Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Covidové vakcíny už poškodili a zabili viac tínedžerov než všetky iné vakcíny dokopy


Print Friendly, PDF & Email

Covidové vakcíny už poškodili a zabili viac tínedžerov než všetky iné vakcíny dokopy

(Ethan Huff, Natural News) – Naozaj „vakcíny“ na nový koronavírus (Covid-19) zachraňujú životy? Nie celkom. Podľa najnovších údajov, injekcie génových mRNA manipulácií, chybne nazývané „vakcíny“, v skutočnosti životy v bezprecedentnej miere ničia.

Čísla zo Systému nahlasovania nepriaznivých prípadov po očkovaní (VAERS) amerického Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) ukazujú, že očkovaním sú obzvlášť tvrdo zasahovaní tínedžeri. Mnohí z nich sú teraz vážne chorí, hendikepovaní a, v niektorých prípadoch, mŕtvi.

K 27. augustu 2021 boli vo VAERS po koronavírusových vakcínach zaznamenané takmer 3 milióny symptómov poškodenia, a spolu s tým 76 160 návštev na jednotkách intenzívnej starostlivosti, 56 912 hospitalizácií, 18 098 trvalých hendikepov, 14 327 život ohrozujúcich udalostí a 13 911 úmrtí.

Následky covidových vakcín prekoali sumár všetkých ostatných vakcín za 30 rokov!

Len samotné úmrtia po očkovaní proti Covid-19 dvojnásobne presahujú počet, ktorý bol vo VAERS zaznamený pre všetky vakcíny, podané za uplynulých 30 rokov.

To znamená, že na tento druh očkovania zomrelo v uplynulých deviatich mesiacoch viac ľudí, než na všetky ostatné vakcíny za posledné tri desaťročia dovedna.

„Od 1. januára 1991 do 30. novembra 2020, posledného mesiaca predtým, ako dostali vakcíny na COVID povolenie na núdzové použitie, bolo po VŠETKÝCH vakcínach zaznamenaných len 6068 úmrtí (zväčša kojencov),“ uvádza Brian Shilhavy z Health Impact News.

 „A CDC napriek tomu núti všetkých, aby sa dali zaočkovať proti COVID-19“.

V porovnaní so všetkými ostatnými schválenými vakcínami, ktoré sú momentálne na trhu, majú tínedžeri zaočkovaní proti covidu až 44-krát vyššiu pravdepodobnosť hospitalizácie, 15-krát vyššiu pravdepodobnosť telesného postihnutia a 7,5-krát vyššiu pravdepodobnosť úmrtia na tieto konkrétne očkovania.

Očkovaním na covid trpia aj novorodenci

K poškodeniam spôsobeným vakcínami proti koronavírusu, hrdo dodanými svetu za menej než rok od začiatku vypuknutia pandémie, dochádza nielen u tínedžerov, ale aj u maličkých detí, tak narodených, ako aj nenarodených.

Najnovšie dáta CDC ukazujú, že v maternici zomrelo 1490 nenarodených detí, lebo ich matky sa hlúpo rozhodli nechať sa zaočkovať koktejlami experimentálnej génovej terapie.

Prírodná liečba osteoartritídy

V porovnaní s tým bolo za posledných niekoľko rokov v súvislosti s očkovaním proti chrípke hlásených len 16 úmrtí plodu, čo naznačuje, že očkovania na covid sú pre najmenších značne neporovnateľne smrtiacejšie.

Namiesto „Operácia Warp Speed (nadsvetelná rýchlosť)“ mali túto záležitosť zrejme nazvať Operácia Genocída, pretože práve to robí. A najhoršie na tom je, že smrť a deštrukcia saešte len začali, keďže dlhodobé „vedľajšie účinky“ sa ešte len musia naplno prejaviť.

Ak chcú duševne vyšinutí dospelí páchať hromadnú rituálnu samovraždu, lebo boli natoľko hlúpi, že uverili takým, ako je Tony Fauci (americký klon Mikasa, Krčméryho a Lengvarského), tak je to ich vec.

Ale vnucovať tieto veci deťom výmenou za to, aby im bolo dovolené dostať sa k vzdelaniu a snahu zariadiť si život, je skrátka vyslovené zlo.

Dnešní mladí ľudia budú mať naozaj ťažké časy, keď sa naplno prejavia ich vakcínou spôsobené poškodenia. U mnohých vzniknú autoimunutné ochorenia a iné paralyzujúce stavy, ktoré ich spravia hendikepovanými a neschopnými pracovať.

Bude za to niekedy braná na zodpovednosť sekta coviďanov, ktorá ich vlastne donútila sa zaočkovať?

Kto sa postará o všetky tie deti, poškodené toxickými vakcínami, nehovoriac o všetkých ostatných vakcínach, k zaočkovaniu ktorými boli donútené?

Záver

„Tieto vakcíny na COVID-19 majú zničujúci účinok na našich tínedžerov, no štátne úrady ich ďalej propagujú nielen pre tínedžerov, ale najbližšie sa ich chystajú schváliť aj pre kojencov a deti,“ varuje Shilhavy pred tým, že ďalšími na rade, kto má byť vyhubený vakcínami, sú malé deti.

Najnovšie obete poškodení a úmrtí po očkovaniach na wu-chanskú chrípku sa dajú nájsť na: ChemicalViolence.com.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Vďaka za tento článok !!! Myslím si, že nastala doba, keď treba viac písať o negatívnych dopadoch týchto pseudovakcín na deti a mládež. Prečo? Nuž preto, lebo EMA už schválila tieto jedy aj pre najmenších a mainstream už pripravuje pôdu na zastrašovanie rodičov v súvislosti s novým písmenkom covidu z Južnej Afriky. Načasovanie nie je náhodné ! Chráňte svoje deti a posúvajte informácie ďalej !
  Už dobre vieme, že žiadna zločinecká vláda na svete vrátane tej našej nemá žiadne etické či morálne zábrany ! Tlak na očkovanie na Slovensku začne byť ešte agresívnejší a neúnosnejší, lebo honba šmejdov za diabolskými peniazmi, t.j. dosiahnutie minimálne 75% zaočkovanosti len tak neprestane ! Musíme sa zomknúť a za žiadnych okolností im neustúpiť !!! Očkovanie mi pripadá ako zmluva s diablom ! Uvidíme, aké psychologické techniky a tlaky už šmejdi pripravujú, vrátanie nezákonného vydierania a zastrašovania ! A pamätajte, Pellegriny s Hlasom je ich záložný plán, pracuje pre rovnaké kreatúry ako všetci vládni poslanci s celou brigádou poskokov bez svedomia, cti a morálky !!!

 2. https://www.infovojna.sk/article/video-vlada-zamkla-rakusany-doma-a-pak-si-sla-na-galavecer
  VIDEO: Vláda zamkla Rakušany doma a pak si šla na galavečer

  V rakouských médiích i na sociálních sítích se objevují záběry ze středečního galavečera, na kterém hosté tleskají do rytmu písně „Live is Life“ od rakouské kapely Opus. Celebrity jsou bez ochrany dýchacích cest a většinou v těsné blízkosti k dalším osobám.

  • Je nad slnko jasne ze nikdy to nebolo o nejakom zdravi,viruse,ale pravy ciel je massivna depopulacia sveta a potom uzasne otroctvo,ake Ludstvo do teraz nepoznalo

 3. https://www.infovojna.sk/article/slovaci-davaju-zarobit-madarskym-obchodnikom-kvoli-lockdownu-nakupuju-v-obchodnych-centrach-v-madarsku
  Slováci dávajú zarobiť maďarským obchodníkom, kvôli lockdownu nakupujú v obchodných centrách v Maďarsku

  Vianočné nákupy si mnoho ľudí z obcí a miest pri maďarských hraniciach vybavuje v Maďarsku, kde sú všetky obchody otvorené.

 4. https://childrenshealthdefense.org/defender/cdc-acip-pfizer-pediatric-covid-vaccine-big-pharma/?itm_term=home
  14 ACIP Members Who Voted to Jab Your Young Children — and Their Big Ties to Big Pharma
  14 členov ACIP, ktorí hlasovali za očkovanie vašich malých detí – a ich veľké väzby na farmaceutický priemysel

 5. https://childrenshealthdefense.org/defender/sharyl-attkisson-steven-gundry-pfizer-moderna-vaccines-heart-attack-risk/
  Pfizer, Moderna Vaccines ‘Dramatically Increase’ Heart Attack Risk, Renowned Cardiologist Warns
  Pfizer, Moderna Vakcíny „dramaticky zvyšujú“ riziko srdcového infarktu, varuje renomovaný kardiológ

 6. https://www.youtube.com/watch?v=sEdlFNz4KKU
  Prejav Mariana Kotlebu 28. 11. na Letnej v Prahe

 7. https://www.youtube.com/watch?v=mS-N1UyrBKI
  Slováci a Poliaci spoločne proti nastupujúcej Covid diktatúre

  28. 11. 2021 • Je to sila, hnutie REPUBLIKA spája sily s Poliakmi a ďalšími národmi v boji proti Covid totalite. Za ochranu slobody, prosperity a našej kultúry 👍 pred imigráciou, islamizáciou a nástupom novej diktatúry.

 8. https://www.youtube.com/watch?v=8DMRVha6tII
  Obráťme lockdown proti vláde! Poďme do generálneho štrajku a vláda padne.

  Milan Uhrík

 9. Jožko Fazuľa

  Vakcíny nezabíjajú len tínedžerov, ale keď si vypočujete MUDr. Čičalu v diskusii Hovorme spolu II., tak sú to aj vitálny ľudia, ale deprimovaní corona situáciou, takí čo riešia existenčné problémy. Ponúkol som riešenia pre tých, čo sú ochotní zdielať život na vidieku či periférii, avšak tí čo nemajú vzťah k takémuto spôsobu života, stále potrebujú riešenia, čo by ste poradili ? -“ aktívnu pasivitu“ pre človeka v meste? Komunitné skupiny by sa mali dať tvoriť aj v meste a napadá ma zásobovanie takýchto komunít vidiekom a mohli by robiť prostredníkov /distribúciu a manažment/systému. Ako im zjednodušiť bývanie ak by sa zbavili hypotéky a predali byt, vrátili peniaze banke a išli do niečoho menšieho či inej alternatívy? Podnájmy sú nákladné a nútia vás k pravidelnému príjmu, čo iné vás napadne?

  • Jožko Fazuľa

   Baránek citujem: „Vytvoríme si štruktúry ktoré vyhlásime za oficiálne legitímne ktorými sa začneme riadiť a ich štruktúry vyhlásime za neoficiálne.“

   • „To nie je v právnom štáte vôbec možné a nemožno to tolerovať. Stále platí, že prisvojenie si právomoci úradu je trestným činom. Kto totiž neoprávnene vykonáva úkony, ktoré sú vyhradené orgánu štátnej správy, súdu alebo inému orgánu verejnej moci, alebo kto vykoná úkon, ktorý môže byť vykonaný len z úradnej moci orgánu štátnej správy, súdu alebo iného orgánu verejnej moci, potrestá sa odňatím slobody až na dva roky. [toto je dikcia trestného práva Českej republiky, na Slovensku takáto formulácia trestného činu nie je – pozn.ed.]“
    https://slobodnyvyber.sk/ceska-justice-samozvani-sudcovia-na-facebooku/
    ——————————————
    Všetko je dvojsečné.

    • Jožko Fazuľa

     Áno, ale čo nie je ústavou zakázané je pre občana dovolené a z toho vyplýva občianska neposlušnosť a tvorenie nových pravidiel v rámci zákona. Právnici vedia kľučkovať pomedzi zákony, no ak nefungujú základné práva a ani súdy ich nedodržiavajú, potom nemáme na výber. Občianska vojna alebo nový systém.

  • Jožko Fazuľa

   Podľa uvedeného článku https://cz24.news/lekar-a-analytik-mudr-juraj-mesik-co-vsetko-hrozi-zaockovanym-v-blizkom-obdobi-smutnym-vysledkom-bude-ze-sa-uvolni-vela-bytov/ by stav o pár rokov na trhu s nehnuteľnosťami mal byť podstatne horší, takže ak sa nezbavíte hypotéky teraz, pri prebytku bytov po zomretých pôjde cena logicky dolu a potom sa z hypoték už nedostanete. Je to na vás…

   • Jožko Fazuľa

    Ďalšia vec je, že ak sa niekto dal alebo plánuje dať opichať len preto, aby mohol splácať hypotéku, tak je možné a dosť pravdepodobné že pri jeho úmrtí alebo vážnych zdravotných problémoch po vakcíne /ktoré môžu no i nemusia nastať/, ostane zbytok rodiny neschopný splácať hypotéku a musí mať záložné riešenie-inak homeless….Potom už predaj bytu či nehnuteľnosti bude výrazne pod cenu a teda hypotéka nesplatiteľná. Aspoň sa zamyslite nad týmto scenárom.

    • Jožko Fazuľa

     Na margo týchto skutočností asi chápete prečo náš ž. inseminátor žiadne byty nestavia- pretože mu vysvetlili, že ich bude dosť a nebude komu- boli by totiž nepredajné, tak radšej vydiera zbytok koalície a hrabe a hrabe a hrabe…

   • hrabe ako zzidovky hrabac,

  • Bývam v meste na severe, my sme sa od marca tohto roku činili, spojili sme sa do komunity, zriadili domoškolu s celoslovenskou pôsobnosťou a od leta sme otvorili obchod so slovenskými potravinami. Je otvorený pre všetkých, bez reštriktívnych obmezení. Pre našich členov máme zľavy. Dohodli sme sa s okolitými aj vzdialenými domácimi výrobcami, farmármi, gazdami, pestovateľmi, ktorí nás zásobujú od surovín, po hotové výrobky, v prirodzenej kvalite, čiže bez chemikálii. My si našich produktov pečieme kváskové chleby, štrúdle a iné dobroty. Máme k tomu aj rozvoz pre vzdialenejších zákazníkov, budeme pokračovať a konať ďalej vo vytváraní základnej sebestačnosti a rozvíjať sa ďalej….Máme kontakty aj v iných regiónoch, kde sa takto inšpirovali našim vzorom a postupujú podobne. Každý región je špecifický, preto si to môže zariadiť podľa miestnych podmienok.

   • Jožko Fazuľa

    Potešil-a ste ma, toto je moja predstava a závidím vám, že ste to boli schopní realizovať. U nás je to stále na individuálnej báze, ale fandím vám a verím že expandujete na celoslovenskú úroveň- vytvorili ste systém, ktorý je funkčný a perspektívny. Ďakujem za pochopenie, že ste teóriu ktorú tu prezentujem podporili praktickou skúsenosťou.

   • Vonomira.ano toto je jediny sposob,ako prezit buduci Hladomor,aj ja odchadzam z Mesta,ktore je pod komunistickym vedenim a odchadzam do Statu,kde budem moct podobnym sposobom prezit,lebo aj v Usa,bude hlad,bieda a skripanie zubov,statisice hladnych,co sa stanu ludozrutmi,ako kedysi na Ukrajine( Gladomor)

   • Vonomira ak to nie je tajné kde na severe Slovenská? A ako sa tam dá prihlásiť ?

    • Jožko Fazuľa

     Nehnevaj sa, aj mňa by to zaujímalo, ale je to príliš nebezpečné zverejniť to. Pozri čo dorobili Hollywoodburgerom v Trnave a preto Nie !

 10. Moj nazor, schvalit mozu akukolvek drogu, ved si mozem slobodne kupit cigaretky, aj cukriky (ako cukor). A obe su tvrde a navykove drogy, statom dotovane a propagovane. K tymto drogam zaradujem ja osobne z mojho skromneho laickeho pohladu aj udajne vcielky proti udajnej korone. Ja si citam zlozenie toho, co do svojho tela dam. A zial, tato kvazivakcina mojim kriteriam NEVYHOVUJE, ale schvalit to moze kto chce, pre koho chce. Ja si neprosim. Dakujem

  • Keď už si načal legálne drogy – kto ich má pod palcom? Nosatí!
   Heger ako bývalý obchodník s vodkou – pod kým a pre koho pracoval? Osvedčil sa im a teraz ho povýšili na prácu pre farmakomafiu? Vyšší level? Čo majú na neho? O čom vedia len oni? Dane? O ktorých vedia len oni, keďže všetci v brandži s legálnymi drogami „najradšej zo všetkého platia dane štátu“?! Inak by s ním manipulovať nemohli – prezradený „politik“ je pre nich nepoužiteľný. Všetko potenciálne okolo Hegera sa prevalí, keď ho odpíšu.
   Ešte raz – nejde o to, že Heger s niečim obchodoval – ide o to – s čím a s kým obchodoval. ???

  • Rado nie si sam,ano aj cukor rafinovany je biela smrt, Vaxx je biologicka Zbran,tiez Nacasovana,cauko

 11. KOKSO!

  „Německo zaznamenalo případ hromadného očkování neschválenou vakcínou. V sobotu tam do sebe nechaly záhadnou nelegální očkovací látku proti covidu-19 vpravit desítky lidí.
  Článek

  V německém městě Lübeck se shromáždily desítky lidí, aby se nechaly naočkovat neznámou a neautorizovanou vakcínou proti covidu-19. Než stihla zasáhnout policie, vakcína už kolovala v žilách přibližně 50 Němcům. Co přesně zde bylo do lidí vpraveno, přitom zůstává nejasné, píše německý server Deutsche Welle.

  Německá policie musela v sobotu rozehnat nepovolenou akci, která se vydávala za běžné očkovací centrum, informovala německá média s tím, že se očkovalo neschválenou látkou vyvinutou lékařem a podnikatelem Winfriedem Stöckerem, který je majitelem letiště ve městě Lübeck, kde vakcinace probíhala.

  Záhadnou látkou bez jakéhokoliv oficiálního uznání se stihlo v sobotu naočkovat okolo 50 jedinců, více než 200 dalších lidí pak na vakcínu čekalo v době, kdy přijela policie, ve frontě.“
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-dalsi-ockovaci-skandal-v-nemecku-desitky-lidi-si-nechali-pichnout-zahadnou-vakcinu-182000#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_id=182000&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  • Práveže ide o bývalého vedca na dôchodku, ktorý mal údajne vyvinúť účinnú a netoxickú vakcínu. Polícia ho už preto naháňa vyše roka. Jeho vakcína by totiž mohla zlikvidovať trh pre Pfizer a ďalšiu Big Farmu. Koľko je na tom pravdy nevieme, toto sa hovorí.

  • Maros,Svajciary volili za Covid Pasy,62% bolo za,len 2 provincie bolo proti,a takto to je priblizne vsade na svete,tuna v Californii je za to najmenej 67% ludi,takze otroctvo,terror,bude nadalej prekvitat,ako aj depopulacia sveta,Cau

 12. Očkovať deti a tínedžerov je absolútne scestné, lebo aj po zaočkovaní môžu vírus prenášať. Vakcináciou nemožno dosiahnuť kolektívnu imunitu. Ide o vekové kategórie, ktoré ochorenie covid-19 prekonávajú prevažne bez ťažkostí, takže je úplne zbytočné ich vakcinovať a vystavovať podstatne vyššiemu riziku, akým je ochorenie na covid. Je bludom tvrdiť, že ich očkovaním sa znižuje riziko prenosu nákazy na ľudí s ktorými prídu do styku.

 13. https://www.naturalnews.com/2021-11-28-australia-relocating-covid-positive-cases-quarantine-camps.html
  Australian army begins relocating covid-“positive” cases to quarantine (concentration) camps
  Austrálska armáda začína premiestňovať „pozitívne“ prípady covidu do karanténnych (koncentračných) táborov

  After a mere nine people tested positive with fraudulent PCR tests, the Australian army rounded them up and took them to the Howard Springs quarantine camp in Darwin.
  Po tom, čo bolo iba deväť ľudí pozitívnych na podvodné PCR testy, austrálska armáda ich zaistila a odviezla do karanténneho tábora Howard Springs v Darwine.

 14. Krátké video ze Švédska, kde je zachycena scéna se Santou v nákupním centru. Normální život. Staré dobré časy.

  https://gab.com/QAnon211/posts/107334311424109610

  Ve Švédsku je to úplně normální – všude. Všude – žádné roušky, žádné distancování, žádné pasy, žádné protivědecké zlovolné nesmysly. A nejnižší COVID problémy v Evropě po celé měsíce, s použitím této strategie.

  • vcera pozeram biatlon sweedi im tam na to vsetko kasluuu a veselo sa im do kamery otuzili a ruzovolici smejuuu !

 15. Pripravme sa a poučme sa https://pravyprostor.cz/o-zakonnosti-povinneho-covidoveho-ockovani/ lebo naši gauneri si myslím rýchlo pôjdu v šlapajách gaunerov z ČR !!!

 16. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/biden-zachycen-v-obchode-bez-masky-prestoze-to-narizuje-napis-na-dverich/
  Biden zachycen v obchodě bez masky, přestože to nařizuje nápis na dveřích

 17. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/11/29/big-pharma-hunts-down-dissenting-doctors.aspx
  Big Pharma Hunts Down Dissenting Doctors
  Farmaceutický priemysel loví (dolapuje) nesúhlasných lekárov

  The American Medical Association explicitly teaches doctors how to deceive patients and the media when asked tough questions about COVID-19, treatment options and COVID shots
  Americká lekárska asociácia výslovne učí lekárov, ako oklamať pacientov a médiá, keď im budú kladené ťažké otázky o COVIDE-19, možnostiach liečby a COVID vakcínach.

  An Open War on the Public
  Otvorená vojna s verejnosťou

  • Ak by bolo povinné, štát by musel niesť zodpovednosť za prípadné následky svojho nariadenia, to je to, prečo si myslím, že sa jedná o nechutné zastrašovanie a skôr dúfajú, že sa seniori nechajú podplatiť verejnou korupciou v podobe finančných poukazov.

   • Musel? Možno na papieri, ale realita, trúfam si povedať, by bola taká, že málokto by sa odškodného dočkal. A ak, tak po veľmi dlhých prieťahoch. Však je známe, že vymožiteľnosť práva na Slovensku pokrivkáva na obidve nohy.

  • A tie 500 eurové poukazy zaplatia antivaxeri 5-tisíc eurovými pokutami. V Rakúsku chcú ísť údajne na 15 tisíc.

   Dobre – takže táto výpalnícka banda mi položí ultimátum – buď sa necháš zabiť vakcínou, alebo ti zoberieme dom!
   No hádajme, ako to dopadne! Toto nebude občianska vojna – toto bude vyhladzovacia vojna! Do 10. kolena!

 18. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/11/29/bags-of-pills-and-a-pacemaker-in-the-future-a-woman_1920_s-life-postpfizer.aspx
  Bags of Pills and a Pacemaker in the Future: A Woman’s Life Post-Pfizer
  Tašky liekov a kardiostimulátor v budúcnosti: Život ženy po Pfizerovi

  PS Hrozné, hrozné čo všetko postihlo túto ženu po Pfizer vakcíne.

 19. https://www.infovojna.sk/article/video-rusky-akademik-dr-redko-oznacil-vakcinaciu-proti-covid-19-za-klamstvo-zlocin-a-cisty-biznis-naco-sa-preboha-ockujete-ked-sa-neustale-siri-vzdy-novy-kmen-koronavirusu
  VIDEO: Ruský akademik Dr. Redko označil vakcináciu proti Covid-19 za klamstvo, zločin a čistý biznis: „Načo sa preboha očkujete, keď sa neustále šíri vždy nový kmeň koronavírusu?“

  “Žiadna vakcína proti COVID-19 neprešla predchádzajúcimi fázami klinického výskumu na preukázanie účinnosti a bezpečnosti jej použitia.”

  “Nárast nadúmrtnosti medzi dospelou populáciou v roku 2021 je podľa nášho názoru jednoznačne spojený s agresívnym a maskulínnym „očkovaním“ proti COVID-19.”

  “Sme presvedčení a tvrdíme, že skutočná prirodzená imunita a nie vakcinačná imunita vo výsledku očkovania, je najlepšou a najspoľahlivejšou ochranou proti vzniku ochorenia.” – To sú niektoré zo záverečných vyhlásení odborníkov.

 20. https://www.infovojna.sk/article/video-protest-v-ceske-republice-navzdory-nouzoveho-stavu-vyhlaseneho-vladou-na-prazske-letne-se-sesly-tisice-odprc-protiepidemickych-opatreni
  VIDEO: Protest v České republice navzdory nouzového stavu vyhlášeného vládou: Na pražské Letné se sešly tisíce odpůrců protiepidemických opatření

 21. http://svobodnenoviny.eu/sef-kliniky-v-chemnitzu-spachal-sebevrazdu-a-napsal-vakcina-proti-covidu-19-je-genocida/
  Šéf kliniky v Chemnitzu spáchal sebevraždu a napsal: „Vakcína proti COVIDu-19 je genocida“

  Šéf kliniky v německém Chemnitzu spáchal sebevraždu. V dopise nalezeném na místě činu vysvětluje, že už nemůže být součástí genocidy.

  V úterý doktor Thomas Jendges, přednosta kliniky v Chemnitzu, podle deníku Bild spáchal sebevraždu skokem z vrcholu budovy kliniky ve Flemmingstrasse v Německu. Bylo mu 55 let.

 22. Mám otázku … Čo UZ povedať takým, čo majú vakc.a dajú vám za príklad niekoho mladsieho , čo práve zomrel v nemocnici na kovid Odpoveď dostávam .. že mohol žiť kebyže má vakc.
  Čítam toho dosť ale už na toto nemám argumenty Ďakujem

  • Marek Košice

   S najväčščou pravdepodobnosťou ho zabil nejaký doktor/sestrička….. HEURÉÉÉÉKA, prebieha trieta svetová vojna, ktorá má množstvo komplicov v každom štáte….

 23. Dane a ja mám tiež otázku, ale opačnú. Mám známeho, ktorému zomrel 33 ročný syn pol roka po 2. dávke Pfizera na zápal srdcového svalu. Mladý a zdravý chalan ! Čo by si povedal jeho rodičom?
  Nie je to jediný prípad! Prepáč, ale doteraz som počul len o úmrtiach očkovaných mladých (viď posledne tie počty úmrtí medzi mladými profesionálnymi športovcami, stále monitorovaným z pohľadu ich zdravia!) a žiadne o úmrtiach mladých ľudí na covid! Píšeš tu dobrú haluz !!! Pozri si oficiálne (podhodnotené) štatistiky FDA a EMA. Ak nejakí mladý človek do 26 rokov aj zomrel na covid, buď mali vážne vrodené choroby alebo inú sprievodnú vážnu chorobu ! Inak nič, kámo !

  • XXL
   Áno , ja viem , som na správnej strane Ale žiaľ s takými sa stretávam ,čo mi toto splechnu do tváre Že ,, ten s cov.,,mohol žiť Viem tiež o iných čo umreli na ,,NEvcelu,,ale o tom sa mlčí a neprizná
   Dokonca známy z nemocnice oponuje ,,veď príďte pomôcť a pozrieť sa čo tu je , vraj chripocka ,,
   Tak ako ich presvedčiť , že klamaní sú oni

 24. https://cz24.news/ockovanym-extremne-riskujicim-brzkou-smrt-zacinaji-mizet-i-ty-posledni-vyhody-ted-dostanou-na-vyber-mezi-posilujici-davkou-a-testovanim/
  Očkovaným extrémně riskujícím brzkou smrt, začínají mizet i ty poslední výhody. Teď dostanou „na výběr“ mezi posilující dávkou a testováním

 25. https://cz24.news/takhle-se-vydelava-na-hlouposti-lidi-62-miliardy-korun-do-kapsy-nejvetsim-gaunerum-uz-vite-komu/
  Takhle se vydělává na hlouposti lidí! 6,2 miliardy korun do kapsy největším gaunerům … už víte komu???

 26. https://cz24.news/danny-kollar-co-robia-vladne-mafianske-kury-s-vasimi-peniazmi-za-vasimi-chrbtami-lengvarsky-nakupil-testy-za-26-000-000-e-dva-dni-pred-novou-mutaciou-video-sk-3min-dokument/
  Danny Kollár: ČO ROBIA VLÁDNE MAFIÁNSKE KUR*Y S VAŠIMI PENIAZMI ZA VAŠIMI CHRBTAMI. LENGVARSKÝ NAKÚPIL TESTY ZA 26 000 000 € (!!!) – DVA DNI PRED NOVOU MUTÁCIOU (VIDEO SK, 3min + Dokument)

 27. https://cz24.news/jindrich-kulhavy-dalsi-sireni-strachu-nova-omezeni-soucasti-kterych-je-likvidace-lidi-nas-a-nasich-spoluobcanu/
  Jindřich Kulhavý: DALŠÍ ŠÍŘENÍ STRACHU, NOVÁ OMEZENÍ, SOUČÁSTÍ KTERÝCH JE LIKVIDACE LIDÍ – NÁS A NAŠICH SPOLUOBČANŮ

  Jenže máme nakoupeno tolik dávek, že je evidentní nekonečnost stávající situace. Australané počítají se 14ti dávkami na příštích 7 let pro každého jednotlivce. Ve Francii je to ještě horší, chtějí to dávat lidem měsíčně. U nás je tendence intervaly zkrátit u Johnsona na 2-3 měsíce, u mRNA na půl roku. Takže vážení očkovaní, čeká vás pěkný maraton a soutěž o to, kdo se vždy dožije další dávky. Nás ostatní boj o to se do této soutěže nezapojit. Obě skupiny budou pečlivě sledovat dopady očkování na lidské zdraví, na úmrtnost a další aspekty vycházející z vakcinace. Jde o největší experiment na lidech s podobným dopadem, jaký mělo použití jaderných bomb v Japonsku na konci 2.světové války. Otázkou tedy je už jen to, kolik obětí zůstane na které straně. Zatím se zdá, že očkovaní začínají prohrávat. Nakonec malý dotaz. Fauci a Gates jsou stále na svobodě?

 28. https://www.infowars.com/posts/report-worlds-first-vaccine-murder-case-against-bill-gates-filed-in-indias-high-court/
  Report: World’s First Vaccine Murder Case Against Bill Gates Filed In India’s High Court
  Správa: Prvý prípad vraždy z vakcín proti Billovi Gatesovi na svete podaný na indický najvyšší súd

  Murder charges have been filed against Bill Gates and the founder of the Serum Institute in a high court in India for their role in promoting the COVID vaccine, after a 23-year-old man died soon after taking the injection, according to reports.
  Proti Billovi Gatesovi a zakladateľovi Inštitútu Séra boli vznesené obvinenia z vraždy na najvyššom súde v Indii za ich úlohu pri propagácii vakcíny proti COVIDU po tom, čo 23-ročný muž podľa správ zomrel krátko po podaní vakcíny.

 29. https://www.infowars.com/posts/the-beast-system-a-documentary/
  The Beast System — A Documentary
  Beštiálny (Zverský) Systém — Dokumentárny film

  Covid injections and vaccine passports part of a monstrous agenda to enslave mankind.
  Covidové vakcíny a očkovacie pasy sú súčasťou monštruóznej agendy na zotročenie ľudstva.

  It’s never been about public health, it’s always been about public control. The Beast is coming.
  Nikdy to nebolo o verejnom zdraví, vždy to bolo o verejnej kontrole. Šelma prichádza.

 30. Takže už aj Zeman ide proti vlastnému národu a ťahá so sebou celú V4???
  https://www.hlavnespravy.sk/prezidentka-caputova-celime-mnohym-krizam-potrebujeme-sa-zomknut-uviedla-na-samite-v4/2771230
  Nemám slov… tak tieto monštrá chcú povinné očkovanie niečím, od čoho dáva pokiaľ ide o zodpovednosť ruky preč každý, kto nám to ponúka a vnucuje??? Neuveriteľné chrapúnstvo !

  • holistický prístup

   XXL,

   NIE- ZEMAN celú svoju úbohú existenciu maká za SVOJ tzv.sivý „národ“ – proti Slovienom … urobte si jasno v tom, KTO je KTO – podľa OVOCIA ICH poznáte!!!!

   Osobne ma zaujíma, ako dokážu zistiť jediným tzv. „testom“ to množstvo tzv. „mutácií“, ak doposiaľ nikdy neočistili ani len jediný „ví-rus“ … pre mňa je to úplne nepochopiteľné, že takým drístom vôbec niekto verí …

  • XXl za spinavy zzidovsky Gros

 31. holistický prístup, naštuduj si prosím ťa už podrobne a pozorne celý Great reset a vnímaj veci v širšom kontexte. Potom pochopíš komplexnejšie rozbehnuté procesy a ich vzájomnú súvislosť. Nemožno sa držať prízemne len covidu a očkovania, keďže je to len jeden element veľkej rozbehnutej mašinérii. Ver mi !

  • Great Reset … Ako tomuto RESETu zabrániť? Majú to rozbehnuté viac ako dobre, možno sa ani taký úspech v tak krátkej dobe nečakal. Ľuďom (zdá sa, že väčšine) to až tak nevadí. Veď na slávnu rockovú kapelu by prišlo viac ľudí, ako na všetky doterajšie demonštrácie proti covidovej diktatúre na Slovensku a v ČR dovedna.

   • Ano a tiez vo Svajciarsku akurat hlasovali v referendum za COVID Pasy,62%,len dve provincie v horach,boli proti tomu,co nestacilo,takze aj tam maju vrahovia volnu ruku,tuna v Californii bolo najmenej 67% za mandaty,otroctvo,ohladom volby noveho Governora,ktory bol v predu,ale akonahle oznamil ze zrusi mandati na povinne ockovanie a Masky,tak,67%bolo proti a neuspel,takto to je vsade na svete,okrem afriky,UZ JE POZDE MILY DROZDE

  • holistický prístup

   XXL,

   viem presne o čo ide – pre mňa sú mimo chápania reakcie ľudí … vidím viac, ako si dokážeš predstaviť a to oveľa dlhšie ako „poprevratovo“ v tzv. „nežnej“ … takže úplne zbytočne sa ma snaťíš tvrdo „usmerniť“ …

   • holistický prístup

    XXL,

    skús sa riadiť vlastnou radou, aby si konečne začal chápať KTO je KTO … a o čo sa HRÁ …

 32. Erika Cernakova

  Za chvíľu nad začnú povinné očkovať,kto sa nedá,bude platiť pokutu a všetko mu zakážu,akýkoľvek pohyb,kým si to nerozmýšľa a nedá sa dobrovoľne zabiť vakcínou.Hitler je v tomto ohľade len navonany frajer.Genocida sa začala už v priamom prenose r.2019,pripravená už pred 40timi rokmi a bude pokračovať,kým nezabije na planéte 7az 8miliard ľudí.

 33. Oldo otázka za 100 bodov. Nad tým sa tiež už dlhšie zamýšľam… zatiaľ mi prichádza do hlavy len diverzia kde sa len dá a ako sa len dá. Napr. nepripustiť zaočkovanie nad 75% ! Problém je však ten čo píšeš, že veľa ľudí nemyslí alebo im to nevadí, sú prostorekí a pod. Najhoršie je však to, že nacisti už chystajú aj umlčanie alternatívnych médií a povinné očkovanie – eutanáziu !
  Dnes ma zaujalo aj toto: http://deklaracelekaru.cz !
  A čo naši lekári? Ani deti nimi nepohnú? Krava z ministerstva spravodlivosti (ako len mohla dostať diplom z práva, keď nevie ani elementárne veci !!!) už pripravuje zákon na povinné očkovanie ! Nacistka a snaží a zvyšné nacisti jej tlieskajú ! Des !

  • pozri moj „komment“ hore,my sme v ociach Elity HMYZ, tak sa uzvyjadrili

  • Oldo – jeden z ich základných subverzných hoaxov je ich snaha presvedčiť nás, že sme tu sami!
   No nie sme tu sami! Už som sa pred desaťročiami sám presvedčil, že je tu so mnou moja babka! Babka?! Nie generál?!
   No ale moment! My sme pôvodom legionárska rodina!
   Budeme zabíjať! Ja a moji predkovia! Lebo je to o našom pokračovaní! Za každú cenu! A babka je cherchez la femme!

 34. https://zemavek.sk/muz-skolaboval-po-tretej-davke-a-zomrel-pred-vakcinacnym-centrom/
  Muž skolaboval po tretej dávke a zomrel pred vakcinačným centrom

 35. https://www.naturalnews.com/2021-11-29-parallels-between-gmo-covid-vaccines.html
  GM vaccines: Humans didn’t learn the lessons from dangers of agricultural GMOs
  Geneticky modifikované vakcíny: Ľudia sa nepoučili z nebezpečenstiev poľnohospodárskych GMO

  Similarities between GM crops and COVID-19 vaccines
  Podobnosti medzi GM plodinami a vakcínami proti COVID-19

  Learn more about the dangers of GM crops and GM vaccines at GMO.news.
  Zistite viac o nebezpečenstvách GM plodín a GM vakcín na GMO.news

 36. https://www.naturalnews.com/2021-11-29-secret-documents-reveal-fdas-attack-on-ivermectin.html
  Secret documents reveal FDA’s attack on Ivermectin
  Tajné dokumenty odhaľujú útok FDA na Ivermektín

 37. https://www.brighteon.com/e42e9d48-a9fe-4584-b972-f27ffca76cb4
  Situation Update, Nov 29, 2021 – OMICRON hysteria is a virus of the MIND… psychological terrorism targeting humanity
  Aktualizácia situácie, 29. novembra 2021 – OMICRON hystéria je vírus MYSLE.. psychologický terorizmus zameraný na ľudstvo

 38. https://www.naturalblaze.com/2021/11/no-vax-no-food-fuel-in-india-food-withheld-to-force-vaccinations.html
  No Vax, No Food/Fuel In India – Food Withheld To Force Vaccinations
  Žiadny Vakcína, žiadne jedlo/palivo v Indii – zadržiavanie jedla na vynútenie očkovania

  As Henry Kissinger warned, “Control food, and you control people.”
  Ako varoval Henry Kissinger: „Ovládajte jedlo a ovládate ľudí.“

 39. Tá zapredaná banda tvrdí, že povinné očkovanie je celospoločenský záujem. Štát, ktorý povýšil záujem spoločnosti nad práva jednotlivca spĺňa definíciu fašizmu. Občania majú v takom prípade právo na aktívny odpor. Kto sa nepostaví na odpor, nezaslúži si slobodu. Bude síce žiť, ale len ako otrok na kolenách. Teraz si trúfajú na tých najbezbrannejších, dôchodcov. Neskôr prídu na rad aj ostatní, ak sa nepostavia na aktívny odpor.

 40. …sú tu ozaj podnetné príspevky, akurát človek sa musí rozhodnúť, a nie vždy to rozhod. záleží len od neho….

  • Ja som vzdy propagoval byt nezavysli na strave,atd a zit mimo miest. Vodomira ,tiez o tom hovori na zaciatku tohto fora,cauko

 41. Ma napadlo .. v Taliansku, údajne sú pochody s fotkami mŕtvych ( po vakcíne ) Možno je to morbídne, ale ak je myšlienka otvoriť ľuďom oči Lebo mnohí jej veria Možno by takto videli ľudia čo sa tutle a deje .. len by pozostalí museli priznať a dovoliť
  Ale vlna kritiky by sa určite strhla

 42. …vonomira máte kontakty aj na Kysuciach?…

 43. Slobodný človek-NEZÁVYSLÍ

  Toto je niečo strašné čo sa tu deje veď vláda manipuluje s ludmi veď to je fašizmus vakcíny na ktoré zomrelo aj
  300000 ludí nie musíme proti tomu bojovať.

 44. Vam Tu dobre fici. Syn 16 rokov mladeznicky reprezentant. Prekonal 2x covid. Najprv bezpriznakovo o 7 mesiacov s teplotou, bolestami klbov a hlavy . 4 tyzdne po odzneni choroby nedokazal vyuzivat kapacitu pluc ani na 70%. Nasledne bol zaockovany a absolvoval aj kontrolu u kardiologa po dvoch mesiacoch po ockovani a nemal ziadny zapal srdca. Ak si chcete zmrzacit deti Covidom, tak ich neockujte. Mam vlastnu skusenost a dakujem pekne za taketo stupidnosti, ktorymi sa tu krmite.

Pridajte komentár

*