Nové aktualizované covidové vakcíny boli testované len na 8 myšiach, nikdy nie na ľuďoch


Print Friendly, PDF & Email

Nové aktualizované covidové vakcíny boli testované len na 8 myšiach, nikdy nie na ľuďoch

(Ethan Huff, Natural News) Reakcia verejnosti na „najnovšie a najlepšie vakcíny“ proti Covid-19 od spoločností Pfizer a Moderna, ktoré boli schválené práve v týchto dňoch a získali povolenie na núdzové použitie od amerických aj európskych úradov, je zatiaľ prevažne negatívna a to z dobrého dôvodu – vakcíny sú netestované a nebezpečné.

Je to takmer neuveriteľné. Magazín Newsweek, ktorý len pred niekoľkými rokmi vyzýval na uväznenie všetých neočkovaných, vyzýva teraz regulačné úrady, aby schválili tieto nové takzvané „vakcíny“ bez akýchkoľvek klinických testov na ľuďoch.

Podľa posledných informácií boli nové „posilňovacie“ vakcíny (alebo ako ich nazvať) testované iba na myšiach a dokonca iba na ôsmich! Ak toto nie je naničhodná „veda“, potom čo to je?

„Tieto aktualizované posilňovacie dávky budú prvými medicínskymi produktmi uvoľnenými pre verejnosť bez akýchkoľvek ľudí zapojených do klinických skúšok, čo vyvoláva u niektorých ľudí otázky o ich účinnosti,“ píše Nick Mordowanec z Newsweeku.

(Súvisiace: Prečo môže FDA stále schvaľovať ďalšie vakcíny proti covidu pomocou „autorizácie na núdzové použitie“, keď už skončila núdzová situácia?)

Mandy Cohenová z CDC tvrdí, že jediný spôsob, ako zastaviť covid, je vyvinúť vakcínu za vakcínou za vakcínou…

Bola to vlastne samotná americká Agentúra pre lieky a potraviny (FDA), ktorá v júni 2023 prosila Pfizer a Modernu, aby vyvinuli nové vakcíny. Agentúra v tom čase tvrdila, že vznikne nový jesenný „variant“ covidu, ktorý nebude pokrytý predchádzajúcimi vakcínami, čo znamená, že na „boj“ bolo potrebné vyvinúť novú vakcínu.

„Máme viac nástrojov ako kedykoľvek predtým, aby sme zabránili najhorším následkom Covid-19,“ povedala Mandy Cohenová, riaditeľka amerického Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) o nových vakcínach, o ktoré FDA požiadala a ktoré dnes už existujú.

„Niektoré vírusy sa však časom menia a koronavírus je jedným z nich.“

V komentári pre denník The New York Times Cohenová uznala skutočnosť, že covid, rovnako ako všetky ostatné koronavírusy (t.j. nádcha a prechladnutie), tu bude vždy s nami – čo znamená, že si naň jednoducho musíme zvyknúť a ďalej žiť svoje životy. Z toho však nebude žiaden zisk.

Cohenová v propagandistickom článku tvrdí, že jediný spôsob, ako zastaviť vážne choroby, hospitalizácie a úmrtia v dôsledku každého nového variantu alebo kmeňa covidu, ktorý príde, je nechať farmaceutické spoločnosti naďalej vyvíjať jednu vakcínu za druhou.

Stop Candida

„Vírus nachádza spôsoby, ako sa vyhnúť nášmu imunitnému systému neustálym vývojom,“ tvrdí Cohenová o covide.

„Preto je potrebné aktualizovať naše vakcíny, aby zodpovedali zmenenému vírusu. Aj keď mnohí ľudia boli vystavení predchádzajúcim verziám vírusu, keďže boli infikovaní, táto ochrana sa časom znižuje.“

Podľa komisára FDA Dr. Roberta Califfa v príspevku z 25. augusta 2023 na Twitteri, agentúra preskočila klinické skúšky na ľuďoch pre najnovšie schválené injekcie a namiesto toho sa spoliehala na údaje z klinických skúšok z iných bivalentných mRNA posilňovacích dávok proti covidu, ktoré boli vydané v minulosti.

„Bivalentné a multivalentné vakcíny sú veľmi bežné a modifikácia vakcíny tak, aby zahŕňala rôzne vírusové kmene, často nevyžaduje zmenu iných zložiek,“ napísal Califf.

„FDA má rozsiahle skúsenosti s hodnotením zmien vírusových kmeňov vo vakcínach, ako sa to robí s každoročnou vakcínou proti chrípke.“

Záver

Čas ukáže, či si tieto „vakcíny“ niekto skutočne dá pichnúť. Vieme, že niekoľko nemocníc (zatiaľ hlavne v USA) sa ich tu a tam pokúša nariadiť ako povinné, čo je zrejme jediný spôsob, ako establišment niekoho „presvedčí“, aby sa v súčasnosti nechal zabodať týmito zjavne smrtiacimi jedmi.

Pokiaľ to bude štát tolerovať, regulačné úrady budú naďalej schvaľovať a povoľovať núdzové použitie vakcín jednu za druhou, až dokým posledný človek nebude vážne chorý alebo mŕtvy.

Viac sa dozviete na stránke Genocide.news.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Tie myšky – mali aj meno? Kde sú pochované? No lebo treba im postaviť obelisk! Myšky zakladateľky – médiálnej farmakomafie!
  https://fermi.gsfc.nasa.gov/science/constellations/pages/inc/img/obelisk/Obelisk_Artwork.jpg
  —————————————–
  Inak – keďže Chazari až do prijatia /a aj potom/ judaizmu uctievali falický kult – kult penisu – ktorý má blízko k satanizmu – a preto aj prijali satanizmus-judaizmus – neustále označujú centrá svojej moci práve obeliskami – symbolickými penismi! Symbolické zaujatie priestoru! toto patrí Chazarom!

  8 Myšiek nie je náhoda – spoločnosť Octagram /kvázi architekti sveta/ – Swiss Octagram – je symbolické premietnutie ich riadenia. Rukopis.
  https://duckduckgo.com/?t=h_&q=Octagram+Swiss+Octagram&iax=images&ia=images

  • Oprava – Swiss Octagon. /Nie pentagram – a kvázi octagram – ušlo mi to/

   • Nič sa nestalo Maroš že ti to ušlo hlavne že si to zistil a opravil to Myšiek mi neni ľúto že takto pošli na vedecké účely . Už by bolo na čase aby to padlo na úrodnú pôdu a prestali konšpirovat a neviných ľudí hlavne deti trápiť °°

  • zapredana SR

   To stačí, všetkých 8 myší zomrelo a každá na inú príčinu, akože. Infarkt, porážka, rakovina, a iné, teda neznáme príčiny. Je podstatné aby nezomreli na jednu príčinu, lebo by to bolo podozrivé a mohla by sa za to vynit vakcina. Ja som len zvedavý, kto si to dá dobrovoľne pichnúť, lebo ako sledujem dnes, ľudia si už nechcú dať pichnúť ani tetanovku.

 2. Zrušil někdo experimentální genové roztoky & vakcoše povolené do konce roku 2023? Zatím
  Není snad někomu jasné jak to testují?

 3. Vzhledem ke znepokojivému nárůstu počtu nežádoucích účinků by bylo používání vakcín obvykle pozastaveno až do komplexní studie jejich bezpečnosti a účinnosti.

  Z tohoto důvodu poslanci vyzývají šéfku EP, aby upustila od očkovací kampaně.

  Dopis podepsali Joachim Kuhs (AfD), Marcel de Graaff (FVD), Christine Anderson (AfD), Francesca Donato, Mislav Kolakusic, Rob Rooken, Maximilian Krah (AfD), Ivan Vilibor Sincic, Cristian Terhes a Milan Uhrík.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/09/10-europoslancu-zaslalo-dopis-sefce-ep-ve-kterem-ji-zadaji-o-okamzite-ukonceni-ockovaci-kampane/
  *****
  Rusko: Od 18. září bude ve vládním domě v Moskvě opět platit režim roušek. (kokovid ). Rospotrebnazor říká, že „masky prý nebudou nutné všude.“
  https://rbc-ru.turbopages.org/rbc.ru/s/politics/16/09/2023/6505a59d9a79473091c1acea

 4. Vždyť si tím vyhubí právě ty blbce, které nejvíce potřebují. To jsou právě ti, co si přečtou jen nadpisy mainstreamových sračkometů, které na ně vyskočí v mobilu a už se ani nesnaží kriticky zamýšlet nad obsahem článku.

 5. Teď se nás asi řítí jiný průser než ten strašný vir.Je možné nějaké bakteriální dýchacích cest pomocí aerosolů.Lidé budou trpět zápaly plic a nebudou antibiotika.Nebo mohou rozprašovat nějakou dráždivou látku co může zápal vyvolat.
  Asi bude nutné si přichystat do zásoby nějaká přírodní antibiotika .Cibule,česnek ,křen,oreganový olej, koloidní stříbro atd

 6. Po napojení na CBDC a zrušení hotovosti může jít o ideální nástroj na potlačení veškerého disentu či odpůrců vlády.

  Z uniklého dokumentu Rady Evropské unie vyplývá, že legislativní složka bloku plánuje od 28. září zavést hromadné sledování všech soukromých zpráv a povinné ověřování věku.

  https://necenzurovanapravda.cz/2023/09/unikle-dokumenty-ukazuji-ze-eu-chce-sledovat-hromadne-zpravy-a-fotografie-a-prosazovat-online-overovani-veku/

 7. Za vakcináciu zvierat aj ľudí by vakcinátori mali byť postihovaní podľa príslušného paragrafu za týranie: lebo ako inak sa dá nazvať to, čo vakcíny (a všetky!) spôsobujú?
  Načo sú nám vakcíny? Komu / čomu slúžia? Keby novorodenci aj mláďatá zvierat potrebovali do života vakcíny, boli by s nimi už narodili!

 8. Je smutné, že novorodenec je bohviečím zapichnutý ešte predtým, ako sa ocitne v rukách nevedomej matky, ktorá „vďaka“ bielym katom bola postihnutá rovnakým osudom – taktiež hneď od svojho príchodu na tento, hyenami ovládaný svet.
  Voľne žijúce zvieratá majú rozumnejších a citlivejších rodičov, ako my ľudia, lebo ich rodičia – na rozdiel od tých našich ľudských – neboli nikdy ničím očkovaní a po celý život sa kŕmia prirodzenou, tepelne nezdevastovanou potravou. Zostal im prirodzený inštinkt, plus rýchlosť, ostražitosť, zdravie, krása, cit… a dôsledná starostlivosť o svoje potomstvo. Nás ľudí Bieli o to všetko ošklbali.

 9. Na Slovensku hlavný hygienik už núti týmto jedom očkovať dochodcov a ľudí v sociálnych zariadeniach.
  Nech im nakúpia za tie peniaze pomaranče, mandarinky,banany a citróny čo dajú za vakciny.Na celom svete vedia čo tie vakcíny sposobuju,len na slovenskú mame takých primityvov čo nútia ľudí očkovať.Ničia svoj vlastný národ.Sámi sa nedajú zaočkovať dobre vedia čo jeto za jed.

Pridajte komentár

*