Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Dánsko zakázalo covidové vakcíny pre všetkých ľudí mladších ako 50 rokov


Print Friendly, PDF & Email

Dánsko zakázalo covidové vakcíny pre všetkých ľudí mladších ako 50 rokov

(Ethan Huff, Natural News) Dánsky zdravotnícky úrad oznámil, že takmer každý mladý človek a človek v strednom veku v Dánsku má odteraz zakázané „očkovať sa“ proti covidu.

Ak máte menej ako 50 rokov, podľa dánskej vlády nemáte dovolené nechať si pichnúť covidovú vakcínu. Už pred nejakým časom dánska vláda zakázala očkovanie proti covidu všetkým osobám mladším ako 18 rokov.

(Súvisiace: Na jeseň minulého roka sa Dánsko pripojilo k Švédsku a zakázalo covidové vakcíny od Moderny po tom, čo sa ukázalo, že spôsobujú myokarditídu u mladých ľudí.)

Jediní ľudia mladší ako 50 rokov, ktorí môžu byť odteraz zaočkovaní, sú tí, u ktorých existuje „vyššie riziko vážneho priebehu ochorenia Covid-19,“ uviedla dánska vláda.

To, ako sa to určí, sa ešte musí upresniť. Dnes už ale vieme, že drvivej väčšine Dánska nielen nehrozí, že budú prinútení dať sa zabodnúť, ale v skutočnosti majú zakázané to urobiť znova, vrátane posilňujúcich dávok.

Toto je ten typ kampane „povedzte nie drogám“, ktorá by sa mala spustiť v ďalších krajinách v Európy, Spojených štátoch a inde. To ale asi skôr začnú padať traktory z neba, ako sa toto stane.

V dánskom oznámení je implicitná myšlienka, že mRNA „vakcíny“ špecificky prinášajú oveľa väčšie riziká ako akékoľvek údajné výhody. To isté platí pre ne-mRNA covidové vakcíny, ktoré sa stále pretláčajú.

Dánsko očakáva cez zimu ďalšiu „veľkú vlnu“ covidu, ale keďže vakcíny nepomáhajú, nie je dôvod ich povoliť

Aby bolo jasné, dánsky zdravotnícky úrad nemusí nevyhnutne povedať, že pandémia covidu skončila. Naopak, tamojšia vláda tvrdí, že v nadchádzajúcich mesiacoch očakáva ďalšiu „veľkú vlnu infekcií“.

Vládni predstavitelia v Dánsku zároveň priznávajú, že vakcíny nepomohli a nikdy nepomôžu, preto bol zavedený aktuálny zákaz.

„Účelom očkovania nie je zabrániť infekcii Covid-19, a preto sa ľuďom mladším ako 50 rokov v súčasnosti neponúka posilňovacie očkovanie,“ uvádza sa v oznámení dánskeho zdravotníckeho úradu.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Oznámenie ďalej vysvetľuje, že mladší ľudia majú takmer nulové riziko vážneho ochorenia na koronavírus a mnohí z nich sú už aj tak chránení – niektorí z nich preto, že už predtým prekonali Covid-19.

Inými slovami, dánsky zdravotnícky úrad uznáva dve dôležité veci, ktoré zdravotníci v iných krajinách stále popierajú:

 • Covidové vakcíny nezabránia infekcii – a ako to tak vyzerá, v skutočnosti spôsobujú väčšiu mieru infekcií a zároveň zvyšujú riziko úmrtia.
 • Prirodzená imunita je skutočná a tí, ktorí boli predtým „pozitívne“ testovaní na Covid-19, sú teraz proti nemu chránení.

Kiežby sme mohli dostať rovnaké odporúčania v ostatných krajinách EÚ, Spojených štátoch, Kanade, Austrálii, na Novom Zélande a na mnohých ďalších miestach, ktorým železnou rukou vládnu globalisti so záľubou v neutíchajúcom medicínskom fašizme a zneužívaní občanov.

Reakcie ľudí na dánsky zákaz covidových vakcín

„Dánsky krok je obzvlášť významný, pretože Dánsko má vynikajúci národný systém zdravotnej starostlivosti a agresívne zbieralo údaje o covide a vakcínach,“ napísal o situácii Alex Berenson na svojom účte na Substacku.

„Dánsko bolo medzi prvými krajinami, ktoré prestali podávať covidové vakcíny zdravým deťom a tínedžerom. Teraz ich začínajú nasledovať niektoré ďalšie európske krajiny, pričom Británia ukončuje očkovanie mRNA vakcínami pre takmer všetky deti do 10 rokov.“

Technologické firmy sa medzitým už pokúšajú prekrútiť oznámenie z Dánska tým spôsobom, aby naznačovalo, že to nemá nič spoločné so zastavením očkovania ľudí proti covidu.

„Veľa šťastia s tým,“ žartoval Berenson o zlyhávajúcej cenzorskej agende technologických gigantov.

Najnovšie správy o covidových vakcínach nájdete na stránke Vaccines.news.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Už sa to začalo ! A čas hrá proti vrahom, ktorí predpokladajú, že väčšina zaočkovaných do 2025 zomrie !
  https://necenzurovanapravda.cz/2022/09/spanelska-vlada-odmita-zverejnit-smlouvy-o-vakcinach-navzdory-soudnimu-prikazu/
  Tí istí, čo stoja za týmto zločinom tu vyvolávajú umelú energetickú, potravinovú a ekonomickú krízu, aby „nám“ potom navrhli cestu z nej, samozrejme za Ich“ neľudských podmienok ! Preto na to myslite a nezabúdajte, lebo digitálna mena s identitou a sociálane kredity (podvodnýá uhlíková stopa) je už na ceste !

  • Tak to som naozaj zvedavý, koľko našich olympionikov do roku 2025 zomrie. Väčšina z nich (alebo všetci), vrátane P. Vlhovej, išla na ZOH do Číny zaočkovaná proti covidu. Už som čítal na cz24news článok, v ktorom sa píše, že 70% vakcín bolo neškodných (placebo). Na Bádateľovi však uverejnený nebol (na rozdiel od mnohých iných).

 2. adamkratochvil

  ja ako 75 rocny neockovany sa mozem iba rehotat…socializmus ma naucil neverit kazdemu slovu a v tejto dobe je to neocenitelna vlastnost za co socializmu velmi pekne dakujem, okrem inych veci…

  • Israismael

   Pán Adam ľudské zlo vskutku existuje… akurát že to človek prehliada, nakoľko MSMmédiá ako Markíza či RTVS nedajú v správach pravdu čo sa deje so svetom ,sú zaplatené s veľkým časti tými čo to zlo chcú vykonať ..Tito zloludia majú peňazí že môžu skúpiť celý svet a médiá pre nich nie sú problém ,takisto ani politici …a keďže hlavne tie médiá sú podplatene hovoria svetu to čo vyhovuje práve im (neludom a netvorom v ľudskom tele)..Ja viem ako to beží aj u mojich rodičov ..veria len tomu čo vidia a počujú v tv ..tiež neveria že satan pozdvihol hlavu ako je to písané a že od roku 2020 prisla doba keď sa svet zbláznil..však to sa dá vidieť čo sa deje aj u nás ..pozrite si tento článok ,ak máte chuť ..
   https://necenzurovanapravda.cz/2021/02/co-se-bude-dit-az-do-roku-2023-dalsi-alarmujici-skutecnosti-vyplouvaji-na-povrch/

   • A zase si sa zaháčkoval, aby si tu mohol kázať kurva?!

    • Israismael

     Tebe vadí Pravda ???..ty zahackovany ..už neznesies ani najmenší pohľad na Pravdu ,že???…mne sa zdá ale vážne
     ťa nesudim človek že ty patris ku skupine temných…

     • Marek Košice

      Maroš patrí ku skupine prudko nešťastných, nie temných. (nie je to hate proti Marošovi, len osvetlenie skutočnosti)

    • Israismael

     Chýba ti elementárna slušnosť …ale však je to tvoja vec …takže si kľudne nadávaj koľko chces ..tvoja karma, nie moja …videl si ty aby som ti ja niečo neslušné napísal??..ak som ti niečo vyčítal tak len to aby si korigoval tvoju nervovu sústavu a preto skús ma ignorovať moje komenty absolútne ale absolútne nepatria takým ľuďom ako si ty ..prepáč … Keď si trebárs súčasť tohto blogu ako admin tak ma blokni kľudne ak to vieš ovládať tu …nech sa páči …

     • Marek Košice

      S tou karmou by som si nebol istý….. Ak naozaj existuje karma z minulého života pretavená do súčasného, tak je to ten najdebilnejší nápad aký si viem predstaviť – nakoľko si z minulého života nič nepamätáme, a keď nás niekto do minulého života nejakou regresnou terapiou „dostane“, nemáme absolútne istotu, že to skutočne bol minulý život.
      Ak napríklad „splatenie karmy“ má súvis s okradnutím človeka o majetok, jeho zbitím až sa ocitne v nemocnici, alebo dokonca jeho vraždou, potom toto „splatenie karmy“ potrebuje „obetného baránka“, ktorý tieto nízkovibračné veci na človeku „vrámci splatenia jeho karmy“ vykoná. Ale potom zas ten človek, ktorý je „nástroj“ na splatenie karmy iného, bude sám za to potrestaný….. ČO JE TO ZA LOGIKA?????? Tá „logika“ je potom o tom, že je NUTNÉ, aby NIKDY ZLO NESKONČILO, pretože vrámci „splatenia karmy“ je ešte nutných (a vždy bude?) mnoho vrážd, okradnutí o celý majetok, „prizabití“ veľkou bitkou, atď…. … Alebo také „zabitie niekoho z dôvodu jeho zlej karmy z minulého či súčasného života“ NEPOVAŽUJEŠ za ZLO? … Ak je to odplata za karmu, tak to zlo NIE JE? … Ak je, tak potom ako vieš, že keď niekto tebe urobí ZLE (hocijakým spôsobom, aj prizabitím, vraždou, okradnutím o celý majetok), tak ZA TO NEBUDE POTRESTANÝ, pretože to NIE JE ZLO, ale ODPLATA? …… Najradšej mám „riekanku“ typu : „Raz sa ti to všetko vráti, karma si ťa nájde (za to, ako si mi ublížil, zabil mi člena rodiny/okradol/podviedol, atď…“ …. A KEĎ TO BOLA „TVOJA KARMA“, a ten človek bol len PROSTRIEDKOM na to, aby si tu karmu „splatil“? … Nedáva to veľmi uspokojivý pocit, že? TAKŽE BUĎ JE KARMA TOTÁLNE NEDOKONALÁ, ALEBO NEEXISTUJE. Najpravdepodobnejšie však existuje, ALE LEN V SÚČASNOM ŽIVOTE ZA HRIECHY V SÚČASNOM ŽIVOTE, nie za hriechy z minulého života. A KARMA ZA HRIECHY V SÚČASNOM ŽIVOTE nastupuje až vtedy, KEĎ SA ČLOVEK CÍTI VINNÝ, A PRITIAHNE SI „SMOLU“ RôZNEHO DRUHU… Ak sa vinným vôbec necíti, nič sa mu nestane…… „SUPER KARMA“, čo? … Dá sa „oj*bať“… Rovnako ako sa dá oj*bať naprogramovanie človeka Satanom tak, že človek bude PLNE ovládať svoje emócie, a nebude ich obeťou….. Stačí sa napríklad celé hodiny denne usmievať bez nejakého vnútorného úsmevu (čiže „falošne“), a za pár dní sa človeku zlepší nálada, a za pár mesiacov (tým nemyslím dva, ale viacero, možno aj rok, dva) totálne zlepší život………. A TAKTO ČLOVEK OJ*BE SATANA…

     • Ale je i nositel nobelovi ceny který vážně vyslovil hypotézu že existuje možnost že v tomto „metrixu je možnost skákat v paralelních vesmírech ze spatných realit do šťastnějších vlastním „laděním(vše jsou frekvence podle modelu elekrického vesmíru) aniž by si toho sami všimli a ani okolí. A někdy to ten svět iluzí poblitiků snad i podporuje. 🙂

     • 🙂 A jenom blbá úvaha. Každý není ludvík 14?tý král slunce. A mne někteří politici jsou schopní rozladit i celý den.

     • Marek: karma nie je akási odplata oko za oko, zato čo si v minulom živote urobil. Je to vyjadrenie princípu prepojenosti Ves-Miru. Vyjadrenie princípu toho, že každý náš čin má dôsledky na celý Ves-Mir. A toho, že tieto dôsledky nás môžu dostihnúť aj neskôr v budúcnosti. Toto sa dá aj fyzikálne dokázať a v podstate aj tzv. Lorentzov faktor skracovania dĺžky v závislosti od intenzity elm. poľa je priamym dôkazom princípu karmy. Inými slovami – príčina sa prelína s následkom a spolu tvoria príčinu pre následok s ktorým sa prelínajú, a tak donekonečna.

     • zatial nikto

      Tiez myslim ze karma asi sluzi na manipulaciu mysle archontmi alebo inymi temnymi aby dusu ludi uvaznili v systeme.
      Tym vsak nechcem povedat ze clovek moze robit cokolvek negativne.
      Jeho najvyssie vedomie ak je nan clovek napojeny mu to nedovoli.
      Nebat sa karmy ale konat v sulade s najvyssim vedomim

  • Pekne si to napísal… veriť a komu? Pravda je vo vnútri, každý ju ma v sebe. Preto sa treba spojiť so svojimi JA a odpovedať si. Jednoduché.
   No jednoduchšia cesta je citat DennikN a podobne nezmysly, kedy asi aj malé decko pochopí, že ide o peniaze, špinavé peniaze.

  • Tak, tak! Ja zas som sa naučila od svojej babičky úžasné veci ešte ako dieťa, a priznám sa, že z toho profitujem celý život! Bola učiteľkou a neviem ako to robila, ale dnešné sa jej rovnať nemožu! Česť jej pamiatke a vysoko si ju vážim hlavne v posledných 20 rokov! Nepoznám nikoho ani medzi učiteľmi, čo by sa jej vedomosťami a charakterom rovnal!!!

 3. Israismael

  Keďže vidím situáciu na tomto blogu že sa nie vždy oplatí písať o Tom čo môže oslobodiť človeka,komu vadí Pravda oslobodenia a pomoci , a práve v týchto dňoch keď sa všetko na svete bude viac a viac stupňovať a ze pridu ešte ťažšie časy než doposiaľ ,tak som sa rozhodol ukončiť písanie na týchto stránkach… komu som pomohol duchom a nie rozumom a ktorí uvideli ich vnimavymi očami
  Pravdu ,tak nech mu je to na úžitok..rozum nebude použiteľný keď sa odlucite od tohto sveta ale len to ostane čo si ľudia zapíšete do ,,software „čo je jedine vás živý duch v tomto tele pozemskej sfery…budúcnosť a veľmi krátka mi dá zapravdu že zopar jednotlivcov čo sa naučili z knihy ktorú som sem pár krát uverejnil ,že ta Pravda o všetkých veciach tam písaných ich oslobodí od temna ak ostanú verný Tomu ktorý dal to Slovo…prídu dní keď nebude iná možnost záchrany len cez spoznanie Slova od toho ktorý nebol obyčajným a bude ho musieť spoznať každý človek kto sa nedá osaliet temnom…Nebudem už písať, vysvetľovať to čo si môže každý človek nájsť sám keď príde jeho hodina Poznania…Slovensko je krajina kde žije veľmi veľa svetlých ľudí ,dokáže to svetu len čo príde tiež jeho hodina …ešte sa musí dosť zmeniť ale to prebehne veľmi rýchlo…ľutujem všetkých ktorí sa nezaradia ku svetlu a budú musieť pretrpieť svoju vlastnú apokalypsu …tak je to chcene od Stvoriteľa,toho ktorého zákony takí ľudia bezducha prázdny nespoznali a ani nechcú spoznať …

  • Israismael, pokús sa ešte raz prehodnotiť svoje rýchle rozhodnutie stiahuť sa z portálu. Neurob to isté, čo som pred 3/4-rokom z rovnakého dôvodu urobila ja (a nielen ja). Máš tu dosť priaznivcov, ktorým máš čo povedať a ktorí ťa podporujú, hoci ani naše názory sa nemusia (ani nemôžu) vždy vo všetkom zhodovať.
   Ja ani dosť dobre nechápem, že na portáli, kde všetci bojujeme za spoločnú vec, sa môže vyskytnúť až toľko nevraživosti. V minulosti tie najarogantnejšie komentáre redakcia v pomerne krátkom čase stiahla; v súčasnosti sa aj na týchto stránkach viac uplatňuje sloboda prejavu…
   Alebo sa pokúsiš aspoň o kompromis? Všeobecný príspevok je vždy možné nahraďiť o d p o v e ď o u na konkrétny komentár tých čitateľov, od ktorých žiadne invektívy nehrozia (čo sme takmer všetci). Skúsiš to?
   Nech sa už, Isra, rozhodneš akokoľvek, pokús sa aspoň vziať na vedomie, že tvoja inteligentná podpora a ešte inteligentnejšie vyjadrenie prípadného nesúhlasu s našimi názormi bude tu zrejme viacerým chýbať.

   • Israismael

    ❤️

    • zatial nikto

     Pripajam sa k Emily na vyjadrenie podory Israismaelovi.

     Israismael,Emily,Kovidbaron a Ja in ,X,Y a Z out.

     Zartujem.Ale je to tazka dilema pre r.-cenzura moze zabranit znechuteniu niektorych ludi ale zaroven odobrat slobodu nazoru inych.

     • 😉

     • zatiaľ nikto, viem, o čom hovoríš (resp. píšeš) a v podstate s tebou súhlasím. Máš pravdu, každý z nás má právo vysloviť svoj subjektívny, hoc´aj kontrastný názor. Pozitívna kritika navyše neraz býva prínosom: usmerňuje a posúva nás dopredu; tu niet čo riešiť.
      Mala som na mysli skôr FORMU vyjadrenia uhla nášho pohľadu. Myslím, že aj nesúhlasný názor je možné podať primeraným, adekvátnym spôsobom bez toho, aby bolo potrebné neustále siahať po invektívach; tie majú skôr opačný, často až deštrukčný účinok. Viac odradia, ako vyriešia.

  • Tak to je velká škoda. Tvé komenty a názory měly co říct i náznaky brzkého ukončení současného systému zla a příchodu soudu,aby se vyřešila sporná otázka spravedlivé vlády Boha a příchodu samotného spolustvořitele Ježíše, aby se znovu nastolila vláda pokoje, lásky, čistoty, plného smysluplného života plné krásy, zdraví a milých vztahů..,ale jen pro ty, kteří to chtějí a svobodně se nyní přidají na stranu dobra Božího a jeho zákona lásky..

 4. VIDEO: Ripple Effect zaznamenám už i v Praze! Děti na základní škole na Černém mostě v Praze postihla záhadná nemoc a hromadný kolaps stejně jako studenty v Texasu v roce 2017 nebo na policejní škole v Sokolově minulý rok! Kolapsy mají společného jmenovatele, školy se nachází v zónách vysokofrekvenčních 60 GHz bezdrátových pojítek! Ty využívají podivného fyzikálního jevu objeveného americkou vojenskou agenturou DARPA v 60. letech, že molekuly kyslíku se zahřívají, když pohlcují a tlumí radiofrekvenční spektrum na 60 GHz frekvenci! Dopady na lidské zdraví a na kyslík v krevním hemoglobinu nebyly dodnes uspokojivě prozkoumány!
  „Ripple Effect

  Tyto hromadné vlny kolapsů dětí ve školách mají svůj neoficiální název jako “Ripple Effect” a ten vznikl v roce 1965 na dívčí škole v Blackburnu ve Velké Británii. Celkem 85 dívek bylo přijato do nemocnice s akutním stavem hyperventilace, lapání po dechu, s akutním stavem závratí, mdlob, zvracení a křečí svalů. Všechny tyto příznaky za normálních okolností lékaři připisují otravám, kdy v lidském organismu selhává transport kyslíku v krevním hemoglobinu, takže kyslík se nedostává k orgánům, do svalů a hlavně ne do mozku, což vede k typickým příznakům akutní hypoxie, nejprve bolestí hlavy, hyperventilace, zvracení a nakonec přichází mdloby.
  Mozek se totiž snaží nedostatek kyslíku kompenzovat znehybněním celého těla, aby se otrava nešířila a aby se zpomalil dech. Mozek nedokáže rozeznat, jestli je nedostatek kyslíku v krvi způsoben jedem anebo jinou příčinou. Ve všech zmíněných případech se zkoumalo, jestli ve škole neunikl plyn, jestli není budova zamořena nějakým jedem, oxidem uhelnatým, plísněmi, spórami, ale ani v jednom z případů nebyla kontaminace budov zjištěna. Děti a studenti pouze shodně, jak v USA, tak ve Velké Británii, tak i v ČR popisují naprosto shodné stejné příznaky. A je jasné, proč nelze zjistit příčina, protože se hledá úplně špatně a něco jiného, než by se mělo hledat.“
  https://aeronet.news/video-ripple-effect-zaznamenam-uz-i-v-praze-deti-na-zakladni-skole-na-cernem-moste-v-praze-postihla-zahadna-nemoc-a-hromadny-kolaps-stejne-jako-studenty-v-texasu-v-roce-2017-nebo-na-policejni-skole/

 5. Vladimír

  Hmota a vedomie je jedna substancia. Myseľ je vlnou v oceáne bytia.
  Každý človek a nie len človek ale všetko okolo nás, či už je to živé alebo len forma hmoty je súčasťou vesmírneho vedomia a dokáže sa to na akúkoľvek vzdialenosť ovplyvňovať.
  Preto je nevyhnutné myslieť pozitívne, čo najčastejšie, ako sa len dá, lebo tým pozitívne ovplyvňujeme celý vesmír. A s týmto všetkým súvisí aj SIDDHI nadzmysly.SIDDHI je stav úrovne vedomia. SIDDHI stav jednoty. Pri správnej meditácii je v podstate všetko možné a uskutočniteľné, dochádza ku koherektívnemu vzťahu vedomia. Stačí len čistý rýdzi zámer a dejú sa neskutočné veci.

  • Israismael

   Nechcem a ani neviem byť trucovity že by som neodpovedal aspoň jedným slovom či vetou …Áno ,Pravdu si napísal !

 6. kvakcína je sloboda

  a prečo nezakázalo pre všetky vekové kategórie?!
  či aj tam prebieha „dôchodková reforma“?!

 7. Debili – ošálte si plynom boha! Vášho!

  VIDEO: Slovensko je v čase nedostatku plynu pripravené poslať jeho uskladnenú časť do Nemecka
  „Podľa portálu tvnoviny.sk však budeme mať dôležitú podmienku. Nemci nám za náš prebytočný plyn budú musieť zaplatiť trhovú cenu.“ – MY TIEŽ KURVA!
  https://www.infovojna.bz/article/video-slovensko-je-v-case-nedostatku-plynu-pripravene-poslat-jeho-uskladnenu-cast-do-nemecka

  • In the autumn and winter season 2022/23, the Danish Health Authority recommends booster vaccination against covid-19 for people

   odporúča, nezakazuje

   • Verister vďaka za relevantné info. Prečítal som a sedí. Dokonca doporučujú bústrovať. A smutné je, že dosť článkov temer všade, je nie presne, ale až zle preložených, či už nechtiac, alebo zámerne. Je akosi veľa apokalyptických a vytvárajúcich v ľuďoch strach a určité predstavy a energie. Čomu človek venuje pozornosť, to TRVÁ. Že by náhoda ? Tu je to celkom zaujímavé, práve, že to bolo dosť povzbudzujúce, že by už niekto dostal konečne rozum ?

    V tom sú dobré tieto debaty pod článkami, človek sa ešte čo to dozvie, poučí, pobaví a aj zasmeje.

    Stále platí dôveruj, preveruj. Mne sa javí až 80% alternatívy, ktorá či už vedome, alebo nevedome viacmenej podporuje, to čo sa MôŽE udiať. A že to už až taká sranda nemusí byť….ale uvidíme. Škola života je dokonalá.

    A v tom je ten fígeľ. Tento Matrix, táto hra je tak perfektná, že to ešte ani páru nemáme. Kto z Nás vie pochopiť, nie to ešte vytvoriť alebo stvoriť atóm, kvark, kvet, strom, mravca…..človeka….vesmír. Čo to sme už voľačo poznali. Ale furt asi tak, že táká prťka….Viem, že nič neviem ( Sokrates ) A život je cesta poznávania a učenia, a je na Nás či sa budeme učiť a hľadať poznanie (ktoré Nás môže oslobodiť), alebo sa budeme motať jak prd v gatiach a možno aj do „nekonečna“. Ešte stále máme slobodnú vôľu v rámci parametrov tohto matrixu. Predpokladám, že Stvoriteľ ma času dosť…asi tak nekonečne dosť. Možno.

    Verte, neverte, dôverujte, preverujte, hľadajte, poznávajte….

    PS: Alebo poprosme Chucka Norisa, on už voľačo porobí…keď už teda napočítal do nekonečna…dva krát.

 8. Israismael

  Ďakujem vopred všetkým, ktorí ste ma podporili a aj pochopili co som chcel pre vás bez rozdielu priniesť v písanej forme na týchto skvelých stránkach…. ved názov je jasný Bádateľ.net, človek sa ma niečo naučiť cez bádanie, skúmanie, lebo sme tesne u konca dejín a éry tohto sveta … Moje písanie išlo vyhradne z ducha, nikdy som nič nekopiroval, ale napísal som to v zrozumiteľnej forme, to co ma naučil duch Pravdy(z knihy súdu) a mnohé vysvetlenia išli akoby automaticky .
  Aby som to objasnil ten výraz Duch Pravdy… Výrok toho ktorého ukrizovali na Golgote znel takto : (povedal to tesne pred smrťou svojim učeníkom)
  AK PRÍDE ON DUCH PRAVDY(tesne pred súdom) UVEDIE VÁS DO VŠETKEJ PRAVDY.. POUČÍ VÁS CO JE HRIECH CO JE SÚD A CO JE SPRAVODLIVOSŤ.. DNES BY STE TO NEZNIESLI(nepochopili) ALE ON VÁS UVEDIE(v závere dejín sveta) DO VŠETKEJ PRAVDY…
  A teraz ešte naposledy moja reč alebo teda moje písmená :
  v celej ére od toho nešťastného ukrizovania až po rok 1875, nik nikdy nepoucil ľudstvo o tom co hovoril Ježiš.. Nikdy… Až prišiel rok 1875… Kto si dá tu námahu sam to zisti ako to bolo a ako to je, ze prečo som načrtol rok 1875.. Dodám len toľko: Slová sú napísané v cca 800 stránkovej knihe Posolstvo Grálu, Vo svetle Pravdy,a slová napísané preto, aby už nikdy nikto neskomolil to co kedysi hovoril Syn Boži.. On Ježiš nespisoval osobne vety co hovoril , preto je biblia často v skomolenom ponímaní slov, pretože to spisovali po jeho smrti ľudia, hlavne teda učeníci…
  Ja nekazem ako si to myslí niekto.. Ja co som písal, tak to nikde v kostoloch v živote by človek nepočul, lebo kňazi idú len podľa katolíckych noriem a tam sú veľké medzeri v poznaní.. Oni ako kňazi za to nemôžu, to je chyba cirkvy ktorá sa opiera o svoju doktrínu a často pokrivuje Slovo…
  Budem šťastný ak ti ktorí ma pochopili zachránia svoje životy poznaním celej Pravdy ako je to písané v diele Posolstva Grálu.. Zachránia tým seba v čase ktorý sa blíži, ktorý je pred nami a nie za storočie to príde a ani za desaťročie.. To je tak blízko Deň Pana ze ani sa nenazdate… Vy zachránite nielen seba tým poznaním Absolútnej Pravdy ale aj svoje deti, svojich blízkych, každého na kom vám záleží lebo vyviniete svojho ducha na najvyšší možný pozemský stupeň citu a svedomia a tým spoznáte vôľu Najvyššieho…. NECH VÁS PRETO SPREVÁDZA A CELÉ SLOVENSKO TEN KTORÉHO MENO V PREKLADE ZNIE,, BOH S NAMI“… V KNIHE NÁJDETE TO MENO CCA V POLOVICI… Pomôžem vám tým ze to meno je vo výrokovej časti kapitole Izaisa, ktorá znie… Pana pocne, porodí syna a dá mu meno …. (doplňte do bodiek keď to spoznáte).. Tak ako nemohol prísť Ježiš na túto Zem ako hotovy, oblečený v zlatých šatoch na ufo a pod ale musel sa zrodit podľa zákona zo ženy tak isto prišiel na Zem aj Ten ktorý nás uviedol do všetkej Pravdy..

  • Your comment is awaiting moderation.

   Vašu letničiarsku moderáciu si strčte do piče!

  • zatial nikto

   Mozno prisiel na Zem ako starseed ak viete co to znamena,mimozemstania totiz nemozu na Zemi zasahovat z pozicie ich kultury a hlavne technologie ale mimozemska dusa sa musi infiltrovat ako duch do pozemskeho tela aby ako“pozemstan“vykonala pozitivne poslanie.
   Preco nemozu zasahovat mimozemstania?-pretoze je to to iste akoby sme sa my pokusali komunikovat s nejakym barbarskym a mozno kanibalskym kmenom na Zemi,federacia planet tejto galaxie je skutocna a uznava tzv.princip neinvazie-nozsie vyvinute planety si vyvoj musia prejst sami bez zasahovania a mimozemstania nanajvys poskytuju nazory a odporucania

   • zatial nikto

    Su viacere druhy mimozemskej infiltracie na zemi-
    1.starseed
    2.walk in
    3.step down

    • zatial nikto

     Vo vsetkych 3 typoch je infiltracia povolena galaktickou federaciou-duch sa infiltruje do pozemskeho tela
     No je aj infiltracia nepovolena alebo neodporucana-prichod mimozemstana aj s mimozemskym telom

  • No vitaj späť v ringu, kamoš🙂…hneď ti idem tak trochu protirečiť… A nieže nám zase zdrhneš!😉
   Israismael, ja si nemyslím, že „biblia je často v skomolenom ponímaní slov práve PRETO, že to spisovali po Ježišovej smrti ľudia, a hlavne Jeho učeníci…“ Ona skutočne zmotaná je – a poriadne! – ale pochybujem, že zásluhou Ježišových učeníkov; oni boli príliš bystrí na to, aby vyprodukovali zlátaninu takého kalibru, akou menovaná „kniha kníh“ v skutočnosti je. Zrejme sa ti nedostala do rúk biblia, ktorou disponujú VÝLUČNE duchovní – to by si otváral oči! Celkom presne tento Očakávaný Informačný Prevrat Ježiš charakterizoval prirovnaním Pravdy k Pšenici, a Lož ku Kúkoľu: Do „pšeničného poľa“ nasial „kúkoľ“ „ČLOVEK-NEPRIATEĽ“ – a nie nedôslední Ježišovi učeníci. Bol to zámer pozemského boha Sionu. A vyšiel mu! Na nešťastie nás všetkých… však dodnes majú kresťania z toho zmätok; ani sa im nečudujem. Hlavne, keď im to duchovní ešte poriadne domotajú. Náuka o duchoch je oblb. Softvér bez kompatibilného hardvéru fungovať nebude, ani keby bol platinový.
   Toto ak veriaci ľudia pochopia, majú vyhrané. Nie preto, že v opačnom prípade by prišli o život v „Raji“ – to určite nie; život majú Ježišom zaručený tak či onak. Veď ktorý zdravomysliaci a milujúci rodič by odvrhol svoje dieťa len preto, že akási samovyvolená nadradená partia nám ostatným „vzala kľúče poznania“?
   Takže už sa opakujem, ale ešte raz:
   Zo zdrojov, ktoré sa mi dosiaľ dostali do rúk, po svedomitom prefiltrovaní vyplýva:
   Mimozemský milujúci Stvoriteľ Otec nie je Pozemský trestajúci „Boh“ Sionu. A návštevník našej chorej, preklamanej planéty – Mimozemský Ježiš, ktorý sa nenarodil, ale bol vždy, nemôže v žiadnom prípade byť synom pozemskej ženy – a to Židovky. Prečo by na „prevtelenie sa“ Ježiša si Jeho Otec bol vybral práve židovskú ženu? Z národa, ktorý kládol Pravde najväčší odpor?? Ježiš na zvedavé otázky Pozemšťanov – odkiaľ prišiel – odpvedal: „Z neba som zostúpil…Otec ma poslal…“ Nie je čudné, že úctivý, citlivý Ježiš matku nikdy nespomenul?
   Stvoriteľ s Ježišom – na rozdiel od nás Pozemšťanov – sú dokonalí, no rovnako ako my sú to ĽUDIA z mäsa a kostí, odjakživa žijúci na dosiaľ utajenej planéte.
   Toľko vyplýva z biblie určenej výlučne pre duchovných. Už len tá poznámka pre nich, dole pod čiarou – „anjeli = kňazi“ – hovorí za všetko.
   „Prebudeným“ jednotlivcom šli v minulosti a idú aj teraz „po krku“, ale ich čas sa kráti. Sú odhalení. „Pravda uzrela svetlo sveta, a Tma ju nezadržala.“ (slová Pravého, Nadpozemského Ježiša, NEžida)
   P.S.: Po dôslednom prelúskaní aj tej tvojej knihy veci porovnám a prípadne prehodnotím.

   • Israismael

    Dobre emílka odpoviem ..kedysi boli židia ako vyvoleni národ ,kedysi pred Kristom ,keď boli ako otroci v Egypte pod nadvládou faraóna ,vyvinuli túžbu a cit vysoko nad ostatné národy a volali vrúcne o pomoc oslobodiť sa spod jarma.. To boli iní židia než sú teraz ,to je nebo a dudy rozdiel ..Ten národ sa vtedy v tých dobách formoval a bol vyhliadnuty vyššou mocou(Najvyšším) ako najviac vyvinuty národ duchovne,ktorý pozdejsie môže prijať Svetlo ..lebo Svetlo(Spasiteľ aby si chápala) môže prísť len na miesto , kde je na to pripravená pôda ludmi ..opakujem bolo to v tej dobe cca 1250 pred Kristom za čias mojzisa a potom 600 pred Kristom keď boli odvleceni do Babylonu ..oni sa formovali celý čas ako vyvolený národ smerom k prijatiu toho ktorý bol oznamovany prorokmi…Dnešní židia sú totálne iní , pretože oni sú príčinou dnešnej ,,biedy“ vo svete ..majú pod palcom všetko celý svet ..všetko čo riadi svet je židovského pôvodu(Rockefelerovci ,Gates ,Schwab, Zelenskyj apod)….Keď budeš porovnavat to čo som ti dal ako odkaz a to čo si čítala doposiaľ v rôznych knihách zistíš tie veľké rozdiely ,ktoré máš zatiaľ nalinkovane v myšlienkach …zistíš ako je to bludne čo ti nahovaraju tí ktorí píšu také diela ,ktori len zahmlievajú Pravdu..ale to je v poriadku lebo musíš sama skúmať až doapejes svojim skúmaním k Pravde ,..V Tom čo som ti poslal nájdeš odpoveď na každú otázku lebo …lebo spoznas sama kto sa ti bude prihovárať v živom Slove ..a možno ti vyjde nie jedna slza keď to budeš spoznávať …tak len toľko teda..

    • dakujem, Israismael;
     …mne cekovo, dlhodobo dejiny ľudstva vychádzajú tak, že Práve Preto si „boh“ Sionu vyvolil t-a-k-ý-ch-t-o, bez chrbtovej kosti, lebo čestných by na podvod zámernej, a tak dlho-predlho dosť dobre utajovanenej zámeny nenahovoril.
     Presne toto je tá taktika samovyvolených! Dobro čo najrýchlejšie nahradiť (naoko veľmi podobným) Zlom, aby boli takmer neodlíšiteľné. A táto falzifikácia pretrváva „odpočiatku“, počas celých generáci až dodnes…a to hádam vo všetkých možných sektoroch

 9. …Ďakujem pekne Israismael za mnohé obohacujúce príspevky….samozrejme aj za tie ďalšie….aj Maroš máva kopec dobrých komentárov, občas ,,svojsky okorenené.“…Rozhodne treba čítať a čerpať z Posolstva Pravdy a ono nám bude nápomocné v každodenn.živote….určite nám pomôže aj k pozitív.mysleniu, kt.treba používať čo najčastejšie, v tomto Vladimír s tebou súhlasím…

Pridajte komentár

*