řidičák, zdravotní karta a jakýkoli doklad, který vás napadá.
  Plán EU spočívá v tom, že do roku 2030 bude alespoň 80 procent obyvatel EU používat tuto digitální identitu pro „základní veřejné služby“.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/06/digitalni-identita-eu-schvalena-bruselsti-diktatori-ohlasili-plan-uplneho-dohledu/

 4. Ale na Slovensku je samozrejme vsetko inak. Tu podla medii, politikov a lekarov (najskorumpovanejsia trojica v spolocnosti – zabudol som na sudcov, najma ustavneho sudu!) neexistuje, aby niekto zomrel na nasledky ockovania proti covid19. A uz vobec nie vela ludi… vsak rakovina, zastava srdca, neurologicke ochorenia, kardiovaskularne ochorenia to tu vsetko predsa bolo uz predtym! A znizena porodnost… to je predsa nasledok moderneho zivotneho stylu podla EU!
  Taky vrchol alibizmu, bezcharakternosti, sadizmu a nuloveho svedomia zodpovednych a obeti len tazko najst vo svete! Ale na kazdeho dojde a aj na tych hopslikov co propagovali jedovate zabijanie ockovanim, co to maju tiez v sebe. Potom nech si to zdovodnia, ked budu trepotat kapcami! Vtedy vsak uz bude pre nich neskoro! PAN BOH JE SPRAVODLIVÝ!

 5. Toto je dost vypovídající video.
  763 celebrit zemřelo po očkování proti Covidu! Kolik tedy teprve v obyvatelstvu?! – Čeština | Medien-Klagemauer.TV
  Globalisté prosazují 3D. Depopulaci, Deindustrializaci a Debilizaci. (To 3. je už dokončené. Dál už to jít snad ani nemůže.)

 6. Mimo téma.
  Nejnovější film Jima Caviezela „Sound of Freedom“ (Zvuk svobody) uvede 4. července do kin společnost Angel Studios. Jim Caviezel / má Slovenský původ /, který se proslavil postavou Ježíše ve filmu „Umučení Krista“, tvrdí, že tento film patří k jeho nejlepším a doufá, že lidé budou z kina odcházet s proměněným srdcem.
  https://www.youtube.com/watch?v=hyyyKcfJRGQ&t=2s

  https://knihya.cz/mel-gibson-hollywoodska-elita-se-me-snazi-zabit-za-odhaleni-pedofilniho-kruhu/

 7. VIDEO: Vedci vytvorili počítačový model, ako by vyzerala jadrová vojna medzi Ruskom a USA
  https://www.infovojna.bz/article/video-vedci-vytvorili-pocitacovy-model-ako-by-vyzerala-jadrova-vojna-medzi-ruskom-a-usa
  —————————-
  Nejako im z toho vypadla Čína…

 8. Jedným z dôvodov môže byť “ nepreverené t.j . podávanie trestuhodne experimentálnych vakcín a druhým vek vek. „Vedľajšie účinky sú spájané s nekvalitnou vakcínou, ktorá neprešla výskumom a potrebným časom a druhý dôvod vek potvrdzujú odborníci na infekčné choroby .S pribúdajúcimi rokmi môže byť imunitná odpoveď organizmu slabšia. Môže to byť pôsobené tým, že mladší imunitný systém je silnejší, a tak môže aj silnejšie reagovať na vakcínu. Ale aj mladý môže negatívne reagovať na “ nekvalitnú “ vakcínu.
  Odlišnú reakciu môže vyvolať aj spôsob, akým náš imunitný systém funguje. „Každý imunitný systém má určité špecifikácie, ktoré môžu ovplyvniť to, akú odpoveď má na vakcínu,“ . Existujú totiž ľudia, ktorí aj na iné vakcíny, choroby či lieky reagujú silnejšie. Okrem imunity je tu stravovanie, ktoré nemá požadovanú hodnotu a športovanie. Kto si v kapitalizme dovolí plnohodnotnú zdravú stravu a pohyb v prírode ?
  Podstata je však honba za ziskom farmaceutických firiem a korporácií.

  • oldmarxista pamprlik

   No ono to v kapitalizme inac nebude, vsak vam to aj povedali : ak ide o biznis tak ludske zivoty idu bokom.strng strng to je ono.

  • Imunitný systém má primárny genetický a neurologický riadiaci orgán v binárnej kombinácii s VNO……očkovanie proti Covidu si aj teraz ešte vrátane postcovidu vyžaduje Einsteinovu axiomu zdravia, aj W,Reich……- kvantový entanglement…ale je to na dlhšiu reč,…….na diskusiu som pripravený

   • oldmarxista pamprlik

    aha , tym sa to vsetko vysvetlilo

   • Israismael

    Ešte v roku 2020 na začiatku covidu som si všimol na jednej stránke francúzskej alternatívy, že špekulanti s ľudstvom si všímali chromozóm č 7.. Nie som nejak znalec v oblasti komplexného fungovania buniek alebo chromozómov u človeka ale všimol som si ze ten chromozóm 7 zahrňuje oblasť mozgu, alebo duševných porúch, reči a pod.. Už vtedy mi to bolo podozrivé ze prečo to skúmali v závislosti s covidom a pripravovanými vakcínami.. Často sa písalo ze príde akási zombie apokalypsa.. Tak ma napadlo ci to nesuviselo s tym skúmaním chromozóm 7, že chceli urobiť z ľudí stroje bez duši, bez rozmýšľania a určitých biozombikov keď chceli napadnúť ten chromozóm,, rozumu“.
    Ale všeobecne ak sa potvrdí, ze vakcíny a hlavne tie látky v nich,, ulozene“, napádajú bunkovy systém, vrodenu alebo prirodzenu imunitu, ktorá je prvou líniou obrany pri napadnutí organizmu, tak zásahom vakcín dochádza aj k zmene DNA, a dochádza k tzv zásahu do konstruktu človeka s DNA , ktoru vložil (skonštruoval a nie náhodne) všetkým žijúcim na zemi Boh.. Všetky informácie pre fungovanie si nesieme zakódované v našej genetickej informácii (DNA) už od počatia. Temni ľudia však zásahom zmenili pravdepodobne informácie v DNA.. Dovolili si byť manipulátormi toho co stvoril Boh Najvyšší… To je neuveriteľné kam až zasiahli..

    • Prý lidé podle legend vládli vyššími psychickými schopnostmi než nyní.Mělo se asi na mysli telepatie,předvídání budoucnosti , telekineze,větší síla představivosti apod.
     Bohům se to nelíbilo a blokli tyto schopnosti.Jakpak to asi udělali?

    • https://osetrenie.com/%C4%8Do-je-norm%C3%A1lna-sada-chromoz%C3%B3mov-v-%C4%BEudsk%C3%BDch-chromoz%C3%B3moch/
     https://vedanadosah.cvtisr.sk/priroda/biologia/ako-sa-navzajom-odlisuju-pohlavne-chromozomy-aich-geny/
     https://www.slideserve.com/gates/klasifik-cia-udsk-ch-chromoz-mov
     ————————————
     Podľa mňa je to všetko inak. Oni nedokážu ovplyvniť konkrétny chromozóm cielene – o tom je transplantácia cudzej kostnej drene! A na tomto istom princípe potrebujú IMPLANTÁT – povedzme nanotechnologický. Aj tie ich transhumanizované skúmavkové deti nebudú klony s modifikovanými génmi, ale klony s implantátmi – ktoré budú ovplyvňovať DNA. Zo šľachtiteľskej praxe – na 3 tisíc vyvolaných mutácií je nakoniec pozitívna len jedna! A oni nás nechcú zušľachtiť – chcú nás pozabíjať! A z generačného hladiska – najlepčie útokom na gonozómy XX, XY. Tie sú najlepšie identifikovatelné. Chromozóm číslo 7? To skôr ulovíš potme rybičku v akváriu holou rukou – a nieto ešte ju modifikovať.
     ——————————-
     „Celá DNA informácia sa nazýva genóm. Naše telo obsahuje veľa kópií DNA. DNA je zahrnutá v každej časti nášho tela. Na základe biologických vzoriek, ako sú sliny, vlasy, krv, nechty a mnoho ďalších, môžeme veľmi presne identifikovať každého jednotlivca živého alebo mŕtveho.“ = test genómu = všetkej DNA chromozómov a mitochondriálnej DNA – teda nie test konkrétneho chromozómu.
     https://www.dnacenter.sk/ako-to-funguje

    • Temní zasiahli do toho čo Boh od veky vekov pripravil pre ludstvo podla Božíeho zákona správne za čo budeme pykat a niest krutý trest všetci to tak bolo a je na to temní svojou pýchou a nadutostou si neuvedomujú , verím,že Boh nás z tohto ťažkého zločinu temných a ich vypočitavostou dokáže odbremenit a ich bude viest k tomu aby boli v pokore a nekonali to čo konajú bezklavo , kedže boh netrestá lebo on je pamätlivý a nie náhlivý +++ Na každú sviŃu sa voda už chystá°°°°

 9. Banky zavřely účty britskému politikovi Farageovi. „Pomstili se mi za Brexit. Když to mohou udělat mně, mohou to udělat i vám!“
  https://www.infovojna.bz/article/banky-zavrely-ucty-britskemu-politikovi-farageovi-pomstili-se-mi-za-brexit-kdyz-to-mohou-udelat-mne-mohou-to-udelat-i-vam
  ———————————–
  Rovnaký mechanizmus, ako potrestali protestujúcich vodičov kamiónov v Kanade. Čiže takto vyzerá demokracia.
  A teraz si predstavte nejakú stranu, ktorá bude chcieť vystúpiť z naciEU.

  Systém funguje tak, že odstrašuje masy perzekúciou jednotlivcov! Systém si nedovolí perzekuovať masu! Lebo v tú ranu skončí! ???

 10. Jednoduchá

  …posielam veľa lásky celému svetu, bez hnevu, zlosti, závisti, nenávisti a zákernosti, nech sa nám všetkým darí…vďaka za inf. …

Pridajte komentár

*