Vyliečte dnu už za 7 dní s týmto mocným bylinkovým čajom

ako sa lieči dna pomocou čaju

Dna, známa aj ako podagra, pakostnica alebo haluxy, je zápal kĺbov spôsobený kryštalizáciou kyseliny močovej. Ide v podstate o depozity solí tejto kyseliny.

Dna môže postihovať všetky telesné kĺby, no najčastejšie ako prvé zasiahne kĺby palcov na nohách.

Príčiny bývajú rôzne: chrípka, angína, zlý metabolizmus, zlá strava, nadmerný príjem bielkovín, reumatické infekcie či dokonca aj nosenie nepohodlných topánok.

Tradičná liečba dny je málo efektívna a neraz iba dočasná

Pre niektorých ľudí dokáže byť dna skutočnou nočnou morou. Tí, ktorí sú ňou postihnutí, často mávajú ťažkosti so zháňaním vhodných topánok.

Okrem toho, noha postihnutá dnou nevyzerá esteticky príliš pekne.

Problémom tradičnej liečby je, že lieky používané na potláčanie bolestí majú počas dlhodobejšieho užívania mnohé nežiaduce vedľajšie účinky.

Lekári preto pomerne často pristupujú k operáciám. Avšak aj tie sú neraz iba dočasným riešením.

Pri liečbe reumatických bolestí, vrátane dny, sa ukázala tradičná medicína byť viac efektívnou.

Pre rýchle vyplavenie skryštalizovaných depozitov solí z kĺbov vám odporúčame použiť nasledovný domáci recept.


Naša rada: Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) je črevnými parazitmi nakazených 3,5 miliardy ľudí, čiže 50% svetovej populácie. Tuto zistíte, ako sa parazitmi nakazíte, aj ako sa ich zbavíte.

Recept na čaj odstraňujúci dnu

Pri príprave čaju postupujte nasledovne:

1) Nasypte 1 polievkovú lyžicu nadrobno pokrájaného bobkového listu do 300 ml vriacej vody a povarte 5 minút.

2) Po dovarení prelejte zmes do termosky a nechajte ju v nej odstáť 24 hodín.

Prírodná liečba osteoartritídy

3) Na druhý deň čaj preceďte a počas dňa ho popíjajte. Na ďalší deň si pripravte znova nový čaj.

4) Takto to opakujte počas 7 dní.

Účinky čaju

Tento čaj má popri vyplavovaniu kyseliny močovej z kĺbov tiež pomerne silný diuretický (močopudný) účinok. Preto nebuďte prekvapení častou návštevou toalety.

V podstate to bude aj príznakom toho, že sa skryštalizované soli vyplavujú von z tela.

Okrem liečby dny je možné tento čaj použiť aj na rozbíjanie kameňov v močových cestách – obličkách, močovom mechúre a močových cestách.

Pri liečbe močových kameňov však kúra trvá o niečo dlhšie. Pre ich úplné vyplavenie by sa mal čaj užívať približne 2 mesiace.

Zdroj: Heal Gout in Seven Days with This Super Powerful Herb TeaPodobné články

Odoberajte nové články na email!

Pridajte sa k našim vyše 150.000 odberateľom a dostávajte nové články priamo na váš email (zdarma). Ako stáli čitatelia zároveň získavate 15% zľavu na naše e-knihy a výživové doplnky DrBuzgi. Prihláste sa tu:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok v žiadnom prípade nenahrádza konzultáciu ani vyšetrenie lekárom v zdravotníckom zariadení. Príspevky môžu vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie.

 

Komentáre

 1. Poznam tuto terapiu s bobkovym listom z pocutia. Obmedzenie konzumacie niektorych druhov potravin pri tej kure nie je? Dakujem.

 2. Dna je porucha metabolizmu zapríčinená zhoršenou látkovou výmenou.
  Pri častom prijme purinových látok zo stravy sa z nich v organizme tvorí kryštalická kyselina močová orbitujúca v celom tele a vyzrážajúca sa hlavne v kĺboch.
  Neliečená dna postupne postihne kĺby,šľachy a j okolité tkaniva v okolí kĺbov aj kožu,ktorá je už aj na dotyk bolestivá.
  Toto prudké zápalové ochorenie sa dá rýchlo a hlavne bez absolútnych vedľajších účinkov pomerne rýchlo vyliečiť.

  Pri dne začneme najprv opravovať zhoršenú látkovú výmenu z nedostatku enzýmov dodaním ENZYMKOMPLEXU a tiež s prísuvom veľa,veľa rozmanitej zeleniny a ovocia a najlepšie je pitie zeleninových šťav nad 1 liter denne.
  Pri tom dodržiavame pitný režim tak, že vašu hmotnosť si vydelíme 30-ími a výsledok určený je prijem vody na deň.

  Zápal hasíme MSM (metylsulfonylmetán) a osoba vážiaca cca 80 kg ho môže brať 1300 mg denne spolu s vitamínom C 3000 mg denne a lepšie si to rozdeliť na 3 x denne, viď megaskorbickú liečbu.
  Pri dne dbáme aby nám nechýbali ani ďalšie minerály a vitamíny v tele.

  Aby sme znížili tvorbu kyseliny močovej, musíme zastaviť príjem všetkých purinnových látok, ale aj tých čo spôsobujú nádmerné prekyslenie rafinovaný cukor a jeho ďalšie výrobky a tiež obmedziť výrobky z bielej múky.

  Vyhodíme z jedálnička vnútornosti,mastné,vyprážané,pečené ťažké mäsité jedla menej solené a uskromníme sa s dusenými a varenými,ale lepšie je v tom prípade prejsť aspoň 70% na surovú stravu.
  Pri dne obmedzíme príjem purinov aj zo strukovín a jeto.

 3. Dakujem.

 4. prosim vas pekne ,ak ma moj 19r.syn kamen na obličke možem mu ho dať piť,on sa rozdrvi pitim toho čaju alebo ako,mne sa tvoria kamene od mladeho veku stale a mam chronicky zapal aky čaj my poradite aby sa prestali tvoriť kamene dakujem

 5. Judita Klimentova :

  Dobrý deň mám takú prosbu ,už niekoľko mesiacov mám veľké bolesti na nohe vlastne na chodidlách . Keď som v pokoji tak ma to neboli , ale keď viacej chodím tak mám veľké bolesti . Ináč mám aj zvýšenú chladnú kzseliny močovej . Prosím mi poradiť čo by som mala užiť proti tejto bolesti. Mala som používať Milurit no robí mi vedľajšie účinky .k
  Keby ste mi poradili za čo vám vopred ďakujem

Pridajte komentár

*